PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي كه حجم برنامه هايي را كه دانلود مي كنم جمع كنه!!!

amir_vel
30-05-2006, 18:25
((ممكنه اين تايپيك را نبايد اينجا مي گفتم اما در تهش در خواست نرم افزار دارم)) سلام.به همه.. من از adsl استفاده مي كنم و 1 ماهي ميشه كه گرفتم و فقط نرم افزار دانلود مي كنم.يه روز مي خواستم وصل شم .ايراد گرفت كه user وpass تموم شده..من هم اشتراك 1 ساله گرفته بودم و اشتراك 1 GB !!! زنگ زدم به شركتش گفت(اينجا را توجه كنيد)گفت كه شما 4GB استفاده كرديد و البته 1 GB بوده اشتراكتون اما 4gb رفته(گفت به خاطر اينكه سيستم پلاس استفاده مي كنيد)...گفتم چه طوري ممكنه اين اتفاق بيفته من نه اصلا فيلم دانلود كردم نه نرم افزارهاي حجم بالا و حسابش هم دارم كل چيزايي كه من گرفتم خيلي هم شده باشه 1.5 gb است اما 4 gb تو 1 ماه اصلا غير ممكنه!!! حالا شما به من كمك كنيد و بگوييد چه طوري اينجوري شده؟؟؟ ايا ممكنه كه ويروسي و trojan ي باعث اين كار شده باشه واگه ممكنه به من كمك كنيد. :sad:
راستس اصل حرفم اينه كه يه نرم افزار ميخوام كه هر چي دانلود مي كنم مقدارش تو اين نرم افزار save بشه و با هم جمع بشه!!! مثلا 40 mb ميگيرم و 60 mb روز ديگر با هم جمع بشه و به من بگه :sad:

ممنون از همه... :) :) :)

AveCina
31-05-2006, 15:39
سلام؛

اکثر دانلود منیجرها این قابلیت رو دارن؛
به عنوان مثال نرم افزار Flashget در بخش downloaded این کار رو انجام میده.

در مورد قسمت اول ممکن شما صفحات سنگین زیادی را لود کرده باشین؛ ( سایت های فلش و همچنین گالری های عکس و مواردی از این دست ؛ )
البته موارد دیگه ای هم هست ولی خب بعید می دونم؛