PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هشدار به دارندگان گوشیهایِ IPHONE . گوشی حاویِ فایل جاسوسی هست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-04-2011, 09:55
سلام
گوشیهای آیفون دارایِ یک فایل مخفی هست که روزانه دو بار تحرکاتِ شما رو به سایتِ آیفون ارسال میکنه .
در انگلیس از همه ی دارندگان آیفون خواسته شده که اگر شکایتی دارند مبنی بر سرقتِ اطلاعاتِ شخصیشون و دچار مشکل شده اند حتماً شکایتِ خود را رسماً ارائه دهند .
برای اطلاعاتِ بیشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ipod owners file send twice daily &btnG=Google Search&aq=f&aqi=&aql=&oq=

MrDevil
23-04-2011, 11:08
چیزیرو به سایت آیفون نمیفرسته.فقط اطلاعات حضور شما در جاهای مختلف رو بدون رمزگذاری در آیفون نگه میداره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-04-2011, 11:33
چیزیرو به سایت آیفون نمیفرسته.فقط اطلاعات حضور شما در جاهای مختلف رو بدون رمزگذاری در آیفون نگه میداره.

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

magi1991
23-04-2011, 11:46
Why iOS is tracking you and how to stop it

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Doctor.Freeman
23-04-2011, 13:37
داستان این برنامه خیلی قدیمیه .
برنامه Find My I Phone همین کار رو میکنه دیگه .
اطلاعات مکانی موبایل شما رو میفرسته به اپل . اپل هم میفرسته به Me.com و شما میفهمی موبایلت کجاست .

چیزی به عنوان رد و بدل اطلاعات در کار نیست . فقط مکان شما رو نشون میده ...

همچین گفتی اطلاعات گفتیم مکالمه هامونو ضبط میکنن :31:

.:PAR3A:.
23-04-2011, 18:03
كچل كردن ما رو به قرآن :دي من اصولا عادت دارم به هر كي مي رسم آي پادمو مي زارم جلوش بعدشم مي شينم مي گم فقط اپل و اين قدر دليل ميارم كه طرف در نهايت گريش مي گيره :دي ولي چند روزه كار ما رو كساد كردن :دي به هر كي مي گفتم مي گفت كه اپل جاسوسي مي كنه... آخه مگه بيكاره :دي بعدشم مگه اين همه اپراتور استخدام كردن كه بيان چك كنن :دي مي بايست به همه بگم كه اين اطلاعات خاصي نيس كه اپل در مياره و اگه بخواي حساب كني توي ايران خيلي بيشتر از اينا جاسوسي مي شه ازت :دي و اينكه اين طور كه مي دونم گوشي هايي كه از اچ تي سي سنس بهره مي برن هم همين طورين...

Mehrdad092000
25-04-2011, 02:58
مگه چیه؟ جاسوسی کنه چی میشه مگه :d
اپل داره توی فریمور بعدی جلوشو میبنده :27:

Mehrdad092000
25-04-2011, 03:05
راستی Untrackerd از Cydia نصب کنید دیگه نمیتونه جاسوسی کنه

joe_satriani
25-04-2011, 08:21
با سلام
بابا مگه ما چیکار میکنیم و کجا میریم که حالا چه جاسوسی کنه چه نکنه اتفاقی میخواد بیفته :31: