PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزشFlashRTL كامپوننتي مفيد براي فارسي نويسي در فلش

sharareh
31-05-2006, 23:54
با سلام
اگه امکان داره
مديران انجمن يا دوستان حرفه اي فلاش زحمت بکشند و آموزش مختصري راجع به اين کامپوننت FlashRTL كه ساخت ايرانيهاي خودمون هست و ازش در امور فارسي نويسي در فلش استفاده ميشه ودارای 8 متد است که کلیه امور زبان فارسی رو در فلش بعهده میگیره . از جمله متد تبدیل تاریخ گروگوریان به تاریخ جلالی ، متد درست کردن نمایش حرف ی . متد فارسی نویسی و.... آدرس دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو تهيه كنند تا مبتدي هايي مثل من بتونند از اون به نحو بهتري استفاده كنند.با تشكر

WooKMaN
02-06-2006, 17:40
جالب شد كسي ميدونه جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم ميخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfaan
03-06-2006, 05:18
چه جالب! حالا آموزشي هم براش هست؟

sharareh
03-06-2006, 13:58
چه جالب! حالا آموزشي هم براش هست؟

ماهم اميدواريم اساتيد اين زحمت رو بكشند

Erfaan
04-06-2006, 06:11
با unicode ميتونيد در برنامه فلاش فارسي بنويسيد و با پلاگين flashrtl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم ميتونيد مشکل راست به چپ نوشتنن رو در برنامه فلاش برطرف کنيد.
نمونه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود پلاگين:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم لينک مطلب براي ويرايش فايلهاي فلش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad_4017
14-09-2006, 02:13
يه نفر كه با اين فلش آر تي ال كار كرده و بلده... ميشه يه زحمتي بكشه و دله چند تا جوونو شاد كنه و يه آموزش براش بزاره. من كه لنگ لنگم و به شخصه از اساتيد محترم كمك مي خوام.
راستي من يه مشكل هم دارم ف اونم اينه كه توي يونيكود بعد از چند كلمه فارسي درست باز هم قروقاطي ميكنه..
براي اون هم يه راه حلي داريد؟

blacksword
14-09-2006, 14:27
سلام به دوستان اگه هنگام نصب توجه كرده باشين خودش ميگه كه برين تو Help براي اينكه يادش بگيرين وارد پانل Help شين بين كتابا دوتاي آخري نوشته PersianClass,PersianUnicode داخلش توضيحات جامع داده و كاملا هم مفهوم حالا اگه سوالي داشتيد من يا دوستان جواب ميديم

farshad_4017
15-09-2006, 11:35
من از هلژ اون چيزي متوجه نشدم .. چون تازه كارم . اگر يه نمه ما رو راه بندازيد بقيش حله...
قربان شما ..

Aminneo
15-09-2006, 14:13
آقا اخبار 10 قرن پيش نديد!

Elfin-D
15-09-2006, 14:23
امین جان
تذکر به کاربرها وظیفه ی تیم مدیریته!
لطفا به دوستاتون تذکر ندید
مرسی

Aminneo
15-09-2006, 14:58
امین جان
تذکر به کاربرها وظیفه ی تیم مدیریته!
لطفا به دوستاتون تذکر ندید
مرسی
ببخشيد تكرار نميشه!

farshad_4017
21-09-2006, 18:58
شرمنده همتون ..
ولي نه اينكه تو اين كار تازه كاريم!!! هيچي دستگيرمون نشد كه نشد!!!
فكر كنم واسه هلپ ش بايد يه هلپ هم نوشت .
اگه ميشه يه راهنمايي كوچيك كنيد واقعا عاليه . من حتي سمپل خودشون هم گذاشتم ولي خروجي رو هيچي نشون نداد.
ولي يه چيز!!! مگه اين واسه فارسي زبونا نيست؟؟ پس چرا هلپشو فارسي نكردن؟
پيشاپيش ممنون از زحماتتون!

farshad_4017
24-09-2006, 00:54
يكي نيست به داد ما برسه:(