PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرفداران Dell Inspiron 5110

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

MOJEBI
01-11-2012, 06:53
سلام خدمت همه دوستان
من این لپ تاپ 5110 رو با کانفیگ
Core i7
6GB Ram
640 Hard
Geforce 1GB
آکبند از یک فروشگاه معتبر خریدم
الان حدود یک ماه هست یک مشکل بزرگ دارم و اینکه این سیستم هنگ میکنه 80% مواقع که خاموش میکنم بعد که میخوام روشنش کنم موقع starting windows که لوگو ویندوز میاد هنگ میکنه و بالا نمیاد باید 2-3 بار خاموش روشنش کنم تا بالا بیاد
بعضی مواقع هم که بالا میاد به یکباره کرسر موس روی صفحه ثابت میشه و هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن سیستم و دوباره روشن کردن که باز ممکنه دوباره مشکل اولی پیش بیاد و ...
من تا حالا 10-15 بار ویندوزهای مختلف تهیه کردم و ویندوز این سیستمو عوض کردم از ویندوز 7 و ویندوز 8 گرفته تا ویندوز xp
که همه هم 32 بیتی بودن هم 64 بیتی اما این مشکل پا برجا بوده
هم درایورهاشو از سایت دل کامل دانلود کردمو نصب کردم هم به صورت مجزا با نرم افزارهای آپدیت درایور و یا آپدت خود ویندوز اما مشکل از درایورها هم ظاهرا نیست!
از انواع و اقسام نرم افزارهای اسکن سیستم و عیب یابی هم استفاده کردم اما عیبی نمایش ندادند
از سیستم ریستور و اسکن خود ویندوز هم استفاده کردم گفتم شاید مشکل از یکی از درایورهای نصب شده یا نرم افزارها باشه اما نشد باز مشکل پا برجاست
خلاصه حسابی حالمو گرفته
کسی از دوستان این مشکلاتو داشته؟
اگر میشه کسی کمک کنه مشکلم حل بشه ممنون میشم چون اصلا نمیخوام سیستمو ببرم برای استفاده از گارانتی و نمیتونم قبول کنم سیستم آکبند مشکل سخت افزاری داشته باشه گرچه دور از ذهن هم نمیتونه باشه!!!:sq_3:

mohammadi_4u
01-11-2012, 13:35
سلام خدمت همه دوستان
من این لپ تاپ 5110 رو با کانفیگ
Core i7
6GB Ram
640 Hard
Geforce 1GB
آکبند از یک فروشگاه معتبر خریدم
الان حدود یک ماه هست یک مشکل بزرگ دارم و اینکه این سیستم هنگ میکنه 80% مواقع که خاموش میکنم بعد که میخوام روشنش کنم موقع starting windows که لوگو ویندوز میاد هنگ میکنه و بالا نمیاد باید 2-3 بار خاموش روشنش کنم تا بالا بیاد
بعضی مواقع هم که بالا میاد به یکباره کرسر موس روی صفحه ثابت میشه و هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز خاموش کردن سیستم و دوباره روشن کردن که باز ممکنه دوباره مشکل اولی پیش بیاد و ...
من تا حالا 10-15 بار ویندوزهای مختلف تهیه کردم و ویندوز این سیستمو عوض کردم از ویندوز 7 و ویندوز 8 گرفته تا ویندوز xp
که همه هم 32 بیتی بودن هم 64 بیتی اما این مشکل پا برجا بوده
هم درایورهاشو از سایت دل کامل دانلود کردمو نصب کردم هم به صورت مجزا با نرم افزارهای آپدیت درایور و یا آپدت خود ویندوز اما مشکل از درایورها هم ظاهرا نیست!
از انواع و اقسام نرم افزارهای اسکن سیستم و عیب یابی هم استفاده کردم اما عیبی نمایش ندادند
از سیستم ریستور و اسکن خود ویندوز هم استفاده کردم گفتم شاید مشکل از یکی از درایورهای نصب شده یا نرم افزارها باشه اما نشد باز مشکل پا برجاست
خلاصه حسابی حالمو گرفته
کسی از دوستان این مشکلاتو داشته؟
اگر میشه کسی کمک کنه مشکلم حل بشه ممنون میشم چون اصلا نمیخوام سیستمو ببرم برای استفاده از گارانتی و نمیتونم قبول کنم سیستم آکبند مشکل سخت افزاری داشته باشه گرچه دور از ذهن هم نمیتونه باشه!!!:sq_3:

سلام دوست گرامی
ابتدا بایوس رو آپدیت کنید و سپس ویندوز رو در درایوی دیگر غیر از درایو کنونی نصب کنید و هیچگونه درایوری از سخت افزارها را نصب نکنید ببینید مشکل پابرجاست!؟
بایوس چه ورژنیه؟ اگه A5 هست بعد آپدیت درست میشه اما اگه با موارد بالا حل نشد 100% سخت افزاره
دمای سیپیو و مادربرد رو یه برسی کنید بعد روشن شدن

MOJEBI
01-11-2012, 19:56
سلام دوست گرامی
ابتدا بایوس رو آپدیت کنید و سپس ویندوز رو در درایوی دیگر غیر از درایو کنونی نصب کنید و هیچگونه درایوری از سخت افزارها را نصب نکنید ببینید مشکل پابرجاست!؟
بایوس چه ورژنیه؟ اگه A5 هست بعد آپدیت درست میشه اما اگه با موارد بالا حل نشد 100% سخت افزاره
دمای سیپیو و مادربرد رو یه برسی کنید بعد روشن شدن

سلام
ممنون از پاسخ شما
بایوس هم قبلا آپدیت کردم درست نشده ورژن A11 هست
سیستمو تا حالا رو درایو دیگه نریختم اما دوتا سیستم عامل مثلا ویندوز 8 روی درایو c و ویندوز xp روی درایو D نصب کردم اما موقع بالا آمدن مثلا با xp که روی درایو D بود هم همین مشکلات بود چند بار FDISK هم کردم و با داس پارتیشن بندی کردم و دوباره ویندوز نصب کردم اما درست نشد
به دما هم ربطی نداره چون وقتی مثلا چند ساعت سیستم خاموشه بعد روشن میکنم بالا نمیاد در صورتی که سیستم کاملا خنک بوده
چند بار خواستم هیچ درایوری نصب نکنم ببینم اینطوری میشه یا نه اما هر دفعه گفتم شاید اینبار مشکل حل شده باشه و درایورهارو نصب کردم اما باز مشکل حل نشده بوده و هنگ میکنه
اصلا کلا احساس میکنم این سیستم در حالتی هم که هنگ نیست هم خیلی کنده با این کانفیگ بالائی که داره مثلا رو هر شورت کاتی کلیک میکنم از حالت معمولی بیشتر طول میکشه تا اجرا کنه در صورتی که من یه سیستم قدیم دارم خیلی سریعتر از این برنامه ها اجرا میشه:sq_3:

kiana82
01-11-2012, 21:18
بايوس اين نوع لپ تاپ رو چطوري بايد آپديت كنيم؟

Variable
01-11-2012, 21:57
منم واقعا از تاچپد این سیستم در عذابم .

kiana82
01-11-2012, 23:36
منم واقعا از تاچپد این سیستم در عذابم .

خوب دادا ش غيرفعالش كن.اين كه كاري نداره بعد يك موس بهش وصل كن.

Variable
02-11-2012, 01:05
خوب دادا ش غيرفعالش كن.اين كه كاري نداره بعد يك موس بهش وصل كن.
خب اینم حرفیه .
ولی من با تاچپدش کار میکنم . با موس سختتتره برام ....
ولی گاهی عکس العملهای بدی نشون میده.

MOJEBI
02-11-2012, 05:33
بايوس اين نوع لپ تاپ رو چطوري بايد آپديت كنيم؟

سلام
باتری و شارژر سیستم تا اونجا که من میدونم باید وصل باشند
بعد آخرین درایور که فکر کنم A11 باشه از run admin اجرا میکنید میذارید کامل اجرا بشه
پیشنهاد میکنم از درایورهاتون مخصوصا درایوی که ویندوز روش نصب هست قبل از این کار بک آپ بگیرید
اگر درایورشو پیدا نکردید بفرمائید تا لینک معرفی کنم
اگر چیزیو جا انداختم دوستان تکمیل بفرمایند

mohammadi_4u
02-11-2012, 08:17
Sent from my ST15i using Tapatalk 2 راجع دما : i7 در عرض "7 ثانیه میتونه در ازای خرابی خمیر سلیکون به 100 درجه برسه اما. بهتر نیست رو هارد یا فلش مموری ویندوز نسب کنید و متوجه مشکل احتمالی هارد شوید??

kiana82
02-11-2012, 09:04
سلام
باتری و شارژر سیستم تا اونجا که من میدونم باید وصل باشند
بعد آخرین درایور که فکر کنم A11 باشه از run admin اجرا میکنید میذارید کامل اجرا بشه
پیشنهاد میکنم از درایورهاتون مخصوصا درایوی که ویندوز روش نصب هست قبل از این کار بک آپ بگیرید
اگر درایورشو پیدا نکردید بفرمائید تا لینک معرفی کنم
اگر چیزیو جا انداختم دوستان تکمیل بفرمایند

لينك داونلود آخرين بايوس رو بذاريد لطفا.
بعد از آپدبيت سيستم چه تغييراتي ميكنه؟

MOJEBI
03-11-2012, 01:32
[QUOTE=kiana82;7296721]لينك داونلود آخرين بايوس رو بذاريد لطفا.
بعد از آپدبيت سيستم چه تغييراتي ميكنه؟[/

سلام
اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تغییر خاصی ندیدم از لحاظ ظاهری

MOJEBI
03-11-2012, 02:55
با سلام
کسی نبود بتونه در صفحه قبل به سئوال من یه جوابه درست بده؟
ممنون میشم

MOJEBI
03-11-2012, 09:39
دوست عزیز
تجربه شخصی من کاملا" خلاف کشفیات ارزشمند و مفید شماست!
عمر مفید باطری های یون لیتیومی اگه اشتباه نکنم 400 سیکل شارژ و دشارژ هستش و البته به نوع استفاده شما هم بستگی داره
شما اگر از اون گزینه استفاده نکنی باطری لبتابت وقتی به 100% برسه عملا" شارژ شدنش غیر فعال میشه و اگه دقت کرده باشی چراغ باطری در جلو و گوشه سمت چپ لب تاب خاموش میشه.
اگه هم اون تیک رو بزنی همین اتفاق می افته، پس عملا" تفاوتی نمیکنه غیر از اینکه باطری شما بی خود شارژ و دشارژ نمیشه.
من الان تقریبا" یک ساله که این لب تاب رو دارم(i7-6-640)
اکثر اوقات هم شارژ باطریم رو غیر فعال کردم،الان هم باطریم با روشنایی تقریبا" 40% با وایرلس روشن 3 ساعت شارژ نگه میداره که اگه ولتاژ CPU رو کمتر کنم بیشتر هم میشه.
ضمنا" من تقریبا" همیشه(غیر از مواقعی که نیاز به پردازش سنگین داشته باشم مثل مونتاژ فیلم) از CPU سیستمم با سقف 72% استفاده میکنم(مخصوصا" وقت بازی) و با این روش هم گرمای کمتری تولید میشه و هم وقتی که از شارژر استفاده نمیکنم مصرف باطری میاد پایین.
البته چیزی رو که باید دقت کنید اینه که باید برای این کار درصد های مختلف رو تست کنید و درصد ایده آل برای سیستم خودتون رو به دست بیارین.
اگه درصد رو خیلی پایین بگیرید ممکنه سیستم هنگ داشته باشه یا کند بشه.
اگه هم درصد رو بالا بگیرید سیستم بی مورد داغ میشه مخصوصا" برای CPU های i7
در مورد صدای شارژر هم زیاد بهش وسواس نداشته باشین.
من روز اولی که این لب تاب رو خریدم دقیقا" به خاطر همین یک مورد لب تاب رو بردم گارانتی! که مشخص شد به دلیل نوع تکنولوژی که در شارژر i7 ها به کار رفته هستش.
با سلام
آیا همینطور که این دوستمون اشاره کردن امکان بالا بردن استفاده از cpu در 5110n به صورت دستی هست؟
اگر امکانپذیر هست لطفا یکی منو هم راهنمائی کنه ممنون میشم
با سپاس

HOMAYOON1992
07-11-2012, 10:24
سلام بر همه استادان اهل فن
من یه مشکل واسه نصب وین 8 روی لپتاپم دارم که اینجا گفتم
نمیدونم باید بایوسو اپدیت کنم تا درست شه یا نه ؟ اگه باید اپدیت کنم خواهشا بگید چه جوری ؟
از کجا بفهمم a11 هست یا a9 ؟
فایل اپدیت بایوس همین 2.8 مگه ؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمکم کنید من از روزای اول که وین 8 اومد (پارسال) رو پی سی نصب کردم ولی رو لپتاپم نتونستم دارم دیوونه میشم :41:

majid4mi
07-11-2012, 11:19
نمیدونم باید بایوسو اپدیت کنم تا درست شه یا نه ؟ اگه باید اپدیت کنم خواهشا بگید چه جوری ؟
از کجا بفهمم a11 هست یا a9 ؟
فایل اپدیت بایوس همین 2.8 مگه ؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمکم کنید من از روزای اول که وین 8 اومد (پارسال) رو پی سی نصب کردم ولی رو لپتاپم نتونستم دارم دیوونه میشم :41:
سلام
چند نکته در مورد آپدیت بایوس
1:آرامش خودتون رو حفظ کنید!
2:اصلا" فکر نمیکنم نیازی به آپدیت کردن بایوس باشه،و پیشنهاد من هم اینه که به ورژن بایوس زیاد توجهی نکنید.
3:در هر صورت این نکته رو به یاد داشته باشین که با آپدیت بایوس به ورژن بالاتر دیگه نمیتونین به ورژن قبلی برگردین. (ورژن بایوس رو میتونین همون موقعی که سیستم میخواد بالا بیاد،ببینید) (دکمه F12 رو بزنین تا وارد تنضیمات بایوس بشید.البته در سیستم های مختلف با برد های مختلف این دکمه فرق میکنه و همون پایین خودش مینویسه که کدوم دکمه رو باید بزنین.)
4:سعی کنید از آخرین ورژن بایوس برای آپدیت استفاده نکنید تا اگه به مشکلی برخوردید راه نجاتی وجود داشته باشه،چون همون طور که گفتم وقتی بایوس رو آپ کنید دیگه نمیتونید به ورژن قبلی برگردید.و باید صبر کنید تا ورژن جدیدش بیاد.

سعی کنید حتما" با یه DVD ویندوز دیگه هم تست کنید.
اینکه همون DVD که دارید روی سیستم دیگه داره جواب میده دلیل خوبی برای بدون مشکل بودن DVD نیست.
برای خود من خیلی پیش اومده که یه ویندوز رو یه سیستم بدون مشکل نصب میشه ولی روی یه سیستم دیگه 50 تا ارور میده!!

HOMAYOON1992
07-11-2012, 11:34
من کلا تموم نسخه های وین 8 رو دان کردم هیچکدوم جواب نداد ولی تمامش روی لپتاپ پدرم نصب شد این اخریه که از دانلودها دان کردم نسخه all in one بود که رو سه تا لپ تاپ و سیستم امتحان شد بدون مشکل نصب شد ولی بازم روی لپتاپه من همون مشکلو داره فکر کنم مشکل از لپتاپه منه !!!!:sq_3:

kiar
07-11-2012, 13:38
من کلا تموم نسخه های وین 8 رو دان کردم هیچکدوم جواب نداد ولی تمامش روی لپتاپ پدرم نصب شد این اخریه که از دانلودها دان کردم نسخه all in one بود که رو سه تا لپ تاپ و سیستم امتحان شد بدون مشکل نصب شد ولی بازم روی لپتاپه من همون مشکلو داره فکر کنم مشکل از لپتاپه منه !!!!:sq_3:

من Win8 رو روی این لپ تاپ نصب کردم البته قبلش بایوس رو به A11 آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی کار کرد. بایوس رو هم از خود سایت DELL کردم. فک کنم این آپدیت برای نصب ویندوز لازم باشه.

از این لنک میتونید آخرین درایور ها و بایوس رو دانلود کنید:

HOMAYOON1992
07-11-2012, 14:44
من Win8 رو روی این لپ تاپ نصب کردم البته قبلش بایوس رو به A11 آپدیت کردم و بدون هیچ مشکلی کار کرد. بایوس رو هم از خود سایت DELL کردم. فک کنم این آپدیت برای نصب ویندوز لازم باشه.

قبل از اپدیت نصب نکرده بودی وین 8 رو ؟
اپدیت بایوس به فایلهایی که تو درایوی غیر از درایو ویندوزه اسیبی نمیزنه ؟

HOMAYOON1992
07-11-2012, 17:02

چه جوری بایوسو اپدیت کنم !!!
تو رو خدا یکی جواب بده ؟؟!!!:sq_3:

chaboksar
07-11-2012, 18:32
من هم این مشکلو دارم من تمام ورژن های ویندوز 8 رو نصب کردم هنگ کرد
بایوس رو آ11 ارتقا دادم هنگ کرد درایورهای ویندوز 8 رو دانلود کردم هنگ کرد
دیگه موندم چه کنم؟؟؟
یه دوستی گفت بندا سطل آشغال اینم می دونم

ولی اگه به دوستان اهل فن در جهت برطرف کردن این مشکل بخوام کمک کنم اینه که: با باطری بهتر کار می کنه و همین که سیم شارژ رو بهش وصل می کنم به 5 الی 10 دقیقه هنگ می کنه و فقط تو 8 اینجوریه حالا یکی می گفت که یه گزینه برای شارژ باطری هست که نمی دونم چیه دوستان متخصص یه کمکی برسونن لدفن

kiar
07-11-2012, 19:07
چه جوری بایوسو اپدیت کنم !!!
تو رو خدا یکی جواب بده ؟؟!!!:sq_3:

آپدیت بایوس کاری نداره فقط روش کلیک میکنی بقیشو خودش میره. دقت کنید هنگام آپدیت بایوس باطری وصل باشه و شارژم به برق بزنید.

درباه سوال قبلی : بعد از آپدیت بایوس نصب کردم. ضمنا اطلاعات زیاد مهمی هم روی هاردم نبود برای همین با Win8 هارد رو پارتیشن بندی کردم.
بعد از همه این کار ها ویندوز رو پاک کردم و دوباره Win7 نصب کردم چون زیاد خوشم نیومد بیشتر نرم افزارها روش نصب نمیشن یه آنتی ویروس نصب کردم نتونستم پاکش کنم. برای همین پاکش کردم رفت.

HOMAYOON1992
07-11-2012, 20:05
بایوسم اپدیت کردم همه کاری کردم ولی همونجا گیر میکنه :sq_3:
4 تا عکس از ستاپ لپتاپم گرفتم ببینیم جاییش مشکل داره ؟؟

kiar
07-11-2012, 22:59
بایوسم اپدیت کردم همه کاری کردم ولی همونجا گیر میکنه :sq_3:
4 تا عکس از ستاپ لپتاپم گرفتم ببینیم جاییش مشکل داره ؟؟

لینک کار نمیکنه عکس هارو یه جا دیگه آپلود کنید.

chaboksar
08-11-2012, 08:11
من هم این مشکلو دارم من تمام ورژن های ویندوز 8 رو نصب کردم هنگ کرد
بایوس رو آ11 ارتقا دادم هنگ کرد درایورهای ویندوز 8 رو دانلود کردم هنگ کرد
دیگه موندم چه کنم؟؟؟
یه دوستی گفت بندا سطل آشغال اینم می دونم

ولی اگه به دوستان اهل فن در جهت برطرف کردن این مشکل بخوام کمک کنم اینه که: با باطری بهتر کار می کنه و همین که سیم شارژ رو بهش وصل می کنم به 5 الی 10 دقیقه هنگ می کنه و فقط تو 8 اینجوریه حالا یکی می گفت که یه گزینه برای شارژ باطری هست که نمی دونم چیه دوستان متخصص یه کمکی برسونن لدفن

کسی باتوجه به این قضیه نمی تونه مشکلو حل کنه
مشکل در استفاده همزمان باطری و شارژه . چه باید کرد؟

kiar
11-11-2012, 20:18
کسی میدونه چطور میشه گرافیک دوم این لپ تاپ یعنی Geforce 525 رو غیر فعال کرد؟ میخوام در حالت عادی با گرافیک اینتل کار کنم و مواقعی که لازم شد روی 525 سوییچ کنم.

من خودم از سویچی که توی درایور Nvidia هست و میتونی بین دو گرافیک یکیشو انتخاب کنی استفاده میکنم. این راه درسته؟

mohammadi_4u
12-11-2012, 09:33
کسی میدونه چطور میشه گرافیک دوم این لپ تاپ یعنی Geforce 525 رو غیر فعال کرد؟ میخوام در حالت عادی با گرافیک اینتل کار کنم و مواقعی که لازم شد روی 525 سوییچ کنم.

من خودم از سویچی که توی درایور Nvidia هست و میتونی بین دو گرافیک یکیشو انتخاب کنی استفاده میکنم. این راه درسته؟
بله درسته اما رو خود اپلیکیشن هم راست کلیک کنید گزینه ای داره که میتونید گرافیک رو انتخاب کنید و نیازی به کنترل سنتر نیست

اما براهی همیشه غیر فعال کردن باید از داخل دوایس مننجر غیر فعال کنید

mohammadi_4u
12-11-2012, 09:35
کسی باتوجه به این قضیه نمی تونه مشکلو حل کنه
مشکل در استفاده همزمان باطری و شارژه . چه باید کرد؟

یه تست کنید گزینه battry alert رو از سیستم بایوس غیر فعال کنید ببینید جواب نمیده!

babak_4477
17-11-2012, 01:01
سلام دوستان هم لب تابی
من با سوکت های یو اس پی مشکل دارم هر سه تاشون ولی کم و زیاد داره
مشکلم اینه که هارد که وصل میکنم با کوچکترین تکونی قطع میشه یا موس که وصله هی قطع میشه وصل میشه حین کار با موس
دلیلش چیه؟
گشاد کرده یا شل شده یا برقش مشکل داره
گارانتی لب تاب هم تموم شده . ی راهنمایی بکنید الکی نبرم واسه تعمیر

kiana82
17-11-2012, 14:12
lمن يك كارت دي وي بي اينترنال دارم چطوري مي تونم به اين لپ تاپ وصلش كنم؟

mohammadi_4u
21-11-2012, 12:59
سلام دوستان هم لب تابی
من با سوکت های یو اس پی مشکل دارم هر سه تاشون ولی کم و زیاد داره
مشکلم اینه که هارد که وصل میکنم با کوچکترین تکونی قطع میشه یا موس که وصله هی قطع میشه وصل میشه حین کار با موس
دلیلش چیه؟
گشاد کرده یا شل شده یا برقش مشکل داره
گارانتی لب تاب هم تموم شده . ی راهنمایی بکنید الکی نبرم واسه تعمیر
سلام
همه که یهولق نمیشن نمیشن!!
اینکه خیلی راحته دقت کنید ببینید اگه با تمام قطعات جانبی این مشکل پابرجاست دوتا محافظ ته هر پورا که به بدنه قطعه یو اسبی فشار میاره تا با ثبات باشه بکشیدشون بالا ته کیپ بشه
قابلیت فنری داره نترسید. شبیه دوتا پولک آهنی هست جدا از جدار یو اس بی
دوست عزیز منظورم 4 اتصال یو اس بی نیست اونارو دست نبری

mohammadi_4u
21-11-2012, 13:03
دوست گرامی اگه مدل اینترنال کامپیوتر رومیزی هست نمیتونید داخل جاساز کنید و نیاز به خشابخوان با دنگ و فنگ میخواد!!!نمیرزه
اگه مدل لبتابی هست و اینترنال که شبیه مودم های cnr هست و راحت میتونید داخل لبتاب داخل جایگاهش کنار وایرلس جابزنید!
به برد ربط داره که آیا جایگاهش رو داره یا خیر که این لبتاب جاشو نداره رو سری بردی که من دارم b3

babak_4477
22-11-2012, 17:16
سلام
همه که یهولق نمیشن نمیشن!!
اینکه خیلی راحته دقت کنید ببینید اگه با تمام قطعات جانبی این مشکل پابرجاست دوتا محافظ ته هر پورا که به بدنه قطعه یو اسبی فشار میاره تا با ثبات باشه بکشیدشون بالا ته کیپ بشه
قابلیت فنری داره نترسید. شبیه دوتا پولک آهنی هست جدا از جدار یو اس بی
دوست عزیز منظورم 4 اتصال یو اس بی نیست اونارو دست نبری

مرسی محمدی عزیز
فکر کنم منظورتو گرفتم.با چاقو و پیچ گوشتی افتادم ب جونش دو تا زبونه رو گشیم بالا .ی جوری ک قشنگ کیپ بشه تو یو اس پی وسیله ای ک میزارم
با این حساب ماهی ی پیچ گوشتی کشی لازم میشه :46:
دمت گرم

mali.sh
23-11-2012, 21:23
الان یه 5110 آشغال جلومه دلم میخواد ازطبقه 5 ساختمون بندازمش پایین.:sq_10:

mohammadi_4u
24-11-2012, 20:31
الان یه 5110 آشغال جلومه دلم میخواد ازطبقه 5 ساختمون بندازمش پایین.:sq_10: به حرف دلتون گوش بدید نزارید عمر بیهوده بگذره گاهی دل بهتر از فکر جواب میده! اما مشکلشو بگید هم بد نیست!؟

Reza_Sadeghi
26-11-2012, 23:55

دوست گرامی اگه مدل اینترنال کامپیوتر رومیزی هست نمیتونید داخل جاساز کنید و نیاز به خشابخوان با دنگ و فنگ میخواد!!!نمیرزه......

