PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستانی که در زمینه recovery با تجربه هستند لطفا کمک کنند

br0991
31-05-2006, 22:00
بعد از استفاده از برنامه MicrosoftGMASecurityPack ، بعد از نیم ساعتی که گذشت اومدم ببینم چقدر سیستمم رو تعمیر کرده ، متوجه شدم 3 تا از درایوهای کا مپیوتر م تما م فایلهاش پاک شده ولی فولدر هاش سر جاش هست
یعنی حدود 100 گیگا با یت از اطلا عاتم پاک شده

از چند تا برنامه recovery و یا همون باز یابی اطلا عات استفاده کردم که متا سفانه فایل ها رو می شناسند ولی در ست بر نمی گردو نند

از دومستانی که در مورد این جور برنامه ها تجربه دارند اگه می شه بهترین بر نامه که می شه تمام اطلا عات به خصوص فایلهای با پسوند rar رو درست برگردونند ممنون می شم معرفی کنند

Tornado2800
01-06-2006, 00:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8 C
پارتیشنت چیه ؟

br0991
01-06-2006, 00:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8 C
پارتیشنت چیه ؟

هر 3 پار تیشن fat 32 هست

لینکی هم که گذاشتی فکر کنم اشتباه گذاشتی ، اجرا نمی شه

br0991
01-06-2006, 00:48
از دوستانی که با این جور برنامه ها کار کردن تقا ضا دارم که راهنما ییم کنند ، تجربه های دستان خیلی می تونه بهم کمک کنه ، ممنون

nightmare
01-06-2006, 00:56
سلام دوست عزیز... برنامه ی Recovery My Files و یا Recover Lost data رو هم چک کردین؟
من با اولی کار کردم همه ی فایل های rar رو درست برگردوند... البته تو سایت TopTenReviews
برنامه ی Recover Lost Data به عنوان اولین و قوی ترین انتخاب شده...
امیدوارم مشکل حل بشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

br0991
01-06-2006, 03:20
سلام دوست عزیز... برنامه ی Recovery My Files و یا Recover Lost data رو هم چک کردین؟
من با اولی کار کردم همه ی فایل های rar رو درست برگردوند... البته تو سایت TopTenReviews
امیدوارم مشکل حل بشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت درد نکنه عزیز دانلود کردم حتما تست می کنم

ولی از بچه های دیگه خواهش می کنم اگه کسی با برنامه دیگه ای کا ر کرده و بهتر نتیجه گرفته ، ما رو هم راهنمایی کنه ، دمتون گرم خیلی حیا تیه

کاوه
01-06-2006, 05:17
از magic recovery استفاده کن حتما جواب میگیری !

br0991
01-06-2006, 10:15
از magic recovery استفاده کن حتما جواب میگیری !
با بت راهنما ییت دستت درد نکنه

فقط یه چیزی دوستان گلم ، همونطور که می دونید ، قبل از اینکه هر برنامه ای شروع به بازیابی اطلا عات کنه ، ازمون می پرسه فایلهایی با چه پسوندی می خواهی دنبال کنم؟
با توجه به اینکه بازیابی تمام پسوندها ، اون هم برای یک پار تیشن 30 گیگا وا قعا کار سختیه ، و چند بار که امتحان کردم دیدم دستگاه قفل کرد و یا اینکه به خوبی نتونست همه رو پیدا کنه .
واسه همین وقتی فا یلها رو در هر مرحله جدا جدا انتخاب کردم و بعد از اینکه از دو تا برنامه استفاده کردم که هر کدوم فقط برای یک پارتیشن حدود 10 سا عت زمان گرفت ، هر کدوم تو نستند یک پسوند به خصوصی رو برگردونند ، مثلا get data back تونست فایلهای فیلمی رو خوب بر گردونه

دوستای گلم برگردوندن 90 گیگا اطلاعات مختلف و با ارزش ، کار ی نیست که بشه با یه برنامه جواب گرفت :sad:

واسه همین ، شما که لطف می کنید یه برنامه بهم معرفی ، بهم بگید با هاش چه نوع فا یلهایی رو به خوبی بر گردوندید
ممنونم

br0991
01-06-2006, 10:19
دوست عزیزم لینکی از برنامه recovery lost data رو نتونستنم برای دانلود پیدا کنم ، کجا می شه این برنامه رو دانلود کرد؟
ممنونم

nightmare
01-06-2006, 10:26
دوست عزیزم لینکی از برنامه recovery lost data رو نتونستنم برای دانلود پیدا کنم ، کجا می شه این برنامه رو دانلود کرد؟
ممنونم

سلام دوست خوبم...
اینم لینک دانلودش :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صبر کن ببینم کرکش هم می تونم برات پیدا کنم... ;)

br0991
01-06-2006, 12:23
سلام دوست خوبم...
اینم لینک دانلودش :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستت درد نکنه عزیز ، محبتت رو فراموش نمی کنم

Farid007
01-06-2006, 13:17
سلام . چرا دوبار تاپيك زدي !
من خودم فقط اينو قبول دارم . چون برا من از بين 5 برنامه فقط اين جواب داد و 1100 عكس رو ريكاور كرد

Recover My Files 3.94

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Name: Mark D Price
Serial: MM6NBN-JPR1W4-ZG7U1E-QT0MHH-AFW0H8-1K0K6F-4T2DG4-51WWVY

mahramasrar2
01-06-2006, 13:40
دوست من سلام!
چندي قبل هنگامي كه مي خواستم ويندوزم را مجددا نصب كنم به هنگام restart ديگر اطلاعات كل هارد 250 گيگابايتي من موجود نبود!! حدس بزن من چه حالي شدم بنابراين شروع به كار كردم تا اطلاعاتم را برگردانم
بدتر از همه اين بود كه اطلاعاتي كه بروي هارد من بود ميليونها تومان ارزش داشت وجنبه اقتصادي داشت
من كه گيج وكلافه شده بودم همه برنامه ها را يكي پس از ديگري آزمودم تا به نتيجه اي برسم. وجالب اين بود كه من نادانسته هاردم را به هنگام نصب ويندوز فرمت كرده مجددا پارتيشن بندي كرده وويندوز جديدي هم بروي آن نصب كرده بودم وحتي نمي دانستم كه اطلاعات قبلي ديگر موجود نيستند!!!
از وقتي كه شروع كردم در طي هفته اول متوجه شدم كه بيشتر برنامه هاي داخل بازار از جدول فونت يونيكد كه مخصوص همه زبانهاست پشتيباني نمي كنند و موقع بازگرداندن اطلاعات آنجا كه حروف ونامهاي فايلها به زبان فارسي بوده اند به صورت خرچنگ قورباقه وبا نام هاي عجيب بازگرداني مي شدند ويا اصلا موقعيت آنها تغيير كرده ويا اصلا باز نمي گشتند اين درحالي بود كه اگر فايلي با نام انگليسي نام گزاري شده بود شانس بيشتري جهت بازگرداني داشت!!
بعد از چند هفته تست بالاخره متوجه شدم تنها آخرين ورژن وجديدترين ورژن بسياري از برنامه ها از جدول يونيكد وزبان فارسي پشتيباني مي كنند بنابراين اقدام به داونلود آنها هرچند ديرهنگام نمودم
پيدا كردن كرك براي اين ورژن هاي جديد خود مصيبت ديگري بود. اما در هرحال وپس ار تست نزديك به بيست برنامه متوجه شدم كه بعضي از برنامه ها اولويت بر ديگران دارند مثلا GetDataBack for FAT 3.03 كه آخرين ورژن كمپاني خود است بهترين پاسخ را داد
يعني اولا زبان فارسي را ساپورت مي كرد وفايلها را با نام اصلي خودشان باز مي گرداند وديگر اينكه موقعيت مكاني وپوشه ها هم همانطور بودند كه قبل از فرمت وپارتيشن بندي موجود بودند
با اين برنامه اگر كرك شده باشد مي تواني تا حدود 90 درصد فايلها را به صورت كامل بازگرداني فقط يادت باشد كه درايوي كه انتخاب مي كني بايد متفاوت از درايو مبدا باشد يعني درايوي كه اطلاعاتش پاك شده بايد مثلا درايو D باشد ودرايوي كه مقصد است واطلاعات بايد داخل آن كپي شود درايوي ديگر ونه همان درايو درغير اين صورت احتمال بازگرداني سالم اطلاعاتت كاهش شديدي مي يابد نكته ديگر اينكه بهتر است از هارد ديگري جهت درايو مقصد استفاده كني تا شانس بازگرداني افزايش يابد ديگر اينكه نبايد داخل درايو مبدا كه قصد داري اطلاعات آنرا بازگرداني چيزي كپي كرده باشي
وديگر اينكه بهتر است كه بي خيال يك پسوند خاص مثلا زيپ يا فيلم ها شوي وبهتر است كه كل اطلاعات را به صورت كامل بازگرداني وبعدا آنچه دوست داري از آن ميان انتخاب كني چون اين برنامه بهترين انتخاب است جهت اينگونه مسائل اما اگر فقط فرمت وپسوند خاصي را مد نظرت است كه بازگرداني بهترين گزينه كه من نيز از آن استفاده كردم وتائيدش مي كنم
EasyRecovery Professional 6.10 است كه نسخه كرك شده اش هم موجود است البته حجم آن جهت داونلود متاسفانه اندكي زياد است از ديگر برنامه ها مثلا RecoverMyFiles 3.92 هم خوب است ولي شانس بازگرداني اطلاعات در اين برنامه تنها 40 درصد است ضمن اينكه زبان فارسي را هم ساپورت نمي كند و فايلها را موقع بازگرداني كلا تغيير نام مي دهد!!!
اما خوبيش اين است كه مي تواني به آن بگوئي كه پسوند به خصوصي را بازگرداند هرچند كه در اين كار حتي به گرد برنامه قدرتمند وگرانقيمت EasyRecovery Professional 6.10 هم نمي رسد
ديگر نكته اينكه تمامي برنامه هاي فوق را مي تواني با اندك جستجوئي در گوگل بدست آوري بدين صورت كه نام آنها را با ورژن به صورت كامل داخل نوار جستجوي گوگل كپي مي كني وبراحتي برايت سايت اصلي را پيدا مي كند

nightmare
01-06-2006, 13:46
سلام دوست عزیز ... ممنون از کمکتون.
اما آشما لینک دانلود این برنامه ی GetDataBack for FAT رو دارین؟ (و کرکش)
اگه لطف کنید ممنون میشم.
راستی میگم این برنامه فقط برای FAT هست یا ورژنی برای NTFS هم داره؟
بازم ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahramasrar2
01-06-2006, 14:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك فوق جهت دستيابي به برنامه هاي GetDataBack for FAT 3.03 وهمچنين get data back for ntfs 3.03
بروي آن كليك كن ديگر اينكه شايد مبهوت بماني كه چگونه كسي كل اطلاعاتش را موقع يك نصب ساده ويندوز از دست مي دهد وبايد بداني كه من آنقدر ها هم آماتور نيستم بلكه موقع نصب ويندوز به من يك اخطاري را نشان داد ومن كه حال وحوصله خواندن متن بلند بالاي آنرا نداشتم سريعا بروي گزينه ok كليك كردم قافل از اينكه ويندوز گفته بود كه قادر به خواندن اطلاعات پارتيشن من نيست ومي بايست مجددا فرمت وپارتيشن بندي كند
وحدس زدنش خيلي سخت نيست كه پس از بالا آمدن ويندوز من تازه متوجه اشتباه خود شدم وبا چشماني گرد شده تنها به پارتيشن خود كه اكنون فقط يك درايو شده بود مي نگريستم وكل اطلاعاتم نيز پاك شده بود
جهت بازگرداني من متاسفانه نرم افزارهاي خوبي نمي شناختم وتنها ابتدا با نرم افزارهائي كه نام آشنا تر بودند وكار با آنها نيز آسانتر بود مثل RecoverMyFiles شروع كردم ولي بعدا متوجه شدم كه اين نرم افزار ويا بسياري ديگر غير از اينكه زبان فارسي را ساپورت نمي كنند بلكه بسيار هم مبتدي وغير حرفه اي هستند به نحوي كه تنها مي توانند فرمت هاي معدودي را آنها نه به صورت صد درصد موفق بازگردانند اين درحالي بود كه get data back ويا EasyRecovery Professional از اين قاعده مستثني بودند

جهت يافتن كرك اين نرم افزارها هم سري به
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزن وسريال را دريافت كن

nightmare
01-06-2006, 14:19
دوست عزیز از کمک بزرگی که کردی ممنون...
امیدوارم بتونیم روزی جبران کنیم.

br0991
01-06-2006, 15:45
دوست من سلام!
چندي قبل هنگامي كه مي خواستم ويندوزم را مجددا نصب كنم به هنگام restart ديگر اطلاعات كل هارد 250 گيگابايتي من موجود نبود!! حدس بزن من چه حالي شدم بنابراين شروع به كار كردم تا اطلاعاتم را برگردانم
بدتر از همه اين بود كه اطلاعاتي كه بروي هارد من بود ميليونها تومان ارزش داشت وجنبه اقتصادي داشت
من كه گيج وكلافه شده بودم همه برنامه ها را يكي پس از ديگري آزمودم تا به نتيجه اي برسم. وجالب اين بود كه من نادانسته هاردم را به هنگام نصب ويندوز فرمت كرده مجددا پارتيشن بندي كرده وويندوز جديدي هم بروي آن نصب كرده بودم وحتي نمي دانستم كه اطلاعات قبلي ديگر موجود نيستند!!!
از وقتي كه شروع كردم در طي هفته اول متوجه شدم كه بيشتر برنامه هاي داخل بازار از جدول فونت يونيكد كه مخصوص همه زبانهاست پشتيباني نمي كنند و موقع بازگرداندن اطلاعات آنجا كه حروف ونامهاي فايلها به زبان فارسي بوده اند به صورت خرچنگ قورباقه وبا نام هاي عجيب بازگرداني مي شدند ويا اصلا موقعيت آنها تغيير كرده ويا اصلا باز نمي گشتند اين درحالي بود كه اگر فايلي با نام انگليسي نام گزاري شده بود شانس بيشتري جهت بازگرداني داشت!!
بعد از چند هفته تست بالاخره متوجه شدم تنها آخرين ورژن وجديدترين ورژن بسياري از برنامه ها از جدول يونيكد وزبان فارسي پشتيباني مي كنند بنابراين اقدام به داونلود آنها هرچند ديرهنگام نمودم
پيدا كردن كرك براي اين ورژن هاي جديد خود مصيبت ديگري بود. اما در هرحال وپس ار تست نزديك به بيست برنامه متوجه شدم كه بعضي از برنامه ها اولويت بر ديگران دارند مثلا GetDataBack for FAT 3.03 كه آخرين ورژن كمپاني خود است بهترين پاسخ را داد
يعني اولا زبان فارسي را ساپورت مي كرد وفايلها را با نام اصلي خودشان باز مي گرداند وديگر اينكه موقعيت مكاني وپوشه ها هم همانطور بودند كه قبل از فرمت وپارتيشن بندي موجود بودند
با اين برنامه اگر كرك شده باشد مي تواني تا حدود 90 درصد فايلها را به صورت كامل بازگرداني فقط يادت باشد كه درايوي كه انتخاب مي كني بايد متفاوت از درايو مبدا باشد يعني درايوي كه اطلاعاتش پاك شده بايد مثلا درايو D باشد ودرايوي كه مقصد است واطلاعات بايد داخل آن كپي شود درايوي ديگر ونه همان درايو درغير اين صورت احتمال بازگرداني سالم اطلاعاتت كاهش شديدي مي يابد نكته ديگر اينكه بهتر است از هارد ديگري جهت درايو مقصد استفاده كني تا شانس بازگرداني افزايش يابد ديگر اينكه نبايد داخل درايو مبدا كه قصد داري اطلاعات آنرا بازگرداني چيزي كپي كرده باشي
وديگر اينكه بهتر است كه بي خيال يك پسوند خاص مثلا زيپ يا فيلم ها شوي وبهتر است كه كل اطلاعات را به صورت كامل بازگرداني وبعدا آنچه دوست داري از آن ميان انتخاب كني چون اين برنامه بهترين انتخاب است جهت اينگونه مسائل اما اگر فقط فرمت وپسوند خاصي را مد نظرت است كه بازگرداني بهترين گزينه كه من نيز از آن استفاده كردم وتائيدش مي كنم
EasyRecovery Professional 6.10 است كه نسخه كرك شده اش هم موجود است البته حجم آن جهت داونلود متاسفانه اندكي زياد است از ديگر برنامه ها مثلا RecoverMyFiles 3.92 هم خوب است ولي شانس بازگرداني اطلاعات در اين برنامه تنها 40 درصد است ضمن اينكه زبان فارسي را هم ساپورت نمي كند و فايلها را موقع بازگرداني كلا تغيير نام مي دهد!!!
اما خوبيش اين است كه مي تواني به آن بگوئي كه پسوند به خصوصي را بازگرداند هرچند كه در اين كار حتي به گرد برنامه قدرتمند وگرانقيمت EasyRecovery Professional 6.10 هم نمي رسد
ديگر نكته اينكه تمامي برنامه هاي فوق را مي تواني با اندك جستجوئي در گوگل بدست آوري بدين صورت كه نام آنها را با ورژن به صورت كامل داخل نوار جستجوي گوگل كپي مي كني وبراحتي برايت سايت اصلي را پيدا مي كند
سلام دوست عزیز م
از اینکه تجربه گرانبهاتو در اختیارم گذاشتی وا قعا ممنونم
من هم مثل تو اطلاعاتم با ارزش هست برای همین وقتی این اتفاق افتاد ، هارد رو کنار گذاشتم و سریعا یک هارد 160 گیگا بایتی دیگه خریدم ، و حتی 1 کیلو بایت هم داخل اون هارد کپی نکردم
در مورد برنامه ای که گفتی فکر کنم روز اول که بر می گرده به هفته پیش استفاده کردم ، متا سفانه اسم فایلها رو عوض کرده بود برای همین ، مشکل می شد فهمیدکه چه فایلی مال کدام برنامه هست
روز اول از easy recovery pro هم استفاده کردم که علاوه بر اینکه اطلا عات رو کامل بر نگردوند و در بعضی موارد موقع باز یابی دستگاه هنگ می کرد ، علاوه بر اینها حتی اسمها رو هم عوض کرده بود و هیچ چیز درست کار نکرد
و در مورد اینکه اطلا عات خاصی رو می خوام ، نه این جور نیست ، من از خدامه همه اطلا عات رو بر گردونه ، ولی مشکل اینجاست که بعید می دونم این کار رو بکنه و برای همین هر بار یه فایلهای خاصی رو هم درست با اسم اصلیشون بیاره من راضیم . اینقدر اطلا عاتم با ارزشه که فقط یک هفته هست که دارم این جور برنا مه ها رو جمع آوری می کنم
باز هم ممنون

br0991
01-06-2006, 15:49
سلام . چرا دوبار تاپيك زدي !
من خودم فقط اينو قبول دارم . چون برا من از بين 5 برنامه فقط اين جواب داد و 1100 عكس رو ريكاور كرد

Recover My Files 3.94

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Name: Mark D Price
Serial: MM6NBN-JPR1W4-ZG7U1E-QT0MHH-AFW0H8-1K0K6F-4T2DG4-51WWVY
فرید جان ممنون بابت برنامه ای که گذاشتی

در مورد اینکه چرا دو بار تاپیک زده شده ، من خودم هم جدیدا فهمیدم ، در صورتی که در موقع تایپ هیچ گونه کلید اضافی نزدم

باز هم ممنون به خاطر برنامه ای که در اختیارم گذاشتی

br0991
01-06-2006, 15:50
سلام دوست خوبم...
اینم لینک دانلودش :

دوست عزیزم کرکش رو تونستی پیدا کنی

mahramasrar2
01-06-2006, 16:19
دوست من br0991 نحوه استفاده از برنامه هائي كه گفتم بسيار مهم است علي الظاهر شما از طريق اشتباهي اينكار را انجام داده ايد يا ورژن نرم افزار شما قديمي بوده است درغير اين صورت حتي يك تغيير نام هم صورت نمي گرفت
دوم اينكه موقع كا باgetdata back شما مي بايست حتما پس از پايان پردازش واتمام كار يافتن فايلها وقبل از بازگرداني ببينيد كه مسيرهائي كه يافت شده وشكل پوشه ها مثل قبل است يا نه مثلا اگر ساختار پوشه اي شما درست مثل قبل باشد اكنون مي توانيد روي پوشه ها راست كليك كرده ويكجا اطلاعات كامل آنها را در درايو ديگري كپي كنيد
آنجا كه ناتوان باشد در يافتن مسير صحيح .. پوشه ها را باشماره نام گزاري مي كند كه در اين صورت شما ملزم به جستجو در داخل پوشه ها هستيد وهركدام صحيح است با فايلهاي داخل آن كپي مي كنيد
دركل اگر شما درست كار را آغاز كرده واز ورژن نهائي نرم افزار بهره گيريد شانس دستيابي به كل اطلاعات 90 در صد است ودر غير اين صورت بايد ببينيد كجا را اشتباه كرده ايد ويا كدام گزينه را غلط انتخاب كرده ايد
در مورد نرم افزار EasyRecovery Professional هم بايد بگويم اين نرم افزار از چند بخش تشكيل شده شما بايد تمام آنها را تست كنيد ودر صورتي كه همانند getdataback شكل پوشه ها را نشان داد وامكان داد كه محتويات آنها را يكجا انتخاب كنيد كار را درست انجام داده ايد ولي اگر تنها فرمت ها وپسوندها را شروع به بازيابي كرد مثلا zip- gpg ...pdf....mpg... وغيره در اين صورت همانند نرم افزار RecoverMyFiles عمل كرده وبنابراين قادر به بازگرداني پوشه ها نيست وتنها مي تواند فايلها را بازگرداند وتازه نام آنها را هم تغيير مي دهد
درواقع تفاوت عمده RecoverMyFiles با نرم افزار EasyRecovery Professional ويا getdataback در اين است كه RecoverMyFiles
تنها مي تواند فايلها را بازگرداند وشما بايد به آن پسوند بدهي وبرنامه فايلها را از هرپسوندي داخل يك پوشه ذخيره مي كند ونام فايلها را هم به recover تغيير مي دهد اكنون شما مي بايست تمامي فايلها را مجددا پوشه بندي كرده نام گزاري كنيد ضمن اينكه بازگرداني آن نيز پر اشكال است وبسياري از فايلهاي بازگردانده شده نصفه نيمه اجرا مي شوند
اما دو مورد آخري يعني EasyRecovery Professional ويا getdataback قادرند پوشه ها را با تمام محتويات آنها بدون تغيير نام وبه صورت كامل بازگردانند
درصورتي كه نتوانستيد كار با اين نرم افزار ها را به درستي به پايان برسانيد بهتر است با آزمون وخطا مرتب تمام گزينه هاي موجود را امتحان كنيد تا جواب بگيريد
متاسفانه كار بازگرداني فايلها كار زمان بري است وبايد مدتي زمان بگزاريد

br0991
01-06-2006, 16:39
دوست من br0991 نحوه استفاده از برنامه هائي كه گفتم بسيار مهم است علي الظاهر شما از طريق اشتباهي اينكار را انجام داده ايد يا ورژن نرم افزار شما قديمي بوده است درغير اين صورت حتي يك تغيير نام هم صورت نمي گرفت
دوم اينكه موقع كا باgetdata back شما مي بايست حتما پس از پايان پردازش واتمام كار يافتن فايلها وقبل از بازگرداني ببينيد كه مسيرهائي كه يافت شده وشكل پوشه ها مثل قبل است يا نه مثلا اگر ساختار پوشه اي شما درست مثل قبل باشد اكنون مي توانيد روي پوشه ها راست كليك كرده ويكجا اطلاعات كامل آنها را در درايو ديگري كپي كنيد
آنجا كه ناتوان باشد در يافتن مسير صحيح .. پوشه ها را باشماره نام گزاري مي كند كه در اين صورت شما ملزم به جستجو در داخل پوشه ها هستيد وهركدام صحيح است با فايلهاي داخل آن كپي مي كنيد
دركل اگر شما درست كار را آغاز كرده واز ورژن نهائي نرم افزار بهره گيريد شانس دستيابي به كل اطلاعات 90 در صد است ودر غير اين صورت بايد ببينيد كجا را اشتباه كرده ايد ويا كدام گزينه را غلط انتخاب كرده ايد
در مورد نرم افزار EasyRecovery Professional هم بايد بگويم اين نرم افزار از چند بخش تشكيل شده شما بايد تمام آنها را تست كنيد ودر صورتي كه همانند getdataback شكل پوشه ها را نشان داد وامكان داد كه محتويات آنها را يكجا انتخاب كنيد كار را درست انجام داده ايد ولي اگر تنها فرمت ها وپسوندها را شروع به بازيابي كرد مثلا zip- gpg ...pdf....mpg... وغيره در اين صورت همانند نرم افزار RecoverMyFiles عمل كرده وبنابراين قادر به بازگرداني پوشه ها نيست وتنها مي تواند فايلها را بازگرداند وتازه نام آنها را هم تغيير مي دهد
درواقع تفاوت عمده RecoverMyFiles با نرم افزار EasyRecovery Professional ويا getdataback در اين است كه RecoverMyFiles
تنها مي تواند فايلها را بازگرداند وشما بايد به آن پسوند بدهي وبرنامه فايلها را از هرپسوندي داخل يك پوشه ذخيره مي كند ونام فايلها را هم به recover تغيير مي دهد اكنون شما مي بايست تمامي فايلها را مجددا پوشه بندي كرده نام گزاري كنيد ضمن اينكه بازگرداني آن نيز پر اشكال است وبسياري از فايلهاي بازگردانده شده نصفه نيمه اجرا مي شوند
اما دو مورد آخري يعني EasyRecovery Professional ويا getdataback قادرند پوشه ها را با تمام محتويات آنها بدون تغيير نام وبه صورت كامل بازگردانند
درصورتي كه نتوانستيد كار با اين نرم افزار ها را به درستي به پايان برسانيد بهتر است با آزمون وخطا مرتب تمام گزينه هاي موجود را امتحان كنيد تا جواب بگيريد
متاسفانه كار بازگرداني فايلها كار زمان بري است وبايد مدتي زمان بگزاريد
قربون دستت دوست عزیز م، حتما با دقت تمام کارهایی که گفتی انجام میدم و بهت نتیجش رو می گم ، باز هم ممنون به خاطر کمک با ارزشی که به من می کنی

