PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد گوشی LG KP500 چیه؟ (مهم)

berdimer
20-04-2011, 11:51
سلام به همه

دوستان لطفا نظرتان را در مورد گوشی LG KP500 بگید واسم مهمه

در مورد کیفیت دوربین و فیلمبرداری و حافظه و ...

هچنین آیا از زبان فارسی پشتیبانی میکند؟

OSEN
20-04-2011, 19:12
سلام دوست عزیز .
من خودم این گوشی رو دارم الآن . برای من که خیلی خوب بوده و انتظاری که ازش داشتم رو کاملا برآورده کرده . نسبت به قیمتش ، امکاناتش عالیه . شما باید ببینی چی از گوشی میخوای .

دوربینش که ۳.۲ هست . این ۳ تا نمونه عکس که خودم باش گرفتم یا سایز و حجم اصلی و بدون دستکاری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد حافظه . خود من یه ۸ گیگ انداختم روش و کلی کلیپ و کنسرت هم با کیفیت توپ تبدیل کردم به mp4 و تا خرخره پرش کردم و حالشم بردم .
-- این گوشی بطور مادرزادی زبان فارسی رو کاملا ساپورت میکنه . یکی از مزایاش گوشی که روش مانور میدادن همین زبان های گوشی بود . اگه اشتباه نکنم حدود ۷۰ و خورده ای!! زبان رو ساپورت میکرد .
جنس و مقاومت بدنش هم خیلی خوبه . یه سه چهارباری از دست من افتاده که یه بارش خیلی بد افتاد و هنوز سالمه .

ضمنا این گوشی تاپیک مجزا داره . توش بگردی میتونی جواب سوالای احتمالیت رو پیدا کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:10:

mogtaba panahoo
20-05-2011, 11:31
گوشیLG KP500خوبه ولی دوربینش با اینکه 3.15است در هوای خوب ونور کافی خیلی خوب عکس میندازه ولی وقتی نور کم باشه یا شبها دوربینش عکس خوبی نمیگیره.

blackhero
30-05-2011, 10:09
من دو سه ماهی این گوشی رو داشتم. ازش راضی نبودم. البته نسبت به قیمتش بعنوان یه گوشی لمسی خوبه.ولی چون برای نصب تم و اینا یه کم درد سر داشت و یه سری مشکلات دیگه که شاید برای شما مهم نباشه ردش کردم رفت.بهرحال من پیشنهاد مکینم یه 40-50ت بذار روش و یه نوکیا 5233 بخر که هیچ ربطی به کوکی نداره.

tariran0
23-06-2011, 19:11
من این گوشی رو پارسال خریدم 109 تومن
گارانتی هم نداشت
فارسی هم نداشت و خودم نصب کردم
خیلی گوشی بی خودیه
می دونید چرا؟
چون نمیشه بهش هیچ اشکالی گرفت:31:
واقعا با این پولی که دادم خیلی عالیه
فقط یه کم کیفیت دوربینش پایینه
منم چند بار از دستم افتاد و هیچیش نشد
یه سری معایب هم داره:31::
تعداد کمی برنامه می شه نصب کرد(حدود 20 تا)
پلیر موسیقیش ضعیفه. یعنی اینکه خیلی سخت میشه آلبوم درست کرد.یه لیست میاره کل آهنگ های گوشی توش ه و باید انتخاب کرد
منم رم 8 گیگ انداختم و مثل ساعت کار میکنه

Steps-Rap
10-07-2011, 10:00
آره.واقعا نسبت به پولی که بهش دادیم خوبه..
من دوسال و نیمی میشه که دارم اینو..اون موقه 170 تومن خریدمش..
تاحالا از ارتافاعات بسار زیاد روی زمین سرامیکی و سنگی افتاده :31: ولی یه آخ هم نگفته..
در کل اگه انتظار زیاددی از گوشی نداشته باشی گوشیه خوبیه ولی اگه انتظار زیاد داشته باشی اصلا به دردت نمیخوره ا ازش زده میشی...

zakaeer
15-08-2011, 11:40
سلام .منم از این گوشی دارم ازش راضیم. نسبت به قیمتش خوبه. زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه ولی یه ایراد داره اونم این که لمسی بودنش مثل نوکیا نیست یعنی کند کار می کنه.