PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرفداران HP dv6-6090ee

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

d.b23
20-04-2011, 23:31
اینم از لپ تاپ جدید و فوق العاده HP -به نظرم که واقعا بی نظیره.:5:
امروز خودم خریدم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم :27:

HP dv6-6090ee

installed
Genuine Windows® 7 Home Premium 64

Processor
Intel® Core™ i7-2630QM
• 2 GHz, 6 MB L3 cache

Chipset
Intel HM65

Memory Memory
8 GB DDR3

Memory layout
(2 x 4 GB)

Maximum memory
Upgradeable to 8 GB DDR3

Memory slots
2 user accessible

Storage Internal drives
1 TB SATA (5400 rpm)

Optical drives
LightScribe Blu-ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer

Graphics Display size (diagonal)
39,6 cm (15,6") High-Definition LED HP BrightView Display

Display resolution
1366 x 768

Graphics
AMD Radeon HD 6770M (1 GB DDR5)

Expansion features Slots
Multi-Format Digital Media Card Reader for Secure Digital cards, Multimedia cards

Media devices Webcam
HP TrueVision HD Webcam with Integrated Digital Microphone (VGA low-light)

Audio features
Beats sound system

Input devices Pointing device
TouchPad supporting Multi-Touch gestures and On/Off button

Keyboard
Full size keyboard with integrated numeric keypad

Communications Network interface
Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN

Wireless technologies
802.11 b/g/n
Bluetooth wireless networking

Dimensions and weight Product weight
Starting at 2.91 kg
Weight will vary by configuration

Product dimensions (W x D x H)
37.8 x 24.68 x 3.11 cm
Dimensions will vary by configuration

Power Power supply type
120W AC Power Adapter

Battery type
6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery

Energy efficiency compliance
ENERGY STAR® qualified ; EPEAT Silver®

Security management Security management
Integrated finger print reader

What's included Warranty
1 year, carry in, parts and labour

Software included
Recovery partition (including possibility to recover system, applications and drivers separately)
Optional re-allocation of recovery partition
Recovery CD/DVD creation tool
Symantec™ Norton Internet Security™ 2011 (60 days live update)
Notebook Help & Support
HP Setup
Setup Manager
HP Support Assistant
HP ProtectSmart
Windows Live Applications
HP Games Console
EasyBits Magic Desktop
HP CloudDrive (30-days trial) Microsoft Internet Explorer
Windows Live Messenger
Adobe Reader
Adobe Flash Player
This PC is optimized for Microsoft® Office 2010. Purchase a Product Key Card or Disc to activate
full-featured Office software preloaded on this PC.

Color
Dark Umber Metal Finish

External Ports

HDMI

1 VGA
2 headphone-out
1 microphone-in
2 USB 2.0
2 USB 3.0
1 RJ45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت :حدود 1،520000 تومان

mohsenslr
21-04-2011, 07:35
مشخصات خوبی داره ! توی بازار پیدا میشه ؟

d.b23
21-04-2011, 10:53
مشخصات خوبی داره ! توی بازار پیدا میشه ؟
خودم دیروز خریدم.
در مورد گرما بگم که تا الان اصلا مشکل گرما نداشته.کاملا نرماله(فکر کنم از GE620 خنک نره)البته هنوز تو بازی تستش نکردم
:46:

mohsen19x
21-04-2011, 11:25
خیلی عالیه .فکر کنم از ge 620 سر تر باشه . به نظرت چجوریه با هاش کار کردی ؟؟؟

mohsen19x
21-04-2011, 11:51
گرافیکش از geforc 540 و ati 5750 قوی تره ؟؟ مشکل سندی بریج حل شده ؟؟

saeedx67
21-04-2011, 13:31
منم قصد خرید لپ تاپ رو دارم . دوستان میگن سونی بگیر ولی خودم بیشتر این مدل رو می پسندم .
بین این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟
HP DV6-6090 یا SONY F136

pooriya_hp
21-04-2011, 14:47
از نظر من تنها ایرادش وزن + مانیتورش هست !!

d.b23
21-04-2011, 15:28
خیلی عالیه .فکر کنم از ge 620 سر تر باشه . به نظرت چجوریه با هاش کار کردی ؟؟؟

به نظر من که از GE620 سرتره.قبل از اینکه بخرم تو نمایندگی MSI نزدیک 1 ربع داشتم با GE620 کار میکردم

گرافیکش از geforc 540 و ati 5750 قوی تره ؟؟ مشکل سندی بریج حل شده ؟؟

بله از GT540 و 5750 قویتره
تو لینک زیر میتونی هر 3 تا رو بررسی کنی

6770 تو رده High End Graphics Cards هستش و رتبش 44
5750 و GT540 تو رده Midrange Graphics هستند و به ترتیب در رتبه های 68 ,69

فکر نمیکنم مشکل دار باشه.اولین سندی بریج HP مدل 4290us بود که هیچ مشکلی نداشت و 100 % اینکه دومیشه هم هیچ مشکلی نداره

از نظر من تنها ایرادش وزن + مانیتورش هست !!
مانیتورش معمولیه(استاندارده) خیلی نمیشه بهش ایراد گرفت:46:

amir@parsa
21-04-2011, 16:38
به نظر من این لپتاپ نقاط قوت و ضعف زیر را دارد:

نقاط قوت:
ظرفیت هارد 1 ترابایتی
کارت گرافیک خوب
بلوری

نقاط ضعف:
هارد معمولی 5400
وزن سنگین 2.9
مانیتور معمولی
صدای نه چندان بالا
بدنه نسبتا معمولی از نظر استحکام

باید دید مادربوردش برای این CPU، RAM و کارت گرافیک مناسب هست یا نه

amin_g_p
21-04-2011, 16:52
به نظر من که از GE620 سرتره.قبل از اینکه بخرم تو نمایندگی MSI نزدیک 1 ربع داشتم با GE620 کار میکردم

بله از GT540 و 5750 قویتره
تو لینک زیر میتونی هر 3 تا رو بررسی کنی

فکر نمیکنم مشکل دار باشه.اولین سندی بریج HP مدل 4290us بود که هیچ مشکلی نداشت و 100 % اینکه دومیشه هم هیچ مشکلی نداره

مانیتورش معمولیه(استاندارده) خیلی نمیشه بهش ایراد گرفت:46:

مبارک باشه. با گارانتیه؟ اگه ممکنه با نرم افزار CPU-Z

64bit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید32bit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشخصات cpu و mainboard را عکس بگیرید و آپلود کنید.

برای هارد هم نرم افزار HD Tune

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه البته نسخه تریال هست که کافیه و فقط یه عکس از قسمت info بگیرید.

mohsen19x
21-04-2011, 17:46
مبارکت باشه .

میشه با این لب تاپ فیلم 3d نگاه کرد ؟ در بازی ها چجوری عملکردش ؟ میتونی عکسی از نمای جلو وعقب لب تاپ بزاری ؟؟ ممنون

pooriya_hp
21-04-2011, 19:35
مانیتورش معمولیه(استاندارده) خیلی نمیشه بهش ایراد گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله، من در مقایسه با apple و Sony گفتم !! و اینکه full hd نیست !

d.b23
22-04-2011, 00:41

کلا هاردش زیاد جالب نیست.توشیبا و چه به این حرفا !!!!

amin_g_p
22-04-2011, 00:56

کلا هاردش زیاد جالب نیست.توشیبا و چه به این حرفا !!!!

خیلی ممنون

اینم که پل جنوبی چیپستش مثل ge620 ام اس آی B2 هست ! پس چرا من هر لپ تاپی انتخاب می کنم باید B2 باشه؟ فقط l502 که توی notebookcheck دیدم B3 بود!

* * * شاید من اشتباه کنم و این مدل این ایراد را نداشته باشه.

ویرایش: اشتباه از بایوس از قبل تغییر داده شده هست و در اصل B3 می باشد که نرم افزارها اشتباه تشخیص می دهند.

amin_pwa
22-04-2011, 01:08
خوشم امد لپ تاپ قوی هست . فط گارانتی داره یا نه ؟ و اینکه بدونه بلوری مقلا با دی وی دی می دن یا نه ؟ اگر هاردش را کمتر می کردن و بلوری روش نمی زاشتن زیر ۱.۳ می شد .

d.b23
22-04-2011, 01:10
خیلی ممنون

اینم که پل جنوبی چیپستش مثل ge620 ام اس آی B2 هست ! پس چرا من هر لپ تاپی انتخاب می کنم باید B2 باشه؟ فقط l502 که توی notebookcheck دیدم B3 بود!
فکر نکنم مشکل سندی بریج داشته باشه.چیپش هم H65 هست . من ندیدم HP گزارشی در مورد لپ تاپ هاش داده باشه و فراخوانی رو هم اعلام نکرده.
نمایندگی MSI گفت که GE620 مشکلی نداره
تا الان اگر اشتباه نکنم فقط اسوس اعلام خرابی داده

d.b23
22-04-2011, 01:19
خوشم امد لپ تاپ قوی هست . فط گارانتی داره یا نه ؟ و اینکه بدونه بلوری مقلا با دی وی دی می دن یا نه ؟ اگر هاردش را کمتر می کردن و بلوری روش نمی زاشتن زیر ۱.۳ می شد .
گارانتی داره
مدل 6080ee میشه با
بدون بلو-ری
6 گیگ رم
هارد 750
قیمت بدون گارانتی 1.360000

d.b23
22-04-2011, 01:54
با نرم افزار Real Temp
دمای منوسط cpu در حالت عادی 50
و تو بازی تا حدود 70 هم رفت
که فکر میکنم واسه یه لپ تاپ با همچین کانفیگی منطقی به نظر میرسه:14:
ولی سریع فن شروع به کار میکنه و دستگاه رو خنک میکنه
پایین سمت چپ(کتار تاچ) موقع کار سنگین یکم گرم میشه
و همینطور زیر دستگاه بالا سمت چپ هم گرم میشه
:10:

mohsen19x
22-04-2011, 10:52
خیلی لب تاپ ردیفی هست .بچه ها مشکل سندی بریجش حل شده .اگه هم نه ؛ خیلی تاثیر گذاره ؟؟

amin_g_p
22-04-2011, 11:53
فکر نکنم مشکل سندی بریج داشته باشه.چیپش هم H65 هست . من ندیدم HP گزارشی در مورد لپ تاپ هاش داده باشه و فراخوانی رو هم اعلام نکرده.
نمایندگی MSI گفت که GE620 مشکلی نداره
تا الان اگر اشتباه نکنم فقط اسوس اعلام خرابی داده

با توجه به اطلاعاتی که موجوده چیپست B2 در هر صورتی سری مشکل دار چیپست های سندی بریج هست. همون طور که در سایت msi هم ذکر شده که سری جدید را به بازار دادیم (سری بدون مشکل) خبراش هم توی سایت های دیگه هست که سری بدون مشکل msi شیپینگش دوباره آغاز شد. در مورد hp را نمی دونم.

در ضمن چیپست و طراحیش مربوط می شه به اینتل اگه بگه مشکل داره یعنی هرچی اینتل هست این مشکل را داره.

(شاید هم من اشتباه می کنم کسی را هم به اشتباه نیندازم با توجه به اطلاعاتی که خوندم گفتم من خودم دوست دارم این لپ تاپ یا GE620 را بخرم ولی فعلا شک کردم.
یکی از منابع (جلوی سری hm65 نوشته b2 (Recalled):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

)

اگر کسی اطلاعات بهتر و موثق تری داره بگه من هم اگه مطمئن بشم می خوام بخرم.

d.b23
22-04-2011, 12:23
کلا مشکل خیلی بزرگی هم نیست و لی ایشالا که مشکل دار نباشه :46:

d.b23
22-04-2011, 12:33
اینم اطلاعیه HP

.princess
22-04-2011, 12:45
سلام من خودم ام اس اي 620 دارم اما الان ميخوام يه لپتاپ حرفه اي بخرم ام اس اي با فتوشاپ مشكل اساسي داره به خاطر همين هم دلمو زده ميخوام بدمش به پسر داييم اگه امكانش هست لطفا به من بگيد كه ايا اچ پي سرويس تگ داره يا نه؟مثل سايت دل كه سرويس تگ داره و محصولتونو ميتونيد ببينيد كه سفارش كدوم كشوره از دوستاني كه اين لپتاپ رو خريدن تقاضا دارم با نرم افزار جي پي يو زد يه عكس بزارن با زهم ممنون اما در مورد سندي بريج اين لپتاپ بگم كه براي مادربردهاي 65 مشكلي از اين نظر پيش نمياد چرا كه ايسوس هم نيو ريويژنشو رو 65 نصب كرده و مشكلي نداره مثل خود همين ام اس اي

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

دوست گرامي d.b23
امگانش هست از گرافيك لپتاپتون يه عكس با برنامه جي پي يو زد بگيريد؟ ميدونم كه انتخاب خيلي منطقي داشتيد من پستاي قبلي شما رو هم خوندم و در مورد دي وي 7 هم نظرات شما و دوستان رو دنبال ميكردم اگه لطف كني از گرافيكتون عكس بذاريد كه خيلي ممنونت ميشم

d.b23
22-04-2011, 13:07
همین الان با توضیحات HP چک کردم و بر اساس این نوشته لپ تاپ من مشکل دار نیست
Determine if your HP Notebook PC is affected
NOTE: The notebook PC instructions below will not work on a desktop PC.

Locate your serial number by clicking Start , entering HP and selecting HP Support Assistant (the serial number is displayed near the bottom edge of the opening window) or looking at the printed Service Tag label located in the battery bay. NOTE: Shut down your notebook and disconnect the AC adapter before removing the battery to access the Service Tag label.

If the fourth through sixth digits of the serial number are "108" or numerically higher, your HP notebook does not have the affected Intel chipset. No further action is necessary.
If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2

شماره سریال لپ تاپ من 5CH1110MZV هست و بر اساس نوشته بالا عددش از 108 بالاتره پس مشکلی نداره.در ضمن به خود HP هم ایمیل میطنم و جوابشو براتون میزارم
ولی لپ تاپ من chipset جزو سری 6 و c200 هست که HP گفته مشکل داره ولی ظبق نوشته بالا چون سریال لپ تاپم مشکل نداره اصلا نیازی به چک کردن چیپست نیست:10:

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

.princess
22-04-2011, 13:21
خيالت راحت من بهت تضمين ميدم مشكلي كه ايسوس داشت رو اچ پي نداره چون مادربردش 65 هست مثل همين ام اس اي 620 كه هيچ مشكلي نداشتم جز هموني كه بالا گفتم فقط ميمونه كار با كارت گرافيكش .خودت تا حالا باهاش بازي كردي؟مثلا مترو 2033؟ افت فرم يا لگ داشت؟ چون فردا ميخوام همين مدل رو بخرم بيشتر كارام گرافيكيه واسم كارت گرافيكش خيلي حياتيه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستي سايت اچ پي تگ نداره كه بفهميم لپتاپ سفارش كجاست؟
اگه داره بي زحمت ادرسشو ميزني تا موقع خريد چكش كنم؟ باز هم ازت ممنون

d.b23
22-04-2011, 14:14
خيالت راحت من بهت تضمين ميدم مشكلي كه ايسوس داشت رو اچ پي نداره چون مادربردش 65 هست مثل همين ام اس اي 620 كه هيچ مشكلي نداشتم جز هموني كه بالا گفتم فقط ميمونه كار با كارت گرافيكش .خودت تا حالا باهاش بازي كردي؟مثلا مترو 2033؟ افت فرم يا لگ داشت؟ چون فردا ميخوام همين مدل رو بخرم بيشتر كارام گرافيكيه واسم كارت گرافيكش خيلي حياتيه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

در مورد tag نمیدونم ولی پسوند ee میشه سفارش اروپا/آسیا
رو جعبه مال من زده shipping to Dubai به شرکت jumbo electronics
از بابت گرافیک خیالت راحت باشه تو این پست توضیح داده بودم فعلا روش crysis اجرا کردم و هیچ مشکلی نداشتم

[QUOTE=d.b23;6034837]

QUOTE]

.princess
22-04-2011, 14:19
d.b23 جان اگه امكانش هست تو اين سايت بري برنامه GPU_Z رو دانلود كني و عكسش رو بزاري تو تاپيك خيلي ممنونت ميشم :46:
اينم ادرس دانلودش
بازهم ممنون از جوابگويي سريعت چون فردا قصد خريد دارم ميخوام بدونم كارتش چه قدر قدرتمنده بازهم از محبتت ممنونم ايشالا بتونم زحمتاتو جبران كنم

amin_g_p
22-04-2011, 14:32
همین الان با توضیحات HP چک کردم و بر اساس این نوشته لپ تاپ من مشکل دار نیست
Determine if your HP Notebook PC is affected
NOTE: The notebook PC instructions below will not work on a desktop PC.

Locate your serial number by clicking Start , entering HP and selecting HP Support Assistant (the serial number is displayed near the bottom edge of the opening window) or looking at the printed Service Tag label located in the battery bay. NOTE: Shut down your notebook and disconnect the AC adapter before removing the battery to access the Service Tag label.

If the fourth through sixth digits of the serial number are "108" or numerically higher, your HP notebook does not have the affected Intel chipset. No further action is necessary.
If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2

شماره سریال لپ تاپ من 5CH1110MZV هست و بر اساس نوشته بالا عددش از 108 بالاتره پس مشکلی نداره.در ضمن به خود HP هم ایمیل میطنم و جوابشو براتون میزارم
ولی لپ تاپ من chipset جزو سری 6 و c200 هست که HP گفته مشکل داره ولی ظبق نوشته بالا چون سریال لپ تاپم مشکل نداره اصلا نیازی به چک کردن چیپست نیست:10:

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

نوشته بود (این جور که من فهمیدم) در اصل b3 هستند ولی نرم افزار ها به دلیل (اگه اشتباه نکنم) اطلاعات bios همون b2 را نشان می دهند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از راهنمایی (پس حرف من درست بود ولی نرم افزار اشتباه می کرد)

متن اصلی سایت اینتل:

d.b23
22-04-2011, 14:57

d.b23
22-04-2011, 15:02
الانم با اپراتور HP چت کردم
هر چه قدر بهش گفتم سریالم درسته ولی chipset intel 6 series/c200 هست و پرسیدم بالاخره لپ تاپ من مشکل داره یا نه؟
میگفت ببر اونجایی که ازش خریدی و آخرشم یه جواب درست و حسابی به من نداد
البنه بر اساس اعلامیه خود HP اینجور که به نظر میرسه لپ تاپ من مشکل نداره
:23:

.princess
22-04-2011, 15:09
d.b23جان ممنونم از لطفي كه در حق من كردي اين كارت گرافيك خيلي عاليه حتي Gf 550 هم به گرد پاش نميرسهچه برسه به 540 !!:8: بين دل 502 و اين مدل مونده بودم و ميدونستم كه دل جي فورس 540 2 گيگ رم داره اما اين كارت گرافيك با همين 1 گيگ رمش جي فورس رو درسته قورت ميده!!!فردا ميرم بخرمش احيانا بايد چه چيزي رو موقع خريد در نظر داشته باشم تا سرم كلاه نره؟گارانتي چه شركتي واسه اچ پي بهتره؟ بازهم ازت خيلي ممنونم

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

راستي لپتاپ شما اصلا مشكلي نداره چون مادربردش 65 هست و بيشتر مشكل رو مادربردهاي 55 شكل ميگيره اون هم مشكلي نيست كه كل سيستم از كار بيافته فقط سرعت ساتا 2 كمتر ميشه در بدترين حالت مجبور ميشي كه از پورت ساتا 3 استفاده كني بازهم ميگم لپتاپتون مشكلي نداره

amin_g_p
22-04-2011, 15:10
الانم با اپراتور HP چت کردم
هر چه قدر بهش گفتم سریالم درسته ولی chipset intel 6 series/c200 هست و پرسیدم بالاخره لپ تاپ من مشکل داره یا نه؟
میگفت ببر اونجایی که ازش خریدی و آخرشم یه جواب درست و حسابی به من نداد
البنه بر اساس اعلامیه خود HP اینجور که به نظر میرسه لپ تاپ من مشکل نداره
:23:

گفتم مشکل که نداره چون اطلاعات بایوس را تغییر ندادند این جوریه و ما را به اشتباه می اندازد مهم تاریخ تولید هست و سریال که بعد از اون تاریخ و سریال اعلام شده باشه.

شما بدون گارانتی گرفتی درسته؟ گارانتی hp معتبر در ایران هست؟

راستي لپتاپ شما اصلا مشكلي نداره چون مادربردش 65 هست و بيشتر مشكل رو مادربردهاي 55 شكل ميگيره اون هم مشكلي نيست كه كل سيستم از كار بيافته فقط سرعت ساتا 2 كمتر ميشه در بدترين حالت مجبور ميشي كه از پورت ساتا 3 استفاده كني بازهم ميگم لپتاپتون مشكلي نداره

با توجه به اطلاعات ربطی به 65 یا 67 نداره هر دو مشکل دارند و هردو ریویژن جدید B3 دارند اسوس هم که مشکل داشت 65 بود.

d.b23
22-04-2011, 15:13
d.b23جان ممنونم از لطفي كه در حق من كردي اين كارت گرافيك خيلي عاليه حتي Gf 550 هم به گرد پاش نميرسهچه برسه به 540 !!:8: بين دل 502 و اين مدل مونده بودم و ميدونستم كه دل جي فورس 540 2 گيگ رم داره اما اين كارت گرافيك با همين 1 گيگ رمش جي فورس رو درسته قورت ميده!!!فردا ميرم بخرمش احيانا بايد چه چيزي رو موقع خريد در نظر داشته باشم تا سرم كلاه نره؟گارانتي چه شركتي واسه اچ پي بهتره؟ بازهم ازت خيلي ممنونم

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

من از نگین لپ تاپ تو پاساژ پارسیان گرفتم و تقریبا گارانتیش مغازه ایه(فکر کنم همه 6090 تو بازار گارانتیش مغازه ایه) البته به من کارت گارانتی شرکت رو داد ولی همونجا تو مغازه با دستگاه روش چاپ کرد
یکماه خود دستگاه تعویض داره و یکسال هم تعویض قطعات
دستگاهی که من گرفتم همون موقع از گمرک اومد و با خود یارو رفتم از تو وانت آوردیمش و چسبش رو همونجا جلوز خودم باز کرد.(خیالم راحت بود که بلایی سرش نیاوردن)
البنه من به این مغازه اطمینان دارم و کارش هم فقط HP هست
فقط اگر پولت اضافه اومد یه هدفون beats هم بخر که همه چی نکمیل بشه :31:

بازی با طعم ATI 6770M و موزیک با طعم beats خیلی میچسبه (Dr.Re ترکونده) :5::8:

amin_pwa
22-04-2011, 15:43
d.b23جان ممنونم از لطفي كه در حق من كردي اين كارت گرافيك خيلي عاليه حتي Gf 550 هم به گرد پاش نميرسهچه برسه به 540 !! بين دل 502 و اين مدل مونده بودم و ميدونستم كه دل جي فورس 540 2 گيگ رم داره اما اين كارت گرافيك با همين 1 گيگ رمش جي فورس رو درسته قورت ميده!!!فردا ميرم بخرمش احيانا بايد چه چيزي رو موقع خريد در نظر داشته باشم تا سرم كلاه نره؟گارانتي چه شركتي واسه اچ پي بهتره؟ بازهم ازت خيلي ممنونم ---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ---------- راستي لپتاپ شما اصلا مشكلي نداره چون مادربردش 65 هست و بيشتر مشكل رو مادربردهاي 55 شكل ميگيره اون هم مشكلي نيست كه كل سيستم از كار بيافته فقط سرعت ساتا 2 كمتر ميشه در بدترين حالت مجبور ميشي كه از پورت ساتا 3 استفاده كني بازهم ميگم لپتاپتون مشكلي نداره سلام دوست عزیز بهتر دست نگه داری تو که تازه ۲ هفته هم نمیشه لپ تاپ خریدی . یکم با لپ تاپت کار کن ببین مشکلت از کجاست . به احتمال زیاد لپ تاپت ویروس داره . اگر درست نشد برو گارانتی خفتشون کن . به خاطر گارانتی ۲۰۰ گرونتر خریدی . باید حرفت را گوش کنن .

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

اره دمت گرم . مدل بدون بلوری hp هم هست . فقط hp امار خرابیش بالاست و زود داغ می کنه . ایا میشه بهش اعتماد کرد . این مدل بدون ویندوزش نیست ؟

.princess
22-04-2011, 15:59
[QUOTE=amin_pwa;6037663]سلام دوست عزیز بهتر دست نگه داری تو که تازه ۲ هفته هم نمیشه لپ تاپ خریدی . یکم با لپ تاپت کار کن ببین مشکلت از کجاست . به احتمال زیاد لپ تاپت ویروس داره . اگر درست نشد برو گارانتی خفتشون کن . به خاطر گارانتی ۲۰۰ گرونتر خریدی . باید حرفت را گوش کنن .[COLOR="Silver"]

اخه پسر داييم خيلي پايه هستش اين لپتاپ رو ازم بخره منم بهش ميخوام 1400 بدم و برم يه لپتاپ بهتر بخرم من كه پسر نيستم كه بخوام گيم بازي كنم!!پسرا بيشتر گيم ميزنن!(شوخي كردم):27: راستش دلمو زده فتوشاپ رو نميتونه ران كنه:13: حالا كه اين لپتاپ رو ديدم خوراكش فوتوشاپ و اتوكده! ولي اين لپتاپم مترو 2033 رو به طرز وحشتناكي اجرا ميكنه بنده خدا! فقط به درد بازي ميخوره بازي دوست داره پسر بازيگوشيه:31:

d.b23
22-04-2011, 16:06
اره دمت گرم . مدل بدون بلوری hp هم هست . فقط hp امار خرابیش بالاست و زود داغ می کنه . ایا میشه بهش اعتماد کرد . این مدل بدون ویندوزش نیست ؟
در مورد خرابی نظری نمیتونم بدم چون تازه 3 روزه که خریدمش ولی داییم یه HP داره که نزدیک 5 ساله داره کار میکنه و مشکلی هم نداشته.بالاخره دستگاه الکترونیکیه و هر چیزی امکانش هست.
این روزا هم شرکت ها محصولات رو جوری میسازن که یه جورایی تاریخ مصرف داشته باشه و مصرف کننده ها مجبور بشن زود تر محصول جدید بخرن :19:
دمای CPU رو که گفتم 53 هست و تو بازی هم تا 70 میره
بازم میگم فکر کنم واسه یه همچین کانفیگی طبیعی باشه:14:
البته ابنو قبول دارم که لپ ناپ های HP کلا داغ هستن

قیمت GE620 هم 3 روز پیش 1.440000 بود

.princess
22-04-2011, 16:16
ايسوس ان 53 اس وي هم دماش به 70 درجه ميرسه وقتي ازش داري كار ميكشي به نظرم چون سي پي يو هشت هسته اي هست دستگاه كاملا طبيعيه كه داغ كنه الان شنبه قرار ايسر بياد Acer 5750g كه كانفيگش دقيقا مثل دل ميمونه اما بي نهايت داغ چيزي در حدود 87 درجه ميرسه!!با اينكه ايسر امار خرابي كمتري داره اما داغترين لپتاپه!! اين دليل نميشه ولي ايسر خيلي ارزونه فكر كنم 1100 قيمتش باشه با كانفيگ دل ال 502 !!

amin_pwa
22-04-2011, 17:14
ايسوس ان 53 اس وي هم دماش به 70 درجه ميرسه وقتي ازش داري كار ميكشي به نظرم چون سي پي يو هشت هسته اي هست دستگاه كاملا طبيعيه كه داغ كنه الان شنبه قرار ايسر بياد Acer 5750g كه كانفيگش دقيقا مثل دل ميمونه اما بي نهايت داغ چيزي در حدود 87 درجه ميرسه!!با اينكه ايسر امار خرابي كمتري داره اما داغترين لپتاپه!! اين دليل نميشه ولي ايسر خيلي ارزونه فكر كنم 1100 قيمتش باشه با كانفيگ دل ال 502 !! من هم قصد خریدش را داشتم . تو سایت های خارجی گشتم دیدم مشکل دار هست . هر چند ۱ ماه که مشکلش را پیدا کردن و خریدارها باید به مرامز نمایندکی مراجعه کنند . نمی دانم.تو.ایران خوبش وارد میشه یا خرابش ؟

mohsen19x
22-04-2011, 17:32
حالا از این ها بگذریم کدام لب تاپ گرافیک قویتری برای کارها ی مثل بازی . گرافیکی .فتوشاب نقشه کشی .داره ؟ MSI GE620 یا HP 6090EE؟

d.b23
22-04-2011, 17:38
حالا از این ها بگذریم کدام لب تاپ گرافیک قویتری برای کارها ی مثل بازی . گرافیکی .فتوشاب نقشه کشی .داره ؟ MSI GE620 یا HP 6090EE؟
عزیزم در مورد گرافیک حداقل 2-3 بار تو صفحات قبلی صحبت شد
6090 خیلی قوی تره

mohsen19x
22-04-2011, 17:55
عزیزم در مورد گرافیک حداقل 2-3 بار تو صفحات قبلی صحبت شد
6090 خیلی قوی تره

نه من برای گرافیک خیلی حساسم .
به هر حال ممنونم

d.b23
22-04-2011, 18:26
به هر حال ممنونم
تو notebookchek ببین خیالت راحت تر بشه

.princess
22-04-2011, 18:40
به هر حال ممنونم

بذار راحت بگم :اگه 540 به عنوان 206 در نظر بگيريم 6770 مثل آزرا ميمونه:5:

mohsenslr
22-04-2011, 18:40
6770 معادل GT555M

.princess
22-04-2011, 18:50
من هم قصد خریدش را داشتم . تو سایت های خارجی گشتم دیدم مشکل دار هست . هر چند ۱ ماه که مشکلش را پیدا کردن و خریدارها باید به مرامز نمایندکی مراجعه کنند . نمی دانم.تو.ایران خوبش وارد میشه یا خرابش ؟

فردا ميرم امارشو با پسر داييم در ميارم ميام اينجا بهتون ميگم اما فكر نكنم ايسر هم اش دهن سوزي باشه:46: اگه بخوايم 1100 بديم به ايسر اچ پي 1350 تومن مدل 6080 كه بيشتر ميارزه:20:

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

6770 معادل GT555M

به شرطي كه مثل 6770 DDR5 باشه البته من تو كانفيگ لنوو ديدم 555 رمش DDR3 هستش:20:

mohsen19x
22-04-2011, 21:22
ولی توی کانفینگ لب تاپ msi gx680 همین گرافیک با رم DDR5 هست

- صفحه نمایش: ۱۵٫۶ LED backlight (فول اچ دی (۱۹۲۰×۱۰۸۰) و اچ دی (۱۳۶۶×۷۶۸) ) ۲- پردازنده و ROM: پردازنده چهار هسته ای Intel Core i7 2630QM Processor با رم DDR3 4GB 1333
3- دوربین: دوربین ۵ مگاپیکسلی ضبط ویدیویی ۳۰ فریم در ثانیه با ۷۲۰p
۴- وزن: ۳۵۰۰ گرم
۵- هارد: ۶۴۰GB
6- گرافیک: NVIDIA GeForce GT 555M 1GB DDR5

.princess
22-04-2011, 21:24
اين هم يه ريويو مختصر از اين لپتاپ كه فردا قرار بخرمش!:40:

DV6 6090.HP 6090 بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.

منبع :RayaneHamrah.ir

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

ولی توی کانفینگ لب تاپ msi gx680 همین گرافیک با رم DDR5 هست

- صفحه نمایش: ۱۵٫۶ LED backlight (فول اچ دی (۱۹۲۰×۱۰۸۰) و اچ دی (۱۳۶۶×۷۶۸) ) ۲- پردازنده و ROM: پردازنده چهار هسته ای Intel Core i7 2630QM Processor با رم DDR3 4GB 1333
3- دوربین: دوربین ۵ مگاپیکسلی ضبط ویدیویی ۳۰ فریم در ثانیه با ۷۲۰p
۴- وزن: ۳۵۰۰ گرم
۵- هارد: ۶۴۰GB
6- گرافیک: NVIDIA GeForce GT 555M 1GB DDR5

دوست عزيز من ام اس اي قيمتش چنده؟ قيمتش نجوميه !!! و در ضمن خروجيش فول اچ دي هست نه اينكه واقعا فول اچ دي باشه از نظر تصوير مثل 620 ميمونه و اينو بهت بگم فول اچ دي تو اينچاي كم خودشو نشون نميده:41: من كارتشو ديدم DDR3 هستش نه DDR5 پس همين مدل به صرفه تره من مدل بدون بلوري و هارد كمتر از 1 ترا شو ميخوام كه حدودا 1360 بي گارانتيشه:5:

mohsen19x
22-04-2011, 21:34

DV6 6090.HP 6090 بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

دوست عزيز من ام اس اي 620 دارم و از اين خبرايي كه ميگيد نيس:13: اصلا فول اچ دي نيس و كارت گرافيك DDR3 هست :13:فقط دوربينش اچ دي هستش كه به چه كار من ميادش؟!!! :19: در ضمن 555 نه 540 كارتش هست اينقدر بهش نمره الكي نده:13:

پیشاپیش مبارکت باشه . ولی اگه توجه کنی من لب تاپ MSI GX 680 را گفتم نه GE 620 !!!

در ضمن اگر عکسی از HP DV6 6090 EE دارید .ممنون میشم اپلود کنی .

amin_g_p
22-04-2011, 23:33

دوست عزيز من ام اس اي قيمتش چنده؟ قيمتش نجوميه !!! و در ضمن خروجيش فول اچ دي هست نه اينكه واقعا فول اچ دي باشه از نظر تصوير مثل 620 ميمونه و اينو بهت بگم فول اچ دي تو اينچاي كم خودشو نشون نميده:41: من كارتشو ديدم DDR3 هستش نه DDR5 پس همين مدل به صرفه تره من مدل بدون بلوري و هارد كمتر از 1 ترا شو ميخوام كه حدودا 1360 بي گارانتيشه:5:

پرنسس جان فردا رفتی به سلامتی بخری مدل های دیگه 6090 و 6080 و 6070 هم اگه بود قیمت بگیر (با گارانتی و بدون گارانتی) یه سوال دیگه بیمه کردن لپ تاپ بدون گارانتی خوبه؟ کلا بیمه چیکار می کنه؟ یکبار مصرفه بیمه یا دوره یکساله هرچندبار که نیاز باشه؟

d.b23
23-04-2011, 11:46
در ضمن این رنگش مشکی نیست
رنگ اصلیش قهوه ای تیره هست که تو نور های مختلف به بادمجونی و مشکی هم میزنه و واقعا خوش وزنه
راستی princess عزیز رفتی بخری در مورد پارتیشن بندیش هم بپرس.

n-95
24-04-2011, 11:42
پرنسس جان فردا رفتی به سلامتی بخری مدل های دیگه 6090 و 6080 و 6070 هم اگه بود قیمت بگیر (با گارانتی و بدون گارانتی) یه سوال دیگه بیمه کردن لپ تاپ بدون گارانتی خوبه؟ کلا بیمه چیکار می کنه؟ یکبار مصرفه بیمه یا دوره یکساله هرچندبار که نیاز باشه؟
6070 1.330.000

6080 1.410.000

6090 1.550.000

mehdi666lp
24-04-2011, 17:37
این مدل Backlit Keyboard هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
گرماش چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
فنش کار میکنه صدا زیاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
باطریش چند سل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n-95
24-04-2011, 22:43
پرنسس کجایی !؟؟!

mohsenslr
25-04-2011, 11:29
دیجی کالا 6090 و 6080 رو به ترتیب با قیمتهای 1530 و 1370 آورد.

erno69
25-04-2011, 11:44
لپ تاپ توپیه...
کسی این مدل رو دارم؟ من بین این مدل HP و Dell XPS L502 گیر کردم...!
Dell شنیدم خرابیش زیاد بوده...

mehdi666lp
25-04-2011, 12:20
این مدل Backlit Keyboard هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
گرماش چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
فنش کار میکنه صدا زیاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
باطریش چند سل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
..
سلام
جواب منو کسی که این مدل رو داره بده لطفا

n-95
25-04-2011, 18:58
.
.
.
..
سلام

پرنسس دو روز قبل میخاست بره بخره ، اما نمیدونم چه اتفاقی براش افتاد که چیزی نمیگه ، دوحالت داره

یا اینکه خیلی خوشحال شده از این مدل یا اینکه جنس بدی بوده

mehdi666lp
26-04-2011, 07:35
تا جایی که فهمیدم باطریش 6 سل هست که خیلی با وضعیت این سی پی یو کمه..........پورت eSATA هم نداره ظاهرا..........Card Reader 5 In 1 هستش........اگه Backlit داشته باشه که خوبه اگه نداشته باشه (فکر کنم نداره) تو شب خیلی ستمه.....اما مدل خوبی هست فقط یکم گرونه.....اچ پی گارانتی نداره تو ایران یه سری واسه خودشون دکه زدن میگن گارانتی اچ پی هستن اما موقعی که مشکل پیش میاد سریع از زیرش در میرن...واسه اکثر لپ تاپ ها تو ایران گارانتی انجور باید شاید وجود نداره :13:

d.b23
26-04-2011, 09:10
.
.
.
..
سلام
Backlit 1 نداره و تو شب هم به نظر من که ستم نیست.مگه PC نداره چه اتفاقی افتاده
esata هم نداره

2.گرماش نرماله و اصلا مثل HP های دیگه داغ نمیکنه

این دفعه دوم یا سومه دارم میگم دمای cpu تو حالت عادی متوسط 53 هست و نهایتا خیلی خیلی بخواد داغ بشه میشه 70 و تا حالا اصلا از 70 بالاتر نرفته
3.صدای فنشم زیاد نیست
کلا سیستم خنک کنندگی تین لپ تاپ با مدل های قبلی HP فرق مینکه و کاملا اصلاح شده(من که با 2-3 تا HP دیگه مقایسه کردم خیلی عالی بوده)-دمای کارت گرافیک ATI هم نرمالش 55 هست و نهایتا تا 62 میره
مدل های دیگه HP معمولا دمای نرمالشون روی 62 هست
4.باطریش هم 6 سل هست
دوست عزیز اگر صفحات قبلی و مشخصات لپ تاپ رو تو صفحه اول میخوندید به جواب تمام سوالاتون میرسیدید

mehdi666lp
26-04-2011, 10:26
باطریش ضعیف هست......خدایی دیگه Backlit باشه خیلی بهتره....دیگه تو شب مجبور نیستن چراغ قوه بگیرن دستشون :10:
.
.
.
ای کاش hp یه دو تا باند pioneer مینداخت روش با ساب MTX دیگه محشر بود........رنگشم مشکی بود واقعا جذاب بود و زیبا

amin_g_p
26-04-2011, 10:52
باطریش ضعیف هست......خدایی دیگه Backlit باشه خیلی بهتره....دیگه تو شب مجبور نیستن چراغ قوه بگیرن دستشون :10:
.
.
.
ای کاش hp یه دو تا باند pioneer مینداخت روش با ساب MTX دیگه محشر بود........رنگشم مشکی بود واقعا جذاب بود و زیبا

حالا چرا گیر دادی باتریش ضعیفه تنها لپ تاپی که من می شناسم و باتریش با این سی پی یو و این قیمت 9 سل تو ایران هست L502 هست.

erno69
26-04-2011, 10:54
دوستان صدای این لپ تاپ چطوره؟ بلندی و کیفیت صدا؟

mehdi666lp
26-04-2011, 12:36
حالا چرا گیر دادی باتریش ضعیفه تنها لپ تاپی که من می شناسم و باتریش با این سی پی یو و این قیمت 9 سل تو ایران هست L502 هست.
.
.
..
گیر ندادم:18: میگم ای کاش باطریش بهتر بود و بک لایت هم داشت....نظر شخصی منه

arashkhan56
26-04-2011, 12:55
منم این لپ تاپ رو (hp 6090ee) چهار شنبه هفته گذشته خریدم
فکر کنم همزمان با دوستمون d.b23 خریدم
من اول قصد خرید hp 3190 رو داشتم بعد از اون رفتم سراغ asus n53sv sx130 بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این مدل hp 6090ee با توجه به قیمتش گزینه خیلی خوبی هست
در کل لپ تاپ خوبیه و کانفیگ خیلی خوبی هم داره

d.b23
26-04-2011, 14:18
.
.
.

داداش شما می خوای لپ تاپ با کییت بخری با لپ تاپ چینی.معمولا کسی با اسپیکر لپ تاپ ولوم نمیده همه از کیفیت و خروجی صداش استفاده میکنن.
باطری 6 سل هم رو 90 % لپ تاپ ها هست و طبیعیه.

d.b23
26-04-2011, 14:52
دوستان صدای این لپ تاپ چطوره؟ بلندی و کیفیت صدا؟

کیفیت صداش عالیه و بلندی اسپیکرش هم خوبه
-به هیچ وجه صداش کم نیست.بلندی صداش مثل N61 JV هست و شایدم بلند تر و صداش از 5010 خیلی بیشتره و کیفیتشم هم فوق العادست
-بلندی صداش مثل Jbl نیست ولی کیفیت و تفکیک صداش از JBL خیلی بهتره-4 تا اسپیکر داره و همچنین 2 تا خروجی هدفون.
و خروجی صداش فوق العادست.

ِDre.Dre & Beats

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NIs0RkTbi37ppCHCMyheQ&t=1

کلا دوستانی که راجع به صداش این لپ تاپ شک دارن میتونن کمی در مورد Beats تحقیق کنن.
پردازنده و اسپیکر این لپ تاپ Beats هست و کار Dr.Dre
Dr.Dre خواننده های زیادی رو کشف کرده و به هالیوود آورده از جمله Eminem و snoop dog و ....
و لپ تاپ اختصاصی خودش هم HP مدل Beats Edition هست و از همین پردازنده تو لپ تاپ خودش استفاده میکنه.
اکثر خواننده های هالیوودی تو استودیو و برای گوش دادن آهنگ از هدفون های Beats استفاده میکنند
از جمله eminem - snoop dog- Lady Gaga-Justin Bieber -Diddy
و ستاره بسکتبال Lebron James و Thiery Henry و lucas Podolski و Boateng و Mesut Oezil و ..........

اینم لینک عکس خواننده ها و اشخاص معروفی که از Beats استفاده میکنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشعار Dr.Dre هم اینه :

People arent hearing all the music

Artists and producers work hard in the studio perfecting their sound. But people can't really hear it with normal headphones. Most headphones can't handle the bass, the detail, the dynamics. Bottom line, the music doesn't move you

With Beats, people are going to hear what the artists hear, and listen to the music the way they should: the way I do."

برای اطلاعات بیشتر میتونید به این لینک هم مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهدفون ها اصلی beats هم در ایران پیدا مشن و حداقل قیمتشون از 280 هزار تومان به بالاست
و همچنین Ear-phone هاش هم از 170 هزار تومان به بالا هستند
مواظب محصولات تقلبی Beats هم در بازار ایران باشید که با همون قیمت بالا و ظاهر اصلی فروخته میشن

erno69
26-04-2011, 15:38
ممنون از توضیحات مفیدت دوست عزیز...من که دیگه از انتخابم مطمئن شدم و همین لپ تاپ رو میخرم.

guudzila
26-04-2011, 16:23
منم همین قصدو دارم اما مشکلم اینه که از کجا و با چه گارانتی و با چه قیمتی بگیرم؟؟!!!:13:

guudzila
26-04-2011, 16:29
دوست عزیز D.B23 شما که این مدلو خریدی تا حالا مشکلی باهاش نداشتی؟

erno69
26-04-2011, 17:50
این سوال رو منم داشتم...
اگه میشه چند تا عکس هم بگیرید آپ کنید...کلی تو نت چرخیدم چیز خاصی پیدا نکردم...!

m_nazary2001
26-04-2011, 19:58
سلام من امروز گرفتمش ولی توی برنامه cpuz گرافیک رو intel نشون می ده جریان چیه؟:41:

amin_g_p
26-04-2011, 22:06
سلام من امروز گرفتمش ولی توی برنامه cpuz گرافیک رو intel نشون می ده جریان چیه؟:41:

مبارک باشه. کلا سی پی یو های نسل جدید گرافیک هم دارند و سیستم دو گرافیکس یک نرم افزار باید باشه برای nvidia که اپتیموس هست برای ATi را نمی دونم موقع کارهای سنگین سویچ می کنه اتوماتیک.

hasansoft
26-04-2011, 23:18
میتونی سویچ کنی

m_nazary2001
26-04-2011, 23:49
درایو ها رو اگه با آکرونیس تبدیل کنم ریکاوری رو خراب نمی کنه؟
از ویندوز با چی بک آپ بگیرم با خودش یا با گاست؟

d.b23
27-04-2011, 00:45
مبارک باشه
تو Desktop یه کلیک راست کن و گزینه Configure Switchable Graphics رو انتخاب کن و تنظیم رو بزار رو High Performane

واسه Recovery هم من از خود HP Recovery استفاده کردم و اتفاقا همین امروز چون ویندوزم رو پروندم مجبور شدم ازش استفاده کنم
ویندوز مثل روز اولش که اولین بار start up میشه اومد بالا و در ضمن من یه درایو با پارتیشن خود وینذوز درست کرده بودم(Shrink) که پاک شد

d.b23
27-04-2011, 01:00
تا حالا مشکلی نداشتم
عکس هم ایشالا فردا یا پس فردا میزارم

erno69
27-04-2011, 01:01
تا حالا مشکلی نداشتم
عکس هم ایشالا فردا یا پس فردا میزارم
خیلی ممنون.چون عکس ازش تو نت پیدا نمیشه...
راستی به نظر شما که داری استفاده میکنی عیب خاصی نداره این مدل؟

arashsn
27-04-2011, 10:55
سلام دوستان من تازه دیشب خریدمش الان هنوز رو شارژه میخواستم بدونم چجوری میشه از ویندوزش بک آپ گرفت فروشنده میگفت 15 تومن بده برات بگیرم! ضمنا من از این مشکلی که ابتدای بحث گفتین سر در نمیارم قضیه چقدر جدی و موثره؟

Web Design
27-04-2011, 10:56
بچه ها آخرین قیمتش چنده ؟
با 1.200 تا 2 ماه دیگه میشه گرفت ؟

Seller-R
27-04-2011, 12:37
بچه ها full hd نیست زیاد تاثیری نداره؟

Seller-R
27-04-2011, 14:12
دوستان از لپ تاپ بدون باتری استفاده کنی توی برق باشه مشکلی داره؟

hamid.acm
27-04-2011, 16:07
سلام دوستان من تازه دیشب خریدمش الان هنوز رو شارژه میخواستم بدونم چجوری میشه از ویندوزش بک آپ گرفت فروشنده میگفت 15 تومن بده برات بگیرم! ضمنا من از این مشکلی که ابتدای بحث گفتین سر در نمیارم قضیه چقدر جدی و موثره؟

مبارکت باشه.چند و با چه گارانتی تهیه کردی؟
با توجه به زمان عرضه این مدل مشکل از کار افتادن پورت ساتا2 برطرف شده. خیالت راحت

guudzila
27-04-2011, 17:21
نظرتون راجع به گارانتی شرکت سرزمین سبز چیه؟
شنیدین تا حالا؟
به این آدرس :

tah_206207
27-04-2011, 17:42
دوستانی که این لپ تاپو خریدن اولا که مبارکشون باشه دوما اگه لطف کنن و چند تا عکس ازش بگیرن ببینیم ظاهرش چطوری هست
مدل 6070 هم وزنش ۲.۹ هست؟ و اینکه مدل ۶۰۷۰ هم usb 3 داره؟ نظرتون راجع به این مدل چیه؟ چطور میشه فهمید سی پی یوش مشکلدار هست یا نه؟

arashsn
27-04-2011, 20:56
مبارکت باشه.چند و با چه گارانتی تهیه کردی؟
با توجه به زمان عرضه این مدل مشکل از کار افتادن پورت ساتا2 برطرف شده. خیالت راحت

ممنونم من تو مشهد خریدم گارانتی فرزانگان با هزینه گارانتی 1.580 شما در مورد بک آپ ویندوز میتونی راهنمایی کنی؟

d.b23
27-04-2011, 22:07
بچه ها full hd نیست زیاد تاثیری نداره؟
نه زیاد تاثیر نداره

مبارک باشه

میری تو منوی start -All programs-Recovery Manager-Recovery Media Creation
بعدش به ترتیب 4 تا DVD میزاری تو دستگاه و Recovery انجام میشه
در ضمن درایو D که اسمش ریکاوری هست به هیچ وجه نباید پاک بشه

Web Design
27-04-2011, 22:11
یکی اینجا قیمت نمیده به من ؟

Seller-R
27-04-2011, 22:36
نه زیاد تاثیر نداره

مبارک باشه

میری تو منوی start -All programs-Recovery Manager-Recovery Media Creation
بعدش به ترتیب 4 تا DVD میزاری تو دستگاه و Recovery انجام میشه
در ضمن درایو D که اسمش ریکاوری هست به هیچ وجه نباید پاک بشه
این روش شما با این روشی که از طریق Norton Ghost من بک آپ گرفتم چه فرقی می کنه؟
ممنون میشم یه توضیح بدید.

d.b23
27-04-2011, 23:57
این روش شما با این روشی که از طریق Norton Ghost من بک آپ گرفتم چه فرقی می کنه؟
ممنون میشم یه توضیح بدید.
من تا حالا با Norton بک آپ نگرفتم:14:
.لی این روشی که من گقتم رو خود HP پیشنهاد کرده و ویندور مثل روز اولش میاد بالا:46:

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

یکی اینجا قیمت نمیده به من ؟
1.520-1.590با گارانتی های مختلف

erno69
28-04-2011, 00:13
به شدت منتظر عکس از این لپ تاپیم...:10:

mehdi666lp
28-04-2011, 09:02
[QUOTE=erno69;6052536]به شدت منتظر عکس از این لپ تاپیم...:10:[/QUOTE

با تشکر از سایت یاس لپ تاپ و دیجی کالا (عکس ها از دو سایت زیر میباشد)

d.b23
28-04-2011, 10:15
اینم عکس های من :

erno69
28-04-2011, 12:05
خیلی ممنونم از دو دوستی که عکس ها رو تو فروم قرار دادن...عالی بود.

tah_206207
28-04-2011, 12:47
سلام دوستان ممنون از عکساتون
میشه بگید وزن دقیق این لپ تاپا چقده؟ چون یاس زده ۲.۹ و دیجی کالا زده ۲.۵! تو سایت اچ پی هم زدن از ۲.۹ شروع میشه که اگه وزنش ۲.۹ باشه یکم سنگین هست چون منم لپ تاپو با خودم به دانشگاه خواهم برد به نظرتون تین لپ تاپو بخرم یا نه؟ من میخوام مدل ۶۰۷۰ یا ۶۰۸۰ رو بخرم همه اینا وزنشون با هم برابره؟

IceLord
28-04-2011, 12:48
چند سوال از دوستان داشتم

كليد هاي F1 ~ F12 در حالت عادي همون عملكرد خودشون رو دارن يا بايد همراه دكمه Fn گرفته بشن؟ (منظورم مشابه دل 5010 هست)

نظرتون در مورد كيبردش چيه؟

زاويه ديد مانيتورش در چه حد هست؟

مدل بدون بلوري هم موجود هست؟ قيمتش؟

مرسي

d.b23
28-04-2011, 12:54
سلام دوستان ممنون از عکساتون
میشه بگید وزن دقیق این لپ تاپا چقده؟ چون یاس زده ۲.۹ و دیجی کالا زده ۲.۵! تو سایت اچ پی هم زدن از ۲.۹ شروع میشه که اگه وزنش ۲.۹ باشه یکم سنگین هست چون منم لپ تاپو با خودم به دانشگاه خواهم برد به نظرتون تین لپ تاپو بخرم یا نه؟ من میخوام مدل ۶۰۷۰ یا ۶۰۸۰ رو بخرم همه اینا وزنشون با هم برابره؟
ورن همشون 2.9 هست.من که با کوله میبرم دانشگاه مشکلی ندارم ولی با کیف دستی یه کم سخته
پیشنهادم اینه که کیف سه کاره استفاده کنی که برای شما مناسب تره

d.b23
28-04-2011, 13:00
چند سوال از دوستان داشتم

كليد هاي F1 ~ F12 در حالت عادي همون عملكرد خودشون رو دارن يا بايد همراه دكمه Fn گرفته بشن؟ (منظورم مشابه دل 5010 هست)

نظرتون در مورد كيبردش چيه؟

زاويه ديد مانيتورش در چه حد هست؟

مدل بدون بلوري هم موجود هست؟ قيمتش؟

مرسي
باید از Fn استفاده کنی
کیبوردش خوش دسته
زاویه دیدش عالی نیست.متوسطه -ولی رنگش خیلی خوبه
6090 مدل بلو-ری دارشه دیگه
قیمت 1520-1590 با گارانتی های مختلف

tranceyou
28-04-2011, 14:22
یه سوال اینکه حافظه اختصاصی 1 هست یعنی فقط 1گیگ کارایی داره؟ بعد اینکه این مدل کی وارد ایران شده یعنی تاریخی که

اومده؟ میخوام ببینم که ایا جدیدتر هم اومده؟؟ چون نمیخوام بگیرم و بعد از 6 ماه از رده خارج شه

mehdi666lp
28-04-2011, 14:32
یه سوال اینکه حافظه اختصاصی 1 هست یعنی فقط 1گیگ کارایی داره؟ بعد اینکه این مدل کی وارد ایران شده یعنی تاریخی که

اومده؟ میخوام ببینم که ایا جدیدتر هم اومده؟؟ چون نمیخوام بگیرم و بعد از 6 ماه از رده خارج شه
.
.
.
.
آره حافظه اختصاصی 1 گیگی هست از نوع GDDR5 هستش تازه وارده ایران شده زیاد نیست تاریخ ورودش........خوب هر روز مدل جدید وارد بازار میشه دیگه از اون سوال ها بودا

d.b23
28-04-2011, 15:08

2 هفنه هست که اومده
1 گیگ حافظه اختصاصی داره و تا 4 گیگ هم share میکنه

iranzaminn
28-04-2011, 15:16
منم امروز رفتم مدل بدون گارانتیش رو خریدم.....1500...:20:
خیلی لپ تاپ خفنی هست....یک ماه پیش پسر عموم یه لپ تاپ اچ پی خریده 1200...این اونو میخوره...:27::27:

دوستانی که پول کمتری دارن میتونن از 2 مدل 6080 و 6070 استفاده کنن که رم، هارد و دیسک نوری ضعیف تری دارن و 100 تا 200 هزار تومان از 6090 ارزون تر هستن.....

Seller-R
28-04-2011, 17:06
منم امروز رفتم مدل بدون گارانتیش رو خریدم.....1500...:20:
خیلی لپ تاپ خفنی هست....یک ماه پیش پسر عموم یه لپ تاپ اچ پی خریده 1200...این اونو میخوره...:27::27:

دوستانی که پول کمتری دارن میتونن از 2 مدل 6080 و 6070 استفاده کنن که رم، هارد و دیسک نوری ضعیف تری دارن و 100 تا 200 هزار تومان از 6090 ارزون تر هستن.....

از همونجا گرفتی ؟

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

دوستان یک برچسپ پلمپ روی خود دستگاه ندیده کسی ؟

d.b23
28-04-2011, 17:11
از همونجا گرفتی ؟

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

دوستان یک برچسپ پلمپ روی خود دستگاه ندیده کسی ؟
نه
فقط روی جعبه بود که برچسب خود شرکت HP بود

Saeidk2005
28-04-2011, 17:24
دوستان من میخوام این مدل رو بگیرم ولی بعضی ها میگن لپ تاپ های hp کیفیت خوبی ندارن و خرابیش بالاست و هم اینکه گارانتی معتبری ندارن

لطفا راهنماییم کنید . بدجوری در بلاتکیفی گیر کردم !!!

tranceyou
28-04-2011, 18:11
2 هفنه هست که اومده
1 گیگ حافظه اختصاصی داره و تا 4 گیگ هم share میکنه

ببخشید یعنی dell xps که 2گیگ اختصاصی داره بهتره یا این منظور من اینکه که در واقع 1 گیگ هست نه 4 گیگ درسته اگه بیشتر راجب این توضیح بدین ممنون میشم

Seller-R
28-04-2011, 18:58
دوستان تجربه تست دوربین رو داشتند؟

hamid.acm
28-04-2011, 19:12
این هم از شانس ما:19:
بچه ها تا حالا به صفحه کلیدش دقت کردین؟
به نظرم کلیدای جهت (بالا, پائین, چپ و راست) خیلی مزخرفه, بهتره بگم افتضاحه.
در هر صورتی که تصور کنین کار با این کلیدها روی اعصابه.
اگه عکسها رو ندیده بودم تو این هفته خریده بودمش

Seller-R
28-04-2011, 19:38

باید بگم که هیچ هم اینطور نیست من حتی بازی ماشینی هم کردم خیلی راحت و خوبه.

Seller-R
28-04-2011, 20:05
بچه ها کسی فلش یا هارد USB 3 داره؟

hamid.acm
28-04-2011, 20:08
باید بگم که هیچ هم اینطور نیست من حتی بازی ماشینی هم کردم خیلی راحت و خوبه.

آخه داداش من بازی ماشینی که نشد بازی, همیشه چپ و راست و جلو فعال هستن خیلی کم پیش میاد بخوای از دکمه پائین استفاده کنی. مثلاً یه فوتبال نیم ساعته بزن یا یه مدتی تو یه برنامه حرفه ای بین منوها حرکت کن.

بعید میدونم کسی بتونه به صفحه کلید سری f سونی ایراد بگیره!!! یه نگاهی بهش بندازین

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

بچه ها کسی فلش یا هارد USB 3 داره؟

آره داداش من هارد WD 500 دارم. چطور؟؟

erno69
28-04-2011, 20:23
این نظر شماست دوست عزیز...:20:

amin_g_p
28-04-2011, 20:36
ببخشید یعنی dell xps که 2گیگ اختصاصی داره بهتره یا این منظور من اینکه که در واقع 1 گیگ هست نه 4 گیگ درسته اگه بیشتر راجب این توضیح بدین ممنون میشم

6770 قوی تر هست همه ی گرافیک به رم اون نیست به نوع رم، سرعت هسته و ... و بهترین جا برای مقایسه لینک هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک های ریویو و آنباکسینگ: (دقیقا dv6-6090 نیست ولی همون سری هاست با کانفیگ متفاوت. یه نکته توی دومی هست که اچ پی بهشون یک کوله هم داده که باحاله اینجا هم از این کوله های اوریجینال hp پیدا می شه؟)

Seller-R
28-04-2011, 20:46
آخه داداش من بازی ماشینی که نشد بازی, همیشه چپ و راست و جلو فعال هستن خیلی کم پیش میاد بخوای از دکمه پائین استفاده کنی. مثلاً یه فوتبال نیم ساعته بزن یا یه مدتی تو یه برنامه حرفه ای بین منوها حرکت کن.

بعید میدونم کسی بتونه به صفحه کلید سری f سونی ایراد بگیره!!! یه نگاهی بهش بندازین

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

هیچی مشکلم حل شد.
ولی نظرمنو بخوای اولش من هم فکر کردم بده اما موقع کار متوجه میشی همچین بد نیست اولاش دستم به جای Up یا همون بالا میرفت رو shift اما الان استفاده راحت.

amin_pwa
28-04-2011, 22:19
سلام دوستان عزیز . کیفیت این لپ اپ چه جوریه من شاید 6070 را بگیرم .
1 داغ نمی کنه ؟
2 گارانتی کجا من دیدم گارانتی مهتاب هست ایا معتبر ؟
3 تهویه چه جوریه ؟

Seller-R
28-04-2011, 22:24
1 داغ نمی کنه ؟
3 تهویه چه جوریه ؟

خیر دما کافی و خوب هست.
گارانتی کشک شرکت معتبری گارانتی نمیکنه این گارانتی ها گارانتی مغازه هست یعنی طرف ببنده بره هیچی دستت نمی گیره پس بیمش کنی به نفعت هست.
عالی.

amin_g_p
28-04-2011, 22:47
خیر دما کافی و خوب هست.
گارانتی کشک شرکت معتبری گارانتی نمیکنه این گارانتی ها گارانتی مغازه هست یعنی طرف ببنده بره هیچی دستت نمی گیره پس بیمش کنی به نفعت هست.
عالی.

بیمه چه شرکتی خوبه؟ چند درصد قیمت حق بیمه می شه؟

Seller-R
28-04-2011, 22:53
بیمه چه شرکتی خوبه؟ چند درصد قیمت حق بیمه می شه؟
3% از قیمت دستگاه برای یک سال فکر کنم.
بیمه ایده آل خوبه.
یه شرکت معتبر.
بهش بگو اگر همینجا از دستم ولش کنم خسارتشو میدی ؟:31:

amin_pwa
28-04-2011, 23:23
بیمه ایده آل خوبه.
یه شرکت معتبر.
بهش بگو اگر همینجا از دستم ولش کنم خسارتشو میدی ؟:31:

حالا این بیمه ها اگه لپ تاپ خراب شه چی کار می کنن ؟
شرایط بیمه کردن و دادن خسازت چیه ؟

d.b23
28-04-2011, 23:32

دوست عزیز اول از همه جسارت نشه game باز حرفه ای از دسته استفاده میکنه و دوم اینکه میتونی کلید های جهت دارو رو شمار های 8-6-4 -5 num lock تنظیم کنی

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

هیچی مشکلم حل شد.
ولی نظرمنو بخوای اولش من هم فکر کردم بده اما موقع کار متوجه میشی همچین بد نیست اولاش دستم به جای Up یا همون بالا میرفت رو shift اما الان استفاده راحت.
فهمیدم مشکلت چی بود-دنبال usb 3 میگشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27:
usb 3 هاش آبی نیست ولی زیرش نوشته SS و دو تای سمت چپه :31:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

1 داغ نمی کنه ؟
3 تهویه چه جوریه ؟
امین جان خیالت راحت باشه تهویه و دما کاملا مناسبه و با بقیه hp ها فرق داره

Seller-R
28-04-2011, 23:42
دوست عزیز اول از همه جسارت نشه game باز حرفه ای از دسته استفاده میکنه و دوم اینکه میتونی کلید های جهت دارو رو شمار های 8-6-4 -5 num lock تنظیم کنی

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

فهمیدم مشکلت چی بود-دنبال usb 3 میگشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27:
usb 3 هاش آبی نیست ولی زیرش نوشته SS و دو تای سمت چپه :31:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

امین جان خیالت راحت باشه تهویه و دما کاملا مناسبه و با بقیه hp ها فرق داره

نه اتفاقا مشکل از کابل هاردم بود فهمیدم....

amin_pwa
29-04-2011, 06:12
بیمه ایده آل خوبه.
یه شرکت معتبر.
بهش بگو اگر همینجا از دستم ولش کنم خسارتشو میدی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Seller-R
29-04-2011, 06:59
نمی دونم ولی خرابی همچین نداره خودتون بهتر می دونید تو 100 تا شاید یکی .

IceLord
29-04-2011, 08:16
باید از Fn استفاده کنی
کیبوردش خوش دسته
زاویه دیدش عالی نیست.متوسطه -ولی رنگش خیلی خوبه
6090 مدل بلو-ری دارشه دیگه
قیمت 1520-1590 با گارانتی های مختلف

مرسی عزیز

از لحاظ نرم افزاری راهی هست که بشه عملکرد دکمه های F1 ~ F12 رو به صورت عادی درست کرد؟
که دیگه نیازی به گرفتن Fn نباشه؟ آخه من از این دکمه ها زیاد استفاده می کنم و گرفتن Fn میشه یه ضدحال اساسی.

مرسی

d.b23
29-04-2011, 10:54
مرسی عزیز

از لحاظ نرم افزاری راهی هست که بشه عملکرد دکمه های F1 ~ F12 رو به صورت عادی درست کرد؟
که دیگه نیازی به گرفتن Fn نباشه؟ آخه من از این دکمه ها زیاد استفاده می کنم و گرفتن Fn میشه یه ضدحال اساسی.

مرسی
شرمنده من بلد نیستم :14:

.princess
29-04-2011, 11:20
سلام به همگي شرمنده من يه مدت نبودم رفته بودم دانشگاه و گرفتاري و سر كار و مشغله و ... نتونستم حتي بيام تو نت تا اينكه ديروز رفتم hp dv6-6070 رو با گارانتي به قيمت 1300 خريداري كردم و براي هميشه ام اس اي رو دادم به پسر داييم در مورد اين لپتاپ فقط بايد بگمالله اكبر! واقعا سريعتر از اون چيزي كه فكرشو ميكردم بود :8:ساليد ورك رو كمتر از 1 ساعت رندر كردم:5: خيلي خنكتر از ام اس اي هست و كيبورد فوق العاده خوش دستي داره فنش اصلا صدا نداره و فقط يه كول پد هم براش خريدم كه اصلا ديگه داغ نميكنه مثل يه پي سي كار ميكنه من واقعا ازش راضيم اين لپتاپ واسم 5-6 سال لا اقل كار ميكنه چون من خيلي دوسش دارم و با هيچ لپتاپي حتي مك هم عوضش نميكنم بدنش هم كمي اثر انگشت ميافته اما به راحتي ميشه پاكش كرد مثل ام اس اي نيس كه با بدبختي پاكش ميكردم!!!! اما صداش خيلي واضح هست من اين لپتاپ رو با دل 502 مقايسه كردم صداشونو دل صداي بلند اما مزخرفي داره كه اصلا وضوح صدا رو نميشه توش احساس كرد ايسوس ان 53 هم بد نبود اما خيلي زشت و گرئن بود 1580 !! تازه كارايي اين رو نداره فقط تنها ايرادي كه ميشه به اين لپتاپ گرفت عدم كابل اي ساتا هست كه به درد من يكي نميخوره:11: در كل خيلي عاليه من خيلي دوسش دارم ايشالا فنش واسم 1000 سال بچرخه!!

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

از دوست خوبم ديويد بكام 23 هم ممنون كه منو راهنمايي كرد كه انتخاب خوبي داشته باشم ايشالا كه موفق باشي
راستي قيمت اين لپتاپ بدون گارنتي 1270 هست ولي باقيمت خام و بي واسطه 1250 ميشه خريدش

amin_pwa
29-04-2011, 11:23
سلام به همگي شرمنده من يه مدت نبودم رفته بودم دانشگاه و گرفتاري و سر كار و مشغله و ... نتونستم حتي بيام تو نت تا اينكه ديروز رفتم hp dv6-6070 رو با گارانتي به قيمت 1300 خريداري كردم و براي هميشه ام اس اي رو دادم به پسر داييم در مورد اين لپتاپ فقط بايد بگمالله اكبر! واقعا سريعتر از اون چيزي كه فكرشو ميكردم بود :8:ساليد ورك رو كمتر از 1 ساعت رندر كردم:5: خيلي خنكتر از ام اس اي هست و كيبورد فوق العاده خوش دستي داره فنش اصلا صدا نداره و فقط يه كول پد هم براش خريدم كه اصلا ديگه داغ نميكنه مثل يه پي سي كار ميكنه من واقعا ازش راضيم اين لپتاپ واسم 5-6 سال لا اقل كار ميكنه چون من خيلي دوسش دارم و با هيچ لپتاپي حتي مك هم عوضش نميكنم بدنش هم كمي اثر انگشت ميافته اما به راحتي ميشه پاكش كرد مثل ام اس اي نيس كه با بدبختي پاكش ميكردم!!!! اما صداش خيلي واضح هست من اين لپتاپ رو با دل 502 مقايسه كردم صداشونو دل صداي بلند اما مزخرفي داره كه اصلا وضوح صدا رو نميشه توش احساس كرد ايسوس ان 53 هم بد نبود اما خيلي زشت و گرئن بود 1580 !! تازه كارايي اين رو نداره فقط تنها ايرادي كه ميشه به اين لپتاپ گرفت عدم كابل اي ساتا هست كه به درد من يكي نميخوره:11: در كل خيلي عاليه من خيلي دوسش دارم ايشالا فنش واسم 1000 سال بچرخه!!

تبریک می گم . با با نبودی . همه سراغت را می گرفتن :10:
پس از Msi بهتره . طبق گفته شما !
فقط acer 5750 چه طوری بود یعنی این قدر افتضاح هست که فرمودین بیشتر لطفا بیشتر توضیخ می دهید ؟
در ضمن 6070 با چه کانفیگیه ! من با چندتا کانفیگ متفاوت دیدم حتی با i5 ؟
و hp را با چه گارانتی گرفتین ایا باطریش گارانتی هست ؟ باطری نوت بوک خیلی مهمه ؟ ایا بیمه کردین ؟

.princess
29-04-2011, 11:38
از MSI كه بهتره و شك ندارم ايسر هم گارنتي اوا خوشه بود ولي انگار يه مشكلي داشت كه خود فروشنده گفت گارنتي خودمونه و اوا خوشه قبول نكرده پس فهميدم كه مشكل داره ... خيلي داغ بود و كلا تركيب جالبي نداشت و صفحه LED هم در جهتهاي مختلف رنگاش فرق ميكرد:19: ولي اينم كانفيگ اون لپتاپي كه خريدم:
core i7 2630
ram 4
hdd 500 البته 7200 دور
گرافيك 6770
USB3 كه دو عدد داره
پورت HDMI
دو ورودي هدفون و يك ورودي ميكروفون
DVD RW
گارانتيش كه مال خود شركت و مغازه هست چون گارانتي اصليش تو ايران نيس فقط بايد بگردي كه چه گارانتيي ارزونتر و بهتره و باتريش هم گارانتي داره فقط اداپتور گرانتي نداره و پيكسلش تا 3 تا بسوزه تعميري داره كليه نوسانات برق هم جز گارانتيشه باتريش حدود 55 تومن و به نظرم زياد مهم نيس چون ميشه بعدا بخريش بيمه مال ايكه ازت بدزدن كه اين لپتاپ finger print داره و كسي جز من نميتونه ازش استفاده كنه:8:

amin_pwa
29-04-2011, 11:53
از MSI كه بهتره و شك ندارم ايسر هم گارنتي اوا خوشه بود ولي انگار يه مشكلي داشت كه خود فروشنده گفت گارنتي خودمونه و اوا خوشه قبول نكرده پس فهميدم كه مشكل داره ... خيلي داغ بود و كلا تركيب جالبي نداشت و صفحه LED هم در جهتهاي مختلف رنگاش فرق ميكرد:19: ولي اينم كانفيگ اون لپتاپي كه خريدم:
core i7 2630
ram 4
hdd 500 البته 7200 دور
گرافيك 6770
USB3 كه دو عدد داره
پورت HDMI
دو ورودي هدفون و يك ورودي ميكروفون
DVD RW
گارانتيش كه مال خود شركت و مغازه هست چون گارانتي اصليش تو ايران نيس فقط بايد بگردي كه چه گارانتيي ارزونتر و بهتره و باتريش هم گارانتي داره فقط اداپتور گرانتي نداره و پيكسلش تا 3 تا بسوزه تعميري داره كليه نوسانات برق هم جز گارانتيشه باتريش حدود 55 تومن و به نظرم زياد مهم نيس چون ميشه بعدا بخريش بيمه مال ايكه ازت بدزدن كه اين لپتاپ finger print داره و كسي جز من نميتونه ازش استفاده كنه:8:

بازم تبریک می گم . باریک الله خوب خریدی .
بیمه شامل خرابی قطعات می شه یا فقط برای سرقت لپ تاپه .
منظورت از فینگر پرینت همون شناسایی اثر انگشت هست .. ؟ چقدر با کلاسه ؟ ای وایه من ؟ واجب بخرمش ! :31:

guudzila
29-04-2011, 12:37

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

از دوست خوبم ديويد بكام 23 هم ممنون كه منو راهنمايي كرد كه انتخاب خوبي داشته باشم ايشالا كه موفق باشي
راستي قيمت اين لپتاپ بدون گارنتي 1270 هست ولي باقيمت خام و بي واسطه 1250 ميشه خريدش

سلام مبارک باشه:20:
این لپ تاپو تو لیست قیمت ایران اچ پی با پورت esata زدن ،خبر نداری راسته یا نه؟
از کدوم فروشگاه خریدی؟
کیف و کول پد چه مدلی خریدی،از کجا و با چه قیمتی؟
به نظرت گارانتی ایران اچ پی با توجه به این اختلاف قیمتش می ارزه؟(حدود صد تومن از اینی که گرفتی بیشتر)
ببخشید سوالا زیاد شد اخه اعصابم خورد شد از بس صبر کردم منم میخام همینو بخرم.:46:

hesam.ah
29-04-2011, 15:11

دوست من بنده تو تاپیک های دیگه هم گفتم...
اینجا هم میگم...
MSI برای بنده هم با فتوشاپ مشگل داشت....
بنده اخرین درایور کارت گرافیک رو گرفتم و نصب کردم...به راحتی مشگل رفع شد و مثل هلو فتوشاپ رو ران میکنه و استفاده میکنم ازش....البته بگم...
بنده به شخصه اشتباه کردم تو خریدم...
من چون کار سنگین ازش نمیکشم و فقط در حدد وب گردی هستم همون ایسر 5742 بسم بود...ولی خوب این حدالاقل تا 3سال دیگه فک کنم جوابمو بده...

hesam.ah
29-04-2011, 15:23
بچه ها 6090 backlight هم داره؟؟؟
اینجوری که معلوم رو پد موس و کیبورد بکلایقت داره؟

.princess
29-04-2011, 15:35
بازم تبریک می گم . باریک الله خوب خریدی .
بیمه شامل خرابی قطعات می شه یا فقط برای سرقت لپ تاپه .
منظورت از فینگر پرینت همون شناسایی اثر انگشت هست .. ؟ چقدر با کلاسه ؟ ای وایه من ؟ واجب بخرمش ! :31:

بيمه فكر نكنم شامل خرابيش بشه معمولا بيمه براي سرقت و اتش سوزي و نوسانات برق و امور غير مترقبه هست هي وايه من!! بفرماييد شام زياد نيگاه ميكنيا!!:46:

.princess
29-04-2011, 15:41
سلام مبارک باشه:20:
این لپ تاپو تو لیست قیمت ایران اچ پی با پورت esata زدن ،خبر نداری راسته یا نه؟
از کدوم فروشگاه خریدی؟
کیف و کول پد چه مدلی خریدی،از کجا و با چه قیمتی؟
به نظرت گارانتی ایران اچ پی با توجه به این اختلاف قیمتش می ارزه؟(حدود صد تومن از اینی که گرفتی بیشتر)
ببخشید سوالا زیاد شد اخه اعصابم خورد شد از بس صبر کردم منم میخام همینو بخرم.:46:

به نظرم اگه تو گارانتيش تبصره زياد داره كه اصلا نميارزه بايد شرايط گارانتي شو بخوني ولي به نظرم شما سريال نامبرشو چك كن و اينك پشت لپتاپ رو حتما از اين باركد خونا داشته باش و از همه اينا مهمتر كه مثلا 6070 يا 6080 يا 6090 بايد پسوند ee باشه كيف و كول پد زياده اما سرهم 22 كيفش شد و كول پد 13 تومن البته كول پد 3 فنه بگيري بهتره من 3 فن خريدم 13 به نظرم ارزشش رو نداره بيشتر پول بدي من از همون جايي كه دوستمون ديويد بكهام گفت خريدم در مورد پورتش هم الان بررسي كردم با كمال شرمندگي عرض كنم منم اشتباه كردم esata داره

guudzila
29-04-2011, 16:04
به نظرم اگه تو گارانتيش تبصره زياد داره كه اصلا نميارزه بايد شرايط گارانتي شو بخوني ولي به نظرم شما سريال نامبرشو چك كن و اينك پشت لپتاپ رو حتما از اين باركد خونا داشته باش و از همه اينا مهمتر كه مثلا 6070 يا 6080 يا 6090 بايد پسوند ee باشه كيف و كول پد زياده اما سرهم 22 كيفش شد و كول پد 13 تومن البته كول پد 3 فنه بگيري بهتره من 3 فن خريدم 13 به نظرم ارزشش رو نداره بيشتر پول بدي من از همون جايي كه دوستمون ديويد بكهام گفت خريدم در مورد پورتش هم الان بررسي كردم با كمال شرمندگي عرض كنم منم اشتباه كردم esata داره

ممنون واسه توضیحاتت.
سریال نامبرو کجا باید چک کرد؟
این سریال رو کارتن دستگاه هم هست؟

guudzila
29-04-2011, 16:28
شرایط گارانتی نوت بوک ایران اچ پی
* در حفظ کارت ضمانتنامه دقت فرماييد، زيرا المثني صادر نمي گردد.

* مواد مصرفي ( باطري و منبع تغذيه ) شامل گارانتي نمي باشد.

* هزينهاي حمل دستگاه به واحد هاي فني شركت بعهده خريدار مي باشد.

* اشكالاتي ناشي از نرم افزار به هيچ عنوان شامل اين ضمانتنامه نمي باشد.

* دريافت كارت به منزله پذيرش شرايط ضمانتنامه از طرف خريدار مي باشد.

* زمان بررسي نوت بوك تحت گارانتي ايران اچ پي 72 ساعت كاري بعد از پذيرش مي باشد.

* ارائه کارت ضمانتنامه جهت رفع عيب دستگاه الزامي است، در غير اين صورت هزينه تعميرات و لوازم يدكي نقداً دريافت ميگردد.
* خرابي يك تا چهار پيكسل ( براي ال سي دي نوت بوك ) طبق جدول استاندارد ارائه شده توسط كارخانه سازنده شامل گارانتي نمي باشد.
* ضمانتنامه فقط با برچسب هولوگرام داراي ارزش قانوني مي باشد، درصورت مخدوش شدن و يا عدم وجود هولوگرام اين كارت فاقد اعتبار مي باشد.
* چنانچه پلمپ دستگاه باز شده باشد و يا شماره سريال ضمانتنامه يا دستگاه مخدوش و يا با يكديگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است.

* درصورتيكه خرابي دستگاه ناشي از نوسانات برق، نفوذ مايعات، آتش سوزي، وارد آمدن ضربه، استفاده نادرست ازدستگاه، تخريب عمدي، سرويس و تعميرات توسط اشخاص غير مجاز و استفاده از لوازم مصرفي نامرغوب و غير استاندارد و هرگونه ايراد فيزيكي باشد اين ضمانت از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

* خدمات تعمير و رفع اشكال دوران ضمانت حتي المقدور در داخل كشور توسط كارشناسان شركت ايران اچ پي يا مراكز ذيصلاح انجام ميگردد. چنانچه انجام اين خدمات در داخل كشور ميسر نباشد، به صلاحديد شركت ايران اچ پي، دستگاه به نزديكترين مركز ارائه خدمات ضمانت در خارج از كشور منتقل و يا در صورت لزوم به كشور مبدا" انتقال مي يابد، كه در اين موارد انجام خدمات ضمانت بين دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجاميد. هزينه هاي ارسال و بازگشت و پي گيري مراحل انجام كار با شركت ايران اچ پي است، ولي هزينه تغييراتي كه به تشخيص شركت سازنده از شمول ضمانت خارج مي باشد از خريدار نقداً دريافت مي گرديد.

نظرتون چیه؟
شرایطش خوبه؟

Seller-R
29-04-2011, 17:11
دوستان 6090 esata داره یه خورده در مورد این وسیله و کاربردش میگید ؟

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

بيمه فكر نكنم شامل خرابيش بشه معمولا بيمه براي سرقت و اتش سوزي و نوسانات برق و امور غير مترقبه هست هي وايه من!! بفرماييد شام زياد نيگاه ميكنيا!!:46:

بیمه ایده آل من واسه که دوربین کنن گرفتم شامل خرابی آب خوردگی و ضربه و.. هم میشه.

d.b23
29-04-2011, 17:26

Princess جان مبارکت باشه ایشالا که فنش همیشه برات بچرخه
راهنمایی کردن هم فقط وظیفست .کلا استفاده از تجربه دیگران رو خیلی دوست دارم:46:

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

بچه ها 6090 backlight هم داره؟؟؟

اینجوری که معلوم رو پد موس و کیبورد بکلایقت داره؟

فقط دور پد موس داره

amin_pwa
29-04-2011, 19:54
کم کم داره از این لپ تاپ خوشم می اد . تا ببینم شی می شه .
هر جا را گشم ریوو خوب پیدا نکردم کسی از دوستان می تونه از لپتاپ چندتا عکس مشتی بگیره این جا قرار بده از بالا پایین چپ راست و کیبوردها . یه عکس ازش دیده بودم رنگش تو مایه های قهوای بود خیلی قشنگ شده بود . منتظرم

d.b23
29-04-2011, 20:01
هر جا را گشم ریوو خوب پیدا نکردم کسی از دوستان می تونه از لپتاپ چندتا عکس مشتی بگیره این جا قرار بده از بالا پایین چپ راست و کیبوردها . یه عکس ازش دیده بودم رنگش تو مایه های قهوای بود خیلی قشنگ شده بود . منتظرم
امین جان تو صفحه 10 همین تاپیک عکس گذاشتیم به مقدار لازم:27:

amir@parsa
30-04-2011, 10:50
تنها نقطه ضعف این لپتاپ نداشتن قابلیت ارتقای RAM به 16 هست
فقط همین به نظر من کسی که میخواد نهایتا 8 گیگ رم داشته باشه بهترین گزینه برای کارهای گیم و سرگرمی همین لپ تاپ هست

arashsn
30-04-2011, 11:22
سلام کسی میدونه چطوری میشه درایو c رو به دو تا پارتیشن تقسیم کرد آخه هرچی توی فرومها گشتم راه حل من نبود این لپ تاپ 3 درایوش رو خود hp گرفته یه درایو 914 گیگی برای c گذاشته با هر نرم افزاری خواستم نتونستم spilt کنم حالا میگن چون روی c ویندوز نصبه نمیشه ؟

Seller-R
30-04-2011, 14:46
سلام کسی میدونه چطوری میشه درایو c رو به دو تا پارتیشن تقسیم کرد آخه هرچی توی فرومها گشتم راه حل من نبود این لپ تاپ 3 درایوش رو خود hp گرفته یه درایو 914 گیگی برای c گذاشته با هر نرم افزاری خواستم نتونستم spilt کنم حالا میگن چون روی c ویندوز نصبه نمیشه ؟
شما Hirenn`s Boot رو دارید؟

kian00sh
30-04-2011, 14:48
یه سوال داشتم از لحاظ گرافیک برای بازی و کلا برای بازی کردن HP dv6-6090
ASUS N53SN ؟
کدوم رو پیشنهاد میکنید

ANP
30-04-2011, 14:57
امین جان تو صفحه 10 همین تاپیک عکس گذاشتیم به مقدار لازم:27:

مرجع كامل عكس های اين لپ تاپ، خود خودش نيست، ولی كپی برابر اصلشه... :5:

ANP
30-04-2011, 15:03

اولا مباركه... :46: منم ميخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااام...
فردا ميرم بخرم و بي صبرانه منتظر ففدام... فقط يه سوال اونم اينكه اين سريالش چرا اينقدددر مهمه...؟ + اينكه باركد خوان نداشته باشه و فقط سريال داشته باشه پشتش، مشكليه...؟ + اينم كه ee همون آسيا و اروپا بودنشه ديگه...؟ اين نباشه فقط keyboard اش فارسی نداره يا ايراد ديگه ای هم داره...؟؟؟
شرمنده كه ايييييييييينقدر ؟ پرسيدم... :20::20::20:

mohsenslr
30-04-2011, 15:17
یه سوال داشتم از لحاظ گرافیک برای بازی و کلا برای بازی کردن HP dv6-6090
ASUS N53SN ؟
کدوم رو پیشنهاد میکنید

HP dv6-6090

amin_pwa
30-04-2011, 15:26
تا اینجا تمام ویژگی های مورد نظر من را داشت پ فقط عمر باطریش چقدر منظورم اینه که با این پردازنده قوی و کارت گرافیک توپ و باطری ٦ سلوله چقدر در حالت عادی و فول کار می کنه ؟
اگر این هم مورد قبول من باشه می گیرمش . ☺

Seller-R
30-04-2011, 17:33
تا اینجا تمام ویژگی های مورد نظر من را داشت پ فقط عمر باطریش چقدر منظورم اینه که با این پردازنده قوی و کارت گرافیک توپ و باطری ٦ سلوله چقدر در حالت عادی و فول کار می کنه ؟
اگر این هم مورد قبول من باشه می گیرمش . ☺
1ساعته شارژش فول میشه.
وقتی هیچ کاری نگنی 4.30 ساعت نگه میدارم.

amir@parsa
30-04-2011, 17:57

شما با ویندوز 7 میتونید این کار رو انجام بدید
کافیه برید روی Computer و Right Click و Manage
بعد Disk Management و روی درایو C باز Right Click
بعد Shrink Volume مقداری که میخواهید جدا بشه رو بهش بدید و خودش بقیه اش رو آزاد می کنه میتونید استفاده کنید

amin_pwa
30-04-2011, 18:18
1ساعته شارژش فول میشه.
وقتی هیچ کاری نگنی 4.30 ساعت نگه میدارم.

اه خدای من . با این مشخصا بهترینه .... فعلانه یکی از بهترین گزینه هامه و ٥٧٥٠ ایسر و بیخیال شدیم

arashsn
30-04-2011, 19:24
شما با ویندوز 7 میتونید این کار رو انجام بدید
کافیه برید روی Computer و Right Click و Manage
بعد Disk Management و روی درایو C باز Right Click
بعد Shrink Volume مقداری که میخواهید جدا بشه رو بهش بدید و خودش بقیه اش رو آزاد می کنه میتونید استفاده کنید
ممنونم امیر جان من این کارو انجام دادم اما تو مرحله آخر میگه اگه درایو ایجاد کنی توی بوت شدن ویندوز مشکل ایجاد میشه و منم اینکارو نکردم.

arashsn
30-04-2011, 19:27
شما Hirenn`s Boot رو دارید؟
نه سلر جان ندارم باهاش چیکار میشه کرد؟ با acronis نتونستم

iKasra
30-04-2011, 20:35
دوستان امروز رفتم پایتخت واسه خرید، مغازه دارا یه حرفایی راجبش زدن که موندم بخرمش یا نه

مثل مدلای قبلی مشکل گرما داره
لوازم یدکیش (!) گیر نمیاد
اکثر اچ پی های بازار ایران ریفر هستن (اینو راست میگفتن)

یه جا هم می گفت 6090 هاردش بد سکتور شده! 6080 بخر!

میخواستم بپرسم اساتید نظرشون چیه؟ این حرفای فروشنده ها چقدر درسته؟

ضمنا از کجا میشه فرق لپ تاپ ریفر و نو رو فهمید؟ جایی هست که بشه با خیال راحت ازش خرید کرد؟

ببخشید سوالا زیاد شد، پیشاپیش ممنون:11:

guudzila
30-04-2011, 21:51
سلام
منم امروز این لپ تاپو خریدم. تا حالا وقت نکردم باهاش زیاد ور برم.
فقط اینکه پورت esata نداره و استحکام بدنش نسبت به asus یه کوچولو کمتره.
وزنشم یکم اذیت میکنه.
اینارو گفتم چون همتون مزییتاشو میدوونینو اونا گفتن نداره دیگه.
چندتا سوالم داشتم از دوستای دیگه که این مدلو خریدن.
1: داخل کارتن هیچ سی دی برنامه یا درایوری نبود؟
2: تو هارد من دوتا درایو موجوده. یکی c که ویندوزو برنامه ها روشه. یکیم RECOVERY
میخاستم بدونم این درایو که حجمش حدود پونزده گیگه همون ریکاوریه ویندوزه؟
اگه آره ،در اینصورت نیاز به BACK UP گرفتن مجدد از ویندوز هست یا نه؟

Seller-R
30-04-2011, 22:17
سلام
وزنشم یکم اذیت میکنه.
1- خیر سی دی یا چیزی نبود.
2- بله این ریکاوری مخصوص خود hp هست اما خودتون باید از recovery manager all programs یه ریکاوری بگیرید.

iranzaminn
01-05-2011, 00:42
سلام
وزنشم یکم اذیت میکنه.

دوست عزیز esata داره....
با یکی از usb 2 ها به صورت مشترک هست....:27:
یکم دقت کن....:31:

guudzila
01-05-2011, 06:33
اولا نیشتو ببند بعد چجوری با دقت کردن فهمیدی با esata مشترکه؟
من که هرچی دقت میکنم متوجه نمیشم شاید مشکل از نحوه دقت کردنمه؟؟!!
یه لطفی کن یکم توضیح بده راجع به این مشترک بودنا.راستی اون جمله اولیو شوخی کردم به دل نگیری دعوامون بشه.:46:

amir@parsa
01-05-2011, 07:04
ممنونم امیر جان من این کارو انجام دادم اما تو مرحله آخر میگه اگه درایو ایجاد کنی توی بوت شدن ویندوز مشکل ایجاد میشه و منم اینکارو نکردم.

نه بابا من 100 بار این کار رو کردم احتمالا یک هشداره ساده است برای اینکه خیلی کوچک نکنی Cرو

iKasra
01-05-2011, 10:32
دوستان امروز رفتم پایتخت واسه خرید، مغازه دارا یه حرفایی راجبش زدن که موندم بخرمش یا نه

ضمنا از کجا میشه فرق لپ تاپ ریفر و نو رو فهمید؟ جایی هست که بشه با خیال راحت ازش خرید کرد؟

میشه دوستان جواب ما رو هم بدن؟ :44:

AMIN_2731
01-05-2011, 12:28
سلام به همه

راسته که میگن بخاطر بدنه فلزیش وقتی شارژش میکنی یه کم بدنه ش برق داره؟
البته من شنیدم....:20:

amir@parsa
01-05-2011, 12:41

به نظر من رفتی بازار رضا خرید!

در هر صورت باید بدونید که این لپتاپ نمایندگی تو ایران نداره و ریسک خودش رو داره مثل سونی که غیر ایران رهجو باشه
گرمای این لپتاپ فعلا متعارف بوده و اکثر فوروم های ایرانی و غیر ایرانی در این مورد این لپتاپ رو خنک گزارش کردند
توصیه می کنم گارانتی خوب رو برای لپتاپ انتخاب کنید یا از یک فروشگاه آشنا خرید کنید که خیالتون از فردای خرید راحت باشه

دوستان دقت کنید که از هر جای ایران که خرید کنید طبق قانون اصناف شما تا 24 ساعت می تونید سیستم رو چک کنید و به فروشنده در صورتیکه مشکل داشت پس بدید "دقت کنید : به فروشنده و نه به گارانتی"
اگر فروشنده امتناع کرد با 124 تماس بگیرید و فاکتور هم همراه داشته باشید...
از فروشنده همیشه مهلت تست 24 ساعته رو بخواهید برای چک کردن همین موارد و معمولا از روی سایت همه شرکت های تولید کننده وضعیت یک لپتاپ را می شود تشخیص داد

موقع خرید لپتاپ همیشه فکر کنید که ممکنه 10 هزارتومان ارزون خریدن به قیمت از دست دادن 1.500.000 تومان تموم بشه

موفق باشید

iKasra
01-05-2011, 12:47
به نظر من رفتی بازار رضا خرید!

در هر صورت باید بدونید که این لپتاپ نمایندگی تو ایران نداره و ریسک خودش رو داره مثل سونی که غیر ایران رهجو باشه
گرمای این لپتاپ فعلا متعارف بوده و اکثر فوروم های ایرانی و غیر ایرانی در این مورد این لپتاپ رو خنک گزارش کردند
توصیه می کنم گارانتی خوب رو برای لپتاپ انتخاب کنید یا از یک فروشگاه آشنا خرید کنید که خیالتون از فردای خرید راحت باشه

دوستان دقت کنید که از هر جای ایران که خرید کنید طبق قانون اصناف شما تا 24 ساعت می تونید سیستم رو چک کنید و به فروشنده در صورتیکه مشکل داشت پس بدید "دقت کنید : به فروشنده و نه به گارانتی"
اگر فروشنده امتناع کرد با 124 تماس بگیرید و فاکتور هم همراه داشته باشید...
از فروشنده همیشه مهلت تست 24 ساعته رو بخواهید برای چک کردن همین موارد و معمولا از روی سایت همه شرکت های تولید کننده وضعیت یک لپتاپ را می شود تشخیص داد

موقع خرید لپتاپ همیشه فکر کنید که ممکنه 10 هزارتومان ارزون خریدن به قیمت از دست دادن 1.500.000 تومان تموم بشه

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون

عرض کردم، رفته بودم پایتخت، نه بازار رضا! (مجتمع کامپیوتر پایتخت منظورمه)

شما یا بقیه دوستان جایی رو می شناسید که معتبر باشه؟ اگه می شناسید لطفا پ.خ کنید.
از لحاظ قیمت هم مساله ای نیست، حاضرم 200 تومن هم بیشتر بدم اما از چیزی که میخرم مطمئن باشم.

ضمنا در مورد هاردش که میگن بدسکتور شده (؟) کسی چیزی می دونه؟

:11:

iranzaminn
01-05-2011, 13:58
اولا نیشتو ببند بعد چجوری با دقت کردن فهمیدی با esata مشترکه؟
من که هرچی دقت میکنم متوجه نمیشم شاید مشکل از نحوه دقت کردنمه؟؟!!
یه لطفی کن یکم توضیح بده راجع به این مشترک بودنا.راستی اون جمله اولیو شوخی کردم به دل نگیری دعوامون بشه.:46:

گودزیلا جان:31: اونی که من خریدم داره....و همینطور دو سه تا از بچه های دیگه همین تاپیک....میتونی پست های قبل رو چک کنی....
دقت هم که نمیخواد...بگیر یه کابل ای ساتا رو بزن به یو اس بی ها...توی هر کدوم که رفت...ای ساتا هم هست....:31:

اینم توضیحش توی سایت ها...
External Ports USB 2.0, USB 2.0/eSATA combo, USB 3.0, VGA, HDMI, Mic, Headphone

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

ممنون از راهنماییتون

عرض کردم، رفته بودم پایتخت، نه بازار رضا! (مجتمع کامپیوتر پایتخت منظورمه)

شما یا بقیه دوستان جایی رو می شناسید که معتبر باشه؟ اگه می شناسید لطفا پ.خ کنید.
از لحاظ قیمت هم مساله ای نیست، حاضرم 200 تومن هم بیشتر بدم اما از چیزی که میخرم مطمئن باشم.

ضمنا در مورد هاردش که میگن بدسکتور شده (؟) کسی چیزی می دونه؟

دوست عزیز در مورد بدسکتور که من چیزی نشنیدم و البته از لپ تاپم کاملا راضی هستم...
در مورد گارانتی خوب هم تا جایی که من میدونم بهترین گارانتی اچ پی توی ایران، تهران فالنیک ( ایران اچ پی) هست... دو مدل گارانتی هم داره یکی مدل 18 ماه گارانتی که حدود 100 تومان کشیده روی قیمت لپ تاپ و یکی هم مدل 24 ماه گارانتی + 1 سال بیمه سرقت و حوادث + کیف اوریجینال اچ پی و... که توی این مدل 200 تومان میکشه روی قیمت لپ تاپ.....آدرسشون رو هم میتونی از سایتشون بگیری...:46:

guudzila
01-05-2011, 14:42
گودزیلا جان:31: اونی که من خریدم داره....و همینطور دو سه تا از بچه های دیگه همین تاپیک....میتونی پست های قبل رو چک کنی....
دقت هم که نمیخواد...بگیر یه کابل ای ساتا رو بزن به یو اس بی ها...توی هر کدوم که رفت...ای ساتا هم هست....:31:

اینم توضیحش توی سایت ها...
External Ports USB 2.0, USB 2.0/eSATA combo, USB 3.0, VGA, HDMI, Mic, Headphone

...

ممنون می بخشی دوباره میپرسم یعنی دقیقا شکل usb هستش؟
آخه این پورتای usb من همه شبیه همن.:31: (دندونارو)

d.b23
01-05-2011, 21:02
سلام به همه

راسته که میگن بخاطر بدنه فلزیش وقتی شارژش میکنی یه کم بدنه ش برق داره؟
البته من شنیدم....:20:
جنس بدنه روش فکر میکنم متال باشه (تو یکی از سایت ها خوندم-درست و غلطش رو نمی دونم)
موقع شارژ شدن هم برق نداره
بدن من به برق لوارم برقی خیلی حساسه ولی تا حالا که مشکلی نداشتم

arashkhan56
01-05-2011, 22:13
سلام
از کسانی که hp dv6-6090ee دارن یه سوال داشتم
منم همین مدل رو تقریبا دو هفته ای هست که گرفتم
امروز که داشتم با لپ تاپ کار می کردم (البته با باطری) متوجه شدم زمانی که از دسکتاپ (والپیپر تیره) به یه صفحه روشن میرم نور led کم کم زیاد میشه(یعنی مشخصه که نور صفحه یه مقدار کم شده)
البته زمانی که از برق استفاده می کنم همچین مشکلی رو ندارم
دوستانی که این مدل رو دارن تا حالا به همچین چیزی برخورد کردن یا نه؟
این مشکلی رو که گفتم طبیعیه یا لپ تاپ ایراد داره؟
دوستان خواهشا هر چی زودتر راهنمایی کنید

d.b23
01-05-2011, 23:59
سلام
از کسانی که hp dv6-6090ee دارن یه سوال داشتم
منم همین مدل رو تقریبا دو هفته ای هست که گرفتم
امروز که داشتم با لپ تاپ کار می کردم (البته با باطری) متوجه شدم زمانی که از دسکتاپ (والپیپر تیره) به یه صفحه روشن میرم نور led کم کم زیاد میشه(یعنی مشخصه که نور صفحه یه مقدار کم شده)
البته زمانی که از برق استفاده می کنم همچین مشکلی رو ندارم
دوستانی که این مدل رو دارن تا حالا به همچین چیزی برخورد کردن یا نه؟
این مشکلی رو که گفتم طبیعیه یا لپ تاپ ایراد داره؟
دوستان خواهشا هر چی زودتر راهنمایی کنید
منم الان دقت کردم همینطوری میشه
مشکلی نداره برای ذخیره انرژیه.تو گوشی های super Amoled سامسونگ هم تصاویر و والپیپر های مشکی باطری کمتری مصرف می کنن

ANP
02-05-2011, 05:28
مشکلی نداره برای ذخیره انرژیه.تو گوشی های super Amoled سامسونگ هم تصاویر و والپیپر های مشکی باطری کمتری مصرف می کنن

بابا دمت گرم آقا...!!! منم قراره از همين 6090 بگيرم و امروز به احتمل زياد برسه(سفارش دادم).:8:
از اول تاپيك فكر كنم تنها كسی هستی كه به همه پيغامها جواب دادی و واقعا راهنمايی هات و جوابات كامل بودن...!!! اين پيغام يا سوال من نبود، ولی كلا با حركتت حال كردم، خيلی خوب... :10:
ببين، من توی صفحه 15-145# يه سوال پرسيدم كه اگه جوابشو بدی ممنون ميشم... پيشاپيش tnx :46::20:

mina.sol
02-05-2011, 08:14
سلام

منم همین لپ تاپو دارم.
میخاستم راهنمایی کنید که اگه ویندوز پریده باشه و دیسک های بک آپ رو داشته باشیم چجوری میشه ریکاوری کرد؟ در صورتی که ویندوز بالا نیادا.
بعدم چجوری میشه دوربین اینو چک کرد
ممنون

mina.sol
02-05-2011, 08:23
با سلام

میخاستم بدون اگه ویندوز بپره و بالا نیاد ولی دیسک های ریکاوری رو داشته باشیم چجوری میشه ریکاوری کرد؟
منم همین لپ تاپو دارم و اینکه چجوری میشه دوربینشو تست کرد؟
اخه هیچ برنامه ای روی لپ تاپ واسه روشن کردن دوربین پیدا نکردم.
ممنون

arashkhan56
02-05-2011, 10:08

دوست عزیز واقعا ازت ممنونم
گفتم نکنه لپ تاپم مشکل داره ولی با جواب شما خیالم راحت شد
بازم ممنون:11:

AMIN_2731
02-05-2011, 11:16
سلام به همه دوستان عزیز

بالاخره بعد از ماهها تحقیق و تفحص منم دیروز رفتم گرفتم
با گارانتی فروشگاهی شد 1500
فعلا که ازش راضیم و مشکل خاصی نداشتم فقط موقع تایپ فارسی بعضی از کلیدها چیزی که روش نوشته با چیزی که تایپ میشه فرق میکنه
مثل کلید N که روی کلید نوشته "ی" ولی "د" تایپ میکنه
:question:

AMIN_2731
02-05-2011, 11:25
3 تا سوال

1. بنظرتون اول باید پارتیشن بندی کرد یا ریکاوری گرفت؟

2. اگه بعد از یه مدت ریکاوری رو برگردونی اطلاعات کل هاردت پاک میشه؟(چون تو همین فورم یکی از بچه ها گفت بعد از ریکاوری ویندوز دوباره مثل روز اولش میشه یعنی درایو C فقط میمونه)

3. تو پارتیشن بندی از طریق شیرینگ فقط میشه درایو C رو به دوقسمت کرد یا بیشترم میشه؟

ببخشید این همه سوال پرسیدم
ممنون میشم راهنمایی کنین

arashkhan56
02-05-2011, 11:59
3 تا سوال

1. بنظرتون اول باید پارتیشن بندی کرد یا ریکاوری گرفت؟

2. اگه بعد از یه مدت ریکاوری رو برگردونی اطلاعات کل هاردت پاک میشه؟(چون تو همین فورم یکی از بچه ها گفت بعد از ریکاوری ویندوز دوباره مثل روز اولش میشه یعنی درایو C فقط میمونه)

3. تو پارتیشن بندی از طریق شیرینگ فقط میشه درایو C رو به دوقسمت کرد یا بیشترم میشه؟

ببخشید این همه سوال پرسیدم
ممنون میشم راهنمایی کنین

من فقط اینو میدونم که اول باید ریکاوری بگیری بعد پارتیشن بندی کنی
حواستون باشه اگه اول پارتیشن بندی کنی ریکاوریه لپ تاپت میپره:46:

mana341
02-05-2011, 16:58
سلام به همه دوستان عزیز

بالاخره بعد از ماهها تحقیق و تفحص منم دیروز رفتم گرفتم
با گارانتی فروشگاهی شد 1500
فعلا که ازش راضیم و مشکل خاصی نداشتم فقط موقع تایپ فارسی بعضی از کلیدها چیزی که روش نوشته با چیزی که تایپ میشه فرق میکنه
مثل کلید N که روی کلید نوشته "ی" ولی "د" تایپ میکنه
:question:

با سلام
مبارکتون باشه و ایشاله مونیتورش سالها براتون بدرخشه
در مورد صفحه کلید : اون حرف " ی " که روی کلید " N " میبینید باحتمال قریب به یقین مربوط میشه به چینش زبان عربی و اگه کیبوردتون فارسی بود همین کلید N محل حرف " د " تو زبان فارسی شیرین خودمون هست
ارادت :11:

AMIN_2731
02-05-2011, 19:22
با سلام
مبارکتون باشه و ایشاله مونیتورش سالها براتون بدرخشه
در مورد صفحه کلید : اون حرف " ی " که روی کلید " N " میبینید باحتمال قریب به یقین مربوط میشه به چینش زبان عربی و اگه کیبوردتون فارسی بود همین کلید N محل حرف " د " تو زبان فارسی شیرین خودمون هست
ارادت :11:

مرسی دوست عزیز
آره فکر کنم همین طور باشه
باید بهش عادت کنم دیگه:41:

n-95
02-05-2011, 23:36
قیمت با گارانتی تک لپ تاپ

6080---1.430

6090---1.570

با یک سال گارانتی

فردا 6080 سفارش میدم .
لپ تاپ گرفتن از زن گرفتن هم سخت تر شده .

hasansoft
03-05-2011, 00:33
سرزمین وارد کرده 1510

AMIN_2731
03-05-2011, 11:53
من فقط اینو میدونم که اول باید ریکاوری بگیری بعد پارتیشن بندی کنی
حواستون باشه اگه اول پارتیشن بندی کنی ریکاوریه لپ تاپت میپره:46:

ممنون که گفتی دوست عزیز:20:

bozorgzadeh
03-05-2011, 12:47
واسه من مهمه كه روي صفحه كليد فقط انگليسي نوشته شده باشه
اينجوري هست ؟

n-95
03-05-2011, 14:58
برای مطمئن شدن از بدون مشکل بودن لپتاپ 6090 ، از کدوم سایت باید کمک بگیرم؟

Seller-R
03-05-2011, 15:05
برای مطمئن شدن از بدون مشکل بودن لپتاپ 6090 ، از کدوم سایت باید کمک بگیرم؟

اصلا چیزی نیست که بخواد مشکلی داشته باشه.

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

اينجوري هست ؟

خیر. اینطور نیست.

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

ممنون که گفتی دوست عزیز:20:

دوست عزیز اول پارتیشن بندی کن بعد برو واسه ریکاوری با نورتون گاست هم بگیری راحت جواب کارت رو میده.

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

با سلام

میخاستم بدون اگه ویندوز بپره و بالا نیاد ولی دیسک های ریکاوری رو داشته باشیم چجوری میشه ریکاوری کرد؟
منم همین لپ تاپو دارم و اینکه چجوری میشه دوربینشو تست کرد؟
اخه هیچ برنامه ای روی لپ تاپ واسه روشن کردن دوربین پیدا نکردم.
ممنون

اوش که لپ تاپ رو روشن میکنی ESC رو بزن میاد واسه ریکاوری.
واسه دوربین هم CyberLink You Cam هست که توی All Programs سرچ کنی میاره واست.
موفق باشید.

AMIN_2731
03-05-2011, 17:38
اينجوري هست ؟

نه دوست عزیز متاسفانه کیبردش انگلیسی/عربی هست :5:

amin_pwa
03-05-2011, 21:47
دوستان من بعد ساعت ها سرش توانستم یه منبع خارجی پیدا کنم . به نظرم المانی باشه . می تونید با گوگل ترسنلیت به فارسی ترجمه کنید البته به نظر من بهتره به انگلیسی ترجمه کنید چون این طوری قابل درک تره .

فقط اگه خوب بود من را دعا کنید ☺
تشکر هم نشانه شخصیت شماست ☺

alipn1
03-05-2011, 22:15
سلام به همه دوستان عزیز
من هم بعد 5 ماه تحقیق بالاخره روی xps l501 و بعد هم 502 5 روز پیش با این لپ تاپ آشنا شدم و رفتم آخر ش خریدم اشاا... که خوب کار کنه من نظرم روی 6080 بود ولی 6070 داشت و6090 من هم حساب کردم دیدم اگه فقط رم 6070 را به 6 تبدیل کنم میشه 80 تومن و اگه به 8 تبدیل بشه 160 برام آب میخوره حالا تفاوت هارد و بلوری را هم اگه حساب کنیم که دیگه هیچ من هم 6090 را گرفتم البته یکم برام مشکل بود 200 تومن اضافه بدم اما ختم به خیر شد
خوب خود لپتاپ هم تو این 5-6 ساعتی که دیدم از بدنه که زیاد خوشم نیومد چون خیلی حساسه به نظر من اگه هم که خش بیوفته که تابلو میشه خود سیستم هم که اولین باری که IEرا اجرا کردم یه چند دقیقه ای هنگ کرد نمی دونم احتمالا مشکل از خود IE بوده چون من از سیستم انتظار خیلی زیادی دارم در مقابل سیستم من 3 core بیشتر داره باید حس اینو به من بده در مورد خود بازی های hp که روش نصبه اولین صفحه بازی (اول اول قبل از ورود به صفحه اصلی) نمی دونم چرا با مکث میاد "او ن تصویر کوه" دوستان لطفا امتحان کنن به من هم بگن بعدش این که حالا من خودم تا اون جایی که دیدم از بغل سیستم گرمای خوبی میاد بیرون ولی خود سیستم زیاد گرم نمیشه اما این گرما تو بازی کرایسیس 2 تقریبا دستو میسوزونه ولی زیاد بدنه حس گرما نمیده البته من زیاد گیم باز نیستم فقط برا تست نصب کردم و حدود 10 دقیقه بازی کردم ولی با آخرین کیفیت البته تو لود زیاد فن کار میکرد تو حین بازی زیاد سر صدا نمی کرد وبعدشم اینو از دوستان میخوام بپرسم وقتی سیستم ریست کردم یعنی اول خاموش کردم بعد از مدتی روشن کردم سیستم روشن شد ولی مانیتور چیزی نشون نداد و led ی cap lock چشمک میزد نمی دونم از چی بود وقتی ریست کردم تا حالا که مشکلی نداشته ولی فکرمو مشغول کرده نمی دونم حالا 1 ماه گارانتی تعویض داره ببینم چی میشه تا حالا که این بود انشا من بعدش ببینم چه طور میشه اگه دوستان هم سوالی در مورد سیستم داشتن بگن تا بگم اگر دانستم

d.b23
04-05-2011, 00:14
اولا مباركه... :46: منم ميخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااام...
فردا ميرم بخرم و بي صبرانه منتظر ففدام... فقط يه سوال اونم اينكه اين سريالش چرا اينقدددر مهمه...؟ + اينكه باركد خوان نداشته باشه و فقط سريال داشته باشه پشتش، مشكليه...؟ + اينم كه ee همون آسيا و اروپا بودنشه ديگه...؟ اين نباشه فقط keyboard اش فارسی نداره يا ايراد ديگه ای هم داره...؟؟؟
شرمنده كه ايييييييييينقدر ؟ پرسيدم... :20::20::20:
بچه ها ببخشید دیر به دیر جواب میدم.کلا 4-5 روز در هفته درگیر دانشگاهم:11:
بله ee سفارش اروپا و آسیاست
کیبوردش عربی داره و مشکل دیگه ای هم نداره و در ضمن جای دست برای تایپ هم مناسبه و خیلی راحت هم میتونید موس پد رو با دو تا ضربه قفل کنید که هنگام تایپ راحت باشید
در مورد سریال و بارکد هم متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم

arashkhan56
04-05-2011, 00:53
سلام به همه دوستان عزیز
من هم بعد 5 ماه تحقیق بالاخره روی xps l501 و بعد هم 502 5 روز پیش با این لپ تاپ آشنا شدم و رفتم آخر ش خریدم اشاا... که خوب کار کنه من نظرم روی 6080 بود ولی 6070 داشت و6090 من هم حساب کردم دیدم اگه فقط رم 6070 را به 6 تبدیل کنم میشه 80 تومن و اگه به 8 تبدیل بشه 160 برام آب میخوره حالا تفاوت هارد و بلوری را هم اگه حساب کنیم که دیگه هیچ من هم 6090 را گرفتم البته یکم برام مشکل بود 200 تومن اضافه بدم اما ختم به خیر شد
خوب خود لپتاپ هم تو این 5-6 ساعتی که دیدم از بدنه که زیاد خوشم نیومد چون خیلی حساسه به نظر من اگه هم که خش بیوفته که تابلو میشه خود سیستم هم که اولین باری که IEرا اجرا کردم یه چند دقیقه ای هنگ کرد نمی دونم احتمالا مشکل از خود IE بوده چون من از سیستم انتظار خیلی زیادی دارم در مقابل سیستم من 3 core بیشتر داره باید حس اینو به من بده در مورد خود بازی های hp که روش نصبه اولین صفحه بازی (اول اول قبل از ورود به صفحه اصلی) نمی دونم چرا با مکث میاد "او ن تصویر کوه" دوستان لطفا امتحان کنن به من هم بگن بعدش این که حالا من خودم تا اون جایی که دیدم از بغل سیستم گرمای خوبی میاد بیرون ولی خود سیستم زیاد گرم نمیشه اما این گرما تو بازی کرایسیس 2 تقریبا دستو میسوزونه ولی زیاد بدنه حس گرما نمیده البته من زیاد گیم باز نیستم فقط برا تست نصب کردم و حدود 10 دقیقه بازی کردم ولی با آخرین کیفیت البته تو لود زیاد فن کار میکرد تو حین بازی زیاد سر صدا نمی کرد وبعدشم اینو از دوستان میخوام بپرسم وقتی سیستم ریست کردم یعنی اول خاموش کردم بعد از مدتی روشن کردم سیستم روشن شد ولی مانیتور چیزی نشون نداد و led ی cap lock چشمک میزد نمی دونم از چی بود وقتی ریست کردم تا حالا که مشکلی نداشته ولی فکرمو مشغول کرده نمی دونم حالا 1 ماه گارانتی تعویض داره ببینم چی میشه تا حالا که این بود انشا من بعدش ببینم چه طور میشه اگه دوستان هم سوالی در مورد سیستم داشتن بگن تا بگم اگر دانستم

دوست عزیز مبارک باشه
به نظر من لپ تاپت هیچ مشکلی نداره فقط شما یه مقدار حساسی که اینم کاملا طبیعیه
منم بعضی وقتا به یه چیزایی روی لپ تاپم گیر میدم که بیا و ببین:46:

aliondvd
04-05-2011, 05:23
با سلام خدمت دوستان
آپدیت جدید بایوس 6090 HP DV6 ورژن F.06 هم اومده دوستان می تونن دانلود کنند اینم لینکش

AMIN_2731
04-05-2011, 12:26
با سلام خدمت دوستان
آپدیت جدید بایوس 6090 HP DV6 ورژن F.06 هم اومده دوستان می تونن دانلود کنند اینم لینکش

سلام دوست من
لطفا روش آپدیت کردن بایوس رو هم توضیح بدید

با تشکر

ANP
04-05-2011, 14:42
بچه ها ببخشید دیر به دیر جواب میدم.کلا 4-5 روز در هفته درگیر دانشگاهم:11:
بله ee سفارش اروپا و آسیاست
کیبوردش عربی داره و مشکل دیگه ای هم نداره و در ضمن جای دست برای تایپ هم مناسبه و خیلی راحت هم میتونید موس پد رو با دو تا ضربه قفل کنید که هنگام تایپ راحت باشید
در مورد سریال و بارکد هم متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم

ممنون دوست من، منم گرفتم... :5:
راستی blueray رو امتحان كردی ببينی واقعا هست يا نه...؟ :18::31:
تا حالا كه زياد باهاش كار نكردم ولی به نظر لپ تاپ توپيه، باهاش يه رندر گرفتم كه به نظرم زياد طول نكشيد... :8:

guudzila
04-05-2011, 16:31
با سلام
سریال نامبر لپ تاپ من 5ch1090fyh هست.

If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2.
طیق این اطلاعیه شامل مشکل چیپست اینتل میشه یا نه؟
چون دقیقا این چیپست که مشکل داره و hp گفته، تو لپ تاپ منم هست.
Intel® 6 Series/C200 Series Chipset Family pci express root port 1-1c10
دوستان لطفا جواب بدین.

aliondvd
04-05-2011, 17:44
سلام دوست من

با تشکر

سلام دوست عزیز

کاری نداره بعد از دانلود فایل آن را اجرا کنید و مراحل نصب را طی نمایید کامپیوتر خودش ریستارت می شه در اینجا به هیچ چیز دست نزنید تا آپدیت کامل شود حدود 3 یا 4 دقیقه طول می کشه دوباره ریستارت می شه و البته خاموش که بعد از 4 ثانیه دوباره خودش روشن می شه و بایوس آپدیت شده

فقط دقت کنید قبل از مراحل نصب برق لپ تاب را هم وصل کنید و در طول مراحل نصب لپ تاب را خاموش نکنید.

nima_6688
04-05-2011, 17:56
سلام دوستان کجا می شه سریال نامبر رو چک کرد و اطلاعات بالا رو گرفت؟

aliondvd
04-05-2011, 18:12
تا حالا كه زياد باهاش كار نكردم ولی به نظر لپ تاپ توپيه، باهاش يه رندر گرفتم كه به نظرم زياد طول نكشيد... :8:

من بلوری رو امتحان نکردم ولی سی دی و دی وی دی رو که بد می خونه یعنی بعضی دی وی وی ها رو کلا خالی نشون می ده ونمی خونه در صورتی که رو سیستم خانگی به راحتی همونو می خونه می خواستم ببینم مال شما هم همین طوریه ؟ و دوستان دیگه هم اگر به این مورد برخوردید اطلاع بدهید

با تشکر

nima_6688
04-05-2011, 18:24
2 پورتی که سمت مخالف ورودی شارژر یعنی سمت چپ است و ss دارد usb3 است.

.princess
04-05-2011, 20:13
با سلام
سریال نامبر لپ تاپ من 5ch1090fyh هست.

If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2.
طیق این اطلاعیه شامل مشکل چیپست اینتل میشه یا نه؟
چون دقیقا این چیپست که مشکل داره و hp گفته، تو لپ تاپ منم هست.
Intel® 6 Series/C200 Series Chipset Family pci express root port 1-1c10
دوستان لطفا جواب بدین.

دوست عزيز شما هيچ مشكلي با اين لپتاپ نداري چون سريال نامبر شما بيشتر از 108 هست و خيالت راحت باشه اچ پي مثل ايسوس خودشو خراب نميكنه چون يه برند امريكاييه نه مثل ايسوس كه برند تايوانيه و بدون مطالعه كاراي عجيب غريب ميكنه ! من سريال نامبرم 111 هست و مشكلي نداره شما هم همينطور ولي اگه سريالتون 107 يا پايينتره بايد به گام دوم بريد كه چيپست مادربردتون نبايد تو اين مرحله C200 باشه وگرنه شما مشكل داريد كه خدا رو شكر شما تو اون مرحله اول مشخصه كه هيچ مشكلي واسه شما نيست:20: چون سريال نامبرتون بالا بود ديگه نيازي به چك كردن مرحله بعدي نيس

d.b23
04-05-2011, 22:36
سلام دوست من

با تشکر
خیلی سادست
فایل رو run میکنید و بقیه کارا خودش انجام میشه
لپ تاپ restart میشه و bios شروع به آپدیت شدن میکنه و دوباره لپ تاپتون ریست میشه ولی ایندفعه ممکنه یه 20 ثانیه طول بکشه که لپ تاپ دوباره روشن بشه (دفعه دوم که restart میشه) و اونوقت ویندوز میاد بالا و bios آپدیت شده

ببخشید حواسم نبود که کاربر عزیز aliondvd قبلا مراحل رو توضیح دادن.

AMIN_2731
04-05-2011, 22:41
سلام دوست عزیز

کاری نداره بعد از دانلود فایل آن را اجرا کنید و مراحل نصب را طی نمایید کامپیوتر خودش ریستارت می شه در اینجا به هیچ چیز دست نزنید تا آپدیت کامل شود حدود 3 یا 4 دقیقه طول می کشه دوباره ریستارت می شه و البته خاموش که بعد از 4 ثانیه دوباره خودش روشن می شه و بایوس آپدیت شده

فقط دقت کنید قبل از مراحل نصب برق لپ تاب را هم وصل کنید و در طول مراحل نصب لپ تاب را خاموش نکنید.

ممنون دوست من:10:
آپدیتش کردم

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

من بلوری رو امتحان نکردم ولی سی دی و دی وی دی رو که بد می خونه یعنی بعضی دی وی وی ها رو کلا خالی نشون می ده ونمی خونه در صورتی که رو سیستم خانگی به راحتی همونو می خونه می خواستم ببینم مال شما هم همین طوریه ؟ و دوستان دیگه هم اگر به این مورد برخوردید اطلاع بدهید

با تشکر

من که تا حالا هرچی dvd گذاشتم خونده:8:

d.b23
04-05-2011, 22:41
مبارک باشه .:46:

با تشکر
واشه من که تا حالا اینطری نشده - نا سلامتی hp خودش dvd/cd رام میسازه

حالا مشکل چی بود که حل شد؟

راستی امشب بازی FLASHPOINT Red River ریختم با بالاترین گرافیک بازی کردم(مثل هلو اجرا میکرد) -پدر لپ تاپ و در آوردم دماش تا 85 رفت(البته بدون کول پد):31:

AMIN_2731
04-05-2011, 22:49
2 پورتی که سمت مخالف ورودی شارژر یعنی سمت چپ است و ss دارد usb3 است.
آره دوست من درسته 2تایه سمت چپی usb3 و سمت راستی ها usb2 هست ولی من آخرش نفهمیدم این پورت esata کدومشه usb2 بالایی یا پایینی؟(اون که چسبیده به بلو ری )؟

n-95
04-05-2011, 23:49
تشکر میکنم از مدیران انجمن ، و تخصص ویژه از دوستانی که در این قسمت به سوالات جواب میدن.:10::11::40:

یکی از دوستام میگفت لپ تاپ گرفتن از زن گرفتن سخته تره !!
بالاخره بعد از کلی تحقیق HP Pavilion DV6-6090
عقل از سر ما ربود.

امروز بالاخره خریدم.

اول از سایت hp چک کردم.

aliondvd
05-05-2011, 08:27
با سلام

دوستان آپدیت کارت گرافیک هم اومده می تونید دانلود کنید اینم لینکش

d.b23
05-05-2011, 10:53
با سلام

ولی سایت HP هنوز خودش آپدیت نداده

hamid.acm
05-05-2011, 12:20
سلام دوستان
میخواستم بدونم امتیازی که Win7 به سخت افزار این لپ تاپ داده چنده؟

kian00sh
05-05-2011, 12:49
بچها یه توضیحی درمورد چک کردن سریال بدین و لینک چک کردن و بعد از چک کردن چی مینویسه تا بفهمیم مشکل داره یا نه و این سریال کجای لپ تاپ نوشته چون من میخوام تو چند روز اینده بگیرمش
مرسی

aliondvd
05-05-2011, 12:53
ولی سایت HP هنوز خودش آپدیت نداده

این سایت خود کارت گرافیکه
hp هم از همین می گیره می زاره تو سایتش

سلام دوستان
میخواستم بدونم امتیازی که Win7 به سخت افزار این لپ تاپ داده چنده؟

امتیاز 5.9 که به خاطر هاردشه

Processor=7.4
RAM=7.6
Graphics=6.9
hard disk =5.9

ANP
05-05-2011, 15:03
مبارک باشه .:46:

واشه من که تا حالا اینطری نشده - نا سلامتی hp خودش dvd/cd رام میسازه

حالا مشکل چی بود که حل شد؟

راستی امشب بازی FLASHPOINT Red River ریختم با بالاترین گرافیک بازی کردم(مثل هلو اجرا میکرد) -پدر لپ تاپ و در آوردم دماش تا 85 رفت(البته بدون کول پد):31:

مرسی... :20::10:
برا منم هيييييييييچ مشكلی نداشته تا حال، حتی يه Data DVD داشتم كه با PC رايت كرده بودم كه بعد از يه مدت تو خالی نشونش ميداد، ديشب كه گذاشتم تو لپ تاپ مثل آب خوردن بازش كرد...! :5::5::5:
فقط نميدونم چرا گاها فنش عجيب قاط ميزنه و صداش زيادی بالا ميره...!!! :18::18::18:

siyanor
05-05-2011, 16:48
واسه مشکل فن معمولا با أپچیت بایوس مشکلتون برگرف میشه ,,,البته معمولا

.princess
05-05-2011, 16:48
ميتونيد براي تنظيمات فن بريد تو كولينگ سيستم اما اگه كول پد بخري خيلي بهتره و اصلا سيستم خنكه خنكه:5:

.princess
05-05-2011, 16:55
بچها یه توضیحی درمورد چک کردن سریال بدین و لینک چک کردن و بعد از چک کردن چی مینویسه تا بفهمیم مشکل داره یا نه و این سریال کجای لپ تاپ نوشته چون من میخوام تو چند روز اینده بگیرمش
مرسی

شماره سريلش روي كارتن و كنار جاي باتريش هست اگه چهارمين تا ششمين رقم از 108 بيشتربود ميتونيد با خيال راحت بخريد وگرنه كه هيچي اصلا ارزششو نداره

skylark
05-05-2011, 17:09
درود
princess عزیز
در مورد باتری 6090 اگه از سیستم کار کشیده بشه 3 ساعت شارژ نگه می داره؟
این که در مورد شماره سریال گفتید از چه منبعی خوندید ؟

amin_g_p
05-05-2011, 17:20
درود
princess عزیز
در مورد باتری 6090 اگه از سیستم کار کشیده بشه 3 ساعت شارژ نگه می داره؟
این که در مورد شماره سریال گفتید از چه منبعی خوندید ؟

منبع سریال خود سایت hp هست که توی صفحات اول همین تاپیک بحث شده

.princess
05-05-2011, 17:26
سلام دوست گرامي
ببراي باتري ميتونيد باتري 12 سل هم بذاريد اگه مشكل باتري داريد مطمئنا اون باتري بالاي 4 ساعت جوابگوي شماست اما من خودم وقتي كاراي معمولي با اين لپتاپ انجام ميدم بالاي 3 ساعت جواب ميده و توي كاراي گرافيكي تا 1:45 ساعت جواب داد
در مورد سريال نامبر هم از خود سايت اچ پي دوست عزيزمون d.b23 مطالبي رو اوردن و بقيه بچه ها رو راهنمايي كردن
بنده اين انتخاب خوب رو مديون ايشون هستم:20:

skylark
05-05-2011, 17:31
مرسی
چون قصد خرید 6090 رو دارم،این مسئله سریال نامبر خیلی مهم بود.

.princess
05-05-2011, 17:46
با سلام

از دوستان كسي تونسته بره تو اين لينك؟! من كه هر كاري كردم نتونستم حتي با وي پيي ان هم نتونستم برم اولش فكر كردم فيلتره اما اصلا صفحه لود نميشه كسي ميتونه كمكي كنه؟:41:

.princess
05-05-2011, 17:57
الان تونستم با وي پي ان برم انگار فيلــتر شده بود چندتا اپديت سنگين بود من چون دايل اپ دارم نميتونم دانلودشون كنم :41: دو تا اپديت چهل وخورده اي و يه اپديت 70 مگي بود و يه اپديت 1 مگي هم بود كه من اون يك مگي رو تونستم دانلود كنم:41: لعنت به سرعت اينترنت!

tah_206207
05-05-2011, 19:00
سلام دوستان من بین این ۲ لپ تاپ گیر کردم نمیدونم کدومشو انتخاب کنم!

که دوستان تو بخش مشاوره گفتن اگه مانیتور ایسوس full hd بود و از سری new revision بود ایسوس رو انتخاب کنم در غیر اینصورت hp رو انتخاب کنم شما چی پیشنهاد میدید؟

anex
05-05-2011, 19:08
با سلام به همه دوستان من 2 هفته پیش یک لپ تاپ Hp 6090ee خریدم واقعا" عالیه . . .
ولی بر اثر یک اشتباه تمام هارد رو فرمت کردم و حالا می خوام ریکاوری کنم نمیشه. چون یک درایو مخفی بود که مخصوص ریکاوری بود ولی من ازش 6 دی وی دی بک آپ دارم و الان لنگ اون فایل ریکاوری ام از دوستانی تقاضای راهنمایی دارم. . .
aminghazi69@gmail.com

.princess
05-05-2011, 19:46
راستي همون 1 گيگي رو نصب كردم اما ميگه كه اين اپديت واسه گرافيك شما نيس منم با دوستمون d.b23 موافقم هر چي اپديت اگه قرار باشه واسه 6090 يا مدلاي ديگه بياد تو خود سايت ميزنه مثل همون اپديتي كه واسه بايوسش گذاشته بود:20:
دوست گرامي tah_206207
من تنها لپتاپ فول اچ دي واقعي كه ديدم مك بود و فقط يه مدل از وايو فول اچ دي بود ولي كانفيگ پاييني داشت اگه كانفيگ واست مهمه اچ پي اين مدلش خوب از اب در اومده وگرنه منتظر لنوو باش كه از وايو بهتره اما كمي گرونه من واسم كانفيگ بيشتر مهمتره ايسوس اس وي رو پيشنهاد ميكنم سمتش نري اما اگه بازهم دلت به ايسوس هست k53 خيلي خيلي بهتره فقط 50 تومن گرونتره منتها usb3 نداره
ايشالا موفق باشي

aliondvd
05-05-2011, 20:20
الان تونستم با وي پي ان برم انگار فيلــتر شده بود چندتا اپديت سنگين بود من چون دايل اپ دارم نميتونم دانلودشون كنم :41: دو تا اپديت چهل وخورده اي و يه اپديت 70 مگي بود و يه اپديت 1 مگي هم بود كه من اون يك مگي رو تونستم دانلود كنم:41: لعنت به سرعت اينترنت!

دوست عزیز لینک سالمه و فیلتر هم نیست همین الان تست کردم

در مورد سرعت اینترنت هم آسون ترین راهش استفاده از GPRS ایرانسله می تونی 1000 تومان بدی 200 مگ دانلود داشته باشی و همش یکی دو ساعته دانلود می شه

راستي همون 1 گيگي (مگی)رو نصب كردم اما ميگه كه اين اپديت واسه گرافيك شما نيس منم با دوستمون d.b23 موافقم هر چي اپديت اگه قرار باشه واسه 6090 يا مدلاي ديگه بياد تو خود سايت ميزنه مثل همون اپديتي كه واسه بايوسش گذاشته بود:20:

شما Catalyst Control Center رو دانلود کن
اینم ورژن بهد از آپدیت گرافیک خودم

Driver Packaging Version 8.81.4.1-101230a-111335C-HP
Provider ATI Technologies Inc.
2D Driver Version 8.01.01.1114
2D Driver File Path /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/ControlSet001/Control/CLASS/{4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}/0001
Direct3D Version 7.14.10.0806
OpenGL Version 6.14.10.10428
Catalyst Control Center Version 2011.0405.2218.38205

شما هم ورژن Catalyst Control Center دستگاه خودتونو بزارید ببینید کدام بیشتره:5:

aliondvd
05-05-2011, 20:40
در ضمن دوستان فایل های نصبیه کلیه درایورها و نرم افزارهای روی لپ تاب توی درایور C شاخه ی SwSetup موجوده می تونید ازشون یه کپی تهیه کنید و داشته باشید تا هر زمان که خواستید ویندوز عوض کنید به مشکل نخورید

mrsamuel
05-05-2011, 22:58
سلام به همه دوستان عزیز

مبارکت باشه عزیز:11:
از کجا و چه گارانتی و چه قیمتی خریدی؟؟؟

mrsamuel
05-05-2011, 23:18
راستي همون 1 گيگي رو نصب كردم اما ميگه كه اين اپديت واسه گرافيك شما نيس منم با دوستمون d.b23 موافقم هر چي اپديت اگه قرار باشه واسه 6090 يا مدلاي ديگه بياد تو خود سايت ميزنه مثل همون اپديتي كه واسه بايوسش گذاشته بود:20:
دوست گرامي tah_206207
من تنها لپتاپ فول اچ دي واقعي كه ديدم مك بود و فقط يه مدل از وايو فول اچ دي بود ولي كانفيگ پاييني داشت اگه كانفيگ واست مهمه اچ پي اين مدلش خوب از اب در اومده وگرنه منتظر لنوو باش كه از وايو بهتره اما كمي گرونه من واسم كانفيگ بيشتر مهمتره ايسوس اس وي رو پيشنهاد ميكنم سمتش نري اما اگه بازهم دلت به ايسوس هست k53 خيلي خيلي بهتره فقط 50 تومن گرونتره منتها usb3 نداره
ايشالا موفق باشي

دوست عزیز شا لازم نیست حتما درایور رو دانلود کنید میتونید از لینک زیر آخرین ورژن Catalyst Control رو دانلود کنید که شامل جدیدترین مدلها و درایورها هم میشه

راستی در مورد لپ تاپ full hd هم عرض کنم msi ge620 جدید با مانیتور full hd تا چند روز آینده داره وارد میشه

skylark
06-05-2011, 02:08
من چند ساعت پيش 6090 hp رو خريدم(از مشهد)
به گفته تايپک هاي قبلي (ضمن تشکر از دوستان) رقم چهارم تا ششم سريال نامبر جعبه و کنار باتري(که بايد بالاي 108 باشه) رو چک کردم که 109 بود.

قيمت 1520
+
گارانتي 40
+
کول پد سه فن 10
+
خدمات نرم افزاري رايگان

گارانتي طلايي رايانه همراه به مدت 1 سال.... (ظاهرا سابقه 10 ساله در ايران داره)

1 ماه تعويض(اگه موردی پيش بياد که مشکلش رو نتونند تو يه هفته برطرف کنند.)

پس از يک ماه گارانتي موظف است در صورت رفع نشدن اشکال پس از سه هفته دستگاه نوت بوک به صورت امانت به خريدار تحويل دهد.

موارد ابطال از گارانتي (خرابي ناشي از ضربه،خط افتادن لنز درايو،خطوط عمودي يا افقي روي صفحه نمايش ، آتش سوزي،حوادث طبيعي،آب ديدگي،شوک الکتريکي،گرد و خاک،اتصال مودم به برق،استفاده از ولتاژ نامناسب و هر گونه دستکاري يا تعمير توسط افراد متفرقه)

ضمن اينکه قيمت 1500 هم ديدم که گارانتي نداشت(حاضر بود با 40 تومن خودش گارانتي يکساله کنه!)

.princess
06-05-2011, 16:19
[QUOTE=aliondvd;6072556]دوست عزیز لینک سالمه و فیلتر هم نیست همین الان تست کردم

در مورد سرعت اینترنت هم آسون ترین راهش استفاده از GPRS ایرانسله می تونی 1000 تومان بدی 200 مگ دانلود داشته باشی و همش یکی دو ساعته دانلود می شه
[QUOTE]

شايد اين سوالي كه دارم ميپرسم كمي نامربوط به اين بخش باشه اما ممكنه كه سوال خيلي از دوستايي كه ميخوان يه اينترنت پر سرعت داشته باشن باشه اگه ممكنه كمي در اين زمينه منو راهنمايي كنيد كه چطور ميتوم با سيم كارت ايرانسل 200 مگ دانلود اون هم با سرعت بالا و فقط با 1000 تومن داشته باشم ؟ ممنونم از جوابتون:11:

hamid.acm
06-05-2011, 17:59
من چند ساعت پيش 6090 hp رو خريدم(از مشهد)
به گفته تايپک هاي قبلي (ضمن تشکر از دوستان) رقم چهارم تا ششم سريال نامبر جعبه و کنار باتري(که بايد بالاي 108 باشه) رو چک کردم که 109 بود.

قيمت 1520
+
گارانتي 40
+
کول پد سه فن 10
+
خدمات نرم افزاري رايگان

گارانتي طلايي رايانه همراه به مدت 1 سال.... (ظاهرا سابقه 10 ساله در ايران داره)

1 ماه تعويض(اگه موردی پيش بياد که مشکلش رو نتونند تو يه هفته برطرف کنند.)

پس از يک ماه گارانتي موظف است در صورت رفع نشدن اشکال پس از سه هفته دستگاه نوت بوک به صورت امانت به خريدار تحويل دهد.

موارد ابطال از گارانتي (خرابي ناشي از ضربه،خط افتادن لنز درايو،خطوط عمودي يا افقي روي صفحه نمايش ، آتش سوزي،حوادث طبيعي،آب ديدگي،شوک الکتريکي،گرد و خاک،اتصال مودم به برق،استفاده از ولتاژ نامناسب و هر گونه دستکاري يا تعمير توسط افراد متفرقه)

ضمن اينکه قيمت 1500 هم ديدم که گارانتي نداشت(حاضر بود با 40 تومن خودش گارانتي يکساله کنه!)

مبارک باشه

میتونم بپرسم از چه فروشگاهی خریدی؟

aliondvd
06-05-2011, 18:05
شايد اين سوالي كه دارم ميپرسم كمي نامربوط به اين بخش باشه اما ممكنه كه سوال خيلي از دوستايي كه ميخوان يه اينترنت پر سرعت داشته باشن باشه اگه ممكنه كمي در اين زمينه منو راهنمايي كنيد كه چطور ميتوم با سيم كارت ايرانسل 200 مگ دانلود اون هم با سرعت بالا و فقط با 1000 تومن داشته باشم ؟ ممنونم از جوابتون:11:

دوست عزیز شما می تونید با شماره گیری عدد #1*1*7*3*140* یک بسته ی GPRS فعال کنید که هذینش 1000 تومانه و طی حدود 3 روز می توانید 200 مگ از اینترنت استفاده کنید

امیدوارم طریقه ی اتصال گوشی به کامپیوتر و استفاده از اینترنتش رو بلد باشید که با کابل یا بلوتوث امکان پذیر است

در ضمن سرعت دانلود با ایرانسل تا حداکثر 30 کیلوبایت می رسه(به اندازه ADSL 256 ) که این سرعت در طول روز ممکنه کمی کاهش داشته باشه ولی معمولا صبح ها با همین سرعت می تونید دانلود کنید.

موفق باشید

soosan khanoom
06-05-2011, 20:49
سلام
سری گیمینگ اسوس با همین مشخصات
یا
با گرافیک کمی بهتر خیلی گرونه
حالا کدوم می ارزه؟

alipn1
06-05-2011, 21:46
مبارکت باشه عزیز:11:
از کجا و چه گارانتی و چه قیمتی خریدی؟؟؟
من این سیستم از اسپیناس گرفتم 1.6 با حدود 20 تومن هم گرانتی کردم(البته از 3 درصد تخفیف کسر شد هزینه گارانتی 4 درصد قیمت دستگاه هست که من 1 درصد اون دادم ) همه قطعات و فقط شامل سرقت نمیشه حالا نمی دونم موقع که میرم خدمات گارانتی بگیرم بازم اینقدر تحویل میگرن یا نه!!!
البته لپ تاپ خوبی هست ولی همن طور که قبلا گفتم بدنه خیلی ضعیفی داره کاش پلاستیکی بود به جای فلزی !!!
یه سوالی دارم از دوستان من زیاد گیم باز نیستم نمی دونم من ی کرایسیس 2 با باتری بازی کردم اما بعد از حدود 15 بازی خاموش شد بعد که اومدم روشن کنم دیدم روشن نمیشه سیم شارژرو که وصل کردم روشن شد بعد دیدم باتری 0 درصد شده
به نظر زیاد عادی نمیاد ؟ نظر شما چیه؟

anex
07-05-2011, 04:36
با سلام به همه دوستان من 2 هفته پیش یک لپ تاپ Hp 6090ee خریدم واقعا" عالیه . . .
ولی بر اثر یک اشتباه تمام هارد رو فرمت کردم و حالا می خوام ریکاوری کنم نمیشه. چون یک درایو مخفی بود که مخصوص ریکاوری بود ولی من ازش 6 دی وی دی بک آپ دارم و الان لنگ اون فایل ریکاوری ام از دوستانی تقاضای راهنمایی دارم. . .
aminghazi69@gmail.com
لطفا کمک کنید

Seller-R
07-05-2011, 08:18
دوستان یک سوال این آنتی ویروس Norton که روی خود دستگاه از اول نصب هست اصلیه ؟
و اگر اصلیه Subscribe رو چجوری باید فعال کنم چون توی حالت عادی 60 روز بیشتر نیست.
و یک سوال دیگه اگر بک آچ رو ریکاوری کنم اون موقع چی بر می گرده به حالت اول؟

lvjan
07-05-2011, 08:52
با سلام به همه دوستان.
من از لبتاپ سر در نمییارم ولی با بررسی که کردم دیدیم این مدل نسبت به قیمتش از همه بهتره.
در مورد قیمتش ،1480000 با گارانتی شرکت پیشرو میده. با کیف و موس.
یکی هم توی ساختمون پلاسکو هست طبفه های بالایی،دقیق نمیدونم چون یکی از دوستان به من گفت وبرام قیمت گرفت
آمارشو میگیرم آدرس میزارم،1480000 با کیف و موس و گارانتی.
یک سوال در مورد لب تاپ بایوس چی هست وبرای چی اپدیت میکنن؟
کارت گرافیک رو برای چی آبدیت میکنن؟
از کجا میشه با ویندوز به لبتاپ امتیاز داد؟
اگه بخام با لب تاپ 10 ساعت کار کنم حتما باید کول پد بگیرم یا نمیخاد؟

lvjan
07-05-2011, 08:57
بهتر نوع تست کردن برای اینکه معلوم بشه سخت فزار مشکلی نداره چی هست؟
چه قسمتهایس از لب تاپ رو از نظر سخت افزاری و نرم افزاری چک کنم که بفهمم دستگاه مشکل داره یا نه؟

skylark
07-05-2011, 09:40
و اگر اصلیه Subscribe رو چجوری باید فعال کنم چون توی حالت عادی 60 روز بیشتر نیست.

منم همین سوالو دارم...:31:
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

مبارک باشه

میتونم بپرسم از چه فروشگاهی خریدی؟

ممنون
پیغام خصوصی بدید میگم بهتون...

n-95
07-05-2011, 17:43
شماره سريلش روي كارتن و كنار جاي باتريش هست اگه چهارمين تا ششمين رقم از 108 بيشتربود ميتونيد با خيال راحت بخريد وگرنه كه هيچي اصلا ارزششو نداره

5ch1110mta

برای من که مشکلی نداره :21::27:

ali_kazemi
07-05-2011, 17:55
سلام به همگی...
عجب تاپیکی شده...
خیلی وقته میام نظرات رو میخونم
انشالله تا چند وقت دیگه میخرمش...
چندتا سوال داشتم
1. توی task manager سی پی یو چند هسته ای نشون میده!?
2. کسی ویندوز XP روش نصب کرده?
3. بالاخره رمش چند گیگه!?
یکی از دوستان رم 4 گیگ گرفته بود با هارد 500 7200 دور... اونی که من دیدم رم 8 با هارد 1 ترابایت 5400 دور بود... بیشتر به خاطر این که eSata رو پیدا نکردم جاش کجاس اومدم این تاپیک رو خوندم... هنوزم کامل متوجه نشدم یعنی usb eSata یه جا هستن? کابل تبدیلی یا چیزه خاصی که نیاز نداره!?
من این لپ تاپ رو برای کارم میخوام... از نظر حرارت که خیالمو راحت کردین فقط یه مشکل دیگه دارم... تو خوده سایتش درایور برای XP نداره... اکثر برنامه هایی که من باهاشون کار میکنم توی ویستا سون جواب نمیدن...
ممنون میشم راهنماییم کنید

n-95
07-05-2011, 17:58

روی همه نورتون نصبه ؟!!؟
فروشنده ، نورتون پاک کرده ، مکافی نصب کرد.

دوستان از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟

اصلا روی 6090 چه برنامه هایی از قبل نصب شده ؟؟

سی دی ریکاوری همراش بود ؟!!؟

d.b23
07-05-2011, 22:09
سلام به همگی...
عجب تاپیکی شده...
خیلی وقته میام نظرات رو میخونم
انشالله تا چند وقت دیگه میخرمش...
چندتا سوال داشتم
1. توی task manager سی پی یو چند هسته ای نشون میده!?
2. کسی ویندوز XP روش نصب کرده?
3. بالاخره رمش چند گیگه!?
یکی از دوستان رم 4 گیگ گرفته بود با هارد 500 7200 دور... اونی که من دیدم رم 8 با هارد 1 ترابایت 5400 دور بود... بیشتر به خاطر این که eSata رو پیدا نکردم جاش کجاس اومدم این تاپیک رو خوندم... هنوزم کامل متوجه نشدم یعنی usb eSata یه جا هستن? کابل تبدیلی یا چیزه خاصی که نیاز نداره!?
من این لپ تاپ رو برای کارم میخوام... از نظر حرارت که خیالمو راحت کردین فقط یه مشکل دیگه دارم... تو خوده سایتش درایور برای XP نداره... اکثر برنامه هایی که من باهاشون کار میکنم توی ویستا سون جواب نمیدن...
ممنون میشم راهنماییم کنید

روی CPU های COREi ویندوز XP نصب نمیشه
رم 6090 8گیگه
Esata نداره.در مورد تبدیل هم نمیدونم
یه برنامه هست به اسم virtual box که تو محیط windows 7 برات XP یا هر ویندوز دیگه ای رو بالا میاره ولی نمیشه درایور های XP روش نصب کرد و به خاظر همین قطعات سخت افزار رو نمیشناسه .من از محیط DOS ویندوز xp توش استفاده میکنم

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

روی همه نورتون نصبه ؟!!؟
فروشنده ، نورتون پاک کرده ، مکافی نصب کرد.

دوستان از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟

اصلا روی 6090 چه برنامه هایی از قبل نصب شده ؟؟

سی دی ریکاوری همراش بود ؟!!؟
CD ریکاروری رو باید خودتون با برنامه Recovery manager بگیرید
من از Nod 32 64بیتی استفاده میکنم
norton به درد نمیخوره .سنگینه .اصلا براش غصه نخور

ali_kazemi
07-05-2011, 22:40

حالم خیلی گرفته شد...
بعده چند ماه بالاخره تونستم پولیشو جور کنم حالا که جور شده...
با virtual کار کردم با WMware هم کار کردم...
اینا جواب کار منو نمیدن
نمیدونم چه حکمتیه!!! همه کارام داره همین جوری میشه... هرچی میخوام تا نزدیکش میشم سنگش میوفته جلو پام...
کلا نصب نمیشه یا رو این مدل نصب نمیشه?
هیچ راهی نداره!?
ای خدا

Seller-R
07-05-2011, 23:13
رم 6090 8گیگه
Esata نداره.در مورد تبدیل هم نمیدونم
یه برنامه هست به اسم virtual box که تو محیط windows 7 برات XP یا هر ویندوز دیگه ای رو بالا میاره ولی نمیشه درایور های XP روش نصب کرد و به خاظر همین قطعات سخت افزار رو نمیشناسه .من از محیط DOS ویندوز xp توش استفاده میکنم

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

CD ریکاروری رو باید خودتون با برنامه Recovery manager بگیرید
من از Nod 32 64بیتی استفاده میکنم
norton به درد نمیخوره .سنگینه .اصلا براش غصه نخور

باید بگم که سخت در اشتباهی.
الان نورتون از کسپر هم قوی تره اگر باور نداره یک ویروس بهت می دم روی همه آنتی ویروس ها چک کن.

iranzaminn
08-05-2011, 00:37
حالم خیلی گرفته شد...
بعده چند ماه بالاخره تونستم پولیشو جور کنم حالا که جور شده...
با virtual کار کردم با WMware هم کار کردم...
اینا جواب کار منو نمیدن
نمیدونم چه حکمتیه!!! همه کارام داره همین جوری میشه... هرچی میخوام تا نزدیکش میشم سنگش میوفته جلو پام...
کلا نصب نمیشه یا رو این مدل نصب نمیشه?
هیچ راهی نداره!?
ای خدا
دوست عزیز اصلا لازم نیست که خودت رو ناراحت کنی.....:46:
یکی از ویژگی های خفن ویندوز سون این هست که میتونه برنامه و گیم های ویندوزهای قبلیش رو بدون نیاز به هیچ برنامه ای اجرا کنه....:21:
فقط کافیه روی فایل exe خودتون کلیک راست کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید....حالا در این صفحه به قسمت compatibility برید و در قسمت run this program in compatibility for تیک بزنید. حالا در منو زیرش ویندوزی که اون نرم افزار یا بازی به راحتی روش اجرا میشه رو انتخاب کنید و بعد از اون هم apply و ok.....
با ویندوز سون میشه تمام نرم افزار ها و بازی هایی که از زمان 95 تا vista اومدن رو به راحتی اجرا کرد....:27:
اول روی یه ویندوز سون تست کن و در صورتی که دیدی نرم افزارت مشکلی نداره با خیال راحت برو لپ تاپ رو بخر...:10:

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

الان نورتون از کسپر هم قوی تره اگر باور نداره یک ویروس بهت می دم روی همه آنتی ویروس ها چک کن.

دوست عزیز باید بهتون بگم که سخت جو گیر هستین....:31::46: ( شوخی می کنم ناراحت نشی ها:20:)کلا جماعت ایرانی اینجور هست....هرچی شنیدیم رو باور میکنیم....مثلا چون بیشتر ایران از نرو استفاده می کنن پیش خودمون میگیم این بهترین نرم افزار رایت در دنیاس....:13:

بهترین آنتی ویروس های 2011....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنورتون چهارم هست در حالی که کاسپر دوم هست.....هیچوقت فقط از یه ویروس برای تست استفاده نمی کنن....:19:

milad-p30world
08-05-2011, 11:05
سلام من هم میخوام این مدل رو بخرم از دوستانی که این لپ تاپو داشتن :
تا حالا مشکلی با این مدل نداشتن؟وقت کارای سنگین داغ نمیکنه؟

و از همه مهمتر گارانتی معتبر واسه اون چه شرکتیه؟من چند تا شرکت رو دیدم مثل ماشین اداری جهان گستر یا سرزمین سبز ولی نمیدونم کدوم بهتره

lvjan
08-05-2011, 11:43
با سلام به همه دوستان.
من از لبتاپ سر در نمییارم ولی با بررسی که کردم دیدیم این مدل نسبت به قیمتش از همه بهتره.
در مورد قیمتش ،1480000 با گارانتی شرکت پیشرو میده. با کیف و موس.
یکی هم توی ساختمون پلاسکو هست طبفه های بالایی،دقیق نمیدونم چون یکی از دوستان به من گفت وبرام قیمت گرفت
آمارشو میگیرم آدرس میزارم،1480000 با کیف و موس و گارانتی.
یک سوال در مورد لب تاپ بایوس چی هست وبرای چی اپدیت میکنن؟
کارت گرافیک رو برای چی آبدیت میکنن؟
از کجا میشه با ویندوز به لبتاپ امتیاز داد؟
اگه بخام با لب تاپ 10 ساعت کار کنم حتما باید کول پد بگیرم یا نمیخاد؟

ali_kazemi
08-05-2011, 12:12
سلام من هم میخوام این مدل رو بخرم از دوستانی که این لپ تاپو داشتن :
تا حالا مشکلی با این مدل نداشتن؟وقت کارای سنگین داغ نمیکنه؟ از همه مهمتر گارانتی معتبر واسه اون چه شرکتیه؟

سلام دوست عزیز به سوالات شما بار ها و بارها پاسخ داده شده توی همین تاپیک... از نظر حرارت که میگن خوبه ولی کامل مطالعه کنی بهتر متوجه میشی:11:

دوست عزیز اصلا لازم نیست که خودت رو ناراحت کنی.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از ویژگی های خفن ویندوز سون این هست که میتونه برنامه و گیم های ویندوزهای قبلیش رو بدون نیاز به هیچ برنامه ای اجرا کنه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط کافیه روی فایل exe خودتون کلیک راست کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید....حالا در این صفحه به قسمت compatibility برید و در قسمت run this program in compatibility for تیک بزنید. حالا در منو زیرش ویندوزی که اون نرم افزار یا بازی به راحتی روش اجرا میشه رو انتخاب کنید و بعد از اون هم apply و ok.....
با ویندوز سون میشه تمام نرم افزار ها و بازی هایی که از زمان 95 تا vista اومدن رو به راحتی اجرا کرد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول روی یه ویندوز سون تست کن و در صورتی که دیدی نرم افزارت مشکلی نداره با خیال راحت برو لپ تاپ رو بخر...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین آنتی ویروس های 2011...

ممنون از راهنمایی شما...

اگه برنامه هم نصب بشه بازم مشکل درایور ها رو دارم...
کارم نرم افزار موبایله... درایور گوشی ها توی ویندوز xp و seven فرق میکنن... یه سری از گوشی ها توی سون شناخته نمیشن!
منظورم از شناخته شدن، شناخته شدن با پی سی سویت نیست! برای یه سری کارهای خاص گوشی رو نمیشناسه!

کلا نصب نمیشه (صفحه آبی میاد) یا نصب میشه ولی سخت افزار رو نمیشناسه؟
اگه نصب میشه... درایور XP که خودش نداره ولی نمیشه درایورهای دیگه ای رو یه جوری بهش شناسوند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد آنتی ویروس هم بازم همون بحث قدیمی کدوم آنتی ویروس بهتره که موضوع این تاپیک رو عوض میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من نباید با این آمارو ارقام مقایسه کنیم آنتی ویروس ها رو...
هر کسی یه جوری توی یه کشوری یا یه جای خاصی میخواد استفاده کنه! یه چیزایی براش مهمه... پس کاملا شخصیه...
خودم اکثر آنتی ویروس هایی که معروف هستن رو نصب کردمو تستشون کردم...
تعداد ویروس هایی که آنتی ویروس میشناسه ملاک بهتر بودنش نیس!!!
توی انتی ویروس به نظر من اولین چیزی که مهمه سرعتی هست که از سیستم کم میکنه! چون من سرعت برام خیلی مهمه
آپدیت کم حجم خیلی مهمه برای ما ایرانی ها
من خودم چند سال هست از نود استفاده میکنم و راضی هم هستم
چون سرعت رو زیاد کم نمیکنه... آپدیت کم حجم... فایروال خوبی داره... فایل ها رو الکی ویروس نمیشناسه... به patch یا Crack یا! بعضی از برنامه ها گیر میده ولی مثل خیلی از آنتی ویروس های دیگه پاکش نمیکنه! میپرسه پاک کنم یا نه... سرعت اسکن خوبی داره... خیلی از ویروس ها رو هم شناسایی میکنه...
از بحث لپ تاپ خارج نشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من XP رو چی کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

d.b23
08-05-2011, 15:50
من نگفتم نورتون قوی نیست.ولی به نظر من نورتون خیلی سنگینه و اصلا ارزش درد سر کشیدنش رو تداره
البته انتخاب این چیزا یه مقدار سلیقه ایه

d.b23
08-05-2011, 15:56
دوست عزیز اصلا لازم نیست که خودت رو ناراحت کنی.....:46:
یکی از ویژگی های خفن ویندوز سون این هست که میتونه برنامه و گیم های ویندوزهای قبلیش رو بدون نیاز به هیچ برنامه ای اجرا کنه....:21:
با ویندوز سون میشه تمام نرم افزار ها و بازی هایی که از زمان 95 تا vista اومدن رو به راحتی اجرا کرد....:27:
اول روی یه ویندوز سون تست کن و در صورتی که دیدی نرم افزارت مشکلی نداره با خیال راحت برو لپ تاپ رو بخر...:10:

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

دوست عزیز باید بهتون بگم که سخت جو گیر هستین....:31::46: ( شوخی می کنم ناراحت نشی ها:20:)کلا جماعت ایرانی اینجور هست....هرچی شنیدیم رو باور میکنیم....مثلا چون بیشتر ایران از نرو استفاده می کنن پیش خودمون میگیم این بهترین نرم افزار رایت در دنیاس....:13:

بهترین آنتی ویروس های 2011....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنورتون چهارم هست در حالی که کاسپر دوم هست.....هیچوقت فقط از یه ویروس برای تست استفاده نمی کنن....:19:

از نکات خوب و آموزشت ممنونم دوست عزیز

.princess
08-05-2011, 18:04
بهتره كه نورتونتونو پاك كنيد و يه بيت ديفندر نصب كنيد بيت ديفندر بهترينه اگه ميخواين انتي ويروس سبك ولي خيلي قوي نصب كنيد ناد 32 فقط و در مورد نرم افزار رايت هم الكل 120% و كلون خوبن ولي نروي ورژن 10 يه چيزه ديگه هستش

ali_kazemi
08-05-2011, 19:06
با یه سواله یکی از دوستان کلا بحث لپ تاپ رو گذاشتیم کنار، رفتیم سراغ مقایسه نرم افزارا با هم :13:
منم یه سوال خارج از بحث بپرسم :10:
دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم فقط نقل قول رو دارم، چه جوری تشکر کنم :8:

d.b23
08-05-2011, 19:53
با یه سواله یکی از دوستان کلا بحث لپ تاپ رو گذاشتیم کنار، رفتیم سراغ مقایسه نرم افزارا با هم :13:
منم یه سوال خارج از بحث بپرسم :10:
دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم فقط نقل قول رو دارم، چه جوری تشکر کنم :8:
ایشالا که تعداد پست هاتون بیشتر شد دکمه تشکر هم فعال میشه

d.b23
08-05-2011, 20:05
قبلا گفته بودم که تو بازی Flashpoint red river با بالاترین گرافیک و بدون کول پد دما ی CPU به 86-87 رسیذه بود و همینطور دمای کارت گرافیک هم به 74-75
امروز موقع بازی لپ تاپ رو گذاشتم رو یه سطح بلند تر از میز (حدود 2 سانتی متر بلندتر از سطح میز)
دما CPU به 65 کاهش پیدا کرد و دمای کارت گرافیک هم رسید به 64-65
هنوز با کول پد امتحان نکردم
فکر میکنم دماش عالیه !!!
:5::27: