PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه راهنمايي كوچلو در مورد گوشي هاي موبايل

pakbakhteh
14-04-2011, 14:47
سلام بچه ها
سئوال من شايد براي خيلي هاتون پيش پا افتاده باشه .. خوب راستش اطلاعات خيلي كمك در زمينه انواع گوشي ها دارم خواستم ازتون بپرسم نسل هاي مختلف گوشي ها چه تفاوت هايي با هم دارند منظورم در مورد :
سيستم هاي سيمباين .. جاوا .. اندرويد .. آيفون .. تحت و يندوز و .... هستش و هر كدوم چه ويژگي شاخصي نسبت به بقيه دارند و اينكه گوشي ها روز بيشتر تو كدام يك از اين طبقه بندي قرار مي گيرند.
با سپاس
25-1-90

hadi.h18
22-04-2011, 11:22
سلام دوست من میخواستم بدونم گوشی های htc رو میشه سیستم عاملش رو -- کرد مثلا ویندوز رو به آندروید

pakbakhteh
26-04-2011, 07:16
بچه ها لطفا يه توضيح مختصر در مورد مطالبي كه عرض كردم بفرمائيد.
با سپاس
6-2-90

i.g.s
28-05-2012, 11:13
بچه ها لطفا يه توضيح مختصر در مورد مطالبي كه عرض كردم بفرمائيد.
با سپاس
6-2-90
دوست عزیز!
اول بگم که نوکیا هیچ وقت گوشی آندروید نزده و نخواهد زد و فقط تا حالا سیمبین زده.سیستم عامل سیمبین
تا چند سال پیش که هنوز آندروید نیومده بود دنیا رو به لرزه در آورده بود!!.در همه جا حرف از سیمبین بود و نرم افزار
هاش خیلی زیاد شده بود و همه دنیا این سیستم عامل رو دوست داشتند.اما وقتی آندروید اومد همه رفتن سراغ
گوشی های آندروید که خیلی قوی بودند.سیستم عامل ویندوز هم زیاد رونق نداشت و درصد بسیار کمی از مردم
گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز دارن.آیفون هم که همه ی بازی هاش خریدنیه و به درد ایران نمیخوره.
سیمبین نسخه های مختلفی داره مثل S40, S60 , S60 v3, S60 V5 و Anna
آندروید هم که مانند سیمبین نسخه مختلفی داره که از 1 تا 4 هست که نسخه 4 جدید اومده که معروفه به
Ice cream sandwich
پس بنابر این یا سیمبین یا آندروید تغریبا بقیه به درد نمیخورن.

emadpumad
31-05-2012, 23:20
دوست عزیز!
اول بگم که نوکیا هیچ وقت گوشی آندروید نزده و نخواهد زد و فقط تا حالا سیمبین زده.سیستم عامل سیمبین
تا چند سال پیش که هنوز آندروید نیومده بود دنیا رو به لرزه در آورده بود!!.در همه جا حرف از سیمبین بود و نرم افزار
هاش خیلی زیاد شده بود و همه دنیا این سیستم عامل رو دوست داشتند.اما وقتی آندروید اومد همه رفتن سراغ
گوشی های آندروید که خیلی قوی بودند.سیستم عامل ویندوز هم زیاد رونق نداشت و درصد بسیار کمی از مردم
گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز دارن.آیفون هم که همه ی بازی هاش خریدنیه و به درد ایران نمیخوره.
سیمبین نسخه های مختلفی داره مثل S40, S60 , S60 v3, S60 V5 و Anna
آندروید هم که مانند سیمبین نسخه مختلفی داره که از 1 تا 4 هست که نسخه 4 جدید اومده که معروفه به
Ice cream sandwich
پس بنابر این یا سیمبین یا آندروید تغریبا بقیه به درد نمیخورن.
!!!!!!!!!!
این دوستوم گفت HTC نه Nokia !

i.g.s
01-06-2012, 13:16
!!!!!!!!!!
این دوستوم گفت HTC نه Nokia !
ببخشید ولی من جواب آقایpakbakhteh رو دادم نهhadi.h18.
یه کم توجه بنمایید!!:5:

i.g.s
01-06-2012, 13:25
سلام دوست من میخواستم بدونم گوشی های htc رو میشه سیستم عاملش رو -- کرد مثلا ویندوز رو به آندروید

این امر غیر ممکن است.مدار گوشی و چیپ گوشی های مختلف با گوشی های دیگر فرق میکند.
ولی امکان تغییر تم گوشی به اندروید امکان پذیر است

maziarzar
01-07-2012, 09:41

به طور رسمی خود شرکت اچ تی سی که نه ولی دوستان هکر وبرنامه نویس وفعال تونستن روی گوشی های خودشون این کارو بکنن
مثلا اچ دی 7 رو خیلی ها تونستند ویندوز7 و اندروید رو با هم داشته باشند جدا جدا نمیشه مثل کامپیوتر میمونه که یه ویندوز اصلی داری وچندتا ویندوز دیگه میتونی بریزی
اگرم اینکارو بکنی دیگه گارانتی گوشیت باطل میشه واگه خدای نکرده سی پی یو یا قطعه ی دیگه ای بسوزه با خودته