PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dreamfall: The Longest Journey

piishii
30-05-2006, 01:18
خب خب سلام !
یک بازی توپ دیگه مثل اینکه اومده که همین بازیه .که البته 3 هفته ای میشه اومده البته توی مشهد ها !
خواستم کسانی که این بازی رو دارند بیان اینجا کمی در مورد بازی و زیباییهاشو ...... صحبت کنیم .
من خودم چون وقت زیادی برای بازی ندارم :sad: بخش 3 بازی هستم.
امیدوارم تاپیک و جون بدید مخصوصا اگه مدیرا هم کمکی کنند ;)

piishii
31-05-2006, 17:26
نه مثل اینکه این بازیم مثل coldwar قرار ناشناخته :sad: :sad: بمونه :sad: اونو هرجوری بود تموم کردم . :rolleye:
اما این یکی بخدا خیلی سخته بعضی جاهاش . :ohno:
چند جایی مونده بودم به هر زحمتی بوده رد کردم :) اما الان دیگه یه جاش موندم . ;)
یک موسلمونی پیدا میشه به من اینجارو کمک کنه ؟ :happy:
مهدی جان کجایی ؟؟ راهنمای انگلسی بازییییی. ;)
خدا کنه مثل coldwar نباشه که براش راهنمایی پیدا نشددد.
-----------------
در ضمن بگم کسایی که این و بازی نکنند تمام عمرشون به فنا منظورم کسانیه که سبک بازی های advanture رو میپسندند !
یادم رفت بگم که اولای chapter5 موندم . اصلا هیچ راهیییییییی ندارههههه :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

bayern
26-06-2006, 20:33
سلام :tongue: piishii
من تو مرحله دوم بازی گیر کردم ...همونجایی که با موبایل درب خونه رضا رو باز کردم وداخل خونه رفتم ...ولی بعد از اون نمی دونم چکاری انجام بدم :happy: :cool: :laughing: :) :rolleye: :biggrin:
لطفآ کمکم کنید :blush: :blink: :tongue:

piishii
27-06-2006, 09:16
سلام بایرن جان خوبی ؟
الان توی آپارتمان رضا یک دونه عنکبوت هم هست آره ؟
که هم راه میری اگه بفهمه کشته میشی ؟ آره همون جایی ؟
بیبن عزیز اونجا یواش از پشت سرش جوری که نفهمه برو توی حمام که درش بازه معلومه خیلی احتیاط کن که متوجه نشه اونجا که رسیدی موبایلتو بیار اگه اشتباه نکنم بعد در حمام رو باز میکنه یک صدایی تولید میشه عنکبوته میره اونجا بعد شیر آب رو باز کن که نابود شه .
بعد رضا یک خرس عروسکی مثل اونی که تو داری داره برو جاش برای اینکه آدرس سندارو ازش بگیری که میبینی خرابه...
خوب تو باید درستش کنی که فکر کنم میتونی و منم هیچی نمیگم اگه نتونستی بیا بهم بگو .
بازیش به نظرت چطوره ؟
اگه اینجایی که گفتم نبودی بگو الان کجاها رفتی چه کارا کردی تا بیشتر کمکت کنم .
رفتی باشگاه ورزشی ؟

---------------
یادم رفت بازی اسکارتچز هم من ازت جلوترم بهت کمک میکنم اما الان تو رو خدا نه چون امتحان دارم .
اما این بازی رو هرچی بپرسی سه سوته برات جواب میدم :d

Alireza_Shafaei_PCworld
27-06-2006, 20:20
من محل اختفای رضا را پیدا کردم
ولی با سگه باید چی کار کنم؟

piishii
27-06-2006, 23:12
سلام.
علیرضا جان میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
کدوم سگه ؟
این سگ چیکار میکنه اینا .
یکم بگو .
الان کدوم کشور یا شهر هستی ؟

Alireza_Shafaei_PCworld
27-06-2006, 23:25
خوب اونجارو رد کردم!
یکجا دیگه گیر دارم!
وقتی مارکوس اون دوتا دختر را میاره توی فرینج سر بختمون!
بعد مارو استاد میکنه به یک دنیای دیگه!
یعنی فصل چهارم
3 تا علامت روی دیوار هست که باید اونارو فشار بدیم
ولی چجوری؟
هر کاری کردم بازم نشد
حتی تا گراف هم براش نوشتم ولی آخرش قاطی کردم!
منتظرم!
راستی از اون گراف ها نتیجه گرفتم که هر جوابی وارونه ی سوال بعدیه!

piishii
28-06-2006, 00:43
سلام.
اونجارو میگی که 3 تا علامت روی دیواره آره ؟
موزیک خاصی باهاشون تولید میکنی آره ؟
آخه یک چند جای دیگه بازی هم علامت روی دیوار هست اما اکه اینجایی باید بگم من 1 ساعتی دیوانه شدم اینجا !
فقط صداهای موزیک هارو توی ذهنم مرور میکردم آره همین جایی ؟
یک سنگی داری روشون میکشی.
ببین اینایی که میگم امتحان کن چون قشنگ یادم نیست اما اگه جواب نداد بیشتر فکر میکنم میگم بهت.
اول سمت چپی رو بزن .بعد سمت راستی بعد وسط آخریشم باز سمت چپی.
یا :
اول سمت چپی رو بزن بعد وسطی بعد راست بعد چپ.
جواب نداد یا اینجا نبودی بهم بگو.

piishii
28-06-2006, 00:55
اینو فکر کنید پسن قبلیمو ویرایش کردم !
این یکی رو اول امتحان کن اینجوری که الان یادم اومد :
چپ وسط چپ راست

Alireza_Shafaei_PCworld
28-06-2006, 01:17
خودمم نفهمیدم چی کار کردم!
ولی 10 دقیقه بیشتر معطل نشدم!
الان فصل پنجمم اونجا که باید به جای آپریل بازی کنیم!
خوشبختانه هنوز گیر نکردم!

bayern
28-06-2006, 11:25
سلام piishii
من کارهایی که گفتی انجام دادم ولی عروسک رو نتو نستم درست کنم فکر میکنم احتیاج به لوازم یدکی داره ...البته شاید هم نداشته باشه... من حتی به مغازه اون دختره هم رفتم که چند تا از این نوع عروسکها داره ولی چیزی گیر نیاوردم
اینم بگم که من سیو های تمام مراحل رو دارم ولی مزه بازی به اینکه ادم خودش بازی رو رد کنه
امیدوارم امتحا نات رو با موفقیت پشت سر بزاری

piishii
28-06-2006, 11:40
سلام.
بايرن جان اول برو جاي اون دختر كه دوستته بعد يك چيزي بهت ميده بعد برو آپارتمان خودت از توي عروسك خودت باطريشو بردار بعدت برو عروسك رضا رو درست كن.
اما يادت باشه عروسك خودت رو باز بياي درست كني ها :laughing: :laughing:
چون توي بازي بهت اس مس اس ميزنه :laughing:

nt
09-07-2006, 17:19
سلام.
بايرن جان اول برو جاي اون دختر كه دوستته بعد يك چيزي بهت ميده بعد برو آپارتمان خودت از توي عروسك خودت باطريشو بردار بعدت برو عروسك رضا رو درست كن.
اما يادت باشه عروسك خودت رو باز بياي درست كني ها :laughing: :laughing:
چون توي بازي بهت اس مس اس ميزنه :laughing:
مرسي ميشه بيشتر توضيح بدي كه چجوري باتري را در بيارم

piishii
09-07-2006, 18:57
مرسي ميشه بيشتر توضيح بدي كه چجوري باتري را در بيارم

سلام .
شما برو جاي ميمون خودت بعد باهاش صحبت كن و بين حرفاشون بهش ميگي كه باطريشو نياز داري بعد خودش در مياره باطري رو. بعد هم برو اونو توي ميمون رضا كار بذار .
اينجوري كه من يادم مياد .
اگه كليد تب هم بزنيد كارهايي كه انجام ميديد روي چيزي مشخص ميشه مثلا اگه بايد جايي با موبايل روش كار كنيد با زدي تب موبايل رو بياريد و بعد از 3 تا گزينه ايي كه مياد گزينه بالايي كه اگه اشتباه هم نكنم شكل چرخ دندست ميتونيد كاررو انجام بديد منظورم اينه كه جاهايي كه موبايل رو مياريد و اون گزينه هم مياد شما ميتونيد كاري انجام بديد با موبايلتون.
نميدونم منظورمو رسوندم يا نه ؟
اگه بازم سوالي بود در خدمتم.

nt
09-07-2006, 23:14
من قبلي را رد كردم حالا رسيدم قفل رمز دار كه حلش كردم و وقتي وارد مي شم يك سگي هست كه حمله مي كنه اين جا را بايد چه كنم در ضمن تو قسمتي هستم كه اولش با مرد ريش بلند حراج برخورد داريم مرسي

piishii
09-07-2006, 23:25
سلام .آها حالا فهمیدم که کجایی .
ببین عزیز از پشت سگ باید خیلی یواش بری پشتش که اون انباری از اونجا اگه اشتباه نکنم یک دونه آجار یک همچین چیزی برمیداری میای از نردبان پایین میری شمت راست یک پنجره هست اون سطل آشغال زیر رو میبری زیرش پنجره رو با اون آچار باز میکنی میری تو.
البته بگم قسمت سگ یکم سخته هم رد کردید سیو کنید .
چند بار که برید قلقش دستتون میاد چجوری برید بیدار نشه .

nt
10-07-2006, 01:06
سلام
مرسي از جواب هاي قبلي
من تو مرحله اي هستم كه رفتم تو دستشوئي يك پارچه را برداشتم و بعد يك با يك مرد معتاد دعوا كردم و يك دستمال نيز از او گرفتم و هر دو دستمال را به هم گره زدم حالا چه بايد كرد و تمام در ب ها بسته است و فقط از يك پنجره مي توان به بيرون نگاه كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

Alireza_Shafaei_PCworld
10-07-2006, 01:40
خوب به لوله شوفاژ ببندش دیگه!
راستی یک کاری برام میکنی؟ NT
بعد از اینکه اینجا رو رد کردی کلی میگزره و بعد میری توی یک دنیای دیگه!
اونجا رو هم که رد کردی یعنی دقیقا وقتی از دنیا برگشتی توی The Fringe و بهوش اومدی
از فولدر Save یک کپی برای من بفرست!
من اونجاش بودم که هاردم پرید! دیگه حوصله ندارم از اول بازی کنم!

bayern
10-07-2006, 11:13
سلام piishii
من یک جا لباس تاسیساتی تنمه وقتی وارد مکانی که یک عنکبوت روباتی از اونجا حفاظت میکنه میشم چند تا کار رو انجام میدم و میرسم به اون قسمتی که باید وارد یک اتاق بشم که پر از نورهای مادون قرمزه و نمیشه رفت تو ...در ضمن همون عنکبوت روباتی هم ازش محافظت میکنه و هر وقت منو می بینه منو میکشه ....این قسمت رو باید چه جوری رد کنم

خیلی ممنون

nt
10-07-2006, 11:14
خوب به لوله شوفاژ ببندش دیگه!
راستی یک کاری برام میکنی؟ NT
بعد از اینکه اینجا رو رد کردی کلی میگزره و بعد میری توی یک دنیای دیگه!
اونجا رو هم که رد کردی یعنی دقیقا وقتی از دنیا برگشتی توی The Fringe و بهوش اومدی
از فولدر Save یک کپی برای من بفرست!
من اونجاش بودم که هاردم پرید! دیگه حوصله ندارم از اول بازی کنم!
سلام مرسي از راهنمايي چشم حتما اگر جايي گير نكردم و تا اونجا رسيدم بهت ميدم

piishii
10-07-2006, 14:19
سلام piishii
من یک جا لباس تاسیساتی تنمه وقتی وارد مکانی که یک عنکبوت روباتی از اونجا حفاظت میکنه میشم چند تا کار رو انجام میدم و میرسم به اون قسمتی که باید وارد یک اتاق بشم که پر از نورهای مادون قرمزه و نمیشه رفت تو ...در ضمن همون عنکبوت روباتی هم ازش محافظت میکنه و هر وقت منو می بینه منو میکشه ....این قسمت رو باید چه جوری رد کنم

خیلی ممنون

سلام بایرن جان .
یادم کجارو میگی .
ببین عزیز میری توی یک اتاق دیگه که یک سری عنکبوته که فعال نیستند با موبایلت یکیشونو فعال میکنی بعد کنترلش میکنی به اون اطاقی که نور های مادون قرمز اونجا که رفت اون عنکبوته دیگه هم میاد بعد یک جا قرار میگیره باز میره تو اونجایی که قرار میگیره رو باید سیخ کاری کنی ( راستشو بخوای میدونم بد دارم توضیح میدم اما مهم همون بود که گفتم از اون عنکبوتهای غیر فعال کمک میگیری راهنماییشون میکنی به اونجا )
این کارایی که گفتم رو باید مرحله آخر انجام بدی یعنی اینکه همه اتاق هارو رفته باشی جز همونی که کلید میخواد که از این اتاق کلید رو باید در بیاری .
ببین اگه نتونستی رد کنی بگو بیشتر کمک کنم.

nt
10-07-2006, 15:19
من اونجايي بودم كه دختره را غيب كردند و شخصيت مرد شدم و دوباره به يك شخصيت زن جديد تبديل شدم و الان دوباره در همون مرحله هستم كه يك گدا داشت ولي الان شب هست اين جا را چه كاركنم در ضمن ذخيره بازي را از اينجا برات بفرستم يا بعد از اينجا؟؟؟؟؟

piishii
10-07-2006, 16:41
من اونجايي بودم كه دختره را غيب كردند و شخصيت مرد شدم و دوباره به يك شخصيت زن جديد تبديل شدم و الان دوباره در همون مرحله هستم كه يك گدا داشت ولي الان شب هست اين جا را چه كاركنم در ضمن ذخيره بازي را از اينجا برات بفرستم يا بعد از اينجا؟؟؟؟؟

سلام.
شما آلان در شخصیت آپریل هستین آره ؟
ببین عزیز کاش یکم بیشتر توضیح میدادی .
اما اگه برای بار اول که با آپریل بازی میکنی اگه به گفتگوهاش با افرادش دقت کنی از یک چیزی شبیه داربست حرف میزنند که داره ساخته میشه .
خب کاری که شما میکنی اینه که از اون کافه ( اسم بهتری براش پیدا نکردم :D ) میای بیرون میری دست چپ تا برسی اونجا که همه جا روشنه یک میدون وسیعی هم هست اونجا اون چیزی که شبیه داربست میبینی و یک مامور گارد هم اونجاست که به شما هی اخطار میده که نمیتونید برید اونجا اما شما هی برو تا مرحله آخر که باید جنگ کنی .
مامور رو بکش از داربست برو بالا یک پنجره نیم باز هست که شما نمیتونی بری تو به این دلیل که دیده میشی پس به حرفاشون باید گوش کنی ( اینجارو من 4 روزی مونده بودم ! اومدم اینجا هم گفتم اما کسی کمکم نکرد ! این بازی رو واقعا تنهایی تموم کردم ! ) طرز گوش کردن اینجوریه که شما اون چشم رو که فکر کنم با کلیک چپ آورده میشد رو میاری و روی صحبت افراد درون اتاق قرار میدی و حرفاشون رو گوش میکنی و بعد بقیه بازی رو ادامه میدی .

Alireza_Shafaei_PCworld
11-07-2006, 07:42
nt جون قربونت برم
از همین جا میخوام!
من از داربست بالا رفتم و توی ایوان گیر کردم
دیگه هارد کامپیوترم مجال بیشتر رفتن را نداد!
لطفا از همین جا سیو بزار!
فوق العاده ممنونم!

nt
11-07-2006, 15:47
nt جون قربونت برم
از همین جا میخوام!
من از داربست بالا رفتم و توی ایوان گیر کردم
دیگه هارد کامپیوترم مجال بیشتر رفتن را نداد!
لطفا از همین جا سیو بزار!
فوق العاده ممنونم!
.
فرشتادم به ايميلت

Alireza_Shafaei_PCworld
12-07-2006, 06:50
ای ول!
خیلی حال کردم!

الان فصل 5 اگر اشتباه نکنم بعد از بازی در شخصیت آپریل (همون رفتن بع ایوان ) هستم!
اگر میشه یکی بگه بعد از ایوان چی میشه!(شرمنده)!

piishii
12-07-2006, 10:10
سلام.
منظورت چیه علی رضا جان ؟ بگو تا کمکت کنم .
یکم بیشتر توضیح بده .

nt
13-07-2006, 02:04
سلام من يك روز هست توي مرحله اي كه آپريل وارد مرحله گوريل ها ميشه گير كردم و توي اين مرحله يك درب هست كه يك شي تخم مرغ مانندي مي خواد و چند مجسمه گوريل مانند هم هست كه روي اون علايمي هست و هر وقت گوريلي ما را ميبينه گوريل كبيبر مياد و .....(چون دلخراشه ... گذاشتم :blink: ) اين مرحله را چه كار كنم؟ در ضمن من در مخفي كه روي ديوار هست را پيدا كردم و يك ديوار كه با چند بار تنه زدن به اون شست و ريخت به پايين ممنون منتظرم؟؟؟؟؟؟؟ :rolleye:

piishii
13-07-2006, 16:29
سلام.
ببین nt جان اونجا شما اگه درست یادم باشه 4 تا مجسمه داری یکی هنگام ورورد به زیر زمین دو تا اون زیر زمین و یکی اون قسمت زیری که اونجا که دیوار فرو میریزه هست .
شما میری اون قسمت پایین همون جا که دیوار فرو میریزه توی یکی از اتاق ها یک در بسته ای هست که روی اون چندتا شکل که همون اشکال مجسمه هاست اونارو به خاطر میسپاری میری هر مجسمه رو بر اساس اون شکل درست میکنی بعد هم ادامه بازی رو میکنی .
یادت باشه اون غول بزرگه اومد زور مخفی شو یک جایی که دستش بهت نرسه و برای اینکه نیاد خودتو از اون غول کوچیکا دور نگاه دار فاصله هم حفظ کن جون بوتو میشنوند.
برای اینکه کارت آسون تر بشه این عکسم از اینترنت برات پیدا کردم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بگم این جارو من 6 ساعت متمادی علافش بودم تا رد کردم !

iammahdi
12-08-2008, 17:43
دوستان منه بازی Dreamfall رو گرفتم ولی نمی تونم با دسته بازی کنم...
فقط می شه با کیبورد بازی کرد...که اونم آدمو بیچاره می کنه...
دسته سالمه ها ...این تنضیماتش درست نمی شه ...
یه کارایی خودم کردم دکمه هاش کار کرد اما عقب جلوش کار نمی کنه...
نمی دونم تونستم منظورمو بگم...
دوستانی که این بازی رو کردن می تونن درباره تنظیماتش راهنمایم کنن...
در ضمن یه عکسی ام از Option این بازی گرفتم...

لطفا" یه کمم در مورد بازیش توضیح بدین ...
ممنون...