PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

parham511
09-06-2012, 12:03
ديروز پيرانشهر بودم قصد خريد تلويزيون هم نداشتم قرار بود مثلا صبر كنم تا St50 پاناسونيك بياد:38:
از قبل رو مدل 57000 ال جي هم نظر داشتم كه يهو گرون كرد نمايندگي
يه مدل جديد ال جي اومده 5800 فكر كنم يه مدل بالاتر از 57000 باشه قيمت 42 اينچش اونجا 1500 بود جو گير شدم گرفتم با خودم آوردم تهران! هنوز وصلش نكردم كسي چيزي در مورد اين تلويزيون ميدونه؟

200 هرتزه، اسمارت نیست، 3 بعدی خوبی داره.
البته اگه Lm5800 باشه.

New-P30world
09-06-2012, 12:08
ديروز پيرانشهر بودم قصد خريد تلويزيون هم نداشتم قرار بود مثلا صبر كنم تا St50 پاناسونيك بياد:38:
يه مدل جديد ال جي اومده 5800 فكر كنم يه مدل بالاتر از 57000 باشه قيمت 42 اينچش اونجا 1500 بود جو گير شدم گرفتم با خودم آوردم تهران! هنوز وصلش نكردم كسي چيزي در مورد اين تلويزيون ميدونه؟

تو گلدیران که نیست! :23: (ویرایش: آها دیدم تو قسمت سه بعدی!) ولی قیمتش وسوسه برانگیز است!! :18:

چه شکلیه!؟ یه عکسی، تصویری داری ازش ؟؟

test14
09-06-2012, 12:13
تو گوگل سرچ كني عكسش هست مثلا اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ميتونم دوباره رفتم يكي ديگه بگيرم اگه كسي اينو خواست پيام بده

MITAJOON
09-06-2012, 21:47
سلام دوستان کسی دفترچه راهنمای فارسی LW57000 رو داره برام آپلود کنه؟

test14
10-06-2012, 11:00
يه فلش 4 گيگ داشتم بهش زدم شناخت فيلم هاي روشم نشون داد كسي ميدونه تا چند گيگ ميشه به تلويزيونهاي ال جي وصل كرد؟ مثلا 32 گيگ رو ساپورت ميكنن؟ براي فيلم هاي 3 بعدي

New-P30world
10-06-2012, 11:48
يه فلش 4 گيگ داشتم بهش زدم شناخت فيلم هاي روشم نشون داد كسي ميدونه تا چند گيگ ميشه به تلويزيونهاي ال جي وصل كرد؟ مثلا 32 گيگ رو ساپورت ميكنن؟ براي فيلم هاي 3 بعدي

تا چقدر رو مطمئن نیستم ولی 32 رو خیالت راحت.. :12:

moeen77
11-06-2012, 09:24
اقا با گارانتی یا بی گارانتی لطفا زود جواب بده

test14
11-06-2012, 09:46
اقا با گارانتی یا بی گارانتی لطفا زود جواب بده

بدون گارانتي! تلويزيونه گارانتي دارو خوشحال بودم مگه از اون سر دنيا كول بگيرم بيارم تهران آقا معين...

senaps
12-06-2012, 10:06
سلام....
یه مدل پدر مادر دار سه بعدی شیر!! از ال جی معرفی میکنین؟!!من رو
تین طرفدار سونی هستم و بدون هیچ تحقیقی روی هر مارک دیگه‌ای، صرفا سونی میخرم!!!! دوستان گفتن ظاهرا ال‌جی سه‌بعدی بهتری کار میده!!! خواستم ببینم چی میگن دوستان....
اونور من برنامه‌ام اینه که یه ۴۶ اینچ سه بعدی بگیرم با ۱۵۰۰!!! قیمت بازار رو حال میکنین خداییش؟!!!!!
حالا اینجا ال‌جی چی داره؟!
مثلا این مدل ۴۷ اینچی، این چی میگه خوبه؟!
47LW4500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

New-P30world
12-06-2012, 10:37
سلام....
یه مدل پدر مادر دار سه بعدی شیر!! از ال جی معرفی میکنین؟!!من رو
تین طرفدار سونی هستم و بدون هیچ تحقیقی روی هر مارک دیگه‌ای، صرفا سونی میخرم!!!! دوستان گفتن ظاهرا ال‌جی سه‌بعدی بهتری کار میده!!! خواستم ببینم چی میگن دوستان....
اونور من برنامه‌ام اینه که یه ۴۶ اینچ سه بعدی بگیرم با ۱۵۰۰!!! قیمت بازار رو حال میکنین خداییش؟!!!!!
حالا اینجا ال‌جی چی داره؟!
مثلا این مدل ۴۷ اینچی، این چی میگه خوبه؟!
47LW4500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو رنج قیمت 1،500 مطمئنا بهترین گزینه 45000 هست.. :46:

x_enrique_1818
12-06-2012, 22:51

فلشو نمیدونم . من LW9500 دارم . هارد اکسترنال 500 بهش وصلوندم . مشکلی نداشته باهاش :40:

senaps
12-06-2012, 23:05
تو رنج قیمت 1،500 مطمئنا بهترین گزینه 45000 هست.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

۴۵ هزار کجا بود؟؟؟ من هرچی گشتم پیدا نشد...

ramin005
13-06-2012, 13:02
با سلام
بنده میخوامیه TV 3d LG و یک دستگاه سینما خانگی بخرم
برای tv تا 1700تا 1400 و برای سینما خانگی هم 500 تا 600
تلویزیون هم به نظرم 42 اینج مناسب هستش
بنده نظرم روی 42LM58000 است
لطفا دوستان توضیحی در مورد این مدل از برند ال جی بدن و اینکه چه مدل های دیگری از TV و همچنین سینما خانگی را پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

New-P30world
13-06-2012, 15:45
۴۵ هزار کجا بود؟؟؟ من هرچی گشتم پیدا نشد...

"42 _ LG LW45000 :5:

New-P30world
13-06-2012, 15:51
با سلام
بنده میخوامیه TV 3d LG و یک دستگاه سینما خانگی بخرم
برای tv تا 1700تا 1400 و برای سینما خانگی هم 500 تا 600
تلویزیون هم به نظرم 42 اینج مناسب هستش
بنده نظرم روی 42LM58000 است
لطفا دوستان توضیحی در مورد این مدل از برند ال جی بدن و اینکه چه مدل های دیگری از TV و همچنین سینما خانگی را پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

جدیده!! کمتر روش شناخت هست! اسمارت نیست( البته ممکنه به کار کمتر کسی بیاد!) قیمت داری ؟؟

از مدل های 2011 تا 1،800 مدل LW57000 42 اینچش هست، خعلی! خوبه.. یه جستجو و تحقیق در موردش انجام بده..

معرفی سینمای خانگی به عهده دوستان..

HAMDER
13-06-2012, 16:44
47 اینچ LM67100 با هدیه سینمای خانواده 860 و 6 عدد عینک تو نمایندگی اهواز 3360000 ت قیمت زده

morteza_mzh
13-06-2012, 19:30
سلام به همه دوستان
کسی تا حالا تونسته این تلویزیون ها رو با کامپیوتر شیر کنه ؟
من مدل 47lw65100 رو گرفتم ، ولی هر کاری می کنم از طریق ad-hoc نمیشه به کامپیوتر وصلش کنم
نشون میده که وصل شده ولی نه میشه از اینترنت استفاده کرد و نه اینکه میتونم از فایل های شیر شده استفاده کنم
کسی می دونه مشکل کار از کجاست ؟
چون 2 تا کامپیوتر رو راحت میتونم وصل کنم و استفاده کنم ولی با تلویزیون مشکل دارم

jeghly
13-06-2012, 23:26
سلام به همه دوستان
کسی تا حالا تونسته این تلویزیون ها رو با کامپیوتر شیر کنه ؟
من مدل 47lw65100 رو گرفتم ، ولی هر کاری می کنم از طریق ad-hoc نمیشه به کامپیوتر وصلش کنم
نشون میده که وصل شده ولی نه میشه از اینترنت استفاده کرد و نه اینکه میتونم از فایل های شیر شده استفاده کنم
کسی می دونه مشکل کار از کجاست ؟
چون 2 تا کامپیوتر رو راحت میتونم وصل کنم و استفاده کنم ولی با تلویزیون مشکل دارم

یک سر به تایپیک زیر بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_mzh
13-06-2012, 23:58
ممنونم ازت
این تاپیک و برنامه ای که معرفی شده که انگار مخصوص ps3 ـه ولی باز سر فرصت کامل با همین امتحان می کنم ایشالله که کار می کنه

ramin005
14-06-2012, 07:40
بنده نظرم عوض شد
42lw5700 خیلی باحاله
از دوستان کسی آخرین قیمت نمایندگی مدل 42lw5700 رو داره؟
و اینکه چه وسایلی در بسته بندی این تلویزیون ها و به چه تعداد موجود است؟
در مورد سینما خانگی هم یه نظری بدند دوستان
با تشکر

jeghly
14-06-2012, 21:05
ممنونم ازت
این تاپیک و برنامه ای که معرفی شده که انگار مخصوص ps3 ـه ولی باز سر فرصت کامل با همین امتحان می کنم ایشالله که کار می کنه
منم تلوزیونم 65100 هست و از همین نرم افزار استفاده می کنم
من تمام نرم افزار های را که dlna ارائه میدن امتحان کردم
ولی PS3MediaServer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p%2Fps3mediaserver%2Fdownloads%2Flist) بهترین ، کامل ترین و سبک ترین نرم افزار بود و از همه مهمتر رایگان بودنش است
ببین خود الجی هم Plex Media Server گذاشته نرم افزار خوبیه ولی خیلی کند و عصاب خوردکنیه

morteza_mzh
14-06-2012, 22:59
بازم ممنون
هنوز که وقت نکردم امتحانش کنم ولی اینطوری که میگی دیگه خیالم راحت شد که مشکل کار از کجا بوده
حتما هم همین رو نصب می کنم اگه درست کار کنه که دیگه عالیه

poonel
15-06-2012, 00:34

morteza_mzh
15-06-2012, 00:46
آقا من این برنامه رو امتحان کردم ، ولی هر کاری کردم باز هم نشد
دیگه واقعا موندم چه کار کنم
من با همون تنظیماتی که لپ تاپ یا گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم به تلویزیون وصل میشم ، تو مراحل وصل شدن هم همه رو تایید می کنه (منظورم اون تیک هاییه که میزنه) ولی انگار نه انگار
مشخصات شبکم هم اینه : شبکه ad-hoc و به صورت wep با پسورد 10 رقمی (همه عدد)
دانگل الجی هم مدلش اینه : AN-WF100
وقتی وصل میشم و پنجرش رو می بندم تو قسمت هایی که اینترنت میخواد میزنه شبکه قطع است
با این برنامه PS3 Media Server هم فرقی نمی کنه ، نصبش کردم یه فولدر رو هم شبر کردم ولی باز اتفاقی نیفتاد ، تو برنامه هم نشون نمیده که به چیزی وصله
وارد قسمت DLNA که میشم میزنه ارتباط برقرار نیست ، البته اسم کامپیوتر رو فقط نشون میده که میرم روش ولی ...
فقط تا حالا تونستم با Access Point به اینترنت وصل بشم که زیاد به کارم نمیاد
این کل ماجرا بود ، حالا اگه به نظرت جایی رو اشتباه میرم ممنون میشم راهنمایی کنی

mehdi speed 700
15-06-2012, 15:14
دیگه پول نمیدن به جاش

mehdi speed 700
15-06-2012, 15:15
منم تلوزیونم 65100 هست و از همین نرم افزار استفاده می کنم
من تمام نرم افزار های را که dlna ارائه میدن امتحان کردم
ولی PS3MediaServer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p%2Fps3mediaserver%2Fdownloads%2Flist) بهترین ، کامل ترین و سبک ترین نرم افزار بود و از همه مهمتر رایگان بودنش است
ببین خود الجی هم Plex Media Server گذاشته نرم افزار خوبیه ولی خیلی کند و عصاب خوردکنیه

من که با همون نرم افزار tv یعنی nero media server
واسه پخش زنده هم از خوده مدیا پلیر استفاده می کنم

morteza_mzh
15-06-2012, 21:26
من که با همون نرم افزار tv یعنی nero media server
واسه پخش زنده هم از خوده مدیا پلیر استفاده می کنم

میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
تلویزیون رو چطوری وصل می کنی به کامپیوتر ؟ منظورم اینه به صورت wireless وصل میشی یا با کابل شبکه ؟
اگه آموزشی چیزی براش داشته باشی ممنونت میشم
چند ماهه هر کاری می کنم نمی تونم وصل بشم ، عملا فقط یه تلویزیون معمولی شده

adeeb
16-06-2012, 06:59
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
تلویزیون رو چطوری وصل می کنی به کامپیوتر ؟ منظورم اینه به صورت wireless وصل میشی یا با کابل شبکه ؟
اگه آموزشی چیزی براش داشته باشی ممنونت میشم
چند ماهه هر کاری می کنم نمی تونم وصل بشم ، عملا فقط یه تلویزیون معمولی شده

سلام دوست عزيز :
خيلي ساده،داخل جعبه تلوزيون يكدونه سي دي nero بود اونو نصب كن رو كامپيوترت
با كابل شبكه تلوزيون رو وصل ميكني به كامپيوترت يا هر دو رو به مودم اينترنت
حالا از طريق گزينه share فايل هات رو share كن و از طريق گزينه DLNA تو تلوزيونت ببين
حتما فايروال ويندوز و فايروال آنتي ويروست رو غير فعال كن( تاكييد ميكنم حتي فايروال انتي ويروست رو هم غير فال كن) چون در غير اينصورت كار نميكنه
يا علي- اديب

petozherver
16-06-2012, 18:10
اقا من از یه سایت خارجی کلیپ 3 بعدی دانلود کردم.کیفیتش هم تو پی سی امتحان کردم خوب بود.
ولی وقتی به تی وی وصل کردم دیدم ساپورت نمیکنه.
فرمتشو به mkv تغییر دادم باز اجرا نشد.دفعهی قبل که این کارو کردم اجرا شده بود ولی اینبار نه.

حتما باید کانورتش کنم تا اجرا شه؟کاری نمیشه کرد؟

morteza_mzh
16-06-2012, 21:03
سلام دوست عزيز :
خيلي ساده،داخل جعبه تلوزيون يكدونه سي دي nero بود اونو نصب كن رو كامپيوترت
با كابل شبكه تلوزيون رو وصل ميكني به كامپيوترت يا هر دو رو به مودم اينترنت
حالا از طريق گزينه share فايل هات رو share كن و از طريق گزينه DLNA تو تلوزيونت ببين
حتما فايروال ويندوز و فايروال آنتي ويروست رو غير فعال كن( تاكييد ميكنم حتي فايروال انتي ويروست رو هم غير فال كن) چون در غير اينصورت كار نميكنه
يا علي- اديب

ممنونم ازت
با کابل شبکه و طبق راهنماییت هم حتما امتحان می کنم
ولی دوست داشتم اگه امکانش بود ، به صورت بی سیم وصلش کنم که تا حالا موفق نشدم
چون فاصله کامپیوتر با تلویزیون یکمی خیلی زیاده!

test14
17-06-2012, 07:08
فلشو نمیدونم . من LW9500 دارم . هارد اکسترنال 500 بهش وصلوندم . مشکلی نداشته باهاش :40:

هاردت چيه دوست عزيز؟ ميخام هارد بگيرم مثل اينكه هر هارديو نميشناسه tv

x_enrique_1818
17-06-2012, 13:33
هاردت چيه دوست عزيز؟ ميخام هارد بگيرم مثل اينكه هر هارديو نميشناسه tv

من ADATA HD710

hilarious
18-06-2012, 18:05
سلام ببخشید یک سوال دارم اینکه برازر (مرورگر) این تلویزیون های ال جی اسمارتها چیه؟ آیا تو تنظیماتش میشه ------ ست کرد؟ آخه اگه نشه از فیلتر گذشت عملا اینترنتش به درد نخوره مگه اینکه مثل همه مرورگرها جایی داشته باشه برای ثبت پورت و آدرس و ------...کسی نمیدونه؟:11:
واینکه آیا روی اسمارتها میشه برنامه نصب کرد ؟ مثل پروکسیفایر یا اینکه فیالی را اجرا کرد مثل فیل کانکشن وی پی ان؟ ممنون

test14
19-06-2012, 08:05
من ADATA HD710

usb 2 هستش يا usb 3 ؟ آخه ميگن تلويزيونو رسي ورو اينجور چيزا usb 3 رو نميشناسه! منم كل بازارو زيرو رو كردم هارد usb 2 نيست مثل اينكه ديگه

x_enrique_1818
19-06-2012, 12:10
usb 2 هستش يا usb 3 ؟ آخه ميگن تلويزيونو رسي ورو اينجور چيزا usb 3 رو نميشناسه! منم كل بازارو زيرو رو كردم هارد usb 2 نيست مثل اينكه ديگه

USB3
اتفاقاً برای پخش فیلم با USB2 مشکل داشت . ولی این مشکل نداره

morteza_mzh
19-06-2012, 18:26
یه سوال دیگه که امیدوارم این سری حل بشه :
من میخوام فیلم های 3D رو از طریق لپ تاپ روی تلویزیون ببینم ( با کابل مانیتور) ولی موقع نمایش وقتی دکمه 3D رو می زنم ، اون گزینه هاش خاکستریه
یعنی نمی تونه دو قسمت فیلم رو رو هم بندازه
کسی می دونه که این به درایور کارت گرافیک ربطی داره یا باید کار دیگه ای بکنم ؟ مثلا با پلیر خاصی دو قسمت فیلم رو رو هم بندازم و بعد رو تلویزیون ببینم یا ...
مدل لپ تاپ هم اینه : Dell D830 ، کارت گرافیک : NVIDIA QUADRO NVS 140M

2lombe
19-06-2012, 18:29
بخوام فیلم 3 بعدی روی تلوزیون 3 بعدی نگاه کنم با چه سایتی دانلود کنم و بدون نیاز به دستگاه گران قیمت بلوری

smhsh121
19-06-2012, 19:59
یه سوال دیگه که امیدوارم این سری حل بشه :
من میخوام فیلم های 3D رو از طریق لپ تاپ روی تلویزیون ببینم ( با کابل مانیتور) ولی موقع نمایش وقتی دکمه 3D رو می زنم ، اون گزینه هاش خاکستریه
یعنی نمی تونه دو قسمت فیلم رو رو هم بندازه
کسی می دونه که این به درایور کارت گرافیک ربطی داره یا باید کار دیگه ای بکنم ؟ مثلا با پلیر خاصی دو قسمت فیلم رو رو هم بندازم و بعد رو تلویزیون ببینم یا ...
مدل لپ تاپ هم اینه : Dell D830 ، کارت گرافیک : NVIDIA QUADRO NVS 140M

باید از طریق پورت HDMI و کابل ورژن 1.4 تصاویر رو از لپ تاپ به تلویزیون منتقل کنید. توسط برنامه مخصوص مثلا ArcSoft TotalMedia Theatre 5

بخوام فیلم 3 بعدی روی تلوزیون 3 بعدی نگاه کنم با چه سایتی دانلود کنم و بدون نیاز به دستگاه گران قیمت بلوری

این سایت جدید و خوبیه:

morteza_mzh
19-06-2012, 21:39
باید از طریق پورت HDMI و کابل ورژن 1.4 تصاویر رو از لپ تاپ به تلویزیون منتقل کنید. توسط برنامه مخصوص مثلا ArcSoft TotalMedia Theatre 5

آقا ممنون
فقط یه سوال دیگه :
اگه با همین پورتی که گفتی وصلش کنم دیگه احتیاجی به برنامه جانبی چیزی که دیگه نداره ؟ مثل همین برنامه که معرفی کردی
اگه بشه که فوقش میشه یه دستگاه WD گرفت که دیگه خیالم راحت بشه ، چون خیلی از فرمت ها رو تلویزیون ساپورت نمی کنه ، زیرنویسشم درست نمیشه تنظیم کرد
با برنامه sterioscopic که احتمالا مشابه همین برنامست امتحان کردم ، دو تا تصوری رو روی هم میندازه ولی با عینک درست نمیشه (حداقل من نتونستم)

alnt
20-06-2012, 06:30
با سلام دوست عزیز من یک lw57000 دارم و میخواستم بدونم از طریق شبکه کردن یا dnla ممکن که کامپیوتر به صورت آنلاین بندازم رو تلوزیون یا خیر چون از این طریق انگار به هارد کامپیوتر دسترسی داری و لی من میخوام هرچی در کامپیوتر اجرا کردم بیوفته روی تلوزیون آیا ممکن و نرم افزار خاصی می خواد مثلا برنامه مثلا --- dreem که دارم روی کامپیوتر اجرا میکنم روی تلوزیون هم بیفته و از طریق کابل لن میخوام این کار انجام بشه

smhsh121
20-06-2012, 09:24
آقا ممنون
فقط یه سوال دیگه :
اگه با همین پورتی که گفتی وصلش کنم دیگه احتیاجی به برنامه جانبی چیزی که دیگه نداره ؟ مثل همین برنامه که معرفی کردی
اگه بشه که فوقش میشه یه دستگاه WD گرفت که دیگه خیالم راحت بشه ، چون خیلی از فرمت ها رو تلویزیون ساپورت نمی کنه ، زیرنویسشم درست نمیشه تنظیم کرد
با برنامه sterioscopic که احتمالا مشابه همین برنامست امتحان کردم ، دو تا تصوری رو روی هم میندازه ولی با عینک درست نمیشه (حداقل من نتونستم)

هم باید از پورت HDMI استفاده کنید و هم برای اینکه تصاویر کنار هم نشون داده نشن از همون برنامه ای معرفی کردم باید فیلمتون پخش بشه.

morteza_mzh
20-06-2012, 09:37
هم باید از پورت HDMI استفاده کنید و هم برای اینکه تصاویر کنار هم نشون داده نشن از همون برنامه ای معرفی کردم باید فیلمتون پخش بشه.

آخه من با كابل مانيتور و اون برنامه اي كه گفتم امتحان كردم ولي هر كاري كردم نشد
حالا باز اگه مطمئني كه من برم يه تبديل vga به hdmi بگيرم و با برنامه اي كه معرفي كردي ، فيلما رو اجرا كنم ، البته اگه بشه چون كارت گرافيكم جديد نيست و 1080P رو ساپورت نمي كنه
بعد يه چيز ديگه
برنامه اي كه من گفتم تنظيمات زيادي براي انواع و اقسام سه بعدي داره كه من سر هر كدوم زدم درست نشون نداد
حالا اين گزينه خاصي داره كه بايد رو اون تنظيمش كنيم ؟
بعد كلا راهي هست كه تلويزيون بتونه مستقيما تصاوير رو روي هم بندازه ، براي پلير هاي ديگه منظورمه كه ديگه نميشه نرم افزار جانبي نصب كرد

smhsh121
20-06-2012, 10:17
آخه من با كابل مانيتور و اون برنامه اي كه گفتم امتحان كردم ولي هر كاري كردم نشد
حالا باز اگه مطمئني كه من برم يه تبديل vga به hdmi بگيرم و با برنامه اي كه معرفي كردي ، فيلما رو اجرا كنم ، البته اگه بشه چون كارت گرافيكم جديد نيست و 1080P رو ساپورت نمي كنه
بعد يه چيز ديگه
برنامه اي كه من گفتم تنظيمات زيادي براي انواع و اقسام سه بعدي داره كه من سر هر كدوم زدم درست نشون نداد
حالا اين گزينه خاصي داره كه بايد رو اون تنظيمش كنيم ؟
بعد كلا راهي هست كه تلويزيون بتونه مستقيما تصاوير رو روي هم بندازه ، براي پلير هاي ديگه منظورمه كه ديگه نميشه نرم افزار جانبي نصب كرد

ببین سه بعدی یه کم داستانش پیجیدست. بعید می دونم با تبدیل VGA هم بشه باید مستقیم از HDMI به HDMI وصل بشه. برای پلیرهای دیگه موقع خرید باید حواست باشه قابلیت پخش سه بعدی داشته باشه وگرنه اونم نمی تونه تصاویر سه بعدی رو پخش کنه.

morteza_mzh
20-06-2012, 10:22
ببین سه بعدی یه کم داستانش پیجیدست. بعید می دونم با تبدیل VGA هم بشه باید مستقیم از HDMI به HDMI وصل بشه. برای پلیرهای دیگه موقع خرید باید حواست باشه قابلیت پخش سه بعدی داشته باشه وگرنه اونم نمی تونه تصاویر سه بعدی رو پخش کنه.

پس به نظرت من چه كار كنم بهتره ؟
بيشتر مشكلم با فايلاييه كه تلويزيون مستقيم نميتونه پخش كنه
تغيير فرمتشون هم حداقل يكي دو ساعت طول ميكشه
مي ترسم يه دستگاهي هم بگيرم كه باز تو يه سري از فرمت ها مشكل داشته باشه

smhsh121
20-06-2012, 10:54
پس به نظرت من چه كار كنم بهتره ؟
بيشتر مشكلم با فايلاييه كه تلويزيون مستقيم نميتونه پخش كنه
تغيير فرمتشون هم حداقل يكي دو ساعت طول ميكشه
مي ترسم يه دستگاهي هم بگيرم كه باز تو يه سري از فرمت ها مشكل داشته باشه

به مرور دستت میاد که چه فرمت هایی رو می تونه بخونه و چیا رو نمی تونه بخونه. مقرون به صرفه ترین کار همون تبدیل فرمت هست. مثلا چند تا فیلم رو که می خوای ببینی رو شب بذار تبدیل بشه تا صبح کارش تموم شده.

alnt
20-06-2012, 16:13
با سلام دوست عزیز من یک lw57000 دارم و میخواستم بدونم از طریق شبکه کردن یا dnla ممکن که کامپیوتر به صورت آنلاین بندازم رو تلوزیون یا خیر چون از این طریق انگار به هارد کامپیوتر دسترسی داری و لی من میخوام هرچی در کامپیوتر اجرا کردم آنلاین روی تلوزیون اجرا شه آیا ممکن ؟و نرم افزار خاصی می خواد مثلا برنامه مثلا --- dreem که دارم روی کامپیوتر اجرا میکنم روی تلوزیون هم بیفته و از طریق کابل لن میخوام این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخم بدید

alnt
20-06-2012, 16:32
, یک سوال دیگه در مدل lw57000 در مورد سوکت وایرلس کنترل هم ممکنه توضیح بدید ممون

morteza_mzh
20-06-2012, 16:44
به مرور دستت میاد که چه فرمت هایی رو می تونه بخونه و چیا رو نمی تونه بخونه. مقرون به صرفه ترین کار همون تبدیل فرمت هست. مثلا چند تا فیلم رو که می خوای ببینی رو شب بذار تبدیل بشه تا صبح کارش تموم شده.

آره اينم يه راهيه ، احتمالا مجبور بشم همين كارو كنم
بازم ممنون

alnt
20-06-2012, 16:57
اگه پاسخ سوالاتم بدید خیلی ممنون میشم از شما

hilarious
20-06-2012, 23:14
آقا کسی جواب مارو نداد؛ کسی میدونه چطوری باید تو این اسمارت ها از ف ی ل تر گذشت؟ با این اینترنت ف ی ل تر شده عملا اسمارت به درد هم میخوره؟
سوال دیگم اینه که جنسهای بانه قابل اعتمادن؟

morteza_mzh
21-06-2012, 12:43
آقا کسی جواب مارو نداد؛ کسی میدونه چطوری باید تو این اسمارت ها از ف ی ل تر گذشت؟ با این اینترنت ف ی ل تر شده عملا اسمارت به درد هم میخوره؟
سوال دیگم اینه که جنسهای بانه قابل اعتمادن؟

من که خودم با این تلویزیون امتحان نکردم ولی احتمالا مشکلی نباید داشته باشه ، کافیه وی ... رو شیر کنی
البته من به صورت وایرلس کلا نتونستم وصل بشم (به صورت ad-hoc منظورمه که بشه اون کار رو کرد) ولی با کابل شبکه به احتمال 99 درصد هیچ مشکلی نداره

betta007
21-06-2012, 17:53
سلام به همه دوستان و پیشکسوتان عزیز.
من امروز با این انجمن آشنا شدم و تازه ثبت نام کردم چون تازگیا قصد داشتم یه تی وی بخرم اما خیلی گیج شدم.... میخوام LED بگیرم
یکی میگه فقط سامسونگ....یکی میگه سونی.....تازگیا هم یکی از آشناهامون میگه اسنوا هم خوبه!!!...
اما فک کنم ال جی باید چیز خوبی باشه...
اون چیزی که میخوام رو خلاصه مینویسم و دوستان و پیشکسوتان لطف کنن مشاوره بدن.ممنونم

1-سقف قیمت تا 1/800/000 تومن باشه
2- LED باشه
3- سایزش هم ترجیحا 42 اینچ باشه
4- 3D داشته باشه
5- خیلی علاقه ای ندارم که به اینترنت وصل بشه
6- از همه مهمتر اینکه کیفیت تصویرش فوق العاده باشه
7- از نظر ورودی و خروجی هم خیلی چیزا رو مثل کامپیوتر و غیره رو هم ساپورت کنه

betta007
21-06-2012, 18:00
راستی این نرم افزارهایی که فیلم ها رو به 3بعدی تبدیل میکنن قضیه اش چیه؟ کسی میدونه؟ میشه باهاش فیلم رو به 3بعدی تبدیل کرد و بعدش روی تی وی نگاه کنیم؟ کیفیتش با اون فیلم های اوریجینال که تبلیغش میکنن برا فروش چجوریه؟

smhsh121
21-06-2012, 18:04
سلام به همه دوستان و پیشکسوتان عزیز.
من امروز با این انجمن آشنا شدم و تازه ثبت نام کردم چون تازگیا قصد داشتم یه تی وی بخرم اما خیلی گیج شدم.... میخوام LED بگیرم
یکی میگه فقط سامسونگ....یکی میگه سونی.....تازگیا هم یکی از آشناهامون میگه اسنوا هم خوبه!!!...
اما فک کنم ال جی باید چیز خوبی باشه...
اون چیزی که میخوام رو خلاصه مینویسم و دوستان و پیشکسوتان لطف کنن مشاوره بدن.ممنونم

1-سقف قیمت تا 1/800/000 تومن باشه
2- LED باشه
3- سایزش هم ترجیحا 42 اینچ باشه
4- 3D داشته باشه
5- خیلی علاقه ای ندارم که به اینترنت وصل بشه
6- از همه مهمتر اینکه کیفیت تصویرش فوق العاده باشه
7- از نظر ورودی و خروجی هم خیلی چیزا رو مثل کامپیوتر و غیره رو هم ساپورت کنه

با این مشخصات و بودجه ای که دارید 42LW57000 بهترین گزینه هست.

alnt
22-06-2012, 06:00
ا سلام دوست عزیز من یک lw57000 دارم و میخواستم بدونم از طریق شبکه کردن یا dnla ممکن که کامپیوتر به صورت آنلاین بندازم رو تلوزیون یا خیر چون از این طریق انگار به هارد کامپیوتر دسترسی داری و لی من میخوام هرچی در کامپیوتر اجرا کردم آنلاین روی تلوزیون اجرا شه آیا ممکن ؟و نرم افزار خاصی می خواد مثلا برنامه مثلا --- dreem که دارم روی کامپیوتر اجرا میکنم روی تلوزیون هم بیفته و از طریق کابل لن میخوام این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخم بدید

smhsh121
22-06-2012, 08:55
ا سلام دوست عزیز من یک lw57000 دارم و میخواستم بدونم از طریق شبکه کردن یا dnla ممکن که کامپیوتر به صورت آنلاین بندازم رو تلوزیون یا خیر چون از این طریق انگار به هارد کامپیوتر دسترسی داری و لی من میخوام هرچی در کامپیوتر اجرا کردم آنلاین روی تلوزیون اجرا شه آیا ممکن ؟و نرم افزار خاصی می خواد مثلا برنامه مثلا --- dreem که دارم روی کامپیوتر اجرا میکنم روی تلوزیون هم بیفته و از طریق کابل لن میخوام این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخم بدید

DLNA فقط فایل ها رو به اشتراک می ذاره این کاری که شما می خواید بگنید از طریق کابل HDMI یا VGA میشه.

betta007
22-06-2012, 11:11
سلام دوست خوب smhsh121
اگه بخوام یه 42 اینچ LED ساده بگیرم با قیمت ماکزیمم 1/500/000 پیشنهادت چیه؟
یه سایتی اگه سراغ داری که این تلویزیون ها رو بصورت تخصصی توضیح داده باشه رو بهم معرفی کن؟ البته این فروم هم خیلی خوبه
اما سایت گلدیران اصلا در مورد محصولاتش توضیح خوبی نداده و خیلی اجمالی ازش میگذره

smhsh121
22-06-2012, 13:25
سلام دوست خوب smhsh121
اگه بخوام یه 42 اینچ LED ساده بگیرم با قیمت ماکزیمم 1/500/000 پیشنهادت چیه؟
یه سایتی اگه سراغ داری که این تلویزیون ها رو بصورت تخصصی توضیح داده باشه رو بهم معرفی کن؟ البته این فروم هم خیلی خوبه
اما سایت گلدیران اصلا در مورد محصولاتش توضیح خوبی نداده و خیلی اجمالی ازش میگذره

42 اینج ساده بدون امکانات خاص ال جی 34000 خوبه. متاسفانه سایت گلدیران خیلی سایت ضعیفیه و اطلاع رسانیش در حد اسم مدل هست. سایت چاره می تونی بری هم مشخصاتش کامل تره و هم قیمت نمایندگی داره.

betta007
22-06-2012, 15:47
کسی از دوستان میدونه که جشنواره جدید ال جی کی شروع میشه؟

New-P30world
22-06-2012, 17:30
کسی از دوستان میدونه که جشنواره جدید ال جی کی شروع میشه؟

شروع شد به ما هم خبر بدید! :19:

ولی گویا شتر! نه یعنی ما در خواب باید ببینیم ........ :9:

alnt
23-06-2012, 15:27
سلام. تلویزیون منLG LW57000 هست , من قبلا با تلویزیون میتونستم وارد وب بشم و همچنین از اپلیکیشنها استفاده و دانلود کنم اما الان هم خدمات وب هم اپلیکیشن ها غیر فعال شده و تلویزیون پیغام میده: به زودی!الن آپدیت هم نمیشه....باید چکار کنم؟

betta007
23-06-2012, 18:25
آقا من در مورد سینمای خانگی و بلو ری پلیر اطلاعاتم خیلی کمه..اما یه جورایی متوجه شدم که اکثر سینماهای خانگی متشکل از چندتا بلندگو و یه دستگاه معولا دی وی دی پلیر و این جور چیزاست..
حالا سوالم اینه که
1-بنظرتون بهتر نیست که یه دستگاه بلو ری پلیر بگیریم + چند تا بلندگو ؟
2-دستگاه های بلو ری پلیر توانایی خواندن دی وی دی رو که دارن درسته؟
3-در مورد خرید بلو ری پلیر و باند ، پیشنهادتون چه مارکی یا مدلیه؟

Mohammad Yek110
23-06-2012, 18:36
آقا من در مورد سینمای خانگی و بلو ری پلیر اطلاعاتم خیلی کمه..اما یه جورایی متوجه شدم که اکثر سینماهای خانگی متشکل از چندتا بلندگو و یه دستگاه معولا دی وی دی پلیر و این جور چیزاست..
حالا سوالم اینه که
1-بنظرتون بهتر نیست که یه دستگاه بلو ری پلیر بگیریم + چند تا بلندگو ؟
2-دستگاه های بلو ری پلیر توانایی خواندن دی وی دی رو که دارن درسته؟
3-در مورد خرید بلو ری پلیر و باند ، پیشنهادتون چه مارکی یا مدلیه؟

1. به نظر من بهتره
2.بله

rezakid
26-06-2012, 19:36
سلام خدمت دوستان عزیز.میخواستم بپرسم ال ای دی ال جی مدل 65100 و47 اینچ قابلیت ضبط از تلویزیون یا ماهواره رو یو اس بی یا هارد اکستر نال رو داره یا نه و اگه داره روششو میخواستم بدونم .ممنون از تمام دوستان و اساتید بزرگوار.

smhsh121
26-06-2012, 19:49
سلام خدمت دوستان عزیز.میخواستم بپرسم ال ای دی ال جی مدل 65100 و47 اینچ قابلیت ضبط از تلویزیون یا ماهواره رو یو اس بی یا هارد اکستر نال رو داره یا نه و اگه داره روششو میخواستم بدونم .ممنون از تمام دوستان و اساتید بزرگوار.

قابلیت ضبط کانال های تلویزیون دیجیتال رو داره ولی فقط روی تلویزیون قابل مشاهده هست نه روی کامپیوتر.

rezakid
26-06-2012, 20:18
قابلیت ضبط کانال های تلویزیون دیجیتال رو داره ولی فقط روی تلویزیون قابل مشاهده هست نه روی کامپیوتر.

سلام میشه روش ضبط کردنو برام بنویسی .ممنونت میشم.

smhsh121
26-06-2012, 23:48
سلام میشه روش ضبط کردنو برام بنویسی .ممنونت میشم.

روش خاصی نداره. دکمه ضبط رو کنترل رو می زنی بعدش هاردتو فرمت می کنه و روش ضبط می کنه.

rezakid
27-06-2012, 01:29
روش خاصی نداره. دکمه ضبط رو کنترل رو می زنی بعدش هاردتو فرمت می کنه و روش ضبط می کنه.

استاد جان مرسی .ببخشید فقط یه سوال دیگه.usb رو که به tv میزنم برا پخش بعضی از فیلما پیام میده که:این فیلم ممکن است به صورت عادی پخش نشود.بعد وسطای فیلم پخش فیلم قطع میشه و از اول شروع میشه.مشکلش به نظر شما چیه بازم ممنون.

smhsh121
27-06-2012, 10:08
استاد جان مرسی .ببخشید فقط یه سوال دیگه.usb رو که به tv میزنم برا پخش بعضی از فیلما پیام میده که:این فیلم ممکن است به صورت عادی پخش نشود.بعد وسطای فیلم پخش فیلم قطع میشه و از اول شروع میشه.مشکلش به نظر شما چیه بازم ممنون.

تا حالا با چنین موردی برخورد نداشتم. ممکنه کدک تصویری فیلم توسط تلویزیون درست ساپورت نمیشه. اگر تلویزیونتون آپدیت نیست، آپدیتش کنید شاید مشکل حل شد.

8ertebat
27-06-2012, 12:15
من یک هفته قبل از بانه گرفتم 14500000 ریال

8ertebat
27-06-2012, 12:15
من یک هفته قبل از بانه گرفتم 1450

8ertebat
27-06-2012, 12:16
سلام قیمت این مدل LW5700 ال جی تو بانه چنده؟
من از بانه 1450 گرفتم

8ertebat
27-06-2012, 12:18
سلام من یه lw57000 خریدم کیفیت پخش اون حرف نداره مخصوصا کانالهای HD ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه اگه یه کانال 3D رو که بصورت تمام صفحه پخش میشه رو دید باید چیکار کرد چون دکمه 3D روی کنترل رو که میزنم 2 گزینه اول که تصویر کامل داره غیر فعال هست و 3 گزینه بعدی که تصویر از وسط نصف هست فعال هستش چون برای دیدن باید یکی از گزینه ها رو انتخاب کرد که من موندم چیکار کنم؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟ 2 نمونه از این کانالها در جهت ترکیه در حال پخش می باشد

کدوم کانالها بنویس ماهم استفاده کنیم

8ertebat
27-06-2012, 12:23
با سلام به همه دوستان
من بين دو مدل( 47LED8600 (200Hz , Full LED و 100Hz , LED Plus, Cinema3D) 47LW57000 ‌) ميخوام يكي رو بخرم. لطفا كمك كنيد.
در ضمن در مورد LW57000 چند تا سوال داشتم اگر كسي لطف كنه جواب بده:
1- آيا زير نويس فارسي(با فرمت SRT) رو در حالتيكه فيلم از USB پخش ميشه نشون ميده؟
2- آيا خروجي صداي Optical دارد.
3- دانگل wifi رو از كجا ميشه تهيه كرد و به چه قيمتي ؟
من فقط جواب سوال اولت را می دونم بله فایل srt رو ساپورت می کنه ولی sub رو نه .خودم تست کردم

yazdanir
27-06-2012, 13:32
سلام من ال ای دی ال جی مدل 65100 دارم ولی وقتی فیلم سه بعدی با کیفیت بالا و یا فیلم فول اچ دی میزارم میگه فرمت صدا پشتیبانی نیست و صدا نداره فرمت صدا همdst hd است چیکار کنم آیا با آپدیت آن درست میشه و چگونه ال ای دی را اپدیت کنم در ضمن در منو تنظیمات سه بعدی نیز سه گزینه دوتصویر عمودی و افقی و تبیدیل دو بعدی به سه بعدی فعاله ولی دو گزینه بعدی فعال نیست چرا متشکرم از راهنماییتون

betta007
27-06-2012, 14:33
من یک هفته قبل از بانه گرفتم 1450
سلام دوست عزیز.
قیمتی که شما گرفتی قاچاقیه دیگه؟؟؟!!!
عینک سه بعدی و از این چیزا هم همراشه؟؟!!؟؟:31:

8ertebat
27-06-2012, 15:50
به ترتیب home-تنظیمات- تصویر-کنترل پیشرفته-کنتراست داینامیک

دوست عزیز کنتراست رو خاموش کردی تو این تاپیک نتیجه رو اعلام کن
دوست من قسمت تصویر فاقد گزینه کنترل پیشرفته است دوباره چک کنید

8ertebat
27-06-2012, 16:01
سلام دوست عزیز.
قیمتی که شما گرفتی قاچاقیه دیگه؟؟؟!!!
عینک سه بعدی و از این چیزا هم همراشه؟؟!!؟؟:31:
سلام
4 تا عینک داره دو تا کنترل داره یکی کنترل اصلی و دیگری فک کنم کنترل مجیک شه باهاش به اینترنت وصل شدم و به چندتا سایت سرزدم و ایمیلمو چک کردم (هرچند چون با کنترل می نوشتم برام مشکل بود) خودش نرم افزارو آپدیت کرد و به 04.01.23 ارتقا داد

betta007
27-06-2012, 16:24
سلام
4 تا عینک داره دو تا کنترل داره یکی کنترل اصلی و دیگری فک کنم کنترل مجیک شه باهاش به اینترنت وصل شدم و به چندتا سایت سرزدم و ایمیلمو چک کردم (هرچند چون با کنترل می نوشتم برام مشکل بود) خودش نرم افزارو آپدیت کرد و به 04.01.23 ارتقا داد
واقعا؟؟؟!!!!
اینجا (شیراز) من پرسیدم بعدش بهم گفت که کی میخوای ببری؟!!!
ای بابا دیدم که هنوز قیمتاش نخوابیده
بهم گفت هیچی هم روش نیس!!:23:
گارانتی که نداره نه؟

8ertebat
27-06-2012, 18:57
واقعا؟؟؟!!!!
گارانتی که نداره نه؟
نه گارانتی نداره ولی یک چیزیکه هست اینه که روش نوشته ساخت کره و فک کنم دستگاههای گلدیران برا سیرجان باشه البته قیمت فوق با احتساب سه حلقه فیلم 3d ( جام جهانی - الیس در سرزمین عجایب -و یک فیلم دیگه) و کابل hdmi است.
اگه پیه بعضی چیزها را به تنت بمالی انوقت می تونی از بانه جنسای خوب با اختلاف قیمت بگیری

mehdi speed 700
27-06-2012, 19:00
سلام من ال ای دی ال جی مدل 65100 دارم ولی وقتی فیلم سه بعدی با کیفیت بالا و یا فیلم فول اچ دی میزارم میگه فرمت صدا پشتیبانی نیست و صدا نداره فرمت صدا همdst hd است چیکار کنم آیا با آپدیت آن درست میشه و چگونه ال ای دی را اپدیت کنم در ضمن در منو تنظیمات سه بعدی نیز سه گزینه دوتصویر عمودی و افقی و تبیدیل دو بعدی به سه بعدی فعاله ولی دو گزینه بعدی فعال نیست چرا متشکرم از راهنماییتون

داداش صدای dts رو پشتیبانی نمی کنه یعنی کلا tv پشتیبانی نمی کنه.
اون دو گزینه رو شما فیلم هاشو پخش کن خودش فعال میشه هر وقت اون مدل فیلم گیر آوردی بزار توی دستگاهت بعدش 3d میشه من فقط میدونم بیشتر واسه ی عکس اون گزینه ایش که هی تکون میخوره استفاده میشه و البته بعضی از فیلم ها.
بیشتر فیلم ها همون پهلو به پهلو و بالا پایین هستند.
باید صدارو تغییر بدی و فیلم رو کانورت کنی باید یا دالبی باشه یا فمرت های دیگه راستی mp3 هم بالاتر از 320 پشتیبانی نمی کنه

mehdi speed 700
27-06-2012, 19:01
من فقط جواب سوال اولت را می دونم بله فایل srt رو ساپورت می کنه ولی sub رو نه .خودم تست کردم

دانگل وای فای رو باید از نمایندگیش بخرین.
دوستان یک سری سوال هایی میپرسین که واقعا خیلی ضایعس آخه معلومه دانگل رو از کجا میخرن شما اول یک کاری رو امتحان کنید وقتی کار نداد بعد بیاید انجا بپرسید

mehdi speed 700
27-06-2012, 19:04
نه گارانتی نداره ولی یک چیزیکه هست اینه که روش نوشته ساخت کره و فک کنم دستگاههای گلدیران برا سیرجان باشه البته قیمت فوق با احتساب سه حلقه فیلم 3d ( جام جهانی - الیس در سرزمین عجایب -و یک فیلم دیگه) و کابل hdmi است.
اگه پیه بعضی چیزها را به تنت بمالی انوقت می تونی از بانه جنسای خوب با اختلاف قیمت بگیری

داداش محصولات اخل ایران هم فقط مونتاژش ایرانه و کیفیت همون کره رو داره چون همش با دستگاه مونتاژ میشه.
از بانه خریدن با این همه جوایز و گارانتی اشتباهه چون اطمینانی به جنسش نیست.اگه حالا جایزه و اینا نمیزاشتن همون جنس توی بازار داخل گیر نمیومد بعد آدم میرفت بانه میخرید ولی حالا که قطعات همون قطعات کره هست ولی فقط توی ایران مونتاژ میشه هیچ فرقی نداره

8ertebat
27-06-2012, 20:00
واقعا؟؟؟!!!!
گارانتی که نداره نه؟
نه گارانتی نداره ولی یک چیزیکه هست اینه که روش نوشته ساخت کره و فک کنم دستگاههای گلدیران برا سیرجان باشه

8ertebat
27-06-2012, 20:09
داداش محصولات اخل ایران هم فقط مونتاژش ایرانه و کیفیت همون کره رو داره چون همش با دستگاه مونتاژ میشه.
از بانه خریدن با این همه جوایز و گارانتی اشتباهه چون اطمینانی به جنسش نیست.اگه حالا جایزه و اینا نمیزاشتن همون جنس توی بازار داخل گیر نمیومد بعد آدم میرفت بانه میخرید ولی حالا که قطعات همون قطعات کره هست ولی فقط توی ایران مونتاژ میشه هیچ فرقی نداره
اونوقت شما چرا اینقد عصبانی تشریف دارید.داداش. شما از همون شهر خودتان خریداری کنید و این جور محکم نگید که فلان کار اشتباهه. من مراحل مونتاژ هیچکدوم رو ندیدم یک دستگاه گرفتم شرح ماوقع را در پاسخ یک نفر دیگه دادم اونقت شما یک تنه به قاضی می رید .آقا جان ما تسلیمیم .ولی رو کارتن این دستگاه نوشته made in korea و گارانتی یک شرکت عراقی تو اربیل هم داره .

betta007
28-06-2012, 22:18
دوستان اگه در مورد ال ای دی سامسونگ 40D6940 اطلاعاتی دارن بیان بگن...
بین این مدل با مدل 42lw 57000 موندم کدوم رو بخرم...:9:

8ertebat
28-06-2012, 23:00
من که عمرا به ماست خودم ترش بگم برو 42 ال جی رو بگیر بیا همه چی پنل را بهت بگم برو با تلویزیونت حال کن باور کن مقایسه کردم این 42 ال جی سرتر از 40 پاناسونیک 2.5 میلیونییه

betta007
28-06-2012, 23:18
من که عمرا به ماست خودم ترش بگم برو 42 ال جی رو بگیر بیا همه چی پنل را بهت بگم برو با تلویزیونت حال کن باور کن مقایسه کردم این 42 ال جی سرتر از 40 پاناسونیک 2.5 میلیونییه
سلام دوست عزیز
ببین من توی خریدهام خیلی حساسم...آخه من یه کارمند هستم و بخاطر همین هم بایستی دقتمو بالا ببرم.البته اون برند که گفتم سامسونگه و قیمتش هم 2میلیونه
اما این پنل که میگی دقیقا چیه؟!:46:

New-P30world
29-06-2012, 02:06

در خرید LG LW57000 شک نکن دوست عزیز.. :20:

m2r164
29-06-2012, 06:28
سلام به همه
آقایان من بعد از ماه ها تحقیق و تفحص با لاخره تصمیم گرفتم این تی وی رو بخرم
علت:
1- قیمت 47lw5700 دیروز 2300 تومن بود بدون هدایا فقط عینک داره کنترل جادویی رو مطمین نیستم
2- از مدل های 2012 حداقل 1000000 ارزونتر هست
3- نسبت به سام و سایر تی وی ها به خاطر پسیو بودنش بهتره
4- اسمارت هست (بدرد من زیاد نخواهد خورد)
5 - سه بعدی هست و در این رنج فکر کنم گزینه خوبی هست

سوال های من:
1- آیا بدرد گیم میخوره ؟؟؟ شنیدم تاخیر داره 0.2 ثانیه و میگن اذیت میکنه لطفا کسی که امتحان کرده جواب بده
2- آیا از کیفیت دو بعدیش راضی هستین؟؟؟ ( کانال آنالوگ- کانال دیجیتال با تیونر خودش - کانال های ما ه و اره - ورودی دی وی دی) هر کدام رو جدا جواب بدین
3- این تاخیر در تصاویر که می گن چقدر آدم رو اذیت میکنه؟؟
4- دوستانی که مدت زیادی هست این تی وی رو دارن واقعا ازش راضی هستن؟؟؟ و اون رو توصیه میکنن؟؟ اگر نه چه مدلی رو پیشنهاد میدن؟؟
5- از اسمارت بودنش چقدر استفاده کردین؟؟؟ آیا بدرد می خورد یا فانتزی هست؟؟؟
در ضمن اگر دوستان مدل های تی وی های دیگر رو توصیه می کنن باز هم بکن ممنون میشم.
دوستان لصفا با دقت به سوالات جواب بدن تا مرجعی باشه برای همه ( با تشکر فراوان)
در ضمن میخوام بدونم آیا در مصارف روز مره ( تصاویر دو بعدی و گیم (دو بعدی و سه بعدی ) ایت تی وی جواب می ده؟؟؟؟
یا اینکه ارزش داره آدم بیشتر هزینه کنه؟؟؟ و این تی وی جدید های 2012 رو بخره؟؟ یعنی فردا پشیمون نشم که چرا زیاد هزینه نکردم و به ره رو اعصاب فکر میکنم منظورم رو درک می کنین

siavash444
29-06-2012, 09:25
سلام به همه
آقایان من بعد از ماه ها تحقیق و تفحص با لاخره تصمیم گرفتم این تی وی رو بخرم
علت:
1- قیمت 47lw5700 دیروز 2300 تومن بود بدون هدایا فقط عینک داره کنترل جادویی رو مطمین نیستم
2- از مدل های 2012 حداقل 1000000 ارزونتر هست
3- نسبت به سام و سایر تی وی ها به خاطر پسیو بودنش بهتره
4- اسمارت هست (بدرد من زیاد نخواهد خورد)
5 - سه بعدی هست و در این رنج فکر کنم گزینه خوبی هست

سوال های من:
1- آیا بدرد گیم میخوره ؟؟؟ شنیدم تاخیر داره 0.2 ثانیه و میگن اذیت میکنه لطفا کسی که امتحان کرده جواب بده
2- آیا از کیفیت دو بعدیش راضی هستین؟؟؟ ( کانال آنالوگ- کانال دیجیتال با تیونر خودش - کانال های ما ه و اره - ورودی دی وی دی) هر کدام رو جدا جواب بدین
3- این تاخیر در تصاویر که می گن چقدر آدم رو اذیت میکنه؟؟
4- دوستانی که مدت زیادی هست این تی وی رو دارن واقعا ازش راضی هستن؟؟؟ و اون رو توصیه میکنن؟؟ اگر نه چه مدلی رو پیشنهاد میدن؟؟
5- از اسمارت بودنش چقدر استفاده کردین؟؟؟ آیا بدرد می خورد یا فانتزی هست؟؟؟
در ضمن اگر دوستان مدل های تی وی های دیگر رو توصیه می کنن باز هم بکن ممنون میشم.
دوستان لصفا با دقت به سوالات جواب بدن تا مرجعی باشه برای همه ( با تشکر فراوان)
در ضمن میخوام بدونم آیا در مصارف روز مره ( تصاویر دو بعدی و گیم (دو بعدی و سه بعدی ) ایت تی وی جواب می ده؟؟؟؟
یا اینکه ارزش داره آدم بیشتر هزینه کنه؟؟؟ و این تی وی جدید های 2012 رو بخره؟؟ یعنی فردا پشیمون نشم که چرا زیاد هزینه نکردم و به ره رو اعصاب فکر میکنم منظورم رو درک می کنین
در تصاویر دو بعدی وقتی صحنه باز است مثل بازی فوتبال یه سری خطوط هاله ای عمودی دیده میشه که به شدت اعصاب خورد کنه ظاهرا این مشکل تمام تلویزیون های 2011 ال جی تو یکی از این تاپیک ها در موردش صحبت شد به نظرم موتور پردازش ضعیفی داره توی فیلم هایی که پخش میشه یه مقدار افت فریم تو بعضی صحنه ها دیده میشه تو بقیه موارد من مشکل خاصی ندیدم از نظر سه بعدی بهترین انتخاب ال جی و قیمت مناسبیم داره ولی جا داره بازم تحقیق کنی

betta007
29-06-2012, 09:40
مدل های 2012 ال جی چطورن؟
کسی امتحان نکرده؟

Sorena_777
29-06-2012, 11:10
دوستان بنده LW9500 دارم و الان مشکل یبرام پیش اومده که واضعا تو ذوقم زده خرید هچین تی وی
مشکل اینکه تصاویر کشیده میشه و بالای تمام کانال ها میزنه 50 هرتز
فوتبال که میخوام نیگا کنم توپ کلا محو میشهو بازیکنا کش میان
هیچ جایی هم ندیدم واسه اینکه از 50 هرتز ببرمش به 400 که مخشصه تی وی هست

8ertebat
29-06-2012, 16:51
سلام دوست عزیز
ببین من توی خریدهام خیلی حساسم...آخه من یه کارمند هستم و بخاطر همین هم بایستی دقتمو بالا ببرم.البته اون برند که گفتم سامسونگه و قیمتش هم 2میلیونه
اما این پنل که میگی دقیقا چیه؟!:46:
سلام عزیز من هم کارمندم تو خرید هر دستگاه برقی من اینو لحاظ می کنم که ما دستگاه کامل نداریم و متناسب با پولی که پرداخت می کنیم دستگاهی با معایب و مزایای مخصوص به خودش را خریداری می کنیم حالا چون من lw42 5700 الجی را دارم با یک سری معایب اش می سازم و از یک سری مزایایش استفاده می کنم و پول پرداختی هم دیگه پر.منظور از پنل هم همون lw 5700 42 است.
مثال می زنم این دستگاه اکثر فرمت های تصویری را با زیرنویس کامل از یو اس بی ساپورت می کند بدون نیاز به هیچ دستگاهی.در حالی که پاناسونیک 2.5 میلیونی همون کار را نمی کند.شما حالا اینو داشته باش که پاناسونیک با 600 مگاهرتز در برابر صحنه های سریع کارایی خوبی دارد ولی دستگاه من با 100 مگا هرتز در مقابل همان صحنه ها خیلی ضعیفه . شما سر جمع اینو هم اضاف کن من 1 تومن ارزون تر گرفتم و برای من کارمند یک میلیون هم پول زیادیه.

VAHID
29-06-2012, 17:14
در تصاویر دو بعدی وقتی صحنه باز است مثل بازی فوتبال یه سری خطوط هاله ای عمودی دیده میشه که به شدت اعصاب خورد کنه ظاهرا این مشکل تمام تلویزیون های 2011 ال جی تو یکی از این تاپیک ها در موردش صحبت شد به نظرم موتور پردازش ضعیفی داره توی فیلم هایی که پخش میشه یه مقدار افت فریم تو بعضی صحنه ها دیده میشه تو بقیه موارد من مشکل خاصی ندیدم از نظر سه بعدی بهترین انتخاب ال جی و قیمت مناسبیم داره ولی جا داره بازم تحقیق کنی

یعنی هیچ راه حلی نداره ؟چقدر معلوم داره؟بستگی به تنظیمات نداره؟؟

tesla3
29-06-2012, 17:29
یک نقد خوب و متفاوت از همین تلویزیون های جدید ال جی رو اینجا خوندم. بد نیست شما هم یک نگاهی بیاندازید:

rezakid
29-06-2012, 20:04
سلام بر همه دوستان.این ال ای دی مدل 65100 خروجی نداره؟ میخواستم فیش پیناکل کامپیترمو بزنم به خروجیش برا ضبط برنامه چیزی بعنوان خروجی پیدانکردم .کسی از دوستان چیزی میدونه؟ مرسی

New-P30world
29-06-2012, 22:44

من که LW57000 رو خط زدم!! 2،300 بدم بعد مثلا موقع فوتبال حرصم بده!!؟؟ :41:

شاید 65100 بشه 2،500 شاید.. :45:

بدبختی گیر کردیمااا یه چی بگیریم خلاص شیم ازین وضع.. :24:

test14
30-06-2012, 08:04

اين مشكلي كه دوستان ميگن مربوط به كانالهاي تلويزيونه ملي هست كه كيفيتش رو sd گير كرده و 4:3 هستش ، شما هر تلويزيوني بگيري چون نسبتش 16:9 هست و full hd تصويري كه از تلويزين ايران ميگيري توش كش مياد! پس به برند يا مدل تلويزيون ربطي نداره يه راه حل داره اينكه دستي از تنظيمات تلويزيون نسبت رو به 4:3 تغيير بدي موقع فوتبال ديدن كه زياد توصيه نميشه چون به پيكسل ها صدمه ميزنه تو بلند مدت

Sorena_777
30-06-2012, 09:22
دوستان بنده LW9500 دارم و الان مشکل یبرام پیش اومده که واضعا تو ذوقم زده خرید هچین تی وی

VAHID
30-06-2012, 16:43

بستگی به خودت داره ولی با این قیمت 65100 هم گزینه ی مناسبی هست

siavash444
01-07-2012, 09:37
نه متاسفانه هیچ راه حلی نداره البته اینم بگم که بقیه تلویزیون های 2011 الجی(65100 9800 و...)هم این مشکل (یعنی خطوط هاله ای از بالا به پایین تصویر ربطی به میزان هرتز و اینام نداره هرتز مال صحنه های سریع که تصویر سایه میندازه) رو دارن 2012 رو نمیدونم من حتی تلویزیون 6920 سامسونگم دیدم ولی این مشکل خیلی خیلی توش کمتر بود باید با دقت زیاد میدیدیش ولی تو الجی بدجوری تو چشمه من خودم بیشترین استفادم از تلویزیون دیدن فوتباله که بد جور خورد تو ذوقم یه توصیه هم دارم به دوستانی که جدیدا تلویزیون می خرن به نظر من smart بودن یه چیز واقعا چرند 4 تا اپلیکیشن بی مزه اصلا ارزش پول دادن نداره بیخودی اسیر تبلیغات نشین ولی ساپورت فرمت های مختلف مزیت خیلی خوبیه ولی از همه بالاتر کیفیت تصویر تو تصاویر دو بعدیه اون باید خوب باشه بقیه یه راه حلی داره

betta007
01-07-2012, 10:42
ای بابا :42:
دیگه کاملا گیج دارم میشم.اما خب واقعا یه سیستمی که تمامی امکاناتو داشته باشه و بی عیب و نقص هم باشه واقعا نداریم.......در مورد سری های lm کسی اطلاعاتی داره ؟
سری های lv زیر نویس و ساپورت فرمتاش چطوره؟

m2r164
01-07-2012, 10:53
من هم موندم به خدا حق داری
من خودم تصمیم گرفتم 5700 بخرم اما اونقدر نقد منفی در مورد هاله و نمی دونم دیدم که کم کمک دارم پشیمون میشم بخرمش.
اگه کسی از این سری های 2012 خریده خبر بده ببینیم چی شد؟؟؟
بهتر شده ؟؟؟
اگه بهتر شده باشه حالا یک فکری به خریدش میکنیم

betta007
01-07-2012, 10:53
به دوستانی که جدیدا تلویزیون می خرن به نظر من smart بودن یه چیز واقعا چرند 4 تا اپلیکیشن بی مزه اصلا ارزش پول دادن نداره بیخودی اسیر تبلیغات نشین ولی ساپورت فرمت های مختلف مزیت خیلی خوبیه ولی از همه بالاتر کیفیت تصویر تو تصاویر دو بعدیه اون باید خوب باشه بقیه یه راه حلی داره
اگه یه مورد خوب سراغ داری یاعلی...معرفی کن.
منتظریم داداش
این فروشنده ها کلا خیلی دیگه پیاز داغشو زیاد میکنن.....خیلی نمیشه به حرفشون اعتماد کرد

ali6687
01-07-2012, 12:21
سلام
دوستان همرده مدل 65100 در سری های 2012 چه مدلی هست؟
آیا تو ایران اومده؟
لطفا حدود قیمت رو هم بفرمایید
با تشکر

m2r164
01-07-2012, 12:25
lفکر می کنم مدل 66100 یا 67100 در این نزدیکی های مدل 65100 باشه و قیمتشون هم در سایز 47 3300000 هست

m2r164
01-07-2012, 12:29
مشخصات کاملتر رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونی اینجا ببینی برای قیمت دیدن و مدل دیدن بد نیست

New-P30world
01-07-2012, 14:48
نه متاسفانه هیچ راه حلی نداره البته اینم بگم که بقیه تلویزیون های 2011 الجی(65100 9800 و...)هم این مشکل (یعنی خطوط هاله ای از بالا به پایین تصویر ربطی به میزان هرتز و اینام نداره هرتز مال صحنه های سریع که تصویر سایه میندازه) رو دارن 2012 رو نمیدونم من حتی تلویزیون 6920 سامسونگم دیدم ولی این مشکل خیلی خیلی توش کمتر بود باید با دقت زیاد میدیدیش ولی تو الجی بدجوری تو چشمه من خودم بیشترین استفادم از تلویزیون دیدن فوتباله که بد جور خورد تو ذوقم

دوست عزیز شما چجوری همه این مدل هارو تست زدید بخصوص موقع پخش فوتبال..!!؟؟؟ :44:

خدائیش کمی پیاز داغ رو زیاد کردی دیگه نگو نه.. بیشتر منظورت این بود که سامسونگ خوب است!

فک کنم تو تاپیک LW57000 من خودم پرسیده بودم که آیا همه دوستان موقع فوتبال مشکل دارن، که خیلی ها گفتن ما که هیــــچ مشکلی نداریم!

من الان بیشتر از نظر هزینه با ال جی مشکل پیدا کردم و الا از نظر سه بعدی فقط ال جی و در دو بعدی هم تا این حد که شما میگی نیست.. :5:

die my darling
01-07-2012, 15:26
این ال ای دیا بیشترشون egde هستن واسه همین مشکل یه نواخت نبودن نور تو همشون کم و زیاد هست.

New-P30world
01-07-2012, 15:35
هیچ تی وی بدون عیب و ایراد نیست، :13:

تو تاپیک اختصاصی دوستان از مشکلات و... گفتن ولی به تعدا محدود مشکلات ناجوری داشتن.. حالا معلوم نیست بین اون همه

که این مدل رو دارن، شبکه های داخلی نیگا میکنن یا اون ور آبی، که فقط چند نفر گفتن تو دو بعدی مشکل دارن.. :23:

و برخی از پست هایی که دوستان این مدل رو دارن و راضی هستند، میتونید بهشون پ.خ بدید.. :46:

:19:

VAHID
01-07-2012, 16:24
دوست عزیز شما چجوری همه این مدل هارو تست زدید بخصوص موقع پخش فوتبال..!!؟؟؟ :44:

خدائیش کمی پیاز داغ رو زیاد کردی دیگه نگو نه.. بیشتر منظورت این بود که سامسونگ خوب است!

فک کنم تو تاپیک LW57000 من خودم پرسیده بودم که آیا همه دوستان موقع فوتبال مشکل دارن، که خیلی ها گفتن ما که هیــــچ مشکلی نداریم!

من الان بیشتر از نظر هزینه با ال جی مشکل پیدا کردم و الا از نظر سه بعدی فقط ال جی و در دو بعدی هم تا این حد که شما میگی نیست.. :5:

والا من دیروز یه 65100 از نمایندگی گرفتم از نظر 2d و 3d واقعا عالیه هیچ عیبی نداره بعضی ها میگن پسیو خوب نیست
نه اصلا اینطور نیست من خودم کلیپ های 3d رو امتحان کردم که واقعا عالی بودن سه بعدی بستگی به فیلمش داره
مثلا یه قسمتی از فیلم یوگی خرسه بود که خیلی خفن بود از فاصله 3 متری تا 2 متر سه بعدیش بیرون میزد

فقط یه سوال مثلا یه فایل با حجم بالا که فرمت صداش dts هست رو چه جوری به فرمت صدای دیگه ای تبدیلش کنیم؟؟؟

m2r164
01-07-2012, 16:25
من خودم در تابیک lw5700 d یک سوال کلی و کامل مطرح کردم اما کسی از دوستان زحمت جواب رو نکشیده تا بحال
اگه کسی به سوال هام کامل جواب بده میشه تصمیم گرفت 5700 رو بخرم یا نه
حقیقتاش من فقط یه 5700 فکر می کنم و اون هم 47 اینچش اگه نشه بخرمش ( یعنی زیاد ازش تعریف نشنوم) به احتمال زیاد از 2012 یک مدل انتخاب می کنم .
برای من جالب هست که در این تاپیک آیا کسی واقعا این 2012 رو نخریده ؟؟ تست نکرده؟؟ با 2011 مقایسه نکرده؟؟

New-P30world
01-07-2012, 16:45
والا من دیروز یه 65100 از نمایندگی گرفتم از نظر 2d و 3d واقعا عالیه هیچ عیبی نداره بعضی ها میگن پسیو خوب نیست
نه اصلا اینطور نیست من خودم کلیپ های 3d رو امتحان کردم که واقعا عالی بودن سه بعدی بستگی به فیلمش داره
مثلا یه قسمتی از فیلم یوگی خرسه بود که خیلی خفن بود از فاصله 3 متری تا 2 متر سه بعدیش بیرون میزد

فقط یه سوال مثلا یه فایل با حجم بالا که فرمت صداش dts هست رو چه جوری به فرمت صدای دیگه ای تبدیلش کنیم؟؟؟

مبارک باشه دوست عزیز، احسنت بر تو که تونسنتی تصمیم نهایی رو بگیری و رفتی بخریش.. :12:

چند اینچ و به چه قیمتی و متعلقاتش! چی چی بود ؟؟ :8:
حالا با نمایش شبکه های دیجیتال وطنی هـیــــــــــــــچ مشکلی نداره ؟؟ بخصوص موقع فـوتـبــــــــال...؟؟ :9:

ممنون |

New-P30world
01-07-2012, 16:51
من خودم در تابیک lw5700 d یک سوال کلی و کامل مطرح کردم اما کسی از دوستان زحمت جواب رو نکشیده تا بحال
اگه کسی به سوال هام کامل جواب بده میشه تصمیم گرفت 5700 رو بخرم یا نه
حقیقتاش من فقط یه 5700 فکر می کنم و اون هم 47 اینچش اگه نشه بخرمش ( یعنی زیاد ازش تعریف نشنوم) به احتمال زیاد از 2012 یک مدل انتخاب می کنم .
برای من جالب هست که در این تاپیک آیا کسی واقعا این 2012 رو نخریده ؟؟ تست نکرده؟؟ با 2011 مقایسه نکرده؟؟

چی بگم والا شاید ماهم شترمون!! از پل گذشت دیگه به این تاپیک سر نزنیم!! :44:

"47 57000 رو تو یه سایتی دیدم 2،300 که اگه همین حدود باشه ارزش خرید داره.. :8:

و همینطور "47 65100 اگه باشه یا بشه! 2،500 من میخرمش! :12:

معادلشون که 66100 و 67100 باشن "47 خیلی قیمتشون بالاست، "42 هم که... چی بگم والا..!! :9:

m2r164
01-07-2012, 17:00
65100 قیمتش 2700 هست به همین خاطر آدم یک 2012 میخره سینمای خانوادگیش رو نمیخره 350 ازش کم می کنن میشه 2900 به خاطر 200 تومن ارزش داره آدم 2012 بگیره
در ضمن من از یک نمایندگی پرسیدم 5700 در هنگام فوتبال مشکل داره یارو گفت آره و جدید ها ندارن ( من دروغگوی طرفم) نمی دونم راست گفت یا ما رو پیچوند

m2r164
01-07-2012, 17:06

مبارک باشه به سلامتی
2700 خریدی درسته؟؟؟( در 47 اینچ)
ازت خواهشی که دارم اینه که در شرایط مختلف تستش کنی و به ما بگی
برای فیلم های سریع یا گیم های سریع در حالت دو بعدی
برای پخش فوتبال ( از کانال آنالوگ یا دیجیتال یا از ماه واره )
حقیقتش smart بودن بنظر من بدرد نمی خوره
فقط کیفیت تصویر و سه بعدی و جوابگوی سریع

در ضمن می خوام بدونم چطور به جمع بندی رسیدی که 6500 رو بخری؟؟؟
آخه آگه 200 می ذاشتی روش 66100 از 2012 ها میخریدی ( در 47 اینچ)
می خوام در صورت امکان کامل توضیح بدی

betta007
01-07-2012, 17:37

سلام دوست خوب..
میگم که از نظر عملی این 65100 که گرفتی با 57000 چه تفاوتی داره؟ البته توی مشخصاتش که نوشته کنتراست و قابلیت انطباقش از 57000 بیشتره اما من میخوام بدونم ارزش داره که برای این دو ویژگی بخوام بجای 57000 ، یک 65100 بگیرم؟ممنون
خواهشن سایر دوستان هم نظر بدن

Sorena_777
02-07-2012, 07:57
ای بابا کسی از دوستان نیست که واسه مشکل من راه حلی پیدا بکنه؟
بنده LW9500 دارم و الان مشکلی برام پیش اومده که واضعا تو ذوقم زده خرید هچین تی وی
فوتبال که میخوام نیگا کنم توپ کلا محو میشه و بازیکنا کش میان
...............
من به اخرین ورزن هم اپش کردم ولی هنوز همون مشکلات رو داره
بایستی چیکار بکنم؟

siavash444
02-07-2012, 09:31
تبلیغات واسه سامسونگ چیه؟؟!! من هرچی دیدم و تجربه دارمو گفتم از 57000 درمورد منبع تصویر هم من یه فیلم فوتبال 1080p رو ریختم توش نگاه کردم این مشکلو داشت با hdmi از روی لپ تاپ pes رو اجرا کردم بازم همون خطوط رو دیدم تو یه تاپیک نه من چند نفر که هر کدوم یه مدل الجی داشتن این مشکلو داشتن
اما در مورد بقیه تصاویر دو بعدی یعنی توی فیلم ها یا کانال های داخلی خودمون کیفیت تصویر با تنظیم مناسب کیفیت قابل قبولی داره از نظر فرکانس تصویر که 100 هرتزه اینم بگم در واقع فرکانس تصویر 57000 50hz و فرکانس انطباقیش 100hz ولی تو استفاده های معمولی اصلا هیچ مشکلی تو تصویر وجود نداره و تصاویر وضوح خوبی داره در هر صورت هرچی پول بدی همون قدر باید انتظار داشته باشی از تلویزیونت تو این رنج قیمت یه انتخاب مناسب
اینجا شاید جاش نباشه ولی وقتی 57000 رو گرفتن تو جشنواره یه سینما خانگی 860hts رو هم گرفتم که بنظرم واقعا مزخرفه شاید صداش بلند باشه ولی کیفیت نداره دو ستانی که دارن تلویزیون های داخل جشنواره رو میگیرن اگه سینمای خانگی رو میتونن پس بدن بجاش تخفیف بگیرن اصلا ارزش نداره

m2r164
02-07-2012, 09:48
تبلیغات واسه سامسونگ چیه؟؟!! من هرچی دیدم و تجربه دارمو گفتم از 57000 درمورد منبع تصویر هم من یه فیلم فوتبال 1080p رو ریختم توش نگاه کردم این مشکلو داشت با hdmi از روی لپ تاپ pes رو اجرا کردم بازم همون خطوط رو دیدم تو یه تاپیک نه من چند نفر که هر کدوم یه مدل الجی داشتن این مشکلو داشتن
اما در مورد بقیه تصاویر دو بعدی یعنی توی فیلم ها یا کانال های داخلی خودمون کیفیت تصویر با تنظیم مناسب کیفیت قابل قبولی داره از نظر فرکانس تصویر که 100 هرتزه اینم بگم در واقع فرکانس تصویر 57000 50hz و فرکانس انطباقیش 100hz ولی تو استفاده های معمولی اصلا هیچ مشکلی تو تصویر وجود نداره و تصاویر وضوح خوبی داره در هر صورت هرچی پول بدی همون قدر باید انتظار داشته باشی از تلویزیونت تو این رنج قیمت یه انتخاب مناسب
اینجا شاید جاش نباشه ولی وقتی 57000 رو گرفتن تو جشنواره یه سینما خانگی 860hts رو هم گرفتم که بنظرم واقعا مزخرفه شاید صداش بلند باشه ولی کیفیت نداره دو ستانی که دارن تلویزیون های داخل جشنواره رو میگیرن اگه سینمای خانگی رو میتونن پس بدن بجاش تخفیف بگیرن اصلا ارزش نداره

آقا اصلا که چیزی نمی دن 2300 تومن برای 47 اینچ 5700 همین

test14
02-07-2012, 10:14
بابا يه 4 تا تاپيك قبل رو بخونيد بعد بگيد چرا كسي تجربه از 2012 نميگه! من كه گفتم 58000 گرفتم از بانه تا حالا هم اين مشكلاتي كه دوستان ميگن هاله نور و اينا توش نديدم راضيم ازش به قول اون دوستمون هر چي پول بدي همونقد آش ميخوري ديگه! الان يا بايد بالاي 4 ميليون هزينه كني برا تلويزيون خيلي خوب ( hx929 سوني vt30 پناسونيك سري 8000 سامسونگ يا 9000 ال جي ) به نظر من كمتر از اين مدلها تفاوت زيادي با هم ندارن هر برندي يه تلويزيون خوب تو اين رنج داره 57000 ال جي خوب درومده تو سايته اي معتبر هم رتبه اش بد نيست ولي از من ميشنويد از شهرهاي مرزي ميتونيد با 40000 تومان بيشتر 58000 بگيريد كه مدل 2012 هست با تهرانم كلي اختلاف قيمت داره يا اگه اسمارت بخوايد كه واقعا چيز بي استفاده اي هستش 62100 بگيريد
سامسونگ 6960 و 6940 هم خوبه
از اون بهتر st30 پاناسونيك هست كه متاسفانه چون ديگه بانه نمياد من مجبور شدم انتخاب دومم كه ال جي بود بگيرم
سوني ex720 هم هست كه زياد جالب نيست در مقايسه با اينها
اين تجربه 4 ماه زيرو رو كردنه بازارو اينترنت بود براي انتخاب تلويزيون بقيشو ديگه خود دانيد...

m2r164
02-07-2012, 12:03
بابا يه 4 تا تاپيك قبل رو بخونيد بعد بگيد چرا كسي تجربه از 2012 نميگه! من كه گفتم 58000 گرفتم از بانه تا حالا هم اين مشكلاتي كه دوستان ميگن هاله نور و اينا توش نديدم راضيم ازش به قول اون دوستمون هر چي پول بدي همونقد آش ميخوري ديگه! الان يا بايد بالاي 4 ميليون هزينه كني برا تلويزيون خيلي خوب ( hx929 سوني vt30 پناسونيك سري 8000 سامسونگ يا 9000 ال جي ) به نظر من كمتر از اين مدلها تفاوت زيادي با هم ندارن هر برندي يه تلويزيون خوب تو اين رنج داره 57000 ال جي خوب درومده تو سايته اي معتبر هم رتبه اش بد نيست ولي از من ميشنويد از شهرهاي مرزي ميتونيد با 40000 تومان بيشتر 58000 بگيريد كه مدل 2012 هست با تهرانم كلي اختلاف قيمت داره يا اگه اسمارت بخوايد كه واقعا چيز بي استفاده اي هستش 62100 بگيريد
سامسونگ 6960 و 6940 هم خوبه
از اون بهتر st30 پاناسونيك هست كه متاسفانه چون ديگه بانه نمياد من مجبور شدم انتخاب دومم كه ال جي بود بگيرم
سوني ex720 هم هست كه زياد جالب نيست در مقايسه با اينها
اين تجربه 4 ماه زيرو رو كردنه بازارو اينترنت بود براي انتخاب تلويزيون بقيشو ديگه خود دانيد...

با سلام
منظور من این تی وی های جدید 2012 که از 66100 شروع میشن و تا 9600
منظور من این ها هست
5800 رو دیدم در بازار در نمایندگی ها 47 اینجش 2500 هست
حالا اگه خوبه دیگه چه بهتر
اما اگه باز هم در صورتی که در فوتبال یا صحنه های سریع اشکالی دیدی خبر بدی ممنون میشیم

VAHID
02-07-2012, 17:05
مبارک باشه دوست عزیز، احسنت بر تو که تونسنتی تصمیم نهایی رو بگیری و رفتی بخریش.. :12:

چند اینچ و به چه قیمتی و متعلقاتش! چی چی بود ؟؟ :8:
حالا با نمایش شبکه های دیجیتال وطنی هـیــــــــــــــچ مشکلی نداره ؟؟ بخصوص موقع فـوتـبــــــــال...؟؟ :9:

ممنون |

ممنون دوست عزیز

من مدل 47 اینچ رو از نمایندگی به قیمت 2.719.000 گرفتم داخلشم 7 تا عینک سه بعدی+فیلم+کنترل جادوییش بود

چون گیرنده دیجیتال داره راحت کمتر از 30 ثانیه همه ی شبکه ها رو پیدا کرد کیفیت شبکه ها هم در حد مطلوبی هست
از اون چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود....کیفیت دو بعدیش هم واقعا عالیه
دیشب من فوتبال فینال اروپا رو نگاه میکردم هیچ مشکلی از اونی که دوستان میگفتن مثل هاله ی عمودی هست رو من ندیدم
و هیچ مشکلی تو بخش تصاویر فوتبال نداشت..

VAHID
02-07-2012, 17:18
مبارک باشه به سلامتی
2700 خریدی درسته؟؟؟( در 47 اینچ)
ازت خواهشی که دارم اینه که در شرایط مختلف تستش کنی و به ما بگی
برای فیلم های سریع یا گیم های سریع در حالت دو بعدی
برای پخش فوتبال ( از کانال آنالوگ یا دیجیتال یا از ماه واره )
حقیقتش smart بودن بنظر من بدرد نمی خوره
فقط کیفیت تصویر و سه بعدی و جوابگوی سریع

در ضمن می خوام بدونم چطور به جمع بندی رسیدی که 6500 رو بخری؟؟؟
آخه آگه 200 می ذاشتی روش 66100 از 2012 ها میخریدی ( در 47 اینچ)
می خوام در صورت امکان کامل توضیح بدی

بله 2.719.000 والا تو فوتبال من مشکلی ندیدم و کیفیت شبکه های دیجیتالشم خوب بود
حالا اسمارت شاید زیاد بکار نیاد ولی بعضی مواقع بدرد میخوره از نظر دو بعدی عالی بود
من موندم بعضی ها میگن 2d نسبت به بقیه برند های دیگه پایینه اصلا همچین چیزی نبود
تو 3d بعدی که واقعا عالی بود والا از خریدش راضیم و هیچ مشکلی نداره خدا رو شکر
و همیچیزشم عالیه...کنسول ندارم تو بازی امتحانش کنم وگرنه این کارو میکردم

اولش میخواستم 66100 بگیرم اما 47 اینچو جایی ندیدم و 67100 بود 3.350.000
که دیدم واقعا زیاد و تو این اشفته بازار نمیشه صبر کرد دیدم حالا مدل 65100 چیزی کم
نداره از مدل های 2012 هم هرتزش بیشتره هم کنتراست و سه بعدیش
هم یکیه و یه سری امکانات مانند تنظیم عمق سه یعدی فقط نداره
تازه اونم نگاه کردم تو مدل های 2011 بود اما گزینش خاموش بود و
شاید برای دیدن فیلم روشن باشه...فقط تنها ایرادی میتونم ازش بگیرم اینه
که از صدای dts پشتیبانی نمیکنه ...

m2r164
02-07-2012, 17:58
ممنون دوست عزیز

من مدل 47 اینچ رو از نمایندگی به قیمت 2.719.000 گرفتم داخلشم 7 تا عینک سه بعدی+فیلم+کنترل جادوییش بود

چون گیرنده دیجیتال داره راحت کمتر از 30 ثانیه همه ی شبکه ها رو پیدا کرد کیفیت شبکه ها هم در حد مطلوبی هست
از اون چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود....کیفیت دو بعدیش هم واقعا عالیه
دیشب من فوتبال فینال اروپا رو نگاه میکردم هیچ مشکلی از اونی که دوستان میگفتن مثل هاله ی عمودی هست رو من ندیدم
و هیچ مشکلی تو بخش تصاویر فوتبال نداشت..

با احترام به خرید شما

اما نگفتی چرا برای 66100 یا 67100 هزینه نکردی فقط 200 تومن دیگه قرار بود هزینه کنی ( منهی سینما خانوادگی)
مزیت 2012 بقول خودت پشتیبانی از صدای dts و همچنین باریکی و بدون قاب بودن و همجنین dual play هست با عینک هاش همچنین شفافیت تصویر در عمل نه در کاغذ.

دلایل فنی رو بگو
حتی مالی رو هم بگو
ممنون می شم
اما یک چیز مهم اینکه بالاخره خیالت راحت شد و خریدت رو اجام دادی اگه ما هم بالاخره این کار رو انجام بدیم خیالمون راحت میشه

habib mahvare
02-07-2012, 18:23
ای بابا کسی از دوستان نیست که واسه مشکل من راه حلی پیدا بکنه؟
بنده LW9500 دارم و الان مشکلی برام پیش اومده که واضعا تو ذوقم زده خرید هچین تی وی
فوتبال که میخوام نیگا کنم توپ کلا محو میشه و بازیکنا کش میان
...............
من به اخرین ورزن هم اپش کردم ولی هنوز همون مشکلات رو داره
بایستی چیکار بکنم؟
6960 سامسونگ من هم همینجوره.فکر کنم از سی پی یو باشه.

VAHID
02-07-2012, 22:10
با احترام به خرید شما

اما نگفتی چرا برای 66100 یا 67100 هزینه نکردی فقط 200 تومن دیگه قرار بود هزینه کنی ( منهی سینما خانوادگی)
مزیت 2012 بقول خودت پشتیبانی از صدای dts و همچنین باریکی و بدون قاب بودن و همجنین dual play هست با عینک هاش همچنین شفافیت تصویر در عمل نه در کاغذ.

دلایل فنی رو بگو
حتی مالی رو هم بگو
ممنون می شم
اما یک چیز مهم اینکه بالاخره خیالت راحت شد و خریدت رو اجام دادی اگه ما هم بالاخره این کار رو انجام بدیم خیالمون راحت میشه

66100 که مدل 47 نبود 67100 هم 3.350.000 بود که با قیمت این تقریبا 700 هزار تومان اختلاف داره

صدای dts که با برنامه MKV2AC3 براحتی قابل حل شد و فیلم با حجم بالا رو در عرض چند دقیقه بدون افت کیفیت و حجم تبدیل میکنه

والا من اهل بازی کردن نیستم و روی tv هم مطعنا بازی نمیکنم و قابلیت dual play هم بکار من نمباد و بود یا نبودش فرقی نمیکنه

از لحاظ کیفیت هم من فرقی بین 67100 تا 65100 ندیدم و تصاویر هر دو بسیار خوب و شفاف بود......

بالاخره ادم زوردتر تصمیمشو بگیره بهتره منم گیچ شده بودم ولی انتخابمو کردم و راضیم...

New-P30world
02-07-2012, 22:29

|

خب دادا زودتر میگفتی که فیلم فوتبال بود و نه فوتبال پخش مستقیم و... :3:

حالا خدائیش :

شبکه های دیجیتال خودمون، البته و بخصوص موقع پخش فوتبال و کلاً صحنه های سریع! تصویر کش نمیاد و بی کیفیت نمیشه ؟؟؟؟؟

منم میخوام به همون اندازه که پول میدم آش و با جاش بخورم!! :20:

یعنی اگه مشکلات بالا رو نداره من بجای "47 65100 = 2،719 هزار تومن، برم "47 57000 = 2،299 هزار تومنی بگیرم و 400 جلو بیفتم!

