PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 400000

hamed69it
26-04-2011, 19:29
یک گوشی می خوام بخرم با مشخصات زیر:

1_ترجیحا آندرود باشه! اگه سیمبیان باشه عیبی نداره

2_لمسی،صحفه نمایش بزرگ

3_دوربین برام مهم نیست

4_مارک گوشی مهم نیست ولی قابلیت های خوبی داشته باشه مثلا لز شبکه های جدید پشتیبانی کنه

5_رو گوشی خیلی نرم افزار نصب می کنم برای همین شک دارم گوشی که می خرم آندرود یاشه یا نه،اگه در مورد اینم راهنمایی کنید ممنون می شم

NINTENDO_DS
27-04-2011, 10:54
آندروید بگیرید بهتره من این دو رو پیشنهاد میکنم:

samsung galaxy ace

htc wildfire

soranstar
27-04-2011, 11:25
از سيمبينا C7
و از آندرويد galaxy ace ‎‏ و motorola defay‏ ميتونن كزينةهاي خوبي باشن.

NINTENDO_DS
27-04-2011, 11:27
از سيمبينا C7
و از آندرويد galaxy ace ‎‏ و motorola defay‏ ميتونن كزينةهاي خوبي باشن.

من دیفای رو پیشنهاد نمیکنم به دلیل اینکه موتورولا اعلام کرده فعلا آپدیت سیستم براش ارائه نمیده و چون ایشون مثل من عاشق نصب برنامه و بازین ترجیحتا آندروید 2.2 پیشنهاد میشه

djmortezamoon
27-04-2011, 13:05
اگر سيمبين مي خواي c7 بهترين گذينه هستش

hamed69it
27-04-2011, 13:36
اگه آندرود 2.2 بخرم میشه به ورژن 2.3 تبدیلش کرد؟
یه سوال دیگه اینکه نرم افزاری که می خوام نصب کنم باید با رزولیشن گوشی هماهنگ باشه؟

NINTENDO_DS
27-04-2011, 13:57
بله گلکسی ایس میشه ولی هنوز برای وایلدفایر تایید نشده

نه ربطی به رزولوشن صفحه نداره من ایکس 10 مینی داشتم همه برنامه ها روش نصب میشد

Mig33
27-04-2011, 16:09
Xperia X10

NINTENDO_DS
28-04-2011, 09:35
نه ایکس 10 به هیچ وجه نگیر چون هم منوهاش خسته کننده است هم آپدیت برای 2.2 و 2.3 اصلا براش نحواهد اومد

aRThaS_08
28-04-2011, 09:43
جناب نینتندو دی اس چرا راهنمایی چرت و پرت میکنی ملت ُ !!!!!!؟؟!

رزولوشن صفحه برای بعضی از برنامه ها مهمه و بیشتر بازی ها به همین خاطر اصلن وایدفایر با رزولوشن پایینش توصیه نمیشه.

galaxy ace بهترین گزینه میتونه باشه برای شما.

برای سونی اریکسون X10 هم آندروید 2.3 جینجربرد خواهد امد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NINTENDO_DS
28-04-2011, 09:51
جناب نینتندو دی اس چرا راهنمایی چرت و پرت میکنی ملت ُ !!!!!!؟؟!

رزولوشن صفحه برای بعضی از برنامه ها مهمه و بیشتر بازی ها به همین خاطر اصلن وایدفایر با رزولوشن پایینش توصیه نمیشه.

galaxy ace بهترین گزینه میتونه باشه برای شما.

برای سونی اریکسون X10 هم آندروید 2.3 جینجربرد خواهد امد

من وایلدفایر دارم و یک دی وی دی 8.5 گیگ بازی ولی هیچکدوم ارور نمیدن و نصب میشن درسته ممکنه به خاطر پردازنده اش کمی کند اجرا شن.

قبلا همین سایت گفته بود که سونی اریکسون گفته که دیگه آپدیت واسه این گوشی نمیده اینجا رو درست بخون:

Skogberg wrote that the reason behind this upcoming update is that Sony Ericsson listens to its clients requests. Well, okay - we guess it's technically true. Eclair and multi-touch did reach the X10, no matter how long people had to wait for them.

من هم که گفتم ایشون ایس بگیره

بعد هم شما بهتره لحن صحبتت رو درست کنی وگرنه مجبور میشم به مدیر انجمن گزارش بدم

aRThaS_08
28-04-2011, 10:28
من وایلدفایر دارم و یک دی وی دی 8.5 گیگ بازی ولی هیچکدوم ارور نمیدن و نصب میشن درسته ممکنه به خاطر پردازنده اش کمی کند اجرا شن.
بازیهای بدون گرافیک و نیارز که ملاک نیست.

ملاک بازیهایی مثله pes fifa nfs asphalt backstab eternal.legacy gangsar و ... هست که هیچکدوم رو وایدفایر اجرا نمیشن.

اما pes و asphalt و gangstar رو مطمئنم روی ایس اجرا میشن بقیه رو نمیدونم!

قبلا همین سایت گفته بود که سونی اریکسون گفته که دیگه آپدیت واسه این گوشی نمیده
الان هم یه ماهی میشه که گفته آپدیت میده. شما اگه فعال باشی و اخبار رو دنبال کنی مشاوره میتونی بدی نه بدون اطلاعات

من هم که گفتم ایشون ایس بگیره

بعد هم شما بهتره لحن صحبتت رو درست کنی وگرنه مجبور میشم به مدیر انجمن گزارش بدم
ایس رو ممنون که گفتی!!!!!

و منم به اون گفته شما کاری نداشتم و به راهنمایی های غلطت جواب دادم.

شما میتونی هرکاری انجام بدی به خودت مربوطه :) و فکر میکنم شما اینجا متهم باشی بعلت اطلاعات غلط دادن به کاربران

مرسی ♥

NINTENDO_DS
28-04-2011, 10:43
بازیهای بدون گرافیک و نیارز که ملاک نیست.

ملاک بازیهایی مثله pes fifa nfs asphalt backstab eternal.legacy gangsar و ... هست که هیچکدوم رو وایدفایر اجرا نمیشن.

اما pes و asphalt و gangstar رو مطمئنم روی ایس اجرا میشن بقیه رو نمیدونم!

الان هم یه ماهی میشه که گفته آپدیت میده. شما اگه فعال باشی و اخبار رو دنبال کنی مشاوره میتونی بدی نه بدون اطلاعات

ایس رو ممنون که گفتی!!!!!

و منم به اون گفته شما کاری نداشتم و به راهنمایی های غلطت جواب دادم.

شما میتونی هرکاری انجام بدی به خودت مربوطه :) و فکر میکنم شما اینجا متهم باشی بعلت اطلاعات غلط دادن به کاربران

مرسی ♥

من بی ادبیتون رو گفتم وگرنه من که با شما مشکلی ندارم

من ایکس 10 داشتم انقدر اذیتت میکنه که نگو از باطری ضعیفش بگیر تا منوی تایم اسکیپش درسته توی این قیمت هم بازم آندروید خوب پیدا نمیشه ولی قبول کن ایس و وایلدفایر از ایکس 10 بهترن.

حداقل باطری وایلدفایر من که باهاش 4 ساعت فیلم نگاه کردم باز تموم نشد ولی ایکس 10 یک ساعته تموم شد

ملاکم پخش فیلم با بیت ریت 15 فریم بود.

aRThaS_08
28-04-2011, 10:56
ایس بهتره اما وایدفایر نه!

ایکس 10 خیلی بهتر شده با این اپدیت هایی که میده.

باتریشُ نمیدونم راستش : دی

fire159
28-04-2011, 11:29
به نظر من شما يا x10 بگير يا كمي بزار روش و ديفاي بخر كه چه بهتر .
چون از خريد ايس و ميس و ... پشيمون ميشي
شما كه 400 پول ميخواي بدي يه چيز درست حسابي بگير .

NINTENDO_DS
28-04-2011, 11:40
به نظر من شما يا x10 بگير يا كمي بزار روش و ديفاي بخر كه چه بهتر .
چون از خريد ايس و ميس و ... پشيمون ميشي
شما كه 400 پول ميخواي بدي يه چيز درست حسابي بگير .

من و آقای arthas خودمون رو کشتیم ایشون ایس بگیره حالا شما اومدی میگی ایس مزخرفه؟

والا من خودم از قیافه دیفای خوشم نمیاد اگر من باشم بخوام انقدر پول بدم واسه دیفای میرم جاش اچ تی سی دیزایر میگیرم هم قیافه داره هم امکانات خوب

در ثانی ایکس 10 تنها 65000 رنگ از 16 میلیون رنگ صفحه اش رو نشون میده بر عکس ایس

hamed69it
28-04-2011, 20:24
آخر چی شد!!!
چی بگیرم!!!!!؟؟؟؟؟
یه چیزی می خوام بگیرم که بعد پشیمون نشم،نهایتا 400 بیشتر ندارم.
می تونم یه مدت هم صبر کنم شاید گوشی بهتری هم بیاد
من اصلا با آندرود کار نکردم،می خواستم ببینم چه جوریه؟ارزش داره 400 تومن بدی به جای سیمبیان آندرود بگیری؟منظورم اینه که من خیلی نرم افزار رو گوشی نصب می کنم،آندرود جواب میده؟
اگه مثلا یه گوشی با آندرود2.2 بگیرم بعد روش نرم افزار نصب کنم و بعد به 2.3 آپدیتش کنم تمام نرم افزارام پاک میشه؟

fire159
30-04-2011, 08:59
دوست عزیز من قول میدم با خرید ایس پشیمون میشی .
چون شما که تا 400 میتونی هزینه کنی همین الان هم کلی گزینه بهتر داری که اصلا" ایس با اونها قابل قیاس نیست :
میلستون 1
x10
دیفای
بک فلیپ
و ....

Mig33
30-04-2011, 16:29
اگه کمی رو پولت بزاری + کمی چاشنی صبر = میتونی گالکسی اس بگیره که انتخاب مناسبیه .

P I R A N H A
30-04-2011, 16:51
میلستون 1وبک فلیپ گوشی های قدیمی هستند
به نظرمنمx10بخریاکاری که میگ میگه انجام بده

MARMULAK
30-04-2011, 19:26
میلستون 1
x10
دیفای
بک فلیپ
و ....
با این حساب که گلکسی ایس رام 2.3.3 فارسی هم براش هست خرید گوشیهای فوق اصلن کار عاقلانه ای نیست البته x10

چون براش 2.3 میاد هم میتونه انتخاب خوبی باشه

ba maram
05-05-2011, 14:25
شما هم گیر دادین رو گلکسی ace ! برو دیفای بگیر اصلا این دوتا قابل مقایسه نیستن بازم ! دیفای با دیزایر باید مقایسه شه

من خودم دارم به هر کی نشونش دادم اینطوری شده:18:
ضد آب و ضد خشه که فک نکنم رو دست این تکنولوژی حالا حالا ها گوشی ساخته شه ! شک نکن
جنس قطعات و بدنه عالی و درجه یک موتورولا رو با سامسونگ یکی ندون به هیچ وجه:2:
سی پی یوش 800 هست اما قد 1 دیزایر جواب داده(تو کلوپ موتورولا دیفای میتونی بیای ببینی بچه ها چه بازیایی رو روش اجرا کردن)
صفحش tft هست اما واقعا تصویرش راضیت میکنه تنها نقطه ضعفشم همینه ! البته اگه moled بود قیمتش 500 به بالا بود
دوربینم مثل بقیه اندرویدا ضعیف هست که با آپیت درست میشه تا حدودی
در ضمن رام 2.3.4 هم براش اومده(البته رسمی نه) اما کاملا مطمعنه که من خودم میخوام امروز فردا بریزم رو گوشیم(جالبیش اینه که بنچمارد میاد رو 2000)
کاری داشتی بیا تو کلوپ خودش بچه ها کمکت میکنن

becareful
07-05-2011, 10:21
شما هم گیر دادین رو گلکسی ace ! برو دیفای بگیر اصلا این دوتا قابل مقایسه نیستن بازم ! دیفای با دیزایر باید مقایسه شه

من خودم دارم به هر کی نشونش دادم اینطوری شده:18:
ضد آب و ضد خشه که فک نکنم رو دست این تکنولوژی حالا حالا ها گوشی ساخته شه ! شک نکن
جنس قطعات و بدنه عالی و درجه یک موتورولا رو با سامسونگ یکی ندون به هیچ وجه:2:
سی پی یوش 800 هست اما قد 1 دیزایر جواب داده(تو کلوپ موتورولا دیفای میتونی بیای ببینی بچه ها چه بازیایی رو روش اجرا کردن)
صفحش tft هست اما واقعا تصویرش راضیت میکنه تنها نقطه ضعفشم همینه ! البته اگه moled بود قیمتش 500 به بالا بود
دوربینم مثل بقیه اندرویدا ضعیف هست که با آپیت درست میشه تا حدودی
در ضمن رام 2.3.4 هم براش اومده(البته رسمی نه) اما کاملا مطمعنه که من خودم میخوام امروز فردا بریزم رو گوشیم(جالبیش اینه که بنچمارد میاد رو 2000)
کاری داشتی بیا تو کلوپ خودش بچه ها کمکت میکنن
دوست زیز حداقل 120 تومن تفاوت قیمت دارن ace و defy اونوقت شما باز هم مقایسه شون میکینی. رفتین این گوشی رو خریدین و تعصب روش پیدا کردی. در ضمن رام 2.3 برای ایس رسمی هست در صورتی که دیفای روی 2.1 مونده.

ba maram
07-05-2011, 12:09
نه عزیز چه تعصبی ! خوب منم خواستم بگم که قابل مقایسه نیستن اگه پست بالارو دوباره واضح بخونی:20:
عزیزم برو یکم اطلاعاتت رو کامل کم بعد بیا پست بزار (بی احترامی نشه:20:)
قیمت ایس(کف) بالای370 380 تومان هست ! چطوری 120 تومان اختلاف رو شما اثبات کردی!!! الان دیفای 420 تومتنه!
موفق باشید

yusefy
07-05-2011, 17:58
عزیزم برو یکم اطلاعاتت رو کامل کم بعد بیا پست بزار (بی احترامی نشه:20:)

عزیز قرار نیست اینجا همه علامه دهر باشن که جمع شدیم اطلاعاتمون زیاد شه نه کل بندازیم که:11:
البته منم مشخصات رو که مقایسه کردم دیفای رو ترجیح میدم:20:

becareful
07-05-2011, 21:08
نه عزیز بدون گارانتی الان 340- 350 هست .