PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

3dtv
12-04-2011, 09:43
آشنایی با Cinema 3D : تکنولوژی سینمای سه بعدی در خانه شما

اگر سال ۲۰۱۰ را سال انتقال تکنولوژی ۳ بعدی از سینما به خانه ها نامگذاری کنیم، سال ۲۰۱۱ سال پیشگامی ال جی در دنیای سه بعدی با تکنولوژیCinema 3D خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، شرکت ال جی در هر دو زمینه تولیدات پسیو یا Cinema 3D و اکتیو فعال است. (برای آشنایی بیشتر با این دو تکنولوژی مقاله ” آشنایی با تکنولوژی های سه بعدی Active و Cinema 3D-Passive” را مطالعه نمایید) با این حال تمرکز اصلی سه بعدی بر روی تکنولوژی Cinema 3D خواهد بود و آن هم به دلیل سال ها مطالعه و تجربه روی این تکنولوژی می باشد.نتایج تحقیقات نشان می دهد ۸۸ درصد مردم Cinema 3D را بر سه بعدی اکتیو ترجیح می دهند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکنولوژیCinema 3D چیست؟

همانطور که از نام آن می توان برداشت کرد، همان چیزی که در سینمای سه بعدی در سینما مشاهده می کردید، با تکنولوژی Cinema 3D در منزل خواهید دید! این تکنولوژی همان عینک را استفاده خواهید کرد با این تفاوت که نسبت به عینک های اکتیو که عینک Cinema 3D شفاف تر، ارزانتر و کم وزن تر ( در حدود ۱۶ گرم) است.

Cinema 3D ال جی از تکنولوژی منحصر به فرد ال جی به نام Film-type Patterned Retarder Panel ) FPR ( بهره می برد. این پنل تصاویری که برای چشم راست و چشم چپ می باشد را از هم جدا می کند سپس عینک تصاویر را فیلتر خواهد و تصاویر سه بعدی تولید خواهند شد.

اگر مزیت های عینک های مخصوص ال جی را کنار بگذاریم، Cinema 3D لرزشی را که در مدل تلویزیون های سه بعدی اکتیو، بسیار زیاد مشاهده میشود و یکی از بزرگترین نقاط ضعف آنها بشمار می روند، در این مدل دیده نمی شود. مدل LW6500 Cinema 3D که در نمایشگاه CES 2011 به نمایش گذاشته شد توانست مدرک “Flicker-free” را از Intertek و TUV دریافت کند.

آینده سه بعدی چه خواهد بود؟

در حالیکه ال جی اعلام می کند که در حال بررسی و مطالعه بر روی سه بعدی های بدون عینک است، می توان آنرا به عنوان آینده نه چندان دور سه بعدی دانست. هدف های میان مدت ال جی تولید تلویزیون هایی با تکنولوژی Cinema 3D با امکانات و کیفیت تصاویر مختلف است. همچنین برای اینکه کاربران امکان انتخاب بین محصولات و تکنولوژی های مختلف را داشته باشند در حال تولید و عرضه سه بعدی های اکتیو پلاسما نیز می باشد.

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

LG اولین تلویزیون سه بعدی بدون لرزش را با استفاده از تکنولوژی Cinema 3D معرفی کرد. این تلویزیون LW6500 Cinema 3D نام دارد که توانست مدرک Flicker-free را از Intertek و TUV دریافت کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، این محصول اولین تلویزیون کاملا بدون لرزش (flicker free) دنیا است که برای اولین بار توسط شرکت LG به بازار عرضه می شود. همچنین این سری از تلویزیون ها از عینک های سه بعدی راحت تری استفاده می کنند.

به گفته هاویس کی ون مدیر بخش CEO شرکت LG، با توجه به شکایت کاربران تلویزیون های سه بعدی از لرزش های بیش از حد و همچنین وزن نسبتا زیاد عینک های اکتیو، ال جی با تکیه بر دانش محققین خود و تجربه شرکت، آماده عرضه تلویزیون های سه بعدی بر پایه تکنولوژی Cinema 3D شده است. به گفته ایشان Cinema 3D قدم بزرگی در نمایش تصاویر سه بعدی و افزایش جذابیت و کیفیت آنها جهت ورود به منازل کاربران ایجاد می‌نماید.

گواهینامه تلویزیون بدون لرزش توسط دو شرکت معتبر اروپایی Intertek و TUV به شرکت LG برای طراحی و عرضه این محصول اهدا شده است. تصاویر صاف و بدون لرزش باعث جلوگیری از ایجاد سرگیجه و خستگی چشم می شود. همان مواردی که کاربران دیگر محصولات سه بعدی بارها از آن شکایت کرده بودند.

این محصول دارای مشخصات ویژه ای نیز می باشد که در زیر آنها را لیست کرده ایم:

-زاویه دید وسیع
-امکانات تلویزون هوشمند (Smart TV)
-گواهینامه DLNA
-Wifi
-نور پس زمینه LED
-نرخ بروز رسانی ۱۲۰Hz
-گواهینامه DivX Plus/HD
به گفته مسولین این شرکت، تاریخ عرضه تلویزیون های ال جی با تکنولوژی Cinema 3D به احتمال زیاد ماه مارچ خواهد بود. در ایران نیز، این محصول به زودی توسط شرکت گلدیران عرضه خواهد شد.

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

عرضه تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی در کانادا

Future Shop که بزرگترین مجموعه فروشگاهی محصولات الکترونیک در کانادا است، فروش تلویزیون های سه بعدی ال جی که از تکنولوژی Cinema 3D بهره می برند، را آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، ال جی در نوآوری دیگری، محصولات سه بعدی Passive خود را با نام تجاری Cinema 3D به بازار عرضه کرده است. این تلویزیون ها، فضای سینماهای سه بعدی را به خانه ها می برند و از عینک های سبکی در مقایسه با تکنولوژی اکتیو استفاده می کنند. مزیت دیگر این تکنولوژی، تصاویر صاف و بدون لرزش این تلویزیون ها است که از سرگیجه و خستگی چشم-ناشی از دیدن تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی – جلوگیری می کند.

به گفته رئیس فروشگاه Future Shop، همراهی با ال جی در راستای فراهم آوردن تکنولوژی روز دنیا در حوزه سه بعدی برای مشتریان کانادایی است. به گفته وی بیش از ۵۰ درصد تلویزیون های فروخته شده Future Shop از ابتدای سال ۲۰۱۱ سه بعدی بوده اند و برای این فروشگاه عرضه تلویزیونهای ال جی با تکنولوژی نوین Cinema 3D یک موفقیت تجاری به حساب می آید. وی در پایان به شهروندان کانادایی توصیه نمود تا برای لذت بردن از تکنولوژی سه بعدی، تلویزیونهای Cinema 3D ال جی را تجربه کنند.

لازم به ذکر است گواهینامه تلویزیون بدون لرزش (flicker free) توسط دو شرکت معتبر اروپایی Intertek و TUV به شرکت LG برای طراحی و عرضه این محصول اهدا شده است. عینک های مقرون به صرفه تر و راحتتر، کیفیت تصویر واضح تر از هر زاویه ای، محتوای سه بعدی بیشتر از قبل، همه مواردی است که انتخاب تلویزیون سه بعدی Cinema 3D ال جی را منطقی جلوه می دهد.

در ایران نیز، این محصول به زودی توسط شرکت گلدیران عرضه خواهد شد.

3dtv
10-05-2011, 08:39
بعد از حضور موفق تلویزیون های جدید سه بعدی ۲۰۱۱ ال جی در نمایشگاه های فناوری و همچنین در آمریکا، اروپا و کره جنوبی، ال جی تصمیم گرفت اولین مقصد تلویزیون های Cinema 3D این شرکت در خاورمیانه ایران باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، اندی کیم -مدیر دفتر ال جی در ایران – اعلام کرد : تلویزیون هوشمند Smart TV ال جی به مشتریان امکان می دهد تا در خانه از خدمات نامحدود برای ارتقای سطح زندگی از طریق اینترنت بهره‌مند شوند و حجم زیادی از اطلاعات سفارشی را از طریق منوی قدرتمند Web Browser به صورت آنی به دست آورند. وی اشاره کرد : منوی آسان و ریموت کنترل جادویی ال جی سبب می شود تا تمامی کاربران صرف‌نظر از سن و سطح دانش از این نوآوری جدید، بدون کوچکترین پیچیدگی لذت ببرند.

مدیران دفتر ال جی ایران و شرکت گلدیران

اندی کیم در ادامه با اشاره به تلویزیون های Cinema 3D ال جی افزود : این تلویزیون ها قابلیت تبدیل محتوای دو بعدی به سه بعدی را به صورت خودکار دارا است و به مشتریان امکان می دهد از تصاویر دو بعدی فعلی به صورت سه بعدی لذت ببرند بدون اینکه بخواهند هزینه ای برای تجهیزات اضافی بپردازند.

وی افزود : تلویزیون Cinema 3D به طور کامل مشکل پرش (Flicker) را از تلویزیون های سه بعدی حذف کرده است و مشتریان می توانند از تصاویر سه بعدی بدون خستگی چشم و سرگیجه بهره مند شوند حتی اگر بیش از ۱۰ ساعت تصاویر سه بعدی را مشاهده کنند. وی ارزانی و سبکی عینکها و نداشتن امواج الکترومغناطیسی را از ویژگی های مهم عینک های این تلویزیون ها برشمرد.

همچنین حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران با برشمردن سابقه این شرکت در ارائه فناوری های نوین به هموطنان به تلاش این شرکت برای به روز بودن تکنولوژی عرضه شده همگام با عرضه جهانی آن اشاره نمود و افزود : تلاش می شود محصولات Cinema 3D و Smart TV ال جی با قیمت منصفانه و قابل رقابت در آواخر خرداد‌ماه در ایران وارد بازار شود.

وی همچنین اعلام نمود گلدیران تلاش هایی را برای فارسی سازی محتوای داشبورد Smart TV آغاز نموده و در مرحله اول با وب سایت های سیمرغ، خبرآنلاین، آی تی ایران، مرکز موسیقی بتهوون و چند وب سایت دیگر قرارداد منعقد کرده تا برای اولین بار بتواند محصولات تلویزیون هوشمند را در کشور بومی سازی نماید. به گقته حسین تنهایی همکاری با داریوش مهرجویی برای تولید اولین فیلم سه بعدی در ایران و ارائه همزمان اینترنت پر سرعت شاتل همراه با Smart TV ها از برنامه های آینده شرکت گلدیران خواهد بود که در مرحله مذاکرات اولیه قرار دارد.

رونمایی از تلویزیون Cinema 3D ال جی

در ادامه آقای شیرینی فرد، مدیر آموزش گلدیران با برشمردن ویژگی های این تلویزیون ها افزود : ال جی توانسته است در این تلویزیون از تکنولوژی های پیشرفته ای در مقایسه با مدل های قبلی استفاده کند که این دستگاه مجهز به تکنولوژی FPR و قابلیت تبدیل محتوای دو بعدی به سه بعدی است. وی افزود: با استفاده از تکنولوژی Cinema 3D ال جی یکی صفحه پولاریزه بر روی صفحه نمایش قرار دارد که یک تصویر را به چند بخش جداگانه برای چشم چپ و راست تقسیم می کند و سپس با استفاده از عینک های سه بعدی مخصوص، این بخش ها دریافت و مجددا یکی شده و یک تصویر سه بعدی منحصر به فرد و کامل را به وجود می آورد.

وی تصاویر بدون پرش و عاری از هرگونه تارشدگی، سبکی و راحتی عینک، زاویه دید عریض و تصویر سه بعدی بسیار روشن را از ویژگی های کلیدی تلویزیون های Cinema 3D ال جی برشمرد. شیرینی فرد وزن این عینک ها را ۱۶ گرم اعلام نمود و ذکر کرد که عدم استفاده از باتری برای این عینک ها، امواج الکترومغناطیسی را از سه بعدی ها حذف نموده است.

مدیر آموزش ال جی با ذکر اینکه قیمت این عینک ها حداقل یک دهم عینک های Active می باشد، هزینه تقریبی این عینک ها را کمتر از ۱۰ هزار تومان اعلام کرد که در نتیجه آن تمامی افراد خانواده می توانند به راحتی آن را تهیه کرده و از تماشای تصاویر سه بعدی لذت ببرند.

در این مراسم همچنین نخجوانی مدیرعامل شاتل، ابراز امیدواری نمود تا اینترنت پرسرعت ADSL این شرکت را با تخفیف ویژه برای خریداران Smart TV ال جی ارائه نماید.

مهندس نخجوانی - مدیرعامل شاتل

لازم به ذکر است داریوش مهرجویی، جعفری جوزانی و علی معلم از جامعه هنری در این مراسم شرکت نمودند و همچنین مهرجویی در این مراسم آمادگی خود را برای ساخت اولین فیلم سه بعدی با همکاری ال جی اعلام نمود.

مدیران وب سایت های سیمرغ و آی تی ایران نیز از دیگر سخنرانان این کنفرانس خبری بودند که از همکاری با ال جی و شرکت گلدیران ابراز خوشحالی نمودند. در پایاین این نشست جلسه پرسش و پاسخ با حضور خبرنگارن رسانه ها برگزار شد.

خانم زمردیان - مدیر بازرگانی سیمرغ

juve27
24-05-2011, 19:45
دوستان گرامی این مدل در بازار اروپا و آمریکا معرفی شده درایران کی به بازار میاد

jabarsink2000
24-05-2011, 19:53
دوستان گرامی این مدل در بازار اروپا و آمریکا معرفی شده درایران کی به بازار میاد
حدودا تا 2 ماه دیگر .
با تشکر.
هادی

baran77777
25-05-2011, 21:12
جناب هادي خان من بي صبرانه منتظر ورود اين تلويزيون هستم ايا از حدود قيمتش اطلاع داري ؟؟؟؟//
نظر شما براي خريد 9500 در مقايسه با اين تلوزيون چيه ؟؟؟
ايا از فرمتهايي كه پخش ميكنه به خصوص mkv اطلاع داري ؟؟//

Sorena_777
25-05-2011, 22:02
خب با تمام اين صحبت ها و تعاريفي كه از اين مدل شده
ميخواستم بدونم مدل هاي بالاتر اون كه Active 3d بهتر Cinema 3D-Passive هستن يا نه؟؟؟
اخه اين قدر كه از اين مدل هاي پايينش تعريف كردن يه ذره هم در مورد شاخ ترين هاش صحبتي نشده؟؟

baran77777
26-05-2011, 14:09
خبر جديد
خط توليد تلويزيون‌هاي سه بعدي هوشمند 42 اينچ به بالا در منطقه ويژه اقتصادي سيرجان به بهره‌برداري رسيد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ظرفيت توليد اين خط حدود يك ميليون دستگاه در سال بوده و براي ساخت آن نزديك به 130 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري شده است.
در اين خط توليد تلويزيون‌هاي سه بعدي هوشمند توليد مي‌شود كه قابليت اصلي آن‌ها اتصال به اينترنت است.
شركت گلديران با همكاري شركت كره‌اي ال.جي اين خط توليد را راه‌اندازي كرده و قرار است در برابر توليد هر دستگاه تلويزيون در اين خط سهمي به ال.جي پرداخت شود.
همچنين با راه‌اندازي خط توليد تلويزيون‌هاي سه بعدي هوشمند در منطقه ويژه اقتصادي سيرجان براي 420 نفر اشتغال‌زايي شده است.
به گفته مسوولان شركت گلديران، عينك‌هايي كه همراه اين تلويزيون‌ها به خريداران داده مي‌شود، نسبت به مدل‌هاي قبلي آن‌ها بسيار ارزان‌تراست و قيمت هر دستگاه تلويزيون سه بعدي هوشمند توليد اين خط حدود يك 1.5 ميليون تومان است.

به نظر همين تلويزيونهاي سه بعدي جديد قراره توليد بشه - با اين وضعيت قيمت خيلي مناسبي بايد داشته باشند.

FCSS1982KIAN
29-05-2011, 12:03
با این وضعیت قیمت تلوزیونهای جدید سه بعدی ال جی که بزودی وارد کشور میشه قیمت بسیار مناسبی پیدا میکنه من هم این خبر رو از تلوزیون دیدم خیلی امیدوار کنندست من فکر کنم تکنولوژی این تلوزیونها دقیقا تکنولوژی مدلهای 2011 ال جی میباشد.

kambiz11000
31-05-2011, 07:00
قبلا انعکاس نور داشت ال سی دی های ال جی همینطور سوختگی پیکسل ببینیم 2011 پیشرفتی داشته

jabarsink2000
31-05-2011, 12:52
قبلا انعکاس نور داشت ال سی دی های ال جی همینطور سوختگی پیکسل ببینیم 2011 پیشرفتی داشته
لطفا منبع اعلام کنید .
کدام مدل ها انعکاس داشت ؟
کدام مدل سوختگی پیکسل؟
با همین انعکاس و سوختگی پیکسل.
8500 و 9500 بهترین tv 2010 شناخته شدند.
اطلاعات خودتان را اپدیت کنید.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

در مورد کارخانه سیرجان .
قبل قرار بود این کارخانه تحت نظارت مهندسین کره ای تی وی ها را اسمبل کنند .
و قطعات از کره باشد.
در صورت اطلاعات بیشتر در همین تایپکاعلام میکنم.
با تشکر.
هادی

kambiz11000
04-06-2011, 06:47
مثلا
L1552s و مشکل زاویه دید

9500 دو بعدی خوب نشون می ده ولی سه بعدی رو خوب نشون نمیده

mehrdad_ati
04-06-2011, 09:15
سه بعدی رو خراب نشون میده ؟! تو active های led.lcd بهترین سه بعدی رو داره . passive ها هم crosstalk ندارند اما رزولوشنشون هم نصف هست و قطعا صفحه ی پولاریزه رویکیفیت تصویر تاثیر خودش رو میزاره. .

poonel
04-06-2011, 09:25
گویا یک هفته ای هست که گلدیران تبلیغ تلویزیونهای 2011 ال جی رو شروع کرده.

LG CINEMA 3D SMART LED TV

jabarsink2000
04-06-2011, 10:11
مثلا
L1552s و مشکل زاویه دید

9500 دو بعدی خوب نشون می ده ولی سه بعدی رو خوب نشون نمیده
دوست عزیز اولی که مانیتور هست.:31:
9500 هم که خریدارش جواب شما را کامل داد.
با تشکر.
هادی

84104
05-06-2011, 23:12
چرا این سری همه led plus هستن ؟ یعنی full led نمیخواد بزنه ؟ خیلی فرق داره با ful led ؟

mehrdad_ati
06-06-2011, 12:14
خوب lg فعلا cinema 3d رو برای سری حه ایش در نظر نگرفته . احتمالا اول میخواد یه تستی بکنه اگه feedback مثبت بود توی سری های حرف ایش هم استفاده کنه . الان lw9500 هست full led هم هست ولی active هست

84104
06-06-2011, 13:13
full led با led plus خیلی تفاوت داره ؟
من الان یه 46 و یه 55 میخوام بگیرم ...
به نظرتون همون فول ال ای دی های قدیم رو بگیرم یا این جدیدا یا اصلا وایسم چیزی نگیرم ؟

jabarsink2000
06-06-2011, 14:21
full led با led plus خیلی تفاوت داره ؟
من الان یه 46 و یه 55 میخوام بگیرم ...
به نظرتون همون فول ال ای دی های قدیم رو بگیرم یا این جدیدا یا اصلا وایسم چیزی نگیرم ؟
صبر کنید تا مدل های جدید وارد بازار شوند.
مدل های قدیمیه تمام شد فقط بعضی فروشگاه ها موجود دارند.
با تشکر.
هادی

mehrdad_ati
07-06-2011, 22:21
full led جدید هم داریم خوب !!!!!!!!!

84104
08-06-2011, 12:07
full led جدید کی میاد ؟

jabarsink2000
08-06-2011, 14:52
انشا الله تا مرداد ماه وارد بازار میشه.
با تشکر.
هادی

FCSS1982KIAN
08-06-2011, 18:44
انشا الله تا مرداد ماه وارد بازار میشه.
با تشکر.
هادی

منظورتون فول ال ای دی هستش یا سینما سه بعدیها

mehrdad_ati
08-06-2011, 22:19
9500 جدید full led هست . 6500 جدید cinema 3d هست .

baran77777
08-06-2011, 23:52
ظاهرا بعضي مدلها وارد بازار شده ايا از نوع مدل و قيمت اطلاعي داريد؟

FCSS1982KIAN
09-06-2011, 11:19
من الان تماس گرفتم با یکی از مراکز فروش ال جی گفت 50 اینچش اومده اما بقیه تا یکی دو هقته دیگه وارد بازار میشه

FCSS1982KIAN
09-06-2011, 11:41
الان با چند تا نمایندگی صحبت کردم مثل اینکه خیلی از مدلها وارد شده شنبه یه سری باید به جمهوری بزنم ببینم چه خبره میگن 42 اینچش با دو عینک یک میلیون و هشتصده فکر کنم از یکی دو روز دیگه این تاپیک شلوغ میشه فقط امیدوارم ال جی ابروداری کنه با مدلهای جدیدش
usb مدلهای جدید خدا کنه فرمتهای زیادی رو ساپورت کنه الان نمایندگی میگفت divx و mkv رو راحت پخش میکنه امیدوارم mpeg4 ts رو هم پخش کنه

jabarsink2000
09-06-2011, 13:14
الان با چند تا نمایندگی صحبت کردم مثل اینکه خیلی از مدلها وارد شده شنبه یه سری باید به جمهوری بزنم ببینم چه خبره میگن 42 اینچش با دو عینک یک میلیون و هشتصده فکر کنم از یکی دو روز دیگه این تاپیک شلوغ میشه فقط امیدوارم ال جی ابروداری کنه با مدلهای جدیدش
usb مدلهای جدید خدا کنه فرمتهای زیادی رو ساپورت کنه الان نمایندگی میگفت divx و mkv رو راحت پخش میکنه امیدوارم mpeg4 ts رو هم پخش کنه
TS در مدل های قبلی و MKV ....... بدون مشکل پخش میشه.
فقط مشکل در MPG,WMV بود.
در ضمن به فکر خرید فعلا نباشید.
چون فعلا وارد بازار نمیشه.
از این حرف ها زیاد شنیدم.
با تشکر.
هادی

FCSS1982KIAN
09-06-2011, 13:21
TS در مدل های قبلی و MKV ....... بدون مشکل پخش میشه.
فقط مشکل در MPG,WMV بود.
در ضمن به فکر خرید فعلا نباشید.
چون فعلا وارد بازار نمیشه.
از این حرف ها زیاد شنیدم.
با تشکر.
هادی

یعنی این هم یه حقه برای رد کردن محصولات قبلیشون هست

jabarsink2000
09-06-2011, 13:37
یعنی این هم یه حقه برای رد کردن محصولات قبلیشون هست
اول مدل هایی که زیاد وارد کردن را وارد بازار میکنند.
بعد سر وقت گل محصولات میرن .
دوستان لطفا خرید نکنند و در انتظار تست دوستان یا بنده باشید
با تشکر.
هادی

imana
09-06-2011, 17:50
توی manual LW6500 نوشته که این فرمت ها رو ساپورت می کنه
MPG, MPEG, DAT, TS, TRP, TP, VOB, MP4,
MOV, MKV, DivX, AVI, ASF, WMV, M4V
Max bitrate of playable movie file: 20 Mbps
Mega bit per second

mehrdad_ati
09-06-2011, 22:17
البته من بیت ریت بالاتر هم با 9500 پخش کردن . واقعا تو پخش فایل عالیه ئ deinterlacing اش هم بی نظیره فقط حیف که اگه صدای فایل acc باشه صداش رو پخش نمیکنه که اونم سینما پخشش می کنه .

iLive
10-06-2011, 12:24
یه سری از تلویزیون های سری جدید الجی وارد بازار شدن و الان تو جمهوری موجود هستن، مثل cinmea 3d ها، پلاسماهای 3d، یه دونه led بود و ..... . من خودم سه بعدیش رو تست هم کردم تو یه مغازه.:20:

baran77777
10-06-2011, 23:24
یه سری از تلویزیون های سری جدید الجی وارد بازار شدن و الان تو جمهوری موجود هستن، مثل cinmea 3d ها، پلاسماهای 3d، یه دونه led بود و ..... . من خودم سه بعدیش رو تست هم کردم تو یه مغازه.:20:

قيمت چقدر بود و چه مدلهايي به بازار اومده بود؟؟؟؟
به همراهش بلوري پلير هم ميدادن؟

iLive
11-06-2011, 10:23
قيمت چقدر بود و چه مدلهايي به بازار اومده بود؟؟؟؟
به همراهش بلوري پلير هم ميدادن؟

cinema 3d مدلش فکر کنم lw6500 بود 42 اینچش 1810 بود، یه پلاسمای 720p بود که 3d هم داشت 42ش 950 بود! یه led دو بعدی هم بود مدلش فکر کنم lv6500 بود که یارو میگفت جدید اومده هنوز قیمتش معلوم نیست! بلوری هم نپرسیدم ولی فکر نکنم بدن.

پ.ن: چقدر فکر کردم!:31:

FCSS1982KIAN
11-06-2011, 10:37
قیمت 42 اینچ lw6500 با 4 تا عینک 2.350.000 من به شخصه فکر میکردم حدود 1.900.00 باشه باید یه سری به جمهوری بزنم ببینم چه خبره

FCSS1982KIAN
11-06-2011, 16:42
42LW5700 قیمت 1.850.000
42LW6510 قيمت 2.350.000

تفاوت این دو مدل تو اینه که دومی فول ال ای دی میباشد

baran77777
11-06-2011, 21:17
42LW5700 قیمت 1.850.000
42LW6510 قيمت 2.350.000

تفاوت این دو مدل تو اینه که دومی فول ال ای دی میباشد

هيچ كدوم از مدلهاي بالا فول ال اي دي نيستن تنها مدل فول ال اي دي LW9500 هست.

FCSS1982KIAN
12-06-2011, 01:06
هيچ كدوم از مدلهاي بالا فول ال اي دي نيستن تنها مدل فول ال اي دي LW9500 هست.

پس اگر اینجوریه فرقشون در چیه که قیمتشون کلی با هم فرق داره

mehrdad_ati
12-06-2011, 13:40
منظور رفیق این بود که full led نیستند ! نه full hd !!!!

smk1981
12-06-2011, 15:47
پس اگر اینجوریه فرقشون در چیه که قیمتشون کلی با هم فرق داره

اولی 100 هرتزه دومی 200 هرتزه

FCSS1982KIAN
12-06-2011, 15:54
منظور رفیق این بود که full led نیستند ! نه full hd !!!!

دوست عزیز من هم میدونم دیگه الان تلوزیونی تو سال 2011 پیدا نمیشه که فول اچ دی نباشه
از اونجاییکه بودجه من در حد 1.900.000 است میخواستم بدونم بین این دو تامدل تفاوت 500 هزار تومن در چیه از تمامی دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنند

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

اولی 100 هرتزه دومی 200 هرتزه

یعنی فرقشون تو همینه و یه مقدار کنتراست بیشتر
به نظر شما 100 هرتز تو تصاویر سریع مثلا ورزش تنیس کم میاره جوری که چشم رو اذیت کنه

mehrdad_ati
12-06-2011, 23:46
نه 100 هرتز به بالا دیگه خیل تفاوتی ناه من حتی 480 هترز هم تست کردم با 200 و 100 فرق محسوسی نداره همینطور با 600 پلاسما .

البته کنتراست خیلی مهمه . حتی از وضوح هم مهم تره . البته به نظر اکثر کارشناسها .

FCSS1982KIAN
13-06-2011, 01:12
نه 100 هرتز به بالا دیگه خیل تفاوتی ناه من حتی 480 هترز هم تست کردم با 200 و 100 فرق محسوسی نداره همینطور با 600 پلاسما .

البته کنتراست خیلی مهمه . حتی از وضوح هم مهم تره . البته به نظر اکثر کارشناسها .

از راهنمائیتون ممنون صبح میرم تست کنم ببینم چطوره اگر فرمت mpeg4ts رو يو اس بي بخونه خيلي از مشکلات حل میشه

avannn
13-06-2011, 11:15
منم تا ۲ تومن می‌تونم بدم

بنظرتون الان وقت خرید مناسبی هست؟

اگه کسی‌ این ۲ مدل تست کرده بیاد اینجا توضیح بده.ممنون

FCSS1982KIAN
13-06-2011, 12:43
منم تا ۲ تومن می‌تونم بدم

بنظرتون الان وقت خرید مناسبی هست؟

اگه کسی‌ این ۲ مدل تست کرده بیاد اینجا توضیح بده.ممنون

من صبح lw5700 رو تست کردم تلوزیون خوبیه نسبت به قیمتش یو اس بی محشری داره فایل فول اچ دی ts رو به راحتی با صدا پخش کرد بسیاری از فرمتها رو پخش میکنه تیونر دیجیتال داره و اینترنت تی وی که فعاله 4 تا عینک هم روش میدن 42 اینچش 1.850.000 من به شخصه نیازی نمی بینم 500 هزار تومن بیشتر بدم و lw6510 رو بگیرم جفتشون 100 هرتز هستند اون مدل یه مقدار کنتراستش بیشتره اون 500 تومن فرقشو میشه باش یه بلو ری سه بعدی پلیر گرفت یا یه ر س ی و ر فول اچ دی
از دوستانی که اطلاعات خوب و کارشناسی دارند خواهش میکنم نظراتشون رو یادداشت کنند تا افرادی مثل من که قصد دارند تی وی بخرند بهترین تصمیم رو بگیرند

redappleco
13-06-2011, 13:15
دوستان من 3D خیلی واسم مهم هست. حدود 2 تومن هم پول دارم.
به نظرتون LX6500 بخرم یا سامسونگ تو 3D قوی تر هست؟
راستش خیلی وقت هست که میخوام بخرم اما همیشه می گن صبر کن بهترش میاد اما دیگه تصمیمم رو گرفتم.
ممنون میشم از اساتید که زودتر کمک کنند.

avannn
13-06-2011, 14:32
LW6500 با LW6510 چه فرقی‌ می‌کنه؟

baran77777
13-06-2011, 17:01
دوستان من 3D خیلی واسم مهم هست. حدود 2 تومن هم پول دارم.
به نظرتون LX6500 بخرم یا سامسونگ تو 3D قوی تر هست؟
راستش خیلی وقت هست که میخوام بخرم اما همیشه می گن صبر کن بهترش میاد اما دیگه تصمیمم رو گرفتم.
ممنون میشم از اساتید که زودتر کمک کنند.

با ورود اين نوع تلويزون هاي سه بعدي خريد سه بعدي هاي قديمي كاملا اشتباهه . اين تلويزيونهاي جديد بسياري از نقص ها رو رفع كرده و يكي از بزرگترين محاسنشون عينكهاي سبك سبك ارزان كه ميتوان تعداد زيادي تهيه كرد و همچنين عدم نياز به شارژ عينك هست .
مشكل سرگيجه در مدلهاي قديمي در اين مدلها حل شده

به نظر من گام بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي توليد اونها بدون عينك هست(كه البته توليد شدن) اما تا اومدن اين نوع حداقل يكسال زمان ميبره تا شروع به تبليغ و فروش بكنن دوما مطمئنا خيلي گرانتر خواهند بود كه از پول ما خيلي بيشتره سوما با اين مدلها فقط در يك عينك فرق ميكنن كه با وجود عينكهاي سبك جديد تفاوت خيلي كم هست
به نظر من موقع خريد سه بعدي هست اما اگر صبر كنيد تا جشنواره هاي فروش شروع بشه شايد به نفعمون باشه و بايد صبر كرد تا زمان جشنواره ها اعلام بشه

FCSS1982KIAN
13-06-2011, 17:24
با ورود اين نوع تلويزون هاي سه بعدي خريد سه بعدي هاي قديمي كاملا اشتباهه . اين تلويزيونهاي جديد بسياري از نقص ها رو رفع كرده و يكي از بزرگترين محاسنشون عينكهاي سبك سبك ارزان كه ميتوان تعداد زيادي تهيه كرد و همچنين عدم نياز به شارژ عينك هست .
مشكل سرگيجه در مدلهاي قديمي در اين مدلها حل شده

به نظر من گام بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي توليد اونها بدون عينك هست(كه البته توليد شدن) اما تا اومدن اين نوع حداقل يكسال زمان ميبره تا شروع به تبليغ و فروش بكنن دوما مطمئنا خيلي گرانتر خواهند بود كه از پول ما خيلي بيشتره سوما با اين مدلها فقط در يك عينك فرق ميكنن كه با وجود عينكهاي سبك جديد تفاوت خيلي كم هست
به نظر من موقع خريد سه بعدي هست اما اگر صبر كنيد تا جشنواره هاي فروش شروع بشه شايد به نفعمون باشه و بايد صبر كرد تا زمان جشنواره ها اعلام بشه

جشنواره های ال جی معمولا سالی چند بار و در چه مواقعی برگزار میشه؟ایا به نظر دوستان این تی وی های جدید به این زودی ها شامل جشنواره میشن؟

baran77777
13-06-2011, 21:46
جشنواره های ال جی معمولا سالی چند بار و در چه مواقعی برگزار میشه؟ایا به نظر دوستان این تی وی های جدید به این زودی ها شامل جشنواره میشن؟

معمولا سالي 2 بار تابستاني و بهاره برگزار ميشه . جشنواره بهار امسال از نظر قيمت خيلي عالي بود بطوري كه با كسر هداياي همراه قيمت در حد قيمتهاي بانه بود

FCSS1982KIAN
13-06-2011, 22:09
به نظر شما دوستان صرف میکنه انتظار بکشیم تا تی وی ارزونتر بشه یا جشنواره برگزار بشه ؟

mehrdad_ati
13-06-2011, 22:34
صرف که میکنه ! اگر بتونید صبر کنید ...

FCSS1982KIAN
14-06-2011, 19:29
دوستان اگر شما بخواهید بین این دو مدل یه تلوزیون رو تو جمیع جهات انتخاب کنید گزینه مورد نظرتون کدومه

42lw5700 ال جی

40c7770 سامسونگ

baran77777
14-06-2011, 22:54
دوستان اگر شما بخواهید بین این دو مدل یه تلوزیون رو تو جمیع جهات انتخاب کنید گزینه مورد نظرتون کدومه

42lw5700 ال جی

40c7770 سامسونگ

من خودم يكي از طرفداران خريد اين مدل سامسونگ بودم اما سه بعدي سامسونگ از نسل قبل هست و سه بعدي ال جي از سري هاي جديد هست كه اشكالات موجود در نسل قبلي سه بعدي را كاهش و برطرف كرده . در ضمن يكي از دلايل تصميم به خريد سامسونگ در گذشته پشتيباني از فرمتهاي زياد براي پخش بود كه ظاهرا در مدلهاي جديد ال جي فرمتهاي پخش زيادي به خصوص ام كا وي اضافه شده

البته در خريد سه بعدي سايز تلويزيون بهتره از 46 اينچ بيشتر باشه

pesartala2001
14-06-2011, 23:36
من یک ۳ بعدی از نسل قبلی داشتم که مشکل خورد و شرکت برام تعویض کرده الان اکبند هستش به نظر دوستان ببرم با ید ۴۲ نسل جدید که قیمت ۲۳۵۰۰۰۰ داره تعویض کنم و مابه التفاوت بدهم یا همینو باز کنم استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 00:13
من خودم يكي از طرفداران خريد اين مدل سامسونگ بودم اما سه بعدي سامسونگ از نسل قبل هست و سه بعدي ال جي از سري هاي جديد هست كه اشكالات موجود در نسل قبلي سه بعدي را كاهش و برطرف كرده . در ضمن يكي از دلايل تصميم به خريد سامسونگ در گذشته پشتيباني از فرمتهاي زياد براي پخش بود كه ظاهرا در مدلهاي جديد ال جي فرمتهاي پخش زيادي به خصوص ام كا وي اضافه شده

البته در خريد سه بعدي سايز تلويزيون بهتره از 46 اينچ بيشتر باشه

فکر کنم بین 42 و 47 اینچش 600 الی 700 تومن فرق باشه و بودجه بنده محدود در کل میخوام ببینم که تصویر lw5700 با c7000 سامسونگ قابل رقابت هست یا نه از لحاظ شفافیت و درخشندگی تصویر
یو اس بی ال جی که واقعا معرکست

mehrdad_ati
15-06-2011, 13:16
2 بعدی ش بهتره سه بعدیش بد تر . البته کلی گفتم ....

c7000 جزو سری های high end سامسونگ هست ....

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 13:31
2 بعدی ش بهتره سه بعدیش بد تر . البته کلی گفتم ....

c7000 جزو سری های high end سامسونگ هست ....

من متوجه نشدم دو بعدی ال جی بهتره یا سامسونگ در ضمن اگر سامسونگ دو بعدیش بهتره تفاوتش خیلی مشهوده؟
دوستان این یعنی چی یعنی سه بعدی کامل نیست

LG 42LW5700 42" 3D Ready 1080P 120Hz LED TV with SmartTV

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 17:06
دوستان بالاخره صبرم سر رسید و بعد از دو سال و نیم بالاخره تصمیم گرفتم تا سه چهار روز دیگه یه 42 اینچ lw5700 بخرم از این سایز بزگتر برام امکان پذیر نیست هم به دلیل بودجه محدود هم به دلیل اینکه تو خونه ما بزرگتر از این سایز راه نداره بازم دوستان اگر رهنمودی به نظرشون میرسه از بنده حقیر دریغ نکنند

imana
15-06-2011, 19:53
دوستان بالاخره صبرم سر رسید و بعد از دو سال و نیم بالاخره تصمیم گرفتم تا سه چهار روز دیگه یه 42 اینچ lw5700 بخرم از این سایز بزگتر برام امکان پذیر نیست هم به دلیل بودجه محدود هم به دلیل اینکه تو خونه ما بزرگتر از این سایز راه نداره بازم دوستان اگر رهنمودی به نظرشون میرسه از بنده حقیر دریغ نکنند

فکر کنم اگه صبر کنی جشنواره تابستونی lg شروع بشه بهتره

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 21:47
فکر کنم اگه صبر کنی جشنواره تابستونی lg شروع بشه بهتره

دوست عزیز فکر میکنی چند ماه دیگه موعد جشنواره میشه یعنی اخر تابستان یا اوایلش؟

imana
15-06-2011, 22:08
دوست عزیز فکر میکنی چند ماه دیگه موعد جشنواره میشه یعنی اخر تابستان یا اوایلش؟

احتمالا از اوایل تیر شروع بشه

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 23:09
احتمالا از اوایل تیر شروع بشه

فعلا یه جشنواره داره مال مدلهای قدیمی تر تا 10 تیر یک ماه دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه فعلا هم که مسابقات فوتبال تو تعطیلات تا اواسط مرداد خدا کنه اگر جشنواره گذاشتن 42 اینچ lw5700 هم جزوش باشه بالاخره 100 تومن هم 100 تومنه

FCSS1982KIAN
15-06-2011, 23:42
این چند خط فکر کنم ابهامات رو از کیفیت تصاویر تلوزیونهای سه بعدی تا اندازه زیادی برطرف کنه
بر گرفته از سایت زومیت

اگر هزينه تلويزيون براي شما اهميت ندارد، مي خواهيد يك تلويزيون داشته باشيد كه عملكرد بسيار عالي داشته باشد و از مشاهده تصاوير و رنگ هاي آن لذت ببريد. لذا به شما توصيه مي كنيم، تلويزيون سه بعدي بخريد، البته به شرطي كه نمي خواهيد در آن تصاوير سه بعدي ببينيد! از آنجايي كه اين تلويزيون ها بايد بتوانند در هر لحظه براي هر چشم يك تصوير مجزا توليد كنند، بنابراين بايد پنل هاي با كيفيت و پر سرعتي داشته باشند. هر تلويزيون سه بعدي داراي يك پنل بسيار قوي تر نسبت به بهترين مدل دو بعدي است.

FCSS1982KIAN
17-06-2011, 19:56
دوستان متاسفانه lw5700 سه بعدی کامل نیست و برای دیدن تصویر سه بعدی کامل باید تقریبا250 هزار تومن دیگه هزینه کرد و ترانسمیتر جداگانه با عینک تهیه کرد البته این اطلاعات رو از یه شخص دیگه تو سایت زومیت بدست اوردم

نظر دوستان چیه؟

poonel
17-06-2011, 22:37
دوستان متاسفانه lw5700 سه بعدی کامل نیست و برای دیدن تصویر سه بعدی کامل باید تقریبا250 هزار تومن دیگه هزینه کرد و ترانسمیتر جداگانه با عینک تهیه کرد البته این اطلاعات رو از یه شخص دیگه تو سایت زومیت بدست اوردم

نظر دوستان چیه؟

ترانسمیتر دیگه چه صیغه ای است؟؟؟
اصلاً چیه؟

FCSS1982KIAN
18-06-2011, 09:00
ترانسمیتر دیگه چه صیغه ای است؟؟؟
اصلاً چیه؟

من دیشب به گلدیران زنگ زدم گفت اطلاع ندارم صبح تماس گرفت و گفت lw5700 سه بعدی کامله و نیاز به چیزی برای دیدن سه بعدی کامل نداره
از اونجائیکه بیشتر کارشناسای محترم انجمن الان مشغول تحصیلن ما باید خبرهای تلوزیونهای جدید رو جسته و گریخته از این این ورو اونور به سختی پیدا کنیم

imana
18-06-2011, 12:10
من دیشب به گلدیران زنگ زدم گفت اطلاع ندارم صبح تماس گرفت و گفت lw5700 سه بعدی کامله و نیاز به چیزی برای دیدن سه بعدی کامل نداره
از اونجائیکه بیشتر کارشناسای محترم انجمن الان مشغول تحصیلن ما باید خبرهای تلوزیونهای جدید رو جسته و گریخته از این این ورو اونور به سختی پیدا کنیم

اطلاعات کامل از LW5700 رو می تونین از سایت خود LG بدست بیارین از قسمت support هم می تونی manual تلویزیون رو دانلود کنی و مطالعه کنی در قسمت specification هم میتونی مشخصات کامل تلویزیون رو ببینی سوال دیگه بود در خدمتیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

redappleco
18-06-2011, 14:29
من می خوام lw6510 سایز 42 اینچ بگیرم. از این نسل جدید هم هست. به نظرتون خوبه؟

FCSS1982KIAN
18-06-2011, 16:16
من می خوام lw6510 سایز 42 اینچ بگیرم. از این نسل جدید هم هست. به نظرتون خوبه؟

بنده چون وسعم نمیرسه قصد دارم LW5700 42 اینچ بگیرم از همه چیزش راضیم فقط تو اینش موندم که سه بعدیش کامل یا 3D READY ما که اطلاعاتمون معمولیه دوستان کارشناس و با تجربه تر باید نظر بدن به محض اینکه بفهمم سه بعدیه کامل فرداش میرم میخرم دیگه داره صبرم سر میرسه و قاطی میکنم.

imana
18-06-2011, 18:57
بنده چون وسعم نمیرسه قصد دارم LW5700 42 اینچ بگیرم از همه چیزش راضیم فقط تو اینش موندم که سه بعدیش کامل یا 3D READY ما که اطلاعاتمون معمولیه دوستان کارشناس و با تجربه تر باید نظر بدن به محض اینکه بفهمم سه بعدیه کامل فرداش میرم میخرم دیگه داره صبرم سر میرسه و قاطی میکنم.

سه بعدیش به قول خودتون کامله و هیچ مشکلی هم نداره برای دیدن سه بعدی فقط یه عینک لازم داری که با خود تلویزیون بهت میدن و یه فیلم سه بعدی . کاش به اون سایتی که واست نوشتم هم یه سری میزدی خودش نوشته Full HD Cinema 3D

FCSS1982KIAN
18-06-2011, 20:20
سه بعدیش به قول خودتون کامله و هیچ مشکلی هم نداره برای دیدن سه بعدی فقط یه عینک لازم داری که با خود تلویزیون بهت میدن و یه فیلم سه بعدی . کاش به اون سایتی که واست نوشتم هم یه سری میزدی خودش نوشته Full HD Cinema 3D

سری جدید 4 تا عینک داره بدون فیلم سه بعدی بعید میدونم جائی پیدا بشه فیلم بدن روش

تا اخر شب اگر ممکنه جواب بدید صبح میرم جمهوری برای خرید

baran77777
18-06-2011, 22:30
دوستان به اين بررسي توجه كنيد

مقایسه Active 3D و Passive 3D-Cinema 3D

همه برندهای تولید كننده تلویزیون های سه بعدی ، تا كنون از تكنولوژي Active استفاده كرده اند. ولي فقط Vizio و LG تلویزیون های سه بعدی Passive توليد و عرضه كرده اند.

از برندهای تولید كننده Active 3D می توان Samsung، Sony، LG، Panasonic، Sharp، Toshiba و Vizio را نام برد. در ادامه نقاط قوت و ضعف این دو تكنولوژی را بیان كرده ایم:
Active 3DPassive 3Dمزايارزولوشن FullHD دو برابر Passive 3D
بدون تاثير منفی روی تصاوير دو بعدی
بدون CrossTalk يا تارشدگي در تصاوير سه بعدی
بدون پرش در تصاوير سه بعدی
دارای عينك ارزان و سبك كه بينی و چشم را اذيت نمي كند
معايبعينك گران قيمت و سنگين
لرزش تصوير و تارشدگی اطراف سه بعدی
نياز به باتری برای عينك
رزولوشن Passive نصف Active
دارای اثر منفی روی تصاوير دو بعدی

دوستاني كه اين تلويزيونها رو از نزديك ديدن نظرشون در مورد تصاوير 2 بعدي چيه ؟؟؟؟//

Hamed2420
20-06-2011, 14:00
سری جدید 4 تا عینک داره بدون فیلم سه بعدی بعید میدونم جائی پیدا بشه فیلم بدن روش

تا اخر شب اگر ممکنه جواب بدید صبح میرم جمهوری برای خرید

شما اين پنل رو تهيه كرديد؟
چطوره؟

hero2011
21-06-2011, 10:50
دوستان با توجه به قیمت های زیر کدام مدل رو پیشنهاد می کنید؟
SONY HX800:40":1480
SONY NX710:40":1590با پایه آلومینیومی
SONY NX720:40":1720
SONY NX720:46":2400
SONY EX720:40":1430
SONY EX720:46":2000
SAMSUNG:
D6000:40":1500
D6000:46":1750
D6600:46":2050

LG:با گارانتی گلدیران
LV37100:42":1432
LV55000:42":1550
LW57000:42":1905
LW57000:47":2770
LW65100:42":2420
سایت:

و فروشگاه بانه

FCSS1982KIAN
21-06-2011, 17:30
شما اين پنل رو تهيه كرديد؟
چطوره؟

دوست عزیز هنوز تهیه نکردم ولی هر چی شک وشبه تو این مدل داشتم برطرف شد هم از سه بعدیش هم تصویر اچ دی البته تصویر اس دی تو اکثر تلوزیونها تقریبا یکیه این مدل تا حالا پرفروشترین مدل اسمارت ال جی بوده مخصوصا 42 اینچش و به همین خاطر فکر میکنم قیمتش بیشتر بشه امروز یه مغازه 1.870.000 زده بود و این دوستمون هم قیمت این تلوزیون رو 1.905.000 زده یو اس بی اون هم m2ts.divx+hd.mkv.avi.wmv.mp4 رو ساپورت میکنه کنترلش هم خیلی جالبه در کل این تی وی امکانات زیادی داره شما به فروشگاه ها مراجه کنید و بروشورهاش رو مطاله کنید. من از هر تی وی خوشم میاد یا گرون میشه یا نیست میشه.

3D Bluray
22-06-2011, 20:09
من یک 42 مدل lw5700خریدم 100hz هستش و 1850000هم خریدم 2عینک بیشتر نداره ولی خیلی باحاله
راستی اگر فیلم 3Dخواستید یه سر به این وبلاگ بزنید
htt

MITAJOON
22-06-2011, 21:52
سلام.دوستان امکان داره بفریمائید تفاوت LW5700 و LW6510 تو چیه؟و اینکه این مدل هارو از بانه با چه قیمتی میشه تهیه کرد؟صبر کنم جشنواره ال جی شروع بشه یا از بانه بیارم؟کدوم به صرفه تره؟
یکی هست که برام اونجا چک میکنه و میاره.میخوام ببینم چی بگیرم بهتره؟ پولی هم که میتونم هزینه کنم نهایت 2000000 تومن هستن!برای این تلویزیون ها بلو ری پلیر چی باید گرفت؟یا خودش داره؟!!!!!!:13:
سینما چه چیزی باشه مناسبشه؟
دوستانی که این مدل هارو تهیه کردن آیا با کنسول های بازی هم امتحانشون کردن؟من میخوام بهش xbox وصل کنم، نظرتون چیه؟همراه تلویزیون کابل HDMI میدن؟
عینکاش چطوره؟چشمو اذیت نمیکنه؟آیا مدل دیگه ای هم هست که بشه با این پول تهیه ش کرد؟از برند های دیگه هم باشه مهم نیست.
ممنونم.یاعلی.

FCSS1982KIAN
22-06-2011, 22:14
من یک 42 مدل lw5700خریدم 100hz هستش و 1850000هم خریدم 2عینک بیشتر نداره ولی خیلی باحاله
htt
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز تو تصاویر معمولی sd کیفیت تصویر چه جوره اچ دی که عالیه من تنیس ویمبلدون رو دیروز تو یه مغازه تست کردم خیلی تصویر شفاف بود

FCSS1982KIAN
23-06-2011, 12:08
دوستان توجه داشته باشید تو مدلهای جدید ال جی مدل اسمارت باید هنگام خرید 4 تا عینک دریافت کنید متاسفانه بعضی از فروشگاهها دارند زرنگ بازی درمیارن و دو تاش رو می پیچونند اگر در تهران هستید این فروشگاه مدلهای اسمارت رو با 4 تا عینک به فروش میرسونه

الکترو زمان
خیابان جمهوری- بین چهار راه ولیعصر و شیخ هادی پلاک 864
تلفن 66971971
امیدوارم خلاف قوانین انجمن پست نزده باشم
چون برام مهمه کسانی که میخوان این مدل رو بخرن سرشون کلاه نره این پست رو زدم

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

htt
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز تو تصاویر معمولی sd کیفیت تصویر چه جوره
منتظر پاسخ شما هستم

FCSS1982KIAN
25-06-2011, 17:19
تلوزیون مدل lw57000 رو 42 اینچ الان تحویل گرفتم قراره امشب بیان نصب
بالاخره بعد از دو سال این تیوی رو خریداری کردم

baran77777
25-06-2011, 20:58
تلوزیون مدل lw57000 رو 42 اینچ الان تحویل گرفتم قراره امشب بیان نصب
بالاخره بعد از دو سال این تیوی رو خریداری کردم

دوست عزيز لطفا بعد از تست در مورد كيفيت تصاوير در حالتهاي مختلف و تصاوير سه بعدي . فرمتهاي قابل پخش و تجهزاتي كه همراه تلويزيون گرفتي توضيح مفصلي بديد ما منتظريم

FCSS1982KIAN
25-06-2011, 22:42
دوست عزيز لطفا بعد از تست در مورد كيفيت تصاوير در حالتهاي مختلف و تصاوير سه بعدي . فرمتهاي قابل پخش و تجهزاتي كه همراه تلويزيون گرفتي توضيح مفصلي بديد ما منتظريم

دوستان سلام

ساعت 8 امشب اومد نصب کرد ورفت 4 تا عینک تحویل گرفتم برنامه های کاربردی تی وی رو هنوز نصب نکرده گفت باید فردا یو اس بی رو بیارم و اپدیت کنم تا تمام امکانات تلوزیونهای اسمارت فعال بشه 1 ساعت اول حسابی از تصویر معمولی تلوزیون حالم گرفته شد ولی الان خدائیش راضیم این نقص هم برمیگرده به کیفیت ر.س.ی.و.ر.م تصاویر فول اچ دی که خدائی فوق العاده است فوتبال و تنیس و یکسری فایل دیگه رو تو یو اس بی گذاشتم به راحتی هر چه تمامتر پخش کرد دو تا فایل سه بعدی تنیس رو داشتم تو یو اس بی گذاشتم و عینک رو زدم واقعا کیف کردم حال 3 ساعت پیشم با الان اصلا قابل قیاس نیست تصویر دو بعدی رو بخوای سه بعدی کنی زیاد چنگی به دل نمیزنه من هم زیاد روش حسابی باز نکرده بودم اینترنت هم میخواست برام فعال کنه که ای دی اس ال یا وایمکس نداشتم
اگر سوالی بود در خدمت شما هستم

pgu83
26-06-2011, 02:19
دوستان سلام

ساعت 8 امشب اومد نصب کرد ورفت 4 تا عینک تحویل گرفتم برنامه های کاربردی تی وی رو هنوز نصب نکرده گفت باید فردا یو اس بی رو بیارم و اپدیت کنم تا تمام امکانات تلوزیونهای اسمارت فعال بشه 1 ساعت اول حسابی از تصویر معمولی تلوزیون حالم گرفته شد ولی الان خدائیش راضیم این نقص هم برمیگرده به کیفیت ر.س.ی.و.ر.م تصاویر فول اچ دی که خدائی فوق العاده است فوتبال و تنیس و یکسری فایل دیگه رو تو یو اس بی گذاشتم به راحتی هر چه تمامتر پخش کرد دو تا فایل سه بعدی تنیس رو داشتم تو یو اس بی گذاشتم و عینک رو زدم واقعا کیف کردم حال 3 ساعت پیشم با الان اصلا قابل قیاس نیست تصویر دو بعدی رو بخوای سه بعدی کنی زیاد چنگی به دل نمیزنه من هم زیاد روش حسابی باز نکرده بودم اینترنت هم میخواست برام فعال کنه که ای دی اس ال یا وایمکس نداشتم

دوست عزیز مبارکت باشه چند تخفیف گرفتی؟47 اینچش چند بود؟
من بین این و le8500 و v20 موندم.میتونی یه راهنمایی کنی.فقط کیفیت تصویر میخوام.
یه عکس هم ازش بذاری ممنون میشم.

............
26-06-2011, 09:54
این عینک و تکنولوژی passive ال جی که با آب و تاب و تبلیغات فراوان به مردم عرضه میکند یک تکنولوژی خیلی قدیمی هست و جالب آنکه خود ال جی در مدلهای گران قیمت که قائدتا باید کیفیت تصویر بهتری داشته باشند از تکنولوژی active استفاده میکند چون رزولوشن تکنولوژی passive نصف active هست.

............
26-06-2011, 09:58
دوست عزیز مبارکت باشه چند تخفیف گرفتی؟47 اینچش چند بود؟
من بین این و le8500 و v20 موندم.میتونی یه راهنمایی کنی.فقط کیفیت تصویر میخوام.
یه عکس هم ازش بذاری ممنون میشم.

دوست عزیز من قبلا یک پلاسما داشتم که به جای آن led سامسونگ 6960 گرفتم باید بگویم که کیفیت led اصلا به پای پلاسما نمیرسد و راضی کننده نیست پیشنهاد میشود مدل v20 را تهیه کنید.

MITAJOON
27-06-2011, 02:42
دوستان سلام

سلام دوست عزیز مبارکتون باشه.
در مورد اینکه میگن رزولوشن تصویر 3D تو Passive نصف میشه، متوجه چیزی شدین؟انقدر قابل حسه این مسئله؟و اینکه برای این تلویزیون چه سینما و چه بلوری پلیری مناسبه؟کار باهاش راحته؟ریموتش که خیلی دل بنظر میرسه:40:
سایز 47 اینچ رو هم داشت مغازه؟از تهران تهیه کردین؟آیا این ها هم منو مخفی و ... دارن؟ممنون میشم اگه بتونید از تصویر تلویزیونتون عکس بذارید در حالت پخش SD و HD .من قصد خرید دارم و این مدل رو انتخاب کردم.:11:

FCSS1982KIAN
27-06-2011, 11:28
سلام دوست عزیز مبارکتون باشه.
در مورد اینکه میگن رزولوشن تصویر 3D تو Passive نصف میشه، متوجه چیزی شدین؟انقدر قابل حسه این مسئله؟و اینکه برای این تلویزیون چه سینما و چه بلوری پلیری مناسبه؟کار باهاش راحته؟ریموتش که خیلی دل بنظر میرسه:40:
سایز 47 اینچ رو هم داشت مغازه؟از تهران تهیه کردین؟آیا این ها هم منو مخفی و ... دارن؟ممنون میشم اگه بتونید از تصویر تلویزیونتون عکس بذارید در حالت پخش SD و HD .من قصد خرید دارم و این مدل رو انتخاب کردم.:11:

خیلی ممنون

با این که سه بعدی که من دیدم و دارم به کیفیت فیلمهائی که داخل مغازه برای تبلیغ میذارن نمیرسه وقتی عینک رو میزنم حسابی کیف میکنم چه من چه بقیه اهل منزل این جوری که شلوغش میکنن رزولوشن پائین نمیاد

متاسفانه کنترلش رو باید جداگانه تهیه کنی و حول و حوش 70 تا 80 تومنه ولی به نظر من یه قرون هم براش هزینه نکنید کنترل خودش هم عالیه و براقه و طراحی خوبه داره

از تهران تهیه کردم سایز 47 هم داشت ولی من 42 رو تهیه کردم چون خونمون کوچیکه بیشتر از این راه نداره بیشتر برای دیدن تصاویر اس دی از فاصله سه چهار متری تماشا میکنم تو تصاویر اس دی بد نیست ولی محشر هم نیست اولین دلیلش اینه که من دارم از کابل کامپوزیت استفاده میکنم چون امتحان کردم و از ر.س.ی.و.ر ضبط کردم و با یو اس بی تلوزیون دیدم تصویر کلی فرق کرد البته بیشتر من فکر میکنم به خاطر ر.س.ی.و.ر.م هست چون با این که دو سه سالی میشه که گرفتم و قابلیت ضبط کردن هم داره ولی تصویر خوبی نداره ولی وقتی فایل فول اچدی رو از یو اس بی تلوزیون پخش میکنی واقعا تصویرش شگفت انگیز میشه ضمنا بسیاری از فرمت ها رو ساپورت میکنه من که خدا وکیلی ازش راضیم الان هم در صدد این هستم که هر چه زودتر یه ر.س.ی.و.ر فول اچ دی بگیرم و خیال خودمو همه جوره راحت کنم

FCSS1982KIAN
27-06-2011, 11:37
دوستان یه سایت معرفی کنید تا بتونم از طریق اون دو سه تا عکس از تلوزیونم اینجا قرار بدم

MITAJOON
27-06-2011, 12:52
بفرمائید تو این سایت آپلود کنید.

ممنون بخاطر پاسختون.آیا بهش کنسول بازی هم وصل کردین؟ریموت خودش چه شکلیه؟مگه همونی که مثل موس میمونه نیست؟برای وب گردی روی ریموتش صفحه کلید داره؟یا کیبورد مجازی رو تصویر میاد؟

amin_g_p
27-06-2011, 14:20
متاسفانه کنترلش رو باید جداگانه تهیه کنی و حول و حوش 70 تا 80 تومنه ولی به نظر من یه قرون هم براش هزینه نکنید کنترل خودش هم عالیه و براقه و طراحی خوبه داره

مبارکتون باشه. یعنی اینا را نداره: (توی دفترچه انگلیسیش زده و فقط گفته تعداد عینک ها در کشورهای مختلف فرق داره)

FCSS1982KIAN
27-06-2011, 14:27
بفرمائید تو این سایت آپلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون بخاطر پاسختون.آیا بهش کنسول بازی هم وصل کردین؟ریموت خودش چه شکلیه؟مگه همونی که مثل موس میمونه نیست؟برای وب گردی روی ریموتش صفحه کلید داره؟یا کیبورد مجازی رو تصویر میاد؟

دوست عزیز کنسول بازی خیر ریموت خودش از سامسونگی که برادرم داره خیلی بهتره الان زنگ زدم گفت موس مجیک موشن رو باید جدا تهیه کنی تا 48 ساعت دیگه زنگ میزنن قیمتش رو میگن گفت وب براوزرش به محض این که با adsl یا وایمکس کانکت بشی فعال میشه اپلیکیشنهاشو ماهه دیگه ال جی فعال میکنه کیبوردشو دقیق نمیدونم ولی اینی که اومد برا نسب گفت برای برای کسی که میخواد از امکانات این تلوزیون استفاده کنه موس مجیک موشن ضروریه

FCSS1982KIAN
27-06-2011, 14:38
این تصویر اس دی با گوشی n70 دوربین 2 مگا پیکسل

imana
27-06-2011, 21:34
دوست عزیز کنسول بازی خیر ریموت خودش از سامسونگی که برادرم داره خیلی بهتره الان زنگ زدم گفت موس مجیک موشن رو باید جدا تهیه کنی تا 48 ساعت دیگه زنگ میزنن قیمتش رو میگن گفت وب براوزرش به محض این که با adsl یا وایمکس کانکت بشی فعال میشه اپلیکیشنهاشو ماهه دیگه ال جی فعال میکنه کیبوردشو دقیق نمیدونم ولی اینی که اومد برا نسب گفت برای برای کسی که میخواد از امکانات این تلوزیون استفاده کنه موس مجیک موشن ضروریه

من دیروز رفتم نمایندگی با magic remote کار کردم قیمتش هم می گفت که 180 تومنه ولی خیلی چیزه خوش دستیه

baran77777
27-06-2011, 23:11
دوستان سلام

مباركتون باشه لطفا به چند سوال من جواب بديد
1- كيفيت تصاوير 2 بعدي چطوري هست ؟ نسبت به ساير دوبعدي ها چطوره؟
2- ايا تماشاي فيلم سه بعدي با چشم درد همراه نيست؟
3 - فيلمهاي سه بعدي سايد باي سايد رو با فلش ميشه تماشا كرد؟
4- كيفيت صداي تلويزيون چطوره؟ ايا مثل اكثر ال جي ها ضعيفه؟
5- 42 اينچ براي تماشاي فيلم هاي سه بعدي كوچيك نيست؟
6- شما چه قيمتي خريديد؟
7-تفاوت 6500 با 5700 كه شما خريديد چيه ؟ ايا ارزش خريد داره ؟
8- ايا فرمت AVCHD كه مخصوص دوربين هاي سوني هست رو پخش ميكنه ؟
9- سرعت عوض كردن كانالها چطوره ؟
ممنون ميشم اگه به سوالات جواب بديد.

FCSS1982KIAN
28-06-2011, 00:50
مباركتون باشه لطفا به چند سوال من جواب بديد
1- كيفيت تصاوير 2 بعدي چطوري هست ؟ نسبت به ساير دوبعدي ها چطوره؟
2- ايا تماشاي فيلم سه بعدي با چشم درد همراه نيست؟
3 - فيلمهاي سه بعدي سايد باي سايد رو با فلش ميشه تماشا كرد؟
4- كيفيت صداي تلويزيون چطوره؟ ايا مثل اكثر ال جي ها ضعيفه؟
5- 42 اينچ براي تماشاي فيلم هاي سه بعدي كوچيك نيست؟
6- شما چه قيمتي خريديد؟
7-تفاوت 6500 با 5700 كه شما خريديد چيه ؟ ايا ارزش خريد داره ؟
8- ايا فرمت AVCHD كه مخصوص دوربين هاي سوني هست رو پخش ميكنه ؟
9- سرعت عوض كردن كانالها چطوره ؟
ممنون ميشم اگه به سوالات جواب بديد.

1- بد نیست البته بنده زیاد از کیفیت ر.س.ی.و.ر.م راضی نیستم
2- خیر
3-من دو تا فایل سه بعدی دارم به صورت دو تصویر کنار هم به راحتی یو اس بی پخش میکنه
4- زیاد تعریفی نداره
5-بستگی به منزل داره برای منزل ما خیر
6-1.850.000
7-100 هرتز 6500 بالاتره و کنتراست بیشتری داره
8- اطلاع ندارم اما یو اس بی واقعا خوبی داره احتمال 99 در صد پخش میکنه
9- تو تیونر دیجیتال چند ثانیه تاخیر داره با ----- خیر
تنها چیزی که داره بنده رو اذیت میکنه تصاویر اس دی تلوزیونه که 50 درصدش برمیگرده به ر.س.ی.و.ر

FCSS1982KIAN
28-06-2011, 00:57
من دیروز رفتم نمایندگی با magic remote کار کردم قیمتش هم می گفت که 180 تومنه ولی خیلی چیزه خوش دستیه

بدبختیه ما که یکی دو چیز نیست امروز نصاب که اومده بود میگفت تو کشورهای دیگه اگر این تجهیزات تو کارتون نباشه اصلا کسی سمتش نمیره برای خرید
ضمنا حالا که دو دره کردید دیگه این همه نامردی 180 هزار تومن بدی تا چیزی که حق خودت هست رو بگیری
دو روز پیش فروشنده گفت اگر میخوای موس مجیک موشن رو تهیه کنی باید 70 الی 80 تومن پرداخت کنی

baran77777
28-06-2011, 05:02
بدبختیه ما که یکی دو چیز نیست امروز نصاب که اومده بود میگفت تو کشورهای دیگه اگر این تجهیزات تو کارتون نباشه اصلا کسی سمتش نمیره برای خرید
ضمنا حالا که دو دره کردید دیگه این همه نامردی 180 هزار تومن بدی تا چیزی که حق خودت هست رو بگیری
دو روز پیش فروشنده گفت اگر میخوای موس مجیک موشن رو تهیه کنی باید 70 الی 80 تومن پرداخت کنی

تو راهنماي دستگاه قطعاتي كه همراه تلويزيون بايد باشه رو ميزنه اگه نبود به نظرم حتما بايد بري شكايت كني با مركز ماديران تماس بگيريد

FCSS1982KIAN
29-06-2011, 23:14
دوستان

کابل کامپوزیت رو با یه کابلی که داشتم عوض کردم هم پرش تصویر درست شد هم کیفیتش بهتر شد هم صدا با تصویر کاملا تطبیق پیدا کرد

FCSS1982KIAN
02-07-2011, 11:13
الان از شرکت ال جی تماس گرفتند موس مجیک موشن 43 هزار تومن با هزینه ارسالش 46 هزار تومن فعلا لازم ندارم ولی ماه اینده خریداری میکنم

jabarsink2000
02-07-2011, 12:03
دوستان عزیز به زودی پاسخ تمام سوالات شما در مورد مدل های جدید همراه تصویر و فیلم گرفته شده از طرف خودم داده می شود.
منتظر بمانید.
با تشکر.
هادی

MITAJOON
03-07-2011, 16:01
سلام.
دیروز قیمت این دو مدل رو از گلدیران گرفتم.شاید بدردتون بخوره.
LW65100
"42 2.350000 تومان
"47 3.350000 تومان
LW57000
"42 1.850000 تومان
"47 2.650000 تومان

FCSS1982KIAN
03-07-2011, 21:18
فرمتهای فایلهای پشتیبانی شده از usb تلوزیون اسمارت LW57000

MPG-MPEG-DAT-TS-TRP-TP-VOB-MP4-MOV-MKV-DIVX-AVI-ASF-WMV-M4V

حداکثر نرخ بیت فایل فیلم قابل پخش:20 مگا بیت در ثانیه
نرخ بیت فرمت صدا:بین 32 تا 320 کیلو بیت در ثانیه

baran77777
03-07-2011, 23:05
دوستان عزیز به زودی پاسخ تمام سوالات شما در مورد مدل های جدید همراه تصویر و فیلم گرفته شده از طرف خودم داده می شود.
منتظر بمانید.
با تشکر.
هادی

هادي خان ما منتظريم
زودتر

jabarsink2000
04-07-2011, 13:09
هادي خان ما منتظريم
زودتر
حتما عزیز .
این کار نیاز به مجوز داره که مراحل اخرش هست.
با تشکر.
هادی

baran77777
05-07-2011, 23:27
حتما عزیز .
این کار نیاز به مجوز داره که مراحل اخرش هست.
با تشکر.
هادی

هادي خان به نظر شما با توجه به نزديكي قيمت 47lx9500 , 47lw6510 شما كدام را پيشنهاد ميكنيد؟؟؟؟؟؟

jabarsink2000
06-07-2011, 10:47
هادي خان به نظر شما با توجه به نزديكي قيمت 47lx9500 , 47lw6510 شما كدام را پيشنهاد ميكنيد؟؟؟؟؟؟
بنده پیشنهاد میکنم کمی صبر کنید تا تحقیقات بنده کامل شود.
با تشکر.
هادی

mohammad20ali20
08-07-2011, 16:02
اقا هادی در مورد مدل های جدید اطلاعاتی بدست نیاوردید. ( ولی بازم به نظر من تو رنج قیمت 5600 مدل دندون گیری معرفی نکرده برای ایران)

نمایندگی ها میگند هفته دیگه میاریم.

FCSS1982KIAN
08-07-2011, 21:33
دوستان

من برای تلوزیونم lw57000 قصد دارم یک هارد اکسترنال بخرم چه مارکی باید بگیرم و مشخصاتش چیست ایا هارد به تلوزیون اسیبی نمیرسونه؟

saeed1351
10-07-2011, 15:02
دوستان آیا با امدن smat ها باز le 8500 و le8600 حرف اول را میزنند
ایا smart ها از نظر امکانات اینترنتی خیلی با le 8500 و le8600 فرق میکنند

MITAJOON
12-07-2011, 22:42
دوستان این جشنواره ال جی شروع شده؟من بنرهای تبلیغاتیشو تو خیابونا دیدم ولی تو تلوییون خبری نیست!محصولات جدید رو بفروش میرسونن؟

jabarsink2000
13-07-2011, 14:47
مجوز گرفته شده.
از این هفته تصاویر در سایت اپلود می شود.
با تشکر.
هادی

imana
13-07-2011, 18:05
از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا (VDE) سینماسه‌بعدی ال‌جی گواهینامه Full HDدریافت کرد

تلویزیون سه‌بعدی CINEMA 3D ال‌جی از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا یعنی VDE گواهینامه Full HD دریافت کرد. شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرده است که سری تلویزیون‌های سینماسه‌بعدی ال‌جی، از سوی موسسه VDE در اروپا گواهینامه Full HD را برای حالت پخش محتوای سه‌بعدی دریافت کرده است که این مدرک تمامی ابهامات را در مورد Full HD بودن تلویزیون سه‌بعدی ال‌جی از بین می‌برد. هاویس کوان، مدیر بخش صوتی و تصویری ال‌جی در این باره گفت: ما خوشحالیم که دریافت گواهینامه Full HD تمامی مناقشات را در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی ال‌جی پایان می‌دهد. چالش در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی این بود که آیا CINEMA 3D ال‌جی تصاویر سه‌بعدی را با کیفیت Full HD پخش می‌کند و تصاویر افقی آن دارای1080 خط است یا خیر؟ بر اساس این گزارش، فناوری FPR که در تلویزیون‌ سینماسه‌بعدی ال‌جی به کاررفته تصاویر سه‌بعدی عمیق را به وسیله انعکاس و ترکیب دو تصویر 540 خطی (یکی برای چشم چپ و دیگری برای چشم راست) ایجاد می‌کند که این تصاویر به وسیله عینک سه‌‌بعدی ال‌جی تصویر سه‌بعدی با رزولوشن 1080 پیکسل به کاربر ارایه می‌کند. این قانون و فناوری Film Patterned Retarder (FPR) توسط اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون VDE تایید شده است. گفتنی است تلویزیون CINEMA 3D ال‌جی تاکنون مجموعه‌ای از تاییدیه‌ها را از نهادها و انستیتوها را دریافت کرده است. اتاق بازرگانی الکترونیکی چین نیز اعلام کرده که رزولوشن عمودی و افقی تلویزیون سینماسه‌بعدی ال‌جی استاندارد p1080 را دارد و گرنه ال‌جی نمی‌توانست در چین از لوگوی Full HD در تبلیغات استفاده کند. بعلاوه لازم به ذکر است که بزرگترین مجله مصرف کنندگان امریکایی Consumer Magazine به تازگی تلویزیون سینما سه بعدی ال جی را به خاطر زاویه دید وسیع، عینک راحت و تصویر شفافتر به عنوان بهترین تلویزیون سه بعدی در امریکا معرفی نموده است. .

FCSS1982KIAN
13-07-2011, 23:22
از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا (VDE) سینماسه‌بعدی ال‌جی گواهینامه Full HDدریافت کرد

تلویزیون سه‌بعدی CINEMA 3D ال‌جی از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا یعنی VDE گواهینامه Full HD دریافت کرد. شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرده است که سری تلویزیون‌های سینماسه‌بعدی ال‌جی، از سوی موسسه VDE در اروپا گواهینامه Full HD را برای حالت پخش محتوای سه‌بعدی دریافت کرده است که این مدرک تمامی ابهامات را در مورد Full HD بودن تلویزیون سه‌بعدی ال‌جی از بین می‌برد. هاویس کوان، مدیر بخش صوتی و تصویری ال‌جی در این باره گفت: ما خوشحالیم که دریافت گواهینامه Full HD تمامی مناقشات را در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی ال‌جی پایان می‌دهد. چالش در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی این بود که آیا CINEMA 3D ال‌جی تصاویر سه‌بعدی را با کیفیت Full HD پخش می‌کند و تصاویر افقی آن دارای1080 خط است یا خیر؟ بر اساس این گزارش، فناوری FPR که در تلویزیون‌ سینماسه‌بعدی ال‌جی به کاررفته تصاویر سه‌بعدی عمیق را به وسیله انعکاس و ترکیب دو تصویر 540 خطی (یکی برای چشم چپ و دیگری برای چشم راست) ایجاد می‌کند که این تصاویر به وسیله عینک سه‌‌بعدی ال‌جی تصویر سه‌بعدی با رزولوشن 1080 پیکسل به کاربر ارایه می‌کند. این قانون و فناوری Film Patterned Retarder (FPR) توسط اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون VDE تایید شده است. گفتنی است تلویزیون CINEMA 3D ال‌جی تاکنون مجموعه‌ای از تاییدیه‌ها را از نهادها و انستیتوها را دریافت کرده است. اتاق بازرگانی الکترونیکی چین نیز اعلام کرده که رزولوشن عمودی و افقی تلویزیون سینماسه‌بعدی ال‌جی استاندارد p1080 را دارد و گرنه ال‌جی نمی‌توانست در چین از لوگوی Full HD در تبلیغات استفاده کند. بعلاوه لازم به ذکر است که بزرگترین مجله مصرف کنندگان امریکایی Consumer Magazine به تازگی تلویزیون سینما سه بعدی ال جی را به خاطر زاویه دید وسیع، عینک راحت و تصویر شفافتر به عنوان بهترین تلویزیون سه بعدی در امریکا معرفی نموده است. .

بنده خودم انیمیشن فول اچ دی سه بعدی رو با فرمت mkv از طریق یو اس بی مدل lw57000 تماشا کردم با اینکه انیمیشن بود ولی واقعا تصویر سه بعدیش بینظیره

mahdigh1
13-07-2011, 23:23
دوستان سلام.
کسی از این تلویزیون Cinema 3d های ال جی گرفته؟
کیفیت تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی در اینا چه جوریه؟ آیا شما راضی هستید؟

با سپاس

imana
14-07-2011, 01:18
دوستان سلام.
کسی از این تلویزیون Cinema 3d های ال جی گرفته؟
کیفیت تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی در اینا چه جوریه؟ آیا شما راضی هستید؟

با سپاس

کیفیتش خوبه ولی بیشتر به تصویر عمق میده تا حالت برجستگی

mohammad hamed
14-07-2011, 12:30
من lw65100 دارم.تبدیل 2 بعدی به سه بعدیش زیاد جالب نیست ولی فیلم های سه بعدیش معرکست.کیفیتشم بالاست

mohammad hamed
14-07-2011, 12:39
من lw65100 دارم.تبدیل 2 بعدی به سه بعدیش زیاد جالب نیست ولی فیلم های سه بعدیش معرکست.کیفیتشم بالاست

mahdigh1
14-07-2011, 13:36

این که تبدیل 2 بعدی به سه بعدیش زیاد جالب نیست، از چه نظر می گید؟ مثلاً زیاد اشتباه می کنه؟ یا برجستگی نداره و فقط عمق داره؟ یا ...؟

mahdigh1
14-07-2011, 13:49
میشه این تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو در مقایسه با دو چیز بررسی کنید؟
1. مقایسه با دیدن تصویر معمولی دو بعدی
2. مقایسه با کیفیت تصاویر سه بعدی

سپاس

Black.Hawk
15-07-2011, 10:48
دوستان این طور که من متوجه شدم مدل LW5700 به راحتی فیلم های سه بعدی رو از طریق USB پخش می کنه . میشه دیگه بلوری پلیر سه بعدی نخریم ؟ یعنی فیلم ها رو بریزیم رو فلش یا هارد و با USB اجرا کنیم ؟ و آیا مرجعی واسه دانلود فیلم های سه بعدی هست ؟
ممنون می شم راهنماییم کنین آخه من آماتور هستم و زیاد سر در نمیارم !!!

FCSS1982KIAN
15-07-2011, 11:04
دوستان این طور که من متوجه شدم مدل LW5700 به راحتی فیلم های سه بعدی رو از طریق USB پخش می کنه . میشه دیگه بلوری پلیر سه بعدی نخریم ؟ یعنی فیلم ها رو بریزیم رو فلش یا هارد و با USB اجرا کنیم ؟ و آیا مرجعی واسه دانلود فیلم های سه بعدی هست ؟
ممنون می شم راهنماییم کنین آخه من آماتور هستم و زیاد سر در نمیارم !!!

اره دوست عزیز به نظر من اصلا نیاز نیست فعلا بلوری سه بعدی پلیر بگیری اولا که فیلمهاش گرونه اصلش 40 الی 50 هزار تومن هر فیلمش دوما یو اس بی این تی وی خیلی قدرتمنده الان هم تا دلت بخواد فروشگاههای فروش فیلمهای اچ دی و سه بعدی تو اینترنت زیاده اونها دانلود میکنند و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت روی یک یا چند دی وی دی اغلب با فرمت mkv رایت میکنند من خودم 5 تا فیلم اچ دی و فول اچ دی و یه انیمیشن سه بعدی روی دو دیوی دی رو با قیمت 5500 تومن به اضافه 3000 تومن پستش پرداخت کردم یه روزه تحویل گرفتم

من خودم شخصا اگر بخوام هزینه کنم 300 تومن رو خرج گیرنده میکنم

mohammad hamed
15-07-2011, 11:45
توی تبدیل دو بعدی به سه بعدیش یه کم عمق میده که به سختی محسوسه

از طریق فلش فایل های سه بعدی بلو ری با پسوند که m2ts هست رو پخش نمی کنه

Black.Hawk
16-07-2011, 12:00
امروز رفتم از یه مغازه پرسیدم می گفت واسه شرکت تو جشنواره باید یه سینما خانگی هم بخرین که اگه تلویزیون و سینما رو با هم بخرین به جای 4 تا عینک 10 تا عینک + کنترل مجیک موشن + 1 فیلم سه بعدی + مودم وایرلس ای دی اس ال + 1 سال اشتراک ای دی اس ال رو هدیه میدن !!!
چون عجله داشتم فرصت نشد از جاهای دیگه بپرسم ولی اگه این طور باشه خوبه . نه ؟

در ضمن مدل 42 اینچ LW5700 رو 1.870.000 قیمت زده بود ( شیراز)

poonel
16-07-2011, 16:40
امروز رفتم از یه مغازه پرسیدم می گفت واسه شرکت تو جشنواره باید یه سینما خانگی هم بخرین که اگه تلویزیون و سینما رو با هم بخرین به جای 4 تا عینک 10 تا عینک + کنترل مجیک موشن + 1 فیلم سه بعدی + مودم وایرلس ای دی اس ال + 1 سال اشتراک ای دی اس ال رو هدیه میدن !!!
چون عجله داشتم فرصت نشد از جاهای دیگه بپرسم ولی اگه این طور باشه خوبه . نه ؟

در ضمن مدل 42 اینچ LW5700 رو 1.870.000 قیمت زده بود ( شیراز)

درسته. اینجا آگهیش هست:

behnoom
16-07-2011, 16:41
سلام قیمت این مدل LW5700 ال جی تو بانه چنده؟

Black.Hawk
17-07-2011, 13:30
بخشید من زیاد سوال می پرسم. آخه تا چند روز دیگه می خوام lw5700 رو بخرم . کسی از دوستان اطلاع داره که این مدل wifi ready هست یا دانگل رو همراه داره ؟ یعنی دیگه نیاز نیست مثل اکثر مدل های سامسونگ و سونی واسش دانگل جدا خرید ؟
ممنون

imana
17-07-2011, 16:46
بخشید من زیاد سوال می پرسم. آخه تا چند روز دیگه می خوام lw5700 رو بخرم . کسی از دوستان اطلاع داره که این مدل wifi ready هست یا دانگل رو همراه داره ؟ یعنی دیگه نیاز نیست مثل اکثر مدل های سامسونگ و سونی واسش دانگل جدا خرید ؟
ممنون

چرا باید دانگل رو جداگانه خریداری کنید که البته مثل اینکه در ایران موجود نیست

amir788
18-07-2011, 12:13
سلام به همگی. یه سوال داشتم. مدل lw 45000 که تو کاتالوگ ال جی هست که سینما سه بعدیه ولی اسمارت نیست. کسی فیمتشو می دونه؟ و آیا امکانات سه بعدیش مثل 57000 و 65000 هست؟

amin333
20-07-2011, 08:21
سلام من یه lw57000 خریدم کیفیت پخش اون حرف نداره مخصوصا کانالهای HD ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه اگه یه کانال 3D رو که بصورت تمام صفحه پخش میشه رو دید باید چیکار کرد چون دکمه 3D روی کنترل رو که میزنم 2 گزینه اول که تصویر کامل داره غیر فعال هست و 3 گزینه بعدی که تصویر از وسط نصف هست فعال هستش چون برای دیدن باید یکی از گزینه ها رو انتخاب کرد که من موندم چیکار کنم؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟ 2 نمونه از این کانالها در جهت ترکیه در حال پخش می باشد

Black.Hawk
20-07-2011, 11:24
آقا امین مبارکه
میشه لطف کنی و نظرت رو در مورد این مدل بگی تو این چند روزی که باهاش کار کردی چطور بوده؟
از اینترنتش هم استفاده کردی ؟
موقع حرکت سریع فیلم صحنه بلور نمیشه و اذیت نمیکنه ؟
راستی واسه کانال های HD از چه رسیوری استفاده می کنی ؟ کانال ها رایگان هستن ؟
ممنون

amin333
20-07-2011, 14:33
سلام مرسی آره ازش راضیم از اینترنتش هنوز استفاده نکردم نماینندگیش گفت با پست خودشون مودم می فرستند من از ----- فول اچ دی استرانگ استفاده می کنم و با دانگل یه تعداد کانال HD باز میشه در کل خیلی خوبه فقط نمی دونم شبکه 3D که صفحه کامل پخش میشه رو چطوری ببینم البته اینم بگم موقع حرکت سریع صحنه بلور میشه البته روی کانال 3D

imana
20-07-2011, 17:29
سلام مرسی آره ازش راضیم از اینترنتش هنوز استفاده نکردم نماینندگیش گفت با پست خودشون مودم می فرستند من از ----- فول اچ دی استرانگ استفاده می کنم و با دانگل یه تعداد کانال HD باز میشه در کل خیلی خوبه فقط نمی دونم شبکه 3D که صفحه کامل پخش میشه رو چطوری ببینم البته اینم بگم موقع حرکت سریع صحنه بلور میشه البته روی کانال 3D

اگه کانال 3D پخش بشه باید خود تلویزیون 3D نشون بده الان شما وقتی اون کانال 3D رو پخش می کنی چه طوری نشون می ده دو تصویره نشون می ده یا 2D عادی پخش می کنه ؟

FCSS1982KIAN
22-07-2011, 23:06
سلام دوست عزیز با تبریک به خاطر خرید TV می خواستم بپرسم برای شما امکانات smart فعال هست و برنامه نصب شده روش داره ؟

خیلی ممنون دوست عزیز
امکانات اسمارت رو بزودی خود شرکت فعال میکنه دارن رو سایتش کار میکنن اینترنتش رو هم باید اینترنت پر سرعت داشته باشی که من ندارم در کل خدائیش از تلوزیون خیلی راضیم تیونر دیجیتالش واقعا تصویر خیلی خوبی داره ضمنا تو تصاویر اس دی بعد از تعویض کابل تازه با اینکه از کابل کامپوزیت استفاده میکنم واقعا خوبه

irangulf
23-07-2011, 15:12
با سلام من میخوام مدل LW57000 بگیرم خواستم بدونم 10 عدد عینکو با مودم واشتراک رایگان یک ساله حتما باید با سینمای خانگی مدلی که شرکت تعیین کرده باشه یا با هر مدلی از سینما خانگی که بگیرم این امکاناتو میتونم دریافت کنم و اینکه آیا تو تکنولوژی Passive رزولوشن نصف میشه یا نه

mafia0912
23-07-2011, 19:41
سلام به دوستان من هم بعد از چند هفته تحقیق یه 42lw5700 خریدم اگر کسی در مورد این پنل سوال داره بپرسه
اول از قیمت وجشنواره براتون بگم قیمت اصلی1850 هست ولی اگر تهرانید میتونید از نمایندگی های سه راه امین حضور 1780 هم بگیرید البته دیگه حمل با خودتون نصب هم رایگان سریع هم میان حتی عصر جمعه باشه
دیگه داخل کارتون 4 تا عینک سه بعدی بودبعد اگر همراه پنل سینما بردارید نصاب بعد نصب یک کارت هدیه بهتون میده که گفتن تا دو هفته بعد شارژ میشه
تا جایی که بتونم به سوالات دوستان جواب میدم

pesartala2001
23-07-2011, 22:21
سلام به دوستان من هم بعد از چند هفته تحقیق یه 42lw5700 خریدم اگر کسی در مورد این پنل سوال داره بپرسه
اول از قیمت وجشنواره براتون بگم قیمت اصلی1850 هست ولی اگر تهرانید میتونید از نمایندگی های سه راه امین حضور 1780 هم بگیرید البته دیگه حمل با خودتون نصب هم رایگان سریع هم میان حتی عصر جمعه باشه
دیگه داخل کارتون 4 تا عینک سه بعدی بودبعد اگر همراه پنل سینما بردارید نصاب بعد نصب یک کارت هدیه بهتون میده که گفتن تا دو هفته بعد شارژ میشه

من میخواستم یکم توضیح بشتر بدهید در مورد مدل lw5700 و اگه چیزی در مورد مدل lw6510 چون من خودم مدل lx6500 داشتم و پانل اون خط افتاد و سیستم 3d هم از کار افتاد بعد از ۲۹ روز و باتلاش ۳ ماهه آخر شرکت راضی شده که بنده مابه التفاوت پرداخت کنم و مدل دیگه بگیرم چون محدودت پولی دارم در حال حاضر میخواستم ازبین ۲ مدل lw577 و lw65100 یکی را انتخاب کنم خواستم اگه کسی در این مورد نظری داره و برتری میدونه اعلام کنه تا با اطلاعات کافی من خرید کنم

باتشکر

baran77777
23-07-2011, 23:18
مجوز گرفته شده.
از این هفته تصاویر در سایت اپلود می شود.
با تشکر.
هادی

اقا هادي خبري نشد نكنه سر كاريم

MITAJOON
24-07-2011, 04:21
آقا هادی جشنواره تموم شد!محصولات 2012 هم رسید!ما همچنان منتظریم!

amin333
24-07-2011, 12:38
سلام 2D نمایش میده SMART هم روش نصب هستش در کل من کیفیتش رو واقعا قبول دارم چون تصویر مارک های دیگه رو دیدم به گرد این مدل هم نمیرسن امروز هم نمایندگیش تماس گرفت و کارت هدیه و مابقی وسایل رو گفت برام ارسال می کنند

mafia0912
24-07-2011, 14:37
در مورد تفاوت این دو مدل فقط در حد ظاهر پنل و قابلیت انطباق که در57000 100 ودر 65100 200 هرتز است
در مورد 57000 اینکه وافای ردی هست وبه دانگل نیاز داره منوی کاملا فارس داره یو اس پی قوی داره حتی با یو اس پی انمیشن سه بعدی هم پخش میکنه (فلش نصاب بود برای امتحان سه بعدی) فکر کنم فرمت m2ts بود mkv avi Divx+HD
mp4 wmv هم پخش میکنه هم گیرنده دیجیتال داره هم انالوگ با کابل لن به اینترنت وصل شد تو این چند روز هم دوبار راحت ابدیت کردم وب بروز قوی داره بیشتر سایت ها رو راحت باز میکنه
اگر سوالات دقیقتری بپرسید بیشتر میتونم کمک کنم

imana
24-07-2011, 14:47
در مورد تفاوت این دو مدل فقط در حد ظاهر پنل و قابلیت انطباق که در57000 100 ودر 65100 200 هرتز است
در مورد 57000 اینکه وافای ردی هست وبه دانگل نیاز داره منوی کاملا فارس داره یو اس پی قوی داره حتی با یو اس پی انمیشن سه بعدی هم پخش میکنه (فلش نصاب بود برای امتحان سه بعدی) فکر کنم فرمت m2ts بود mkv avi Divx+HD
mp4 wmv هم پخش میکنه هم گیرنده دیجیتال داره هم انالوگ با کابل لن به اینترنت وصل شد تو این چند روز هم دوبار راحت ابدیت کردم وب بروز قوی داره بیشتر سایت ها رو راحت باز میکنه

سلام
برای شما آیکون LG appsفعاله ؟

mafia0912
24-07-2011, 15:24
نه فعال نیست

omidrasool
24-07-2011, 18:52

با سلام . چند تا سوال
1.این 100 هرتز با 200 هرتز خیلی فرقشه؟
2.این که میگید دانگل میخواهد یعنی چی؟قیمتش چنده؟یعنی با wifi به اینترنت وصل نمیشه؟
3.سه بعدیش لرزش نداره؟
4.با ----- HD کیفیت HD میشه؟
با تشکر

faraways
24-07-2011, 22:57
اگه میشه به این سوالا جواب بدین :

