PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي زير 100 تومن مي خوام!!

kingmostafa
23-04-2011, 14:39
سلام.
يه گوشي زير 100 هزار تومن خوب ميخوام.
جاوا رو كاملا ساپورت كنه
لمسي نباشه(كليدي باشه)
كشويي يا در دار هم ترجيجا نباشه
دوربينش خيلي مهم نيست ولي اگر دوربين خوب داشته باشه بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شارژ باطريش زود تموم نشه
sms زياد جا بشه (اين از همه مهم تره)
كارت حافظه بخوره و داشته باشه
رزوليشنش خيلي پايين نباشه.
و در مجموع هم كار باهاش راحت باشه

ممنون ميشم راهنمايي كنيد :11:

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

راستي نرم افزار هاي چت رو هم ساپورت كنه...يعني اينترنت داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Scud_MD2
23-04-2011, 15:53
Nokia X2 گوشي مناسبيه

اينم مشخصات گوشي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mig33
23-04-2011, 16:13
X2 گوشی مناسبیه ولی فکر کنم بالای 100 قیمت داره !!!
ولی Sonyericsson CEDAR حدود 90 تومن قیمت داره و گوشی بدی هم نیست .
این عکساش :

اینم مشخصات :

البته ارزش داره که X2 رو بگیرید .

behnam_r007
23-04-2011, 16:33
من خودم دنبال یه همچین گوشی هستم. یه تاپیکم زدم به تازگی. من که تحقیق کردم فعلا به این رسیدم که samsung j700 از همه خوش قیافه تر و بهتر بوده ولی درمورد باتریش نمیدونم. وقت کردی یه سری هم به اینجا بزن

kingmostafa
24-04-2011, 00:41
دوستان گلم ممنون از راهنماييتون

x2 گوشي خيلي خوبي به نظر مياد...فقط يه كم قيمتش بالاتره...به نظرتون ميشه X2 دسته دوم ارزون پيدا كرد؟(اين گوشي چند تا اس ام اس جا داره)

CEDAR هم به نظر گوشيه خيلي خوبي مياد.يه جورايي چشمم رو گرفت.(اين گوشي چند تا اس ام اس جا داره)

samsung j700 هم كه فكر كنم از لحاظ باطري گوشيه خيلي مناسبي نباشه.

kingmostafa
26-04-2011, 21:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]