PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی Nokia C5-03 نوکیا چطوره؟

babak_gww
13-04-2011, 14:25
سلام به همه دوستان همه چیز دان پی 30 :31:

من میخوام دست و دل بازی کنم و گوشی هدیه بدم :27: میخواستم این مدل نوکیا Nokia C5-03 رو بخرم

نظر دوستان چیه ؟ گوشیه خوبی به نظر میرسه ، خوشگلم هستش ، دخترونست :40: قیمت 164000 :8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم تو انتخاب کمکم کنید

---------------------------

مشخصات گوشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بررسی تخصصی :

mansoooooooor
13-04-2011, 14:31
اگه فرد مورد نظر دنبال دوربین و برنامه های پیشرفته و سیستم عامل خوب و اینا نیست گوشی خوبیه :31:
ولی در کل در این قیمت به غیر از موارد بالا که گفتم (اگه حتما میخوای لمسی باشه ) گوشی بدی نیس

babak_gww
13-04-2011, 14:52
اگه فرد مورد نظر دنبال دوربین و برنامه های پیشرفته و سیستم عامل خوب و اینا نیست گوشی خوبیه :31:
ولی در کل در این قیمت به غیر از موارد بالا که گفتم (اگه حتما میخوای لمسی باشه ) گوشی بدی نیس

دوربینش که زیادم بد نیست خوبه
ولی دنباله برنامه و سیستم عامل نیست خوشبختانه

راستی یه سوال ، این گوشی بالاخره قیمتش چنده؟ gsm زده 165000 ولی بقیه فروشگاه اینترنتیا زدن 235000 :41: کدومش درسته ؟

کسی اطلاعی داره بدون گارانتیش چنده؟

djmortezamoon
13-04-2011, 14:59
گوشي بسيار خوب با پردازنده مناسب در حد قابل قبول براي اين گوشي هست.

تنها نقطه ضعفش نداشتن فلاش براي دوربين و همچنين تاچ مقاومتي گوشي هست

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

دوربینش که زیادم بد نیست خوبه
ولی دنباله برنامه و سیستم عامل نیست خوشبختانه

راستی یه سوال ، این گوشی بالاخره قیمتش چنده؟ gsm زده 165000 ولی بقیه فروشگاه اینترنتیا زدن 235000 :41: کدومش درسته ؟

کسی اطلاعی داره بدون گارانتیش چنده؟

منم اول با ديدن قيمت شما شك كردم و به سايت gsm رفتم كه قيمت 162 ت رو زده بود:18:

من اخرين قيمتي كه از اين گوشي گرفتم حدود 15 روز پيش 250 ت بود.يا سايت اشتباه كرده يا واقعا قيمت گوشي افت بسيار شديدي كرده كه اين جوري به سود ماست:27:

mansoooooooor
13-04-2011, 15:00
بالاخره قیمتش چنده ؟؟
قیمت های جی اس ام زیاد دقیق نیس !!!
فکر کنم همین حدود 240 _ 50 باشه !!!
بازم میتونی توی تایپک قیمت روز نوکیا سوال کنی !!!

djmortezamoon
13-04-2011, 15:03
نوکيا C5-03 === با گارانتی اصلی نوکیا 235 هزار تومان

djmortezamoon
13-04-2011, 15:07

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babak_gww
13-04-2011, 21:21
این گوشی با 5233 چه فرقی داره ؟ غیر از ظاهر بهترش؟

babak_gww
13-04-2011, 21:26
این گوشی با 5233 چه فرقی داره ؟ غیر از ظاهر بهترش؟

جوینده یابندست :31:
خودم یافتم

فرقش اینه که 5233 وای فای نداره ، جی پی اس نداره ، دوربینش 2 هستش ، 3g نداره

اما c5-03 وای فای 802 داره ، ای جی پس اس داره ، دوربینش 5 هستش ،

mansoooooooor
13-04-2011, 23:31
اما c5-03 وای فای 802 داره ، ای جی پس اس داره ، دوربینش 5 هستش ،
c5-03 سی پی یوش هم قویتره _ دوام باتریش هم بیشتره _ و پشتیبانی از نسل سوم !!!

babak_gww
14-04-2011, 09:17
سیستم عاملش چی ؟ تو تقد و بررسی ها همش ازش بد گفتن ، درسته یه خورده قدیمیه ، ولی یعنی اینقدم بده نسبت به مثلا اندروید ؟

اخه گوشی که اندروید روش باشه که خدا تومنه :13:

hkhafan
14-04-2011, 09:53
سلام ؛

دوست عزیز گوشیه خوبیه ( البته اگه به قول دوستان انتظارات بالایی ازش نداشته باشید )
قیمت رو سایت gsm اشتباه زده و نزدیک همون 240-250 تومنه فکر کنم.
سیستم عامل هم واسه یه فرد عادّی ! خیلی خوبه ...برنامه هم به اندازه داره از این لحاظ خیالتون راحت باشه.
اینو هم در نظر داشته باشید فلاش دوربین واسه خیلیا مهمه...بعداً براتون شر نشه!:31:

babak_gww
15-04-2011, 00:10
سلام ؛

دوست عزیز گوشیه خوبیه ( البته اگه به قول دوستان انتظارات بالایی ازش نداشته باشید )
قیمت رو سایت gsm اشتباه زده و نزدیک همون 240-250 تومنه فکر کنم.
سیستم عامل هم واسه یه فرد عادّی ! خیلی خوبه ...برنامه هم به اندازه داره از این لحاظ خیالتون راحت باشه.
اینو هم در نظر داشته باشید فلاش دوربین واسه خیلیا مهمه...بعداً براتون شر نشه!:31:

امروز قیمت گرفتم ، میگفتن 220 تومن ، بدون گارانتی

با گارانتی اصلی حدود 300 تومن :18:

شما واسه چی میخوای این گوشی رو عوض کنی؟ مشکلی داره؟

babak_gww
15-04-2011, 12:51
راستی بین c5-03 و سوني اريکسون XPERIA X8 کدومشون بهتره ؟ قیمتشون یکیه

djmortezamoon
15-04-2011, 23:00

صفحه x8 كوچكتره ، حافظه داخليش كمتره ، دوربينش پايينتره ، مثل c5-03 فلاش نداره
ولي سيستم عامل آندرويد روش نسبه كه فكر كنم به قيمتش به ارزه.

من باشم بجاي x8 .... c5-03
x6 هشت گيگ بدون گارانتي رو انتخاب ميكنم.

ولي بايد كمي بيشتر هزينه كني.
موفق باشي

hkhafan
16-04-2011, 08:03
امروز قیمت گرفتم ، میگفتن 220 تومن ، بدون گارانتی

با گارانتی اصلی حدود 300 تومن :18:

شما واسه چی میخوای این گوشی رو عوض کنی؟ مشکلی داره؟

سلام ؛

آقا خریداری؟!:31:
دوست عزیز گوشی ای رو که به دلخواه نخرید مطمئنّاً نمیتونید باهاش کنار بیایین...خود گوشی مشکلی نداره و به نظر من تو رنج قیمتی خودش یکی از بهتریناس ( مخصوصاً باتریش که فوق العاده نیاز دارم بهش )
ولی خوشم نمیاد ازش ! همین!
حالا من یه سوال ازتون دارم : چرا هرکی میخواد گوشیش رو بفروشه میگن حتماً یه عیب و ایرادی داره؟!:13:

اگه برخلاف بعضی از دوستان عاشق و سینه چاک آندرویید نباشید ، مطمئنّاً c5-03 از اون بهتره.
از نظر اولویت های خودم، اوّل از همه واسه باتریش که ( به تجربه ی خودم ) c5-03 با استفاده ی معمولی 6تا7 روز باتریش دووم میاره!
ولی x8 فوق العاده ضعیفه. صفحه نمایش ضعیف و ...
به قول بعضی از دوستان یکی از سایتای همسایه : اگه بخوای گوشی اندروییدی بگیری که ازش لذّت ببری باید بالای 400 خرج کنی!

babak_gww
16-04-2011, 11:34
صفحه x8 كوچكتره ، حافظه داخليش كمتره ، دوربينش پايينتره ، مثل c5-03 فلاش نداره
ولي سيستم عامل آندرويد روش نسبه كه فكر كنم به قيمتش به ارزه.

من باشم بجاي x8 .... c5-03
x6 هشت گيگ بدون گارانتي رو انتخاب ميكنم.

ولي بايد كمي بيشتر هزينه كني.
موفق باشي

البته c5-03 هم فلاش نداره :31:

سیستم عاملش هم درسته اندرویده ولی نسخه قدیمیشه

در مورد x6 هم به نظرم یه خورده 300 تومن براش گرون باشه ، البته نمیدونم بدون گارانتیش چنده ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

سلام ؛

آقا خریداری؟!:31:
دوست عزیز گوشی ای رو که به دلخواه نخرید مطمئنّاً نمیتونید باهاش کنار بیایین...خود گوشی مشکلی نداره و به نظر من تو رنج قیمتی خودش یکی از بهتریناس ( مخصوصاً باتریش که فوق العاده نیاز دارم بهش )
ولی خوشم نمیاد ازش ! همین!
حالا من یه سوال ازتون دارم : چرا هرکی میخواد گوشیش رو بفروشه میگن حتماً یه عیب و ایرادی داره؟!:13:

اگه برخلاف بعضی از دوستان عاشق و سینه چاک آندرویید نباشید ، مطمئنّاً c5-03 از اون بهتره.
از نظر اولویت های خودم، اوّل از همه واسه باتریش که ( به تجربه ی خودم ) c5-03 با استفاده ی معمولی 6تا7 روز باتریش دووم میاره!
ولی x8 فوق العاده ضعیفه. صفحه نمایش ضعیف و ...
به قول بعضی از دوستان یکی از سایتای همسایه : اگه بخوای گوشی اندروییدی بگیری که ازش لذّت ببری باید بالای 400 خرج کنی!

نوالا عاشق سینه چاک نیستیم :دی
حالا x8 رو ولش :دی

نظرت در مورد x6 که دوستمون گفت ، چیه؟

djmortezamoon
16-04-2011, 12:40
البته c5-03 هم فلاش نداره :31:

سیستم عاملش هم درسته اندرویده ولی نسخه قدیمیشه

در مورد x6 هم به نظرم یه خورده 300 تومن براش گرون باشه ، البته نمیدونم بدون گارانتیش چنده ؟ [COLOR="Silver"]

x8 & c5-03 فلاش نداره . ولي x6 داره و خيلي امكانات ديگه هم داره

نوکيا X6 8GB ===> بدون گارانتی 272 هزار تومان @@ با گارانتی اصلی نوکیا 290 هزار تومان

hkhafan
16-04-2011, 12:43
نوالا عاشق سینه چاک نیستیم :دی
حالا x8 رو ولش :دی

نظرت در مورد x6 که دوستمون گفت ، چیه؟

سلام مجدّد؛

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آقا خریدار نیستی برو کنار:31:...مانع کسب نشو:31: ( گوشی رو دستم باد کرده اعصاب ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

هر 2تای گوشیایی که گفتید ، از لحاظ صفحه نمایش و باتری و سیستم عامل مثل هم هستند

از خوبیای x6 نسبت به این c5-03 فقط اینا به نظرم میرسه:
1- صفحه ی خازنی ( که نمیدونم براتون مهمّه یا نه! )
2- دوربین بهتر ( خب مسلّماً لنز کارلزایس و فلاش و وجود دوربین دوم بهتره دیگه )

ولی بدیاش:
1-کارت حافظه نمیخوره ( البته اگه حدّاقل 8 گیگ براتون کم باشه )
2-cpu ضعیفتری داره
3- قدیمی تره
4- ( با فرض اینکه ... ) این گوشی مردونه تره!

در کل اگه دنبال عکس و فیلم گرفتن هستن ، c5-03 رو بیخیال شید وگرنه ( به نظر من ) تفاوتی با هم ندارن و حتی c5-03 رو بهتر میدونم.

"" راستی ویواز رو هم یه نگاه کنید ، از این 2تا سره ها ""

موفّق باشید:20:

djmortezamoon
16-04-2011, 13:17
"" راستی ویواز رو هم یه نگاه کنید ، از این 2تا سره ها ""

موفّق باشید:20:

اين نظر شماست . من از خيلي ها كه ويواز داشتن پرسيدم اكثرا راضي نبودن ولي در عوض x6 كمتر كسي از اون راضي نبوده.

البته اين ملاك من نيست.

خودت توي سايت جي اس ام ، مقايسه اي بين اين دوتا انجام بده سرتا پياز موضوع دستت مياد.

babak_gww
16-04-2011, 15:33
راستش با توجه به اینکه بودجه فعلا محدوده و این گوشی هدیه میخوام بدمش
تا 220 تومن بیشتر نمیتونم خرج کنم متاسفانه

حالا به عنوان حرف آخر c5-03 رو بخرم؟ ارزششو داره ؟ حداقل از 5800 که باید بهتر باشه ، درسته؟ همین کافیه

hkhafan خان شما هم فکر کن گوشیت رو دستت باد نکرده :دی c5-03 بگیرم خوبه؟ پشیمون نشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hkhafan
16-04-2011, 18:38
راستش با توجه به اینکه بودجه فعلا محدوده و این گوشی هدیه میخوام بدمش
تا 220 تومن بیشتر نمیتونم خرج کنم متاسفانه

حالا به عنوان حرف آخر c5-03 رو بخرم؟ ارزششو داره ؟ حداقل از 5800 که باید بهتر باشه ، درسته؟ همین کافیه

hkhafan خان شما هم فکر کن گوشیت رو دستت باد نکرده :دی c5-03 بگیرم خوبه؟ پشیمون نشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ؛

5800 رو که فکرشو نکنید ، گوشی خیلی خوبی بود امّا خب دورانش تقریباً تموم شده
بازم بحثه دوربینه عزیز ... c5-03 جز امکانات دوربین چیزی کم و کسر نداره....البته من هی میگم دوربین، عکساش واقعاً کیفیت خیلی خوبی داره ها ، بحثم سر نبود فلاش هستش.
راستی gps سخت افزاری این گوشی هم باید با آپدیت راه بیفته که هنوز آپدیتش نیومد ولی میاد، خیالتون راحت...(البته کسی نمیتونه به این خرده بگیره چون حتّی رو جعبش هم نزده که سخت افزاری رو داره.)
دیگه مشکلی نداره ... فکر نکنم پشیمون بشید
(( راستی کسی نیست به ما هدیه بده؟...دوستانی که مایلند پ.خ بزنن! :31: ))
موفّق باشید:10:

babak_gww
16-04-2011, 23:13
چشم هدیه هم میدیم :دی

میگم یعنی چی آپدیت سخت افزاری میخواد؟ یعنی به صورت استاندارد جی پی اسش کار نمیکنه؟

hkhafan
17-04-2011, 08:02
چشم هدیه هم میدیم :دی

میگم یعنی چی آپدیت سخت افزاری میخواد؟ یعنی به صورت استاندارد جی پی اسش کار نمیکنه؟

سلام ؛

حتماً میدونید از دو راه میشه gps رو استفاده کرد ، یا گوشیتون قطعه ی سخت افزاری gps رو داره و مستقیماً میتونه با اتّصال به ماهواره، مکانیابی کنه و یا میشه با استفاده از اینترنت هم این کار رو انجام بده که میشه AGPS.
الان سایت gsm راجع به این گوشی زده فقط AGPS ( اینترنتی ) ولی سایت mobile زده که سخت افزاری هم داره.
فعلاً اکثر گوشیای این مدل داخل ایران ، فقط به صورت اینترنتی ( به کمک gprs ) میتونن مکانیابی کنن.

خود من و چندتا دیگه از کسایی که این گوشی رو دارن زنگ زدیم نمایندگی نوکیا ، اونا گفتن که قطعه ی سخت افزاری gps هم داخل گوشی هست ولی سیستم عاملی که الان رو گوشیای وارد شده به ایران نصب شده ، نمی تونه این قطعه رو تشخیص بده ، در نتیجه قراره براش آپدیت نرم افزاری بیاد تا این مشکلش هم برطرف بشه....حالا جالب اینجاست که روی جعبه هم فقط زده agps :weird::9:
به نظر من اگه قرار بود نیاد ، اونا راحت میتونستن بگن: " رو جعبه ی گوشی نزده پس نداره دیگه! "

به هرحال حرف نمایندگی از بقیه معتبرتره دیگه ! و میشه به اومدن آپدیت امیدوار بود.

* فکر نکنم اینقدر چیز مهمّی باشه ، تو بیابون که نیستیم گم شیم :31:...

موفّق باشید

Mig33
17-04-2011, 09:03
این قیمت این گوشی ارزش خرید نداره ... بی خیالش شو .

babak_gww
17-04-2011, 09:56
این قیمت این گوشی ارزش خرید نداره ... بی خیالش شو .

چرا ارزش نداره؟ شما جایگزینی واسش سراغ داری؟ تو این رنج قیمت

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

سلام ؛

حتماً میدونید از دو راه میشه gps رو استفاده کرد ، یا گوشیتون قطعه ی سخت افزاری gps رو داره و مستقیماً میتونه با اتّصال به ماهواره، مکانیابی کنه و یا میشه با استفاده از اینترنت هم این کار رو انجام بده که میشه AGPS.
الان سایت gsm راجع به این گوشی زده فقط AGPS ( اینترنتی ) ولی سایت mobile زده که سخت افزاری هم داره.
فعلاً اکثر گوشیای این مدل داخل ایران ، فقط به صورت اینترنتی ( به کمک gprs ) میتونن مکانیابی کنن.

خود من و چندتا دیگه از کسایی که این گوشی رو دارن زنگ زدیم نمایندگی نوکیا ، اونا گفتن که قطعه ی سخت افزاری gps هم داخل گوشی هست ولی سیستم عاملی که الان رو گوشیای وارد شده به ایران نصب شده ، نمی تونه این قطعه رو تشخیص بده ، در نتیجه قراره براش آپدیت نرم افزاری بیاد تا این مشکلش هم برطرف بشه....حالا جالب اینجاست که روی جعبه هم فقط زده agps :weird::9:
به نظر من اگه قرار بود نیاد ، اونا راحت میتونستن بگن: " رو جعبه ی گوشی نزده پس نداره دیگه! "

به هرحال حرف نمایندگی از بقیه معتبرتره دیگه ! و میشه به اومدن آپدیت امیدوار بود.

* فکر نکنم اینقدر چیز مهمّی باشه ، تو بیابون که نیستیم گم شیم :31:...

موفّق باشید

زیاد مهم نیست ، اما به هرحال یه قابلیتیه که وجودش بد نیست ، واسه مسافرتم لازمه به نظرم

تو بررسی هم گفته که سخت افزارشو داره ، ولی گفته همینطوری فعاله ، آپدیت نمیخواد

Mig33
17-04-2011, 11:11
چرا ارزش نداره؟ شما جایگزینی واسش سراغ داری؟ تو این رنج قیمت

به ترتیب :
Nokia E5
Xperia X8
Galaxy Mini S5570

babak_gww
17-04-2011, 13:20
به ترتیب :
Nokia E5
Xperia X8
Galaxy Mini S5570

خب این 3 تا گوشی حداقل رو کاغذ از c5-03 پایینتر هستن

شما دلیلت چیه که این 3 تا رو برتری میدی نسبت به c5-03

hkhafan
17-04-2011, 18:21
تو بررسی هم گفته که سخت افزارشو داره ، ولی گفته همینطوری فعاله ، آپدیت نمیخواد

سلام ؛

حرفتون کاملاً درسته ، تا اونجایی که من میدونم گوشی های این مدل که مثلاً تو کشورهای اروپایی توزیع میشن این مشکل رو ندارن....متأسّفانه گوشی های داخل ایرانه که نرم افزارشون این ایراد رو داره.

babak_gww
17-04-2011, 19:48
سلام ؛

حرفتون کاملاً درسته ، تا اونجایی که من میدونم گوشی های این مدل که مثلاً تو کشورهای اروپایی توزیع میشن این مشکل رو ندارن....متأسّفانه گوشی های داخل ایرانه که نرم افزارشون این ایراد رو داره.

پس فکر کنم اگه بدون گارانتی بگیرم شاید این مشکلو نداشته باشه ، چون اکثرا سفارش اماراتن

راستی برادر چند میدی این گوشیتو شما :31: البته بعد از تخفیف :31:

hkhafan
17-04-2011, 20:27
پس فکر کنم اگه بدون گارانتی بگیرم شاید این مشکلو نداشته باشه ، چون اکثرا سفارش اماراتن

سلام ؛

آره فکر کنم بدون گارانتی این مشکل رو نداشته باشه ( البته موقع خرید میتونید به شرط درست بودن gps ، دستگاه رو بگیرید که خیالتون هم راحت باشه )

راستی برادر چند میدی این گوشیتو شما :31: البته بعد از تخفیف :31:

آقا اینو که گفتی دوباره یادم افتاد که گوشیم باد کرده رو دستم...هییییی :45::37:
قیمتی که دوست دارید رو پ.خ کنید ( زیر 200 نباشه ها :31: )

babak_gww
17-04-2011, 21:53
سلام ؛

آره فکر کنم بدون گارانتی این مشکل رو نداشته باشه ( البته موقع خرید میتونید به شرط درست بودن gps ، دستگاه رو بگیرید که خیالتون هم راحت باشه )

آ
اره ، به شرط چاقو میگیرم :31:

میگم چه نکاتی رو موقع خرید توجه کنم بهش که یه وقت مشکل نداشته باشه گوشی؟

hkhafan
17-04-2011, 23:02
اره ، به شرط چاقو میگیرم :31:

میگم چه نکاتی رو موقع خرید توجه کنم بهش که یه وقت مشکل نداشته باشه گوشی؟

اینور اونور سرچ کنید ، یه سری نکات رو که دوستان تذکّر دادن رو پیدا میکنید ، مثلاً :

1- اگه نمایندگی معتبری سراغ دارید از اونا خرید کنید
2- حواستون باشه جعبه ی گوشی پلمپ باشه
3- قبل از خرید بدونید که چه چیزایی باید تو جعبه باشه تا یه وقت ، وسیله ای کم و کسر نیاد
4- موقع روشن شدن ، گوشی نباید ساعت و تاریخش تنظیم باشه
5- کد #06#* رو که بزنید،کد IMEI رو بهتون میده که باید با کد روی جعبه ی گوشی و همینطور با کدی که پشت باتری گوشی هست یکی باشه
6- میزان کارکرد گوشی رو چک کنید
7- دوربین گوشی رو روشن کنید و دستتون رو بگیرید جلوی لنز تا صفحه سیاه بشه، اینجوری اگه نمایشگر گوشی مثلاً پیکسل سوخته داشته باشه، مشخّص میشه
8- اگه گوشی پیچ داره ، اونا رو خوب ببینید که یه وقت تعمیری نباشه
.
.
.

babak_gww
18-04-2011, 14:46
اینور اونور سرچ کنید ، یه سری نکات رو که دوستان تذکّر دادن رو پیدا میکنید ، مثلاً :

1- اگه نمایندگی معتبری سراغ دارید از اونا خرید کنید
2- حواستون باشه جعبه ی گوشی پلمپ باشه
3- قبل از خرید بدونید که چه چیزایی باید تو جعبه باشه تا یه وقت ، وسیله ای کم و کسر نیاد
4- موقع روشن شدن ، گوشی نباید ساعت و تاریخش تنظیم باشه
5- کد #06#* رو که بزنید،کد IMEI رو بهتون میده که باید با کد روی جعبه ی گوشی و همینطور با کدی که پشت باتری گوشی هست یکی باشه
6- میزان کارکرد گوشی رو چک کنید
7- دوربین گوشی رو روشن کنید و دستتون رو بگیرید جلوی لنز تا صفحه سیاه بشه، اینجوری اگه نمایشگر گوشی مثلاً پیکسل سوخته داشته باشه، مشخّص میشه
8- اگه گوشی پیچ داره ، اونا رو خوب ببینید که یه وقت تعمیری نباشه
.
.
.

دستت درد نکنه دیگه ... :31: بابا اینارو میدونم

منظورم چیزی هستش که فقط مختص به این گوشی باشه

مثلا یادمه برای k800 میگفتن درپوش لنز رو چک کنید ، بعضیاش مشکل داره، یا 5800 رو میگفتن بعضیاش میکروفنش خرخر میکنه

hkhafan
18-04-2011, 17:13
دستت درد نکنه دیگه ... :31: بابا اینارو میدونم

منظورم چیزی هستش که فقط مختص به این گوشی باشه

مثلا یادمه برای k800 میگفتن درپوش لنز رو چک کنید ، بعضیاش مشکل داره، یا 5800 رو میگفتن بعضیاش میکروفنش خرخر میکنه

سلام ؛

آخه برادر من گوشی ای که تازه چند وقته اومده رو که هیچیش معلوم نیست که!
5800 هم ماشالله اینقدر توایران فراگیر شد که همه چیک و پوکشو درآوردن!....اگه چیزی از گوشی میخوای بدنی یا قسمتیش رو میخوای امتحان کنی بگو تا برات امتحان کنم.

babak_gww
18-04-2011, 20:58
نه فقط
کیفیت عکسش خوبه؟
و اینکه صفحه اش طوری نباشه تو آفتاب نشه دیدش ،

hkhafan
18-04-2011, 21:43
نه فقط
کیفیت عکسش خوبه؟
و اینکه صفحه اش طوری نباشه تو آفتاب نشه دیدش ،

سلام ؛

کیفیت عکسش واقعاً خوبه ( ولی فلاش نداره ها :31: )
صفحه اش هم زیر نور خورشید به نظر من خوب نیست ولی قابل تحمّله .:13:

babak_gww
18-04-2011, 23:32
سلام ؛

کیفیت عکسش واقعاً خوبه ( ولی فلاش نداره ها :31: )
صفحه اش هم زیر نور خورشید به نظر من خوب نیست ولی قابل تحمّله .:13:

حالا زیر آفتاب نمیخواد که فیلم hd ببینه :31:، در حدی باشه که بشه فهمید چه شماره ای بهت زنگ زده کافیه

hkhafan
19-04-2011, 15:53
حالا زیر آفتاب نمیخواد که فیلم hd ببینه :31:، در حدی باشه که بشه فهمید چه شماره ای بهت زنگ زده کافیه

سلام ؛

البته من درجه ی روشنایی گوشی رو خیلی آورده بودم پایین ... همین امروز روشنایی صفحه رو زیاد کردم ، زیر نور مستقیم خورشید هم میشد دید رو صفحه چیه ؛ ولی باز به نظر من جالب نیست!

babak_gww
02-05-2011, 13:45
سلام به همه

امروز میخوام برم بگیرم گوشیرو ،، فقط یه سوال برام پیش اومده
این گوشی c5-03 ساخت کدوم کشوره؟ یعنی روش چی زده؟ لهستان ، چین؟ کره؟

MusicManiac
02-05-2011, 14:14
سلام به همه

امروز میخوام برم بگیرم گوشیرو ،، فقط یه سوال برام پیش اومده
این گوشی c5-03 ساخت کدوم کشوره؟ یعنی روش چی زده؟ لهستان ، چین؟ کره؟

روش زده مجارستان (Hungry). راست و دروغش رو نمیدونم! :46:

babak_gww
02-05-2011, 14:19
روش زده مجارستان (Hungry). راست و دروغش رو نمیدونم! :46:

سلام ممنون از جواب :11: ،
آخه چین هم داره ، Hungary هم داره ،
مثلا تو رویو های خارجی Hungary زده ، تو سایت جی اسم ام ، چین زده رو پشت گوشی تو عکسی که گذاشتن

الان من میخوام بدوم گارانتیشو بخرم ، واسه همین میترسم یه وقت تقلبیش بره تو پاچم
مال شما گارانتی ایرانی داره؟ از اونا که gpsاش فعال نیست؟

-----------------------------
یه سوال بی ربط ... چرا میفروشیش؟

MusicManiac
02-05-2011, 16:31
سلام ممنون از جواب :11: ،
آخه چین هم داره ، Hungary هم داره ،
مثلا تو رویو های خارجی Hungary زده ، تو سایت جی اسم ام ، چین زده رو پشت گوشی تو عکسی که گذاشتن

الان من میخوام بدوم گارانتیشو بخرم ، واسه همین میترسم یه وقت تقلبیش بره تو پاچم
مال شما گارانتی ایرانی داره؟ از اونا که gpsاش فعال نیست؟

-----------------------------
یه سوال بی ربط ... چرا میفروشیش؟

سلام. خواهش میکنم.

مال من روی جعبه اش و پشت خود دستگاه زده مجارستان. من از نمایندگی خود نوکیا گرفتم با گارانتی 12 ماهه اصلی نوکیا. من فکر میکنم اگه بتونید از نمایندگیش و با گارانتی بگیرید مطمئن تر هست. درسته ممکنه یه مقدار گرونتر باشه ولی خوب ارزشش رو داره.

در مورد علت فروش در پی ام خدمتتون توضیح میدم.

babak_gww
02-05-2011, 16:53
سلام. خواهش میکنم.

مال من روی جعبه اش و پشت خود دستگاه زده مجارستان. من از نمایندگی خود نوکیا گرفتم با گارانتی 12 ماهه اصلی نوکیا. من فکر میکنم اگه بتونید از نمایندگیش و با گارانتی بگیرید مطمئن تر هست. درسته ممکنه یه مقدار گرونتر باشه ولی خوب ارزشش رو داره.

در مورد علت فروش در پی ام خدمتتون توضیح میدم.

ممنون

متاسفانه اینجا نمایندگی نوکیا داره گارانتی دارشو 270 قیمت میده!!!

درحالی که 225 تومنه ، منو مجبورم بدون گارانتیش رو بگیرم 225 :41:

---------------
فقط مشکل اینه که made in china هستن ، نمیدونم دیگه

سرتیپ
02-05-2011, 19:57
یا مجار یا فنلاند چینی رو بیخیال شو

babak_gww
02-05-2011, 20:48
از همه دوستان که همفکری کردن ممنونم ،

گوشی به قیمت 215 خریداری شد ، ساخت مجارستانه

babak_gww
03-05-2011, 14:11
گوشی خیلی خبی هستش

1-فقط یه سوال دارم ، شارژ این گوشی چی باید باشه؟ آخه یه خورده به شارژرش مشکوکم ، احساس میکنم مال خودش نیست

شارژش با گوشی خودم مو نمیزنه ، گوشی من 6303 هستش که باتریش BL-5CT و این گوشی c5-03 باتریش BL-4U هستش ، ولی شارژراشون مثل همه !!! ( آخه تو نمونه های خارجی شارژرش کلا یه چیز دیگست ، گفتم شاید به ایران که وارد کردن اون شارژ اصلی خودشو که به برق ما نمیخوره رو ورداشتن و همینطوری یه شارژر انداختن تو جعبش (آخه گارانتی نداره گوشی)

کاش یکی از دوستان لطف میکرد و یه عکس از شارژرش ( قسمت مشخصات ) میگذاشت ، ممنون میشم واقعا
usb کامپیوترم مشکل داره ، وگرنه خودم عکس میگرفتم ، (شرمنده دوستان)

----------
2- این گوشی اسمایل ( شکلک) رو ساپورت نمیکنه؟ آخه تو massage - اسمایل نداره ... و اگه اس ام اسی که براش اومده هم حاوی اسمایل باشه ، نشون نمیده ،
پچی آپدیتی چیزی نیست که درستش کنه؟

MusicManiac
03-05-2011, 16:35
گوشی خیلی خبی هستش

1-فقط یه سوال دارم ، شارژ این گوشی چی باید باشه؟ آخه یه خورده به شارژرش مشکوکم ، احساس میکنم مال خودش نیست

شارژش با گوشی خودم مو نمیزنه ، گوشی من 6303 هستش که باتریش BL-5CT و این گوشی c5-03 باتریش BL-4U هستش ، ولی شارژراشون مثل همه !!! ( آخه تو نمونه های خارجی شارژرش کلا یه چیز دیگست ، گفتم شاید به ایران که وارد کردن اون شارژ اصلی خودشو که به برق ما نمیخوره رو ورداشتن و همینطوری یه شارژر انداختن تو جعبش (آخه گارانتی نداره گوشی)

کاش یکی از دوستان لطف میکرد و یه عکس از شارژرش ( قسمت مشخصات ) میگذاشت ، ممنون میشم واقعا
usb کامپیوترم مشکل داره ، وگرنه خودم عکس میگرفتم ، (شرمنده دوستان)

----------
2- این گوشی اسمایل ( شکلک) رو ساپورت نمیکنه؟ آخه تو massage - اسمایل نداره ... و اگه اس ام اسی که براش اومده هم حاوی اسمایل باشه ، نشون نمیده ،
پچی آپدیتی چیزی نیست که درستش کنه؟

سلام.
در مورد شارژر امیدوارم این چند تا عکس بتونه کمکتون کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال دومتون متاسفانه من اطلاعی ندارم.

babak_gww
03-05-2011, 19:57
من شرمنده شما شدم بخدا ، دست گلت درد نکنه ،

فقط قسمت مشخصات اصلا خونده نمیشه :دی تار درومده ،
یه نگاه بکن خودت ببین زده output 5v ، بعد ببین 800 و خورده ای میلی آمپر هم زده؟ (Mamper

MusicManiac
03-05-2011, 22:23
خواهش میکنم رفیق. خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.:46:

روی شارژر زده: Output:5V 890mA

babak_gww
04-05-2011, 22:52
مال منم همونه ، خدارو شکر عوضش نکردن :دی

از همه ی عزیزان ممنونم ، :11:

behnam-k
08-05-2011, 12:50
بچه ها من تو این گوشی c5-03
و 5530 موندم
کدومو بخرم بهتره؟ از نظر دوربین کدومشون خوبن؟

hkhafan
08-05-2011, 15:28
بچه ها من تو این گوشی c5-03
و 5530 موندم
کدومو بخرم بهتره؟ از نظر دوربین کدومشون خوبن؟

سلام ؛

بهتر نبود یه تاپیک جدا میزدید؟ :20:
جالبه خیلی از دوستان دقیقاً بین این 2تا گوشی موندن!....به غیر از دوربین ، 5530 هیچ برتری ای نسبت به c5-03 نداره.:13:
دوربین هم از اون جهت میگم که فلاش داره و لنزش کارل زایسه وگرنه تو دوربین هم ضعیفتره.
به نظر بنده c5-03 بهتره.

behnam-k
08-05-2011, 15:35
سلام ؛

بهتر نبود یه تاپیک جدا میزدید؟ :20:
جالبه خیلی از دوستان دقیقاً بین این 2تا گوشی موندن!....به غیر از دوربین ، 5530 هیچ برتری ای نسبت به c5-03 نداره.:13:
دوربین هم از اون جهت میگم که فلاش داره و لنزش کارل زایسه وگرنه تو دوربین هم ضعیفتره.
به نظر بنده c5-03 بهتره.
مرسی
تاپیکش که هست دیگه احتیاجی نبود جدا بزنم
تو سایت gsm بررسی تخصصی اصلا در مورد c5 خوب نگفته به همین دلیل 2 دلم :41:
واقعا اینقدر دوربینش بده که 5530 از اون بهتره
خیلی خوشم از c5 اومده فقط دوربین منو گیر داده

hkhafan
08-05-2011, 16:11
مرسی
تاپیکش که هست دیگه احتیاجی نبود جدا بزنم
تو سایت gsm بررسی تخصصی اصلا در مورد c5 خوب نگفته به همین دلیل 2 دلم :41:
واقعا اینقدر دوربینش بده که 5530 از اون بهتره
خیلی خوشم از c5 اومده فقط دوربین منو گیر داده

نه عزیز کی گفت بده!....از نظر من کیفیت عکسایی که میگیره خیلی هم خوبه ( فقط باید نور محیط به اندازه باشه )
عرض کردم، از لحاظ داشتن فلاش و همینطور "مارک لنز" ، 5530 از c5-03 بهتره وگرنه دوربین 5 کجا و دوربین 3.15 کجا!
راستی 5530 اون gps نصفه نیمه ی ما رو هم که نداره :31:

behnam-k
08-05-2011, 16:15
نه عزیز کی گفت بده!....از نظر من کیفیت عکسایی که میگیره خیلی هم خوبه ( فقط باید نور محیط به اندازه باشه )
عرض کردم، از لحاظ داشتن فلاش و همینطور "مارک لنز" ، 5530 از c5-03 بهتره وگرنه دوربین 5 کجا و دوربین 3.15 کجا!
راستی 5530 اون gps نصفه نیمه ی ما رو هم که نداره :31:
OK رفتیم که بخریم البته تا چند روز دیگه
مرسی :10::10::10::10:

hkhafan
08-05-2011, 16:16
OK رفتیم که بخریم البته تا چند روز دیگه
مرسی :10::10::10::10:

پیشاپیش مبارک :11:
ایشالله پشیمون نشی

behnam-k
08-05-2011, 16:55
پیشاپیش مبارک :11: