PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان زیستی ازدواج بین گونه‌ی انسان با گونه‌ی میمون؟

FOURTH RETURN
26-04-2011, 14:28
سلام آیا امکان ازدواج بین انسان و میمون وجود دارد؟ اگر یک انسان با میمون عمل جنسی انجام بدهد آیا میمون باردار میشود یا بالعکس؟:13:

shabe.saket
04-05-2011, 20:11
ویروس ایدز در نتیجه آمی**زش انسان و میمون بوجود نیامده است.

shabe.saket
04-05-2011, 20:17
منبعش مشخص نیست.
چیزی که اثبات شده اینه که در نتیجه جفتگیری انسان و میمون نبوده است.

FOURTH RETURN
11-05-2011, 21:41
اما یه جا خوندم نوشته بود باردار میشن اما بچه هه عقیم به دنیا میاد مثل قاطر که نتیجه جفتگیری بین خر و اسبه :13:

bida
11-05-2011, 22:12
با وجود همه شایعات و شنیده ها تاکنون هیچ موردی از این امر ثبت نشده. یکی دو بار آزمایشاتی صورت گرفته که هیچ کدوم نتیجه خاصی نداشه. گرچه تو یکی از این آزمایشها ثابت شده که اسپرم انسان می تونه به درون تخمک بابون ها نفوذ کنه ولی اثبات شد که اسپرم نمی تونه عمل لقاح رو انجام بده تا نطفه ای شکل بگیره.

اگه زبانتون حوبه به این لینک یه نگاهی بندازید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر هم که نه و یا اینکه حوصله خوندنش رو ندارید ، که هیچ

راستی این تئوری منشا ویروس ایدز که به همین راحتی تو پست های بالا اثبات شد هم خیلی جالبه.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهرسا1
11-05-2011, 22:54
اینقدر از این فکر ها کردی که اخطار گرفتی

عزیزم بزرگترین داشنمندا از همین فکرا به کشفای بزرگ رسیدن متاسفانه ما ایرانیا این چیزا رو مسخره میکنیم

boy_kochak
19-05-2011, 01:06
سلام آیا امکان ازدواج بین انسان و میمون وجود دارد؟ اگر یک انسان با میمون عمل جنسی انجام بدهد آیا میمون باردار میشود یا بالعکس؟:13:

خوب دوست عزیز اگر میخوای به جوابت برسی میتونی به کتاب سال سوم دبیرستان رشته تجربی و پیش دانشگاهیش مراجعه کنی ....

یه جاندار ممکنه که از نظر ظاهری باهم مشترکاتی داشته باشن اما لزوم زادآوری نیستن ، مثلا گوسفند میتونه با بز آمیزش کنه اما زیگوت تشکیل میشه اما جنین تشکیل نمیشه و .... ولی اسب با خر آمیزش میکنه و زادشون قاطر میشه اما عقیم هست و نمیتونه دیگه تولید مثل کنه ..... در نهایت برای زادآوری سالم به نکاتی توجه میکنن که خیلی جامع هست و .... اگر بخوام برات توضیح بدم که در این مورد دانشمندان تحقیق های گسترده ای انجام دادن و ...
در کل من رشته درسیم تجربی بود و به این مسائل رو کاملا توضیح دادن ..... اگه مایل بودی بیشتر بدونی یه سر به پایگاه چاپ و تالیف کتابهای درسی بزن و کتاب رشته تجربی رو دانلود کن و مطالعه کن به جوابت میرسی .:10::27:

yashgin128
01-06-2011, 00:10
عزیزم بزرگترین داشنمندا از همین فکرا به کشفای بزرگ رسیدن متاسفانه ما ایرانیا این چیزا رو مسخره میکنیم

اونایی که شدن دانشمند از این مدل فکرها به جایی نرسیدند فکر های اونا از یه مدل دیگه بوده این مدل تقکرات ادم رو به جاهای دیگه ای :31:میرسونه:41:

خب خیلیها که انسان رو که نژاد تکامل یافته میمون میدونند ولی به نظر من کلا تفاوت داریم مهمترین دلیل هم وجود عقل هست.
در ضمن گیرن هم که چنین امکانی وجود داشته باشه خب بعدش؟که چی بشه؟
درباره ایدز هم که خیلیها میگن از میمون به انسان سرایت شده.اما از چه راهی خیلی تردید وجود داره.
اون هم ایدز که راه های سرایت اون محدود هست.
دوستان دو تا سوال دارم از جنس همین سوال های بالایی
1.خوردن گوشت میمون توسط انسان ایا میتواند باعث سرایت ایدز شود؟(هم بصورت خام وهم بصورت پخته)
2.اگه خدای ناکرده امیزشی بین انسان با میمون پیش امده باشه ممکنه باعث انتقال ویروس شده باشه؟در جه صورتی این مورد میتونه باعث انتقال بشه.

البته چیزی که من بهش خیلی اعتقاد دارم و از یکی از استادهامون شنیدم اینه که امریکا برای حمله به هر کشوری همیشه یه سری ویروس ها رو بوجود میاره بعلاوه پادزهرشون که در مورد ایدز هم اینگونه بوده اما به دلیل انتقال جهشی ویروس دیگه نتوستن مهارش کنن.برای رفع اذهان عمومی اونو از تو افریقا نشون دادن گسترش دادنش رو

DΔRK
13-06-2011, 04:01
نه عزیز این امکان به طور طبیعی وجود نداره
دلیلش هم اینکه اسپرم های انسان نمیتونه نفوذ کنه در تخمک میمون و برعکس
ویروس اچ آی وی هم دلیلش گلبول های سفید میمون ها بودن
البته دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده و...

Hasan.M
16-06-2011, 19:54
بیش از ۹۸ درصد DNA و ۹۹ درصد ژنهای انسانها و شامپانزه ها یكسان است. با این همه، ما و آنها از نظر ظاهر و رفتار تفاوت زیادی با هم داریم. برای بیش از ۳۰ سال، پیش از آنكه توالی ژنوم انسان یا شامپانزهها تعیین شود، دانشمندان بیان كردهاند كه این تفاوت میتواند از شیوهی بیان ژنهای یكسان و نه تفاوت در خود ژنها، برخاسته باشد. پژوهش جدیدی كه در مجلهی Nature چاپ شده است، به نظر میرسد این نظریه را ثابت میكند.

یاوو گیلاد( Yoav Gilad )، ژنتیكدانی از دانشگاه شیكاگو و همكارانش، از روش تازهای برای برسی ژنهای سلولها كبدی چهار نخستی(پریمات)، انسان، شامپانزه، اورانگوتان و مكاك(میمون ژاپنی)، بهره گرفتند. پژوهشگران میتوانستند ۹۰۰ ژن را در هر چهار نخستی باهم مقایسه كنند و تفاوت آنها را در زمینهی بیان ژن ارزیابی كنند. پژوهشگران دریافتند كه در هر چهار نخستی میزان تولید مولكول mRNA در بیش از نیمی از ژنها(۶۰ درصد) تفاوتی ندارد. اما در بیان ژن ۱۹ ژن، بین انسان و دیگر نخستیها تفاوت چشمگیری وجود دارد.

گیلاد میگوید:" زمانی كه ما بیان ژن را در نظر گرفتیم، دریافتیم كه طی ۶۵ میلیون سال از تكامل مكاك، اورانگوتان و شامپانزه، تغییر بسیار اندكی رخ داده است. اما طی ۵ میلیون سال جدایی انسان از این نخستیها، تغییر زیادی در این گروه از ژنهای ویژه انباشته شده است."

حدود نیمی از ژنهایی كه در انسان بیشتر بیان میشوند، ژنهای عاملهای رونویسی هستند؛ یعنی، ژنهایی رمزدهندهی پروتیینهایی كه بیان ژن را در دیگر ژنها تنظیم میكنند. با تغییر اندكی در این ژنهای كارفرما، فرایند تكامل میتواند اثر ژرفی بر بیان ژن بگذارد، بی آنكه احتمال رخ دادن جهشهای منفی را افزایش دهد. گیلاد میگوید: " من فكر نمیكنم نتیجهی پژوهشهای ما سازوكار تازهای را مطرح میكند، اما نخستین گواه تجربی است بر این نظریه كه در نخستیها عالی، تكامل ممكن است از راه تغییر بیان ژن كار كند."

گیلاد گمان میكند كه تغییر بهنسبت تند در ژنتیك كبد انسان ممكن است پیامد تغییرهای پیشآمده در رژیم غذایی، مانند وابستگی فزاینده به غذای پخته، باشد. او میگوید:" شاید چیزی در فرایند پختن نیاز زیستشیمیایی را برای بیشترین دستیابی به مواد غذایی و نیز نیاز به پردازش كردن زهرهای طبیعی موجود در گیاهان و غذاهای جانوری، تغییر داده است."

این یافته علاوه بر نظریه ی تكامل دستاوردهایی برای پزشكی نیز دارد: ۹ ژن از ۱۰۰ ژن بسیار پایدار، وقتی كه تغییر میكنند، در روند سرطان درگیر میشوند. به نظر پژوهشگران " این یافته پیشنهاد میكند كه توجه به ژنهایی با میزان بیان ژن حفظ شده در میان نخستیها، در شناسایی ژنهای نامزد برای پژوهشهای مرتبط با بیماریها، میتواند سودمند باشد." همچنین، این یافته تا اندازهای از این راز پرده بر میدارد كه چگونه انسان و شامپانزه، كه ژنهای مشترك زیادی دارند، میتوانند این همه متفاوت باشند.

Hasan.M
16-06-2011, 20:00
سلام
باتوجه به مقاله ي بالا گمون كنم ديگه بقيه ي كار بستگي به شرايط انجام آزمايش داره كه انجام بشه يانه !
به نظرم بستگي به بدن دو طرف داره كه از نظر زيست شناختي چه قد رهماهنگ باشند ! احتمالا بستگي به ميزان تكامل فرد مورد نظر داشته باشه شايد با عقب تر رفتن در زمان اين احتمال قوي تر بشه (طبق تكامل)!
دقيقا نميشه حدث زد !
احتمالش خيلي بالاست :20:ولی گمون نکنم اتفاق بیافته :41:!

danial_848
21-06-2011, 11:46
اول اینکه معمولا دو جاندار از گونه های مختلف با هم آمیزش انجام نمیدن و تمایل ندارن
ثانیا اگر هم در موارد خاص انجام بدن اغلب لقاح صورت نمیگیره
باز از بین موارد خاصی که لقاح صورت میگیره، اغلب جنین تشکیل نمیشه و سلول لقاح یافته میمیره
اگر هم جنین تشکیل بشه معمولا زنده نمیمونه
آمیزش الاغ و اسب و تولد قاطر یک مورد خاص و استثناست

Penryn
21-06-2011, 15:33
نه عزیزم به این سادگی نیست و تئوری پردازی نمیشه کرد که حتماً شدنیه یا نه! چون از لحاظ قانونی قوانین بازدارنده ای وجود داره و اجازه ی انجام لقاح اینجوری داخل بدن انسان را ممنوع کردن ولی برعکسش یعنی داخل بدن میمون ممنوع نشده و همین باعث شده بعضی دانشمندان اخیراً بگن برای تولید اعضای پیوندی بیایم همچین کاری بکنیم یعنی موجودی حاصل لقاح میان انسان و شامپانزه رو داخل شامپانزه پرورش بدیم!

به چنین موجودی که حاصل لقاح انسان و شامپانزه هست Humanzee و گاهی Chuman یا Manpanzee گفته میشه که از ترکیب دو اسم Human و chimpanzee بوجود اومدن.
از لحاظ بیولوژیک وقتی لقاح قطعی و مطمئن انجام میشه که موجود نر و ماده مربوط به یه گونه باشن پس تعداد کروموزوم مشابهی باید داشته باشن ولی موارد استثناء وجود داره مثلاً لقاح بین گونه ی ببر و گونه ی شیر که حاصلش شیرببره یا بین گونه ی اسب و گونه ی الاغ که حاصلش گونه ی جدیدی بنام استره. اینجور موجودات دو رگه معمولاً نازا هستند.
پیش از وضع قوانین رسمی بین المللی محدود کننده ی ایجاد موجود دورگه بین انسان و میمون تحقیقات و آزمایشات زیادی در بعضی کشورها برای تولید Humanzee انجام شد که نتیجه ی مشخصی نداشت.مثلاً در اتحاد جماهیر شوروی بین سالهای 1910 تا 1930 دانشمندی بنام ایوانوف آزمایشهای زیادی برای تولید موجودات دورگه بین حیوانات مختلف از جمله بین انسان و میمون انجام داد ولی تلاشش برای تولید Human-ape بجایی نرسید و آخرالامر به قزاقستان تبعیدش کردن تا در سال 1932 همونجا مرد.

ilya ivanovich ivanov

سال 1960 یک موجودی توی آفریقا پیدا کردند که رفتار و آناتومی بدنی خیلی مشابه انسان داشت و برای تحقیقات بیشتر بردنش آمریکا و اسمشو گذاشتن Oliver مدتی بعد بردنش ژاپن تا روی کروموزومهاش دقیقتر مطالعه کنن چون شامپانزه 48 کروموزوم داره و انسان 46 کروموزوم و اگه واقعاً الیور یک Humanzee بود پس باید 47 کروموزوم میداشت! همیشه در ازدواج داخل گونه ای تعداد کروموزومهای فرزندان زوج هست چون نصفی از پدر و نصفی از مادر رسیده و لاجرم تعداد کروموزومها عدد زوجی میشه ولی اینجا با ازدواج بین گونه ها مواجهیم پس اگر الیور 47 کروموزومی میبود معلوم میشد یک کسی این وسط شیطونی کرده!
بیشتر آزمایشها در اون زمان نشون داد این موجود 48 کروموزومیه ولی چند تایی از نمونه های گرفته شده 47 کروموزوم رو نشون داد که بپای خطای آزمایشگاهی گذاشتن.
گرچه آزمایش شمارش کروموزوم نشون داد این موجود نمیتونه Humanzee باشه ولی هنوزم بعضی از تیم دانشمندانی که روی اون مطالعه کردن معتقدن اون یک Humanzee بوده! فیلمهای این موجود و نظرات دانشمندان در یوتیوب موجوده:

Penryn
21-06-2011, 15:54
راستی این تئوری منشا ویروس ایدز که به همین راحتی تو پست های بالا اثبات شد هم خیلی جالبه.....

این عکسی که گذاشتین یکی از چندین مجسمه ی دست ساز اون خانوم ایتالیایه جریانش چیه نکنه اینم Humanzee باشه :31:
گرچه در حد فرضیس ولی منشأ ویروس ایدز رو با تحقیقاتی که تا حالا شده از میمون سبز آفریقایی دونستن.این کتاب زیر کتاب خوبیه گیرتون اومد تهیه اش کنین.

من 7 , 8 سال قبل :46: این قسمتاشو خط کشیدم:

avator20002000
20-07-2011, 12:33
ازدواج؟
ازدواج یه قرارداد هستش نه چیز دیگه!
درستش ام **یزش هستش
منظورتون از میمون کدوم نوع میمون یا شاخه ی نخستی ها هستش؟

ویروس ایدز در نتیجه آمی**زش انسان و میمون بوجود نیامده است.
ایشون از ایدز نپرسیدن که!!!؟

منبعش مشخص نیست.
چیزی که اثبات شده اینه که در نتیجه جفتگیری انسان و میمون نبوده است.
چی منبعش مشخص نیستش؟
چی اثبات شده؟

اما یه جا خوندم نوشته بود باردار میشن اما بچه هه عقیم به دنیا میاد مثل قاطر که نتیجه جفتگیری بین خر و اسبه :13:
متاسفانه قوانین اجازه کلون شدن و امیزش انسان با حیوانات رو به طور رسمی نمی ده و باعث می شه نشه به هر نتایجی اعتماد کرد

درسته.هر کسی ازاده هر فکری می خواد بکنه.

خوب دوست عزیز اگر میخوای به جوابت برسی میتونی به کتاب سال سوم دبیرستان رشته تجربی و پیش دانشگاهیش مراجعه کنی ....

یه جاندار ممکنه که از نظر ظاهری باهم مشترکاتی داشته باشن اما لزوم زادآوری نیستن ، مثلا گوسفند میتونه با بز آمیزش کنه اما زیگوت تشکیل میشه اما جنین تشکیل نمیشه و .... ولی اسب با خر آمیزش میکنه و زادشون قاطر میشه اما عقیم هست و نمیتونه دیگه تولید مثل کنه ..... در نهایت برای زادآوری سالم به نکاتی توجه میکنن که خیلی جامع هست و .... اگر بخوام برات توضیح بدم که در این مورد دانشمندان تحقیق های گسترده ای انجام دادن و ...
در کل من رشته درسیم تجربی بود و به این مسائل رو کاملا توضیح دادن ..... اگه مایل بودی بیشتر بدونی یه سر به پایگاه چاپ و تالیف کتابهای درسی بزن و کتاب رشته تجربی رو دانلود کن و مطالعه کن به جوابت میرسی .:10::27:
فصل 5 زیست پیشو بخونن کفایت می کنه

اونایی که شدن دانشمند از این مدل فکرها به جایی نرسیدند فکر های اونا از یه مدل دیگه بوده این مدل تقکرات ادم رو به جاهای دیگه ای :31:میرسونه:41:
خب خیلیها که انسان رو که نژاد تکامل یافته میمون میدونند ولی به نظر من کلا تفاوت داریم مهمترین دلیل هم وجود عقل هست.
در ضمن گیرن هم که چنین امکانی وجود داشته باشه خب بعدش؟که چی بشه؟
درباره ایدز هم که خیلیها میگن از میمون به انسان سرایت شده.اما از چه راهی خیلی تردید وجود داره.
اون هم ایدز که راه های سرایت اون محدود هست.
دوستان دو تا سوال دارم از جنس همین سوال های بالایی
1.خوردن گوشت میمون توسط انسان ایا میتواند باعث سرایت ایدز شود؟(هم بصورت خام وهم بصورت پخته)
2.اگه خدای ناکرده امیزشی بین انسان با میمون پیش امده باشه ممکنه باعث انتقال ویروس شده باشه؟در جه صورتی این مورد میتونه باعث انتقال بشه.

البته چیزی که من بهش خیلی اعتقاد دارم و از یکی از استادهامون شنیدم اینه که امریکا برای حمله به هر کشوری همیشه یه سری ویروس ها رو بوجود میاره بعلاوه پادزهرشون که در مورد ایدز هم اینگونه بوده اما به دلیل انتقال جهشی ویروس دیگه نتوستن مهارش کنن.برای رفع اذهان عمومی اونو از تو افریقا نشون دادن گسترش دادنش رو
یعنی چی این مدل فکرا می بره ادمو یه جای دیگه؟!سوالشون علمی کاملا
وجود عقل دلیل تفاوته؟همه جانداران نوعی از عقل رو دارن!
پیشنهاد می کنم کمی در مورد کتاب های تکامل و نظریات تکامل بخونید روش فکر کنید
خوردن گوشت ایدزی مال هر کس و هر چیزی تا وقتی زخمی در راه گوارش شما نباشه ایدز نمی گیرید
بله اگه حیوان الوده باشه می تونه انسان رو الوده کنه

avator20002000
20-07-2011, 12:42
سلام
باتوجه به مقاله ي بالا گمون كنم ديگه بقيه ي كار بستگي به شرايط انجام آزمايش داره كه انجام بشه يانه !
به نظرم بستگي به بدن دو طرف داره كه از نظر زيست شناختي چه قد رهماهنگ باشند ! احتمالا بستگي به ميزان تكامل فرد مورد نظر داشته باشه شايد با عقب تر رفتن در زمان اين احتمال قوي تر بشه (طبق تكامل)!
دقيقا نميشه حدث زد !
احتمالش خيلي بالاست :20:ولی گمون نکنم اتفاق بیافته :41:!
بدنشون هماهنگ باشه؟منظورتون از این حرف چیه؟هم هیکل باشن؟هم قیافه باشن؟چی؟
مرحله زیگوت بستگی به مولکول های روی تخمک داره که با اسپرم اول هماهنگ بشه که اجازه ورود به اسپرم رو بده.مراحل بعدی برای جفت شدن کروموزوم ها میشه که به علت تفاوت تعداد اندک کروموزوم انسان و نخستی ها مشکل در جفت شدن کروموزوم ها به وجود میاد

اول اینکه معمولا دو جاندار از گونه های مختلف با هم آمیزش انجام نمیدن و تمایل ندارن
ثانیا اگر هم در موارد خاص انجام بدن اغلب لقاح صورت نمیگیره
باز از بین موارد خاصی که لقاح صورت میگیره، اغلب جنین تشکیل نمیشه و سلول لقاح یافته میمیره
اگر هم جنین تشکیل بشه معمولا زنده نمیمونه
آمیزش الاغ و اسب و تولد قاطر یک مورد خاص و استثناست
مورد اول به علت تفاوت در رفتارهای جفت گیری میشه
قاطر فقط یک مورد استثنا هستش؟!!
همین؟
هزاران دورگه وجود داره با گونه های اشتقاق یافته از اون ها
گیاهان تری پلوئید که بعد از به وجود امدن گونه ای دیگر میشن زایا هم هستن

این عکسی که گذاشتین یکی از چندین مجسمه ی دست ساز اون خانوم ایتالیایه جریانش چیه نکنه اینم Humanzee باشه :31:
گرچه در حد فرضیس ولی منشأ ویروس ایدز رو با تحقیقاتی که تا حالا شده از میمون سبز آفریقایی دونستن.این کتاب زیر کتاب خوبیه گیرتون اومد تهیه اش کنین.

من 7 , 8 سال قبل :46: این قسمتاشو خط کشیدم:

اون مجسمه نیستش نقاشیه خانواده جوان هستش . اینجا اطلاعاتش هستش:

Penryn
20-07-2011, 16:10
اون مجسمه نیستش نقاشیه خانواده جوان هستش . اینجا اطلاعاتش هستش:

عزیزم کل پست من رو نقل قول گرفتی که یه همچین حرفی بزنی؟؟!! اصلاً چه ربطی داشت به بحث اصلی ما در این تاپیک؟؟ توی اون صفحه از ویکی کجاش گفته این اثر یک نقاشیه؟؟!!
ضمن اینکه شما ظاهراً درباره ی خانم Patricia Piccinini هیچ اطلاعاتی نداری. من با ایشون و کارهای هنریش از جمله اون اثر از سال 2005 آشنام. ایشون یک هنرمند مجسمه سازه .شما به سایت ایشون برو و تا مشخصات کارهای هنری ایشون رو کاملتر ببینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم صفحه ی اطلاعات Patricia Piccinini در ویکی:

boy_kochak
21-07-2011, 22:14
عزیزم کل پست من رو نقل قول گرفتی که یه همچین حرفی بزنی؟؟!! اصلاً چه ربطی داشت به بحث اصلی ما در این تاپیک؟؟ توی اون صفحه از ویکی کجاش گفته این اثر یک نقاشیه؟؟!!
ضمن اینکه شما ظاهراً درباره ی خانم Patricia Piccinini هیچ اطلاعاتی نداری. من با ایشون و کارهای هنریش از جمله اون اثر از سال 2005 آشنام. ایشون یک هنرمند مجسمه سازه .شما به سایت ایشون برو و تا مشخصات کارهای هنری ایشون رو کاملتر ببینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم صفحه ی اطلاعات Patricia Piccinini در ویکی:

عالی بود ..... (پیام بازرگانی : راستی این اسمش Patricia Piccinini چطور تلفظ میشه .... ؟)

avator20002000
21-07-2011, 23:24
خانم پاتریشیا رو تاحدودی می شناسم استرالیایی هم هستن نه ایتالیایی
این اثر قبل از این که این خانم مجسمشو بسازه یه نقاشی بودش تو تاریخچه این اثر هستش
توی اون لینکی هم که من گذاشته بودم لینک خانم پاتریشیا بودش
عالی بود ..... (پیام بازرگانی : راستی این اسمش Patricia Piccinini چطور تلفظ میشه .... ؟)

پاتریشیا خونده میشه اسمشون

gozine2
21-07-2011, 23:29
خیلی ممنون جناب اواتار .من هم این مجسمه رو تو b***bc persian دیدمش قبلا
ولی من اخر نفهمیدم امیزش با حیوانات باعث بچه میشه یا نه؟

Penryn
21-07-2011, 23:46
خیلی ممنون جناب اواتار .من هم این مجسمه رو تو b***bc persian دیدمش قبلا
ولی من اخر نفهمیدم امیزش با حیوانات باعث بچه میشه یا نه؟
جواب منفیه. کل تاپیک همینو بحث کردیم دیگه!:31:

shabnam1986
09-08-2011, 18:56
با وجود همه شایعات و شنیده ها تاکنون هیچ موردی از این امر ثبت نشده. یکی دو بار آزمایشاتی صورت گرفته که هیچ کدوم نتیجه خاصی نداشه. گرچه تو یکی از این آزمایشها ثابت شده که اسپرم انسان می تونه به درون تخمک بابون ها نفوذ کنه ولی اثبات شد که اسپرم نمی تونه عمل لقاح رو انجام بده تا نطفه ای شکل بگیره.

اگه زبانتون حوبه به این لینک یه نگاهی بندازید:

اگر هم که نه و یا اینکه حوصله خوندنش رو ندارید ، که هیچ

میشه در مورد عکس توضیح بدین؟

danial_848
17-08-2011, 19:09
میشه در مورد عکس توضیح بدین؟
توی تاپیک فتوشاپ بپرسی احتمالا جواب بهتری بگیری :31:

midnight1234
19-08-2011, 17:46
بچه ها ببخشید اینو می گم ولی خداییش بحث یا سوجه علمی تر و جالب تر این پیدا نکردید اصلا فکر کردن بهش هم چندشه!!
ولی سوال پرسیدن خوبه..
در مورد ایدز هم یه رسم افریقایی هست که این بیماری از طریق برخورد خون انسان با میمون به انسان منتقل شد! نه امیزش.
مثل اینکه قبایل افریقایی تو این رسمشون سر انگشتشون رو با کارد یه خط می نداختن دیگه تا تهش رو برید....

THE GUY
19-08-2011, 22:03
به نظرم که سوژه خیلی جالبی بود!!!! شما چندش ندیدی!! :31:
و فکر میکنم همونطور که دوستان گفتن جواب منفیه (به خاطر سدهای پیش زیگوتی و پس زیگوتی)

aseman86
12-09-2011, 15:30
نه نمیشه اما سگ وگرگ باهم می تونند و بچه آنها عقیم نیست ومیتواند تولید مثل کند