PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب اخر:گوشی با کیبرد کامل و سیستم عامل خوب در کنار باطریه قوی

bibak_fa
13-04-2011, 10:32
با سلام.
دوستان این دیگه اخرین انتخابم میباشد و فقط یی6 در بازار وجود نداره که اگه قرار به خرید یی6 شد مدتی کوتاه صبر میکنم میتونم بخرم.
مشکل مالی وجود نداره.
به احتمال خیلی زیاد هم از سوئد برام میارن.

انتظارات اصلیم که میخوام کامل براورده بشن:

کیبرد کامل
سیستم عامل خوب(به خصوص شامل نرم افزار های عالی در زمینه ی دیکشنری ها و ماشین حساب های مهندسی همچنین تا حدودیم چند تا بازی برای سرگرمی)
باطریه قوی
بدنه ی مقاوم
فیش 3/5 با کیفیت عالی چون با هندسفری خیلی موزیک گوش میدم
قابل حمل(جوری نباشه که بخوام تو دست بگیرم و از گذاشتن در جیب محروم باشم یا به عبارتی به راحتی قابل حمل باشه)

دوستان مواردی که نام بردم برام بسیار مهم میباشد و میخوام گوشی ای که در این لیست(نظرسنجی) وجود داره هر کدام به اینتظاراتم نزدیکتره را انتخاب کنم.

mansoooooooor
13-04-2011, 14:16
نوکیا e5 و سونی اریکسون aspen

bibak_fa
13-04-2011, 21:46
دوستان منتظره نظرات شما هستم.
لطفن راهنمایی کنید

bibak_fa
16-04-2011, 13:11
با سلام.
دوستان من خودم یه مقایسه کردم و میخواستم نظر شما را بدونم:

در مورد یی6:
معیاب:
1)اتو فکوس نداره
2)دوربین محافظ لنز ندارد
3)lcd کوچک

معایب یی7:
1)بزرگی گوشی(این مورد برای من که قابل حمل بودن برای من مهم میباشد یک بدی به حساب میاد)
2)دوربین اتو فوکوس ندارد
3)دوربین محافظ لنز ندارد
4)lcd بزرگ ولی پیکسل ها کم
5)رم نمیخورد

معایب یی72:
1)lcd کوچک
2)محافظ لنز ندارد

در این مقایسه یی6 و یی72 گزینه های بهتری هستن که با توجه به امکانات بیشتر یی6 نسبت به یی72 به همین دلیل یی6 میتونه گزینه ی بسیار خوبی باشه.
دوستان لطفن نظرات خودشونو بگن.
با سپاس

bibak_fa
16-04-2011, 15:50
با توجه به بررسی هایی که کردم(پست بالا) e6 و e72 گزینه های بهتری برای من بودن و با توجه به شمارش مزایای این دو گوشی نسبت به هم e6 را انتخاب کردم.

مزایای e6 نسبت به e72:

lcd بهتر(ال سی دی e6 هم دارای پیکسلای بیشتری نسبت به e72 میباشد همین که تاچ میباشد.)
سخت افزار قویتر نسبت به e72 (سی پیو و رم و رام e6 نسبت به e7 بهتر میباشد و این موارد یعنی برتری کامل سخت افزاری e6 نسبت به e72)
خروجی یو اس بی که در e6 موجود میباشد
دوربین بهتر(8مگاپیکسل در مقابل 5مگاپیکسل)
خروجیه تی وی
باطریه قویتر

و حالا مزایای e72 نسبت به e6:

e72 دارای اوتوفوکوس میباشد که e6 فاقد این قابلیت میباشد

با توجه به موارد بالا e6 گزینه ی بسیار بهتری میباشد و به دلایل بالا همچنین مواردی که در پست قبل گفتم بنده e6 را انتخاب کردم.
دوستان اگه نظری دارن یا بنده اشتباهی کردم بگن.
با سپاس

Doctor.Freeman
16-04-2011, 15:59
بزار یه کمک کوچولو بهت بکنم ...

تو همه مدل هایی که گفتی مشکل دوربین هست ...

