PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایسر 5742 یا ایسوز کا52 یا ایکس 52 کدام رو بخرم چون سه دل شدم

مهندس معماری
18-04-2011, 09:10
من برای کارهای مهندسی بیشتر کار میکنم شمال اتوکد تری دی مکس حتی روزانه 9-10 ساعت اینترنت استفاده میکنم بعضی وقتا از بازی سنگین هم استفاده میکنم هر جا میرم یه سری میگن این خوبه یه سری دیگه هم میگن این خوبه قیمت هم بیشتر از یک یا 950 بیشتر نشه خواهش میکن کمک کنید خیلی واجبه برای دانشگاه چون رشته ام معماریه لب تاب ضروریه؟ممنون

مهندس معماری
20-04-2011, 09:52
من برای کارهای مهندسی بیشتر کار میکنم شمال اتوکد تری دی مکس حتی روزانه 9-10 ساعت اینترنت استفاده میکنم بعضی وقتا از بازی سنگین هم استفاده میکنم هر جا میرم یه سری میگن این خوبه یه سری دیگه هم میگن این خوبه قیمت هم بیشتر از یک یا 950 بیشتر نشه خواهش میکن کمک کنید خیلی واجبه برای دانشگاه چون رشته ام معماریه لب تاب ضروریه؟ممنون

کسی جواب منو نمیده خیلی واجبه

moeinset
20-04-2011, 23:18
اگر بودجه اش رو دارین و میتونین ایسوز با کانفینگ ایسر رو بگیرین ایسوز بهتره
فقط توجه کنین کیبورد جالبی نداره!

0o1
22-04-2011, 14:26
من تو شهرستان یه مغازه دارم. اتفاقا چند روز پیش یکی از دانشجویای معماری یه ایسوز k52 (جی فکر کنم) اورد. خریده بودش برا اتوکد و نرم افزار های معماری.دستگاش افتضاح بود تا میومد بالا هنگ می کرد .بعد از 2 روز خریدن با ویندوز اصلی.بیچاره هم هی می گفت من هیچی روش نصب نکردم از مغازه همینطوری بود.

مجبور شدم ریکاوری کنم ریکاوری که کردم سرعت ویندوزش خوب شد و رون بود. البته کار سنگین باش نکردم. بعد یه بازی اورده بود به اسم اسنیپر . که از لحاظ گرافیکی خیلی بالا یالا هم نیست. اجرای بازی در حد قاجعه بود . دائم گیر می کرد تو بازی و خیلی خیلی کند بود . موسو که تکون می دادی دائم شکست تصویر داشت. یعنی اصلا غیر قابل بازی کردن بود .پسره بدبخت خیلی خورد تو ذوقش. بعد از اسنایپر حتی بلک اوپس رو هم نصب کردم . اون دیگه افتصاح تر بود .

خریده بودش 1.300 . باورتون نمیشه من خودم یه دل 5010 دارم خریدم 800 . بازی رو حداقل 2 برابر رونتر از این اجرا کرد. داشتم شاخ درمیوردم. اگه توصیه منو میشنوی میخای ایسوز بخری بیشتر تحقیق کن. نمیگم نخر چون من احتمال میدم شاید شاید لپ تاپ این بنده خدا مشکل سخت افزاری داره.

من لپ تاپ فروش نیستم و فقط تعمیر نرم افزاری انجام میدم. به نظر من منصفترین شرکت تو دنیای لپتاپ دل هستش. با یه پول پایین و هزینه متوسط یه جنس خوب بت میده. البته برا کار گرافیکی اچ پی هم خیلی خوبه.

Mr.Mazmamfi
23-04-2011, 22:26
من 5742 دارم اگه میخوایی پول کمتری بدی 5742 بگیر ولی اگه میخوایی بدنه محکمتری داشته باشه و یه 4 الی 5 سالی برات کار کنه ایسوز بگیر
ولی در کل 5742 هم خیلی خوبه