PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان ایلام

senaps
16-04-2011, 20:50
من تعجب میکنم!!یعنی انقد ایلامی تو پیسی ورلد کمه؟!
توی ایلام،3 تا شرکت دی اس ال ارائه میدن....
شرکت معظم یوسف،شرکت هزاره سوم و شرکت شوت شده ی اینترنت جام جم یا امام جواد یا مبین نت یا هر اسمی که داره!!(همه ی تابلو ها رو داره!!)

اخری رو فراموش کنین....

یوسف،512 با 5 گیگ شارژ رو میده ماهی 28 تومن،هزاره سوم همین سرویس رو توی قرار داد یه ساله میده 27.800!!
هردو شارژ مجدید،هر گیگ 3000 تومان و ابونمان مخابراتی به عهده ی کاربره....

یوسف،حداکثر 3 روز رانژه میکنه،هزاره سوم حداقل 3 روز...:27:

سرعت دانلود برای سرویس 512 در یوسف، 120 هست و برای هزاره سوم،64 که برا یوسف ثابت میمونه و برا هزاره سوم،مدام بالا پایین میشه....
مخابرات هم داره وارد میشه که هنوز قیمت هاشون مشخص نیست،سرویس هاشون هم ندیدم....
اینترنت 128 بدون محدودیت هردو،در قرارداد 1 ساله،20 هزار تومن برا هر ماه هستش....:40:

دوستان ایلامی،لطفا اطلاعات بیشتر رو شر کنن که بدونیم داستان چیه!!

senaps
16-04-2011, 21:44
اینترنت هزاره سوم،از شرکت پیشگامان نمایندگی داره...
اینترنت یوسف از اسیاتک!

---------
هزاره سوم،جدیدا برا من هر چند ساعت یه بار قطع میشه!! اذار دهندش وقتیه که میبینی 50 مگ از سریالی که گذاشتی دانلود نشده از ساعت 5 به بعد که 2 ساعت مونده به تموم شدن دانلود!!!
پس به سرعت پایین،قطع و وصل شدن رو هم اضافه کنیم!

senaps
17-04-2011, 16:54
مخابرات ایلام،اینترنت 128 نامحدود رو میده 10 هزار تومن....راجع به سرعتش نمیدونم!! هیچ رقمه حاضر به همکاری نبودن که سرعت بالا تر بدن!!
نه با کارت دانشجویی نه هیچ چیز دیگه!!
فقط باید شرکت باشم تا سرعت بالا تر بدن!

ahmadilam
18-04-2011, 11:08
نه بابا
آشنا داشته باشی تا 256 هم میدن. من گرفتم. کیفیتش خیلی توپ نیست ولی چون نامحدوده کاملآ به صرفه است.
ببین همشهری فکر کنم هزاره هم انقدر بد نباشه بچه ها داشتن کاملآ راضی بودن.
حتمآ محله شما خدمات ضعیفه. کجا میشینین؟

senaps
18-04-2011, 17:11
امروز صحبت کردم برا 512 بهم بدن....
کیفیتش خوبه یا نه؟ چجوریاس؟ قطع و وصلش چجوریه؟ منظورم اینه که کلا وصل می مونه یا نه/ سرعتش و اینا من صنایع میشینم!!
هزاره کیفیتش اونقدر ها هم بد نیست اره...

senaps
18-04-2011, 19:10
لیست کامل تعرفه های اینترنت هزاره سوم: قیمت های جدید امروز هستش که زنگ زدن گفتن اقا قرار داد ببند،گفتم دارم میرم 512 مخابرات!!

قیمت های اینترنت یوسف هم در همین حواشی هستش!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به علت حجم بالای عکس،و اینکه تاپیک سنگین نشه،اینجوری گذاشتم!

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

صفحه ی اینترنت wi-fi اینترنت یوسف هستش:
قیمت ها بالا هستن،ولی سرویس یوسف هستش!!یعنی اینکه با سرعت بالاتری از اونچیزی که باید دانلود میکنین!!
مثلا 512،هزاره سوم دانلودش 64 هستش،ولی یوسف 120!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahmadilam
19-04-2011, 12:16
یوسف از هزاره بهتر به نظر میاد. ولی در کل مخابرات برای یه استفاده ی معمولی کاملآ خوبه.
قطعی وصلی مخابرات هم به اندازه یوسف و هزاره ست. ای بسا کمتر هم هست. اگه مشکل خاصی نباشه در ماه کمتر از چند ساعت قطعی داره... در کل مشکل خاصی مشاهده نشده. فقط پشتیبانی معمولآ ضعیف تره که واسه ما کهنه کارا مهم نیست.
یوسف و هزاره برای ساکنین مرکز شهر بیشتر پیشنهاد میشه.

senaps
13-05-2011, 20:35
الان اینترنت مخابرات برای من هم وصل شد،512 هستش و عالی!! فقط احساس میکنم که با چیز پی ان مشکل پیدا کردم!! اگر امکانش هست،دوستان راهنمایی کنن برا چی اینجوریه!!(مثلا ویدیویی رو در یوتوب،با اولترا سورف میتونم ببینم،ولی با چیز پی ان نه!!)

ALI&SOAP
31-07-2011, 22:12
سلام به بچه های ایلامی
آقا من گیر کردم بین این سرویس دهنده ها یه میگه مخابرات خوبه یه میگه یوسف و...
به نظر شما در کل کدوم بهتره از همه نظر (قیمت ،کیفیت ، سرعت، پشتیبانی و...)
ممنون:20:

senaps
31-07-2011, 22:21
سلام به بچه های ایلامی

سلام.....
بستگی داره که چی بخواین!!
سرعت؟ 512 از یوسف،پورت هاش بازه، تا 200 هم ممکنه بتونی دانلود کنی!! ولی خوب،محدودیت 1 گیگ رو هنوز داری!!! یعنی سرعت دانلودت برا شبه!!
هزاره سوم،به شدت بد اخلاق هستن!! من که خوشم نیوم ازشون!! سرویس چار روز یه بار قطع میشد برا من!!

ولی مخابرات، من که در طول 3 ماه گذشته،مطلقا مشکلی نداشتم!! بدون تی یه ثانیه قطعی کار کرده!!!
سرعت دانلودش برا 512،معمولا 60 هستش،ولی گه گاهی تا 90 هم میپره!! مهم ترین مزیتش اینه که نامحدوده! یعنی بدون نگرانی،دانلود میکنی!!!
راه اندازیش هم حداکثر 3 روز هستش برا مخابرات!(البته اگه هر 3 روز بری بالا سرشون رو بگیری!!)
ولی هزاره سوم حداقل 4 روز!! یوسف رو نمیدونم!! ولی دوستم که داشت،از یوسف ناراضی بود ظاهرا جدیدا زیادی قطع و وصل میشده!!! هزاره هم که میگم کلا اصلا پیشنهاد نمیشه!!

بین هزاره و یوسف، حتمی یوسف رو انتخاب کن و بین هر سه تاشون، حتمی مخابرات رو!!!!
قیمت ها،برای 512 کاملا مساویه!!
شرط برتری مخابرات،نامحدود بودنشه!!

ahmadsoft2010
17-09-2011, 11:01
سلام بر دوستان ایلامی. من قرار این هفته خونمون بیاد ایلام . می خواستم بدونم که قیمت اینترنت 128 نامحدود مخابرات چنده ؟

ahmadbbb
27-10-2011, 18:56
سلام.....
بستگی داره که چی بخواین!!
سرعت؟ 512 از یوسف،پورت هاش بازه، تا 200 هم ممکنه بتونی دانلود کنی!! ولی خوب،محدودیت 1 گیگ رو هنوز داری!!! یعنی سرعت دانلودت برا شبه!!
هزاره سوم،به شدت بد اخلاق هستن!! من که خوشم نیوم ازشون!! سرویس چار روز یه بار قطع میشد برا من!!

ولی مخابرات، من که در طول 3 ماه گذشته،مطلقا مشکلی نداشتم!! بدون تی یه ثانیه قطعی کار کرده!!!
سرعت دانلودش برا 512،معمولا 60 هستش،ولی گه گاهی تا 90 هم میپره!! مهم ترین مزیتش اینه که نامحدوده! یعنی بدون نگرانی،دانلود میکنی!!!
راه اندازیش هم حداکثر 3 روز هستش برا مخابرات!(البته اگه هر 3 روز بری بالا سرشون رو بگیری!!)
ولی هزاره سوم حداقل 4 روز!! یوسف رو نمیدونم!! ولی دوستم که داشت،از یوسف ناراضی بود ظاهرا جدیدا زیادی قطع و وصل میشده!!! هزاره هم که میگم کلا اصلا پیشنهاد نمیشه!!

بین هزاره و یوسف، حتمی یوسف رو انتخاب کن و بین هر سه تاشون، حتمی مخابرات رو!!!!
قیمت ها،برای 512 کاملا مساویه!!
شرط برتری مخابرات،نامحدود بودنشه!!

من كه سه ساله مشترك هزاره بودم مشكلي باهاش نداشتيم . شايد منطقه شما مشكل مخابراتي داشته باشه كه قطع و وصل ميشه . قطع و وصل هم نداره مگه اينكه مشكل سراسري باشه . واسه رانژه كردن خط ها هم هزاره تا جايي كه خبر دارم كمتر از 4 روز هستش (دوستام بيشترشون از هزاره خط دارن) . جديدا هم كه دارن سرويس با مودم رايگان مي دن كه اينم خودش حرفيه واسه خودش . و امام مهمترين ويژگي هزاره پشتيبانيشون هستش من ساعت 12 و 30 شب زنگ زدم بخش پشتيبانيشون جوابگو بودن ولي بقيه شركت ها نه - يوسف كه حداكثر تا 7 و مخابرات هم كه كلا شوته . اگه از من مي پرسين هزاره از همه بهتره

ahmadbbb
27-10-2011, 19:21
سلام به بچه های ایلامی

به نظر من هزاره رو انتخاب كن چون همه چيزش در حد خوب هست . سرعت لود صفحه - دانلود - پشتيباني . ولي اگه فقط دانلود برات مهمه يوسف سرعت دانلودش بالاست اما سرعت لود صفحه برا يوسف پايينه و همچنين پشتيبانيشون معمولي هست مثلا سرويس خراب شه بايد سيستمو ببري واستون درست كنن اما هزاره يه كارشناس مي فرستن برا محل بررسي كنه مخابرات هم كه هيچكدون رو انجام نميده . مخابرات اصلا نري سراغش خيلي بهتره

ahmadbbb
27-10-2011, 19:48
دوستان يه خبر فوري
اينترنت يوسف دانلود شبانه رايگانش رو حدف كرد و فقط پنجشنبه شب رو free كرده . جالب اينجاست هزاره سوم تو پاسخ به اين حركت يوسف قول داده از 15 آبان به بعد شبانه رايگانشو از ساعت 1 به ساعت 12 تغيير بده . خبر ديگه هزاره سوم شهرستان سرابله رو هم راه اندازي كرده و مي خواد تا آخر سال 90 شهرستان ايوان رو هم راه اندازي كنه (البته اينا رو تو سايتش زده) . همينجوري پيش بره واسه سال ديگه هزاره حرف اول اينترنت استان رو مي زنه

senaps
02-11-2011, 01:24
امام مهمترين ويژگي هزاره پشتيبانيشون هستش من ساعت 12 و 30 شب زنگ زدم بخش پشتيبانيشون جوابگو بودن ولي بقيه شركت ها نه - يوسف كه حداكثر تا 7 و مخابرات هم كه كلا شوته . اگه از من مي پرسين هزاره از همه بهتره

دوست عزیز،نمیدونم شما با کدومشون حرف زدی،من زنگ به اقای موسوی، ساعت 5 بعد از ظهر،بعد از نیم ساعت تازه بر داشتن!!(یه نفر تو کافی نت شون نشسته و اگه حسش بود،میاد تو اتاق و تلفن رو جواب میده!!) اخرش هم جواب درست حسابی نداده یا بد اخلاقی کرده!!
لابد شما،یه بار بهش گفتی داستان چیه و دیگه حواسش هست که خوب جواب بده!!

من که از پشتیبانیشون خیری ندیدم!!
الان هم 4 ماهه که دارم مخابرات استفاده میکنم،بدون حتی 1 ثانیه قطع شدن تا حالا!

123arash
05-12-2011, 18:56
با سلام به هم استانيهاي عزيز ايلامي..
لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنيد در درجه اول ايلاميهاي عزيز و بعدش اعضاي محترم پي سي ورلد.

من ميخوام اينترنت اي دي اس ال بگيرم ولي دو دلم..
اينترنت يوسف تو محلمون طرح شبانه رايگان رو برداشت و فقط محدوديت حجمي رو ارائه ميده..
از طرفي هم مخابرات نامحدود فكر كنم داره ولي قيمتش رو نميدونم..
حالا به نظر دوستان برم محدوديت حجمي رو انتخاب كنم يا نامحدود مخابرات؟
اگر دوستان ايلامي هستن يه راهنمايي بكنن و يه شركت خوب معرفي كنن.

senaps
06-12-2011, 23:43
سلام....
به طور قطع،از مخابرات بر دارین.....
تو کدوم منطقه هستین؟!
اونی که برا مخابرات 22 بهمنه(اسمش یادم نیست!!) 512 رو راحت بهتون میدن،ماهی 20 تومن! بدون محدودیت حجمی....
دیگری،مخابرات صنایع هستش(منطقه ی فرهنگیان،جانبازان،سنایع،ر زمندگان، و...) که 512 رو با کمی منت کشی!!بهتون میدن!!بازم ماهی 20 تومن.....
شخصا پیشنهاد میکنم مخابرات بردارین......
اینترنت یوسف،سرعت دانلودش خیلی بالاست و مثلا تا 200 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنین،ولی هزینه بالا میره!!!
هزاره هم که من از خدمات پشتیبانی راضی نیستم،هرچند،میتونید از طریق نمایندگی مامی (بالاتر از اینترنت یوسف!) اقدام کنین که پشتیبانی خیلی بهتره......
مخابرات هم که مشخصه.....

1-مخابرات،2- هزاره ،3-یوسف!! به هیچ وجه هم سراغ نیونت یا امام جواد یا هرچیزی که اسمش هست نرید!

123arash
07-12-2011, 11:32
سلام دوست عزيزم كه پاسخ داديد..
من خونمون دقيقا چسبيده به اينترنت يوسف.
با اين اوصاف بهترين گزينه مخابراته..
فقط چند سوال:
1-هزينه پورت مخابرات چطوريه؟يوسف گفت ماهي 5 هزار تومان و كمي زياده...
اگه حساب كنيم با هزينه ماهيانه خيلي ميشه..
من هزينه پورت كمي مشكل دارم بقيه حله.
2-سرعت دانلود مخابرات كم ميشه يا مثل يوسف در حد ثابتي هست؟

ممنونتم اگر جواب بديد دوست ايلامي و همشهري..

senaps
09-12-2011, 16:08
سلام....
ببخشید که دیر شد پاسخ،ایلام نبودم.....
نمیدونم اینترنت رو گرفتین یا نه،ولی باید بگم که مخابرات،سرعتش مثل یوسف بازه!! یعنی ممکنه تا 70-80 تا هم بتونین دانلود کنین!(برا من که 512 هستم،معمولا 60 هستش که از سرور های قوی،70-80 دانلود میکنه!)
سرعت معمولا بین 50-60 میمونه....

هزینه ی پورت چیز خاصی نپرسیدم و ندیدم!!
من فقط هر دو ماه یکبار،41 تومن پول اینترنت میدم که میشه ماهی بیست و پونصد!! که همون مبلغ قراردادمون هم هستش!

123arash
10-12-2011, 10:31
متشكرم بابت پاسخ و راهنماييتون...
رفتم پرس و جو كردم گفتن اگر از اينترنت شارژ مجدد نگيريد و استفاده نكنيد يا اينترنت رو كلا قطع ميكنن يا هزينه پورت ميگيرن كه محاله من اينترنت رو استفاده نكنم.
چند سوال:ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم.

1-ما كابل مسي هست تلفنمون ايا ارايه ميده مخابرات يا بايد فيبر نوري باشه؟

2-اگر من بخوام با قيلتر شكن برم تو سايتهايي كه قيلتر هستن يه وقت منو نفرستن دادگاه بيچاره شم.؟

3-واقعا نامحدود هست؟يعني با 512 روزي ميتونم 300 مگ دانلود كنم؟چقدر ميتونم دانلود كنم تو 4 يا 5 ساعت؟

راستي اينم بگم واقعا شهر ايلام با اين همه جمعيت فقط من و شما(من و تو)در اين فروم هستيم؟عجبا

بسيار بسيار ممنونم كه وقت گرانبهاتون رو صرف پاسخگويي به من ميكنيد..ممنونم..

senaps
10-12-2011, 21:26
1-ما كابل مسي هست تلفنمون ايا ارايه ميده مخابرات يا بايد فيبر نوري باشه؟

شرمنده اطلاعی ندارم....

2-اگر من بخوام با قيلتر شكن برم تو سايتهايي كه قيلتر هستن يه وقت منو نفرستن دادگاه بيچاره شم.؟

بستگی داره که خودت رو لو ندی!! من تقریبا به مدت 5 ماه،فقط با چیز پی ان اومدم رو نت!!(24 ساعته هم بازه اینترنتم و داره دان میکنه یا رو فیس بوق اینام!) ولی کسی کاریم نداشت....البته سایت های ممنوع زیادی رفتم! در حالت عادی،کسی نمیاد شما رو چک کنه!!