تو همشون مشکل ال سی دی هم هست ..

فقط ای 7 رم نمیخوره و بزرگه که گفتین اشکال بدی هست ...

خوب :

بین اون دو مدل دیگه چون جفتش مثل همه ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد و کدوم قیمتش به صرفه تره .

تموم شدو رفت :31::5:

موفق باشی :11::40:

ha789di
16-04-2011, 16:38
به نظر بین اینا e7 یه سروگردن از همشون بالاتره در مورد نخوردن رم هم این گوشی مجهز به usb otg هست وراحت میتونی هارد وفلش بهش وصل کنی وبه نظر من 16 گیگ کافیشه
در مورد صفحه نمایششم درسته رزولوشنش پایینه ولی صفحش از نوع آمولد cbd هست ودر ریویوها بسیار صفحه با کیفیتی داره

GiggleClub
16-04-2011, 16:45
من e72 داشتم. گوشی خیلی خوبیه ولی بدرد سرگرمی یا مالتی مدیا نمیخوره. فقط گوشیه به نظر من!
استفاده ازش فوق راحت و سریع
باتریش وحشتناک بالاست
بدنه محکم و خوبی داره
کلا بغیر از مورد ۲ تو بقیش خوبه

bibak_fa
16-04-2011, 19:18
به نظر بین اینا e7 یه سروگردن از همشون بالاتره در مورد نخوردن رم هم این گوشی مجهز به usb otg هست وراحت میتونی هارد وفلش بهش وصل کنی وبه نظر من 16 گیگ کافیشه
در مورد صفحه نمایششم درسته رزولوشنش پایینه ولی صفحش از نوع آمولد cbd هست ودر ریویوها بسیار صفحه با کیفیتی داره
البته درسته که 16گیگ کافیه ولی ایراد ایراده و بنده خواستم ایرادات هر گوشی را بشمارم و گوشی ای را که کمترین ایراد را داره انتخاب کنم......
در مورد یو اس بی هم که نمیشه یو اس بی را به گوشی وصل کرد و همه جا رفت.....

حالا فعلن تو فکر خرید یی6 هستم از طرفیم در فکر یی72 هم هستم
نظره دوستان چیه؟

ha789di
16-04-2011, 19:23
البته درسته که 16گیگ کافیه ولی ایراد ایراده و بنده خواستم ایرادات هر گوشی را بشمارم و گوشی ای را که کمترین ایراد را داره انتخاب کنم......
در مورد یو اس بی هم که نمیشه یو اس بی را به گوشی وصل کرد و همه جا رفت.....

حالا فعلن تو فکر خرید یی6 هستم از طرفیم در فکر یی72 هم هستم
نظره دوستان چیه؟

خب البته من نظرم رو گفتم وتصمیم نهایی با خودتون است که با ایرادات کدومشون میتونید کنار بیاین ولی من اگه میخواستم بخرم قطعا فقط به e7 فکر میکردم
به نظر من یه نیم نگاهی هم به desire z داشته باشید با سیستم عامل آندروید این مشخصاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashdn
19-04-2011, 14:42
فقط دیزایز زد
خدایی آندرویید کجا سیمبیان کجا ....

ok118
20-04-2011, 11:39
سلام دوستان یه سوال مهم داشتم :46::46::46::46::46::46:

گوشی هایی که فرم ساده و صفحه کلید کامل دارند مثل nokia e5 به خاطر واید بودن صفحه نمایش در نصب برنامه و بازی دچار مشکل نمی شوند??? :13::13::13::13:

اکثر برنامه ها و بازی ها رزولوشن 240*320 دارند یعنی طول صفحه نمایش باید کمتر از عرض آن باشد اما صفحه نمایش این گوشی ها 320*240 است یعنی طول آن بیشتر از عرض آن است و به قول معروف صفحه واید دارند
آیا واید بودن نمایشگر باعث نمیشه که برنامه و بازی بصورت کج و یا ناقص بارگزاری شود ؟؟؟

با تشکر :11::11::11::11::11: