PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nokia N8

amaska
24-04-2011, 14:21
پس از تحقیقات فراوان در مورد گوشی به این نتیجه رسیدم که بهترین گوشی موجود در بازار ایران Nokia N8 می باشد.
این گوشی همه چیز هایی که من لازم دارم رو دارد:
smartphone,16M colour,camera,camera flash,auto focus,Accelerometer,Video recorder,Secondary camera,GPS,WLAN Wi-Fi,GPRS,Bluetooth with A2DP,WAP,Java,Radio+RDS

به نظر شما انتخاب خوبیه یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود داره؟ (قیمتش با گارانتی اصلی نوکیا 525000)
ممنون

Scud_MD2
24-04-2011, 14:25
به نظر من گوشي مناسبي نيست
حتي برخي از Nokia N8 ها مشكل فني دارند و گوشي خود به خود خاموش ميشه
حيف 500 تومن پول رو بابت اين گوشي بدي
با اين پول يه گوشي اندرويد دار بگيري خيلي بهتره

amaska
24-04-2011, 15:02
دلیلتون که میگین مناسب نیست چیه؟
با گارانتی اصلی نوکیا بگیرم چی؟
کدوم گوشی قابل رقابت با این گوشیه؟

Mig33
24-04-2011, 15:57
جمله شما رو با اجازه اینطوری اصلاح میکنم :

پس از تحقیقات فراوان در مورد گوشی به این نتیجه رسیدم که بهترین گوشی موجود در بازار ایران برای من Nokia N8 می باشد.
این گوشی همه چیز هایی که من لازم دارم رو دارد:
smartphone,16M colour,camera,camera flash,auto focus,Accelerometer,Video recorder,Secondary camera,GPS,WLAN Wi-Fi,GPRS,Bluetooth with A2DP,WAP,Java,Radio+RDS

به نظر شما انتخاب خوبیه یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود داره؟ (قیمتش با گارانتی اصلی نوکیا 525000)
ممنون

شما اگه دوربین خیلی براتون مهمه انتخاب خوبی کردید والا پشیمون میشید از خریدتون .
نکاتی رو هم که در مورد N8 ذکر کردید اکثر گوشی ها دیگه دارند ( به غیر از قدرت دوربین ) و با کلمه اولتون هم زیاد موافق نیستم :
smartphone
نه اینکه n8 اسمارت فون نیست بلکه این رو بعنوان یک ملاک اگه در نظر بگیرید اسمارت فون های دیگه که بر مبنای پلاتفرم اندروید هستند به مراتب از N8 و سمبین اون قویترند .
اینا برای گوشی انتخابی شما :
N8 دوربین خوبی داره /بدنه محکمی داره / نوکیا در مورد GPS خوب عمل کرده و انسان رو راضی میکنه .....
آیا حاضرید برای این گزینه ها 520 تومن پرداخت کنید ؟

tanatos
24-04-2011, 19:19
N8 رو اگه بخوام خیلی خیلی ساده و برای کاربران عادی توصیف کنم میشه یه گوشی زشت مجهز به یک دوربین خوب همراه با وسایل ساده ای که اون و بزرگ کردند (مثل usb و Hdmi)
این گوشی در واقع فقط برای کسانی که هنوز که هنوزه نوکیا و سیمبینش رو غول دنیای موبایل میدونند یک شاهکاره!
اگه بخواید این گوشی رو با گوشیهای دیگه هم ردش (از لحاظ قیمت) مقایسه کنید این گوشی حرفی برای گفتن نداره!
فکر میکنی میشه گوشیهایی مثل Galaxy S رو با این گوشی مقایسه کرد؟

amaska
24-04-2011, 21:07
جمله شما رو با اجازه اینطوری اصلاح میکنم :

شما اگه دوربین خیلی براتون مهمه انتخاب خوبی کردید والا پشیمون میشید از خریدتون .
نکاتی رو هم که در مورد N8 ذکر کردید اکثر گوشی ها دیگه دارند ( به غیر از قدرت دوربین ) و با کلمه اولتون هم زیاد موافق نیستم :
smartphone
نه اینکه n8 اسمارت فون نیست بلکه این رو بعنوان یک ملاک اگه در نظر بگیرید اسمارت فون های دیگه که بر مبنای پلاتفرم اندروید هستند به مراتب از N8 و سمبین اون قویترند .
اینا برای گوشی انتخابی شما :
N8 دوربین خوبی داره /بدنه محکمی داره / نوکیا در مورد GPS خوب عمل کرده و انسان رو راضی میکنه .....
آیا حاضرید برای این گزینه ها 520 تومن پرداخت کنید ؟

