PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک

luca
10-04-2011, 12:48
با عرض سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز
من به تازگی یک گوشی ال جی BL20 خریدم خیلیم ازش راضیم ولی یه مشکل دارم نمیدونم چه جوری باید نرم افزار و تم یا بازی بهش انتقال بدم خواهش می کنم کمک کنید . مخصوصآ برای فایل های فشرده شده . نمیدونم که باید اونها رو از این حالت خارج کنم یا نه ؟؟؟؟
مرسی

lionel messi 1987
10-04-2011, 17:59
مخصوصآ برای فایل های فشرده شده . نمیدونم که باید اونها رو از این حالت خارج کنم یا نه ؟؟؟؟
مرسی

من خودم bl20 ندارم زولي فايل هايي كه فرمت rar دارن و آیکنشون شبه آیکن win rar هست، نیازی به اکسترکت(extract) کردن ندارن.:10::31:

faraz danger
03-05-2011, 09:46
با عرض سلام.من میخواستم با گوشی km900 بک اپ بگیرم چه جوری باید بکنم؟

S_ALI_A
06-05-2011, 15:28
با عرض سلام.من میخواستم با گوشی km900 بک اپ بگیرم چه جوری باید بکنم؟
مگه ارينا خودش تاپيك نداره برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با پي سي سوئيت ميشه بك اپ گرفت.

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

من به تازگی یک گوشی ال جی BL20 خریدم خیلیم ازش راضیم ولی یه مشکل دارم نمیدونم چه جوری باید نرم افزار و تم یا بازی بهش انتقال بدم خواهش می کنم کمک کنید . مخصوصآ برای فایل های فشرده شده . نمیدونم که باید اونها رو از این حالت خارج کنم یا نه ؟؟؟؟
مرسی
بازي و نرم افزار رو كپي كنيد توي مموري كارت يا فايل other كه توي خود گوشي هست. بعد روش كليك كن و نصبش كن. خيلي سادس. تم ريختن هم كار شما نيست:5:

faraz danger
26-05-2011, 15:31
با سلام اقا تورو خدا کمک من همه مراحلو رفتم در تغیر فریموز arenaاما برنامه یه lg رو وقتی باز میکنه هیجکودوم از گزینه هاش کار نمیکنه .ربطی به ویندوزم داره؟اخه 7 ؟لطفا کمککککککک:)))

S_ALI_A
31-05-2011, 13:30
اره. ربط داره. با xp درست عمل میکنه