PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامسونگ گالکسی تب رو میشه آپدیت کرد؟

papai
14-04-2011, 03:09
من یه دونه گالکسی تب با اندروید 2.1 توی بازار دیدم. میشه آپدیتش کرد به ورژن 3 یا نه؟
نمیدونم جی پی اس داشت یا نه اگه نداشته باشه میشه برنامه جی پی اس رو روش نصب کرد؟

tanatos
14-04-2011, 12:23
شما میتونی از این سایت (که مختص گالکسی تباس) اطلاعات کامل رو کسب کنی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manomaa
27-04-2011, 17:34
نصب اندروید 3 بر روی گلکسی تب 7 اینچی

بله دوست عزیز. خوشبختانه در یکی از سایتهای خارجی دیدم که این مطلب تایید شده و نحوه نصب اندروید 3 بر روی گلکسی تب 7 اینچی هم توضیح داده شده. انگلیسی راحتی داره برای همین فکر نکنم نیاز به ترجمه داشته باشه. من مطالب اون سایت و عینا در زیر آوردم:
Installing Android 3.0 Honeycomb to Your Galaxy Tab

This is a good news for all Galaxy Tab owners. You can follow the tips below to upgrade your Android 2.2 Froyo to Android 3.0 Honeycomb. There are three requirements to fulfill first; connect your Galaxy Tab to computer with a USB cable, get the latest Heimdall for your PC operating system, and install the Honeycomb ROM for the Galaxy Tab.

Next, you should just follow the step-by-step instructions below.

First, download and install Heimdall Suite on your PC.

Second, reboot your phone.

Third, Mac owners can install the QT files if you have some troubles with the Heimdall.

Fourth, extract the downloaded ROM.

Fifth, run the Heimdall.

Sixth, press the browse button to add the components present inside the extracted ROM.

Seventh, turn your Galaxy Tab.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eighth, press and hold the Home and Volume-Down buttons, and then press power button. Get into download mode.

Ninth, connect your Tab to your PC. Press Start button on Heimdall and wait for the rebooting process. Your Tab will wait for the firmware and you just need to be patient

در قسمت نظرات همین سایت هم یکی از کاربران در جواب دیگر افراد که پرسیده بودند آیا کسی با این روش اندروید 3 رو بر روی گلکسی تب خود نصب کرده جواب داده که بله اینکار شدنی است.

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته توجه داشته باشید که این موضوع هنوز رسما از طرف شرکت سامسونگ اعلام نشده و از طرف این شرکت هنوز آپگریدی از نسخه اندروید 3 برای گلکسی تب منتشر نشده است. این تنها چیزی است که برخی از کاربران تجربه کرده اند و ظاهرا هم نتیجه داده است.

megraph
11-05-2011, 15:08
دوست عزیز توی این ورژن هم هنوز فارسی ساپورت نمیشه ؟

Rezajakson_2008
15-06-2011, 16:42
دوست عزیز این لینک دانلودش کجاست؟

PersiAndroid
15-06-2011, 17:27
اين تبلت كلوپ داره بايد اونجا ميپرسيدين...

گرچه تو جاي اشتباهيه
من خودم فرويو دارم ولي انگار جريان هاني كامب صحت داره :

medstu87
16-08-2011, 23:10
نصب اندروید 3 بر روی گلکسی تب 7 اینچی

[/RIGHT]

ولی من هرچی تو سایت ها گشتم آپدیت 2.2 به 2.3 بود! حرفی از 3.0 نبود !:13: