PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه بدون کنکور کجا برم؟

barandeh
16-04-2011, 18:53
سلام دوستان
راستش من 1 سالی داشنگاه ازاد تو رشته ای مشغول تحصیل بودم ولی علاقه ای نداشتم اومدم بیرون! ولی حالا دوباره میخوام رشته it یا نرم افزار برم( که بهش علاقه دارم) سوالم اینه که اولا دانشگاهی هست که کارشناسی بدون کنکور بتونم برم و مدرکش هم معتبذ باشه؟ چون حداقل الان اصلا حوصله دوباره کنکور دادن ندارم! ولی بعد از کارشناسی میخوام برای فوق امنحان بدم
یعنی مدرکش معتبر باشه که بشه برای فوق ازمون داد
اگرم نیست حداقل کاردانیش چطور؟

vahid-p
16-04-2011, 19:56
سلام دوستان
راستش من 1 سالی داشنگاه ازاد تو رشته ای مشغول تحصیل بودم ولی علاقه ای نداشتم اومدم بیرون! ولی حالا دوباره میخوام رشته it یا نرم افزار برم( که بهش علاقه دارم) سوالم اینه که اولا دانشگاهی هست که کارشناسی بدون کنکور بتونم برم و مدرکش هم معتبذ باشه؟ چون حداقل الان اصلا حوصله دوباره کنکور دادن ندارم! ولی بعد از کارشناسی میخوام برای فوق امنحان بدم
یعنی مدرکش معتبر باشه که بشه برای فوق ازمون داد
اگرم نیست حداقل کاردانیش چطور؟
مسلما دولتی نیست. ولی دیدم دانشگاه آزاد هایی هستن که بدون کنکور دانشجو می گیرن. باید پیگیر باشی.

m@ximus
24-04-2011, 11:55
منم تقریبا همین شرایط رو دارم
نظرم بیشتر روی پیام نور (فراگیر) هست . هم مدرکش معتبره و هم آزمون ورودیش رو نمیشه کنکور دونست !
ضمن اینکه کم نیست تعداد قبولی های ارشدی که مدرک کارشناسیشون پیام نور بوده .
فقط نمیدونم برای اخذ پذیرش دانشگاه های خارج از کشور (برای ارشد)، چقدر معتبره ...

sinasalar2007
24-04-2011, 12:49
به نظر من برو کاردانی دانشگاه ازاد . اغلب دانشگاه ازاد ها دیگه فوق دیپلمشون بدون کنکور شده ، همین طوری فقط میری با مدرک پیش دانشگاهی و 6-7 تا عکس و ... ثبت نام میکنی مثل بقیه دانشجو ها . ولی برای کارشناسی یه نکته رو بهت بگم دیگه کنکور کارشناسی دانشگاه ازاد الکی شده هر کی میره امتحان میده توی یه شهری پذیرش میشه اخرش ( به خصوص اگه پاره وقت هم انتخاب کرده باشی ) فقط اون شهری که انتخاب میکنی باید ترازش دور و بر چهارهزار یا نهایتا 4500 اینا باشه تا شانس داشته باشی ، من خیلیا رو دیدم که طرف قسم میخوره من فقط 30-40 دقیقه سر جلسه کنکور نشستم بعدش بلند شدم اومدم بیرون و قبول هم شدم برای کارشناسی
پیام نور هم نمیخوام مدرکشو زیر سوال ببرم ولی به درد جوونایی مثل من و شما نمیخوره ...

مهرسا1
24-04-2011, 13:36
من داداشم خدمت کلا نرفته میتونه بره این دانشگاه های بدون کنکور؟

akharwarbaz
24-04-2011, 15:22
خير كارت پايان خدمت ميخواد..من خودمم دارم از اين نوع دانشگاه ميرم..