PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنبال فعال سازی نرم افزار Picture To Icon v3

ATA FARZADI
22-04-2011, 16:46
دوستان من برنامه Picture To Icon v3 رو دانلود کردم

نه سریالی نه کیجنی و نه کرکی واسش پیدا کردم

از دوستانی که در این موردخبری سریالی یا کرکی دارن لطف کنید برام بذارید

Dolphin 7
22-04-2011, 17:09

اسمشو تو گوگل سرچ کن همون اول کار چن تا سایت ایرانی هس که اینو واسه دانلود گذاشته , معمولا سایتای ایرانی نرم اقزارو با کرک و سریال و کیجن می ذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا کرکشو جدا گذاشتن یا با فایل اصلی با همه که اگه بخوای می تونی کلشو دانلود کنی چون حجمش زیاد نیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من با دو تا حجم متفاوت دیدم که نمی دونم چرا حجمش فرق داره شاید به خاطر کرک و این حرفاش باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکیش حدود 2 مگابایت بود یکیش حدود 6 مگابایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اینا به دردت نخورد بگو شاید بتونم کرکی چیزی واست پیدا کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza200222
24-04-2011, 18:36

اين Patch رو تست كن. ممكنه آنتي ويروس بعنوان ويروس بشناسه. ولي پاكه.

Crack - Picture To Icon 3.x

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ATA FARZADI
29-04-2011, 11:54
اسمشو تو گوگل سرچ کن همون اول کار چن تا سایت ایرانی هس که اینو واسه دانلود گذاشته , معمولا سایتای ایرانی نرم اقزارو با کرک و سریال و کیجن می ذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا کرکشو جدا گذاشتن یا با فایل اصلی با همه که اگه بخوای می تونی کلشو دانلود کنی چون حجمش زیاد نیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من با دو تا حجم متفاوت دیدم که نمی دونم چرا حجمش فرق داره شاید به خاطر کرک و این حرفاش باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکیش حدود 2 مگابایت بود یکیش حدود 6 مگابایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اینا به دردت نخورد بگو شاید بتونم کرکی چیزی واست پیدا کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطف کنی یه کرک یا کیجن معتبر برام گیر بیاری خیلی عالی میشه.:10:

اين Patch رو تست كن. ممكنه آنتي ويروس بعنوان ويروس بشناسه. ولي پاكه.

Crack - Picture To Icon 3.x

این پچ هم عمل کرد ولی ریجسترش نکرد

=======================================

بازم اگر دوستان چیزی پیدا کردن لطف کنن برام بزارن

باتشکر از شما دو دوست عزیز

Masоud
29-04-2011, 11:58
سلام

این سریال رو تست کن :

Bauer Lindemann
3354198967YCLRANTVR90123UCPEOEEXCHNMSUKJP3T1

موفق باشید :40:

Dolphin 7
02-05-2011, 22:36
اگه با سریالی که مسعود داد مشکلت حل شده که هیچی وگرنه اینو بگیر خودم تستش کردم مشکلی نداشت :

نوع لینک : مستقیم
حجم فایل : 1.66 MB

برنامه قبلیتو آنینستال کن
وختی می خوای نصبش کنی اینترنتو قط کن
موقعی که می خوای آدرسی واسه نصب کردن به برنامه ستاپ بدی مسیریو انتخاب کن که قبلا نبوده باشه ( یعنی تو اون پوشه چیزی نباشه , خالی باشه , مخصوصا پوشه ای که برنامه قبلی توش بوده نباشه )
نصب که شد چن ثانیه صب کن بعد مطمئن شو که برنامه در حال اجرا نباشه اگه بود ببندش
یعد برو تو پوشه
CracK
فایلی که تو اون پوشه اس کپی کن
بعد برو تو اون پوشه ای که برنامتو نصب کردی فایلو پیست کن
فایل کرکو اجرا کن
دو تا شکل شبیه پلنگ یا گربه سفید , سمت راستو چپ برنامه کرک هس , رو هر کودوم که می خوای یه بار کلیک کن
پایین گوشه چپ برنامه کرک یه مستطیل کوچیک هس , مرحله قبلو که انجام دادی باید منتظر شی که تو این مستطیل کلمه
OK
ظاهر شه , وختی این اتفاق افتاد یعنی برنامه کرک شده و می تونی ازش استفاده کنی