alaodin1
01-06-2006, 17:22
به نظر من فقط getdataback لينك داخل امضا خود نرم افزار وآموزش اين نرم افزار است

br0991
01-06-2006, 18:32
به نظر من فقط getdataback لينك داخل امضا خود نرم افزار وآموزش اين نرم افزار است
شما هم با هاش کار کردید ؟ چیا رو با هاش برگردوندید؟

alaodin1
01-06-2006, 19:12
شما هم با هاش کار کردید ؟ چیا رو با هاش برگردوندید؟

يكي ودوسالي هست با اين گروه نرم افزارها كار ميكنم ولي getdataback را به همشون ترجيح ميدم

elias_akhavan
02-06-2006, 00:14
get data back for ntfs & get data back for fat32 نرم افزار
براي بازيافت اطلاعات پاك شده بهترينه فقط به فرمت پارتيشنتون دقت كنيد

Mohammad_M
03-06-2006, 12:40
به نظر من هم Get Data Back for fat&Ntfs بهترین گزینه است

br0991
03-06-2006, 22:16
دوستان بعد از 2 روز کار با get data back 3.03 for fat متا سفانه هیچ کاری نتونست بکنه از تمام گزینه هاش استفاده کردم ولی داره بد جوری نا امیدم می کنه ، فقط تونسته عکسهای با پسوند jpg رو برگردونه اون هم به صورت دسته جمعی در یک فولدر به نام lost file ، می گید چی کار کنم ؟ لطفا کمکم کنید .

alaodin1
03-06-2006, 23:57
دوستان بعد از 2 روز کار با get data back 3.03 for fat متا سفانه هیچ کاری نتونست بکنه از تمام گزینه هاش استفاده کردم ولی داره بد جوری نا امیدم می کنه ، فقط تونسته عکسهای با پسوند jpg رو برگردونه اون هم به صورت دسته جمعی در یک فولدر به نام lost file ، می گید چی کار کنم ؟ لطفا کمکم کنید .

قبل از پاك شدن فرمت درايو شما چه بوده اگر ntfs بوده مسلما بايد دريو را به فرمت قبلي برگردانيد واز getdataback ntfs استفاده كنيد آموزش را هم دقيق بخوان من ورژن getdataback v2.31 را به ورژنهاي جديد ترجيح مي دهم

br0991
04-06-2006, 08:15
قبل از پاك شدن فرمت درايو شما چه بوده اگر ntfs بوده مسلما بايد دريو را به فرمت قبلي برگردانيد واز getdataback ntfs استفاده كنيد آموزش را هم دقيق بخوان من ورژن getdataback v2.31 را به ورژنهاي جديد ترجيح مي دهم
اصلا فرمت نشده که بخواد تبدیل به فرمت ntfs بشه ، برنامه ای که بالا در اولین پست اسمش رو بردم این برنامه که کارش تعمیر هست ، بعد از نیم ساعت تعمیر کردن ، متوجه شدم تمام فایلهای داخل فولدر رو پاک کرده و لی تمام پوشه ها سر جاشون هست و فایلهای داخلش پاک شده ، بعد از این اتفاف من اصلا دست بهش نزدم

یعنی برنامه دیگه ای نمی شناسید بهتر از این برنامه باشه ؟ اگه بتونه کسی بهم کمک کنه ، محبتش رو حتما جبران می کنم

alaodin1
04-06-2006, 11:12
یعنی برنامه دیگه ای نمی شناسید بهتر از این برنامه باشه ؟ اگه بتونه کسی بهم کمک کنه ، محبتش رو حتما جبران می کنم

دراين زمينه نرم افزار زياده اينها رو هم امتحان كن OODiskRecovery , RecoverMyFiles,
Easy Recovery , finaldata , R-Studio ,getdataback, ولي بعضي از نرم افزارها قادرند اطلاعات را به صورتي پاك كنند كه ديگر قابل بازيابي نباشند اين نرم افزاري كه شما دراولين پست داديد اگر اين قابليت را داشته باشد ديگر درصد بازيابي بسيار كم مي شود .

Master
04-06-2006, 11:26
حامد جان اگر اطلا عاتت واثقعا مهمه باید بسپری به دست متخصصش . راه دیگه ای نداره ... بعضی جاها هستند که کار باز یابی اطلا عات رو به طور حرفهای و با نرم افزار ها و گاها سخت افزار هایی (که در دسترس عموم نیست ) انجام میدم. پیشنهاد میکنم . سری به اونجا بزنی . گویا .O&ODisk recovery کمکت نکرد ؟
امید وارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه دوست عزیزم

br0991
04-06-2006, 13:33
دراين زمينه نرم افزار زياده اينها رو هم امتحان كن OODiskRecovery , RecoverMyFiles,
Easy Recovery , finaldata , R-Studio ,getdataback, ولي بعضي از نرم افزارها قادرند اطلاعات را به صورتي پاك كنند كه ديگر قابل بازيابي نباشند اين نرم افزاري كه شما دراولين پست داديد اگر اين قابليت را داشته باشد ديگر درصد بازيابي بسيار كم مي شود .
علا ء الدین جان اگه عکسها بر نمی گشت ، همین نتیجه رو می گرفتم ولی خوشبختانه عکسها با پسوند jpg رو به صورت پراکنده در یک فولدر بر گردونده ، و ایشا لله جای امیدواری هست که یه برنامه قویتر بتونه برنامه های دیگر رو برگردونه
با این حال باز هم ممنون از لطفت

br0991
04-06-2006, 13:34
حامد جان اگر اطلا عاتت واثقعا مهمه باید بسپری به دست متخصصش . راه دیگه ای نداره ... بعضی جاها هستند که کار باز یابی اطلا عات رو به طور حرفهای و با نرم افزار ها و گاها سخت افزار هایی (که در دسترس عموم نیست ) انجام میدم. پیشنهاد میکنم . سری به اونجا بزنی . گویا .O&ODisk recovery کمکت نکرد ؟
امید وارم مشکلت هر چه زودتر حل بشه دوست عزیزم
مستر جون تو جایی رو سراغ داری که این کار رو بکنند ؟

Master
04-06-2006, 14:25
من تو جایی که شم ا زندگی می کنی والله سراغ ندارم . اما تهران باشه . من از اشکان می پرسم کجا پست کرد بهت می گم . راستی ساویسم می دونه کجا دارن ازش بپرسی بهت میگه . و یا نه اگه نم یتونی من بهت بگم ...

br0991
04-06-2006, 14:44
من تو جایی که شم ا زندگی می کنی والله سراغ ندارم . اما تهران باشه . من از اشکان می پرسم کجا پست کرد بهت می گم . راستی ساویسم می دونه کجا دارن ازش بپرسی بهت میگه . و یا نه اگه نم یتونی من بهت بگم ...
قربون دستت مستر جون ، دیگه خودت زحمتشو بکش ، دستت درد نکنه

AMIR_EVILPRINCE
06-06-2006, 09:00
tunup utility 2006
دانلود كن فايلها درايوها و .... برميگردونه

yousofnejad
07-06-2006, 00:46
aghaye br0991 ma ba ham ham dardim sistemo bordam pishe masalan motekhases goft 50/000 toman computer iland
agha in bazare computer daste ye edde kharboze foroosheh ye sakht afzari hast mesle rame miram donbalesh behet migam chi shod
mane badbakht konkoor daram inja plusam khak bar saram

br0991
07-06-2006, 09:22
aghaye br0991 ma ba ham ham dardim sistemo bordam pishe masalan motekhases goft 50/000 toman computer iland
agha in bazare computer daste ye edde kharboze foroosheh ye sakht afzari hast mesle rame miram donbalesh behet migam chi shod
mane badbakht konkoor daram inja plusam khak bar saram

سلام يوسف جان ، ايشالا که کنکور قبولی ، اگه رفتی جای خوب گير اوردی ما رو هم بيخبر نزار

mike_3000
02-07-2007, 07:44
با سلام
میدونم این تاپیک پارسال زده شده ولی میخواستم از br0991 بپرسم کرک یا سریال برنامه getdataback رو ظاهرا پیدا کردید میشه لطف کنید انو اینجا بگذارید تا ما و دیگر دوستان هم استفاده کنیم.
من یک درایو ام رو ازدست دادم یک هفته است دنبال سریال این برنامه میگردم ولی پیداش نکردم.
با تشکر