PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا نرم افزاری برای شبیه سازی تایپ معرفی کنید

programmer 1
22-04-2011, 19:56
سلام ،

من نرم افزاری نیاز دارم که کلمه یا جمله ای به اون بدم و اون تایپ کنه یعنی مثلا من نوت پد رو باز میکنم و جمله مورد نظرم رو میدم به این نرم افزار و استارت رو بزنم شروع کنه تو نت پد به تایپ کردن

ممنون میشم اگه چنین نرم افزاری رو معرفی کنید .

با تشکر /.

M0RTEZA_R
23-04-2011, 10:30
من نرم افزاری نیاز دارم که کلمه یا جمله ای به اون بدم و اون تایپ کنه یعنی مثلا من نوت پد رو باز میکنم و جمله مورد نظرم رو میدم به این نرم افزار و استارت رو بزنم شروع کنه تو نت پد به تایپ کردن

شما منظورتون اینه که جملات رو تلفظ و ادا کنید و نرم افزار تایپ کنه؟؟

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

شما منظورتون اینه که جملات رو تلفظ و ادا کنید و نرم افزار تایپ کنه؟؟

programmer 1
23-04-2011, 11:25
نه ، تبدیل گفتار به نوشتار نمی خوام ، منظورم اینه که مثلا این نرم افزار رو باز کنم ، مثلا تو تکست باکسش یک کلمه خودم تایپ کنم و یا از جایی که کپی کردم اینجا پست کنم و مثلا با زدن دکمه استارت شروع کنه در محلی که کرسر رو قرار دادم تایپ کنه انگار که خودم دارم اون کلمه رو تایپ می کنم

M_i_L_i
23-04-2011, 12:50
یعنی یه برنامه سفارشی میخوای باید با برنامه نویسی یکی برات بنویسه

programmer 1
23-04-2011, 13:01
اتفاقا خودم با سی شارپ قصد داشتم بنویسم ولی چون وقت ندارم گفتم شاید نرم افزارش وجود داشته باشه ، قبلا با یک نرم افزار کار کردم که چنین امکانی داشت نمی دونم AutoIt بود اسمش ، به هر حال مطمئنم چنین برنامه وجود داره ، من زیاد با نرم افزارها ور نمیرم حالا منتظر می می مونم ببینم انجمن P30World جوابی داره برای سوال من! یا خیر؟

M_i_L_i
23-04-2011, 13:39
فکر نکنم زیاد وقت بگیره من قبلا مشابه همین توی visual basic 6 با تابع sendkey نوشته بودم که یه سری کلیدهایی که می خواستیم زده بشه رو خودش ارسال میکرد یه اسکریپت هم به زبان VBScript دارم ببین شاید بدردت بخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینا رو داخل یه فایل با پسوند vbs ذخیره کن بعد اجراش کن ببین بدردت میخوره