تا آخر همین هفته دیگه باید از شر خرید تی وی خلاص بشم 57000 دار ها!! اطلاع رسانی! بفرمائید لطفاً... :42:

سپاس فراون :40: |

khetir
03-07-2012, 04:02
داداش من 5700 دارم 42 هست شبکه های دیجیتال خودمون را هنوز امتحان نکردم اما با م.ا.ه.و.ا.ر.ه. کانالهای اچ دی تصاویرشون خدایی بی عیب و نقصه و از کامپیوتر هم با kmplayer و همچنین با DLAN فیلم سه بعدی که ازش میبینم نتونستم ایراد ازش بگیرم,الان بیشتر از یک ساله که این تلویزیون را دارم و هیچ یک از مشکلاتی که شما قید کردین رو نداره و خود تی وی هم تقریبا تمام فرمتهای رایج فیلم را ساپورت میکنه که میتونی با فلش مموری یا اکسترنال فیلمهاتو باهاش ببینی و در ضمن زیرنویس فارسی هم ساپورت میکنه

m2r164
03-07-2012, 06:40
دوست من آیا با 5700 تابحال فوتبال و فیلم های سریع دیدی آیا این هاله عمودی که می گن رو دیدی؟؟؟

test14
03-07-2012, 08:09
با سلام
منظور من این تی وی های جدید 2012 که از 66100 شروع میشن و تا 9600
منظور من این ها هست
5800 رو دیدم در بازار در نمایندگی ها 47 اینجش 2500 هست
حالا اگه خوبه دیگه چه بهتر
اما اگه باز هم در صورتی که در فوتبال یا صحنه های سریع اشکالی دیدی خبر بدی ممنون میشیم

پسر خوب 5800 هم جزو مدلهاي 2012 هست مشخصاتش دقيقا مثل 62000 هست فقط اسمارت نيست

m2r164
03-07-2012, 08:23
پسر خوب 5800 هم جزو مدلهاي 2012 هست مشخصاتش دقيقا مثل 62000 هست فقط اسمارت نيست

lمنظور من این جدید های بدون قاب هست.
66100 تا 9600 ok???

khetir
03-07-2012, 12:48
سلام,آره تمام بازیهای فصل قبل بارسلونا و یورو 2012 را همه را فول اچ دی دیدم و هیچ هاله ای نداشته در مورد فیلمهای سریع هم به همین صورت.داداش من همچین مشکلی رو هیچ وقت با این تی وی نداشتم.

betta007
03-07-2012, 13:51
:9::45: اینقدر پس دل انداختم که فعلا نمیتونم 42 اینچ بگیرم...
دوستان در مورد 32LM58000 نظرشون چیه؟

راستی یه سوال دیگه..
اونایی که اسمارت هستن قاعدتا باید از طریق اینترنت بروز بشن
حالا...
یعنی اونایی که اسمارت نیستن رو نمیشه بروز کرد؟مثل همین مدلی که در بالا نوشتم یا کلا اونایی که سه بعدی دارن اما اسمارت نیستن رو میگم!!!!!!!!!!!!!!!!!

New-P30world
03-07-2012, 13:56
داداش من 5700 دارم 42 هست شبکه های دیجیتال خودمون را هنوز امتحان نکردم اما با م.ا.ه.و.ا.ر.ه. کانالهای اچ دی تصاویرشون خدایی بی عیب و نقصه و از کامپیوتر هم با kmplayer و همچنین با DLAN فیلم سه بعدی که ازش میبینم نتونستم ایراد ازش بگیرم,الان بیشتر از یک ساله که این تلویزیون را دارم و هیچ یک از مشکلاتی که شما قید کردین رو نداره و خود تی وی هم تقریبا تمام فرمتهای رایج فیلم را ساپورت میکنه که میتونی با فلش مموری یا اکسترنال فیلمهاتو باهاش ببینی و در ضمن زیرنویس فارسی هم ساپورت میکنه

سلام,آره تمام بازیهای فصل قبل بارسلونا و یورو 2012 را همه را فول اچ دی دیدم و هیچ هاله ای نداشته در مورد فیلمهای سریع هم به همین صورت.داداش من همچین مشکلی رو هیچ وقت با این تی وی نداشتم.

|

ممنون بابت پاسخ و خداروشکر شما مشکلی نداشتی و مداری انشاا.. نداشته باشی باهاش.. :20:

ولی فوتبال !SD شبکه های خودمون رو ندیدی و الان این مهمه، چون اولویت شبکه های دیجیتال خودمون هست و بعد ماچواره! و...:19:

دوستانی که باهاش کل شبکه های دیجیتال خودمون و زیرو رو! کردن بیان بگن میخوایم بخریماااا.... :45:

|

New-P30world
03-07-2012, 14:00

|

خوبه، جز سری 2012 هستش، چه بدی داره ؟؟

حالا حداکثر چقدر میخوای هزینه کنی ؟؟ از مدل های 2011 چیزی چشت رو نگرفت ؟؟

|

m2r164
03-07-2012, 14:03

من 47 می خوام بخرم
شاید در این سایز ملت مشکل دارن ؟؟؟؟

betta007
03-07-2012, 14:09
|

خوبه، جز سری 2012 هستش، چه بدی داره ؟؟

حالا حداکثر چقدر میخوای هزینه کنی ؟؟ از مدل های 2011 چیزی چشت رو نگرفت ؟؟

|
راستش بدیش مربوط به اندازش هست.....
میخواستم 57000 بگیرم که اینطور که دوستان میگن هاله و از اینجور چیزا دچارش میشه البته برا فوتبال.....
راستی شما در مورد به روز شدن این اسمارت ها و عیر اسمارت ها چیزی میدونید؟ اونایی که اسمارت نیستن چجوری به روز میشن؟

New-P30world
03-07-2012, 14:24

راستی یه سوال دیگه..
اونایی که اسمارت هستن قاعدتا باید از طریق اینترنت بروز بشن
حالا...
یعنی اونایی که اسمارت نیستن رو نمیشه بروز کرد؟مثل همین مدلی که در بالا نوشتم یا کلا اونایی که سه بعدی دارن اما اسمارت نیستن رو میگم!!!!!!!!!!!!!!!!!

میخواستم 57000 بگیرم که اینطور که دوستان میگن هاله و از اینجور چیزا دچارش میشه البته برا فوتبال.....
راستی شما در مورد به روز شدن این اسمارت ها و عیر اسمارت ها چیزی میدونید؟ اونایی که اسمارت نیستن چجوری به روز میشن؟

|

نه از طریق usb هم آپدیت میشن..

منم با توجه به قیمت بالای مدل های 2012 و... انتخاب اولم 57000 هست،

و فقط منتظریم دوستان بیان و تجربه دیدن فوتبال از شبکه های داخلی خودمون رو بگن :9:

و اگه مشکل عجیبی نبود کمتر هزینه کنیم همین 57000 رو بگیریم.. :8:

|

betta007
03-07-2012, 14:36
|

نه از طریق usb هم آپدیت میشن..

منم با توجه به قیمت بالای مدل های 2012 و... انتخاب اولم 57000 هست،

و فقط منتظریم دوستان بیان و تجربه دیدن فوتبال از شبکه های داخلی خودمون رو بگن :9:

و اگه مشکل عجیبی نبود کمتر هزینه کنیم همین 57000 رو بگیریم.. :8:

|

شما 47 اینچ میخوای برداری؟

42lm58000 مگه 2012 نیست؟

من اگه پولم برسه حتما برمیدارم....راستش بنظر من اسمارت بودن تی وی ها فقط پول اضافی دور ریختنه...........تا وقتی کامپیوتر دارم اصلا نیازی به اسمارت تی وی ندارم...

اونجوری که دوستان گفتن ، مدل 58000 از نظر کیفیت تصویر خیلی از 57000 بهتره و یکی از تفاوتاش هم اسمارت نبودن 58000 هست...نظر شما چیه دوست عزیز؟

New-P30world
03-07-2012, 14:53
شما 47 اینچ میخوای برداری؟

42lm58000 مگه 2012 نیست؟

من اگه پولم برسه حتما برمیدارم....راستش بنظر من اسمارت بودن تی وی ها فقط پول اضافی دور ریختنه...........تا وقتی کامپیوتر دارم اصلا نیازی به اسمارت تی وی ندارم...

اونجوری که دوستان گفتن ، مدل 58000 از نظر کیفیت تصویر خیلی از 57000 بهتره و یکی از تفاوتاش هم اسمارت نبودن 58000 هست...نظر شما چیه دوست عزیز؟

|

حدود 200 هزار تومن بیشتر ( تو سایز 47 اینچ ) و فقط 200 هرتزه..

و فک نکنم به غیر از تنظیم عمق سه بعدی چیزه بسیار متمایزی نسبت به 57000 داشته باشه.. :23:

و نمی دونم چرا قاب بزرگ و متفاوتش (نسبت به مدل های 2011) 57000 به دلم نشسته!! :9:

در کل مسه من به اقتصاد! خانواده فک کنیم 57000 گزینه مطلوبی می باشد.. :6:

|

betta007
03-07-2012, 15:02
|

حدود 200 هزار تومن بیشتر ( تو سایز 47 اینچ ) و فقط 200 هرتزه..

و فک نکنم به غیر از تنظیم عمق سه بعدی چیزه بسیار متمایزی نسبت به 57000 داشته باشه.. :23:

و نمی دونم چرا قاب بزرگ و متفاوتش (نسبت به مدل های 2011) 57000 به دلم نشسته!! :9:

در کل مسه من به اقتصاد! خانواده فک کنیم 57000 گزینه مطلوبی می باشد.. :6:

|

یکی از دوستان در مورد دیدن فوتبال با 57000 گله داشتن که توی پست های قبل نوشته بودن...اما یکی دیگه در مورد 58000 توضیح داد که اصلا مشکلی نداشته باهاش...
حالا فقط مشکل این دو مدل سر فوتبال خودشو نشون میده؟

New-P30world
03-07-2012, 15:20
یکی از دوستان در مورد دیدن فوتبال با 57000 گله داشتن که توی پست های قبل نوشته بودن...اما یکی دیگه در مورد 58000 توضیح داد که اصلا مشکلی نداشته باهاش...
حالا فقط مشکل این دو مدل سر فوتبال خودشو نشون میده؟

|

کی، کدوم پست ؟؟

siavash444 بود که حتی تو تاپیک اختصاصی هم گله کرده بود..

ولی دیزور گفت که یه فیلم فوتبال! باهاش دیده و نه فوتبال شبکه دیجیتال خودمون!

تاپیک اختصاصی رو از اول و با حوصله مطالعه کردم هنوزم امیدم رو از دست ندادم! ولی تا لحظه خرید تحقیق رو ادامه میدم..

|

siavash444
03-07-2012, 18:18
در مورد این موضوع خطوط هاله ای قبلا هم صحبت شد در صفحه 239
98000 که از بهترین تلویزیون های 2011 الجی این مشکلو داره در ضمن تو تمام تصاویر باز چه تلویزیون دیجیتال چه بازی چه 1080p دیده میشه فقط منم این حرفو نزدم ولی خوب اگه وسواس به خرج ندین میتونین ازش صرفنظر کنین من فقط دارم تجربه شخصیم و میگم هیچ قصد و غرضیم ندارم دوست دارم با پولت بهترین انتخاب رو داشته باشی .
در ضمن همونطور که گفتم smart بودن واقعا یه چیز صرفا تبلیغاتی بله مثلا میتونی بدون ف ی ل ت ر شکن بری ف ی س بوک یا با مرورگر بری تو اینترنت یا بازی cut the rope بازی کنی ولی همه اینا ارزش پول دادن نداره با کامپیوتر خونه خیلی خیلی راحت تر میتونی این کارا رو بکنی .
اگه به این نتیجه رسیدی که اسمارت بودن چیز بیخودیه حتی میتونی به مدل lw45000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فکر کنی که تفاوتش با 57000 در رنگ قاب (تمام مشکی )و اسمارت نبودنشه

New-P30world
03-07-2012, 21:29
در مورد این موضوع خطوط هاله ای قبلا هم صحبت شد در صفحه 239
98000 که از بهترین تلویزیون های 2011 الجی این مشکلو داره در ضمن تو تمام تصاویر باز چه تلویزیون دیجیتال چه بازی چه 1080p دیده میشه فقط منم این حرفو نزدم ولی خوب اگه وسواس به خرج ندین میتونین ازش صرفنظر کنین من فقط دارم تجربه شخصیم و میگم هیچ قصد و غرضیم ندارم دوست دارم با پولت بهترین انتخاب رو داشته باشی .
در ضمن همونطور که گفتم smart بودن واقعا یه چیز صرفا تبلیغاتی بله مثلا میتونی بدون ف ی ل ت ر شکن بری ف ی س بوک یا با مرورگر بری تو اینترنت یا بازی cut the rope بازی کنی ولی همه اینا ارزش پول دادن نداره با کامپیوتر خونه خیلی خیلی راحت تر میتونی این کارا رو بکنی .
اگه به این نتیجه رسیدی که اسمارت بودن چیز بیخودیه حتی میتونی به مدل lw45000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فکر کنی که تفاوتش با 57000 در رنگ قاب (تمام مشکی )و اسمارت نبودنشه

|

عزیز میشه به زحمت بی افتی! و از تی وی موقع پخش شبکه های دیجیتال عکس بزاری.. :42:

الان که فوتبالی پخش نمیشه ولی اگه موقع پخش فوتبال بشه که بهتر..

ممنون :46:

|

test14
04-07-2012, 07:26

پشتشون يه جا داره براي نصب كابل lan از اون طريق به روز ميشن

test14
04-07-2012, 07:40
يه چيزي هم در مورد استاندارد فاصله تا تلويزيون بگم شايد به بعضي از دوستان كمك كنه تو انتخاب سايز البته اگه كسي پول اضافي داره هر چي بزرگتر بيتر...
فاصله استاندارد از تلويزيون برابر است با 5 تا 7 برابر اندازه قطر تلويزيون كه تو دفترچه بيشتر led ها هم نوشته شده يعني براي يه تلويزيون سايز 42 اينچ كه 107 سانتيمتر هست اگه همون 5 برابر رو هم فرض بگيريم ميشه 5/5 متر ! كه تو بيشتر خونه هاي امروزي مخصوصا تهران براي رعايت اين فاصله بايد بري از تو خونه همسايه تلويزيونتون رو ببينيد! پس اول ببينيد فاصله معمول كه با تلويزيون خواهيد داشت چقدره بعد پول اضافي هزينه كنيد اختلاف قيمت 42 اينچ با 47 يا 55 هم كه كم نيست ماشاءالله...

nima_baran_abi
04-07-2012, 14:45
دوستان عزیز من به هارد دارم که توش چند تا فیلم بلوری سه بعدی با فرمت iso هست.سینمای خانگی آپولو هم دارم و تلویزیون هم 47lw5700 هستش.راهی هست که سینمای خانگی فایل iso رو پخش کنه؟من با کامپیوتر از طریق کابل hdmi و power dvd 12 اینارو پخش میکنم اما سه بعدی نیست.کدوم حالت تبدیل به سه بعدی رو از منوی سه بعدی باید انتخاب کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

smhsh121
04-07-2012, 15:10
دوستان عزیز من به هارد دارم که توش چند تا فیلم بلوری سه بعدی با فرمت iso هست.سینمای خانگی آپولو هم دارم و تلویزیون هم 47lw5700 هستش.راهی هست که سینمای خانگی فایل iso رو پخش کنه؟من با کامپیوتر از طریق کابل hdmi و power dvd 12 اینارو پخش میکنم اما سه بعدی نیست.کدوم حالت تبدیل به سه بعدی رو از منوی سه بعدی باید انتخاب کنم؟

از طریق پی سی یا لپ تاب با برنامه Arcsoft TotalMedia Theatre 5 از طریق پورت HDMI می شه به شرطی که کارت گرافیکت از 3D پشتیبانی کنه و کابلت هم پهنای باندش بالا باشه مثلا ورژن 1.4

nima_baran_abi
05-07-2012, 11:20
از طریق پی سی یا لپ تاب با برنامه Arcsoft TotalMedia Theatre 5 از طریق پورت HDMI می شه به شرطی که کارت گرافیکت از 3D پشتیبانی کنه و کابلت هم پهنای باندش بالا باشه مثلا ورژن 1.4

یعنی اگر کارت گرافیک من 3d نباشه نمیشه؟سوال من اینه تلویزیون تو این حالت خودش اتوماتیک تصپیر رو به سه بعدی تبدیل میکنه یا دستی باید انجام بدیم؟

betta007
05-07-2012, 11:23
دوستان یه سوالی برام پیش اومده که البته شاید شاید جاش اینجا نباشه...
من هر جا که جستجو !! کردم نتونستم متوجه بشم که اصلا توی بازار بلوری درایو که بخوام به pc وصل کنم اصلا وجود داره یا نه......
اگه دوستان اطلاعی دارن یه راهنمایی کنن..
خلاصه میخوام به کامپیوترم بجای dvd drive یه blue ray drive داشته باشم که بتونم این کامپیوتر رو با چند تا بلندگو و ووفر یه سینمای خانگی راه بندازم (البته وصلش میکنم به یه 3D TV LG)که با یه تیر دو نشون بزنم...هم دستگاه بلوری رو برا سینمای خانگی و هم برا خود کامپیوتر داشته باشم..
ممنون دوستان....

smhsh121
05-07-2012, 11:47
یعنی اگر کارت گرافیک من 3d نباشه نمیشه؟سوال من اینه تلویزیون تو این حالت خودش اتوماتیک تصپیر رو به سه بعدی تبدیل میکنه یا دستی باید انجام بدیم؟

آره باید کارت گرافیک هم قابلیتش رو داشته باشه. نمی دونم منظور از دستی چیه ولی مثل وقتی از سینمای خانگی سیگنال سه بعدی می فرسته برای تلویزیون، وقتی از لپ تاپ هم سیگنال سه بعدی می فرسته کافیه دکمه 3D رو بزنی و فیلمو ببینی.

pinokiu
06-07-2012, 08:42
دوستان یه سوالی برام پیش اومده که البته شاید شاید جاش اینجا نباشه...
من هر جا که جستجو !! کردم نتونستم متوجه بشم که اصلا توی بازار بلوری درایو که بخوام به pc وصل کنم اصلا وجود داره یا نه......
اگه دوستان اطلاعی دارن یه راهنمایی کنن..
خلاصه میخوام به کامپیوترم بجای dvd drive یه blue ray drive داشته باشم که بتونم این کامپیوتر رو با چند تا بلندگو و ووفر یه سینمای خانگی راه بندازم (البته وصلش میکنم به یه 3D TV LG)که با یه تیر دو نشون بزنم...هم دستگاه بلوری رو برا سینمای خانگی و هم برا خود کامپیوتر داشته باشم..
ممنون دوستان....

البته من نمیدونم این کار چقدر درسته
اما به هر حال هست تو بازار
این یه موردش

که البته این بلوری رایتره
مدل بلوری رامش هم هست گشتم پیدا نکردم
اما تو بازار هست اون هم تقریبا 100 تومن اینطورا قیمتشه

baig
06-07-2012, 10:44
یک نقد خوب و متفاوت از همین تلویزیون های جدید ال جی رو اینجا خوندم. بد نیست شما هم یک نگاهی بیاندازید:

سلام
ببخشید میشه بگید به جای نقطه چین ، چی بذاریم

x_enrique_1818
07-07-2012, 04:07

دوست عزیز . این 400هرتز زمانی که یه فیلم با کیفیت روی بلوری پخش میشه خود نمایی میکنه

کانالای تلویزیونی کلاً بی کیفیت هستن

منم 9500 دارم . راضیم ازش ;)

Sorena_777
08-07-2012, 20:08
منظورم کیفیتش نیست اون عالیه ولی تو صحنه های سریع کش میاد
این ربطی به فیلم یا شکبه فکر نکنم داشته باشه اره؟
واقعا اینگار که 50 هرتزه

baig
09-07-2012, 13:08
سلام

نمی خاید جواب بدید؟

New-P30world
09-07-2012, 14:10
سلام

|

چیزی نباید بزاری! همون دوستمون باید بیاد بگه از کدوم سایت لینک گذاشته..

آدرس اون سایت بصورت خودکار( با یه افزونه یا خود vb ) نقطه چین میشه،

چون مدیران اینجا اونو گذاشتن تو لیست سیاه! تا از اینجا به اون سایت لینک نشه! :eh:

اما خب از باقی مونده! لینک مشخصه در مورد بررسی "55 LM9600 هستش.. :46:

|

baig
09-07-2012, 23:52
|

چیزی نباید بزاری! همون دوستمون باید بیاد بگه از کدوم سایت لینک گذاشته..

