PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسلاید پروژه هارپ یه صورت power point (ورژن آخر)

ho590
13-04-2011, 23:52
اسلاید پروژه هارپ یه صورت power point (ورژن آخر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همناطور که میدانید پروژه "هارپ "، جایگزین زمینی طرح «جنگ ستارگان»، به واسطه قدرت های متعدد و خارق العاده ای كه پدید می آورد، «سلاح نهایی» آمریكا محسوب می گردد.
آیا می دانید سیستم هارپ چیست؟
لایه یونوسفرچیست؟
دلیل خیلی از زلزله ها چیست؟
مخوف ترین سلاح چیست؟
آیا دوست دارید حقیقت را بدانید.
به شما پیشنهاد میکنم که حتما فایل زیرا دانلود کنید .پشیمان نمی شوید.درضمن من را از نظرات خود مطلع سازید تا نقص های خود را از بین ببریم
اگر در دانلود دچار مشکل شدید. دانلود فایل را در چند سرور قرار داده ام
فایل پسورد ندارد حجم فایل: ( 2.47 مگابایت ) . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرور اول(4shared) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرور دوم(uploading) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرور سوم(filefactory) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرور چهارم(picofile) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرورپنجم(persiangig) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرورششم(2shared) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور هفتم(uploadfa) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرورهشتم(megashar es) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرورنهم(20upload) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع: کاری مشترک از پی سی روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & هارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کپی برداری از این مطلب با ذکر نام منبع بلامانع است
نکته:
1-برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده نیاز به نرم افزار WinRAR دارید که می توانید آنرا از لینک زیر دانلود کنید
دانلود نرم افزارWinRAR 3.92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2-برای اجرای اسلایدها باید نرم افزار Microsoft Office PowerPoint در سیستم نصب باشد

a-n-b
30-06-2011, 16:21
سلام هارپ مخفف چیست؟

Mohammad
30-06-2011, 19:29
سلام هارپ مخفف چیست؟

مخفف The High Frequency Active Auroral Research Program هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

H A M A S
30-06-2011, 19:42
من واقعا نمیدونم این سلاح وجود داره یا نه!
اما یک یا 2 روز قبل از زلزله و سونامی وحشتناک ژاپن
توی یکی از شهرهی فکر کنم غربی آمریکا تعداد زیادی از انواع پرنده به حالت نیمه سوخته مرده بودنو جسدشون توی سطح شهر ولو بود
قبلا هم شنیده بودم مرگ دلفینها که شبیه سوختگی بوده به هارپ ربط داشته!
به مظر شما ربطی داره این موضوع ها به هم یا نه؟؟