در ادامه پاسخ دوست خوبمون... عرض کنم خدمت تون کارت هایی با عنوان عمومی External --- وجود دارند که به همین منظور میشه ازشون استفاده کرد.

در واقع کارایی شون دقیقا مشابه کارت های Internal که روی Slot های PCI یا PCI Express روی Mainborad کامپیوترهای Desktop نصب می شوند با این تفاوت که این ها از پورت USB برای اتصال به کامپیوتر استفاده می کنند.

از این کارت های External میشه به صورت دو منظوره هم با قابلیت اتصال به Laptop و هم کامپیوترهای Desktop استفاده کرد.

در مورد سرعت تبادل Data هم قطعا حداکثر سرعتی که خواهند داشت معادل USB 2.0 هست.

برندهای مختلف معتبری از کارت های External وجود دارند که شرکت Technisat آلمان این کارت های ----S یا ----S2 رو در قالب کارت های Internal یا External تحت عنوان Skystar به بازار ارائه می کنه که انصافا کیفیت خوبی هم دارند.

Soroush-S
27-11-2012, 21:58
چطوری تاچ پد دستگاه میشه قفل کرد ؟ با استفاده از شکل چرخ دنده بالای کیبورد امتحان کردم نشد.

kiar
27-11-2012, 22:21
چطوری تاچ پد دستگاه میشه قفل کرد ؟ با استفاده از شکل چرخ دنده بالای کیبورد امتحان کردم نشد.

با استفاده از کلید ترکیبی Fn + F3

kiar
27-11-2012, 22:30
شما برای خنک کردن لپ تاپتون چیکار میکنین؟ مال من توی حالت بیکاری دمای CPU بین 50 تا 60 میشه و وقتی هم ازش کار میکشی دماش بالای 80 میشه!!!! مال شما هم اینطوریه؟
فنش با حداکثر سرعت کار میکنه و از کول پد هم استفاد میکنم ولی تاثیری نداره. میگین چیکار کنم؟ این دما چقد میتونه واسه لپ تاپ ضرر داشته باشه؟

Soroush-S
27-11-2012, 23:15
با استفاده از کلید ترکیبی Fn + F3

انجام دادم نشد

kiar
27-11-2012, 23:19
انجام دادم نشد

درایور تاچ پد رو نصب کردین؟ اگه نکردین یه بار نصب کنین ببینین توی تنظیمات اون میتونین غیر فعالش کنین ...

Soroush-S
28-11-2012, 00:05
درایور تاچ پد رو نصب کردین؟ اگه نکردین یه بار نصب کنین ببینین توی تنظیمات اون میتونین غیر فعالش کنین ...

من وقتی لپتاپ گرفتم نصب شده بود - دانلود می کنم نتیجه میگم

Soroush-S
28-11-2012, 14:55
میشه آدرس دانلود درایور تاچ پد بزارین

kiar
28-11-2012, 17:32
میشه آدرس دانلود درایور تاچ پد بزارین

بله حتما

اول به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد بشین بعد مثل عکس زیر گزینه Drivers & Downloads Home رو انتخاب بعدش به ترتیب ( لپ تاپ - Inspiron - مدل لپ تاپ N5110 ) از لیست انتخاب کنید.
بعد اگه اشتباه نکنم از زیر مجموعه input درایور تاچ پد رو انتخاب و دانلودش کنید.

نمیدونم چه مشکلی پیش اومده که وقتی روی Drivers $ .... کلیک میکنم ارور میده وگرنه لینک مستقیم میذاشتم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
28-11-2012, 20:06
مشکل حل شد - متشکرم

Soroush-S
01-12-2012, 15:34
از دیروز تاحالا وقتی لپتاپ میبرم حالت sleep و ازدوباره روشنش میکنم لپتاپ میره حالت bluescreen. یکی از دوستام بایه نرم افزار هم رم و هارد تست کرد هیچکدوم مشکل نداشتن. بنظرتون مشکل ازچی میتونه باشه؟ دوستم گفته از ویندوز هست.

mohammadi_4u
02-12-2012, 15:15
از دیروز تاحالا وقتی لپتاپ میبرم حالت sleep و ازدوباره روشنش میکنم لپتاپ میره حالت bluescreen. یکی از دوستام بایه نرم افزار هم رم و هارد تست کرد هیچکدوم مشکل نداشتن. بنظرتون مشکل ازچی میتونه باشه؟ دوستم گفته از ویندوز هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام اخیرا برنامه خاصی نصب کردید که این اتفاق میفته؟ درایور سخت افزارهارو آپدیت کنید اکثر این اتفاق مال درایور ها هستش اینم تاپیک تخصصیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush-S
02-12-2012, 19:27
link Download kart shabake v wireless mikham.

kiar
02-12-2012, 19:33
link Download kart shabake v wireless mikham.

سلام
از همون سایت دل که قبلا هم لینکشو دادم میتونید درایور دانلود کنید. فقط حتما درایور کارت شبکه و وایرلس رو درست دانلود کنید چون چند تا درایور برای کارت شبکه گذاشتن که هر کردوم مخصوص یه سری خاصه.
شما باید درایور مخصوص لپ تاپ خودتونو دانلود کنین.

Soroush-S
02-12-2012, 22:27
از کجا متوجه بشم سری کارت شبکه و وایرلسم چیه ؟ حدود 8 مورد میاد واسه دانلود شبکه. البته اول سرویس تگ خودم وارد میکنم.

kiar
02-12-2012, 22:40
از کجا متوجه بشم سری کارت شبکه و وایرلسم چیه ؟ حدود 8 مورد میاد واسه دانلود شبکه. البته اول سرویس تگ خودم وارد میکنم.

من که لپ تاپم رو تقریبا یه سالی هست گرفتم این درایور رو دانلود کردم ( البته توی قسمت شبکه 2 یا 3 درایور باید داتلود و نصب بشه که من فقط یکیشون یادمه )

واسه بلوتوث و وایرلس
Applies to:

Wireless 1702 802.11 b/g/n, BT3.0+HS

واسه کارت شبکه هم اگه اشتباه نکنم باید اینو دانلود کنین :
Applies to:

RTL8105E-VB 10/100 Ethernet Controller

sazman1
03-12-2012, 00:09
نمیدونم شاید توهم زدم :sq_2:. ولی انگار وقتی انگشتم رو با فاصله خیلی کمی رو تاچ پد جا به جا میکنم. یعنی لمسش نمیکنم .
ولی پوینتر جابجا میشه ...
هست هست .. داریم همچین چیزی
متاسفانه من هم همین مشکلو دارم.. هنگام کار کردن یهوئی اشاره گر میپره به چپ و راست.. بعضی موقع ها کلا وای میسته .. تا ریستارت نکنی درست نمیشه

sazman1
03-12-2012, 00:12
از دیروز تاحالا وقتی لپتاپ میبرم حالت sleep و ازدوباره روشنش میکنم لپتاپ میره حالت bluescreen. یکی از دوستام بایه نرم افزار هم رم و هارد تست کرد هیچکدوم مشکل نداشتن. بنظرتون مشکل ازچی میتونه باشه؟ دوستم گفته از ویندوز هست.

من هم تقریبا همین مشکلو دارم. با این تفاوت که هنگامی یو اس بی وصله به لپ تاپ وقتی Sleep میکنم صفحه آبی میاد و بعد از شمارش تا 100 لپ تاپ خاموش میشه..گاهی مجبور میشم دستی خاموش کنم.

Soroush-S
03-12-2012, 11:03
من هم تقریبا همین مشکلو دارم. با این تفاوت که هنگامی یو اس بی وصله به لپ تاپ وقتی Sleep میکنم صفحه آبی میاد و بعد از شمارش تا 100 لپ تاپ خاموش میشه..گاهی مجبور میشم دستی خاموش کنم.
من ویندوز عوض کردم مشکلم حل شده - خوشبختانه درایور شبکه وصل کردم ولی وایرلس نمیدونم چرا نصب میشه ولی کار نمیکنه.

Soroush-S
04-12-2012, 12:16
درایور وایرلس نصب کردم - فقط این دوتا برای چیه؟

kiar
04-12-2012, 20:45
اونا هم مربوط به درایور های دیگس که باید نصب بشن.

Soroush-S
08-12-2012, 17:08
آپدیت جدید گرافیک Dell 5110
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نسخه شماره 306.97
S.O.F.T.G.O.Z.A.R

Soroush-S
22-12-2012, 21:06
کسی بازیه COD BlackOPS II روی 5110 نصب کرده ؟ مشکلی نداشتین؟

kiana82
23-12-2012, 14:33
هركس در مورد درايورها مشكل داره يك برنامه خيلي كم حجم و رايگان به اسم slimdriver update هست كه خيلي راحت آخرين ورژنها رو براتون پيدا مي كنه اون رو بايك سرچ تو اينترنت مي تونيد پيدا كنيد.اون رو نصب كنيد و كامپيوترتون هميشه آپديت در خدمت شماست.

ali.mekanik
03-01-2013, 21:51
با سلام خدمت دوستان من حدودا یک سال از خرید لپتاپم میگذره تا حالا که کاملا ازش راضی بودم. فقط شارژدهی باطریش به طرز کاملا محسوسی کم شده به طوری که با کارکرد معمولی حدودا 2 ساعت دوام میاره. با اینکه به قول یکی از دوستان باطری کالایی مصرفی است ولی به نظر من استفاده از برنامه dell battery meter باعث این کاهش شارژدهی شده و شاید اگر در هنگام وصل بودن برق باطری رو در می آوردم الان اینطور نمیشد ولی ممکن بود مشکلاتی حادتر به خاطر نوسانات برق براش پیش می آمد. به هر حال اگر زمان به عقب بر میگشت 100% باز هم همین لپتاپ رو انتخاب میکردمراستی مطلبی به نظرم رسید بگم شاید به دردتون بخوره:من حدودا 4 ماه با مشکل درایور بلوتوث و وایرلس درگیر بودم!! و با اینکه بعد از سرچهای فراوان فهمیدم که 2 درایور اصلی براش وجود داره و با اینکه هر دو را امتحان کردم ولی باز وایرلس رو نمیشناخت. خلاصه پدرم دراومد تا اینکه برنامه driver easy رو نصب کردم این برنامه ابتدا درایورها رو اسکن میکنه و سپس اونهایی که نیاز به دانلود یا آپدیت داره رو مشخص میکنه و تنها با یک کلیک درایور مورد نظر رو دانلود و نصب میکنه.(البته قابلیتهای دیگه ای از جمله بک آپ گیری از درایورها رو هم داره) به هر حال با این برنامه کلیه مشکلات درایوری! من حل شد و دیگه هیچ مشکلی از این لحاظ ندارم. امیدوارم براتون مفید بوده باشهیا علی

ali.mekanik
08-01-2013, 14:02
یا خدا فروم سیاسی شد!!صاحبش اومد!

hamed29
22-02-2013, 15:47
سلام؛ تازه ویندوز عوض کردم, وقتی روشن میکنم بعد از اون قسمت ‏start windows‏ که پنجره رنگی داره، نمایشگر حدود ۱۵-۲۰ ثانیه هیچی رو نشون نمیده ( سیاه هست ، بعد یه مقدار روشن تر میشه ). نرم افزارهای ‏startup‏ هم فقط نود ۳۲ هست. مشکل چیه؟ قبلا اینطوری نبود

davood1365
23-02-2013, 14:57
چجوری باید درصد ولتاژ cpu رو کم و زیاد کنم؟
میخام مصرف باطری رو بهینه کنم

Soroush-S
24-02-2013, 09:56
سلام؛ تازه ویندوز عوض کردم, وقتی روشن میکنم بعد از اون قسمت ‏start windows‏ که پنجره رنگی داره، نمایشگر حدود ۱۵-۲۰ ثانیه هیچی رو نشون نمیده ( سیاه هست ، بعد یه مقدار روشن تر میشه ). نرم افزارهای ‏startup‏ هم فقط نود ۳۲ هست. مشکل چیه؟ قبلا اینطوری نبود

احتمالا مشکل از ویندوز باشه - واسه منم همینطوری بود ولی ویندوز عوض کردم مشکل حل شد.

hamed29
27-02-2013, 01:41
شارژر این لپتاپ یه مشکلی داره ، وقتی به برق وصل میکنم جرقه میزنه! برای شما هم اینطوریه؟ نمیشه کاری کرد که اینطوری نشه؟

Soroush-S
27-02-2013, 09:55
شارژر این لپتاپ یه مشکلی داره ، وقتی به برق وصل میکنم جرقه میزنه! برای شما هم اینطوریه؟ نمیشه کاری کرد که اینطوری نشه؟

واسه منم بعضی مواقع همینطوریه - بهتر اول شارژر به برق بزنید بعد به لپتاپ وصل کنید.

hamed29
27-02-2013, 16:02
فقط جرقه زدن نیست، بعضی وقتها که وقتی به برق میزنم بعد چند ثانیه چراغش خاموش میشه (یعنی شاژ نمیکنه) باید کلی با شارژر ور رفت تا چراغش روشن بمونه.

Soroush-S
27-02-2013, 21:35
فقط جرقه زدن نیست، بعضی وقتها که وقتی به برق میزنم بعد چند ثانیه چراغش خاموش میشه (یعنی شاژ نمیکنه) باید کلی با شارژر ور رفت تا چراغش روشن بمونه.

احتمالا شارژر مشکل داره - به تعمیرکار نشون بده

ashkanaryaee
27-02-2013, 22:10
سلام . من دیروز 5110 گرفتم
core i7
vga : 1 gig
RAM : 8 gig
آیا با لب تاب بازی کردن اونم نه زیاد ,مثلا روزی نهایتا 2 ساعت براش ضرر داره ؟ حتی اگه همیشه کاملا خنک باشه ؟
اخه میدونید! هرکی یه چی میگه.یکی میگه اگه خنک باشه ضرر نداره.اگه کم بازی کنی ضرر نداره . یکی میگه کلا ضرر داره .
من زیاد ازش کار نمیکشم.فقط شبکه های اجتماعی میرم و وب گردی و بعضی وختام گیم.
بیشتر برا سرگرمیمه لبتاب. اگرم دوستان یه نرم افزاری بازی سبکی چیزی هست سرگرم کننده باشه معرفی کنه ممنون میشم. یه چیز باحال ...

:n27:

:n07:

Soroush-S
27-02-2013, 22:45
core i7
آیا با لب تاب بازی کردن اونم نه زیاد ,مثلا روزی نهایتا 2 ساعت براش ضرر داره ؟ حتی اگه همیشه کاملا خنک باشه ؟
اخه میدونید! هرکی یه چی میگه.یکی میگه اگه خنک باشه ضرر نداره.اگه کم بازی کنی ضرر نداره . یکی میگه کلا ضرر داره .
بیشتر برا سرگرمیمه لبتاب. اگرم دوستان یه نرم افزاری بازی سبکی چیزی هست سرگرم کننده باشه معرفی کنه ممنون میشم. یه چیز باحال ...

مبارک باشه فقط چطوری این مدل گیرآوردی؟ الان دیگه این مدل پیدا نمیشه و مدلای جدیدتر اومده
کانفیگ دستگاهت مثل لپتاپ منه - من الان حدود 14 ماه دارم و تقریبا روزی 2 تا 4 ساعت گیم بازی میکنم. انواع گیمها از فوتبال و شوگان بگیر تا پرندگان خشمگین. حتما یدونه کول پد بگیر و بعد بازی کن. در مورد دمای دستگاه هم دمای عادی بین 50 تا 58 هست و درصورت بازی دما ممکنه تا 90 میره که عادیه
سوالی بود در خدمتم

kiar
27-02-2013, 22:48
core i7

سلام

برای اجرای بازیهای سبک با این لپ تاپ مشکلی پیش نمیاد ولی اگه بازیهای سنگینی بخواین اجرا کنین به شدت گرم میشه حتی چند بار
برای من پیش اومده که لپ تاپ اونقدر گرم شده که خود به خود خاموش شده!!!
کلا سیستم خنک کننده خوبی واسه این سری طراحی نشده و این یکی از عیبهای بزرگشه حتی با کولپد هم مشکلش کامل حل نمیشه!

ashkanaryaee
27-02-2013, 23:44
[QUOTE=Soroush-S;7508411]مبارک باشه فقط چطوری این مدل گیرآوردی؟[ /QUOTE]

والله واقیتش من اربیل عراق هستم. تقریبا 5 ماهه مادرم از همین مدل داره.منم چندبار براش برنامه نصب میکردم دیدم مورد خوبیه . دیروز رفتم بازار انتخاب کردم گفتم این فروشنده گفت اخرین دونس . دیگه ندارم از این تو بازارم نمونده.:n13:

ashkanaryaee
27-02-2013, 23:50
من بازیای سنگین انجام نمیدم با لبتاب.چون واقعا دل و جرات میخواد :n13::n02: ولی کولپد حتما میگیرم.چون اینجا هوا خیلی گرم میشه ینی خودمونم میسوزیم از گرما چه برسه به این اهن و پلاستیک بیچاره.حتما میگیرم.
فقط یه مارکی مدلی اگه معرفی کنین خیلی دمتون گرمه.
الان گذاشتم رو صندلی زیرشو خالی کردم هوا بیاد بره .:n01::n26:

Soroush-S
27-02-2013, 23:55
من بازیای سنگین انجام نمیدم با لبتاب.چون واقعا دل و جرات میخواد :n13::n02: ولی کولپد حتما میگیرم.چون اینجا هوا خیلی گرم میشه ینی خودمونم میسوزیم از گرما چه برسه به این اهن و پلاستیک بیچاره.حتما میگیرم.
فقط یه مارکی مدلی اگه معرفی کنین خیلی دمتون گرمه.
الان گذاشتم رو صندلی زیرشو خالی کردم هوا بیاد بره .:n01::n26:

سعی کن کول پد فلزی بگیری که دما براحتی انتقال بده مارکشم DEEP COOL باشه چه بهتر.
امروز داخل بازار کول پد چوبی هم دیدم ولی نمیدونم چقدر کارایی داره.

amirkhan_0o0
04-03-2013, 12:23
دوستان یه سوال؟
این بلوتوپ 5010 , n5110 تا چه ورژنی رو ساپورت می کنه؟
من می خوام به آکرو اس که بلو توث ورژن 3 داره بفرستم نمی خونه و می گه درایور نصب نیست!

yashgin128
09-03-2013, 11:47
سلام
یه لپتاپ دل مدل 5110 الان دستمه(واسه یکی از دوستامه)
مشکلش اینه که بازی pes 2013 نصب کرده ولی اجرا نمیشه.الان که بازی رو اجرا کردم پیغام خطایی میده مبنی بر اینکه "کامپیوتر شما حداقل سیستم رو برای اجرای این بازی نداره.واشاره کرده به اینکه ویدئو کارت ضعیفه و حداقل ممکن یعنی 128 هم نیست"
در صورتی که گرافیکش هم اینتل هست و هم NVIDIA GEFORCE GT 252M .
تنظیمات بازی رو هم رو مینیمم گذاشتم ولی بازی رو اجرا نمیکنه.
تو دیوایس منیجر هر دو گرافیک نصبه.موقع اجرای بازی رو بازی راست کلیک و گزینه TURN WITH GRAFICS PROCESSOR ودر نهایت
گزینه HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR میزنم .ولی باز هم مشکل پابرجان.
دوستان چیکار کنم؟
خیلی حیاتیه واسم.
مرسی

Pami
09-03-2013, 12:36
برید داخل Power Option تنظیمات رو بزارید روی High Performance ببینید درست میشه یا خیر

kiar
09-03-2013, 12:41
سلام
یه لپتاپ دل مدل 5110 الان دستمه(واسه یکی از دوستامه)
مشکلش اینه که بازی pes 2013 نصب کرده ولی اجرا نمیشه.الان که بازی رو اجرا کردم پیغام خطایی میده مبنی بر اینکه "کامپیوتر شما حداقل سیستم رو برای اجرای این بازی نداره.واشاره کرده به اینکه ویدئو کارت ضعیفه و حداقل ممکن یعنی 128 هم نیست"
در صورتی که گرافیکش هم اینتل هست و هم NVIDIA GEFORCE GT 252M .
تنظیمات بازی رو هم رو مینیمم گذاشتم ولی بازی رو اجرا نمیکنه.
تو دیوایس منیجر هر دو گرافیک نصبه.موقع اجرای بازی رو بازی راست کلیک و گزینه TURN WITH GRAFICS PROCESSOR ودر نهایت
گزینه HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR میزنم .ولی باز هم مشکل پابرجان.
دوستان چیکار کنم؟
خیلی حیاتیه واسم.
مرسی

سلام

شما یه بار بازیو کلا پاک کنید و آخرین درایور هر دو کارت گرافیک رو نصب کنید. ( درایور اینتل رو از خود سایت دل و درایور انویدیا رو از سایت nvidia دانلود کنید
چون درایوری که واسه انودیا توی خود سایت دل هست به روز نیست. )

بعدش گرافیک رو از تنظیمات nvidia روی HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR گذاشته و سیستم رو ریست کنید.

بعد میتونید بازی رو نصب کنید دقت کنید که نصب بازی هم باید از طریق HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR اجرا بشه که با تنظیمی که بالا گفتم باید به طور پیشفرض رو اون گزینه باشه.

من همه این کار هارو کردم و این بازی با تنظیمات High به راحتی اجرا شد.

yashgin128
09-03-2013, 15:29
ممنون
ولی متاسفانه سایت انویدیا و جی فورس واسه من باز نمیشه.میشه زحمت لینکشو بکشید؟
ممنون

Devicestreet
09-03-2013, 17:04
ممنون
ممنون
سایت انویدیا ما رو ت ح ر ی م کرده با قند شکن برید
یا در صورت نداشتن اون میتونید از مراجع فارسی مثل nvidiavga.com استفاده کنید
البته انتظار نداشته باشید که این سایت ها کاملا به روز باشند

kiar
09-03-2013, 21:04
ممنون
ممنون

یه این آدرس برید و درایور مربوطه رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- = s o f t g o z a r ( بدون فاصله )

i ali
10-03-2013, 09:46
سلام

شما یه بار بازیو کلا پاک کنید و آخرین درایور هر دو کارت گرافیک رو نصب کنید. ( درایور اینتل رو از خود سایت دل و درایور انویدیا رو از سایت nvidia دانلود کنید
چون درایوری که واسه انودیا توی خود سایت دل هست به روز نیست. )

بعدش گرافیک رو از تنظیمات nvidia روی HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR گذاشته و سیستم رو ریست کنید.

بعد میتونید بازی رو نصب کنید دقت کنید که نصب بازی هم باید از طریق HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR اجرا بشه که با تنظیمی که بالا گفتم باید به طور پیشفرض رو اون گزینه باشه.

من همه این کار هارو کردم و این بازی با تنظیمات High به راحتی اجرا شد.

با سلام لپتاپ من وقتی که با باتری کار میکنه از گرافیک اینتل اسنفاده میکنه در ضمن در همون زمان این گزینه فعاله HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR من چیکار کنم تا بتونم با باتری هم با لپ تاپم بازی کنم ؟

mohammadi_4u
10-03-2013, 10:04
با سلام لپتاپ من وقتی که با باتری کار میکنه از گرافیک اینتل اسنفاده میکنه در ضمن در همون زمان این گزینه فعاله HIGH PERFORMANCE NDIDIA PROCESSOR من چیکار کنم تا بتونم با باتری هم با لپ تاپم بازی کنم ؟

رو ایکن بازی راست کلیک کنید و گزینه runwith hight performance nvidia. رو بزنید.
هرگز لبتاب بدون تو برق بودن کارایی اندازه تو برق بودن رو نداره

Tapatalk HD Axpad V1

i ali
10-03-2013, 10:10
رو ایکن بازی راست کلیک کنید و گزینه runwith hight performance nvidia. رو بزنید.
هرگز لبتاب بدون تو برق بودن کارایی اندازه تو برق بودن رو نداره

Tapatalk HD Axpad V1

دوست عزیز میشه بگی رو کدوم آیکون ؟؟

mohammadi_4u
10-03-2013, 12:25
دوست عزیز میشه بگی رو کدوم آیکون ؟؟

هر برنامه یا هر بازی که میخواهید با گرافیک بالا اجرا کنید.روی اییکنش راست کلیک و ران با گرافیک انویدیا

Tapatalk HD Axpad V1

i ali
10-03-2013, 12:58
دوست عزیز نمیشه مثلا برای PES 13 میگه نمیشه میگه شما حداقل سیستم مورد نیاز منظورش کارت گرافیکه میگه ندارید

Soroush-S
10-03-2013, 13:10
دوست عزیز نمیشه مثلا برای PES 13 میگه نمیشه میگه شما حداقل سیستم مورد نیاز منظورش کارت گرافیکه میگه ندارید

باید اول کارت گرافیک آپدیت کنید

mohammadi_4u
10-03-2013, 14:50

دوست عزیز درایورو اپدیت کنید تا حالت اوپتیموس فعال بشه بعد پی اس که چه عرض کنم گنده تر پی اس رو مثل فیلم فشون میده

Tapatalk HD Axpad V1

i ali
10-03-2013, 15:21
دوست عزیز درایورو اپدیت کنید تا حالت اوپتیموس فعال بشه بعد پی اس که چه عرض کنم گنده تر پی اس رو مثل فیلم فشون میده

Tapatalk HD Axpad V1

چجوری آپدیت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و حالت اوپتیموسو فعال کنم ؟

i ali
10-03-2013, 16:55
باید اول کارت گرافیک آپدیت کنید

چجوری آپدیت کنم؟

Soroush-S
10-03-2013, 17:28
چجوری آپدیت کنم؟

i ali
10-03-2013, 17:38
آپدیت کردم ولی همون جوریه با باتری نمیشه راهی هست که بشه اوپتیموس رو غیر فعال کرد ؟

i ali
10-03-2013, 17:38

Tapatalk HD Axpad V1
آپدیت کردم ولی همون جوریه با باتری نمیشه راهی هست که بشه اوپتیموس رو غیر فعال کرد ؟

kiar
10-03-2013, 17:44

آخه چه کاریه! با باطری که نمیشه از حداکثر قدرت لپ تاپ استفاده کرد. ضمنا باطری هم زود تخلیه میشه فوقش نیم ساعت میتونی بازی کنی!!!

Soroush-S
10-03-2013, 17:49
آخه چه کاریه! با باطری که نمیشه از حداکثر قدرت لپ تاپ استفاده کرد. ضمنا باطری هم زود تخلیه میشه فوقش نیم ساعت میتونی بازی کنی!!!

اصلا با باتری نمیشه بازی کرد - باتری لطف کنه بشه angry birds بازی کرد:n02:

i ali
10-03-2013, 17:50
آیا باطری قویتذی هس که بشه باهاش اینکارو انجام داد ؟

kiar
10-03-2013, 17:54
آیا باطری قویتذی هس که بشه باهاش اینکارو انجام داد ؟

باید باطری 9Cell بخرین که قدرتش زیاد نمیشه فقط مدت زمان شارژ دهی بیشتر میشه.

mohammadi_4u
10-03-2013, 19:11

اره ۰کنترل پنل نویدیا سنتر رو باز کنید و از حالت اتومات خارج کنید و فورس hight n بزارید
vidia
رو تنظیمات پاور های پرفورمنس بزارید بهتر ججواب میده اما داغ میکنه

Tapatalk HD Axpad V1

golijon
13-03-2013, 01:31
نمی دونم کجا باید بپرسم

یکی از دوستای من می خواد لپ تابش رو با مشخصات core i7 و رم 6 بفروشه، کمتر از 2 سال که لپ تاپ دستش هست و تمیز هم هست. چه قدر قیمت بذاره؟

ممنون

sindrome
13-03-2013, 14:07
سلام
من لپ تاپ dell inspiron N5110 دارم و چند وقته که یه مشکلی برام پیش اومده
وقتی میخوام بازی هایی مثل call of duty balck ops یا gta بازی کنم بعد از یه مدتلپ تاپ خیلی داغ میشه و یه دفه وسط بازی خاموش میشه
الان حتی میخوام counter strike 2012 رو هم بازی کنم همین شکلی میشه! ولی خوب مثلا pes رو خیلی راحت بازی میکنم و مشکلی پیش نمیاد
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

Reza_Sadeghi
13-03-2013, 16:03
2 تا سئوال دارم :
در قسمت درایورهای Dell برای مدل Dell 5110 در بخش CPU یک فایل هست با نام "Intel Turbo Boost Technology Monitor Software Application" که من نمی دونم دقیقا کارایی اش چیه؟
می شه حدس زد که مرتبط به CPU هست اما دقیقا نمی دونم چه کار می کنه؟
بعد از اینکه نصب کردم و سیستم Restart شد یک پنجره بالای Taskbar مرتبط به این نرم افزار باز شد و یک آیکون به شکل یک برگ سبز با نام Energy Saver و کنار اش نمودار آبی رنگی که به سمت بالا پایین مدام نوسان داره.
Turbo هم البته می دونیم که به معنی سریع، سرعت هست.
احتمالا برای Overclocking روی CPU مورد استفاده است؟
سئوال 1- در مورد این فایل درخواست راهنمایی دارم.

سئوال 2- CPU در این مدل Dell Inspiron 5110 همونطور که می دونید Core i5 و Core i7 هست.
ممکنه بفرمایید Core i5 چند هسته ای و Core i7 چند هسته ای است؟
اینکه هر CPU چند هسته ای است رو میشه از همین Tab با عنوان Preformance در Task Manager ویندوز تشخیص داد؟
در این صورت برای Core i7 تعداد 8 هسته است. برای Core i5 چطور؟

Reza_Sadeghi
13-03-2013, 16:20
وقتی میخوام بازی هایی مثل call of duty balck ops یا gta بازی کنم بعد از یه مدتلپ تاپ خیلی داغ میشه و یه دفه وسط بازی خاموش میشه
الان حتی میخوام counter strike 2012 رو هم بازی کنم همین شکلی میشه! ولی خوب مثلا pes رو خیلی راحت بازی میکنم و مشکلی پیش نمیاد

برای خاموش نشدن همه نوع لپتاپ در حین انجام کار، از تاپیک " کاهش دمای لپ تاپ (بیش از 25 درجه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " استفاده کنید.

tere
13-03-2013, 16:24
...............................

kiar
13-03-2013, 16:34
سلام
من لپ تاپ dell inspiron N5110 دارم و چند وقته که یه مشکلی برام پیش اومده
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

سیستم خنک کننده خوبی واسه این لپ تاپ طراحی نشده برای همین تو بازیهای سنگین بیش از حد داغ میکنه و لپ تاپ خاموش میشه.

بهتره از یه کول پد خوب استفاده کنید که اینم تاثیر زیادی نداره. بهتره همین بازیهای سبک مثل PES‌ رو روی لپ تاپ اجرا کنید دیگه بیشتر از این ممکنه داغ بشه و به قطعات آسیب بزنه!

2 تا سئوال دارم :
در قسمت درایورهای Dell برای مدل Dell 5110 در بخش CPU یک فایل هست با نام "Intel Turbo Boost Technology Monitor Software Application" که من نمی دونم دقیقا کارایی اش چیه؟
می شه حدس زد که مرتبط به CPU هست اما دقیقا نمی دونم چه کار می کنه؟
بعد از اینکه نصب کردم و سیستم Restart شد یک پنجره بالای Taskbar مرتبط به این نرم افزار باز شد و یک آیکون به شکل یک برگ سبز با نام Energy Saver و کنار اش نمودار آبی رنگی که به سمت بالا پایین مدام نوسان داره.
Turbo هم البته می دونیم که به معنی سریع، سرعت هست.
احتمالا برای Overclocking روی CPU مورد استفاده است؟
سئوال 1- در مورد این فایل درخواست راهنمایی دارم.

سئوال 2- CPU در این مدل Dell Inspiron 5110 همونطور که می دونید Core i5 و Core i7 هست.
ممکنه بفرمایید Core i5 چند هسته ای و Core i7 چند هسته ای است؟
اینکه هر CPU چند هسته ای است رو میشه از همین Tab با عنوان Preformance در Task Manager ویندوز تشخیص داد؟
در این صورت برای Core i7 تعداد 8 هسته است. برای Core i5 چطور؟

در مورد سوال اول اطلاعات زیادی ندارم ولی بررسی میکنم اگه فهمیدم به این پست اضافه میکنم.

اما در مورد سوال دوم باید بگم که core i5 دو هسته و core i7 چهار هسته داره ولی به خاطر استفاده از تکنولوژی Hyper Threading در این CPU ها
هر هسته در این پردازنده ها میتواند دو فرمان همزمان را اجرا کند که در پردازنده های عادی هر هسته فقط یک فرمان را میتواند اجرا کند.بنابراین از دید
سیستم عامل پردازنده core i7 هشت هسته ای و core i5 چهار هسته ای هست که تو task manager هم میتونید تعداد پردازش هارو ببنید.

با نرم افزار CPU-Z هم میتونید اطلاعات دقیق تری از تعداد هسته ها و Thread های هر پردازنده به دست بیارید.

sindrome
13-03-2013, 22:17
سیستم خنک کننده خوبی واسه این لپ تاپ طراحی نشده برای همین تو بازیهای سنگین بیش از حد داغ میکنه و لپ تاپ خاموش میشه.

بهتره از یه کول پد خوب استفاده کنید که اینم تاثیر زیادی نداره. بهتره همین بازیهای سبک مثل PES‌ رو روی لپ تاپ اجرا کنید دیگه بیشتر از این ممکنه داغ بشه و به قطعات آسیب بزنه!

در مورد سوال اول اطلاعات زیادی ندارم ولی بررسی میکنم اگه فهمیدم به این پست اضافه میکنم.

اما در مورد سوال دوم باید بگم که core i5 دو هسته و core i7 چهار هسته داره ولی به خاطر استفاده از تکنولوژی Hyper Threading در این CPU ها
هر هسته در این پردازنده ها میتواند دو فرمان همزمان را اجرا کند که در پردازنده های عادی هر هسته فقط یک فرمان را میتواند اجرا کند.بنابراین از دید
سیستم عامل پردازنده core i7 هشت هسته ای و core i5 چهار هسته ای هست که تو task manager هم میتونید تعداد پردازش هارو ببنید.

با نرم افزار CPU-Z هم میتونید اطلاعات دقیق تری از تعداد هسته ها و Thread های هر پردازنده به دست بیارید.
اگه از روشی که اون بالا گفتن استفاده کنم بازم قطعات آسیب میبینه؟

kiar
13-03-2013, 22:55
اگه از روشی که اون بالا گفتن استفاده کنم بازم قطعات آسیب میبینه؟

راستش من اون روش رو تست نکردم ولی الان خودنم فک کنم راه حل خوبی باشه... شما اون کار ها رو بکنید و یه کول پد خوب هم بخرید انشالا که جوابگو باشه.

skiboys
14-03-2013, 18:11
سلام به دوستان گرامی من می خواستم بدونم کسانی که مدل N2250 را دارند ازش راضی هستند در مورد مدل 5110 خیلی ها ناراضی بودن ممنون می شم راهنمایی کنید:n16:

Alimobna95
16-03-2013, 12:26
بالاخره نفهمیدیم ویندوز 8 رو میتونیم رو این مدل بریزیم یا نه...؟؟؟؟؟؟؟

kiar
16-03-2013, 12:33
بالاخره نفهمیدیم ویندوز 8 رو میتونیم رو این مدل بریزیم یا نه...؟؟؟؟؟؟؟

بله میتونین.

سایت DELL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم درایورهای Win8 رو تو سایتش گذاشته. برای شناسایی کامل قطعات میتونید آخرین درایورها رو دانلود کنید.

sindrome
16-03-2013, 16:23
سلام
من میخواستم یه کول پد برای لپ تاپم بخرم
چه مارکی خوب هستش؟

Soroush-S
17-03-2013, 15:54
سلام
من میخواستم یه کول پد برای لپ تاپم بخرم
چه مارکی خوب هستش؟

فرق چندانی ندارند ولی خودم از DEEP COOL استفاده میکنن. سعی کن مارکهای متفرقه استفاده نکنی

sindrome
17-03-2013, 18:19
فرق چندانی ندارند ولی خودم از DEEP COOL استفاده میکنن. سعی کن مارکهای متفرقه استفاده نکنی
تاثیری هم داره؟

Soroush-S
18-03-2013, 12:06
تاثیری هم داره؟

از هیچی بهتره بخصوص در بازیهای سنگین.

sindrome
24-03-2013, 14:16
سلام میشه کمکم کنید بگید کدوم یکی از این کول پد ها خوبه؟
من هر کاری کردم نمیزاره لینکش رو بزارم!!!!
این شکلی میشه
لینک برای دیجی کالا هست

Soroush-S
24-03-2013, 16:16
سلام میشه کمکم کنید بگید کدوم یکی از این کول پد ها خوبه؟
من هر کاری کردم نمیزاره لینکش رو بزارم!!!!
این شکلی میشه

زیر لینک بنویسید digikala تا دوستان متوجه لینک بالا بشن
بنظرم مدل n300 خوبه -

sindrome
24-03-2013, 17:40
زیر لینک بنویسید digikala تا دوستان متوجه لینک بالا بشن
بنظرم مدل n300 خوبه -
نظرتون درباره مدل deepcool N8 چیه؟ اینایی که دو تا فن دارن بهتر نیستن؟

Soroush-S
24-03-2013, 20:04
نظرتون درباره مدل deepcool N8 چیه؟ اینایی که دو تا فن دارن بهتر نیستن؟

من خودم تک فن استفاده میکنم و راضیم
N8 هم مدل معروفیه

sindrome
24-03-2013, 22:46
من یه مشکلی که دارم اینه که رو بعضی از بازی ها خیلی داغ میکنه و یه دفه خاموش میشه
از روشی که درصد cpu رو هم کم میکرد استفاده کردم ولی زیاد تغیر نکرد
مثلا جدیدا وقتی farcry3 رو بازی میکنم خاموش میشه برا همین به این فکر افتادم که کول پد بگیرم

Soroush-S
25-03-2013, 00:40
من یه مشکلی که دارم اینه که رو بعضی از بازی ها خیلی داغ میکنه و یه دفه خاموش میشه
مثلا جدیدا وقتی farcry3 رو بازی میکنم خاموش میشه برا همین به این فکر افتادم که کول پد بگیرم

کول پد قسمت زیرین لپتاپ به طور کامل خنک میکنه. ولی قسمت رویی دل بخصوص قسمت سمت چپ به علت وجود هارد خیلی داغ میکنه. البته واسه من خوشبختانه تاحالا نه خاموش شده نه رستارت کرده البته farcry3 بازی نکردم.
ضمنا فکر نکنم لپتاپ باید خاموش بشه معمولا باید رستارت کنه. کانفیگ دستگاه چیه ؟

sindrome
25-03-2013, 13:29
کول پد قسمت زیرین لپتاپ به طور کامل خنک میکنه. ولی قسمت رویی دل بخصوص قسمت سمت چپ به علت وجود هارد خیلی داغ میکنه. البته واسه من خوشبختانه تاحالا نه خاموش شده نه رستارت کرده البته farcry3 بازی نکردم.
ضمنا فکر نکنم لپتاپ باید خاموش بشه معمولا باید رستارت کنه. کانفیگ دستگاه چیه ؟
core i 7 - 6 GB ram - 650 GB hard -
این قسمت سمت چپ تاچ پد که موقع بازی میشه آتیش!! :n02:
شما چه بازی هایی با لپتاپ میکنید؟

Soroush-S
25-03-2013, 13:40
core i 7 - 6 GB ram - 650 GB hard -
این قسمت سمت چپ تاچ پد که موقع بازی میشه آتیش!! :n02:
شما چه بازی هایی با لپتاپ میکنید؟

shogun 2 - napoleon - فوتبال فیفا و PES - کرایسیس - COD Black Ops2 - و .......
در حال حاضر فقط ناپلئون بازی میکنم و فوتبال PES
کانفیگ من : Ci7 -8gb -750

sindrome
25-03-2013, 15:58
قبلنا کمتر این شکلی میشد
میشه به خاطر خمیرش باشه؟
امیدوارم با کول پد مشکلش حل شه:n03:

msrd
30-03-2013, 16:23
سلام

منم رو لپتاپم ویندوز 7 دارم، میخوام ویندوزش رو عوض کنم و ویندوز 8 نصب کنم.

باید همه درایور هاش رو دوباره نصب کنم؟ درایوراش رو از کجا باید بگیرم؟

لطفا کمکم کنید :n13:

MeHrDaD-91
01-04-2013, 13:21
ببخشید قیمت هارد یک ترابایت مخصوص 5110 چند هست؟
اصلا براش موجود هست؟؟

Soroush-S
01-04-2013, 13:25
ببخشید قیمت هارد یک ترابایت مخصوص 5110 چند هست؟
اصلا براش موجود هست؟؟

خب شما هارد اکسترنال بگیر.
ولی 5110 با هارد 1 ترا هم دیدم

mohammadi_4u
02-04-2013, 08:25
سلام

منم رو لپتاپم ویندوز 7 دارم، میخوام ویندوزش رو عوض کنم و ویندوز 8 نصب کنم.

باید همه درایور هاش رو دوباره نصب کنم؟ درایوراش رو از کجا باید بگیرم؟

لطفا کمکم کنید
:n13:
همه درایورا نصب میشه نیازی نیست چیزی نصب کنید

mohammadi_4u
02-04-2013, 08:31
لبتاب باید خاموش کنه -دمای سیپیو به حد مجازش که میرسه یضرب خاموش میشه/شما سیپیو رو 50 درصد قرار بده درست میشه/ ری استارت در صورتی میشه که مشکل مموری و جی پی یو گرافیک باشه!
نگزارید روال اینطوری پیشبره وگرنه 500 هزار کنار بزارید برای سیپیو خریدن!

hamed29
11-05-2013, 10:09
سلام؛ میشه درایور بلوتوث رو که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته بودید، دوباره آپلود کنید؟

توضیحات این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم لازم دارم ولی عکسهاش باز نمیشن.

ho_hotman
30-05-2013, 14:36
سلام دوستان منو کمک کنید bios رو به a11 تبدیل کردم بازم ویندوز 8 نصب کردم میاد بالا رو دسکتاپ هنگ میکنه سرعت بالا اومدنشم پایینه

Soroush-S
14-06-2013, 12:13
وقتی شارژر میزنم این اررور میده
دلیلش چیه ؟

amirhenry25
23-06-2013, 23:02
سلام دوستان من ویندوز میزنم باز سرعت لپ تاپم پایینه و بعضی برنامه ها مثل آفیس 2010 نصب میشه اما موقع باز کردن یه doc میره رو safe mode بعد ارور میده میندازه بیرون اگه میشه راهنمایی کنین مرسی :n03:

john nash
01-07-2013, 10:46
سلام دوستان
من چند روزه دارم برای درایور گرافیک dell 5110 سرچ میکنم ولی هیچی پیدا نکردم!
سایت dell هم درایور xp نذاشته برای این لپ تاب
میشه کمک کنید لطفا بگید از کجا باید پیداش کنم دانلود کنم برا xp رو ؟؟؟
مدلش 525 m گرافیک

سعید1400
03-07-2013, 23:48
دادش جوابتو تو تایپیک خودت بهت دادم

babi
06-07-2013, 20:27
درود بر دوستان عزیز.
چندتا لینک دانلود دریوار کارت گرافبک توی این تاپیک بود که متاسفانه هیچکدام کار نمیکند.
ممنون میشوم لینک دانلود آخرین ورژن کارت گرافیک 5110 را بگذارید.
سپاسگزارم ..................

Soroush-S
06-07-2013, 21:50
درود بر دوستان عزیز.
چندتا لینک دانلود دریوار کارت گرافبک توی این تاپیک بود که متاسفانه هیچکدام کار نمیکند.
ممنون میشوم لینک دانلود آخرین ورژن کارت گرافیک 5110 را بگذارید.
سپاسگزارم ..................
دانلود آپدیت جدید کارت گرافیک مدل GT525 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babi
07-07-2013, 00:31
دانلود آپدیت جدید کارت گرافیک مدل GT525 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم ..
ابن درایور رو نصب کردم ولی بازهم بازی pes2013 را اجرا میکنم بعد از چند دقیقه Error میده ..

Soroush-S
07-07-2013, 12:35
ممنونم ..
ابن درایور رو نصب کردم ولی بازهم بازی pes2013 را اجرا میکنم بعد از چند دقیقه Error میده ..

شما روی بازی کلیک راست کن و گزینه High Peformance انتخاب کن

CCcom
09-07-2013, 21:40
وقتی شارژر میزنم این اررور میده
دلیلش چیه ؟

منم دقیقا همین مشکل رو دارم ؛ بعضی وقتا شارژر رو که میزنم این ارور رو میده

اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .

CCcom
09-07-2013, 21:44
من یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که تازگی ها وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم تا اینترنت وایرلس رو شناسایی کنه و وصل بشه چند دقیقه طول میکشه تو این مدت هم اگر کاری انجام بدم ؛ کامپیوتر هنگ میکنه .

یک بار دیگه ویندوز رو ریختم بازم درست نشد؛ میدونید چرا اینجوری شده ؟؟

rezagato
20-07-2013, 18:56
سلام.من n5110 i7 دارم که بایوس لب تابم ورژنش A02 است و چیپست اونم B2 است.لازمه که بایوس اپدیت کنم؟تاثیرش تو کارکرد سیستم زیاده؟

davod_danger666
21-07-2013, 12:47
درود به همه دوستان
کسی لینک درایور وایرلس رو داره....داغون شدم از بس گشتم تو نت.
اکثر لینک ها کار نمیکنه:n03:

سعید1400
28-07-2013, 23:12
میگم یه سوال یه مدل از 5110ها اومده که تک گرافیکن راسته

Soroush-S
28-07-2013, 23:24
میگم یه سوال یه مدل از 5110ها اومده که تک گرافیکن راسته

شاید fake باشه:n02:

سعید1400
01-08-2013, 23:01
اخه یه دوستیم 5110داره یه ماه پیش رفتم دیدم که یه گرافیک بیشتر نداره منم فکر کردم خرابه بهش گفتم ببرش پیش تعمیر کار باید چیپ ست رو تعمیر کنه یاعوض کنه حالا اومده میگه تعمیر کاره گفت تک گرافیکست شاخ دراوردم

delta7
02-08-2013, 00:22
آره اون مدلیشم هست

catdog1988
27-08-2013, 11:31
آقا من چنتا مشکل دارم با لپ تاپم
یکی اینکه صداش وقتی بالا می برم خش داره، یه جورایی خر خر می کنه، وقتی هدفون تو گوشمه ایراد نداره ها ولی نبودنی اینجوری میشه، حتی یه بارم دادم بیرون بلندگوهاشو عوض کردم ولی باز مشکل روش موند! نمی دونم از چیه
یکی دیگه اینکه وقتی با وایرلس تو خوابگاه به اینترنت وصل میشم وقتی سعی می کنه وصل شه هنگ می کنه و هیچکاری نمیشه کرد
یکی هم اینکه وقتی با کابل hdmi به تلویزیون LEDوصلش می کنم تصویرش فیت روی تصویر tv نمیفته و از گوشه ها میزنه بیرون و چن ثانیه یه بار تصویر میره و میاد، وقتی هم وارد گیم میشم رنگاش قاطی میشه و خیل بد دیده میشه، یه لپتاپ دیگه هم دارم و روش تست کردم اون سالمه سالم بالا میاد ولی این نمی دونم چشه، میشه راهنماییم کنین؟

Soroush-S
28-08-2013, 11:13
آقا من چنتا مشکل دارم با لپ تاپم
یکی اینکه صداش وقتی بالا می برم خش داره، یه جورایی خر خر می کنه، وقتی هدفون تو گوشمه ایراد نداره ها ولی نبودنی اینجوری میشه، حتی یه بارم دادم بیرون بلندگوهاشو عوض کردم ولی باز مشکل روش موند! نمی دونم از چیه
یکی دیگه اینکه وقتی با وایرلس تو خوابگاه به اینترنت وصل میشم وقتی سعی می کنه وصل شه هنگ می کنه و هیچکاری نمیشه کرد
یکی هم اینکه وقتی با کابل hdmi به تلویزیون LEDوصلش می کنم تصویرش فیت روی تصویر tv نمیفته و از گوشه ها میزنه بیرون و چن ثانیه یه بار تصویر میره و میاد، وقتی هم وارد گیم میشم رنگاش قاطی میشه و خیل بد دیده میشه، یه لپتاپ دیگه هم دارم و روش تست کردم اون سالمه سالم بالا میاد ولی این نمی دونم چشه، میشه راهنماییم کنین؟

اول اینکه ویندوز شما چیه ؟
دوم اینکه یکبار ورژن مربوط به صدا و وایرلس آپدیت کنید .
در مورد خروجی هم اگه LED فول HD نباشه همین مشکل داره .

catdog1988
28-08-2013, 17:06
اول اینکه ویندوز شما چیه ؟
دوم اینکه یکبار ورژن مربوط به صدا و وایرلس آپدیت کنید .
در مورد خروجی هم اگه LED فول HD نباشه همین مشکل داره .
دستتون درد نکنه بابت جوایی که دادین، ویندوز لپتاپم 7 .
اونا رو آپدیت کردم ولی باز مشکل حل نشد البته مشکل نویز رو یکی از بچه ها یه چیزی گفت و با اون خیلی بهتره شده
تلویزیون فول HD یه حتی لپتاپ داداشمو آینه میاره ولی واسه من ایراد داره، یکی نوشته بود که تو کنترل پنل nvidia رزولوشنشو وقتی رو تلویزیونه درست کنم ولی وقتی به تلویزیون وصلش می کنم ویندوز کنترل پنل کارت گرافیک خود بخود بسته میشه، هرچیم میخوام بازش کنم دوباره باز نمیشه، حتی تو task manager هم نمی مونه که بگم فقط نشون نمیدتش، بعدشم هر چند ثانیه یه بار تصویر میره و میاد، رو خود تلویزیون زدم تصویرش رو فیت تلیویزیون کردمو از گوشه ها نزد بیرون ولی همچنان مشکلات دیگه موندن، وقتی هم یه گیم میزنم بالا بیاد رنگاش قاطی پاتی میشه!

armin_12ir
03-09-2013, 15:24
سلام
5110 من الان مدتی هست تاچ پدش بعضی مواقع قاطی میکنه
یعنی وقتی باهاش کار میکنم خوب حرکت نمیکنه یا همش صفحه دسکتاپ رو کوچک و بزرگ میکنه و بعد خودش خوب میشه
اشکال از چی میتونه باشه

BIONIC
12-09-2013, 19:31
دوستان یه سوال دارم خواهشا و اگه لطف کنین سریع پاسخ بدین ممنون میشم .

دوستان آیا باطری لبتاپ 5010 دل به 5110 دل میخواره ؟ و مشکلی پیش نمی اره ..
قبلا براشون 6 سلولی بوده و حال میخوان 9 سلولی بخرن . آیا در این مورد مشکلی نیست / .؟

MeHrDaD-91
14-09-2013, 18:38
ببخشید تازگی وقتی لپ تاپ روشن میکنم اولش این پیغام برام میاد میگه آداپتور باطری خرابه؟
چیکارش کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
16-09-2013, 18:51
ببخشید تازگی وقتی لپ تاپ روشن میکنم اولش این پیغام برام میاد میگه آداپتور باطری خرابه؟
چیکارش کنم

واسه منم همینطوریه! من که راهی واسه درست شدنش پیدا نکردم:n15:

milad2002b
17-09-2013, 22:03
دوستان میخوام این مدل رو دست دوم بخرم.تمیز و سالمه به نظرتون چند میرزه؟

model:dell5110
cpu:intel 2410 core i5
gpu:nvidia geforce 525 gt|intel hd graphics3000
ram:4gb ddr3
hd:750gb
ممنون

Soroush-S
18-09-2013, 12:43
دوستان میخوام این مدل رو دست دوم بخرم.تمیز و سالمه به نظرتون چند میرزه؟

model:dell5110
cpu:intel 2410 core i5
gpu:nvidia geforce 525 gt|intel hd graphics3000
ram:4gb ddr3
hd:750gb

ممنون
بستگی به تمیزی دستگاه داره . حدود 1200 تا 1400

hamed29
23-09-2013, 12:11
سلام؛ من وایرلس رو که روشن میکنم شبکه رو نشون نمیده.
این تصویر device manager هست:

ویندوز و درایورها رو هم نصب کردم ولی یه درایور نصب نمیشه؛
اسم درایور اینه: Intel Intel Wireless Display Connection Manager Application

موقع نصب این پیغام رو میده:

باید چکار کنم؟

zmarey
24-09-2013, 07:04
دوستان من برای اجرای بازیها باید گرافیکم رو آبدیت کنم ویندوزم 64 بیت هستش ممنون میشم اگه کمک کنید تا بی دردسر انجام بدم اینکارو.

Soroush-S
24-09-2013, 11:08
دوستان من برای اجرای بازیها باید گرافیکم رو آبدیت کنم ویندوزم 64 بیت هستش ممنون میشم اگه کمک کنید تا بی دردسر انجام بدم اینکارو.

کاری نداره . شما دانلود میکنی و اجراش میکنی . خودش اتومات برات نصب میکنه

Soroush-S
24-09-2013, 11:10
hamed29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب یبار درایورها از خود سایت دل دانلود و نصب کن ببین جواب میده . 5110 معمولا دونوع وایرلس داره . 1701 و 1702 . شما هردوتارو دانلود کن ببین کدوم نصب میشه

hamed29
24-09-2013, 13:28
خب یبار درایورها از خود سایت دل دانلود و نصب کن ببین جواب میده . 5110 معمولا دونوع وایرلس داره . 1701 و 1702 . شما هردوتارو دانلود کن ببین کدوم نصب میشه
میشه لطفاً لینک هر دو تا رو بذارید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من همه ی درایورها رو نصب کردم به جز یکی که نصب نمیشد.
اسم درایور اینه: Intel Intel Wireless Display Connection Manager Application

Gol-Gol
24-09-2013, 16:07
سلام
دستگاه منم همین اشکال را داره
1-آداپتور رو با یک کامپیوتر دیگه و همینطور آداپتور کامپیوتر دیگه را با کامپیوتر خودم تست کردم مطمئن شدم خرابی از باتری یا آداپتور نیست.
2- دستگاه را برای تعمیر به تعمیرگاه تو قم بردم بعد از مدتی گفتند برد پاورش خرابه باید عوض بشه ما تو قم نداریم فعلا منتظرم سر فرصت یه جای دیگه ببرم ببینم چی میشه!
البته بایوس رو هم آپ کردم به A11 اثری نداشت فعلا باتری رو با لپ تاپ همسایه شارژ می کنم و در حالی که به برقه استفاده می کنم .
اگر دوستان راه حل دیگه ای پیدا کردید برسونید
ضمنا کسی می دونه برد پاورش کجا پیدا میشه؟

Gol-Gol
24-09-2013, 16:10
سلام
1-آداپتور رو با یک کامپیوتر دیگه و همینطور آداپتور کامپیوتر دیگه را با کامپیوتر خودم تست کردم مطمئن شدم خرابی از باتری یا آداپتور نیست.
2- دستگاه را برای تعمیر به تعمیرگاه تو قم بردم بعد از مدتی گفتند برد پاورش خرابه باید عوض بشه ما تو قم نداریم فعلا منتظرم سر فرصت یه جای دیگه ببرم ببینم چی میشه!
البته بایوس رو هم آپ کردم به A11 اثری نداشت فعلا باتری رو با لپ تاپ همسایه شارژ می کنم و در حالی که به برقه استفاده می کنم .

Gol-Gol
24-09-2013, 16:16
چیکارش کنم

سلام

zmarey
25-09-2013, 14:24
سروش جان
لطفا لینک بدین...اگه واستون مقدوره...

Soroush-S
25-09-2013, 17:04
سروش جان
لطفا لینک بدین...اگه واستون مقدوره...

شما از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کن.

میشه لطفاً لینک هر دو تا رو بذارید؟
شما باید وارد سایت دل بشی و از قسمت Product Soppurt قسمت service tag عدد مربوط به سرویس تگ وارد کنی که درایورهای مربوط به لپتاپ نمایش بده .از اونجا درایورهارو دانلود کن . اگه جواب نگرفتی بگو امشب برات آپلود کنم

hrz_wow
11-10-2013, 21:39
سلام
فن زیر لپ تاپم سوخت
الان بعد سوختن فن (کول پد) ؛ فن خود لپ تاپ با سر صدا دور تند کار میکنه کسی میدونه چرا؟؟؟/

baran89
13-10-2013, 22:47
سلام
یه مدته ویندوز بعد نصب آپدیت دیگه بالا نمیاد
اوایل ویندوز بالا میومد رو استارت منو هنگ میکرد که سیف مود ری استور میکردم به قبل آپدیت و درست میشد
اینبار به کل نتونس ویندوزو کانفیگ کنه و رو پیغام dont turn off .... موند و سیف مود هم همینطور
مشکل از کجاس دوستان؟
ممنون

baran89
15-10-2013, 22:15
ای بابا نشد تو انجمنی سوال بپرسیم زود جوابشو بدن:n27:

Soroush-S
15-10-2013, 22:19
ای بابا نشد تو انجمنی سوال بپرسیم زود جوابشو بدن:n27:

مشکل از ویندوزه دیگه!! ربطی به لپتاپ نداره که!

baran89
18-10-2013, 13:01
مشکل از ویندوزه دیگه!! ربطی به لپتاپ نداره که!

کی گفت مشکل از لپه؟
مشکل از چیه ویندوزه
دلیل نمیشه واسه هرچیزی سریع ویندوزو عوض کرد

ya3r0261
10-11-2013, 01:42
خوب ویندوزتو باید عوض کنی دیگه. دیگه ام ویندوز غیر اوریجینالو آپدیت نکن

hamedarian2009
25-11-2013, 10:03
با سلام
لپ تاپ من دارای یک مشکل خاصی شده که هیچ جا در موردش مطلب پیدا نکردم
لپ تاپم یک بار هنگ کرد و خاموش شد و الان دیگه وقتی دکمه پاور رو میزنم چراغش روشن میشه و حتی dvd rw هم چراغش روشن میشه اما حتی اون صفحه اولیه که مینویسه DELL هم نمیاد و فقط یک صفحه مشکی میاد و فقط fan پاور با سرعت می چرخه ولی هیچی نمیاد نمیدونم چیکار کنم کلی از پروژه هام داخلشه :n14:

Soroush-S
25-11-2013, 22:04
با سلام
لپ تاپ من دارای یک مشکل خاصی شده که هیچ جا در موردش مطلب پیدا نکردم
لپ تاپم یک بار هنگ کرد و خاموش شد و الان دیگه وقتی دکمه پاور رو میزنم چراغش روشن میشه و حتی dvd rw هم چراغش روشن میشه اما حتی اون صفحه اولیه که مینویسه DELL هم نمیاد و فقط یک صفحه مشکی میاد و فقط fan پاور با سرعت می چرخه ولی هیچی نمیاد نمیدونم چیکار کنم کلی از پروژه هام داخلشه :n14:
یبار با کابل HDMI به ال سی دی وصل کن ببین تصویر داری یانه

meysam0221
03-12-2013, 17:45
سلام به همه سیستمه من n5110 core5 هستش میخوام درایور لپ تاپمو ابدیت کنم از صب دارم میگردم ولی نمیتونم اگه کسی میتونه راهنمائیم کنه.nvidia geforce gt 525m این درایورو ابدیت میخوام بکنم ویندوزمم 64بیته دمه همگی گرم

Soroush-S
03-12-2013, 18:21
سلام به همه سیستمه من n5110 core5 هستش میخوام درایور لپ تاپمو ابدیت کنم از صب دارم میگردم ولی نمیتونم اگه کسی میتونه راهنمائیم کنه.nvidia geforce gt 525m این درایورو ابدیت میخوام بکنم ویندوزمم 64بیته دمه همگی گرم

آپدیت کارت گرافیک دل 5110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بجای ......... soft*gozarبزار

meysam0221
03-12-2013, 20:25
اقا سروش بابت راهنمائیتون ممنونم.:n16:

Soroush-S
03-01-2014, 00:15
ویندوز 8.1 بدون هیچ گونه ایراد و هنگ کردن روی 5110 خودم نصب کردم ! 8.1 دیگه مشکلات 8 روی 5110 نداره:n01:

alireza_50
10-01-2014, 19:07
ویندوز 8.1 بدون هیچ گونه ایراد و هنگ کردن روی 5110 خودم نصب کردم ! 8.1 دیگه مشکلات 8 روی 5110 نداره:n01:

من یه مشکل روی 8.1 دارم اونم اینکه quickset درست کار نمیکنه از روی باطری که میزنم کار میکنه ولی از روی قسمت استارت که کلیک میکنم کار نمیکنه شما این مشکل رو داری ؟

Soroush-S
12-01-2014, 00:00
من یه مشکل روی 8.1 دارم اونم اینکه quickset درست کار نمیکنه از روی باطری که میزنم کار میکنه ولی از روی قسمت استارت که کلیک میکنم کار نمیکنه شما این مشکل رو داری ؟ منظورت از quickset چیه؟

alireza_50
12-01-2014, 18:44
منظورت از quickset چیه؟

برنامه quickset که برای کار کردن تنظیمات نور و کار کردن سه تا دکمه کیبرد سمت راست هست دیگه میخوام سازگار با ویندوز8.1 باشه

Soroush-S
12-01-2014, 21:56
برنامه quickset که برای کار کردن تنظیمات نور و کار کردن سه تا دکمه کیبرد سمت راست هست دیگه میخوام سازگار با ویندوز8.1 باشه واسه منم کار نمیکنه

Alto7777
26-02-2014, 23:21
"
این مدل ایرادش اینه که گرافیکش پایینه.................................تو سایت Notebookcheck هم که بری زده چه رتبه ای داره.....................ای کاش گرافیکش لا اقل 550 بود"
من همین رو دارم اما گرافیکش دو هستش.
اونم اول خیلی از بازی ها رو اجرا نمی کرد اما با آپدیت درایور گرافیکش حل شد
لینک دانلود(مخصوص لپتاپ):
64بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه های دیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

oOomid.M
26-02-2014, 23:32
"
این مدل ایرادش اینه که گرافیکش پایینه.................................تو سایت Notebookcheck هم که بری زده چه رتبه ای داره.....................ای کاش گرافیکش لا اقل 550 بود"

من همین رو دارم اما گرافیکش دو هستش.
اونم اول خیلی از بازی ها رو اجرا نمی کرد اما با آپدیت درایور گرافیکش حل شد
لینک دانلود(مخصوص لپتاپ):
64بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه های دیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاش اعلام میکردی به جای خط تیره ها بنویسن سافت گذر so ft gozar

Armin1370
10-03-2014, 09:09
سلام ...
بچه ها چند وقتی هست یه سوال برام پیش اومد ، اون هم این هست که این لپ تاپ بر خلاف خیلی مدل ها خشاب SSD روی بدنش نیست ...
می خواستم ببینم آیا این مدل SSD ساپورت می کنه اصلا ؟ کجاش قرار می گیره SSD ؟

آیا می ارزه SSD بخرم اصلا براش یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

HSM313
28-06-2014, 15:40
سلام
درایور تاچ پد این مدل رو از کجا دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepide.panahi
28-06-2014, 15:46
انصافا قشنگ کار کرده dell.مخصوصا کیبرد
زیگورات زده 1280 کسی قیمت داره از جا دیگه؟

دوست عزیز بر عکس شما من اصلا از دل و کارهاش خوشم نمیاد و اصلا به دلم نمیشینه... :)
بع اف بی کالا و دنیا کامپیوتر هم سر بزن و چک کن اونا باید داشته باشن

سعید1400
28-06-2014, 21:18
به نظرم از لحاظ قیمت بسیار لپ تاپ خوبیه من دو ساله یکیشو دارم با رم 8 و پردازنده i5 شد1تومن!!!!!!

ali_real2
19-07-2014, 13:12
من این لپ تاپ رو دارم ، دوزار نمیارزه.چون مشکل overheating داره.میتونید توی سایتهای خارجی هم سرچ کنید.
این عملا باعث میشه که نتونید از تمام ظرفیتش استفاده کرد و مثلا به بازی درست و حسابی باهاش کرد.
هر ارزونی بی حکمت نیست.

Ta.setare
11-12-2014, 10:22
من سه ساله این لپتاپ دارم گرافکیش یکهi7
موقع روشن شدن ۵تابوق میزنه مشکلش چیه؟

Ta.setare
11-12-2014, 10:24
من سه ساله این لپتاپ دارم گرافکیش یکهi7
موقع روشن شدن ۵تابوق میزنه مشکلش چیه؟

!roham
22-12-2014, 15:19
سلام دوستان.بخشید من درایور گرافیک ان لبتاب رو میخواستم.فقط لطفا لینک دانلود انویدیا ندید چون فیلتره.وین 8 و 32 بیت

Soroush-S
04-01-2015, 23:08
به نظرم از لحاظ قیمت بسیار لپ تاپ خوبیه من دو ساله یکیشو دارم با رم 8 و پردازنده i5 شد1تومن!!!!!!

چطوری میشه گرافیک این لپتاپ افزایش داد؟ میگفتن گرافیکش 1 گیگ و تا 4 گیگ قابلیت افزایش داره.

MeHrDaD-91
10-11-2015, 19:40
این تاپیک حسابی داره خاک می خوره!!

از دوستان کسی روی این مدل win10 نصب کرده؟؟

hamed29
31-12-2015, 19:32
سلام. باتری من نهایت 1 ساعت میتونه دووم بیاره.
باتری 5110 تو بازار هست؟ کسی قیمت تقریبی داره ازش؟

ضمناً اگه کسی درایور مولتی تاچ رو داره لطفاً لینک بده

با سپاس بی کرانه!

Soroush-S
31-12-2015, 19:36
سلام. باتری من نهایت 1 ساعت میتونه دووم بیاره.
باتری 5110 تو بازار هست؟ کسی قیمت تقریبی داره ازش؟

ضمناً اگه کسی درایور مولتی تاچ رو داره لطفاً لینک بده

با سپاس بی کرانه!
حدود صدتومن باتریشه ، شارژرشم حدود 45 تومن

Sent From My GLXphone

mrkv2000
20-02-2016, 15:59
این تاپیک حسابی داره خاک می خوره!!

از دوستان کسی روی این مدل win10 نصب کرده؟؟

با سلام من نصب کردم ولی با وای فایش مشکل داره یعنی وصل میشه ولی اکسس نداره همه کاری هم کردم هنوز جواب نگرفتم شاید برگردم به 8 ولی حیفم میاد ....

hamed29
19-04-2016, 14:01
سلام
درایور تاچ پد (مولتی تاچ) رو لازم دارم، لینکهایی که توی این تاپیک هست اکثراً جواب نمیده!

Soroush-S
21-04-2016, 00:36
سلام
درایور تاچ پد (مولتی تاچ) رو لازم دارم، لینکهایی که توی این تاپیک هست اکثراً جواب نمیده!
از سایت دل دانلود کن . دیگه واسه ایرانیا فیلتر نیست

Sent From My XPERIA M4

hamed29
21-04-2016, 13:34
از سایت دل دانلود کن . دیگه واسه ایرانیا فیلتر نیست

Sent From My XPERIA M4

درایوری که کاربران این تاپیک بهش اشاره کردن R301357 بود که در سایت اصلاً همچین چیزی نبود
درایور تاچ پد R305170 هست که دانلود نمیشه!
Access denied

HSM313
01-05-2016, 15:17
رو ویندوز 8.1 هرکار میکنم بلوتوثش کار نمیکنه

باطری این مدل 75 تومن تقریبا

mansia
06-06-2016, 17:50
درایوری که کاربران این تاپیک بهش اشاره کردن R301357 بود که در سایت اصلاً همچین چیزی نبود
درایور تاچ پد R305170 هست که دانلود نمیشه!
Access denied

Soroush-S
08-07-2016, 18:46
شارژر و باتری گرفتم برای 5110 با اینکه هیچکدوم اصل نبودن برام 145 تموم شد .
ضمنا یه مشکلی با سیستم دارم . هر از چندگاهی وقتی وارد my comp و my doc میشم انگار هاردم بالا نمیاد ولی عکس و فیلم و نرم افزارها داخل دسکتاپ بالا میاد

با نرم افزار تست گرفتم . هارد مشکلی نداره ویندوزم تازه عوض کردم

hamed29
08-07-2016, 22:01
شارژر و باتری گرفتم برای 5110 با اینکه هیچکدوم اصل نبودن برام 145 تموم شد .
ضمنا یه مشکلی با سیستم دارم . هر از چندگاهی وقتی وارد my comp و my doc میشم انگار هاردم بالا نمیاد ولی عکس و فیلم و نرم افزارها داخل دسکتاپ بالا میاد

با نرم افزار تست گرفتم . هارد مشکلی نداره ویندوزم تازه عوض کردم

اینکه اصل نیست در کاراییش تأثیر خاصی داره؟
یعنی خوب شارژ نگه میداره؟!

Soroush-S
09-07-2016, 00:20
اینکه اصل نیست در کاراییش تأثیر خاصی داره؟
یعنی خوب شارژ نگه میداره؟!

اره هم شارژر خوبه هم باتری . موردی نداره .
در مورد سوالم نظری نداری ؟

hamed29
09-07-2016, 14:52
اره هم شارژر خوبه هم باتری . موردی نداره .
در مورد سوالم نظری نداری ؟

نه؛ همچین موردی تا حالا برام پیش نیومده

Soroush-S
09-07-2016, 14:57
نه؛ همچین موردی تا حالا برام پیش نیومده

مشکل یه Malware بود که از بین بردمش . فعلا سیستم مشکلی نداره:n01:

mansia
10-07-2016, 00:26
مشکل یه Malware بود که از بین بردمش . فعلا سیستم مشکلی نداره:n01:

اگر خواستی سنگ تموم بزاری با این 2 تا نرم افزار هم اسکن کن. جفتشونو نصب دارم و واقعا راضیم.

Moradpcworld
01-04-2019, 23:31
تاروالرونلذوهلذ

handsome1366
18-12-2019, 22:10
با سلام
دوستان کسی میدونه قاب دور این لپ تاپ از کجا میشه خرید؟

- - - Updated - - -

با سلام
دوستان کسی میدونه قاب دور این لپ تاپ از کجا میشه خرید؟