PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردم سیلندر میزنه

fashion_boy
30-05-2006, 14:33
سلام به تمام دوستان.هارد سیستمم موقع بالا اومدن (تق تق) میکنه.بعضی اوقاتم اصلآ بالا نمیاد.از یکی از دوستانم که وارد بود پرسیدم گفت هاردت سیلندر میزنه و خراب شده.راهی هست یا باید یکی بخرم؟فقط تو رو خدا زودتر جواب بدید چون ممکنه دیگه بالا نیاد.ممنون

mohsen121
30-05-2006, 15:22
سلام دوست عزيز نري هارد بخري . هاردت اصلا مشكل نداره بلكه صداي تق تق هارد صداي خاموش شدن هاردت و هاردت هم به اين علت خاموش مي شه كه احتمالا كابل برق تو كيس شما كمه و چند تا دو راهي به يه برقت وصل شده و كابل برقت كه به هارد خورده مشكل داره يه مقدار دستكاري كن و سيم ها رو چك كني درست مي شه اصلا اون برق هاي كه هم به هاردت وصل و هم به بقيه چيزهات يه بار دربيار دوباره ببند مشكلت حل مي شه

vahid_666
30-05-2006, 15:48
سلام. البته ممکن اقا محسن ردرست بگن ام تاحالا نشنیده بودم !!!!
هد به سیلندر می خوره و صدا میده که هرچه زودتر به یک تعمیرگاه ببری. این جور تق تق کردن از دوتا ای سی هست یکی روی برده و دیگری داخل سیلندر روی هد .فقط شانس بیاری و مشکل از روی ای سی روی برد باشه وگر نه باید بری یه هارد نو بگیری

shahabmusic
30-05-2006, 15:53
سلام به تمام دوستان.هارد سیستمم موقع بالا اومدن (تق تق) میکنه.بعضی اوقاتم اصلآ بالا نمیاد.از یکی از دوستانم که وارد بود پرسیدم گفت هاردت سیلندر میزنه و خراب شده.راهی هست یا باید یکی بخرم؟فقط تو رو خدا زودتر جواب بدید چون ممکنه دیگه بالا نیاد.ممنون
دوست من هرچه زودتر ديتاي روشو بك آپ بگير كه امروز فردا بايد بندازي بيرون هاردتو.
من دو بار هاردم اينجوري شد و هر 2بار بعد 2هفته ديگه هاردم كار نكرد.

fashion_boy
30-05-2006, 16:17
تشکر میکنم از محسن عزیز.شهاب و وحید فهمیدن که چه خبره.یعنی حالا باید ببرم تعمیرگاه؟

fashion_boy
30-05-2006, 16:18
تشکر میکنم از محسن عزیز.شهاب و وحید فهمیدن که چه خبره.یعنی حالا باید ببرم تعمیرگاه نشون بدم؟

shahabmusic
30-05-2006, 16:42
راستش من نبردم تعميرگاه ولي ببر ببين مي توني درستش كني .
در ضمن اين اتفاق بخاطر تكون خوردن هارد موقع كار كردنه.

fashion_boy
30-05-2006, 16:57
شهاب جان مرسی از راهنماییت