PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : download

rezaalih
13-04-2011, 14:12
با سلام به دوستان... خواستم بدونم که چطور میشه از سایت youtube فیلم دانلود کرد .... ممنون میشم اگه جواب بدید ...

omid-p30
13-04-2011, 17:40
من با فایرفاکس و IDM راحت دانلود میکنم.

hkhafan
13-04-2011, 19:17
سلام ؛

همونطور که omid-p30 عزیز گفتن ، یکی از ساده ترین راهها اینه که Internet download manager رو نصب کنید ، وقتی یه ویدئو رو play میکنید ، به طور پیش فرض ، بالای تصویر سمت راست علامت مثلث سبزی میاد که از طریق اون میتونید اون ویدئو رو دانلود کنید ( بعد از شروع دانلود ، نیازی به پخش اون فیلم نیست )
البته با برنامه های مخصوص این کار مثل youtube video downloader و .... این کار رو انجام بدید.
موفّق باشید

M0RTEZA_R
13-04-2011, 20:33
با orbit downloader هم میشه.

mtchabok
18-04-2011, 09:59
شما میتونید تمامی فایلهای ویدئوی رو که در صفحه در حال پخش هستن رو توسط idm دانلود کنید . البته بعد از play کردن گزینه دانلود idm نمایان میشه که میتونید دانلود رو انجام بدین .

Ship Storm
18-04-2011, 19:34
شما میتونید تمامی فایلهای ویدئوی رو که در صفحه در حال پخش هستن رو توسط idm دانلود کنید . البته بعد از play کردن گزینه دانلود idm نمایان میشه که میتونید دانلود رو انجام بدین .

نیاز به play نداره فقط باید کمی صبر کرد تا نرم افزار idm کارش رو انجام بده

hkhafan
18-04-2011, 21:38
نیاز به play نداره فقط باید کمی صبر کرد تا نرم افزار idm کارش رو انجام بده

سلام ؛

دوست عزیز بدون play کردن که اصلاً ویدئو لود نمیشه که بشه دانلود کرد.:46:

mtchabok
19-04-2011, 09:58
عزیزان play کردن فایل ویدئو بستگی به پلیر اون صفحه داره . برخی از پلیرها در هنگام لود صفحه فایل ویدئو رو به صورت اتوماتیک دانلود میکنن ولی اکثر پلیرها با انتخاب کاربر دانلود و اجرا فایل ویدئو رو انجام میدن .
idm هم از زمانیکه فایل ویدئو رو تشخیص بده امکان دانلودش رو بهمون میده .

FX
19-04-2011, 10:25
من که با idm خیلی راحت دانلود میکنم. لزوما نه بهترین کار ولی برای خیلی ها عالی هستش.

FX
20-04-2011, 11:37
ضمنا عنوان بحث هم مناسب نیستش.

Arash4484
20-04-2011, 11:50
تمام روشها نیاز به اجرای اولیه خیلی کوچک ویدیو برای تشخیص دارند

بغیر از شیوه های که دوستان گفتن در فایرفاکس و کروم و اپرا میتونید از افزونه های بشدت کارآمدی که در این ضمینه وجود داره استفاده کنید
بخصوص که در این حالت میتونید کیفیت رو هم انتخاب کنید و فرمتهای HD مثل MP4 رو انتخاب کنید (یک اسکریپت داخل صفحه اضافه میشه)

راه دیگری هم بغیر از شیوه های نرم افزاری، استفاده از تک و توک سایتهای مستقیم کننده یوتیوب و ویدیوهای آنلاین هستش.

یک راه دیگر پخش کامل و جستجو دستی یا با سافت در تمپ مرورگره (دردسر داره)

ضمنا عنوان بحث هم مناسب نیستش.
موافقم، جاشم شاید توی انجمن اینترنت-سرویسهای دانلود/اپلود بهتر بود