PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ---((((( مشاوره برای موهای بد حالت ))))---

moslem47
13-04-2011, 23:04
سلام

من مو هام چند تا مشکل دارم.
از یه حد که کوتاه می کنم سیخ میشه و با اب و ژل هم نمیشه خوابوند.
از حموم یا استخر که میام دو سه برابر پف میکنه و تا ژل نزنم فایده ای نداره.
کلا بدون اب و ژل نمیشه بیرون رفت

ایا راهی هست که موهام لطیف تر بشه و نیازی به ژل نباشه
این تافت(ALBURA آبی ) که میگن چطوره؟

Doctor.Freeman
15-04-2011, 14:31
سلام

دوست عزیز اول در مورد Albura بگم .

آلبورا کلا چسب مو هستش اما تو ایران به اسم تافت جا افتاده .
و به نظر من فقط تافت و این چیزا مثل یه مسکن میمونه و درد رو خوب نمیکنه .
به نظر من شما باید فکر یه شامپو خوب یا یه دکتر خوب باشی ...

و تا کسی جنس موهاتو از نزدیک نبینه نمیتونه توصیه شامپو بکنه و اگر هم کسی این کار رو کرد به حرفش گوش ندی .
چون اصلا امکان نداره غیر مستقیم بفهمه مشکل موهات چیه ...

پس به نظر من پیش دکتر برو .

موفق باشی :40::11:

dragon-fly
16-04-2011, 10:40
سلام
سرم کریستال رو هم امتحان کنید بد نیست.
من از برند انرژی استفاده میکنم.
توی داروخانه ها و لوازم ارایشی ها راحت پیدا میشه.

Doctor.Freeman
16-04-2011, 15:47
سلام
سرم کریستال رو هم امتحان کنید بد نیست.
من از برند انرژی استفاده میکنم.
توی داروخانه ها و لوازم ارایشی ها راحت پیدا میشه.

کریستال معمولا برای جلوگیری از سوختن مو میشه . و بیشتر برای بالا بردن مقاومت پیاز میشه .
هم طولانی مدت باید استفاده بشه و هم به همه موها نمیخوره
که به نظر من بازم کاره همون مسکن ( MOSAK KEN ) رو میکنه .

و شما اگر چند مدت باز از این کرم استفاده نکنید باز مو بر میگرده به حالت اولش .

من که همون دکتر رو پیشنهاد میکنم ... :46:

:40::11:

hamed malekpour
17-04-2011, 21:36
من امروز اسپری حالت دهندهی موی سر آلبورا خریدم به قیمت 2هزار تومان امیدوارم خوب باشه ومو هامو نریزه به نظرتون چسب موش هم بود کدوم بهتره؟

hamid_diablo
18-04-2011, 12:18
سلام

سلام دوست عزیز
جنس موهات به نظر میاد که لخت باشه درسته؟؟؟
خوب چرا موهاتو کوتاه میکنی!!!بلند باشه که بهتره
اگه از تافت استفاده میکنی سعی کن از نوع ملایمش استفاده کنی چون چند روز پیش من یه تافت گرفتن از نوع چسبندگی قوی بود موهامو بد جوری به هم چسبونده بود

چند تا روش هم بگم که بعد از حموم موهات پف نکنه
1. سعی کن بعد از اینکه دوش گرفتی موهاتو با آب کانلا سرد بشوری بعد از حموم بیای بیرون .یه خورده سخته ولی 1 بار امتحان کن ببین جواب میده.راستی برای آرامش اعصاب هم خوبه

2.سعی کن موهاتو کاملا تمیز نکنی!!!!!!!
منظورم اینه که بزاری کمی چرب بمونه تا پف نکنه.چون وقتی موهاتو کاملا تمیز کنی به خاطر اصطحکاکی که بین موهات بوجود میاد موهات هم پف میکنه و وززززززززززز میشه

3.از سرم مو هم استفاده کن.از اینترنت نحوه استفادشو بسرچ!!!!!!!!!

Sky Blazer
18-04-2011, 18:35
یه راهکار ساده بهت میگم: صابون مراغه
صابون سنتی و 100 در 100 طبیعی ایرانی که به چین و اروپا هم صادر میشه ولی به دلیل نبود تبلیغات جوون های امروزی اصلا نمیشناسنش.
پیاز مو رو تقویت میکنه . مو رو نرم میکنه. شوره رو نیست و نابود میکنه. ph مناسب مو داره و ... من خودم همینو میزنم.
به قول یه دکتر معروف تمام شامپو ها باعث کچلی میشن. بهترین چیز واسه مو صابون طبیعی هستش که بهترینش هم مراغست. قدیمی ها چرا موهای سالم و پرپشتی داشتن ؟! چون صابون طبیعی مصرف میکردن ...
شاید به اندازه ی نرم کننده های شیمیایی (یا همون نابود کننده های ریشه مو) مو رو نرم نکنه ولی کارش عالیه.
اینقدر این شیمیایی جات رو نزنین ...

cyrus_ln
19-04-2011, 11:06
سلام
منم یه سوال دارم
اتو کشیدن مو به مو آسیب میرسونه؟

hamed malekpour
19-04-2011, 20:34
100%آسیب می رسونه......

Sky Blazer
19-04-2011, 22:40
امروز از یه عطار معروف شهرمون (که از 100 تا دکتر هم بهتره) این قضیه ی وز شدن مو و حالت نگرفتن رو سوال کردم بهم یه شیشه روغن بادام تلخ داد گفت بعد از حمام چند قطره بزن به موت که وقتی زدمش تعجب کردم چرا تاحالا دنبالش نرفتم!
به شما هم همین رو پیشنهاد میکنم.
ضمنا کتیرای طبیعی هم خیلی خوبه. (تژ)

Miss Artemis
19-04-2011, 22:50
سلام

در مورد پف کردن مو ممکنه دلیلش شامپوی نا مناسب باشه ...

مثلا اگه موهای خشکی داشته باشین و شامپوی موهای معمولی رو استفاده کنین موی شما اصطلاحا وِز میکنه

Doctor.Freeman
20-04-2011, 11:38
سلام
منم یه سوال دارم
اتو کشیدن مو به مو آسیب میرسونه؟

اتو مو اگه با روغن نسوز باشه و به ریشه ( ته ) مو نخوره به هیچ وجه به مو آسیب نمیرسونه .

از 3 تا دکتر پرسیدم . :11::40:

cyrus_ln
21-04-2011, 10:42
اتو مو اگه با روغن نسوز باشه و به ریشه ( ته ) مو نخوره به هیچ وجه به مو آسیب نمیرسونه .
روغن نسوز چیه؟
حالا این روغنو باید به مو زد یا اتو؟:)

Doctor.Freeman
21-04-2011, 11:31
روغن نسوز چیه؟
حالا این روغنو باید به مو زد یا اتو؟:)

روغن مدل زیادی داره من خودم Crystal میزنم . روغن رو باید به مو زد و 1 دقیقه به همه جاهایی که میخوای اتو کنی بزنی . مثل یک عایق درست میکنه واسه مو و نمیزاره مو بسوزه .

:40:

aRThaS_08
24-04-2011, 15:40
سلام!

تا چندوقت پیش من از موهام راضی بودم و با سرم کریستال سینره و سشوار کاملن به حالت ایده آل میرسیدم!

یه دوره ی 3ماهه به دلایلی از اتوی مو استفاده کردم و اوایلش خوب بود اما بعدش کلن دیگه گند زده شد به موم و با اینکه موهام حالت داره اما درست اتو نمیخورد!

تا اینکه هفته پیش کوه بودیم و آتیش روشن کردیم و داشتم جوجه درست میکردم که بغل موهام سوخت! بعد موهامو 1سانتی زدم بغلاشو!

حالا که داره درمیاد اون قسمت از موهام با کمال ناباوری داره یه کم فر درمیاد! یکی بهم گفت باید کچل کنی تا درست شه حالا میخوام بدونم راهی بغیر از کچل کردن وجود داره؟!

Doctor.Freeman
26-04-2011, 15:46
سلام!

تا چندوقت پیش من از موهام راضی بودم و با سرم کریستال سینره و سشوار کاملن به حالت ایده آل میرسیدم!

یه دوره ی 3ماهه به دلایلی از اتوی مو استفاده کردم و اوایلش خوب بود اما بعدش کلن دیگه گند زده شد به موم و با اینکه موهام حالت داره اما درست اتو نمیخورد!

تا اینکه هفته پیش کوه بودیم و آتیش روشن کردیم و داشتم جوجه درست میکردم که بغل موهام سوخت! بعد موهامو 1سانتی زدم بغلاشو!

حالا که داره درمیاد اون قسمت از موهام با کمال ناباوری داره یه کم فر درمیاد! یکی بهم گفت باید کچل کنی تا درست شه حالا میخوام بدونم راهی بغیر از کچل کردن وجود داره؟!

دوست عزیز شما برای اتو کردن از کرم و یخ موی مناسب استفاده نکردی واسه همین موهات سوخته و یا شایدم مو خوره گرفته . :13:

شما باید بری آرایشگاه بگی واست از هر جا سوخته سر قیچی بزنه ... همین . نیاز به کچلی کامل نیست . مگر اینکه از بیخ موهاتو اتو کرده باشی که وای ... :18::19:

aRThaS_08
29-04-2011, 20:28
مگر اینکه از بیخ موهاتو اتو کرده باشی که وای ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اصلن اتوئه هرچی زور بزنم هم به بیخ نمیرسه : دی

شما باید بری آرایشگاه بگی واست از هر جا سوخته سر قیچی بزنه ... همین .
همین کارو کردم بهتر شده اما همونجوریه!

pashangparsi6
05-10-2011, 03:28
کلا تافت و ژل مو اگر کوشش کنیم به ریشه ی مو برخورد نکنه دشواری برای مو به وحود میاره؟

shabnam1986
06-10-2011, 12:24
روغن مدل زیادی داره من خودم Crystal میزنم . روغن رو باید به مو زد و 1 دقیقه به همه جاهایی که میخوای اتو کنی بزنی . مثل یک عایق درست میکنه واسه مو و نمیزاره مو بسوزه .

:40:

بوش بلند میشه خوب

منم روغن خوب استفاده کردم اما میسوزونه مگه این که روغن موتور استفاده بشه که تو دمای بالا مقاومه:31:

Miss Artemis
06-10-2011, 12:38
سلام!

این دو تا رو میتونید امتحان کنید

سرم نرم کننده مو ( آنتی فریز ) - سینره

شامپو پرو ویتا-اف ایروکس برای موهای ضعیف و آسیب دیده

pirmardad
20-10-2011, 23:24
برای جلوگیری از ریزش مو کسی تجربه ی مثبتی داشته ؟

Amir Hossein
27-10-2011, 22:52
از دوستان عاجذانه خواهشمندم به من یه راهی نشون بدن...
چون این مو یه بدبختی شده واسه من...
من هروقت میرم حمام موهام به صورت وحشتناکی وزوزی میشه پف میکنه فرمیخوره...
و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه!!!
یعنی اکه شونه بکشم, ســــفت همون شکلی میمونه و وزوزیش بیشتر میشه!!
اگه سه شوار بکشم مقدار پف بودنش 10 برابر میشه!!
ژل هم بزنم فر بودنش 10 برابر میشه!!
و حالا من چیکار میکنم؟؟؟
5-6 ساعت میذارم همینجوری بمونه و بعد اتو میکشم خیلی زیاد هم میکشم(پف بودن خودشو داره ها)
بعد میزارم فردا پفش بخوابه دوباره 5-6 بار اتو میکشم تا یه خورده خوب شه و فرداش هم مو به حالت عادی برمگرده
برای همین من همیشه بعد از حمام 1 رو از خونه بیرون نمیرم(کار من همیشه شده این)
راستی من روغن موغن هم برای اتو به موهام نمیزنم دو سه ساله که به صورت مستمر اتو میکشم و چیزی هم نشده
ممنون

Miss Artemis
28-10-2011, 00:01
از دوستان عاجذانه خواهشمندم به من یه راهی نشون بدن...
چون این مو یه بدبختی شده واسه من...
من هروقت میرم حمام موهام به صورت وحشتناکی وزوزی میشه پف میکنه فرمیخوره...
و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه!!!
یعنی اکه شونه بکشم, ســــفت همون شکلی میمونه و وزوزیش بیشتر میشه!!
اگه سه شوار بکشم مقدار پف بودنش 10 برابر میشه!!
ژل هم بزنم فر بودنش 10 برابر میشه!!
و حالا من چیکار میکنم؟؟؟
5-6 ساعت میذارم همینجوری بمونه و بعد اتو میکشم خیلی زیاد هم میکشم(پف بودن خودشو داره ها)
بعد میزارم فردا پفش بخوابه دوباره 5-6 بار اتو میکشم تا یه خورده خوب شه و فرداش هم مو به حالت عادی برمگرده
برای همین من همیشه بعد از حمام 1 رو از خونه بیرون نمیرم(کار من همیشه شده این)
راستی من روغن موغن هم برای اتو به موهام نمیزنم دو سه ساله که به صورت مستمر اتو میکشم و چیزی هم نشده
ممنون
سشوار و اتو به مرور زمان جنس مو رو خراب میکنه و در واقع میسوزونه .... یه جورایی موی آدم شبیه موی عروسک میشه

موی آدم یه جوریه که مثلا سرتاسر سال اگه از سشوار و اتو استفاده کنیم چیزی ش نمیشه و خیلی معمولیه ولی بعدا وقتی مو رشد میکنه تازه خودش رو نشون میده .... چون در واقع از ریشه آسیب دیده

اگه از بچگی موهای شما همینجوری بوده شما کلا موهای خشکی دارین و با شامپوی مخصوص موی خشک حل میشه ...

ولی اگه تازگی اینجوری شده به احتمال خیلی زیاد آسیب همون اتو هست که الان داره خودش رو نشون میده ...

درمانش خیلی ساده س فقط کمی حوصله میخواد : )

باید استفاده از اتو و سشوار رو مدتی کاملا قطع کنین و از شامپوهای مخصوص مو های آسیب دیده استفاده کنین که از داروخانه ها میشه تهیه کرد.

اولش هیچ تغییری نمیبینین ولی با استفاده ی مداوم مو به حالت اولش بر میگرده و خوب میشه .

بین شامپوهای مختلف مارک ایروکس (IROX )خیلی خوب هست برای درمان این مورد .شامپو پرو ویتا-اف ایروکس برای موهای ضعیف و آسیب دیده .

hamid_diablo
28-10-2011, 14:37
در مورد پف کردن مو هم یه موردی هست که انجام دادنش میتونه مفید باشه

بعد از حمام سرتون رو با آب سرد بشورید.میدونم سخته و غیر قابل تحمل .اما یکبار امتحان کنید تا نتیجه رو ببینید

hirsababak
07-11-2011, 21:03
دوستان کمک کنید
بنده چند ساله که موهام رو کوتاه نکردم(جدا از اینکه هر 3 ماه یه سر قیچی میزنم)
از طرف پدری و مادری 1 دونه کچل یا کم پشت هم نداریم.موهای خودم هم فوق العاده پر پشت و بلنده(حدود 80 سانت)
دو تا مشکل دارم با توضیحاتی که دادم دوستان راهنمایی بفرمایید
1-دو سالی میشه جنس موهام خراب شده طوری که همه فکر می کنند کلاه گیشه.چه کنم؟؟؟
2-با وجود اینکه گفتم موهام پر پشته فقط جلو سرم به اندازه 2 تا سکه کم پشت شده
منتظر پیشنهاداتون هستم

..Parsa..
07-11-2011, 21:07
دوستان کسی تجربه ای در مورد کراتینه کردن مو داره ؟
این روش رو برای بهبود حالت مو ، صاف شدن و جلوگیری از بد فرم شدن مو توصیه میکنید ؟