PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil: Operation Raccoon City

صفحه ها : [1] 2

Layken
26-04-2011, 00:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر..:Capcom

سازنده...: Slant Six

تاریخ انتشار..: در تاریخ 20 مارس 2012

نسخه PC بازی تاخیر خورد و رفت برا تاریخ May 18

پلتفرم..: PS3...Xbox360...PC

سبک..: Horror Action Adventure

کارگردان...:Adam Bullied

تهیه کننده..:Masachika Kawata

چندی پیش ساخت قسمت جدیدی از بازی های Resident Evil اعلام شد و هواداران زیادی را خوشحال کرد این موضوع بسیار خوشایند خواهد بود وقتی که بعد از کریس و شیوا این بار با نسخه جدید روبرو خواهیم شد مخصوصا که نام بازی Evil و راکون سیتی را یدک میکشد...بله Resident Evil: Operation Raccoon City عنوان نسخه جدیدی از سری بازی های اویل خواهد بود که رویداد های تازه ای را به نمایش خواهد گذاشت.

این بار هم بازی یک سوم شخص شوتر خواهد بود که در میان دو گروه ان هم در شهر راکون سیتی انجام خواهد گرفت پس این نشان میدهد خبری از امکان بازی با شخصیت های محبوب نخواهد بود زیرا یک نوع تحول خاص در این بازی ایجاد شده است همانطور که از ویدئو و نام بازی معلومه بازی در سال 1998 در ان شهر معروف رخ مید جایی همه خاطرها از انجا شروع شد اما موضوعی که درابتدا توی ذوق میزند اینه که با با یک ترس از ماجراهای اویل 2 و 3 رورو نیستیم بلکه با یک شوتر ذاتا سوم شخص روبرو هستیم حتی در ویدئویی که میبینیم و عکس ها امکان استفاده از زامبی ها به عنوان کاور گرفتن هستش این نشان دهنده این هست که بازی روی سبک یک شوتر تاکتیکی با چاشنی ترس خواهد بود البته مدت زمان کاور با زامبی ها زیاد نمیتونه باشه و 10 الی 15 ثانیه بیشتر نمیشه نگشون داشت.

سازنده بازی این بار Slant Six خواهد ود استدیویی که د رکارنامه خودش بازیی همچون SOCOM را دارد که از استدیو های این استدیو تا به حال سه عنوان از این سری بازی را در کارنامه دارد که (SOCOM: Confrontation..SOCOM: Fireteam Bravo 3...SOCOM: Tactical Strike) ولی خب کمو بیش نتوانستند اون قابلیت خوب رو نشان بدهند پس استدیو سازنده بازی کارنامه ای انچنان درخشان ندارد.

معلومه که یکی از شخصیت ها مونث هستش

همانطور که میدانید داستان بازی به رویدادهای شهر راکون سیتی برمیگرده اما این بار ما با گروه umbrella هستیم کنترل 4 شخصیت در دستان ما خواهد بود و باید شخصیت های (Vector ، Beltwat،Bertha،Spectre) خواهند بود 4 شخصیت قابل بازی که نشان دهنده امکان Co_op خواهد. اینان اعضای امبرلا هستن و برای از بین بردن مدارک باقی مانده در شهر مامور هستند پس در بین راه بازماندگان شیوع ویروس را نیز از بین خواهند برد پس دلیل کشته شدن شخصیت لیون در تریلر دیده شده ممکن هست همین باشد...در این بین نیروهای دولتی نیز هستند که جبهه ای دیگر را نمایان میکند ما با انها نیز باید دست و پنجه نرم کنیم اما این چهار شخصیت هر کدام دارای ویژگی ها خاص خود هستند و نیروهای خود را دارند تک تیرانداز ، چشمانی تیز، Medice یا همون امداد و مردی قوی که نمایان گر اوج درجه سوق گرفتن بازی به بازی ها یمشابهی همچون L4D هستش...چیزی که در اکثر دیدگاه های سایت گیم اسپوت از ان یاد شده...مهمترین عامل اضاف شده تیراندازی در حین راه رفتن خواهد بود چیزی که سری اویل را همیشه در رنج نگه میداشت. در واقع سه جبهه خواهیم داشت اعضای umbrella همون 4 نفر..د رمقابل افراد نیروی های دولتی که US-Spec-ops هستند که برای جلوگیری از شیوع ویروس و جم کردن مدارک و اسناد به شهر امدن و از طرف دیگر زامبی ها و Bow ها خواهد بود هیولا یا موجودات جهش یافته ژنتیکی که با نام Bio_-organtic Weapon ازشون یاد میشه (که حتما در اویل دو انها را دیدیم و در خاطر داریم که وقتی با دختر claire redfield بازی کنیم با این موجود روبرو خواهیم شد. محیط ها همگی برگرفته از Evil 2 , 3 خواهند بود و امکان داره با مکان هایی کامل اشنا نیز در بین راه روبرو بشیم. تیزر اویه بازی هم با نمایی از ورود Leon Kennedy به شهر نشون داده میشه لیون یک شخصیت قابل بازی نیست اما خب این کارکتر از محبوب کارکترهای دنیای بازی هستش حتی در ادامه میبینیم که یکی از اعضای امبرلا با لیون درگیر شده و به او شلیک میکند کاواتا گفته که کشتن لیون کلیه معادلاتی که قرار بود بیوفته رو تغییر میده ولی بهتره همه چی رو در بازی ببینید...
بازه زمانی بازی و داستانی اون بین شماره های اول و سوم هستش و برمیگرده به قبل روایات بازی Outbreak در این سری و طبق روال مردم به زامبی بر اثر ویروس تبدیل شدن و ما در نقش یکی از گروه عملیاتی سری قرار میگیرم و باید کلیه مدارک مهم و شواهدی که نشانگر فعالیت های غیرقانونی شرکت امبرلا بود رو از بین ببریم در کنار نابود کردن مبتلایان به این ویروس رو باید از بین ببریم در روبرو مامورهای دولتی نیز بیکار نیستن و منتظرن امدن تا مدارکی که ما دنبالشون هستیم رو زود تر از ما پیدا کنن و ما باید از این موضوع جلوگیری کنیم

کاواتا میگه همیشه ارزوی بیشتر اویل بازها این بود که بتونن د رمحیطی باز تر با زامبی های بیشتری مبارزه کنن ام مهم تر از همه اضافه شدن بخش مولتی پلیر بازی هستش که بازیبازها میتونن با 4 نفر نیز از شخصیت های داخل بازی بازی کنن. بازی یک همکاری خواهد اشت اما این به صورت کاملا گذرا شبیه همکاری بازی ساخته شده توسط valve که L4D خواهد بود اما بسیار متفاوت خواهد بود

بخش چند نفره طوری خواهد بود که همگی میتونن همدیگرو ساپورت کنن مثلا به هنگام نیاز از مدیس یا امداد کمک گرفت نیاز به قوی هیکل بود از قویترین نفر استفاده بشه این روند کاملا در بازی یک جهشی جدا با گیم پلی این سیستم از بازی هستش.

اما ایا لیون خواهد مرد..؟ ایا شخصیت های دیگه ای که در این شهر وجود دارند دیده خواهد شد.؟ ایا کاپکام می تواند دوباره اویل رو زنده کنه..؟ ایا اصلا نیاز بود که اویل جدید ساخته بشه..؟ سوال هایی که تا زمان انتشار بازی باید صبر کرد تا به جواب برسد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Resident Evil: Operation Raccoon City

شخصیت های قابل بازی...

Vector ..: این شخصیت بسیار مزموز بوده و بیشتر کارهاش به صورت مخفی کاری خواهد بود و مثل یک سایه اینور اونورخواهد رفت

متولد سال 1960 هستش
نزدیک 30 سال سن داره
گروه خونیش : O+
ملیتیش : ژاپنی
و جزگروه bss

Beltway..: هیکل تنومدی داره و متخصص امور انفجار و بمب گذاری هستش

29 سال سن داره
گروه خونی ..: -B
ملیتی..: پورتوریکو.

Bertha..: پزشک گروه خواهد بود مواقعی که نیاز به ودیک یا کمک رسانی امدادی باشه ایشون میان

34 سال سن داره
گروه خونی..: +B
ملیت : المانی

Spectre..: محافظ گروه هستش که چشمانش این امکان رو داره که موارد پشت دیوار رو ببینه البته با استفاده از اون دوربین روی چشمش

34 سال سن داره
گروه خونیش..: -AB
ملیتی ..: روسیه

Four eyes ..: چهار چشم ژاپنی یکی از شخصیت های پیچیده بازی خواهد بود که یک دانشمند بسیار مخ هستن

28 سال سن داره
گروه خونی..: -A
ملیتی..: امریکایی ژاپنی

LOPO..; سرگروهبان سرویس امنیتی هستن و فرمانده این گروه هستش

سیستم ارتقادهی و اپگرید برای اسلحه ها هم قرار گرفته که ما هم در بخش انلاین و هم افلاین میتونیم از اون بهره مند بشیم در واقع این سیستم توانایی های ما رو در استفاده از این سلاح ها افزایش داده و باعث میشه تا از سلاح های مختلفی همچون نیمه خود کا راتوماتیک ، اسنایپر ، راکت لانچر و غیره استفاده کنیم نسخه دمو بازی مدتی میشه که منتشر شده و دید بازی کنندگان بر این بود که بازی بیشتر به محیط ها و کوچه های قسمت سوم شبیه هستش و با تعداد زامبی های زیادی روبرو هستیم و ماموران دولتی نیز در انتظار ما هستند

G4TV

تیرز اولیه بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدئویی از گیم پلی بازی..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgamespot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کاماتا تهیه کننده بازی...

gamespot

Layken
26-04-2011, 00:42

درست 13 سال پیش بود که داشتم از جلوی یک ویدئو کلوب رد میشدم شنیده بودیم که یک دستگاه بازی جدید با نام سونی امده و بازی های خیلی توپ و واقعی داره که دیسک های سیدی میخوره هر روز از راه بازگشت از مدرسه یه سری هم به کلوپیه میزدم ولی هیچ یک از بازیهاش جذبم نمیکرد ملت یا فوتبال بازی میکردن یا کراش همشون بازی های خوبی بودن ولی دیگه به قول خودمون درس یک قدم جلوتر بود تا این که یک روز یکی از دستگاه های بازی در ته خالی بود و یک بازی در حالت استارت رها شده بود نزدیک رفتم نگاه کردم دیدم یک زن با کلاه پلیسی تکاوری در یک اتاق که چند تا تابلو داره هستش می خواستم بازی کنم که صاحب کلوپیه گفت نمیتونی بازیش کنی الان چند هفته ای هستش ملت اونجا موندن گفتم مگه این چیه گفت اسم کلبه وحشت هستش و بچه ها ر اون اتاق موندن دسترو برداشتم حرکت کردم چند تیر زدم جلو عقب رفتم دیدم با یک کنترل فوق حرفه ای روبرو هستم اصلا انگار خودم اونجا هستم گفتم از اول این بازی رو برم زدم از اول که استارتی بود برای من به عنوان اولین و مهمترین بازیی که روی کنسول Ps1 شروع کردم که بعدها متوجه شدم نه تنها برای من بلکه برای خیلی ها شروعی بود برای اشنا شدن با دنیای ترس ، زامبی ، شوک ف احساسات و اشنایی با شخصیت های فوق محبوب در این سری....
Capcom در سال 1996 با معرفی اولین سمت از سری بازی های Re توانست عنوان Survival Horror رو بر روی بازی های این سبک نام گذاری کند با هم مروری بر سری بازی های تولید شده با این نام خواهیم کرد..

Resident Evil

سکانس اول...:

چند نفری هستیم در میان یک باغ یا جنگلی کوچک که شاخه های بوته هاش تا شانه بالا امدند بادی سرد وزش میکند همه دارند همدیگرو نگاه میکنن انگار چیزی در نزدیکی ها هستش ناگهان صدایی میاید همه برمیگردن چیزی نیست یک دفعه یک سگدو سر میپرد و یکی از افراد حاضر را گا زگرفته و با خود میبرد صدای شلیک گلوله ی هدف فضا را در بر میگیرد ..عرق سرد در نار ترسی فضایند باید فرار کرد همه به سرعت به طرف یک ساختمان یا عمارت بزرگ درحال فرار هستند باز یکی از نرات کم میشود که سرانجام وارد ساختمان میوشیم.

سکانس دوم..: داخل امارت..:
Jill..Barey..Chris در وسط سالن حضو ردارند اینجا کجاست اه خدای من باید راهی پیدا کرد تا با بیرون ارتباط بررار کنیم جیل تو با من خواهی امد...

اما امارت این امارت در سال 1966 توسط 3 تن از داشنمندان ان زمان ایجاد شد که در ادامه توضیح خواهم داد
این دو سکانس هیچ وقت از یاد گیمرها پاک نخواهد شد بازی در سال 1996 منتشر شد همانطو رکه اشاره کردم عنوان Survival Horror رو برای اولین سازمان درجه بندی سنی به این سبک بازی ها لقب داد و سیستم های کاملا نو و جدید کارامد باز و بسته شدن درها ،جعبه وسایل یادداشت ها ، تنکین فرار به کار بستن فکر برای ادامه بازی داستانی غنی که هنو زهم دنباله دارد شخصیت هایی محبوب که در همان روزهای اغازین در قلب بازیبازها جا گرفت امکان بازی با دو شخصیت طوری که میشد بازی رو از دو لحاظ دو بعد تحت بررسی قرار داد سکانس های ترسناک و غافلگیرانه زیاد ..د راین میان وجود دیالوگ های بسیار زیاد معماهایی که بعضا با توچه به دیلوگ ها باز میشد معمای عالی اتاق تابلو ها ظاهر شدن یکی از محبوبترین شخصیت های منفی در این بازی رازی پنهان که همگی در داستان از طرف کمپانی Umrella نشات میگیرد.

تاریخ انتشار..: 1996
ناشر...:capcom
سازنده..:Capcom
امتیاز..:
8.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oyvLk9sz8m2SK9JZwuf&t=1

Resident Evil 2

سکانس اول سناریو ...لیون..:
با ماشین صحرایی خود وارد شهر راکون سیتی می شود در وسط شهر جسدی را میبیند که روی زیمن دراز کشیده و تعدای پرنده (کلاغ) روی ان هستند و دارن به جسدنوک میزنن لیون پیاده شده و نزدیک می شود
وای خدای من چه اتفاقی افتاده این شخص چرا به این صورت هستش ناگهان سر بلند میکند تعداد زیادی زامبی میبیند ابتدا نمی داند موضوع از چه قرار هستش اسلحه خود را در می اورد و نشانه می رود ....حرکت نکنید NYPD نزدیک نشید گفتم نزدیک نشید...مجبور به شلیک می شود چند تیر همه تیرها خیر جواب نمیدهد فرار میکند و به یک در میرسد ان را باز میکند که ناگهان دختری را میبیند دختر دستان خود را جلوی صورتش میگیرد و لیون داد میزدند GetDown بشین و سریع با کلوله ای زامبی که دختر را در خطر قرا رداده بود از پا میندازد دختر کسی نیست جز کلیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لیون دست او را میگیرد و می گوید بلند شو باید از این مهلکه فرارکنیم...

این قسمت از بازی ادامه ای شاهکار برای قسمت اول به حساب میاید اول این که بازی با دو شخصیت جدید روایت میشود به مرور این دو شخصیت وارد ماجرای امبرلا می شند در ادامه حتی با دانمشند و سومینفزند ان عمارت قسمت اول روبرو می شوند یعنی دکتر برکلین که در کات سکانسی ویروسی قوی رو به خود انتقال میدهد و تبدیل به باس فایت اخر این بازی می شود در این قسمت ما با شری Sherry فرزند دکتر بکلین هم اشنا میشیم و با او بازی رو به اتمام میرسونیم اول این که وجود 5 سناریو مختلف با رویدادهای کاملا خاص در این قسمت در بر داشتن سالن معروف اداره پلیس یکی از برترین های این بازی به حساب می اید اگر بازیبازان قدیمی یادشون باشه با سناریو کلیر وقتی ادامه میدیم با همون باس فایت جهش یافته Bio -organitm روبرو میشیم.

تاریخ انتشار..: 1998
سازنده و ناشر..: Capcom
امتیاز..: 8.9

Resident Evil 3

سکانس اول...: 28 سپتامبر ...روز روشن...زامبی ها همه شهر رو فرا گرفتن ...به هرحال...من هنوز زندم.
جملاتی که جیل ولنتاین در اولین نوشته هایش در بازی بیان میکند او به عنوان یکی از اعضای Bssa هستش که برای جمع اوری اطلاعات و از بین بردن ویروس وارد شهر شده اما گرفتار شده شهر راکون سیتی دیگر امن نیست و باید از بین برود Brad و christian د راین بازی زنده هستند و چند سکانی با کریستین انجام می شود سومین قسمت از این سری بازی ها با نمایش دادن یکی از محبوب ترین کارکترهای فوق ترسناک که هنوز همصداش تنین انداز گوش ها خواهد بود نامن گذاری شده بله Nemesis واقعا هنوز هم وقتی میگه استارس در گوشم هستش و راهی جز فرار در مقابل این فرد وجود نداشت بازی باز ادامه ای شاهکار انگیز برای این سری لقب گرفت جیل از کریس جدا شده و در پی این که بعد از جم کردن مدارکی با بمب اتمی شهر راکون سیتی را هدف قرار میدهند که سکانس پایانی بازی همچنان تاثیر برانگیز هستش...

سکانس اخر...: صدای هلیکوپتر دارد میاد جیل دستش راتکان میدهد تا هلیکوپتر او را ببیند از اون طرف کریستن میاید و هر دو سوار هلیکور می شوند و صحنه برخورد بمب اتمی با شهر....راکون سیتی از بین میرود
در جملات پایانی بازی راوی می گوید که نزدیک چند صد هزار نفر در این شهر جان خود را از دست دادند رئیس جمهور استفای خود را اعلام کرده و املان موضوه که امبرلا خواهد بود دستگیر شده اند
تصویر اخر با جیل در کنار کریستن در یک بار....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال انتشار...: 1999

ناشر و سازنده ..: capcom
امتیاز..: 8.9

resident evil code veronica x

سکانس اول..: ایا برادرم زندست......
کنسول Ps2 اولین میهمان سری باز یهای اویل خود را با کد ورونیکا اغاز کرد کد ورونیکا یکی دیگر از بهترین عنوان های میشه گفت داستان این قسمت خیلی عظیم بود اگر توجه کرده باشید د سکانس پایانی قسمت دوم کلیر به لیون میگه که باید برگردم دنبال برادرم کریس و او را پیدا کنم د راین قسمت کلیر بازگشته و براد رخود رو پیدا میکنه اما به مسادل بسیار زیادی هم دست میابند یک ویروس جدید اشکار شدن برخی مسائل امارت مرموز قسمت اول از جمله مسادل غنی این قسمت بود وجود معماهای درگیرانه و هیجان انگیز در کنار باس فایت هایی که ه رکدام پیشینه ای دارند بر عالی بودن این قسمت افزود..
سال انتشار..: 2001
ناشر و سازنده ...:Capcom
امتیاز..:9

resident evil 4

تحول ....سکانس اول...: این ماموریت باید خیلی پیچیده باشه...

قسمت چهارم این بار با نگرشی متفاوت و گیم پلی کاملا تحول یافته اول از همه دوربین ثابت جای خود را به دوربین از پشت شان های فردا داده بود منو مهمات در کنار داستان تغییر کرده بود زامبی ها تبدیل به ماجینی شدند و این بار ویروس عملکردی دارد که فرد می تواند مغز خود ار کنترل کند....لیون با ایدا امده .....برای نجات دادن دختر ریس جمهور شیوا...و ایدا هم برای به دست اورد نسخه اصلی ویروس شخصیت ایدا در نسخه دوم با سناریو لیون دیده میشه که یک جور رابطه عاشقانه نیز بین انها ایجاد میشه.....بازی با وجود این که معیارهای زیاد و بسیار عالی در گیم پلی داشت اما کمی محبوبیت در خلا ان دوران گذشته ایجاد شده بود...دشمنان جدید و برداشته شدن بسیاری از معماها این بار در اروپا....هر چی باشه لیون هست و شخصیت محبوب...

تاریخ انتشار..:2005
ناشر و سازنده ...:Capcom
امتیاز..:9.2

resident evil 5

سکانس اول..و اخر..: هر روز بیشتر و بیشتر به زندگی و رویدادهایی که در ان رخ میدهد میاندیشم و تجربه کسب میکنم.
اینان سخنانی بود که کریس در حال رفتن و امدن به افریقا میگه بله قسمت پنجم از سری بازی های اویل میشه گفت یکی از قسمت هایی که به هیچ وجه نتوانست رضایت اویل دوستان رو کسب کند جتی حضور جیل ولنتاین با کریس هم اون ایرادهای گرفته شده را پاک نکرد شخصیت جدید با نام شیوا که عضو گروه Bass بود همراه کریس می شود البرت وسکر به مبارزه میاید و اینجاست که ختمه بزرگترین شخصیت منفی محبوب رقم میخورد !! کریس او را کشته وسکر که یکی از دو فرزندان دانشمندان امرات معروف بود میمیرد وسکر که همکار و دوست دکتر بکلین بود میمیرد وسکری که به جیل و کریس در قسمت اول خیانت کرد و ازمایشاه زیر زمینی ان عمارت را زنده نگه داشته بود البرت وسکر که نسبت به برادر خود الکس وسکر حسودی میکرد و او را می کشد این روایت برمیگردد به چندین سال قبل روایتی از وحشت که در افریقا زیر افتاب سوزان اب می شود....

تاریخ انتشار..:2008
سانزده و ناشر..: Capcom
امتیاز..: 8.5

*تمامی امتیازات از سایت Gamespot برداشت شده..
*در این بررسی فقط به عنوان های شماره دار اشاره شد
*شخصیت محبوب من claire redfield خواهد بود.
*امیدوارم این عنوان جالب باشه.

میکامی خالق اثار اویل

B.3.S.T
26-04-2011, 01:07
مرسی حامد از تاپیک

لیون یک شخصیت قابل بازی نیست اما خب این کارکتر از محبوب کارکترهای دنیای بازی هستش حتی در ادامه میبینیم که یکی از اعضای امبرلا با لیون درگیر شده و به او شلیک میکند کاواتا گفته که کشتن لیون کلیه معادلاتی که قرار بود بیوفته رو تغییر میده ولی بهتره همه چی رو در بازی ببینید...

این جمله سر تا پای آدم رو سست و بی انگیزه می کنه!امیدوار بودم دوباره لیان رو هدایت کنیم تو بازی ولی همه چی تغییر کرده:(
امیدوارم تا زمان انتشار تغییراتی تو گیم پلی و گرافیکش ایجاد کنن که به نظرم هنوز جا داره رو این مسائل بیشتر و بهتر کار کنن.

mohammad_twe
26-04-2011, 11:37
مرسی حامدی :40:
اینطور که معلومه این اویل از اویل 5 هم فراتره و میخواد بشه یه شوتره به تمام معنا !! که مطمئنن هیچکدوممون دوست نداریم اینطوری بشه ..
طبق گفته های سازنده هم این اویل کلی با اویل 5 تفاوت داره اما گفتن نمیتونیم بگیم Hiror یا shooter ! که تابلو هست بیشتر میره سمته شوتر ..
امیدوارم حداقل یه کم به فکر فن های قدیمیه بازی باشن .

resident_evil
26-04-2011, 12:37
این نسخه هم برای من احتمالا یه مضخرفی مثل RE5 حتی شاید بدتر ازون بشه : دی
همونطور که تو تاپیک قبلی گفتم بیشتر شبیه به نسخه ی جدید L4D هستش !

ممنون برای تاپیک حامد این یکی دیگه ظاهرا نمیقفله : دی

havas_1980
26-04-2011, 12:58
ممنون برای تاپیک حامد این یکی دیگه ظاهرا نمیقفله : دیاین یکی مطالبش مهر تایید رو خورده بودش!
مرسی حامد! بالاخره این بار سنگین از دوشت برداشته شد! :27:

M A X I M U M
26-04-2011, 16:52
مطمئنا به خوبی RE6 که امیدوارم شخصا توسط کپکام ساخته بشه نخواهد شد اما ارزش بازی کردن رو خواهد داشت
RE5 هم از نظر بسیاری از گیمر ها و نقدهای مختلف یکی از بهترین بازی های این سری و یکی از بهترین بازی این سبک شناخته شده

taghdirrr
26-04-2011, 17:06
اصلا اسم رزیدنت اویل رو هر بازی بیاد بازی میکنم.
عاشقتم رزیدنت اویل.
خدا کنه q4 2011 عرضه بشه به تعویق نندازنش .
خیلی خوشحال شدم .

pooriya_hp
26-04-2011, 19:35
اول تشکر از دوست،دوست داشتنیم "حامد" جان بابت زحماتی که کشیده اند.

بعد اینکه به نظر من بازی از سبک گذشته خودش خارج شده و شاید حال و هوای قبل رو نداشته باشه (در نسخه 5 شاهد بودیم )

ای کاش به جای ساخت این نسخه ، نسخه 1 تا 4 رو بازسازی می کردند چون واقعا شاهکار بود !!

از طرفی این بازی داره به سبک شوتر نزدیک میشه تا یه سبک دلهره آور !!

به هر حال باید صبر کنیم تا بیاد و اگر هم اومد قطعا بازی می کنیم !!

از یه موضوع خیلی ناراحتم اونم مرگ لیون هست !! ( :41:)

در نهایت ای کاش همون سبک قدیمی خودش رو ادامه میداد !! ( فکر کنم شبیه COD داره میشه :31: )

VAHID321
26-04-2011, 19:41
من عاشق بازی های ترسناکم
و همه سری های سایانت هیل رو بازی کردم ولی رزیدنت اویلو فقط یکیشو بازی کردم
ولی این یکی بیرون بیاد حتما" میگیرمش..

Layken
26-04-2011, 22:00
پست دوم اپدیت شد.
اول این که واقعا وقتی دارم برای این عنوان جدید مطلب مینویسم اصلا دست و دلم برای مطلب نمیره...یه جوری مشتاق نیستم ترس و دلهره وجودمو گرفته .....برای همین مطلب موجود در پست دوم که گذاشتم 50 درصد اون چیزی بود که نوشته و اماده کرده بودم هستش. دلگیرم از این وضعیت .....

چند تا والپیر زیبا..

M A X I M U M
26-04-2011, 22:00
اگه لئون بمیره یه تیکه 50 درصدی از حیثیت و هویت رزیدنت اویل کم میشه
احتمالش خیلی خیلی کمه لئون بمیره

Layken
26-04-2011, 22:27
اینم برای برو بچ رفقای گل خودم.....هی وای رفتیم تو حس اویل...:19: کلیر کجای....

Resident Evil Save Room Music

M A X I M U M
26-04-2011, 22:54
چیزی که بیش از همه منو آزار میده روند بدیه که شرکت های سازنده بازی های معروف دارن پیش می گیرن
سری DMC رو که اصلا لازم نیست چیزی بگن به معنای واقعی کلمه گند زدن بهش
اینم از رزیدنت اویل که قراره توش لئون یکی از کلیدی ترین شخصیت های افسانه رزیدنت اویل و یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای بازی بمیره یا چه میدونم زخمی بشه
بجای ادامه دادن بازی با داستانی غنی تر و پربارتر و پرداختن به نقطه ضعف های قبلی بازی میان اینطور بازی رو ادامه میدن
از اون طرف سری خدای جنگ و یا آنچارتد و ... به شکلی عالی یا بهتر بگم شاهکار گونه خودشون رو پیش می برن
واقعا وقتی گیمر این همه تفاوت در دو شرکت می بینه چرا نباید بازی های سریالی نوین رو انتخاب بکنه
من خودم به شخصه بجای بازی کردن سری خراب شده DMC ترجیح میدم سری خدای جنگو بازی کنم یا آنچارتد
واقعا روز به روز این نوع از بازی های محبوب سنتی داره بهشون گند زده میشه

3taxxx
26-04-2011, 23:16
.laykeجان دمت گرم که خاطراتمو زنده کردی.یاد اون روزا افتادم اشکمو در اوردی.اخ که چه حالی میداد 3 شماره اول رزیدنت اویل مخصوصا شماره 3 با اون محیط پر از غم شهر.4 هم خوب بود ولی اخراش به قول دوستمون شد کال اف دیوتی

taghdirrr
26-04-2011, 23:23
اینم برای برو بچ رفقای گل خودم.....هی وای رفتیم تو حس اویل...:19: کلیر کجای....

Resident Evil Save Room Music

اه layken جان خدا بگم چیکارت کنه.
این آهنگ منو داغون کرد :41:
وای مخصوصا موقعی که در گاو صندوقو باز میکردیم این آهنگ پخش میشد و یه جایی هم که بازی رو با اون دستگاه سیو میکردیم این آهنگ میخوند.اوه اوه.
یادش بخیر سالن اول بازی که باید شیلنگو میبستی تا اتیشو خاموش میکردی میرفتی داخل قصر.
یادش بخیر

SA.JJ.AD
26-04-2011, 23:40
اول ممنون از layken عزیز بابت پست دوم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی مختصر و خوب بود :46:به قول این دوستمون خاطرات زنده شد :40:
+
در مورد روند مزخرف شدن بازی های اصل و نسب دار (ریشه:31:) نمیدونم بنظرتون گیمر های کشور های دیگه علاقه دارن که همچین بازی های ایمن مدلی شن ؟! چون تاپیک رزیدنت هستش . در موررد رزیدنت صحبت میکنم ! میگم شاید تعداد افرادی که این روند (میشه گفت اکشن:2:) شدن همچین بازی هایی مثه RE رو نمیپسندن فقط تو ایران زیاد باشه !! اگه غیر از اینه : یعنی یکی نیست دورو برشون به اینا بگه این کارا چیه میکنید با بازی هایی که زمانی شاهکار بودن برامون ؟!:19:
+
فقط امیدوارم RE6 یکم حداقلش شبیه Re4 باشه !!

راستی مرده شور ایین تهیه کننده رو ببره با این قیافش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اصلا بهش میاد ازین بازی ها با ازین سبک ها علاقه داشته باشه!!:2:مردیکه ی چشم بادومی (:31:)
+
ولی چه کنیم هرچی باشه اسم RE روشه نمیشه نادیده گرفتش :44:این اهنگ رو هم که دارم گوش میدم ... :45:خیابون ها و کوچه های راگون سیتی و تنهایی هاش و خودت با یه شاتگان با 15 تا تیر ذخیره و 2 تا گل سبز و قرمز و مخلوط کردن خشاب های کلت و ارامش اون اتاق های سیو و ............:37:

3taxxx
27-04-2011, 00:04
معلوم نیس اینا چشونه ولی انگار یارو جو بازیهای مثل کال اف و مس افکت و اینا گرفتتش میخواد جلوشون کم نیاره میاد یه بازی صاحب سبک رو خراب میکنه اخه مرد حسابی برو یه بازی جدا گونه با سبک اونجوری بساز مرض داری یه بازی رو که خاطرات خیلی ها باهاش گره خورده رو خراب میکنی.
اینجور که توی بعضی از سایتها دیدم گیمرهای خارج کشور هم خیلی معترضن.خالق بازی هم کاری نی و اونا هم ناراضین بخصوص خالق دویل. یارو رییس شرکته دنبال اینکه بازی باید چیزای جدید داشته باشه و تکراری نشه(تغییر کل سبک رو جلوی گیری از تکرار میدونه) و دنبال جذب طرفدارای جدیده و این جور فروش نسخه های قبل راضیش نکرده!!!
ببین چه طرز فکری داره سود همین!

B.3.S.T
27-04-2011, 00:36
اینم برای برو بچ رفقای گل خودم.....هی وای رفتیم تو حس اویل... کلیر کجای....

حامد دستت درد نکنه..قشنگ بود:)
یادش بخیر..

resident_evil
27-04-2011, 01:00
شده تاپیک آبغوره گیری برین شیشه بیارین آبغوره ببرین ازین تاپیک : دی
این آقاهه شینجی میکامی بود که از تیم سازنده ی اویل رفت کنار بعد گفت من خودم RE5 رو بازی نمیکنم در مورد این بازی نظری نداده ؟ : دی کلا این داستانو درست تعریف کردم ؟

xzero
28-04-2011, 12:21
به نظر من RE4 بسیار عالی بود !

هیچوقت یادم نمیره زمانی رو که با سیستم ذغالیم این بازی رو انجام میدادم و برای اولین بار حسی که میشه اسمشو ترس و دلهره گذاشت از این بازی گرفتم و تا الان هم هیچ بازی انجام ندادم که بتونه حتی نزدیک به اون حس رو در من ایجاد کنه !

taghdirrr
28-04-2011, 13:49
به نظر من RE4 بسیار عالی بود !

هیچوقت یادم نمیره زمانی رو که با سیستم ذغالیم این بازی رو انجام میدادم و برای اولین بار حسی که میشه اسمشو ترس و دلهره گذاشت از این بازی گرفتم و تا الان هم هیچ بازی انجام ندادم که بتونه حتی نزدیک به اون حس رو در من ایجاد کنه !

شما حتما اویل 1 رو بازی نکردین اگه میکردین میفهمیدین ترس به چی میگن.

xzero
28-04-2011, 14:02
شما حتما اویل 1 رو بازی نکردین اگه میکردین میفهمیدین ترس به چی میگن.

شماره 1 رو هم نصفه بازی کردم ولی اونقدری که بازی کردم شماره 1 رو بهتر از 4 نمیدونم !

pooriya_hp
28-04-2011, 18:42
RE تمام نسخه هاش عالی هست ... من اوایل با گیم پلی ش خیلی مشکل داشتم !!

RE4 هم که فوق العاده هست !! RE5 هم به نظر من عالی هست
(فقط من یکم با گیم پلی مشکل داشتم چون فکر می کردم تو این نسخه عوض میشه ، (شاکی شده بودم :31: )
----------
دوستان این operation raccoon city کی میاد ؟ ( بوقت ایران :31: )

SA.JJ.AD
28-04-2011, 19:31
RE تمام نسخه هاش عالی هست ... من اوایل با گیم پلی ش خیلی مشکل داشتم !!

RE4 هم که فوق العاده هست !! RE5 هم به نظر من عالی هست
(فقط من یکم با گیم پلی مشکل داشتم چون فکر می کردم تو این نسخه عوض میشه ، (شاکی شده بودم :31: )
----------
دوستان این operation raccoon city کی میاد ؟ ( بوقت ایران :31: )

درسته خوب بود اما رزیدنت اویل دیگه نبود :13:
+
تاریخ انتشار هم تو پست اول هستش که !

تاریخ انتشار..: Q4 2011

! به وقت ایران هم شما رو 5.6 ماه دیگه حساب کن !! :27:

mosolim
28-04-2011, 19:55
سلام
مرسی از حامد عزیز بابت تاپیک فوق العاده نوستالژیکش .

خیلی چیزابرام زنده شد. اگه حتی این اویل اونی نباشه که باید باشه بازم تاپیکت واقعا محشر بود.

مرسی...

Masoud King
30-04-2011, 13:58

taghdirrr
30-04-2011, 14:06
ولی از محیط چند ثانیه ای که از بازی نشون داد بیشتر مثل اویل 3 بود.
خدا کنه معماهای زیادی داشته باشه.
ما که از اویل 3 به بعد معمایی تو بازی ندیدیم.
اویل 4 تنها قسمت ترسناکش همون قسمتی بود که با اون دختره وارد مزرعه میشه و آدمایی که اره برقی داشتن و آهنگ ترسناکی هم گذاشته بود.
راستی بچه ها آهنگ بازی خیلی در ترس و دلهره بازی تاثیر داره.
من تو اویل 5 اصلا آهنگ ترسناکی نشنیدم.
ولی من یه جورایی به این نسخه 6 بازی امیدوارم به هر حال راکون سیتی میتونه امیدوار کننده باشه.

pooriya_hp
30-04-2011, 14:57
مسعود میگم این پوستره به چه معناست ؟

این بازی بر psp و ps2 که نمیآد !! ؟ میاد ؟

Layken
30-04-2011, 15:01
مسعود میگم این پوستره به چه معناست ؟

این بازی بر psp و ps2 که نمیآد !! ؟ میاد ؟
این صفحه اول مجله هستش مجله برای پلی استیشن هستش برا همین اون پلتفرم هارو داره روش

Masoud King
30-04-2011, 15:02
معنیش اینه که شماره ماه می مجله پلی استیشن به این بازی می پردازه... فقط همین : دی

pooriya_hp
30-04-2011, 15:03
:31:

من گفتم این بازی داره روی پلتفرم psp و ps2 هم میاد !! :31:

korokodil_avareh
03-05-2011, 16:37
چقدر احساسات!!!!! دی:
اونایی که فکر میکنن این بازی مثل سری بازیهای قبلی زیدنت هست در اشتباه هستند
این نسخه از بازی، یک بازی Shooter و تیمی هست و مثل نسخه های قبل نیست
من تمام نسخه های بازی رو روی تمام دستگاه ها بازی کردم، دوستانی که نسخهRE:Out Break رو بازی کردند میدونن این بازی چطور خواهد بود.
به شخصه اعتقاد دارم که به 3 گانه ی اول تکرار نشدنی هستند.

SA.JJ.AD
03-05-2011, 17:02
من یه جورایی به این نسخه 6 بازی امیدوارم

نسخه ی 6 کدومه برادر :hmm: یه جورایی جزء نسخه های جانبی این سری محسوب میشه :46:.

tatu_mail
04-05-2011, 09:51
پس باید دوباره یه بازی و انجام بدیم که فقط اسمش Resident evil و کاملا از سبک خودش کنار کشده
من که دید خوبی ندارم چون بازی های شوتر اصلا ترس رو القا نمیکنه
و میشه یه بازی تجاری احمقانه
کاش مثل گذشته بود

B3HZ@D
20-05-2011, 00:54
از جناب Layken بابت تاپیک و مطالب ممنونم
پست دوم که فوق العاده بود
ولی با خوندن پست های بقیه دوستان زیاد متوجه قضایا نشده بودم تا این که تریلر رو دانلود کردم
فقط میتونم بگم که اینطوری شدم :18::18:
کلا به همه چیز شبیه بود به غیر از سری Resident Evil...تا حالا اینطوریش رو ندیده بودیم
بیشتر شبیه به سسری COD بود تا RE...گرافیک بازی هم تعریفی نداشت...توی تریلر تکسچرها خیلی معمولی بود
زامبی ها هم یک کم ضایع بودن...هر چی هست فکر کنم با همچین نسخه ای دودمان کپکام به باد بره :31:

resident_evil
20-05-2011, 13:31
من تمام نسخه های بازی رو روی تمام دستگاه ها بازی کردم، دوستانی که نسخهRE:Out Break رو بازی کردند میدونن این بازی چطور خواهد بود.

به جان خودم OutBreak شرف داشت به اینی که من دیدم توی اون بازی باز یه جا یکی دنبالت میکرد فرار میکردی تیرت تموم میشد اینجا یارو ماشین گان گرفته دستش همینجوری داره ول میده. دقیقا L4D شده ! از نظر سرعت گیم پلی و دویدن کاراکترها میگم !

MohammadT15
28-05-2011, 21:24
این بازی میترکونه.
توهین به بعضیا نکرده باشم ولی بذارید بازی انتشار بشه بعد برید تو حس کارشناسیتون
بازی هنوز منتشر نشده و باهاش بازی نکردید چجوری راجع بهش نظر میدین؟که ترسناک نیست و جذاب نیست و نمیتونه مثل قبلیا باشه.
توی پلی 1 هیچی مثل نیمیس نمیشه.توی پلی 2 هیچی مثل اویل 4 نمیشه توی پلی 3 هم هیچی مثل اویل 6 نمیشه.حالا شاید اسمش اویل 6 نباشه نیاید گیر بدید ولی ما به عنوان اویل 6 میشناسیمش
اویل 5 خیلیا رو ناامید کرد
به خاطر روشن بودن سکانس ها و اجرا شدن بازی در روز و هوای گرم و آفتابیه آفریقا و اینکه قیافه زامبیا مثل آدمیزاد بود هیچ تفاوتی نداشت.اما باز هم در سکانس های بسته وقتی اون عنکبوت ها و موجودات عجیب غریب دنبالت میکردن تا میومدید ماشه رو بکشید قلبتون وایمیساد.دیگه انکار نکنید
حالا از عکس های این بازیم معلومه دوباره میخوایم برگردیم به حال و هوای اروپا.شب.وحشت.اویل نیمس.اویل 4.لیون.یاد آور خیلی خاطره هان اینا.
در ضمن کار بازیه رزیدنت اویل همینه.سبک آفرینی.تازگی.تک بودن.
شما الان هنوز بازی نیومده جلو جلو داری میگی بازی سبک شوتر و هیچ هیجان و ترسی نداره.
ببخشید از کجا به شماها الهامات الهی میشه بگید ما هم استفاده کنیم:31:برادر من شما مگه بازی رو انجام دادی؟
وایسا ببینم اصلا توی پلی 1 کی فکرشو میکرد با یه کدوم از بازیاش دلهره و ترس بره تو وجودش؟ ها؟
خود من میگفتم من با یه بازی بترسم؟بازیه دیگه ترس نداره که...
ولی وقتی رزیدنت اویل 3 نیمیس منتشر شد کی بازی کرد و ضربان قلبش تند نشد؟وقتی نیمیس میفتاد دنبالت با فریاد های استارزززز شوک دسته...واقعا ترسناک بود.خوب تا اون موقع کسی نمیتونست درک کنه یه بازی چقدر میتونه وحشت داشته باشه اما همه دیدن شد و رفتن توی تقلید.نمونش سایلت هیل.تقلید محض از اویل بود
حالا میرسیم به حرفهای بی اساس شما.
شما میگی چون بازی شوتره هیچ وقت نمیتونه ترس و دلهره داشته باشه.گفتم که کار اویل همینه
از تمام عکس ها و فیلمایی که از بازی منتشر شده متوجه شدیم که برگشتیم به اویل 3 نیمیس.صورت زامبی ها دیگه مثل اویل 5 نیست مثل نیمیسه.غول آخر بازی یه آدمیزاد نیست یه آدم درشت هیکل مثل نیمیسه.بازی توی روشنایی و آفتاب نیست همش تاریکی و وحشته.بازی توی کویر نیست توی خیابون های شهریه که کپی اویل نیمیس درست کردن.
پس رزیدنت اویل بعد از یه سریه ضعیف دوباره داره برمیگرده به روزهای اوج خودش...
و با این بازی ثابت میکنه اگه اویل اویله پس میتونه یه سبک شوتر رو هم پر از ترس و دلهره بکنه
این ویژگی بازی اویله.تفاوت و سبک آفرینی

moh72
01-06-2011, 00:31
به نظر من اویل به خاطر گیم پلی خاص و معماهاش معروف بود که بعد اویل 3 تموم شد. بازیرو شوتر کردن و گند زدن به بازی اینم شاید من عنوان یه بازیه شوتر "سرگرم کننده " بازی کنم نه به عنوان رزیدنت اویل :2::2::2::2:(nتا)

resident
02-06-2011, 17:54
چقدر احساسات!!!!! دی:
اونایی که فکر میکنن این بازی مثل سری بازیهای قبلی زیدنت هست در اشتباه هستند
این نسخه از بازی، یک بازی Shooter و تیمی هست و مثل نسخه های قبل نیست
به شخصه اعتقاد دارم که به 3 گانه ی اول تکرار نشدنی هستند.

اون که مسلم هفرق داره، از شماره 3 به بعد هر سری یه سبک و داستان خاص خودشو داره که همشون حول محور 1-2-3 میچرخن، اما اونقدرها هم که دوستان میگن من موافق نیستم که بده!! داستان هنوز همون داستانه و معماها هم هنوز هستن!
بعدش هم این داستان داره وقایع همزمانی که نسخه 2 رو بازی میکردیم رو بیان میکنه،

نسخه ی 6 کدومه برادر :hmm: یه جورایی جزء نسخه های جانبی این سری محسوب میشه :46:.

یه جورایی نه؛ دقیقا نسخه جانبی هستش.

پس باید دوباره یه بازی و انجام بدیم که فقط اسمش Resident evil و کاملا از سبک خودش کنار کشده
من که دید خوبی ندارم چون بازی های شوتر اصلا ترس رو القا نمیکنه
و میشه یه بازی تجاری احمقانه
کاش مثل گذشته بود

اینو یادتون نره که این صرفا یه دمو هستش و ممکنه بازی فرق داشته باشه، اما در کل وقتی رزیدنت اویل 5 با اون گرافیک اومده، capcom این نسخه رو با گرافیک پایین عرضه میکنه؟! اصلا اینطور فکر نمیکنم!!

قشنگ ترین چیزی که میتونه جذابیت ایجاد کنه هدف این گروهه که میخوان لیون پرطرافدارترین شخصیت رو بکشن:31: توی پست بعد، خبر رو میزارم و میتونید دموش رو دانلود کنید.

resident
02-06-2011, 18:04

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در نمایشگاه E3 امسال باید شاهد حضور یکی دیگه از سری بازی های پرطرفدار قدیمی Resident Evil با عنوان "عملیات در شهر راکون" باشیم.
در این نسخه زیبا که در زمان Resident Evil 2 اتفاق میفته، بازی با نسخه های قدیمی تفاوت زیاد داره و اون تفاوت که میتونه خیلی محبوبش کنه "بازی چند نفره" تا 4نفر هستش.
شخصیت های قابلیت بازی کردن، Vector, Spectre, Beltway و Bertha هستند که هرکدوم مهارته ای خودشون رو دارن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محبوب ترین شخصیت، یعنی Leon S.Kennedy هم در این نسخه حضور داره ولی با نکته ای مبهم که باید بازی رو انجام داد تا بهش پی برد:

توی لینک اول جزئیات بیشتر میتونید دمو رو ببینید.
منبع: incgames
جزئیات بیشتر:

resident
03-06-2011, 13:18
شخصیت های این نسخه از بازی تا الان 5نفر هستن، Spectre، Vector، Beltway، Berta و Leon.

Leon S. Kennedy:
معروفترین و محبوب ترین شخصیت بازی.
اطلاعات بیشتر Leon S. Kennedy در ویکی:

چهار شخصیت جدید نقاب دار که از طرف Umbrella Corporation اومدن و هدفشون نابود کردن لیون هستش تا الان و احتمالا تمام کردن بازی مشخص نخواهد شد دقیقا کی هستن و اینکه آیا پشت این نقاب ها چهره آشنایی هم هست یا نه.

Spectre:
به معنای شبه.

Vector:
که احتمالا به معنای رهبر منظور بوده.

Beltway:
من معنای خاصی واسش نمیدونم اما فک میکنم شخصیتش باید کماندوی جلودار باشه، کسی که عملیات نظامی رو انجام میده.

Berta:
به معنای روشن.

توی این صحنه از تریلر شخصیت Bertha کاملا مشخص میشه که یک زن هستش. و احتمالا دلیل نامگذاری به نام Bertha (که به معنی روشن هستش) هم، زن بودنش هست.

SA.JJ.AD
03-06-2011, 13:57
اینا دیگه کین باو !! خودشونو مسخره کردن !! همون لیون خودمون زامبی بشه خون اینارو بمکه :18::31: قابل تحمل تره تا بازی با این ها :2:
.
نمیدونم چرا فک میکنم اینا ماسک هاشونو( :31: ) بردارن همون شخصیت های مهم رزیدنت های قبلین :20:مثلا اونی که زنه جیل خودمونه ... هیکل و رنگ مو هاش که شبیه خودشه:20: هرچند میدونم خیال پردازیه :31::27:

Layken
03-06-2011, 14:16
من فکر میکنم حدس هایی که میزنم در مورداین شخصیت ها یه جورایی درست از اب در بیاد...
دوستانی که اویل 2 رو بازی کرده بودن اگر یادتون باشه در سانس لیون که بودیم ADA و در سانس کلیر که بودیم زن دکتر برکلین بود که ماجرای دزدیده شدن مدارک و اسناد و یک چمدان حاوی ویروس رو تعریف میکنن
دقت کرده باشین و یادتون مونده باشه یه گروه ماسک دار بودن که تو یک کات سانس نشونشون میده و دکتر یک امپول رو به خودش میزنه و تبدیل به یک موجود برتری میشه....من شکم به اونا رفته امکان داره اونا یا جز گروه ما بودن که به اونجا حمله کردن یا خود ما بودیم یعن یهمین 4 نفر..چون یکی از اعضای گروه زنده میمونه حتی قرار بود در قسمت 5 اولیل نیز اون اعضای زنده مونده تو یک صحنه ای نشون داده بشه که در اخرین لحظات تایید نشد ......امکان داره که اگر سیر داستانی رو خوب پیش بگیرن ما با شری هم روبرو بشیم که خودم امکانشو صفر میبینم

resident
03-06-2011, 14:24
اینا دیگه کین باو !! خودشونو مسخره کردن !! همون لیون خودمون زامبی بشه خون اینارو بمکه :18::31: قابل تحمل تره تا بازی با این ها :2:
.
نمیدونم چرا فک میکنم اینا ماسک هاشونو( :31: ) بردارن همون شخصیت های مهم رزیدنت های قبلین :20:مثلا اونی که زنه جیل خودمونه ... هیکل و رنگ مو هاش که شبیه خودشه:20: هرچند میدونم خیال پردازیه :31::27:
توی این چند سال Resident Evil بازی کردن، دیگه سبک کار، کمی دستمون اومده، این حرفی هم که شما میزنی شاید باورش سخت باشه اما میتونه اتفاق بیفته، از شینجی میکامی هیچی بعید نیست:21:

من فکر میکنم حدس هایی که میزنم در مورداین شخصیت ها یه جورایی درست از اب در بیاد...
دوستانی که اویل 2 رو بازی کرده بودن اگر یادتون باشه در سانس لیون که بودیم ADA و در سانس کلیر که بودیم زن دکتر برکلین بود که ماجرای دزدیده شدن مدارک و اسناد و یک چمدان حاوی ویروس رو تعریف میکنن
دقت کرده باشین و یادتون مونده باشه یه گروه ماسک دار بودن که تو یک کات سانس نشونشون میده و دکتر یک امپول رو به خودش میزنه و تبدیل به یک موجود برتری میشه....من شکم به اونا رفته امکان داره اونا یا جز گروه ما بودن که به اونجا حمله کردن یا خود ما بودیم یعن یهمین 4 نفر..چون یکی از اعضای گروه زنده میمونه حتی قرار بود در قسمت 5 اولیل نیز اون اعضای زنده مونده تو یک صحنه ای نشون داده بشه که در اخرین لحظات تایید نشد ......امکان داره که اگر سیر داستانی رو خوب پیش بگیرن ما با شری هم روبرو بشیم که خودم امکانشو صفر میبینم
اتفاقی که گفتی، یه جورایی پراکنده توی ذهنم اومد، آخرین بار 4 سال پیش بازی کردم، دقیق خاطرم نیست.
اینکه اینا کی هستن و... جالبه و فکر آدمو مشغول میکنه اما دارم به آینده فکر میکنم، اینکه آیا ممکنه در ادامه توی یه نسخه ای خیلی از اتفاقات ربطشون به همدیگه معلوم بشه و در واقع مکمل تمام نسخه های قبلی باشه؟ باید منتظر موند:5:

Oracle_Eldorado
07-06-2011, 16:20
دوستان من چند وقت پیش تریلر این بازی رو دیدم .
آخرشم نشون داد که لیون رو میکشن .
خب اگه اینطوری باشه که اصلا داستان جور در نمیاد !
کسی اطلاعات بیشتری داره ؟

B.3.S.T
07-06-2011, 17:08
مطمئنید که در بازی ما در نقش این 4 شخصیت باید بازی رو به جلو ببریم!؟اصلآ منبع درست درمونی اینو تأیید کرده!؟
من که میگم تو بازی اوایلش با لیان هستیم.هیچ سازنده ای نمیاد شخصیت نقش اول و محبوبش تو دنیای بزرگ گیم رو از بین ببره..

resident
07-06-2011, 20:48
دوستان من چند وقت پیش تریلر این بازی رو دیدم .
آخرشم نشون داد که لیون رو میکشن .
خب اگه اینطوری باشه که اصلا داستان جور در نمیاد !
کسی اطلاعات بیشتری داره ؟
نشون دادن، اما میدونی که نمیمیره:31:! مگه کراوزر نبود؟ مگه ada نبود که یهو جیم فنگ شد و یهو اومد! که هوزم معلوم نیست واسه کی کار میکرد! این بازی و دساتانش معماهای زیادی داره. واسه همین توی پست های قبلی هم گفتم یعنی ممکنه شینجی میکامی یه نسخه ای که تمام اینا رو بهم ربط بده داشته باشه؟:27:! بعید نیست:21:

مطمئنید که در بازی ما در نقش این 4 شخصیت باید بازی رو به جلو ببریم!؟اصلآ منبع درست درمونی اینو تأیید کرده!؟
من که میگم تو بازی اوایلش با لیان هستیم.هیچ سازنده ای نمیاد شخصیت نقش اول و محبوبش تو دنیای بزرگ گیم رو از بین ببره..

تقریبا بلی:5: چون توی تضویحات گفته که بازی رو 4 نفره میشه بازی کرد! و اینکه حالا مقابل محبوبترین شخصیت بازی باشیم باید متفاوت و جالب باشه:31:
البته ممکنه بازی جوری باشه که همزمان دو طرف رو بازی کنیم. و یا ممکنه بار اول همون طرف آمبرلا (4نفر جدید) باشیم و از دفعه بعد داستان لیون آزاد بشه و داستان اون رو بریم، مثل رزیدنت اویل 4

Leon-117
08-06-2011, 11:49
من که میگم تو بازی اوایلش با لیان هستیم.هیچ سازنده ای نمیاد شخصیت نقش اول و محبوبش تو دنیای بزرگ گیم رو از بین ببره.. وحید 2 تا گیم پلی تریلر هم از بازی اومده که نشون میده جای این 4 تا هستیم.....
این Bertha روی یکی از زامبی ها کمبو اجرا کرد!:31: توی یکی از تریلر ها هم نشون میده با یه سری سرباز درحال مبارز بودن.........
امکان تیراندازی در حین راه رفت هم وجود داره............
+
توی یه تریلر دیگه(CG بود)نشون میداد 2 نفر دارن فرار میکنن و این 4 تا دنبالشون هستن.اسپکتر یکیشون رو زد و این طرفی که تیر خورد افتاد زمین اون یکی داشت میدوید از بقل یدونه از این مین لیزری ها(!)رد شد و منفجر شد.برتا اومد اون شخصی که تیر خورده بود رو با یه شمشیر بزنه که طرف جاخالی داد و فرار کرد...........
به نظر من اینی که تیر خورد همون لیون ـه.پشت لباسش هم نوشته بود R.P.D.....نظر شما چیه؟!

resident
09-06-2011, 09:18
وحید 2 تا گیم پلی تریلر هم از بازی اومده که نشون میده جای این 4 تا هستیم.....
این Bertha روی یکی از زامبی ها کمبو اجرا کرد!:31: توی یکی از تریلر ها هم نشون میده با یه سری سرباز درحال مبارز بودن.........
امکان تیراندازی در حین راه رفت هم وجود داره............
+
توی یه تریلر دیگه(CG بود)نشون میداد 2 نفر دارن فرار میکنن و این 4 تا دنبالشون هستن.اسپکتر یکیشون رو زد و این طرفی که تیر خورد افتاد زمین اون یکی داشت میدوید از بقل یدونه از این مین لیزری ها(!)رد شد و منفجر شد.برتا اومد اون شخصی که تیر خورده بود رو با یه شمشیر بزنه که طرف جاخالی داد و فرار کرد...........
به نظر من اینی که تیر خورد همون لیون ـه.پشت لباسش هم نوشته بود R.P.D.....نظر شما چیه؟!

لینک این تریلرها رو اینجا هم قرار بده خب:31:!!

Leon-117
09-06-2011, 09:37
لینک این تریلرها رو اینجا هم قرار بده خب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!! برای اینکه تاپیک شلوغ نشه لینک هارو میزارم توی اسپویلر:

Resident Evil:Operation Raccoon City Official trailer
Hi-Res MP4 38 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLow-Res 10.8 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدResident Evil:Operation Raccoon City Gameplay Trailer #1

Low-Res 5.9 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدResident Evil:Operation Raccoon City Gameplay Trailer #2
Hi-Res 17 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLow-Res 4.9 MB

resident_evil
09-06-2011, 15:15
خُب همونطور که انتظار داشتم با نسخه ی جدید L4D طرف هستیم . 4 نفر بودن دقیقا مثل همون بازی زامبی هارو آبکش میکردن میرفتن جلو : دی تا اونجایی که من فهمیدم 2 تا تیم بودن چون یه جاهایی داشت یه سری آدم رو میکشت . احتمالا هرکی بیشتر زامبی بکشه برنده میشه lol خلاصه بساط Funـمون جور شد : دی یه خانوم هم داره میشه تو قسمت آنلاین سرش دعوا کرد : دی

vahidgame
09-06-2011, 16:56
آخه یعنی چی؟! اینا که مسخره شو در اوردن!
هر بازی از همون سبک خودش پیروی کنه خیلی بهتره
اون L4D کلا یه بازی توی یه سبک دیگست و کلش هم آنلاین بود و توی اون شکل و شمایل خودش جزو بهترین ها بود
بعد RE که کلا مدلش با این جور بازی ها فرق داشت رو به چه شکل و شمایلی درش اوردن!
جالبه بازی مولتی پلیر هم داره که مشخصه دیگه کلا بازیو به چی تبدیل کردن...

SA.JJ.AD
12-06-2011, 16:08
رزیدنت اویل 6 به اصول باز می گردد

:18:

گفتم این خبر اینجا هم بزارم تا طرفداران قدیمی این سری یه امیدی تو روحشون دمیده بشه :31:

یکی از نمایندگان شرکت کپ کام در نمایشگاه E3 اذعان کرد که طرفداران این سری بازی از اکشن تر شدن این بازی در قسمت های گذشته ناراضی هستند و در قسمت جدید رزیدنت اویل 6، مانند گذشته تمرکز بازی بر روی ترسناک بودن آن خواهد بود.
او در بخشی از این مصاحبه گفت “ما می دانیم که بسیاری از طرفداران خواهان صحنه های ترسناک تری در قسمت بعدی این بازی هستند و تیم طراحی هم این موضوع را به خوبی درک کرده است. ما نظرات بسیاری را بررسی کردیم و انتقادات بسیاری از گرایش رزیدنت اویل 5 به سبک اکشن وجود داشت. من فکر می کنم که گرایش تیم طراحی رزیدنت اویل 6 به ژانر ترسناک خالص، مورد قبول همه قرار خواهد گرفت.”
اگرچه این اظهارنظر به تنهایی چیزی را اثبات نمی کند، اما می توان گفت که رزیدنت اویل 6 به اصول و پایه های رزیدنت اویل های قبلی باز می گردد.

:20:

resident
12-06-2011, 16:24
رزیدنت اویل 6 به اصول باز می گردد

:18:

گفتم این خبر اینجا هم بزارم تا طرفداران قدیمی این سری یه امیدی تو روحشون دمیده بشه :31:

یکی از نمایندگان شرکت کپ کام در نمایشگاه E3 اذعان کرد که طرفداران این سری بازی از اکشن تر شدن این بازی در قسمت های گذشته ناراضی هستند و در قسمت جدید رزیدنت اویل 6، مانند گذشته تمرکز بازی بر روی ترسناک بودن آن خواهد بود.
او در بخشی از این مصاحبه گفت “ما می دانیم که بسیاری از طرفداران خواهان صحنه های ترسناک تری در قسمت بعدی این بازی هستند و تیم طراحی هم این موضوع را به خوبی درک کرده است. ما نظرات بسیاری را بررسی کردیم و انتقادات بسیاری از گرایش رزیدنت اویل 5 به سبک اکشن وجود داشت. من فکر می کنم که گرایش تیم طراحی رزیدنت اویل 6 به ژانر ترسناک خالص، مورد قبول همه قرار خواهد گرفت.”
اگرچه این اظهارنظر به تنهایی چیزی را اثبات نمی کند، اما می توان گفت که رزیدنت اویل 6 به اصول و پایه های رزیدنت اویل های قبلی باز می گردد.

:20:

مرسی از شما؛ مرسی روحیه:31: (البته من میدونستم منتها یادم میرفت اینجا بگم:46:)
نمیدونم پارسال بود کی بود که داشتم درمورد رزیدنت اویل 6 میخوندم و نظر سنجی که اون موقع انجام میداد؛ همه به ترسناک شدن رای داده بودن و بازگشت به سبک سری 1-2-3.
در جواب دوستانی هم که اینجا میگفتن این چه سبک و چه وضعیه، میخواستم بگم که:
فراموش نکنید این نسخه از بازی جزو سری های جانبی هستش، و هیچوقت نمیشه انتظارات ایده آل رو از نسخه جانبی داشت، نسخه های جانبی همیشه ایجاد تنوع میکنن. دوستانی که نسخه های جانبی رو بازی کردن میدونن که هرکدوم از این نسخه ها یه قسمت داستان رو گرفته و روایت میکنه. اگه این نسخه های جانبی نبود بازی اصلی هم آنچنان نمیتونست به دل بشینه و طرفدارهاشو نگه داره.
البته این نظر منه؛ ممکنه شما نظر دیگه ای داشته باشید:10:

Leon-117
12-06-2011, 17:00
فراموش نکنید این نسخه از بازی جزو سری های جانبی هستش، و هیچوقت نمیشه انتظارات ایده آل رو از نسخه جانبی داشت، نسخه های جانبی همیشه ایجاد تنوع میکنن. دوستانی که نسخه های جانبی رو بازی کردن میدونن که هرکدوم از این نسخه ها یه قسمت داستان رو گرفته و روایت میکنه. اگه این نسخه های جانبی نبود بازی اصلی هم آنچنان نمیتونست به دل بشینه و طرفدارهاشو نگه داره.
درسته،ولی کل عنوان بازی رفته زیر سوال!
اصلا رزیدنت اویل نیست،دشمن اصلی ها که به نظرم اون سربازا هستن و یه سری هیولا و اینا!این زامبی ها این وسط تقریبا نقش نخودی دارن!از دور که با بهترین اسلحه ها( 4نفره) میگیریم میزنیمشون،زامبی ها هم برا حمله کردن باید نزدیک بشن به ما ولی توی این بازی نزدیک بشن با چاقو نابود میشن!یعنی اصلا نمیشه به چشم دشمن بهشون نیگا کرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_k2m
12-06-2011, 17:30
اگه این بازی توی حال و هوایه شهر باشه بازیه جذاب و خوبی میشه مثل سریهایه قبلش خداییش خیلی حال میداد آخه چیه آفریقا و کوهو درختو علفزار حال نمیده بهم:2:

resident
12-06-2011, 18:52
اصلا رزیدنت اویل نیست،دشمن اصلی ها که به نظرم اون سربازا هستن و یه سری هیولا و اینا!این زامبی ها این وسط تقریبا نقش نخودی دارن!از دور که با بهترین اسلحه ها( 4نفره) میگیریم میزنیمشون،زامبی ها هم برا حمله کردن باید نزدیک بشن به ما ولی توی این بازی نزدیک بشن با چاقو نابود میشن!یعنی اصلا نمیشه به چشم دشمن بهشون نیگا کرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه جورشه خب:10: مگه همین نسخه 4 که اصلی هم بود و تغییر سبک داد نبود؟ انصافا خیلی خوب بود:40:
تا چند ماه دیگه که بازی منتشر شد ممکنه gameplayش و یک ذره باهاش بازی کردن نظرها رو زیر و رو کنه. باید ببینیم capcom چی میده بیرون:5:

اگه این بازی توی حال و هوایه شهر باشه بازیه جذاب و خوبی میشه مثل سریهایه قبلش خداییش خیلی حال میداد آخه چیه آفریقا و کوهو درختو علفزار حال نمیده بهم:2:

دوست عزیز این همه تریلر و دمو منتشر شده:31:!! توی شهر و تاریکی که هست هیچ؛ دقیقا توی شهر راکون هستش؛ حتی جلوی اداره پلیس هم میریم:31: اصلا از اسمش معلومه:46:!! "رزیدنت اویل: عملیات شهر راکون"

blue_graphic
12-06-2011, 20:23
با سلام خوشحالم که این تاپیک میبینم . بچه ها من evil 2 , evil 3 , evil 4 و evil5 بازی کردم ولی هیچ کدومشون اندازه evil 2 بهم حال نداد به نظر من تمام مشکلات از وقتی شروع شد که شرکت خواست بازی رو تغییر بده و جدید کنه این کاراکترایی که تو raccoon city گذاشتن واقعا مضخرفه اون قول سبز و کاراکترای اینجوری که بازی رو از واقعیت دور میکنه ضعف سری های جدید دور شدن از فکری بودن بازی تو اویل 2 شما فقط فکر میکنید واقعا زیباست اون بازی با اینکه برای 10 20 سال پیشه واقعا هنرمندانه ساخته شده موزیک هایی که توی بازی می زنه داستان فوق العاده اینکه شما تو بازی مجبوری تو جاهای مختلف با چند تا شخصیت بازی کنی به نظرم بازی اویل خراب کردن نمی دونم هدف شرکت از حرکت به این سمت و سو چی بود ولی واقعا پسرفت کرد . تو اویل 5 زامبی ها شلیک میکنن خیلی مضخرفه بازی اصلا فکری نیست کاملا اکشنه به نظرم این قشنگ نیست

blue_graphic
12-06-2011, 20:30

کاملا با نظر شما موافقم به نکات خوبی اشاره کردین راستی بچه ها evil 2 با ویرایش جدید نیست یعنی گرافیکش رفته باشه بالا اگه باشه که من می خرم خدایش خیلی باهاله

resident
12-06-2011, 20:48
با سلام خوشحالم که این تاپیک میبینم . بچه ها من evil 2 , evil 3 , evil 4 و evil5 بازی کردم ولی هیچ کدومشون اندازه evil 2 بهم حال نداد به نظر من تمام مشکلات از وقتی شروع شد که شرکت خواست بازی رو تغییر بده و جدید کنه این کاراکترایی که تو raccoon city گذاشتن واقعا مضخرفه اون قول سبز و کاراکترای اینجوری که بازی رو از واقعیت دور میکنه ضعف سری های جدید دور شدن از فکری بودن بازی تو اویل 2 شما فقط فکر میکنید واقعا زیباست اون بازی با اینکه برای 10 20 سال پیشه واقعا هنرمندانه ساخته شده موزیک هایی که توی بازی می زنه داستان فوق العاده اینکه شما تو بازی مجبوری تو جاهای مختلف با چند تا شخصیت بازی کنی به نظرم بازی اویل خراب کردن نمی دونم هدف شرکت از حرکت به این سمت و سو چی بود ولی واقعا پسرفت کرد . تو اویل 5 زامبی ها شلیک میکنن خیلی مضخرفه بازی اصلا فکری نیست کاملا اکشنه به نظرم این قشنگ نیست

در اینکه نسخه 2 بهترین نسخه از هر نظری بوده هیچ شکی نیست و همه دوستان هم تایید میکنن:40:

کاملا با نظر شما موافقم به نکات خوبی اشاره کردین راستی بچه ها evil 2 با ویرایش جدید نیست یعنی گرافیکش رفته باشه بالا اگه باشه که من می خرم خدایش خیلی باهاله

نه نیست؛ اتفاقا همونطوری با اون گرافیک خوبه؛ خیلی ترسناک تره:21:

این هیولای سبز که میگید رو تازه الان عکسشو دیدم؛ تریلرش رو کسی داره اینجا قرار بده؟
این هم که میگید تخیلیه و... هم یادتون نره این نسخه توی زمان RE2 و RE3 هستش، زمان B.O.W.sها، اون موقع همش از همین چیزها بود دیگه، یا هیولاهای غورباغه ای بودن، یا گیاه های تناور:21:

resident
12-06-2011, 21:49

الان دوباره داشتم تریلرها رو میدیدم؛ یه چیزی به ذهنم خطور کرد؛ میخوام ببینم نظر و احساس شما چیه؟
همیشه توی مجموعه سری های Resident Evil، اولین عامل ثابت خصوصا توی نسخه های اولیه نرس و اضطراب خاص این بازی هستش که همتون تجربه کردید و اصلی ترین دلیل علاقتون به این بازی هستش، البته از معماهای جذاب هم نمیشه گذشت؛ همیشه ترس حملات زامبی ها رو داشتیم، همیشه نگران تموم شدن خشاب ها بودیم، همیشه واهمه و اضطراب حمله ناگهانی زامبی ها رو داشتیم، همیشه چشممون باز بود و هرلحظه ترس یه اتفاق رو داشتیم، همیشه دنبال اتاق های save بودیم تا کمی آرامش بگیریم، همیشه تو فکر حساب و کتاب تیرها و اسلحه ها بودیم، همیشه نگران inventory و آیتم هایی که حمل میکنیم بودیم و...
اما حالا توی این نسخه متفاوت دیگه اون مسائل رو نداریم؛ و واسه همینه که خیلی ها میگن این چه وضعشه و چه نسخه ای هستش و...

اینو میخوام بگم که حالا میتونیم به صورت گروهی با تجهیزات و امکانات کامل و اسلحه های سطح بالا و... میون زامبی ها توی مکان های همون نسخه 2 بازی کنیم؛ درسته که دیگه هیچکدوم اون ترس ها و هیجان های قبل رو نداریم اما عوضش حالا چی داریم؟ نظرتون راجع به این نسخه متفاوت چیه که قراره اینطور باشه:
- کلی تجهیزات و امکانات سطح بالا دارید اما بین چندین و چند زامبی هستین و از همه طرف بهتون حمله میشه
- چند نفر هستید اما باید کار گروهی انجام بدین تا بتونید از بین زامبی ها عبور کنید
- در کنار زامبی ها آدم هایی هم هستن که بهتون تیراندازی میکنن
- دیگه اتاق saveیی وجود نداره که آرامش بگیرید و دائم باید مراقب اطرافتون باشید تا بهتون حمله نشه
- و...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0331-e1307835091410.jpg

من فکر میکنم این نسخه هم میتونه موفقیت آمیز باشه و با ایجاد یه تنوع متفاوت یه نسخه متفاوت رو هم تجربه کنیم؛ نسخه ای که پشت پرده ای از بهترین نسخه بازی یعنی Resident Evil 2 هستش، اون هم درست زمانی که محبوب ترین شخصیت، Leon وارد شهر میشه.
Hunk و Jack Crauser توی نسخه 2 بودن و مردن اما توی نسخه 4 معلوم شد نمردن. حالا توی این نسخه قراره چه برگ هایی از داستان رو بشه؟
باید صبر کرد...

blue_graphic
12-06-2011, 22:14
این عکس که گذاشتی فوق العاده است من عاشق این سکانس ها هستم قطار پلیس زامبی شده راستی داستان evil 2 و evil 3 رو یادتونه وقتی تو قطار بود گرافیک این بازی آدم جذب میکنه راستی این بازی قراره کی بیاد ؟

resident
12-06-2011, 22:22
این عکس که گذاشتی فوق العاده است من عاشق این سکانس ها هستم قطار پلیس زامبی شده راستی داستان evil 2 و evil 3 رو یادتونه وقتی تو قطار بود گرافیک این بازی آدم جذب میکنه راستی این بازی قراره کی بیاد ؟

توی پست اول نوشته؛ Q4 2011؛ یعنی فصل پاییز.

resident_evil
12-06-2011, 22:24
- کلی تجهیزات و امکانات سطح بالا دارید اما بین چندین و چند زامبی هستین و از همه طرف بهتون حمله میشه

البته اون زامبی های گلابی که من دیدم بیشتر در نقش گونی سیب زمینی هستن تا اینکه بخوان برای ما خطری داشته باشن . یبشتر باید نگران باشیم تو کشتن زامبی ازون یکی تیم عقب نیفتیم : دی

blue_graphic
12-06-2011, 22:28
کاملا اکشن شده دیگه تنهایی رو احساس نمیکنی دیگه تو نیستی که به تنهایی کارها رو انجام بدی واقعا حالا که فکرش میکنم نسخه 2 و3 واقعا وحشتناک تر بودن اونجایی که غول evli 2 و 3 میومد موهای تنت سیخ میشد راستی تو اویل 2 یادتونه اول میرفت تو یه مغازه بعد زامبی ها حمله میکردن فقط یه کولت داشتی با اون باید همه رو میکشتی عاشق خشاب های قرمزش بودم واقعا طبیعی بود بچه ها به نظر من نکته منفی تو نسخه های جدید که طبیعی بودن بازی رو خراب کرده اینه که آیتم ها نشونه دارن مثلا تو که میخوای از رو زمین خشاب ورداری یه نور رنگی دورش دیده میشه واقعا زشته ولی تو نسخه های قدیمی کاملا همه چی طبیعی بود یادتونه بازی برای نشون دادن چیزهای مهم این کارو میکرد یعنی اجسامی که رو زمین بودن برق میزدن همه چی طبیعی بود تو evil2 و 3 صندوق داشتی یعنی همه چیزو میذاشتی تو صندوق برای سیو کردن بازی از دستگاه تایپ استفاده می کردی اینا همش طبیعی بودن اینا بازی رو زیبا کردن تو evil2 اگه یادتون باشه یه اتاق وجود داشت که باز نمیشد اونجایی که باید الماس رو میذاشتی رو مجسم ها تو سالن اون کلید میدونید چه جوری باید بدست می آوردید تو درجه هارد یکی از پلیس ها این کلید میداد.نظر خیلی زیاده

resident
12-06-2011, 22:30
البته اون زامبی های گلابی که من دیدم بیشتر در نقش گونی سیب زمینی هستن تا اینکه بخوان برای ما خطری داشته باشن . یبشتر باید نگران باشیم تو کشتن زامبی ازون یکی تیم عقب نیفتیم : دی

اولا که اینا عالی بودن:31::40::40::40::10:
دوما:
1- گلابی: تاحلا گلابی گندیده دیدی؟ گلابی گلابی جمع گردد وانگهی همه جا رو بگندد:21:
2- گونی سیب زمینی: تاحالا سیب زمینی خریدی:31:؟ اگه اون گونی پاره بشه، حالا بیا و مشت مشت سیب زمینی ها رو جمع کن:27:
3- : دی :31:

کاملا اکشن شده دیگه تنهایی رو احساس نمیکنی دیگه تو نیستی که به تنهایی کارها رو انجام بدی واقعا حالا که فکرش میکنم نسخه 2 و3 واقعا وحشتناک تر بودن اونجایی که غول evli 2 و 3 میومد موهای تنت سیخ میشد راستی تو اویل 2 یادتونه اول میرفت تو یه مغازه بعد زامبی ها حمله میکردن فقط یه کولت داشتی با اون باید همه رو میکشتی عاشق خشاب های قرمزش بودم واقعا طبیعی بود بچه ها به نظر من نکته منفی تو نسخه های جدید که طبیعی بودن بازی رو خراب کرده اینه که آیتم ها نشونه دارن مثلا تو که میخوای از رو زمین خشاب ورداری یه نور رنگی دورش دیده میشه واقعا زشته ولی تو نسخه های قدیمی کاملا همه چی طبیعی بود یادتونه بازی برای نشون دادن چیزهای مهم این کارو میکرد یعنی اجسامی که رو زمین بودن برق میزدن همه چی طبیعی بود تو evil2 و 3 صندوق داشتی یعنی همه چیزو میذاشتی تو صندوق برای سیو کردن بازی از دستگاه تایپ استفاده می کردی اینا همش طبیعی بودن اینا بازی رو زیبا کردن تو evil2 اگه یادتون باشه یه اتاق وجود داشت که باز نمیشد اونجایی که باید الماس رو میذاشتی رو مجسم ها تو سالن اون کلید میدونید چه جوری باید بدست می آوردید تو درجه هارد یکی از پلیس ها این کلید میداد.نظر خیلی زیاده

آره، Resident Evil 2 از هر نظری فوق العاده بود و خیلی معماهای زیادی داشت. تازه وقتی داستان A و B لیون و کلیر (یعنی 4بار بازی) رو میرفتی تازه کلی Mercenary با ایدا و هانک و اون یارو یخچاله و... داشت:31:
یادش بخیر:40:

درمورد این زنه هیچ اطلاعاتی هست؟

hormozan m
13-06-2011, 17:18
اسمش 4 eye هست!

B.3.S.T
14-06-2011, 20:07
4 تا بودن که!
Lupo , Foure Eye نبودن فکر می کنم!جدیدآ اضافه شدن؟

resident
14-06-2011, 21:16
4 تا بودن که!
Lupo , Foure Eye نبودن فکر می کنم!جدیدآ اضافه شدن؟

آره، توی دموهای اول نبودن. الان 6نفر هستن، 3 به 3:27:

B.3.S.T
22-06-2011, 23:07

Хоссейн
23-06-2011, 13:13
عکس پایینی مگه واسه RE 1(البته remake) نیست؟

B3HZ@D
23-06-2011, 13:31
با این عکس هایی که من دیدم گرافیک بازی اصلا جالب نیست
از نظر کیفیت خیلی با نسخه 5 بازی فاصله داره
فقط همین مونده بود که توی گیم های مطرح به سری RE گند بزنن که خوشبختانه یا بدبختانه همین هم شد

B.3.S.T
23-06-2011, 14:14
عکس پایینی مگه واسه RE 1(البته remake) نیست؟

Resident Evil Remake v.2

Azhang
23-06-2011, 17:21
Resident Evil Remake v.2

این ریمیک واسه چه پلتفرمیه؟

B3HZ@D
23-06-2011, 17:24
مربوط به این تاپیک نیست...ولی برای راهنمایی باید بگم که:
برای گیم کیوب منتشر شده بود ولی توسط شبیه سازها هم روی PC قابل اجرا هست

matrix_3s
28-06-2011, 12:24
من بازی نکردم چجوریاس از لحاظ گرافیک و گیم پلی؟؟؟؟؟؟؟؟

blue_graphic
28-06-2011, 23:15
این گروگانگیری زامبی ها جدیده زامبی ها با شعور شدن ؟ از کی تا حالا ؟ راستی کسی می دونی در این نسخه زامبی ها دوباره شلیک میکنن ؟ موتورسواری چی :31: شاید هم ماشین سواری این بازی که گفتید جالب به نظر نمیاد چون تقلیدی هست از صحنه های اویل 2 و 3 ساختمون قدیمی ، اتاق های قدیمی بازی که تقلیدی باشه به درد نمی خوره :5: ضغف از نسخه 3 به بعد کاملا مشهوده

online_amin
29-06-2011, 16:48
این گروگانگیری زامبی ها جدیده زامبی ها با شعور شدن ؟ از کی تا حالا ؟ راستی کسی می دونی در این نسخه زامبی ها دوباره شلیک میکنن ؟ موتورسواری چی :31: شاید هم ماشین سواری

کجای کاری بابا
تو این نسخه زامبی ها قرار که خلبانی هم بکنند :31:

blue_graphic
29-06-2011, 18:01
کجای کاری بابا
تو این نسخه زامبی ها قرار که خلبانی هم بکنند :31:
:31::31::31::31: چه شود :31::31::31:

حتما میان شهر بنبارون میکنن ما هم همون جا میمیریم :31::31::31:

matrix_3s
29-06-2011, 19:31
اختراعی چیزی نمیکنن این زامبی ها؟؟؟؟؟؟؟؟

Killzone2
14-07-2011, 13:03

Kotaku یک ویدئو گیم پلی 6 دقیقه ای برای Resident Evil: Operation Raccoon City نشان داد که این بار یک تیم چهار نفره برای از بین بردن مدارک و اطلاعات ویروس T اقدام میکردند.Operation Raccoon City در پاییز 2011 برای دو پلتفرم PS3 و 360 منتشر میشود.

منبع:

Alireza.M67
14-07-2011, 14:47

Kotaku یک ویدئو گیم پلی 6 دقیقه ای برای Resident Evil: Operation Raccoon City نشان داد که این بار یک تیم چهار نفره برای از بین بردن مدارک و اطلاعات ویروس T اقدام میکردند.Operation Raccoon City در پاییز 2011 برای دو پلتفرم PS3 و 360 منتشر میشود.

منبع:

خب دوستان ، نمیدونم اینو دیدید یا نه ولی اگه طرفدار بازی هستید و هنوز ندیدید به نظرم نبینید تا اعصابتون از این بیشتر نریزه بهم.
فقط باید بگم که هیچ شباهتی به سری رزیدنت ایول نداشت و به نظر یه بازی کاملا معمولی میاد :41:

2lombe
15-07-2011, 17:47
قبل ازی اینکه زیر عکس بخونی بگو این که است:

.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
این پسر گمشده:Nemesis

hes25
15-07-2011, 22:28
منم موافقم آن کجا و این کجا!

راستش خیلی معمولی شده دیگه مثل سابق نیست که اگه میخواستی یکی دو مرحله رو بری باید چند نفر دورت جمع میکردی تا اگه یحتمل سکته ای چیزی رفتی لااقل خیال راحت باشه یکی هست به دادتون برسه!

اینو بخونین ببینین چقدر دوره عوض شده

یادمه سال 75 بود من برای ادامه تحصیل رفتم شهرمون یعنی ساری روستامون دبیرستان نداشت

تا اون موقع من فقط بازیهای سگا و میکرو رو دیده بودم مثل رامبو و فوتبال و اینا اصلا نمی دونستم پلی استیشن چیه!

اون موقع تو روستامون تلوزیون رنگی هم کم بود خیلی کم، برا همین من زود جذب کلوپای تو راه مدرسمون میشدم برام جدید بود طبعا، چون همه چیرو رنگی می دیدم

سر راه مدرسم یه کلوپ بزرگ داشت با حدود 15 تا تلوزیون رنگی ،تقریبا همه روز میرفتم یه نیم ساعتی تماشا میکردم بیشتر تیکن و فوتبال بازی میکردن

یدفعه یکی از روزا طبق معمول که رفتم تو کلوپ دیدم یه عده ای حدودا 15 تا 20 نفر دور یکی از تلوزیونا رو گرفتن میخ شدن به یه چیزی دارن تماشا می کنن

کنجکاو شدم گفتم برم از اون کنار نگاه کنم ببینم آخه این چیــــــــــــــه؟!!!

دیدم یه بازی که بیشتر شبیه به یه فیلم سینمایی بود داره نشون میده اولین بار بود که اینجوری میدیدم

تو اون، دو تا مامور بودن که با اسلحه داشتن تو راهروهای یه ساختمون متروک گشت میزنن

یادمه که دیدم یه دفعه اون ماموره تفنگشو نشونه رفته به طرف یه چیز نامشخصی در سمت راست راهرو که دوربین نشونش نمیداد

بعد یه دمویی پخش شد که تو اون صحنه، نیم تنه یه هیولایی رو که با یه سرعت سرسام آوری داره به سمت راهرو میدوئه رو نشون میده!

تنها چیزی که اون لحظه خاطرمه، جیغ و داد پلیسه بود و تند تند شلیک کردن و هل خوردن این ده بیست نفری که اونجا ایستاده بودن!

چون من اون کنار ایستاده بودم قشنگ دیدم که کلهم یه ضرب یکه خوردن خیلی اون صحنه به یاد موندنی بود!!!

منم بدجوری ترسیده بودم یهو دیدم صاحب کلوب بلند شد گفت" اینا چیه بابا خاموشش کن زهرترک کرد ما رو خاموشش کن"!!

بقیه هم نفری یه چارتا فحش و بدو بیراه گفتن و پخش و پلا شدن!

منم که برام سوال شده بود رفتم دنبال اون پسره که داشت بازی میکرد گفتم این فیلم ترسناکه اسمش چی بود ؟!!!!!!!!!!

حالا خودتون حدس بزنین که چی بــود ...

Bye

esi_1981
19-07-2011, 09:41
اولین بار که اویل 1 رو بازی کردم دوم دبیرستان بودم، 15 سال پیش. هنوز هم خاطراتش از ذهنم پاک نشده. تا مدرسه تموم میشد سریع میرفتیم کلوب
الانم دوباره Remake نسخه PC رو دانلود کردم و میخوام بازیش کنم. البته وقتی خوندم تو نسخه Remake یه سری معماهای سخت رو آسون تر کردن یه ذره حالم گرفته شد ولی هر چی باشه نسخه 1 یه چیز دیگه بود. نسخه 3 رو هم خیلی دوست داشتم.

تریلر های این ORC رو که دیدم اول فکر کردم دوباره قراره با لیون بازی کنیم ولی زهی خیال باطل کاش حداقل نسخه 2 و 3 رو بازسازی میکرند

esi_1981
19-07-2011, 21:16
به این تاپیک مربوط نمیشه ولی دلم نیومد که نگم. با عرض معذرت از ادمین
این نسخه remake خیلی جالبه، رفتم تو حال و هوای 15 سال پیش. دقیقا مشابه evil 1. آدم تا شروع به بازی میکنه ترس خودبخود میاد سراغش.
فقط از بس evil 4 و 5 رو بازی کرده بودم تو مد اونا بودم هنوز هی میخوام زامبی بکشم غافل از اینکه اینجا باید در بری نه اینکه بکشی.
البته یه تغییراتی هم تو بازی دادن مثلا آیتم dagger به بازی اضافه شده که وقتی زامبی ها میگیرندت میزنه تو چشمشون و بهت فرصت فرار میده

Layken
20-07-2011, 22:33
قبل ازی اینکه زیر عکس بخونی بگو این که است:

.
..

این پسر گمشده:Nemesis

این پسر گمشده نمسیس نیستش...
اینا همون رباط یا باس هایی بودن که چند تاشو دولت به راکون سیتی میفرسته تا یکی یکی زامبی هارو نابود کنن
اینها هیچ گونه مغز و تفکری ندارن و اسمشون سلاح های بایواورگانیتم هستن
اگر Evil 2 رو بازی کرده باشید به وضحوح در اونجا چند بار دیده میشه (البته نسخه اصلی 2 دیسکشو)
Nemesis کلا موجودی بود که بر اثر موارد ققوی وارد شده به بدنش از طریق ویروس امبرلا به این ریخت اومده بود اما این یک سلاح ساخته شده هستش

MohammadT15
21-07-2011, 14:18
آقا تا وقتی دسته رو نگیرید دستتون بازی نکنید از کجا اینقدر مطمئنید بازی ترسناک نیست که هی میگید...:41:
بازی در حد اویل 4 هست تازه با گرافیک بالاتر به نظر من خیلی هم مهیج و ترسناکه این نسخه

esi_1981
21-07-2011, 18:45
آقا تا وقتی دسته رو نگیرید دستتون بازی نکنید از کجا اینقدر مطمئنید بازی ترسناک نیست که هی میگید...:41:
بازی در حد اویل 4 هست تازه با گرافیک بالاتر به نظر من خیلی هم مهیج و ترسناکه این نسخه
گرافیک بازی مسلما خیلی بالاست ولی اون دمویی که دوستان از game play گذاشتند چیزی شبیه COD بیشتر نیست نه نگرانی از تیر نه اسلحه و نه زخمی شدن
البته من جایی خوندم که کپکام گفته نگرانی طرفداران اویل رو از تبدیل شدنش به یک بازی شوتر درک میکنه و قراره در نسخه اصلی شماره 6 (نه نسخه OPR) بازی به همون سبک survival horror برگرده

MohammadT15
21-07-2011, 21:30
گرافیک بازی مسلما خیلی بالاست ولی اون دمویی که دوستان از game play گذاشتند چیزی شبیه COD بیشتر نیست نه نگرانی از تیر نه اسلحه و نه زخمی شدن
البته من جایی خوندم که کپکام گفته نگرانی طرفداران اویل رو از تبدیل شدنش به یک بازی شوتر درک میکنه و قراره در نسخه اصلی شماره 6 (نه نسخه OPR) بازی به همون سبک survival horror برگرده
به نظر من سبک شوتر هم میتونه ترسناک شه هر چیزی که ما تجربه نکردیم دلیل نمیشه که به وجود نیاد یه بار دیگه هم گفتم اویل همیشه سبک سازی کرده و غیر منتظره بوده.اینم یه سبک سازیه جدیده که با استایل شوتر ترس رو تو وجود مخاطب بگنجونه

esi_1981
23-07-2011, 21:55
به نظر من سبک شوتر هم میتونه ترسناک شه هر چیزی که ما تجربه نکردیم دلیل نمیشه که به وجود نیاد یه بار دیگه هم گفتم اویل همیشه سبک سازی کرده و غیر منتظره بوده.اینم یه سبک سازیه جدیده که با استایل شوتر ترس رو تو وجود مخاطب بگنجونه
به هر حال زامبی ها همیشه ترسناک بودند ولی کیه که ندونه اون سبک بازیی که تو اویل 1 بود ترسش بیشتر بود یا مثلا اویل 4 (با تمام قشنگ بودنش) و اویل 5 (با تمام مزخرف بودنش) و حالا اینجا چیزی شبیه اویل 5 خواهیم داشت بدون محدودیت تیر و و...
هنوزم که اویل 1 رو بازی می کنم تو بعضی صحنه ها قلبم میاد تو دهنم D:

VAHID
25-07-2011, 21:35
تو نسخه قبل به نظر من زیادی غول هاس سگ جون داشت
گیم پلش هم یه خورده سخت بود

چرا همیشه تو این بازی اسلحه ی زیادی نمیده با مهمات ؟

a.salireza
26-07-2011, 12:12
چرا همیشه تو این بازی اسلحه ی زیادی نمیده با مهمات ؟
به خاطره القاء حس ترس و هیجان ... مثله Metro 2033 که اونم از همین روش استفاده کرده بود ...

2lombe
11-08-2011, 12:49
سلام!

این تریلر جدید هست حدود33 دقیقه در این تریلر می بینید که شخصیت انتخاب می کند و کشته می شود لیون فرار می کند و غیر...

MohammadT15
20-08-2011, 13:14
به هر حال زامبی ها همیشه ترسناک بودند ولی کیه که ندونه اون سبک بازیی که تو اویل 1 بود ترسش بیشتر بود یا مثلا اویل 4 (با تمام قشنگ بودنش) و اویل 5 (با تمام مزخرف بودنش) و حالا اینجا چیزی شبیه اویل 5 خواهیم داشت بدون محدودیت تیر و و...
هنوزم که اویل 1 رو بازی می کنم تو بعضی صحنه ها قلبم میاد تو دهنم D:

اتفاقا شباهتی با اویل 5 نداره.فضای بازی شبیه اویل 3 هست توی همون شهرم هست... به هر حال نظر شخصی خود من اینه وقتی بازی اومد بچه ها بگن ترسیدن یا نه الان فعلا چیزی مشخص نیست:31:

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

به خاطره القاء حس ترس و هیجان ... مثله Metro 2033 که اونم از همین روش استفاده کرده بود ...
آره من خودم همیشه وقتی تیر میرام تموم میشد اون وقت یه زامبی میومد جلوم دست و پام میلرزید:31:

Mohammad.7225
20-08-2011, 13:34
اگه بدون محدودیت باشه که حال نمیده
باید حداقل یه دلهره برای گلوله باشه که هدشات بزنیم یا نه؟

matrix_3s
20-08-2011, 15:26
من که اصلا اهل بازی های ترسناک نیستم اویل 5 رو بازی کردم ولی بقیه بازیارو نه.....................
تو dead space 2 اصلا ماوس رو نمیتونم ببرم طرف آیکن بازی ..............:31:(یکی نیست بگه مجبوری میری بازیو میخری؟؟؟؟؟؟؟؟)

Mohammad.7225
20-08-2011, 17:28
من که اصلا اهل بازی های ترسناک نیستم اویل 5 رو بازی کردم ولی بقیه بازیارو نه.....................
تو dead space 2 اصلا ماوس رو نمیتونم ببرم طرف آیکن بازی ..............:31:(یکی نیست بگه مجبوری میری بازیو میخری؟؟؟؟؟؟؟؟)

مجبوری میری بازیو میخری؟:31: :دی
dead space2 که خیلی باحاله:46:
البته نه به اندازه استاد رزیدنت اویل:20:

mostafa_gm
21-08-2011, 15:04
آره ميتونه ترسناك باشه به شرطي كه دشمناش زامبي باشن نه مثل نسخه هاي 4 و 5.

MohammadT15
23-08-2011, 23:43
آره ميتونه ترسناك باشه به شرطي كه دشمناش زامبي باشن نه مثل نسخه هاي 4 و 5.

آره مثل اویل 3 نیمس
ولی این یارو غوله منو یاد اون نیمس میندازه:31:بعضی شبا خوابشو میدیدم:31:

Killzone2
30-10-2011, 12:21
تصاویر جدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
30-10-2011, 12:48
خوب بالاخره تاریخ انتشار دقیق بازی برای نسخه های X360 و PS3 روز 20 مارس 2012 برای آمریکا مشخص شد.
نسخه PC تاریخ انتشارش هنوز معلوم نیست

amirpers
31-10-2011, 20:13
توی تریلری که منتشر شده :

تاریخ انتشار رو همونطور که دوستمون گفتند ، 23 مارچ 2012 مشخص کرده.

ضمنا من نمی دونستم اما تو تریلر نشون میده که اون پسر موطلایی که شخصیت اصلی رزیدنت ایول 4 بود که اسمش یادم نیست ، توی این بازی حضور داره.

pclord
31-10-2011, 21:14
لیون اسمش بود که خیلی ازش خوشم میومد، کلا رزیدنت 5 که به 4 نرسید امید وارم این سری جدید حداقل حال و هوای 4 رو داشته باشه.

M e i s a m
31-10-2011, 22:00
سلام میکنم به همه دوستان اویل باز :11:

پست ها رو از اول که میخوندم خیلی جالب بودن و خاطرات دوران قدیم رو واسم زنده کرد چقدر حال میداد اویل تو سونی 1و... ولی متأسفانه انگار قراره این نسخه جدید بازی مزخرف باشه... کلی ذوق کرده بودم که دوباره بشینم یه بازی توپ بزنم با اون سبک باحالش که ضد حال خوردم...

vahidgame
31-10-2011, 22:50
چند تا عکس جدید از بازی که اگه اسم تاپیک رو نمی دید شاید بازیو نمی شناختید!...

Reza Azimy_RW
31-10-2011, 23:48
عجب گرافیک افتضاحی هم داره تو شاتها

hobgoblin
01-11-2011, 08:09
چرا لباس اين يارو انقدر شبيه Ezzio شده ؟؟؟؟؟

MILAD2799
01-11-2011, 08:48
اینجور که بوش میاد این بازی بزودی به L4D 3 تبدیل میشه .

Malware
01-11-2011, 19:33
Cover Up Trailer

Cover Up Trailer HD

Malware
01-11-2011, 19:44
Storyline Interview

Storyline Interview HD

Davood_titan
01-11-2011, 20:07
اییوول به این بازی

mjorh
01-11-2011, 21:50
اگه میشه یه جایی اپ کنید ک چیلتر نباشه.......

aliop
03-11-2011, 23:20
این بازی اومده یا نه؟

pclord
04-11-2011, 00:13
اگه میشه یه جایی اپ کنید ک چیلتر نباشه.......

خدمت شما:

mjorh
04-11-2011, 00:59
خدمت شما:

تریلر جالبی بود ....

hormozan m
04-11-2011, 13:07
به نظر باید بازیه خوبی باشه ( البته با توجه به تریلر )

دارن کمکم تمام شخصیت های 2و3 رو میارن توبازی! مثل این که اینقدر مسخرشون کردن آخر خودشون خجالت کشیدن و دارن تلاش میکنن بازی رو مثل قبل کنن! ( مثل 2 و 3 البته بدون معماهاشون :41:)

Layken
05-11-2011, 11:01
به نظر باید بازیه خوبی باشه ( البته با توجه به تریلر )

دارن کمکم تمام شخصیت های 2و3 رو میارن توبازی! مثل این که اینقدر مسخرشون کردن آخر خودشون خجالت کشیدن و دارن تلاش میکنن بازی رو مثل قبل کنن! ( مثل 2 و 3 البته بدون معماهاشون :41:)

یکی از ایرادات کار همینه
شخصیت های اویل عروسک نیستن که اینا راحت برا وجه تشابه اسمی بازیشون و استفاده از این شخصیت ها می خوان گیمرهارو قول بزنن

chris redfield
05-11-2011, 13:34
مشتاقانه منتظر اومدنش هستیم.زنده باد اویییییییییییییییییییل...

onlysat
05-11-2011, 14:01
طبق اعلام شرکت Capcom بازی Resident Evil: Operation Raccoon City در تاریخ 20 مارچ سال 2012 ( یعنی روز اول فروردین ) برای کنسول ها ارائه میشه ..

M e i s a m
05-11-2011, 15:58
چقدر طول میکشه بیاد ایران و بره تو پی سی؟

resident
12-11-2011, 09:57
چقدر طول میکشه بیاد ایران و بره تو پی سی؟

معمولا زمان انتشار توی ایران زیاد تفاوتی نداره؛ فوقش یکی دو هفته.
درمورد نسخه PC اطلاعی ندارم؛ من یه مدت غایب بودم؛ الان اومدم دیدم هنوز این بازی توی ویترین کپ کام ه:31:

mjorh
12-11-2011, 12:30
معمولا زمان انتشار توی ایران زیاد تفاوتی نداره؛ فوقش یکی دو هفته.
درمورد نسخه PC اطلاعی ندارم؛ من یه مدت غایب بودم؛ الان اومدم دیدم هنوز این بازی توی ویترین کپ کام ه:31:
نه بابا یکی دو هفته زیاده ،فوقش دو سه روز!

Mohammad.7225
13-11-2011, 14:00
نه بابا یکی دو هفته زیاده ،فوقش دو سه روز!
به محض اینکه بیاد میره توی تورنت روز بعدش هم مغازه سر کوچه:31:

Layken
15-11-2011, 14:30
سلام

همانطور که میدونید تو این قسمت ما 6 شخصیت قاب بازی خواهیم داشت بنابراین خوبه که معرفی کوچکی از اونها داشته باشیم..( در این میان به نکات مختلفی اشاره شده که مستقیما گیم پلی بازی رو بیان میکنه و جای بسی بحث داره )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tt2rJzJvZbIlCZ4vkETcclAPti2

Vector ..: این شخصیت بسیار مزموز بوده و بیشتر کارهاش به صورت مخفی کاری خواهد بود و مثل یک سایه اینور اونورخواهد رفت

متولد سال 1960 هستش
نزدیک 30 سال سن داره
گروه خونیش : O+
ملیتیش : ژاپنی
و جزگروه bss

Beltway..: هیکل تنومدی داره و متخصص امور انفجار و بمب گذاری هستش

29 سال سن داره
گروه خونی ..: -B
ملیتی..: پورتوریکو.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mC3pz-jfsrKUP2yE0jw

Bertha..: پزشک گروه خواهد بود مواقعی که نیاز به ودیک یا کمک رسانی امدادی باشه ایشون میان

34 سال سن داره
گروه خونی..: +B
ملیت : المانی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6u7g3G9GZuJJ6K0otxPaQ

Spectre..: محافظ گروه هستش که چشمانش این امکان رو داره که موارد پشت دیوار رو ببینه البته با استفاده از اون دوربین روی چشمش

34 سال سن داره
گروه خونیش..: -AB
ملیتی ..: روسیه

Four eyes ..: چهار چشم ژاپنی یکی از شخصیت های پیچیده بازی خواهد بود که یک دانشمند بسیار مخ هستن

28 سال سن داره
گروه خونی..: -A
ملیتی..: امریکایی ژاپنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xQCfCtYymISUrTkXebuhg

LOPO..; سرگروهبان سرویس امنیتی هستن و فرمانده این گروه هستش

محبوب قلبهایمان هم این بار حضور دارند اما نه بعنوان شخصیت قابل بازی
امیدوارم استدیو سازنده بدونه که داره چی کار میکنه و اینهارو به حاشیه نکشونه.

زبون دراز نام اشنا د رکنار دوست خوب شنل سبزمون و اون غورباغه بزرگ حتما چالش برانگیز خواهد بود

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
16-11-2011, 04:23
ممنون
استفاده از شخصیت های بازی هم بنا بر تخصص اوناست ؟!
مثلا اون شخصی که تخصصش انفجاره در بازی برای کارهای انفجار و .. از اون استفاده میشه یا نه...این موارد گفته شده تنها برای بیوگرافی و آشنایی با کارکترها بوده؟!

M e i s a m
16-11-2011, 06:53
تو یه تریلر کلیر و لیون داشتن با هم همکاری میکردن و به یه سری فرد مسلح (آدم :دی) تیر اندازی میکردن... نفهمیدیم اخر قراره لفت فور دد جدید بازی کنیم یا رزیدنت اویل...

Layken
16-11-2011, 13:11
مواردی که هست اینه که ممکنه ما با گاز گرفتن زخمی شده و به مرور تبدیل به زامبی بشیم که اونجا پزشک نیاز هستش ( خیلی عجیبه مگه واکسنش رو داشتند...)

ممنون
استفاده از شخصیت های بازی هم بنا بر تخصص اوناست ؟!
مثلا اون شخصی که تخصصش انفجاره در بازی برای کارهای انفجار و .. از اون استفاده میشه یا نه...این موارد گفته شده تنها برای بیوگرافی و آشنایی با کارکترها بوده؟!

این که کی و چطور با شخصیت ها بازی میکنیم و با کدومشون معلوم نشده ولی
مثلا در طی بازی وقتی زخمی بشیم پزشک تیم خودش رو میرسونه و باید منتظر اون باشیم
یا جاهایی خواهند بود که نیاز به منفجر شدن هستش که متخصص انفجار میادش و عمل میکنه
یا این کار به صورت سویچ کردن بین شخصیت ها میشه یا هوش مصنوعی بازی عمل میکنه

mosolim
03-12-2011, 00:00
سلام

من دیشب رفتم تو کاره دانلود رزیدنت اویل کد ورونیکا نسخه دریمکست. راستش من حدود 9 سال پیش 20 دقیقه بازی کرده بودم و ازاون موقع خیلی دلم می خواست این بازی رو بازی کنم. فوق العادست و بسیار زیبا الان دارم رو pc با شبیه ساز بازی میکنم . راستی یه چیزی این نسخه HD که قرار بود برا کنسولا بیاد چی شد؟ اومد یا نه ؟

البته ببخشید که این مطالب رو اینجا مطرح کردم جایی دیگه ندیدم. برا دوستانی هم که کد ورونیکا رو شاید تا الان بازی نکردن حتما پیشنهاد میکنم.

Layken
03-12-2011, 00:26
سلام

من دیشب رفتم تو کاره دانلود رزیدنت اویل کد ورونیکا نسخه دریمکست. راستش من حدود 9 سال پیش 20 دقیقه بازی کرده بودم و ازاون موقع خیلی دلم می خواست این بازی رو بازی کنم. فوق العادست و بسیار زیبا الان دارم رو pc با شبیه ساز بازی میکنم . راستی یه چیزی این نسخه HD که قرار بود برا کنسولا بیاد چی شد؟ اومد یا نه ؟

.

سلام
اره مسلم جان اومده هم این و هم نسخه چهارم هر دو ریمیکشون اومده
اما فقط اسمش HD هستش و باقیش بیهوده هستش ولی اگه بازی نکردی و گرافیک برات مهم بناشه بازی فوق العاده ای هستش ریمیکش و لذت بخش

البته ببخشید که این مطالب رو اینجا مطرح کردم جایی دیگه ندیدم. برا دوستانی هم که کد ورونیکا رو شاید تا الان بازی نکردن حتما پیشنهاد میکنمResident Evil Code: Veronica ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosolim
03-12-2011, 00:49
سلام
اره مسلم جان اومده هم این و هم نسخه چهارم هر دو ریمیکشون اومده
اما فقط اسمش HD هستش و باقیش بیهوده هستش ولی اگه بازی نکردی و گرافیک برات مهم بناشه بازی فوق العاده ای هستش ریمیکش و لذت بخش

سلام
مرسی حامد رفتم گفتن 4 رو دارن اما ورونیکا نه. منم زدم دریمکست رو دانلود کردم و از اونجایی هم گرافیک هم برام مهم نبود واقعا دارم ازش لذت میبرم. ولی خوب خودت میدونی بازی رو کنسول اونم اویل که کلی حس نوستالژیک داره یه چیزه دیگست.

M e i s a m
13-12-2011, 00:24
اینم بازی جدید ایرانی:

Layken
14-12-2011, 17:28
اینم بازی جدید ایرانی:

میثم میرم به راسنگان. ها...:31:
این برا اویل 5 هستش فک کنم چون اون موقع همین اسمو گذاشته بودن برا اویل 5

M e i s a m
15-12-2011, 02:20
:18: !!
با دویل می کرای اشتب شد اقا اجازه ببخشید :دی

CRIS Joon CR7
16-12-2011, 15:56
پس نسخه xbox 360 کی میاد؟:41:

Layken
19-12-2011, 01:10
سلام
اقا اوضاع خرابه کلا یک قدم خراب تر ازاونو ....شات جدیدهارو ببینید...:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fgamespot%2Fimages%2F2011%2F348%2F625676_2011 1215_screen006.jpg)

این جیل هستش یحتمل تو این تصویر یاد قرض و بدهیاش افتاده تو فکره...
اخه این چیه..صد رحمت به جیل اویل 3 خوشگلتر بود :13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fgamespot%2Fimages%2F2011%2F348%2F625676_2011 1215_screen003.jpg)

یا پیغمبر انگشت گذاشتن رو نقطه حساس...:13:
باز نسبت به جیل بهتره ولی دست چپیش از طرف ما نگاه کنی انگار منبع نوره و اشتباهی با لامپ عوضی گرفتن
اون پیرهنشو کمی بکشن پایین بهتره ..:13:

رو تصویرا کلیک کن سایز بزرگش هست

بچه ها اینجارو یادتون جلو همون مغازه هستش فک کنم میریم تو صاحبش درو میبنده بعد هاپولیش می کنن
یارو چاقه

در کل...:13:

B.3.S.T
19-12-2011, 01:21
در کل...

در کل هیچ امیدی به این گیم نیست!البته خیلی وقته که دیگه نیست...

اون قازقولنگ چیه پشت به حساب جیل!؟غورباقس؟: دی
جدآ خاک تو ملاج کسی که اینا رو طراحی کرده واسه بازی...

M e i s a m
19-12-2011, 01:54
سلام
اقا اوضاع خرابه کلا یک قدم خراب تر ازاونو ....شات جدیدهارو ببینید...:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fgamespot%2Fimages%2F2011%2F348%2F625676_2011 1215_screen006.jpg)

این جیل هستش یحتمل تو این تصویر یاد قرض و بدهیاش افتاده تو فکره...
اخه این چیه..صد رحمت به جیل اویل 3 خوشگلتر بود :13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fgamespot%2Fimages%2F2011%2F348%2F625676_2011 1215_screen003.jpg)

یا پیغمبر انگشت گذاشتن رو نقطه حساس...:13:
باز نسبت به جیل بهتره ولی دست چپیش از طرف ما نگاه کنی انگار منبع نوره و اشتباهی با لامپ عوضی گرفتن
اون پیرهنشو کمی بکشن پایین بهتره ..:13:

رو تصویرا کلیک کن سایز بزرگش هست

بچه ها اینجارو یادتون جلو همون مغازه هستش فک کنم میریم تو صاحبش درو میبنده بعد هاپولیش می کنن
یارو چاقه

در کل...:13:

پیرهن کدومشون رو؟ :41:

در کل... مجبوریم بازی کنیم دیگه چی کنیم....؟! فقط امیدوارم در حد 5 چرت استوری نباشه :41:

CRIS Joon CR7
19-12-2011, 13:01
شیطونه میگه پاشیم بریم ژاپن کل کپکام و به آتیش بکشیم و پاشیم بیایم
آخه اینا چین؟
به خدا همون اویل های 1 و 2 و 3و بیان با بهترین گرافیک دوباره بسازنش از صدتا ازینا بهتره
این بازی LEFT FOR DEAD هست ولی از دید سوم شخص:27:
به امید RESIDENT EVIL 6:41:

B3HZ@D
19-12-2011, 13:06
البته قیافه جیل توی نسخه سوم فقط در کات سکنس ها خوب بود...ولی توی خود بازی با سطح و قدرت گرافیکی که در اون زمان وجود داشت چیز زیادی مشخص نبود :31:
به هر حال Resident Evil چیزیه که من نمیتونم بی خیالش بشم...حتی اگه بدترین نسخه تاریخ اون باشه
مخصوصا حالا که زامبی های سابق و دوست داشتنی نسخه های گذشته دوباره وارد کار شدن

Abolfazl3007
19-12-2011, 13:09
دوستان این بازی قرار یه نسخه فرعی باشه دیگه ؟

از اول قرار بود بیشتر ه شبیه LEFT 4 DEAD باشه دیگه ؟؟ یا اینکه خبر جدیدی شده من نخوندم ؟؟ اگه نسخه فرعی باشه که همچین بد هم نیست ؟؟ اتفقا من این جیل رو خیلی به جیل اویل 5 ترجیح میدم ... هر چند به شماره 3 عمرا برسه ...

گرافیکش هم که انصافا بد نیست و به نظر میاد خیلی هم حرفه ای باشه ... من

کریس ردفیلد هم تو این بازی هست ؟

SuperSt@r
19-12-2011, 13:13
سلام من وقت نكردم تمام صفحات اين تاپيك رو ببينم و پست اول رو نگاه كردم كه ببينم برا پي سي چه تاريخي مياد ولي تاريخي نداشت حالا ميخاستم ببينم هنوز اعلام نشده كه اين بازي چه زماني برا پي سي ريليز ميشه؟

halflife g
19-12-2011, 13:21
دوستان این بازی قرار یه نسخه فرعی باشه دیگه ؟
از اول قرار بود بیشتر ه شبیه LEFT 4 DEAD باشه دیگه ؟؟ یا اینکه خبر جدیدی شده من نخوندم ؟؟ اگه نسخه فرعی باشه که همچین بد هم نیست ؟؟

قرار نیس چون فرعیه کلا یه بازی دیگه که اصلا ربطی به روح و ریشه بازی نداشته باشه رو عرضه کنه.........بازی کاملا و به شدت شبیه dead rising هستش و هیچ ربطی به فضای re نداره..

+

کلا با افزایش فروش قابل توجهی که re4 داشت کپکام فهمید که سبک صرفا ترسناک مثه 3 شماره اول فروش کمتری داره......در نتیجه تو re5 دیدیم که به خاطر فروش چقدر بازی اکشنتر از قبل شد..... .
حالا این شماره هم همینطور و در راستای همون "اکشنیزه" شدن بازی و بالطبع فدا شدن فضا و اتمسفر و داستان اصیل بازی هست..... .مطمین باشین شماره 6 هم یه چیزی تو مایه های re5 و این یکی خواهد بود.....

پس re بازای قدیمی بهتر از همین حالا قطع امید کنن تا بعدش بیشتر از این ضربه روحی نخورن:31:

.

Layken
19-12-2011, 14:32
سلام من وقت نكردم تمام صفحات اين تاپيك رو ببينم و پست اول رو نگاه كردم كه ببينم برا پي سي چه تاريخي مياد ولي تاريخي نداشت حالا ميخاستم ببينم هنوز اعلام نشده كه اين بازي چه زماني برا پي سي ريليز ميشه؟

برا PC هم همون March 2012 زدن

Abolfazl3007
19-12-2011, 15:45
اگه خدا قبول کنه منم از دوران طفولیت Resident evil بازی کردم:31: و همه اصلی ها و سری Outbreak و ... بازی کردم و اساسی طرفدار دو آتیشه هستم ... ولی خداوکیلی اصلا بدم نیومد که هیچ خیلی تا حالا با تریلر ها و عکس های operation racoon city حال کردم و به نظر من خیلی هم جذاب با کاراکترهای اصلی شماره قبل تو یه حالت وحشیانه زامبی تیکه پاره کنی !!!

در کل این بازی رو نباید اونقدر جدی گرفت ... یه نسخه فرعی باحاله همین ... نباید زیاد اسیرش شد :31:

حالا اگه RESIDENT EVIL 6 بیاد و یه همچین صحبت هایی تو بازی باشه اون موقع بحث تازه شروع میشه ...

CRIS Joon CR7
19-12-2011, 17:45
اگه خدا قبول کنه منم از دوران طفولیت Resident evil بازی کردم:31: و همه اصلی ها و سری Outbreak و ... بازی کردم و اساسی طرفدار دو آتیشه هستم ... ولی خداوکیلی اصلا بدم نیومد که هیچ خیلی تا حالا با تریلر ها و عکس های operation racoon city حال کردم و به نظر من خیلی هم جذاب با کاراکترهای اصلی شماره قبل تو یه حالت وحشیانه زامبی تیکه پاره کنی !!!

در کل این بازی رو نباید اونقدر جدی گرفت ... یه نسخه فرعی باحاله همین ... نباید زیاد اسیرش شد :31:

حالا اگه RESIDENT EVIL 6 بیاد و یه همچین صحبت هایی تو بازی باشه اون موقع بحث تازه شروع میشه ...
منم با دیدن اینا زائقه ام داره عوض میشه:46:
گرافیکش که بدک نیست:13:
اسمشم که رزیدنت اویله:46:
ترسناک بخوام میرم دد اسپیس
سایلنت هیل و .. بازی میکنم
بیاید اینقدر سخت نگیریم
ایشالله تو 6 همه چیز درست میشه:11:

Killzone2
10-01-2012, 13:33
New Resident Evil: Operation Raccoon City trailer

مشاهده تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
10-01-2012, 15:15
اینم یه سری اسکرین شات جدید
بازی خوبی به نظر میاد

konami-pes
11-01-2012, 14:16
من نمی دونم چرا سبک ترس فروش نداشته که اومدن بازی رو بردن تو سبک شوتر؟! تا اون جایی که من میدونم خیلی ها از سبک ترس خوششون میاد پس چرا باید کپکام این سیاست رو به کار بگیره؟

Malware
14-01-2012, 02:01
Multiplayer Gameplay Vignette

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] te_640x360_1200_m30.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tevilracooncity_multiplayergameplayvignette_640x36 0_1200_m30.mp4)
Multiplayer Gameplay Vignette HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] te_1280x720_3500_h32.mp4

Alireza.M67
14-01-2012, 16:07
Multiplayer Gameplay Vignette

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] te_640x360_1200_m30.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tevilracooncity_multiplayergameplayvignette_640x36 0_1200_m30.mp4)
Multiplayer Gameplay Vignette HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] te_1280x720_3500_h32.mp4

توی این تریلر با لیان هم بازی می کردن .
فکر کنم توی قسمت مولتی بشه هر کسی رو برداشت !

Big-Boss
14-01-2012, 20:26
من نمی دونم چرا سبک ترس فروش نداشته که اومدن بازی رو بردن تو سبک شوتر؟! تا اون جایی که من میدونم خیلی ها از سبک ترس خوششون میاد پس چرا باید کپکام این سیاست رو به کار بگیره؟

متاسفانه امروزه شرکت های بازی سازی با ساده کردن هرچه بیشتر بازیهاشون میخواهند مخاطبین بیشتری رو جذب کنند.
دیگه اکثر گیمر ها ترجیح میدن کمی تیراندازی کنند بعد یه صحنه با کارگردانی سینمایی ببیند بعدش دوباره تیراندازی کنند!دوره ای که وسط بازی اکشن هم باید معما حل میکردم تقریبا تموم شده. :41:

توی این تریلر با لیان هم بازی می کردن .
فکر کنم توی قسمت مولتی بشه هر کسی رو برداشت !

اگه درست متوجه شده باشم یه مد چند نفره بود که هر تیم یه شخصیت کلیدی داشت (مثل لیان) که باید ازش حفاظت میشد.

Layken
15-01-2012, 01:29
چند تصویر جدید
مثل این که اینا هم جز نفرات بخش مولتی هستن

B.3.S.T
15-01-2012, 14:48
با اون همه جک و جونور که تو تریلر مولتی دیدم بازی همون فاجعه ای هست که از اولم معلوم بود..
بخش استوریــه بازی امیدوارم به حدی خوب کار شده باشه که اینهمه افتضاح رو سرپوش بزاره!

sima_6600
15-01-2012, 16:39
فاجعه ای بیش نیست واقعا افتضاح کار شده دیگه شورش رو دراوردن

CRIS Joon CR7
15-01-2012, 16:51
تسلیت میگم به هواداران رزیدنت اویل واقعی:13:

من تریلر دوم رو دیدم
چیه خداییش؟
نه LEFT 4 Dead هست نه اویل نه اصلا هیچی:41:
ولی اگه به چشم یه RE بش نگاه نکنیم خوبه
اکشن خوبی داره و قسمت مولتی ش باحال و جذابه مبارزه های نزدیکش هم خوب کار شده:8:
از گرافیک هم چیز خاصی رویت نشد بیشتر تو شب بود و تاریکی میتونه ضعف ها رو بپوشونه ولی خوب بود:20:
کم کم داره خوشم میاد من که منتظرشم:5:
ولی نمیدونم کپکام چرا ذره ای هم به نظرات طرفداران RE توجه نکرد:41:

moh72
15-01-2012, 19:16
با nemesis هم میشه بازی کرد؟:31: اگه بشه خیلی باحال میشه :27:
+
این ویدیو رو یه جا دیدم مال راکون سیتیه؟

reza207
15-01-2012, 19:47
capcam اعلام کرده که بخش مولتی 4 بخشه که شامل

1.Team Deathmatch در این بخش باید در وقت معین زامبی ها رو بکشی هر چقدر بیشتر بکشی بیشتر امتیاز میگیری

2.Heroes Mode که در این بخش میتونید هر کسی رو که دوست دارید بردارید که شامل Leon S. Kennedy, Hunk or Jill Valentine و... میباشن

3.Team Deathmatch و 4.Survivors mode

Alireza.M67
15-01-2012, 20:00
دوستانه نوستراداموس ! خواهشا حالا که دارید پیش گویی می کنید یه پیش گویی هم در مورد داستان زندگی ما بکنید ببینیم بلاخره آخرش چی میشه !

من آخرشم نفهمیدم ، چطور وقتی یه بازی هنوز نیومده ، هنوز هیچیشو بازی نکردید ، چیز زیادی هم ازش نمیدونید ، میاید اینجوری علیش جبهه می گیرید !!!؟
فقط واسه این بازی نمیگمآ ! الآن توی تاپیک Metal Gear rising هم برید همین بحثه ! و بازیهای از این دست هم کم نیستن .

تعجب می کنم ، چطور میشه در مورد یک چیز نظر داد در حالی که تجربش نکردی !!!؟

CRIS Joon CR7
15-01-2012, 20:49
دوستانه نوستراداموس ! خواهشا حالا که دارید پیش گویی می کنید یه پیش گویی هم در مورد داستان زندگی ما بکنید ببینیم بلاخره آخرش چی میشه !

من آخرشم نفهمیدم ، چطور وقتی یه بازی هنوز نیومده ، هنوز هیچیشو بازی نکردید ، چیز زیادی هم ازش نمیدونید ، میاید اینجوری علیش جبهه می گیرید !!!؟
فقط واسه این بازی نمیگمآ ! الآن توی تاپیک Metal Gear rising هم برید همین بحثه ! و بازیهای از این دست هم کم نیستن .

خب ما همه حرفه ایم لیست حرفه ای هارو خواستی بگو بگم
ما میتونیم با دیدن یک اسکرین شات یا عکس از داخل بازی یا دیدن یه تریلر تا آخرشو بخونیم:27:

sima_6600
16-01-2012, 11:36

ببین توی طول زندگیم با این بازی بزرگ شدم شما برو نسخه های قبل رو بازی کن این بازی کلا داره تغیر میکنه دیگه هیج ترس و هیجانی نداره شده عروسک بازی دیگه محیط تاریک معما و ... در کار نیست دیگه سختی نداره تازه این مد ها مولتی پلیر دیگه خیلی مسخرس :2:.شما نمیدونم چطور گیمری هستی والا هر چی ای پی بزرگ بود این Capcom نابود کرد او از دانته این هم از این و فردا معلوم نیست چی بشه.خلاصه ما بعد کلی بازی و فن و کولر بودن این حرف ها رو میزنیم:46:.در ضمن موسیقی افتضاح و ضعیف این 2 سری دیگه خیلی جالب بودن

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 12:16
تصاویر جدید بازی
باکس شات تایید شده

reza207
17-01-2012, 15:08
تصاویر جدید بازی
باکس شات تایید شده

اونا که جدید نیستن عکسهای 15 دسامبر هستن اونا

عکسهای جدید این ها هستن ماله 12 زانویه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SuperSt@r
17-01-2012, 16:10
سلام دوستان من سابقه چندانی تو بازی کردن اویل ندارم و فقط همون نسخه اویل 5 رو بازی کردم و ازش راضی بودم با توجه به اینکه شنیده بودم که نسبت به نسخه های قبلی افت داشته ولی الان که این تریلر رو دان کردم و دیدم زیاد به دلم نچسبید و از تریلرش که راضی نبودم یه جوری مثه بقیه بازیهای سبک اکشن دیدمش به هر حال امیدورام نسخه نهایی بهتر از این تریلر باشه

Killzone2
19-01-2012, 21:49
Resident Evil: Operation Raccoon City Achievement list leaks

Witness (20) - Witness the beginning of the Raccoon City outbreak.
Corrupted (20) - Complete the second mission of the USS campaign.
Danger, High Voltage! (20) - Complete the third mission of the USS campaign.
Rogue's Gallery (20) - Complete the fourth mission of the USS campaign.
Betrayal (20) - Complete the fifth mission of the USS campaign.
Down in the Labs (20) - Complete the sixth mission of the USS campaign.
Outbreak Survivalist (25) - Complete all U.S.S. missions on Veteran.
Raccoon City Cleanser (35) - Complete all U.S.S. missions on Professional.
Success (30) - Complete all U.S.S. missions with an S Rank.
Great Success (45) - Gain S+ on all U.S.S. mission on Professional/Veteran difficulty
On A Roll (15) - Achieve a five kill streak in a Versus match.
Skill... Or Luck? (25) - Achieve a 10 kill streak in a Versus match.
Now That's G (15) - Collect three G-Virus Samples in one Biohazard match.
No Sample For You (30) - Force 25 enemies to drop G-Virus Samples in Biohazard (lifetime).
Supreme Survivors (20) - In Survivors mode, have all four players on your team Survive the game.
Fallen Idols (30) - In Heroes mode, eliminate four Heroes in one game.
Sampler (20) - Play at least one match in every Versus game type
You Love to Hate my 98 (50) - Complete 98 Versus games
Tongue Tied (10) - Kill a Licker that is grappling a Teammate.
Like a Butterfly (15) - Kill 100 zombies with CQC (lifetime)
Green Thumb (25) - Heal with 101 Green Herbs (lifetime)
Down Boy (15) - Kill 13 zombie dogs (lifetime)
These Will Do (10) - Purchase five weapons.
Choices Aplenty (15) - Purchase 15 weapons.
Quite The Collection (30) - Purchase all available weapons.
One Trick Pony (10) - Purchase an ability.
Feelin' Stronger Every Day (15) - Fully upgrade an ability.
Look What I Can Do (20) - Purchase all abilities for one character class.
Ready To Dominate (20) - Fully upgrade all abilities for one character class.
So Many Choices (30) - Purchase all abilities for all character classes.
Epic Standards (40) - Upgrade all abilities for all characters to its maximum level.
Organic Shield (20) - Kill 5 enemies consecutively while using a zombie as a shield.
Baker's Dozen (30) - Kill 13 zombified teammates.
So Hot Right Now (15) - Kill 103 enemies with incendiary rounds (lifetime)
Bloody Good Time (20) - Kill five enemies by causing Blood Frenzy in a single campaign game or multiplayer match.
Up Close and Personal (10) - Kill five players in one multiplayer game with CQC Kills.
Chaos Averted (5) - Kill an infected teammate with a headshot before they become a zombie in any mode.
Like a Bee (20) - Kill (10) enemy players in one Versus game with CQC.
A Gun by Any Other Name (15) - Kill an enemy with each weapon type including special weapons.
Raccoon City Mascot (15) - Collect all seven Raccoons.

Resident Evil: Operation Raccoon City در March 23 برای پلتفرم های PC , PS3 و Xbox 360 منتشر میشود.

goldenmember
26-01-2012, 11:27
این مزخرفات چیه تو تاپیک اول نوشتین.
رزیدنت اویل 6 که حوادث 10 سال بعد از راکون سیتی رو نشون میده و تو اون زمان لئون حالش کاملا خوب بود.پس چرا میگین آیا لئون خواهد مرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:16:

Leon-117
26-01-2012, 11:42
رزیدنت اویل 6 که حوادث 10 سال بعد از راکون سیتی رو نشون میده و تو اون زمان لئون حالش کاملا خوب بود.پس چرا میگین آیا لئون خواهد مرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اون زمانی که این بازی و اولین اطلاعاتش منتشر شده بودن هنوز رزیدنت اوی 6 تایید نشده بود.از طرفی کپکام گفته بود سرنوشت بعضی کاراکتر ها ممکنه تغییر کنه.توی یه تریلر هم نشون میداد که(قبل از معرفی RE 6)به لیون تیراندازی میکنن و لیون زخمی میشه...

CRIS Joon CR7
26-01-2012, 11:57
این مزخرفات چیه تو تاپیک اول نوشتین.
رزیدنت اویل 6 که حوادث 10 سال بعد از راکون سیتی رو نشون میده و تو اون زمان لئون حالش کاملا خوب بود.پس چرا میگین آیا لئون خواهد مرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:16:
کسی که پست اول رو نوشته همه ی سعی و تلاششو گذاشته تا بهترین پست رو بنویسه
هنگام نوشتن اون پست هم خبری از RE6 نبود
پس شایسته نیست که اینطور ارزش کارش بیاد پایین
یه خورده هم مادب تر میشه صحبت کرد:27:

swastika
27-01-2012, 14:49
این بازی lt3 می خواد؟

CRIS Joon CR7
27-01-2012, 15:22
این بازی (Resident Evil: Operation Raccoon City) lt3 می خواد؟
خودم اینجا پست دادم
برادران جواب میدن:11:

mjorh
29-01-2012, 20:43
جدال مرگ و زندگی؛پیش نمایش Resident Evil:Operation Raccoon City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقریبا نمیتوان گیمری را پدا کرد که تا به حال نام سری Resident Evil به گوشش نخورده باشد.این سری در میان گیمر ها بسیار بسیار محبوب است و آن سبک ترسناک و کلاسیک خودش همگان را جذب میکند.خیلی ها از این سری به عنوان ترسناک ترین بازی یاد میکنند و خیلی ها با شماره های قبلی اش خاطره داشته اند.حدودا ۱۵ سالی میشود که نخستین نسخه از این سری منتشر شد و توانست با استقبال بسیار کم نظیری از سوی گیمر ها مواجه شود؛این بازی تحوّلی در سبک بازی های ترسناک به وجود آوره بود و همین دلایل باعث شدند که سازنده بازی به فکر ساختن نسخه های بعدی بازی بیفتد.در این میان نسخه های فرعی و اصلی زیادی عرضه شدند که آخرین آن ها اکنون Resident Evil 5 به حساب می آید.زمانی که این نسخه از بازی عرضه شد اعتراض همگان را بر انگیخت،گیمر ها میگفتند که حس ترس و صحنه های هولناک و هیجان انگیز به هیچ وجه در این بازی وجود نداشت و این بازی اصلا به اصول و عقاید نخستین نسخه های این سری نزدی نبود.به هر حال پس از گذشت مدتی،چندی پیش تایید شد که نسخه ششم این سری نیز در حال ساخت است که تا اینجا نیز نمایش خوبی داشته است و انتظار میرود این بار شاهد یک بازی عالی باشیم؛اما اینجا بحث سر عنوانی است که قرار است در این میان با نام Resident Evil:Operation Raccoon City عرضه شود که حرف و حدیث ها درباره آن زیاد شده است و بسیاری از طرفداران سری رزیدنت اویل معتقدند این بازی بیش از این که یک بازی ترسناک باشد،یک اکشن تیراندازی میباشد.در ادامه با توجه به اطلاعاتی که تا کنون از این بازی منتشر شده است سعی میکنم که با پرداختن به این موضوعات و بازی نتیجه گیری ای در این باره داشته باشم.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
این نخستین بار در طول کل تاریخ سری رزیدنت اویل است که سازنده بازی یک استودیو غیر ژاپنی به نام Slant Six Games میباشد؛این نکته نیز که سازنده بازی ژاپنی نمیباشد باز هم بهانه ای برای اعتراض طرفداران این سری شده است و آن ها معتقدند که اگر بازی به دست استودیو غیر ژاپنی ساخته شود خیلی خیلی از اصول و قواعد خود فاصله میگیرد.اما با این حال ناشر بازی با این کار ریسک خطر این کار را پذیرفت و کار ساخت بازی را به یک استویدیو غیر ژاپنی سپرد.این استودیو کارنامه چندان درخشانی ندارد و تجربه ها نشان میدهد که یکی از بزرگترین نقاط ضعف این استودیو عدم توانایی در داستان سرایی خوب است.احتمالا اگر شما هم پی گیر سری رزیدنت اویل باشید قطعا نام Raccoon City برای شما بسیار آشنا است.شهری که ویروس نا شناخته در آن پخش شده و ماجرا های بسیاری در طول سری رزیدنت اویل در آن اتفاق افتاده است.بر اساس اطلاعات منتشر شده از داستان این بازی،وقایع بازی میان دو نسه دوم و سوم به وقوع میپیوندند،جایی که شرکت Umbrellaخراب کاری بزرگ به بار می آورد و شما در تلاش هستید که خراب کاری این شرکت را از بین ببرید و شهر ر پاک سازی کنید.شرکت Umbrella ویروس T را در شهر Raccoon City پخش کرده است و در نتیجه آن انسان ها تبدیل به موجودات جهش یافته ای شده اند.تقریبا این داستان خیلی خیلی تکراری است و در هر بازی زامبی کشی تقریبا داستان این گونه آغاز میشود!به هر حال در ادامه بازی شما باید از میان ۶ شخصیتی که در رو به روی شما قرار میگیرند یکی را انتخاب کنید و پس از آن همراه با تیم ۴ نفره خود به پاک سازی کامل Raccoon City بپردازید و علاوه بر آن مدارک و شواهدی که نشان میدهند شرکت Umbrella مقصر اصلی این فاجعه است را نیز نابود کنید.نکته قابل توجه این است که در این بازی همراه با تیمی ۴ نفره گیم پلی را دنبال میکنید؛این در حالی است که در کل سری رزیدنت اویل تیمی که شما با آن همراه بودید بیشتر از ۲ نفر نمیشدند.اما حالا سازندگان جدید بازی تصمیم گرفته اند که با این کار از تکراری و خسته کننده شدن گیم پلی بازی جلو گیری به عمل آورند.اما در این مورد نیز طرفداران این سری معترض بودند و اعتقاد دارند که تعداد زیاد شخصیت هایی که در اطراف شخصیت اصلی بازی قرار دارند باعث میشود که بازی آن حس ترس همیشگی سری رزیدنت اویل را به بازیکن القا نکند.اما از آن سو سازندگان بازی نیز بی کار ننشسته اند و در طی دفاعیه ای اعلام کردند که به هیچ وجه این اتفاق نخواهد افتاد و بازی همچنان ترسناک و دلهره آور میباشد.یکی از اتفاقاتی که در بازی رخ میدهد این است که شما باید قهرمان شماره پیشین رزیدنت اویل را به دست بیاورید و نابودش کنید!بله درست حدس زدید؛چون Leon S.Kennedy اطلاعاتی دارد که میتواند راز شرکت Umbrella را فاش کند شما مجبورید که قبل از این که او همه چیز را برملا کند او را نابود کنید.همچنین شما علاوه بر پاک سازی شهر Raccoon City و نابود کردن شواهد و مدارک موجود که بر علیه شرکت Umbrella میباشد،موظّف هستید که با یک گروه دیگر که آن ها هم میخواهند راز شرکت Umbrella را فاش کنند مبارزه کنید و مانع از فاش شدن این راز بشوید؛نام این گروه امنیتی Government Spec Ops نام دارد.
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای مشاهده عکس اصلی در اندازه 800 در 450 روی این نوار کلیک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
همان طور که اشاره شد در بازی شما با تیمی ۴ نفره پیش میروید که در صورتی که بخواهید میتوانید به صورت CO-OP چهار نفره گیم پلی را پیش ببرید که به گفته سازندگان بازی بسیار لذّت بخش و خوب است.اگر هم به صورت یک نفره بازی کنید کنترل ۳ نفر دیگر در دست هوش مصنوعی قرار گرفته درون بازی است.بر اساس تریلر هایی که از این بازی به نمایش در آمده اند به نظر میرسد که هوش مصنوعی در بازی تا حد بالایی انتظارات را برآورده کند.زامبی ها از همه جا حمله میکنند و حرکاتشان اصلا قابل پیش بینی نیست و حرکات و رفتار های هم تیمی های شما نیز عاقلانه و مناسب است.از میان گروه ۴ نفره ای که همراه آن هستید،هر شخصیت در کاری تخصّص دارد و قابلیت های خود را دارد.برای مثال Bertha پزشک این تیم ۴ نفره است و میتواند جراحات را برطرف سازد.Beltway نیز سازنده انواع مواد منفجره و سلاح های جنگی است.Vector نیز سرپرست این گروه است که استاد مخفی کاری و کشتن بی سر و صدا دشمنان است و میتواند به زیبایی دشمنان را با چاقو در عین سکوت به قتل برساند.پراکندگی زامبی ها بسیار بالا است و از هر جایی که فکرش را بکنید یک زامبی بیرون میزند و در هر لحظه باید مراقب جان خود باشید؛در صورتی که این طور نشود ویروس T به شما نیز سرایت میکند و شما نابود میشوید.حالا میرویم سراغ نکته ای که همه بر سر آن جدل و بحث دارند و خیلی از طرفداران سری قدیمی رزیدنت اویل معتقدند که این نکته باعث ساخت یک رزیدنت اویل بسیار بد و دور از اصول قدیمی این سری میشود!این چیز سیستم جدید تیراندازی بازی در گیم پلی است که میتوان گفه چیزی از سیستم قدیمی تیراندازی سری رزیدنت اویل در آن باقی نمانده!سازنده بازی چنان سیستم تیراندازی را به طور کلّی تغییر داده که شاید بعضی ها که اولین تریلر این بازی را دیدند آن را نمیشناختند و از تعجب دهانشان باز مانده بود.شیوه قرار گیری اسلحه در دست و تیراندازی به کلّی تغییر کرده.این بار شما میتوانید در حالت دویدن نیز تیراندازی کنید؛طرفداران سری رزیدنت اویل دراین باره میگویند که باعث آسانی بیش از حد بازی میشود و هیجان و هول از کشته شدن توسّط زامبی ها از بین میرود؛اما سازندگان بازی میگویند که این سیستم باعث میشود گیمر کمی آسان تر بتواند مراحل را رد کند و آن سختی بازی اذیتش نکند و علاوه بر این باعث سریع تر شدن روند گیم پلی نیز میشود.همه این ها باعث شده اند که از نظر خیلی از منتقدان و طرفداران سری رزیدنت اویل Raccoon City بیشتر به یک اکشن تیر اندازی تبدیل شده باشد تا یک عنان ترسناک.سلاح ها در بازی بسیار متنوع هستند و هر اسلحه ای صدای مخصوص به خودش را دارد و انفجار های صدای محیبی ایجاد میکنند و در کل سیستم صداگزاری بازی عالی به نظر میرسد.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای مشاهده عکس اصلی در اندازه 800 در 450 روی این نوار کلیک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
محیط های بازی و نقشه های نسبت به نسخه های پیشین وسیع تر و گسترده تر شده اند و این نکته ای مثبت برای بازی به حساب می آید.برای شکست دادن دشمنان و انجام مأموریت های خود به جاهای بسیار زیاد و متنوعی میروید و شاید اصلا نتوان در بازی احساس کرد که محیطی که در آن قدم میزنیم تکراری است.
در تریلر هایی که تا کنون از این بازی به نمایش در آمده اند گرافیک و نور پردازی در بعضی مواقع خیلی خوب بوده اند؛گرچه در تریلر ها مشاهده شده است که در بعضی مواقعی که درگیری شدّت میگیرد گرافیک کمی افت میکند.اما در کل میتوان به گرافیک و نور پردازی خوبی از این بازی امید داشت.افکت های انفجار به خوبی به نمایش در آمده اند و در صحنه های مختلف سعی شده است که شرایط محیطی به بهترین نحو ممکن به نمایش در آیند.
یکی از قسمت هایی که خیلی ها به آن امید بسته اند و انتظار میرود که یکی از بهترین قسمت های بازی بشود،بخش چند نفره و آنلاین میباشد.قابلیت CO-OP که تا کنون نمایش خوبی داشته است و به گفته سازندگان بازی قابلیت های دیگری نیز در بخش چند نفره وجود دارد.یکی از مهم ترین و جذّاب ترین این قابلیت ها مودی به نام Heroes میباشد که یکی از مود های آنلاین بازی میباشد.لازم به ذکر است که استودیو سازنده بازی در ساخت عناوین آنلاین بسیار ماهر است و همین امر باعث دو چندان شدن انتظارات طرفداران از قمت چند نفره بازی میشود.
با تمام این تفاسیر شاید خیلی ها قانع شده باشند که دیگر با یک عنوان ترسناک مانند رزیدنت اویل های قدیمی رو به رو نیستیم.شاید با یک بازی اکشن تراندازی یا چیز دیگری که هر چه باشد ترسناک نیست!به هر حال هنوز مانده است تا بازی عرضه شود و برای مشخص شدن همه چیز تا زمان انتشار بازی منتظر ماند…
نویسنده: رضا زائری
dbazinews

CRIS Joon CR7
29-01-2012, 21:32
تا اومدن RE6 میشه یه جوری نیازمون به یه بازی خوب که البته فقط اسمش Resident Evil هست رو برطرف کنیم
من که متنظرشم ولی بیشتر منتظر RE6 هستم:11:

reza207
01-02-2012, 15:26
یه خبر خوشحال کننده :26:

بازگشت Nemesis به بازی :33:

در این تریلر که امروز اومد در مورد گیم پلی بازی هست به مدت 3 دقیقه

که در اخر های ان نمسیس را میبینیم
تریلر حجمش 65mb هست

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونین دانلودش کنین

B3HZ@D
01-02-2012, 15:33
این ویدئو ف ی ل ت ر ه...لینک دیگه ای برای تماشا یا دانلود سراغ دارین ؟!

reza207
01-02-2012, 16:12
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینم به خاطر اونایی که هیلتر شکن ندارن اپلود کردم

حجم : 17mb

عجب 10 نفری ریخته بودن سر نمسیس بدبخت:41:

Malware
01-02-2012, 21:56
Nemesis Gameplay

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] x360_1200_m30.mp4
Nemesis Gameplay HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0x720_3500_h32.mp4

Malware
02-02-2012, 10:50
Character Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ler_640x360_1200_m30.mp4
Character Trailer HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ler_1280x720_3500_h32.mp4

reza207
04-02-2012, 00:08

شما اگر بازی Resident Evil: Operation Raccoon City رو از فروشگاه کپ کام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیش خرید کنید میتوانید تابلو خوش امد گویی را جایزه بگیرید
این تابلو از فلز ساخته شده و اندازه ان (18″ x 10″) میباشد و فقط 1000 قطعه از ان موجود است پس بجنبید که تمام شد:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza207
06-02-2012, 11:23
یه تریلر جدید که دانلودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توصیه میشه

نمیدونم چرا این بازی کم طرف دار داره

B3HZ@D
06-02-2012, 12:52
خوب مشخصه دیگه...این بازی از نظر اسمی شبیه به سری Resident Evil هست
ولی سبک و سیاق اصلی این بازی رو دنبال نمیکنه...شاید تنها نکته اصلی اون حضور زامبی ها باشه
همین خیانت به اصول سری RE باعث شده که زیاد مورد استقابل واقع نشه
ولی به هر حال از هیچی بهتره...مخصوصا این که حالا حالاها باید منتظر باشیم تا نسخه ششم منتشر بشه

hackboter
06-02-2012, 19:10
اونایی که از این نسخه و نسخه 6 نیومده ایراد میگیرند این قول رو ازشون میدم که اگر بازی خوب بود حرفتون رو باید پس بگیرید....

و همینطور اضافه کنم که بخاطر پیشرفت صنعت دنیای بازی resident evil هیچ وقت برای فروش بازیها و جذب علاقه مندان به نسخه های گذشته نمیاد بسنده کنه چون هر سه نسخه رویایی این بازی در گذشته فقط در اون زمان میتونست کاربران را راضی کنه و شرکت capcom هم در زمان حال و با این پیشرفت در دنیای بازی باید این بازی رو بسازه....

پس بیخود و بی جهت ایراد نگیرید و با زمان حال جلو برید نه گذشته....

mjorh
10-02-2012, 23:29
[/URL]

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]تریلری از حالت Heroes Mode در Resident Evil : operation racoon city ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در این قسمت می توانید تریلری از روند بازی رزیدنت اویل:عملیت راکون سیتی در حالت قهرمانان مشاهده کنید در این حالت شما میتوانید به جای کارکترهای اصلی رزینت اویل مثل لیون اسکندی یا جیل و … بازی کنید

مشاهده ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
24-02-2012, 20:21
نسخه PC بازی تاخیر خورد و رفت برا تاریخ May 18

همراه با یک ویدئویی از بازی...که در منبع میتونید ببینید...

بازی در تاریخ 23 March برای PS3 و X360 منتشر خواهد شد..

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
16-03-2012, 00:23
مثل این که بازی اولین امتیاز خودش رو گرفت...

GamesTMبه بازی نمره 3/10 رو داده...

E Z I O
16-03-2012, 01:07
مثل این که بازی اولین امتیاز خودش رو گرفت...

GamesTMبه بازی نمره 3/10 رو داده...
چرا اینقدر زیاد داده دلیلش چی بوده؟

Layken
16-03-2012, 13:05
از گیم پلی بازی خیلی تعریف کرده...و گفته که تکرار نشدنی هستش...
داستان بازی هم برابر با مس افکت عنوان کرده :دی

خلاصه محمد با این روش منتظر نمرات 2...3...دیگه هم باید بود...:دی از قبل معلوم بود این قسمت متفاوت ترین بازی سال میشه : دی

CRIS Joon CR7
16-03-2012, 14:28
از گیم پلی بازی خیلی تعریف کرده...و گفته که تکرار نشدنی هستش...
داستان بازی هم برابر با مس افکت عنوان کرده :دی

خلاصه محمد با این روش منتظر نمرات 2...3...دیگه هم باید بود...:دی از قبل معلوم بود این قسمت متفاوت ترین بازی سال میشه : دی
پس مطمئنا با این نمرات و نمره هایی که میگیره حتما یکی از نامزد های اصلی GOTY همین بازی هستش:27:
اصلا به خاطر ارزش بازی من اینو اریجینال میگیرم و به آرشیو بازی هام اضافش میکنم:24:
ولی دیگه کمتر از 5 نامردی نیست؟
زامبی که داری این 3 نمره تفنگ هم داره این یک نمره یک نمره هم حق ورقه میگیره 5 میدیم دیگه معدلش پایین نیاد:31: :26:

Leon-117
17-03-2012, 10:52
بازی برای Xbox 360 لیک شد.(Region Free)

M e i s a m
17-03-2012, 14:53
این لیک برای پی سی هم میاد ؟

CRIS Joon CR7
17-03-2012, 14:58
این لیک برای پی سی هم میاد ؟ نه بابا PC ـــیش حالا حالا ها نمیاد
بچه ها این که اومده PAL ـــه؟

Leon-117
17-03-2012, 16:28
بچه ها این که اومده PAL ـــه؟
Region Free هست............همه کنسول ها میتونن اجراش کنن.

CRIS Joon CR7
17-03-2012, 17:01
خب بازی XGD2 هست و برای LT3 دارها نیازی به برنر مکس نیست
برید حالشو ببرید البته از اینکه بازی XGD3 نیست ها نه از خود بازی:31:

konami-pes
17-03-2012, 18:06
خب بازی XGD2 هست و برای LT3 دارها نیازی به برنر مکس نیست
برید حالشو ببرید البته از اینکه بازی XGD3 نیست ها نه از خود بازی:31:

دوست گلم قرار نشد به بازی بد بگین ها :31: من حسابی طرفدار و فن بازی هستم:5:
به شدت منتظر بخش مولتی بازی هستم این بخش بازی فوق العاده س ... حداقل توی تریلر ها که عالی بود

لینک دانلودش رو بی زحمت یکی بذاره

HORROR
17-03-2012, 19:20
دوست گلم قرار نشد به بازی بد بگین ها :31: من حسابی طرفدار و فن بازی هستم:5:
به شدت منتظر بخش مولتی بازی هستم این بخش بازی فوق العاده س ... حداقل توی تریلر ها که عالی بود

لینک دانلودش رو بی زحمت یکی بذاره

طرفدار دو آتیشه اویل هست ایشون:20: منم هستم ولی تازه امروز تریلر نیمسیس رو دیدم وبعدش کلا نا امید شدم از بازی:19:

CRIS Joon CR7
17-03-2012, 19:27
طرفدار دو آتیشه اویل هست ایشون:20: منم هستم ولی تازه امروز تریلر نیمسیس رو دیدم وبعدش کلا نا امید شدم از بازی:19:
کی من؟
لطف داری:11:
راستش اگه حرفی زده شد و کسی دلخور شد ببخشید
درسته میگیم بازی خوبی نیست ولی همه مایی که میگیم مفت نمی ارزه و نمره 2 و 3 بش میدیم حداقل یکبار قسمتی داستانی(داستان؟:18:) رو بازی میکنیم
الان هم خریدمش و امشب میرم بازیش میکنم:46:

hackboter
17-03-2012, 20:11
Region Free هست............همه کنسول ها میتونن اجراش کنن.

اینی که تازه لیک شده pal هست و نه region free...

region free چند روز دیگه منتشر میشه....

HORROR
17-03-2012, 20:11
کی من؟
لطف داری:11:
راستش اگه حرفی زده شد و کسی دلخور شد ببخشید
درسته میگیم بازی خوبی نیست ولی همه مایی که میگیم مفت نمی ارزه و نمره 2 و 3 بش میدیم حداقل یکبار قسمتی داستانی(داستان؟:18:) رو بازی میکنیم
الان هم خریدمش و امشب میرم بازیش میکنم:46:

نه دوست عزیز با شما نبودم:31: منظورم جناب konami-pes بود:20: به عنوان یه بازی ساده قبول دارمش ولی نه به عنوان یه اویل!:19:[COLOR="Silver"]

Alireza.M67
18-03-2012, 18:57
وااااااااااااااای خدای من !
آبرو ریزی در حد تیم ملی .
عجب مزخرفیه !
یعنی مزخرف به معنای عام کلمه .
تنها شباهتش به Evil اسمش هست .
حالا سبکشو عوض کردن ، کاش لااقل توی این سبک یه چیز درست و حسابی می ساختن .
حتی به عنوان یک بازی شوتر هم چیزی برای گفتن نداره .
الآن می فهمم چرا اون امتیاز 3 رو گرفت .

hackboter
18-03-2012, 21:32
وااااااااااااااای خدای من !
آبرو ریزی در حد تیم ملی .
عجب مزخرفیه !
یعنی مزخرف به معنای عام کلمه .
تنها شباهتش به Evil اسمش هست .
حالا سبکشو عوض کردن ، کاش لااقل توی این سبک یه چیز درست و حسابی می ساختن .
حتی به عنوان یک بازی شوتر هم چیزی برای گفتن نداره .
الآن می فهمم چرا اون امتیاز 3 رو گرفت .

این بازی رو کمپکام نساخته بلکه یک شرکت کانادایی به نام اسلنت سیکس با یک کارگردان غیر ژاپنی به نام آدام بالید کارگردانی کرده که فقط کمپانیه capcom ناشر بازی هست... پس دلیل اینکه بازی اینجوری از اب در اومده سازندگانی هست که اصلا تجربه قبلی در ساختن سری بازیهای رزدینت اویل رو نداشتن پس تعجبی هم نداره که نمره کم به این بازی دادند...

alipsp
18-03-2012, 23:51
یعنی حالم داره به هم میخوره:2:
این آشغال چیه.گل بگیرن درشو بابا.اوف بر این کپ کام با این بازی.
من موندم چطوری روشون شد اسمشو گذاشتن اویل
ببخشیدا ولی خاک بر سره این بازی و کارگردان و همشون
این بازی هیچ حرفی برای گفتن نداره
از هر جهت نگاه کنی مفتش گرونه.فقط ملتی پلیش جالبه به نظر
نه داستان نه گیم پلی نه گرافیک.هیچی.واقعا هیچی.
یه جورایی به تعصباتم فشار اومد.:19:
نمرش به نظر من 1 از 10ه...........9نمره کم کردم چون اسم رزیدنت اویل رو به مسخره گرفتن عوضیا
زنده باد اویل 1و2و3
زنده باد استاد میکامی

CRIS Joon CR7
19-03-2012, 00:57
اگر یه همچین بازی رو ایرانیا ساخته بودن خداییش حقش GOTY بود
ولی چون اسم رزیدنت اویل روش هست واقعا مفت نمی ارزه
من نمیدونم به چیش نمره بدم
گرافیک؟:2:
داستان؟:2:
صدا گذاری؟:2:
گیم پلی: پره باگ:2:

اگه میخواین قدر بازی های دیگه رو بدونید حتما اینو تجربه کنید:27:

M e i s a m
19-03-2012, 01:48
پس خوب نبود ؟
کلی منتظر این بازی شدم :41::41:

CRIS Joon CR7
19-03-2012, 11:43
زحمت بکشید تاپیک رو انتقال بدید:13:

به نظرم اگه به چشم یه رزیدنت اویل بش نگاه نکنیم بازی خوبیه:20:
الان که چندتا مرحله شو رفتم بدک نیست سرگرم کنندس
مشکلاتی نداره که رو اعصاب باشه اکشن قابل قبولی داره و خـــــــــــوبه:31:

konami-pes
19-03-2012, 12:08
به نظرم اگه به چشم یه رزیدنت اویل بش نگاه نکنیم بازی خوبیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گل گفتی:46:
چند روزه همش دارم فریاد میزنم همینو میگم کسی مگه گوش میده:31:

konami-pes
19-03-2012, 18:38
اینو بازی سنتر هم گذاشتم گفتم اینجام بذارم
-----------------------------------------------------------------------

بعد از حدود 3 ساعت بازی نمرات خودم رو به بازی میدم.دوستانی که قصد خرید بازی رو دارند دقیقا به حرفام و وضعیت نمره هایی که میدم دقتت کنند و دیگه صلاح با خودتونه بازی رو بخرید یا نه!! ببینید با مزاجتون جور در میاد !

رزیدنت اویل راکون سیتی : یک بازی تمام اکشن نه ترسناک!!

گرافیک 70 GOOD

گرافیک بازی خیلی عالی کار نشده اما برای این سبک بازی که با4 نفر بازی جلو میره تا حدودی میتونه قابل قبول باشه اما بیشتر از امتیازی که دادم لیاقتش نیست و نمره تقریبا مناسب 70 رو بهش میدم.

موزیک متن 30 BAD

اصلا این بخش هیچی برای گفتن نداره خلاص!

گیم پلی 75 GOOD

گیم پلی بازی و حضور همزمان 4 کاراکتر با هم در بازی به خوبی کار شده بازی روونه سرعت عکس العمل ها بالاست و از این لحاظ خیلی خوب عمل شده اما مشکلاتی که میگم در گیم پلی وجود داره:

1- کاور گیری بسیار ضعیفه
2 - بازی خیلی زیاد باگ داره و این خیلی از کپکام بعید بود!

این دو مورد که مشکلات بزرگی هم هستند باعث شد نمره خیلی عالی به گیم پلی ندم و نمره 75 رو مناسب دیدم.

هوش مصنوعی 40 BAD

خب این بخش واقعا ضعیفه و اگر نیم ساعت بازی کنید این موضوع رو سریعا پی میبرید. حریفان بسیار گاگول تشریف دارند!

داستان 65 NOT BAD

این بخش در مقابل مجموعه اویل های قبلی چیزی برای گفتن نداره و اصلا کششی در داستان بازی من نمیبینم! البته فعلا تا نصفه بازی کردم اگر در ادامه وضعیت این بخش رو بهتر ببینم این نمره احتمال تغییر توش هست.

اتمسفر و جو ترس: 45 BAD

در یک کلام باید اینو بگم بازی هیچ ترسی نداره! ژانر بازی کاملا اکشن شوتر هست و ترسی در بازی وجود نداره.دوستانی که این یک بخش براشون خیلی اهمیت داره اصلا این بازی رو تهیه نکنند بهتره.

هیجان ریتم اکشن 85 EXCELLENT

این بخش و بخصوص بخش آنلاین ، تنها نکته امیدوا کننده بازی هست و واقعا حقش این نمره هست. وقتی تعداد زامبی ها زیاد میشه بازی تا حدودی جذاب تر میشه و نمره 85 و واژه عالی رو برای این بخش مناسب دیدم.

مود آنلاین 90 EXCELLENT

بخش آنلاین بازی به خوبی کار شده و کسانی که از مود آنلاین و زامبی کشی خوششون میاد حتما حتما این بازی جوابگوی نیازهاشون خواهد بود.

نمره کل من به بازی: 63/100 NOT BAD

در کل بازی یک بازی فول اکشن هستش به هیچ وجه ترسناک نیست ، به هیچ وجه در حد و اندازه نام رزیدنت اویل نیست و اصلا به هیچ وجه این بازی رزیدنت اویل نیست!! اما بخش اکشن خوب کار شده مولتی بازی قوی هستش و واسه منی که عاشق مود آنلاین بازیها هستم این بازی گزینه بدی نیست.حالا شما چطور؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالله منتظر RE6 می مونیم تا دوباره سبک کلاسیک و ترسناک قدیم رو تجربه کنیم.به امید اون روز!!

CRIS Joon CR7
19-03-2012, 21:25
این بازی اگه داستان داره
یکی بیاد داستان شو بگه چون من کات سین هاشو نمیبینم:20:

konami-pes
19-03-2012, 21:43
این بازی اگه داستان داره
یکی بیاد داستان شو بگه چون من کات سین هاشو نمیبینم:20:
چرا نمیبینی؟:31:

CRIS Joon CR7
19-03-2012, 23:34
چرا نمیبینی؟:31:
حالشو ندارم خود بازی رو دارم به زور میرم
کات سین هاشم بشینم موبه مو ببینم:27:

HORROR
20-03-2012, 00:17
حالشو ندارم خود بازی رو دارم به زور میرم
کات سین هاشم بشینم موبه مو ببینم:27:

بازی که بدون دمو لذتی نداره.. بشین ببین بعد بیا تعریف کن ببینیم چی دیدی...:31::11:
ولی بدجوری بدنام شد این کپکام با این بازی...حداقل اسمشو تغییر میداد:13:

milad dante
20-03-2012, 11:46
واسه pc هم تومده؟؟؟؟؟؟؟

Layken
20-03-2012, 20:10
گوتی سال 2012..رو معرفی میکنم...

همراه با....خودنمایی کوسه

GAMESHARK ..: 8/10

+
DESTRUCTOID ..: 7.5/10
GAMEINFORMER ..: 6/10
PushSquare ..: 5/10
incGamers ...: 5/10
JOYSTIQ.. : 4/10
Eurogamer ...: 4/10

واسه pc هم تومده؟؟؟؟؟؟؟ نه تاخیر خورده....مراجعه پست اول

...
..
.

M e i s a m
20-03-2012, 21:31
اینقدر ضعیف ؟

mjorh
20-03-2012, 23:25
همراه با....خودنمایی کوسه

:39:

+

پس بازی افتضاحه! ...

pooriya_hp
21-03-2012, 01:29
پس بازی افتضاحه ؟؟

اما باز به خاطر ارادتی که نسبت به اسم RE داریم میخریم و بازی میکنم ...

mostafa_gm
21-03-2012, 10:13
پس بازی افتضاحه ؟؟

اما باز به خاطر ارادتی که نسبت به اسم RE داریم میخریم و بازی میکنم ...
ايراد كار همين جاست ديگه.
همين كه سازنده ها مطمئن بشن ميتونن با استفاده از عنوان resident evil فروششون رو تضمين كنن، شاهد روزهاي بدتري براي اين عنوان بازي خواهيم بود.

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 17:05
خب بازی موفق و پرفروش و پر فروغ و پر ... امسال رو معرفی میکنم:

سازنده: شرکت کپک چیز ببخشید کپکام البته این سازنده اش نیست:11:
این هم سری دوم نمرات:

IGN:4
Game Spot:4.5
Game Informer:6
Cris joon CR7:4.3

:31:

david071
21-03-2012, 18:03
پس کپ کام هم رفت قاطی مرغا:41:
در کل اویل از سری 4 به بعد خراب شد.

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 18:44
آهان اونوقت چرا؟:18:
کپکام که اینو نساخته
سازندش یه شرکت اروپاییه
در مورد موفقیت نسخه های دیگه هم نظر نمیدم
بزار RE6 که اومد اونموقع نظر بده:27:

Layken
21-03-2012, 21:17
gamespot به بازی امتیاز 4 رو داده و نکات بازی رو به این شرح توصیف کرده..:

نکات مثبت..:

دیدار رویدادهای بازی از زاویه ای دیگر
مقداری حس رقابتی هیجانی..

نکات منفی...:

سیستم کاور گیری ناقص..
کمبود مهمات عذاب اور
دشمنان رو مانند اسفنج توصیف کرده
AI های احمق
جزییاتی بسیار شلوغ و قاتی پاتی..

MohammadT15
21-03-2012, 21:33
نه آقا ...
رزیدنت اویل 5 هم که خراب نشد کی میگه خراب شد؟هر کی میگه خراب شد یه بار دیگه بازی رو بره
درصد اکشنش رفته بود بالا فروشش هم از همه ی سریا بیشتر بود دقت کنی امتیازشم بالا بود
فقط چون از حال و هوای ترس و سری قبلی اویل دور شده بود به دل ماها نچسبید زیاد

منم خودم زیاد خوشم نیومد چون انتظارم این نبود اما بازی ایراد نداشت!

درباره این بازی هم من هنوز بازی نکردم اما اینجوری که امتیازا نشون میده در حد افتضاحه:31:

ولی رزیدنت اویل 6 قراره انتظار تماممم ماها رو برآورده کنه مطمئن باش . تریلرش رو ببین چقدر جالب تمام شخصیت های قدیمی هستن و مهم اینه همه در کنار هم . هم اکشن هم ترس و دلهره مطمئن باش اون میترکونه

اینو فکر کنم برا خنده دادن بیرون:31:

pooriya_hp
26-03-2012, 19:00
آقا این بنده خدا رو انقدر پایین نگه ندارید یه 2تا پست بدید دل استدیو خوش باشه !!

من امروز تو کلوپ دوستم بازی کردم ... بازی بدی نیست اما آبروی اسم Evil رو برد :دی

برای یه اکشن فکر کنم خوب باشه ...

جدی بازی درست و حسابی بر عید نی مد اون از NJ3 اون از سایلنت هیل اینم که دیگه ......

M e i s a m
27-03-2012, 17:25
کلی امید و ارزو رو در دل ماهایی که بازی نکردیم سوزوندید :41:

Aria1997
27-03-2012, 17:39
ای خدا من دارم ثانیه شماری میکنم باز این ایسک باکسیا اومدن :دی
یادش بخیر زمان codmw3 بچه ها زودتر از ما پی سی دارها بازی میکردن ماهم بدجور اعصبمون میریخت بهم :47:

سیستم کاور گیری ناقص..
کمبود مهمات عذاب اور
دشمنان رو مانند اسفنج توصیف کرده
AI های احمق
جزییاتی بسیار شلوغ و قاتی پاتی..

وافعا عجیبه !!!

mosolim
27-03-2012, 18:05
سلام

منم بازی بسیار نا امید کننده نمیدونم چی اسمشو بزارم رو گرفتم.

بازی هیچ چیزی برای ارائه نداره و اصلا در حد نام اندازه یک بازی مطرح نیست. میشه به عنوان یه بازی سطح پایین از اکشن متوسط و گیم پلی پر از باگش استفاده کرد و حداقل یه بار تا پایان بری.

همین.

haa
27-03-2012, 20:45
این زیاد مهم نیست چی باشه کاشکی re6 رو خراب نکنن:19:

MohammadT15
27-03-2012, 20:53
کلی امید و ارزو رو در دل ماهایی که بازی نکردیم سوزوندید :41:

آقا اصلا نمیخواد بازی کنی به فکر Re6 باش:46:

amir_k2m
27-03-2012, 22:19
خسته کننده ترین بازی عمرم بود بعد چند ساعت بازی دیسک بازیو از وسط 2 نصف کردم مضخرف به تمام عیار.دشمنهای بازی در حد گاو که پیشش دانشمنده یارو داره دیوارو میشوته به جای من یارای منم احمق تر از همه باس بازی میاد دارن نگاش میکنن به جای شلیک کردن بهش از من بشنوید بخرید پشیمون میشید آخه این بازیا از کجا میان؟!

goldenmember
28-03-2012, 18:30
من xbox ندارم واسه همین خیلی نمیدونم چه خبراس.
چه مواقعی میتونیم با لئون بازی کنیم؟
میشه بجای اون آدمای عجیب و غریب جدید با لئون و جیل و آدا و اینا بازی کرد؟من از اونا تازه واردا خوشم نیومد

Dav0od
29-03-2012, 00:49
ايراد كار همين جاست ديگه.
همين كه سازنده ها مطمئن بشن ميتونن با استفاده از عنوان resident evil فروششون رو تضمين كنن، شاهد روزهاي بدتري براي اين عنوان بازي خواهيم بود.

البته این نکته توی ایران که نسخه ی کرک شده بازی رو 3000 تومان خریداری می کنیم که صدق نمی کنه ! :31:

mahyarSAMSUNG
29-03-2012, 12:43
میشه بگید فرق این نسخه با نسخه ای که پایان سال 2012 میخواد رلیز بشه چیه ؟ ربطی به هم ندارن ؟ آیا این نسخه داستان جدیدی داره ؟

Layken
29-03-2012, 19:27
میشه بگید فرق این نسخه با نسخه ای که پایان سال 2012 میخواد رلیز بشه چیه ؟ ربطی به هم ندارن ؟ آیا این نسخه داستان جدیدی داره ؟

هیچ ربطی به اون نسخه نداره
داستان جدیدی داره ولی نمیشه گفت داستان ، چون سناریو داستانی بازی خیلی پیش پا افتاده هستش
تنها نکته مثبت بازی همین روایت اشنای مراحل گذشته این سری بازی ها هستش که اویل های 2،3 رو با
دید دیگر میبینیم.

sonixax
08-04-2012, 01:38
آقایون / خانمها ما این بازی رو از ۵-۶ ماه قبل از اینکه عرضه بشه پیش خرید کردیم - کپکام گفته بود کسانی که بازی رو پیش خرید میکنند یک هفته زود تر از بقیه بازی به دستشون میرسه و البته ۱۵ یورو هم ارزون تر .
جونم براتون بگه که نه تنها یک هفته زود تر نرسید حدود ۲ هفته هم دیر تر رسید :31: و بر خلاف وعده کپکام فقط ۵ یورو ارزون تر پام تموم شد و به جای اون ۱۰ یوروی دیگه بهم یه بلیط سینما دادند - خاک بر سرها :31:
بعدش هم که خود بازی بیشتر از اینکه من رو یاد اویل بندازه یاد کرایسیس توی مود شخص سوم مینداخت !
نظر شخصی ی بنده : گند - مزخرف - افتضاح :2: همون ۴.۵ هم زیادیشه . باید ۲ یا ۱ بهش میدادند .

CRIS Joon CR7
08-04-2012, 08:43
آقایون / خانمها ما این بازی رو از ۵-۶ ماه قبل از اینکه عرضه بشه پیش خرید کردیم - کپکام گفته بود کسانی که بازی رو پیش خرید میکنند یک هفته زود تر از بقیه بازی به دستشون میرسه و البته ۱۵ یورو هم ارزون تر .
جونم براتون بگه که نه تنها یک هفته زود تر نرسید حدود ۲ هفته هم دیر تر رسید :31: و بر خلاف وعده کپکام فقط ۵ یورو ارزون تر پام تموم شد و به جای اون ۱۰ یوروی دیگه بهم یه بلیط سینما دادند - خاک بر سرها :31:
بعدش هم که خود بازی بیشتر از اینکه من رو یاد اویل بندازه یاد کرایسیس توی مود شخص سوم مینداخت !
نظر شخصی ی بنده : گند - مزخرف - افتضاح :2: همون ۴.۵ هم زیادیشه . باید ۲ یا ۱ بهش میدادند .
حیف از پول و وقتی که صرف این بازی کردم:13:
این هم کاور جدید بازی:31:

Squall Leonhart
08-04-2012, 18:49
دیگه یواش یواش دارین میرین رو اعصاب با اینکه هنوز تمومش نکردم ولی دیگه نمیتونم ساکت بشینم :19:

من هفت سال پیش منتظر این بازی بودم به جای شماره مزخرف چهار :2:

کسانی که نمیتونن با این بازی ارتباط برقرار بکنن لطفا چند بار فیلم اویل یک و دو رو نگاه بکنین و چند بار هم اویل دو و سه رو بازی بکنن.

بازی از جای بسیار جالبی شروع میشه. من همیشه اویل دو رو به عشق اون تیکه ای بازی میکردم که افراد شرکت آمبرلا ناجوانمردانه نتیجه تحقیقات ولیام بیرکن رو ازش می دزدن ولی ولیام خیلی هشمندانه عمل میکنه و دخل همشون رو میاره! توی این شماره داریم از بعد دیگه قضیه رو پیگیری میکنیم و این افراد مدعی هستن که ولیام که کارمند شرکت آمبرلا هست میخواد تک خوری بکنه و آمبرلا رو دور بزنه! از همین اولش من جذب بازی شدم و الان هم هر وقت فرصت پیدا میکنم یه مرحله ازش رو میزنم به رگ :27:

اویل واسه من خیابان های تاریک راکون سیتی هست و بس حالا هر جوری که میخواد ساخته بشه --> نمره ده میلیارددددددددد :19:

sonixax
08-04-2012, 19:02
دیگه یواش یواش دارین میرین رو اعصاب با اینکه هنوز تمومش نکردم ولی دیگه نمیتونم ساکت بشینم :19:

من هفت سال پیش منتظر این بازی بودم به جای شماره مزخرف چهار :2:

کسانی که نمیتونن با این بازی ارتباط برقرار بکنن لطفا چند بار فیلم اویل یک و دو رو نگاه بکنین و چند بار هم اویل دو و سه رو بازی بکنن.

بازی از جای بسیار جالبی شروع میشه. من همیشه اویل دو رو به عشق اون تیکه ای بازی میکردم که افراد شرکت آمبرلا ناجوانمردانه نتیجه تحقیقات ولیام بیرکن رو ازش می دزدن ولی ولیام خیلی هشمندانه عمل میکنه و دخل همشون رو میاره! توی این شماره داریم از بعد دیگه قضیه رو پیگیری میکنیم و این افراد مدعی هستن که ولیام که کارمند شرکت آمبرلا هست میخواد تک خوری بکنه و آمبرلا رو دور بزنه! از همین اولش من جذب بازی شدم و الان هم هر وقت فرصت پیدا میکنم یه مرحله ازش رو میزنم به رگ :27:

اویل واسه من خیابان های تاریک راکون سیتی هست و بس حالا هر جوری که میخواد ساخته بشه --> نمره ده میلیارددددددددد :19:

حالا تا آخرش برو - خودت به نتیجه ای که ما رسیدیم میرسی . منم اولش خیلی حال کرده بودم بعد که دیدم داستان به کلی منحرف شده و یک چیز دیگه شده بدم اومد .

مثل اینکه آخر بازی دستور میگیری که لیون و کلر رو بکشی و شرلی به خاطر پادزهری که توی تنشه ببری به هد کوارتر .

اونجاست که با کلر و لیون توی یک محوطه قطار درگیر میشی اون هم توی شب !!!!! درست بعد از منفجر شدن آمبرلا !!!! در صورتی که آخر شماره ۲ کلر و لیون شرلی توی روز از شهر خارج میشند . این اولی تضادش با تایم لاین بازی .

یه جایی باید با نیکولای درگیری پیدا کنی و یک EMP دیوایس رو ازش بگیری که باز خیلی بیخود بود . از همه فاجعه ترش اینه که مدام باید با ارتش آمریکا درگیری پیدا کنی ! در صورتی که توی تایم لاین بازی های قدیمی تر همشون کشته شده بودند . نه توسط ماها ! توسط زامبی ها و B.O.W ها .

باز اولین باری که لیون رو میبینی (بعد از اینکه از کلر میپرسه حالش خوبه یا نه) لیون میگه کی هستی و از دستت در میره ! اون هم توی یک پارکینگ !!!! کجای توی اویل ۲ همچین چیزی بود ؟!

فراوونی تیر توی این بازی که رسما حال من رو بد کرده بود همه خوشی ما این بود که جون بکنیم بازی رو تموم کنیم که تیر بینهایت بگیریم یه دور دیگه بازی رو از اول بریم - اینجا از توی شرت پارتنرت همین طوری که راه میره تیر میریزه :13:

اگر برتا توی تیمت باشه اصلا معنی زخمی شدن رو نمیفهمی و تا جونت کم میشه میاد درمانت میکنه .
اگر هوی ماشین گان دستت باشه با ۴۵۰ تا تیر توش ۱۰۰۰ تا زامبی هم بریزند سرت دستت رو میذاری روی R1 و همه رو میکشی .

توی نسخه های قبلی یکی دو تا لیکر میومد همچین کم میاوردی که نگو ! توی این هزار تا لیکر با هم میاد همشون رو هم میزنی شهید میکنی انگار نه انگار !

تنها چیزی که من رو جذب کرد دیدن محیط راکون سیتی به صورت HD بود که خیلی بهم حال داد .
به نظر من اگر سیر داستان رو خراب نمیکردند و همون حال و هوای اویل های قبلی رو توش رعایت میکردند از جمله کمبود تیر - جستجو برای کلید و .... (نه اینکه روی نقشه بهت نشون بده کجا باید بری) و مرحله ای نبودن بازی - خیلی بازی جذاب تر و قشنگ تر میشد .

توی راکون سیتی باید بر میگشتند به همون حال و هوای اویل های ۰ و ۱ و ۲ و ۳ و کد ورونیکا - نه اینکه بکننش کرایسیسی که به جای فضایی ها B.O.W ها حمله میکنند !

Squall Leonhart
09-04-2012, 08:35
یه کمی با بازی ارتباط برقرار بکنین دیگه، چقدر بی ذوق هستین؟!

حالا تا آخرش برو - خودت به نتیجه ای که ما رسیدیم میرسی . منم اولش خیلی حال کرده بودم بعد که دیدم داستان به کلی منحرف شده و یک چیز دیگه شده بدم اومد .

فعلا که تا اینجای کار خوبه. توی مرحله ششم هستم.

مثل اینکه آخر بازی دستور میگیری که لیون و کلر رو بکشی و شرلی به خاطر پادزهری که توی تنشه ببری به هد کوارتر .

توی اویل دو سناریوی چهارمین بازمانده که هانک هست قرار بود هر طور که شده نمونه ویروس رو به دست آمبرلا برسونه. و اینکه از افراد جدا میشه و تنهایی بر میگرده به لابراتوآر بیرکن اشک توی چشمام جمع شد

اونجاست که با کلر و لیون توی یک محوطه قطار درگیر میشی اون هم توی شب !!!!! درست بعد از منفجر شدن آمبرلا !!!! در صورتی که آخر شماره ۲ کلر و لیون شرلی توی روز از شهر خارج میشند . این اولی تضادش با تایم لاین بازی.
زیاد سخت نگیر ممکنه که اول از تونل قطار در رفتن بعد درگیر شدن که سانسور شده بعدش سکانس پایانی که سپیده هم هست میاد!

یه جایی باید با نیکولای درگیری پیدا کنی و یک EMP دیوایس رو ازش بگیری که باز خیلی بیخود بود.
ظاهرا نیکولای یه جورایی از مازوخیزم و سادیسم رنج میبره. شاید هم داره واسه کس دیگه ای کار میکنه. به نظر من این سکانس‌های به نظر اضافی زمینه سازی هست واسه اینکه در آینده واسه نیکولای هم یه بازی بسازن.

از همه فاجعه ترش اینه که مدام باید با ارتش آمریکا درگیری پیدا کنی ! در صورتی که توی تایم لاین بازی های قدیمی تر همشون کشته شده بودند. نه توسط ماها ! توسط زامبی ها و B.O.W ها.
اگه توی تام لاین بازی های قدیمی همشون کشته شده بودن پس ایراد از اونا بوده! چون تا اونجایی که من اینجا میبینم بازی داره خیلی منطقی پیش میره. توی مرحله اول قبل از اینکه عملیات شروع بشه همه چیز عادی و آروم هست بعدش که اوضاع به هم میخوره انتظار میره که افراد پلیس و ارتش هم وارد عمل بشه که باهاشون درگیر میشیم. فقط یه چیزی که متوجه نمیشدم این هست که چرا باید باهاشون در گیر بشیم؟! ولی سوژه جالبی هست چون که بازی از حالت یک نواخت زامبی کشی در میاد.

باز اولین باری که لیون رو میبینی (بعد از اینکه از کلر میپرسه حالش خوبه یا نه) لیون میگه کی هستی و از دستت در میره ! اون هم توی یک پارکینگ !!!! کجای توی اویل ۲ همچین چیزی بود ؟!
این هم یکی از همون صحنه های حذف شده توی اویل دو بود! در مورد تام لاین تا اینجاش که خوب بوده. مگه توی اویل سه چند روزی که توی شهر گیر کرده بودیم ما اصلا روز رو دیدم؟ همش شب بود! اصلا نهار و شام هم نمیخوردیم! دست به آب هم اصلا نداشتیم! پس در کل میشه گفت که همه جای داستان رو توی اویل دو و سه ندیدم و میشه هر چند تا که بخوایی واسه جاهای دیده نشده بازی جدید ساخت!

فراوونی تیر توی این بازی که رسما حال من رو بد کرده بود همه خوشی ما این بود که جون بکنیم بازی رو تموم کنیم که تیر بینهایت بگیریم یه دور دیگه بازی رو از اول بریم - اینجا از توی شرت پارتنرت همین طوری که راه میره تیر میریزه
زیاد بودن تیر رو من هم قبول دارم که یه ایراد خیلی بزرگ هست. توی شماره سه اگه حواصت به تیر و جون نبود بعد از یه مدت دیگه نمیشد بازی رو ادامه داد! ولی توی این شماره های جدید همچین چیزی معنی نداره.

اگر برتا توی تیمت باشه اصلا معنی زخمی شدن رو نمیفهمی و تا جونت کم میشه میاد درمانت میکنه .
اگر هوی ماشین گان دستت باشه با ۴۵۰ تا تیر توش ۱۰۰۰ تا زامبی هم بریزند سرت دستت رو میذاری روی R1 و همه رو میکشی .
توی نسخه های قبلی یکی دو تا لیکر میومد همچین کم میاوردی که نگو ! توی این هزار تا لیکر با هم میاد همشون رو هم میزنی شهید میکنی انگار نه انگار !

خب اونجا بازی کن هایی که کنترل میکردیم لیون بود که تازه پلیس شده بود یا کلیر که فقط خواهر یه پلیس هست یا جیل که یه پلیس معمولی هست! ولی اینا کاماندوهای حرفه‌ای آمبرلا هستن که از هدکوآرتر اومدن. خب بالاخره باید یه فرقی باشه!

تنها چیزی که من رو جذب کرد دیدن محیط راکون سیتی به صورت HD بود که خیلی بهم حال داد .
به نظر من اگر سیر داستان رو خراب نمیکردند و همون حال و هوای اویل های قبلی رو توش رعایت میکردند از جمله کمبود تیر - جستجو برای کلید و .... (نه اینکه روی نقشه بهت نشون بده کجا باید بری) و مرحله ای نبودن بازی - خیلی بازی جذاب تر و قشنگ تر میشد.

فعلا بزار برگردن به محیط راکون سیدی بعدش روی اون هم کار میکنن. الان تنها چیزی که منو ناراحت میکنه دیدن عنوان اویل روی بازی هایی هست که محیطش اویل نیست!

توی راکون سیتی باید بر میگشتند به همون حال و هوای اویل های ۰ و ۱ و ۲ و ۳ و کد ورونیکا - نه اینکه بکننش کرایسیسی که به جای فضایی ها B.O.W ها حمله میکنند !

مامورت این افراد کشن افراد فزولی مثل لیون و ایدا و جیل هست که همش دارن با معماهای آمبرلا ور میرن. هدف ما حل معما نیست هدف ما نابودی هر گونه سند و مدرک و جاسوس علیه آمبرلا هست!

یه کمی با بازی ارتباط برقرار بکنین دیگه، چقدر بی ذوق هستین؟!

sonixax
10-04-2012, 00:22
این هم یکی از همون صحنه های حذف شده توی اویل دو بود!

مساله همینه ! توی اویل ۲ حذف نشده بود - تو این اضافه شده :31:
بعد یک سری چیزهایی بهش اضافه شده که بازی رو از بازه زمانی خودش یعنی سال ۹۸ به بعد خارج میکنه مثل نامرئی شدن !
این مورد نامرئی شدن شاید برای یک بازی مثل متال گیر چیز جالبی باشه چون داستانش به کل فرق داره ولی توی این !!!

Saeed Dz
15-04-2012, 15:05
این resident evil 6 هست یا یه نسخه ی دیگه؟
برا pc اومده؟
چطوره؟

sonixax
15-04-2012, 15:22
این resident evil 6 هست یا یه نسخه ی دیگه؟
برا pc اومده؟
چطوره؟

نه این ۶ نیست - این پیش غذا هستش - دادن بیرون فعلا ملت سرگرم باشند تا اصلش بیاد .
خیلی هم جالب نیست ولی ارزش بازی کردن داره . یک سری نکات رو روشن میکنه (البته تایم لاین داستان رو عوض میکنه :31:)

Abolfazl3007
15-04-2012, 15:27
این بازی هم دقیقا مشکلاتی مثل CALL OF JUAREZ : THE CARTEL داره .

مشکل بازی این نیست که اکشن شده و با شماره های قبلی فرق کرده ...

بلکه مشکل اصلی بازی کم کاری سازنده هاست ...

خود کانسپت که اینکه با شخصیتهای سری اویل یه اکشن پر زد و خورد درست کنی خیلی جالبه ولی مشکل اینه که این کار مثل یه بازی درجه 3 انجام دادن و ....

سیستم کنترل و گیم پلی واقعا ایراداته اساسی داره و ... و کلی مشکلات دیگه

بحث تیر و اینچیزا به خاطر اینه که سبک بازی کلا عوض شده و کاملا منطقلی و طبیعی هست

Layken
21-04-2012, 10:55
من اخرش نفهمیدم که این نیکولای چرا خودش رو به راه کج کشوند...

اینجا هم معلوم نیست از امبرلا هستش یا از گروه استار ...انگار برا خودش حکومتی می خواست تشکیل بده !! عجیبه
کلا تو این بازی بد جور کوچیک شد...

Layken
23-04-2012, 16:08

توهین در روز روشن

خیلی فکر کردم که بگم در این باره شاعر چی میگه شاعر خیلی چیزها میگه ولی واقعا جلو این بازی هیچی نداره بگه خودم هم نمی دونم چی بگم در طول این همه مدت بازیبازیم همچین چیزی ندیده بودم مخصوصا که بازی یک نام بزرگ رو بدک میکشید برا همین بیشتر نسبت به این عنوان تمرکز به خرج دادم تا خیلی گستره دیدم رو باز تر کنم تا نکت مثبتی توش پیدا کنم ولی نبود و پیدا نکردم در خوشبینانه ترین وقت ها هم نمی تونستم یک نقطه مثبت تو بازی پیدا کنم و حیف که پیش وند بازی نام بزرگ Resident evil رو در خودش همراهی میکنه .

شوخی با نمسیس

گیم پلی ..: اینجا شاعر یه چیز خوب میگه میگه جگر شیر نداری ره عشق مرو...این به خیلی موارد تاکید میکنه کل همه گیم پلی بازی در این خلاصه میشه که انگشت خودت روب زاری رو ماشه بری جلو اول این که جبه ای وجود نداره که در این استراتژیک خودمون در حین بازی صبر کنیم تمرکز کنیم و موقعیت رو بسنجیم چون هم زامبی ها هم گروه USS هم موقعی که در یک میدان نبرد روبروی هم قرار میگرفتیم و جبهه ای سه جهتی تشکیل میدادیم اوضاع بازی یک شلم شولپایی میشد که معلوم نبود کی به کی هستش این شلم شولپا موقعی خیلی جالب تر میشد که چند تا زامبی از اون زبون دراز ها همراه با زامبی ها و سربازان خودی و دشمن همراه با نمسیس در یک جا قرار می گرفتن که دیگه فاتحه اون بخش خونده شده بود چون هوش مصنوعی همه اشخاص بازی در حد منفی 10 قرار داره اصلا هوش ندارن زامبی ها از یاران خودی زرگ تر بودن در خیلی موارد میشد توجه می کردم مثلا در یک لوکیشنی که اوضاع اروم میشد یکی از یارها همچنان داره به دیوار شلیک میکنه و یکی دیگه رفت ، کلا گذاشت رفت معلوم نبود چی کا داره رفت اصلا ناپدید شد ، کل وضیفه بازی به عهده خودم بود هم ملت دشمن مختلط رو از بین می بردم هم به دوستام مدیس میرسوندم جالبش اینجاست که یک نمی ایستادن تا من بتونم مدیس بدم میبینی چند صباحی دنبال یارو میدویدم تا بهش برسم اون رو در گوشه ای گیربندازم تا اسپری سلامتی بهش بدم موضوع بعدی مونده بودم چرا همه به من شلیک می کردن انگار تنها منم خلاصه از هوش مصنوعی هیچی نگم بهتره تا تسم هوش مصنوعی رو براش خلاصه کنم از اون ها گذشته کنترل بازی در بدترین شکل ممکن خلاصه شده باز هم کاور گیری یعنی 10 میلیون رحمت به Binary domain باز موقع کاورگیری یک دکمه ای یک جهشی یک چند تا حالت تغییر لوکیشنی به ادم میداد این اصلا معلوم نبود بر چه اصولی موضع کاور گیری رو پیاده کرده نه سرش معلوم بود نه تهش برا همین تصمیم گرفتم تا کل بازی رو بدون کاور گیری طی کنم چون که نیازی نبود با این وضع افتضاح دوربین و زاویه ای که داره همراه بشم برای کاورگیری و همین که وایسم میون ملت دشمن و انگشتمو بزارم روی ماشه کفایت میکرد برا همین یک Mashin Gun کفایت میکرد از اول تا اخر بازی کلیه XP هایی که به دست میاریم بی خود و بی جهت هستش و هیچ ثمره ای نداره چون که گفتم یک ماشین گان کفایت می کنه از لحاظ مهمات و صندوق سلامتی و این جور مسائل هیچ نگرانی وجود نداره چون که به لطف ایزدی با کشتن هر دشمن (حالا زامبی یا ادم حسابی ) فرت یک گیاه همراه با مهماتی از توش بیرون میریخت و با یک دکمه کافی بود تا خود به خود هم خشاب پر بشه هم دخیره گلوله هامون پر بشه موضوع جالب این که ما اگر در حین بازی زخمی یا مورد گاز گرفتگی میشدیم در دو حالت ویروس وارد بدن ما میشد که در یک حالت سلامتی ما رو کم می کرد و در یک حالت دیگه ما به مرور تبدیل به زامبی می شدیم که چاره راه حل این موضوع هم استفاده از اسپری های ضد ویروس هستش که به وفور در جای جای بازی در مضحک ترین جاهای بازی ریخته و قرار داره هیچ منویی هیچ ترتیب سلاح هایی هیچ تفاوتی بین یک ماشین گان و MP4 و باقی همشون به یک شکل تعویض خشاب میشدن یک مدل گلوله و یک مدل اثر تخریب داشتن یکی دو ایتم که با XP باز میشدن هم هیچ منفعتی نداشتن یک سیستم Mele هم در بازی وجود داره که این روش کلا در خیلی مضحک بود چون موقعی که میشه یک زامبی رو به حجم سنگین مهماتی که در اختیار داریم چرا با چاقو بکشیم و اون هم یک نفرمون بمیره و نصف جانمون هم بره !! برعکس این mele اصلا سیستم بدی هم داشت چون که ابتدا یک ضربه لگد به سمت خودتون روانه میشد بعد ضربه های پی در پی چاقو و باقی وسایل..، یک مورد دیگه که در ابتدای بازی میشه شخصیت های همراه و خودمون رو انتخاب و تغییر بدیم که این مورد هم هیچ فرقی نداره و یک مبحث پوچ محسوب میشه تنها نکته مثب همین انگشت روی ماشه گذاشتن و لتوپاره کردن ملت بود ...ولی در کل من هنوز در تعجب که یک زامبی که نه ماجینی هستش نه ویرویس جهش یافته هستش چطوری موقعی که یک نارنجک میندازیم فرار میکنه منتظر میمونه منفجر بشه بعد برگرده ...!!!

امتیاز..: 2

صدای نمسیس چقدر خنده دار بود...

موسیقی و صدا..: عجب..همه چی رو تحمل کرده بودم اما وقتی صدای استارس نمسیس رو شنیدم واقعا خندم گرفت این بابا موقعی که استارس میگفت کل راکون سیتی رو لرزه میگرفت ، صدای لیون و کلیر هم که در بدترین شکل ممکن قرار داره مثل یک عروسک خیمه شب بازی صداگذاری داشتن از اون ور به هیچ وجه باور پذیر و قابل درک در سکانس های بازی صدا بروز نمی دادن از اینها بگذریم شاهکار موسیقی بازی میرسیم از اول تا اخر فک کنم همه موزیک هارو سر هم کنیم کلشون 10 دقیقه میشدن که اونم هیچ سنخیتی با جو و فضای بازی ترس ناک یا نام بازی نداشتن یک گروه راک رو از سر کوچه ارودن یا با پارتی بازی پسر یکی از فامیلهاشون که گیتار میزنه رو اوردن و گفتن بزنین ما هم میرقصیم ....

امتیاز..: 3

گرافیک..: بخشی که تقریبا خیلی کوچولو در برخی موارد خوب بود ولی موارد فاحش خیلی تابلویی داشت اولا این که اصلا تکسچرهای بازی مناسب نبودن به هیچ وجه از بافت هایی که در بازی در همه چیز استفاده خوبی نشده بود معلوم بود که کار رو با عجله پیش میبردن انمیشن های رفتاری شخصیت ها بسیار بد در نافرم ترین شکل ممکن قرار گرفته کل شخصیت ها ماسک گذاشته بودن اصلا نفهمیدیم صورتشون چجوریه که ببینم اینا حرکات لبو لوچشون چطوریه و سنخیتی داره یا نه تا این که به لیون و کلیر توجه کردم انگار که همون لیون و کلیر Evil 2 رو HD کردن انداختن تو این بازی به هیچ وجه یک بافت مناسب روی اینها وجود نداشت و طراحی چهره هاشون در بدترین شکل ممکن قرار داره از سویی دیگر خون واقعا خنده دار ترین بخشی که میشه توجه کرد اصلا خون سیاه دیده بودید ..؟ فرض کنید کنار یک دیوار کاور گرفتید و یک تیر بهتون میخوره همون جاست که سطلی از خون با رنگ سیاه به روی دیوار پخش بشه اونم نصفش رو هوا نصفش رو دیوار در اخر یک درگیری میبینیم بافت های کاملا مشابهی از خون سرتاسر محیط رو برداشتن و نونوار کردن و تا چند ثانیه بعد همشون ناپدید میشن باگ هم که سرتاسر بازی حضور داره ممکنه دوستت در دیوار گیر کرده باشه ممکنه یک زامبی رفته بالای یک ماشین یا نمسیس کلید کرده داره یک گوشه رو مورد تیراندازی قرار میده و خدا بد نده زمانی که یک انفجاری رخ بده که فریم زحمت افت رو میکشه و از اول تا اخر نوسانات بد فریم سرگیجه و حال به هم زنی رو هدیه گیمر میکنه...

امتیاز..: 3

شخصیت هایی پوچ

داستان و هیجان..: رویدادهای فی ما بین قسمت دوم و سوم مدارکی وجود دارد که امبرلا باید اونها رو از بین ببره و در این راه با یک گروه دولتی و یک دو نفر محبوب مواجه میشه همین تمام کل داستان چند ساعته این بازی خلاصه شد در این یک خط اول از این بگم که شخصیت پردازی بازی در بین اون همه شخصیت یک تار مو هم ارزش نداشت و هیچ حس همزادپنداری وجود نداشت شخصیت ها همشون پوچ و بی هویت بدون هیچ گونه رفتار مناسب و دیالوگ های کارامد تاثیر گذار تا روند داستان رو کمی بهبود بخشند از سوی دیگر زیر سوال بردن دو شخصیت فوق محبوب Leon و Clair که همانند یک موش و گربه بازی در اواسط بازی باید دنبال اونها بریم اصل هدف و مرز بین اهداف ما در بازی اصلا معلوم نیست و نمیشه به خو قبول کرد که در اصل هدف ما چیست تا این که در میان بازی رئیس در پشت بی سیم میگه که هدف اصلی ما کشتن لیون هستش و باید اونو از بین ببریم اما درست در اخر بازی دو انتخاب به ما میده و اون هم حمایت از لیون یا کشتن اون جای کاملا خنده دار بازی در اینجا روشن میشه که گروه 4 نفره ما در اینجا به دو تیم تقسیم میشن گروهی در حمایت از لیون و گروهی در صدد کشتن اون اون هم به این دلیل که لیون میگه (این کارها برای چی هست برای پول ؟ مقام ؟ فقط همین.؟) واقعا دلیل قانع کننده ای بود تا این تیمی که سال ها مثلا در کنار هم کار کردند و این همه مکافات رو برای خودشون جم و به ارمغان اوردن تا به لیون برسن و در اخر نظرشون عوض بشه ...در اخر کلیر می پرسه پس شرلی چی..؟ واقعا داستان این همه مضحک این همه توهین به شخصیت های محبوب حتی به نمسیس هم توهین شده و زیر سوال رفته اکثر روند بازی به صورت رفتن از نقطه A به نقطه B بود همین و بس هیچ ارزشی برای دو بار رفتن چند بار تمرکز رو نداره هیچ ارزشی بخش مولتی بازی هم که با کمک گیم پلی عالیش اصلا به درد نمی خوره مدهاش کلا در وضعیت بدی قرار دارن تنها نکته مثبت کل بازی دیدن برخی لوکیشن های فوق العاده اثر محبوب و فوق العاده Evil 2 بود و بس...

امتیاز..: 1

نکات مثبت..:

یاداوری یکی ، دو سکانس به یاد ماندنی با دیدن
(اتاق کلیسای Evil 3 - برخورد لیون و کلیر در اولین لوکیشن با کامیون حمل سوخت - وداع لیون و ادا در اون سکانس رویایی )

نکات منفی...:

داستانی فوق العاده مضحک ، گیم پلی بی نهایت بد ، گرافیکی تاریخ گذشته ، هوش مصنوعی عقب مانده
نبود یک موسیقی خوب ، شخصیت هایی پوچ

امتیاز کل..: 1.5

CRIS Joon CR7
23-04-2012, 16:23
نه یه ذره شخصیت پردازی هیچی هیچی
صدای نمسیس:31: والله اون موقع قدیما(اینگار 100 سالمه:31:) صدای نمسیس رو میشنیدیم قلبم میامد تو دهنم ولی این:2:
خداییش اگه کاور گیریش درست بود من تا آخرش میرفتم ولی اونم ...:13:
من که حوصله ندارم مثل حامد عزیز بنویسم چون اصلا انگیزه ندارم چون هر وقت Operation Raccoon City رو میبینم سریع میزنم میره حتی دیسک شم دادم یکی بره باش حال کنه:8:...:2:
امیدوارم بازم ازین بازی ها بیاد تا ما بیشتر قدر بازی های بزرگ و بدون باگ(داریم؟... واقعا داریم؟:31:) رو بدونیم:16:

Squall Leonhart
23-04-2012, 17:30
به جون خودم اصلا انصاف نیست :19:

حداقل این رو هم به نکات مثبت بازی اضافه بکنین :

یادم میاد توی نقدهای اویل 5 به این نکته منفی حی اشاره میشد که نمیشه موقع راه رفتن تیر زد! خب حالا که اینجا درست شده، چرا هیچ کس این مورد رو به عنوان نکته مثبت قلمداد نمیکنه؟!

Layken
23-04-2012, 19:39
به جون خودم اصلا انصاف نیست :19:

حداقل این رو هم به نکات مثبت بازی اضافه بکنین :

یادم میاد توی نقدهای اویل 5 به این نکته منفی حی اشاره میشد که نمیشه موقع راه رفتن تیر زد! خب حالا که اینجا درست شده، چرا هیچ کس این مورد رو به عنوان نکته مثبت قلمداد نمیکنه؟!

فرید بابا اون مال موقعی هستش که Resident evil بازی میکنیم
باور کن به خدا اصلا من خودم شخصا نمی تونم این بازی رو با اسم اویل صدا کنم چه برسه به این که اون تیکش رو قرار بدیم یا نه :41:

Killzone2
23-04-2012, 20:27
واقعا نمیدونم تو بازی نکته خوب هم وجود داره؟
تنها نکته خوبش وجود کارکتر های بازیه که نشون میده چطوری مسخره میشن و نابود میشه اگر البته به عنوان مورد منفی بهش نگاه نکنیم!

اسم این بازی اگر RE نبود شاید بهش 8 هم میدادن ولی با این اسم و این تفاوت ها و البته مشکلات زیاد مثل اون سیستم کاور گیری مسخره اصلا به عنوان یه بازی خوب نمیشه بهش نگاه کرد...

اکشن سوم شخص با کاور گیری جدید! : دی

sonixax
23-04-2012, 22:36
من با هر چی که حامد نوشته موافقم و دقیقا موقع بازی همون حس ها رو داشتم .
فقط به نظرم حامد یه چیزایی رو جا انداخته !
خط داستان ۲ عوض شده توی این - دقت کنید میگم عوض شده نه اینکه چیزی بهش اضافه شده .
وقتی ریمیک ۱ رو ساختند خط داستان عوض نشد - فقط چند تا چیز بهش اضافه شد - توی این به کل همه چیز عوض شده !!!!!!!
به خصوص آخر بازی وقتی که کلر و لیون با شری از شهر فرار میکنند صبح هستش و اونها خارج از شهر هستند . بعدش هم که با یک بمب هسته ای شهر به باد فنا میره .
حالا سوال من اینه :
اگر لیون و کلر و شری بعد از فرار از شهر - یعنی فرداش باز برگشتند به شهر !!!! پس چرا داستان تصادف رو نشون داد . اگر نه فرار کردند رفتند پی کارشون پس اون بخش آخر که کلر و لیونِ آماتور یوخول مثل گانگستر ها با پشتیبانی و ساپورت ارتش آمریکا میوفتند به جون ما چیه ؟! فردای اون روز هم که راکون سیتی ای وجود نداره اصلا !
داستان اویل ۳ بعد از اویل ۲ اتفاق میوفته که اگر خاطرتون باشه وقتی توی اویل ۳ به اداره پلیس راکون سیتی میرید خیلی از درها قفل شده و روش چوب و میخ زدند . حالا این داستان کی بوده ؟ اگر همزمان با اویل ۲ بوده پس نمسیس چی میگه ؟! نمسیس رو بعد از شکست تیرانت ها فرستادند که نسل جدیدشونه . اگر بعدشه پس اون تیرانت های چلغوز شماره ۲ که الان کلی خفن شدند چی میگند ؟!

یکی از وحشتناک ترین ها در تمام اویل ها از شماره ۲ به بعد تا همین ۵ لیکر ها بودند - لیکر های این بازی بسیار یوخول و بی شعور بودند طوری که توی اداره پلیس چند صد تاشون با هم میریزند سرت و همشون رو خیلی راحت میزنی شل و پل میکنی ! به قول حامد فقط یه هوی مشین گان لازم داشتی . دستت رو میذاشتی رو شلیک و گوشت چرخ کرده تحویل میگرفتی .

نکته منفی بعدی ذوب شدن زامبی ها بود ! قرار بود ماجینی ها ذوب بشند که بعد از کشته شدن انگل بدنشون خیلی سریع تجزیه میشد نه زامبی ها ! حالا زامبی ها هیچی سرباز های ارتش آمریکا چرا ذوب میشدند وقتی کشته میشدند ؟

اون آخر بازی که انتخاب میکنی لیون زنده بمونه یا بمیره ! خوب یوخول ها معلومه که باید زنده بمونه دیگ چرا همچین مزخرفی توش گذاشتید ؟! نکنه لیون مرده تنش داغه حالیش نیست تا شماره ۶ خودشو کشونده ؟ :27:

یکی از مسخره ترین بخش ها رزوریت کردن هم گروهی هات بود ! یعنی وقتی میمردند میرفتی بالا سرشون دکمه X رو نگه میداشتی زنده میشدند ! بعد میگن مسیح میتونسته معجزه کنه و مرده ها رو زنده کنه :27:

از مسخره ترین بخش های بازی وقتی بود که برق شهر رو قطع کردیم ! کجای شماره ۲ یا ۳ برق شهر قطع بود ؟ همون طوری که گفتم این بازی همزمان با ۲ باید باشه بعد از ۳ هم نمیتونه باشه چون راکون سیتی ای باقی نمونده - اگر هم قراره بین ۲ و ۳ باشه لیون و کلر اون وسط چی میگند آخه ؟ . آخه اونی که سناریو رو نوشته حد اقل میشست یه دور داستان قبلی هارو میخوند . هم کل داستان قبلی ها رو داغون کرده و هم این رو تر زده توش . الان کپکام باید هزار نفر رو بریزه روی هم یک فکری بکنند حضور کلر و لیون رو بعد از فرار از شهر توجیه کنند ! یا اگر همون موقع هست باید توجیه کنند که چرا اونجاها توی اویل ۲ نبود . تا جایی که ما یادمونه بعد از منفجر شدن آمبرلا لیون و کلر هم از تونل خارج شدند و بیرون تونل هم خارج از شهر بود اون هم توی روز . اینجا بعد از منفجر شدن آمبرلا لیون کلر توی شب توی شهر چه غلطی میکردند برای من سواله .

یه جای بازی هم درست زمانی که کپسولها از آسمون میوفتند و از مرکز دستور نابود شدن ماها صادر میشه (نقشه B) یک باگ اساسی بود که من همه رو کشته بودم هیچ کی نبود همه راه ها هم بسته بود ! بازی یادش رفته بود سربازها رو بفرسته مجبور شدم اونجا رو از اول برم :13:

Layken
23-04-2012, 22:51
میلاد اصلا یادم رفت د رمورد لیکرهای حرف بزنم یعنی یک بخش اصاصی برای اونا تدارک دیده بودم...
بابا یدونه از اونها کفایت میکرد همه کریس ، لیون ، کلیر جیل همشون رو یک جا بکشه اینجا صد تایی میریختن میرفتی نزدیک Mele می کردی شوت میکردشون ..اصلا هیچی...

+

بعدش میلاد اصلا در مورد این که داستان این بازی رو با اونها بشینی فکر کنی ست کنی هماهننگ کنی زیرو بمشون رو دربیاری بچینی کنار هم که بدونی چی به چیه ..توصیه میکنم نکنی این کارو چون اصلا کل بازی بی هدف بود....کاملا بی هدف پس کلا بهتره از ذهنت پاک کنی..

+

Squall Leonhart
23-04-2012, 23:48
برق همه جای شهر قطع میشه به غیر از برق شرکت آمبرلا که مصادف میشه با اواخر داستان اویل دو و سه که ما توی تشکلات آمبرالا هستیم و قطع شدن برق شهر رو متوجه نمیشیم! :31: