PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iphon4 یا Galaxy S II

sonkia
18-04-2011, 23:15
اگه شما بودید کدوم یکی از این گوشی هارو میخریدید؟

shahin_100
19-04-2011, 10:33
Galaxy S II
حتی اگهGalaxy I9000 S هم بود بازم گالکسی رو می خریدم .
چون سیستم عامل ios اپل انحصاری هست . مثلا برای مکالمه ی تصویری فقط با کسی می تونید مکالمه کنید که اون هم اپل داشته باشه و خلاصه توی خیلی از چیزها یک حد مشخصی برای کاربر قرار داده شده که از اون بیشتر نمی تونند برن ولی در آندروید اینطور نیست . شما آزاد تر هستید . د عوض برنامه ها و بازی های Iphone بیشتر و با کیفیت تر هستند . اگه من بودم گالکسی می گرفتم . انتخاب بین این دو بیشتر سلیقه ای هست

sonkia
19-04-2011, 11:15
Galaxy S II
حتی اگهGalaxy I9000 S هم بود بازم گالکسی رو می خریدم .
چون سیستم عامل ios اپل انحصاری هست . مثلا برای مکالمه ی تصویری فقط با کسی می تونید مکالمه کنید که اون هم اپل داشته باشه و خلاصه توی خیلی از چیزها یک حد مشخصی برای کاربر قرار داده شده که از اون بیشتر نمی تونند برن ولی در آندروید اینطور نیست . شما آزاد تر هستید . د عوض برنامه ها و بازی های Iphone بیشتر و با کیفیت تر هستند . اگه من بودم گالکسی می گرفتم . انتخاب بین این دو بیشتر سلیقه ای هست

اگه بخوایم از نظر سفحه نمایش مقایسه شون کنیم چطور؟
برتری با کدومشونه؟

mohsenfhm
19-04-2011, 11:26
اگه بخوایم از نظر سفحه نمایش مقایسه شون کنیم چطور؟
برتری با کدومشونه؟

رزولیشن آیفون 4 بهتره

ولی به دلایلی خرید گالاکسی رو توصیه میکنم :13:

Arashdn
19-04-2011, 14:28
گالاکسی 2 که یه سر و گردن از آیفون 4 بالانره و اصلا مقایسه درست نیست چون در تمام موارد گالاکسی 2 سر تره
گالاکسی 2 بره رقابت با آیفون 5 هست

ولی گالاکسی 1 رقیب اصلی آیفون 4 ه
من به عنوان کسی که هم آیفون داشته و هم گالاکسی ، با گالاکسی و آندوریید خیلی بیشتر حال کردم ....

.:PAR3A:.
19-04-2011, 15:13
این دو تا نمی شه با هم مقایسه کرد... آیفون 4 مال پارساله ، در حالی که گلکسی اس 2 هنوز عرضه نشده...
مشخصه که گلکسی اس 2 خیلی مناسب تره...
اما بین گلکسی اس 2 و آیفون 5 من مسلما آیفون 5 رو انتخاب می کنم... من هم با iOS کار کردم و هم با اندروید ، اندروید رو بهترین سیستم عامل دیدم ، اما iOS رو یه چیزی فراتر از سیستم عامل دیدم :دی

iMosi
19-04-2011, 16:16
گلکس اس 2...........:40:

منم با هر دو کار کردم........آندروید یه چیز دیگست:40::40: