PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي زير 700

dark fear
17-04-2011, 18:40
سلام
لطفا يه گوشي معرفي كنيد زير 700
اولويت ها :
اينترفيس زيبا و روان (خيلي خيلي مهمه اين نكته )
دوربين حداقل 5
مقاومت خوب
سرعت خوب.. در حدي كه گوشي خيلي روون باشه و هنگ نكنه.. بنچمارك و.. مهم نيست
باتري خوب
صفحه نمايش بالاي 3.5

دوستم ميخواد گوشي بگيره.. نظر خودش گلكسي اسه.. من بهش پيشنهاد دادم صبر كنه گوشياي بهتر بياد
نظر شما چيه دوستان؟

Mig33
17-04-2011, 18:53
گزینه صبر تا 20 روز دیگه معتبره ... گوشی های جدید که بیان طبیعتا قیمت بالائی دارن و تا قیمت بکشه پائین کلی زمان میبره .
نظر من اینه مدتی صبر کنه ( 3 هفته ) تا قیمت galaxy s بکشه پائین بعد اونو بخره ....

(البته در مورد اینترفیس زیبا به نظر من اینترفیس سنس htc خیلی از تاچ ویز سامسونگ سرتره اگه گزینه باتری تو لیستتون نبود میگفتم بره Desire HD بگیره ، البته نمی دونم با باتری های 1600 جدید توانش چه مقدار افزایش پیدا کرده ؟ ولی من مشخصا اگه بین گالکسی اس و دیزایر اچ دی یکی رو بخوام انتخاب کنم در خرید دیزایر اچ دی تردید نمی کنم )

dark fear
17-04-2011, 20:03
راستش حداكثر 2-3 ماه ميتونه صبر كنه.. اگه گزينه ي بهتري تو راهه،‌بگيد..
نظرتون درمورد galaxy s2 mini چيه؟

Mig33
17-04-2011, 20:39
اگه میتونه که صبر کنه چون چیزی رو از دست نمیده ...گزینه های زیادی تو راهند از تمامی کمپانی ها که وجه اشتراکشون پردازنده 2 هسته ای اوناست برو تو بخش گوشی های اندرویدی همین فروم همشون تاپیک دارند.
درمورد گوشی مورد بحثتون که هنوز وارد نشده معلوم هم نیست کی وارد بشه ...نمیشه زیاد در موردش حرف زد.
ولی به نظر من اگه 700 تو دست دارید و 3 ماه صبر و از سینه چاکان سامسونگید فکر کنم بتونید برای Galaxy S2 صبر کنید و اونو بخرید
البته فکر نمی کنم به 700 برسه تا 3 ماه دیگه ولی تا 10 روز دیگه وارد بازار میشه. (جهانی )
یه نگاهی هم به HTC Sensation بندازید همزمان یا با 20 روز دیرتر از gs2 وارد بازار میشه ..مشخصات خوبی هم داره شاید تا 3 ماه دیگه هم به 700 برسه !!
در مجموع اگه میتونه و عجله نداره صبر کنید و به مرور ورود گوشی ها و نوسان قیمتشون رو رصد کنید .

iMosi
17-04-2011, 20:51
داداشی...شما نمیتونی یه 100 تومن بزاری روی پولت ...سه ماه دیگه قطعا گلکسی اس 2 ...800 تومن میشه...:8:

من نمیدونم هر چی بخوای توش هست.....حیفه نخری...واقعا حیفه

گرافيكار
17-04-2011, 21:29
به نظر من بهتره صبر كنه
در غير اين صورت گالكسي اس بهترين انتخابه

hamed malekpour
17-04-2011, 21:50
من هم گالاکسی اس را پیشنهاد می کنم ولی بدنش ضعیفه وپلاستیک.

sAeEd_kHaAn
18-04-2011, 11:56
اگه فقط تو کار سامسونگی الان یه گلکسی بگیر 6 ماه باهاش حال کن بعد بفروشش 300 تومن بذار روش اس 2 بگیر
یا الان desire hd بگیر بعد از 6 ماه ردش کن یه Sensation بگیر
"چون بعد از 6 ماه گوشی های جدید افت قیمتشونو کردن "

.:PAR3A:.
18-04-2011, 12:56
برای LG Optimus 2X صبر کنید... در نظر من GS2 هیچ چیز سرتری نداره ازش... فقط سی پی یوش 1.2 هست که این هم اور میشه به 1.2...
Xperia Arc هم فکر می کنم تا یه ماه دیگه قیمت خوبی پیدا می کنه که می تونه گزینه خوبی باشه...

Hamid..God
18-04-2011, 13:42
اگه نمیخواید چیزی رو اون پولتون بزارید و میخواین گالاکسی s بگیرید یه نیم نگاهی هم به آرک داشته باشید(سونی اریکسون)
به پای اون سامسونگ و ال جی ها نمیرسه ولی از گالاکسی اس هم بهتره و هم زیبا تر از طرفی هم قیمت مناسبی نسبت به اونا داره(البته اگه صبر کنی تا قیمت کاذب اولیش از بین بره)

dark fear
18-04-2011, 14:08
فك كنم بهتره صبر كنه چون چيزي رو از دست نميده.. فوقش گوشي مورد نظر رو با قيمت كمتر ميخره.. موافقيد؟ :46:

pesal2ak
18-04-2011, 15:00
نه... این صبر پدر آدمو در میاره
هر روز و هر ماه شونصد تا گوشی جدید! اصلا اعصاب آدم خورد میشه
بدبختی اینه همشونم خواستنی هستن! پس اینطوری مجبوری تا ابد صبر کنی!
به نظرم اول براورد نیاز کن! بعد گوشیتو ست کن... بعد ببین چقدر میتونی منتظر شی (واسه پایین اومدن قیمت...دیگه دنبال گوشی جدید نباش...هر چرندی هم پست گوشی که انتخاب کرده بودی، شنیدی، توجه نکن!)
من خودم زیر 700، بین دیزایر اچ دی و نکسوس اس و آرک، آرک رو انتخاب کردم...الان روی هاردم فقط یه گیگ فیلم از آرک دارم و مقایسه ش با گوشیهای مختلف!

18-04-2011, 16:22
به سلامتی همین الان هم آرک 660 تومنه... بهترین چویس واستون همین آرکه...

dark fear
18-04-2011, 18:27
يني آرك در كل از گلكسي اس بهتره؟
تو سايت gsm نوشته بود وسعت ديدش ضعيفه! (البته به نظرم gsm هم بعضي وقتا شورشو در مياره :31: )
بعد به نظرتون بزرگ نيس يه خورده؟
تو جيب جا ميشه راحت؟
اينترفيسش درمقابل تاچ ويز و سنس چطوره؟
آخه اينترفيس خيلي مهمه..

18-04-2011, 18:59
آرک به نظر من خییلییی بهتر از گلکسی اسه... همه می گن سوپر امولد بهتره ، ولی من این طور فکر نمی کنم... سوپر امولد خیلی رنگا توش اغراق شدن... توی تاپیک آرک مقایسه ی این دو تا بود... یه ماشین مسابقه توی یه پیست بیابونی... به قول یکی از دوستان آرک قشنگ حس بیابون رو به آدم می داد اما سوپر امولد حس یه روز سرد زمستون :دی
جی اس ام هم چرت می گه... حتی جی اس ام آرنا هم خیلی جهت دار حرف می زنه... آرک از براویا انجین بهره می بره که خودش کلیه :دی بعدش هم ، شما گوشی رو نمی گیرین که کج کنین صفحه رو باهاش کار کنین :دی
اندازش به نظرم در مقابل گلکسی اس اون قدرا تابلو گنده تر نیس... توی جیب هم که من با X10 هیچ مشکلی ندارم....
بیشتر افراد از جمله من HTC Sense رو بهترین اینترفیس می دونن... ولی من بین تاچ ویز و اینترفیس سونی ، دقیقا نمی تونم بگم که مال سونی بهتره ولی تقریبا در نظرم این طوری بود...
از لحاظ پرفورمنس هم که آرک خیلی جلوتره... دوربین آرک هم از Exmor R بهره می بره که در یک کلمه می ترکونه :دی
اگه پرفورمنس یه کمی بهتر و دیزاین خیلی خوشگل تر و دوربین قوی تر واستون مهم نیس ، می تونین به Desire S و Incredible S هم فکر کنین ، گوشی های خیلی توپین...

moeenn
18-04-2011, 19:45
آرک به نظر من خییلییی بهتر از گلکسی اسه... همه می گن سوپر امولد بهتره ، ولی من این طور فکر نمی کنم... سوپر امولد خیلی رنگا توش اغراق شدن... توی تاپیک آرک مقایسه ی این دو تا بود... یه ماشین مسابقه توی یه پیست بیابونی... به قول یکی از دوستان آرک قشنگ حس بیابون رو به آدم می داد اما سوپر امولد حس یه روز سرد زمستون :دی
جی اس ام هم چرت می گه... حتی جی اس ام آرنا هم خیلی جهت دار حرف می زنه... آرک از براویا انجین بهره می بره که خودش کلیه :دی بعدش هم ، شما گوشی رو نمی گیرین که کج کنین صفحه رو باهاش کار کنین :دی
اندازش به نظرم در مقابل گلکسی اس اون قدرا تابلو گنده تر نیس... توی جیب هم که من با X10 هیچ مشکلی ندارم....
بیشتر افراد از جمله من HTC Sense رو بهترین اینترفیس می دونن... ولی من بین تاچ ویز و اینترفیس سونی ، دقیقا نمی تونم بگم که مال سونی بهتره ولی تقریبا در نظرم این طوری بود...
از لحاظ پرفورمنس هم که آرک خیلی جلوتره... دوربین آرک هم از Exmor R بهره می بره که در یک کلمه می ترکونه :دی
اگه پرفورمنس یه کمی بهتر و دیزاین خیلی خوشگل تر و دوربین قوی تر واستون مهم نیس ، می تونین به Desire S و Incredible S هم فکر کنین ، گوشی های خیلی توپین...

شما هم خیلی تند رفتید. من خودم آیفون 4 داشتم دوستم گلکسی اس. تو بازی angry birds صفحه نمایش دو تا گوشی رو امتحان کردیم و واقعا در کمال ناباوری برتری کامل با گلکسی اس بود.:41:بعد از اون صحنه رفتم ایفون رو فروختم و گلکسی اس خریدم و واقعا ازش راضیم به نظر من بهترین صفحه نمایش دنیا سوپر امولده.حالا صفحه ی آرک بماند (رتینا از صفحه ارک بهتره) در مورد سخت افزار گلکسی قویتره.
ولی در کل صبر کنی بهتره:46: