PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام یک دیکشنری بنویسم کمکم می کنید؟

roonak2006
30-05-2006, 07:24
سلام
من می خوام یک دیکشنری مثل نارسیس بنویسم البته فعلا نمی خوام صدا بهش اضافه کنم و فقط یک دیکشنری دوزبانه می خوام
اگر میشه بگید دیتابیسش با چی باشه؟ برنامه نویسیش با چی باشه بهتره؟

BioHazard
30-05-2006, 07:51
سلام
من اگه بودم از اکسس استفاده میکردم و با Vb مینوشتم

khaiyam
30-05-2006, 07:55
مي توانيد براي babylon یک glossary درست کنید تازه جایزه هم میده

roonak2006
30-05-2006, 08:04
ممنون كه اينقدر سريع جواب دادين :blush:

سلام
من اگه بودم از اکسس استفاده میکردم و با Vb مینوشتم
فكر مي كنيد بانك اكسس جوابگو باشه؟!! ميشه كمي در مورد برنامه نويسيش هم توضيح بدين

سلام
مي توانيد براي babylon یک glossary درست کنید تازه جایزه هم میده
ميشه بيشتر توضيح بدين

Bayazee
30-05-2006, 13:52
ما هم قصد داریم یه دیکشنری بنویسیم . جامع تر و کاملتر هم واسه لینوکس کار کنه هم ویندوز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roonak2006
30-05-2006, 14:02
واقعا؟!
خب پس خيلي مي تونم از شما كمك بگيرم البته اونجوري كه من متوجه شدم شما با پايتون مي خوايد بنويسيد كه من نه. ولي ممنون ميشم اگه روال كلي كار رو بهم بگين اينكه اينترفيسش چه جوري باشه و ...
راستي ميشه بگين توي كدوم فروم از سايت پايتون برم؟

Aminzikzak
31-05-2006, 01:04
دوستان دیتابیسهای آماده برای دیکشنری هست بعضیهاشون خیلی کامل هستن تخصصی هم هست ولی تو اینترنت پیدا کردنش راحت نیست ولی سی دی هاش همراه با کمپاننتهای صدا و ... تو بازار هست.
البته جسارت نشه میدونم خیلی حرفه ای تر از این حرفها میخواین کار کنید.
به نظر من با دلفی بنویسین و دیتابیسش هم Sql باشه امنیت کارتون بیشتره...
بای بای...

roonak2006
31-05-2006, 07:26
دوستان دیتابیسهای آماده برای دیکشنری هست بعضیهاشون خیلی کامل هستن تخصصی هم هست ولی تو اینترنت پیدا کردنش راحت نیست ولی سی دی هاش همراه با کمپاننتهای صدا و ... تو بازار هست.
البته جسارت نشه میدونم خیلی حرفه ای تر از این حرفها میخواین کار کنید.
به نظر من با دلفی بنویسین و دیتابیسش هم Sql باشه امنیت کارتون بیشتره...
بای بای...

خب البته توي بيرون اين ديكشنري ها هستن ولي فكر كنيد كه من مي خوام به عنوان يك پروژه دانشجويي كار كنم ممنون ميشم اگر بيشتر در مورد اينكه چطوري يك اينترفيس درست كنم كه مثل نارسيس باشه و همينطوري از روي سي دي اجرا نميشه . بايد اول اين فايلها اينستال بشن بعد و اينكه چطوري يك سي دي اتوران درست كنم و ....
در واقع من بيشتر مراحل بعد برنامه نويسيش رو لازم دارم كه بدونم. اگر دوستان كسي راهنمايي كنند ممنون ميشم

persian art
31-05-2006, 08:06
برنامه babylon builder يك نرم افزار از شركت بابيلون است كه مي تونيد با اون ديكشنري بسازيد و كار با اون هم خيلي ساده است و فورمت خروجي اون هم bgl هست.براي دانلود به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برويد.
موفق باشيد.

shahabmusic
31-05-2006, 08:21
دوستان منم مثل اين دوستمون مي خوام يه ديكشنري بنويسم ولي نمي دونم ديتا بيس شو از كجا بيارم. خواستم ديتا بيس نارسيس و باز كنم كه نشد. حالا مي گيد از كجا يه ديتا بيس بيارم؟

Bayazee
31-05-2006, 14:19
سلام
در قسمت مباحث متفرقه سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح كن . اونجا ما داريم روش كار مي كنيم و بزودي شروع به كار مي كنيم . خوب پايتون مزاياش بيشتره . مثلا هم رو ويندوز اجرا مي شه و هم رو لينوكس اونهم بدون هيچ گونه تغيير و كامپايل .
در مورد دوستاني كه نرم افزارهايي چون babylon builder رو معرفي مي كنند من فكر كنم اين دوستمون مي خواد خودش بنويسه . نرم افزارش رو !!! نه اينكه لغتها و ترجمشون رو تايپ كنه و يه گالاسوري درست كنه !! من همين الان يه بحث در همون سايت راه مي ندازم ك ه بيشتر رو نحوه كار و نه زبان برنامه نويسي بحث مي كنيم ...

BioHazard
31-05-2006, 14:26
ممنون كه اينقدر سريع جواب دادين :blush:

فكر مي كنيد بانك اكسس جوابگو باشه؟!! ميشه كمي در مورد برنامه نويسيش هم توضيح بدين

سلام
کاری نداره
میرفتم یک دیکشنری میدیدم حروف های انگلیسی رو در یک فیلد و فارسی رو در فیلد دیگه
بعد بهش کانکت می شدم و بعد 2 تا تکست باکسی که دارم رو فیلتر میکردم رو فیلد مورد نظر
و بعد امکان سرچ هم میزاشتم
همین

DAVAR_ETC
31-05-2006, 15:51
سلام به تمامي دوستان
اين وب سايتي كه مي خوام به شما معرفي كنم يكي از بزرگترين وبلاگ هاي ويژوال بيسيك است...
شما با عضويت در اين وب سايت ميتوانيد برنامه هاي ويژوال بيسيك خود را به صورت كاملا رايگان سفارش دهيد
من كه خودم تا حالا هر چي برنامه خواستم اين وب سايت در كمتر از 4 روز برام آماده كرده!!!
در ضمن آموزش هاي فوق العاده خوبي داره!!
++علاوه بر اين با عضويت در اين وب سايت ميتونيد درخواست دعوتنامه پرشين گيگ بكنيد
من خودم بعد از 5 روز كه مطرح كردم دعوتنامش برام رسييد
اينم وب سايت
دنياي ويژوال بيسيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])