PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

payam80teh
07-11-2011, 13:03
ممنون از خبر دادنت دوست عزیز.
می خواستم یه سوال بپرسم اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم.
آیا smart tv های lg با وایمکس ایرانسل به اینترنت وصل میشه ؟
منظورم به صورت وایرسه؟یا حتما نیاز به کابل lan داره؟

vb-sosol
07-11-2011, 19:46
دوستان این هدایای ما خیلی وقت هست که بهمون زنگ زدن ولی هنوز به دستم نرسیده
کسی میدونه تلفن واحد هدایا چنده تا باهاشون تماس بگیرم؟

mazdakxp
08-11-2011, 00:56
ممنون از خبر دادنت دوست عزیز.
می خواستم یه سوال بپرسم اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم.
آیا smart tv های lg با وایمکس ایرانسل به اینترنت وصل میشه ؟
منظورم به صورت وایرسه؟یا حتما نیاز به کابل lan داره؟

یک مدل وایرلس داخلی داره اونم LW95000 وبقیه باید ازطریق دانگل وصل بشن یا از طریق کابل لن و اصلا مهم نیست که اینترنت از وایمکس باشه یا DSL چون به هر صورت دیتا میرسه.

payam80teh
08-11-2011, 21:34
یک مدل وایرلس داخلی داره اونم LW95000 وبقیه باید ازطریق دانگل وصل بشن یا از طریق کابل لن و اصلا مهم نیست که اینترنت از وایمکس باشه یا DSL چون به هر صورت دیتا میرسه.

آیا دانگل wifi برا lg اومده ؟
قیمتش چنده؟

mazdakxp
08-11-2011, 23:26
قیمتش چنده؟

برایه مدلهایه 2011 میدونم که هست منتها قیمت رو فکر میکنم بین 50 تا 80 هزار تومان باشه یا همین حدودا.

Neoonline
09-11-2011, 01:23
من امروز یه دونه ۴۲ اینچ LG مدل LV55000 گرفتم کیفیت تصویر اینا عالیه فقط مجیک موشن توی جعبه نبود نصاب گفت ظرف ۳۰ روز کاری با پست براتون ارسال میشه و به دستتون میرسه!؟ همینجوریه یا مارو پیچوندن؟!!!

کسی جواب سئوال مارو نمی‌دونست؟!:13:

pmcahmad
09-11-2011, 11:03
جوایز من بعد دو ماه ونیم بدستم رسید کارتم پانصد هزارتومان شارژ شد تلویزیونم led lw65100هست فیلم سه بعدی که به من دادن داخل جعبه یه دیسک بود اما رو جلد سی دی زده بود دیسک1 دیسک2 فکر کنم زحمت کشیدن و یه دونشو ورداشتن

ressaa
09-11-2011, 12:24
کسی جواب سئوال مارو نمی‌دونست؟!:13:
فکر کنم برات بفرستن فقط قضیه دیروزود باشه احتمالا... :27:ولی برای اطمینان زنگ بزن از گلدیران(09685، مرکز اطلاع رسانی و خدمات مشتریان) بپرس

من خودم چون میخوام یه tv بخرم این روزا، برام سواله که شما چرا lv گرفتین ؟ سری lw که سه بعدیه بهتر نبود؟ با توجه به هدایای همراه این دو سری از لحاظ قیمتی، lw به نظر به صرفه تر هم هست...

ommolfesad
09-11-2011, 14:04
من 2 روزه پیش lw57000 گرفتم و جالب اینجا بود مجیک داخل کارتن بود .

حالا این lg منو مخفی نداره ؟؟ با هرتز دستگاه حال نکردم ، البته اکثر چیزهاش خوبه ولی تو تصاویر SD فکر کنم باهال نیست و با PS3 هم که تست کردم بیشترین ضعفی که به چشم میاد روی تصاویر سریع هست تو سامسونگ این مشکل رو از طریق منو مخفی تا حدودی حل کردم ولی LG متاسفانه منوی قلدری نداره و در آپشن تصویر قابلیتی که بتونی تنظیم کنی این فیلم مثلا" پر تحرک هست یا کم تحرک و ..... .

حالا بگردیم دنبال فیلمهای 3D

Neoonline
09-11-2011, 20:48
من خودم چون میخوام یه tv بخرم این روزا، برام سواله که شما چرا lv گرفتین ؟ سری lw که سه بعدیه بهتر نبود؟ با توجه به هدایای همراه این دو سری از لحاظ قیمتی، lw به نظر به صرفه تر هم هست...

والله عزیز احتمالاً اون سری بصرفه‌تر بشه ولی نظر به بودجه‌یی که داشتم و البته اینکه خودمم تمایلی ندارم تا 3D به عینک نیاز داره از این تکنولوژی استفاده کنم این مدل رو برداشتم.

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

قیمتش چنده؟
خود گلدیران داره میده ۷۵ تومن. البته مدلهای متفرقه توی بازار هست از ۳۰ ۳۵ تومن شروع میشه به بالا.

payam80teh
09-11-2011, 21:12
والله عزیز احتمالاً اون سری بصرفه‌تر بشه ولی نظر به بودجه‌یی که داشتم و البته اینکه خودمم تمایلی ندارم تا 3D به عینک نیاز داره از این تکنولوژی استفاده کنم این مدل رو برداشتم.

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

خود گلدیران داره میده ۷۵ تومن. البته مدلهای متفرقه توی بازار هست از ۳۰ ۳۵ تومن شروع میشه به بالا.
منم می خوام lv55000 بگیرم چند تا سوال:
1. حتما باید سینمای خانگی بگیریم تا 150 هزار جایزشو بدن؟ اگه نخوایم تکلیف چیه؟
2. مجیک کنترل داخل کارتون نیست؟
3. براوزر اینترنتش قابلیت دانلود هم داره ؟ یا فقط سایت رو نمایش میده؟
4. چیز پی ان اینا میشه روش تنظیم کرد برای چیز بوک؟
5. اپلیکیشن بدر بخودر داره؟ مثلا النگری برد اینا؟

ممنون می شم جواب بدید.

ressaa
11-11-2011, 11:30
منم می خوام lv55000 بگیرم چند تا سوال:
1. حتما باید سینمای خانگی بگیریم تا 150 هزار جایزشو بدن؟ اگه نخوایم تکلیف چیه؟
2. مجیک کنترل داخل کارتون نیست؟
3. براوزر اینترنتش قابلیت دانلود هم داره ؟ یا فقط سایت رو نمایش میده؟
4. چیز پی ان اینا میشه روش تنظیم کرد برای چیز بوک؟
5. اپلیکیشن بدر بخودر داره؟ مثلا النگری برد اینا؟

ممنون می شم جواب بدید.
1. آره اگه 150 رو میخای باید حتما سینمای خانگی روبرداری ولی بقیه هدایارو در هرصورت میدن
به نظرم اگه lw57000 بگیری خیلی به صرفه تره

payam80teh
11-11-2011, 17:56
1. آره اگه 150 رو میخای باید حتما سینمای خانگی روبرداری ولی بقیه هدایارو در هرصورت میدن
به نظرم اگه lw57000 بگیری خیلی به صرفه تره
ممنون از پاسخت دوست عزیز اگه میشه بیشتر توضیح بدی و علت رو بگی؟

حامد22
11-11-2011, 20:28
سلام در مورد

lg apps سوال داشتم

ایا راه افتاده کار با اون چطوریه؟

alnt
12-11-2011, 02:16
با سلام دوست عزیز میخواستم بدونم از طریق اسمارت تی وی lw57000 میشه سیستم تلوزیون ارتقاع داد در حدی که بشه تصویر در تصویر تلوزیون فعال کرد
کلا اسمارت تی وی قابلیت این چنینی دارد یا خیر

ashkan.t
12-11-2011, 02:46
سلام من قصد خرید 42 lw57000 دارم به نظر شما این سایز برای 3D مناسبه؟
فاصله تا tv هم 4متره
مرسییییییییییییییییی

pinokiu
12-11-2011, 03:29
سلام در مورد

lg apps سوال داشتم

ایا راه افتاده کار با اون چطوریه؟

سلام
آره راه افتاده
میتونه در آینده چیز بدرد بخوری باشه
اما الان بجز چند تا اپلیکیشن خیلی آبکی چیز دیگه ای نداره
باید منتظر بشیم ببینیم براش اپ میاد یا نه
اما مثلا سامسونگ هم app داره که تعدادش app هاش خیلی از الجی بیشتره
و چیزای بدرد بخور تر داره
ال جی اگه اینجوری پیش بره اسمارتاش هیچ فرقی با تلویزیونای معمولی ندارن

علی جهان
12-11-2011, 18:15
من iclassfull hdدارم راحت باهاش سه بعدی میبینم

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

با class full hd میتونی کانالهای ترک 3dرو ببینی
ممنون بابت جوابتون.

حامد22
12-11-2011, 23:39
متهخت
9عت9غ78ففففففففففففففف

ressaa
12-11-2011, 23:43
ممنون از پاسخت دوست عزیز اگه میشه بیشتر توضیح بدی و علت رو بگی؟
چون مثلا بین lv55000 و lw57000 کمتر از 300 اختلاف قیمته در حالیکه بین فقط کارت هدیشون 350 اختلاف قیمته پس تا اینجا با احتساب فقط کارت هدیه lw از lv. ت 50 تومن ارزونتر در میاد تازه مودم و اینترنت و فیلم سه بعدی و 9تا عینک بماند...
کارت هدیه lw57000=500000 T
کارت هدیه lv55000=150000 T

ashkan.t
13-11-2011, 00:47
سلام من قصد خرید 42 lw57000 دارم به نظر شما این سایز برای 3D مناسبه؟
فاصله تا tv هم 4متره
مرسییییییییییییییییی
آقا کسی نیست جواب منو بده؟

alnt
13-11-2011, 00:59
با سلام دوست عزیز میخواستم بدونم از طریق اسمارت تی وی lw57000 میشه سیستم تلوزیون ارتقاع داد در حدی که بشه تصویر در تصویر تلوزیون فعال کرد
کلا اسمارت تی وی قابلیت این چنینی دارد یا خیر

ressaa
13-11-2011, 09:57
بدک نی ولی اگه بودجه داری 47 بگیری بهتره...

payam80teh
13-11-2011, 15:40
از دوستان کسی میدونه پاییزه LG تا کی ادامه داره؟
اصلا هنوزم هست یا نه؟
اگه تموم بشه قیمتها همون میمونه و فقط کارت جایزه از دست میره؟
کسی با توجه به جشنواره بهاره و تابستانه و ... میتونه جواب بده؟

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

چون مثلا بین lv55000 و lw57000 کمتر از 300 اختلاف قیمته در حالیکه بین فقط کارت هدیشون 350 اختلاف قیمته پس تا اینجا با احتساب فقط کارت هدیه lw از lv. ت 50 تومن ارزونتر در میاد تازه مودم و اینترنت و فیلم سه بعدی و 9تا عینک بماند...
کارت هدیه lw57000=500000 T
کارت هدیه lv55000=150000 T
ممنون از توضیح کاملت خواستم خودمم یک نکته بهش اضافه کنم با توجه به تحقیقم شاید به درد دوستان دیگه هم بخوره:
lv55000 روشناییش یک به 5000000 ولی lw57000 یک به 8000000 که فکر می کنم تفاوت قابل ملاحظه ای باشه.

ashkan.t
13-11-2011, 21:38
سلام اختلاف قیمت 57000 42 با 57000 47 همراه با سینما 738 و هدیه چقدره؟

imi3D
13-11-2011, 22:32
سلام
آره راه افتاده
میتونه در آینده چیز بدرد بخوری باشه
اما الان بجز چند تا اپلیکیشن خیلی آبکی چیز دیگه ای نداره
باید منتظر بشیم ببینیم براش اپ میاد یا نه
اما مثلا سامسونگ هم app داره که تعدادش app هاش خیلی از الجی بیشتره
و چیزای بدرد بخور تر داره
ال جی اگه اینجوری پیش بره اسمارتاش هیچ فرقی با تلویزیونای معمولی ندارن
دوست عزیز مطمئنی که lg appراه افتاده؟!برا من که هنوز غیر فعاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به جز مرور گر وب و دوتا بازی بقیه غیر فعاله!!

pinokiu
14-11-2011, 01:40
دوست عزیز مطمئنی که lg appراه افتاده؟!برا من که هنوز غیر فعاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به جز مرور گر وب و دوتا بازی بقیه غیر فعاله!!
بله الان نزدیک 10 روزی میشه راه افتاده

seyedsoft
14-11-2011, 12:07
با سلام به همه
من میخام یک lw4500 بگیرم
از دوستان مخصوصا اونایی که این مدل رو دارن میخام که در مورد مزایا و معایبش در مقایسه با lw5700 بگن لطفا
در ضمن جشنواره پاییزه lg تا چه تاریخی ادامه داره؟

سلام
اولین فرقش اینه که اسمارت نیست
بقیشو دوستان بگن

seyedsoft
14-11-2011, 12:15
مرسی دوست عزیز ممنون بابت شفاف سازی:11:
راستی این مجیک موشن کنترل داستانش چیه؟گیرندش همین مودم وایرلسه دیگه؟

خواهش میکنم
داخل لوازمی که تو جعبه تلویزیون هست یک کابل usb به همراه یک وسیله مربع شکل مشکی وجود داره
یک تکه هم چسب دوطرفه هست
برای استفاده از مجیک موشن باید اون وسیله رو با کابل ‌usb به تلویزیون وصل کنید
راهنمای کاملش داخل دفترچه تلویزیون موجوده و کاملا توضیح داده که چطور فعالش کنید

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

با سلام
من دیروز یه lw57000 47 با یه سینمای خانگی LH-890XBH خریدم و شب هم نصبش کردن.
این سینما خانگیه هیچ گونه DVD رو نمیخونه!!!
کسی میدونه چرا؟؟
و اینکه چجوری میتونم از رو تلویزیون چیزی رو رو فلش طبظ کنم؟؟
مثلا مستند های manoto رو چطور میتونم نصب کنم؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

مبارک باشه
بابت اشکال سینما خانگی میتونید با شرکت تماس بگیرید ولی در مورد ضبط تصاویر حتما باید یک هارد اکسترنال 500گیگ به بالا به تلویزیون وصل بشه
اگر صفحات تایپیک رو کامل مطالعه کنید مطالب زیادی دستگیرتون میشه

seyedsoft
14-11-2011, 12:37
سلام به همه دوستان
یک نکته مهم اینکه از تاریح 15 آبان به بعد هدیه ها کمی تغییر کرده و مثلا 57000 و 65100 هدیشون شده 400 تومن
اگه کسی خریده و نصب کرده حتما به شرکت زنگ بزنید و تاریخ خرید رو قبل از 15 آبان اعلام کنید تا شامل هدیه 500 تومن بشید

دوم اینکه یکی از تیزرهای تبلیغاتی الجی رو با هزار التماس از یک نصاب بدست آوردم
سعی میکنم بزودی برا دانلود بزارم رو تایپیک

سوم اینکه دوستان جدید الورود مطالب قبلی رو بخونن تا سوال تکراری نپرسن و زودتر هم به جواب برسن

چهارم اینکه برای اینکه ببینید الجی اپز راه افتاده یا نه باید تلویزیون به اینترنت وصل بشه !!! خودش همینجوری که راه نمیوفته

پنجم اینکه دوستون دارم

عید غدیر مبارک همتون باشه

sasan440
16-11-2011, 12:00
سلام دوستان لطفا به سوالات زير در مورد lw57000 47 پاسخ بدبد؟

1 تصاوير روي سيستم ديجيتال كيفيتش چطوريه؟دركل كيفبت تصاوير عادي روش چطوره.

2 توسيستم ديجيتالش چند ثانيه ميبره تا شبكه رو عوض كنيم؟

3 ايا صفحش بازتاب نور داره

4 شهر ما نماينگي شاتل نداره براي اينترنت رايگانش ميشه از يه شركت ديگه استفاده كرد؟

5 براي كارت هديش حتما بايد سينما خانگي بخريم سينماي مناسب براي اين مدل چيه؟

vb-sosol
16-11-2011, 18:35
سلام به همه دوستان
یک نکته مهم اینکه از تاریح 15 آبان به بعد هدیه ها کمی تغییر کرده و مثلا 57000 و 65100 هدیشون شده 400 تومن
اگه کسی خریده و نصب کرده حتما به شرکت زنگ بزنید و تاریخ خرید رو قبل از 15 آبان اعلام کنید تا شامل هدیه 500 تومن بشید

دوم اینکه یکی از تیزرهای تبلیغاتی الجی رو با هزار التماس از یک نصاب بدست آوردم
سعی میکنم بزودی برا دانلود بزارم رو تایپیک

سوم اینکه دوستان جدید الورود مطالب قبلی رو بخونن تا سوال تکراری نپرسن و زودتر هم به جواب برسن

چهارم اینکه برای اینکه ببینید الجی اپز راه افتاده یا نه باید تلویزیون به اینترنت وصل بشه !!! خودش همینجوری که راه نمیوفته

پنجم اینکه دوستون دارم

عید غدیر مبارک همتون باشه

اول اینکه ای ول بابت اطلاع رسانیتون
من توی تابستون tv رو برداشتم به جای 300 تومن 500 تومن شارژ شد :31:

دوم اینکه خیلی مردی اگه این کار رو بکنی ایول داری
چون هنوز درست حسابی 3d رو نتونستم چک کنم فیلم رو هم که فرستادن بلوری هست که دستگاه ما dvd می خوره و این رو هم نمیخونه :41:

سوم اینکه راس میگه دوستان جدید الورود توجه کنن دیگه :10:

چهارم اینکه آموزش اتصالش رو هم اگه بزارید بازم خیلی مردید :27:

پنجم اینکه ما هم :11:

alikhandae
18-11-2011, 21:13
سلام دوستان من هنوز مودم رایگان دستم نرسیده و برای وصل شدن یا مودم خودم مشکل DNS می دهد و کانکت نمی شود هر DNS را زدم اما کانکت نشد میشه آنهایی که وصل هستند راهنمایی کنند در ضمن مدل تلویزیون بنده 57000 سه بعدی 47 اینچ در ضمن اینترنت صبانت دارم . متمنی است دوستان راهنمایی بفرمائید
:21::41:

seyedsoft
19-11-2011, 12:58
سلام دوستان لطفا به سوالات زير در مورد lw57000 47 پاسخ بدبد؟

1 تصاوير روي سيستم ديجيتال كيفيتش چطوريه؟دركل كيفبت تصاوير عادي روش چطوره.

2 توسيستم ديجيتالش چند ثانيه ميبره تا شبكه رو عوض كنيم؟

3 ايا صفحش بازتاب نور داره

4 شهر ما نماينگي شاتل نداره براي اينترنت رايگانش ميشه از يه شركت ديگه استفاده كرد؟

5 براي كارت هديش حتما بايد سينما خانگي بخريم سينماي مناسب براي اين مدل چيه؟

البته من 42 دارم ولی تاجاییکه بتونم جواب میدم

1- کیفیت تصاویر دیجیتال بسیار خوبه. تاجاییکه من تصاویر تلویزیون خودم رو با یکی از اقوام که اون هم 57000 42 اینچ داره و به ریسیور وصل کرده مقایسه کردم، تصاویر دیجیتال من بهتر و شفافتر بود که البته فکر کنم به علت بروز بودن سیستم دیجیتال ایران باشه چون ماهواره و ریسیور از فرمت mpeg2 استفاده میکنه ولی دیجیتال ایران mpeg4 هست و خب مسلما باید بهتر باشه

2- فکر میکنم حدود 2 ثانیه باشه

3- اگه منظورتون مثل تلویزیونهای قدیمیه نه! ولی خب به هرحال چون شفافه عکس لامپهاتون رو میتونید توش ببینید و خب یکمی هم از نور اطرافشون رو
ولی اونقدر نیست که اذیت کنه و مزاحم دید بشه

4- مودم براتون ارسال میشه؛ میتونید از همون مودم و اکانت یه شرکت دیگه استفاده کنید که البته هزینه اکانت رو باید بپردازید
چون الجی فقط با شاتل قرارداد داره

5- بله؛ فقط در صورتی که سینما رو بخرید و نصاب همزمان نصبشون کنه کارت هدیه تعلق میگیره

seyedsoft
19-11-2011, 13:08
سلام به همه دوستان
امروز دیدم کنار آواتارم زده "داره خودمونی میشه" و یک ستاره هم بهم دادن!
خوبه
به خودم امیدوار شدم و امیدوارم تونسته باشم عضو مفیدی تو این تایپیک باشم
امروز یکی از تجربیات جدید خودمو براتون میزارم

شبکه 11 دیجیتال یعنی آی فیلم بصورت دوزبانه پخش میشه. دوستان میتونن هم بصورت دوبله عربی و هم بصورت دوبله فارسی دریافت کنن. برای تغییر زبان اگه تلویزیونتون مثل من 57000 42 اینج باشه روی کنترل یه دکمه به اسمQ-menu هست که با زدن اون یه نوار پایین صفحتون میاد
با دکمه های جهت برید روی گزینه "زبان گفتار". روش ok کنید. لیست دو زبان عربی و فارسی رو بهتون نشون میده که میتونید انتخاب کنید و ok کنید. برای محو شدن نوار مجددا دکمه Q-menu رو فشار بدید.
کسانی که گیرنده دیجیتال دارن احتمالا روی کنترل یک دکمه بنام audio هست(روی کنترل پرو ویژن هست). با زدن اون میتونید زبان رو تغییر بدید.

هنوز وقت نکردم فایل سه بعدی رو آپدیت کنم
بزودی اینکارو میکنم
خیلی دوستتون دارم
یاعلی مدد

seyedsoft
19-11-2011, 13:18
راستی یه مطلب دیگه

برای انتقال صدای تلویزیون به سینما خانگی باید کابل اوپتیکال بخرید که خود الجی یه کابل سر پلاستیکی رو به قیمت 8500 میفروشه

من خودم هم از الجی گرفتم و البته الان پشیمونم! نه بخاطر کیفیتش بلکه بخاطر قیمتش
دوستانی که تهران تشریف دارند میتونند از پاساژ امجد این کابل رو تهیه کنند
میخواستم برای یکی از اقوام که اون هم مدل تلویزیون من رو داره کابل بگیرم. رفتم امجد تو خیابون جمهوری بعد از پل حافظ سمت راست. طبقه همکف- راهروی سمت راست تقریبا انتهای راهرو یک مغازه کابل و کانکتور فروشی هست. کابل اوپتیکال سرفلزی با یک سر یدکی گرفتم 6500 تومن.

یاعلی مدد

sasan440
19-11-2011, 14:10
البته من 42 دارم ولی تاجاییکه بتونم جواب میدم

1- کیفیت تصاویر دیجیتال بسیار خوبه. تاجاییکه من تصاویر تلویزیون خودم رو با یکی از اقوام که اون هم 57000 42 اینچ داره و به ریسیور وصل کرده مقایسه کردم، تصاویر دیجیتال من بهتر و شفافتر بود که البته فکر کنم به علت بروز بودن سیستم دیجیتال ایران باشه چون ماهواره و ریسیور از فرمت mpeg2 استفاده میکنه ولی دیجیتال ایران mpeg4 هست و خب مسلما باید بهتر باشه

2- فکر میکنم حدود 2 ثانیه باشه

3- اگه منظورتون مثل تلویزیونهای قدیمیه نه! ولی خب به هرحال چون شفافه عکس لامپهاتون رو میتونید توش ببینید و خب یکمی هم از نور اطرافشون رو
ولی اونقدر نیست که اذیت کنه و مزاحم دید بشه

4- مودم براتون ارسال میشه؛ میتونید از همون مودم و اکانت یه شرکت دیگه استفاده کنید که البته هزینه اکانت رو باید بپردازید
چون الجی فقط با شاتل قرارداد داره

5- بله؛ فقط در صورتی که سینما رو بخرید و نصاب همزمان نصبشون کنه کارت هدیه تعلق میگیره

:31:ممنون .

parvin20
20-11-2011, 09:28
با سلام من هم با استفاده از تجربيات شما سه روز پيش lw57000 رو با سينماي خانگي و بلوري خريدم . ولي هنوز نتونستم يه تصوير سه بعدي خوب توش ببينم . يه فيلم سه بعدي " اتحاد حيوانات " 800 مگابايتي با پسوند avi روي فلش به دستم رسيد ولي در حالت سه بعدي تصاوير سايه دارند . البته نحوه انتخاب سه بعدي رو به ما آموزش ندادند . براي حالت سه بعدي بايد كدام گزينه ها رو انتخاب كنم . كمكم كنيد .

ziyaee10
20-11-2011, 12:41
سلام دوستان من 27 مهر يك مدل سه بعدي 42 اينچ lw57000 با سينماي خانواده خريدم تو مشهد هنوز كارت هديه شارژ نشده و هدايا هم بهم نرسيده كسي هم از خدمات گلديران زنگ نزده ، ميشه منو راهنمائي كنيد

با تشكر

Mahiar0
20-11-2011, 20:43
سلام دوستان من 27 مهر يك مدل سه بعدي 42 اينچ lw57000 با سينماي خانواده خريدم تو مشهد هنوز كارت هديه شارژ نشده و هدايا هم بهم نرسيده كسي هم از خدمات گلديران زنگ نزده ، ميشه منو راهنمائي كنيد

با تشكر

الان این مدل
42 اینچ
lw57000
ال جی که گرفتیم با سینما خانگی
چه هدیه هایی داره؟
کارت هدیه اش چند تومانی است
مودم میدهند اینترنت میدهند؟ فیلم میدهند؟

برای ما هم همینطوره
فکنم اواسط مهر گرفتیم

pesartala2001
20-11-2011, 21:08
امروز بعد از ۴ ماهه هدیه های من که ۶ تا عینک و موشن کنترل و ۲ عدد فیلم همراه با مودم و اکانت بود به دستم رسید

Sent from my iPhone using Tapatalk

vb-sosol
21-11-2011, 12:11
هدیه من هم اومد و فیلم هم بلوری هست ولی خب دستگاه ما قادر به پخش dvd هست بلوری نمیخونه ! :13:
آیا راهی هست واسه تبدیل بلوری به DVD ؟

seyedsoft
21-11-2011, 12:12

با تشكر

سلام دوست عزیز
میتونید با واحد هدایا تماس بگیرید
09685

امیدوارم بزودی مشکل حل بشه

seyedsoft
21-11-2011, 12:17
با سلام من هم با استفاده از تجربيات شما سه روز پيش lw57000 رو با سينماي خانگي و بلوري خريدم . ولي هنوز نتونستم يه تصوير سه بعدي خوب توش ببينم . يه فيلم سه بعدي " اتحاد حيوانات " 800 مگابايتي با پسوند avi روي فلش به دستم رسيد ولي در حالت سه بعدي تصاوير سايه دارند . البته نحوه انتخاب سه بعدي رو به ما آموزش ندادند . براي حالت سه بعدي بايد كدام گزينه ها رو انتخاب كنم . كمكم كنيد .

سلام
اگه صفحات قبل رو با دقت مطالعه کنید چند سایت دانلود کلیپهای سه بعدی رو گذاشتم
الان هم چنتا دیگه اضافه میکنم به علاوه یک فروشگاه فیلمهای سه بعدی که قیمتهاش بنظرم خیلی مناسبه

اگه تصویرتون سایه داره ممکنه بتونید از تو تنظیمات درستش کنید
وقتی که حالت سه بعدی رو انتخاب کردید دکمه Q.menu رو بزنید و روی تنظیمات سه بعدی کلیک کنید
حالا تو سطر اول یه گزینه حالت سه بعدی دارید که جلوش یه عبارت چپ/راست نوشته
میتونید اون رو به راست/چپ تغییر بدید
شاید مشکل حل بشه
اگر حل نشد با واحد آموزش و پشتیبانی الجی 09685 تماس بگیرید البته اگه تهرانید میتونید84733 رو هم بگیرید.

seyedsoft
21-11-2011, 12:29
چند سایت دیگه واسه دانلود و خرید فایلهای سه بعدی:

این سایت برای خرید فیلمهای سه بعدی بروی بلوری یا هارد و یا حتی دی وی دی هست
بنظرم قیمتهاش مناسبه
بازم تاکید میکنم که من فقط معرفی میکنم و شناخت بیشتری ازشون ندارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایت هم فایلهای سه بعدی زیادی واسه دانلود داره ولی باید خودتون بگردید و خوباشو پیدا کنید
روش دانلود هم به این صورته که وقتی از روی عکس، کلیپ رو انتخاب کردید؛ تو صفحه ای که باز میشه یه کلید هست به اسم download video که وقتی روش کلیک کنید زیرش یه گزینه میاد که میتونید انتخاب کنید 3d video file یا 2d video file یا حالتهای دیگه اون کلیپ رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دقت داشته باشید که فایلهای با پسوند flv رو من نتونستم دانلود کنم ولی mp4 ها خوب بودند و از روی usb هم برای تلویزیون قابل خوندنه

این آخری هم یک صفحه از یک فروم دیگس که مربوط به یه فروشگاه سه بعدی هست

خب برای امروز بسه
خوش باشید

یا علی مدد

vb-sosol
21-11-2011, 12:36
seyedsoft جان قرار شد فیم 3d که از نصاب گرفتی آپلود کنی پس چی شد؟:5:

alikhandae
21-11-2011, 18:16
seyedsoft عزیز سلام
مشخصات : LED 57000 3D جدیداً گرفتم . کلیپهای3 الی 4 دقیقه ای از انیمیشنهای سه بعدی با کیفیت عالی دانلود کردم و توسط فلش نگاه می کنم ولی تصویر مثل تبلیغ مغازه ال جی بیرون از تلویزیون نمی آید و عمق آن غیر فعال می باشد (تا عدد 20 است ) البته بصورت سه بعدی میبینم . آیا کلیپ تبلیغاتی ال جی غیر از این فیلمها است یا چون بنده با فلش نگاه می کنم این چنین می باشد . دضمن می خواهم رایتر بلوری برای کامپیوتر بخرم چون کیسم را به تلویزیون وصل کردم آیا رایتر بلوری بخرم بهتره یا دستگاه بلوری و یا پلی تری بهتره البیته کارت گرافیکم 260 GTX و ساپورت خوبی از بازیها داره منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم . باتشکر

seyedsoft
21-11-2011, 23:41
seyedsoft جان قرار شد فیم 3d که از نصاب گرفتی آپلود کنی پس چی شد؟:5:

شرمنده به خدا
هنوز وقت نکردم
در اسرع وقت حتما اینکارو انجام میدم

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

seyedsoft عزیز سلام
مشخصات : LED 57000 3D جدیداً گرفتم . کلیپهای3 الی 4 دقیقه ای از انیمیشنهای سه بعدی با کیفیت عالی دانلود کردم و توسط فلش نگاه می کنم ولی تصویر مثل تبلیغ مغازه ال جی بیرون از تلویزیون نمی آید و عمق آن غیر فعال می باشد (تا عدد 20 است ) البته بصورت سه بعدی میبینم . آیا کلیپ تبلیغاتی ال جی غیر از این فیلمها است یا چون بنده با فلش نگاه می کنم این چنین می باشد . دضمن می خواهم رایتر بلوری برای کامپیوتر بخرم چون کیسم را به تلویزیون وصل کردم آیا رایتر بلوری بخرم بهتره یا دستگاه بلوری و یا پلی تری بهتره البیته کارت گرافیکم 260 GTX و ساپورت خوبی از بازیها داره منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم . باتشکر

سلام
البته کلیپهای اینترنتی عمق دار و جالب هم هست ولی بعد دوماه که من دنبال این مدل کلیپها میگردم چنتا بیشتر پیدا نکردم

کلیپهای خود الجی بسیار با کیفیته و خب سعی کردن به بهترین وجه عمق و بیرون زدگی رو نشون بدن
سعی میکنم بزودی یکی از تیزرهای الجی رو که از یه نصاب گرفتم براتون بزارم

یا علی مدد

irangulf
22-11-2011, 03:25
سلام من آخرای مرداد مدل 42 اینچ 57000 را گرفتم 1850000 تومن با سینمای خانگی به قیمت 300 تومن با 300 تومن کارت هدیه و مدل 47 اینچ که قیمتش 2690000تومن بود با کارت هدیه 400000 تومنی کمتر از 40 روز که 42 اینچ را گرفتم 47 اینچ قیمتش شد 2290000تومن با کارت هدیه 700000 تومن که در کل میشه 1900000 تومن یعنی من پول 47 اینچ دادم ولی 42 اینچ بردم که به نظرم این اصلا درست نیست تو ابن مدت کم از این به بعد اگه بخوام تلوزیون بگیرم یا به کسی پیشنهاد خرید بدم ال جی نیست به نظره منم تو کل تلوزیونا بهترین تصویر برای sharp هست ولی متاسفانه اون زمان که گرفتم شارپ مدل سه بعدیش تو بازار نبود یا من ندیدم چون تو جمهوری که نبود اون زمان

haniballecter1
22-11-2011, 14:10
سلام دوست عزیز ali_440magnum
من 42LW57000 خریدم با سینمای خانگی
ازش هم راضیم
الان که دارمش بعضی وقتها با خودم میگم کاش 47 اینچ خریده بودم که حدودا 500 تا گرون در میومد
تا الان هم که این پیج ها رو خوندم تفاوت آنچنانی در بین این دو مدل LW57000 و LW65100 ندیدم
بین این دو مدل هم حدودا 500 تومنی اختلاف هس
من اگه امکان مالی داشتم همون اول 47 اینچ میخریدم. به نظر میاد بین 47LW57000 و 42LW56100 ، همین سایز بزرگ رو ملاک بدی بهتر باشه تا نظر اساتید چی باشه. من که تو هایپر این دو مدل رو کنار هم می دیدم چشمی فرقی باهم نداشتن
یا علی

haniballecter1
22-11-2011, 14:20
سلام دوست عزیز edomanoo
اگه میتونی 42LW65100 بگیری از لحاظ قیمت حدودای 47LW57000 در میاد خواستی به این گزینه هم فکر کن
یا علی

haniballecter1
22-11-2011, 14:25
سلام به POROMA2008 عزیز
اگه خواستین به این سایتها هم یه سری بزنین بد نیست قیمت هم داره
tehranhdsat.blogsky.com
persia3at.info
البته فراموش نشود که معمولا قیمت اینترنتی کمی گرونتر هستش
با تشکر
یا علی

haniballecter1
22-11-2011, 16:01
سلام Neoonline عزیز
منم یه 42LW57000 گرفتم. مجیک موشن با 4 تا عینک تو کارتن بود.نصاب هم همون روز اومد نصب کرد.
موقع خرید کارت هدیه هم از 500 تا شده بود 400 تومن. اونم یکی دو روز بعد بردم فروشگاه برام همون 400 تومن رو نقد کرد و کارت هدیه رو هم دادم بهش.
بقیه چیزا هنوز دستم نرسیده.
چون خانومم عینکی هس یه عینک گیره ای هم گرفتم 10000 تومن که رو فریم عینک سوار میشه مثل عینک آفتابی که هر وقت نخواستی میتونی بزنی بالا:8:. از نمایندگی گلد ایران خواستم گفتن حدودای 25000 تومن بریز به حساب پست برات بیاره.:13:

به نظر نمی رسه پیچوندنی تو کار باشه الان فقط 5 تا عینک با مودم و اشتراک رایگان مونده.:5:

در مورد دانگل وای فای هم گفتن 70 80 تومن قیمتش هست که همون فروشگاه گفتش چرت گفتن 30 تومن:18:. یکی دو هفته دیگه تماس بگیر آوردیم بیا ببر.منم هنوز فرصت نکردم باهاشون تماس بگیرم:19:. در ضمن من از خ جمهوری قبل از کارگر گرفتم.

haniballecter1
22-11-2011, 16:12

سلام ashkan.t عزیز
به نظر میاد سایزش مناسب باشه. ولی اگه ریال براتون زیاد مهم نیس 47 هم خوبه.
به این سایت هم مراجعه کنید بد نیس.

با توجه به مطلب اگه تصاویر شما 720p و 576P هستش 42 اینچ خوبه که عموما این کیفیت رو شما بیشتر دسترسی دارین
ولی اگه 1080p زیاد میبینین سایز تلویزیون رو بالا ببرین بهتر هستش
با تشکر
یا علی

arash_a59
24-11-2011, 10:50
با سلام خدمت تمامی دوستان
یه سوال داشتم
اینکه میگند lw57000 توی تصاویری 2 بعدی full HD نیست درسته؟؟؟
لطفا یکی با سند و مدرک جواب بده خیلی برام مهمه
ممنونم.

msiiii
24-11-2011, 14:18
:5:تو رو خدا اینقدر نظرات چرت و پرت ندید با شما هستم= jabarsink2000 من خودم از تلویزیون lw 65100 استفاده میکنم و راضی هستم:5:

acetic2
24-11-2011, 18:08
دوستان من یه 42lw57000 دارم ، اینا قابلیت ظبط دارن ؟ مثلا برنامه تلوزیون رو رو USB

boy_teh
24-11-2011, 22:09
سلام
اواسط مهرماه یه 42LW65100 خریدم . البته بعد از کلی تحقیق راجع به تمام 3D های موجود تو بازار به همین مدل رسیدم . همون شب خرید نصاب اومد نصب کرد . یه Cinema هم خریدم . البته ارزونترینش رو خریدم فقط به خاطره 500 هزار هدیه و بعد فروختمش . خلاصه از نصاب فلش مموریشو گرفتمو فیلمای تبلیغاتیشو ریختم تو هارد و کلی حال کردم ;-)
قبل از این C6960 سامسونگ داشتم . وقتی اینو جایگزین اون کردم اولش کیفیت تصویر دو بعدیش زد تو ذوقم چون به تصاویر سامسونگه عادت کرده بودم . ولی با گذشته چند روز انقدر باهاش ور رفتم و تنظیمش کردم که به بهترین کیفیت رسیدم و الان کلی باهاش حال میکنم . نصاب دانگل وای فای پیشش بود گفت 65000 تومان ولی پول پیشم نبود نگرفتم .
نصاب بچه محلمونه . پرسیدم مغازه ها دانگل میارن یا نه گفت نه صداشو در نیار خود نمایندگی هم تعداد نمیاره چه برسه بده به فروشنده ها . گفت فروش نداره زیاد . کلا راضیه راضیم از این تی وی .
2تا ایراد داره که یکیش همین نداشتن گیرنده وای فای داخلی هیت و دومیش هم گیرنده کنترل جادوییش هست که حسگرش داخل تی وی نیست و اونم باید جدا وصل بشه . که این دوتا با هم 2تا ورودی USB رو اشغال میکنه و جایی واسه فلش سوم که مثلا فایل مدیا توش باشه نمیمونه . البته این سلیقه منه ها مگر نه به قول نصاب کشیدن و زدن اینا کاری نداره .
اما قراراه رو همه تی وی های بعدیه ال جی این دوتا جفتشون داخل تی وی قرار بگیرن و جزء امکانات داخلی باشن .
45 روزه هنوز هدیه هام که شامل : 5 تا عینک + فیلم بلو ری + مودم هست نیومده .(جشنوارم پائیزه بود)
کارت هدیه 500 تومنی بعد 32-33 روز شارژ شد .
چیز خاصی به ذهنم نمیرسه . سوالی بود در خدمتم

elino45
24-11-2011, 22:36
قبل از این C6960 سامسونگ داشتم . وقتی اینو جایگزین اون کردم اولش کیفیت تصویر دو بعدیش زد تو ذوقم چون به تصاویر سامسونگه عادت کرده بودم . ولی با گذشته چند روز انقدر باهاش ور رفتم و تنظیمش کردم که به بهترین کیفیت رسیدم و الان کلی باهاش حال میکنم .

دوست عزیر! ایا ایندو تی وی رو در کنار هم و با تصویر SD دوبعدی در کنار هم تست کرده اید؟ به نظرتان در تصاویر sd از سامسونگ مورد اشاره تان عقب تر است؟ این تنها شبهه ایست که باعث شده در خرید 47lw57000 مردد باشم.چون بیشتر تصاویری که تماشا می کنیم عملا sd هستند. ممنون...

alnt
25-11-2011, 10:37
با سلام دوست عزیز می خواستم بدونم بری پیگیری از اینکه هدایا بعد 45 روز هنوز برام نرسیده کجا باید تماس بگیرم مغازه ای که خریدم یا خود نمایندگی در تهران معمولا از کجا و یا تهراه هدایا رو برام میفرسن و چند روزه تحویل میدن ممنون چون من ساکن اصفهانم

boy_teh
25-11-2011, 16:41
دوست عزیر! ایا ایندو تی وی رو در کنار هم و با تصویر SD دوبعدی در کنار هم تست کرده اید؟ به نظرتان در تصاویر sd از سامسونگ مورد اشاره تان عقب تر است؟ این تنها شبهه ایست که باعث شده در خرید 47lw57000 مردد باشم.چون بیشتر تصاویری که تماشا می کنیم عملا sd هستند. ممنون...

بله . نه عقبتر نیست . رنگ و روی LW65100 بعد از تنظیماتی که کردم به نظرم طبیعیتر از C6960 بود . اگر بدونید C6960 دارای پنل شفاف هست (صفحه نمایشش مثل شیشه رفلکس میمونه) ولی LW65100 تقریبا مات هست . به همین دلیل تو سامسونگه مثل آیینه عکس و انعکاس نور رو میبینیم ولی این موضوع تو ال جی کمتر دیده میشه . گرچه همین براق بودن صفحه سامسونگ این توهم رو ایجاد میکنه که تصویر شفاف تری نسبت به ال جی داره . قضیه انتخاب شما فرق داره . شما اگر میخوای 3D بخری همین 57000 در حال حاضر انتخاب خوبیه .

با سلام دوست عزیز می خواستم بدونم بری پیگیری از اینکه هدایا بعد 45 روز هنوز برام نرسیده کجا باید تماس بگیرم مغازه ای که خریدم یا خود نمایندگی در تهران معمولا از کجا و یا تهراه هدایا رو برام میفرسن و چند روزه تحویل میدن ممنون چون من ساکن اصفهانم

09685 . ضمنا مال منم هنوز نرسیده . این یه حرکت ال جی خیلی هرس آدمو در میاره . تی وی از دور خارج داره میشه هنوز هدایاش نیومده ;-)

elino45
25-11-2011, 22:19
55lw5600 که مشابه 55lw57000 است قیمتش با توجه به نزدیکی ژانویه 2012 و معرفی مدلهای جدید 1400 دلار شده یعنی 1900000 تومن با دلار 1350 تومن. اینجا گلدیران می فروشد 42000000(3500000 با هدیه) . تازه از هدیه ها هم می برند !
بهتر است چند ماه دیگه صبر کرد تا اینها هم مجبور شوند قیمتها را کاهش دهند.
lg 2012:

Neoonline
27-11-2011, 12:45
سلام Neoonline عزیز
منم یه 42LW57000 گرفتم. مجیک موشن با 4 تا عینک تو کارتن بود.نصاب هم همون روز اومد نصب کرد.
موقع خرید کارت هدیه هم از 500 تا شده بود 400 تومن. اونم یکی دو روز بعد بردم فروشگاه برام همون 400 تومن رو نقد کرد و کارت هدیه رو هم دادم بهش.
بقیه چیزا هنوز دستم نرسیده.
چون خانومم عینکی هس یه عینک گیره ای هم گرفتم 10000 تومن که رو فریم عینک سوار میشه مثل عینک آفتابی که هر وقت نخواستی میتونی بزنی بالا. از نمایندگی گلد ایران خواستم گفتن حدودای 25000 تومن بریز به حساب پست برات بیاره.

به نظر نمی رسه پیچوندنی تو کار باشه الان فقط 5 تا عینک با مودم و اشتراک رایگان مونده.

در مورد دانگل وای فای هم گفتن 70 80 تومن قیمتش هست که همون فروشگاه گفتش چرت گفتن 30 تومن. یکی دو هفته دیگه تماس بگیر آوردیم بیا ببر.منم هنوز فرصت نکردم باهاشون تماس بگیرم. در ضمن من از خ جمهوری قبل از کارگر گرفتم.

مرسی آقا ما که سه هفته‌ای میشه خریدیم ولی هنوز خبری از مجیک موشن نیست این اسمارت تی‌وی هم بدون اون ریموت اصلاً استفاده ازش عذابه.

2hamidpeyk
27-11-2011, 20:50
سلام. من هفته قبل 5700گرفتم(٤٧اينچ) البته ازفروشنده خواستم تاريخ خريد را ١٢آبان بزنه كه قبول كرد. ١٠٠ تاهم كم كرد تا ازكارت گارانتي سينماخانواده استفاده كنم آخه دى وى دى بود ومدل بلوري داشت يك م ودويست بود. بجاش يه سينما خانواده بلورى بدون گارانتي برداشتم كه جمعا ٢١٠٠ براي تى وى و ٤٠٠ براى بلورى و١٠٠ هم بابت كارت گارانتي كه بتونم ٧٠٠ تومن هديه رو بگيرم كه شد ٢٦٠٠. با توجه به اينكه در بندرعباس تلويزيون قاچاق وبدون گارانتي زياده ومثلا 5610 سايز٤٧ رابدون گارانتى مى دادن ٢١٠٠(٢م و١٠٠هزار تومن) كه هرچى حسلب وكتاب كردم صرف با همين ٥٧٠٠ بود. ديروزم براى دوستم يكى خريدم كه با كارت گارانتى سينما(اونه فروشنده ميفروشه بدون گارانتى) درامد ٢٢٠٠ كه با كارت هديه اگه ٦٠٠ باشه ميشه ١٦٠٠ اگرهم ٧٠٠ شد نازه شصتش چون اونم تاريخ خريدش رو زدن ١٤ آبان ولي نمايندگى ميگفت ليست را رد كردم.
توكارتن مجيك موشن وكنترل معمولى +٤ عدد عينك بودكه البته رنگهاش نارنجى وسفيده كه اگه مشكي بود بهتره واصولا هرچى به نظرم درشتر باشه بهتره البته اينجا كه نيست. خودم وصلش كردم وكابل اينترنت راوصل كردم و نرم افزارش را آپديت كردم (منوي help)يه آپديت براش اومده بود. در ال جىapp هم ثبت نام كردم البته بايد برى سايتش و اطلاعات را تكميل كنى. دانگل وايرلس كه بهش بخوره اينجا نيست گفتم تهران برام بگيره اگه كسى آدرس داره ممنون ميشم.
رسيور Vuپلاس دارم كه كانال اسكايپ اسپورت 3Dرا باهاش ديدم خيلى خوب بود. البته همونطور كه دوستمون گفت چون به نسبت سامسونگ صفحه اش براق نيست اولش يه كم تصاوير sd توذوق ميخوره ولى با تنظيم خيلى بهترميشه ودرمجموع تصويرش خوبه اگه دوستان خبره تنظيم خوبي دارن اطلاعاتش را بزارن.
دررابطه با DLNA كه تلويزيون باهاش سازگاره و ميشه بصورت بيسيم محتواي فايلهاي مديا را رو از رو موبايل و لب تاپ و...رو تي وى ديد من هنوز نتونستم راش بندازم ونرم افزار نرو را هم رو لب تاپ نصب كردم كه شناسايى نكرد خود تى وى پيغام داد نرم افزارPLEX MEDIA SERVERرا نصب كنيد كه ازنكار رو كردم جواب نگرفتم اگه كسى موفق شده اطلاعات بده چون واقعا چيز بدربخورى.
دررابطه با پخش فيلم ٣بعدى از لب تاپ با كابل HDMAمشكلى نبود ولى رو فلش فيلمهاي كيفيت بالا چندتا مشكل خوردم اول كه فلش با FAT32 فايل بيشتر نميشه روش ريخت واگرفرمتش را با كليك راست وتغير فرمتش را NTFSكنيد برخى ها اصلا صدا نداشت! يكى دوتا هم صداش كه بصورت پيش فرض انگليسى بود فرانسه پخش كرد. فرمت فيلمها MKVبود. اگه كسى راه حلى داره ممنون ميشم.
دنبال هارد وايرلش اكسترنالم ولي قيمت كشيده بالا مثلا وسترن ديجيتال ٢ ترابايت كه ٢٠٠ بوده شده ٣٢٠!!البته قبلش بايد اين پخش وايرلسش رو را بندازم.
دوستان راهنمايى كنن ممنون ميشم. كلا من اي ٤ميت تي وي كه تو اين شش هفت سال خريدم و تا الان كه ازش راضيم.

ressaa
28-11-2011, 20:48
55lw5600 که مشابه 55lw57000 است قیمتش با توجه به نزدیکی ژانویه 2012 و معرفی مدلهای جدید 1400 دلار شده یعنی 1900000 تومن با دلار 1350 تومن. اینجا گلدیران می فروشد 42000000(3500000 با هدیه) . تازه از هدیه ها هم می برند !
بهتر است چند ماه دیگه صبر کرد تا اینها هم مجبور شوند قیمتها را کاهش دهند.
lg 2012:

از کجا معلوم که قیمت ها رو کاهش میدن؟ اینا اگه میخواستن کاهش بدن که از همون اول اینقدر روش نمیکشیدن؟
یعنی بی انصاف تر از این حرفان....:angry:

bbme
28-11-2011, 21:12
بالاخره هدیه ی ما رسید ما تلویزیونمون رو 29شهریور خریدیم ولی تو هدیه های پاییزه بودیم هدایا:6تا عینک سه بعدی رنگی با اینترنت یک ساله ی شاتل128 و با کارتون سه بعدی فول اچ دی شیطون ترین شیطون ها

appadanax
29-11-2011, 04:44
بله ترافیکش 2.5گیگه نه 25گیگ!گه واقعا برای یکسال خیلی کمه .در واقع تو تبلیغاتشون باید بگن یکماه اینترنت رایگان نه یکسال!!که البته من با شاتل تماس گرفتم گفتن منطقه مخابراتی شما ظرفیتش تکمیله فعلا سرویس نمیدیم!دوستانی که گرفتن توضیح بدن که فقط تماس گرفتن یا از طرف شرکت شاتل کسی هم برا نصب اومد؟قضیه اون کارته که شماره سریال داره چیه؟!:blink:

خیر ترافیک برای یک سال 25G هست. من خودم فعال کردم.

appadanax
29-11-2011, 05:32
جوایز من بعد دو ماه ونیم بدستم رسید کارتم پانصد هزارتومان شارژ شد تلویزیونم led lw65100هست فیلم سه بعدی که به من دادن داخل جعبه یه دیسک بود اما رو جلد سی دی زده بود دیسک1 دیسک2 فکر کنم زحمت کشیدن و یه دونشو ورداشتن
بله برای من هم یک DVD داشت. البته موقع خرید هم گفته بودن که یکی قراره بدهند. من 57000 گرفتم از همه چیش راضیم فقط نمیدونم چرا دانگل WiFi رو روی خودش نگذاشتن. من با کابل به مودم 4 پورت ADSL وصل گردم. اگر تنظیمات مودمتون رو روی PPoE بزارین، وقتی مودم رو روشن می کنید اینترنت تا پشت مودم میاد و چون مودم از DHCP پشتیبانی می کنه، هر وسیله ای که با کابل Lan یا وایرلس مثل TV خودکار به نت وصل میشه.

علی جهان
29-11-2011, 12:32
[سلام دوستان . اینترنت من دیروز وصل شد. وقتی برای دیدن کلیپ به سایت vatantybe رفتم.علامت F9 اومد یعنی اینکه بایدفلش پلیر 9 رو نصب کنم. یعنی با این حساب نمی تونم هیچ کلیپی رو از اینترنت ببینم؟

babak-89
29-11-2011, 16:09
سلام دوستان
ميخواستم بدونم هدايا بعد از چند روز به دستتون رسيد؟
و كارت هديه شما بعد از چند روز شار‍ژ شد؟
براي من بعد از گذشت حدود 50 روز از خريد نه هدايا به دستم رسيده و نه كارت هديه ام شارژ شده (بيشتر از يك ماهه كه شماره كارت هديه رو به الجي اعلام كردم) اين تاخير طبيعيه ؟

boy_teh
29-11-2011, 21:01
سلام دوستان
براي من بعد از گذشت حدود 50 روز از خريد نه هدايا به دستم رسيده و نه كارت هديه ام شارژ شده (بيشتر از يك ماهه كه شماره كارت هديه رو به الجي اعلام كردم) اين تاخير طبيعيه ؟

سلام
من هفدهم مهر خرید کردم .
کارت هدیه من 32-32 روزه شارژ شد . سعی کن پیگیری کنی . ولی هنوز هدایا به دستم نرسیده . واقعا این قضیه هدایاش اعصاب خورد کنه . خوبیه سامسونگ نسبت به ال جی همینه که همون موقع نصب همه هدایاشو بهت میدن و حتی اینترنتم برات تست میگیرن و بهت تحویل میدن . میخوام زنگ بزنم آبرو بری :21: قفلی بزنم روشون که بفرستید وگرنه تبلیغات منفی میکنم روتون . هماهنگ شید یه روز همه کلید کنیم روشوون . این چه وضعیه فروشندشون گفت حداکثر 45 روز . گفت 30 روزه 100% میرسه . همه چیزش خوبه ولی این یه قلم :2:

babak-89
29-11-2011, 22:42
سلام
من هفدهم مهر خرید کردم .
کارت هدیه من 32-32 روزه شارژ شد . سعی کن پیگیری کنی . ولی هنوز هدایا به دستم نرسیده . واقعا این قضیه هدایاش اعصاب خورد کنه . خوبیه سامسونگ نسبت به ال جی همینه که همون موقع نصب همه هدایاشو بهت میدن و حتی اینترنتم برات تست میگیرن و بهت تحویل میدن . میخوام زنگ بزنم آبرو بری :21: قفلی بزنم روشون که بفرستید وگرنه تبلیغات منفی میکنم روتون . هماهنگ شید یه روز همه کلید کنیم روشوون . این چه وضعیه فروشندشون گفت حداکثر 45 روز . گفت 30 روزه 100% میرسه . همه چیزش خوبه ولی این یه قلم :2:
من چند بار زنگ زدم همش مثل طوطي همون حرفاشون رو تكرار ميكنن اصلا گوش نميكنن كه من چي ميگم!
آخرين بار هم كه زنگ زدم گفتن هدايا رو چون با پست عادي ميفرستيم حتما هداياي شما تو راهه!! اگه پياده آورده بودن تا حالا رسيده بود. :دي

edomanoo
29-11-2011, 22:55
سلام دوستان

اوضا ال جی مثل اینکه خرابه . الان کارت من 35 روز گذشته شارژ نشده زنگ زدم میگم گفتین سی روزه شارژ میشه حداکثر اما الان 5 روزم بیشتر گذشته چرا شارژ نشده . میگن یه مشکلی پیش اومده بودجه نداریم تا دو هفته آینده شارژ میشه

آخه این درسته تو تبلیغات نوشتن حداکثر سی روزه . ولی اینطور که بنظر میاد کارت 45 تا 50 روزه شارژ میشه

باقی هدیه ها هم بعد از گذشت 35 روز تازه میگه تا سه هفته آینده میرسه . باید انبار پر شه

با ترفند هدیه مشتری ترغیب به خرید می کنن . ولی کی بدن خدا می دونه

BEHZAD2007
29-11-2011, 23:38
سلام دوستان ارزونترین سه بعدی الجی 42 با کیفیت خوب و تیونر دیجیتال چیه که شامل جشنواره هم بشه شرایط جشنواره چیه
با تشکر

boy_teh
30-11-2011, 19:30
---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

من چند بار زنگ زدم همش مثل طوطي همون حرفاشون رو تكرار ميكنن اصلا گوش نميكنن كه من چي ميگم!
آخرين بار هم كه زنگ زدم گفن هدايا رو با پتن ما چوست عادي ميفرستيم حتما هداياي شما تو راهه!! اگه پياده آورده بودن تا حالا رسيده بود. :دي

من که امروز 9/9/90 هرچقدر زنگ زدم . تلفن گویاشون قاطی داشت . 3 رو میگرفتم که به واحد هدایا وصل شم . همینطوری تو نوبت میموندم یهو کلا قطع میشد . اعصابم خورد شد دیگه نگرفتم .

اوضا ال جی مثل اینکه خرابه . الان کارت من 35 روز گذشته شارژ نشده زنگ زدم میگم گفتین سی روزه شارژ میشه حداکثر اما الان 5 روزم بیشتر گذشته چرا شارژ نشده . میگن یه مشکلی پیش اومده بودجه نداریم تا دو هفته آینده شارژ میشه

آخه این درسته تو تبلیغات نوشتن حداکثر سی روزه . ولی اینطور که بنظر میاد کارت 45 تا 50 روزه شارژ میشه

باقی هدیه ها هم بعد از گذشت 35 روز تازه میگه تا سه هفته آینده میرسه . باید انبار پر شه

با ترفند هدیه مشتری ترغیب به خرید می کنن . ولی کی بدن خدا می دونه

قضیه پیش اومدن مشکل و این حرفا یه جمله های از قبل آموزش داده شده به این اپراتورهاست که به مشتری ها میگن چه یه روز گذشته باشه چه 50 روز . برا من اس ام اس معذرت خواهی اومد که به علت مشکل و این صحبتا واریز مبلغ هدیه شما به تاخیر میوفته . در صورت واریز به شما پیام میدیم . که 3-4روز بعد پیام اومد مبلغ هدیه واریز شد و ...
همیشه یه جای کار ایرانیا میلنگه . ال جی مشکل نداره . 100% مشکل از این گلدیرانه . خراب کرد:2:
همش تو خونه به من میگن چی شد پس این هدایا . مگه تو تحقیق نکردی که اینو بگیریم :41: آبرومونو بردن این گلدیرانیا :45:تی وی جدید داره میاد هدیه های اینا نیومد .

faz77l
30-11-2011, 23:43
سلام من تازه با این سایت اشنا شده ام وتمام 58 صفحه را خوانده ام می خواستم ببینم بلاسمای 3 بعدی الجی مدل pz9500 از چه نوع تکنولوزی 3بعدی استفاده می کند و ایا کیفیت 2 بعدی و3 بعدی به بای تلوزیون lw5700 ld می رس لطفا زود تر جوابم را بدهید با تشکر:10:

vb-sosol
01-12-2011, 00:02
یکی این فیلم های 3d خود ال جی رو بذاره
بابا توی کف موندیم

ziyaee10
01-12-2011, 10:52
سلام دوستان من 28 مهر خريد كردم 29 مهر هم نصب كردم همون روزم شماره كارت هديه رو تماس گرفتم به بخش هدايا 09685 دادم يك ماه گذشت ديدم خبري نشد تماس گرفتم واسه پيگيري گفتن 5 آذر شارژ ميشه بعد باز تماس گرفتم گفتن 15 آذر ، امروزم كه زنگ زدم مي‌گن 25 آذر !!!!!!!!!!!!!!:46:
خبري از ساير هدايا هم نيست ، مي‌گن زنگ ميزنيم و آدرس و مي‌پرسيم

amirreza1362
01-12-2011, 11:43
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من دیروز رفتم یدونه 47 اینچشو گرفتم لبته مدل 57000 قراره امروز بیان نصب کنن که تا الان نیومدن اونو من خریدم 2290 تومن البته کارت هدیشو خوده فروشنده برداشت که منم یدونه سینمای خانگی 230 تومنی برداشتم که اونم میخوام بفروشم بره مابقی پول رو هم در 3 قسط بهش دادم که خیلی هم راضی بود
میخوام خدمت دوستان بگم که کارت هدیش اصلا مشکلی برای من نداشت چون اصلا فروشنده بمن نداد و از پول تلوزیون کم کرد الان خیلی هیجان دارم برم ببینم چجوریه دوستان عزیز بنظر شما این تی وی خوبه؟؟ یا اینکه پولمو دور ریختم؟؟

babak-89
01-12-2011, 14:42
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من دیروز رفتم یدونه 47 اینچشو گرفتم لبته مدل 57000 قراره امروز بیان نصب کنن که تا الان نیومدن اونو من خریدم 2290 تومن البته کارت هدیشو خوده فروشنده برداشت که منم یدونه سینمای خانگی 230 تومنی برداشتم که اونم میخوام بفروشم بره مابقی پول رو هم در 3 قسط بهش دادم که خیلی هم راضی بود
میخوام خدمت دوستان بگم که کارت هدیش اصلا مشکلی برای من نداشت چون اصلا فروشنده بمن نداد و از پول تلوزیون کم کرد الان خیلی هیجان دارم برم ببینم چجوریه دوستان عزیز بنظر شما این تی وی خوبه؟؟ یا اینکه پولمو دور ریختم؟؟
به نظر من به قيمتش ميارزه.:20:
در مورد كارت هديه هم اگه همه فروشنده ها اينطوري قبول كنن خيلي خوب ميشه.:10:

babak-89
01-12-2011, 14:50
سلام دوستان من 28 مهر خريد كردم 29 مهر هم نصب كردم همون روزم شماره كارت هديه رو تماس گرفتم به بخش هدايا 09685 دادم يك ماه گذشت ديدم خبري نشد تماس گرفتم واسه پيگيري گفتن 5 آذر شارژ ميشه بعد باز تماس گرفتم گفتن 15 آذر ، امروزم كه زنگ زدم مي‌گن 25 آذر !!!!!!!!!!!!!!:46:
خبري از ساير هدايا هم نيست ، مي‌گن زنگ ميزنيم و آدرس و مي‌پرسيم
كارت هديه من بعد از 34 -33 روز شارژ شد . ( بهتره تو تبليغاتشون بگن حداقل 30 روز طول ميكشه كارت شارژ بشه نه حد اكثر)
بقيه هدايا هم كه قربونشون برم بعد از گذشت 50 روز هنوز ازشون خبري نيست.:13:

boy_teh
01-12-2011, 18:23
امروز 10/9/90 زنگ زدم واحد هدایا شاکی که چرا نیومده . گفتم هفده مهر خریدم هنوز نیومده . گفت تازه آدرس شما سی ام آبان ثبت شده . گفتم یعنی چی ؟ ادرسو ما هم تو مغازه دادیم هم به نصاب . خلاصه دختره یه سری دری وری های از قبل آماده و تکراری تحویل ما داد و گفت تا آخر هفته بعد میرسه . ولی از این قولها زیاد دادن . ببینیم اینبار میرسه یا نه :41:
گلدیران دیگه شده چوپان دروغگو .

amirreza1362
01-12-2011, 19:47
مال منو اومدن نصب کردن کنترل جادویش هم توش بود نخواستم فعلا نصب کنم موند هدایاش که اونم ببینیم کی میاد واسه کارت هدیه هم که گفتم فروشنده برداشت که لازم نبود من خودم معطلش بشم

boy_teh
01-12-2011, 21:42
کسی کد ورود به منوی مخفی 42LW65100 رو داره ؟
کلا چه اطلاعاتی از این تی وی دارید ؟

babak-89
01-12-2011, 23:20
امروز 10/9/90 زنگ زدم واحد هدایا شاکی که چرا نیومده . گفتم هفده مهر خریدم هنوز نیومده . گفت تازه آدرس شما سی ام آبان ثبت شده . گفتم یعنی چی ؟ ادرسو ما هم تو مغازه دادیم هم به نصاب . خلاصه دختره یه سری دری وری های از قبل آماده و تکراری تحویل ما داد و گفت تا آخر هفته بعد میرسه . ولی از این قولها زیاد دادن . ببینیم اینبار میرسه یا نه :41:
گلدیران دیگه شده چوپان دروغگو .
جالبه !! به من هم تاريخ نصبم رو 10 روز بعد از تاريخ واقعي نصب tv ميدن و ميگن اين تو سيستم ما ثبت شده!!:18:

seyedsoft
02-12-2011, 08:41
با سلام خدمت تمامی دوستان
یه سوال داشتم
اینکه میگند lw57000 توی تصاویری 2 بعدی full HD نیست درسته؟؟؟
لطفا یکی با سند و مدرک جواب بده خیلی برام مهمه
ممنونم.

اتفاقا تو تصاویر دوبعدی فول اچ دی هست
ولی تکنولوژی سینما سه بعدی الجی باعث میشه تصاویر سه بعدی فول اچ دی نباشه چون نصف فریمها برای چشم چپ و نصف دیگه برای چشم راست ارسال میشه(با توجه به عینک پسیو)

seyedsoft
02-12-2011, 08:46
سلام من تازه با این سایت اشنا شده ام وتمام 58 صفحه را خوانده ام می خواستم ببینم بلاسمای 3 بعدی الجی مدل pz9500 از چه نوع تکنولوزی 3بعدی استفاده می کند و ایا کیفیت 2 بعدی و3 بعدی به بای تلوزیون lw5700 ld می رس لطفا زود تر جوابم را بدهید با تشکر:10:

تکنولوژی اکتیو هست

چون
1-عینکهاش گرونه
2-هدایای جشنواره هاش کمتره
3-دوتا عینک بیشتر نداره
4-تکنولوژیش قدیمیتره

من پیشنهاد میکنم 57000 بردارید

seyedsoft
02-12-2011, 08:53
خیر ترافیک برای یک سال 25G هست. من خودم فعال کردم.

دوست عزیز اشتباه میکنید

2.5 گیگ هست
من هم دارم و 6 گیگ هم اضافه تر خودم خریدم که چون تو هدایای شاتل بود برام دوبرابر شارژ کرد و شد 12 تا با 2.5 قبلی جمعش شد 14.5 برای یکسال

ressaa
02-12-2011, 12:22
دوست عزیز اشتباه میکنید

2.5 گیگ هست
من هم دارم و 6 گیگ هم اضافه تر خودم خریدم که چون تو هدایای شاتل بود برام دوبرابر شارژ کرد و شد 12 تا با 2.5 قبلی جمعش شد 14.5 برای یکسال
کلا چقدر پول دادی که ترافیک اضافه=12گیگ بخری؟

2hamidpeyk
02-12-2011, 22:01
اساتيد گرامى قديمى
اگركسى سيستم DNNA تلويزيون 5700 رو راه انداخته منو راهنمايي كنه.(پخش محتواى مديا دجيتال بيسيم از روي PCوموبايل و... رو تى وى)
من با كابل به اينترنت وصل كردم وصله وآپديت هم هست IP تلويزيون رو هم تو مودوم وايرلس تعريف شده. نرو رو ازرو سى دى TVنصب كردم فايده نداشت.
نرم افزارPLEX رو هم كه تى وى پيغام داده بود نصب كردم وتى رو رو شبكه رو لب تاپ ديده ميشه ولى وصل(سينك) نميشه و TVهم كه اسكن ميكنه چيزى پيدا نميكنه.
دانگل وايرلس ازكجا ميشه خريدوچنده؟
من شهرستانم كمممممممممممممممممك. 

ziyaee10
03-12-2011, 12:34
سلام دوستان بالاخره پنجشنبه گلديران sms زد كه كارت شما شارژ شده ، حالا فقط موند هدايا كه بايد ببينيم چقدر طول مي‌كشه.
راستي دوستان عملكرد اينترنت lw57000 چطوره به نظرتون؟

2hamidpeyk
03-12-2011, 15:37
معلومه بستگی به سرعت اینترنتی که اکانت گرفتی داره وساعت اتصال.
بعدش یه کمی از تبلت مثل آیپد و موبایل در سرعت مشابه کمتره. تایپ کردن با استفاده از نشانگر مجیک موشن ودونه دونه رو صفحه کلید نمایش داده شده سخت و حوصله بر . هنوز وقت نکردن اپلیکیشن موبایل که برای آیفون والبته موبایلهای اندرویدی دانلودکنم ولی اگه بشه از رو موبایل مستقیم روش تایپ کرد بدنیست. کلا بدردوب گردی نمی خوره مگه وسیله دیگه دم دست نداشته باشی.
ازنظر دیدن فیلم دانلود شده ازاینترنت من تجربشو رو اون نداشتم ولی مثلمه که حجم حافظه تی وی کمه وحتی اپلیکیشن هم اگه بخوای زیاد دانلود کنی بهتره ازکامپیوتر دانلود ورو فلش بریزی که جا بشه. البته اپ های ال جی فعلا که خیلی .....ی است!.

zahedkhan
04-12-2011, 10:28
باسلام،من هم 47lw5700 'گرفتم،كيفيتش خوبه ازش راضيم اما اين گلد ايران و خدمات پس از فروشش افتضاحه:1/9/90 خريدم،2/09/90 نصاب اومد نصب كرد،اما 1-تاريخ نصب 8/9/90 ثبت كرده2- مدل رو بجاي 47 زده بود 42، 3-بابت كابل اپتيكال كه 7 تومن پولشه 12 تومان گرفت.4-در مورد راه اندازي DLNA ازش پرسيدم هيچي نمي دونست.
حالا بريم سراغ واحد هدايا: ديروز بهم زنگ زدند كه شماره كارت هديه رو بهمون بگو.ما هم امروز زنگ زديم و گفتيم بعد متوجه شدم كه بجاي47 اينج 42 اينچ ثبت شده،كلي پيگيري كردم گفتند بايد فاكتور خريد و نصب و گارانتي رو برامون فاكس كني.منم فوري براشون فاكس نمودم.بالاخره پس از كلي پيگيري مشخصات درست ثبت شد،بعد در مورد تاريخ شارژ پرسيدم گفتند يك ماه طول مي كشه.(اي بابا شما كه گفته بوديد حداكثر يكماه از تاريخ خريد در حالي كه اينجوري مي شه 45 روز).شما شاهد باشيد.
حالا بعد از اين همه گلايه و درد دل به اين نتيجه رسيدم كه كاش مي رفتم سامسونگ مي گرفتم،هداياش نقد نقد،و اين همه حرص نمي خوردم.
آخرشم نفهميدم اين DLNA چطور راه مي افته؟

zadis
04-12-2011, 13:16
دوستان میشه لیست قیمت رو بزارید . ممنون

moeen77
05-12-2011, 23:00
سلام کس ازمدل pz9500 نداره اگر داره می خواستم به چند تا سوالم جواب بده ایا 3 بعدیش fiker دارد :18:زاویه دید 3 بعدی اش چند است :18:قیمت 60 اینچش چقد است :18:کنترل مجیک موشنش توی کارتن است :18:شکل عینکش چیست :18:وایا می ارزد بول خرج کنیم و و بخریمش :21:تو کاتنش چند تا عینک است :18:در کل شما ازش راضی هستید :2:با تشکر

moeen77
05-12-2011, 23:01
سلا من شنیدم تلوزیون های 3 بعدی اکتیو را در اینده می شود به بسیو تبدیل کرد ایا درست است:40:

moeen77
05-12-2011, 23:02
سلام من می خواهم lw9500 3 بعدی را بخرم اما تو ایران نیست شما فکر می کنید می اید:18:

moeen77
05-12-2011, 23:05
سلام باتشکر از شما من می خوام یک تلوزیون از بانه بگیرم به نظر شما با این که گارانتی ندارد کار عاقلانه ای است ایا شما تلوزیونی را از بانه خریدید مشکلی برای تلوزیونتان بیش امده است با تشکر :40:

moeen77
05-12-2011, 23:07
سلام سوالی از شما داشتم ایا درست است تلوزیون های سینما 3 بعدی را اگر از فاصله ی 2.5 متری به بعد ببینیم دیگر 3 بعدی نیست

moeen77
05-12-2011, 23:08
سلام می خواستم ببینم کیفیت و کنتراست تلوزیون های بلاسما به بای تلوزیون های فول ال ای دی نانو می رسد

moeen77
05-12-2011, 23:10
به نظر شما دستگاه بلوری بخرم ایا درست است که فیلم های 3 بعدی را روی هارد اکسترنال می ریزند حود قیمت 100 فیلم روی هرد اکسترنال با خود هار چقدر است:10:

moeen77
05-12-2011, 23:11
سلام بلاسماهای 2012 الجی ممکن است 3 بعدی بسیو باشند

amir3852
06-12-2011, 01:03
به نظر شما دستگاه بلوری بخرم ایا درست است که فیلم های 3 بعدی را روی هارد اکسترنال می ریزند حود قیمت 100 فیلم روی هرد اکسترنال با خود هار چقدر است:10:
با سلام
دوست عزيز خواهش ميكنم گول سايتهاي متبلغ را نخوريد چون زماني كه فيلم رو روي هارد به شما ميدهند كه ديگه حالت سه بعدي واقعي رو نداره
تنها حالت سه بعدي زمانيه كه شما با داشتن بلوري سه بعدي و تلويزيون سه بعدي به تماشاي اين فيلم بپردازيد
منظورم كاملا واضحه تمامي اين سايتها به دروغ تبليغ ميكنند كه روي هارد فيلم سه بعدي ميدن و اين حالتي كه شما اصلا اين فيلم رو سه بعدي نميبينيد - يعني سه بعدي واقعي نيست و با نرم افزار هاي كانورت شده اونها رو به سه بعدي تبديل ميكنند
نمونه محصولات سه بعدي مربوط به تكنولوژي IMAX - و تعدادي كمپاني محدود هستش كه توي ايران و در تمام دنيا بصورت بلوري ارائه ميشه و حداقل حجم 25 گيگ رو دارند
موفق باشين

amir3852
06-12-2011, 01:31
دوستان عزيز
سلام من هم ديروز يك سري كامل 47LW65100 خريدم و ازش واقعا راضيم چون خيلي توي اينترنت گشتم و اين مدل عالي بود در ضمن سينماي خانگي كه گرفتم 790HTS هستش كه باتوجه به ورودي 2 تايي HDMI و همچنين اپتيكال كاراييش خيلي عالي شده و صداي اون رو هم توي بلوري و هم با DVD روي صداي DTS 5.1 كاناله گوش كردم و به نظرم خيلي عالي اومد چون چند تا سينما خانگي با ماركهاي ديگه ديدم كه متدسفانه اسم نميبرم ولي سخت افزار كانورت صداي DTS رو ندارند و عملا شبيه سازي ميكنند اگه برين توي سايتهاي معتبر دنيا مثل Energy Saver يا DTS يا Dolby ميبينيد كه بشتر محصولات ال جي داراي نشان و گواهينامه از اين مؤسسه هستند من كيفيت تصوير سه بعدي خيلي برام مهم بود و از هر زاويه اي كارتون Tangled رو كه ديدم هيچ فرقي نداشت و همون وضوح تصوير و شفافيت رو داشت و تصوير فوق العاده سه بعدي بود البته تنظيمات رو دستي كردم و روي 200 هرتز تنظيمش كردم بدون هيچ پرشي بدون هيچ فليكر فركانسي يا پارازيت و حتي بدون اينكه مشكلي توي تصوير بوجود بياد معركه بود
كارت هديش رو هم 600 برامون زدند و همين ديروز نصاب اومد نصب كرد اطلاعات علمي من بيشتر از نصاب بود و كم آورد و فقط نصب كرد و رفت در مورد وايرلس اين تلويزيون بايد حتما دانگل وايرلس بخرين و يك چيز خيلي مهم حتما راهنماي كاربرشو بخونين و با دقت بخونين چون اين مدل دانگل نداره خود شركت بايد براتون بفرسته و كنترل جادويي و لوح بلوري و 5 عينك و مودم و غيره و دانگل رو گفتند تا چند روز آينده پست ميكنند برام و براي اينترنت هم فعلا از شاتل گرفتن كه نميدونم چجوريه چون خودم 2 مگ پارس آنلاين دارم و سعي كردم راش بندازم كه نشد توي تمامي سايتهاي ال جي انگليسي و آمريكايي هم توضيح مربوطه رو داده در ضمن خيلي از دوستان نوشتند كه هداياي ما نرسيده و غيره بايد عرض كنم من خودم سال گذشته بعد از تبليغ يك هفته اي بلوريهاي سه بعدي توي نمايشگاه كانادا از سايت ال جي كه همون آمازون بود خريداري كردم و يك شركت توي تهران
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آقاي شورشي اين محصول رو با يك رايتر 10 سرعته از آمازون برام خريدند و يك ماهه به دستم رسيد تنها چيزي كه داخل كارتنش بود كنترل و باطري و دو عدد سي دي و يك عدد كابل AV بود حتي كابل HDMI روش نبود منظورم اينه كه خدا رو كشر كنيد توي ايران با گذشت چند ماه حداقل اين هدايا رو ميدن اگه توي خارج بودين كه حتي كابل هم بهتون نميدادن و هزينه ميگرفتند
الان دربه در دنبال كابل HDMI ورژن 1.4 هستم و باورتون ميشه تا حالا همين فروشنده هاي عزيز ال جي خيلي كم اين قضيه رو متوجه شدن دوستان عزيز دقت كنند توي تمامي صفحات ال جي نوشته حتما براي سه بعدي درست و عالي بايد از كابل HDMI ورژن 1.4 بايد استفاده كنين در غير اينضورت تصوير و صداي نادرست دارين
اين يك واقعيت و ميتونين توي سايتهاي معتبر خارجي تفاوتش رو ببينين
من فقط به دليل سه بعدي و كيفيت تصوير بالاي اون و 200 هرتز بودنش خريدم و فقط هم ال جي ميخرم
حالا هديه بده يا نده خيلي مهم نيست تا حالا هر مشكلي پيش اومده سريع رفعش كردن نميدونم مشكل دوستان عزيزمون چيه كه اينقدر طول كشيده در مورد بلوري و بقيش رو من خودم تهيه كردم و فيلمهاشم با سرعت بالا دانلود ميكنم
در ضمن اون عزيزاني كه قصد دارند محصولي منطبق با خود سايت اصلي ال جي توي آمريكا بخرن حتما بايد از سايتهاي مثل آمازون خريد كنند چون طبق گفته خود شركت هر محصولي منطبق با منطقه قاره اي توليد ميشه و نبايد توقع داشته باشين كه بعضي از آيتمهاش كار كنه يا نه توي دفترچه راهنما هم توضيح داده شده
اميدوارم دوستان از محصولي كه خريدند راضي باشن من كه با سه بعديش دارم حال ميكنم
خيلي خفن اينترنتش رو هم راه ميندازم و تست ميكنم و بهتون خبرشو ميدم
در ضمن اگه اينترنت خفن ميخوان كه داشته باشين حتما مدل BX580 آمريكايي تهيه كنين چون تمامي سايتهاي رو خودش اعلام كرده باز ميكنه البته قبل از -------- گسترده مخابرات
موفق باشين

amin_g_p
06-12-2011, 01:41
با سلام
دوست عزيز خواهش ميكنم گول سايتهاي متبلغ را نخوريد چون زماني كه فيلم رو روي هارد به شما ميدهند كه ديگه حالت سه بعدي واقعي رو نداره
تنها حالت سه بعدي زمانيه كه شما با داشتن بلوري سه بعدي و تلويزيون سه بعدي به تماشاي اين فيلم بپردازيد
منظورم كاملا واضحه تمامي اين سايتها به دروغ تبليغ ميكنند كه روي هارد فيلم سه بعدي ميدن و اين حالتي كه شما اصلا اين فيلم رو سه بعدي نميبينيد - يعني سه بعدي واقعي نيست و با نرم افزار هاي كانورت شده اونها رو به سه بعدي تبديل ميكنند
نمونه محصولات سه بعدي مربوط به تكنولوژي IMAX - و تعدادي كمپاني محدود هستش كه توي ايران و در تمام دنيا بصورت بلوري ارائه ميشه و حداقل حجم 25 گيگ رو دارند
موفق باشين

روی هارد هم فرقی نداره (با همون حجم 25 تا 40 گیگ هر فیلم) چون ایمیج همون بلوری را می ریزند فقط باید توسط کامپیوتر و یا پلیری که ساپورت کنه! پخش بشود.

amir3852
06-12-2011, 01:56
روی هارد هم فرقی نداره (با همون حجم 25 تا 40 گیگ هر فیلم) چون ایمیج همون بلوری را می ریزند فقط باید توسط کامپیوتر و یا پلیری که ساپورت کنه! پخش بشود.
بله شايد ايميج همون فيلم باشه ولي هيچ برنامه درستي براي پخش وجود نداره يا بايد از Cyberlink PowerDVD11 با قابليت سه بعدي استفاده كني كه كلي مشكلات داره منو رو درست نميخونه توي منوها بازي درمياره و توي سه بعدي اصلا سه بعدي نيست و نسخه اصلي سه بعدي فيلم رو نشون نميده خودش اتوماتيك مياد فيلرت قرمز و آبي ميزاره روش در حالي كه اصلا اينجوري نيست من تمامي نسخه هاي Imax 3d رو دانلود كردم و توي بلوري خانگي با پخش كامپيوتري كلي فرق داره اصلا قابل قياس نيست مشخصات فيلم نادرسته و كلي مشكل صدا داره و ...
حتي وقتي دانلود ميكردم نسخه ايميج اصلي براي سه بعدي بايد حتما ايزو باشه وقتي بازش كني و رايتش كني هيچ وقت فيلمت درست نمايش داده نميشه هميشه نصفه هستش چه توي كامپيوتر چه توي بلوري خانگي خلاصه حواست باشه من حداقل 30 تا 50 گيگ خراب كردم تا فهميدم تمامي بلوريهاي كه توي سايتهاي ايراني كه حداقل سه تاش دوست خودم هستند و خيلي درخواست كاري داشتند تقريبا مشكل داره و يكي از همين سايتها كه يك دوست عزيزي هستش ميگفت ديگه خسته شدم و چون دانش بلوري نداشت نميدونست مشكلش چيه
نسخه هاي معمولي معمولا براشون خيلي كم مشكل پيش مياد ولي نسخه هاي سه بعدي يك سري فايل سه بعدي دارند كه خود شركت سه بعدي فيلمبرداري كرده Imax under the Sea, Imax Hubble 3d, Imax Space Station و غيره
كه همگيشون يك نسخه 25 گيگي هستند و اگه به درستي رايت نشن مطمئن باش به مشكل ميخوري
از ما گفتن بود بهتره جاي هزينه كردن يك هارد ديسك مثلا 1 ترابايتي كه من الان 4 ترابايتي وسترن دارم اينترنت پرسرعت بگيري و از سايتهاي معتبر دانلودشون كني
اينجوري خيال خودت راحته

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

من الان يك بلوري دارم كه 86 گيگ و روي هارد روي هارد درست نشون ميده ولي هنوز نتونستم راهي پيدا كنم كه به 50 تبديل بشه و بتونم رايتش كنم ببينم درست كار ميكنه يا نه
و بيشتر حجمش هم بخاطر سه بعدي بودنشه
اگه از دوستان كسي راه مطمئني بلده بگه
ممنون ميشيم

mehrdad_ati
06-12-2011, 12:45
یه سوال ؟!!! این بکس گلد ایران میتونند کار کالیبراسیون تصویر tv رو هم انجام بدن ؟! اصلا کسی تو ایران از این کارها می کنه ؟!!!

در ضمن اون دوستی که در مورد بلوری روی هارد تردید داشتند باید بگم اگر کارت گرافیک شما ساپورت سه بعدی داشته باشه . با برنامه هایی مثل power dvd + کابل hdmi خوب به راحتی میتونی فیلم سه بعدی رو ببینی چون همون image دیسک اصلی هست و هیچ تفاوتی نداره .

کارت گرافیک هایی که از فیلم سه بعدی پشتیبانی میکنند سری 5 و 6 و 7 (در آینده :دی) از amd و سری 300 به بالا از nvidia هستند

pesartala2001
06-12-2011, 13:57
امروز یک ورژن جدید دیگه برای lw65100 آمده به شماره 04.03.10 من زدم دانلود بشه هنوز تمام نشده ببینم چه امکاناتی اضافه شده

rezgarv
06-12-2011, 16:51
دوستان سلام من یک led 42lw4500 گرفتم با یک سینما خانگی مارشال اما نمی تونم صدای تلویزیون رو روی سنما پخش کنم دوستان یک راهنمایی در مورد وصل کردن کابلها بگید ممنون میشم.

boy_teh
06-12-2011, 17:58
دوستان عزيز
من كيفيت تصوير سه بعدي خيلي برام مهم بود و از هر زاويه اي كارتون Tangled رو كه ديدم هيچ فرقي نداشت و همون وضوح تصوير و شفافيت رو داشت و تصوير فوق العاده سه بعدي بود البته تنظيمات رو دستي كردم و روي 200 هرتز تنظيمش كردم بدون هيچ پرشي بدون هيچ فليكر فركانسي يا پارازيت و حتي بدون اينكه مشكلي توي تصوير بوجود بياد معركه بود
در مورد وايرلس اين تلويزيون بايد حتما دانگل وايرلس بخرين و يك چيز خيلي مهم حتما راهنماي كاربرشو بخونين و با دقت بخونين چون اين مدل دانگل نداره خود شركت بايد براتون بفرسته و كنترل جادويي و لوح بلوري و 5 عينك و مودم و غيره و دانگل رو گفتند تا چند روز آينده پست ميكنند الان دربه در دنبال كابل HDMI ورژن 1.4 هستم و باورتون ميشه تا حالا همين فروشنده هاي عزيز ال جي خيلي كم اين قضيه رو متوجه شدن دوستان عزيز دقت كنند توي تمامي صفحات ال جي نوشته حتما براي سه بعدي درست و عالي بايد از كابل HDMI ورژن 1.4 بايد استفاده كنين در غير اينضورت تصوير و صداي نادرست دارين
اين يك واقعيت و ميتونين توي سايتهاي معتبر خارجي تفاوتش رو ببينين
من فقط به دليل سه بعدي و كيفيت تصوير بالاي اون و 200 هرتز بودنش خريدم و فقط هم ال جي ميخرم

سلام
1. منظورت چیه رو 200 هرتز تنظیمش کردی ؟ کدوم منورو میگی ؟ کجا باید بری ؟
2.یعنی چی دانگل رو میفرستن . پولی دیگه ؟ رو تی وی که نمیدن ! جند ؟
3.من هم با HDMI 1.4 دیدم هم با 1.3 فرقی نداشت . یعنی چیزی متوجه نمیشی .

babak-89
06-12-2011, 17:58
دوستان سلام من یک led 42lw4500 گرفتم با یک سینما خانگی مارشال اما نمی تونم صدای تلویزیون رو روی سنما پخش کنم دوستان یک راهنمایی در مورد وصل کردن کابلها بگید ممنون میشم.
سلام
براي اين كار ميتوانيد از كابل optical استفاده كنيد.

2hamidpeyk
06-12-2011, 21:44
سلام
1. منظورت چیه رو 200 هرتز تنظیمش کردی ؟ کدوم منورو میگی ؟ کجا باید بری ؟
2.یعنی چی دانگل رو میفرستن . پولی دیگه ؟ رو تی وی که نمیدن ! جند ؟
3.من هم با HDMI 1.4 دیدم هم با 1.3 فرقی نداشت . یعنی چیزی متوجه نمیشی .

من هم موافقم. من با كابل ١/٣ ديدم بدون هيچ مشكلى البته كابل ١/٤ براى آينده سفارش دادم.
منو تلويزيون تنظيم هرتزنداره تنظيم بلورى هم اگرداشته باشه من ٢٠٠ هرتزنديدم حداقل مال من حداكثرش ٦٠ هرتز است. ناگفته نماند كه refresh rateاگه واقعى باشه ١٠٠ با ٢٠٠ و٦٠٠ براى چشم قابل تشخيص نيست.
دانگل هم كه يكى قيمت به ما نداد. كسى سيستم DNLA رو رو اسمارت تى وى هاى ال جى تست كرده؟
پخش سه بعدى از روى هارد يا كامپيوترمشكلى نداره اگه كارت گرافيكش خوب باشه. ضمنا كامپيوتر يا لب تاپ وقتى وصل ميكنى بايد برى روى تنظيم كارت گرافيك وصفحه نمايش دوم را براش تعريف كنى وگرنه پخش ميكنه بصورت٢تصوير بغل هم ولى گزينه هاى 3D رو بجزتبديل ٢ بعدى به ٣ بعدى غير فعال ميبينيد.
ضمنا براى 5700 آپديت جديد اومده ومن آپديت كردم.(4.3.10).
من فرمت MKVرو با فلش پخش ميكنم بعضى ها رو صدا رو ساپورت نمى كنه وبرخى رو هم كه صداش پيش فرض انگليسى است ورو كامپيوترهم انگليسى فرانسه يا زبان ديگه پخش ميكنه !! من گزينه اى براى تنظيمش نديدم اگه تجربه اى داريد لطفا دريغ نكنيد

2hamidpeyk
06-12-2011, 22:53
سلا من شنیدم تلوزیون های 3 بعدی اکتیو را در اینده می شود به بسیو تبدیل کرد ایا درست است:40:

سيستم پسيو براساس ارسال ٢ تصوير هم زمان پلاريزه يكي افقى وديگرى عمودى است كه بوسيله صفحات پلاريزه عينك فقط يكى براى هرچشم ارسال ميشه.(مثل سينماى ٣ بعدى سالنهاى سينما كه اولين اونه من سال ١٣٥٤ ديدم)
اكتيو شاتر تصاوير چشم چپ وراست به تناوب وباسرعت بالا پخش كه عينك هم سمت چپ وراستش تاريك وروشن شده كه بسارپيچيده تره.
كلا جهت اطلاع استفاده ازنورپلاريزه از سالهاى دور درالكترونيك ودرنمايشگرها سابقع داره مثلا ماشين حسابها(تا چندسال پيش كه اينجورى بود) اگر بازش كنى يه طلق روى نمايشگراعداد هست كه اگربرش دارى اعدادروشن وصفحه تيره است كه وقتى طلق راروش ميزارى برعكس ميشه واعداد مشكى ميشه وزمينه روشن يعنى نورپلاريزه وعلتش هم احتمالا صرفه جويى درمصرف برقه.
مونيتورها روش يه لايه پلاريزه پلاستيكىداره كه اگه بازش كنى وانو ازش بكنى ديگه هيچى ديده نميشه واين صفحه پلاريزه است واگربا اون ورقه اى كه كندى عينك درست كنى تصوير رو فقط خودت مي بينى( اگرمونيتور ال سي دى قديمى داريدميتونيدامتحان كنيد باتينر چسبش كنده ميشه .توضيحات كاملش تو سايت zoomitهست)
ممكنهدرتلويزيونهاى آينده اين امكان رو براش بزارن مثل ال جى وفيليپس كه ازهردونوع تكنيك استفاده ميكنن .
من هم بدليل سادگى اين تكنيك ال جى 5700 گرفتم.

rezgarv
07-12-2011, 07:41
سلام
براي اين كار ميتوانيد از كابل optical استفاده كنيد.

دوست عزیز از کابل optical هم استفاده کردم،نشد
تو دفترچه سینما خانگی optical دی وی دی پلیر رو output نوشته .
هیچ کدوم از پورتها input نیستند.

amirreza1362
07-12-2011, 10:54
من هم موافقم. من با كابل ١/٣ ديدم بدون هيچ مشكلى البته كابل ١/٤ براى آينده سفارش دادم.
منو تلويزيون تنظيم هرتزنداره تنظيم بلورى هم اگرداشته باشه من ٢٠٠ هرتزنديدم حداقل مال من حداكثرش ٦٠ هرتز است. ناگفته نماند كه refresh rateاگه واقعى باشه ١٠٠ با ٢٠٠ و٦٠٠ براى چشم قابل تشخيص نيست.
دانگل هم كه يكى قيمت به ما نداد. كسى سيستم DNLA رو رو اسمارت تى وى هاى ال جى تست كرده؟
پخش سه بعدى از روى هارد يا كامپيوترمشكلى نداره اگه كارت گرافيكش خوب باشه. ضمنا كامپيوتر يا لب تاپ وقتى وصل ميكنى بايد برى روى تنظيم كارت گرافيك وصفحه نمايش دوم را براش تعريف كنى وگرنه پخش ميكنه بصورت٢تصوير بغل هم ولى گزينه هاى 3D رو بجزتبديل ٢ بعدى به ٣ بعدى غير فعال ميبينيد.
ضمنا براى 5700 آپديت جديد اومده ومن آپديت كردم.(4.3.10).
من فرمت MKVرو با فلش پخش ميكنم بعضى ها رو صدا رو ساپورت نمى كنه وبرخى رو هم كه صداش پيش فرض انگليسى است ورو كامپيوترهم انگليسى فرانسه يا زبان ديگه پخش ميكنه !! من گزينه اى براى تنظيمش نديدم اگه تجربه اى داريد لطفا دريغ نكنيد
من یه بلوری سه بعدی ال جی هم گرفتم که توش کابل اچ دی ام ای بود با همون وصل کردم البته ننوشته که 1.4 هست یا نه ولی خوب چون بلوری من سه بعدی هست قائدتا باید 1.4 باشه و همینطور که دوستان هم گفتن من فرقی بیت 1.4 و 1.3 ندیدم راجه به هرتز هم باید بگم همون گزینه ترو موشن هست که تنظیم میکنین که چقدر باشه
دوست عزیز اپدیت جدید 5700 چه چیزهایی رو اضافی میکنه؟؟

payam80teh
07-12-2011, 11:05
با سلام به همه دوستان من هم تصمیم گرفتم ظرف چند روز آینده 42lw57000 بخرم فقط موندم برای بهره مندی از کارت جایزه چه سینمای خانگی انتخاب کنم که هم قیمتش مناسب باشه زیر 300 تومان هم مشکل صدا رو نداشته باشه منتظر پیشنهاداتتون هستم.
متشکرم.
:20:

mehrdad_ati
07-12-2011, 14:02
دئستان کابل 1.4 مهم نیست ! بلکه پورت 1.4 مهمه که اون رو باید tv و سینما داشته باشند . کابل 1.3 بیش تر از 90 درصد کارهای 1.4 رو میتونه انجام بده (به شرطی مرغوب باشه)

pmcahmad
07-12-2011, 16:41
منو تلويزيون تنظيم هرتزنداره تنظيم بلورى هم اگرداشته باشه من ٢٠٠ هرتزنديدم حداقل مال من حداكثرش ٦٠ هرتز است

boy_teh
07-12-2011, 20:36
دانگل هم كه يكى قيمت به ما نداد.

نصاب آشنا بود . پیشش داشت 65 هزار میداد پول نبود پیشم نگرفتم . در ضمن گفت منتظر مغازه دارا نباش که بیارن . شاید تک و توک اونم اگر سفارش بدی و بیعانه بدی تازه از خود ما میگیرن میدن به شما .

من که با این LW65100 خیلی حال کردم . فقط داخلی نبودن وای فای و سنسور کنترل جادوییش یه کم حالگیریه .
خواهشا اگر کسی کد ورود به منوی مخفیشو داره بده !؟
آپدیت کردی چه تغییری کرد ؟
راستی از شاتل زنگ زدن و گفتن مودم برات اومد بهمون زنگ بزن . منم از پادگان اومده بودم خوابه خواب :31:اصلا متوجه نشدم دختره چی گفت و قضیه چی بود فقط گفتم باشه . حالا میدونید قضیه چیه ؟؟؟ بالاخره حجم 2.5 هست یا 25 ؟ اگر به کار نیاد اینترنته و مودمه ، میشه تبدیل به پولش کرد ؟

2hamidpeyk
07-12-2011, 21:27
با سلام به همه دوستان من هم تصمیم گرفتم ظرف چند روز آینده 42lw57000 بخرم فقط موندم برای بهره مندی از کارت جایزه چه سینمای خانگی انتخاب کنم که هم قیمتش مناسب باشه زیر 300 تومان هم مشکل صدا رو نداشته باشه منتظر پیشنهاداتتون هستم.
متشکرم.

پيشنهاد من اينه واقعا اگر3Dمى خواهى ببينى ٤٧ بگير من خودم قبلش ٤٦ داشتم تازه گى ٤٧ 5700 گرفتم ولى الان ميگم كاشكى ٥٥ ميگرفتم.
اگرمشكل بودجه دارى بهتره بافروشنده كناربيايي ويه چيزى كم كنه وفقط ازكارت گارانتى سينماخانواده استفاده كنى تاكارت جايزه رو بگيرى وبعد بگردى يه بلورى مناسب بخرى من بندر سينماخانواده بلورى ال جى مدل TB966TZگرفتم بدون گارانتى كه ٤٣٠ حساب كرد و٧٠ تومن هم بابت كارت گارانتى ازم كسركرد( اون سينما DVDرا بدون كارت ميفروشه)يعنى ٥٠٠ آب خورد آخه بلورى كه با گارانتى بود ١م ٢٠٠ هزارتومن بود.
DVD ديگه دوره اش تموم شده وال جى هم به همين خاطرزورميزنه اون هارو ردكنه بره. ديريازود ديسك هاى بلورى هم فراوان ميشه وخوب دى وى دى روهم ميخونه.
من تهران نيستم ولى مطمئنا بلورى هاى مناسب پيدا ميشه بخصوص پايونير

moeen77
07-12-2011, 21:52
سلام وباسباس فراوان از شما ایا درست است در بلاسماهی 3 بعدی اکتیو مشکل زاویه دید و fiker حل شده :18:

moeen77
07-12-2011, 21:54
سلام ایا درست است 3 بعدی بسیو تاثیر منفی در تصاویر 2 بعدی دارد:5:

moeen77
07-12-2011, 21:55
تفاوت تلوزیون های قاب دار با تلوزیون های بدون قاب چیست

moeen77
07-12-2011, 21:56
به نظر شما هرچه تلوزیون بزرگ تر باشد تصاویر 3 بعدی بهتر است

moeen77
07-12-2011, 21:57
کسی از شما تا به حال از بانه چیز خریده کیفیت کالا مناسبه و تا به حال برایش مشکلی بیش نیامده است

mazdakxp
08-12-2011, 03:15
دوستان app فیسبوک در ال جی فعال شده از فیسبوک بدون فیلتر در تی وی خود لذت ببرید.

2hamidpeyk
08-12-2011, 12:13
سلام وباسباس فراوان از شما ایا درست است در بلاسماهی 3 بعدی اکتیو مشکل زاویه دید و fiker حل شده :18:

بله در پلاسماهای مدل بالا پاناسونیک مشکل زاویه دید کاملا وفلیکر به میزان زیاد حل شده.ولی سنگینی عینک وکمی سردردبخاطر تیره وروشن شدن شیشه های عینک پابرجاست هرچندکه سرعت بالای 100بار درثانیه است
سیستم پسیو تاثیری در کیفیت 2بعدی نداره. کیفیت بستگی به سیستم تی وی داره مثلا ال جی 9500 که اکتیو شاتره تصویرش تو قسمتهای مشکی بهتر از 5700 است نه به خاطر اکتیو بودنش بلکه چون اون ال ای دیش FULL ARRAYاست و5700 لبه ای Edge LEDولی هردو سیستم Local dimmingیا کم نوری ناحیه ای رو دارن.
من اگر 5700 گرفتم 1-قیمت2-سادگی سیستم 3عینکهای سبک وارزون وبدون سردرد
ضمنا من سرانجام دیشب سیستم اشتراک گذاری مدیا رو بصورت بی سیم راه انداختم واقعا معرکه است خیلی حال کردم. قبلا اشتباه می کردم واز رو تی وی اسکن می کردم که پیغام میدادهیچی پیدا نشد. درمنوی Home تی وی پایین آیکون Helpرفتم بصورت آنلاین در قسمت اشتراک گذاری با پی سی توضیح داده ومن که قبلا نرو مدیا دجیتال رو از رو CDتی وی نصب کرده بودم اونوباز کردم رو لب تاپ وتو نت ورک دیدم IPکه تی وی گرفته نشون میده وکانکت سرور رو زدم قبلش هم تو کادر نرو درقسمت SHAREفایلی که فایلهای موزیک وویدئو بود انتخاب کرده بودم.
تو تی وی از منوی HOMEرو فلش سمت چپ صفحه کلیک کردم و صفحه کرکره ای یکی جابجا شد ودیدم اسم پی سی ام رو نوشته رفتم روش وبازش کردم وهرچی خواستم پخش کردم واقعا خیلی حال داد. دیگه نیاز نیست فیلمهای 3Dرو لب تاپ رو با کابل وصل کنم بی سیم با همون کیفیت اوریجنالی که تو سیستم داشت پخش میکنه بدمن تاخیر. عالیه.
فقط بعضی وقتها مجبور بودم از کادر نرو تی وی رو که با LG5700وبا یک آیکون مشکی مثل یه پلیر نشون میدادبرم واز قسمت Browsفایل رو دوبار روش کلیک کنم.
برای موبایل هنوز راه نداختم نوشته برای اندروید Appاش هست ولی برای آیفون چیزی ننوشته امروز تونستم یه سرچ میکنم.

2hamidpeyk
08-12-2011, 12:27
تفاوت تلوزیون های قاب دار با تلوزیون های بدون قاب چیست

مشخصه اونها هیچ حاشیه ای دور تادور تصویر ندارن یا برخی مثل اخرین سری سامسونگ یه قای نقره چندمیلیمتری دارن.
برای تلویزیونهای سایز بالای55 خوبه وتوصیه من اینه که اگه مثلا قبلا 46 داشتی الان 46 بدون قاب نگیر چون به علت خطای چشم فکر میکنی تی وی جدیدت کوچکتره واثر روانی خوبی نداره. برای سایزهای 55 یا 65 تو فضاهای آپارتمانی خوبه بی قاب باشه.
کلا این نازک کردن وقاب دوررو برداشتن یا خیلی کوچک کردن بنظم اصلا چیز جالبی نیست واین چشم وهم چشمی سازنده ها باعث شده بیشترازهمه کیفیت صدای تی وی لطمه بخوره. من یه هیتاچی32 دارم مال 7سال پیش وبلندگوهاش دو طرف تی وی وهنوزکه هنوز کیفیت صداش بهتراز 3تا تلویزیون دیگمه. نازکی بلدگو بخصوص باعث میشه صداهای بم بی کیفیت پخش بشن که تو ال جی 5700 کاملامشهوده البته همه نازکها تقریبا همینن.

2hamidpeyk
08-12-2011, 12:55
[QUOTE=moeen77;6685083]به نظر شما هرچه تلوزیون بزرگ تر باشد تصاویر 3 بعدی بهتر است[/QU

کاملا برای 3D بزرگتر بهتر چون کیفیت 3D اصل بالا است وبا بزرگ شدن صفحه افت کیفیت نداری.
هرچی صفحه بزرگتر فاصله دو تصویر با هم بیشتر (هر تصویرچشم چپ وراست باهم تفاوت داره) بنابراین برجسته تره وصحنه های سه بعدی بخصوص درجاهایی که اشیا پرتاب میشن یا مثل ریختن برگ، بارون و....صفحه بزرگتر حس وحال بهتر وبیشتر.
***نکته مهم تلویزیون بزرگ نیاز به ----- توپ داری با کانالهای HD تصاویرSDتو صفحه بزرگ افتضاح میشن. راه حل من : تو منوی رسیورم Vu plusیه گزینه داره بنام Original size که بسته به کیفیت برنامه سایز واقعی اون رو نشون میده که برای خیلی از برنامه های ماهواره ایرانی سایزش کوچکتراز صفحه است وضمنا اونایی که تصویرشون با نسبت 4 به 3 است رو همون جوری نشون میده با دوحاشیه سیاه عمودی دو طرف که به نظرم خیلی بهتره تا اینکه تصویررا بکشه واونها رو غیرواقعی وافراد رو چاق وخپل تر نشون بده!
پس بهتره تو تی وی بزرگ تصاویر SDروکمی کوچکتر ولی بهتر ببینیم.

2hamidpeyk
08-12-2011, 13:03
این سایت خیلی جالبه از یه طرف میگه شما کاربرجدیدی ودوره آزمایشی رو میگذرونی وباید فعالیت داشته باشی بعد که وقت میذاری وپیام میذاری تا از ممیزیشون بگذره دیگه مطلب آدم بیات شده وذوقش کور.
فرقتون با سایت های دیگه همینه؟؟؟
به عوض اینها ببینید چه سئوالهایی بی جواب مونده و حرفه ای هایتون بیان جواب بدن. هرچی پیغام دادیم این DNLAتی وی ال جی چه جوری راه میفته یکی جواب نداد.
ضمنا دوستان professional اگر تنظیمات صفحه ال جی 5700 رو دارن بگذارن.
ممنون

babak-89
08-12-2011, 15:55
نصاب آشنا بود . پیشش داشت 65 هزار میداد پول نبود پیشم نگرفتم . در ضمن گفت منتظر مغازه دارا نباش که بیارن . شاید تک و توک اونم اگر سفارش بدی و بیعانه بدی تازه از خود ما میگیرن میدن به شما .

من که با این LW65100 خیلی حال کردم . فقط داخلی نبودن وای فای و سنسور کنترل جادوییش یه کم حالگیریه .
راستی از شاتل زنگ زدن و گفتن مودم برات اومد بهمون زنگ بزن . منم از پادگان اومده بودم خوابه خواب :31:اصلا متوجه نشدم دختره چی گفت و قضیه چی بود فقط گفتم باشه . حالا میدونید قضیه چیه ؟؟؟ بالاخره حجم 2.5 هست یا 25 ؟ اگر به کار نیاد اینترنته و مودمه ، میشه تبدیل به پولش کرد ؟

ترافيك 2.5 گيگ براي يك سال است متاسفانه . ...

moeen77
08-12-2011, 18:28
در بلاسما های 3 بعدی اکتیو هنوز برش ومحو شدگی و زا ویه ی دید دارد وایا بهتر است اکتیو بگیرم یا بسیو

moeen77
08-12-2011, 18:30
سلام اگه تلوزیون سینما 3 بعدی بدون هیچ نقزی است چرا شرکت های معتبر دیگری ان ها را نمی سازند

kambiz11000
09-12-2011, 05:49
سلام اگه تلوزیون سینما 3 بعدی بدون هیچ نقزی است چرا شرکت های معتبر دیگری ان ها را نمی سازند

یکی دو شرکت دیگه هم این تکنولوژِی تولید میکنند این تکنولوژِی رزولوشن رو نصف میکنه . این تکنولوژِی توی سینماها بکار گرفته میشه .مثلا سینماهای سه بعدی توی کشورهای پیشرفته رزولوشن تصویرشون 2 برابر Full HD تلویزیونهای رایج فعلی هست که با زدن این عینک رزولوشن نصف میشه و میشه فول HD بخواطر همین اکثر شرکتها این تکنولوژِی رو تولید نمیکنند.

Roovigital
09-12-2011, 13:50
سلام
ما یه ال جی مدل lw57000 داریم ، هنگام تنظیمات سه بعدی عمق تصویر روی 10 فیکس شده و قابل تغییر نیست یعنی گزینش خاموشه و غیر فعاله ، نمیشه تغییر داد چطور میتونم این گزینه رو فعال کنم و از 10 به 20 تغییرش بدم؟

2hamidpeyk
09-12-2011, 18:19
شركت هاى زيادى الان دارن پسيو ميزنن
١- كمپانى ويزيون كه يكى ازبزرگترين توليدكننده هاى تى وى درآمريكا هست كه 3D فقط پسيو ميزنه
٢-ال جى و فليپس هردو نوع رو مى زنن و الان بيشترفروششون تو پسيو هست.
٣-سامسونگ وسونى فقط اكتيو ميزنه
٤-پاناسونيك كه تكيه اش بر پلاسما است وچاره اى جز استفاده سيستم اكتيو نداره وكم ايرادترين هارو تو اكتيو توليد ميكننه.
پس ميبينيم كه رقابت خيلى تنگاتنگه والان پسيو خيلى خوب داره ميفروشه وازاون جالب تر اينه كه وقتي نظرات رو راجع به ٦٥٠٠ ال جى رم ميخوندم نظرات مصرف كننده خيلى بالاتراز نظر وامتيازمتخصص ها بودكه علتش هم رضايت زياد نسبت به پول پرداختى ، ساده بودن سيستم درعين داشتن امكانات اسمارت تى وى بخصوص با اينترنت توپ وارزونى كه اونها دارن است.
سيستم هاى بدون عينك توليدش تو مونيتورها شروع شده ولى مشكل اصليش اينه كه يك نفرميتونه ازش استفاده كنه چون بايد سر بيننده ومسيرچشمهاشو دنبال كنه تا با زواياى متفاوت دوتاتصويربفرسته. به همين دليل فعلا براى تى وى خبرى نيست.
الان مونيتور ال جى ٢٣ 3D پسيو ٤٠٠ تومنه كه تقريبا نصف قيمت مونيتورهاى مشابه اكتيو با عينك ومتعلقات است. ممكنه يه كم عمق ورنگ مشكيش مثل اكتيو نباشه كه اولا خيلى جزئيه دوما ٤٠٠ تومن كجا ٨٠٠ تومن كجا.
از نظر كيفيت full HD هم پسيو ها مشكلى ندارن.

2hamidpeyk
09-12-2011, 18:25
١- كمپانى ويزيون كه يكى ازبزرگترين توليدكننده هاى تى وى درآمريكا هست كه 3D فقط پسيو ميزنه
٤-پاناسونيك كه تكيه اش بر پلاسما است وچاره اى جز استفاده سيستم اكتيو نداره وكم ايرادترين هارو تو اكتيو توليد ميكننه.
پس ميبينيم كه رقابت خيلى تنگاتنگه والان پسيو خيلى خوب داره ميفروشه وازاون جالب تر اينه كه وقتي نظرات رو راجع به ٦٥٠٠ ال جى رم ميخوندم نظرات مصرف كننده خيلى بالاتراز نظر وامتيازمتخصص ها بودكه علتش هم رضايت زياد نسبت به پول پرداختى ، ساده بودن سيستم درعين داشتن امكانات اسمارت تى وى بخصوص با اينترنت توپ وارزونى كه اونها دارن است.
سيستم هاى بدون عينك توليدش تو مونيتورها شروع شده ولى مشكل اصليش اينه كه يك نفرميتونه ازش استفاده كنه چون بايد سر بيننده ومسيرچشمهاشو دنبال كنه تا با زواياى متفاوت دوتاتصويربفرسته. به همين دليل فعلا براى تى وى خبرى نيست.
الان مونيتور ال جى ٢٣ 3D پسيو ٤٠٠ تومنه كه تقريبا نصف قيمت مونيتورهاى مشابه اكتيو با عينك ومتعلقات است. ممكنه يه كم عمق ورنگ مشكيش مثل اكتيو نباشه كه اولا خيلى جزئيه دوما ٤٠٠ تومن كجا ٨٠٠ تومن كجا.

2hamidpeyk
09-12-2011, 18:30

2hamidpeyk
09-12-2011, 18:54

moeen77
09-12-2011, 19:45
سلام کسی تلوزیون lx9500 یا tv pz9500 دا رد اگر دارد هنوز برش تصویر وزاویه دید ومحو شدگی رادارد و چشم را اذیت می کند لطفا تصویری در سایت قرار دهید

Roovigital
09-12-2011, 21:11
بله در پلاسماهای مدل بالا پاناسونیک مشکل زاویه دید کاملا وفلیکر به میزان زیاد حل شده.ولی سنگینی عینک وکمی سردردبخاطر تیره وروشن شدن شیشه های عینک پابرجاست هرچندکه سرعت بالای 100بار درثانیه است
سیستم پسیو تاثیری در کیفیت 2بعدی نداره. کیفیت بستگی به سیستم تی وی داره مثلا ال جی 9500 که اکتیو شاتره تصویرش تو قسمتهای مشکی بهتر از 5700 است نه به خاطر اکتیو بودنش بلکه چون اون ال ای دیش FULL ARRAYاست و5700 لبه ای Edge LEDولی هردو سیستم Local dimmingیا کم نوری ناحیه ای رو دارن.
من اگر 5700 گرفتم 1-قیمت2-سادگی سیستم 3عینکهای سبک وارزون وبدون سردرد
ضمنا من سرانجام دیشب سیستم اشتراک گذاری مدیا رو بصورت بی سیم راه انداختم واقعا معرکه است خیلی حال کردم. قبلا اشتباه می کردم واز رو تی وی اسکن می کردم که پیغام میدادهیچی پیدا نشد. درمنوی Home تی وی پایین آیکون Helpرفتم بصورت آنلاین در قسمت اشتراک گذاری با پی سی توضیح داده ومن که قبلا نرو مدیا دجیتال رو از رو CDتی وی نصب کرده بودم اونوباز کردم رو لب تاپ وتو نت ورک دیدم IPکه تی وی گرفته نشون میده وکانکت سرور رو زدم قبلش هم تو کادر نرو درقسمت SHAREفایلی که فایلهای موزیک وویدئو بود انتخاب کرده بودم.
تو تی وی از منوی HOMEرو فلش سمت چپ صفحه کلیک کردم و صفحه کرکره ای یکی جابجا شد ودیدم اسم پی سی ام رو نوشته رفتم روش وبازش کردم وهرچی خواستم پخش کردم واقعا خیلی حال داد. دیگه نیاز نیست فیلمهای 3Dرو لب تاپ رو با کابل وصل کنم بی سیم با همون کیفیت اوریجنالی که تو سیستم داشت پخش میکنه بدمن تاخیر. عالیه.
فقط بعضی وقتها مجبور بودم از کادر نرو تی وی رو که با LG5700وبا یک آیکون مشکی مثل یه پلیر نشون میدادبرم واز قسمت Browsفایل رو دوبار روش کلیک کنم.
برای موبایل هنوز راه نداختم نوشته برای اندروید Appاش هست ولی برای آیفون چیزی ننوشته امروز تونستم یه سرچ میکنم.
دوست عزیز برای راه اندازی سیستم اشتراک گذاری سخت افزار دیگه ای برای تلویزیون خریدید؟
اگر جواب سوال پست قبلی بنده رو هم دارید محبت کنید لطفا.

amir3852
10-12-2011, 01:22

با سلام
من هم تموم اينترنت رو زير و رو كردم و كلا شركت ال جي توي كل دنيا براي اين محصولش دانگل Wi Fi ارائه ميكنه كه توي ايران خود نمايندگي گلديران زنگ زدم داره 62500 ميفروشه و يك دوست عزيزي هم موبايلشو براي سئوال و جواب دادش
تنها راه استفاده از وايرلس تلويزيون فقط دانگل مخصوص خودش كه بايد جدا تهيه كنين
با تشكر

amir3852
10-12-2011, 01:32
دئستان کابل 1.4 مهم نیست ! بلکه پورت 1.4 مهمه که اون رو باید tv و سینما داشته باشند . کابل 1.3 بیش تر از 90 درصد کارهای 1.4 رو میتونه انجام بده (به شرطی مرغوب باشه)

با سلام
دوست عزيز حرف شما قبول ولي چرا سايتهاي معتبر تكنولوژي اين ورژن رو ساختند خوب مريض نبودند كه ميگفتند همون ورژن 1.3 رو استفاده كنين كامل كامل و اصلا ورژن جديدي توليد نميشد
اگه ميخواهيد كابل HDMI 1.4 بگيريد بايد از جاهاي معتبر تهيه كنيد و از خود نمايندگيها چون حداقل تست شده و قابل استفاده هستش شما دوستان براي ديدن تصاوير سه بعدي ميتونيد از كابل قديمي هم استفاده كنيد ولي مطمئن باشيد فرق تصوير خيلي زياده شايد براي چشم انسان قابل تشخيص نباشه ولي براي دستگاهي كه داره ازش استفاده ميكنه خيلي مهمه فرض كنيد يك بلوري سه بعدي مثل آواتر دارين كه نرخ ارسال امواج تصاويرش روي 28 مگ در ثانيه و نرخ ارسال صداش روي DTS-HD MA روي پايه 3.5 مگ در ثانيه هستش حالا حساب كنين يك فريم از تصوير و به مدت يك ثانيه چه حجمي از داده ها رو بايد انتقال بده اگر تلويزيوني خودش سه بعدي باشه و اگر بلوري با پخش سه بعدي داشته باشين مطمئن باشين كه با كابل 1.4 لذت بيشتري ميبرين
تستش كنين
موفق باشين
نمونه مقالات علمي در آدرسهاي زير

با تشكر از استاد محترم

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

دوست عزيز سلام
اطلاعاتي كه دادين دقيقاً‌درسته
بزرگترين و معتبرترين شركت توي دنياي تلويزيونهاي سه بعدي در دست ويزو يا Vizo هستش و نفر دوم شركت ال جي
چون دو تا شركت بزرگ در عرضه ساخت سه بعدي پسيو هستند
خيلي از شما ممنون

amir3852
10-12-2011, 01:43
یه سوال ؟!!! این بکس گلد ایران میتونند کار کالیبراسیون تصویر tv رو هم انجام بدن ؟! اصلا کسی تو ایران از این کارها می کنه ؟!!!

