PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال واجب الجواب

younes ebrahimi
12-04-2011, 20:39
با سلام خدمت همه ی دوستان ، من به رشته ی ریاضی خیلی علاقه دارم ، میشه بگین رشته ی ریاضی محض یا کاربردی پیام نور سخته یا نه؟ آیا واقعا از این طزیق میتونم به هدفم برسم(یعنی بشه تا دکترا ادامه تحصیل داد؟).حاضرم تمام سختی ها رو تحمل کنم.

molaali
13-04-2011, 08:27
با سلام خدمت همه ی دوستان ، من به رشته ی ریاضی خیلی علاقه دارم ، میشه بگین رشته ی ریاضی محض یا کاربردی پیام نور سخته یا نه؟ آیا واقعا از این طزیق میتونم به هدفم برسم(یعنی بشه تا دکترا ادامه تحصیل داد؟).حاضرم تمام سختی ها رو تحمل کنم.

اگه شما به ریاضیات علاقه مندی.باید ریاضیت خوب باشه. پس تلاش کنید که همین رشته رو در دانشگاه های دولتی قبول بشید.چرا پیام نور؟
در مورد سوالتونم بگم: اگه این توانایی رو در خودتون میبینید که بدون استاد(حداقل به شکل معمولیش) می تونید از پس کتاب های سنگین ریاضی بر بیایید میتونید امتحان کنید.اما مطمئن باشید کار سختی رو پیش رو دارید.
پیشنهاد من دانشگاه های دولتی هستش.

younes ebrahimi
13-04-2011, 08:49
تشکر از نظرتون .

mortezaon
13-04-2011, 08:55
تو پیام نور واقعا سخته قشنگ 10 سال پیر میشی
برای رشته هایی مثل ریاضی
دولتی یا حتی آزاد بهتره

.

mestry
13-04-2011, 11:53
اول یه توضیح بدم:
برای رفتن به ریاضی محض دو فاکتور رو باید در نظر گرفت:1-علاقه 2-استعداد....اگه کسی استعداد ریاضی نداشته باشه و فقط بخاطر علاقه بره سراغش به احتمال زیاد (نه حتما) به جایگاه خیلی خوبی نمیرسه...الان آموزش و پروش برای دبیر ریاضی دبیرستان فقط معلمایی که فوق لیسانس و دکترا دارن رو قبول میکنه، پس یعنی فوقش دبیر ریاضی میشی.اگه تو خودت استعداد ریاضی میبینی و فکر میکنی که بتونی در آینده یکم این علم رو گسترش بدی و مقاله بویسی و... ، حتما برو سراغش. اینا حرفایی بود که دبیر حساب دیفرانسیل ما که ریاضی محض خونده امسال بهمون گفت، من تا چند ماه پیش تصمیم داشتم برم ریاضی محض اما اومدم علاقم به ریاضی و کامپیوتر رو ادغام کردم تو رشته شبکه کامپیوتر...همونطور که میدونید شبکه اساسش ریاضیات هست بخصوص که از مبحث ماتریس ها نشات گرفته. من قصد دارم برای سال دیگه برم شبکه !
برای ریاضی محض میگن زنجان خیلی خوبه، پیشنهاد میکنم حتما دانشگاه دولتی بری....مدیر بخش ریاضیات پی سی ورد ، آقای مفیدی هم ریاضی محض زنجان درس خوندن، میتونی ازشون درباره این رشته بپرسی....درمورد ریاضی کاربردی نظری ندارم چون دربارش تحقیق نکردم !

موفق باشید ...

younes ebrahimi
13-04-2011, 12:32
تشکر از نظرات پر بار دوستان..ممنون از راهنماییتون. اگه کسی نظر دیگه ای داره لطفا بنویسه

younes ebrahimi
13-04-2011, 13:01
راستش اصلا به امسال امیدی ندارم ، آیا ارزشش رو داره یه سال دیگه بخونم ولی مثلا شریف قبول شم ؟

younes ebrahimi
13-04-2011, 17:04
دوستی نبود منو راهنمایی کنه ؟؟(راجب سوال بالا؟)..

ehsan_manu
13-04-2011, 18:35
پشت کنکور نمون به هیچ وجه مخصوصا اگه پسری

younes ebrahimi
14-04-2011, 08:56
این که نمیشه .... دوسته دیگه نمیتونه راهنمایی کنه؟

mestry
14-04-2011, 13:34
دوست عزیز، اگه از الان شروع کنی تا کنکور میتونی خودتو به سطح مورد نظر برسونی و رتبه لازم برای ریاصی رو بیاری.....لا اقل سعیت رو بکن، به هیچ وجه نذار فرصت از دست بره....