PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

Davood p
08-02-2014, 17:19
خب اگه7400 - Local Dimming داره بگه مگه چیزه بدیه :n13: چون تو هیچ سایتی ننوشته که داره! والا هنوزم نمیدونم داره یا نه!!!

توی خود سایتش زده کهLocal Dimming داره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اونجایی که من متوجه شدم تفاوت توی این سه مدل یکیش میزان Motion Clarity Index هست که توی 960 بیشتره
همچنین قابلیت DVR (قابلیت ضبط و پخش برنامه تلویزیون) هستش که توی 9600 توی خود دستگاه می تونه برنامه رو ذخیره کنه (البته نمی دونم تا چندگیگ) ولی 8600 و 7400 باید هارد یا فلش متصل بشه

Davood p
08-02-2014, 17:24
نکاتی که من از چند ماه بررسی و جستجو بهش پی بردم :
زیاد خودتو درگیر این کلمات نکن چون بیشتر این قابلیت ها بقصد بازاریابی و جذب مشتری انجام می شه طوریکه شرکتهای تولید کننده میان یه تغییر کوچیک رو به اسم یه مدل جدید تر ارائه می کنن در حالی که زیاد تفاوت انقلابی و چشمگیری بینشون نیست که البته این یه چیز عادی توی روند تولید و فروش هر محصولی (موبایل- اتومبیل و ...).
حدود 90 درصد تلویزیون ها و برند های مختلف توی بازار که از تکنولوژی LED استفاده می کنند تقریبا دارای یک کیفیت هستند و تفاوت خیلی چشمگیری رو نمیتونی بینشون مشاهده کنی. وقتی که به فروشگاه های بزرگ صوتی تصویری برای خرید مری میبینی که تلویزیونهای مختلفو کنار هم قرار دادن تا تصاویرشون با هم مقایسه کنی در حالیکه که تفاوت هایی که توی تصویر پخش شده وجود داره تابع شرایطه مختلفه مثلا استفاده از فیلم های کیفیت بالا یا تاریک و روشن بودن مغازه یا دستکاری تنظیمات تصویر مانند کنتراست و روشنایی و... بطوریکه نمیتونه معیار قضاوت خوبی باشه.
اگه دنبال کفیت بسیار بالا تصویر هستی باید پول زیادی هزینی کنی به طوری که باید بری نسل جدیتر تکنولوِژی نمایشگرها رو بگیری مانند OLED و یا 4K ولی تا حدود متوسط میخای هزینه کنی باید فقط به قابلیت های تلویزیون توجه کنی بطوری بتونه نیازاتو برطرف کنه باید بدونی تلویزیون رو برای چی میخای( مثلا فیلم دیدن-بازی-استفاده از سرویس های اینترنتی و...) بر اساس این می تونی تلویزیونهای مختلف روی طبق امکانات و ویژگی هاشون انتخاب کنی.

kavoshm
09-02-2014, 01:34
یه ایمیل زدم به خود ال جی و سوالامو پرسیدم
اونام شماره تلفن گلدیران و دادن گفتن زنگ بزن اونجا
امروز زنگ زدم گلدیران گفتم یه سوال فنی دارم اونام وصل کردن
اگه بهتون بگم طرف چی گفت شاااااااااااااااااااااااا ااااااااخ در میارید!!!!

بهش قضیه Local Dimming رو گفتم طرف گفت میشه اول بگید Local Dimming چیه! :n30: :n14: :n21:
یعنی فقط له شدم رفت پی کارش گفتم یعنی شما نمیدونید چیه؟
گفت شما خیلی به چیزای کوچیک توجه میکنید که 5% مشتریهام نمیدونن!!!!
گفتم یعنی Local Dimming چیز کوچیکیه؟؟؟!!!
بعدشم واسش گفتم که چی هست انگار من کارشناس بودم اون مشتری!
بگذریم در نهایت گفت که ما یه بانک اطلاعاتی داریم که فقط دست خودمونه و مشخصات ریز رو نوشه یه سرچی کردو گفت یه چیزایی در موردش نوشه و اینکه 7400 قابلیت Local Dimming رو داره ولی هیچ اطلاعاتی راجب 9600 نداشت گفت اصلآ همچین مدلی هنوز وارد نشده
واقعآ دم بروبچه های سایت خودمون گرم که خودشون یه پا دانشمندن خداییش میگم اون که مثلآ کارشناس فنی بود که هیچی نمیدونست
در کل اینکه به احتمال 90% من 9600 میگیرم
دست همه دوستان هم بابت راهنماییشون درد نکنه :n01:

zavf
09-02-2014, 08:15
مدل تلوزیونتون چیه؟

مدل 47LA62100

mostafa90210
09-02-2014, 17:17
سلام
ممنن میشم از دوستان که در این مورد بنده رو راهنمایی کنند
مدتی بود که بعد از زدن دکمه پاور چراغ جلوی تلوزیون سبز میشد اما شروع به چشمک زدن میکرد و بعد از 5 دقیقه تلوزیون روشن مبشد که این اتفلق اکثرا صبح وقتی میخواستب برای اولین بار تلوزیون رو روشن کنی اتفاق رخ میداد
ولی الان دیگه اصلا تلوزیون روشن نمیشه .جراغ جلوی تلوزیون که قرمز هستش وقتی پاور رو میزنم دکمه یه بار سبز مبشه بعد سریعا باز قرمز مبشه و تلوزیون روشن نمیشه
ممنون میشم دویتان اگه میتونن کمک کنند

alireza661299
13-02-2014, 17:53
سلام
می خواستم نظر دوستان رو در مورد تلویزیون ال جی مدل47LA62100 بدونم. و اینکه قیمتش الان حدود چنده و از کجا بگیرم بهتره. ممنون میشم جواب بدید.
چه فرمت های تصویری رو نشون میده؟ MKV پخش میکنه آیا؟

milad_dante
14-02-2014, 12:18
سلام
من میخواستم LG 42 LA66000 رو بگیرم.هدفم دیدن فیلم و وصل کردن ایکس باکس و بازی هست.اضافه کنم که فیلم هام اکثرا hd با حجم بالاست.سئوالم اینه که انتخابم خوبه و نیازم رو بر طرف میکنه؟و سئوال دیگه که خود تلویزیون اگر مستقیم هارد رو بهش وصل کنم این فیلم ها رو پخش میکنه؟

saeidcz
14-02-2014, 19:03
سلام
من میخواستم LG 42 LA66000 رو بگیرم.هدفم دیدن فیلم و وصل کردن ایکس باکس و بازی هست.اضافه کنم که فیلم هام اکثرا hd با حجم بالاست.سئوالم اینه که انتخابم خوبه و نیازم رو بر طرف میکنه؟و سئوال دیگه که خود تلویزیون اگر مستقیم هارد رو بهش وصل کنم این فیلم ها رو پخش میکنه؟

100% انتخاب خوبی هستش

babak176
14-02-2014, 19:33
Sent from my GT-I5510 using Tapatalk 2

milad_dante
15-02-2014, 19:35
la6600 هم قابلیت Dual play رو داره؟

hossein-123
23-02-2014, 14:12
سلام
بعد از کلی تحقیق و جستجو تو اینترنت برای خرید تلویزیون به این نتیجه رسیدم که مدل ال جی 47la66000 رو بگیرم اما بعد گرفتن و چک کردن کیفیت و امکانات تلویزیون ،بدجوری زده حال خوردم که کیفیت تصویر sd ش خیلی پایین بود و اصلا فکر نمی کردم که ال جی همچین کیفیت خرابی داشته باشه :n03:البته کیفیت hd ش نسبتا خوب بود ولی کیفیت کانال های دیجیتالش خراب بود انگار صفحه تار باشه و رنگ ها خیلی بیحال و.....!!!حالا نمیدونم که این کیفیت پایین تصویر sd مربوط به ورژنش بود یا این که واقعا کیفیت تصویر ال جی اینجوریه....!!!!؟من خودم به شخصه از برند ال جی بیشتر خوشم میاد و اصلا با سامسونگ و برندهای دیگه حال نمیکنم،البته سونی هم کیفیت خیلی خوبی داره ولی امکاناتش پایینه و قیمتش بالا.......!
به هر حال من که تلویزیون رو پس دادم البته برای مواردی دیگه...!
ولی در کل میخاستم ببینم که این واقعا از ورژن دستگاه بود یا چیز دیگه!!!!؟؟؟؟فکر کنم ورژنش 20.3.14 بود اگه اشتباه نکرده باشم!:n13:

shahpasand1
23-02-2014, 14:59
سلام
بعد از کلی تحقیق و جستجو تو اینترنت برای خرید تلویزیون به این نتیجه رسیدم که مدل ال جی 47la66000 رو بگیرم اما بعد گرفتن و چک کردن کیفیت و امکانات تلویزیون ،بدجوری زده حال خوردم که کیفیت تصویر sd ش خیلی پایین بود و اصلا فکر نمی کردم که ال جی همچین کیفیت خرابی داشته باشه :n03:البته کیفیت hd ش نسبتا خوب بود ولی کیفیت کانال های دیجیتالش خراب بود انگار صفحه تار باشه و رنگ ها خیلی بیحال و.....!!!حالا نمیدونم که این کیفیت پایین تصویر sd مربوط به ورژنش بود یا این که واقعا کیفیت تصویر ال جی اینجوریه....!!!!؟من خودم به شخصه از برند ال جی بیشتر خوشم میاد و اصلا با سامسونگ و برندهای دیگه حال نمیکنم،البته سونی هم کیفیت خیلی خوبی داره ولی امکاناتش پایینه و قیمتش بالا.......!
ولی در کل میخاستم ببینم که این واقعا از ورژن دستگاه بود یا چیز دیگه!!!!؟؟؟؟فکر کنم ورژنش 20.3.14 بود اگه اشتباه نکرده باشم!:n13:
برید به این تاپیک شاید کمکی بهتون بشه

abi2020
24-02-2014, 23:57
سلام

دوست عزیز احتمالا گیرنده شما ( ----- ) مشکل داره!

Yi Yi
25-02-2014, 01:07
شبکه های ایران رو در w904 و r500 و w607 سونی دیدم، در سامسونگ سری 8 و 5 و 6 و 7 هم دیدم. در الجی هم دیدم که یادم نیست اسمشون.

کیفیت شبکه ها در همه ی این تلویزیون ها آشغاله.

از دور یکم قابل تحمله ولی از نزدیک فاجعه است.

sanaz200
25-02-2014, 22:03
شبکه های ایران رو در w904 و r500 و w607 سونی دیدم، در سامسونگ سری 8 و 5 و 6 و 7 هم دیدم. در الجی هم دیدم که یادم نیست اسمشون.

کیفیت شبکه ها در همه ی این تلویزیون ها آشغاله.

از دور یکم قابل تحمله ولی از نزدیک فاجعه است.
با سلام و سپاس
دقیقا" درسته کیفیت پخش شبکه های ایران فوق العاده افتضاح و تقریبا" دورنمای نسبتا" خوبی داره هیچ فروشگاهی هم راضی به پخش این تصاویر نیست
ممنون

yaran99
25-02-2014, 23:03
دوستان کدام مدل از تلویزیون های سه بعدی ال جی حافظه داخلی 8 گیگ داره؟

saeidcz
26-02-2014, 10:22
la 8600 تنها تو این مدل

babak176
26-02-2014, 10:57
La86000 LG

yaran99
26-02-2014, 19:29
دوستان مطمین هستید LA86000 حافظه داخلی 8 گیگ دارد؟ تو سایت دیجی کالا تا چند وقت پیش این را نوشته بود ولی الان از لیست ویژگیها حافظه داخلی 8 گیگ را حذف کرده!!

Mehrdad092000
27-02-2014, 01:15
دوستان مطمین هستید LA86000 حافظه داخلی 8 گیگ دارد؟ تو سایت دیجی کالا تا چند وقت پیش این را نوشته بود ولی الان از لیست ویژگیها حافظه داخلی 8 گیگ را حذف کرده!!

تو سایت خود ال جی زده 8 گیگ

poonel
28-02-2014, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidcz
28-02-2014, 15:37
تو سایت خود ال جی زده 8 گیگ

سلام
8 گیگ هستش ولی 4.9گیگ برای ضبط باقی داره
من خودم 8600 دارم راهنمایی خواستین در خدمتم

Mehrdad092000
01-03-2014, 22:05
سلام

اره دوست عزیز همه وسیله های دخیره سازی اکثرا اینجورین ولی خوب روی کاغد اینا 8 گیگ هستن و 6600 مثلا 4 گیگ هستش
در مورد سوال هم بهتون پیام دادم ممنون

sdbahar
02-03-2014, 08:32
سلام من مدل 42la86000 چند روزه خريدم چند تا سوال داشتم اگه ميشه دوستان راهنمايي كنند.
1- احساس ميكنم تصاوير sd دريافتي از گيرنده ديجيتالي داخلي تلويزيون بهتر از تصاوير ر.س.ي.و.ر است.
2- كاربرد بر چسب TAG ON چطوري است؟
3- فايلهاي ذخيره شده در حافظه داخلي را ميشه به فلش مموري كپي كرد/

milad272
02-03-2014, 15:21
سلام
می خواستم نظر دوستان رو در مورد تلویزیون ال جی مدل47LA62100 بدونم. و اینکه قیمتش الان حدود چنده و از کجا بگیرم بهتره. ممنون میشم جواب بدید.
چه فرمت های تصویری رو نشون میده؟ MKV پخش میکنه آیا؟
سلام دوست عزیز من تقریبا یکی دو ماه پیش توی جشنواره خریدم 3/300 از همه چیزش هم راضی هستم توی هیچ مقوله ای کم نمیاره حتی جلوی مدل های بالاتر از خودش همه جور فرمتی رو هم سه سوت پخش میکنه هر سوالی داشتی بپرس تا خیالتو راحت کنم

milad272
02-03-2014, 15:26
سلام به احتمال زیاد این سوال بارها پرسیده شده ولی میخواستم یه بارم منو راهنمایی کنین.
تلوزیون من lg la66000 هست حالا میخواستم بدونم وقتی با فلش فیلم mkv نگا میکنم چطور زیر نویس که با فرمت srt هست و بزنم بیاره؟؟؟؟
دوست عزیز فایل زیر نویس باید با خود فیلم هم نام باشه بعد از منوی گزینه که سمت چپ پلیر هست میری توی قسمت زیر نویس روشنش میکنی حالشو میبری

milad272
02-03-2014, 15:29
نه داداش، تهران نیستم، رامسرم...
به نظرت تماس بگیرم بگم خودش بیاد تنظیم کنه؟ فایده ای داره؟
با یه آنتن دیگه امتحان کن ممکنه آنتن ضعیف باشه

alireza661299
02-03-2014, 20:32
سلام دوست عزیز من تقریبا یکی دو ماه پیش توی جشنواره خریدم 3/300 از همه چیزش هم راضی هستم توی هیچ مقوله ای کم نمیاره حتی جلوی مدل های بالاتر از خودش همه جور فرمتی رو هم سه سوت پخش میکنه هر سوالی داشتی بپرس تا خیالتو راحت کنم

مرسی که جواب دادی دوست عزیز. من قصد دارم این مدل رو بخرم. تو شهر خودمون (بوشهر) بدون گارانتی تا 2/800 هم میشه پیدا کرد. طرفای بندرعباس هم قیمت گرفتم گفتن 2/500 شاید رفتم از اونجا گرفتم. نکته ی خاصی داره که موقع خرید توجه کنم؟ راستی مدل 6610 چطوره؟ اونی که دورش قاب سفید داره.

milad272
02-03-2014, 23:59
مرسی که جواب دادی دوست عزیز. من قصد دارم این مدل رو بخرم. تو شهر خودمون (بوشهر) بدون گارانتی تا 2/800 هم میشه پیدا کرد. طرفای بندرعباس هم قیمت گرفتم گفتن 2/500 شاید رفتم از اونجا گرفتم. نکته ی خاصی داره که موقع خرید توجه کنم؟ راستی مدل 6610 چطوره؟ اونی که دورش قاب سفید داره.
خواهش میکنم...نه نکته ی خاصی نداره من چون با گارانتی میخواستم بودجم به این مدل میخورد سری la فعلا جدید ترینه البته من هیچ وقت بهت پیشنهاد نمیکنم بدون گارانتی بگیری چون اگر پنلش ایراد پیدا کنه هزینه ی تعمیرش پول یه تلویزیون دیگست...!

yebordi
03-03-2014, 02:10
با سلام به دوستان
دوستان من بین انتخاب ال جی ۹۶۰۰ مدل ۵۵ اینچ با ال جی ۸۶۰۰ مدل ۶۰ اینچی گیر کردم
به نظر دوستان آیا کیفیت تصویر ۹۶۰۰ اونقدر بالاتر است که قید ۵ اینچ بیشتری ۸۶۰۰ رو زد ؟
من تلویزیون رو فقط برای دیدن فیلم و خصوصا بخش فیلم همراه زیرونویسش با فلاش مموری می خوام

magiteq1
03-03-2014, 02:47
بدون شک 9600 توصیه میشه ولی به نظر من با بودجه 960 یک راست برید سراغ w904 فوق االعادس اس. من la960 رو با گارانتی در ایران ندیدم

yebordi
03-03-2014, 02:59
سلام برادر
تشکر بابت باسخت .. من از ایران نمی خوام بگیرم ... مد نظر من فقط و فقط فیلم است ... کیفیت تصویر و زیر نویس فارسی الویت دارند ... حتما می خوام تلویزیون خودش توانایی بخش زیرنویس فارسی رو داشته باشه که مجبور به بخش از کامبیوتر یا تبلت نباشم
واقعا انتخاب سخته
مدل سونی w900a البته ۵۵ اینچ
مدل فیلیبس 8008 البته ۵۵ اینچ
ال جی ۵۵ اینچ مدل ۹۶۰۰
ال جی ۶۰ اینچ مدل ۸۶۰۰

magiteq1
03-03-2014, 11:31
سلام برادر
تشکر بابت باسخت .. من از ایران نمی خوام بگیرم ... مد نظر من فقط و فقط فیلم است ... کیفیت تصویر و زیر نویس فارسی الویت دارند ... حتما می خوام تلویزیون خودش توانایی بخش زیرنویس فارسی رو داشته باشه که مجبور به بخش از کامبیوتر یا تبلت نباشم
واقعا انتخاب سخته
مدل سونی w900a البته ۵۵ اینچ
مدل فیلیبس 8008 البته ۵۵ اینچ
ال جی ۵۵ اینچ مدل ۹۶۰۰
ال جی ۶۰ اینچ مدل ۸۶۰۰

صد در صد w900a پیشنهاد میشه البته با ساپورت زیرنویس در حالت معمول مشکل داره ولی اصلا دلیل بر نخریدنش نیست به هیچ وجه

gilmor
05-03-2014, 04:08
سلام

دوست عزیز 8600 نسبت به LM76100 چه برتری هائی داره؟
با اسکایپ تونستید کار کنید ؟

Chap-Dast
06-03-2014, 12:43
سلام:n16:
من یه smart 47la62100 دارم
وقتی میخوام با وای فای به مودم وصلش کنم پسوردا که وارد میکنم نمیتونه وصل بشه
ولی وثتی پسورد مودما برمیدارم راحت وصل میشه
احتمال میدم مشکل از کانقیگ پسورد مودم باشه
کانفیگ پسورد مودم باید چطوری باشه ؟
مودمم tp link

nod33
06-03-2014, 18:54
درود

دوستان Software_File(Version_04.20.11) رو دانلود و از حالت زیپ خارج که فایلی با پسوند epk ساخته شد این فایل رو توی فولدری با نام LG_DTV ریختم و به TV وصل کردم ، به قسمت تنظیمات >پشتیبانی> بروز رسانی نرم افزار > گزنه بروز رسانی رو که می زنم پیغام متصل نبودن به شبکه رو چرا میده ؟

shahpasand1
06-03-2014, 19:20
درود

دوستان Software_File(Version_04.20.11) رو دانلود و از حالت زیپ خارج که فایلی با پسوند epk ساخته شد این فایل رو توی فولدری با نام LG_DTV ریختم و به TV وصل کردم ، به قسمت تنظیمات >پشتیبانی> بروز رسانی نرم افزار > گزنه بروز رسانی رو که می زنم پیغام متصل نبودن به شبکه رو چرا میده ؟

این گزینه فقط برای آپدیت کردن آنلاین هست یعنی تلوزینتون باید توط مودم به اینترنت وصل شده باشه.وبصورت آنلاین جدیدترین آپدیت دریافت کنید.
اگه ورژن 04.20.11 قبول نمیکنه ممکن هست نرم افزار فعلیتون از این بالاتر باشه مثلا 04.30.21 باشه

nod33
06-03-2014, 19:36
این گزینه فقط برای آپدیت کردن آنلاین هست یعنی تلوزینتون باید توط مودم به اینترنت وصل شده باشه.وبصورت آنلاین جدیدترین آپدیت دریافت کنید.
اگه ورژن 04.20.11 قبول نمیکنه ممکن هست نرم افزار فعلیتون از این بالاتر باشه مثلا 04.30.21 باشه

عزیز متوجه میشم که اون گزینه برای اپدیت انلاین هست :n02: ورژن هم که 3 هستش .

گزنه های دیگه ای رو باید بزنم یا همون های که گفتم درست بود ؟

shahpasand1
06-03-2014, 21:16
عزیز متوجه میشم که اون گزینه برای اپدیت انلاین هست :n02: ورژن هم که 3 هستش .

گزنه های دیگه ای رو باید بزنم یا همون های که گفتم درست بود ؟

پس فقط تلوزیونتونو روشن کنید usb وصل کنید احتیاجی به هیچ گزینه ای نیست خودش اتوماتیک میشناسه

nod33
07-03-2014, 12:00
پس فقط تلوزیونتونو روشن کنید usb وصل کنید احتیاجی به هیچ گزینه ای نیست خودش اتوماتیک میشناسه

دوست عزیز این کار هم کردم ولی انجام نمیشه !

اصلا توی فایل lg_dtv چیزی رو هم نشون نمیده .

نوع فرمت فلش تاثیر داره ؟ ntfs یا fat32

shahpasand1
07-03-2014, 13:00
دوست عزیز این کار هم کردم ولی انجام نمیشه !

اصلا توی فایل lg_dtv چیزی رو هم نشون نمیده .

نوع فرمت فلش تاثیر داره ؟ ntfs یا fat32
fat32 باشه
یک فولدر به نام LG_DTV بسازید فایل با پسوند epk دورن این فولدر کپی کنی وصل کنید به تی وی
به همین راحتی به همین خوشمزگی :n02::n02:
خوده تلوزیون اتوماتیک به آپدیت میکنه
شما فایل مورد نظر و توی فولدر فقط از طریق کامپیوتر میتونی ببینی
اگه تی وی تون مشکلی نداره لزومی به آپدیت نداره

nod33
07-03-2014, 16:39
fat32 باشه
یک فولدر به نام LG_DTV بسازید فایل با پسوند epk دورن این فولدر کپی کنی وصل کنید به تی وی
به همین راحتی به همین خوشمزگی :n02::n02:
خوده تلوزیون اتوماتیک به آپدیت میکنه
شما فایل مورد نظر و توی فولدر فقط از طریق کامپیوتر میتونی ببینی
اگه تی وی تون مشکلی نداره لزومی به آپدیت نداره

بخاطر بهبود کیفیت تصاویر SD می خوام آپدیت کنم خود شما خیلی از 4.20.11 عهریف کردید همین .

فرمت فلش fat32 بود الان با ntfs هم امتحان کردم نمیشه چرا ؟

hossein-123
08-03-2014, 13:41
سلام به همه دوستان
چند هفته پیش با کلی تحقیق یک تلویزیون گرفتم مدل 47la66000 و بعد از نصب متوجه شدم که کار کرده هستش و مشکلات دیگه ای هم داشت که خوشم نیومد و پسش دادم و منتظر شدم که برام دوباره سفارش بده تا این که فروشنده بعد از چند روز گفت این مدل فعلا دیگه گلدیران نداره یا نمیده و فقط مدل سفیدش هست یعنی 47la66100 من هم که اصلا با سفید کنار نمیومدم...... خلاصه از کیفیت ال جی تو تصاویر sd و دو بعدی تو همین مدل هم راضی نبودم که یک هفته پیش سوالم رو تو همین فروم مطرح کردم که دوستان گفتن تو sd بیشتر تلویزیون های جدید اینجوریه.....!!!بعد ما از روی مجبوری رفتم بیشتر هزینه کردیم و دو مدل بالاتر یعنی 47la86000 رو گرفتیم (که ای کاش این کار رو نمیکردم....!!!!)و دیدم تو این مدل هم تصاویر sd , دو بعدی تعریفی نداره (البته از مدل قبلی بهتر بود)با این همه تبلیغی که میکنن ،ولی از نظر امکانات و سه بعدی خوب بود(خوب بود، عالی نبود!)حالا من نمیدونم که چرا کیفیت تصویر تو این مدل ها چرا خرابه ....رنگ ها بی روح و شفاف نیستن....!!!آیا تو برندهای دیگه هم همین طوریه!؟تلویزیون های سه چهار سال پیش که 3d نبودن کیفیت تصویرشون خیلی بهتر از این تلویزیون هاست من خودم این رو با یک مدل قدیمی سونی مقایسه کردم که خیلی کیفیت تصویر،رنگ ،شفافت ....سونی قدیمی بهتر بود!!!!!خلاصه از دوستان میخوام بیاین اگه مدل های دیگه ای خریدن و دارن استفاده میکنن نظراتشون رو در مورد کیفیت تصویر تلویزیونشون بگن.....:n27::n15::n28:

shahpasand1
08-03-2014, 19:27
سلام به همه دوستان
چند هفته پیش با کلی تحقیق یک تلویزیون گرفتم مدل 47la66000 و بعد از نصب متوجه شدم که کار کرده هستش و مشکلات دیگه ای هم داشت که خوشم نیومد و پسش دادم و منتظر شدم که برام دوباره سفارش بده تا این که فروشنده بعد از چند روز گفت این مدل فعلا دیگه گلدیران نداره یا نمیده و فقط مدل سفیدش هست یعنی 47la66100 من هم که اصلا با سفید کنار نمیومدم...... خلاصه از کیفیت ال جی تو تصاویر sd و دو بعدی تو همین مدل هم راضی نبودم که یک هفته پیش سوالم رو تو همین فروم مطرح کردم که دوستان گفتن تو sd بیشتر تلویزیون های جدید اینجوریه.....!!!بعد ما از روی مجبوری رفتم بیشتر هزینه کردیم و دو مدل بالاتر یعنی 47la86000 رو گرفتیم (که ای کاش این کار رو نمیکردم....!!!!)و دیدم تو این مدل هم تصاویر sd , دو بعدی تعریفی نداره (البته از مدل قبلی بهتر بود)با این همه تبلیغی که میکنن ،ولی از نظر امکانات و سه بعدی خوب بود(خوب بود، عالی نبود!)حالا من نمیدونم که چرا کیفیت تصویر تو این مدل ها چرا خرابه ....رنگ ها بی روح و شفاف نیستن....!!!آیا تو برندهای دیگه هم همین طوریه!؟تلویزیون های سه چهار سال پیش که 3d نبودن کیفیت تصویرشون خیلی بهتر از این تلویزیون هاست من خودم این رو با یک مدل قدیمی سونی مقایسه کردم که خیلی کیفیت تصویر،رنگ ،شفافت ....سونی قدیمی بهتر بود!!!!!خلاصه از دوستان میخوام بیاین اگه مدل های دیگه ای خریدن و دارن استفاده میکنن نظراتشون رو در مورد کیفیت تصویر تلویزیونشون بگن.....:n27::n15::n28:
خب تصویر تنظیم کن
دیفالت کارخانه ای جالب نیست
مثلا میزان رنگ و بین 60 تا 70 بذار
وضوح تصویر بذار روی 50
دمای رنگ هم گرم کن یا بذار 0 تا نرمال بشه
توی منو تصویر همه اینها هست
به ورژن نرم افراز هم بستگی داره ربطی به پنل نداره
اینجارو مطالعه کن
من آیدیت که کردم تصاویر شفاف و خوب sd خراب شد

sanaz200
09-03-2014, 18:04
با سلام و سپاس
توی مقایسه سونی خیلی بهتره شفافیتش از الجی بالاتره حتی توتصاویر فول اچ دی هم سونی خیلی بهتره شما تا دو تا تصویر رو کنارهم مقایسه نکنید متوجه نمیشید یعنی هر دو پنل با تصاویر یکسان من با سامسونگ هم مقایسه کردم سونی بهتر بود بالاخره شرکتی که فقط تو کار لوازم صوتی تصویری باشه خیلی جلوتر از این شرکتهایی است که لوازم خانگی تولید میکنن و معمولا" آخر همه به این نتیجه میرسن که سونی بهتر بود و ...

shahpasand1
09-03-2014, 23:54
با سلام و سپاس
توی مقایسه سونی خیلی بهتره شفافیتش از الجی بالاتره حتی توتصاویر فول اچ دی هم سونی خیلی بهتره شما تا دو تا تصویر رو کنارهم مقایسه نکنید متوجه نمیشید یعنی هر دو پنل با تصاویر یکسان من با سامسونگ هم مقایسه کردم سونی بهتر بود بالاخره شرکتی که فقط تو کار لوازم صوتی تصویری باشه خیلی جلوتر از این شرکتهایی است که لوازم خانگی تولید میکنن و معمولا" آخر همه به این نتیجه میرسن که سونی بهتر بود و ...

Panasonic توی تصویر همیشه حرف اول زده
این مدل 1600 هرتز هست
اگه ما میگیم ال جی خوب هست یا سامسونگ خوب هست با توجه به قیمتشون هست و گرنه سونی و پاناسونیک که سابقه زیادی دارند در تکنولوژی ژاپن هم در سخت افزاری هم در نرم افزاری از کره جنوبی جلو هست
پاناسونیک همون ناسیونال قدیم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9

اطلاعات عمومیتون رفت بالا نه ؟!:n02:

nod33
10-03-2014, 00:15
درود

من آپدیت رو از صفحه 302 پست 3020 دانلود کردم به tv la62100 می خوره این آپدیت آیا ؟

shahpasand1
10-03-2014, 00:55
درود

من آپدیت رو از صفحه 302 پست 3020 دانلود کردم به tv la62100 می خوره این آپدیت آیا ؟

نه نمیخوره تلوزیون شما سری LA هست!این آپدیت مربوط به سری LM میشه!
من میگم یجای کارت مشکل داره
ای بابا داداش چیکار داری میکنی :n04:
تلوزیون شما اینه ولی متاسفانه آپدیتی نذاشته
اگه اینترنت داری آنلاین آپدیت کن
من در همین حد بلدم

hossein-123
10-03-2014, 14:30
خب تصویر تنظیم کن
وضوح تصویر بذار روی 50
اینجارو مطالعه کن

ممنون بابت راهنمایی تون....
ولی مشکل کیفیت تصویر این تلویزیون ها از تنظیم نبودن رنگ و روشنایی نیست،البته بهتر میشه ولی در کل تکنولوژی جدید بیشتر زوم کرده رو تصاویر سه بعدی و فول اچ دی........!!!!
تلویزیون های چند سال پیش که فقط تکنولوژی دو بعدی داشتن به نظرم کیفیت تصویر ، رنگها و شفافیت بهتری داشتن چه تو برندهای سونی ،الی جی یا سامسونگ ......
به هر حال ما که پنج میلیون برای یک تلویزیون دادیم که به نظر نمی ارزه....!من که تصاویر sd,hd برندهای سونی و سامسونگ رو ندیدم ولی دوستان که میگن فرقی نمیکنه،البته تصاویر Full HD که توی فروشگاهها میزارن به نظرم تو مدلهای سونی یک مقدار بهتره!!!

ayhanjan
12-03-2014, 11:41
سلام
میخواستم بپرسم داخل کارتن مدل ال جی 47LA76100 چه چیزایی هستش..
ممنون میشم یکی جواب بده

nod33
12-03-2014, 21:52
خب تصویر تنظیم کن
وضوح تصویر بذار روی 50
اینجارو مطالعه کن

دوست عزیز یه تنظیمات هم واسه 3D بگو لطفا .

Mehrdad092000
15-03-2014, 07:33
دوستان چنتا سوال
1.فرق سریlm با la چیه ؟
2.به نظرتون بدم la6600بگیرم یا la8600 ؟تفاوت توی تصاویر زیاده ؟جفتشون 240 هرتزه اما 8600 هرتز نرم افزاری 800 و 6600 هرتزش 400 هستش

s00y
15-03-2014, 14:41
سلام دوستان . من امروز la 66000 42 گرفتم. آیا راهی واسه بالا بردن کیفیت تصاویر گیرنده دیجیتال هست ؟:n13: از کیفیت تصویر راضی نیستم.:n03:

sfim
15-03-2014, 16:27
سلام دوستان فرق سری la با lm چیه چرا lm ارزونتره ؟

مثلا چرا قیمت 47lm7600 با 47la66100 یکی در صورتی که مشخصات lm7600 خیلی بهتره؟

shahrooztk
15-03-2014, 20:31
سلام دوستان
من قصد خرید la8600 یا la6600 سایز 47 رو دارم
خوب چون قیمت 6600 مناسب تر و اینکه امکاناتی مثل دوربین و اینا برام مهم نیست برای خرید این مدل راغب ترم. ولی چیزی که برام مهمه 3d . چون فیلم زیاد می بینم و رو کیفیت فیلم ام حساسم.
از دوستانی که تجربه کار با این دو مدل رو دارم می خواستم سوال کنم که 3d کدوم بهتره با توجه به اینکه فکر کنم 8600 طراحی cinema screen هست و 6600 نیست و اینکه که چقدر این طراحی تو دیدن فیلم 3d تاثیر گذاره.

خیلی ممنون

babak176
16-03-2014, 07:41
LA 86000 از هر نظر بهتره مثلا انطباق تصویرش 800 ولی انطباق تصویر 66000 400.

Sent from my GT-I5510 using Tapatalk 2

hossein-123
16-03-2014, 14:11
سلام دوستان
من قصد خرید la8600 یا la6600 سایز 47 رو دارم
خوب چون قیمت 6600 مناسب تر و اینکه امکاناتی مثل دوربین و اینا برام مهم نیست برای خرید این مدل راغب ترم. ولی چیزی که برام مهمه 3d . چون فیلم زیاد می بینم و رو کیفیت فیلم ام حساسم.
از دوستانی که تجربه کار با این دو مدل رو دارم می خواستم سوال کنم که 3d کدوم بهتره با توجه به اینکه فکر کنم 8600 طراحی cinema screen هست و 6600 نیست و اینکه که چقدر این طراحی تو دیدن فیلم 3d تاثیر گذاره.

خیلی ممنون

سلام دوست عزیز

من خودم دقیقا شرایط شما رو داشتم و برام کیفیت و امکانات تلویزیون مهم بود که به این نتیجه رسیدم تا مدل 47la66000 بگیرم ولی هر نمایندگی که رفتم میگفتن این مدل رو نداریم یا اگه داشتن سریال هاشون ماله چندین ماه قبل بود....!خلاصه مجبور شدم تا مدل 47la86000 رو بگیرم که بعد از نصب و تست و پرس وجو به این نتیجه رسیدم که ال جی تو کیفیت تصویر sd پایینه و.....ولی تو امکانات از قبیل کارایی کنترل و گرفتن بیشترین فرمت های صوتی و تصویری و ساپورت زیرنویس و تو کیفیت تصاویر سه بعدی از برند های دیگه ،مثل سونی و سامسونگ بهتره.........!!!
شما اگه 66000 گیرتون اومد که همین مدل رو بگیر
ولی مدل 47la86000 از نظر کیفیت خیلی با 66000 تفاوت نداره ولی امکانات بیشتری داره ،دوربین ،تصویر در تصویر ،حافظه بیشتر!،و مواردی که زیاد به کار نمیاد و با تفاوت قیمتی که داره نمی ارزه!!!:n28:

shahrooztk
16-03-2014, 16:17
سلام دوست عزیز

من خودم دقیقا شرایط شما رو داشتم و برام کیفیت و امکانات تلویزیون مهم بود که به این نتیجه رسیدم تا مدل 47la66000 بگیرم ولی هر نمایندگی که رفتم میگفتن این مدل رو نداریم یا اگه داشتن سریال هاشون ماله چندین ماه قبل بود....!خلاصه مجبور شدم تا مدل 47la86000 رو بگیرم که بعد از نصب و تست و پرس وجو به این نتیجه رسیدم که ال جی تو کیفیت تصویر sd پایینه و.....ولی تو امکانات از قبیل کارایی کنترل و گرفتن بیشترین فرمت های صوتی و تصویری و ساپورت زیرنویس و تو کیفیت تصاویر سه بعدی از برند های دیگه ،مثل سونی و سامسونگ بهتره.........!!!
شما اگه 66000 گیرتون اومد که همین مدل رو بگیر
ولی مدل 47la86000 از نظر کیفیت خیلی با 66000 تفاوت نداره ولی امکانات بیشتری داره ،دوربین ،تصویر در تصویر ،حافظه بیشتر!،و مواردی که زیاد به کار نمیاد و با تفاوت قیمتی که داره نمی ارزه!!!:n28:

خیلی ممنون دوست عزیز از پاسختون
در مورد امکانات که در 8600 فرمودید من تنها مورد شاید همین طراحی cinema screen باشه و شاید کیفیت تصویر بهتر که برام مهمه مگرنه همونطور که شما گفتید اصلا نه برام دوربین مهمه نه حافظه بیشتر نه تصویر در تصویر و نه .... چون هیچ کدوم اینا حتی اسمارت بودن هم چندان کارایی نداره چه برسه به دوربین و .... . درمورد کیفیت تصویر که من خودم وقتی به فروشگاه های ال جی رفتم تصویر این دو مدل رو در کنار هم دیدم شاید، شاید با کمی دقت میشه گفت که la8600 نسبت به la6000 مقدار ناچیزی بهتر بود (منظورم از مقدار ناچیز اینکه که به راحتی با توجه به اختلاف قیمت میشه ازش صرف نظر کرد)
شما در مورد طراحی cinema screen که در 86 و 96 هست و رو 66 و ... نیست اطلاعاتی دارید که چه قدر موثره یا اینکه اصلا یه سوژه تبلیغاتیه !؟ تجرتون از دیدن 3d خوشاینده یا اینکه پیشنهاد می کنید به سراغ مدل های دیگه مثل lm66100 (با قیمت نزدیک به la6600) یا حتی برند دیگه برم ؟
131111
16-03-2014, 17:32
سلام
من 47la6600 گرفتم. پیغام اپ میده حدود 500 مگ نسخه فعلیش هم 4.21.5
اپدیت کنم مشکل پیش نمیاد؟
بعد سه بعدیش هم عمق نداره تنضیمات خاصی نداره؟
زیر نویس فارسیش هم خرچنگ قورباغه نشون میده؟ چه کنم.

shahpasand1
17-03-2014, 21:14
دوست عزیز یه تنظیمات هم واسه 3D بگو لطفا .

همانند تصویر دو بهدی فقط نور و کنتراست و بالا تر بزار

zavf
18-03-2014, 00:54
دوستان یه سوال

چرا من نمیتونم با استفاده از یه USB Wireless به TV متصل بشم؟؟

تمام مراحل تنظیمات رو درست عمل می کنم و حتی در لیست کانکشن های TV نام شبکه مربوط به USB Wireless هست ولی وصل نمیشه.

راحتتر بخوام بگم چون مودم معمولی ADSL دارم و Wireless نیست به همین دلیل مجبور به تهیه یک USB Wireless شدم تا بتونم TV رو به اینترنت وصل کنم که متاسفانه نمیشه!

مدل TV :
47LA62100

amircorleone
18-03-2014, 17:24
با سلام خدمت دوستان .
من این تلویزیونو به تازگی گرفتم.یه مشکل دارم:ظاهرا وقتی کابل hdmi وصله قابلیت ضبط و تایم شیفت کار نمیکنه.آیا واقعا اینجوری و آیا راه حلی داره. با تشکر از راهنمایی شما.

masoud_m_bf_m_bf
19-03-2014, 23:22
سلام
تو قسمت WiDi و WiFi Direct تلویزیون، لپ تاپ شناسایی نمیشه
مشکل از چی میتونه باشه؟
​مدل تلویزیون 55LA620V

متشکرم

nod33
20-03-2014, 09:19
همانند تصویر دو بهدی فقط نور و کنتراست و بالا تر بزار

منظورم عمق تصویر و نقطه دید هست .

shahpasand1
20-03-2014, 10:24

من عمق تصویر و نقطه دید تغییر ندادم

masoud_m_bf_m_bf
21-03-2014, 21:29
هنگام پخش فایل سه بعدی، از روی کنترل دکمه Q.Menu رو بزنید تنظیمات سه بعدی قابل دسترسی خواهد بود

Mehrdad092000
24-03-2014, 01:36
دوستان چنتا سوال
1.فرق سریlm با la چیه ؟
2.به نظرتون بدم la6600بگیرم یا la8600 ؟تفاوت توی تصاویر زیاده ؟جفتشون 240 هرتزه اما 8600 هرتز نرم افزاری 800 و 6600 هرتزش 400 هستش

shahpasand1
24-03-2014, 12:32
دوستان چنتا سوال
1.فرق سریlm با la چیه ؟

سری ال ام طراحی 2012 هست سری طراحی 2013 هست
la6600 پنلش 120 هرتز هست با Dynamic MCI نرم افزاری به 400 میرسه
ولی la8600 پنلش 240 هرتز هست با Dynamic MCI نرافزاری به 800 میرسه
مسلما 800 هرتز برای تماشای صحنه های سریع بهتر هست مثلا مسابقات ورزشی

hupirate
25-03-2014, 01:01
سلام به همگی دوستان
من قبل از عید خیلی در مورد خرید تلویزیون تحقیق کردم و مخصوصا اطلاعاتی که از این تاپیک به دست اوردم خیلی تو انتخاب تلویزیون کمک کرد و بلاخره یه42اینچ la6210 گرفتم از گچین بندرعباس به قیمت 1900 که با هزار چونه 1860 تمومش کردم . اول نظرم روی سونی W804 بود و 47 اینچ که بدون گارانتیش حدود 3300 در میومد و تصمیم خریدش رو داشتم که با دیدن تصویر و امکانات ال جی و همچنین اینکه به گفته برخی پنل سونی تولید ال جی هست و .... به ال جی رو اوردم و 47 اینچ ، بین la6600 و la6210 تفاوتشون تا اونجایی که من میدونم ساب وفر و 2 عینک بازی 2 نفره و سرعت هرتز بود با تفاوت قیمت حدود 500 که تصمیم به خرید LA6210 an شد . موقع خرید دیدم تفاوت 42 و 47 که 5 اینچ اختلاف دارن حدود 700000 بود که خیلی بود و دیدم برای پذیرایی خونه 42 هم کافی هست و با بقیه پول یه 32 اینچ LN541u که رس*** داخلی داره به قیمت 900 تومان برای مغازه خریدم و هنوز 500 دیگه مونده برام که میخوام یه رس*** درست حسابی بگیرم و فکر میکنم بهترین استفاده رو از پولم کردم
این چند روز عید هم دارم از امکانات و کارکرد های la6210 سر در میارم
یکی از امکاناتی که ندیدم جایی درموردش صحبت شده باشه قابلیت اتصال موس و کیبرد بیسیم هست
البته موس خیلی روانتره برای مرورگر اینترنت و راحت تر از مجیک ریموت خود تلویزیون که باید روی هوا تکون داد
چیزای بیشتری پیدا کردم براتون میزارم که شما هم استفاده ببرید

Mehrdad092000
25-03-2014, 03:41
سری ال ام طراحی 2012 هست سری طراحی 2013 هست
la6600 پنلش 120 هرتز هست با Dynamic MCI نرم افزاری به 400 میرسه
ولی la8600 پنلش 240 هرتز هست با Dynamic MCI نرافزاری به 800 میرسه
مسلما 800 هرتز برای تماشای صحنه های سریع بهتر هست مثلا مسابقات ورزشی

ممنون
پس فقط سری lm توی طراحی ظاهری هستش؟
اا تویه یه سایت la6600 هم زده بود 240 هرتز که
من برای tv و هم برای بازی با ps3 میخوام پس با این اوصاف la7400 بهتره

farshidfx
25-03-2014, 20:31
سلام دوستان برادرم به تازگی تلویزیون LG LA96000 خریده 4200000 ولی داخل کارتنش فقط 1 کنترل جادویی داره و کنترل معمولی نداره فروشنده میگفت این مدل فقط 1 کنترل جادویی داره خواستم بدونم فروشنده درست گفته یا اینکه کنترل رو برداشتن؟ممنون میشم راهنماییم کنید

amircorleone
26-03-2014, 18:55
تو سری lm ماشین زمان و حافظه برای ضبط نیست. بلندگوی ساب ووفر و خروجی هدفون هم ندارن.

amircorleone
26-03-2014, 18:56
با سلام خدمت دوستان .
من این تلویزیونو به تازگی گرفتم.یه مشکل دارم:ظاهرا وقتی کابل hdmi وصله قابلیت ضبط و تایم شیفت کار نمیکنه.آیا واقعا اینجوری و آیا راه حلی داره. با تشکر از راهنمایی شما.
کسی نیست جواب ما رو بده؟

amircorleone
26-03-2014, 18:57
سلام دوستان برادرم به تازگی تلویزیون LG LA96000 خریده 4200000 ولی داخل کارتنش فقط 1 کنترل جادویی داره و کنترل معمولی نداره فروشنده میگفت این مدل فقط 1 کنترل جادویی داره خواستم بدونم فروشنده درست گفته یا اینکه کنترل رو برداشتن؟ممنون میشم راهنماییم کنید
آره منم گرفتم همینجوریه.

amircorleone
26-03-2014, 18:58
دوستان چنتا سوال
1.فرق سریlm با la چیه ؟
سری la بلنگوی ساب ووفر.خروجی هدفون . ماشین زمان . قابلیت ضبط روی حافظه داخلی داره.

amircorleone
26-03-2014, 19:01
سلام
تو قسمت WiDi و WiFi Direct تلویزیون، لپ تاپ شناسایی نمیشه
مشکل از چی میتونه باشه؟

​مدل تلویزیون 55LA620V

متشکرم

منم تو اتصال از طریق wifi مشکل دارم شناسایی میشه.وصل میشه ولی هیچ فایلی رو رد و بدل نمیکنه.مدل la66000

shahpasand1
26-03-2014, 21:38
سری la بلنگوی ساب ووفر.خروجی هدفون . ماشین زمان . قابلیت ضبط روی حافظه داخلی داره.
مدل های
lm7610
lm 8600
lm 9600
ساب ووفر داخلی دارن!
ماشین زمان ورژن 1 هم دارن!
خروجی هدفون ندارن
قابلیت ضبط روی حافظه داخلی نداره و باید از حافظه خارجی استفاده کنید

shahpasand1
26-03-2014, 21:45
ممنون
پس فقط سری lm توی طراحی ظاهری هستش؟
اا تویه یه سایت la6600 هم زده بود 240 هرتز که
من برای tv و هم برای بازی با ps3 میخوام پس با این اوصاف la7400 بهتره
مدل های
lm7610
lm 8600
lm 9600
ساب ووفر داخلی دارن!
خروجی هدفون ندارن
مدل های فوق کیفیت تصویرشون از la6600 بیشتر هست و 800 هرتز میباشد
صدرصد la7400 بهتره
la6600 ارزانترین مدل سری la هستش
برو سایت goldiran.ir قسمت تلوزیون ها همه رو با هم مقایسه کنید

shahrooztk
27-03-2014, 09:20
مدل های
lm7610
lm 8600
lm 9600
ساب ووفر داخلی دارن!
خروجی هدفون ندارن
صدرصد la7400 بهتره

پس با این شواهد که من اینجا می‌بینم
با توجه به بودجه نهایتا 4 تومن من و با قیمت 5 میلیون تومنی 47la8600 و قیمت 3,800 تومنی 47Lm7610 ( قیمت ها از goldiran.ir ) و همچنین در نظر گرفتن اینکه امکاناتی مثل دوربین، پردازنده دو هسته ای، ضبط روی مموری داخلی و ... چندان کاربردی نیستن و با توجه به اینکه طبق گفته خود گلدیران هر دو مدل از کیفیت یکسانی برخوردارند.
پیشنهاد شما lm7610 هست برای من ؟ (البته با توجه به اینکه برای من فقط کیفیت sd و 3d مهمه و نه اسمارت و .... )

shahpasand1
27-03-2014, 10:08
پس با این شواهد که من اینجا می‌بینم
با توجه به بودجه نهایتا 4 تومن من و با قیمت 5 میلیون تومنی 47la8600 و قیمت 3,800 تومنی 47Lm7610 ( قیمت ها از goldiran.ir ) و همچنین در نظر گرفتن اینکه امکاناتی مثل دوربین، پردازنده دو هسته ای، ضبط روی مموری داخلی و ... چندان کاربردی نیستن و با توجه به اینکه طبق گفته خود گلدیران هر دو مدل از کیفیت یکسانی برخوردارند.
پیشنهاد شما lm7610 هست برای من ؟ (البته با توجه به اینکه برای من فقط کیفیت sd و 3d مهمه و نه اسمارت و .... )

ببین کیفیت تصویر همیشه توی اولویت هست امکانات جانبی بعد از مدتی اصلا استفاده نمیکنی واست الکی میشه
شما بیشتر تلوزیون برای تماشا کردن و لذت بردن از تلوزیون میخرید
حالا اگه بودجشو داری la8600 یا la 7400 بخر اگه بودجت کمتر هست
lm8600 یا lm7610 بخر
راستی اگه از بانه بخری ارزون تر واست میوفته مثلا la 8600 شاید 4 میلیون باشه ولی گارانتی نداره

shahrooztk
27-03-2014, 10:31
ببین کیفیت تصویر همیشه توی اولویت هست امکانات جانبی بعد از مدتی اصلا استفاده نمیکنی واست الکی میشه
شما بیشتر تلوزیون برای تماشا کردن و لذت بردن از تلوزیون میخرید
حالا اگه بودجشو داری la8600 یا la 7400 بخر اگه بودجت کمتر هست
lm8600 یا lm7610 بخر
راستی اگه از بانه بخری ارزون تر واست میوفته مثلا la 8600 شاید 4 میلیون باشه ولی گارانتی نداره

ممنون.
یه مسئله که یه خورده منو کنجکاو کرده این طراحی cinema screen هست. الان بین این مدل ها la8600 و lm8600 و lm7610 با این طراحی هستن که طبق ادعای ال جی طراحی سینمایی است و خوراک فیلم دیدم شما تجربه دیدنشو دارین که بگید آیا واقعا این طور هست یا فقط واسه جلب مشتریه ؟
برای من اصلا امکانات جانبی مهم نیست بخاطر همینم می گم آیا واقعا la8600 کیفیتش بهتره از lm7610 که انقدر تفاوت هزینه کنم، چون من خودم la8600 رو کنار la6610 تو یکی از این فروشگاه ها دیدم با کلی دقت یه تفاوت ناچیزی توش می تونستی پیدا کنی که با توجه به اختلاف قیمتوشن اصلا اصلا نمی ارزید.
یه سوالا دیگه واسه از بانه خریدن چون من امکان رفتن و ندارم شما تجربه ای داری که یه جا رو معرفی کنی که مطمئن باشه ؟ بعدش این گارانتی تکنو سرویس که این بانه ای یا میزنن چی هست بدرد بخور هست یا نه ؟

shahpasand1
27-03-2014, 11:04
ممنون.
یه مسئله که یه خورده منو کنجکاو کرده این طراحی cinema screen هست. الان بین این مدل ها la8600 و lm8600 و lm7610 با این طراحی هستن که طبق ادعای ال جی طراحی سینمایی است و خوراک فیلم دیدم شما تجربه دیدنشو دارین که بگید آیا واقعا این طور هست یا فقط واسه جلب مشتریه ؟
برای من اصلا امکانات جانبی مهم نیست بخاطر همینم می گم آیا واقعا la8600 کیفیتش بهتره از lm7610 که انقدر تفاوت هزینه کنم، چون من خودم la8600 رو کنار la6610 تو یکی از این فروشگاه ها دیدم با کلی دقت یه تفاوت ناچیزی توش می تونستی پیدا کنی که با توجه به اختلاف قیمتوشن اصلا اصلا نمی ارزید.
یه سوالا دیگه واسه از بانه خریدن چون من امکان رفتن و ندارم شما تجربه ای داری که یه جا رو معرفی کنی که مطمئن باشه ؟ بعدش این گارانتی تکنو سرویس که این بانه ای یا میزنن چی هست بدرد بخور هست یا نه ؟

من قبل از ال سی دی سامسونگ مدل b690 استفاده میکردم هنوز هم دارمش باید بگم طراحی جدید ال جی چون اون گوشه های اضافی نداره واسه تماشا کردن مناسب تره.
از نظر هرتز تصویر lm7610 و la8600 برابر هستند(800) این باعث میشه توی تصاویر با سرعت بالا تصاویر بهتری بهتون بده .اگه شما گیمر هستید و دستگاه بازی دارید یا فیلم های با کیفیت بلوری واقعی تماشا میکنید تفاوت بین 800 با 400 میتونید حس کنید ولی توی تصاویر معمولی sd یا شبکه دیجیتال فکر نکنم فرقی با همداشته باشند
راستش من از بانه نخریدم ترجیح دادم گارانتی اصلی گلدایران بگیرم اینجا خیلی ها از بانه خریداری کرده اند میتونید از اون ها سوال کنید .گارانتی تکنو سرویس غیر معتبر هست الکی الکی هست
اگه میخوای از بانه خرداری کنی چشم و گوشتو باز کن ممکنه پنل چینی گیرت بیاد ممکنه تلوزیونت فارسی ساپورت نکنه توی زیر نویس ها ی فیلم دچار مشکل بشی پس اگه خواستی از بانه بخری از فروشگاه های معتبر خرداری کن

shahrooztk
27-03-2014, 11:23
من قبل از ال سی دی سامسونگ مدل b690 استفاده میکردم هنوز هم دارمش باید بگم طراحی جدید ال جی چون اون گوشه های اضافی نداره واسه تماشا کردن مناسب تره.
از نظر هرتز تصویر lm7610 و la8600 برابر هستند(800) این باعث میشه توی تصاویر با سرعت بالا تصاویر بهتری بهتون بده .اگه شما گیمر هستید و دستگاه بازی دارید یا فیلم های با کیفیت بلوری واقعی تماشا میکنید تفاوت بین 800 با 400 میتونید حس کنید ولی توی تصاویر معمولی sd یا شبکه دیجیتال فکر نکنم فرقی با همداشته باشند
راستش من از بانه نخریدم ترجیح دادم گارانتی اصلی گلدایران بگیرم اینجا خیلی ها از بانه خریداری کرده اند میتونید از اون ها سوال کنید .گارانتی تکنو سرویس غیر معتبر هست الکی الکی هست
اگه میخوای از بانه خرداری کنی چشم و گوشتو باز کن ممکنه پنل چینی گیرت بیاد ممکنه تلوزیونت فارسی ساپورت نکنه توی زیر نویس ها ی فیلم دچار مشکل بشی پس اگه خواستی از بانه بخری از فروشگاه های معتبر خرداری کن

باز هم ممنون. استفاده من بیشتر برای فیلم هست که خیلی فیلم می بینم اونم 3d hd ترجیح میدم.
الان شدیدا نظرم رفته رو همون 47lm76100 که با گارنتی گلدایران 3600 ام گیر میاد گویا. هم گارانتی داره هم cinema screen هم 800 هرتز ام امکانات بیخود دوربین و ... چیزارم نداره.

shahpasand1
27-03-2014, 11:28
باز هم ممنون. استفاده من بیشتر برای فیلم هست که خیلی فیلم می بینم اونم 3d hd ترجیح میدم.
الان شدیدا نظرم رفته رو همون 47lm76100 که با گارنتی گلدایران 3600 ام گیر میاد گویا. هم گارانتی داره هم cinema screen هم 800 هرتز ام امکانات بیخود دوربین و ... چیزارم نداره.
دوربین بصورت جداگانه برای این مدل هست توی سایت ال جی دیدم شاید ایران گیرت بیاد
موس و کیبرد هم میشناسه

shahrooztk
27-03-2014, 11:31
نظرتون راجع به این بررسی چیه ؟

2014 Best 3D TV Reviews and Comparisons
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LG 3D LED 55LM7600
Sony Bravia XBR 55HX950
Panasonic Viera Plasma TC-P55VT50
Samsung 8000 UN55F8000

shahpasand1
27-03-2014, 11:36
من خودم این مدل دارم
حالا هر مدلی خرداری کردید یک ساعت وقت بذار تصویر تنظیم کن مثلا میزان رنگ و وضوح و سردی و دمای رنگ ....
تنظیم تصوی توی ال جی با تلوزیون های دیگه فرق داره مثلا باید برای شبکه دیجیتال و سه بعدی و .... بصورت جداگاناه تنظیم کنی ایجوری نیسشت که یکبار تنظیم کنی برای همه

shahpasand1
27-03-2014, 11:41
نظرتون راجع به این بررسی چیه ؟

2014 Best 3D TV Reviews and Comparisons

LG 3D LED 55LM7600
Sony Bravia XBR 55HX950
Panasonic Viera Plasma TC-P55VT50
Samsung 8000 UN55F8000

به نظر ال جی در کل کاملتر هست
rate بالاتری گرفته

shahrooztk
27-03-2014, 11:45
من خودم این مدل دارم
حالا هر مدلی خرداری کردید یک ساعت وقت بذار تصویر تنظیم کن مثلا میزان رنگ و وضوح و سردی و دمای رنگ ....
تنظیم تصوی توی ال جی با تلوزیون های دیگه فرق داره مثلا باید برای شبکه دیجیتال و سه بعدی و .... بصورت جداگاناه تنظیم کنی ایجوری نیسشت که یکبار تنظیم کنی برای همه

شما که الان lm76100 داری از کیفیت تصویرش راضی هستی مخصوصا تجربه دیدم 3d ؟

magiteq1
27-03-2014, 11:52
به نظر ال جی در کل کاملتر هست
rate بالاتری گرفته

شما با وجود hx950 و f8000 و vt50 چرا lm 7600 رو انتخاب کردید برای من جای سوال داره لطفا وضیح بدید!!!!!!!!! این سه tv بهترین های حال حاضر جهان. شما به جای اینکه فقط به rate نگاه کنید بهتر کمی به خودتون زحمت بدبد rew های این چند tv رو برسی کنی نه اینکه از روی ندانسته کلی هزینه رو دوش خریدار بندازید

shahpasand1
27-03-2014, 11:53
شما که الان lm76100 داری از کیفیت تصویرش راضی هستی مخصوصا تجربه دیدم 3d ؟
آره راضیم
آپدیت جدیدش که کردم مشکلاتی هم که داشت برطرف شد

shahpasand1
27-03-2014, 12:03
شما با وجود hx950 و f8000 و vt50 چرا lm 7600 رو انتخاب کردید برای من جای سوال داره لطفا وضیح بدید!!!!!!!!! این سه tv بهترین های حال حاضر جهان. شما به جای اینکه فقط به rate نگاه کنید بهتر کمی به خودتون زحمت بدبد rew های این چند tv رو برسی کنی نه اینکه از روی ندانسته کلی هزینه رو دوش خریدار بندازید

من دو سال هست lm7610 دارم خداروشکر راضیم با توجه به هزینه ای که کردم ال جی کلی حال بهم داد
توی جشنواره خریدم 300 تومن تخفیف بهم خورد غیر از 4 تا عینک سه بعدی دو تا عینک دووآل پلی 5 تا عینک سه بعدی خوشکل هم اشانتیون بهم داد
قیمت این مدلی سونی چند هست؟
این سایت معتبری هست همه جوانب و در نظر گرفته که به این نتیجه رسیده (مخصوصا قیمت)
اون دوست عزیزمون تصمیم گرفتند تلوزیون ال جی بخرن درمورد مدل هاش راهنمایی خواستند که من راهنماییشون کردم

پاناسونیک هم عالیه
سونی هم عالیه
سامسونگ هم عالیه

بازم بگم دوستمون قصد خرید ال جی دارن !
اگه نظرشون عوض شدکه سامسونگ یا سونی خرداری کنند شما بهشون پیغام بدید و راهنماییشون کنید

magiteq1
27-03-2014, 12:24
من دو سال هست lm7610 دارم خداروشکر راضیم با توجه به هزینه ای که کردم ال جی کلی حال بهم داد
توی جشنواره خریدم 300 تومن تخفیف بهم خورد غیر از 4 تا عینک سه بعدی دو تا عینک دووآل پلی 5 تا عینک سه بعدی خوشکل هم اشانتیون بهم داد
قیمت این مدلی سونی چند هست؟
این سایت معتبری هست همه جوانب و در نظر گرفته که به این نتیجه رسیده (مخصوصا قیمت)
اون دوست عزیزمون تصمیم گرفتند تلوزیون ال جی بخرن درمورد مدل هاش راهنمایی خواستند که من راهنماییشون کردم

پاناسونیک هم عالیه
سونی هم عالیه
سامسونگ هم عالیه

بازم بگم دوستمون قصد خرید ال جی دارن !
اگه نظرشون عوض شدکه سامسونگ یا سونی خرداری کنند شما بهشون پیغام بدید و راهنماییشون کنید

ایشون قصد خرید lg داره دلیل نداره شما نظر خلاف واقع بدید
شما به سایت ها flatpanel............avforums...........cnet مراجعه کنید برای اشنایی بیشتر با این سه شاهکار
این سایت هم دو زار ارزش نداره
قیمت های lg هم در ایران بسیار نامناسب هست پس نمیشه ملاک قیمت رو در این سایت مد نظر قرار داد

shahpasand1
27-03-2014, 12:26
ایشون قصد خرید lg داره دلیل نداره شما نظر خلاف واقع بدید
شما به سایت ها flatpanel............avforums...........cnet مراجعه کنید برای اشنایی بیشتر با این سه شاهکار
این سایت هم دو زار ارزش نداره
قیمت های lg هم در ایران بسیار نامناسب هست پس نمیشه ملاک قیمت رو در این سایت مد نظر قرار داد
خود ایشون آدرس این سایت و گذاشتند نه من!
بازم میگم ایشون قصد خرید ال جی داشتند وگرنه من غلط بکنم که طرفداری از یک برند خاص بکنم
آقا اصلا من اشتباه کردم
شما ببخشید
شما یک زحمت بکشید برای دوستون shahrooztk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تک تک این تلوزیون های سونی و سامسونگ و پاناسونیک با امکانات هرتز و لوازم جانبیشون وقیمتشون به صورت پیغام خصوصی توضیح بدید که ایشون هم پولشون دور نریزند

ایشون بودجشون نهایت 4 میلیون تومان هست
داداش خداخیرتون بده :n16:

Mehrdad092000
28-03-2014, 01:30
ممنون

مدل های
lm7610
lm 8600
lm 9600
ساب ووفر داخلی دارن!
خروجی هدفون ندارن
صدرصد la7400 بهتره

ممنون مقایسه کردم
یه tv میخوام 42 اول روی 86 نظر بود بعدش چون اینا قاب ندارن کوچیکتر دیده میشه . باحالن گفتم 47 بگیرم اما هزینش میره بالاتر
ایرانم که 42 مدل 74 نداره ولی توی بانه فکر کنم هستش 740sاگه اشنباه نکنم
منده بودم بین 47 مدل 6600 یا 42 مدل 86 یا 74

shahpasand1
28-03-2014, 12:08
ممنون

ممنون مقایسه کردم
یه tv میخوام 42 اول روی 86 نظر بود بعدش چون اینا قاب ندارن کوچیکتر دیده میشه . باحالن گفتم 47 بگیرم اما هزینش میره بالاتر
ایرانم که 42 مدل 74 نداره ولی توی بانه فکر کنم هستش 740sاگه اشنباه نکنم
منده بودم بین 47 مدل 6600 یا 42 مدل 86 یا 74
86 یا 74 بهترند.

مدل 740s رسیوردار هست این مدل احتمال زیاد فارسی و ساپورت نمیکنه بعدا واسه زیرنویس فیلم ها مشکل دار میشی

Mehrdad092000
28-03-2014, 13:13
86 یا 74 بهترند.

مدل 740s رسیوردار هست این مدل احتمال زیاد فارسی و ساپورت نمیکنه بعدا واسه زیرنویس فیلم ها مشکل دار میشی

اره سری جدید میگیرم بهتره
میخواستم همینو بپرسم فارسی ساپورت میکنه یا نه
نمیشه اینارو گرفتم قایلاشنو عوض کرد یه فریمور دیگه ریخت ؟:D
7400 هم هستش که 42 باشه توی بانه فارسی ساپورت کنه ؟؟

shahpasand1
28-03-2014, 15:31
اره سری جدید میگیرم بهتره
میخواستم همینو بپرسم فارسی ساپورت میکنه یا نه
نمیشه اینارو گرفتم قایلاشنو عوض کرد یه فریمور دیگه ریخت ؟:D
7400 هم هستش که 42 باشه توی بانه فارسی ساپورت کنه ؟؟
فریمورهاش بهم ابدا نمیخوره

از بانه خبری ندارم

Mehrdad092000
29-03-2014, 15:42
فریمورهاش بهم ابدا نمیخوره

از بانه خبری ندارم

مرسی ممنون
بریم ببینیم چه خبره
چنتا تی وی توی لیستم هست یکی 86 و 74 هستش

milad788
30-03-2014, 12:37
آقا من یه سوال بسیار مبتدیانه دارم.اخیرا یه la6600 خریدم.دو تا فیلم سه بعدی دانلود کردم از اینترنت.یکیشون وقتی اجرا میکنی دو تا تصویر مجزا کنار هم هستن و اونیکی فیلم دوتا تصویر مجزا بالا و پایین تصویر.یعنی دو تا تصویر دو بعدی جدا که با عینک هم سه بعدی نمیشن.چند تا کلیپ دیگه هم دارم که اونا مشکلی ندارن و 3 بعدی هستن
یه سوال دیگه این که اینکه میگن سه بعدی ساید بای ساید یعنی چی

ممنون سال نو مبارک

shahpasand1
30-03-2014, 13:48
آقا من یه سوال بسیار مبتدیانه دارم.اخیرا یه la6600 خریدم.دو تا فیلم سه بعدی دانلود کردم از اینترنت.یکیشون وقتی اجرا میکنی دو تا تصویر مجزا کنار هم هستن و اونیکی فیلم دوتا تصویر مجزا بالا و پایین تصویر.یعنی دو تا تصویر دو بعدی جدا که با عینک هم سه بعدی نمیشن.چند تا کلیپ دیگه هم دارم که اونا مشکلی ندارن و 3 بعدی هستن
یه سوال دیگه این که اینکه میگن سه بعدی ساید بای ساید یعنی چی

ممنون سال نو مبارک
دکمه 3d کنترل فشار دهید بعد با توجه به نوع فیل تنظیم کن

H@/\/\ID
08-04-2014, 23:03
دوستان من 66100 ال جی دارم
برا قابلیت تصویر در تصویر باید چیکار کنم؟

siahosefid-026
10-04-2014, 16:10
تلویزیون ال جی 47LM76100 دارم. میخوام نرم افزار فعلی رو که 4.30.21 هست رو به 4.34.02 تغییر بدم ولی فایل این نرم افزار از هیچکدوم از سایت های اصلی ال جی قابل دانلود نیست (فایل های دیگه مثل SmartShare رو راحت میتونم دانلود کنم ولی فایل آپدیت قابل دانلود نیست)
سایت دیگه ای هم هست که بشه نرم افزار جدید رو دانلود کرد؟
با سپاس

naz_toto
14-04-2014, 14:42
سلام.
من یه تلویزیون LG مدل 47LM86000-TA دارم چند تا مشکل باش دارم.
اول اینکه بسیار بد به wifi وصل میشه ، شبکه رو پیدا میکنه ولی وقتی که پسورد wifi رو میزنم مینویسه شبکه متصل نیست. ولی با این حال توی هر چندین باری که میخوام به اینترنت وصل بشم یه بارش رو خودش اتفاقی وصل شده و جواب میده. چه طور مینوتم راحت با wifi به اینترنت وصل بشم؟
دوم اینکه شبها اصلا و به هیچ عنوان شبکه رو پیدا نمیکنه یعنی حتی اسم wifi رو هم نمیتونه پیدا کنه؟؟!!
مشکل سوم اینه که من یه هیچ وجه نتونستم با wifi screen share یا smatrt share یا پیوند رسانه لپ تاپ رو به TV وصل کنم و فایل ها رو با tv به اشتراک بزارم. برنامه های Plex و smart share هم روی لپ تاپ نصبه. برای حل این مشکل چه کار باید بکنم؟
یه سوال دیگه هم که دارم اینه که تفاوت ایت مدل با LA86000 چیه ؟
ممنون

Mehdi Bayern
17-04-2014, 13:17
دوستان هر کاری میکنم تی وی به گوشی وصل نمیشه؟ باید برنامه واسه گوشی سونی دانلود کنم یا نه فقط گوشی های خود ال جی رو ساپورت میکنه؟
مدل تی وی la66000

majid-n
19-04-2014, 13:58
دوستان من تازگی به دفترچه تبلیغاتی الجی دستم رسیده توش نوشته بود یک تصویر ظبط کن و دیگری را نگاه کن
اما من این کار رو میکنم خطا میده تی وی من la6600 هستش
2- من چطور میتونم به همین مدل که گفتم رو با صدا روشن وخاموشش کنم اصلا داره
فقط یک راهنمایی اصولی و دقیق بگین
و3- دوربین اکسایپ مدل تی وی رواز کجا بخرم

hamed53
19-04-2014, 22:36
به نظر شما کدوم بهتره؟؟؟؟

motlagh81
20-04-2014, 14:08
با سلام
من تازه تلویزیون مدل la62100 47 خریدم .از تصویرش که فعلاً آنالوگ هست راضی هستم. ولی فیلم های سه بعدی ساید بای ساید را همراه با سایه نشون می ده.
در سایت گلدیران در ارتباط با نور پس زمینه آن نوشته ال ای دی دایرکت( فول ال ای دی) واقعاً همینطوره؟
آیا کسی می دونه که چرا پنل های ال جی در اطراف و کناره ها لقی دارند. یعنی با اندکی فشار دست جند میلی متر به داخل فرو می ره.
آیا این مدل فعلاً نیاز به آپدیت داره. بهترین تنظیمات برای این تلویزیون را از کجا پیدا کنم.
اگه عزیزی می دونه لطفاً پاسخ بده. با تشکر

siahosefid-026
20-04-2014, 15:00
تلویزیون ال جی 47LM76100 دارم. میخوام نرم افزار فعلی رو که 4.30.21 هست رو به 4.34.02 تغییر بدم ولی فایل این نرم افزار از هیچکدوم از سایت های اصلی ال جی قابل دانلود نیست (فایل های دیگه مثل SmartShare رو راحت میتونم دانلود کنم ولی فایل آپدیت قابل دانلود نیست)
سایت دیگه ای هم هست که بشه نرم افزار جدید رو دانلود کرد؟
با سپاس
فکر کنم کسی اینجا جوابگو نیست و باید کاربرها همدیگه رو راهنمایی کنن

motlagh81
20-04-2014, 15:01
دکمه 3d کنترل فشار دهید بعد با توجه به نوع فیل تنظیم کن

آقا مدل تلویزیون من la62100 47 هست. من هم این مشکل را دارم البته با اینکه گزینه ی 3d را فعال می کنم باز هم تصویر ها در کنار هم و بصورت دو بعدی نشون داده می شه.
اصولاً با زدن دکمه 3d سه گزینه باید پائین صفحه بیاید ( انتخاب تصاویر کنار هم یا تصاویر بالا و پائین ) که یکی را انتخاب کنیم در این مورد ولی این گزینه ها قابل مشاهده نیست.
شاید هم مشکل از فیلم های ساید بای ساید باشه.با تشکر

majid-n
20-04-2014, 21:57

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000012442-b1-a1.zip&TC=DwnCmd

از سایت الجی عراق برات پیدا کردم دانلود کن خودشه

majid-n
20-04-2014, 21:58

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000012442-b1-a1.zip&TC=DwnCmd

از سایت الجی عراق برات پیدا کردم دانلود کن خودشه

motlagh81
23-04-2014, 10:02
دوستان چنتا سوال
1.فرق سریlm با la چیه ؟

با سلام خواهشاً یکی می تونه انواع هرتزها رو توضیح بده ؟ تی وی من 47la62100 هست. هرتز اون چنده؟

motlagh81
23-04-2014, 10:27
دوست عزیر فرق lm و la در سایت گلدیران در قسمت نظرات کاربران تلویزیون پیدا کن.

jabi7joon
25-04-2014, 19:49
سلام... دوستان تلویزیون lg la620v که 47 اینچ هست رو برام دو روز دیگه می آرن.. به چه نکاتی باید توجه کرد زمان تحویل؟ گفته 2800..

gilmor
29-04-2014, 10:32
من که بعد از نزدیک یک سال؛ از 64100 ام خیلی راضیم و هر دفعه فیلم سه بعدی باهاش می بینم کلی کیف می کنم. تا حالا حدود 100-120 فیلم و کارتون سه بعدی باهاش دیدم. خبر ندارم قیمت 64100 الان چند شده.

حدود 120 فیلم سه بعدی ؟

بابا تو دیگه کی هستی..............

crodmoral
02-05-2014, 23:17
سلام

من جدید تلویزیون 66100 گرفتم هنوز بسته بندی رو باز نکردم ، تا جایی که شنیدم اینها ریموت کنترل معمولی ندارن ! درسته ؟ کسی از دوستان میدونن قیمت کنترل ها چند هستش و اینکه این کنترل جادویی کاراریی لازم داره یا نه ؟ چون چند جا خودم بعد از یه مدتی اینها هم از کار میوفتن

majid-n
04-05-2014, 01:24
سلام

من جدید تلویزیون 66100 گرفتم هنوز بسته بندی رو باز نکردم ، تا جایی که شنیدم اینها ریموت کنترل معمولی ندارن ! درسته ؟ کسی از دوستان میدونن قیمت کنترل ها چند هستش و اینکه این کنترل جادویی کاراریی لازم داره یا نه ؟ چون چند جا خودم بعد از یه مدتی اینها هم از کار میوفتن

سلام نه کارایی انچنانی برات نداره اگه بتونی با مجیک ریموت کناربیای
قیت حدود 45 تا 50 هست خاستی تهیه کنی بگو تا برات تهیه کنم

aydin javadi
04-05-2014, 08:06
دوستان میخواستم بپرسم چطوری میشه 3d تلویزیون ال جی رو فعال کرد؟مال ما 3d داره ولی دو تیکه نشون میده

majid-n
05-05-2014, 00:39
دوستان میخواستم بپرسم چطوری میشه 3d تلویزیون ال جی رو فعال کرد؟مال ما 3d داره ولی دو تیکه نشون میدهگپپ

کاش بیشتر توضیح میدادی
بیشتر موقع ها وقتی یک فیلم رو سه بعدی به تلوزیون وصل میکنی البته با فلش مموری خود تلوزیون فیلمت رو شناسایی میکنه و حالت سه بعدی نشون میده و اگه اینطور نشد شما میتونید با دکمه سه بعدی کنترل معمولی ویا جادویی یک از خالتهای سه بعدی رو انتخاب کنی

soheil_balaaaa
06-05-2014, 18:30
دوستان سلام من تلویزیون LA66000 دارم وقتی فیلم از فلش پخش میکنم اکثر فیلم ها بالا و پاینشون سیاه هست یعنی فیلم تمام صفحه نیست . آیا راهی داره که تمام فیلم ها تمام صفحه بشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

B U L U T
12-05-2014, 23:02
کسی میتونه اسکرین شات از فیلم 3 بعدی بزاره من دانلود کردم mkv هست و دوتا تصویر کنار هم هستش درسته یا نه

yaran99
15-05-2014, 23:30
دوستان نظرتون در مورد LG 47LA660S چیه؟ فکر کنم تازه وارد بانه شده . نسبت به la8600 وla62100 مقایسه کنید .

magiteq1
16-05-2014, 01:31
سری 2014 lg مدل های LB هستن. مدلی که معرفی کردی ویزیگی ها خاصی نداره و از سری LA هست

yaran99
16-05-2014, 10:30
سری 2014 lg مدل های LB هستن. مدلی که معرفی کردی ویزیگی ها خاصی نداره و از سری LA هست

نسبت به la8600 مزیت یا کمبود قابل توجهی داره؟ چون فکر کنم 700 تومن ارزونتر باشه .
در سری lb 2014 سایز 47 چی پیشنهاد میکنید؟

satsat150
16-05-2014, 18:41
سلام
من با روشهای مختلف share کردن فقط تونستم صوت و تصویر موبایل را به تلویزیون بفرستم! من می خوام بازی ها رو روی صفحه تلویزیون نشون بده.
من la66000 ال جی دارم و نمی دونم کابل HML جواب میده یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

satsat150
16-05-2014, 18:43
سلام
من با روشهای مختلف share کردن فقط تونستم صوت و تصویر موبایل را به تلویزیون بفرستم! من می خوام بازی ها رو روی صفحه تلویزیون نشون بده.
من la66000 ال جی دارم و نمی دونم کابل MHL جواب میده یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

magiteq1
16-05-2014, 20:21
نسبت به la8600 مزیت یا کمبود قابل توجهی داره؟ چون فکر کنم 700 تومن ارزونتر باشه .
در سری lb 2014 سایز 47 چی پیشنهاد میکنید؟

سری LB هنور برسی هاش نیومده که بخوام نظر بدم

shahab314
17-05-2014, 00:16
سلام
من la66000 ال جی دارم و نمی دونم کابل MHL جواب میده یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

منم دنبال همین قضیه هستم که بتونم تصویر موبایل هوشمند رو روی تلویزیون بیارم . صدا و تتصویری رو که پخش میشه و همچنین فایلهای داخل حافظه رو میشه به اشتراک گزاشت اما تصویر صفحه گوشی رو نمیتونم . البته مدل من 76100 هستش
دوستان اگه راهی دارن بگن . تو تلویزیون های سامسونگ با screen mirror راحت اینکارو میکنم اما تو tv خودم هر کار کردم نشد با screen share هم نشد کاری بکنم
کارت وایرلس ایکسترنالی وجود نداره که این قابلیت screen miror رو به tv اضافه کنه ؟

Yi Yi
17-05-2014, 01:12
منم دنبال همین قضیه هستم که بتونم تصویر موبایل هوشمند رو روی تلویزیون بیارم . صدا و تتصویری رو که پخش میشه و همچنین فایلهای داخل حافظه رو میشه به اشتراک گزاشت اما تصویر صفحه گوشی رو نمیتونم . البته مدل من 76100 هستش
دوستان اگه راهی دارن بگن . تو تلویزیون های سامسونگ با screen mirror راحت اینکارو میکنم اما تو tv خودم هر کار کردم نشد با screen share هم نشد کاری بکنم
کارت وایرلس ایکسترنالی وجود نداره که این قابلیت screen miror رو به tv اضافه کنه ؟

چیه گوشی ات؟
معمولا screen mirroring در گوشی ها و تلویزیون های ساخت دو شرکت متفاوت به درستی کار نمی کنه.

shahab314
17-05-2014, 21:45
چیه گوشی ات؟
معمولا screen mirroring در گوشی ها و تلویزیون های ساخت دو شرکت متفاوت به درستی کار نمی کنه.

گوشیم سامسونگ گالکسی نوت 2 هستش و تلویزیون هم 76100 الجی . یعنی مثلا اگه گوشیم الجی جی 2 باشه این قابلیت انجام میشه ؟

Yi Yi
17-05-2014, 22:16
گوشیم سامسونگ گالکسی نوت 2 هستش و تلویزیون هم 76100 الجی . یعنی مثلا اگه گوشیم الجی جی 2 باشه این قابلیت انجام میشه ؟

احتمال زیاد باید بشه.
ساپورت گوشی های سایر شرکت ها متاسفانه در اغلب برندها ضعیفه.

yaran99
18-05-2014, 23:41
مدت ضمانت گلدیران روی تلویزیون هاش چند ماه است؟گارانتی مادیران ارزش هزینه بیشتر را داره؟

satsat150
19-05-2014, 19:31
مدت ضمانت گلدیران روی تلویزیون هاش چند ماه است؟گارانتی مادیران ارزش هزینه بیشتر را داره؟

سلام 18 ماهه
الان چون یه سینما خانوادگی حدود 500 تومن می دهند به صرفه نیست از بانه بگیرید

yaran99
19-05-2014, 22:17
سلام 18 ماهه
الان چون یه سینما خانوادگی حدود 500 تومن می دهند به صرفه نیست از بانه بگیرید

نه دوست عزیز اینها هیچ چیزی را رایگان به مردم نمیدن . 47LA62100 را برای خرید انتخاب کردم سایت های چاره و زنبیل تا 10 روز پیش 3.120 قیمت زده بودند الان به همراه سینمای خانگی هدیه !! زدن 3.719
قیمت در بانه هم حدود 3.000.000 تومن است . تا سینمای خانگی نمیدادند به صرفه بود که بخاطر 120.000 تومن گارانتی دار را بگیری ولی الان دیگه گارانتی دار به صرفه نیست

saadaat2
21-05-2014, 16:11
سلام خسته نباشید.ما تلویزیون la66100 الجی داریم.بزرگترین مشکلش اینه که تنظیمات کانال هاش هر چند وقت به چند وقت نغییر میکنه.مثلا کانال 2 که باید شبکه 2 نشون بده جاش با کانال نمایش عوض میشه. و همین طور بقیه.من دستی درست میکنم اما بعد از چند وقت دوباره بهم میریزه همه شبکه ها.ممنون میشم راهنمایی کنین:n03::n03:

yaran99
21-05-2014, 22:32
سلام خسته نباشید.ما تلویزیون la66100 الجی داریم.بزرگترین مشکلش اینه که تنظیمات کانال هاش هر چند وقت به چند وقت نغییر میکنه.مثلا کانال 2 که باید شبکه 2 نشون بده جاش با کانال نمایش عوض میشه. و همین طور بقیه.من دستی درست میکنم اما بعد از چند وقت دوباره بهم میریزه همه شبکه ها.ممنون میشم راهنمایی کنین:n03::n03:

من هم یک x.vision داشتم دقیقا همین مشکل را داشت . به نمایندگی مراجعه کردم و با آپدیت نرم افزار مشکل حل شد

shadanpoor
23-05-2014, 00:30

دوست عزیز گوشی من هم نوت 2 هست البته 66000 دارم. Screen Mirror به راحتی کار میکنه ولی تاخیر داره. البته اینم بگم تو سامسونگ اگه گوشیت روت باشه این قابلیت از کار میافته وپیغام میده و وصل نمیشه. اندروید من کیت کت هست ولی تو 4.3 هم این قابلیت بود.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

shahab314
24-05-2014, 19:38
دوست عزیز گوشی من هم نوت 2 هست البته 66000 دارم. Screen Mirror به راحتی کار میکنه ولی تاخیر داره. البته اینم بگم تو سامسونگ اگه گوشیت روت باشه این قابلیت از کار میافته وپیغام میده و وصل نمیشه. اندروید من کیت کت هست ولی تو 4.3 هم این قابلیت بود.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

با تشکر

چیزی که من متوجه شدم اینه که screen miroor رو سری تلویزیون های 2012 الجی نداره :n03:جاش widi داره که اونم با گوشی کار نمیکنه و با لپتاپ هایی که ساپورت میکنن کار میکنه . الجی نامرد screen miror رو تو سری های 2013 وارد کرد و تلویزیون شما 2013 هستش واسه همون این قابلیت رو داره .

naim697
26-05-2014, 00:44
مدل LA86000 سایز 47 خریدم . فریمورش از کجا میتونم دانلود آپدیت کنم ؟ تو سایت ال جی چیزی ندیدم ؟

تو سایت ال جی هم مدل 8600 هستش ؟ چرا 86000 نیست ؟ آیا یکی هستن ؟ یا فرق داره ؟ چرا یه صفر کمتر داره ؟:n13:

naim697
26-05-2014, 09:19
لطفا یکی کمک کنه آپدیتشو از کجا دانلود کنیم ؟

matinpour
26-05-2014, 15:20
مدل LA86000 سایز 47 خریدم . فریمورش از کجا میتونم دانلود آپدیت کنم ؟ تو سایت ال جی چیزی ندیدم ؟

تو سایت ال جی هم مدل 8600 هستش ؟ چرا 86000 نیست ؟ آیا یکی هستن ؟ یا فرق داره ؟ چرا یه صفر کمتر داره ؟:n13:

دوست عزیز
شرکت گلدایران بزرگترین شریک تجاری ال جی در دنیا می باشد. به همین دلیل چند سالی است که اجازه مونتاژ محصولات این کمپانی در ایران را دریافت کرده در مورد تلویزیون های که توسط ال جی در ایران مونتاژ میشه هم باید بگم بیش از ۳ سال که یک صفر اضافه روی مدل اصلی قرار میده و اگر بخوای مطمئن به شوید که LA8600 درسته یا LA86000 یه جستجو ساده توی گوگل بکن و خواهی دید که مدل LA86000 فقط در سایت های ایرانی پیدا میشه نه هیچ سایت کره ای یا خارجی ولی در مورد LA8600 اینطور نیست
LA8600 ساخت کره می باشد و LA86000 مونتاژ ایران

matinpour
26-05-2014, 15:34
لطفا یکی کمک کنه آپدیتشو از کجا دانلود کنیم ؟

از خود سایت ال جی ایران دانلود کنید.

دفترچه ها و راهنماها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به روز رسانی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Operating Systems All Available Windows Vista Windows 7 Windows XP Windows 8 LG Firm

Software File(Version 04.23.34)

نام فایل
تاریخ انتشار
حجم

Software_File(Version_04.23.34).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2014/04/07
588,754K

naim697
26-05-2014, 15:44
دوست اینو 04.23.34 گرفتم آپدیت کردم . ممنون . حالا میگه جدیدتر امده 04.25.03 ؟ اینو هم لینکشو بذارید دانلود کنم ؟ آخه با تیوی واقعا سرعتش کمه نمیشه سخته ...

از خود سایت ال جی ایران دانلود کنید.

دفترچه ها و راهنماها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به روز رسانی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Operating Systems All Available Windows Vista Windows 7 Windows XP Windows 8 LG Firm

Software File(Version 04.23.34)

نام فایل
تاریخ انتشار
حجم

Software_File(Version_04.23.34).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2014/04/07
588,754K

matinpour
26-05-2014, 16:10
دوست اینو 04.23.34 گرفتم آپدیت کردم . ممنون . حالا میگه جدیدتر امده 04.25.03 ؟ اینو هم لینکشو بذارید دانلود کنم ؟ آخه با تیوی واقعا سرعتش کمه نمیشه سخته ...

دوست عزیز
هنوز ورژن بالاتر در سایتهای آسیایی نیا مده و فقط شما می توانید با کابل لن و از طریقه آنلاین آبدیت کنید و یا منتظر بمانید تا در سایت قرار بگیرد.

naim697
26-05-2014, 22:08
چقدر بد پس یعنی معلوم نیستش که کی تو سایت بیادش این ورژن داخل سایت ؟؟ کسی میدونه چه تغییرات جدیدی کرده ؟

naim697
28-05-2014, 00:04
با wifi خلاصه نسخه اخر را آپدیت کردم این 4.25.03 را حالا میشه بگید چه تغییراتی کرده این جدیده ؟ من چیزی حس نکردم ؟

سوال بعدی روی این تیوی LA8600 47 این اسکایپ را چطور باید نصب کنیم ؟

سوگند5243183
28-05-2014, 16:56
میشود برنامه Irangate TV روی تلویزون ال جی مدل 76100 وصل کرد وتلویزیون را نگاه کرد از طریق اینترنت ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

yaran99
28-05-2014, 23:18
دوستان دارم میرم بانه
برای خرید تا سقف حداکثر 3.000.000 تومن تلویزیون 3 بعدی 47 اینچ( ترجیحا LG ) چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

matinpour
01-06-2014, 11:05
چرا تاپیک سوت و کور شد؟

دوست عزیز
با این بودجه شما مدلهای زیر را می شود خرید
تلویزیون هوشمند سه بعدی ال جی مدل 47LA6400
ال ای دی سه بعدی 40f6400 سامسونگ
تلویزیون ال ای دی تری دی فول اچ دی سونی 42W828

yaran99
06-06-2014, 12:24
ریموت کنترل تلویزیون های LG (کنترل معمولی و جادویی) از امواج اینفرارد برای کار استفاده میکنند یعنی دقیقا روبروی تلویزیون باشند؟ یا از امواج رادیویی یا بلوثوت بهره میبرند؟

matinpour
06-06-2014, 13:27
ریموت کنترل تلویزیون های LG (کنترل معمولی و جادویی) یعنی دقیقا روبروی تلویزیون باشند؟ یا از امواج رادیویی یا بلوثوت بهره میبرند؟

دوست عزیز
کنترول از امواج اینفرارد برای کار استفاده میکنند برای فهمیدن اینکه از چه امواجی استفاده می کنند کافیست در یک اتاق دیگر بروید و درب را ببندید و از کنترول ها استفاده کنید اگر عمل کرد امواج رادیویی یا بلوثوت است اگر نه امواج اینفرارد

yaran99
06-06-2014, 14:30
تلویزیونی در بازار هست که کنترلش از امواج رادیویی یا بلوتوث استفاده کنه؟

matinpour
06-06-2014, 15:27
تلویزیونی در بازار هست که کنترلش از امواج رادیویی یا بلوتوث استفاده کنه؟

دوست عزیز
تلویزیون سامسونگ سری f از ورژن 6 به بالا و سری e ورژن 7و8 دارای کنترول لمسی هستند که با قابلیت بلوتوث کار می کند.

erosking3000
07-06-2014, 06:12
من فایلشو دانلود کردم ریختم تو فلش زدم به تی وی ولی برنامه رو نشون نمیده اپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید

erosking3000
07-06-2014, 06:15

من فایلشو دانلود کردم ریختم تو فلش زدم به تی وی ولی برنامه رو نشون نمیده اپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید

hani65
10-06-2014, 12:27
سلام دوستان.من تی وی lm86000-ta دارم و الان تو خود تی وی زد ورژن جدید اومده 04.35.02 .حجمش هم زده بود 311 مگ/ولی وقتی به سایت الجی استرالیا رفتم اونجا فقط ورژن 34 رو زده بود!!!
سوال اینکه چرا ورژن تی وی من واسه آبدیت بالاتر داده از سایت؟
2-آیا کسی به ورژن 35 آپ کرده مزایا و معایب رو لطف کنه بگه؟

srsh71
13-06-2014, 13:37
اقا تو تلویزیون LA620V کسی متوجه نشد چجوری میشه بیس کد رو برای باز کردن شبکه 3 یا ورزش به تلویزیون داد؟؟
هر جا گشتم راهی پیدا نکردم :|

matinpour
13-06-2014, 16:01
اقا تو تلویزیون LA620V کسی متوجه نشد چجوری میشه بیس کد رو برای باز کردن شبکه 3 یا ورزش به تلویزیون داد؟؟
هر جا گشتم راهی پیدا نکردم :|

دوست عزیز
در تلویزیون کسی در هیچ کجا نتوانسته این کار را انجام بدهد .دستگاه های اینترنال ظاهرا این قابلیت را ندارد.

hossein-123
17-06-2014, 14:43
سلام

من چند ماهي كه تلويزيون مدل 47la86000 خريدم و اصلا از كيفيتش راضي نيستم،مخصوصا تو تصاوير sd يا شبكه هاي ديجيتال نميدونم چرا اين طوريه....!؟
اخرين اپديت رو هم نصب كردم ولي باز هم فرقي نكرده،با اين كه اين مدل mci 800 هستش ولي باز هم تو مسابقات فوتبال زماني كه با سرعت بيشتري توپ در حركته ،توپ اطرافش سايه هاي سفيدي داره يا تار نشون ميده كه اين برام خيلي تعجب آوره با اين تكنلوژي هاي جديد چرا اين مشكل رو داره مثلا اين مدل يكي از بالاترين مدل هاي ال جيه،
ادم 5 ميليون پول بده بعد.......البته امكانات و كنترل جادويش خوبه......!!!!!:n03:

magiteq1
17-06-2014, 16:27
سلام

من چند ماهي كه تلويزيون مدل 47la86000 خريدم و اصلا از كيفيتش راضي نيستم،مخصوصا تو تصاوير sd يا شبكه هاي ديجيتال نميدونم چرا اين طوريه....!؟
اخرين اپديت رو هم نصب كردم ولي باز هم فرقي نكرده،با اين كه اين مدل mci 800 هستش ولي باز هم تو مسابقات فوتبال زماني كه با سرعت بيشتري توپ در حركته ،توپ اطرافش سايه هاي سفيدي داره يا تار نشون ميده كه اين برام خيلي تعجب آوره با اين تكنلوژي هاي جديد چرا اين مشكل رو داره مثلا اين مدل يكي از بالاترين مدل هاي ال جيه،
ادم 5 ميليون پول بده بعد.......البته امكانات و كنترل جادويش خوبه......!!!!!:n03:

دوست من زمان زمان پاخس دهی پایین پیکسلها و نرخ تازه ساز بالای تصویر مهمترین عوامل در کاهش بلور در تصاویر سریع و اینجاد sttuter هست. با فعال کردن mci وضعیت بهتر میشه ولی به هر حال با یک پنل lcd بیش از این نباید انتظار وضوح حرکتی رو داشت. کیفیت تصاویر sd صدا و سیما بسیار فاجعه هست و در تمام tv ها هم صدق میکنه و منحصر به 8600 نیست. mci یک تکنیک انحصاری نیست و خیلی از برندها برای افزایش فریم دست به اقدام مشابه ای میزنن. کلا سه یا چهار تکنیک بیشتر وجود نداره که در برندهای مختلف فقط اسم اش متفاوت هست و کارایش یکسان.
اما این tv کنتراست بالا و سیاه عمیقی نداره همچنین تاخیر پردازش بالایی داره که بزرگترین نقاط ضعیف اش هست

hossein-123
18-06-2014, 14:03
دوست من زمان زمان پاخس دهی پایین پیکسلها و نرخ تازه ساز بالای تصویر مهمترین عوامل در کاهش بلور در تصاویر سریع و اینجاد sttuter هست. با فعال کردن mci وضعیت بهتر میشه ولی به هر حال با یک پنل lcd بیش از این نباید انتظار وضوح حرکتی رو داشت. کیفیت تصاویر sd صدا و سیما بسیار فاجعه هست و در تمام tv ها هم صدق میکنه و منحصر به 8600 نیست. mci یک تکنیک انحصاری نیست و خیلی از برندها برای افزایش فریم دست به اقدام مشابه ای میزنن. کلا سه یا چهار تکنیک بیشتر وجود نداره که در برندهای مختلف فقط اسم اش متفاوت هست و کارایش یکسان.
اما این tv کنتراست بالا و سیاه عمیقی نداره همچنین تاخیر پردازش بالایی داره که بزرگترین نقاط ضعیف اش هست

دوست عزيز ممنون بابت پاسختون
اين مواردي كه شما گفتين كاملا در جريانم چون خودم فني ام و با جزييات تكنلوژي هاي جديد آشنام(به همين دليله كه بيشتر روي اين موارد دقت ميكنم)......!منظورم از تكنولوژي انحصاري اين مدل يا برند نيست ، منظورم اينكه با توجه به پيشرفت تكنولوژي چرا اين موضوع حادتر شده، چون در تلويزيون هاي مدل پايين تر مثل lcd ها و.... اين مورد ديده نميشه ولي در مدل هاي جديد اين مشكل و مشكلات ديگه اي به چشم ميخوره كه اين خودش به نظر من مورد مهمي به حساب مياد....!

magiteq1
18-06-2014, 15:54
دوست عزيز ممنون بابت پاسختون
اين مواردي كه شما گفتين كاملا در جريانم چون خودم فني ام و با جزييات تكنلوژي هاي جديد آشنام(به همين دليله كه بيشتر روي اين موارد دقت ميكنم)......!منظورم از تكنولوژي انحصاري اين مدل يا برند نيست ، منظورم اينكه با توجه به پيشرفت تكنولوژي چرا اين موضوع حادتر شده، چون در تلويزيون هاي مدل پايين تر مثل lcd ها و.... اين مورد ديده نميشه ولي در مدل هاي جديد اين مشكل و مشكلات ديگه اي به چشم ميخوره كه اين خودش به نظر من مورد مهمي به حساب مياد....!

پنل های lcd ذاتا وضوح حرکتی خوبی ندارن و نخواهند داشت .در مدل هایی که رفرش 200 هرتز دارن وضعیت اشون بهتر از بقیه اس.
تنها پنل های پلاسما و oled در واقع blur-free هستن

shahin8
18-06-2014, 16:26
سلام.lm64100 کنترل جادویی داره؟

matinpour
23-06-2014, 11:21
سلام.lm64100 کنترل جادویی داره؟

دوست عزیز
بله کنترول جادویی دارد از اینجا مشخصات را ببینید.

arashib
24-06-2014, 13:49
سلام.در تلویزیون های 3d ال جی میشه عمق سه بعدی را تغییر داد(در فیلم های سه بعدی).اگه میشه یه آموزش میذارید.
:n13:

hossein-123
25-06-2014, 11:42
پنل های lcd ذاتا وضوح حرکتی خوبی ندارن و نخواهند داشت .در مدل هایی که رفرش 200 هرتز دارن وضعیت اشون بهتر از بقیه اس.
با سلام

در مدل هاي پايين تر ال جي كه lcd يا led هستند من همچين مشكلي رو نديدم و اين مشكل كه بيشتر در مسابقات فوتبال ديده ميشه منو خيلي ناراضي كرده به نظرم شايد در اين مدل از ال جي كه من دارم اين مشكل به وجود مياد.....

1.در مسابقات فوتبال زمانه كه توپ با سرعت بيشتري در حركت هستش جلو و پشت توپ يك سايه سفيدي ظاهر ميشه و زمان كه تو سرعتش كمتر ميشه توپ رو درست نشون ميده(منظورم تاري يا بيضي بودن توپ نيست)
2. در زمان زيرنويس هاي تبليغاتي در بعضي از موارد نوشته ها تار و لبه ها پله پله ميشن
من اين ايرادات رو روي چندين تلويزيون ال جي و سوني مدل هاي قديمي تر تست كردم ولي هيچ كدومشون اينطوري نيست و به خوبي نشون ميدن!!!!!!خيلي تنظيمات تلويزيون رو تغيير دادم ولي باز هم مشكل دارم
ميخوام ببينم اين موارد روي همه تلويزيون هاي جديد Led هست يا اين كه تلويزيون من مشكل داره(47la86000)
دوستان اگه كسي اين مشكل رو تلويزيون هاي ديگه ديده بگه يا اگه راه حلي داره راهنمايي كنيد.ممنون:n13::n28:

hossein-123
25-06-2014, 11:44

با سلام

در مدل هاي پايين تر ال جي كه lcd يا led هستند من همچين مشكلي رو نديدم و اين مشكل كه بيشتر در مسابقات فوتبال ديده ميشه منو خيلي ناراضي كرده به نظرم شايد در اين مدل از ال جي كه من دارم اين مشكل به وجود مياد.....

1.در مسابقات فوتبال زمانه كه توپ با سرعت بيشتري در حركت هستش جلو و پشت توپ يك سايه سفيدي ظاهر ميشه و زمان كه تو سرعتش كمتر ميشه توپ رو درست نشون ميده(منظورم تاري يا بيضي بودن توپ نيست)
2. در زمان زيرنويس هاي تبليغاتي در بعضي از موارد نوشته ها تار و لبه ها پله پله ميشن
من اين ايرادات رو روي چندين تلويزيون ال جي و سوني مدل هاي قديمي تر تست كردم ولي هيچ كدومشون اينطوري نيست و به خوبي نشون ميدن!!!!!!خيلي تنظيمات تلويزيون رو تغيير دادم ولي باز هم مشكل دارم
ميخوام ببينم اين موارد روي همه تلويزيون هاي جديد Led هست يا اين كه تلويزيون من مشكل داره(47la86000)
دوستان اگه كسي اين مشكل رو تلويزيون هاي ديگه ديده بگه يا اگه راه حلي داره راهنمايي كنيد.ممنون:n13::n28:

hossein-123
30-06-2014, 11:36
اين هم عكسي از نمونه مشكلي كه براي تلويزيونم پيش مياد.البته زياد واضحه نيست!!!!

به جلو و پشت توپ دقت كنيد،سايه سفيد هست كه زماني كه سرعت توپ زياد ميشه به وجود مياد.....

ice_man_sh
03-07-2014, 20:02
دوستان لطفا کمک کنن

1-2 هفته ای هست که یکی دو خط کم رنگ به قطر حدود 1 سانت روی صفحه تلویزیون افتاده، در حالت عادی تشخیص اون سخته ولی وقتی تصویر زمینه یکنواخت و در حال حرکت هست (مثل زمین فوتبال - والیبال) این حاله و خط عمودی دیده میشه. (البته همونطور که گفتم به چشم نمیزنه ولی به هر حال متوجه میشی)

با توجه به تاپیک زیر

من حدس نمیزنم Burn in باشه چون هم اسکرین سرور داده و هم تصویر به مدت طولانی نمایش داده نشده.

دوستان در صورت امکان راهنمایی داشته باشن تا ببینیم قضیه از چه قرار هست.

در ضمن مدل LW57000 و 42 اینچ هست/

با تشکر

matinpour
03-07-2014, 21:09
دوستان لطفا کمک کنن

1-2 هفته ای هست که یکی دو خط کم رنگ به قطر حدود 1 سانت روی صفحه تلویزیون افتاده، در حالت عادی تشخیص اون سخته ولی وقتی تصویر زمینه یکنواخت و در حال حرکت هست (مثل زمین فوتبال - والیبال) این حاله و خط عمودی دیده میشه. (البته همونطور که گفتم به چشم نمیزنه ولی به هر حال متوجه میشی)

با توجه به تاپیک زیر

من حدس نمیزنم Burn in باشه چون هم اسکرین سرور داده و هم تصویر به مدت طولانی نمایش داده نشده.

دوستان در صورت امکان راهنمایی داشته باشن تا ببینیم قضیه از چه قرار هست.

در ضمن مدل LW57000 و 42 اینچ هست/

با تشکر

دوست عزیز
اول از این تایپیک استفاده کنید و اگر جواب نداد ممکن است که پنل تان مشگل پیدا کرده که معمولا آن را تعویض می کنند . و قیمت آن هم بسیار گران است و اگر مشگل چندانی ندارد با همان سر کنید.

sherek3
05-07-2014, 15:12
با سلام
من وقتی هارد را به تلویزیون ۵۵LM76100 وصل میکنم کلی فولدرهای ناشناخته روی هارد نشون میده که با زدن کلید حذف سابقه نمایش فایلهای قبلی، از بین نمیروند. میخواستم بدونم آیا راه حلی دارد؟ هارد را fat32 فرمت کردم ولی حل نشد.

drusattv
08-07-2014, 10:51
درود
ال ای دی
ال جی مدل 47LW65100
دارم اخرین FIRMWARE ان نیز نصب شده و اپدیت شده یعنی ورژن :
5.10.02
مشکلی که هستش اینست که مجیک کنترل ان رجیستر نمیشه (کنترل هم ریست کردم باطری هم نو هستش)
پیغام REGISTRATION FAILED رو میده

ایا مشکل از سافت ور تلویزیون هست که مجیک کنترل رجیستر نمیشه؟
یا کلا همه این مشکل رو دارن؟!!!

موفق باشید

احمد -
08-07-2014, 12:21
سلام.خسته نباشید دوستان.بنده امروز عضو شدم اگه امکانش هست ی کوچولو بنده رو راهنمایی کنین در مورد آپدیت تلویزیونم و اصلا به چه دردی میخوره و ........مدل 42LA6600

tyq84
08-07-2014, 12:40
سلام دوستان من میخوام فردا یک تلوزیون بگیرم بین 2 مدل 47 la 62100 و 47 la 66000 موندم . مشخصه جفتشم میدونم. اما کییفیت نهایی برام مهمه. چون یکیش فول ال ای دی با هرتز پایین و یکی ال ای دی با هرتز بالاتر... لطفا راهنمایی کنین در کل کدوم بهتره.

matinpour
08-07-2014, 13:18
سلام.خسته نباشید دوستان.بنده امروز عضو شدم اگه امکانش هست ی کوچولو بنده رو راهنمایی کنین در مورد آپدیت تلویزیونم و اصلا به چه دردی میخوره و ........مدل 42LA6600

دوست عزیز
آبدیت کردن برای رفع مشگل و نواقص سیستم تلویزیون است و اگر تلویزیون تان مشگلی نداشته باشد نیاز به آبدیت نیست

matinpour
08-07-2014, 13:24
سلام دوستان من میخوام فردا یک تلوزیون بگیرم بین 2 مدل 47 la 62100 و 47 la 66000 موندم . مشخصه جفتشم میدونم. اما کییفیت نهایی برام مهمه. چون یکیش فول ال ای دی با هرتز پایین و یکی ال ای دی با هرتز بالاتر... لطفا راهنمایی کنین در کل کدوم بهتره.

دوست عزیز
صد البته که مدل 47 la 66000 بهتر و امکانات بیشتری دارد و به نظر بنده همین مدل را بگیرید.

لاجورد
10-07-2014, 00:43
سلام.منم تازه عضو شدم و خسته نباشید خدمت همتون.اگه میشه نحوه استفاده برچسب tag on رو برام توضیح بدین.موبایلم n8 نوکیا هستش.مرسی(مدل tv lg42la6600

snowwolf
10-07-2014, 06:48
دوستانی که la6600 دارن از کیفیت وامکاناتش راضین واینکه میگن بعد چند ماه در بالای ساب پیکسل سوزی داره درسته یا نه ؟ ممنون میشم کامل جواب بدید
بعد بین این وسونی w804 کدمو بهتره خداییش واینکه مشکل زیرنویس سونی را نمیشه حل کرد مثلا اگر کامپیوتر رو به تلویزیون وصل کرد وفیلم رو با کامپیوتر اجرا کرد زیرنویس بازم خرابه؟

matinpour
10-07-2014, 16:16
دوستانی که la6600 دارن از کیفیت وامکاناتش راضین واینکه میگن بعد چند ماه در بالای ساب پیکسل سوزی داره درسته یا نه ؟ ممنون میشم کامل جواب بدید
بعد بین این وسونی w804 کدمو بهتره خداییش واینکه مشکل زیرنویس سونی را نمیشه حل کرد مثلا اگر کامپیوتر رو به تلویزیون وصل کرد وفیلم رو با کامپیوتر اجرا کرد زیرنویس بازم خرابه؟

دوست عزیز
به این چیزها توجه نکنید اگر از تلویزیون بدرستی استفاده و نگهداری کنید و آن را دستکاری نکنید سالها می توانید بدون مشگلی با آن زندگی کنید
در ضمن
la6600 امکانات بهتری از w804 دارد و همچنین مشگلی با زیر نویس ندارد.

matinpour
10-07-2014, 18:52
سلام.منم تازه عضو شدم و خسته نباشید خدمت همتون.اگه میشه نحوه استفاده برچسب tag on رو برام توضیح بدین.موبایلم n8 نوکیا هستش.مرسی(مدل tv lg42la6600

دوست عزیز
تا آنجایی که من می دانم باید گوشی تان ال جی با شد تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید در سایت شیناب ذر قسمت صوتی تصویری بخش ال جی توضیحات کامل داده شده.

drusattv
10-07-2014, 19:13
درود
ال ای دی
ال جی مدل 47LW65100
دارم اخرین FIRMWARE ان نیز نصب شده و اپدیت شده یعنی ورژن :
5.10.02
مشکلی که هستش اینست که مجیک کنترل ان رجیستر نمیشه (کنترل هم ریست کردم باطری هم نو هستش)
پیغام REGISTRATION FAILED رو میده

ایا مشکل از سافت ور تلویزیون هست که مجیک کنترل رجیستر نمیشه؟
یا کلا همه این مشکل رو دارن؟!!!

موفق باشید

درود

کسی مشکل این پست رو داره؟؟
راه حلی داره؟؟

snowwolf
11-07-2014, 01:12
دوستان فرق la66000 و lm76100 چیه (از نظر امکانات نه سال تولید و کیفیت تصویر فقط از نظر امکانات) ؟
و اینکه به نظرتون کدوم مدل رو بگیرم

akharen
11-07-2014, 10:46
سلام دوستان و استادان گرامی من قصد خرید 47ln57000رو داشتم 47 اینج بخاطر اینکه اتاقم یکم بزرگه البته مدل 47la66000رو میخواستم بگیرم ولی چون بوجه2/5 بیشتر نیست تصمیم گرفتم57000 بگیرم حالا این تاپیک رو که مطالعه کردم دو باره نظرم روی 6600 برگشت از نظر کیفیت البته مدل 42 چون بوجم نمیرسه 47 این مدل رو بگیرم یه مشاوره خواستم که چیکار کنم به نظر شما کیفیتی که موقع پخش فوتبال میبینم از نظر سرعت تصویر بین این 2مدل فرق میکنه اگه واقعا 6600از نظر سرعت تصویر عملکرد بهتری داره فک کنم باید قید 47 اینج رو بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

asussystem1
11-07-2014, 11:27
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه tv میخوام تا 3 ملیون تومان
42 یا 47 اینچ
فقط و فقط هم کیفیت تصویر برام مهم هست و هر برندی هم که باشه مهم نیست
اگه پلاسما هم باشه خوبه
فقط زود از بین نره که بعد 2 سال مجبور باشم یه tv جدید بگیرم
ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان:n12:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
11-07-2014, 15:46
دوستان فرق la66000 و lm76100 چیه (از نظر امکانات نه سال تولید و کیفیت تصویر فقط از نظر امکانات) ؟
و اینکه به نظرتون کدوم مدل رو بگیرم

دوست عزیز
کافی هر دو مدل را از سایت ال جی پیدا و مشخصات آنها را با هم مقایسه کنید.

akharen
11-07-2014, 16:44
در مورد تجربه نگاه کردن شبکه ورزشی میگم به این اعداد ارقام زیاد نباید حساب کرد

H@/\/\ID
15-07-2014, 12:56
دوستان من 66100 ال جی دارم
برا قابلیت تصویر در تصویر باید چیکار کنم؟

snowwolf
21-07-2014, 01:24
این قابلیت رو نداره

temp759
26-07-2014, 11:09
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه tv میخوام تا 3 ملیون تومان
42 یا 47 اینچ
فقط و فقط هم کیفیت تصویر برام مهم هست و هر برندی هم که باشه مهم نیست
اگه پلاسما هم باشه خوبه
فقط زود از بین نره که بعد 2 سال مجبور باشم یه tv جدید بگیرم
ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان:n12:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز

من تلويزيون ال جي مدل LG 47LA66100 دارم. تلويزيون هاي ال جي داراي يک عيب بزرگ مي باشند و آن اينست که در تصاويري که دوربين حرکت مي کند کيفيت تصوير بسيار پايين است به گونه اي که احساس مي کنيد صفحه نمايش داراي لک و کثيفي فراوان است. اين لکه ها به صورت نوارهاي عمودي نامنظم در تمام صفحه پراکنده هستند و بسيار آزار دهنده مي باشند. اين اثر که به "پديده صفحه کثيف" Dirt Screen Effect يا DSE معروف است در برخي از تلويزيون ها وجود دارد. اما در تلويزيون هاي ال جي و به ويژه اين مدل بسيار شديد است به طوري که به عنوان مثال ديدن فوتبال در آن عذاب آور است. نمايندگي ها علیرغم پذیرش این مشکل، آنرا عیب به حساب نمی آورند (همینی که هست!)
کليپ هايي که در فروشگاه ها بر روي تلويزيون ها نمايش داده مي شوند طوري انتخاب مي شوند که اين پديده قابل مشاهده نباشد. چون همانطور که گفتم اين اثر در حالتي که دوريبن حرکت مي کند (panning) و عمدتا در رنگ هاي روشن ديده مي شود. نمونه بارز آن وقتي اتفاق مي افتد که در مسابقه فوتبال سانتر بلند انجام مي شود و دوربين بايد به سرعت آنرا دنبال کند. در این حالت لکه ها ی آزار دهنده به وضوح در زمین چمن دیده می شوند.
بنابراين در انتخاب خود دقت کنيد تا از خريدتان پشيمان نشويد.

amir3852
27-07-2014, 21:50
با سلام
دوستان من يك مشكل بزرگي كه دارم اينه كه واحد من كه درست زير پشت بام هيچ راهي براي اينكه بتونم يك آنتن هوايي براي كانالهاي ديجيتال داشته باشم ندارم يعني كلا واحد مسدود و هيچ سيمي به پشت بام ندارم در حقيقت يك كابل اومده اونهم براي يك رسيور لينوكسي ----S2 هستش كه نميتونم قيچيش كنم
حالا اگه بخوام كانالهاي ديجيتال رو داشته باشم (ميدونم روي بدر هم هستش) ميخوام روي خود تلويزيون داشته باشم راهي هست يا نه
مثلا يك تكه سيم رو به پنجره ببندم يا نميدونم چيزي شبيه به اين كه گيرندگي خوبي هم داشته باشه
مرسي ممنون

ali_exme
27-07-2014, 21:55
دوستان سلام
وقتی با فلش یه فیلم MKV رو با تلویزیون 47LM6610 پخش میکنی که چند تا زیر نویس یا چند تا Audio داره، چطوری میشه زبان زیرنویس یا صدا رو عوض کرد؟
مثلا من یه فیلم دارم که دو تا دوبله فارسی داره!

amir3852
27-07-2014, 22:21
در كل براي پخش فايلهاي MKV با هر ظرفيتي و هر كيفيت
شما دكمه Q.Menu رو بزنين و تنظيم فيلم رو انتخاب كنين بعدش ديگه راحت ميشه توي زبان و زيرنويس مانور داد
موفق باشين

majid-n
28-07-2014, 23:51
دوستان من به تازگی دفترچه تبلیغاتی الجی رو مطاللعه کردم توش نوشته بود 1-یک تصویر ظبط کن و دیگری را نگاه کن
اما من این کار رو میکنم خطا میده
تی وی من مدلش la6600 هستش
2- من چطور میتونم با همین مدلی که گفتم تلویزیون را با صدا روشن و خاموشش کنم اصلا داره

از دوستان کسی جواب این پست رو هم بده

temp759
29-07-2014, 00:04
دوستان من تازگی به دفترچه تبلیغاتی الجی دستم رسیده توش نوشته بود یک تصویر ظبط کن و دیگری را نگاه کن
اما من این کار رو میکنم خطا میده تی وی من la6600 هستش
2- من چطور میتونم به همین مدل که گفتم رو با صدا روشن وخاموشش کنم اصلا داره

سلام دوست عزیز

این ویژگی ظبط همزمان تصویر دیگر در این مدل یکی از دروغ هایی است که ال جی LG در دفترچه راهنما به اون اشاره کرده. این مدل دارای ویژگی ماشین زمان 2 هست ولی چون فقط یک تیونر داره نمیتونه همزمان یک تصویر نشون بده و تصویر دیگر رو ظبط کنه. این کار نیاز به دو تیونر داره که در مدل های بالاتر وجود داره. متاسفانه من هم گول همین دروغ (اشتباه عمدی) رو خوردم.
2- در این مورد فعلا اطلاع دقیقی ندارم.
3- قفط از دوربین های ال جی که برای این کار ساخته شدن می تونید استفاده کنید.

ali_exme
30-07-2014, 11:05
سلام دوستان
آیا راهی هست که نصویر تلویزیون رو با استفاده از WiFi شیر کنی روی تبلت یا لپتاب؟
47LM66100

matinpour
30-07-2014, 17:12
سلام دوستان
47LM66100
دوست عزیز
شما یک اصل را فراموش کردید تلویزیون یک گیرنده است نه فرستنده وهیچ امکانی نیست که بتوانید تصویر تلویزیون را بروی لپتاپ و یا تبلت بفرستید. مگر اینکه نرم افزاری و یا سخت افزاری را درلپتاپ و یا تبلت نصب کنید که بتوانید کانالهای تلویزیونی را ببینید.

temp759
31-07-2014, 08:31
سلام دوستان
47LM66100

سلام دوست عزیز
تلویزیون من 47LA66100 هست و این قابیت رو داره. این ویژگی که ال جی اون رو 2nd Display نام گذاری کرده میتونه کانال تلویزیونی که در حال پخش هست رو بر روی گوشی یا تبلت (نه لپ تاپ) از طریق WiFi پخش کنه. برای این کار باید برنامه LG TV Remote بر روی گوشی یا تبلت نصب بشه.
البته ال جی توی دفترچه تبلیغاتی به دروغ گفته بود که روی لپ تاپ هم میشه.
در مورد 47LM66100 مطمئن نیستم ولی سرچ که کردم چنین قابلیتی نداشت.

ali_exme
31-07-2014, 08:38
دوست عزیز
شما یک اصل را فراموش کردید تلویزیون یک گیرنده است نه فرستنده وهیچ امکانی نیست که بتوانید تصویر تلویزیون را بروی لپتاپ و یا تبلت بفرستید. مگر اینکه نرم افزاری و یا سخت افزاری را درلپتاپ و یا تبلت نصب کنید که بتوانید کانالهای تلویزیونی را ببینید.

ممنون
بله اما همونطور که میدونید ال جی یه اپلیکیشن داره برای سیستم عامل اندروید که موبایل یا تبلت شما رو به کنترل تلویزیون تبدیل میکنه. یکی از امکانات این برنامه این هست:
MiniTV : Continuously watching live channels on your mobile device
اما من نتونستم این کار رو بکنم
برای ویندوز هم فکر کنم باید از لپتاپی استفاده کرد که از WiDi و Wifi Screen Share پشتیبانی بکنه!
به هر حال چنین قابلیتی وجود داره

ali_exme
31-07-2014, 08:41
سلام دوست عزیز
تلویزیون من 47LA66100 هست و این قابیت رو داره. این ویژگی که ال جی اون رو 2nd Display نام گذاری کرده میتونه کانال تلویزیونی که در حال پخش هست رو بر روی گوشی یا تبلت (نه لپ تاپ) از طریق WiFi پخش کنه. برای این کار باید برنامه LG TV Remote بر روی گوشی یا تبلت نصب بشه.
البته ال جی توی دفترچه تبلیغاتی به دروغ گفته بود که روی لپ تاپ هم میشه.
در مورد 47LM66100 مطمئن نیستم ولی سرچ که کردم چنین قابلیتی نداشت.

سلام
من اپلبکیشن رو نصب کردم اما روی گوشی چیزی نشون نمیده. فقط میتونم از صفحه عکس بگیرم. احتمالا باید با یه گوشی دیگه امتحان کنم. ممنون

temp759
31-07-2014, 09:15
ممنون
بله اما همونطور که میدونید ال جی یه اپلیکیشن داره برای سیستم عامل اندروید که موبایل یا تبلت شما رو به کنترل تلویزیون تبدیل میکنه. یکی از امکانات این برنامه این هست:
MiniTV : Continuously watching live channels on your mobile device
اما من نتونستم این کار رو بکنم
برای ویندوز هم فکر کنم باید از لپتاپی استفاده کرد که از WiDi و Wifi Screen Share پشتیبانی بکنه!
به هر حال چنین قابلیتی وجود داره

همونطور که گفتم این اپلیکیشن LG TV Remote هست که برای اندروید و IOS وجود داره، ولی تاکنون برای ویندوزفون نه. البته اپلیکیشن های مشابه برای ویندوزفون هست که کار ریموت رو انجام میده ولی شرکت ال جی اونها رو تهیه نکرده (Easy LG Remote و LG Remote RT).
من با LA66100 و گوشی iPhone5 جواب گرفتم.

با WiDi میشه صفحه نمایش لپ تاپ رو به TV منتقل کرد. اما برعکس اون امکان پذیر نیست.

FCSS1982KIAN
03-08-2014, 20:46
سه سال پیش lw57000 خریدم واسه منزل پدری حالا واسه خودم قصد دارمla66100 خریداری کنم
به نظر دوستان کیفیت تصویرش خصوصا sd بهتر شده نسبت به lw57000 یا نه؟
در کل بخرم یا نه این مدل رو?

temp759
03-08-2014, 22:25
سه سال پیش lw57000 خریدم واسه منزل پدری حالا واسه خودم قصد دارمla66100 خریداری کنم
به نظر دوستان کیفیت تصویرش خصوصا sd بهتر شده نسبت به lw57000 یا نه؟
در کل بخرم یا نه این مدل رو?

در مورد کیفیت تصویر توی پست زیر توضیح دادم.

FCSS1982KIAN
04-08-2014, 22:03
در مورد کیفیت تصویر توی پست زیر توضیح دادم.

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز از یه طرفی زیاد دلم راضی نیست سامسونگ بگیرم واقعا موندم چکارکنم
چند هرتز بالاترهla66100 نسبت به lw57000?

FCSS1982KIAN
05-08-2014, 22:03
دوستان کسی نیست جواب بده؟

temp759
06-08-2014, 06:59
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز از یه طرفی زیاد دلم راضی نیست سامسونگ بگیرم واقعا موندم چکارکنم
چند هرتز بالاترهla66100 نسبت به lw57000?

سلام دوست عزیز
هرتز و کنتراست و هزار پارامتر دیگه دروغی بیش نیست.
حداقل انتظاری که از یه تلویزیون اون هم با 4-5 میلیون قیمت میره اینه که تصویری با کیفیت قابل قبول ارائه بده ولی دریغ ... .
وقتی توی تصویر لکه های کثیفی دیده میشه به نظر من پارامترهای دیگه اهمیت چندانی نخواهد داشت.
سعی کنید تصویر تلویزیون های مختلف رو به دقت ببینید و این یکی از پارامترهای مهمتون برای انتخاب باشه.
البته امکانات و قابلیت ها نیز مهم هستند. مثلا ویژگی 2nd Display تلویزیون ال جی قابلیت خوبی هست.

FCSS1982KIAN
07-08-2014, 00:51
دوست عزیز با دو و شیشصد چه مدلایی از چه برندایی میشه خرید؟

rahgozar1991
10-08-2014, 22:16
سلام دوستان

برای فیلم هایی که زیر نویس دارن مشکل دارم. یعنی زیر نویس رو به فارسی صحیح نشون نمیده و به صورت حروف به هم ریخته لاتین نمایش میده . باید چکار کنم ؟ ممنون . تلویزیون LG مدل LA66100

rahgozar1991
10-08-2014, 22:22
دوست عزیز با دو و شیشصد چه مدلایی از چه برندایی میشه خرید؟

توی نت مدل LA66100 LG سایز 42 اینچ رو بررسی کنید قابلیت و کیفیت خوبی داره. فرکانس تصویرش 400 هستش. البته فکر کنم کمی کمتر از این قیمت باشه و یه دی وی دی بلوری هدیه هم روش هست. تلویزیون های ال جی فکر میکنم به نسبت قیمت و قابلیتش ارزش خریدن داشته باشن.

matinpour
11-08-2014, 09:00
سلام دوستان

برای فیلم هایی که زیر نویس دارن مشکل دارم. یعنی زیر نویس رو به فارسی صحیح نشون نمیده و به صورت حروف به هم ریخته لاتین نمایش میده . باید چکار کنم ؟ ممنون . تلویزیون LG مدل LA66100

دوست عزیز

برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید
فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

rahgozar1991
11-08-2014, 13:21
دوست عزیز

برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید
فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و راهنمای کاملی رو ارائه دادین :n16:
این راهنماییها رو که پیشنهاد دادید رو یکی یکی تست میکنم تا یکی نتیجه بده. با سپاس و درود

FCSS1982KIAN
11-08-2014, 13:49
توی نت مدل LA66100 LG سایز 42 اینچ رو بررسی کنید قابلیت و کیفیت خوبی داره. فرکانس تصویرش 400 هستش. البته فکر کنم کمی کمتر از این قیمت باشه و یه دی وی دی بلوری هدیه هم روش هست. تلویزیون های ال جی فکر میکنم به نسبت قیمت و قابلیتش ارزش خریدن داشته باشن.
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
تو تصاویر سریع مثلا فوتبال کم نمیاره این مدل؟

miss_ava7
12-08-2014, 00:32
سلام. تلویزیون ما 47 LA 62100 هست و از اونجایی که حافظه داخلی برای ضبط برنامه ها کمه میخاستم یه فلش مموری رو به عنوان هارد بهش اضافه کنم. (پورت hdd in )
مشکل من فلشهام هست که هر کدومو با وجود فرمت کردن که به تلویزیون میزنم دستگاه تشخیص میده که یو اس بی وصل شده ولی توی محتویاتش که میرم یه فولدری به اسم drive1 نشون میده که به خاطر همین نمیزاره از فلش به عنوان هارد استفاده کنم. توی دفترچه نوشته نباید فلش نرم افزاری چیزی داشته باشه..
توی کامپیوتر وقتی show hidden files میزنم هیچی نمیاره.. فلشو فرمت کردم ولی توی تلویزیون این درایو رو میاره..چطور باید فلش رو خالی خالی کنم؟
پیشاپیش خیلی ممنون

amir_dre
01-09-2014, 08:03
سلام
من به تازگی تلوزیون الجی 42ln57000 خریدم
مشکلی که دارم اینه که وقتی با DLNA و اسمارت شیر میرم تو فایل های کامپیوتر و یک فیلم و پخش میکنم با اینکه زیر نویس هم نام اسم فیلم هست اما زیر نویس رو نشون نمیده

سوال دومم هم اینه که کسی از دوستان تونسته تو اسمارت اپس با منطقه دیگه ای مثلا امارت برنامه دانلود کنه ؟ برنامه های منطقه ایران خصوصا بازی هاش که به لعنت خدا نمیرزه من ریجنو رو امارات ست کردم اسکایپ و بازی اسکای سافاری و ... کلی برنامه به درد بخور داشت . به گلدایران زنگ زدم میگه ایران تحریمه !!!!

matinpour
01-09-2014, 22:01
سلام
من به تازگی تلوزیون الجی 42ln57000 خریدم
مشکلی که دارم اینه که وقتی با DLNA و اسمارت شیر میرم تو فایل های کامپیوتر و یک فیلم و پخش میکنم با اینکه زیر نویس هم نام اسم فیلم هست اما زیر نویس رو نشون نمیده

سوال دومم هم اینه که کسی از دوستان تونسته تو اسمارت اپس با منطقه دیگه ای مثلا امارت برنامه دانلود کنه ؟ برنامه های منطقه ایران خصوصا بازی هاش که به لعنت خدا نمیرزه من ریجنو رو امارات ست کردم اسکایپ و بازی اسکای سافاری و ... کلی برنامه به درد بخور داشت . به گلدایران زنگ زدم میگه ایران تحریمه !!!!

دوست عزیز
برای این منظور از این سایت استفاده کنید.

از سایت شیناب و از قسمت تلویزیون و سیستم های تصویری و انجمن ال جی و اینترنت tv برای lg استفاده کنید.

akharen
04-09-2014, 16:02
سلام من یه 62100 ال جی دارم از همه نظر عالیه حتی تو بازیهای فوتبال عملکرد قابل قبولی داره یعنی راضی هستم اسمارت هم خوبه فقط بازیهای بسی بی کیفیت داخلشه تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که حافظه داخلی کمی داره و قتی هم یه فلش 4 یا 8 میزنم اصلا شناسایی نمیکنه واسه ظبط کردم نمیدونم دقیقا مشکلش چیه یه چیزی دیگه هم در موردش خونده بودم در مورد ماشین زمان نوشته بود وقتی که یه کانال ظبط میکنید میتونید همزمان یه شبکه دیگه هم ببینید که متاسفانه من نتونستم موقع ظبط که هست کانال که عوض میکنم اطلاع میده با ید ضبط متوقف بشه کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

بهجون
05-09-2014, 12:48
دوستان
یک تلویزیون ۶۲۱۰۰ خریدم . اما در حالت سه بعدی فقط تصاویر به سمت داخل سه بعدی هست ... میشه راهنمایی کنید چطور می تونم تصاویر رو به حالتی ببینم که به سمت بیرون سه بعدی بشه !؟ تبلیغ سه بعدی ها به صورتی هست که تصاویر به سمت بیرون تلویزیون هست .
شاید سوال ابتدایی باشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید ... ممنون

احمد1379
05-09-2014, 14:30
دوستان
یک تلویزیون ۶۲۱۰۰ خریدم . اما در حالت سه بعدی فقط تصاویر به سمت داخل سه بعدی هست ... میشه راهنمایی کنید چطور می تونم تصاویر رو به حالتی ببینم که به سمت بیرون سه بعدی بشه !؟ تبلیغ سه بعدی ها به صورتی هست که تصاویر به سمت بیرون تلویزیون هست .
شاید سوال ابتدایی باشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید ... ممنون

شاید خود کلیپ همین جوری باشه یعنی فقط عمق داره و بیرون زدگی نداره . این کلیپ را پیدا کن و دانلود کن بیرون زدگی بسیار خوبی داره
Delicious_Fight_3D_Samsung_Demo

m365
07-09-2014, 06:45
سلام
مدل جدید تی وی ال جی به بازار اومده به نام
LG 55LA96500 UHD TVنظرتون در باره این مدل چیه و با این قیمت ارزش خرید داره؟
اگه تو این رنج گزینه های دیگه هم وجود داره ، لطفا معرفی کنید:n12:

magiteq1
08-09-2014, 01:49
سلام مدل جدید تی وی ال جی به بازار اومده به نام LG 55LA96500 UHD TV

نظرتون در باره این مدل چیه و با این قیمت ارزش خرید داره؟ اگه تو این رنج گزینه های دیگه هم وجود داره ، لطفا معرفی کنید:n12:

اگر به محتوای 4K دسترسی داری , بله ارزش خرید داره. در غیر اینصورت , خیر.

Arsham.room
10-09-2014, 17:47
سلام دوستان:
به نظر شما برای کالیبره کردن 42LA86000 چه تنظیماتی مناسب تر است؟
ممنون از توجه شما عزیزان.

magiteq1
10-09-2014, 23:32
در این پروفایل , عمق رنگ سیاه افزایش پیدا میکنه.

majid-n
19-09-2014, 19:49
سلام تلوزیون من به اینترنت وصل نمیشه
42 la 600 lg
هستش
من با کابل راحت میرم اینترنت و موقعی که رمز وایرلس حذف میکنم باز مشکل ندارم ولی موقعی که رمز میزارم نمیره؟

آقا چه کار کنم

دوستان جواب بدن

mr_mhs
20-09-2014, 12:06
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی la9650 داره؟؟؟چه طوره؟؟/

kouroshpayande
25-09-2014, 21:46
مدل 57000 دارم
هربار بعداز 24 ساعت تنظیمات تاریخ و ساعت از بین میره
کسی راه حل میدونه؟

Arsham.room
01-10-2014, 13:14
مدل 57000 دارم
هربار بعداز 24 ساعت تنظیمات تاریخ و ساعت از بین میره
کسی راه حل میدونه؟

من LA86000 دارم و وقتی تلویزیون از برق می کشی بعد از 24 ساعت باید تاریخ و ساعت رو دوباره تنظیم کنی.

بهجون
01-10-2014, 13:25
خوب بی شک باتری بک آپ که نداره . اگه آنلاین شوید خودش از شبکه تنظیم میشه . اگر نه باید دستی وارد کنید .

Mehrdad.R201
01-10-2014, 14:32
سلام خدمت همه دوستان عزیز

حقیقتش در صدد هستم که یه تلویزیون بگیرم. روی برند خاصی هم تعصب ندارم. بودجه ام هم بین 3 الی 3 و نیم هست

جای اولی که رفتم یه مدل سامسونگ 46 نشونم داد که فکر کنم مدلش 6450 بود.
جای بعدی که رفتم سونی رو بهم معرفی کرد. w600

توی اینترنت که سرچ کردم هر کسی چیزی میگفت. یکی میگفت سونی کیفیتش خوبه. یکی میگفت سونی اون مدلهای بالاشه که کیفیتش خوبه و در مدلهای میانیش سونی میاد پنلها رو از کمپانیهای دیگه میخره

یکی میگفت سامسونگ و ال جی خوب نیستن. یکی میگفت فقط سونی بخر. کلا هر کسی چیزی میگفت.

یکی هم به من پیشنهاد کرد به جای w600 برم یه تلویزیونی با امکانات بیشتر بگیرم از ال جی یا سونی. مثلا تلویزیون 3 بعدی

اما یه چیزی شنیدم که گفتم بیام از شما بپرسم. یک کسی گفت که تی وی های ال جی بعد از 1 2 سال کیفیت پنل و صفحه اش افت میکنه و دیگه به درد نمیخوره.
یکی هم گفت 1 ماه بعد از خرید تلویزیون خراب میشه

گفتم بیام بپرسم که ایا از بین شما کسی چنین حرفی شنیده.

و اینکه وجدانی ، شما که خودتون ال جی دارید به من نوعی که دنبال خرید هستم پیشنهاد خرید ال جی میدید ؟ و اگه جواب مثبته چه مدلی خوبه با این هزینه

ممنون میشم راهنماییم کنید

بهجون
01-10-2014, 14:36
این انتخاب کاملا سلیقه ای هست . اما من بعد از تحقیقات فراوان تا الان ۳ تا ال جی ۴۷ خریدم و از هر سه راضی هستیم . کیفیت و امکانات خوبی داره . گلدیران هم خدمات خوبی داره .

Mehrdad.R201
01-10-2014, 16:23
میشه مدل تی وی هایی که خریدید رو به بنده بگید

بهجون
01-10-2014, 16:27
سلام
دوتا ۶۲۱۰۰ که 3d هست و یک دستگاه ۵۷۰۰۰ که اونم خوب هست و فقط ۳d نیست . من که تمام رنگها رو دیدم . خودم معتقدم رنگ سامسونگ بهتره . اما امکانات ال جی رو نداره و مونتاژ ایران هست . سونی رو که اصلا نمی پسندم

Mehrdad.R201
01-10-2014, 16:53
حالا با این بودجه 3 تا 3.5 بنده پیشنهادتون چیه ؟

بهجون
01-10-2014, 17:36
یعنی فقط ظاهری فرق دارن؟
حالا حداقل توی این مدل همینطوره . ۶۶۱۰۰ قاب سفید همون ۶۶۰۰۰ هست . فقط در رنگ قاب فرق دارند .

یعنی فقط ظاهری فرق دارن؟

Mehrdad.R201
01-10-2014, 21:57
ببخشید یه سوال

در مورد مشکل پیکسلهای سوخته چیزی شنیدید.

تو سری 66000 ال جی . در ری ویو های سایت دیجی کالا در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی از کاربران گفته که این سری مشکل سوختن پیکسل رو داره.

mysiemens
02-10-2014, 11:35
سلام دوستان
من به تازگی در کنگان نزدیک به عسلویه مشغول به کار شدم
یه led سونی گرفتم 1850 تومن 42 اینچ هوشمند است ولی سه بعدی نیست
الان به خاطر کوچک بودنش خانواده مجبورم کردن که تعویض کنم بزرگتر بگیرم
اما من بیشتر از 2300 نمیتونم هزینه کنم
رفتم سراغ ال جی
اما چیزی که کلافه ام کرده اینه که اینجا:
ال جی ساخت سه کشور وجود داره 1-کره 2-مالزی 3-تایلند
من گیچ شدم خوب این یعنی چی؟
اصلا احتمال فیک بودنش هست یا از نظر کیفیت فرق دارند با هم؟
این مدل هایی که من دیدم اصلا توی سایت ال جی نیست یعنی خیلی شبیه هستا ولی دقیقا این مدل نیست
مدلی مثل 47LB550 پشتش سفیده خیلی شیکه و ----- هم داره گیرنده هم دار2100 پشتش زده کره 49 اینچش هم بود2250
یه مدل دیگه بود هیچی نداشت ----- و گیرنده نداشت ولی اسمارت بود 47 اینچ 2300 این یکی تایلند بود
مدل های مالزی هم دیدم
اقا جریان چیه

بهجون
02-10-2014, 16:01
حالا با این بودجه 3 تا 3.5 بنده پیشنهادتون چیه ؟
رفیق ... توصیه ای ندارم ... چون خرید تلویزیون خیلی سلیقه ای است ... اما اگر برند ال جی رو مد نظر دارید دستگاه 66000 جذاب و کامله ...

سلام دوستان
من به تازگی در کنگان نزدیک به عسلویه مشغول به کار شدم
یه led سونی گرفتم 1850 تومن 42 اینچ هوشمند است ولی سه بعدی نیست
الان به خاطر کوچک بودنش خانواده مجبورم کردن که تعویض کنم بزرگتر بگیرم
اما من بیشتر از 2300 نمیتونم هزینه کنم
رفتم سراغ ال جی
اما چیزی که کلافه ام کرده اینه که اینجا:
ال جی ساخت سه کشور وجود داره 1-کره 2-مالزی 3-تایلند
من گیچ شدم خوب این یعنی چی؟
اصلا احتمال فیک بودنش هست یا از نظر کیفیت فرق دارند با هم؟
این مدل هایی که من دیدم اصلا توی سایت ال جی نیست یعنی خیلی شبیه هستا ولی دقیقا این مدل نیست
مدلی مثل 47LB550 پشتش سفیده خیلی شیکه و ----- هم داره گیرنده هم دار2100 پشتش زده کره 49 اینچش هم بود2250
یه مدل دیگه بود هیچی نداشت ----- و گیرنده نداشت ولی اسمارت بود 47 اینچ 2300 این یکی تایلند بود
مدل های مالزی هم دیدم
اقا جریان چیه

رفیق ... این مدلهای که گلدیران به عنوان نماینده ال جی ارائه میده معمولا با کم کردن یک صفر (0) معمولا نمونه های کره ای اش هست...
ما از نمونه های گلدیران که بدی ندیدیم

Mehrdad.R201
02-10-2014, 21:11
رفیق ... توصیه ای ندارم ... چون خرید تلویزیون خیلی سلیقه ای است ... اما اگر برند ال جی رو مد نظر دارید دستگاه 66000 جذاب و کامله ...
ما از نمونه های گلدیران که بدی ندیدیم

سلام
راستش من تو شهرمون به 1 2 تا نمایندگی سر زدم قیمت سری LB65200 رو به من 3470 قیمت داد.

شما میدونید LB65200 چه فرقی با LA66000 داره ؟ اختلافشون خیلی فاحش هست ؟ این 65200 که من دیدم 500 هرتز بود. این 66000 فرکانسش چند هرتزه ؟

و اینکه قیمت این LG LA66000 - 47inch چنده ؟ من تو نت که سرچ کردم به قیمتهای متنوعی برخورد کردم. 3200 ، 3500 و حتی 3700

الان در مورد ال جی به جمعبندی نهایی رسیدم. تنها مساله ای که نگرانم میکنه این مساله dirt effect هست که چند جا در همین فروم هم دیدم که بهش اشاره شده.
بخصوص که یکی از دوستان گفته بود این مساله در تماشای مسابقات فوتبال به شدت ازار دهنده هست و من هم به شدت فوتبالی هستم.

بهجون
03-10-2014, 23:47
این لینک قیمت ۶۶۰۰۰
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سینما-سه-بعدی-LA66000
اما مدلی که فرمودید از مدل های جدید هست و من زیاد اطلاعاتی ازش ندارم
اتفاقا امروز.برای خرید سینمای خانگی رفته بودم جمهوری و دیدم که همه دستگاه.های موجود در اونجا از مدل های lb هست .

mysiemens
05-10-2014, 00:06
اقا سونی ال جی رو قورت میده
الان دارم یه سونی رو با ال جی تو خونه مقایسه میکنم
اصلا و اصلا واصلا قابل مقایسه نیست کیفیت تصویر
قابل توجه اقایونی که سنگ ال جی رو به سینه میزنن
اگر چه شاید سونی تو برخی از قابلیت های مدیا مثل خوندن فرمت های تصویری از روی حافظه یه کم ضعیف عمل کنه ولی از لخاظ کیفیت تصویر و صدا بهترینه
مدل های مقایسه شده sony 40w600 b و lg 47 ln57000
قابل توجه که سونی با av و ال جی با hdmi وصل بودن

Mehrdad.R201
05-10-2014, 00:20
اقا سونی ال جی رو قورت میده
الان دارم یه سونی رو با ال جی تو خونه مقایسه میکنم
اصلا و اصلا واصلا قابل مقایسه نیست کیفیت تصویر
قابل توجه اقایونی که سنگ ال جی رو به سینه میزنن
اگر چه شاید سونی تو برخی از قابلیت های مدیا مثل خوندن فرمت های تصویری از روی حافظه یه کم ضعیف عمل کنه ولی از لخاظ کیفیت تصویر و صدا بهترینه
مدل های مقایسه شده sony 40w600 b و lg 47 ln57000
قابل توجه که سونی با av و ال جی با hdmi وصل بودن
الان سونی کدومه ؟ ال جی کدومه ؟

من خودم این مدل سونی رو دیدم. بین این ۲ تا مدل موندم

Sony w600b
Lg lb65200

مطمئنید که تنظیمات تلویزیون در بهترین حالتش بوده ؟

بهجون
05-10-2014, 00:26
دادا من الان کنارم یک ال جی هست یک سونی
انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای هست . در چند پست قبلی هم گفتم ...
سونی طراحی رنگ اش برای اروپا و آمریکا است که رنگ های بی روح و سرد رو می پسندند ...
اسیایی ها علاقه به رنگ های گرم دارند ...

Mehrdad.R201
05-10-2014, 00:27
اقا بهجون شما یه نظر بده. خواهشا منصفانه باشه

بهجون
05-10-2014, 00:37
رفیق عزیز
انتخاب با خودتون ... من عرض کردم از کلیه دستگاه هایی که دیدم تو نمایندگی های سونی , ال جی و سامسونگ دیدم ... اصلا رنگ سونی رو دوست ندارم .. به نظرم رنگ سامسونگ اول و با امکانات کمتر و بعد ال جی .
یه نکته هم عرض کنم ... چندی پیش تلویزیون سونی یکی از اقوام پنلش شکست و مجبور شد یکی دیگه بگیره ... دستگاه رو به من داد که ببرم تعمیر کنم .... وقتی قیمت پنل رو فهمیدم ... خودم تصمیم گرفتم بازش کنم ... با کمال تعجب پس از باز کردن دیدم پنلش ال جی هست ...
به هرحال بنده سامسونگ رو دوست دارم اما چون قیمتش بیخودی بالاست و امکانات ال جی رو نداره ... ال جی را انتخاب کردم ... انتخاب با خودتان ...

بهجون
05-10-2014, 00:40
اون تلویزیون توی عکس هم
۱- بی شک ln 57000 نیست ...من به تازگی سه مدل خریدم ... پایه اش مال سری ۶ هست ... حالا ۶۶۰۰۰ یا ۶۲۱۰۰ یا ....
۲-زاویه دید برابر نیست ... باید توی یک زاویه نگاه کرد .
۳-تراکم پیکسلی تصویر ۴۰ اینچ با ۴۷ برابر نیست
مقایسه درستی نیست ... باید تو یک سایز مقایسه بشه ...

mysiemens
05-10-2014, 16:56
الان سونی کدومه ؟ ال جی کدومه ؟

من خودم این مدل سونی رو دیدم. بین این ۲ تا مدل موندم

Sony w600b
Lg lb65200

مطمئنید که تنظیمات تلویزیون در بهترین حالتش بوده ؟
تنظیمات در بهترین حالت هست
سمت چپیه دقیقا همون مدل سونی هست که میفرمایید.
سمت راستیه ال جی هست
اصلا از تصویرش گذشته صداش قابل مقایسه نیست
سونیه ال جی رو میخوره
دو تاشو با هم خریدم
سونی رو گرفتم 1900
ال جی رو گرفتم 2250
البته از اینجایی که هستم بدون گارانتی

mysiemens
05-10-2014, 17:08
اون تلویزیون توی عکس هم
۱- بی شک ln 57000 نیست ...من به تازگی سه مدل خریدم ... پایه اش مال سری ۶ هست ... حالا ۶۶۰۰۰ یا ۶۲۱۰۰ یا ....
۲-زاویه دید برابر نیست ... باید توی یک زاویه نگاه کرد .
۳-تراکم پیکسلی تصویر ۴۰ اینچ با ۴۷ برابر نیست
مقایسه درستی نیست ... باید تو یک سایز مقایسه بشه ...
اول این که همتون دارین تعصب به خرج میدید در مورد مارک و ثانیا این که هیچکدوم اینو در نظر نگرفتید که من گفتم سونی رو با av وصل گردم اونو با hdmi
دقیقا 57000 هستش

Mehrdad.R201
06-10-2014, 11:04
من یه سوال دیگه هم دارم

من الان داشتم سرچ میکردم متوجه شدم مثلا ما تو ایران مدل LB67000 داریم. اما تو سایت اصلی یه همچین مدلی هم هست LB6700 (یه 0 فاصله هست)

مشخصات این LB6700 رو که میبینم دقیقا تو بعضی کشورها هست و نیست

حالا این به کنار

یه مساله دیگه ای توجه من رو جلب کرده. تو سایت lg نسخه ایران نمیشه ریز مشخصات محصول رو دید. نمیدونم باگ هست یا عمدی

اما تو سایت خارجی که داشتم ریز جزئیات این رو میدیدم در مورد فرکانس یا قابلیت انطباق تصویر اینطوری نوشته
Dynamic MCI (Hz) 700 (200Hz)

میخوام بببینم فرکانس این تلویزیون 700 هست یا 200 هست ؟ اگه فرکانس 200 هست پس این 700 چیه ؟ اگه فرکانس 700 هست پس اون 200 چیه ؟

Mehrdad.R201
06-10-2014, 17:51
دوستان بزرگواری میکنند در مورد پست بالا بنده رو راهنمایی کنند.

راستش من قصد دارم این مدل رو سفارش بدم اما نکته بالا برام مهم هست دونستنش

تشکر از لطف همه

Mehrdad.R201
07-10-2014, 07:13
یکی از دوستان در مورد این قضیه فرکانس این تلویزیون اینطوری پاسخ دادن به من
دادن

------------------------------------

ببینید موشن فلو 700Hz مجازی در حالت تصویر پویا داره،در حالیکه در حالتهای تصویری دیگه مخصوصاً Game یا حالت دیگه موشن فلو یا فریم مجازی به عدد 200Hz تنزل پیدا میکنه و بشدت برای تصویرهای سریع مانند فوتبال و فیلم و گیم خیلی اذیت میکنه.ولی فریم واقعی 120 HZ هست.یعنی فریم واقعی رو تا 120Hz میگیره و تا 200 Hz یا 700Hz پویا ارتقاء میده بصورت مجازی.زیاد چیز جالبی نیست مخصوصاً چون اینپوت لگ بالایی داره اصلا تلویزیونهای Lg توصیه نمیشه.

ایا دوستان در مورد صحبتهای این دوستمون نظری دارن ؟
اگه نظرات ایشون درست باشه کلا این تلویزیون های ال جی اونوقت ارزش خریدن ندارن

اگه قرار باشه تو فوتبال یا فیلمهای اکشن یا بازی کامپیوتری تاخیر و لگ داشته باشه که فایده ای نداره

در ضمن این دوستمون اعتقاد دارن که فرکانس واقعی این تلویزیون ۱۲۰ هرتز هست

khansalar
07-10-2014, 08:15
یکی از دوستان در مورد این قضیه فرکانس این تلویزیون اینطوری پاسخ دادن به من
دادن

ببینید موشن فلو 700Hz مجازی در حالت تصویر پویا داره،در حالیکه در حالتهای تصویری دیگه مخصوصاً Game یا حالت دیگه موشن فلو یا فریم مجازی به عدد 200Hz تنزل پیدا میکنه و بشدت برای تصویرهای سریع مانند فوتبال و فیلم و گیم خیلی اذیت میکنه.ولی فریم واقعی 120 HZ هست.یعنی فریم واقعی رو تا 120Hz میگیره و تا 200 Hz یا 700Hz پویا ارتقاء میده بصورت مجازی.زیاد چیز جالبی نیست مخصوصاً چون اینپوت لگ بالایی داره اصلا تلویزیونهای Lg توصیه نمیشه.

ایا دوستان در مورد صحبتهای این دوستمون نظری دارن ؟
اگه نظرات ایشون درست باشه کلا این تلویزیون های ال جی اونوقت ارزش خریدن ندارن

اگه قرار باشه تو فوتبال یا فیلمهای اکشن یا بازی کامپیوتری تاخیر و لگ داشته باشه که فایده ای نداره

در ضمن این دوستمون اعتقاد دارن که فرکانس واقعی این تلویزیون ۱۲۰ هرتز هست

دوست عزیز این مساله مورد تاییده چون اینها بیشتر بازی اعداده و برای شرکتها جنبه تبلیغاتی داره و به صورت نرم افزاری سعی میکنن اونرو افزایش بدن ، در مورد ال جی من لگ رو تو پخش فوتبال دیدم (la6600)مخصوصا تو صحنه های سریع البته این مشکل به طبع تو مدلهای بالاتر ممکنه اتفاق نیفته ولی شما تو این رنج قیمت ، مدلهایی که انتخاب کنی به احتمال زیاد با این مساله مواجه خواهی شد که البته از دید خیلیها قابل چشم پوشیه و ممکنه اصلا متوجه نشن و حتی شما هم میتونی حساسیت نشون ندی - در هر صورت من نمیدونم دقیقا چه سایزی مد نظرته ولی اگر سایز 42 میخواین و قیمت زیر 3.5 که پیشنهادم سونی W800 ولی سایز بالاتر اگر میخواین بازم ارزش داره بودجتونو بیشتر کنید و 50 همین مدل رو بگیرین که فرکانسش 400 هرتزه در صورت محدودیت بودجه یه نگاهی هم به ال جی سری LB7200 هم بندازین که 47 اینچش حدود 3.5 قیمت داره تو بانه و یاSAMSUNG 48H6400

Mehrdad.R201
07-10-2014, 08:35
سلام. راستش بودجه ام دیگه بیشتر از ۳ و نیم نمیکشه. تازه اینو با احتساب هزینه ارسال از بانه عرض میکنم که حدود ۲۲۰ تومنه
من حقیقتش وقتی رفتم دنبال خرید اول از همه فروشنده به من w600b نشون داد که ۴۸ اینچی بود

بعد که سرچ کردم دیدم میشه با همین هزینه ال جی هم گرفت که امکانات بیشتری داره و از جهتی هم شنیدم که سونی از پنلهای ال جی در سیستمهاش استفاده کرده برای همین در مورد ال جی هم بررسی کردم

راستش دیگه قاطی کردم. از این نگرانم که هزینه بکنیم و بعد اون چیزی که میخوایم نشه
ببینم تو سایز ۴۲ پیشنهادتون چیه ؟