آدرس اون سایت بصورت خودکار( با یه افزونه یا خود vb ) نقطه چین میشه،

چون مدیران اینجا اونو گذاشتن تو لیست سیاه! تا از اینجا به اون سایت لینک نشه! :eh:

اما خب از باقی مونده! لینک مشخصه در مورد بررسی "55 LM9600 هستش.. :46:

|

من هم میدونم که در مورد بررسی LM9600 هست برای همین از اون دوستمون خواستم که به جای نقطه چین آدرس سایت را بنویسه
به هر حال ممنون از توجه شما

siavash444
10-07-2012, 09:52
دوستان این لینک بررسی LM9600

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D8%25AF%25D9%2588%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25B1%25D8%25B2-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25B1%25D8%25B3%25DB%258C-%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B2 %25DB%258C%25D9%2588%25D9%2586-%25D8%25B3%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25B9%25D8%25AF%25DB%258C-lg-55lm9600.html&ei=28n7T5eXHaKj4gSl65T0Bg&usg=AFQjCNGB9UWI5npuoZybKfKcqwwjJKlweA&sig2=91qYhkQpMHqFEsglrV5zvw

baig
10-07-2012, 12:09

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D8%25AF%25D9%2588%25D9%2586-%25D9%2585%25D8%25B1%25D8%25B2-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25B1%25D8%25B3%25DB%258C-%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B2 %25DB%258C%25D9%2588%25D9%2586-%25D8%25B3%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25B9%25D8%25AF%25DB%258C-lg-55lm9600.html&ei=28n7T5eXHaKj4gSl65T0Bg&usg=AFQjCNGB9UWI5npuoZybKfKcqwwjJKlweA&sig2=91qYhkQpMHqFEsglrV5zvw

آقا دمت گرم

vchamani
10-07-2012, 14:27

با سلام به نظر من تلویزیون مورد اشاره از نظر طراحی و امکانات و تصویر واقعاً عالی میباشد اما بزرگترین ایرادی که دارد این قاب محافظ و شفاف و حساس به نور آن است که بدلیل طراحی باریک تلویزیون به ناچار شرکت برای بالا بردن مقاومت tv از آن استفاده کرده و Tv را مثل پلاسماهایی که شیشه محافظ دارند کرده و موقع تماشای فیلم کوچکترین نوری باعث برگشت آن از سطح Tv و خراب شدن تصویر اصلی میشود درکل من سری های قدیمیتر مثل LW57000 را که از پنل محافظ مات استفاده میکنند ترجیح میدهم و اگر در این سری هم LG از پنل محافظ مات استفاده میکرد عالی بود و توصیه میکنم با توجه به قیمت های این سریهای جدید اصلا سراغ آنها نروید و یا اگر عادت دارید به صورت سینمایی فیلم ببینید و Tv شما در محیطی کم نور قرار خواهد گرفت مشکلی برای استفاده نخواهید داست ولی اگر فضای استفاده TV نورگیر باشد به مشکل برمیخورید این انعکاس نور واقعاً با هزینه ای که میکنید آزار دهندس من تو پلاسما تجربه کردم و خودم این Tv های سری 2012 تو فروشگاه های جمهوری از نزدیک دیدم و کاملاً برگشت نور تو ذوق میزنه را در عکسهایی هم که در لینک دوستمون قرار داده (2مورد) اگر دقت کنید می یابید که چطور منبع نور باعث شده قسمتی از تصویر کاملاً کور بشه نقاط کاملاً سفید واضح است حالا فلش دوربین باشد یا هر منبع نور دیگری همین مشکل را ایجاد میکند . . . به نظر من 57000 و 65100 هرکدام که بودجه خریدش رو دارید واقعاً عالی هستند و 100% از سری 2012 راضی کننده تر شک نکیند در خرید سری های قدیمی 57000 و 65100 هرچی که گرفتید مبارک باشه پیشاپیش...

seedorf10
13-07-2012, 12:01
دوستان میشه فونت و رنگ زیرنویس رو توی این ال ای دی های ال جی تغییر داد ؟! من lw5700 دارم موقع پخش سه بعدی شکل و رنگ زیرنویس طوریه که واقعا روی اعصاب آدم رژه میره ! انگار که با ماژیک روی آینه چیزی نوشته باشید ! اگر میشه رنگ و فونتش رو عوض کرد لطفا راهنمایی کنید !
پیشاپیش ممنون !

Heat
13-07-2012, 14:53
دوستان نظرشون در مورد lw5700 چی هست
منظورم اینه که نسبت به هزینه ای که میکنم چه طوره و گزینه بهتری حالا چه از lg و یا برندهای دیگه اگه هست تو همین رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی قیمت 47 اینچش چنده ؟
ممنون

New-P30world
13-07-2012, 15:39
منظورم اینه که نسبت به هزینه ای که میکنم چه طوره و گزینه بهتری حالا چه از lg و یا برندهای دیگه اگه هست تو همین رنج قیمت ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون

|

در خرید LW57000 و اونم الان با این قیمت شک نکن که بعداً پشیمون میشی.. :3:

البته نظر شخصی بود! :46:

|

m2r164
14-07-2012, 06:26
ممنون

اگر سه بعدی می خواهی نه نداریم
قیمت 47 الان 2300 هست. و 42 1800 تومن هست
اگه 3 بعدی نخواهی من سامسونگ رو توصیه می کنم
که قیمت در حدود 1600 تا 1800 هست برای 46 ها
اما در کل اگر بخواهی بیشتر هزینه کنی من سری 2012 ال جی رو پیشنهاد می دم
فقط 600 تومن بیشتر باید هزینه کنی
همین
با 2900 یک 47 ال جی مدل 66100 یا 67100 رو می تونی بخری ( سینمای خانوادگی رو به طرف برگردونی)
هم زیباست هم امکاناتش نسبتا زیاد تر هست
اما اگه بودجت ثابت هست و حتما 3 بعدی می خواهی شک نکن 5700 رو بخر

rezakid
14-07-2012, 22:51
سلام دوستان این ال جی مدل 65100 چرا تنظیم عمق سه بعدیش غیر فعاله؟ کسی میدونه؟ مرسی

kissyou
15-07-2012, 15:40
سلام به دوستان عزیز

من هفته پیش ال جی مدل lm66100 رو گرفتم.

47 اینچ.

تلوزیونهای بسیا خوبی هستن من که خیلی راضیم

اما همونطور که دوستمون بالا اشاره کردن چون پنلش از نوع glare هستش و براقه باید جایی که tv رو میزارید منبع نور مستقیم نداشته باشه.منبع نور بالا مثل لوستر و چیزایی از این قبیل زیاد تاثیر نداره.جایی که من گذاشتم نور گیر نیستش واسه همین هیچ انعکاسی نداره حتی موقعی که شب چراغ روشن میکنم.فقط همینطور که گفتم حتما باید جلوی نورهایی که به طور مستقیم به صفحه میتابه رو بگیرید.البته این مشکل انعکاس بیشتر مواقعی خودشو نشون میده که نور پنل کم باشه یا زمینه سیاه باشه.سعی کنید نور پنل رو رو حداکثر تنظیم کنید.

این tv بیشتر شبیه کامپیوتر هست تا تلوزیون.این تکنولوژی کنترلش منو کشته.:31:
کیفیت عالی داره.وقتی واسه اولین بار روی این tv فیلم blueray گذاشتم چشمم از کاسه زده بود بیرون.عجب کیفیتی داشت.:18:

3d خفی هم داره و سیستم تنظیم عمق سه بعدیش هم عالیه.

در جواب دوست عزیزمون rezakid مدل 65100 تکنولوژی تنظیم عمق سه بعدی رو پشتیبانی نمیکنه.برای همین غیر فعال هستش.

یه موردی رو هم باید بگم که این تکنولوژی تو همه فیلمها تاثیر خوبی نداره.

مثلا من چند تا فیلم بلوری سه بعدی رو با این تلوزیون پخش کردم که فیلمهایی مثل اوتار که عمق سه بعدیشون خیلی نیست با این تکنولوژی خوب کار میکنه.چون دوربینهای سه بعدی که باهاش اوتار رو فیلمبرداری کردن نسل قدیم دوربینهای سه بعدی بوده و اگه دقت کنید عمق سه بعدی اوتار خیلی زیاد نیست .ولی فیلمهای جدید که با دوربینهای سری جدید سه بعدی فیلمبرداری میشه عمق سه بعدی خیلی خوبی داره.

و این تکنولوژی روی فیلمها و تصاویری که عمق سه بعدیشون زیاد هست خیلی خوب جواب نمیده.ولی در کل تکنولوژی جالبی هستش و تصاویر رو بعضی موقعها انقدر نزدیک میاره که ادم فکر میکنه توی اون محیط هستش.

در کل دم lg گرم که واقعا tv های خفی داده بیرون هم شیک هستش هم بدون قاب هم کیفیت دو بعدی و سه بعدیش عالیه.

ممنون و موفق باشید.

tahoom
15-07-2012, 18:19
سلام به دوستان عزیز

من هفته پیش ال جی مدل lm66100 رو گرفتم.

47 اینچ.

تلوزیونهای بسیا خوبی هستن من که خیلی راضیم

اما همونطور که دوستمون بالا اشاره کردن چون پنلش از نوع glare هستش و براقه باید جایی که tv رو میزارید منبع نور مستقیم نداشته باشه.منبع نور بالا مثل لوستر و چیزایی از این قبیل زیاد تاثیر نداره.جایی که من گذاشتم نور گیر نیستش واسه همین هیچ انعکاسی نداره حتی موقعی که شب چراغ روشن میکنم.فقط همینطور که گفتم حتما باید جلوی نورهایی که به طور مستقیم به صفحه میتابه رو بگیرید.البته این مشکل انعکاس بیشتر مواقعی خودشو نشون میده که نور پنل کم باشه یا زمینه سیاه باشه.سعی کنید نور پنل رو رو حداکثر تنظیم کنید.

این tv بیشتر شبیه کامپیوتر هست تا تلوزیون.این تکنولوژی کنترلش منو کشته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیفیت عالی داره.وقتی واسه اولین بار روی این tv فیلم blueray گذاشتم چشمم از کاسه زده بود بیرون.عجب کیفیتی داشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3d خفی هم داره و سیستم تنظیم عمق سه بعدیش هم عالیه.

در جواب دوست عزیزمون rezakid مدل 65100 تکنولوژی تنظیم عمق سه بعدی رو پشتیبانی نمیکنه.برای همین غیر فعال هستش.

یه موردی رو هم باید بگم که این تکنولوژی تو همه فیلمها تاثیر خوبی نداره.

مثلا من چند تا فیلم بلوری سه بعدی رو با این تلوزیون پخش کردم که فیلمهایی مثل اوتار که عمق سه بعدیشون خیلی نیست با این تکنولوژی خوب کار میکنه.چون دوربینهای سه بعدی که باهاش اوتار رو فیلمبرداری کردن نسل قدیم این دوربینهای سه بعدی بوده و اگه دقت کنید عمق سه بعدی اوتار خیلی زیاد نیست .ولی فیلمهای جدید که با دوربینهای سری جدید سه بعدی فیلمبرداری میشه عمق سه بعدی خیلی خوبی داره.

و این تکنولوژی روی فیلمها و تصاویری که عمق سه بعدیشون زیاد هست خیلی خوب جواب نمیده.ولی در کل تکنولوژی جالبی هستش و تصاویر رو بعضی موقعها انقدر نزدیک میاره که ادم فکر میکنه توی اون محیط هستش.

در کل دم lg گرم که واقعا tv های خفی داده بیرون هم شیک هستش هم بدون قاب هم کیفیت دو بعدی و سه بعدیش عالیه.

ممنون و موفق باشید.

با سلام به همه دوستان
میخوام یه تلویزیون سه بعدی 40 اینچ بخرم
یه مقدار مطلب هم در این مورد خوندم ولی واقعا موندم چیکار کنم کی ال جی رو میکوبونه یکی سامسونگ رو ولی کلا کسی به سونی حرفی نمیزنه.........!!

به نظرتون بین اینا کدوم یکی رو انتخاب کنم:
Sony 40EX720 (البته فعلا تو بازار موجود نیست)
LG 40LM66100
LG 40LM67100
Samsung 6950 دقیقا نمیدونم D6950 بودش یا چیز دیگه ولی قیمتش در حد 2/1 میلیون هستش که یه سینمای خانگی هم روش هدیه داره،
یه مدل دیگه هم شبیه همین مدل Samsung داره که فقط CPU دو هسته ای داره و قیمتش 400 تومن بیشتر هستش

یکی میگه عینک ال جی مشکل داره ولی از طرفی شنیدم که عینک هاش Paassive هستش و سبک هم هستن و تو طولانی مدت آدم رو اذیت نمیکنه
عینک سونی که خیلی سنگینه مال سامسونگ هم یکیشو دیدم به نظر سنگین میومد
ولی با توجه به این لینک که تخصصی در مورد تلویزیون های سه بعدی صحبت کرده فکر کنم عینک ال جی از بقیه بهتر باشه:

البته حرفای دوست عزیزمون Kissyou هم تا حد زیادی من رو به سمت ال جی سوق داده ولی ممنون میشم بازم یکم کمکم کنید.
تفاوت ال جی LM66100 و LM67100 رو هم نمیدونم و فرقشون فقط 100 تومن هستش
راستی اگه یه سایت هم بهم معرفی کنید که بتونم فیلم سه بعدی دانلود کنم ممنون میشم

seedorf10
15-07-2012, 22:18
کسی جواب ما رو نمیده ؟!!!!!!

دوستان میشه فونت و رنگ زیرنویس رو توی این ال ای دی های ال جی تغییر داد ؟! من lw5700 دارم موقع پخش سه بعدی شکل و رنگ زیرنویس طوریه که واقعا روی اعصاب آدم رژه میره ! انگار که با ماژیک روی آینه چیزی نوشته باشید ! اگر میشه رنگ و فونتش رو عوض کرد لطفا راهنمایی کنید !
پیشاپیش ممنون !

test14
16-07-2012, 09:15
يه مسئله من 58000 گرفتم يه ماهي ميشه از ديروز وسط پخش فيلم از فلش يا روي كانالهاي صدا سيما يهو صدا قطع ميشه هيج جوريم درست نميشه مگه اينكه روشن خاموش كنيد تلويزيون رو كسي تا حالا برخورد كرده به اين مشكل؟

Mr.Oo
16-07-2012, 23:43
این مشکل با کمی تفاوت برای من هم اتفاق می افتاد و این بود که صدا با تصویر هم خوانی نداشت که بعد از یه بار آپدیت tv برطرف شد!
اگه نحوه آپدیت کردن رو نمیدونید یه گشتی تو پست های قبلی این تایپک بزنید، اطلاعات خوبی هم نصیبتون میشه!

test14
17-07-2012, 07:26
این مشکل با کمی تفاوت برای من هم اتفاق می افتاد و این بود که صدا با تصویر هم خوانی نداشت که بعد از یه بار آپدیت tv برطرف شد!
اگه نحوه آپدیت کردن رو نمیدونید یه گشتی تو پست های قبلی این تایپک بزنید، اطلاعات خوبی هم نصیبتون میشه!

tv تازه يك ماهه اومده يعني به اين زودي update مياد براش؟

New-P30world
17-07-2012, 18:19
يه مسئله من 58000 گرفتم يه ماهي ميشه از ديروز وسط پخش فيلم از فلش يا روي كانالهاي صدا سيما يهو صدا قطع ميشه هيج جوريم درست نميشه مگه اينكه روشن خاموش كنيد تلويزيون رو كسي تا حالا برخورد كرده به اين مشكل؟

|

تو این هفته کلی ور رفتن با فرستندشون! زیر نویسم دادن که دوباره شبکه یابی! کنید! :13:

شما شبکه یابی! کردید !!؟؟

با گیرنده دیجیتال هم این مشکل قطع صدا یا جلو عقب! افتادن صدا از تصویر هم پیش میاد! :44:

بطور مثال اگه دارید شبکه سه رو نیگا می کنید و این مشکل رو داره بزنید یه شبکه دیگه و مجدداً بزنید شبکه سه! :19:

من بار ها این مشکل داشتم و با همین روش ساده! مشکل برطرف شده! امتحان کنید، نشد برید سراغ آپدیت.. :5:

|

VAHID
17-07-2012, 18:55
این روز ها شبکه های دیجیتال همین مشکلات رو دارن و بهتر به چیز دیگه ای دست نزنید...

VAHID
17-07-2012, 18:57
|

تو این هفته کلی ور رفتن با فرستندشون! زیر نویسم دادن که دوباره شبکه یابی! کنید! :13:

شما شبکه یابی! کردید !!؟؟

با گیرنده دیجیتال هم این مشکل قطع صدا یا جلو عقب! افتادن صدا از تصویر هم پیش میاد! :44:

بطور مثال اگه دارید شبکه سه رو نیگا می کنید و این مشکل رو داره بزنید یه شبکه دیگه و مجدداً بزنید شبکه سه! :19:

من بار ها این مشکل داشتم و با همین روش ساده! مشکل برطرف شده! امتحان کنید، نشد برید سراغ آپدیت.. :5:

|

بالاخره شما تی وی گرفتی؟؟:31:

tahoom
17-07-2012, 20:01
با سلام به همه دوستان
میخوام یه تلویزیون سه بعدی 40 اینچ بخرم
یه مقدار مطلب هم در این مورد خوندم ولی واقعا موندم چیکار کنم کی ال جی رو میکوبونه یکی سامسونگ رو ولی کلا کسی به سونی حرفی نمیزنه.........!!

به نظرتون بین اینا کدوم یکی رو انتخاب کنم:
Sony 40EX720 (البته فعلا تو بازار موجود نیست)
LG 40LM66100
LG 40LM67100
Samsung 6950 دقیقا نمیدونم D6950 بودش یا چیز دیگه ولی قیمتش در حد 2/1 میلیون هستش که یه سینمای خانگی هم روش هدیه داره،
یه مدل دیگه هم شبیه همین مدل Samsung داره که فقط CPU دو هسته ای داره و قیمتش 400 تومن بیشتر هستش

یکی میگه عینک ال جی مشکل داره ولی از طرفی شنیدم که عینک هاش Paassive هستش و سبک هم هستن و تو طولانی مدت آدم رو اذیت نمیکنه
عینک سونی که خیلی سنگینه مال سامسونگ هم یکیشو دیدم به نظر سنگین میومد
ولی با توجه به این لینک که تخصصی در مورد تلویزیون های سه بعدی صحبت کرده فکر کنم عینک ال جی از بقیه بهتر باشه:

البته حرفای دوست عزیزمون Kissyou هم تا حد زیادی من رو به سمت ال جی سوق داده ولی ممنون میشم بازم یکم کمکم کنید.
تفاوت ال جی LM66100 و LM67100 رو هم نمیدونم و فرقشون فقط 100 تومن هستش
راستی اگه یه سایت هم بهم معرفی کنید که بتونم فیلم سه بعدی دانلود کنم ممنون میشم
دوستان کسی نیست به من کمک کنه!!؟

essi4300
17-07-2012, 22:30
دوستان کسی نیست به من کمک کنه!!؟

ال جی از همه بهتره.
ما مدل lw65100 رو گرفتیم و تا الان که خوب بوده.

عینک هاش هم کوچک و سبکه و کیفیت تصویر هم خیلی خوب.

فقط نباید زیاد با سه بعدی تماشا کنی چون سرگیجه میاره.

سایت سه بعدی که زیاده ولی حجماش خیلی بالاست، یک فیلم 2 دقیقه ای 150 مگ !!!!!!!!!!!!!!!!

m2r164
18-07-2012, 07:17
در این سایت تاپیک مخصوص خودش رو داره سرج بزن دانلود کلیپ های سه بعدی پیدا میشه

New-P30world
18-07-2012, 16:04
بالاخره شما تی وی گرفتی؟؟:31:

|

نه متاسفانه! :47:

اینقد امروز فردا کردم جای دیگه خرج اومد رو دستم و الان بودجه "47 ندارم.. :45:

ولی به توصیه من دوستان 57000 گرفتن و تا الان که پیگیرم مشکلی نداشته.. :46:

که بازم امیدواریم نسبت به این مدل زیاد شده! :8:

|

VAHID
18-07-2012, 19:23
|

نه متاسفانه! :47:

اینقد امروز فردا کردم جای دیگه خرج اومد رو دستم و الان بودجه "47 ندارم.. :45:

ولی به توصیه من دوستان 57000 گرفتن و تا الان که پیگیرم مشکلی نداشته.. :46:

که بازم امیدواریم نسبت به این مدل زیاد شده! :8:

|

انشالله هر چه زودتر بگیری ....

anm_yazdani
18-07-2012, 21:10
سلام دوستان
روي برچسب پشت led هاي گلديران عبارت Made By Lg Electronics حك شده است يا Made In Korea وآيا اين ال اي دي ها اصل يا تقلبي دارند.

good boy 2010
22-07-2012, 00:53
سلام
من توی سایت فقط برای یخچال ولباسشوی دیدم هدیه گذاشته برای تلویزیون هاش هدیه نذاشته؟

smhsh121
22-07-2012, 06:01
سلام
من توی سایت فقط برای یخچال ولباسشوی دیدم هدیه گذاشته برای تلویزیون هاش هدیه نذاشته؟

با تشکر از poonel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای قرار دادن این عکس.

good boy 2010
22-07-2012, 15:22
سلام
برای یکی از دوستان می خواستم 47LW65100 بگیرم با یه سینما خانگی بشه حدود 3,100 الان که smhsh 121 زحمت کشید اینو گذاشت به نظر شما برم 47LM66100 یا 67100 بگیرم با سینماش ولی 200 واسش گرون تر می شه بهتر نیست ؟
فقط نمی دونم چرا از دورش خوشم نمی یاد :31:

kissyou
22-07-2012, 16:54
من یه lg مدل 42lm66100 گرفتم.

میخواستم بدونم که هدیه lg برای این محصول چی هستش؟

ممنون و موفق باشید.

m2r164
22-07-2012, 17:54
یک بلوری اما مدلش رو نمی دونم

test14
23-07-2012, 09:21
من یه lg مدل 42lm66100 گرفتم.

میخواستم بدونم که هدیه lg برای این محصول چی هستش؟

ممنون و موفق باشید.

42 اينچ هديه نداره تا جايي كه من ميدونم

khetir
24-07-2012, 01:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]IMG_1103.JPG%20[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]IMG_1131.JPG[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]IMG_1128.JPG سلام,این پنل تی وی من هست که نقشهایی به این شکل روش نقش بسته اند البته تقریبا مطمئن هستم که رنگ نیست و حدس خودم گرد و خاک میباشد که درون پنل راه یافته اند از اساتید و دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟اگه حدس خودم صحیح باشه و گرد و خاک باشه چجوری باید تمیزش کنم ؟آخه این نقشها توی پنل هستند نه روی سطح بیرونی.ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]IMG_1128.JPG

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

essi4300
24-07-2012, 01:30
برای تلویزیون سه بعدی و هوشمند lw65100 که هیچی کادو نمیدن !!!

چرا شرکت ال جی اینقدر راحت تبلیغ دروغ میکنه؟؟!!!!!!!!!!

VAHID
24-07-2012, 17:27
برای تلویزیون سه بعدی و هوشمند lw65100 که هیچی کادو نمیدن !!!

چرا شرکت ال جی اینقدر راحت تبلیغ دروغ میکنه؟؟!!!!!!!!!!

فقط مدل های 2012 هدیه دارن و سینمای خانگی میدن این مدل ها 2011 هستن و فقط 7 تا عینک+کنترل جادویی+فیلم 3d

khetir
25-07-2012, 07:43
سلام,این پنل تی وی من هست که نقشهایی به این شکل روش نقش بسته اند البته تقریبا مطمئن هستم که رنگ نیست و حدس خودم گرد و خاک میباشد که درون پنل راه یافته اند از اساتید و دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟اگه حدس خودم صحیح باشه و گرد و خاک باشه چجوری باید تمیزش کنم ؟آخه این نقشها توی پنل هستند نه روی سطح بیرونی.ممنون

kissyou
27-07-2012, 00:43
با سلام خدوت دوستان

من lg مدل 47lm66100 دارم.برای دیدن کانالهای سه بعدی وقتی روی اون کانال هستم صفحه دو تا هستش یکی چپ و یکی راست.
اما وقتی دکمه 3d رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و صفحات جداگانه مثل فیلمهای 3d با هم ترکیب نمیشن.

کسی اینو امتحان کرده.این مشکل رو من فقط روی کانالهای 3d دارم و فیلمهای بلوری سه بعدی و یا فیلمهایی که با فلش پخش میکنم این مشکل رو ندارند.

ممنون و موفق باشید.

saeid1346
27-07-2012, 10:04
سلام دوستان واسه الجی سه بعدی

بهترین فیلم یا کلیپ سه بعدی چیه الان که وقتی پخش میشه جذاب باشه و شخصیت ها از صفحه بیان بیرون :d

khetir
27-07-2012, 15:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سلام, این پنل تی وی من هست که نقشهایی به این شکل روش نقش بسته اند البته تقریبا مطمئن هستم که رنگ نیست و حدس خودم گرد و خاک میباشد که درون پنل راه یافته اند از اساتید و دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟اگه حدس خودم صحیح باشه و گرد و خاک باشه چجوری باید تمیزش کنم ؟آخه این نقشها توی پنل هستند نه روی سطح بیرونی.ممنون مدل تی وی 42lw5700

Ali2Seoul
28-07-2012, 11:34
دوستان ما الآن دو هفته است که 42LM67100 گرفتیم همه جور آزمایشی روش کردم هیچ کدوم از مشکلاتی که متاسفانه تو این تاپیک بهش نسبت داده بودید رو نداره فقط به طرز عجیبی زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه و روی حافظه های فلش هم ضبط نمیکنه و فقط همین دو اشکال رو داره.

smhsh121
28-07-2012, 11:54
دوستان ما الآن دو هفته است که 42LM67100 گرفتیم همه جور آزمایشی روش کردم هیچ کدوم از مشکلاتی که متاسفانه تو این تاپیک بهش نسبت داده بودید رو نداره فقط به طرز عجیبی زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه و روی حافظه های فلش هم ضبط نمیکنه و فقط همین دو اشکال رو داره.

عجیبه. مدل های 2011 که زیرنویس فارسی رو نشون می دادن. الان اصلا نشون نمیده یا اجق وجق نشون میده؟ دقت کنید زیرنویس به صورت srt باشه.

mehdi speed 700
28-07-2012, 14:16
عجیبه. مدل های 2011 که زیرنویس فارسی رو نشون می دادن. الان اصلا نشون نمیده یا اجق وجق نشون میده؟ دقت کنید زیرنویس به صورت srt باشه.

این چیزایی که رفیقمون گفت میتونه از دو چیز سرچشمه بگیره:1-روی فلش که اصلا هیچ tvایی ضبط نمی کنه فقط روی هارد که اونم درد سر داره.
2-زیرنویس هم باید srt باشه کدیکشم باید ansi باشه یا utf-8 که البته بعضی از utf8 ها هم ساپورت نمیشن پس واسه ی tv زیرنویس هارو باید با save as کردن از طریق note pad درستش کرد تا tv درست نشون بده

Ali2Seoul
29-07-2012, 11:30
زیر نویس که srt بود ولی الآن با راه حل آقای mehdi speed 700 درست شد اشکال از خود زیرنویس بود.یکی دیگه هم امتحان کردم درست بود.

حالا دوستان یعنی گیرنده دیجیتال داخلی که داره نمیتونه مثل گیرنده های دیجیتال معمولی و ریسیور روی فلش ضبط کنه ؟؟؟!!

mohammadjooon
31-07-2012, 10:18
سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی. من تلویزیون 57000 دارم 2تا سوال داشتم. اول اینکه چه فلشی باید متصل کرد تا record دستگاه فعال بشه؟ دوم هم اینکه چطور میشه یه فیلم بلوری که روی هارد ریختم رو از روی هارد اجرا کنم؟ حجم فیلم 60 گیگ هست. با تشکر :11:

عطارد
31-07-2012, 15:27
فقط مدل های 2012 هدیه دارن و سینمای خانگی میدن این مدل ها 2011 هستن و فقط 7 تا عینک+کنترل جادویی+فیلم 3d

من پریروز خریدم. فقط 4 تا عینک + کنترل جادوئی. از فیلم هم خبری نیست.

behnamg
31-07-2012, 17:35
سلام من میخوام ال جی مدل 42 اینچی که 3 بعدی و اسمارت باشه بگیرم لطف کنید بهم یه مدل خوب معرفی کنید ممنون

VAHID
31-07-2012, 20:59
من پریروز خریدم. فقط 4 تا عینک + کنترل جادوئی. از فیلم هم خبری نیست.

چه مدلی گرفتی؟؟

mohammadjooon
01-08-2012, 08:51
سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی. من تلویزیون 57000 دارم 2تا سوال داشتم. اول اینکه چه فلشی باید متصل کرد تا record دستگاه فعال بشه؟ دوم هم اینکه چطور میشه یه فیلم بلوری که روی هارد ریختم رو از روی هارد اجرا کنم؟ حجم فیلم 60 گیگ هست. با تشکر :11:
کسی نمیدونه؟

VAHID
01-08-2012, 18:25
فارنت: شرکت ال‌جی اعلام کرد که چهار بازی ویدیوئی و ۳ بعدی جدید را برای سری تلویزیون‌های هوشمند سینما سه‌بعدی (Cinema 3D Smart TV) خود عرضه کرده است. بنابر اعلام ال‌جی این بازی‌ها از جمله بازی‌های معروف و محبوب اپ‌استور شرکت اپل و گوگل‌پلی به حساب می‌آیند که اکنون تحت پلتفرم تلویزیون‌های هوشمند سه‌بعدی ال‌جی عرضه شده‌اند و اکنون در تمامی منطقه‌هایی که شرکت ال‌جی تلویزیون‌های هوشمند سینما سه‌بعدی خود را به فروش می‌رساند در دسترس قرار دارد.بنابر اعلام این شرکت این بازی‌های سه‌بعدی شامل بازی‌های Air Penguin,Frisbee Forever ,Burn The City, Downhill Bowling 2 و Diversion است که در فروشگاه ال‌جی اسمارت‌ورلد عرضه شده و اولین حضور سه‌بعدی خود را در محصولات ال‌جی تجربه می‌کنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنترل این بازی‌های سه‌بعدی توسط کنترل جادویی تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی موسوم به مجیک ریموت صورت می‌گیرد که به یک کنترل حسی حرکتی تبدیل شده و با تکان دادن کنترل بازی را به کنترل خود درخواهید آورد. ال‌جی هنوز برای این بازی‌ها که آنها را برای بازی توسط کودکان و نوجوانان آسان توصیف نموده, قیمتی تعیین نکرده است و البته از عرضه بازی‌های بیشتر در ماه آگوست خبر داده است.

farnet.ir

iman_pc_866
04-08-2012, 10:14
سلام دوستان ببخشید من یک بلو ری 670 کادو گرفتم که با دیویدی و بلو ریها مشکل داره.بیست و پنج تومن پول بلو ری دادم و بعد وسطش ارور cinavia میده و صداشو قطع میکنه واسه دیویدیا که کلا متوقفش میکنه با همین خطا.کسی با این مشکل بر خورد داشته؟راه حلی داره؟زنگم زدم نمایندگی گلد ایران میگه برو اصلشو بخر.بنظرتون تو ایران این حرف جوک نیست.فقط میخواستن تقلب کنن.

alitiba
04-08-2012, 10:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاريخ عضويتAug 2012پست ها1
سلام دوستان
من يه دونه 57000 ال جي خريدم منتها كيفيت تصويرش يه مقداري بده زير نويسهاش دورش انگار يه هاله اي هست + تصويرش خيلي واضح نيست و لبه هاي تصاوير انگار اون ظرافت رو نداره
آخه ما يه ال اي دي ال جي مدل 5400 هم داريم واقعاً كيفيت تصويرش عاليه ولي اين 57000 كيفيت تصوير بالايي نداره و بايد حتماً فاصله خيلي زيادي از تلويزيون داشته باشي كه متوجه كيفيت كمش كمتر بشي!
به نظرتون علت چي مي تونه باشه؟
در ضمن من از طريق رسيور تصاوير رو مي گيرم

test14
04-08-2012, 10:58
تو فيلم هاي سه بعدي كه از رو فلش اجرا ميكنم هر يه ربع يكبار صدا كلا قطع ميشه تا روشن خاموش نكني درست نميشه روشن كه ميكني دوباره روز از نو! چاره چيه بقيه هم همين مشكلو دارن؟

khetir
04-08-2012, 14:49
دوست عزیز (moammadmajidjoon) باید از یک فلش مرغوب و کاملا استاندارد که اگه از اکسترنال استفاده کنی بهتر است.هارد یا فلش را به تی وی وصل کن و اونو با تی وی فرمت کن در ضمن هاردی که با تی وی فرمت میشه روی هیچ دستگاه دیگری مثله لپ تاپ یا کامپیوتر شناسایی نمیشه بعد از فرمت کردن از دکمه rec روی کنترل برای ظبط کردن استفاده کن.
در مورد سوال دوم شما هارد خود را به قسمت یو اس بی تی وی متصل کن بعد از بالا آمدن روی فیلم مورد نظر خود اوکی کن و پس از اجرای فیلم اگه دو تا تصویر کنار هم بود از گزینه 3d روی کنترل گزینه پهلو به پهلو را انتخاب کن.

iman_pc_866
04-08-2012, 18:43
سلام دوستان اگه ممکنه کسی از دوستان اگه اطلاع داره جواب بده ممنون میشم. من یک بلو ری 670 کادو گرفتم که با دیویدی و بلو ریها مشکل داره.بیست و پنج تومن پول بلو ری دادم و بعد وسطش ارور cinavia میده و صداشو قطع میکنه واسه دیویدیا که کلا متوقفش میکنه با همین خطا.کسی با این مشکل بر خورد داشته؟راه حلی داره؟

moj_darkbluedome
06-08-2012, 11:10
سلام
چند تا سوالی داشتم دوستان، بین 3 مدل 42lm62000 و 42lw65100 و 42lw57000 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنین؟
تفاوت 300 تومنی برام تاحدودی مهمه، میخوام در صورتی پرداخت کنم که واقعا ارزششو داشته باشه...
میزان hz واقعی این مدل ها چنده؟ آخه من در چند جا اعداد مختلفی رو دیدم. ضمنا تو 57000 واقعا hz پایینش (شندیدم 100 ) اذیت میکنه؟ برای بازی نمیخوام... میخوام تصاویر 2 بعدی رو ( چه tv ایران و چه فیلم fhd ) خوب پخش کنه...
تو پخش 3بعدی این 3 مدل تفاوتی با هم دارن؟
مرسی

essi4300
06-08-2012, 12:04
سلام
چند تا سوالی داشتم دوستان، بین 3 مدل 42lm62000 و 42lw65100 و 42lw57000 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنین؟
تفاوت 300 تومنی برام تاحدودی مهمه، میخوام در صورتی پرداخت کنم که واقعا ارزششو داشته باشه...
میزان hz واقعی این مدل ها چنده؟ آخه من در چند جا اعداد مختلفی رو دیدم. ضمنا تو 57000 واقعا hz پایینش (شندیدم 100 ) اذیت میکنه؟ برای بازی نمیخوام... میخوام تصاویر 2 بعدی رو ( چه tv ایران و چه فیلم fhd ) خوب پخش کنه...
تو پخش 3بعدی این 3 مدل تفاوتی با هم دارن؟
مرسی

فرق این مدل lm جدید که فقط بدون قاب بودن و باریک تر بودنش هست !!!

وگرنه ما که lw65100 رو گرفتیم و من امکاناتش رو چک کردم همه امکانات اون رو داره.

تو پخش تصاویر دو بعدی و hd که کیفیتش واقعا عالی هست.

اما سه بعدی معمولا بعد از نیم ساعت تماشا یک کم سر درد میاره و فرقی بین مدل ها نیست.

سری lm فقط پول اضافیه به نظرم، امکانات اضافه تری نداره.

essi4300
06-08-2012, 12:06
تو فيلم هاي سه بعدي كه از رو فلش اجرا ميكنم هر يه ربع يكبار صدا كلا قطع ميشه تا روشن خاموش نكني درست نميشه روشن كه ميكني دوباره روز از نو! چاره چيه بقيه هم همين مشكلو دارن؟

مشکل از فلشتون هست.

منم این مشکل رو داشتم، هارد یا فلش هایی مثل kingstone که سرعت بالای انتقال دارن، مشکلی پیش نمیاره.

اما فلش هایی مثل transcend هنگ میکنن !!!

essi4300
06-08-2012, 12:08
فارنت: شرکت ال‌جی اعلام کرد که چهار بازی ویدیوئی و ۳ بعدی جدید را برای سری تلویزیون‌های هوشمند سینما سه‌بعدی (Cinema 3D Smart TV) خود عرضه کرده است. بنابر اعلام ال‌جی این بازی‌ها از جمله بازی‌های معروف و محبوب اپ‌استور شرکت اپل و گوگل‌پلی به حساب می‌آیند که اکنون تحت پلتفرم تلویزیون‌های هوشمند سه‌بعدی ال‌جی عرضه شده‌اند و اکنون در تمامی منطقه‌هایی که شرکت ال‌جی تلویزیون‌های هوشمند سینما سه‌بعدی خود را به فروش می‌رساند در دسترس قرار دارد.بنابر اعلام این شرکت این بازی‌های سه‌بعدی شامل بازی‌های Air Penguin,Frisbee Forever ,Burn The City, Downhill Bowling 2 و Diversion است که در فروشگاه ال‌جی اسمارت‌ورلد عرضه شده و اولین حضور سه‌بعدی خود را در محصولات ال‌جی تجربه می‌کنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنترل این بازی‌های سه‌بعدی توسط کنترل جادویی تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی موسوم به مجیک ریموت صورت می‌گیرد که به یک کنترل حسی حرکتی تبدیل شده و با تکان دادن کنترل بازی را به کنترل خود درخواهید آورد. ال‌جی هنوز برای این بازی‌ها که آنها را برای بازی توسط کودکان و نوجوانان آسان توصیف نموده, قیمتی تعیین نکرده است و البته از عرضه بازی‌های بیشتر در ماه آگوست خبر داده است.

farnet.ir

ببخشید این بازی هارو میشه برای مدل llw65100 هم دانلود کرد؟ از کجا؟

چون این مدل هم کنترل جادویی رو داره و امکانتش مثل همین هست.

VAHID
06-08-2012, 13:10
ببخشید این بازی هارو میشه برای مدل llw65100 هم دانلود کرد؟ از کجا؟

چون این مدل هم کنترل جادویی رو داره و امکانتش مثل همین هست.

خوب حتما میشه دیگه.....

اینم فروشگاهش....

hossein6599
06-08-2012, 18:45
سلام به همه لطفا یکی به ما کمک کنه من تلویزیون سه بعدی 65100 دارم که وقتی از طریق فلش فایل سه بعدی پخش میکنم خیلی عالی جواب میده اما وقتی با لپ تاپ و کابل hdmi پخش میکنم تا وقتی گزینه سه بعدی رو با کنترل فعال نکردم خوب به صورت دو بعدی و کنار هم نشون میده و وقتی سه بعدی رو با کنترل فعال میکنم سه بعدی میشه اما نه مثل وقتی فلش زدم یعنی به شدت چشم رو درد میاره و زیر نویسش هم یه حالتی میشه و میره به کناره های تصویر و نصف میشه یعنی سه بعدی میشه اما خیلی خیلی چشم رو اذیت میکنه حالا کمک کنید کسی این مشکل رو داشته؟ چه باید کرد؟ ورژن کابل هم نمیدونم چنده از کجا بفهمم؟
سوال دوم:اگر بخوام فیلم سه بعدی دانلود کنم که خود تلویزیون از فلش پخش کنه باید فرمت صوتیش چی باشه تا مشکلی نباشه؟اخه اکثر سه بعدیهای با کیفیت dts هستند شنیدم 65100 پشتیبانی نمیکنه درسته؟ راه حلش چیه؟

essi4300
06-08-2012, 20:01
سلام به همه لطفا یکی به ما کمک کنه من تلویزیون سه بعدی 65100 دارم که وقتی از طریق فلش فایل سه بعدی پخش میکنم خیلی عالی جواب میده اما وقتی با لپ تاپ و کابل hdmi پخش میکنم تا وقتی گزینه سه بعدی رو با کنترل فعال نکردم خوب به صورت دو بعدی و کنار هم نشون میده و وقتی سه بعدی رو با کنترل فعال میکنم سه بعدی میشه اما نه مثل وقتی فلش زدم یعنی به شدت چشم رو درد میاره و زیر نویسش هم یه حالتی میشه و میره به کناره های تصویر و نصف میشه یعنی سه بعدی میشه اما خیلی خیلی چشم رو اذیت میکنه حالا کمک کنید کسی این مشکل رو داشته؟ چه باید کرد؟ ورژن کابل هم نمیدونم چنده از کجا بفهمم؟
سوال دوم:اگر بخوام فیلم سه بعدی دانلود کنم که خود تلویزیون از فلش پخش کنه باید فرمت صوتیش چی باشه تا مشکلی نباشه؟اخه اکثر سه بعدیهای با کیفیت dts هستند شنیدم 65100 پشتیبانی نمیکنه درسته؟ راه حلش چیه؟

وقتی فلش خوب پخش میکنه و کابل خراب، مشکل از کابلتون هست.
هرچند من با نمایندگیش صحبت گردم گفت بهترین کیفیت ها از خوندن تصویر از هارد اکسترنال خواهد بود.

اکثر فایل های سه بعدی رو هم ساپورت میکنه، من چیزی ندیدم ساپورت نکنه.
توی سایت 3dfa.ir برین، همه جور فایل کلیپ سه بعدی گذاشتن.

hossein6599
06-08-2012, 20:50
اخه فلش یا هارد میترسم صدا رو ساپورت نکنه با این مشکل چه کنم؟
در ضمن با همین کابل با پلی استیشن 3 فیلم بلوری سه بعدی رو پخش کردم مشکلی نداشت! یعنی بعیده کابل مشکل داشته باشه

VAHID
06-08-2012, 21:36
اخه فلش یا هارد میترسم صدا رو ساپورت نکنه با این مشکل چه کنم؟
در ضمن با همین کابل با پلی استیشن 3 فیلم بلوری سه بعدی رو پخش کردم مشکلی نداشت! یعنی بعیده کابل مشکل داشته باشه

کلا مدل های 2011 از فرمت صدای dts پشتیبانی نمیکنن و فیلم های با حجم بالا فرمت صداشون بیشتر همینه منم 65100 دارم
ولی مشکلی نیست شما میتونید با نرم افزار MKV2AC3 فایل های باحجم بالا رو در چند دقیقه فرمت صداشون رو به ac3 تبدیل کنید
و راحت نگاه کنید این نرم افزار هیچی از کیفیت فیلم کم نمیکنه و فقط فرمت صداش رو عوض میکنه و کیفیت تصویر و صداش مثل اولشه
من خودم خیلی تبدیل کردم......

یه سرچ بکنی هست برای دانلود کم حجمه بیشتر از 20 مگابایت نیست اگرم پیدا نکردی بگو من برات اپ کنم....

hossein6599
06-08-2012, 22:05
ممنون دوست عزیز شما که 65100 داری میشه بگید چطور میشه با لپ تاپ و از طریق کابل hdmi سه بعدی پخش کرد؟ تو صفحه قبل هم مشکلم رو توضیح دادم:41:
و اینکه در قسمت تنظیمات سه بعدی تنظیم عمق سه بعدی کمرنگ هست و فعال نیست میشه فعالش کرد؟؟
بابت نرم افزار هم ممنون دانلودش کردم:46:

kouroshpayande
07-08-2012, 05:05
سلام دوستان ببخشید من یک بلو ری 670 کادو گرفتم که با دیویدی و بلو ریها مشکل داره.بیست و پنج تومن پول بلو ری دادم و بعد وسطش ارور cinavia میده و صداشو قطع میکنه واسه دیویدیا که کلا متوقفش میکنه با همین خطا.کسی با این مشکل بر خورد داشته؟راه حلی داره؟زنگم زدم نمایندگی گلد ایران میگه برو اصلشو بخر.بنظرتون تو ایران این حرف جوک نیست.فقط میخواستن تقلب کنن.
دوست عزیز متاسفانه راه حلی نداره چون cinavia مربوط به قانون کپی رایت میشه ... البته هنوز برای همه کمپانیهای فیلمسازی فراگیر نشده و بعضی از کمپانی ها مثل پارامونت و سونی پیکچرز اونهم در بعضی از تولیداتشون ازاین سیستم استفاده میکنند... اگه ممکنه اسم فیلم رو هم بگید تا دوستان هنگام خرید نسخه کپی این نکته رو مدنظر داشته باشند
توضیحات بیشتر درباره cinavia

test14
07-08-2012, 10:16
مشکل از فلشتون هست.

منم این مشکل رو داشتم، هارد یا فلش هایی مثل kingstone که سرعت بالای انتقال دارن، مشکلی پیش نمیاره.

اما فلش هایی مثل transcend هنگ میکنن !!!

من فلشم pny هستش 16 گيگ فكر نكنم مشكل از اون باشه آخه بعدش كه ميزنم رو كانالهاي تلويزيون صداي اونها هم قطعه!

moj_darkbluedome
07-08-2012, 14:20
سلام
مدل lw65100 در مقایسه با es6960 چطوره؟ میدونم که تو سه بعدی بهتر جواب میده، اما واسه من پخش دو بعدی هم مهمه...
ضمنا این مدل مثل lw57000 که تصویرش تو حرکات سریع دچار مشکل نیست؟ هست؟ یعنی اینم hz پاینه مث اون؟
مرسی

syamak790
07-08-2012, 14:59
سلام

دوستان مسخره نکنن اما تا خالا قسمت نشده یک تلویزیون 3 بعدی بشینم ببینم ( حالا هر برنامه ایی )
چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
1- الان به صرفه هست بابت این تکنولوژی هزینه کرد ؟ یعنی اون نیازی که ادم بابت این گونه تصاوبر و فیلمهای 3 بعدی احساس میکنه پر میکنه ؟ یا خلاصه تر لذت تماشا کردن توی این تی وی ها چگونه هست ؟
2- به نظر شما تلویزیون 3 بعدی بهتره یا یک پروژکتور 3 بعدی که بشه رو یک صفحه نمایش بزرگنر هم قابل مشاهده باشه ؟
3 -مربوط به همون سوال 1 میشه , من تو سینما ایمکس فیلم 3 بهدی دیدم ( البته کارتون بود ) با عینکها خیلی سبک که اصلا چشم رو اذیت نمیکرد ( یا برای اون مدت زمان مشاهده اذیت نمیکرد ) , چقدر تفاوت هست بین این 3 بعدی و اون 3 بعدی ؟ ( سوا از بحث اندازه صفحه نمایش و صدای فوقالعاده سینما و سایر مزایا ی سینما , فقط منظور نوع تصویر هست )

ممنون

smhsh121
07-08-2012, 15:32
سلام

دوستان مسخره نکنن اما تا خالا قسمت نشده یک تلویزیون 3 بعدی بشینم ببینم ( حالا هر برنامه ایی )
1- الان به صرفه هست بابت این تکنولوژی هزینه کرد ؟ یعنی اون نیازی که ادم بابت این گونه تصاوبر و فیلمهای 3 بعدی احساس میکنه پر میکنه ؟ یا خلاصه تر لذت تماشا کردن توی این تی وی ها چگونه هست ؟
2- به نظر شما تلویزیون 3 بعدی بهتره یا یک پروژکتور 3 بعدی که بشه رو یک صفحه نمایش بزرگنر هم قابل مشاهده باشه ؟
3 -مربوط به همون سوال 1 میشه , من تو سینما ایمکس فیلم 3 بهدی دیدم ( البته کارتون بود ) با عینکها خیلی سبک که اصلا چشم رو اذیت نمیکرد ( یا برای اون مدت زمان مشاهده اذیت نمیکرد ) , چقدر تفاوت هست بین این 3 بعدی و اون 3 بعدی ؟ ( سوا از بحث اندازه صفحه نمایش و صدای فوقالعاده سینما و سایر مزایا ی سینما , فقط منظور نوع تصویر هست )

ممنون

امسال سال دومی هست که ال جی تلویزیون های LED با تکنولوژی سه بعدی پسیو رو وارد بازار کرده و قیمتش هم نسبت به مدل های غیر سه بعدی اونقدر زیاد نیست که ارزش صرف نظر کردن داشته باشه مگر اینکه کسی اصلا مصرف سه بعدی نداشته باشه.
در مورد پروژکتور اطلاع ندارم ولی فکر نکنم کیفیتش تو مایه قیمت های تلویزیون به پای LED ها برسه.
تکنولوژی مورد استفاده توی سینما ها هم مانند تلویزیون سه بعدی ال جی، پسیو هست.

hossein6599
07-08-2012, 15:55
سلام

ممنون
دوست عزیز بستگی به چیزهای زیادی داره مثلا هزینه یا اینکه اولویت شما اینچ بالاتره یا.... در هر صورت بدون در نظر گرفتن سایر مسائل سه بعدی پسیو ال جی خیلی خوبه یک چیز فان و لذت بخش هست به شرطی که سه بعدی با کیفیت پلی کنی اگر هم سه بعدی درست و حسابی اجرا کنی چشم رو خیلی خیلی کم اذیت میکنه خیلی کم!بهتره شما یک بار بری نمایندگی از نزدیک خودت تست کنی ببینی حال میکنی یا نه اونوقت میتونی تصمیم بگیری هزینه اضافی میصرفه یا نه!

VAHID
07-08-2012, 17:08
ممنون دوست عزیز شما که 65100 داری میشه بگید چطور میشه با لپ تاپ و از طریق کابل hdmi سه بعدی پخش کرد؟ تو صفحه قبل هم مشکلم رو توضیح دادم:41:
و اینکه در قسمت تنظیمات سه بعدی تنظیم عمق سه بعدی کمرنگ هست و فعال نیست میشه فعالش کرد؟؟
بابت نرم افزار هم ممنون دانلودش کردم:46:

والا من تا حالا با لپ تاپ استفاده نکردم و نمیدونم ....شرمنده

این مدل های 2011 کلا عمقشون رو نمیشه کم و زیاد کرد اون گزینه کلا غیر فعاله
مطمعا اگر اون گزینه هم فعال بود تاثیر زیادی نداشت فقط اگر میشد کمترش کنی
تو این مدل 3 بعدی هم خیلی عالی نشون میده......

یه کلیپ 3 بعدی عالی تو گذاشتم تو تاپیکش همین الان از دستش نده

iman_pc_866
07-08-2012, 18:44
دوست عزیز متاسفانه راه حلی نداره چون cinavia مربوط به قانون کپی رایت میشه ... البته هنوز برای همه کمپانیهای فیلمسازی فراگیر نشده و بعضی از کمپانی ها مثل پارامونت و سونی پیکچرز اونهم در بعضی از تولیداتشون ازاین سیستم استفاده میکنند... اگه ممکنه اسم فیلم رو هم بگید تا دوستان هنگام خرید نسخه کپی این نکته رو مدنظر داشته باشند
توضیحات بیشتر درباره cinavia

ممنون از پاسختون.underworld,the larox,phost rider,final distination 5

amiryhgh
08-08-2012, 11:35
ببخشید بنده تلویزیون سه بعدی lg 42lw57000 دارم.میشه نحوه دریافت و اجرای بازی رو توضیح بدید برای این تلویزیون.و این که باید از چه سایت هایی بازی دریافت کنم؟

با تشکر

majid_famalin
09-08-2012, 05:20
با عرض سلام خدمت مدیر محترم بخش و سایر اساتید عزیز !

من یکدستگاه ال ای دی 47 اینچ مدل 57000 ال جی دارم که میخوام با همون مودمی که در حال حاضربه ای دی اس ال پی سی متصله به اینترنت متصل شم با ید چکار کنم ؟

البته مودم رو قبول میکنه ولی اتصال انجام نمیشه... و ارور ای پی و ... میده...

یه سئوال دیگه هم دارم اونم نحوه ی ضبط کردن با این دستگاه است ... چون وقتی دکمه ی رکورد رو میزنی پیغام میده باید دستگاه پی وی آر ، ال جی بهش متصل بشه ... من که نفهمیدم یعنی چه ؟!
حالا برای رکورد باید دستگاه دیگه ای بهش متصل کنم ؟

پیشاپیش از زحمات شما عزیزان نهایت تشکرو دارم.

موفق و مؤید باشید.

یــــا حـــــق

majid_famalin
09-08-2012, 11:52
با عرض سلام خدمت مدیر محترم بخش و سایر اساتید عزیز !

من یکدستگاه ال ای دی 47 اینچ مدل 57000 ال جی دارم که میخوام با همون مودمی که در حال حاضربه ای دی اس ال پی سی متصله به اینترنت متصل شم با ید چکار کنم ؟

البته مودم رو قبول میکنه ولی اتصال انجام نمیشه... و ارور ای پی و ... میده...

یه سئوال دیگه هم دارم اونم نحوه ی ضبط کردن با این دستگاه است ... چون وقتی دکمه ی رکورد رو میزنی پیغام میده باید دستگاه پی وی آر ، ال جی بهش متصل بشه ... من که نفهمیدم یعنی چه ؟!
حالا برای رکورد باید دستگاه دیگه ای بهش متصل کنم ؟

پیشاپیش از زحمات شما عزیزان نهایت تشکرو دارم.

موفق و مؤید باشید.

یــــا حـــــق

khetir
09-08-2012, 16:25
دوست عزیز باید مودمتون را مستقیم کنید.و در مورد سوال دومتون هم از هارد اکسترنال استفاده کنید وقتی که رکورد زدی ازت میخواد که اونو فرمت کنی بعد از فرمت هارد با تی وی میتونی برنامه های دلخواهتو ظبط کنی.در ضمن هاردی که با تی وی فرمت میشه دیگه روی پی سی یا لپ تاپ و ... اجرا نمیشه.
موفق باشید

arash51
10-08-2012, 11:27
دوست عزیز باید مودمتون را مستقیم کنید.

نمیشه با هاب هم از تیوی استفاده کرد هم پی سی؟
من LM66100 دارم.
میخوام از پی سی به تی وی شبکه کنم .
فاصله حدود 10 متره.
برای کابل شبکه از چه کتی باید استفاده کنم؟
مودم معمولیه یعنی وایرلس نیست.
دوستان کابل را پیشنهاد میدن یا مودم عوض کنم؟
ممنون...

khetir
11-08-2012, 04:18
دوست عزیز مودمتون خروجی یو اس بی اگه داره ابتدا سی دی مربوط به اونو روی پی سی نصب کن پی سی را با کابل یو اس بی و تی وی را با کابل شبکه به مودم متصل کن.

majid_famalin
11-08-2012, 06:27
دوست عزیز باید مودمتون را مستقیم کنید.و در مورد سوال دومتون هم از هارد اکسترنال استفاده کنید وقتی که رکورد زدی ازت میخواد که اونو فرمت کنی بعد از فرمت هارد با تی وی میتونی برنامه های دلخواهتو ظبط کنی.در ضمن هاردی که با تی وی فرمت میشه دیگه روی پی سی یا لپ تاپ و ... اجرا نمیشه.
موفق باشید

این جملت خیلی بهم کمک کرد...ممنونم!

نمیشه با هاب هم از تیوی استفاده کرد هم پی سی؟

دوست عزیز مودمتون اگه خروجی یو اس بی داره ابتدا سی دی مربوط به اونو روی پی سی نصب کن پی سی را با کابل یو اس بی و تی وی را با کابل شبکه به مودم متصل کن.

بله کاملا موافقم ... بنده هم همین کارو کردم...
منتهی اینکه مودم باید مستقیم باشه باعث شد مودمو یکبار ریست کنمو با کابل شبکه به تلویزیون متصل کنم و بعد خود تلویزیون با تنظیمات اوتوماتیک مودمو شناخت و تو پی سی هم همینطور که استادمون فرمودندمودم از طریق کابل یو اس بی متصل کردم... مودمم 8811 تمام مشکیه...
الآن از همین مودم هم تی وی وهم پی سی به اینترنت وصله...ضمنا DLNA هم برقراره...
موفق و پیروز باشید.

HAMDER
11-08-2012, 07:19
دوستانی که 67100 خریدند یک سوال داشتم در مورد ضخامت تلویزیون چرا 42 اینچ را نوشتن 52.5 میلی متر در حالی که 47 اینچ را 33 میلی متر (مشخصات سایت گلدایران) و آیا این ضخامت در تلویزونی که خریدین درسته یا نه ممنون

arash51
11-08-2012, 11:44
دوست عزیز مودمتون خروجی یو اس بی اگه داره ابتدا سی دی مربوط به اونو روی پی سی نصب کن پی سی را با کابل یو اس بی و تی وی را با کابل شبکه به مودم متصل کن.
ازدوستانی که جواب دادن ممنون...
ولی من وقتی مودم را از USB به سیستم میدم سرعت افت میکنه.
ودرکل کیفیت از طریق شبکه بهتر هست.

arash51
11-08-2012, 11:44

majid_famalin
11-08-2012, 16:21

بله دوست عزیز سرعت با کابل شبکه بالاتره...
ولی وقتی میخوایم از اینترنت هر دو دستگاه استفاده کنیم طبیعتا باید این مسائل روهم بپذیریم دیگه ...
مگر اینکه از مودم وایر لس استفاده کنید...

hamidana
12-08-2012, 14:42
نمیدونم تالار فعاله یا نه !
اگه فعاله یه سوال دارم ،
تلویزیون سینما تری دی دارم مدل 42lm6200 دانگل داخلی و مجزای WiFi نداره ؟
یه مودم وایرلس دارم می خوام ببینم میشه از طریق DLNA بصورت وایرلس سیستممو با تلویزیون share کنم ؟ (یعنی نمی خوام WiFi تی وی بگیرم)
یکی لطف کنه جواب مارو بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamidana
12-08-2012, 15:13
نمیدونم تالار فعاله یا نه !
اگه فعاله یه سوال دارم ،
تلویزیون سینما تری دی دارم مدل 42lm6200 دانگل داخلی و مجزای WiFi نداره ؟
یه مودم وایرلس دارم می خوام ببینم میشه از طریق DLNA بصورت وایرلس سیستممو با تلویزیون share کنم ؟ (یعنی نمی خوام WiFi تی وی بگیرم)
یکی لطف کنه جواب مارو بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی نگفت : بدون WiFi میشه تلویزیون و با DLNA بصورت Wireless با سیستم Share کرد یا نه ؟
یعنی هیچکی هیچ چی نمیدونه ؟

smhsh121
12-08-2012, 16:34
یکی نگفت : بدون WiFi میشه تلویزیون و با DLNA بصورت Wireless با سیستم Share کرد یا نه ؟
یعنی هیچکی هیچ چی نمیدونه ؟

اگر تلویزیون Wi-Fi داخلی نداشته باشه باید از دانگل Wi-Fi استفاده کنید در غیر اینصورت باید از کابل LAN استفاده بشه.

Thehero
13-08-2012, 13:54
سلام دوستان، من قصد خرید تلویزیون led ال جی دارم و مدل 42LM76100 را در نظر گرفتم که قمیت تقریبیش 2 میلیون و 500 هزار تومنه.
حالا سوالم این که کسی از این مدل خریده تاحالا؟ راضی هستین؟

کلا سری LM ال جی چطوره؟
اگه خوب نیست شما با این بودجه چه مدلی پیشنهاد میدید؟!

ممنون از همگی...

m2r164
13-08-2012, 14:43
تی وی خوبی هست
با این قیمت انتخاب بهینه همین 76100 هست
البته اگر خیلی حساس نیستی میتونی 66100 هم بخری که کمی ارزونتر برات در می اید
فعلا که ملت راضی هستند
و خیلی زیبا هستند

Thehero
13-08-2012, 17:32
تی وی خوبی هست
با این قیمت انتخاب بهینه همین 76100 هست
البته اگر خیلی حساس نیستی میتونی 66100 هم بخری که کمی ارزونتر برات در می اید
فعلا که ملت راضی هستند
و خیلی زیبا هستند

سلام دوباره، ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین! راستش من بیشتر مدل های بدون قاب الجی رو دوست دارم!
نظرتون درباره مدل 42LM67100 چیه؟ نسبت به 76100 مزیت یا معایبی داره؟!
مدل 76100، اندازه 47 هم داره؟ میدونید قیمتش چنده؟!

یه سوال دیگه ام دارم که البته فکر می کنم اینجا جاش نباشه اما ممنون میشم راهنماییم کنید؛ الان زمان مناسبی برای خرید این مدل ال جی هستش؟ آخه من شنیدم کمپانی ها توی نمایشگاه CES امسال، مدل های جدیدتر و با کیفیت Ultra Definition (یا یه همچین چیزی!!!) معرفی کردن!

ببخشید سوالام زیاد شد... بازهم ممنونم

m2r164
13-08-2012, 19:19
سلام دوباره، ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین! راستش من بیشتر مدل های بدون قاب الجی رو دوست دارم!
نظرتون درباره مدل 42LM67100 چیه؟ نسبت به 76100 مزیت یا معایبی داره؟!
مدل 76100، اندازه 47 هم داره؟ میدونید قیمتش چنده؟!

یه سوال دیگه ام دارم که البته فکر می کنم اینجا جاش نباشه اما ممنون میشم راهنماییم کنید؛ الان زمان مناسبی برای خرید این مدل ال جی هستش؟ آخه من شنیدم کمپانی ها توی نمایشگاه CES امسال، مدل های جدیدتر و با کیفیت Ultra Definition (یا یه همچین چیزی!!!) معرفی کردن!

ببخشید سوالام زیاد شد... بازهم ممنونم

مدل 76100 نسبت به 67100 در اسکن تصویر و کنتراست و رنگ پایه تی وی فرق دارن
76100 فرکانس اسکن 240 داره و 67100 120 هرتز
و 76100 یک به 8000000 هست و 71006 یک به 7000000
همین

و با هم 300 تومن اختلاف قیمت دارند
در سایز 47 76100 3650 با سینمای خانوادگی
و در سایز 47 67100 3300 با سینمای خانوادگی

در ضمن توصیه میشه این سینمای خانوادگی رو نخری
و 350 تخفیف بگیری

در ضمن توصیه من این هست که این تی وی ها الان تجاری شدند و در ایران هستند و جواب داده اند تا بحال
من هم تصمیم دارم به زودی مدل 76100 رو بخرم
در ضمن به تاپیک تی وی ال جی 2012 بیایی و اونجا نقد و ریوو را که افرادی که اینها رو خریدند ببینی
در ضمن اگر تی وی دارای و کارت رو راه می ندازه نخر تا تی وی بیاد که دلت رو ببره
اما اگه تی وی لازم هستی و یا این تی وی دلت رو برده بخر
دنیا یکی دو روز بیشتر نیست

LM62000
14-08-2012, 10:38
سلام دوستان

من یه LM62000 خریدم که اسمارته اما متاسفانه کنترل جادویی داخل کارتنش نداشت و توی کاتالوگ هم نوشته جزو وسایل جانبی. حالا که میخوام کنترل جادوییش رو بگیرم یکی از نمایندگیها میگه این تنها مدلیه که کنترل جادویی روش کار نمیکنه ! یه نمایندگی دیگه هم هست که میگه کنترل های سری LM روی این مدل جواب میده و من نمیدونم چه کار کنم.:41: کسی هست که روی این مدل کنترل جادویی رو امتحان کرده باشه؟

Thehero
14-08-2012, 14:28
مدل 76100 نسبت به 67100 در اسکن تصویر و کنتراست و رنگ پایه تی وی فرق دارن76100 فرکانس اسکن 240 داره و 67100 120 هرتزو 76100 یک به 8000000 هست و 71006 یک به 7000000همین و با هم 300 تومن اختلاف قیمت دارنددر سایز 47 76100 3650 با سینمای خانوادگی و در سایز 47 67100 3300 با سینمای خانوادگی در ضمن توصیه میشه این سینمای خانوادگی رو نخری و 350 تخفیف بگیری در ضمن توصیه من این هست که این تی وی ها الان تجاری شدند و در ایران هستند و جواب داده اند تا بحال من هم تصمیم دارم به زودی مدل 76100 رو بخرم در ضمن به تاپیک تی وی ال جی 2012 بیایی و اونجا نقد و ریوو را که افرادی که اینها رو خریدند ببینیدر ضمن اگر تی وی دارای و کارت رو راه می ندازه نخر تا تی وی بیاد که دلت رو ببره اما اگه تی وی لازم هستی و یا این تی وی دلت رو برده بخر دنیا یکی دو روز بیشتر نیستآقا دستت درد نکنه، واقعا زحمت کشیدی...ایشالا چرخ تی وی شمام واسه شما بچرخه!

ranker
14-08-2012, 15:08
دوستان سلام راستی یه سوال که فکرم و مشغول کرده اینه که برای پخش فیل سه بعدی در lm58000 یا lm57000 نیاز به دستگاه بلوری هست ایا همراه تلویزیون میدن یا جدا باید یخریم؟
قیمتش 246000 هست.