PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید سینمای خانگی

D r i v e r
23-04-2011, 04:01
سلام
نمیدونم ایجاد تاپیک جدید کاره درستی بود یا نه
ایجاد کردم دیگه :دی
خوب
برم سره اصل مطلب
اول انتظاراتمو به طور کامل بگم
1 - بیشتر کیفیت صدا مهم هست تا بلندی و قدرت صدا ، چون اهله بالا بردن صدا نیستیم ولی خوب اینطوری هم نباشه که صدا ازش در نیاد :31:
2 - قابلیت اتصال هارد های اکسترنال رو داشته باشه و شناساییشون کنه
3 - قابلیت پخش فیلم با کیفیت 1080p رو داشته باشه(مثلا از روی همون هارد بتونه یه فیلمه 20 گیگ بلوری ریپ رو بخونه)
4 - قابلیت ضبط کردنه تصاویر دریافتی رو با کیفیت بالا داشته باشه
میشه اصلا همچین چیزی؟
مثلا تصاویر رو که از ماه.وا.ره به تی وی میره رو بگیره و ضبط کنه؟
5 - حتی الامکان بدونه سیم باشه(بلندگو های پشت) ، من اطلاعی از نحوه کارشون ندارم ، مدل وایرلس هم دارن؟
اگه دارن انرژیشون رو از کجا میگیرن بلند گو ها؟ وایرلس میتونه منتقل کنه؟ (سوال علمی هست فقط :دی)
6 - از برند سونی باشه چه بهتر ولی اگه نباشه ترجیح میدم از یه برندی باشه که فقط توی کار سیستم های صوتی باشه
7 - DVD خوردن یا نخوردنش اصلا مهم نیست
8 - دیگه چی؟ دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
اگه بود اضافه میکنم فقط حدود قیمت نزدیک به 700 - 800 تومن هست بودجه تا زیر 1 تومن هم میشه مجبورشون کرد بهش فکر کنن حداقل پس به امتحانش می ارزه!!
9 - آها یادم اومد
اگه فرقی میکنه
LCD هم از سری X سونی هست اگه جدید داره این از قدیمی هاش هست و نزدیک 2 سال پیش خریداری شده
پیشاپیش از راهنماییتون فوق العاده ممنونم :10::40::11::31:

mr_rayan
23-04-2011, 23:21
سلام
نمیدونم ایجاد تاپیک جدید کاره درستی بود یا نه
ایجاد کردم دیگه :دی
خوب
برم سره اصل مطلب
اول انتظاراتمو به طور کامل بگم
1 - بیشتر کیفیت صدا مهم هست تا بلندی و قدرت صدا ، چون اهله بالا بردن صدا نیستیم ولی خوب اینطوری هم نباشه که صدا ازش در نیاد :31:
3 - قابلیت پخش فیلم با کیفیت 1080p رو داشته باشه(مثلا از روی همون هارد بتونه یه فیلمه 20 گیگ بلوری ریپ رو بخونه)
میشه اصلا همچین چیزی؟
5 - حتی الامکان بدونه سیم باشه(بلندگو های پشت) ، من اطلاعی از نحوه کارشون ندارم ، مدل وایرلس هم دارن؟
اگه دارن انرژیشون رو از کجا میگیرن بلند گو ها؟ وایرلس میتونه منتقل کنه؟ (سوال علمی هست فقط :دی)
6 - از برند سونی باشه چه بهتر ولی اگه نباشه ترجیح میدم از یه برندی باشه که فقط توی کار سیستم های صوتی باشه
اگه بود اضافه میکنم فقط حدود قیمت نزدیک به 700 - 800 تومن هست بودجه تا زیر 1 تومن هم میشه مجبورشون کرد بهش فکر کنن حداقل پس به امتحانش می ارزه!!
9 - آها یادم اومد
اگه فرقی میکنه
LCD هم از سری X سونی هست اگه جدید داره این از قدیمی هاش هست و نزدیک 2 سال پیش خریداری شده
پیشاپیش از راهنماییتون فوق العاده ممنونم :10::40::11::31:

سلام.ای کاش تو تاپیک خودش مطرح می کردید ولی خدمتتون عرض کنم:
سیستمی که شما می خواید خیلی پیچیده و گستردست چون هم بلوری پلیر می خواید و هم رکورد و هم یه سیستم سینمایی خوب.
باید یخورده انتظاراتتون رو کم کنید یا بودجتون رو بیشتر کنید تا هم بلوری بگیرید و هم رکوردر و هم سیستم سینمایی.
اگر از ضبط کردن برنامه ها و وایرلس بودن فاکتور بگیرید میتونید مدلی مثل denon 1311 تهیه کنید به همراه یه دستگاه hd player برای استفاده از هارد و لذت ببرید.حداکثر هم یک تومن میشه.

D r i v e r
24-04-2011, 01:16
سلام.ای کاش تو تاپیک خودش مطرح می کردید ولی خدمتتون عرض کنم:
سیستمی که شما می خواید خیلی پیچیده و گستردست چون هم بلوری پلیر می خواید و هم رکورد و هم یه سیستم سینمایی خوب.
باید یخورده انتظاراتتون رو کم کنید یا بودجتون رو بیشتر کنید تا هم بلوری بگیرید و هم رکوردر و هم سیستم سینمایی.
اگر از ضبط کردن برنامه ها و وایرلس بودن فاکتور بگیرید میتونید مدلی مثل denon 1311 تهیه کنید به همراه یه دستگاه hd player برای استفاده از هارد و لذت ببرید.حداکثر هم یک تومن میشه.
فکر نمیکردم اینقدر بیچیده بشه!
شاید انتظاره یا کامپیوتر رو ازش داشتم : ))
خیلی گرون میشه
با خونه که حرف زدم
همون حدود 600 - 700 هم هزینه کنن هنر کردم : )))
HD player هم کنار بذارین
یه سینما خانگی نسبتا خوب و اگه امکان داره اسپیکر های عقبش حداقل وایرلس باشن
ترجیحا اگه از برند هایی مثله سامسونگ و سونی و LG و یا پاناسونیک باشه که چه بهتر :)
حداقل فلش رو بخوره دیگه : ))
و ببخشید بابته ایجاده تاپیک اگه لازم دیدین بگین یا درخواست بدم که ادغام کنن :11:

mr_rayan
24-04-2011, 16:29
اون مدلي كه من معرفي كردم صداي خيلي شفافي داره و از سوني و پاناسونيك و ... خيلي سرتره ولي اگر شما از اين برندها مي خوايد.مدل 5580 فيليپس و يا fz900 سوني مدل هاي خوبيه.

D r i v e r
24-04-2011, 22:50
اون مدلي كه من معرفي كردم صداي خيلي شفافي داره و از سوني و پاناسونيك و ... خيلي سرتره ولي اگر شما از اين برندها مي خوايد.مدل 5580 فيليپس و يا fz900 سوني مدل هاي خوبيه.
ببخشید که هی شما رو میکشونم توی این تاپیک
:دی
اون مدلی که معرفی کردین بعید میدونم توی شهرستانی مثله کرمانشاه گیر بیاد
نمایندگی خاصی داره و امکان خرید و ارسال از شهرستان وجود داره؟
اگه نه
این مدل سونی رو بگیریم که یه جورایی هم ست باشه مشکلی داره؟(خیلی کیفیتشون فرق میکنه؟)
بلندگو ها وایرلس هستن؟؟(به خدا از سیم فراریم : )) )

mr_rayan
25-04-2011, 13:32
اگر تو شهرستانتون نداره پس بحثش فرق مي كنه علاوه بر اينكه خودتون هم تمايل زيادي براي خريدش نداريد پس بهتره كه نخريد.
صداها كه خيلي با هم تفاوت داره.
توي مدل هاي سوني اين مدل fz900 از بقيه صداي بهتري داره و وايرلس هم هستند.
طرز كار وايرلس بلندگوهاي عقب هم اينجوريه كه بلندگوهاي عقب به يك كيت وايرلس وصل ميشند و اون كيت هم به برق متصل ميشه يعني به عبارتي باز هم سيم دارند فقط نيازي نيست سيم از خود پلير تا بلندگوهاي عقبي كشيده بشه.

D r i v e r
25-04-2011, 17:07
اگر تو شهرستانتون نداره پس بحثش فرق مي كنه علاوه بر اينكه خودتون هم تمايل زيادي براي خريدش نداريد پس بهتره كه نخريد.
صداها كه خيلي با هم تفاوت داره.
توي مدل هاي سوني اين مدل fz900 از بقيه صداي بهتري داره و وايرلس هم هستند.
طرز كار وايرلس بلندگوهاي عقب هم اينجوريه كه بلندگوهاي عقب به يك كيت وايرلس وصل ميشند و اون كيت هم به برق متصل ميشه يعني به عبارتي باز هم سيم دارند فقط نيازي نيست سيم از خود پلير تا بلندگوهاي عقبي كشيده بشه.
صدا ها همیشه با هم فرق میکنن :دی
یکی گرم یکی سرد یکی تیز یکی بم و خشک و...
خیلی وقتا صدا سلیقه ای هست
ولی اصولا بیشتر افراد صدای گرم و دلنشین رو دوست دارن
بگذریم :دی
در مورد خریدن :(
راستش من تمایل دارم ولی میدونین وضعیت تو شهرستان چطوری هست
افراد به طوری شدیدی برند گرا هستن و اگه چیزی به گوششون نخورده باشه فکر میکنن به درد نمیخوره!
من خودم وقتی پیشنهادی میشه بهم از طرفه یه شخصی که تجربه داره حداقلش اینه که در موردش فکر میکنم
ولی بخوام یکی مثله بابامو قانع کنم فکر نمیکنم که بتونم : )))
خودمم خسته نمیکنم
در هر صورت خریدار واقعی اونه :|
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون :)

death_man
27-04-2011, 13:21
قیمت حدودی این 2 دستگاه دارین؟:11:

mr_rayan
27-04-2011, 21:17
قیمت حدودی این 2 دستگاه دارین؟:11:

5580 سینما بلوری هست و 600 تومن و fz900 هم حدود 650 یخورده کمتر.

death_man
28-04-2011, 12:02
5580 سینما بلوری هست و 600 تومن و fz900 هم حدود 650 یخورده کمتر.
5580 وایرلس نیست؟

D r i v e r
26-06-2012, 18:05
سلام
دوباره قصد خریدن سینمای خانگی رو داریم
انتظارات همونایی هست که توی پست اول نوشتم

1 - بیشتر کیفیت صدا مهم هست تا بلندی و قدرت صدا ، چون اهله بالا بردن صدا نیستیم ولی خوب اینطوری هم نباشه که صدا ازش در نیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه اصلا همچین چیزی؟

مرسی از راهنماییتون @};-

mohammadi23
27-06-2012, 20:36
سلام دوستان من یک بلوری پلیر سامسونگ مدل bd-c6900دارم لطفا یک مدل امپ خوب همراه با بلندگوی مناسب برای این پلیر به من معرفی کنید قیمت تا 600-700هزار تومان مشکل ندارد ضمنا جایی است که بتوان سینمای خانگی سامسونگ را بدون پلیر آن خرید

D r i v e r
30-06-2012, 23:26
سلام
دوباره قصد خریدن سینمای خانگی رو داریم
انتظارات همونایی هست که توی پست اول نوشتم

مرسی از راهنماییتون @};-
نبود؟!
یه خورده عجله ای هست
سایت پایونیر شاپ اگه برین که سیستم های صوتی اتومبیل هم داره ، سینمای خانگی هم داره از نوع پایونیر
نظرتون چیه؟!

mr_rayan
01-07-2012, 00:46
نبود؟!
یه خورده عجله ای هست
سایت پایونیر شاپ اگه برین که سیستم های صوتی اتومبیل هم داره ، سینمای خانگی هم داره از نوع پایونیر
نظرتون چیه؟!
سلام.می بینم که باز با همون انتظارات سابق برگشتی.برای اون انتظارات شما من ییار جواب دادم.همچنان هم همون جوابه ولی اگر یه سینمای استاندارد و انتظارات استاندارد با صدای عالی بخوای قضیه فرق می کنه.می تونم مدل rs33 پایونیر رو تو محدوده قیمت یک میلیون معرفی کنم.

D r i v e r
03-07-2012, 13:14
سلام.می بینم که باز با همون انتظارات سابق برگشتی.برای اون انتظارات شما من ییار جواب دادم.همچنان هم همون جوابه ولی اگر یه سینمای استاندارد و انتظارات استاندارد با صدای عالی بخوای قضیه فرق می کنه.می تونم مدل rs33 پایونیر رو تو محدوده قیمت یک میلیون معرفی کنم.

:دی
خوب دیگه برند مهم نیست
ضبط هم بکنه یا نکنه مهم نیست
فقط حداقل بتونه از روی هارد درایو بخونه
و اینکه فایلهای MKV رو هم بتونه اجرا کنه
و وایرلس هم باشه
همینا فقط :(
1 تومن هم زیاده
700 - 800 تومن نهایاتا
بعدشم اون مدل پایونیر رو نشونه بابام بدم میگه سینما خانگی گرفتی یا میخوای عروسی راه بندازی : )))

mr_rayan
05-07-2012, 02:09
خب ببین بازم یه نکته ای هست.من الان مدلی تو بازار سراغ ندارم که هم وایرلس باشه و هم از روی هارد بتونه فرمت mkv پخش کنه.الان سونی مدل های خوبی تو بازار داره که وایرلس هم هست ولی ساپورت mkv نداره.پایونیر مدل های خوبی داره که ساپورت mkv داره ولی وایرلس نیست.خودت مدلی پیدا نکردی که هر دوتا مورد رو داشته باشه؟اگر سراغ داری بگو شاید صداش رو شنیده باشم بتونم نظری بدم.

D r i v e r
07-07-2012, 11:50
هیچی سراغ ندارم خودم
فقط 3 - 4 مدل توی پایونیر شاپ دیدم
با 700 - 800 تومن چی مدلی میشه از پایونیر گرفت که MKV رو هم ساپورت کنه؟!
وایرلس هم مهم نیست :(
فوقش میگم برقکار بیاد از داخل خرطومی ها سیم رد کنه :((

mr_rayan
07-07-2012, 15:20
هیچی سراغ ندارم خودم
فقط 3 - 4 مدل توی پایونیر شاپ دیدم
با 700 - 800 تومن چی مدلی میشه از پایونیر گرفت که MKV رو هم ساپورت کنه؟!
وایرلس هم مهم نیست :(
فوقش میگم برقکار بیاد از داخل خرطومی ها سیم رد کنه :((
مدل 414 و 717 هستند.