3-واقعا نامحدود هست؟يعني با 512 روزي ميتونم 300 مگ دانلود كنم؟چقدر ميتونم دانلود كنم تو 4 يا 5 ساعت؟
من تقریبا روزی 3 و خورده ای دانلود دارم!! 37 گیگ رو توی یه هفته دانلود کردم!!(البته چند بار سیستم مشکل داشت....)
تقریبا هر 8 ساعت،1 گیگ دانلود میشه.....(سرور های درست حسابی!).... و بله! واقعا نامحدوده،چون الان یه هارد 500 گیگی رو دستم مونده و نمیدونم چجوری فایل هاش رو یه بلایی سرشون بیارم!! همش دانلودی،همش هم با همین اینترنت.....

راستي اينم بگم واقعا شهر ايلام با اين همه جمعيت فقط من و شما(من و تو)در اين فروم هستيم؟عجبا
چی بگم!! ایلامی ها ظاهرا تو کلوب بیشتر میچرخن و خوب،200-300 نفرشون تو فیس بوق هم هست.....
ولی متاسفانه با فروم زیاد حال نمیکنن ظاهرا....هرچند،4 سال پیش،یه فروم ایلامی بود که حدود 200 عضو فعال داشت!!تو انجمن اندروید،یه نفر دیگه ایلامی هست(غیر من!)،تو انجمن تیونینگ تاک(برا ماشین و اینا!!) هم یکی دیگه غیر خودم....!!
تو سایت باشگاه مهندسان هم فقط یه ایلامی تا حالا دیدم....
اینجا هم یکی دیگه بود،با شما میشه 2ومین ایلامی....البته اون دوستمون،دیگه اینجا فعالیت نمیکنه یا من نمی بینمش!!!بیشتر تو کلوپ گوشی ایفون بودش.....

بسيار بسيار ممنونم كه وقت گرانبهاتون رو صرف پاسخگويي به من ميكنيد..ممنونم..
مخلصم داداش....خوشحال شدم اتفاقا که یه ایلامی دیگه هم دیدم اینجا.....وظیفه هستش پاسخگویی.....

123arash
11-12-2011, 11:36
سلام دوباره.
من رفتم مخابرات 22 بهمن و شاداباد اما گفتن ديگه ثبت نام نميكنيم.منم ديگه از مخابرات نااميد شدم و تنها دو گزينه هزاره و يوسف باقي موندن.
به نظرتون كدوم بهتره؟
نامحدود دارن با قيمت همين مخابرات؟
اون طرح هاي cra چطوري هستن؟
اگه همون جديدها كه نرخ اشتراك 1 به 10 دارن بگيرم با سرعت 512 خوبه؟
من شايد روزي 100 مگ دانلود داشته باشم پس سرعت 512 نامحدود
cra
چطوره؟
هزاره شبا رايگانه؟سرعتش افت نميكنه شبها؟
ممنونم..

senaps
11-12-2011, 20:32
من رفتم مخابرات 22 بهمن و شاداباد اما گفتن ديگه ثبت نام نميكنيم.منم ديگه از مخابرات نااميد شدم و تنها دو گزينه هزاره و يوسف باقي موندن.واقعا؟ چرا اخه؟؟ منطقه مخابراتیت کجاست؟

به نظرتون كدوم بهتره؟فک کنم هزاره بهتره!

نامحدود دارن با قيمت همين مخابرات؟
اون طرح هاي cra چطوري هستن؟
اگه همون جديدها كه نرخ اشتراك 1 به 10 دارن بگيرم با سرعت 512 خوبه؟اینا طرح هاشون یکیه!!اسماش رو عوض کردن!! قیمت ها و سرعت ها یکیه.....یوسف،4 تومن گرونتر میگیره برا 512،در عوض،سرعتش معمولا رو 120 و 30 هستش....هزاره ولی من 6 ماه داشتم،بالاترین سرعتش همون 65 بود(تازه اگه میرسید!!)

راستش من از این نرخ اشتراک ها خیلی میترسم.....

هرچند،ظاهرا قیمت های مربوط به 512 یک گیگ یوسف،بهتره.....اگر میدونی مصرفت پایینه.....من ماهی 5 گیگ حداقل مصرفم بود! مجبور شدم بیام مخابرات....

کلا یوسف قدیمی تره،با تجربه تر و با جنبه تره....شخصا اگر قرار باشه از مخابرات بکشم بیرون،اینبار دیگه سراغ هزاره نمیرم و میرم سراغ یوسف....هرچند،تجربه ی شخصی من بد بوده....

به وایمکس هم فک کن....ولی برا خریدش،برو پیش اقای تابان!(شرکت ارشام پویش،5 راه جهاد،کمی پایین تر از تالار بانک صادرات!!) بپرس ببین اونا چیکار میکنن....راستش،مدتی پیش برا استخدام رفتم اونجا(یکسال پیش!) محیط انفورماتیکی و تکنتولوژیکی بهتری داشت،ضمن اینکه خیلی فعالن تو این عرصه و خودشون میدونن اینترنت یعنی چی و حداقل وقتی ازشون راهنمایی میخوای،بهت نمیگن رو دکستاپ راست کلیک پرتوپرتیس رو انتخاب کن،یه لحظه صب کن،چند تا ورق بزنن،بعد بگن نیم ساعت دیگه زنگ بزن فک کنم مشکل شما خیلی جدیه!!!!بعد از نیم ساعت داداشش ور داره و جواب بده!

پس می مونه یوسف، بعدشم وایمکس که بازم یوسف و ارشام پویش دارن!! ولی بین این دوتا،تو وایمکس شخصا ارشام پویش رو بیشتر قبول دارم!! مخصوصا که مثل یوسف و هزاره نیستن و برا خودشون اینترنت دارن و گاهی به برخی افراد هم اینترنت میدن که مشخصا،اینترنت بهتری میتونن ارائه بکنن....

123arash
11-12-2011, 21:08
سلام عزيزم..
من خونه مون چسبيده به يوسف...
من بيشتر تو كار وبگردي هستم...
و كمي هم دانلو.
به نظرتون يوسف بگيرم بعد طبق گفته يكي از اعضاي همين انجمن فقط پنج شنبه ها مجاني داره يوسف حالا يوسف سرعتو كم نميكنه؟
اگر كم نكنه تو تايم رايگان پس بيرم..اگر رايگان نداشته باشن كه همين ديال اپ هم خوبه..
مهم دانلود و وبگردي هست كه 5 گيگ هم شايد تو 15 روز مصرف بشه..
حالا يوسف مجاني داره شبا؟
هزاره چي؟
اولويت تو مجاني هم هست//ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم چون تجربه اي ندارم...

senaps
12-12-2011, 00:36
من خونه مون چسبيده به يوسف...

خوبه!! با کمترین مشکل،خفتشون میکنی.....

من بيشتر تو كار وبگردي هستم...

وقتی من میگم وبگردی،منظورم اینه که خودمو و داداشم صب تا شب با موبایل و لپ تاپ و دسکتاپ،داریم استفاده میکنیم.....
دقیقا ماهی 5 گیگ کمه!!!!

به نظرتون يوسف بگيرم بعد طبق گفته يكي از اعضاي همين انجمن فقط پنج شنبه ها مجاني داره يوسف حالا يوسف سرعتو كم نميكنه؟
تمام روز 5 شنبه مجانیه؟! چیزی تو سایتشون ننوشتن،منم چند وقتی میشه اطلاعات دقیق ندارم....ولی وقتی بین چند نفر به اشتراک میذاره،ممکنه اونای دیگه،ادمای مثل من باشن،در اونصورت،شما به هیچ عنوان نمیتونی از اینترنت با سرعت بیشتر از دایل اپ استفاده کنی!!چون اونیکی تو نوبت وایساده و داره با ای دی ام،یه اسکجوال گنده رو دانلود میکنه!!

اگر كم نكنه تو تايم رايگان پس بيرم..اگر رايگان نداشته باشن كه همين ديال اپ هم خوبه..
اینا رو باید از کسی که از این شرکت اینترنت داره بپرسی....متاسافنه اکثر رفقام رو اوردم به مخابرات،واسه همن اطلاع دقیقی ندارم،ولی تا جایی که خودم هزاره بودم و دوستان یوسف،یوسف بسیار بهتر بودش.....

حالا يوسف مجاني داره شبا؟
حتمی از خودشون بپرس این مسئله رو.... در نهایت،فک کنم بازم بیای سراغ یوسف،چون قیمت های بهتری میده....همونجوری هم که گفتم،قدیمی ترن و خلاصه اینکارن.....
هزاره سوم هر روز یه مشکل داشت برا من....

اولويت تو مجاني هم هست//ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم چون تجربه اي ندارم...
خواهش میشه بابا.....تازه من شرمندم که صب تا شب سر کارمو و وقت نمیکنم به موقع بهت جواب بدم....
این ید و اینای احترامی رو هم لطفا بردار که من اونجوری نیستم که بهم بگن ببخشید و براتون و از این حرفا......خودمونی باش بابا....

123arash
15-12-2011, 12:15
سلام عزيزم..ببخشيد بازم اومدم سوال بپرسم.
اينترنت يوسف از 1 تا 8 صبح رايگان هست..
اگر من سرعت 256 بگيرم باز در ساعات رايگان سرعتش خوبه يا افت ميكنه؟
لطفا هر اطلاعاتي داريد در اختيارم بزاريد..ممنونم.

senaps
15-12-2011, 12:45
اگر من سرعت 256 بگيرم باز در ساعات رايگان سرعتش خوبه يا افت ميكنه؟

سرعت دانلود 30 کیلوبایتی افت کردن نداره اصلا......هرچند 512 اش هم زیاد افت نخواهد داشت.....
عالیه که اون ساعات رایگانه.....اگر تونستین،512 وردارین.....اگر هم نه که همین 256 خوبه...

hojihoji
17-12-2011, 11:05
سلام جناب سناپس، من خانم ام اهل ایلامه (خودم شیرازی هستم) و با خوندن پست های شما تصمیم گرفتیم که واسه اون ای دی اس ال از مخابرات بگیریم. اگه لطف کنید در مورد خرید مودم هم ما رو راهنمایی کنید. تو ایلام از کجا بگیریم بهتره؟ با تشکر

senaps
17-12-2011, 20:19
سلام جناب سناپس، من خانم ام اهل ایلامه (خودم شیرازی هستم) و با خوندن پست های شما تصمیم گرفتیم که واسه اون ای دی اس ال از مخابرات بگیریم. اگه لطف کنید در مورد خرید مودم هم ما رو راهنمایی کنید. تو ایلام از کجا بگیریم بهتره؟ با تشکر

خوب،بستگی به مودمی داره که بخرین و مدلش....متاسفانه تو ایلام انتخاب ها زیاد نیستن!!
ولی با 30 تومن میتونین از شرکت "مامی" کمی بالاتر از اینترنت یوسف(این بالا تر از اینترنت یوسف،یه ادرس کاملا رند تو ایلامه که خانمتون قطعا میدونن....).... میتونین بخرین....مودم وایرلس هم دارن که اونا فک کنم 60 تومن میفروختنش.....
tp-link هستش مودم هاشون و من هر دونوعش رو داشتم که مودم های عالیی بودن....

ولی شرکت مای کامپیوتر،از لحاظ اصالت جنس و قیمت و پشتیبانی واقعا عالی هستن....این شرکت،پایین تر از اینترنت یوسف، چسبیده به نوشت افزار بشیر هستش....مدل های مختلف رو از اینجا هم میتونین پیدا کنین.....
شرکت معین،در شاداباد(پایین تر از رسالت،کنار بانک های ملی و تجارت) هم هست که جنس هاش رو از دبی وارد میکنه و 7-8 سالی هست که شرکتشون هست،ادم خوش برخوردی نیست اقای معین و تو پاسخ دادن به سوالات یه خورده ضعیف عمل میکنه،ولی جنسی که بهتون میده یکتاست!!!

همینا به نظر میرسه....

123arash
18-12-2011, 09:23

دوست عزيزم فكر نكنم مخابرات براي adsl ثبت نام كنه.
من چند روز پيش رفتم مخابرات 22 بهمن ولي گفتن ثبت نام نميكنيم بعد رفتم شاداباد باز گفتن ثبت نام نميكنيم.
حالا باز شما يه سر بريد مخابرات شايد شانس داشتيد شما رو ثبت نام كردن..فقط اگر رفتيد لطفا نتيجه رو اعلام كنيد..متشكرم.

senaps
18-12-2011, 14:04
فقط اگر رفتيد لطفا نتيجه رو اعلام كنيد..متشكرم.

دقیقا اعلام کنین چون من میخوام برم ببینم شرایط بند پ چیه که اگه مشمول بودم،اینترنتم رو مگابیتی کنم....

abbas67set
19-12-2011, 01:39
سلام
میشه با دو اکانت از یک نقطه وصل شد؟
من دو تا اکانت دارم اکانت خودم و داداشم که استفاده نمیکنه.
به نظرتون میشه بطور هم زمان با هر دو کانکت بشم؟

senaps
19-12-2011, 21:42

راستش نمیدونم.....
چجوری بهتون دو تا اکانت دادن؟ یکیش وایمکسه و یکیش دی اس ال؟؟؟
به هر صورت،خیر نمیه همزمان و با یه سیستم،به دو تا خط مختلف اینترنت وصل شد......
ولی میشه یه سری وسیله ها رو با یه مودم،و یه سری دیگه رو با مودم دیگه استفاد کرد!

abbas67set
19-12-2011, 23:53
:18:
من تو تاپیک ایلام پست زدم؟؟؟جالبه!!
شرمنده دوستان ایلامی، نمیدونم چطور سر از ایجا دراوردم
بهر حال ...
موفق باشید

mushmushi2
12-03-2012, 06:20
عرض سلام خدمت تموم بچه های ایلام
کسی نیست اینجا یه فکری برا اینترنت من بکنه؟
من یه ای دی اس ال یوسف دارم،محدود
آخه ۳ ماه پیش رفتم مخابرات،گفت نامحدود دیگه نداریم(کلا ای دی اس ال)
منم رفتم یوسف گرفتم
ولی حالا میگم من که روزی حداقل ۵۰۰ مگ لازم دارم چرا باید محدود داشته باشم؟
ازتون خواهش دارم ببینم کسیتون میتونه بشه بند پ من و بره مخابرات برام یه نامحدود بگیره؟
پرسرعت پرسرعت هم نباشه مهم نیس
یا ۱۲۸ یا ۲۵۶
ازتون خیلی ممنون میشم
لطفا جوابتونو به ایمیلم بفرستین
mushmushi2@yahoo.com
حالا اگه هم گذاشتین تو فروم مشکلی نیس ولی برا ایمیلمم بفرستین
سعید

55021
08-08-2012, 23:46
سلام
سایت تغییر رمز اینترنت مخابرات ایلام میخوام مرسی

senaps
09-08-2012, 00:05
سایت تغییر رمز اینترنت مخابرات ایلام میخوام مرسی

دوست عزیز من هم خیلی دنبالش بودم!! ولی باید بری به همون مرکز ازشون بگیری!! تو هیچ سایتی اعلام نکردن....!!!!

55021
09-08-2012, 00:26
دوست عزیز من هم خیلی دنبالش بودم!! ولی باید بری به همون مرکز ازشون بگیری!! تو هیچ سایتی اعلام نکردن....!!!!

پس خیلی ضایع هست اینجور
واسه خودم نیست برای یکی از آشناها هست من استان ایلام نیستم
مرسی دادش

misam5526
09-08-2012, 09:26
سلام
میشه با دو اکانت از یک نقطه وصل شد؟
من دو تا اکانت دارم اکانت خودم و داداشم که استفاده نمیکنه.

بله... قطعاً دو اکانت روی یه مسیر داده نشده (مثلاً یه خط تلفن و دو اکانت...) بهر حال شما میتونید از یه سوئیچ برای دو مسیرتون استفاده کنید و یه خروجی برای سیستم خودتون بگیرید

m3hrd4d
26-09-2012, 18:37
سلام به همه ی ایلامیهای پیسی ورلد . من قبلا وایمکس مبین نت داشتم الان دیگه از سرویس دهیش راضی نیستم . میخوام adsl بگیرم که شرایط زیر رو داشته باشه :
نامحمدود باشه . ضریب اشتراکش پایین باشه . 1 مگ یا ترجیحا 2 مگ باشه .
ماهی تا 100 نهایتا 150 تومن هزینه کنم . به نظر شما چی بخرم . پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی .:31:

senaps
27-09-2012, 19:30
سلام....
تنها کسی که هست و میتونه چنین سرویسی بده، یوسف میباشه....
فک کنم ماهی ۱۲۰ تومن، ۱ مگ بهت میده که جایزه‌اش اینه که ۲ مگ برات می‌بنده!!!
ولی خوب ازت جواز کسب میخواد حتمی...

هزاره سوم هم داره که من باهاشون صحبت کردم، راهی نیست که ۵۱۲ به بالا بدن... اونم شرایط و دردسر داره!!‌مثلا ۶ ماهه یا یک ساله قرار داد ببندی و کل پولش رو بدی تا برات به اسم ۵۱۲ قرار داد ببندن و بهت ۱ مگ بدن!!! سرویسشون ایراد زیاد داره و حال ادم رو میگیره....

در مقابل، یوسف واقعا عالیه!!!!
مخابرات هم اگر بند پ شاملت میشه، ۱ مگش ماهی ۳۰ تومنه! ولی خوب میگم.... باید بند پ بسیار بسیار بسیار قوی داشته باشی!!!! در حد مدیر و اینا!!!!

m3hrd4d
27-09-2012, 20:52
داداش من الان 1 مگ نامحدود دارم خوب با جواز کسب شرکت گرفتم :31: ولی یه عیبی داره اینکه از ساعت 8 صبحه تا 8 شب .:41:
اونی که گفتی اینترنت یوسف ارائه میده نامحدوده منظورم همون 1 مگ بود که با جایزه میشه 2 مگ .
مخابرات هم داشتم خیلی افتضاحه .:20:
ممنون بابت راهنمایی .:11:

senaps
28-09-2012, 00:15
خود من یه مدت ۱ مگ مخابرات داشتم!!!‌از اون لحاظ گفتم.... الان متاسفانه تقریبا یه ۱۰-۱۲ ماهی هست که گیر شدن...!!!!

در نهایت انتخاب ها همینطوری که میبینی کمه چون فقط ۳ شرکت داریم تو ایلام!

m3hrd4d
28-09-2012, 08:51
اون 1 مگه که میشه دو مگ نامحدوده؟:20:
من سایت اینترنت یوسف رو گشتم ولی همچین تعرفه ای پیدا نکردم!!!!!!:41:
میشه لینکشو بدی.ممنون.

uisoftware
07-10-2012, 01:56
منتظر سرویس‌های ADSL2+ پارس آنلاین در ایلام باشید. صحبت‌های اولیه صورت گرفته و به زودی ان شا الله کارهای مقدماتی جهت راه‌اندازی این سرویس انجام می‌شه.

senaps
07-10-2012, 22:21
میشه لینکشو بدی.ممنون.

لینک نداره داش! باید بری از اون خانم خوشکله بپرسی!! تعرفه های نامحدود کرا نه!! تعرفه‌های نامحدود شرکتی بهش میگن یا یه همچین چیزی....
یوسف همه‌ی سرویس هاش رو دو برابر می‌بنده!! از 128 هاش گرفته تا 2 مگ هاش!!!! من خیلی دوست داشتم یه 2 مگ 5 گیگ محدود بخرم ازشون 24 ولی ندادن بهم....

منتظر سرویس‌های ADSL2+ پارس آنلاین در ایلام باشید. صحبت‌های اولیه صورت گرفته و به زودی ان شا الله کارهای مقدماتی جهت راه‌اندازی این سرویس انجام می‌شه.

کی اورده اینا رو حالا؟ برای شماست نمیاندگی ایا؟ قیمت ها و هزینه‌هاش مال همون پارس‌انلاینه؟ میرزه ما مخابرات نامحدود رو ول کنیم بیایم اونجا؟! دفترش کجاس و .....؟!!!!میشه یه خورده توضیح بدین؟

m3hrd4d
08-10-2012, 19:04
رفتم گفت ما جايزه نداريم براي سرويس نامحدود و فقط سرويس هاي محدود رو دو برابر مي كنيم در ضمن 1 مگ نامحدود شركتي گفت 367 هزار تومن !!!!!!!!:18:
رفتم يه اينترنتي بغلش بود نمايندگي وايمكس مبينت نت بود گفت 1 مگ 1به 10 40 تومن و 1 به 2 200 تومن فكر كنم با همون مبين نت كار كنم بهتره .:31:

senaps
08-10-2012, 19:17
رفتم يه اينترنتي بغلش بود نمايندگي وايمكس مبينت نت بود گفت 1 مگ 1به 10 40 تومن و 1 به 2 200 تومن فكر كنم با همون مبين نت كار كنم بهتره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مامی نمایندگی هزاره سوم هستش...
حالا میخوای 1 به 10 رو بگیری یا چی؟! کافی نت بهار، 1 مگ های هردو رو داره.... از اونا کیفیت سرویس های پر سرعت رو بپرس! هزاره سوم من داشتم عبرت گرفتم که دیگه پیششون نرم!! پشتیبانی ضعیف و در حد 0!!( وقتی زنگ زدی برادرا و گفت 30 دقیقه دیگه زنگ بزن و 30 دقیقه دیگه کسی تلفن رو ورنداشت، اونوقت می‌بینی ماجرا چیه!....)

m3hrd4d
08-10-2012, 19:41
راستشو بخواي ميخوام 1 مگ نامحدود ضريب اشتراك 1 به دو بگيرم .
من قبلا گفتم نهايتا 150 تومن مي تونم هزينه كنم ولي 50 تومن ديگه هم جور مي كنم همين رو ميگيرم .
داداش سرعت هزاره سوم خوبه ؟ افت سرعت نداره ؟

senaps
08-10-2012, 21:10
داداش سرعت هزاره سوم خوبه ؟ افت سرعت نداره ؟

نه زیاد جالب نبود برا من.... البته همون سرعتی که قرار داد بسته بودن رو میدادن و نه مثل یوسف دو برابر.... ولی سرعت مثلا از 64 بالا نمی‌رفت ولی تا 10 می‌اومد برا چند دقیقه!! در صورتی که یوسف و مخابرات میرن تا 120 و 80 و اینا و بر میگردن و کم کم میرن تا 30-40....
کلا یه خورده دزد تره از بقیه هزاره سوم!

123arash
24-12-2012, 17:12
سلام بر اعضای محترم.
بین سرویس دهنده های ایلام کدام یک بهتر هستن؟
زیاد دانلود نمیکنم ولی میخوام سرعتش خوب باشه و نامحدود.
مخابرات داره؟از کجا بگیرم؟زیاد هم قیمتها بالا نباشه مثلا با 12 تومن چه سرویسی میشه بگیرم؟میصرفه
senaps
24-12-2012, 17:24
مخابرات داره؟از کجا بگیرم؟زیاد هم قیمتها بالا نباشه مثلا با 12 تومن چه سرویسی میشه بگیرم؟میصرفه

فک کنم ۱۲۸ بهتون میده مخابرات که نامحدوده...
اگر دانلود ندارید، بهتره از یوسف بخرید(محدود!) که سرعت ها رو بالاتر میبنده و میتونین مثلا با ۱۲۸ تا ۵۰ کیلوبایت هم دانلود کنین که دانلود شبانه هم داره اتفاقا ولی خوب نامحدود نیست!!!
مخابرات هم من دارم که نامحدوده ۱۲۸‌اش که ماهی ۱۰ تومن دارم میدم....

123arash
26-12-2012, 14:19
تشکر از شما جناب سناپس عزیز..
سرعت 256 سرعت دانلودش چند است ؟حدود 30 باشه خوبه.
بعد یه سوال دیگه دارم اگر من برم روی سایتهای مسدود ایا احتمالش هست ردیابی کنن و منو بفرستن دادگاه و ...
اگه ردیابی کنن که دیگه اینترنت نیست ..مثلا سایتهای موزیک همه مسدودن..یا سایتهای دیگه..

senaps
26-12-2012, 16:21
اره سرعتش ۳۰ میباشه برا مخابرات ولی نمی‌دن!! تو یوسف هم احتمالا ۷۰ دانلود میکنه....هزاره سوم هم همون ۳۵ تاست!!! در مورد پیگیری، اگر کاری نکنین که بیان دنبالتون کسی کاریتون نداره.... فیس بوق و موزیک و چیز شکن و اینا مشکلی نداره....!!(فقط علنی خرید و فروش چیزشکن و اینا نباید بکنین!)

123arash
08-01-2013, 13:45
ممنون که جواب دادید.
رفتم 256 گرفتم با کارت دانشجویی.
ولی میخوام هزینه adsl رو به صورت اینترنتی و جدا از قبض پرداخت کنم.ایا امکانش هست؟سایتی چیزی داره؟
اینم بگم از 256 زیاد خوشم نیومد چون دانلود اینا ندارم میخوام همون 128 بگیرم..بخوام تغییرش بدم دردسر نداره؟
senaps
09-01-2013, 00:55
دوست عزیز از مخابرات ۲۵۶ گرفتید؟ کدوم مرکز؟ ازادگان؟؟؟
به هر صورت، خیر زیاد مشکلی پیش نمیاد برای تعویض سرعت(مخصوصا کاهشش!)... شما خیلی راحت می‌گید به طرف که براتون تبدیل بکنه به ۱۲۸ و از ماه اینده اش اینترنت با سرعت جدید رو میگیرید!

123arash
09-01-2013, 17:23
رفتم مخابرات 22 بهمن..داخل کوچه به سمت خیابان خرمشهر..
من با کارت --- ساعتی دو گیگ فایل میگیرم..کاملا مجانی..
این اصلا به صرفه نیست..هم کامپیوتر فرسوده میشه هم خودمون خسته میشیم هم پول برق و...
ولی برای وبگردی خوبه..
باز هم ممنون

senaps
10-01-2013, 09:59
سلام....
میشه در خصوص کارت --- و مصائب دانلود کردن باهاش توضیح بدی؟!(عاخه یادمه دانلود رایگانش رنج دانلود بود که یه حجم و یه فرمت میدادی و میرفتی که ببینی چی دانلود میکنه!!)...
یا اکانت خریدی؟! اگر خریدی چه سرعتی و چند؟!!
کلا الان مثلا تصمیم بگیری یه فایلی رو دانلود کنی میتونی سریع بگیریش؟ یا باید جایی درخواست بدی یا ....؟

جهتش چی هست؟!! (من مه‌پاره هم ندارم... ولی خوب د ی شش فوقش بشه ۵۰ تومن میتونم بگیرم!
سرعت دانلود عالیه!! تازه فک کنم میتونی با دی‌اس‌ال قاطیش کنی که ارسال از دی‌اس‌ال باشه و دریافت از اون!

usislami
10-01-2013, 10:08
سلام به بچه های ایلامی
ممنون:20: دادا هر چی میگیری مبین نت نگیر:n27:

123arash
10-01-2013, 12:38
سلام....
میشه در خصوص کارت --- و مصائب دانلود کردن باهاش توضیح بدی؟!(عاخه یادمه دانلود رایگانش رنج دانلود بود که یه حجم و یه فرمت میدادی و میرفتی که ببینی چی دانلود میکنه!!)...
یا اکانت خریدی؟! اگر خریدی چه سرعتی و چند؟!!
کلا الان مثلا تصمیم بگیری یه فایلی رو دانلود کنی میتونی سریع بگیریش؟ یا باید جایی درخواست بدی یا ....؟

جهتش چی هست؟!! (من مه‌پاره هم ندارم... ولی خوب د ی شش فوقش بشه ۵۰ تومن میتونم بگیرم!
سرعت دانلود عالیه!! تازه فک کنم میتونی با دی‌اس‌ال قاطیش کنی که ارسال از دی‌اس‌ال باشه و دریافت از اون!
دی وی بی یه کارت هست میخری من خریدم 50 تومن و همون دیشش کافیه..
بعدش یه جهت تنظیم میکنی و با برنامه مخصوصش فرمتها رو تنظیم میکنی بعدش دانلود میکنه..
مثلا الان یه بنده خدایی هست داره فقط فیلم سینمایی اچ دی دانلود میکنه سرعتش نزدی 500 تا 1200 هست ولی adsl من سرعت دانلودش 32 هست..تفاوت رو ببین.
من هاردم 120 گیگ هست ولی تو دو روز پر میشه..البته بیشتر هم فیلم و کلیپ مثبت 18 میگیره و همشون فول اچ دی هستن..
بعضی جهتهای دیگه هم البوم و موزیک و ...میگیرن..
من اصلا با adsl دانلود نمیکنم چون بی ارزشه..روش بالا که گفتم کاملا مجانیه.ولی اگه بخوای میتونی اکانت بخری و با خط تلفن یا adsl وصل بشی و سرعت باز کردن صفحات در حد همون دیال اپ یا adsl که وصل شدی هست ولی سرعت دانلودت موقع دانلود به سرعتی که موقع خرید اکانت گرفتی تغییر میکنه(سوییچ میشه)
من تا الان یه ریال ندادم چون هرچی خواستم گرفته از فیلم ترسناک و موزیک تا فیلمای اونجوری..18
adsl هم فقط به خاطر وب گردی خوبه..
تو جهت دبلیو3 یه الان دانلود دارم با سرعت 550 واقعا خیلی خوبه.
دلمون خوشه میگیم adsl داریم..میخوایم سرعت 256 بگیریم ماهی 22 میدیم تازه با کلی منت کشی و پارتی و کارت دانشجویی..

senaps
10-01-2013, 21:38
اهان پس هنوز رنج دانلوده.... من از همینش بدم میاد!!! اون حالت انلاینش(ارسال با دی‌اس‌ال یا دایل اپ و دریافت از ماهو ا ره) یه خورده گرونه و نمی‌ارزه!!!................الان مثلا من به شما بگم ویدیو های این کانال یوتوب رو دانلود کن، نمی‌تونی دانلود کنی درسته؟! :).....!!! اقا یه قرار بذار من لپ‌تاپم رو میارم ازت فیلم های جدید میگیرم؟

123arash
11-01-2013, 14:02
من هر فیلی میگیرم وقتی دیدمش پاکش میکنم...زیاد اهل جمع کردن فیلم نیستم سریع حذفش میکنم.
موفق باشی

LORD..Amir
11-01-2013, 16:26
نت که هنوز خرابه؟ ؟ بهتر شده؟

senaps
11-01-2013, 21:06
نه برا من که خوبه...!!

123arash
12-01-2013, 11:34
رفتم با یارو صحبت کردم گفت 512 بهت میدیم..ماهی 40 تومن..نمیصرفه..بیخیالش شدم..اگر دوستان خواستن بگیرن برن مخابراتی که نزدیک میدان مخابرات هست..

senaps
14-01-2013, 15:51
رفتم با یارو صحبت کردم گفت 512 بهت میدیم..ماهی 40 تومن..نمیصرفه..بیخیالش شدم..اگر دوستان خواستن بگیرن برن مخابراتی که نزدیک میدان مخابرات هست..

اقا به خدا نمی‌دن بهمون..... من اونجا التماسشون کردم گفتن نمی‌دیم راهی نداره و اینا... شما چطوری میری بهت میگن ۵۱۲ میدیم بهت؟؟؟ من که متعجب موندم!!:n04:

بعد ۵۱۲ ماهی ۲۰ تومن بود کی کردش ۴۰ تومن عاخه؟ لعنت بهشون همش الکی قیمت اینترنت رو میبرن بالا....!!!

میگم یه سری با من بیا بریم برام ۵۱۲ فعال کن.... یا اصلا از طرف من برو ۵۱۲ فعال کن؟! شاید از من خوششون نمیاد!! میتونی؟؟؟؟ شماره تلفنم رو بهت میدم و میری....خودم هم می‌رسونمت!:n02:

senaps
15-01-2013, 15:04
با هزار التماس و خواهش قرار داد افزایش پهنای باند ۵۱۲ رو بستم...(درضمن، همون قیمت‌های پارسالشون بود و افزایش نداشت.... نمی‌دونم میشه قراردادی کرد قیمت رو یا نه اخه ظاهرا میخوان افزایش بدن؟!)...

123arash
11-02-2013, 17:04
سناپس عزیز ببخشید من اصلا یادم رفته بود میام این تاپیک وگرنه جواب میدادم..
512 ماهی چقدر گرفتی؟
من 256 دارم ماهی 20 تومن گفتن..شما ماهی چقدره؟
اگر من ماهی 20 بدم اصلا نمیصرفه و پینج شنبه اینده میخوام برم درخواست بدم قطعش کنن..ولی اگه ماهی 10 باشه میصرفه..
حالا من 256 دارم ماهی چقدره؟

senaps
14-02-2013, 10:18
الان من ۵۱۲ رو ماهی ۲۰ گرفتم! و فک کنم که ۲۵۶ ماهی ۱۴-۱۵ تومن بودش! :)

M.s.95
03-07-2013, 23:45
سلام همشهری های عزیز

دوستان کسی از این اینترنت 8 مگ و 16 مگ که میگن اومده خبری داره ؟ یعنی تست کرده کسی ؟

8 مگش رو من پرسیدم گفت 8گیگ هست ماهانه سرعت دانلود هم 900 kb هست . هر گیگ شارژ هم هزار تومنه . ولی متاسفانه شبا رایگان نیست من نگرفتم چون دانلودام زیاده نمیصرفید .

البته گفت که خط تلفن نباید کافو نوری باشه .

Armin.Computer
03-07-2013, 23:51
سلام همشهری های عزیز

دوستان کسی از این اینترنت 8 مگ و 16 مگ که میگن اومده خبری داره ؟ یعنی تست کرده کسی ؟

8 مگش رو من پرسیدم گفت 8گیگ هست ماهانه سرعت دانلود هم 900 kb هست . هر گیگ شارژ هم هزار تومنه . ولی متاسفانه شبا رایگان نیست من نگرفتم چون دانلودام زیاده نمیصرفید .

البته گفت که خط تلفن نباید کافو نوری باشه .

سلام
من خوزستانم
ولی جهت اطلاع
این چه شرکتی هست که 8 مگ و 16 مگ میده؟

senaps
04-07-2013, 00:50
سلام...
راستش اولین باره دارم می‌شنوم!!‌میشه بگید مال کجاس؟ هزینه‌هاش چطوریه؟؟؟ به کی میدن؟!!
به نظرم اینجور اینترنتی به درد کلوپ ویدیویی میخوره!! میزنه مثلا 40 گیگ فیلم سه بعدی با کیفیت عالی! دانلود میکنه میریزه هر نسخه رو میفروشه 40-50 تومن!!

jamalit
23-08-2013, 15:54
کوریل وزتان.
آقا من میخام اینترنتم رو که یوسف هست عوض کنم حالا موندم بین های وب و مخابرات. بیشتر میخام نامحدود باشه

jamalit
23-08-2013, 15:57
سلام
من خوزستانم
ولی جهت اطلاع
این چه شرکتی هست که 8 مگ و 16 مگ میده؟
های وب هست

senaps
23-08-2013, 21:18
مخابرات دوست عزیز.... های وب نه قیمتاش خوبه نه سرعتاش! و نه پشتیبانیش! :)

jamalit
23-08-2013, 22:31
تا چه حد سرعتی نامحدود میده مخابرات و اینکه بهتره از یوسف نه؟ هزینه ماهیانه‌اش چقد میشه

senaps
23-08-2013, 22:58
تا چه حد سرعتی نامحدود میده مخابرات و اینکه بهتره از یوسف نه؟ هزینه ماهیانه‌اش چقد میشه

مخابرات اگر ازادگان باشه با خواهش و التماس و گریه و زاری، 512 میده و مرکزی که توی ۲۲ بهمنه با کارت دانشجویی 512 میده که هزینه‌اش میشه ماهی 25 تومن....
فقط حواستون باشه که مخابرات سرعت اسمی میده... یعنی وقتی بهتون 512 میده، سرعت دانلودتون 65 هستش! !! حالا ممکنه گاهی شبکه خلوت باشه شما سرعتت تا 120 هم بره ولی این خیلی به ندرت پیش میاد و بیشتر انتظار 90 رو میشه داشت!!....
برای منی که 24/7 دانلود میکنم بله از یوسف بهتره.... ولی برخی دوستان که دانلود ندارن و بیشتر وبگردی دارن، یوسف بدتر نباشه، بهتر نیست!! چرا که یوسف دو برابر سرعت اسمی میده! یعنی شما 512 میگیری، 1 مگ یا 2 مگ می‌بنده، ولی مشکلش اینه که دو تا سایت و عکس ببینی اینترنت شارژش تموم میشه و تقریبا ممکنه ماهی 4 گیگ مصرف کنی!!( اگر خیلی خودت رو نیگر داری!)....

jamalit
23-08-2013, 23:26
ممنون. پس من این ماه شارژم تموم شد با یوسف تموم میکنم میرم مخابرات اعصابمو خورد کرد این شارژ

smohsen
24-08-2013, 18:34
مخابرات اگر ازادگان باشه با خواهش و التماس و گریه و زاری، 512 میده و مرکزی که توی ۲۲ بهمنه با کارت دانشجویی 512 میده که هزینه‌اش میشه ماهی 25 تومن....
فقط حواستون باشه که مخابرات سرعت اسمی میده... یعنی وقتی بهتون 512 میده، سرعت دانلودتون 65 هستش! !! حالا ممکنه گاهی شبکه خلوت باشه شما سرعتت تا 120 هم بره ولی این خیلی به ندرت پیش میاد و بیشتر انتظار 90 رو میشه داشت!!....
برای منی که 24/7 دانلود میکنم بله از یوسف بهتره.... ولی برخی دوستان که دانلود ندارن و بیشتر وبگردی دارن، یوسف بدتر نباشه، بهتر نیست!! چرا که یوسف دو برابر سرعت اسمی میده! یعنی شما 512 میگیری، 1 مگ یا 2 مگ می‌بنده، ولی مشکلش اینه که دو تا سایت و عکس ببینی اینترنت شارژش تموم میشه و تقریبا ممکنه ماهی 4 گیگ مصرف کنی!!( اگر خیلی خودت رو نیگر داری!)....
512 نامحدود کل ایران همینطوره و بیشتر نمی کشه

senaps
25-08-2013, 11:30
512 نامحدود کل ایران همینطوره و بیشتر نمی کشه

اره.... کاش یه جوری بشه این وزیر جدید بیاد اینترنت ۲ مگ با این قیمت ۵۱۲ بده دست ملت!!!! بعدش بشه مذاکره کرد برا خرید پهنای باند از طرف دولت و ارائه سرعت های بالاتر به ملت....!!

jamalit
25-08-2013, 11:49
راستی از لحاظ قطعی چطوره مخابرات

senaps
25-08-2013, 12:36
راستی از لحاظ قطعی چطوره مخابرات

نداره....
متاسفانه ایلامی اینجا زیاد نداریم که باهاشون بشه بحث کرد، ولی شخصا سرعتم معمولا ثابت بوده و مثلا تو فیس بوق خوندم که اقا سرعت کند شده و از این حرفا و خودم همزمان داشتم از یوتوب ویدیو دانلود میکردم!!!!....

کلا مشکلی نداره مخابرات ایلام، مخصوصا ازادگانش که من اطلاع دارم بچه‌های گلی اونجا هستن که کارشون رو بلدن!!....
من شخصا مشکلی نداشتم! حالا دیگران اگر مشکل دارن یا چیزی، اطلاعی نیست! :)....

jamalit
25-08-2013, 14:10
مگه خدمات آزادگان با مال 22 بهمن فرق داره؟ راستی آدرس آزادگان پایین میدان مخابرات سمت راست هست؟

senaps
25-08-2013, 14:15
برا همین مرکز رو مشخص میکنم که نکنه فرق داشته باشن!! یکی از دوستان قرار بود امروز اینترنتش وصل بشه از مال ۲۲ بهمن! الان می‌بینمش ازش می‌پرسم...
اره ازادگاه همون جاست.... ولی ازادگان اونقدر خوبه که مال ۲۲ بهمن نصف اینم کیفیت داشته باشه خدماتش بازم خوبه و بهتره از هزاره‌سوم... حالا یوسف با اون دفتر دستکش تا حالا بهشون بر نخوردم که چطوریه کارشون

jamalit
25-08-2013, 14:21
یعنی به نظرت برم از آزادگان یا همین 22 بهمن ؟

senaps
25-08-2013, 20:46
انتخابش دست شما نیست! :) شما مجبوری بری اون مرکزی که زیر نظر اون هستی!!

jamalit
25-08-2013, 21:13
من پیش شمارم 334 هست کدومه؟

senaps
25-08-2013, 21:14
فک کنم اون بالا!! :)...یعنی 22 بهمن...خونتون کجاس؟

jamalit
25-08-2013, 21:32
جاده مهران خ 15 خرداد من دیروز رفتم پرسیدم گفتن آقای بختی مسئوله و لی گفتن برا ثبت نام احتمالا باید برم آزادگان راستی شما کسی نمیشناسی کمک کنه سرعت بالا بهم بدن، یه چیز دیگه نظرت درباره های وب چیه؟

senaps
25-08-2013, 21:36
های وب رو والا من از سایت رسمی شرکتشون که تماشا میکردم، ملت اکثرا ناراضی بودن!!....
چون نه خودم ونه دوستانم نداشتن، نمی‌تونم چیزی در موردش بگم....

برای مخابرات هم من اشنا ندارم اونجا ولی ادمای خوبی هستن، کارت دانشجویی بدین بهشون و درخواست تمومه!!( فقط همونطور که گفتم مقادیری التماس و خواهش باید پیاده بشید! :)‌)

jamalit
07-09-2013, 21:11
سلام دوباره
من رفتم مخابرات ثبت نام کردم وساَه اینترنت ولی یوسف گفت دو سه روز واسه فسخ قرارداد وقت لازمه حالا مدارکم تحویر دادم به مخابرات به مخابرات به نظرت مشکلی نیَ چیکار باید بکنم؟
Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

senaps
08-09-2013, 20:06
نه بابا مشکلی نیست! :)...
فقط چطوری ثبت نامت کردن بدون اینکه فسخ بکنی؟

jamalit
08-09-2013, 22:48
نمیدونم. حالا یوسف وسر دادع قطه نیمکنه هی میگه تا دو سه روز

ژیار1
12-09-2013, 19:02
از نظرمن مخابرات از همه بهتر من خودم توی شهرستان اطراف الام از مخابرات 512 گرفتم (البته شرکت) خیلی هم راضی هستم هم از سرعت هم از قیمت

jamalit
23-09-2013, 22:30
مال من بالاخره اومد

senaps
23-09-2013, 22:37
یه تست سرعتی چیزی بذار! راستی چرا اینقد دیر اومد؟

jamalit
23-09-2013, 23:01
بابا گفتن سیستم حدید دارن میارن امروز تازه وصل شد

jamalit
24-09-2013, 07:06
تست سرعت فعلا نگرفتم ولی با idm دانلود بین 25_30هست

amir.h.r.j
05-10-2013, 15:46
سلام دوستان هم ولاتی (ولاتی) . من هم یه 128 مخابرات دارم خیلی ناراضیم . ماهی 15 هزار تومن میگیرن سرعت دانلود با idm از 12 بالا نمیره ... کجاش خوبه ؟ ؟ ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

senaps
05-10-2013, 17:05
دوست عزیز، اینترنت 128 نهایت سرعتش همون حدود 16 کیلوبایت در ثانیه هستش که بسته به سروری که ازش دانلود میکنین و نویز خط ممکنه تا 13-14 هم کاهش پیدا بکنه! (هیچوقت انتظار نداشته باشید کل سرعت دریافتی رو بگیرید)...

در نهایت، اگر حجم دانلودتون زیاد نیست (یعنی زیاد دانلود نمی‌کنین) میتونین اینترنت رو با یه 512 یوسف با 1 گیگ ماهانه عوض کنین!! هم سرعت دانلودتون در لحظه به 240-50 افزایش پیدا میکنه، هم ماهی تقریبا 20 تومن میدین!!( میتونین 256 بگیرید که باز همین سرعت حدود 70-80 رو بهتون میده...)

مشخصا این اینترنت ها محدودن! و بیشتر به درد وبگردی می‌خورن و حتی باهاشون عکس زیاد تماشا کنین، ماهی 2-3 گیگ مصرف میشه! :)

شخصا روزی 700-800 مگ تماشا میکنم و مثلا از ساعت 11 تا الان دارم از یوتوب ویدیوی اموزش عکاسی و اینا تماشا میکنم!!!!
برای مصارف مختلف، و پهنای باند مصرفی مختلف، راهکار های مختلف هست!!....

پیشنهاد نهایی:
اگر براتون مقدوره، چند ماهی تحمل بکنن!! ممکنه دستوراتی بیاد در خصوص افزایش اینترنت یا کاهش قیمت که هر یک از این دو حالت، ملت حجوم میارن سمت مخابرات!( یعنی مخابرات اینترنت 2 مگ نامحدود رو فقط ارائه بکنه به مردم! بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به الان!) همه میریزن سرش!!!!....
اون موقع اگر ISP شما مخابرات نباشه، باید کلی پارتی بازی بکنین تا بهتون پورت بدن! :)

jamalit
05-10-2013, 20:03
والا مال من 256 مخابراته راضیم، راستی کی قراره سرعت رو بالا ببرن؟ راسته یا نه

senaps
05-10-2013, 21:15
فعلا فقط در حد حرفه! :|

amir.h.r.j
30-10-2013, 14:33
دوستان به نظر شما های وب که اومده ایلام خوبه ؟ مودمش چیه که رایگانه ؟

senaps
30-10-2013, 15:57
والا دوست عزیز برا کسی که زیاد دانلود میکنه به نظر خوب نیست! ولی برا وب‌گردی ظاهرا خوب که چه عرض کنم عالی باشه! :)....

من تست سرعتش توی ایلام رو ندیدم که ماجراش به چه شکلی هستش، ولی تو شهرهای دیگه خوب بوده( برای بعضی ها!!)...

در خصوص مودم رایگان هم شما باید قرارداد 1 ساله ببندی! یعنی تا یکسال حتی اگر نخوای هم باید از های‌وب اشتراک گرفته باشی و طبق اون پیش بری و فک کنم این قرارداد ها یعنی اینکه از قبل هم پول کل سال رو بدی!!...

های‌وب سر چهار راه رسالت کمی بالا تر از رافض؟!( همون دوچرخه سازیه) هستش...میتونید برید شرایط پولش رو ازش بپرسید که ایا باید کل یکسال رو از قبل بدین یا هر ماه میشه پرداخت کرد؟! :)

milandada
14-11-2013, 03:12
مخابرات داره بهرتین سرویس ها رو میده الان

من 2مگ با مودم رایگان گرفتم سرعت دانلودم هم 230 تا هست که برا یمن عالیه ....17 هزار ماهیانه _شارژ اتو و میره رو قبض !

piriay
23-12-2013, 11:31
من دوتا خط اینترنت دارم،یکی یوسف همون آسیاتک،یکی نامحدود مخابرات،پینگ یوسف داغونه،تو سرور IRAN-CS BAX یوسف 70 هستش ولی مخابرات 32،تو بازی هم کاملا حس میکنی که کنده

senaps
23-12-2013, 19:34
بله! مخابرات خود سرعت اسمی رو می‌بنده ولی اسیاتک 2 برابر سرعت اسمی یا بعضی شهرها برا همه 2 مگ می‌بنده!!...

**--**
14-01-2014, 18:44
شماره پشتیبانی مخابرات چنده؟
سایت نداره؟من تازه وصل کردم هرکاری میکنم ارور 691 میده دیونم کرده :n03:

senaps
14-01-2014, 18:52
سایت نداره؟من تازه وصل کردم هرکاری میکنم ارور 691 میده دیونم کرده :n03:

سلام...
عرض شود که فک کنم 2223000 یا همچین چیزی میباشه...
سایت هم ندارن! :)...
بهترین کار اینه که شخصی برید اونجا

**--**
14-01-2014, 19:16
سلام...
عرض شود که فک کنم 2223000 یا همچین چیزی میباشه...
سایت هم ندارن! :)...
بهترین کار اینه که شخصی برید اونجا

ی سایت بهم داد 46.100.185.66 میرم توش یوزر و پسورد هم میزنم میره توش ولی موقع ای میخام ب نت وصل شم ارور 691 میده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

123arash
04-03-2014, 10:21
سلام چند وقت پیش از مخابرات ایلام اینترنت گرفتم ولی قطعش کردم الان بخوام دوباره وصلش کنن باز باید مدارک ثبتنام ببرم؟سوال بعدی اینکه درسته مودم رایگان میدن؟256 نامحدود بگیرم مودم میدن؟

senaps
04-03-2014, 11:03
سلام...
بله باید دوباره ثبت نام کنین....
مودم رو با پارتی بازی میدن و فقط به اشناهای خودشون! :)...

123arash
04-03-2014, 11:18
دوستم که جدیدا از مخابرات گرفته بهم گفت گفتن فقط 512 بگیری مودم میدن..نکنه برم و بهم ندن..خودتون چه سرویسی دارید و سرعت چطوره راضی هستید؟تشکر

senaps
04-03-2014, 11:28
من 512 دارم از ازادگان و مودم رو خودم خریدم البته 3 سال پیش و تا حالا کاملا راضی بودم...

elshaarawy
25-12-2014, 12:50
سلام من پارسال دی ماه اینترنت 512 نامحدود گرفتم از سرابله . الان که نامحدودو برداشتن من تا کی میتونم از 512 نامخدود استفاده کنم ؟؟؟؟

senaps
25-12-2014, 16:01
دس برد خوه‌ت خسیده کاکه....! :))))

نگران نباش... اینایی که نامحدود بودن دیگه محدود نمیشن!!!! تا وقتی سرویست برقراره مشکلی نیست و نامحدود میمونه.... برا من که اینجوری بوده فعلا...

elshaarawy
25-12-2014, 16:25
دس برد خوه‌ت خسیده کاکه....! :))))

نگران نباش... اینایی که نامحدود بودن دیگه محدود نمیشن!!!! تا وقتی سرویست برقراره مشکلی نیست و نامحدود میمونه.... برا من که اینجوری بوده فعلا...

منظورت از سرویس چیه ؟؟

senaps
25-12-2014, 18:07
تا وقتی نری اینترنت رو قطع نکنی همینجوری می‌مونه.... :n19:

elshaarawy
25-12-2014, 18:34
تا وقتی نری اینترنت رو قطع نکنی همینجوری می‌مونه.... :n19:

من پارسال موقع تحویل یه قراردادی امضا کردم که نوشته شده بود نمیتونم تا یک سال اینترنتو قط کنم . حالا اون قرارداد تموم شه خودش تمدید میشه یا دیگه فقط امکان قط کردن اینترنت رو به من میده ؟؟

senaps
25-12-2014, 19:17
اهان! پس از این قراردادی هایی.....
نه رو این حساب احتمالا قطع بشه و دیگه برات تمدید نکنن....
من زمانی که فعال کردم، قرارداد نداشت!! سرویس بود... میرفتیم میگفتیم سرویس ADSL رو فعال کن با این سرعت! اونام راه مینداختن.... دیگه برقراره تا وقتی که بریم خودمون بهشون بگیم قطعش کنین!

elshaarawy
27-12-2014, 14:01
امروز رفتم مخابرات گفت تا وقتی خودت قطش نکنی رو به راهه !!!! ایول حالا بازم نامحدود دانلود میکنم :n19::n33:

senaps
28-12-2014, 15:01
مبارک باشه! :)))))))))
حال کن واسه خودت و هرگز به فکر قطع کردنش نباش!!!! چون دیگه گیر نمیاد فقط شاید گرون بشه کمی...

meisamking
26-09-2015, 15:36
سلام یه چند روزی میشه این سایت رو قطع کردن از کجا اینترنتو چک کنم؟
46.100.185.66

meisamking
26-09-2015, 19:31
کسی خبر نداره؟

MOHAMMAD__REZA
05-08-2016, 20:13
دوستان هم استانی تو شهر ما (بدره) الان فقط مخابرات و های وب و آسیاتک سرویس میدن.هرچند می دونم اینجا ایلامی نداریم اگه هم داشته باشیم بدره ای نداریم