1 . قیمت LG LW57000 اینج های مختلفش چنده ؟
2 فرق بین Passive و ACTIVE چیه ؟ ( کدومش بهتره )
3. این سه بعدیش ACTIVE هست ؟
4 . قیمت 72LZ9700 چنده و اینج های کمتری هم داره یا نه ؟
5. این مدل ( LW57000) فرقش با مدل های تلویزیون هوشمند ال حی ( lw9500 ) چیه ؟
6 . این lw9500 سه بعدیش ACTIVE هست ؟
7. قیمت lw9500 چند هست ؟ ( اگه اومده )
8 . این جشنواره ال جی تا کی ادامه داره ؟
9 . قیمت 47LW65100 چنده ؟ و این مدل بهتره یا lw9500 ؟
10 .کدوم یکی از این چهار تا بهترن :. ( LW57000 ) . ( LW9500) . (LZ9700) . ( LW65100)

sarabanou
25-07-2011, 00:01
سلام.بچه ها نظرتون در مورد تلویزیون ال جی مدل lv55000 چیه؟
کیفیت صداش چطوریه؟
اگه کسی این مدل رو داره از ویژگیهاش برام میگه؟
آیا راضی هستید؟

irangulf
25-07-2011, 00:16

با سلام من میخوام مدل LW57000 بگیرم خواستم بدونم 10 عدد عینکو با مودم واشتراک رایگان یک ساله حتما باید با سینمای خانگی مدلی که شرکت تعیین کرده باشه یا با هر مدلی از سینما خانگی که بگیرم این امکاناتو میتونم دریافت کنم و اینکه آیا تو تکنولوژی Passive رزولوشن نصف میشه یا نه و اینکه دلیل شما برای انتخاب این مدل سه بعدی نصبت به سه بعدی مارکای دیگه مثل sony مدل EX720 یا سامسونگ c7770 چیه چون تقریبا تو یه رنج قیمت هستند اگه جواب بدید ممنون میشم

senator56
25-07-2011, 11:03
با سلام به همه دوستان
من بين دو مدل( 47LED8600 (200Hz , Full LED و 100Hz , LED Plus, Cinema3D) 47LW57000 ‌) ميخوام يكي رو بخرم. لطفا كمك كنيد.
در ضمن در مورد LW57000 چند تا سوال داشتم اگر كسي لطف كنه جواب بده:
1- آيا زير نويس فارسي(با فرمت SRT) رو در حالتيكه فيلم از USB پخش ميشه نشون ميده؟
2- آيا خروجي صداي Optical دارد.
3- دانگل wifi رو از كجا ميشه تهيه كرد و به چه قيمتي ؟

faraways
25-07-2011, 11:49

10 .کدوم یکی از این چهار تا بهترن :. ( LW57000 ) . ( LW9500) . (LZ9700) . ( LW65100)

کسی جواب نمیده ؟

omidrasool
25-07-2011, 13:49
با سلام . چند تا سوال
2.این که میگید دانگل میخواهد یعنی چی؟قیمتش چنده؟یعنی با wifi به اینترنت وصل نمیشه؟
3.سه بعدیش لرزش نداره؟
با تشکر

لطفا زود جواب بدین میخوام زود بخرم.

mafia0912
25-07-2011, 15:49
با سلام . چند تا سوال
3.سه بعدیش لرزش نداره؟
با تشکر

بله تا حدودی تفاوت دارند ولی نه خیلی زیاد معمولا فرکانس بالای100-120 هرتز توسط چشم به سختی حس میشود و بستگی به خود شما داره برای انتخاب ولی خودمن حاضر نبودم حدود 400 تا 500 تومن اضافه برای این بدم
42lw5700 = 1800و 42lw65100=2350
سوال دوم یک وسیله اضافه هست برای پنل ها وافای ردی که با اون میتونید پنل را مثلا با مودم های وایرلس دار به نت وصل کنید وقیمتش بستگی به مدل معمولا از 70 به بالا هست در این پنل و اکثر پنل های موجود در بازار بدون دانگل وصل نمیشن
نه اصلا لرزش نداره این جزو مزایا هست زیر 3d Passive
در لینکهای زیر میتونید اطلاعات در مورد پسیو واکتیو به دست بیارید

mafia0912
25-07-2011, 16:02
با سلام من میخوام مدل LW57000 بگیرم خواستم بدونم 10 عدد عینکو با مودم واشتراک رایگان یک ساله حتما باید با سینمای خانگی مدلی که شرکت تعیین کرده باشه یا با هر مدلی از سینما خانگی که بگیرم این امکاناتو میتونم دریافت کنم و اینکه آیا تو تکنولوژی Passive رزولوشن نصف میشه یا نه و اینکه دلیل شما برای انتخاب این مدل سه بعدی نصبت به سه بعدی مارکای دیگه مثل sony مدل EX720 یا سامسونگ c7770 چیه چون تقریبا تو یه رنج قیمت هستند اگه جواب بدید ممنون میشم

نه لازم نیست که سینمای خانگی رو حتما بر دارید باخرید پنل 10 تا عینک و کنترل جادویی و اینترنت در جشنواره بهتون داده میشه ودر جشنواره نسبت به پنلی که برمیدارید درصورت خرید همزمان سینما کارت هدیه تعلق میگیره که مثلا برای مدل 42lw57000 تومنه 150 و باری مدل 47lw57000 تومنه200 من هم قصد خرید سینما نداشتم ولی وقتی شما میتونید ارزان ترین مدل سینما الجی یعنی مدل 238 به قیمت 230 تومن رو بردارید در این صورت سینما برای شما 80 تومن میفته که قیمت یک دی وی دی پلیر معمولی چه برسه به سینمای خانگی در مورد پسیو و اکتیو میتونید به لینک بالا مراجعه کنید ولی در کل مزایای پسیو به معایبش سنگین تره

faraways
25-07-2011, 17:30

کسی جواب نمیده ؟

s_k_t
25-07-2011, 19:35
سلام
خسته نباشید
من یک LED می خوام بخرم
بهترین مدل ال جی از نظر شما چیه؟ زیاد محدودیت قیمتی ندارم - چون یک چیری می خوام بخرم که تا چند سال راحت باشم
راستی سایز 46 به بالا
متشکر میشم راهنماییم کنید

sarabanou
25-07-2011, 19:54
سلام
خسته نباشید
من یک LED می خوام بخرم
بهترین مدل ال جی از نظر شما چیه؟ زیاد محدودیت قیمتی ندارم - چون یک چیری می خوام بخرم که تا چند سال راحت باشم
راستی سایز 46 به بالا
متشکر میشم راهنماییم کنید
دوست عزیز من دیروز جمهوری بودم و هر جا که رفتم این مدل از ال جی رو معرفی کردن:lv55000
البته 47 اینچ داره و بالاتر نداره
مشخصاتشم:
full hd led
قابلیت انطباق 100 هرتز
picture wizard ll
smart tv)تلویزیون هوشمند
قابلیت dvr ( time machine ready
قابلیت dlna/wifi
صرفه جویی فوق هوشمند انرژی
divx hd plus
دارای گیرنده داخلی دیجیتال

البته اگر 3ی می خواین باشه مدل:lw65100
که این مدل 47 و 55 اینچ رو داره

jabarsink2000
26-07-2011, 13:21
با عرض پوزش از دوستان عزیز :
برای به وجود امدن مشکل در قرار دادن تصویر از تی وی های جدید:
در مدل های جدید یک مشکل بزرگ وعجیب پیدا کردیم.
که در حال برسی ان هستیم.
برای همین فعلا هیچ اطلاعاتی از طرف بنده قرار داده نمی شود.
اگر هم به جواب قانع کننده ای نرسیدیم به ناچار برای رازی بودن مشتری مجبور هستم عکس وفیلم این مشکل بزرگ را در سایت قرار دهم.
با تشکر.
هادی

mohammad hamed
26-07-2011, 15:20
که در حال برسی ان هستیم.
اگر هم به جواب قانع کننده ای نرسیدیم به ناچار برای رازی بودن مشتری مجبور هستم عکس وفیلم این مشکل بزرگ را در سایت قرار دهم.
با تشکر.
هادی

میشه بگی چه مشکلی؟؟من خودم lw65100 دارم

omidrasool
26-07-2011, 16:39
که در حال برسی ان هستیم.
با تشکر.
هادی

میشه بگید چه مشکلی ؟.من امروز میرم بخرمش؟

jabarsink2000
26-07-2011, 18:09
متاسفانه فعلا نمی توانم هیچ چیزی را اعلام کنم.
ولی باید بگم برای کمپانی ال جی متاسفم:2:

omidrasool
26-07-2011, 19:02

ای بابا اون از بررسی که نگفتید این هم از این.اگه چیزی هست بگید تا ما هم ضرر نکنیم.شما رو هم دعا میکنیم.

baran77777
26-07-2011, 21:02

لطفا هرچه سريعتر بگيد همه نگران شدند ايا اين مشكل كه ميگيد در مدلهاي قديمي تر هم هست

poonel
26-07-2011, 21:30
ایول...
بازم خوبه با اینکه آواتارت LG است بدون تعصب گفتی یه مشکلی دارند.
دلیلش رو نمی دونم ولی ما هم مثل شما شدیم:2:

MITAJOON
26-07-2011, 22:47
چه باحال!قرار بود جمعه بریم و به هوای جشنواره این شکلی :2: بشیم!آقا دمت گرم!دعات میکنیم!مشکل رو بگی شاید هم معلوم شه چیزی نیست که من نوعی رو ناراحت کنه و برم باز سراغ 57000 ولی اگه مشکل جوری باشه که شما اینجور میفرمائید، خب ترجیح میدم صبر کنم!امیدوارم مشکل فابل حلی باشه.

mohammad hamed
26-07-2011, 23:17
من lw65100 دارم ولی تا به حال خداروشکر مشکلی باهاش نداشتم

irangulf
26-07-2011, 23:45
با سلام بالاخره ما چکار کنیم بخریم یا نخریم من بین LG مدل LW5700 وSONY مدل EX720 مونده بودم بعد از یکسری تحقیق به نتیجه رسیدم LG بخرم حالا میگید مشکل داره لطفا پس بگید کدومو بخرم

jabarsink2000
27-07-2011, 08:27
متاسفاه این مشکل به این صورت نیست که کسی متوجه شود.
ولی مدل های که این مشکل را دارند اصلا در فضای دید هیچی برای گفتن ندارند.
مدل هایی که صفحه شیشه ای دارند این مشکل وجودندارد(پس با خیال راحت این مدل ها را خریداری کنید)
بعضی از دوستان سوال کردن ایا در مدل های قدیمی هم وجود دارد.متاسفانه باید بگم بله در چند مدل وجود دارد.
انشالله تا شب برای دوستان اعلام میکنم.
ازسال 88 شروع کردم به کار برای اینکه مشتری بتواند در مدل ها بهترین را انتخاب کنید .اکنون هم همین کار را میکنم.
با تشکر.
هادی

baran77777
27-07-2011, 08:39
مدل هایی که صفحه شیشه ای دارند این مشکل وجودندارد(پس با خیال راحت این مدل ها را خریداری کنید)
بعضی از دوستان سوال کردن ایا در مدل های قدیمی هم وجود دارد.متاسفانه باید بگم بله در چند مدل وجود دارد.
ازسال 88 شروع کردم به کار برای اینکه مشتری بتواند در مدل ها بهترین را انتخاب کنید .اکنون هم همین کار را میکنم.
با تشکر.
هادی

ما منتظر خبرات هستيم هيچ جا نميريم همين جا هستيم

senator56
27-07-2011, 11:42
با تشکر.
هادی
آقا من ديروز بالاخره بين 8500 و 57000، يك مدل 47LW57000 رو خريدم كه قراره امروز بيارنش. با اين پست شما خيلي نگران شدم . لطفا اگر موردي هست اعلام كنيد تا فرصت دارم عوضش كنم.

Black.Hawk
27-07-2011, 13:06
با این حساب اگه مشکلی که شما می گین جدی و مهم باشه فکر کنم بهتره برم سراغ NX720 سونی . فعلا صبر می کنم تا معلوم شه چه مشکلی دارن این مدل ها.

jabarsink2000
27-07-2011, 13:32
مشکلی که خیلی من ناراحت کرده که امشب فیلم ان را برای شما قرار میدم این هست:
که هر پنلی را باز میکنیم بین 2 پنل یک این مشکل را دارا است.
امشب خودتان میبینید.
با تشکر.
هادی

sarabanou
27-07-2011, 13:47
امشب خودتان میبینید.
با تشکر.
هادی

منتظریم...ممنون از اطلاع رسانیتون...

FCSS1982KIAN
27-07-2011, 13:56
با تشکر.
هادی

lw57000 صفحه شیشه ای داره من هم یک ماه پیش خریدم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم روز به روز هم بیشتر باهاش حال میکنم

FCSS1982KIAN
27-07-2011, 14:05
من با این که یک ماهه خریداری کردم همین الان زنگ زدم گلدیران مشاوره قبل از خرید تلوزیونهای اسمارت سوال کردم گفت تلوزیونهای اسمارت صفحه شیشه ای دارند

خیالم راحت شد امروز تو محل کار همش فکرم درگیر تلوزیون بود

milad_takjoo
27-07-2011, 19:29
چه تابلو.....کلی ختدیدیم.....:31:
این آمارها رو فک کنم از خودت در آوردی نه؟

mohammad20ali20
27-07-2011, 21:48
اقا هادی زود تر فیلم ها رو برامون بزار دیگه سکته کردیم

اقا امیر نکن این کارو خوبیت نداره. مردم که ... نیستند. شما میگی LG خیلی استاندارد اروپا داره و ... اما برند دیگه که اونم تو کره هست اشغاله؟

درضمن سری جدید LG کلا ساخت داخله البته تحت لیسانس الجی.

MITAJOON
27-07-2011, 23:22
امیرخان کاش لااقل صبر میکردی دلایل آقا هادی رو میشنیدی،بعد اینطوری پرچم داری ال جی رو میکردی!من نمیگم ال جی بده،کلی هم ازش تعریف شنیدم!ولی وقتی یکی بگه با دلیل میخوام بگم ال جی اشکال داره،اول دلیلشو میشنوم اگه معقول بود قبول میکنم یا دلیل معقولتری میارم که اشتباه میکنه!خودت میگی فروشنده ال جی ستی!پس اگه تعریف نکنی چیکار کنی؟ما از زور تحریم و ناچاریه که به برندهای کره ای رو آوردیم وگرنه هستند برندهایی که بخاطر تحریم حتی نمیتونیم خوابشونو ببینیم!ال جی و سامسونگ و .. از تحریم و تصمیمات مسئولین داخلی دارن سوء استفاده میکنن تا ....

baran77777
27-07-2011, 23:51
ظاهرا كار داره به دعوا ميكشه كه اصلا درست نيست ما در اين تالار با هم به مبادله تجربيات خودمون ميپردازيم تا ديگران هم استفاده بكنند قرار نيست از هيچ ماركي دفاع بشه و يا تخريب بشه در اينجا هر كس نظرش رو ميگه تصميم گيري با خود افراد هست از هادي خان هم خواهش ميكنم زودتر دلايل خود را ارائه بدن تا به اين بحث خاتمه بديم

يك موضوع مشترك براي مثال يك تلويزيون ما رو دور هم جمع كرده و اينجا ما همه دوستيم:10:

pesartala2001
28-07-2011, 00:59
من هم خودم یکی از کسانی هستم که تا عید امسال طرفدار ال جی بودم تو جشنواره یک سینما LH- 790 HTS خریدم همراه با یک تلویزبون 42LX6500 -TD که نصاب آمد و با ۱۰۰ تا تعریف نصب کرد به سر کوچه نرسیده بود که متوجه شدیم سینما مشکل داره و فرداش بردم چون فروشنده آشنا بود تعویض کرد پیش خودم گفتم پیش میاد و ۲۹ روز بعد از خرید متوجه داشتم برنامه ۹۰ که قلعه نویی را دعوت کرده بود تماشا میکردم دیدم یک خط روی صورت مجری هستش فکر کردم مو هستش جلو که رفتم دیدم روی پانل از بالا تا پایین یک ردیف پیکسل سوخته داره فرداش به نمایندگی گفتم و درد سرها ما شروع شد از ماه ۲ تا الان هفته ای ۲ بار زنگ زدم شرکت و نمایندگی یک روز میگند ارسال شده یک روز میگند منتظر فکس فاکتور هستم فکر کنم تا الان ۲۰ دفعه فاکتور ارسال کردیم و با هزارتا واسطه توانستیم با خانم محبی منشی یکی از مدیران صحبت کنیم که آخرین جواب به ما این بود که مدل مال شما را نداریم و باید مابه التفاوت بدید مدل دیگه بگیرید من زمان خرید ۱۹۹۰۰۰۰۰ پول دادم زمان اعلام به گارانتی هم همین قیمت بوده بعد از ۳ ماه الان به من میگند که دستگاه شما ۱۶۹۰۰۰۰ قیمت داره و مابقی را باید واریز کنید و تلویزیون بگیرید مدل lw65100 را الان هم که دوستمون اعلام میکنه یک مشکل جدید دیده تو سری های جدید حالا فکر میکنید چه کسی میتوانه به این برند اعتماد کنه؟؟؟؟؟؟؟

mgsm
28-07-2011, 01:30
امشب خودتان میبینید.
با تشکر.
هادی

اقا فکر مارو ریختی بهم.دو روز نمیشه مدل lw57000 رو خریداری کردم.
مشکل از چیه.چطور میشه فهمید موردی داره یا نه؟

jabarsink2000
28-07-2011, 08:48
با عرض پوزش از دوستان دیشب خسته بودم نتوانستم فیلم را اپلود کنم.
مشکلی که به وجود امده این هست که در 2 مدل یکسان با یک سایز از 2 پنل مختلف استفاده میشود.
که در فیلم تفاوت پنل ها نمایان است.
فعلا در هیچ یک از مدل های سینما 3d این مشکل دیده نشده .
ولی باید در خرید مراقب باشید.
تا چند دقیقه دیگر فیلم ها در تایپک جدید اپلود می شود و شما کملا متوجه می شوید.
متاسفانه باید بگم که این موضوع به گلدیران علام شده اما اهمیت داده نشد.
باتشکر.
هادی

jabarsink2000
28-07-2011, 09:04
در ضمن انگار در تایپک دیروز مشکلاتی به وجود امده است.
دوستان فروشنده در نظر داشته باشید افراردی که این تی وی را دران میخرن هم شهری های شما هستن
چرا شما فقط به فکر فروش خودتان هستید؟
چرا تمام نقاط قوت و ضعف یک مدل را به مشتری اعلام نمیکنید؟
چرا به نادرست به خاطر سود بسیار کم فقط تبلیغ میکنید.؟
بنده هم تبلیغ کردم اما برای مدل هایی که ارزش خرید داشت .
در ضمن از مدل 5600 هم که در این سایت تبلیغ کردم ومشتری ها به من اعتماد کردن خریدن فیلم گرفتم.
دیگر حرفی برای گفتن ندارم.
فقط نصیحت من به شما این هست که با مشتری رو راست باشید .
با تشکر.
هادی

jabarsink2000
28-07-2011, 10:53
تایپک باز شد.

با تشکر.
هادی

faraways
28-07-2011, 11:14
سینما سه بعدی ها هم این مشکل رو دارند ؟

_________

(( مدل lw65100 نانو هست ؟ و از عینک های اکتیو استفاده میکنه ؟))

kamyab.p
30-07-2011, 13:13
سلام میخواستم بدونم کسی قسمت LG apps ش فعاله اگه فعاله لطفا بگه.
با تشکر کامیاب.

kamyab.p
30-07-2011, 14:45
سلام من lw5700 47 اینچ رو دارم وقتی فیلم های سه بودی کوتاه پهلو به پهلو رو میزارم پخشش میکنه ولی سه بودی بالا و پایین رو نمیشناسه کسی اگه چیزی میدونه لطفا کمکم کنه.
با تشکر کامیاب.

baran77777
30-07-2011, 21:36
بالاخره ما نفهميديم چي بخريم
فيليپس
ال جي
سوني
سامسونگ
شارپ
و.....

ولي اين خوب ميدونم تصاوير تلويزيونهاي دو بعدي فول ال اي دي full led مثلlg 9500 - 8500lg - le700 le 800 sharpحرف ندارن
به طور كلي تمام تلويزيونهاي فول ال اي دي عالي هستن

اما دنبال يه تلويزيون سه بعدي خوبم 

kamyab.p
30-07-2011, 21:56
سلام من lw5700 47 اینچ رو دارم وقتی فیلم های سه بودی کوتاه پهلو به پهلو رو میزارم پخشش میکنه ولی سه بودی بالا و پایین رو نمیشناسه کسی اگه چیزی میدونه لطفا کمکم کنه.
با تشکر کامیاب.

irangulf
31-07-2011, 02:30
با سلام لطفا یکی بگه تلوزیون LG مدل LW 5700 کنتراستش 8000000 یا 5000000 چون تو سایت LG که میری زبان فرانسه یا هند یا آلمان را که میاری نوشته 1: 5000000 ولی زبان ایتالیا یا ترکیه یا ایران را که میاری نوشته 1: 8000000 در صورتی که درمدل LW 6500 اینطور نیست بلاخره LW 5700 کنتراستش چی هست

amir hezarkhani
31-07-2011, 08:06
بالاخره ما نفهميديم چي بخريم
فيليپس
ال جي
سوني
سامسونگ
شارپ
و.....

ولي اين خوب ميدونم تصاوير تلويزيونهاي دو بعدي فول ال اي دي full led مثلlg 9500 - 8500lg - le700 le 800 sharpحرف ندارن
به طور كلي تمام تلويزيونهاي فول ال اي دي عالي هستن

اما دنبال يه تلويزيون سه بعدي خوبم
با سلام
درسته که تلویزیونهای شارپ مدلهایی که اشاره کردید full LED هستند ولی local dimming نیستند و از لحاظ کنتراست تفاوت چندانی با edge LED ندارد ولی مدلهای الجی local dimming هستند

saeed1351
31-07-2011, 08:28
من یه سئوال از اساتید بخصوصjabarsink2000 دارم اما ان اینکه
ایا میشه با وسیله مثل
(مبدل 2Dدو بعدی به 3Dسه بعدی )
(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
در le 8500 فیلم سه بعدی تماشا کرد
آخه le 8500 بهترین گزینه های یک led را دارد ولی سه بعدی نیست
ولی سه بعدی های موجود یا از نظر تصویر خیلی پایین تر از این مدل میباشند یا اگه همچنین تصویری داشته باشند خیلی گرون هستند

میشه ؟میشه؟
نمیشه!؟

s_k_t
31-07-2011, 10:30
سلام - بهترین مدل 3D ال جی چیه؟

baran77777
31-07-2011, 13:04
من یه سئوال از اساتید بخصوصjabarsink2000 دارم اما ان اینکه
ایا میشه با وسیله مثل
(مبدل 2Dدو بعدی به 3Dسه بعدی )
(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
در le 8500 فیلم سه بعدی تماشا کرد
آخه le 8500 بهترین گزینه های یک led را دارد ولی سه بعدی نیست
ولی سه بعدی های موجود یا از نظر تصویر خیلی پایین تر از این مدل میباشند یا اگه همچنین تصویری داشته باشند خیلی گرون هستند

میشه ؟میشه؟
نمیشه!؟

مدلle 9500 هم كيفيت تصوير خوبي داره هم سه بعدي هم جديدا حتي قيمتش از 8500 هم كمتر شده
l

saeed1351
31-07-2011, 15:16
قیمت این مدل چنده
دقیقا lx9500 هست یا lw95000
میشه لینک ایرانی بدهید

depot
31-07-2011, 15:27
اقا برادر ما از همین tv 3d ها خریدی حالا روی دفترچه راهنما نوشته ( زنان باردار " کودکان " بیماران قلبی " صرع " سالمندان ) از قابلیت سه بعدی این تلویزیون استفاده نکنند چرا ؟؟؟؟؟

baran77777
31-07-2011, 17:23
قیمت این مدل چنده
دقیقا lx9500 هست یا lw95000
میشه لینک ایرانی بدهید

ببخشيد منظور من lx9500 بود كه هم فول ال اي دي هست و هم سه بعدي و هم از نظر ظاهري خيلي زيبا هست
الان در سايت چاره دات اي ار قيمتش رو 2650 زده (47 اينچ)

mohammad hamed
31-07-2011, 20:15
چون خطر داره
یکی دوتا از خانم های اقوام وسط فیلم عینک و در آوردن و ترسیدن.یکی از بچه های 5 ساله هم گریه افتاد

kamyab.p
31-07-2011, 20:16
با تشکر کامیاب.

baran77777
31-07-2011, 20:48
اقا برادر ما از همین tv 3d ها خریدی حالا روی دفترچه راهنما نوشته ( زنان باردار " کودکان " بیماران قلبی " صرع " سالمندان ) از قابلیت سه بعدی این تلویزیون استفاده نکنند چرا ؟؟؟؟؟

سه بعدي هاي سري قديم به علت نوع سيستمشون وقتي از عينك استفاده ميكني دچار سرگيجه ميشي و از نظر مغزي اثر نامطلوبي داره
يكي از محاسن تلويزوينهاي جديد سه بعدي ال جي حذف اين معايب ميشه كه انسان دچار سردرد نميشه سبكتر بودن عينك - ارزانتر بودن عينكها - زاويه گستده تر ديد
البته تجربه خودم در امتحان عينكها در تلويزيونهاي قديم سوني سر درد داشتم اما عينكهاي ال جي خيلي از بقيه راحت تر بود

irangulf
01-08-2011, 10:46
با سلام لطفا یکی بگه آیا هر چه اینچ بزرگتر باشه دیدن تصاویر سه بعدی جذابتر میشه یا نه چون میخوام LG مدل LW 5700 بگیرم 47 اینچش 800 تومان گرونتره آیا ارزش داره یا نه چون نهایت دیگه تا فردا میگیرم جواب بدید ممنون میشم اگه بگید LG مدل 47LX9500 چطور ه ممنون میشم چون خیلی ازش تعریف شده ولی تکنولوژی ACTIVE داره کلا بین این دوتا کدومو پیشنهاد میکنید مدل اول Cinema 3D-Passive هست

baran77777
01-08-2011, 19:00
با سلام لطفا یکی بگه آیا هر چه اینچ بزرگتر باشه دیدن تصاویر سه بعدی جذابتر میشه یا نه چون میخوام LG مدل LW 5700 بگیرم 47 اینچش 800 تومان گرونتره آیا ارزش داره یا نه چون نهایت دیگه تا فردا میگیرم جواب بدید ممنون میشم اگه بگید LG مدل 47LX9500 چطور ه ممنون میشم چون خیلی ازش تعریف شده ولی تکنولوژی ACTIVE داره کلا بین این دوتا کدومو پیشنهاد میکنید مدل اول Cinema 3D-Passive هست

هر چقدر سايز بزرگتر باشه تماشاي سه بعدي بهتره
9500 ال جي به خاطر فول ال اي دي بودن از نظر تصوير عاليه فقط از نظر سه بعدي بودن معايب عينكهاي اكتيو رو داره
( اما مگه ما قراره چند تا فيلم سه بعدي ببينيم - البته با تجربه شخصي من استفاده از عينكهاي ال جي در مقايسه با ساير ماركها بهتر بود )

babak-89
02-08-2011, 06:47
سلام
ميخواستم بدونم مدل LW5700 با مدل LX9500 از نظر قيمت حدودا چقدر تفاوت دارن؟
از دوستان اگه كسي ميدونه لطفا اعلام كنه.

MITAJOON
02-08-2011, 23:39
47 اینچاشون تقریبا ً 300 تومن اختلاف قیمت دارن.

irangulf
04-08-2011, 15:08
سلام من تلوزیون LW57000 را دیروز خریدم منتها یه کلیپ سه بعدی از طریق فلش به تلوزیون وصل میکنم ولی نمیدونم چه دکمه ای از کنترل را باید بزنم که با عینک سه بعدی ببینم از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

FCSS1982KIAN
05-08-2011, 13:51
سلام من تلوزیون LW57000 را دیروز خریدم منتها یه کلیپ سه بعدی از طریق فلش به تلوزیون وصل میکنم ولی نمیدونم چه دکمه ای از کنترل را باید بزنم که با عینک سه بعدی ببینم از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

دکمه 3d سپس تایید رو بزن

irangulf
05-08-2011, 18:03
دکمه 3d سپس تایید رو بزن

ممنون من این دکمه را میزنم ولی پنج تا گزینه میاد از سمت چپ اولین گزینه هیچ وقت روشن نمیشه بقیه هم که میزنم تبدبل به سه بعدی نمیشه تضویرو دوتایی نشون میده یا اینکه فرقی نمیکنه لطفا بگید چکار کنم

3dtv
06-08-2011, 14:06
چند ماهی است که تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی که از عینک های ارزان پسیو بهره می برند، رونمایی شده اند.

به گزارش FLATPANELS HD-یکی از معتبر ترین سایت ها در مورد تلویزیون -، همزمان با عرضه این تلویزیون ها به بازار، شرکت ال جی بروز رسانی نرم افزاری را بر روی این تلویزیون ها از جمله LW6500 و LW5600 برای افزایش کیفیت تصویر سه بعدی انجام داده است.

بهبود کیفیت در تلویزیون های Cinema 3D

دو فن آوری مختلف برای تلویزیون های ۳D در بازار وجود دارد، اکتیو و پسیو. تکنولوژی تلویزیون های سه بعدی ال جی در سال ۲۰۱۱، تکنولوژی پسیو است که از عینک های ارزان قیمت پسیو همانند آنچه در سینماهای سه بعدی می توان دید، بهره می برد.

LG در حال حاضر بهبودهایی را برای تلویزیون های Cinema 3D انجام داده است و کاربران می توانند از این اصلاحات بهره ببرند. ال جی عنوان کرده است که الگوریتم نمایش تصاویر سه بعدی را تغییر داده است.

قبلا نحوه نمایش تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D به این صورت بوده است: در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه، تلویزیون دو فریم را نمایش می دهد، ۵۴۰ لاین برای چشم چپ و ۵۴۰ لاین برای چشم راست.

الگوریتم جدید به جای ۲ فریم، ۴ فریم را در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه نمایش می دهد.در این حالت برای چشم چپ ۱۰۸۰i و برای چشم راست ۱۰۸۰i نمایش می دهد.

وقتی که این دو تصویر با همدیگر ترکیب می شوند، یک تصویر ۱۰۸۰p را تولید می کنند. ال جی معتقد است که این بروز رسانی کیفیت تصویر سه بعدی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و می تواند با قدرت بیشتری با تلویزیون های سه بعدی اکتیو رقابت کند.

همچنین می توانید نحوه الگوریتم جدید را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

این بروز رسانی برای اکثر تلویزیون های ۳D ال جی اعمال شده است، علاوه بر این کاربران می توانند با اتصال تلویزیون خود به اینترنت این بروز رسانی را انجام دهند.

FCSS1982KIAN
06-08-2011, 19:16
چند ماهی است که تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی که از عینک های ارزان پسیو بهره می برند، رونمایی شده اند.

به گزارش FLATPANELS HD-یکی از معتبر ترین سایت ها در مورد تلویزیون -، همزمان با عرضه این تلویزیون ها به بازار، شرکت ال جی بروز رسانی نرم افزاری را بر روی این تلویزیون ها از جمله LW6500 و LW5600 برای افزایش کیفیت تصویر سه بعدی انجام داده است.

بهبود کیفیت در تلویزیون های Cinema 3D

دو فن آوری مختلف برای تلویزیون های ۳D در بازار وجود دارد، اکتیو و پسیو. تکنولوژی تلویزیون های سه بعدی ال جی در سال ۲۰۱۱، تکنولوژی پسیو است که از عینک های ارزان قیمت پسیو همانند آنچه در سینماهای سه بعدی می توان دید، بهره می برد.

LG در حال حاضر بهبودهایی را برای تلویزیون های Cinema 3D انجام داده است و کاربران می توانند از این اصلاحات بهره ببرند. ال جی عنوان کرده است که الگوریتم نمایش تصاویر سه بعدی را تغییر داده است.

قبلا نحوه نمایش تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D به این صورت بوده است: در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه، تلویزیون دو فریم را نمایش می دهد، ۵۴۰ لاین برای چشم چپ و ۵۴۰ لاین برای چشم راست.

الگوریتم جدید به جای ۲ فریم، ۴ فریم را در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه نمایش می دهد.در این حالت برای چشم چپ ۱۰۸۰i و برای چشم راست ۱۰۸۰i نمایش می دهد.

وقتی که این دو تصویر با همدیگر ترکیب می شوند، یک تصویر ۱۰۸۰p را تولید می کنند. ال جی معتقد است که این بروز رسانی کیفیت تصویر سه بعدی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و می تواند با قدرت بیشتری با تلویزیون های سه بعدی اکتیو رقابت کند.

همچنین می توانید نحوه الگوریتم جدید را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

این بروز رسانی برای اکثر تلویزیون های ۳D ال جی اعمال شده است، علاوه بر این کاربران می توانند با اتصال تلویزیون خود به اینترنت این بروز رسانی را انجام دهند.

دوست عزیز برای من با یو اس بی اومدون یک روز بعد از خرید تی وی اپدیت کردند اما من حواسم نبود و برگشت به کارخونه زدم حالا فایل اپدیت lw57000 رو از کجا بگیرم

imana
06-08-2011, 21:04
دوست عزیز برای من با یو اس بی اومدون یک روز بعد از خرید تی وی اپدیت کردند اما من حواسم نبود و برگشت به کارخونه زدم حالا فایل اپدیت lw57000 رو از کجا بگیرم

تنظمات کارخونه firmware تلویزیون رو که عوض نمی کنه الان آخرین firmware 4.01.09 هست شما چک کن ببین firmware تلویزیونت همینه ؟ اگه نباشه باید با خود تلویزیون به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی .

FCSS1982KIAN
06-08-2011, 21:17
تنظمات کارخونه firmware تلویزیون رو که عوض نمی کنه الان آخرین firmware 4.01.09 هست شما چک کن ببین firmware تلویزیونت همینه ؟ اگه نباشه باید با خود تلویزیون به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی .

نسخه نرم افزار 03.06.04 lw57000
نصاب که اومد از طریق یو اس بی اپگرید کرد اخرین نسخه این نرم افزار رو از کجا میشه دریافت کرد؟

imana
06-08-2011, 21:22
نسخه نرم افزار 03.06.04 lw57000
نصاب که اومد از طریق یو اس بی اپگرید کرد اخرین نسخه این نرم افزار رو از کجا میشه دریافت کرد؟

باید با خود TV با کابل شبکه به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی

irangulf
07-08-2011, 21:27
سلام من تلوزیون LW 57000 دارم از کجا باید بدونم ورژن نرم افزار دستگاهم چیه در ضمن من خودم ADSL دارم چطور باید اینترنت تلوزیون را فعال کنم برای آپدیت نرم افزار مودمم بی سیم هست تلوزیون را یک هفته هست خریدم خواستم بدونم تکلیف اینترنت یک ساله که از طرف گلدیران باید داده بشه چی میشه با توجه به اینکه خودم ADSL دارم

javad20049
08-08-2011, 01:13
سلام دوستان.من میخواستم بدونم چه جوری میشه فیلم های سه بعدی که side by side نیستن رو داخل lw57000 به صورت سه بعدی دید؟
آخه فقط فیلم های سه بعدی side by side رو سه بعدی نشون میده که فیلم های اینجوری خیلی کم هستن.
ممنون میشم دوستان جوابمو بدن.

Poisonman
10-08-2011, 13:21
دوستان، الان تو بازار ايران كدوم مدلهاي Cinema 3D وارد شدند؟ قيمت هاشون چنده؟
ممنون

dansoy
10-08-2011, 14:12
با سلام من یک ماهه که lw 65100 42 خریدم . تصاویر HD رو نمیتونم خوب تنظیم کنم پرش داره و چشم رو اذیت میکنه .ممنون میشم اگه راهنمائی کنین.
و آیا آپدیت روی تصاویر غیر 3بعدی تاثیر مثبت داره؟ با تشکر.

dansoy
10-08-2011, 14:16
سلام از دوستان اگه کسی تلویزیونش رو آپدیت کرده لطف کنن در مورد تاثیرش روی کیفیت تصویر راهنمائی کنن . ممنون.

FCSS1982KIAN
10-08-2011, 14:51
سلام

از اونجائیکه بنده تلوزیونم رو که همون lw57000 سینما سه بعدی هست رو خیلی وقته گرفتم و شامل هدایای ویژه نمیشه موس مجیک موشن رو درخواست دادم برام بفرستن حالا باید اینترنت پر سرعت داشته باشم از شما دوستان چند تا سوال دارم خواهش میکنم امروز به من پاسخ بدید

1- ای دی اس ال بگیرم یا وایمکس ایرانسل
2-تقریبا با مودم وایرلس هزینه 6 ماهش چنده؟
3- حداقل سرعتش برای کار با تلوزیون باید چند باشه؟
4- ایا میشه وقتی مودم وایرلس به تلوزیون وصله چیزی رو دانلود کرد؟
5-اینکه تلوزیون ویروسی نمیشه ؟

به این دلیل این سوال رو اینجا مطرح کردم چون اینترنت رو برای استفاده در تلوزیون میخوام

3pehr
10-08-2011, 14:59
من همون روز اول راه اندازی به اینترنت وصل کردم و ورژن 4.1.9 رو که براش اومده بود آپدیت کردم
منتها ورژن های قبلیو تست نکردم که ببینم چه فرقی با قبل داشته

FCSS1982KIAN
11-08-2011, 00:00
سلام

از اونجائیکه بنده تلوزیونم رو که همون lw57000 سینما سه بعدی هست رو خیلی وقته گرفتم و شامل هدایای ویژه نمیشه موس مجیک موشن رو درخواست دادم برام بفرستن حالا باید اینترنت پر سرعت داشته باشم از شما دوستان چند تا سوال دارم خواهش میکنم امروز به من پاسخ بدید

1- ای دی اس ال بگیرم یا وایمکس ایرانسل
2-تقریبا با مودم وایرلس هزینه 6 ماهش چنده؟
3- حداقل سرعتش برای کار با تلوزیون باید چند باشه؟
4- ایا میشه وقتی مودم وایرلس به تلوزیون وصله چیزی رو دانلود کرد؟
5-اینکه تلوزیون ویروسی نمیشه ؟

به این دلیل این سوال رو اینجا مطرح کردم چون اینترنت رو برای استفاده در تلوزیون میخوام

دوستان کسی نبود پاسخ بنده رو بده

ضمنا بعد از 50 روز که تلوزیون رو خریداری کردم با خاموش کردن کنتراست داینامیک به بهترین تصویر ممکن رسیدم

irangulf
11-08-2011, 14:16
دوستان کسی نبود پاسخ بنده رو بده

ضمنا بعد از 50 روز که تلوزیون رو خریداری کردم با خاموش کردن کنتراست داینامیک به بهترین تصویر ممکن رسیدم

سلام دوست عزیز منم تلوزیونم مثل شماست کنتراست داینامیک را چطور باید خاموش کرد این دو کابل کامپوزیت داخل جعبه به چه درد میخوره در ضمن پست اول این صفحه سوال کردم کسی جواب نداده شما اطلاعی دارید ممنون میشم

dansoy
11-08-2011, 14:37
ممنون من این دکمه را میزنم ولی پنج تا گزینه میاد از سمت چپ اولین گزینه هیچ وقت روشن نمیشه بقیه هم که میزنم تبدبل به سه بعدی نمیشه تضویرو دوتایی نشون میده یا اینکه فرقی نمیکنه لطفا بگید چکار کنم

سلام دوستان.من میخواستم بدونم چه جوری میشه فیلم های سه بعدی که side by side نیستن رو داخل lw57000 به صورت سه بعدی دید؟
آخه فقط فیلم های سه بعدی side by side رو سه بعدی نشون میده که فیلم های اینجوری خیلی کم هستن.
ممنون میشم دوستان جوابمو بدن.

با سلام به زبون خودمونی که تست کردم میتونم بگم :
گزینه اول سمت راست صفحه دوبعدی به سه بعدی هستش . (فیلمهایی که دو بعدی هستن و میخوای سه بعدی ببینی . ) تو این حالت قابلیت افزایش عمق سه بعدی و نقطه دید وجود داره . (بعد از انتخاب این حالت دکمه تنظیم رو بزن و به دلخواه تنظیمش کن. هر چند که این حالت چنگی به دل نمیزنه و بیشتر در فیلمهای با گرافیک بالا بخوبی قابل استفاده هست.)
گزینه دوم پهلو به پهلو هست که فیلمهای سه بعدی بعضیاشون این حالت رو دارن (تصاویری که در صفحه تلویزیون دو قسمت بغل هم دیده میشن )و تو این حالت میتونی نقطه دید رو تنظیم کنی .
گزینه سوم بالا و پایینه که استفاده نکردم تا حالا.
گزینه 4 و5 بعضی فیلما که حالت تار دارن رو تو این وضعیت تست کن. از گزینه 4 استفاده کردم ولی از گزینه 5 نه.
در کل فیلما بیشتر حالت پهلو به پهلو هستن.

Poisonman
11-08-2011, 15:21
دوستاني كه مدلهاي مختلف از سري Cinema 3D رو دارند، لطف ميكنند قيمت خريدشون رو اعلام كنند؟
ممنون

dansoy
11-08-2011, 16:00
دوستاني كه مدلهاي مختلف از سري Cinema 3D رو دارند، لطف ميكنند قيمت خريدشون رو اعلام كنند؟
ممنون
مدل 42 اینچ lw 65100 حدود یکماهه از جشنواره تابستانی در اردبیل خریدم 2,350000

Poisonman
11-08-2011, 19:34
مدل 42 اینچ lw 65100 حدود یکماهه از جشنواره تابستانی در اردبیل خریدم 2,350000
شما راضي هستيد؟ از لحاظ كاركرد مشكل خاصي نداشتيد؟ صدا و سيماي ايران رو با كيفيت قابل قبولي ميشه ديد؟
(تصاوير HD كه معلومه خوبه) مي خوام ببينم شبكه هاي داخلي هم OK هستند؟
ممنون

FCSS1982KIAN
12-08-2011, 11:32
سلام دوست عزیز منم تلوزیونم مثل شماست کنتراست داینامیک را چطور باید خاموش کرد این دو کابل کامپوزیت داخل جعبه به چه درد میخوره در ضمن پست اول این صفحه سوال کردم کسی جواب نداده شما اطلاعی دارید ممنون میشم

به ترتیب home-تنظیمات- تصویر-کنترل پیشرفته-کنتراست داینامیک

دوست عزیز کنتراست رو خاموش کردی تو این تاپیک نتیجه رو اعلام کن

saeed1351
12-08-2011, 12:54
اشتباه تاپیک زده شد

as_s
13-08-2011, 06:32
با سلام خدمت همه دوستان
كسي فرق بين LW57000 و LW65100 رو ميدونه؟ ( غير از سرعت اسكن تصوير كه در اولي 100هرتز و دومي 200 هرتز است) و اينكه آيا اختلاف قيمت 500هزار تومني بين اين دو مدل منطقي است؟ ممنون ميشم اگه جواب بدين

imi3D
13-08-2011, 11:36
نسبت کنتراست 65100 یک میلیون از 5700 بیشتره(1:9000000).ولی در کل تفاوت چندانی نداره من خودم 57000 گرفتم فروشنده هم همینو میگفت.57000رو بشتر میبرن اختلاف قیمتشم منطقی نیست.400تومن میزاری روش یه سینمای خانگی میخری;)

dansoy
13-08-2011, 12:50
شما راضي هستيد؟ از لحاظ كاركرد مشكل خاصي نداشتيد؟ صدا و سيماي ايران رو با كيفيت قابل قبولي ميشه ديد؟
(تصاوير HD كه معلومه خوبه) مي خوام ببينم شبكه هاي داخلي هم OK هستند؟
ممنون
بدک نیست فقط تنظیم دقیقش سخته . گیرنده دیجیتالش 9 کانال رو با کیفیت دیجیتال دریافت میکنه. (تو این منطقه کانالای داخلی با آنتن بی کیفیته ودر کل قابل مقایسه با گیرنده دیجیتال تلویزیون نیست .)

irangulf
13-08-2011, 13:02
با سلام خدمت همه دوستان
كسي فرق بين LW57000 و LW65100 رو ميدونه؟ ( غير از سرعت اسكن تصوير كه در اولي 100هرتز و دومي 200 هرتز است) و اينكه آيا اختلاف قيمت 500هزار تومني بين اين دو مدل منطقي است؟ ممنون ميشم اگه جواب بدين

سلام اولی نسبت کنتراست : 1:8.000.000 ولی دومی نسبت کنتراست : 1:90.000.000 من خودم LW 57000 خریدم ار کیفیتشم راضیم فقط 42 گرفتم پشیمونم که چرا 47 نگرفتم کاش میشد عوضش کرد 47 گرفت

rezaazimi
13-08-2011, 14:08
سلام دوستان عزیز
شما با این برنامه Stereoscopic Player می نونید تصاویر سه بعدی رو تو کامپیوتر پخش کنید
اگه زحمتی نیست 1 تستی کنید ببینید یا عینک ال جی تو مانیتور میشه سه بعدی دید

از قسمت view - viewing methd - genric signal viewr انتخاب کنید
از اینجا هم میتونید نمونه فیلمهای سه بعدی دانلود کنید

imana
13-08-2011, 17:21
سلام دوستان عزیز
شما با این برنامه Stereoscopic Player می نونید تصاویر سه بعدی رو تو کامپیوتر پخش کنید
اگه زحمتی نیست 1 تستی کنید ببینید یا عینک ال جی تو مانیتور میشه سه بعدی دید

از قسمت view - viewing methd - genric signal viewr انتخاب کنید
از اینجا هم میتونید نمونه فیلمهای سه بعدی دانلود کنید

با power dvd 11 و total media player 5 می شه 3D دید و تلویزیون های جدید LG passive هم ساپورت می کنن فقط باید گرافیکتون خروجی hdmi داشته باشه تا با بالاترین کیفیت خروجی بگیرین با dvi و کابل RGB تصاویر مقداری سایه دارند

dansoy
13-08-2011, 18:55
موقع خرید طی مشورتهای طولانی نتیجه گرفتم باید 65100 بخرم . حالا شما هم اگه دوست داری بخش اینترنت و سرگرمی پیشرفته داشته باشی و از اینترنت بهره لازم رو ببری واگه مبلغ برات مهم نیست 65100 بخر (سوای تفاوت کنتراست و سرعت انتقال ) .
دوستان مسئله انتخاب مدل سختترین بخش مراحل خریده بعد از خرید و نصب همه چیز میافته تو روال عادیش. مطمئن باشید که از خرید هر یک از مدلها پشیمان نمیشین .
موفق باشید

imi3D
14-08-2011, 17:38
موقع خرید طی مشورتهای طولانی نتیجه گرفتم باید 65100 بخرم . حالا شما هم اگه دوست داری بخش اینترنت و سرگرمی پیشرفته داشته باشی و از اینترنت بهره لازم رو ببری واگه مبلغ برات مهم نیست 65100 بخر (سوای تفاوت کنتراست و سرعت انتقال ) .
دوستان مسئله انتخاب مدل سختترین بخش مراحل خریده بعد از خرید و نصب همه چیز میافته تو روال عادیش. مطمئن باشید که از خرید هر یک از مدلها پشیمان نمیشین .
موفق باشید

یعنی اینترنت این دو مدل با هم فرق داره؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی به من چیزی نگفت!تو65100چیش بهتره مثلا؟!

rezaazimi
14-08-2011, 19:34
با power dvd 11 و total media player 5 می شه 3D دید و تلویزیون های جدید LG passive هم ساپورت می کنن فقط باید گرافیکتون خروجی hdmi داشته باشه تا با بالاترین کیفیت خروجی بگیرین با dvi و کابل RGB تصاویر مقداری سایه دارند

ممنون از جوابت تو مانیتور چطور با عینک ال جی میشه دید سوالم این بود .:31::11:

Silent TR
14-08-2011, 20:48
کسی پلاسما سه بعدی ال جی گرفته ؟ کیفیتش چطوره ؟ خوب هست ؟
ارزش خریدنشو داره ؟

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

و قیمت عینک های سه بعدیش چنده ؟

VAHID
14-08-2011, 22:17
دوستان الان قیمت یه 3D خوب دوروبره 3 میلیون چیه؟؟اونوقت کیفیتش عالی باشه از هر نظر...

Silent TR
15-08-2011, 14:16
کسی پلاسما سه بعدی ال جی گرفته ؟ کیفیتش چطوره ؟ خوب هست ؟
ارزش خریدنشو داره ؟

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

و قیمت عینک های سه بعدیش چنده ؟

کسی نمیدونه ؟

dansoy
15-08-2011, 20:43
دوستان دقت کنید که برای دریافت بهترین تصویر بر روی تصاویر درخشان HD در دستگاهی که تصویر رو پخش میکنه سیستم رو روی auto یا PAL بذارید سیستم NTSC روی بعضی از تصاویر پرش ایجاد میکنه و چشم اذیت میشه .

FCSS1982KIAN
16-08-2011, 18:23
از اونجائیکه من تی وی رو قبل از شروع جشنواره خریدم برای دریافت کنترل مجیک موشن به صورت جداگانه 2 بار درخواست دادم اما هیچ خبری نشد امروز بالاخره پیگیری کردم گفتند انبار درخواست شما رو ابطال کرده یه شماره دادن تماس گرفتم گفت قراره برای اونهاییکه قبل از جشنواره خرید کردن کنترل رو بدون هیچ هزینه ای ارسال کنند گفت پروژه ارسالش استارت خورده و تاکید کرد مشتری هیچ هزینه ای رو برای کنترل متقبل نمیشه تا 4 الی 5 روز دیگه خبری نشد باز هم پیگیری میکنم

n.a.b.a.t
16-08-2011, 20:37
65100 قيمت 42 تو بانه چقدره ؟

5700 با 65100 فرقش چي ؟

pesartala2001
16-08-2011, 21:38
خوب امروز من با یک جنگ و دعوا و تهدید بعد از ۴ ماه که تلویزیونم شامل تعویض گارانتی شده بود یک دستگاه lw65100 دریافت کردم و تا الان که تست میکنم از نظر تصویر فرق خاصی با مدل ۳ بعدی قبلی ندیدم و در مورد مدیا ها هم فعلا که هر جا میرم نوشته به زودی و از فروشگاه ال جی هم چیزی نمیشه دانلود کرد و میزنه به زودی یک چیز جالب هم اینکه اگه تلفن هوشمند دارید خیلی واجب نیستش که کنترل هوشمند بگیرید من الان با گوشی آیفون و برنامه که خود ال جی داده بود بدونه مشکل در حال کار هستش با گوشی و تمام امکانات کنترل هوشمند

n.a.b.a.t
16-08-2011, 22:57
پارسا يه چند تا عكس از lw65100 ميزاري كيفيتش رو ببينيم چطوره ؟

ممنون

babak-89
17-08-2011, 14:06
سلام دوستان
در تبليغات تلويزيونهاي اسمارت الجي ميبينيم كه در قسمت اينترنت آن يوتيوب هم به چشم ميخورد دوستاني كه اين مدل تلويزيونها را دارند لطفا بگن كه اين گزينه قابل استفاده است يا خير؟

dansoy
17-08-2011, 15:32
65100 قيمت 42 تو بانه چقدره ؟

5700 با 65100 فرقش چي ؟

65100 قابلیت گردش توی اینترنت و web browser فعال داره که خودم توی اینترنت گشت زدم و ایمیلم رو هم

چک کردم . ولی به گفته نماینده فروش مدل 57000 اپلیکیشن ها و برنامه های اینترنت رو داره ولی فعال

نیست. دوستانی که مدل 57000 دارن میتونن بیشتر راهنمائی بکنن . سرعت انتقال تصویر دو برابره

(200 هرتزه) و نسبت کنتراست 9 میلیونه که توی مدل قبلی 8 میلیونه . تو مدل 65100 دگمه های روی پنل

همه لمسی هستن ولی از 57000اطلاع ندارم .

pesartala2001
17-08-2011, 19:47
یو تیوب فعال نیست روی ۶۵۱۰۰ فکر کنم باید مثل قدیم از منو مخفی و کشور دیگه استفاده کنیم من اگه وقت کنم امشب این کارو میکنم

irangulf
18-08-2011, 00:34
خوب امروز من با یک جنگ و دعوا و تهدید بعد از ۴ ماه که تلویزیونم شامل تعویض گارانتی شده بود یک دستگاه lw65100 دریافت کردم و تا الان که تست میکنم از نظر تصویر فرق خاصی با مدل ۳ بعدی قبلی ندیدم و در مورد مدیا ها هم فعلا که هر جا میرم نوشته به زودی و از فروشگاه ال جی هم چیزی نمیشه دانلود کرد و میزنه به زودی یک چیز جالب هم اینکه اگه تلفن هوشمند دارید خیلی واجب نیستش که کنترل هوشمند بگیرید من الان با گوشی آیفون و برنامه که خود ال جی داده بود بدونه مشکل در حال کار هستش با گوشی و تمام امکانات کنترل هوشمند

سلام دوست عزیز مدل تلوزیون من lw5700 cinema 3d هست فقط هرتز با کنتراستش با برای شما فرق داره شما چطوری با تلوزیون به اینترنت وصل میشید من adsl دارم آیا باید کابلی یا چیزه دیگه به تلوزیون وصل کنیم شما چطور اینترنت تلوزیون رو فعال کردید

pesartala2001
18-08-2011, 03:36
سلام دوست عزیز مدل تلوزیون من lw5700 cinema 3d هست فقط هرتز با کنتراستش با برای شما فرق داره شما چطوری با تلوزیون به اینترنت وصل میشید من adsl دارم آیا باید کابلی یا چیزه دیگه به تلوزیون وصل کنیم شما چطور اینترنت تلوزیون رو فعال کردید

کابل lan را از پشت به تلویزیون وصل کردم فوری شناخت خودش همون اول چک کرد و گفت فریمور جدید داره و میخواهد دانلود کنه اون را نصب کرد بعد دیگه با کلید اسمارت وارد براوزر اینترنت شدم در ضمن من با آیفون برنامه مجیک موشن را هم دارم و به همه کارایی های مجیک موشن دست رسی دارم البته با همون کنترل معمولی هم میشه فقط حرکت دادن صفحه یکم سخته

irangulf
18-08-2011, 04:55
کابل lan را از پشت به تلویزیون وصل کردم فوری شناخت خودش همون اول چک کرد و گفت فریمور جدید داره و میخواهد دانلود کنه اون را نصب کرد بعد دیگه با کلید اسمارت وارد براوزر اینترنت شدم در ضمن من با آیفون برنامه مجیک موشن را هم دارم و به همه کارایی های مجیک موشن دست رسی دارم البته با همون کنترل معمولی هم میشه فقط حرکت دادن صفحه یکم سخته

ممنون من مودمم بی سیم هست آیا باید کابل lan متصل به مودم را از پشت کیس جدا کنم بزنم به پشت تلوزیون راهی وجود نداره که هم زمان از اینترنت تلوزیون و کامپیوتر استفاده کنم که دیگه مودم را هر دفعه از کیس جدا نکنم به پشت تلوزیون وصل کنم

pesartala2001
18-08-2011, 10:12
ممنون من مودمم بی سیم هست آیا باید کابل lan متصل به مودم را از پشت کیس جدا کنم بزنم به پشت تلوزیون راهی وجود نداره که هم زمان از اینترنت تلوزیون و کامپیوتر استفاده کنم که دیگه مودم را هر دفعه از کیس جدا نکنم به پشت تلوزیون وصل کنم

ظاهرا دانگل بی سیم میخواهد که فعلا گیر نمیاد من مودم بیسیم دارم با ۴ پورت لن یکی به تی وی یکی به ما*هو*اره و یکی هم به بلوری پلیر نصب کردم راحت همه با هم شبکه هستش نوت بوک هم که به صورت بیسیم وصله

mz3d
18-08-2011, 18:34
سلام کسی هست راهنمایی کنه چه طوری میشه با اینترنت 5700 از فیلتر عیور کرد