PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش هارد اکسترنال در my computer

farshidcivil
22-04-2011, 21:53
با سلام
من یه هار د اکسترنال دارم که تو taskbar موقع اتصال یه کامپیوتر میشناستش ولی تو my computer چیزی نیست...! اطلاعات مهمی توشه یکی کمک کنه خواهشا

Dew Drop
22-04-2011, 23:43
سلام
برید به Disk Management ببینید اونجا نشون میده؟
اگه اونجا بود روش کلیک راست کنید و Change Drive letter and paths رو بزنید و یه لیبل براش انتخاب کنید و OK.

sw6lulgg
24-04-2011, 13:26
آقا منم این مشکل برام پیش اومده ولی با راهنمایی دوستمون تو defragment هم پیدا نمیکنم هارد رو... چند مدل هارد رو هم تست کردم ولی نشده... pc میشناسه هاردو ولی آیکونش تو my computer نیست...
با برنامه ی پارتیشن منیجر باز میکنم هارد هست... چیکار کنم؟؟؟؟

joe_satriani
24-04-2011, 14:55
با سلام
خوب اگه ویندوز بشناسه پس طبیعتا باید باشه
شما میتونید اینطوری تستش کنید
Drive Letter آخرین درایوی که توی my computer دارید رو ببینید چیه!
مثلا E هست ، F هست و یا هر چی ( البته به اضافه درایوهای دی وی دی و سی دی )
سپس حرف انگلیسیه بعد از اون رو بالا توی نوار آدرس my computer همون حرف رو وارد کنید و : هم بذارید
سپس Enter بزنید

موفق باشید.

sw6lulgg
24-04-2011, 16:27
ممنون از توجهتون ولی این کارم جواب نداد...
ممکنه ویروسی چیزی باشه؟؟؟
با اویرا و بیت دفندر اسکن کردم چیزی پیدا نکرد

hkhafan
24-04-2011, 16:31
سلام ؛

همین کاری که joe_satriani عزیز گفتن رو تو قسمت Run هم انجام بدید ، ببینید کار میکنه یا نه ؟

Dew Drop
24-04-2011, 17:54
آقا منم این مشکل برام پیش اومده ولی با راهنمایی دوستمون تو defragment هم پیدا نمیکنم هارد رو... چند مدل هارد رو هم تست کردم ولی نشده... pc میشناسه هاردو ولی آیکونش تو my computer نیست...
با برنامه ی پارتیشن منیجر باز میکنم هارد هست... چیکار کنم؟؟؟؟

من disk management گفتم نه defragment !!!
disk management با disk defregment خیلی فرق داره ....

sk8ter
24-04-2011, 18:19
[QUOTE=_sharifdorsa;6038896]سلام
برید به Disk Management ببینید اونجا نشون میده؟
اگه اونجا بود روش کلیک راست کنید و Change Drive letter and paths رو بزنید و یه لیبل براش انتخاب کنید و OK.
OTE]

اقا دمت گرم خیلی حال دادی
این درایوم گم شده بود هر کاری هم میکردم درست نمیشد
با این کار راحت اومد و نشونش داد
ولی دلیل اینکه اینجوری شده چیه؟
البته من پارتیشن بندی کرده بودم و اینجوری شد ولی هیچ وقت این مشکل بوجود نمی اومد!

ولی بازم ممنون
دسد طلا(به قول اصفهانیا)

king555
11-03-2013, 13:34
اقا سلام
من یه هارد اکسترنال 1 ترا بایتی دارم که الان تو کامپیوتر نمایش نمیده
تو بخش dickmanagment هم اونو به صورت unlocation نشون میده
زمانیم که هارد و وصل میکنم ارور میده که نمیتونه درایورش و نصب کنه که البته خواستم درایورشو آپ دیت کنم ولی نمیتونه درایورش و پیدا کنه تو سایت خود مدل هارد هم رفتم درایورشو دانلود کردم ولی تغییری حاصل نشد

چجوری میتونم دوباره اطلاعات هارد و بدست بیارم خیلی مهمه چون یه پروژه پایان نامه روش هست
اگه زودتر جواب بدید ممنون میشم

king555
11-03-2013, 13:35
مدل هارد اکسترنال هم western digital هستش

emkanesh
06-10-2013, 01:33
سلام من یک مشکل دارم با هاردم گفنه های دوستان رو تو بحث رو هم خوندم ولی نکته ای کارساز توش نبود
هارد من از لحاظ کاری کار میکنه و دیتکت میشه ولی با گزینه فرمت بالا میاد و میگه در صورت استفاده باید فرمت بکنید.مشکل از اینجا شروع شد که به این دستگاه های دیجیتال وصلش کردم.و پارتیشنش درسته ولی فایل سیستمش raw هست که باید ntfs یا fat باشه. اطلاعات مهم هم دارم اگه کسی از این مشکل تونسته بدون از دست دادن اطلاعاتش خوارج بشه یک کمکی بکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ealvadni
05-06-2014, 19:58
ببخشید دوستان من هم دقیقا" این مشکل رو دارم اما سیستم هارد رو میشناسه ولی در آیکن هارد در my computer نمایش داده نمیشه در disk managment هم نشون داده نمیشه . ضمنان سیستم پس از 2 دقیقه پیغام usb not recognize میده . لطفا راهنماییم کنید .

dark_boy99
05-06-2014, 23:50
سعی کنید از پورت هاب استفاده نکنید و هارد رو به پشت کیس متصل کنید و کامپیوتر رو از نو راه اندازی کنید
مشکل raw هم که جدیدا بخاطر ویروس لعنتی هست هنوز پادزهر کاملی براش درست نشده

a6543210
06-06-2014, 09:35
وقت خوندنشو ندارم
شاید کمکتون کنه دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشکل-نشناختن-هارد-اکسترنال-توسط-ویندوز-7.192099/page-1
فعلا:n12:

ealvadni
06-06-2014, 15:59
رو هیچکدوم از پورتها جواب نمیده. در ضمن کلا 2 خط بود مشکلم