اتفاقا این نکات رو فقط 26 تا گوشی هم زمان با هم دارند که از بین اونا n8 بهترینه.
این 26 تا عبارتند از:
Nokia N8,Nokia E7,Nokia C6,Samsung S8530 Wave II,Samsung S8530 Wave II,Nokia C6-01,Nokia 5800 XpressMusic,Nokia E72,Nokia X6,Samsung S8500 Wave,Nokia N97,Nokia X6 8GB,Nokia N97 mini,Nokia E52,Nokia E73 Mode,Nokia N96,Nokia X6 16GB,Nokia E75,Nokia N79,Nokia 5800 Navigation Edition,Nokia N86 8MP,Samsung i8910 Omnia HD,Nokia N85,Nokia 5730 XpressMusic,Nokia E55,Samsung I8520 Galaxy Beam,Samsung i8510 INNOV8

N8 رو اگه بخوام خیلی خیلی ساده و برای کاربران عادی توصیف کنم میشه یه گوشی زشت مجهز به یک دوربین خوب همراه با وسایل ساده ای که اون و بزرگ کردند (مثل usb و Hdmi)
این گوشی در واقع فقط برای کسانی که هنوز که هنوزه نوکیا و سیمبینش رو غول دنیای موبایل میدونند یک شاهکاره!
اگه بخواید این گوشی رو با گوشیهای دیگه هم ردش (از لحاظ قیمت) مقایسه کنید این گوشی حرفی برای گفتن نداره!
فکر میکنی میشه گوشیهایی مثل Galaxy S رو با این گوشی مقایسه کرد؟

در مجموع nokia n8 از Samsung I9000 Galaxy S بهتر است:

برتری های Samsung I9000 Galaxy S نسبت به nokia n8:
-رزولوشن تصویر 480x800px در مقابل 360x640px
-Navigation Joystick / Button و Swype دارد.
-زمان مکالمه 13 ساعت در مقابل 12.5
-زمان استند بای 750 ساعت در مقابل 390 ساعت
-سرعت پردازنده 1 گیگا هرتز در مقابل 680 مگا هرتز
-رم 512 مگا بایت در مقابل 256 مگا بایت
-ابعاد 122.4x64.2x9.9mm در مقابل 113.5x59.1x12.9mm
-ضخامت 9.9mm در مقابل 12.9mm
-وزن 118 گرم در مقابل 135 گرم

اما برتری های nokia n8 در مقابل Samsung I9000 Galaxy S:
-دارای صدای ساراند می باشد.
-دارای Light Sensor می باشد.
-رزولوشن دوربین 12 مگا پیکسل در مقابل 5 مگا پیکسل
-لنز دوربین Carl Zeiss دارد.
-فلاش Xenon دارد.
-با شبکه های HSDPA 170 و HSDPA 2100 سازگاری دارد.
-خروجی تلویزیون HDMI دارد.
-Edge کلاس 32 در مقابل کلاس 10
-از UPnP پشتیبانی می کند.
-GPRS کلاس 32 در مقابل کلاس 10
-طول 113.5mm در مقابل 122.4mm
-عرض 59.1mm در مقابل 64.2mm
-شیشه ضد خش دارد.
-قیمت مناسب تر

Mig33
24-04-2011, 21:35
ما تو دنیای امروز یه چیزی داریم به نام پلاتفرم که دست بر قضا گالکسی یکی از قدرتمندترین اونارو رو خودش داره بنام اندروید ! این اندروید به قدری قوی و تاثیر گذار است در دنیای فن آوری امروزه که کمپانی بزرگی مثل نوکیا رو در فروش گوشی هوشمند به زیر کشید و htc رو برد بالای اون .
حالا برای من جالبه چطور در برتری گالکسی این مورد رو نسبت به n8 قرار ندادید؟!!!!!!
اگر قرار بدید که باید خدمت شما عرض کنم با وجود اون / سی پی یو قویتر / رم بیشتر / و .... گوشی N8 شما بازنده خواهد بود . ( برای اکثر یورزهائی که اسمارت فون خرید میکنند این گزینه هائی که گفتم بسیار مهمه )
اگر برای شما این مورد اصلا مهم نبوده که ذکر نکردید باید خدمت شما عرض کنم :
حتما N8 بخرید ....

harrypotter
24-04-2011, 22:05
ببین دوست عزیز شما بهترین camera phone هم داشته باشی باز بهش به عنوان دوربین موبایل نگاه میکنی.
مگه چقدر موقعیت پیش میاد که آدم بخاد عکس بگیره. تنها مزیت ان8 دوربینش هست تازه اونم بعد چند وقت دلتون رو میزنه.

بهتره روی یه گوشی با سیستم عامل درست و حسابی تمرکز کنید.
اگر واقعن دوربین اینقدر براتون مهمه 300 تومن بدید یه دوربین 150 تومن هم یه mp3 player و 70 80 تومن هم یه گوشی که کارتون رو راه بندازه.

این تنها تجربه من نیست. توی این دوره دوربین یه گوشی یا صفحه نمایش بزرگش نیست که آدم رو به سمتش میکشونه. بلکه OS و قابلیت به روز شدن و پابلیک بودنش هست.

LiverBarca
24-04-2011, 22:25
ان8 با این قیمت گوشیه خوبیه...

tanatos
25-04-2011, 09:58
اگر واقعن دوربین اینقدر براتون مهمه 300 تومن بدید یه دوربین 150 تومن هم یه mp3 player و 70 80 تومن هم یه گوشی که کارتون رو راه بندازه.

من کاملا با نظرت موافقم
اگه واقعا نیاز به دوربین داری یه دوربین دیجیتال بخر
اینطوری برات هزینه ی کمتری هم داره!
اگه این کار و کردی یه گوشی چینی ورتو هم بخر هم کارت و راه میندازه همم کلی باکلاسه!

mr_khodaei2008
25-04-2011, 10:35
تازه قابليت usb ان 8 هم هست

hoha881
25-04-2011, 13:42
n8 هزار تا قابلیت هم داشته باشه وقتی سیستم عاملش سیمبین باشه حرفی برای گفتن نداره.به زودی بازی های ps روی اندروید 2.3 پورت میشن.نرم افزار هم بیشتر داره.اینتر فیس تاچ ویز هم خیلی سرتره.در کل
البته واسه کسایی که گوشی رو به خاطر دوربین میخرن ممکنه خوب باشه.(یکی از دوستان که خریده بود میگفت دوربین n95 قبلیش بهتر عکس میگرفته:18: )به احتمال زیاد دست لرزه شدید داره:27:.واسه این افراد هم توصیه میشه برن xperia arc بگیرن و سمت سیمبین نرن.

NINTENDO_DS
25-04-2011, 14:52
n8 هزار تا قابلیت هم داشته باشه وقتی سیستم عاملش سیمبین باشه حرفی برای گفتن نداره.به زودی بازی های ps روی اندروید 2.3 پورت میشن.نرم افزار هم بیشتر داره.اینتر فیس تاچ ویز هم خیلی سرتره.در کل
البته واسه کسایی که گوشی رو به خاطر دوربین میخرن ممکنه خوب باشه.(یکی از دوستان که خریده بود میگفت دوربین n95 قبلیش بهتر عکس میگرفته:18: )به احتمال زیاد دست لرزه شدید داره:27:.واسه این افراد هم توصیه میشه برن xperia arc بگیرن و سمت سیمبین نرن.

من ان 8 داشتم الانم وایلفایر دارم در مورد سیستم عامل موافقم با شما اما در مورد سخت افزار ان 8 چیز دیگریه مخصوصا زمانی که دایویکس پخش میکنه

اون دوستتون رزولوشن گوشی ان8 رو مثل ان95 تنظیم نکرده بوده

amaska
25-04-2011, 16:40
شما هیچ گوشی مبتنی بر اندرویدی به جز Samsung I8520 Galaxy Beam پیدا نمیکنی که همه ی اون خواسته هایی که توی صفحه ی قبل گفتم رو با هم داشته باشه.
تازه این گوشیم در ایران موجود نیست.
تمام گوشی های اندروید یه کم و کسری دارند.

NINTENDO_DS
26-04-2011, 09:57
شما هیچ گوشی مبتنی بر اندرویدی به جز Samsung I8520 Galaxy Beam پیدا نمیکنی که همه ی اون خواسته هایی که توی صفحه ی قبل گفتم رو با هم داشته باشه.
تازه این گوشیم در ایران موجود نیست.
تمام گوشی های اندروید یه کم و کسری دارند.

