PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايميل هاي Gmail تون رو با Outlook وخيلي راحت دريافت کنيد.

sharareh
31-05-2006, 23:38
با سلام به دوستان عزيز
مطلبي كه ميخوام مطرح كنم شايد براي خيلي ها پيش پا افتاده باشه که بايد ببخشند ولي ممكنه واسه بعضي ديگه هم مثل خود من تازه باشه !
براي چك كردن ايميل هاي Gmail تون هر دفعه بايد به سايتGmail برويد وبعد از وارد كردن پسورد و.... بتونيد ميلها تون رو ببينيد و براي خوندنشون هم كلي پهناي باند مصرف بشه وبقيه ماجرا... ولي با اعمال تنظيماتي در برنامه Outlookو..... ميتوان سند و رسيو را از داخل Outlookانجام داد و كارتون را سريعتر وراحت تر انجام دهيد.من اين آموزش رو بصورت 100تصويري و بشكل PDF تهيه كرده ام دوستاني كه خواستند مي تونند از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وباحجم 260 کيلو بايت ناقابل دانلود کنند.
اميدوارم مورد استفاده تون قرار بگيره.خودم رو نسبت به اين انجمن مديون ميدونستم چون خيلي چيز ها رو از اينجا ياد گرفتم واين رو هم براي قدرشناسي از زحمات بقيه دوستان اينجا گذاشتم. با تشکر

Mohammad Hosseyn
20-06-2006, 10:33
سلام
مقاله دیگری در همین زمینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mirmohammadi
16-07-2006, 09:46
جالب بود ممنون
اگر براي ياهو رو هم توضيح بديد توپ مي شه

shahabmusic
16-07-2006, 14:03
ارائه دهنده سرويس ميل بايد POP رو ساپورت كنه كه اين گزينه تو ياهو پوليه.
مرسي شراره خانوم خيلي كامل و قشنگ بود ؛خسته نباشيد.

حالا خود گوگل يه برنامه درست كرده كه وقتي شما نصبش كي كنيد بطور اتوماتيك اين تنظيماتي رو كه شراره خانوم گفتن رو روي اوتلوك پياده مي كنه و احتياجي نيست به صورت دستي (همونطور كه شراره خانوم گفتن) انجام بدين.
اين برنامه براي نرم افزارهاي مختلف دريافت اميل متفاوت كه ميتوني از سايت خود گوگل كه لينكشو گزاشتم دانلود كنيد.

و همچنين يه برنامه جديد ارائه داده كه توي استارت آپ شما قرار مي گيره و شما رو از ايميل هاي جديد با خبر مي كنه .ميتونيد از سايت گوگل كه لينكشو پايين گزاشتم دانلود كنيد.

اميدوارم به دردتون خورده باشه.
ممنون.شهاب.