PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری hp

Masoud m1370
17-04-2011, 09:53
لپ تاپ من مدلhp-dv61245dx ویندوز اورجینالش ویستا بود من ویندوزشو عوض کردم 7/64بیت روش نصب کردم.ازوینوز اورجینالش سی دی ریکاوری نگرفتم حالا می خوام ویندوز اورجینالشو نصب کنم میشه کاریش کرد البته بگم درایو ریکاوریش رو لپ تاپ هست.تو بعضی تاپیکهادیدم اگه شماره سریال لپ تاپ تو ویندوز بزنی ویندوزش اورجینال میشه.حالا سه تا سوال هست
1-باید ویندوز ویستا روش نصب کنم و سریالو وارد کنم یا با همین 7که روشه میشه؟
2-سریالو تو کجا باید وارد کنم؟
3-درایور هاشم وقتی ویندوز اورجینال شد میشه ریکاوری کرد؟:10:

teknosys
17-04-2011, 13:00
لپ تاپ من مدلhp-dv61245dx ویندوز اورجینالش ویستا بود من ویندوزشو عوض کردم 7/64بیت روش نصب کردم.ازوینوز اورجینالش سی دی ریکاوری نگرفتم حالا می خوام ویندوز اورجینالشو نصب کنم میشه کاریش کرد البته بگم درایو ریکاوریش رو لپ تاپ هست.تو بعضی تاپیکهادیدم اگه شماره سریال لپ تاپ تو ویندوز بزنی ویندوزش اورجینال میشه.حالا سه تا سوال هست
1-باید ویندوز ویستا روش نصب کنم و سریالو وارد کنم یا با همین 7که روشه میشه؟
2-سریالو تو کجا باید وارد کنم؟
3-درایور هاشم وقتی ویندوز اورجینال شد میشه ریکاوری کرد؟:10:

سلام

دوست عزیز سریال ویندوز ارتباطی به نصب درایور و غیره نداره. شما با درایو ریکاوری که دارید می تونید ویندوز مادر دستگاه رو برگردونید . همراه با تنظیمات کارخانه که شامل نصب ئرایور ها هم میشه.

اگر پاسخ من کامل نیست لطفا کمی شفاف تر توضیح بدین تا مشکلتون رو متوجه بشم.

موفق باشین.

Masoud m1370
17-04-2011, 20:11
پاسخ تقریبا کامله حالا سریالو کجا باید وارد کنم.

teknosys
17-04-2011, 23:22
سلام

برای ریکاوری کردن لپ تاپ نیازی به سریال ندارید. همون ویندوز مادر همراه با تمام نرم افزارها و درایورها و تنظیمات اولیه باز گردانده میشن. اصلا سریال هیچ کاربردی در ریکاوری کردن نداره. در نتیجه جایی برای وارد کردن سریال هم نیست. اون تایپیک هایی که فرمودید توش چنین چیزی نوشته شده رو لینک بدین تا بررسی کنم.

موفق باشین.

Masoud m1370
18-04-2011, 11:38
نوشته بود produkt keyوترد کنید تا ویندوز اورجینال یشه.

ehsan_esmaeili
07-02-2013, 11:46
ببخشید منم لپ تاپ hp dv6 2190us دارم. و بکاپ ازش نگرفتم و ویندوزش رو فرمت کردم و یه سون دیگه نصب کردم که اصلا رازی نیستم ازش. همه درایور ها رو هم از سایت اچ پی گرفتم و نصب کردم اما بازم کنده و گرافیک تیک میزنه. میخوام لپ تاپ رو به روز اول ریکاوری کنم. و فقط همون درایو ریکاوری هست. حالا چطور میشه با همین درایو به روز اول برگردوندش؟ و آیا اطلاعاتم رو باید ازشون کپی بگیرم رو یا هارد یا dvd? لطفا کمکم کنید.:n27:

ehsan_esmaeili
11-02-2013, 11:34
سلام

دوست عزیز سریال ویندوز ارتباطی به نصب درایور و غیره نداره. شما با درایو ریکاوری که دارید می تونید ویندوز مادر دستگاه رو برگردونید . همراه با تنظیمات کارخانه که شامل نصب ئرایور ها هم میشه.

اگر پاسخ من کامل نیست لطفا کمی شفاف تر توضیح بدین تا مشکلتون رو متوجه بشم.

موفق باشین.

سلام. ببخشید من هم دی وی دی ریکاوری تهیه نکردم. میشه بگید چطور باید این کار رو انجام بدم ؟ لپ تاپم hp dv6 2190 هستش.