در ضمن اون دوستی که در مورد بلوری روی هارد تردید داشتند باید بگم اگر کارت گرافیک شما ساپورت سه بعدی داشته باشه . با برنامه هایی مثل power dvd + کابل hdmi خوب به راحتی میتونی فیلم سه بعدی رو ببینی چون همون image دیسک اصلی هست و هیچ تفاوتی نداره .

کارت گرافیک هایی که از فیلم سه بعدی پشتیبانی میکنند سری 5 و 6 و 7 (در آینده :دی) از amd و سری 300 به بالا از nvidia هستند

دوست عزيز سلام
در مورد بلوري روي هارد تريد ندارم ولي با منطق من جوري نيست شما ميخواي فقط فيلم رو داشته باشي در صورتي كه يك بلوري مثل Scarface كه با اينترنت يك سري گزارشات روي فيلم پخش ميكنند و اگر به اينترنت وصل نباشي كاري انجام نميدن يا اگه ديسك اصلي بلوري داشته باشي و از امكاناتش بهره ببري بهتره يا خود فيلم رو داشته باشي
تمامي دوستان توجه كنند اگه ميخوان حتي يك فيلم دو بعدي رو سه بعدي ببينند خيلي راحت آخرين ورژن نرم افزار Powerdvd رو كه سه بعدي رو هم ساپورت ميكنه روي ويندوز 7 با قابليت 64 بيتي نصب كنند البته روي 32 هم جواب ميده ولي ويندوز 64 ديگه خداست و بعدش با يك عينك سه بعدي معمولي پسيو بشينند فيلمهاشونو سه بعدي تماشا كنند
با يك مانيتور معمولي
يا نه اگه بودجه دارين يك مانيتور سه بعدي ال جي با يك گرافيك Geforce 570OCZ و يك بلوري خوان و يك سيستم توپ بشينين سه بعدي ببينيد
با تشكر از استاد محترم
قصد اين بود كه وقتي شما با هر نرم افزاري بلوري سه بعدي رو روي هارد ميريزين و حتي ايميج اون بلوري به درد نميخوره و بيشتر امكاناتش از كار ميافته
دوست عزيز موفق باشين

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

متشکرم.

با سلام دوست عزيز
راستش من خودم روي اينجور مسائل خيلي حساس عمل ميكنم
مدلي كه انتخاب كردي عاليه اگه با بودجه ميخواي پيش بري خوب صلاح كار و خودت ميدوني و لي اگه يك كوچولو زيادرتش كني يك 47lw95000 بگير با يك سينماي خانگي 790HTS كه صداش محشره با چند تا سيستم ديگه تست كردم همون فايل صوتي يا همون DVD روي صداي DTS ميتركونه
موفق باشين

Roovigital
10-12-2011, 13:32
سلام
ما یه ال جی مدل lw57000 داریم ، هنگام تنظیمات سه بعدی عمق تصویر روی 10 فیکس شده و قابل تغییر نیست یعنی گزینش خاموشه و غیر فعاله ، نمیشه تغییر داد چطور میتونم این گزینه رو فعال کنم و از 10 به 20 تغییرش بدم؟
جواب : تنظیم بعد در پخش سه بعدی فقط در حالت تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی امکان پذیره ، میزان بعد تصویر در فیلمهای 3 بعدی از پیش تعریف شده است.

vb-sosol
10-12-2011, 15:48
دوستان ظاهرا آپدیت جدید نرم افزار واسه تلویزیونهای اسمارت اومده
همین الان واسه من sms اومد

Mahiar0
10-12-2011, 17:32
از گلدیران LG یک هدیه مودم ویکسال اشتراک رایگان شاتل دادند
led گرفتیم با سینما
الان باید چی کرد؟
چطوری فعال کنیم؟
یک کارت داده که روش باید پاک کرد رمز دید
الان به کجا باید زنگ بزنیم تا فعال کنند؟ چی باید کرد
خودم از جای دیگر اینترنت adsl دارم
یک تلفن 23099 داده

کسی استفاده کرده چی باید کرد؟

Roovigital
10-12-2011, 21:48
با سلام
دوست عزيز حرف شما قبول ولي چرا سايتهاي معتبر تكنولوژي اين ورژن رو ساختند خوب مريض نبودند كه ميگفتند همون ورژن 1.3 رو استفاده كنين كامل كامل و اصلا ورژن جديدي توليد نميشد
اگه ميخواهيد كابل HDMI 1.4 بگيريد بايد از جاهاي معتبر تهيه كنيد و از خود نمايندگيها چون حداقل تست شده و قابل استفاده هستش شما دوستان براي ديدن تصاوير سه بعدي ميتونيد از كابل قديمي هم استفاده كنيد ولي مطمئن باشيد فرق تصوير خيلي زياده شايد براي چشم انسان قابل تشخيص نباشه ولي براي دستگاهي كه داره ازش استفاده ميكنه خيلي مهمه فرض كنيد يك بلوري سه بعدي مثل آواتر دارين كه نرخ ارسال امواج تصاويرش روي 28 مگ در ثانيه و نرخ ارسال صداش روي DTS-HD MA روي پايه 3.5 مگ در ثانيه هستش حالا حساب كنين يك فريم از تصوير و به مدت يك ثانيه چه حجمي از داده ها رو بايد انتقال بده اگر تلويزيوني خودش سه بعدي باشه و اگر بلوري با پخش سه بعدي داشته باشين مطمئن باشين كه با كابل 1.4 لذت بيشتري ميبرين
تستش كنين
موفق باشين
نمونه مقالات علمي در آدرسهاي زير

با تشكر از استاد محترم

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

دوست عزيز سلام
اطلاعاتي كه دادين دقيقاً‌درسته
بزرگترين و معتبرترين شركت توي دنياي تلويزيونهاي سه بعدي در دست ويزو يا Vizo هستش و نفر دوم شركت ال جي
چون دو تا شركت بزرگ در عرضه ساخت سه بعدي پسيو هستند
خيلي از شما ممنون

mazdakxp
11-12-2011, 00:01
با سلام دوست عزيز
راستش من خودم روي اينجور مسائل خيلي حساس عمل ميكنم
مدلي كه انتخاب كردي عاليه اگه با بودجه ميخواي پيش بري خوب صلاح كار و خودت ميدوني و لي اگه يك كوچولو زيادرتش كني يك 47lw95000 بگير با يك سينماي خانگي 790HTS كه صداش محشره با چند تا سيستم ديگه تست كردم همون فايل صوتي يا همون DVD روي صداي DTS ميتركونه
موفق باشين[/QUOTE]

من دقیقا همین سیستم رو خرید کردم و خیلی از انتخاب خودم راضی هستم .آیا برای این مدل سینما خانگی آپدیتی وجود داره و آگه هست ازکجامیتونم بگیرم وکالیبره این tv رو هم بگین ممنون میشم البته من به هیچ عنوان از نظرکیفیت مشکلی ندارم ولی میخوام بیشترآشنا بشم.:10:

imi3D
11-12-2011, 18:32
دوستان ظاهرا آپدیت جدید نرم افزار واسه تلویزیونهای اسمارت اومده
همین الان واسه من sms اومد

اره برا منم اومد اپدیتش کردم. بالاخره اینlg app فعال شد!:27:

seyedsoft
12-12-2011, 16:30
کلا چقدر پول دادی که ترافیک اضافه=12گیگ بخری؟

سه گیگ 14500 تومن بود که به مناسبت عید غدیر دوبرابر شارژ میشد
دو بسته سه گیگی خریدم که بشه 6 گیگ و به قیمت 29000تومن که بجای 6گیگ 12گیگ شارژ شد

seyedsoft
12-12-2011, 16:39
با سلام
موفق باشين

برادر من چرا اطلاعات ناکافی میدی؟
من خودم کلی کلیپ سه بعدی از اینترنت دانلود کردم که توشون بعضا کلیپهای باکیفیت و کاملا سه بعدی بوده
چرا بنده خدا رو میترسونی؟

seyedsoft
12-12-2011, 16:58

اولا که دانگل مجیک موشن تو خود جعبه تلویزیون باید باشه. البته من 57000 دارم و بود
دانلود 2.5 گیگ هست ولی سرعت دانلود عالیه و یه وقتایی تا 120کیلو بیت برثانیه دانلود میکنه
تبدیل به پول نمیشه
مودمش یه مودم وایرلس چهارپورته که هم میتونی با کابل چهارتا سیستم و وصل کنی هم از طریق وایرلس ولی تعداد وایرلس رو نمیدونم

seyedsoft
12-12-2011, 17:03
سلام

دوست عزیز این گزینه فقط مربوط به زمانی است که شما تصاویر دوبعدی رو به سه بعدی تبدیل میکنید
در مورد فیلمهایی که سه بعدی هستند این گزینه کارایی نداره و به همین خاطر غیر فعاله

moeen77
12-12-2011, 17:53
سلام می خواستم سوالی از شما بکنم 3 بعدی اکتیو یا بسیو بیشرفته تر هستند منظورم سیستم خود تلوزیون نه عینک هاش یک سوال دیگر 3 بعدی اکتیو بدون عینک هایش باز هم گران تر هست

moeen77
12-12-2011, 17:54
سلام 3 بعدی thx وهمین طور 3 بعدی xd engine

boy_teh
12-12-2011, 21:29
اولا که دانگل مجیک موشن تو خود جعبه تلویزیون باید باشه. البته من 57000 دارم و بود

شما جمله منو درست نخوندی یا درست متوجه نشدی . دانگل مجیک موشن چیه ؟ من گفتم همون حسگر کنترل جادویی که شمام گفتی مال شما تو جعبه بوده ! اگر در داخل قاب تی وی و جزء قطعات داخلی بود خیلی بهتر بود تا اینکه بصورت جدا بچسبونی به پشت تی وی و یه یو اس بی اشغال بشه . در تی وی های آینده قراره دانگل وای فای و حسگر کنترل جادویی جزء قطعات داخلی تی وی باشن .
منظور من هم خوده تی وی بود نه جعبه اش !:46:

amirreza1362
13-12-2011, 11:54
دوستا این اپدیت جدید چه امکاناتی رو اضافه کرده به دستگاه؟ مال من 57000 هستش

alnt
14-12-2011, 01:21
با سلام دوست عزیز معمولا چقدر طیکشه که جایزه های جشواره ارسال بشه برای من نزدیک دو ماه شده ولی هنوز نرسیده دستم حتی با تمس های پی درپی

2hamidpeyk
14-12-2011, 12:22
دوست عزیز برای راه اندازی سیستم اشتراک گذاری سخت افزار دیگه ای برای تلویزیون خریدید؟
اگر جواب سوال پست قبلی بنده رو هم دارید محبت کنید لطفا.
من سخت افزار جدیدنخریدم وتی وی رو با کابل به مودم متصل کردم چون دانگل وایرلس نداشتم.
منتها من از قبل مودم وایرلس داشتم واین ضروری است چون مودم وایرلس بعنوان انتقال دهنده فایل های مدیا بین دستگاهای مختلف و تی وی عمل میکنه.شما نرو مدیا دجیتال رو از روی CDکه تو وسایل تی وی هست نصب میکنی وپس از اجرا باید تو شبکه تی وی رو شناسایی کنه وIPاونو نشون بده(ممکنه بسته به نوع مودم وایرلس نیاز باشه IP که تی وی گرفته رو توش تعریف کنی. IPتی وی تو تنظیمات تلویزیون قسمت شبکه رو میشه دید)
سپس هر فولدری که می خواهی تو تی وی داشته باشی رو توقسمت Share نرو اضافه می کنی ودکمه سبز استارت سرور رو از پایین کادر می زنی بعد تو صفحه اصلی تی وی به سمت چپ می ری و درقسمت سربرگ Share اسم کامپیوتر یا لب تاپ رو می بینی می ری روش کلیک می کنی وهر فایل صوتی یا تصویری رو باز وتو تلویزیون نگاه می کنی.
حتما کامپیوتر یا لب تاپ باید کارت وایرلس داشته باشه یا دانگل وایرلس ویتونی بی سیم بامودم ارتباط برقرارکنی.
کارت های جدیدهمه سرعت انتقال بالا دارن ولی اگه قدیمی باشه موقع دیدن فیلمهای سه بعدی حجم بالا ممکنه وقفه درپخش بوجودبیاد.
توقسمت کادر نرم افزار نرو درقسمت دستگاها خود ال جی 5700 رو هم تو پی سی میبینی واگر استارت سرور دکمه سبز رو زده باشه وقتی رو دستگه کلیک کنی واز قسمت Browse فایلی که می خواهی پیدا کنی واونواجراکنی(ممکنه نیازباشه فایل تایپ رو از رو Audio به All filesتغییربدی) اونوقت فایل مستقیما رو تلویزیون اجرا میشه.
منتهی فقط فایلهایی روباز میکنه که تلویزیون ساپورت میکنه که البته اکثر آنهاروساپورت میکنه.
من هنوز تنوستم کاری کنم که فایلی که خود پی سی باز میکنه رو تی وی پخش کنه یعنی یه فایل خاص رو ممکنه کامپیوتر شما قادر به باز کردنش باشه ولی تی وی اونو چون فرمتش رو ساپورت نمی کنه باز و پخش نکنه الیته تعدادش کمه.
ضمنا اگر آپدیت کنی قسمت Helpتی وی آنلاین میشه وراهنمایی خوبی میکنه البته به زبان انگلیسی!

2hamidpeyk
14-12-2011, 12:29
دوستان app فیسبوک در ال جی فعال شده از فیسبوک بدون فیلتر در تی وی خود لذت ببرید.

سلام ممکنه توضیح بدی چه جوری اکانت فیسبوک خودت رو برای تلویزیون تعریف کردی چون من در قسمت اکانت نتونستم اکانت خودم رو اضافه کنم. ممنون میشم وفکر می کنم خیلی ها همین مشکل روداشته باشن

aliarc2003
14-12-2011, 22:48
سلام
امکانش هست لینک دانلود چند تا فیلم 3 بعدی که با فلش مموری روی 5700 اجرا بشه رو بزارید.یا راهنمایی کنید....

mazdakxp
14-12-2011, 22:48
سلام ممکنه توضیح بدی چه جوری اکانت فیسبوک خودت رو برای تلویزیون تعریف کردی چون من در قسمت اکانت نتونستم اکانت خودم رو اضافه کنم. ممنون میشم وفکر می کنم خیلی ها همین مشکل روداشته باشن

سلام خدمت دوستان ابتدا با کامپیوتروارد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ودر آنجا مراحل کار رو انجام میدید باید یک یوزر نیم و پسورد با اکانت خود برایه TV فعال کنید .اگه مشکلی بود در خدمت هستم:10:

moeen77
16-12-2011, 14:26
سلام کسی بلاسما ی 3 بعدی الجی را دارد واقعا برش تصویر و محو شدگی دارد

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

thx 3d چیست

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

thx 3d چیست

payam80teh
17-12-2011, 18:58
سلام به همه دوستان فکر می کنم جشنواره پائیزی LG به پایان رسید!
به نظر شما جشنوراه زمستانه کی آغاز می شود و به نظرتان قیمتها افت خواهد کرد؟

boy_teh
17-12-2011, 20:51
سلام
من 17/07 خرید کردم . 32-33 روز بعد کارت هدیم شارژ شد و دیروز 25/09 بقیه هدایا که شامل مودم+1فیلم بلوری+5 عینک بود رسید . 2تا سوال :
1. رو کاور این فیلمه زده 2تا بلوری ولی توش یه دونس . ماله شمام یه دونست ؟
2.کسی اینترنت و مودمشو فعال کرده ؟ چطوره ؟ خوبه ؟
زنگ زدم برا نصب و راه اندازی گفتن محدوده آیت ا.. کاشانی فعلا پره . گذاشتنم تو نوبت . بچه ها اگر مخابرات بگه خط PCM هست و ADSL بهش تعلق نمیگیره چیکار باید کرد ؟ به شاتلیه گفتم گفت باید بهشون بگی از PCM در بیارن و میارن .

pesartala2001
18-12-2011, 02:03
از من ۲ تا فیلم بود یکی ۳ بعدی یکی هم بلوری معمولی عجب کیفیتی هم داره

omidrasool
18-12-2011, 15:20
باسلام
من دیگه واقعا بین این دوتا موندم.یه جا میگن عینک سامسونگ گرونه پس 3بعدیش قشنگ تره
یه جا میگن عینک LG سبکه و راحت.
به نظر شما برای کسی که بیشتر اوقات تلویزیون عادی می بینه و گاهی بخواد یه فیلم 3D ببینه کدوم بهتره؟؟
کیفیت کدوم برای دیدن شبکه های استانی بهتره؟؟
راستی امکانات اینترنتی کدوم بیشتره؟؟SAMSUNG APP یا LG APP ؟؟؟

ehsanyacoza0021
18-12-2011, 15:21
سلام به همه
یه سوال شما که فیلم سه بعدی با تلوزیون های پسیو ال جی دیدید این که میگن رزولوشن رو نصف میکنه حقیقت داره و یه سوال تا حالا از تبدیل دو بعدی به سه بعدی استفاده کردید خوبه به سه بعدی واقعی میرسه
ممنون

boy_teh
18-12-2011, 23:21
باسلام
من دیگه واقعا بین این دوتا موندم.یه جا میگن عینک سامسونگ گرونه پس 3بعدیش قشنگ تره
یه جا میگن عینک LG سبکه و راحت.
به نظر شما برای کسی که بیشتر اوقات تلویزیون عادی می بینه و گاهی بخواد یه فیلم 3D ببینه کدوم بهتره؟؟
کیفیت کدوم برای دیدن شبکه های استانی بهتره؟؟
راستی امکانات اینترنتی کدوم بیشتره؟؟SAMSUNG APP یا LG APP ؟؟؟

سه بعدی شک نکن ال جی بهتره . کیفیت دو بعدیش هم خوبه . سامسونگ اپلیکیشن فعلا بهتر از ال جی اپلیکیشن کار کرده و نرم افزار داده . سامسونگ وای فای داخلی داره ولی ال جی دانگل میخواد .

سلام به همه
یه سوال شما که فیلم سه بعدی با تلوزیون های پسیو ال جی دیدید این که میگن رزولوشن رو نصف میکنه حقیقت داره و یه سوال تا حالا از تبدیل دو بعدی به سه بعدی استفاده کردید خوبه به سه بعدی واقعی میرسه
ممنون

نه . من خودم هم با سامسونگ D6960 اکتیو و هم با ال جی 42W65100 فیلم 3 بعدی شرک رو دیدم . این حرفا که رزولوشن نصف میشه و اینا شایعه و چرت و پرته . تازه من با پسیو به علت نداشتن پرش و این چیزا راحتتر دیدم و چسمم کمتر خسته شد . 2 بعدی به 3 بعدی هم در ال جی از همه برندهای دیگه بهتر عمل میکنه . ولی کلا اگر روی تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنی شاید یه تغییری حس کنی ولی روی تصاویر SD و کیفیت پایین که اصلا بدرد نمیخوره .

از من ۲ تا فیلم بود یکی ۳ بعدی یکی هم بلوری معمولی عجب کیفیتی هم داره

یعنی چی ؟ همون انیمیشنه که روشه دوتا بلوری بود ؟ یعنی یکیش فیلم بود و اون یکی صحنه های اضافه و این حرفا ؟

baran77777
19-12-2011, 06:52
زاویه دید در تلویزیونهای سه بعدی 5700 چطوره ؟ ایا باید روبروی تلویزیون بود تا بشه سهبعدی دید یا میشه زاویه هم داشت ؟//

omidrasool
19-12-2011, 16:10
دیروز رفتم پیشه یه نمایندگی سامسونگ بهش گفتم عینکای LG ارزون و بهتره.بعد گفت سه بعدی واقعیو سامسونگ میده چون عینکاش 200 تومنه.
حالا من LG بخرم یا سامسونگ؟؟
زیاد سه بعدی نمیبینم.

boy_teh
20-12-2011, 00:07
زاویه دید در تلویزیونهای سه بعدی 5700 چطوره ؟ ایا باید روبروی تلویزیون بود تا بشه سهبعدی دید یا میشه زاویه هم داشت ؟//

زاویه دار هم میشه دید . اتفاقا یکی از تبلیغاتهای سینما سه بعدی ال جی همین زاویه دید گستردشه .

دیروز رفتم پیشه یه نمایندگی سامسونگ بهش گفتم عینکای LG ارزون و بهتره.بعد گفت سه بعدی واقعیو سامسونگ میده چون عینکاش 200 تومنه.
زیاد سه بعدی نمیبینم.

داداش به حرف هیچ کروم از فروشنده های این فروشگاهها گوش نده (هیچ برندی) . اینا 90%شون اطلاعات خیلی پایینی و سطحی دارن و نصف اطلاعاتی که میدن اشتباست تازه آمار دارم که کلی هم کلاس میرن از طرف نمایندگی . من به یه موردی بر خوردم که تو سایتای ایرانی نبود و هر نمایندگی هم رفتم نمیدونست اصلا راجع به چی حرف میزنم . خلاصش که فقط برای خرید از عقل خودت و اطلاعاتی که از مصرف کننده میگیری کمک بگیر . من خودم به عنوان مصرف کننده هر دو برند (سامی و ال جی) ال جی رو برای سه بعدی پیشنهاد میکنم . حتی اگر عینکهای ال جی هم گرون بود باز ال جی رو میخریدم . میتونی بری تست کنی . تازه تو تو مغازه تست میکنی . من تو خونه دیدم .

ressaa
20-12-2011, 09:29
زاویه دار هم میشه دید . اتفاقا یکی از تبلیغاتهای سینما سه بعدی ال جی همین زاویه دید گستردشه .

داداش به حرف هیچ کروم از فروشنده های این فروشگاهها گوش نده (هیچ برندی) . اینا 90%شون اطلاعات خیلی پایینی و سطحی دارن و نصف اطلاعاتی که میدن اشتباست تازه آمار دارم که کلی هم کلاس میرن از طرف نمایندگی . من به یه موردی بر خوردم که تو سایتای ایرانی نبود و هر نمایندگی هم رفتم نمیدونست اصلا راجع به چی حرف میزنم . خلاصش که فقط برای خرید از عقل خودت و اطلاعاتی که از مصرف کننده میگیری کمک بگیر . من خودم به عنوان مصرف کننده هر دو برند (سامی و ال جی) ال جی رو برای سه بعدی پیشنهاد میکنم . حتی اگر عینکهای ال جی هم گرون بود باز ال جی رو میخریدم . میتونی بری تست کنی . تازه تو تو مغازه تست میکنی . من تو خونه دیدم .
زاویه دید عمودی الجی رو شنیدم اصلا خوب نیست. همینطوره؟
به نظر من فعلا تو تلویزیون های 3بعدی باید تلویزیونی رو انتخاب کرد که در حالت 2بعدی تصویر بهتری داره چون 90% موارد از حالت 2بعدیش استفاده میشه.... برای مثال اگر تصویر 3بعدی lw57000 الجی بهتر از d6920 سامسونگ باشه ولی تصویر 2بعدی سامسونگه بهتر باشه صرفه با سامسونگ هست چون قیمتاشون هم تقریبا برابره...
حالا دوستانی که امکان مقایسه این دو مدل رو دارن بهتر میتونن نظر بدن.... من خودمم هنوز بین این دو مدل مرددم...

kivan20
20-12-2011, 11:59
با سلام
دوستان کسی لینک دانلود فیلم 3d واقعی نداره بشه کپی کرد رو هار اکسترنال بعد با 42lw57000 دیدش ؟
فرمت فایل های 3 بعدی واقعی چیه من بلوری پلیر ندارم . اطلاعات هم کم دارم ممنون میشم .

omidrasool
20-12-2011, 14:20
به نظر من فعلا تو تلویزیون های 3بعدی باید تلویزیونی رو انتخاب کرد که در حالت 2بعدی تصویر بهتری داره چون 90% موارد از حالت 2بعدیش استفاده میشه.... برای مثال اگر تصویر 3بعدی lw57000 الجی بهتر از d6920 سامسونگ باشه ولی تصویر 2بعدی سامسونگه بهتر باشه صرفه با سامسونگ هست چون قیمتاشون هم تقریبا برابره...
حالا دوستانی که امکان مقایسه این دو مدل رو دارن بهتر میتونن نظر بدن.... من خودمم هنوز بین این دو مدل مرددم...

منم تو همین موضوع گیر کردم.من میگم زیاد فیلم سه بعدی نمیبینم گه گاه تفننی.
حالا نظر شما چیه؟کدوم کیفیت 2 بعدیش خوبه؟3 بعدی سامسونگ جالب هست؟

blueboy777
20-12-2011, 16:25
سلام به دوستان.خواهش میکنم کمک کنید.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟:41:در ضمن من تلویزیون اپدیت هم کردم.

blueboy777
20-12-2011, 16:31
سلام به دوستان.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟خواهش میکنم کمک کنید.:41:در ضمن تلویزیون رو اپدیت هم کردم.

ehsanyacoza0021
20-12-2011, 16:43
سلام:11:
فکر مبکنم سامسونگ دو بعدیش بهتره چون بعضی از سایت ها نوشته بود به دلیل استفاده از فیلتر پالاریزه کیفیت الجی در تصاویر دو بعدی کم شده ولی باز هم از بچه هایی که الجی دارن بپرسید شاید این واقعیت نداشته باشه

blueboy777
20-12-2011, 19:02
خواهش میکنم جواب بدین.:41:

blueboy777
20-12-2011, 19:04
خواهش میکنم جواب بدید.:41:

blueboy777
20-12-2011, 19:08
خواهش میکنم جواب بدید.

ressaa
20-12-2011, 22:06
دوستان کارشناس کجان؟

blueboy777
20-12-2011, 22:29
خواهش میکنم جواب بدید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

blueboy777
20-12-2011, 22:30
سلام به دوستان.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟خواهش میکنم کمک کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifدر ضمن تلویزیون رو اپدیت هم کردم.

boy_teh
20-12-2011, 23:44

منم شنیده بودم ولی الان خودم 42LW65100 دارم . روی میز به ارتفاع یک و نیم متری از زمین گذاشتمش و از هر زاویه ای میبینم . مثلا فیلم سه بعدی دراز کشم دیدم باهاش . تصویر درسته . تصویر دوبعدی ال جی با تنظیمات دستی واقعا عالی میشه . سامسونگ دوبعدیش خیلی خوبه . اما اگر خوب ال جی رو تنظیم کنی تصویرشو ، اصلا جلو سامسونگ کم نمیاره . خیالت راحت . قیمتهاشون هم برابر نیست . ال جی با کارت هدیه و اینا ارزونتر میفته .

منم تو همین موضوع گیر کردم.من میگم زیاد فیلم سه بعدی نمیبینم گه گاه تفننی.
حالا نظر شما چیه؟کدوم کیفیت 2 بعدیش خوبه؟3 بعدی سامسونگ جالب هست؟

دو بعدی سامسونگ خوبه . ولی حتی اگر یه بار هم بخوای سه بعدی رو چند نفره ببینی همین تعداد کم عینکهای سامی میزنه تو ذوقت . به نظر من ال جی چه از لحاظ کیفیت 3 بعدی و چه از لحاظ 2 بعدی در حالت بهتری نسبت به سامسونگ قرار داره و در مجموع کارامد تره .

سلام به دوستان.خواهش میکنم کمک کنید.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟:41:در ضمن من تلویزیون اپدیت هم کردم.

قرار نیست هر 2 بعدی که بذاری و تبدیلش کنی عین فیلمی که 3 بعدی ساخته شده پخش بشه که . شما تصاویر 2 بعدی با کیفیت بالا مثلا اچ دی یا فول اچ دی بذار و تبدیلش کن . اونوقت متوجه میشی تبدیل دو بعدی به 3 بعدی رو که به تصویر عمق میده . ضمنا 2 بعدی به 3 بعدی ال جی فعلا از سایر رقبا بهتر عمل کرده . اینارو من شخصا تست کردما .

سلام:11:
فکر مبکنم سامسونگ دو بعدیش بهتره چون بعضی از سایت ها نوشته بود به دلیل استفاده از فیلتر پالاریزه کیفیت الجی در تصاویر دو بعدی کم شده ولی باز هم از بچه هایی که الجی دارن بپرسید شاید این واقعیت نداشته باشه

قضیه فیلتر پلاریزه و اینا چرته . سامسونگهای جدید به اصطلاح دارای پانل شفاف هستن (صفحشون شفافه مثل شیشه عکس و نور رو منعکس میکنه) به همین دلیل وقتی به تصاویر سامسونگ نگاه مسکنی حس میکنی تصویر شفافتری داره . اما ال جی ها به اصطلاح پانل مات هستند و نور و عکس رو زیاد منعکس نمیکنند .
به همین خاط من بیشتر باهاشون حال میکنم چون سامسونگ که داشتم همش عکس و بازتاب نور لوستر میوفتاد تو تصویرش . اما ال جی کمتر بازتاب میده نورو . من که قبلا سامسونگ داشتم و به رنگ و روش عادت کرده بودم با خرید ال جی و دیدن تصویر 2 بعدیش (کانالهای دیجیتال خودمون) اولش خورد تو ذوقم . ولی در عرض یک هفته با دستکاری تنضیمات دستی به تصویر خوبی رسیدم که به نظرم خیلی طبیعیتر از تصویر سامی بود .
میشه گفت سامی رنگ و روی بازتر و شفافتری داره (مصنوعی تر) ولی ال جی خود اون تصویر اصل رو با رنگ و روی دستکاری نشده میده (طبیعی تر) .
ضمنا تنضیمات دستی تصویر ال جی خیلی کاملتر و پیچیده تر از منوی تنظیمات سامی هست .

blueboy777
21-12-2011, 00:10
قرار نیست هر 2 بعدی که بذاری و تبدیلش کنی عین فیلمی که 3 بعدی ساخته شده پخش بشه که . شما تصاویر 2 بعدی با کیفیت بالا مثلا اچ دی یا فول اچ دی بذار و تبدیلش کن . اونوقت متوجه میشی تبدیل دو بعدی به 3 بعدی رو که به تصویر عمق میده . ضمنا 2 بعدی به 3 بعدی ال جی فعلا از سایر رقبا بهتر عمل کرده . اینارو من شخصا تست کردما .

اصلا سه بعدی نشون نمیده من بالاترین کیفیتم امتحان کردم.اصلا نشون نمیده.نمیدونم مشکل چیه.:41:

moeen77
21-12-2011, 09:51
سلام تلوزیون 60pz9500 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

سلام تلوزیون 47lw9800 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

سلام دو بعدی به 3 بعدی تکنولوژی اکتیو بهتر است یا تکنولوژی بسیو

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام کسی تلوزیون اکتیو 3 بعدی الجی دارد هنوز تداخل تصویر و برش دارد

blueboy777
21-12-2011, 14:03
کسی نیست جوابمو بده.

blueboy777
21-12-2011, 14:07
فقط وقتی دو بعدی به سه بعدی رو میزنم فقط لبش سه بعدیه میخوام کل صفحه سه بعدی بشه چیکار کنم.وقتی میرم تو ی 3d option فقط سه گزینه داره که هیچکدوم ربطی به از بین بردن لبه سه بعدی نداره.کمک کنید خواهشا.

blueboy777
21-12-2011, 14:27
هیچکی پیدا نمیشه جواب مارو بده.پس کارشناسا کجان.

blueboy777
21-12-2011, 15:32
کارشناسا کجایین چرا جوابمو نمیدین.

blueboy777
21-12-2011, 16:14
اگه اینجوری باشه دو بعدی به سه بعدی ال جی اشغاله چون من امتحان کردم اصلا سه بعدی نشد حتی فول اچ دی هم امتحان کردم.فقط با بلوری میشه سه بعدی دید.فقط الکیه تبلیغاتشون.

blueboy777
21-12-2011, 17:47
ده جواب بدید دیگه.

blueboy777
21-12-2011, 17:47
ده جواب بدید دیگه کجایین.

blueboy777
21-12-2011, 21:19
دانگل وای فای چنده از کجا باید تهیه کرد.

seyedsoft
21-12-2011, 21:23
شما جمله منو درست نخوندی یا درست متوجه نشدی . دانگل مجیک موشن چیه ؟ من گفتم همون حسگر کنترل جادویی که شمام گفتی مال شما تو جعبه بوده ! اگر در داخل قاب تی وی و جزء قطعات داخلی بود خیلی بهتر بود تا اینکه بصورت جدا بچسبونی به پشت تی وی و یه یو اس بی اشغال بشه . در تی وی های آینده قراره دانگل وای فای و حسگر کنترل جادویی جزء قطعات داخلی تی وی باشن .
منظور من هم خوده تی وی بود نه جعبه اش !:46:

آقا عذرخواهی میکنم
ببخشید

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

سلام
امکانش هست لینک دانلود چند تا فیلم 3 بعدی که با فلش مموری روی 5700 اجرا بشه رو بزارید.یا راهنمایی کنید....

پستهای قبلی رو بخونید حتما جواب سوالتون رو خواهید دید

خود من هم چنتا سایت معرفی کردم

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

سلام
من 17/07 خرید کردم . 32-33 روز بعد کارت هدیم شارژ شد و دیروز 25/09 بقیه هدایا که شامل مودم+1فیلم بلوری+5 عینک بود رسید . 2تا سوال :
1. رو کاور این فیلمه زده 2تا بلوری ولی توش یه دونس . ماله شمام یه دونست ؟
2.کسی اینترنت و مودمشو فعال کرده ؟ چطوره ؟ خوبه ؟
زنگ زدم برا نصب و راه اندازی گفتن محدوده آیت ا.. کاشانی فعلا پره . گذاشتنم تو نوبت . بچه ها اگر مخابرات بگه خط PCM هست و ADSL بهش تعلق نمیگیره چیکار باید کرد ؟ به شاتلیه گفتم گفت باید بهشون بگی از PCM در بیارن و میارن .

عملا کاری نمیتونی بکنی چون فقط وقتی خطت از حالت پی سی ام خارج میشه که مخابرات منطقه براتون کابل بخوابونه تو زمین و خطت بشه کابل مسی
ولی معلوم نیس این اتفاق کی بیوفته
منم تو خونه نتونستم بگیرم
تو مغازه فعالش کردم
سرعتش خوبه
دانلود با سرعت 120کیلوبیت در ثانیه هست البته در شرایط ایده آل ولی حداقل 60تا میزنه

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

زیاد سه بعدی نمیبینم.

قربونت
رفتی پیش ماسفروش گفتی ماستت ترشه یا شیرین؟

توقع داشتی بگه ترشه؟

seyedsoft
21-12-2011, 21:33

صفحات قبل رو بخونید نیاز به خواهش نیست

با زدن کلید تنظیمات سه بعدی میتونید عمق تبدیل رو که پیشفرضش 10 هست به 20 افزایش بدید

درضمن هرچه فیلم دوبعدی با کیفیت تر باشه سه بعدیش بهتر مشخص میشه

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

با سلام
دوستان کسی لینک دانلود فیلم 3d واقعی نداره بشه کپی کرد رو هار اکسترنال بعد با 42lw57000 دیدش ؟
فرمت فایل های 3 بعدی واقعی چیه من بلوری پلیر ندارم . اطلاعات هم کم دارم ممنون میشم .

سرحوصله همه صفحات رو بخونید
خیلی اطلاعات خوب و مفید به دست خواهید آورد

seyedsoft
21-12-2011, 21:43
سلام به همه دوستان مخصوصا دوستان جدید

تعجب میکنم که دوستان اینهمه التماس و خواهش میکنند ولی یه زحمت نمیکشند تا صفحات قبل رو مطالعه کنند

بنده وقتی به این فروم وارد شدم تعداد صفحات 35 صفحه بود
توصیه میکنم برید اولین پست من رو بخونید که احتمالا یا صفحه 35 هست یا 36
اول همه 35 صفحه رو خوندم و بعد سوالاتم رو پرسیدم

یکروز اگه حدود یکی دوساعت وقت بگذارید و صفحات رو مطالعه کنید حتما جواب 90 درصد سوالاتتون رو پیدا میکنید.
هم زودتر به جواب میرسید و هم علاوه بر اون اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

یا علی مدد

mahdi534
22-12-2011, 10:59
سلام خدمت دوستان با تشکر از همه .
همه 70 صفحه رو خوندم . خیلی مفید بود.

من مدل 57000 42 رو دارم. خیلی راضیم .

2 تا سوال داشتم .

1 - فرق تصاویر سه بعدی با فرمت side by side و over / under در چی هست ؟ آیا مدل 57000 تصاویر Over/ Under رو هم نشون میده ؟ میخوام بدونم از سایتی که برای دانلود کلیپ 3D قرار دادین کدوم فرمت رو باید دانلود کنیم ؟

2 - من وقتی می خوام تصاویر رو روی هارد از ما * هو * ا * ره ضبط کنم پیغام میده امکان ضبط از ورودی AV وجود ندارد . البته بعد از فرمت کردن هارد توسط TV . هارد من از نوع اینترنال gige 1000 هست و با تبدیل و آداپتور به TV وصل کردم .کاملا هارد رو میشناسه و بعد از فرمت منوی زمانبندی رو هم باز میکنه . فقط ضبط نمی کنه .

ممنون از همکاری دوستان

blueboy777
22-12-2011, 15:38
سلام به همه دوستان مخصوصا دوستان جدید

تعجب میکنم که دوستان اینهمه التماس و خواهش میکنند ولی یه زحمت نمیکشند تا صفحات قبل رو مطالعه کنند

بنده وقتی به این فروم وارد شدم تعداد صفحات 35 صفحه بود
توصیه میکنم برید اولین پست من رو بخونید که احتمالا یا صفحه 35 هست یا 36
اول همه 35 صفحه رو خوندم و بعد سوالاتم رو پرسیدم

یکروز اگه حدود یکی دوساعت وقت بگذارید و صفحات رو مطالعه کنید حتما جواب 90 درصد سوالاتتون رو پیدا میکنید.
هم زودتر به جواب میرسید و هم علاوه بر اون اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

یا علی مدد

]حالا نمیشه یه مرامی بزاری این دو تا سوال مارو جوابب بدی همین دوتا فقط.1یو اس بی دانگل واقعا تو ایران نیست؟از کجا باید گرفت؟اگه سایتی واسه دانلود فیلم سه بعدی سراغ داری معرفی کن؟ممنون میشم.

mysaeedms
22-12-2011, 17:13
از دوستان کسی میدونه چرا تلفن خدمات گلدیران مسدوده؟

alnt
23-12-2011, 13:13
از این شماره تماس بگیر
02184733

cheshm_asali
23-12-2011, 19:21
دوستان ما یه تلویزیون 57000 خریدیم 47 اینج که بعد از چند روز امروز امد نصبش کرد

ولی روی کارتن اصلا نه عینک سه بعدی بود نه فیلم سه بعدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شک کردم که شاید دستگاه کارکرده باشه از سرویس کار خواستم که ساعت کارکرد دستگاه را بیاره کلی تلفن زد بعد گفت LED ها نمیشه

الان به دلم نیست

دستگاه را زا اصفهان توی دوره جشنواره خریدم و برای اینکه هدیه ها از بین نره امروز وصلش کردم با اینکه خونه ای که قرار توش نصب بشه هنوز تکمیل نیست و کار طراحی داخلیش مونده

حالا سوالم از دوستان گل این تالار اینه میشه روی این مدل عینک اصلا نباشه ؟؟؟ حتی باطری قلمی هم برای کنترل مجیک نبود البته پلاستیکش پرس بود که اونم کاری نداره خود من هم دستگاه پرس پلاستیک دارم

و اینکه مگه میشه سرویس کار نتونه ساعت کارکرد مانیتور را نشون بده

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

mahdi534
24-12-2011, 12:24
برای دوستانی که حوصله ندارند همه صفحات رو مطالعه کنند !!!!!!

برای دانلود کلیپ های سه بعدی به صفحه 55 همین تاپیک برید.

و یا به لینک زیر یه سری بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi534
24-12-2011, 12:34

2 تا سوال داشتم .

1 - فرق تصاویر سه بعدی با فرمت side by side و over / under در چی هست ؟ آیا مدل 57000 تصاویر Over/ Under رو هم نشون میده ؟ میخوام بدونم از سایتی که برای دانلود کلیپ 3D قرار دادین کدوم فرمت رو باید دانلود کنیم ؟

2 - من وقتی می خوام تصاویر رو روی هارد از ما * هو * ا * ره ضبط کنم پیغام میده امکان ضبط از ورودی AV وجود ندارد . البته بعد از فرمت کردن هارد توسط TV . هارد من از نوع اینترنال gige 1000 هست و با تبدیل و آداپتور به TV وصل کردم .کاملا هارد رو میشناسه و بعد از فرمت منوی زمانبندی رو هم باز میکنه . فقط ضبط نمی کنه .

ممنون از همکاری دوستان

pinokiu
24-12-2011, 13:46

ولی روی کارتن اصلا نه عینک سه بعدی بود نه فیلم سه بعدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شک کردم که شاید دستگاه کارکرده باشه از سرویس کار خواستم که ساعت کارکرد دستگاه را بیاره کلی تلفن زد بعد گفت LED ها نمیشه

الان به دلم نیست

دستگاه را زا اصفهان توی دوره جشنواره خریدم و برای اینکه هدیه ها از بین نره امروز وصلش کردم با اینکه خونه ای که قرار توش نصب بشه هنوز تکمیل نیست و کار طراحی داخلیش مونده

حالا سوالم از دوستان گل این تالار اینه میشه روی این مدل عینک اصلا نباشه ؟؟؟ حتی باطری قلمی هم برای کنترل مجیک نبود البته پلاستیکش پرس بود که اونم کاری نداره خود من هم دستگاه پرس پلاستیک دارم

با تشکر

چرت گفته
شما دکمه home رو بزن
بعد وارد setup شو
حالا تو منوی support وارد product service info که بشی ساعت کارکرد رو نوشته

s a j j a d
24-12-2011, 18:44
سلام بر دوستان
من یه lw 5700 چهل و هفت اینچ از بانه 1.570.000تومان گرفتم از دوستان کسی فیلم بلوری سه بعدی رو از هارد اجرا کرده؟ من بلو ری پلیر ندارم می خوام بدم سه چهار تا فیلم پنجاه گیگ بریزن تو هاردم .البته اگه از هارد اجرا بشه

mahmood_t
24-12-2011, 18:46
سلام

یه سوال خیلی ساده

من هنوز نفهمیدم با این تلویزیون های سه بعدی هم میشه به صورت عادی فیلم دید. منظورم اینه که و قتی نخواستی بدونه عینک نگاه کنی . اگه یه توضیع ساده از کارکرد این ها واسه ما بی سواد ها بدید ممنون میشم .

با سپاس

mmonemi
24-12-2011, 18:59
سلام

یه سوال خیلی ساده

من هنوز نفهمیدم با این تلویزیون های سه بعدی هم میشه به صورت عادی فیلم دید. منظورم اینه که و قتی نخواستی بدونه عینک نگاه کنی . اگه یه توضیع ساده از کارکرد این ها واسه ما بی سواد ها بدید ممنون میشم .

با سپاس
بله میشه
اتفاقا تلویزیونی که سه بعدی باشه کیفیت تصویر دو بعدیش از دو بعدی همون مدل بهتره

moeen77
24-12-2011, 21:33
کسی 3 بعدی اکتیو الجی را دارد حرف هایی که در موردش می نویسند مثل محو شدگی برش را در مدل های بلاسمای 2011 ان داراست راستی من شنیده ام از 200 هرتز بعه بالا برش تصویر ندارد ایا محو شدگی اش خیلی واضح است و کیفیت را تحت تاثیر می دهد با تشکر ازتابیک خوبتان راستی من تابیکی در مورد تلوزیون PZ9500 الجی در همین سایت نوشده ام اگر کسی نظری دارد نظرش را در مورد 2 بعدی اش 3 بعدی اش و زیباییش بنویسد

seyedsoft
25-12-2011, 09:43
سلام به همه دوستان اعم از جدید و قدیم

برای دانلود کلیپ و فیلم سه بعدی میتونید به سایت
هم مراجعه کنید
اتفاقا کلیپهای الجی و سامسونگ رو هم داره
برای خرید هم قیمتهاش مناسبه
فقط هنگام دانلود تو مشخصات فیلم حتما دقت کنید که ساید بای ساید باشه و نه آناگلیف
چون آناگلیف همون فیلتر آبی فیروزه ای و قرمزه

خوش باشید
یا علی مدد

ENGHELABI
25-12-2011, 13:43

الان به دلم نیست

با تشکر
در داخل کارتون 4 عدد عینک 3 بعدی هست ، ولی کنترل مجیک موشن رو با پست، 45 روز پس از خرید می فرستند

ENGHELABI
25-12-2011, 13:51
اگه اینجوری باشه دو بعدی به سه بعدی ال جی اشغاله چون من امتحان کردم اصلا سه بعدی نشد حتی فول اچ دی هم امتحان کردم.فقط با بلوری میشه سه بعدی دید.فقط الکیه تبلیغاتشون.
سلام ،البته اینجوری هم که فکر میکنی نیست . در حالت دو بعدی به سه بعدی برجستگی مختصری در تصویر ایجاد می شه ، ولی عموما در زیر نویس ها و لوکیشن های طبیعی باز خودشو نشون میده . فیلم سه بعدی رو با هارد اگسترنال هم میشه دید، فقط هر چه حجم وکیفیت فیلم بیشتر باشه تصاویر 3 بعدی بیشتری ارائه میده.

M7000
25-12-2011, 19:53
من تلویزیون Lw57000 دارم فیلم که با usb بهش وصل میکنم زیرنویس رو باز نمیکنه حتی با نرم افزار زیرنویس رو به فیلم چسبوندم اما فایده نداشت !! چیکار کنم زیرنویس باز شه به نظرتون ؟

M7000
26-12-2011, 12:53
من تلویزیون Lw57000 دارم فیلم که با usb بهش وصل میکنم زیرنویس رو باز نمیکنه حتی با نرم افزار زیرنویس رو به فیلم چسبوندم اما فایده نداشت !! چیکار کنم زیرنویس باز شه به نظرتون ؟

کسی بلد باشه؟؟؟:11:

alonelover
26-12-2011, 16:31
من 10 آبان یه 57000 خریدم ، امروز زنگ زدم میگم چرا هنوز هدیه هاش نیومده خانومه شمارمو پرسیده میگه هیچ درخواستی براتون ثبت نشده ، تازه برام ثبت درخواست کرد

شماهام یه زنگی بزنید بد نیست از این گافا زیاد میدن

alonelover
26-12-2011, 16:41

هم مراجعه کنید
فقط هنگام دانلود تو مشخصات فیلم حتما دقت کنید که ساید بای ساید باشه و نه آناگلیف

خوش باشید
یا علی مدد

دوست عزیز شما گفتی یه کلیپ خوب از یه نصاب گرفتیو میخوای آپلودش کنی ، پس چی شد

2hamidpeyk
26-12-2011, 21:11
قدر 5700 ال جى رو بدونيد. دوبى بودم مدل 5700 ازاكثرمدلها گرون تربود حتى 9500
مدل ٤٧ اينچش حدود ٧٠٠٠ درهم بود يعني ٢م ٨٠٠!! فقط فرقش اين بود كه دانگل وايرلس روش مى دادن.
چون مونتاژ سيرجانه اينقدر مناسبه. كيفيتش هم با مدلى كه دوبى بود مو نمى زد وبه همين دليل مونتاژ ايران قيمتش از ٩٥٠٠ اكتيو ال جى ارزونتره وگرنه سرتره.
من رفتم دوبى مال نمايندگى ال جي دانگل بگيرم كه نداشت؟! رفتم روبروش شرف دى جى دونه اى ١٢٠ درهم حدود ٥٠ تومن.
به نظرم بهترين گزينه باتوجه به قيمتش است.

yaldagilda
27-12-2011, 19:31

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم مراجعه کنید

خوش باشید
یا علی مدد

دوست عزیز شما گفتی یه کلیپ خوب از یه نصاب گرفتیو میخوای آپلودش کنی ، پس چی شد :11::11::11::11::11:

rezgarv
29-12-2011, 11:32
دوستان آیا LG LED 42" LW4500 سینما 3D دیجیتال است؟ و چطوری فعال میشه؟
ممنون میشم زود پاسخ دهید.

wareshteam
29-12-2011, 12:21
با سلام وخسته نباشید
ایا کیفیت تصویر LED SMART TV LG 47LW5700 در حالت دو بعدی از کیفیت تصویر ال ای دی سامسونگ c6960 , و یا الجی 5600 بهتر است
چه فرمتهای تصویری را می تواند پخش نماید
ایا تلتکست فارسی دارد

yas0102
01-01-2012, 02:39
سلام خدمت اساتید محترم من یه تلویزون مدل 42LW45000 دارم خروجی لن نداره چطوری میتونم ورژن تلویزیون بالا ببرم. و اینکه تو تبلیغات ال جی نوشته قابلیت Dvr این یعنی چی؟ اگه برای ضبط تصویره پس چرا رو کنترلش دکمه ضبط کردن نداره.
ممنون میشم جوابمو بدید

Mr.Oo
01-01-2012, 09:47
سلام دوست عزیز، در مورد سوال اولتون یه فایل pdf تو مدیافایر آپلود کردم که اون رو از سایت خود ال جی دانلود کردم و به طور کامل راهنماییت میکنه.
در جواب سوال دومتون هم باید بگم که Dvr همون برای ضبط برنامه هاست که اولا باید یه هارد اکسترنال داشته باشی و بعد اون رو به ورودی usb بزنی و بعد از فرمت کردن هارد میتونی برنامه هارو ضبط کنی.

لینک فایل Pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yas0102
01-01-2012, 13:29
دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.حرفتو قبول دارم که باید یه هارد با ظرفیت بالا به usb تلویزیون وصل کنی اما اینکه روی ریموت تلویزیون دکمه Rec یا همون دکمه ضبط وجود نداره ولی خود ال جی تو تبلیغاتش گفته قابیلت Dvr رو داره ولی چه دکمه ای رو بزنم شروع به ضبط کنه.
و سوال دیگه اینکه من الان فریمور جدید تلویزون رو گرفتم الان ورژن تی وی 4.0.6 اگه ورژن بالاتری رو تلویزیون بریزم احتمال داره گیرنده دیجیتال که قبلا فعال کردم از بین بره

Mr.Oo
01-01-2012, 16:10
منم تو سایت ال جی دیدم که نوشته قابلیت Dvr رو داره و تلویزیون خود من هم 47LW57000 هستش و توی دفترچه راهنما خوندم که برای ضبط کردن برنامه ها هارد رو به پورت usb 1 می زنی و بعد از طریق سینمای خانگی ال جی شروع به ضبط برنامه ها می کنی.
در جواب سوال دومت هم هر چقدر که تو سایتهای خارجی جستجو کردم نتونستم مشکلی مشابه اونچه که گفتی پیدا کنم و خودم هم فکر نکنم بعد از آپدیت کردن مشکلی بوجود بیاد چون معمولا آپدیت ها برای رفع مشکل میشن نه ایجادش البته این رو هم باید بگم که بعضی از Magic Motion ها بعد یه مدت ایراد پیدا می کنند و اگه مشکلی پیش اومد فکر نکن که بخاطر آپدیت باشه.

Mr.Oo
01-01-2012, 16:17
سلام دوستان، توی چند پست قبلی تو صفحات مختلف این تایپک دیدم که بعضی از دوستان دنبال فیلم های 3بعدی برای دانلود میگردن و من هم این لینک رو این جا میذارم تا هر کس دلش خواست بتونه فیلم هارو دانلود کنه و شما هم باید دنبال فیلم هایی بگردین که تو اسم تارنت نوشته باشه Half SBS یا Full SBS که Half SBS رو همه ی تلویزیون ها اجرا میکنن اما اون یکی رو ممکنه بعضی هاشون پخش نکنن.
اگه سوالی در مورد تارنت یا ترکر های شخصی دارین در خدمتیم!

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yas0102
01-01-2012, 16:31
ممنون که جواب دادی الان ورژن تلویزیون رو از 4.00.06 ارتقا دادم به 4.03.04 مشکلی پیش نیومد همه چی مثل قبله چیزی اضافه یا کم نشد

kia.Tahamtan
01-01-2012, 20:39
: ال جی تلویزیون 84 اینچ 4K TV را به نمایشگاه می آورد

نویسنده هانیه فدایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LG 4K LCD TV

ال جی در نمایشگاه CES ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سال گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد تلویزیون LCD 4K تولید کند اما در سالی که گذشت این اتفاق نیافتد. حال این غول کره ای اعلام نموده که قصد دارد تلویزیون 84 اینچ 4K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خود را در کنار بزرگترین تلویزیون OLED دنیا به نمایش عموم بگذارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد تعریف 4K و این تلویزیون 84 اینچ که وضوح تصویر 3840x2160 پیکسل دارد را مشاهده خواهید کرد.

4K استاندارد جدیدی برای نمایش وضوح تصویر و یا رزولوشن در گرافیک کامپیوتری و فیلم دیجیتال است. 4K به تعداد پیکسل های افقی در صفحه اشاره دارد و نمایشگرهای 4K حدودا 4000 پیکسل افقی دارند. در حال حاضر اکثر تلویزیون های HDTV بازار دارای وضوح تصویر 720p یا 1080 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند. محتوای موجود در بازار نیز منطبق بر همین دو رزولوشن ساخته می شوند. اما با ورود تلویزیون های 4K کیفیت تصویر چندین برابر می شود به شرطی که محتوای 4K (فیلم، عکس و انیمیشن و غیره) نیز ساخته شوند. تلویزیون های 4K به Ultra Definition یا UD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز معروف هستند. به خاطر داشته باشید که تلویزیون های فعلی را High Definition یا HD و یا Full HD شناخته می شوند.
براساس اعلام LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تلویزیون UD این شرکت از نوع SmartTV یا تلویزیون هوشمند بوده و از فناوری سه بعدی Cinema 3D این شرکت نیز پشتیبانی می کند. کنترل از راه دور جادویی (Magic Motion) نیز برروی این تلویزیون کار خواهد کرد.
هنوز بصورت رسمی اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان ورود محصول به بازار اعلام نشده است.
پیش از ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، شرکت ژاپنی شارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز تلویزیون 4K خود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را معرفی کرده بود. اما به نظر نمی رسد هیچ کدام از تلویزیون های 4K به این زودی ها همگانی شوند، چون در حال حاضر تقریبا هیچ محتوای 4K وجود ندارد.
منبع: Engadget ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kia.Tahamtan
01-01-2012, 20:55
کدامیک از سه تکنولوژی LED Backlight، LCD و یا Plasma هدف اصلی LG خواهد بود

LG قصد دارد در آینده مدل های جدیدی از هر سه تکنولوژی نام برده شده را به بازار ارائه کند. این برند قصد دارد تلویزیون های LED خود را به تکنولوژی Nano مجهز کند، سه بعدی های Polarized ارزان قیمت خود را در لیست سه بعدی های خود قرار دهد و دقت بیشتری در ساخت پلاسماها کرده و آنها را به صورت Full 3D به بازار ارائه کند. در ادامه توصیح کامل تری از این تکنولوژی ها بیان خواهیم کرد.
دو تکنولوژی متفاوت برای سه بعدی

الجی تلویزیون های سه بعدی خود را با دو تکنولوژی Passive و Active به بازار ارائه کرده است. تکنولوژی Passive که قیمت آن ارزان تر است روی مدل هایی مانند LW6500 و LW5600 کار شده است. مدل های Active قیمت بیشتری دارند ولی برای کاربران ریزبین تر مناسب هستند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد تکنولوژی Passive و Active این لینک را مشاهده کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LG از عبارت Cinema 3D برای تلویزیون های جدید Passive خود استفاده می کند. این تلویزیون ها نسبت به سه بعدی های Active ارزان تر بوده و عینک آنها نیز نسبت به عینک Active Shutter سبک ترند. علاوه بر این عینک این سه بعدی ها نیاز به باتری ندارند و Crosstalk کمتری هم در این تلویزیون ها مشاهده می کنید. ما Cinema 3D الجی را امتحان کردیم و باید بگوییم تصاویر سه بعدی این تلویزیون کیفیت خیلی خوبی دارند.
تصویر سمت راست عینک سه بعدی Active Shutter LG و تصویر سمت چپ عینک Polarized را نشان می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الجی در سال آینده روی Smart TV ها و تلویزیون های دارای اینترنت نیز تمرکز خواهد کرد. چراکه معتقد است یک Smart Tv خوب باید قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از دنیای مجازی را هم داشته باشد.
تکنولوژی Nano و پلاسماهای پیشرفته

LG در مورد تکنولوژی Nano مخصوص LED ها اطلاعات زیادی بیان کرده است. در واقع با استفاده از این تکنولوژی، LG قادر است، تلویزیون های LED خیلی باریک و با عمق رنگ مشکی زیاد و با استفاده از فناوری Local Dimming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تولید کند. الجی همچنین درباره این تلویزیون ها ادعا کرده که مشکلات Clouding و Backlight bleeding را نخواهد داشت.
پلاسمای الجی نیز، سه بعدی های باریک تر، با مصرف کمتر و تصاویر بهتری ارائه کرده است. طراحی بعضی از این مدل ها مانند LED های بدون قاب بوده و قابلیت تبدیل دو بعدی به سه بعدی را نیز دارند.
در ادامه تلویزیون های LED که دارای این تکنولوژی ها هستند را معرفی می کنیم و تلویزیون های پلاسمای این برند را نیز در مقاله ای مجزا معرفی خواهیم کرد.
تلویزیون LED با تکنولوژی Nano مدل LW9500

LW9500 تلویزیون LED جدید LG با تکنولوژی Nano است. LG با استفاده از تکنولوژی Nano تلویزیون ها را به صورت Full LED با Local Dimming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ساخته است. در صورتی که اطلاعات کافی در مورد Local Dimming ندارید، این مقاله را مطالعه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید.
فریم این مدل بسیار باریک است و دارای App های زیادی بوده و Web Browser هم برای گشت و گذار در اینترنت دارد.

این تلویزیون در سایز های 47 و 55 اینچ موجود و در May سال 2011 به بازار ارائه خواهد شد. در ادامه مشخصات کامل تر این تلویزیون را مشاهده می کنید.

Nano technology
LED local dimming
3D (active 3D)
Smart TV with NetCast & web browser
400/480 Hz TruMotion
DLNA
Magic Wand remote
Wi-Fi
USB recording (only in EU)
Wireless AV Link

تلویزیون LZ9700 در سایز 72 اینچ

LZ9700 فقط در سایز 72 اینچ موجود خواهد بود. این تلویزیون سیستم Local dimming داشته و یک سه بعدی 400/480 هرتز است ولی ازتکنولوژی Nano بهره نمی برد. LZ9700 که در ادامه تکنولوژی های مربوط به آن را مختصرا بیان کردیم در May/Jun سال 2011 به بازار ارائه خواهد شد.

LED local dimming
3D (active 3D)
400/480 Hz TruMotion
DLNA
Magic Wand remote
Wi-Fi Ready
Wireless AV Link

تلویزیون LW7700 با نور پس زمینه LED و تکنولوژی Nano

این تلویزیون دقیقا مشخصات LW9500 را دارد با این تفاوت که پنل این تلویزیون مات است و پنل LW9500 براق است. بنابراین مشخصات آن را مجددا ذکر نمی کنیم. LW7700 در سایز های 42 و 46 و 55 اینچ موجود خواهد بود.
تلویزیون LW6500 با نور پس زمینه LED و تکنولوژی سه بعدی Polarized

این تلویزیون در رنج تلویزیون های ارزان قیمت دسته بندی می شود. عینک تلویزیون های Passive 3D سبک هستند. این تلویزیون ها در سایزهای 42 و 47 و 55 اینچ عرضه می شوند.

Edge LED with local dimming
Cinema 3D (Passive 3D)
4 pairs of 3D glasses bundled
100/120 Hz
Magic Wand remote Ready
Wi-Fi Ready via USB
Wireless AV Link

تلویزیون های LV5500 و LV5300

LG تلویزیون غیر-سه بعدی smart خود را با نام LV5500 و تلویزیون Edge LED خود را با Limited Local dimming با نام LV5300 عرضه می کند.
LV5500 در آپریل 2011 در سایز های 32و42و47 و 55 اینچ به بازار ارائه خواهد شد.
LV5300 بدون قابلیت Smart TV در آپریل در سایزهای 32 و 37 و 42 و 47 اینچ به بازار عرضه خواهد شد.

Edge LED with local dimming
Smart TV with NetCast & web browser (only LV5500)
100/120 Hz
Magic Wand remote Ready
Wi-Fi Ready
Wireless AV Link (only LV5500)

مدل های LV4500، LV3500، LK5500 ، LK4500 و LK4300

سایر LCD ها با نورپس زمینه LED نیز که در تیتر این مطلب نام آنها را ذکر کردیم، قابلیت Smart TV یا تکنولوژی سه بعدی ندارند. برای مشاهده اطلاعات کامل تر جدول زیر را مشاهده کنید.

پلاسمای الجی مدل PZ950

این پلاسما مشكی عمیقی را به تصویر می كشد و از تكنولوژی سه بعدی و THX نیز بهره می برد. این تلویزیون در ماه March/April سال 2011 در سایز های 50 و 60 اینچ به بازار عرضه می شود. در ادامه مشخصات این تلویزیون را مشاهده می كنید.
تمام تلویزیون های پلاسمای LG از استاندارد DLNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پشتیبانی می کنند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد DLNA به دایرکتوری IT زومیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

3D plasma-Tv (active 3D)
Smart TV with NetCast, apps & web browser
Borderless design
THX 2D and 3D
600Hz Sub-field Driving
Bluetooth
DLNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Multiplay
Tru Black Filter
WiFi
Magic Wand Remote
Wireless AV Link

پلاسمای الجی مدل PZ750

این مدل یك پله پایین تر از مدل PZ950 است. از تكنولوژی های 3D، Smart TV و THX بهره می برد و در ماه March/April در سایز های 50 و 60 اینچ به بازار ارائه خواهد شد.

3D plasma-Tv (active)
Smart TV with NetCast, apps & web browser
Borderless design
THX 2D and 3D
600Hz sub Field Driving
1.8-inch bezel
2-inch thick
Wi-Fi Ready Ready
Magic Wand remote
Wireless AV Link

پلاسمای الجی مدل PZ550

این مدل هم در ماه March سال 2011 به بازار عرضه خواهد شد. مشخصات این مدل را در زیر مشاهده می كنید.

Full HD plasma
TruSlim design
3D Ready and 2D-to-3D conversion
Smart TV with NetCast (in a PZ570 version that also has USB recording)
THX
600Hz sub Field Driving
Wi-Fi Ready
Wireless AV Link (in PZ570)

پلاسمای الجی مدل PZ250

این مدل جزو پلاسماهای ارزان قیمت الجی و و 3D-ready است. یعنی برای مشاهده تصاویر سه بعدی باید هزینه بیشتری كرده و كیت مخصوص سه بعدی را هم تهیه كنید. PZ250 در سایز های 50 و 60 اینچ وجود دارد. در این مقاله می توانید در مورد كیت مخصوص سه بعدی بیشتر بدانید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full HD plasma
TruSlim design
3D Ready and 2D-to-3D conversion
600Hz sub Field Driving
Wi-Fi Ready

پلاسمای الجی مدل PW350

این مدل در March سال 2011 در سایز های 42 و 50 اینچ به بازار عرضه خواهد شد.
پلاسمای الجی مدل PV350 و PV450

این دو مدل تلویزیون ارزان تر از سایر مدل ها بوده و قابلیت پخش سه بعدی را هم ندارند. PV450 در سایز 50 و 60 و PV350 هم در سایز های 42 و 50 ارائه خواهند شد.
تصویر زیر مشخصات همه مدل ها را بطور كامل نشان می دهد.

منبع: FlatPanelsHD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

[/URL]
3D در خانه: تکنولوژی های پخش - بخش اول ویژه

نویسنده [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]نوید فرشچی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3D Technology

در این مقاله قصد دارم به طور ساده تکنولوژی های سه بعدی را مورد بررسی قرار دهم و روش های ساخت عکس و فیلم سه بعدی و تکنولوژی های مختلف پخش تصاویر 3D را معرفی کنم. پس با من همراه شوید:

آگهی تبلیغاتی

به طور کلی وقتی به یک سوژه از دو منظر نگاه می کنیم (مثل دو چشم انسان) با توجه به اختلافات زاویه ای، باعث می شود بتوانیم عمق و یا فاصله اجسام از هم رو تشخیص دهیم. حالا برای دیدن فیلم و یا عکس سه بعدی نیاز داریم تصویری که به هر کدام از چشم ها فرستاده می شود با هم متفاوت باشد و از دو زاویه گرفته شوند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چطور می توانیم به هر کدام از چشم ها تصویر های متفاوتی ارسال کنیم. برای این موضوع روش های مختلفی وجود دارد که سعی می کنیم به هر کدام نگاه مختصری داشته باشیم.
استریوسکوپیک (Stereoscopic)

روش اول که به استریوسکوپیک (Stereoscopic) معروف است از دو عکس مجزا برای هر چشم استفاده می کند. حتما شما هم در کودکی از وسیله های شبیه به وسیله ای که در عکس آمده، برای دیدن تصاویر سه بعدی استفاده کرده اید.
در این حالت هر چشم تصویر مربوط به خود را مشاهده می کند. وسایل و روش هایی برای دیدن فیلم با این ساختار وجود دارد. از نظر این که در این ساختار تصاویر کاملا مجزا هستند و با یکدیگر تداخل (Overlap) ندارند این روش بسیار با کیفیت است ولی از طرف دیگر چون روشی فردی است و شما نمی توانید به همراه خانواده به تماشای فیلم یا تصویری بنشینید این روش خیلی طرف دار ندارد.
آناگلیف (Anaglyph)

روش دوم آناگلیف (Anaglyph) است. این روش بسیار ارزان و راحت می باشد و از ساختاری ساده استفاده می کند. همانطور که می دانید فیلتر های رنگی مانع عبور نور هم رنگ خودشان می شوند. به عنوان مثال اگر با یک فیلتر قرمز به بیرون نگاه کنید نور هایی که هم رنگ همان فیلتر هستند را نخواهید دید. حال با استفاده از تکنولوژی های کامپیوتر ما می توانیم دو تصویر برای دو چشم را روی هم بیاندازیم. با این ترفند که مثلا برای تصویر سمت چپ از یک حاله قرمز و برای تصویر سمت راست از یک حاله آبی استفاده کنیم. حالا با گذاشتن یک عینک ساده که از دو فیلتر رنگی تشکیل شده چشم چپ و راست هر کدام نور ها یا تصاویری که مربوط به خودشان است را دریافت می کنند. عینک های Red/Cyan یا همان آبی و قرمز که بسیار ارزان قیمت هستند دراین روش استفاده می شوند.
در ادامه به این روش برای ساختن تصاویر سه بعدی در خانه بیشتر خواهیم پرداخت. این روش بسیار ارزان و کار آمد است و نکته منفی آن به هم ریختگی رنگی به علت استفاده از فیلتر در زمان مشاهده تصاویر است که خیلی خوش آیند نیست.
پلاریزیشن (Polarization)

روش بعدی پلاریزیشن (Polarization) می باشد که امروزه در سینما ها برای پخش فیلم های سه بعدی استفاده می شود. این روش مانند روش قبلی بوده با این نکته که از فیلتر های پلاروید (Polaroid) به جای فیلتر های رنگی استفاده می شود. این فیلتر ها شفاف بوده و روی کیفیت تصویر و نحوه نمایش رنگ هال تاثیر ندارد. فیلتر های پلاروید مانند یک پرده کرکره عمل می کنند و نور های عمودی یا افقی ساطع شده از تصویر را از هم مجزا می کنند.
این روش بسیار ساده و بصرفه ای است. با ذکر این نکته که برای این مورد نیاز به پخش کننده ای داریم که تصاویر را بتواند به طور جداگانه با طیف های عمودی و افقی پخش کند. برای این منظور از 2 پروجکتور استفاده می کنند. برای تصاویر چشم چپ و چشم راست و جلوی هر کدام یک فیلتر پلاروید قرار می دهند.
اکتیو شاتر (Active shutter)

روش بعدی روش اکتیو شاتر (Active shutter) است که در تلویزیون ها و بازی های کامپیوتری سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش دو تصویر متفاوت برای هر چشم تشکیل می شود یعنی یک تصویر برای چشم چپ و تصویر دیگر برای چشم راست و با فاصله زمانی بسیار کم پشت سر هم پخش می شوند. با استفاده از عینک مخصوص در لحظه ای که تصویر مربوط به چشم چپ پخش می شود صفحه ی جلوی چشم راست شما تیره می گردد تا شما با این چشم تصویر را نبینید و باین عمل بصورت برعکس برای چشم دیگر تکرار می شود. تیره شدن شیشه های عینک در سرعت بسیار بالا انجام می شود در نتیجه نمایشگرهای 3D Ready می بایست حتما بیش از 120 هرتز داشته باشند در غیر اینصورت مقداری از تصویر از دست خواهد رفت. استفاده از این تکنولوژی گران قیمت است و استفاده طولانی از آن کمی باعث سر درد می شود (تجربه شخصی) ولی به برای استفاده در محیط منزل و تجربه لذت دیدن تصاویر سه بعدی، بسیار خوب است.

سه بعدی بدون عینک

سه بعدی بدون عینک : این تکنولوژی که در صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل یا لپ تاب ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد از ساختار خاصی از صفحه های نمایش استفاده می کند که با توجه به فاصله شما و فاصله دو چشم دو تصویر با زاویه های مختلف نمایش داده می شود و هر چشم تصویر مربوط به خود را می بیند. این روش تا نتیجه ی نهایی فاصله زیادی دارد چون نمونه های فعلی مانند صفحه نمایش دوربین W3 از فوجی الزاما باید از فاصله خاصی دیده شوند و با تکان دادن صفحه نمایش و یا تغییر فاصله از آن تصویر گنگ و سر درد آوری مشاهده خواهید کرد.

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

معرفی تکنولوژی نانو به کار رفته در تلویزیون های ال جی

نویسنده سامان دلنواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LG Nano TV

کلمه نانو معمولا به معنی "بسیار کوچک" است. الجی نیز در تلویزیون های جدید خود از یک قشای بسیار باریک به ضخامت 10 به توان منفی 9 متر استفاده کرده و به دلیل ضخامت بسیار کم این قشای تلقی، نام تکنولوژی جدید خود را نانو گذاشته است. در ادامه به بررسی مزایای این تکنولوژی و تاثیر آن بر کیفیت تصویر می پردازیم.

آگهی تبلیغاتی

برای معرفی تکنولوژی نانوی به کار رفته در تلویزیون های جدید الجی، ابتدا باید نکات زیر را اعلام کنیم.
پیش از هر چیز باید بدانید که LED TV یا LCD LED-Backlit TV در واقع همان LCD TV هستند با این تفاوت که در LED TV ها، لامپ های LED وظیفه تولید نور پس زمینه پنل را برعهده دارند ولی در LCD ها نور فلورسنت روشنایی پنل را تامین می کند اطلاعات بیشتر در داریکتوری IT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بطور کلی LED TV ها به دو دسته تقسیم می شوند.

FULL-LED یا تمام ال ای دی از ال ای دی حاشیه ای ضخیم تر هستند. این نوع تلویزیون ها شبیه تلویزیون های LCD اصلی عمل می کنند، با این تفاوت که بجای CCFL نور پس زمینه توسط LED تولید می شود. در Full-array یا Full LED تمام LED ها در سرتاسر پشت پنل LCD چیده شده اند.
EDGE-LED یا ال ای دی حاشیه ای معمولا باریکتر و سبک تر از فول ال ای دی ها هستند، به همین دلیل برای نصب روی دیوار مناسب تر می باشند. برخلاف Full-LED ها در Edge-LED تمام LED ها در در لبه های پنل قرار دارند و در سرتاسر پشت پنل گسترده نشده اند اما LED ها قادرند نور را به مرکز و سطوح دیگر صفحه بتابند این عمل را Light Guide می نامند.

برای مشاهده تفاوت های کامل این دو مدل LED مقاله "هر آنچه در مورد LED TV ها باید بدانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" را مطالعه کنید. هر دو دسته می توانند دارای قابلیت Local Dimming یا تاریکی موضعی باشند.
Local Dimming یا تاریکی موضعی

Local Dimming به معنای قابلیت کنترل کم یا زیاد کردن روشنایی قسمت های مختلف پنل با استفاده از کنترل LED هاست. تعداد نقاط کنترل نور در تلویزیون هایی که مجهز به تکنولوژی Local Dimming هستند، متفاوت است. هر چه تعداد این نقاط قابل کنترل نور بیشتر باشد، کیفیت تلویزیون ها بهتر است. تلویزیون های Full LED که مجهز به تکنولوژی Local Dimming نیز باشند کیفیت تصویر و رنگ بندی بسیار خوبی دارند.
مهمترین مشکل Local Dimming یا همان تاریکی موضعی، Clouding یا درز نور ال ای است. این مشکل باعث می شود نور نقاط روشن برروی نقاط تاریک تاثیر بگذارد. یعنی نور تابیده شده از نقاط روشن به نقاط تاریک درز کرده و میزان تاریکی نقاط تاریک را کم می کند. به این ترتیب اگر روشی برای جلوگیری از درز این نور به نقاط تاریک پیدا شود، تلویزیون های با کیفیت تری را مشاهده خواهیم کرد.
نقش تکنولوژی نانو در کیفیت تصویر

الجی با استفاده از یک تکنولوژی جدید که نانو نام دارد، جلوی درز نور تابیده شده به نقاط تاریک را می گیرد. به دلیل باریکی قشای به کار رفته در این تکنولوژی، آن را تکنولوژی"نانو" نامگذاری کرده اند.
تفاوت کیفیت تصویر در تلویزیون های LED و Nano LED

همانطور که اشاره کردیم تلویزیون های Full LED معمولا ضخامت بیشتری نسبت به تلویزیون های Edge LED دارند. تکنولوژی نانو علاوه بر تاثیر بر روی ظاهر تلویزیون بر کیفیت تصویر تاثیر گذاشته و از ایجاد پدیده Clouding یا "درز نور در تصاویر" تیره جلوگیری می کند.
مقایسه فنی و بررسی تعداد نقاط کنترل کننده Local Dimming در LED های مختلف الجی

الجی در سال 2010 تلویزیون های جدیدی با تکنولوژی IOP تولید کرد. هدف از استفاده از این تکنولوژی، تولید تلویزیون های Full LED باریک تر بود. البته الجی نتوانست با استفاده از تکنولوژی IOP این هدف را محقق سازد و در سال 2011 به تولید تلویزیون هایی با تکنولوژی نانو روی آورد.
به دلیل استفاده از تکنولوژی نانو و از بین رفتن مشکل Clouding در تلویزیون های جدید ال جی، تعداد نقاط کنترل تاریکی موضعی در تلویزیون های ال ای دی بیشتر شده است. جدول زیر تعداد نقاط کنترل موضعی نور را در تلویزیون های نانو و تلویزیون های قدیمی که IOP نام داشتند، اعلام کرده است. تعداد این نقاط با سایز تلویزیون رابطه مستقیم دارد و هر چه تعداد نقاط بیشتر باشد کیفیت تصویر بهتر خواهد بود.
مقایسه تعداد LED ها در تلویزیون های مجهز به فناوری نانوی الجی و تلویزیون های IOP در سایز های مختلف

مقایسه عمق نور پس زمینه در تلویزیون های مجهز به فناوری نانوی الجی و تلویزیون های IOP در سایز های مختلف

مقایسه تعداد نقاط قابل کنترل در LED های نانو و ال ای دی های IOP الجی

دو مدل از جدید ترین تلویزیون های LED الجی با شماره مدل LW9500 و LW9800 مجهز به فناوری Nano می باشند. به نظر شما کیفیت و ظاهر تلویزیون های جدید الجی مجهز به فناوری نانو، تا چه میزان نسبت به تلویزیون های LED پیشین پیشرفت کرده است؟
منبع: FlatPanelsHD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kia.Tahamtan
01-01-2012, 21:03
نویسنده رامین ابراهیم خانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LG LW9800

جدیدترین تلویزیون سه بعدی ال جی مدل LW9800 نام دارد که مجهز به فناوری نانو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])است. چیدمان LED پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED بوده و قابلیت کنترل موضعی تاریکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را نیز دارد. در ادامه مشخصات کامل تر این تلویزیون و اثر فناوری نانو بر کیفیت تصویر را به طور کامل بررسی می کنیم.

اگر به کاتالوگ جدیدترین تلویزیون های ال جی نگاهی بیاندازید تلویزیون LW9800 را در صدر جدول این تلویزیون ها مشاهده می کنید. ولی هنوز اثری از این تلویزیون در بازار ایران دیده نمی شود. نماینده ال جی در ایران به زودی این تلویزیون را وارد بازار کشور می کند. البته مدل قدیمی تر LW9500 ال جی نیز مجهز به فناوری نانو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است ولی سه بعدی نبوده و از نظر مشخصات نیز نسبت به LW9800 پایین تر است.
LW9800 همچنین مجهز به تکنولوژی Local Dimming LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بوده و در دو سایز 47 و 55 اینچ تولید شده است.
نگاه اول به تلویزیون LW9800 ال جی

ظاهر تلویزیون شیک و باریک و مشابه طراحی تلویزیون بدون قاب یا BorderLess ال جی است. با وجود اینکه چیدمان ال ای دی پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED است، ضخامت بسیار کمی دارد و نسبت به سایر تلویزیون های Full LED باریکتر است و راز این ضخامت کم نیز وجود فیلتر نانو در تکنولوژی Local Dimming است.

برای آشنایی با فناوری نانو و دلیل باریک بودن تلویزیون های جدید ال جی مقاله "معرفی تکنولوژی نانو به کار رفته در تلویزیون های ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" را مطالعه کنید.
پورت های اصلی تلویزیون در کناره دستگاه قرار دارند بنابراین امکان نصب تلویزیون بر روی دیوار وجود دارد. پایه تلویزیون نیز قابل چرخش است.

ما قصد داریم تصویر این تلویزیون را با استفاده از دو دستگاه گیرنده دیجیتال و بلوری پلیر بسنجیم و کیفیت تصویر را بر مبنای کیفیت آنتن آنالوگ نخواهیم سنجید. چرا که کیفیت تصاویر حاصل از گیرنده دیجیتال بهتر از کیفیت تصویر حاصل از آنتن معمولی است.
ریموت کنترل تلویزیون

ال جی یکی از مدل های قدیمی ریموت کنترل خود را برای این تلویزیون در نظر گرفته است.

البته ریموت کنترل Majic Motion ال جی نیز همراه این دستگاه عرضه می شود که ظاهر کوچکتر و بهتری نسبت به ریموت اصلی تلویزیون دارد.

LW9800 یکی از انواع Smart TV های ال جی است که برنامه های زیادی برای آن وجود دارد. مشاهده صفحات وب، گشت و گذار در فیس بوک، یوتیوب، مکالمه ویدئویی و استفاده از برنامه های جذاب و کاربردی مختلف از جمله مورادی هستند که با تهیه LW9800 نصیب شما خواهد شد.

مصرف برق و تنظیم رنگ LW9800

مصرف برق تلویزیون 55 اینچ LW9800 ال جی قبل از تنظیم رنگ در حالت HD حدودا 130 وات و پس از تنظیم رنگ 86 وات است. البته مصرف برق این دستگاه در حالت سه بعدی، قبل و بعد از تنظیم رنگ تغییر نمی کند.
مناسب ترین تنظیمات در حالت مشاهده تصاویر SD و HD
Picture preset: Expert1 Backlight 37 Contrast 90 Brightness: 50 V/H Sharpness: 50 Color: 50 Tint 0 Dynamic Contrast Off Noise Reduction Off Mpeg noise reduction Off Super resolution Off Black level Low Real Cinema Off Color gamut Standard Edge enhancer Off xvYCC Auto Color filter Off Color temperature Warm Gamma 2.2 RGB Method 2 point R contrast -1 G contrast 0 B contrast 2 R brightness -6 G brightness -7 B brightness 14 TruMotion Off LED local dimming Medium/Low اگر روشنایی تصویر به نظرتان کم است می توانید Backlight را کمی زیاد کنید.

کیفیت تصویر در LG NANO LW9800

نمایشگر LG LW9800 کمی براق است و هنگامی که تابش نور شدید باشد ممکن است رفلکس نور را در صفحه مشاهده کنید. البته میزان این رفلکس زیاد نیست ولی نمی توان گفت هیچ رفلکسی هم ندارد.

کیفیت رنگ بندی تصاویر تلویزیون بسیار خوب است ولی در بعضی از تصاویر تیره، که تلفیقی از رنگ مشکی و خاکستری تیره است، جزئیات به سختی قابل مشاهده هستند. این مورد مشکلی نیست که در مشاهده تصاویر خللی ایجاد کند و ممکن است حتی آن را مشاهده نکنید ولی در مقام بررسی باید به همه این نکات توجه کرد.

کیفیت تصاویر در حالت SD و هنگام استفاده از گیرنده دیجیتال، بعد از کالیبراسیون خوب بوده و جزئیات در تصویر به طور کامل قابل مشاهده می باشند. کیفیت تصویر در حالت HD بسیار بهتر از حالت SD است. عمق رنگ مشکی و کیفیت رنگ ها فوق العاده است و جزئیات در تصاویر به خوبی خودنمایی می کنند.

زمان پاسخ گویی LW9800 بسیار خوب است و به ندرت تصاویر سریع را به صورت تار مشاهده می کنید. سرعت تلویزیون خوب است ولی هنوز نمی توان سرعت آن را با سرعت تلویزیون های پلاسما مقایسه کرد.
به طور کلی می توان گفته سرعت تلویزیون برای همه کاربران مناسب است؛ ولی ممکن است گیمر های حرفه ای در بازی های پر سرعت، گاهی احساس کنند قسمتی از تصویر برای یک لحظه تار می شود.
عملکرد تکنولوژی نانو در LW9800

همان طور که پیشتر توضیح دادیم، تکنولوژی نانو به کار رفته در تلویزیون های ال جی برای جلوگیری از نشت نور به تصاویر تیره در مرز تاریکی و روشنایی است. ولی آیا تکنولوژی نانو واقعا توانسته جلوی این نشت نور را بگیرد.

آنچه ما در تلویزیون LW9800 ال جی مشاهده می کنیم، نشان می دهد که ال جی تا حدودی در جلوگیری از نشت نور به نقاط تاریک، موفق بوده ولی نتوانسته آن را به طور کامل محدود کند. در واقع در تلویزیون های مجهز به تکنولوژی نانو، عمق رنگ مشکی بسیار زیاد و خوب است. ولی گاهی در بعضی تصاویر تیره هاله ای از نور را مشاهده می کنید. نشت نور به قسمت های تاریک باعث می شود که دو تا سه سطح از رنگ مشکی با هم قابل تشخیص نباشد.

بررسی Clouding یا نشت نور در تصاویر تمام مشکی

در اینجا قصد داریم تصاویر را در حالت کاملا تیره و مشکی نیز بررسی کنیم. نکته جالب توجه در این تلویزیون این است که زمانیکه سیستم نانو را غیرفعال می کنیم نشت نور یا Clouding مشاهده نمی شود ولی زمانی که سیستم نانو را فعال می کنیم، در بعضی از قسمت های مشکی رنگ، هاله ای از نور را مشاهده می کنیم.

به طور کلی می توان نتیجه گرفت که فناوری نانو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به کار رفته در LW9800 به کاهش ضخامت تلویزیون و بالا بردن عمق رنگ مشکی کمک زیادی کرده است. ولی نتوانسته از ایجاد هاله نور در تصویر خیلی تیره جلوگیری کند.

بررسی کیفیت تصاویر سه بعدی در LW9800

همانطور که می دانید تلویزیون های ال جی از تکنولوژی Passive برای پخش تصاویر استفاده می کنند. داخل جعبه این تلویزیون 10 عینک سه بعدی و 2 عینک جهت "مشاهده همزمان دو تصویر متفاوت" قرار دارد.

در ادامه در مورد مشاهده دو تصویر همزمان در این تلویزیون بیشتر توضیح خواهیم داد. برای مشاهده بهترین کیفیت تصویر در حالت سه بعدی TruMotion را غیر فعال کنید.

کیفیت تصویر سه بعدی در LW9800 واقعا خوب است. کیفیت تصاویر سه بعدی LW9800 مشابه کیفیت تصاویر Active 3D است و ایرادات Passive را ندارد. در مقایسه این دستگاه با تلویزیون های سه بعدی Active Shutter می توانیم LW9800 را در نمایش تصاویر سه بعدی برنده بدانیم. ولی در مقایسه با تلویزیون های پلاسما، کیفیت تصاویر سه بعدی پلاسما بهتر از این تلویزیون است. البته نباید قیمت و وزن زیاد عینک های سه بعدی Active پلاسما را فراموش کنید. مشاهده یک فیلم 2 ساعته با استفاده از عینک های Active آزار دهنده است. ولی هنگام مشاهده تصاویر سه بعدی حتی عینک های LW9800 را احساس نخواهید کرد. چراکه عینک های پسیو سبک و بدون لرزش تصویر هستند.

یکی از نکات قابل توجه هنگام مشاهده تصاویر سه بعدی در تلویزیون LW9800 این است که این تلویزیون سیستم Local Dimming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را هنگام مشاهده تصویر در حالت سه بعدی، غیر فعال می کنند.
تا این قسمت بررسیLW9800 مطمئن شدیم که کیفیت تصویر سه بعدی در این تلویزیون خوب است. اما منظور از"مشاهده همزمان دو تصویر متفاوت" چیست؟

زمانی که قصد داشته باشید یک بازی دو نفره را در تلویزیون بازی کنید نیمی از تصویر به یکی از بازیکن و نیمی دیگر به بازیکن دیگر اختصاص می یابد. ولی الجی با ارائه عینک های جدید، راهکار جالبی را به کاربران خود پیشنهاد کرده است. در این راهکار جدید، هر دو بازیکن با زدن عینک می توانند تصویر مربوط به بازی خود را در کل صفحه مشاهده کنند. البته کیفیت نمایش همزمان دو تصویر متفاوت، خیلی بالا نیست و ممکن است در تصویر مربوط به بازی خود حاله ای از تصویر بازیکن رقیبتان را مشاهده کنید. ولی در هر صورت قابلیت بسیار جذابی است.
در واقع در این فناوری یک عینک خطوط زوج و عینک دیگر خطوط فرد را فیلتر می کند و تصویر بازی هر بازیکن نیز در یکی از خطوط تصویر پخش می شود. به همین دلیل کیفیت تصویر هر بازیکن نصف کیفیت بازی خواهد بود؛ چون هر فریم اطلاعات مربوط به هر دو تصویر ( تصویر بازیکن اول و دوم) را دارد.
توجه کنید که برای "مشاهده همزمان تصاویر متفاوت" باید از دو عینک مخصوصی که در جعبه وجود دارد استفاده کنید. این عینک ها با عینک های سه بعدی پسیو متفاوت هستند.

بدیهی است که تنها در حالت دو بعدی می توانید از قابلیت "نمایش همزمان دو تصویر متفاوت" استفاده کنید.
زاویه دید

از آنجایی که پنل این تلویزیون IPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])است، زاویه دید بسیار خوبی دارد و اگر نسبت به تلویزیون با زاویه بنشینید بازهم رنگ ها را به خوبی مشاهده خواهید کرد.

کیفیت صدا

اسپیکر های تلویزیون از قسمت جلوی تلویزیون قابل مشاهده نیستند. کیفیت صدای LW9800 نسبت به صدای تلویزیون های دیگر با همین ضخامت، بهتر است. سابووفر کوچک داخلی تلویزیون، کمی به صدا عمق می دهد. به طور کلی صدای LW9800 برای مشاهده فیلم و گوش کردن به آهنگ ها، خوب است ولی نمی توان آن را عالی دانست.

جمع بندی

LG LW9800 همه ویژگی هایی که یک تلویزیون هوشمند باید داشته باشد را داراست. برنامه ها و App های متفاوتی برای این تلویزیون نوشته شده و امکان دانلود برنامه ها از App Store نیز وجود دارد.

کیفیت تصویر در LW9800 خصوصا در تصاویر HD فوق العاده است. با استفاده از تکنولوژی نانو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در این تلویزیون، ضخامت تلویزیون بسیار کم و عمق رنگ مشکی در آن بالا رفته است. ولی هنوز در قسمت هایی از رنگ های تیره، هاله هایی از نور مشاهده می شود.
تنظیمات پیشفرض LW9800 خیلی جذاب نیست ولی زمانی که آن را تنظیم می کنید کیفیت تصویر خیلی خوب می شود. کیفیت تصویر در حالت SD خوب و در حالت HD بسیار عالی است.
زمان پاسخ گویی تلویزیون LW9800 سریع است. زاویه دید نیز به علت وجود پنل IPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بسیار عالی است. در کنار این موارد می توانیم به کیفیت خوب سه بعدی در این تلویزیون اشاره کنیم.به طور کلی اگر از مشکل ایجاد هاله نور در تصاویر تیره، چشم پوشی کنیم می توان LW9800 را یکی از بهترین تلویزیون های LED بازار معرفی کرد.
تلویزیون LW9800 ال جی در سایت FlatPanelsHD رتبه خوبی از نظر کیفیت بدست آورده است. در ادامه جدول مشخصات این تلویزیون را مشاهده می کنید.
ابعاد 55" widescreen رزولوشن 1920x1080 زمان پاسخ گویی 1.6 ms کنتراست 10,000,000:1 روشنایی 450 cd/m2 تعداد رنگ های قابل نمایش 16,7 million colors پردازش سیگنال 8 for each color زاویه دید 178/178 Dot pitch
نوع پنل LCD-TV with direct LED

قابل نصب روی دیوار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پایه قابل چرخش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابعاد 76.0cm x 126.5cm x 2.7cm (without stand) وزن 29.0 kg

اسپیکر داخلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Input formats 480p/i, 576p/i, 720p, 1080i & 1080p (50, 60 & 24p)

Inputs
VGA [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DVI [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (convert through HDMI) Audio -type [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Audio in/out) SCART [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (1 input) S-video [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Composite [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Component [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HDMI [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (4 inputs, 1 HDMI 1.4) Other
Outputs
Audio type [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (1 output, headphones) SCART [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] S/PDIF [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (optical) Other

Tuners
Analogue [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----T [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----T (MPEG4) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----C [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----C (MPEG4) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----S (MPEG4) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Other

mmonemi
02-01-2012, 10:20
با سلام
من lw95000 رو خریدم ولی با usb recording مشکل دارم وقتی میخام ضیط کنم میگه :
دستگاه usb از عملکرد ماشین زمان پشتیبانی نمی کند
فلش من 4 گیگه داخل دفترچه یه جا نوشته بود ما فلش 32 گیگ و هارد 1 ترا رو توصیه میکنیم نمیدونم از اینه یا نه
لطفا راهنمایی کنید

mehdi speed 700
02-01-2012, 11:54
رفقا تاپیک سینما 3d ال جی زدین من نمیدونم واااای زود تر میگفتین منم میومدم خوب بحث حالاتون در مورد چیه من در خدمتم.
آقا هادی هم اینجاست.
دوستان کسی فیلم 3 بعدی خواست من بهش لینک میدم یه چند تایی دان کنه حاشو ببره یه نرم افزارم جور کردم فیلم معمولی رو side by side می کنه واسه 3 بعدی دیدن نرم افزارش عالیه

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

کسی 3 بعدی اکتیو الجی را دارد حرف هایی که در موردش می نویسند مثل محو شدگی برش را در مدل های بلاسمای 2011 ان داراست راستی من شنیده ام از 200 هرتز بعه بالا برش تصویر ندارد ایا محو شدگی اش خیلی واضح است و کیفیت را تحت تاثیر می دهد با تشکر ازتابیک خوبتان راستی من تابیکی در مورد تلوزیون PZ9500 الجی در همین سایت نوشده ام اگر کسی نظری دارد نظرش را در مورد 2 بعدی اش 3 بعدی اش و زیباییش بنویسد

رفیق پرش تصویر توی تلویزیون های اکتیو وقتی 3d ببینی ربطی به تلویزیون نداره شما بگو تلویزیون 1000 هرتز باشه ولی این عینکای اکتیو 120 هرتز هستند و پرش تصویر دارن.

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم مراجعه کنید

خوش باشید
یا علی مدد

خسته نباشی رفیق مگه پولیه.
دوستان کسی کلیپ 3d خواست بگه تا واسش لینک بفرستم.رایگان
نرم افزار باحاله رو هم واسش میفرستم

راستی فیلم های این سایت رو نخرین گرون میده من فیلم اصل با پک اصل آک که مستقیم از آمازون میخرن رو از یکی از نمایندگی های ال جی میخرم{دیسک50 گیگ 25000 تومن}{دیسک25 گیگ 20000 تومن

mehdi speed 700
02-01-2012, 12:05
رفقا این فیلم هایی که این سایت گذاشته همه ریپ شده ی همین نرم افزاریه که من دارم و هیچکدوم 3 بعدی اصلی نیستن.
البته ایناییش که واسه دانلوده

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

منم تو سایت ال جی دیدم که نوشته قابلیت Dvr رو داره و تلویزیون خود من هم 47LW57000 هستش و توی دفترچه راهنما خوندم که برای ضبط کردن برنامه ها هارد رو به پورت usb 1 می زنی و بعد از طریق سینمای خانگی ال جی شروع به ضبط برنامه ها می کنی.
در جواب سوال دومت هم هر چقدر که تو سایتهای خارجی جستجو کردم نتونستم مشکلی مشابه اونچه که گفتی پیدا کنم و خودم هم فکر نکنم بعد از آپدیت کردن مشکلی بوجود بیاد چون معمولا آپدیت ها برای رفع مشکل میشن نه ایجادش البته این رو هم باید بگم که بعضی از Magic Motion ها بعد یه مدت ایراد پیدا می کنند و اگه مشکلی پیش اومد فکر نکن که بخاطر آپدیت باشه.

دوستان در مورد کنترل های جادویی بگم که این کنترل ها فقط زمانی ایراد پیدا می کنند که ضربه بخورن حالا چه سبک چه سنگین.در طول گذر زمان

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.حرفتو قبول دارم که باید یه هارد با ظرفیت بالا به usb تلویزیون وصل کنی اما اینکه روی ریموت تلویزیون دکمه Rec یا همون دکمه ضبط وجود نداره ولی خود ال جی تو تبلیغاتش گفته قابیلت Dvr رو داره ولی چه دکمه ای رو بزنم شروع به ضبط کنه.
و سوال دیگه اینکه من الان فریمور جدید تلویزون رو گرفتم الان ورژن تی وی 4.0.6 اگه ورژن بالاتری رو تلویزیون بریزم احتمال داره گیرنده دیجیتال که قبلا فعال کردم از بین بره

رفیق من از نمایندگی سوال کردم گفتن فقط با وصل کردن هارد 1 ترا به بالا میتونین ضبط کنید.
ارزشش رو نداره.
راستی دوست عزیز اگه روی کنترل فاب تلویزیونتون دکمه rec نیست به احتمال زیاد اگه کنترل های جدید رو بخری کارت راه میافته

mehdi speed 700
02-01-2012, 12:16
با سلام وخسته نباشید
ایا کیفیت تصویر LED SMART TV LG 47LW5700 در حالت دو بعدی از کیفیت تصویر ال ای دی سامسونگ c6960 , و یا الجی 5600 بهتر است
ایا تلتکست فارسی دارد

رفیق این تلویزیون ها رو با سامسونگ مقایسه نکن سامسونگ بالاترین کیفیت کنتراست توی تلویزیون هاش 3000000 ولی این مدل ال جی 8000000 میلیون کنتراست دیجیتال داره.از 5600 هم بالاتره مطمئنا چون هم جدید تره هم 3 بعدیه

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

دوستان آیا LG LED 42" LW4500 سینما 3D دیجیتال است؟ و چطوری فعال میشه؟
ممنون میشم زود پاسخ دهید.

بله رفیق گیرنده ی دیجیتال داره بگو شهرتون کجاست تار راهنماییت کنم.
شما اگه شهرتون فرستنده ی دیجیتال داشته باشه زمانی که کنال هارو با تلویزیون سرچ می کنی خودش دیجیتال هارو هم واست پیدا می کنه

mehdi speed 700
02-01-2012, 12:33
]حالا نمیشه یه مرامی بزاری این دو تا سوال مارو جوابب بدی همین دوتا فقط.1یو اس بی دانگل واقعا تو ایران نیست؟از کجا باید گرفت؟اگه سایتی واسه دانلود فیلم سه بعدی سراغ داری معرفی کن؟ممنون میشم.

رفیق usb دانگل هست توی ایران اونم فراوون فقط قیمتش تا یک ماه پیش 30000 تومن بود حالا شده 65000 هزار تومن.فقط دیگه نصاب ها دارن البته حالا نه یک ماه پیش دیگه به نمایندگی ها نمیدن.
خود نصاب میخره 48000 تومن بعدش میفروشه 65000 تومن.
دوستان توی دنیا قالطاق تر از این نصاب ها نیست

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

الان به دلم نیست

با تشکر

رفیق شرمنده ببخشید بی ادبیه ولی بهتون انداختن بد جور شما میتونی تیام استفاده از دستگاه رو تیو قسمت تنظیمات-پشتیبانی-اطلاعات محصول ببینی.4 تا عینک روی این تلویزیون هست با یک کنترل جادویی و باتریهای با کیفیت کره ای.نبود بدون بهتون انداختن اون نصابه هم میخواسته جیم بزنه تایم رو نشونت نده.
از کدوم نمایندگی گرفتی

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

2 تا سوال داشتم .

ممنون از همکاری دوستان

دوست عزیز تموم فرمت های سه بعدی نظیر side by side و under over این تلویزیون پخش می کنه نگرانش نباش.
و این رو به دوستان بگم قابلیت ماشین زمان و ضبط برنامه ها فقط برای برنامه های پخش دیجیتال هستند و هیچ چیز دیگه ای رو نمیتونید ضبط کیند

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

سلام بر دوستان
من یه lw 5700 چهل و هفت اینچ از بانه 1.570.000تومان گرفتم از دوستان کسی فیلم بلوری سه بعدی رو از هارد اجرا کرده؟ من بلو ری پلیر ندارم می خوام بدم سه چهار تا فیلم پنجاه گیگ بریزن تو هاردم .البته اگه از هارد اجرا بشه

دوست عزیز فیلم بلوری رو از روی هارد فقط میتونی با یه بلوری پلیر اجرا کنی تازه اگه بلوری پلیری که میگم از دیسک خارجی پشتیبانی کنه.همون image خودمون

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

رفیق نمیدونی لطف چیزی نگو

mehdi speed 700
02-01-2012, 12:56
سلام تلوزیون 60pz9500 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

سلام تلوزیون 47lw9800 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

سلام دو بعدی به 3 بعدی تکنولوژی اکتیو بهتر است یا تکنولوژی بسیو

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام کسی تلوزیون اکتیو 3 بعدی الجی دارد هنوز تداخل تصویر و برش دارد

اولی رو نمیدونم.

دومی:خیر رفیق هنوز نیمده ولی تواسه نزدیکای عید دیگه میرسه.
سومی:رفیق فرقی نداره چون دوتاش تصویر رو یکم از چپش یکم از راستش میزنن بعد دوتاش میکنن اونوقت شما سه بعدی میبینی.ولی مهم حالا عینک هاست که اکتیو پیش پسیو کم میاره

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

فقط وقتی دو بعدی به سه بعدی رو میزنم فقط لبش سه بعدیه میخوام کل صفحه سه بعدی بشه چیکار کنم.وقتی میرم تو ی 3d option فقط سه گزینه داره که هیچکدوم ربطی به از بین بردن لبه سه بعدی نداره.کمک کنید خواهشا.

رفیق 2 بعدی به 3 بعدی که 3 بعید کامل نمیشه فقط به تصویر عمق میده شما یکم از جیب خرج کن فیلم 3 بعدی بخر ببین چجوریه شما فقط میتونی توی تنظیمات یه ذره عمق رو بالاتر ببری و واسه تلویزیون تعریف کنی قسمت بالای تصویر بزنه از tv بیرون یا قسمت پایین به قول خودشون نقطه تمرکزش رو تغییر بدی

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

رفیق میشه با زاویه دید فقط از چپ و راست از بالا و پایین تداخل تصویر به وجود میاد.یعنی اگه بخوای بخوابیو 3 بعدی ببینی زیاد فایده نداره

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

با سلام

رفیق فرمت فیلم مهم نیست خود تصویر باید 3 بعدی باشه.
ولی اگه دیسک بلوری رو میگی:فرمتاشون mpeg2 و mpeg-avc h264

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

سلام به همه دوستان فکر می کنم جشنواره پائیزی LG به پایان رسید!
به نظر شما جشنوراه زمستانه کی آغاز می شود و به نظرتان قیمتها افت خواهد کرد؟

رفیق جشنواره زمستانه نزدیکای 22 بهمن به احتمال زیاد میاد تا اونموقع قیمت ها دست نخورده باقیی میمونه ولی نزدیک عید قیمت ها افت میکنه چون مدل های جدید چند وقت بعدش میاد ولی به احتمال زیاد جایزه نمیزارن فقط تخفیف میدن

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

راستی سال دیگه به احتمال 99% 3d بدون عینک میاد ولی گرونه.شایدم نیاد معلوم نیست.
الان cinema 3d رو دست نداره و دیگه اکتیو به درد نیمخوره

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

دوستان توی این موندن چون عینک اکتیو گرون تره بهتره.
نه رفقا شما خودتون یه استهلال بکنید این عینک ها بلوتوث داره توی هر ثانیه شیشه هاش 120 بار خاموش روشن میشه.شارژ هم میخواد.پس مطمئنا گرونه

mehdi speed 700
02-01-2012, 13:13
دوستان میخواستم یه چیزی رو در مورد اینکه تفاوت مدل 57000 رو با 65100 بگم شاید برخی دوستان بخوان بدونن.
57000 هزار 100 هرتز ولی با تروموشن 120 هرتز میشه ولی 65100 200 هرتزه زیاد نمیشه تفاوت رو حس کرد فقط توی تصاویر بسیار پر سرعت.کنتراست 57000 8000000 ولی 65100 9000000 ولی چون هر دوش دیجیتاله تفاوت چندانی ندارن.
دکمه ی رو بدنه ی 57000 لمسی نیست ولی توی دید هم نیست بدیشم اینه که پشتشه خیلی بد میشه باهاش کار کرد.
ولی 65100 دکمه هاش لمسیه.
ولی 57000 به خاطر بدنش توی ایران محبوب تره.
چون واقعا بدنه ی زیبایی داره

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

اوووووووه چقدر نوشتم ولی خوب گفتم جواب سوالات یک سری از دوستان رو داده باشم.
ولی اگه آقا هادی بیاد من هم یه سوال از ایشون دارم بپرسم.
راستی اگه کسی سوال در مورد بلوری پلیر های lg داشت به طور full در خدمتم

rezgarv
02-01-2012, 13:28
این هم یه سایت عالی برای دانلود فیلمهای 3D واقعی من خودم از اینجا دانلود می کنم.

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

بله رفیق گیرنده ی دیجیتال داره بگو شهرتون کجاست تار راهنماییت کنم.
شما اگه شهرتون فرستنده ی دیجیتال داشته باشه زمانی که کنال هارو با تلویزیون سرچ می کنی خودش دیجیتال هارو هم واست پیدا می کنه[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز تو تلویزیون خودم دیجیتال فعاله
من فقط میخوام طریقه فعال کردن دیجیتال رو یاد بگیرم برای دوستم می خوام.

mehdi speed 700
02-01-2012, 14:14
اگه از بیخ فعال نباشه یعنی از منو مخفی فعال نباشه که خیلی دنگ و فنگ داره.تلویزیونه این رفیق توی ایران با گارانتی خریده شده اگه اینطوره که شما فقط باید انتن رو بدون کدوم طرف قرار بدی تا بتونی سیگنال درست و حسابی بگیری مثل ماهواره.

baran77777
02-01-2012, 17:26
با سلام
فلش من 4 گیگه داخل دفترچه یه جا نوشته بود ما فلش 32 گیگ و هارد 1 ترا رو توصیه میکنیم نمیدونم از اینه یا نه
لطفا راهنمایی کنید

مبارکه چند اینچ و چقدر گرفتی ؟ آیا این مدل سه بعدی هست ؟ کیفیتش چطوره ؟

moeen77
02-01-2012, 18:18
من بالاخره تصمیم گرفتم تلوزیون اکتیو بخرم چون تلوزیون بسیو اصلا سبعدیش خوب نیست و کم عمق می ده

Mr.Oo
02-01-2012, 22:26
رفیق من از نمایندگی سوال کردم گفتن فقط با وصل کردن هارد 1 ترا به بالا میتونین ضبط کنید.
ارزشش رو نداره.
راستی دوست عزیز اگه روی کنترل فاب تلویزیونتون دکمه rec نیست به احتمال زیاد اگه کنترل های جدید رو بخری کارت راه میافته
نه دوست عزیز من هارد 500 رو امتحان کردم و جواب میده، بیشتر حرف هایی که تو نمایندگی میزنن اشتباهه و باید از افراد متخصص یا اونایی که امتحان کردن بپرسین!

omidrasool
02-01-2012, 22:37
با سلام وخسته نباشید
ایا تلتکست فارسی دارد

یکی جواب این سوالو بده.خیلی حیاتیه.
قیمته LG 5700 , LG 5600, LG 4700 چنده؟
باتشکر

mehdi speed 700
02-01-2012, 22:52
من بالاخره تصمیم گرفتم تلوزیون اکتیو بخرم چون تلوزیون بسیو اصلا سبعدیش خوب نیست و کم عمق می ده

مبارکت باشه.
وقتی خریدی رفیق مطئنا به تفاوت پسیو و اکتیو پی میبری

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

یکی جواب این سوالو بده.خیلی حیاتیه.
قیمته LG 5700 , LG 5600, LG 4700 چنده؟
باتشکر

در مورد قیمت های روز:
57000 من روی سایز 42 بهت میگم:1750000.
5600:42:کم گیر میاد ولی روی 1300000.
4700 رو ندارم

رفیق قسمتی از جوابت رو من اون بالا دادم.
در مورد تلتکست هم باید بگم 57000 تلتکست رو ساپورت می کنه.
حالا انتخاب با خودته رفیق راستی توی سامسونگ از پنل va استفاده می کنه که زاویه دیدش کمه ولی ال جی از پنل های گرون قیمت ips استفاده می کنه که زاویه دید بسیار خوبی داره این مطلب رو بخون تا یه چیزایی دستگیرت بشه از سایت گلدیران کپی کردم

فناوري VA در مقايسه با فناوري IPS توليد پنلهاي ال سي دي با فناوري هاي مختلفي صورت مي گيرد.
1- فناوري TN ارزانترين
2- فناوري VA قيمت متوسط : سامسونگ
3- فناوري IPS گرانترين : ال جي
ارزانترين پنل در واقع از قديمي ترين فناوري يعني TN استفاده مي كند و گرانترين پنل از فناوري IPS و مشتقات آن استفاده مي كند.
در فناوري پنلهاي اوليه (Twisted Nematic) بعلت شكل قرارگيري مولكولهاي كريستل مايع اشكالاتي مانند محدوديت زاويه ديد و رنگهاي غير طبيعي ديده مي شود.

اين مشكلات در فناوري VA كمتر گرديد ولي از بين نرفت. سامسونگ با استفاده از فناوري SPVA باز هم در توليد رنگ و بهبود زاويه ديد گامي برداشت ولي به هيچ شكل قابل مقايسه با فناوري IPS كه LG PHILIPS از آن استفاده مي كند نيست.
محدوديت زاويه ديد فناوري VA در مقايسه با بقيه فناوري ها در شكل زير كاملا قابل مشاهده است.
تصور كنيد تصويري كه شما از ال سي دي خود مي بينيد تصوير هاي ستون وسط باشد.اگر صفحه نمايش را كمي براست يا چپ مايل كنيم تصاوير پنلهاي سمت چپ (IPS) كه ساخته ال جي هستند تغييري نمي كنند ولي تصاوير پنلهاي سمت راستي (VA) كه ساخته سامسونگ هستند تغيير مي كنند.
مشكل بعدي پنلهاي VA مشكل پاسخ زماني است. پاسخ زماني در پنلهاي VA و مشتقات آن باز هم بيشتر از پنلهاي IPS است . با توجه به اينكه شركتهاي بزرگي همچون اپل در توليدات خود مثل Iphone و Ipod بعلت پاسخ زماني بهتر از پنلهاي IPS استفاده مي كنند تبليغات خلاف واقع شركتهاي توليد كننده پنل VA پاسخ زماني حدود 1 ميلي ثانيه را عنوان مي كند كه كاملا غير طبيعي است. در شكل زير مقايسه اي بين پاسخ زماني پنلهاي IPS از ال جي و پنل VA از سامسونگ مي بينيد.
همانطور كه در تصوير سمت چپ ( IPS از ال جي ) مي بينيد فيلمهاي اكشن و حادثه اي كه در آن سرعت تغيير تصوير زياد است در پنل سمت چپ بدون لرزش ديده مي شود در حاليكه در پنل سمت راست (VA از سامسونگ ) بعلت پاسخ زماني ضعيفتر تصوير همراه لرزش و پسماند تصاوير قبلي ديده مي شود.
موضوع بعدي حساسيت نسبت به ضربه مي باشد.
در پنلهاي (IPS ) بعلت شكل قرار گيري مولكولهاي كريستال مايع هنگامي كه روي پنل فشار وارد مي كنيم در نور و رنگ
صفحه تغييري مشاهده نمي كنيم ولي اين موضوع در پنلهاي (VA ) بصورت عيب زير خود را نشان مي دهد.

همچنين در هنگام نمايش فيلم اين عيب به شكل پسماند تصاوير قبلي مشاهده مي شود.
در مجموع بعلت پيچيدگي فناوري استفاده شده و مزاياي آن نسبت به بقيه توليد كنندگان پنل , پنلهاي IPS گرانتر از پنلهاي VA هستند.

ادامه دارد................
(با تشکر از واحد آموزش گلدیران)

kia.Tahamtan
02-01-2012, 23:21
با سلام
لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
برخی از فلش ها کیفیت خوبی ندارند برخی هم با دستگاه شما match نمیشن با فلش های دیگه امتحان کن
در ضمن مطمئن شو که قابلیت ضبط در خود تلویزیون یا روی usb

yas0102
03-01-2012, 00:00
سلام دوست عزیز، در مورد سوال اولتون یه فایل pdf تو مدیافایر آپلود کردم که اون رو از سایت خود ال جی دانلود کردم و به طور کامل راهنماییت میکنه.
در جواب سوال دومتون هم باید بگم که Dvr همون برای ضبط برنامه هاست که اولا باید یه هارد اکسترنال داشته باشی و بعد اون رو به ورودی usb بزنی و بعد از فرمت کردن هارد میتونی برنامه هارو ضبط کنی.

لینک فایل Pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Ft479367jvce8k54)

نه دوست عزیز من هارد 500 رو امتحان کردم و جواب میده، بیشتر حرف هایی که تو نمایندگی میزنن اشتباهه و باید از افراد متخصص یا اونایی که امتحان کردن بپرسین!

ممنون که جواب دادی دوست عزیز زمانی که هارد رو به تلویزیون میزنی راحت هارد رو شناسایی میکنه میشه باهاش راحت ضبط کرد خودت امتحان کردی میتونی یه مختصر توضیح بدی بازم ممنون از توجهت
مدل تی وی من 3D 42Lw45000

3pehr
03-01-2012, 11:23
بچه ها تو سایت ال جی ورژن 4.3.13منتشر شده ولی روی خود تی وی پیام آپدیت نمیاد
ورژن تی وی 4.3.10 هست
بنظرتون ورژن جدیدو از سایت ال جی بگیرم نصب کنم؟ یا اینکه منتظر بشم پیام روی صفحه بیاد؟
47lw57000

mehdi speed 700
03-01-2012, 11:44
بچه ها تو سایت ال جی ورژن 4.3.13منتشر شده ولی روی خود تی وی پیام آپدیت نمیاد
ورژن تی وی 4.3.10 هست
بنظرتون ورژن جدیدو از سایت ال جی بگیرم نصب کنم؟ یا اینکه منتظر بشم پیام روی صفحه بیاد؟
47lw57000

رفیق صبر کنی بهتره چون شاید این ورژن با 57000 مچ نشه

moeen77
03-01-2012, 12:49
سلام من شنیدم عمق 3 بعدی بسیو از اکتیو کمتره درسته

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

سلام با این مدم های جی بی اراس می توان به اینترنت lw5700 وصل شد