PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا مرا در اين زمينه راهنمايي كنيد! خواهش ميكنم

djmortezamoon
20-04-2011, 20:25
سلام

نمي دونستم اين سئوال رو بايد اينجا مطرح مي كردم يا نه . به هر حال شرمنده . لطفا سريع مرا راهنمايي كنيد.

من ديروز گوشي x6 خريداري كردم(باتري اين گوشي از نوع BL-5J است). و 8 ساعت شارژ اوليه كردم .

ولي امروز بعداز تقريبا 15 ساعت ،،، شارژ اين گوشي خالي كرده . :41: . آيا اين طبيعي هستش يا نه ؟

آيا ممكنه كه فروشنده باتري اصلي گوشي رو برداشته باشه؟ يا شايد من بايد شارژ اوليه گوشي رو بيشتر كنم (12 ساعت؟)

شارژ اوليه گوشي بايد چند ساعت باشه؟

راستي من با اين گوشي زياد كار نكردم كه شارژ خالي كرده (تماس نگرفتم ، فقط موزيك و كمي هم بازي كردم)

خواهش ميكنم سريع جواب منو بدين !!

Mig33
20-04-2011, 20:36
والا تجربه من اینه که باید باتری گوشی 2 تا 3 بار شارژ و دشارژ بشه تا آب بندی بشه .....
شما حالا بزن به شارژ باهاش کار کن به یک سوم رسید باز بزن به شارژ تا فول بشه ( یعنی یه شوکی بهش بیاد ) بعد از 2 تا 3 بار ان شاءالله ردیف میشه

djmortezamoon
20-04-2011, 20:48
والا تجربه من اینه که باید باتری گوشی 2 تا 3 بار شارژ و دشارژ بشه تا آب بندی بشه .....
شما حالا بزن به شارژ باهاش کار کن به یک سوم رسید باز بزن به شارژ تا فول بشه ( یعنی یه شوکی بهش بیاد ) بعد از 2 تا 3 بار ان شاءالله ردیف میشه

ممنون از پاسختون

منظور شما اينه كه بعداز فول شدن شارژ گوشي ، دوباره گوشي رو به شارژ وصل كنم ؟؟؟؟

Mig33
20-04-2011, 22:07
نه .... شما فول که شد حدود نیم ساعت بیشتر بزار بمونه ....
بعد شروع کن حسابی ازش کار بکش رسید به 30 درصد بزن به شارژ ... نزار کاملا خالی کنه
چند بار این کارو انجام بده امیدوارم ردیف بشه

behnam_r007
23-04-2011, 13:11
بنظرم باتری مشکل داره حتما برو به فروشنده و از اصل بودن باتری مطمئن شو.