PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نابود شدن نت بوک ایسوس بعد از فقط 5 ماه!! (کمک کنید)

ساحل 1
10-04-2011, 20:59
سلام.من نت بوک ایسوس 1015 رو 5 ماه پیش خریدم.قبل از عید متوجه شدم که وقتی کابل باتری رو به نت بوک وصل میکنم چراغ شارزر روشن میشه اما چراغ شارز نت بوک روشن نمیشه و نت بوک شارز نمی شد.تااینکه بعد نت بوک رو بردم پیش نمایندگی گارانتیش .گارانتی الماس خاورمیانه که گفتن دفتر مرکزیش تو خیابون وزرا ست.بهد از 10 روز امروز بالاخره از طرف نمایندگی زنگ زدن که فیش ورودی شارزر شما به لپ تاپ کج و خراب شده و گفتن حتما موقعی که شما نت بوک رو داشتین شارز میکردین پاتون رو گذاشتین روش و خراب شده درصورتیکه اصلا همچین اتفاقی نیفتاده بود!!! بعد حالا میگن اگر بخواین اینو درست کنین باید 350 هزار تومن بدید!!!! این درحالیکه من خود نت بوک رو خریدم 450 تومن 5 ماه پیش.واقعا دارم دیونه میشم !! یعنی چی؟؟؟ اصلا مگه این چیزا شامل گارانتی نباید بشه؟واقعا درست کردن یه فیش شارز 350 تومن میشه؟ خواهشا بگین چیکار کنم؟

hosseinskandari
10-04-2011, 21:03
داداش این دفعه اول دزدی گرگی گارانتی ها نیست و دفعه آخر هم نخواهد بود...:41:

ساحل 1
11-04-2011, 08:51
خوب اخه یعنی چی؟یعنی من مجبورم 6 ماه نشده نت بوک رو بندازم دور؟

water_lily_2012
11-04-2011, 09:00
خرابي يك فيش كه اين قيمت نيست، فيش را خودتون تهيه كنيد و تعمير كنيد. اين نمايندگي ها هم بيشتر بي اعتبار هستند و فقط موقع گرفتن پول قوانين را مي فهمند.

Enter
11-04-2011, 09:19
غلط كردن دروغ ميگن مثه سگ ببين داداش كوتاه نيا برو تو نمايندگي و بگو اين ... شعري كه داري ميگي اصلا صحت نداره! كي گفته من پامو گذاشتم رو سيم خودش خراب شده وبايددرستش كنيد چون گارانتي خودتونه موظفيد كه درستش كنيد. نهايتا ديدي دارن غلط زيادي ميكنن بزن تو گوش مسئولشون و بيا بيرون هيچ غلطي هم نميكنن. به قرآن كوتاه بياي رفته تو پاچه ت .

Pami
11-04-2011, 10:00
اگه جک ورودی شارژر شکسته باشه نهایت هزینه تعویض اش بیین 20-30 هزار تومن باید باشه ، اینها چون اون قطعه رو ندارن برای اینکه شما رو منصرف کنن این قیمت دادن ، شما ببرید مجتمع پاییتخت و از تعمیرکارهای اونجا بخواین براتون عوض کنن

teknosys
11-04-2011, 10:30
سلام

همونجور که دوستمون Pami گفتن ، هزینه تعویض DC jack زیاد نیست. اما ممکنه در اثر فشار جک برد ترک برداره یا حتی بشکنه. در این صورت تعویض مادربرد تنها راهه. در ضمن برد نت بوک شما نبایستی این قیمت باشه. البته نمی دونم دستمزد اونجا چقد می گیرند.

متاسفانه هیچ راهی برای اثبات حقانیت شما نیست. پیشنهاد می کنم با شرکت مادر تماس بگیر. یه بار شنیدم نوت بوک یکی که خراب شده بود رو تعویض کردن و براش یه نو فرستادن. ولی فقط شنیدم!!

موفق باشین.

nikaien
11-04-2011, 10:48
كلا گارانتي همينطوريه
براي همينه كه پول بيشتر دادن براي گارنتي هيچ فايده اي نداره

pooladi
12-04-2011, 13:15
سلام.به نظر من ک پاییه شارژ مشکلی نداره(امکان کج شدن وجود نداره.حتی شکستن!با پا ک هیچ با چکش هم نمیشکنه).ایراد از مادربرد بوده.اونا هم میخوان برد رو عوض کنند(ک پولش بازم اینقدر نمیشه) ولی پول رو از شما بگیرند(ب این بهانه ک شما پین شارژ رو خراب کردی)
راه درست اینه ک برنی نمایندگی و کمی شلوغش کنی(ن اینکه دعوا کنیا)برو داد بیداد کن و 1 کار کن مسوئولشون بیاد بعد مشکل رو بگو و....(باید بدون پول درستش کنند)
راه دوم.لپ تاپ رو ببری 1 جای معتبر تعمیر کنند.

water_lily_2012
12-04-2011, 14:27
به قول دوستان اول برو سر و صدا كن و سعي كن درستش كنند، اگر نشد بگو پول گارانتي را پس بدهند حدود 30 هزار تومان هست، گارانتي كه كاري نكنه همون بهتر كه دستگاه گارانتي نباشه.

szr
14-04-2011, 22:45
سلام
با عرض معذرت میشه بفرمایید در نهایت چه کردید و گارانتی کننده چه شرکتی بود؟

با تشکر