همون که پروژکتور داره رو میگی؟

البته گلکسی اس هم داشتم عالی بود تنها ایرادش این بود که عکس اتچ میل رو بد جور باز میکرد

amaska
26-04-2011, 10:23
همون که پروژکتور داره رو میگی؟

البته گلکسی اس هم داشتم عالی بود تنها ایرادش این بود که عکس اتچ میل رو بد جور باز میکرد

آره همون رو میگم.واقعا جالبه جز این مدل گوشی ، گوشی دیگری توی کل جهان نداریم که امکانات معمولی که ذکر کردم رو با هم داشته باشه.

من نمیدونم این طرفدارای آندروید چرا سکوت کردن وقتی گفتم این گوشی ها کم و کسر دارن.

NINTENDO_DS
26-04-2011, 11:08
آره همون رو میگم.واقعا جالبه جز این مدل گوشی ، گوشی دیگری توی کل جهان نداریم که امکانات معمولی که ذکر کردم رو با هم داشته باشه.

من نمیدونم این طرفدارای آندروید چرا سکوت کردن وقتی گفتم این گوشی ها کم و کسر دارن.

اون امکانات رو که گفتی گلکسی اس همه رو داره

amaska
27-04-2011, 02:17
اون امکانات رو که گفتی گلکسی اس همه رو داره

دوربین گالاکسی فلاش نداره.
دوربین بدون فلاش مثل ماشین بدون چراغ میمونه فقط میشه توی روز ازش استفاده کرد.

NINTENDO_DS
27-04-2011, 10:56
دوربین گالاکسی فلاش نداره.
دوربین بدون فلاش مثل ماشین بدون چراغ میمونه فقط میشه توی روز ازش استفاده کرد.

آره فلاش نداره ولی این رو مدنظر داشته باشید که آپدیت سیستم عامل برای گلکسی بیم نمیاد در حالی که اخیرا برای گلکسی اس ورژن 2.3 اومد

A.N.A.P
27-04-2011, 11:39
دوست عزیز من هم یه زمانی میخواستم N8 بخرم ولی پشیمون شدم ! به نظرم این همه پولت رو واسه این گوشی نده برو

Galaxy S بگیر که از هر نظر ( فقط به غیر از دوربین ) از N8 سر تره !

این هم تاپیکی هست که خودم درخواست مشاوره کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا رو بخونی کاملا متوجه میشی !

amaska
27-04-2011, 12:19
دوست عزیز من هم یه زمانی میخواستم N8 بخرم ولی پشیمون شدم ! به نظرم این همه پولت رو واسه این گوشی نده برو

Galaxy S بگیر که از هر نظر ( فقط به غیر از دوربین ) از N8 سر تره !

این هم تاپیکی هست که خودم درخواست مشاوره کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا رو بخونی کاملا متوجه میشی !

واست تو صفحه ی قبل مقایسه انجام دادم.برو ببین که گالاکسی از هر نظر سر نیست.
اتفاقا در موارد بیشتری N8 از گالاکسی سرتره!

NINTENDO_DS
27-04-2011, 12:33

آقای آماسکا تا حالا گلکسی اس داشتین؟

من کاملا با شما مخالفم چون ان 8 هم از نظر پردازنده هم باقی امکانات غیر از دوربین نسبت به گلکسی اس امتیاز پایین تری میگیره

من هر دو رو داشتم گلکسی اس 8 گیگ سیاه و ان8 خاکستری

soranstar
27-04-2011, 15:35
دوستان اتفاقا منم تو اين 2تا گوشي موندم ، البته واسه من دوربين گوشي اونقدرام مهم نيست كه بخوام ساير مواردو فداش كنم .
واسه من بيشتر كيفيت ساخت بيشتر مهمه .
چون تا الان من هرچي نوكيا داشتم واقعا واسم كاركرده ولي به نسبت اونا زياد از سامسونگا راضي نبودم.

Nokia : 1100 , 3230 , 3250 , N70 , 5700 , N96
Samsung : D600 , E250 , D900

tanatos
27-04-2011, 20:18
آقا مهمترین تفاوت این دو گوشی سیستم عامل اونهاست
شما باید ببینید که چه چیزی براتون مهمتره
آندروید اصلا با سیمبین قابل مقایسه نیست
شاید نوکیا یه موقعی با سیمبینش اولین بود ولی حالا دیگه نه از خودش خبری هست نه از سیستم عامل کهنه کارش!
گذشته از اون حتی اگه نخوایم بگیم که N8 صفحه ی نمایش خوبی نداره حداقل صفحه ی نمایشش در حد سوپرآمولد نیست و این بر هر کسی واضحه!

A.N.A.P
27-04-2011, 21:22
از ما گفتن بود خود دانی ! میخوای N8 بگیر ولی 100% پشیمون میشی ! باز هم خود دانی !

alpha007
27-04-2011, 21:52
خرید n8 پشیمونی به دنبال نداره
دوستانی که درباره گالکسی و ... یا گوشیهای با سیستم عامل آندروید صحبت میکنن با خوندن گفته های خودشون پی به متعصب بودن نسبت به این نوع گوشیها میبرن
آندروید هم مشکلات خودشو داره این یه سیستم عامل بی نقص نیست...
سیمبین هم همینطور
چیزی که هست اینه که دوربین n8 رقیبی نداره محیط سیمبینش هم کارایی مناسبی داره
بهر حال خرید یه گوشی با آندروید دارای دوربین 8 که کارایی 3 هم نداره مناسبتره یا سیمبین که دوربین 12 با کیفیت 12 داره ...؟

NINTENDO_DS
28-04-2011, 10:03
خرید n8 پشیمونی به دنبال نداره
دوستانی که درباره گالکسی و ... یا گوشیهای با سیستم عامل آندروید صحبت میکنن با خوندن گفته های خودشون پی به متعصب بودن نسبت به این نوع گوشیها میبرن
آندروید هم مشکلات خودشو داره این یه سیستم عامل بی نقص نیست...
سیمبین هم همینطور
چیزی که هست اینه که دوربین n8 رقیبی نداره محیط سیمبینش هم کارایی مناسبی داره
بهر حال خرید یه گوشی با آندروید دارای دوربین 8 که کارایی 3 هم نداره مناسبتره یا سیمبین که دوربین 12 با کیفیت 12 داره ...؟

خب دیگه پس شما گوشی رو فقط واسه دوربینش میخری؟

خب الان دوربین عکاسی 12 مگاپیکسلی بیرون هست 120 تومن برای چی اصلا ایشون 600 پول ان 8 بده؟

میتونم بپرسم نقاط قوت سیمبیان الان چیه؟کاری به قبل ندارم نظرتون رو در مورد سیمبیان 3 میخوام

در ثانی شما چه جوری فهمیدی که اون دوربین 8 کارایی دوربین 3 مگاپیکسلی رو داره؟

منتظر جوابتون هستم

ممنون

alpha007
28-04-2011, 19:38
خب دیگه پس شما گوشی رو فقط واسه دوربینش میخری؟

خب الان دوربین عکاسی 12 مگاپیکسلی بیرون هست 120 تومن برای چی اصلا ایشون 600 پول ان 8 بده؟

میتونم بپرسم نقاط قوت سیمبیان الان چیه؟کاری به قبل ندارم نظرتون رو در مورد سیمبیان 3 میخوام

در ثانی شما چه جوری فهمیدی که اون دوربین 8 کارایی دوربین 3 مگاپیکسلی رو داره؟

منتظر جوابتون هستم

ممنون
هر کسی از گوشی انتظاراتی داره
فکر میکنید برای مثال برند نوکیا برای چی سری E سری N یا امثالهم رو release میکنه؟
همه اینها بستگی به استفاده کاربرهاش داره.در مورد سایر برند ها هم همینطوره
بله درسته دوربین دیجیتال خیلی ارزونتر از n8 با کیفیت مقبول الان تو بازاره ولی اون 120 تومان فقط دوربینه و این 600 تومان دوربین به اضافه چیزای دیگه
این چیزای دیگه چیه:
مدیا پلیر خوب
راهبری خوب
کاربری خوب
و...
اعتقادی به نظر متعصبانه بی مورد ندارم
سیمبین سیستم عامل قدیمی تریه درست ولی همین آندروید شما پشتیبانی کاملی تو همه گوشیهاش از زبون فارسی نداره ضمن اینکه ایران از نظر گوگل تحریم شده ست و همین استفاده از سیستمهای آنلاین موجود تو گوشیها رو دچار مشکل و غیر قابل استفاده بودن میکنه
آخرین خبر منتشر شده درباره آندروید هم حاکی از اینه که گوگل باز هم متهم به اعمال جاسوسی و سرقت اطلاعات از کاربرهاش توسط سیستم عامل آندرویدش شده
متن این اخبار تو نت موجوده
بنظر من بین سیمبین و آندروید و وین فون من باز نظرم روی ویندوز فونه تا آندروید
درباره کیفیت دوربین هم من کماکان روی نظر خودم پافشاری میکنم:
بله...
اینطور نیست که هر چقدر پیکسل دوربین بالاتر بره کیفیت اون هم به همون اندازه بالا بره
کیفیت دوربین 5 و 8 خیلی از گوشیها اونقدر پایینه که ارزش کیفی اونها رو به شدت میاره پایین و قابل مقایسه با خیلی از گوشیهای دیگه نمیکنه
موفق باشید

amaska
28-04-2011, 21:39
از نظر connectivity همیشه این نوکیا بوده که حرف اول رو زده.هر چند الان گوشی HTC EVO 3D گوی سبقت رو از این گوشی ربوده.
5 گوشی اول دنیا ایناست:
1.Samsung I9100 Galaxy S II
2.HTC EVO 3D
3.Motorola ATRIX
4.HTC Sensation
5.Nokia N8

4 تای اولی هنوز وارد ایران نشده.پس به همین دلیل گفتم بهترین گوشی موجود در ایران nokia n8 است.

alpha007
28-04-2011, 23:29
از نظر connectivity همیشه این نوکیا بوده که حرف اول رو زده.هر چند الان گوشی HTC EVO 3D گوی سبقت رو از این گوشی ربوده.
5 گوشی اول دنیا ایناست:
2.HTC EVO 3D
3.Motorola ATRIX
4.HTC Sensation
5.Nokia N8

4 تای اولی هنوز وارد ایران نشده.پس به همین دلیل گفتم بهترین گوشی موجود در ایران nokia n8 است.
دومی و سومی دوربینشون 5 و اولی و چهارمی 8
فعلا چون جدیدن نمیشه روشون نظر داد...

moeenn
29-04-2011, 12:52
5 گوشی اول دنیا ایناست:
2.HTC EVO 3D
3.Motorola ATRIX
4.HTC Sensation
5.Nokia N8

مثل اینکه تا حالا گلکسی اس دستت نگرفتی داری این حرفارو میزنی!!:18:ان8 فقط دوربینش از گلکسی بهتره و تو بقیه چیزا گلکسی سرتره.شما از اسم تاپیکت معلومه چه هدفی رو دنبال میکنی ادم مگر اینکه کودن باشه ان 8 رو از گلکسی برتر بدونه(به غیر دوربین)اگه میخوای ان 8 رو تبلیغ کنی اینجت جاش نیس پسر خوب برو جای دیگه شاید چند تا ..... مثل خودت پیدا شن ک...... هاتو گوش کنن.:27:

A.N.A.P
29-04-2011, 21:35
Please delete

amaska
01-05-2011, 12:37
مثل اینکه تا حالا گلکسی اس دستت نگرفتی داری این حرفارو میزنی!!:18:ان8 فقط دوربینش از گلکسی بهتره و تو بقیه چیزا گلکسی سرتره.شما از اسم تاپیکت معلومه چه هدفی رو دنبال میکنی ادم مگر اینکه کودن باشه ان 8 رو از گلکسی برتر بدونه(به غیر دوربین)اگه میخوای ان 8 رو تبلیغ کنی اینجت جاش نیس پسر خوب برو جای دیگه شاید چند تا ..... مثل خودت پیدا شن ک...... هاتو گوش کنن.:27:

آقای محترم لطفا مودب باش!
من به کسی بی احترامی نکردم.
نظرتات ،انتظارات و سلیقه ها ممکنه متفاوت باشه.افراد بسیار زیادی من جمله در همین تاپیک هستن که n8 رو بهتر از گالاکسی میدونن.همشونن برای حرفشون چه موافق چه مخالف دلیل میارن.
اینجا مدیر نداره که با چنین افرادی برخورد کنه؟

nimakarimi95
01-05-2011, 13:02
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

moeenn
01-05-2011, 15:50
آقای محترم لطفا مودب باش!
من به کسی بی احترامی نکردم.
نظرتات ،انتظارات و سلیقه ها ممکنه متفاوت باشه.افراد بسیار زیادی من جمله در همین تاپیک هستن که n8 رو بهتر از گالاکسی میدونن.همشونن برای حرفشون چه موافق چه مخالف دلیل میارن.
اینجا مدیر نداره که با چنین افرادی برخورد کنه؟

بگو ببینم نمایندگی نوکیای شما کجاست؟:31: یه سر باید برم ببینم :27:
آخه اگه یه ذره انصاف به خرج بدی n8 به غیر از دوربین چیزی بهتر از گلکسی نداره.منم به شما بی احترامی نکردم حقیقت رو گفتم که در این مورد خیلی تلخ بود:21:

amaska
01-05-2011, 20:13
طرز حرف زدن هر کس نشون دهنده ی فرهنگ اون شخصه!
چند صفحه ی قبل کاملا نشون دهنده ی خواسته ها و حرف های رد و بدل شدست.چیزی اضافه تر نمیگم.متاسفم برای فروم پی سی ورلد که یه همچین آدمایی توش اجازه پیدا میکنن هرجور دلشون میخواد رفتار کنن.
-----------------------------------------------------

حقیقتش یه ذره در مورد خرید این n8 دودل شدم.
اما اون 26 گوشی که صفحه قبل معرفی کردم از سایت gsmarena در قسمت advanced search خواسته هامو زده بودم و اون فقط اون 26 تا رو نام برده بود که همه ی اون موارد رو پوشش میده.
سوال اصلیم اینه به نظر شما از بین این 26 تا گوشی زیر کدوم مورد عقلانی تر خریدش؟
من برام این بیشتر مهمه که خرید هوشمندانه ای داشته باشم.گاهی هست که یه گوشی 300 تومنی میتونه نیاز منو برطرف کنه و احتیاجی به این همه هزینه نباشه.
خواسته هام:

گوشی هایی که دربردارنده ی تمام این موارد هستن:

Nokia N8,Nokia E7,Nokia C6,Samsung S8530 Wave II,Samsung S8530 Wave II,Nokia C6-01,Nokia 5800 XpressMusic,Nokia E72,Nokia X6,Samsung S8500 Wave,Nokia N97,Nokia X6 8GB,Nokia N97 mini,Nokia E52,Nokia E73 Mode,Nokia N96,Nokia X6 16GB,Nokia E75,Nokia N79,Nokia 5800 Navigation Edition,Nokia N86 8MP,Samsung i8910 Omnia HD,Nokia N85,Nokia 5730 XpressMusic,Nokia E55,Samsung I8520 Galaxy Beam,Samsung i8510 INNOV8

ممنون از حسن توجهتان

moeenn
02-05-2011, 19:55
داداش چرا ناراحت میشی ولی به نظر من گلکسی خیلی بهتره.

Mig33
04-05-2011, 16:28
دوست عزیز ، برای خرید گوشی این نکات معمولا لازمه بهش توجه بشه :
- نیاز هاتونو تعریف کنید .
- نیازهاتونو بر اساس ارزش طبقه بندی کنید.
- گاهی اوقات اگه لازم دیدید برای خرید گوشی بهتر ، نیاز یا نیازهای رتیه پائین رو حذف کنید .
- نیازتون رو با بودجه تطبیق بدید کمی آینده نگری را با مطالعه در خصوص فن آوری مد نظر قرار بدید .
- جو گیر نشید !!! با توجه به علائق ، سلیقه ، نیاز ، و آی کیو !! خودتون خرید کنید .
- ترجیحا در مکان های عرضه موبایل حضور یابید و نسبت به لمس و دیدار گوشی ها اقدام کنید . ( باور بفرمائید همه چیز این مشخصات دکر شده در سایت ها نیست )
- از تجربیات دیگران که گوشی مورد بحث رو داشتن استفاده کنید و ریویو ها رو بخونید.
- زیاد مته به خشخاش نزارید !!! زیرا از پیشرفت فن آوری اونم با این سرعت 2 درس آموخته میشود :
1- در رو بورس بودن گوشی که خریده شده برای مدت طولانی نمی شه حسابی باز کرد
2- با پیشرفت فن آوری نیاز های ما و دید گاه ما تغییر میکنه و تمامی اصول بالا دستخوش تغییر میشه .
تمامی این حرف ها برای این نبود که شما رو از خرید ان 8 منصرف کنم و بالعکس ، بحث من اینه که ان 8 با این قیمت ارزش خرید نداره...
به دو گوشی Desire S و Incredible S توجه کرده اید ؟ تمام نیازهائی که ذکر کرده اید را پاسخگو هستند ولی در لیست شما نیستند!!
شاید فقط کمی در نصب جاوا مشکل ایجاد کنند که با امولاتورها و ... قابل حل است .
بگذریم ......
شما بشین نیازهاتو بر اساس اولویت لیست کن ... باید بدونی که اگه دوربین ملاکته فرق هست بین لنز کارل زایس با معمولی و ایضا فلاش زنون با لد .... بر همین اساس قدرت دوربین یه گوشی فقط بر مگاپیکسل اون استوار نیست نوع لنز نیز خیلی اهمیت داره...
بحث شیرین اسمارت فون ... ببین اهل برنامه و ور رفتن با گوشی و ارتقاء اون با برنامه هستی ؟؟ اونموقع تکلیف خودتو با این مقوله هم مشخص میکنی .... الان خیلی ها نمره ای که به نوع اسمارت فون میدن بسیار برتر از امکانات دیگست.
اهمیت و شهرت آیفون تصور میکنید برای چیست ؟؟ دوربین؟؟ بلوتوثی که نداره و باید راش انداخت ؟؟ اهمیتش به خاطر پلاتفرم IOS هست که روش سواره و کلی امکانات رو به شما میده که باعث میشه توانائی گوشیتون صد چندان بشه ایضا اندروید و ...
بحث 16 میلیون کالر که مطرح کردید باید خدمت شما عرض کنم در این خصوص نیز تنوع زیادی دیده میشه و خیلی هم فرق دارن :فن آوری آمولد/سوپر آمولد / ال سی دی / سوپر ال سی دی / تی اف تی و .... که جالبه تازه مطرح میکنند که مثلا بین slcd گوشی های جدید با قدیمی ها تقاوت هست هر چند که اسم یکیه !!! و درست هم میگن .ممکنه بگوئید همون 16 میلیون باشه کافیه ، تشریف ببرید مثلا تصویر Xperia X10 که دست بر قضا 16 میلیون نیست رو ببینید و اونو مثلا با Nokia 85 که تو لیستتون آوردید و 16 میلیون هم هست !! مقایسه کنید. سونی از فن آوری هائی استفاده میکنه که تصویر رو متفاوت تر عرضه میکنه ... اینارو به عنوان نمونه عرض کردم که این تصور را داشته باشید که یه مدل منقرض شده ای میتونه وارد لیست شما بشه و مدلی ارزشمند خارج بشه.
همه چی فقط دقت در این مشخصات نیست .
نمونه دیگه شما اومدید GPS رو جز نیازهاتون تعریف کردید و یه سری گوشی براتون لیست شده باید اینو بدونید که همه اینا درسته GPS رو به شکل سخت افزاری در خودشون دارن ولی نرم افزار کارآمدی که بتونه از این سخت افزار کار بگیره چی؟؟ قطعا نوکیا با سمبین نرم افزارهای بهتری در این زمینه داره تا مثلا ویو سامسونگ !! ....
بگذریم ......
از تمامی بحث ها و ....
باز بشینید نیازهاتون رو بر اساس اولویت ( درصدی ) لیست کنید و نصمیم بگیرید
موفق باشید

water_lily_2012
04-05-2011, 16:50
گوشي N8 گوشي خوبي هست ولي بايد ديد هركس به چه چيزي نياز داره. من نياز به دوربين ندارم پس نياز به HDMI هم ندارم.
و بيشتر ترجيح مي دم آندرويد را داشته باشم.
چون رشته كامپيوتر هستم بيشتر به سيستم عامل و قدرت اون توجه مي كنم. چون به نظر من بهترين كامپيوتر با سيستم عاملي چون داس ارزشش كمتر از سيستم معمولي با ويندوز هست.

Sherkat_NPR
05-05-2011, 15:37
تصمیم من هم برای خرید گوشی ان هشت 100% بود ولی با اومدن گوشی htc Incredible S نظرم به کلی برگشت (من رو نوکیا تاصب خوصی داشتم) اما اندورید یه چیز دیگس مثل pc دستی میمونه:5: