PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه µTorrent

alireza853
20-04-2011, 08:47
سلام
من این برنامه رو دارم ولی یه چیزی برام خیلی عجیبه !!!
من اینترنت 512 دارم وقتی با Download manager چیزی دانلود میکنم سرعت رو میزنه 90 KB ولی وقتی با µTorrent فایل تورنت دانلود میکنم سرعت دانلود و میزنه 15 KB یه چند روز که میخوام یه فایل و دانلود کنم تا الان 1% بیشتر نرفته ، میخواستم بدونم کسی بلده سرعتشو زیاد کنه ؟:11:

mortezaon
20-04-2011, 09:10
سلام چند روزه که همه این مشکل همه این مشکل را دارند
به خاطر فـــیـــلترینگ

.

Arash4484
20-04-2011, 09:17
سلام
من این برنامه رو دارم ولی یه چیزی برام خیلی عجیبه !!!
من اینترنت 512 دارم وقتی با Download manager چیزی دانلود میکنم سرعت رو میزنه 90 KB ولی وقتی با µTorrent فایل تورنت دانلود میکنم سرعت دانلود و میزنه 15 KB یه چند روز که میخوام یه فایل و دانلود کنم تا الان 1% بیشتر نرفته ، میخواستم بدونم کسی بلده سرعتشو زیاد کنه ؟:11:
سلام،سوال شما مربوط به این بخش (درخواست نرم افزار)نمیشه و باید توی بخش ((بحثها و مشکلات نرم افزاری)) یا انجمن ((اینترنت)) مطرحش میکردید.

سرعت دانلود فایل تورنت به عوامل زیادی بستگی داره
نباید با سرعت دانلود عادی مقایسه بشه(خود همون هم هر فایل با فایل دیگه بسته به سرور و... متفاوته)

احتمال داره سید فایل شما پایین باشه
ممکنه ناگهان چند سیدر یا پیر درصد بالا اون فایل برسن و شما حجم زیادی یا کلشو دانلود کنید ویا ممکنه دیگه اون لینک خوابیده باشه و هرگز کسی نیاد.
میتونید دستی سیدر ها پیدا کنید ولی زیاد تاثیرگذار نیست ...

اگر چند تورنت قوی رو با هم فعال کنید میبینید سرعت تورنت هم بالاست
ضمنن محدودیت آپلود هم اگر گذاشتید بردارید،چون سرعت دانلود رو کمی کاهش میده

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

سلام چند روزه که همه این مشکل همه این مشکل را دارند
به خاطر فـــیـــلترینگ

.

نه، من دارم هر شب با سرعت 200 کیلو بایت تورنت میکنم .

فیـ/ـلترینگ هم بطور معمول مانع کامل ایجاد میکنه نه اینکه سرعترو بیاره پایین.
تا بحال هم تورنت فیـ/ـلتر نشده. باید کل نت بسته بشه تا چنین حالتی رخ بده ! ; )

alireza853
20-04-2011, 15:05
سلام،سوال شما مربوط به این بخش (درخواست نرم افزار)نمیشه و باید توی بخش ((بحثها و مشکلات نرم افزاری)) یا انجمن ((اینترنت)) مطرحش میکردید.

سرعت دانلود فایل تورنت به عوامل زیادی بستگی داره
نباید با سرعت دانلود عادی مقایسه بشه(خود همون هم هر فایل با فایل دیگه بسته به سرور و... متفاوته)

احتمال داره سید فایل شما پایین باشه
ممکنه ناگهان چند سیدر یا پیر درصد بالا اون فایل برسن و شما حجم زیادی یا کلشو دانلود کنید ویا ممکنه دیگه اون لینک خوابیده باشه و هرگز کسی نیاد.
میتونید دستی سیدر ها پیدا کنید ولی زیاد تاثیرگذار نیست ...

اگر چند تورنت قوی رو با هم فعال کنید میبینید سرعت تورنت هم بالاست
ضمنن محدودیت آپلود هم اگر گذاشتید بردارید،چون سرعت دانلود رو کمی کاهش میده

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

)

دادا دمت گم ، من الان میخوام از این سایت بازی Wow رو دانلود کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، لینکش مشخصه ، خواهشن کمکم کن دادا

Arash4484
20-04-2011, 19:05
چک کردم یک تورنت 16.6 گیگی که کامل فعاله

در این لحظه چهار سید قدرتمند داره و سرعت دانلودش حدود 110 کبلو بایته،
عالیه.