PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

sajjads24
04-11-2013, 11:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان برای من این پیام های خطا میاد ایا راهی هست که درست بشه ؟
اینم مشخصات سیستمم اگه چیزی کمه بگید میزارم :
OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate
Version 6.1.7601 Service Pack 1 Build 7601
Other OS Description Not Available
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name SAJJAD-PC
System Manufacturer System manufacturer
System Model System Product Name
System Type x64-based PC
Processor Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2.93GHz, 2934 Mhz, 4 Core(s), 8 Logical Processor(s)
BIOS Version/Date American Megatrends Inc. 1502, 11/16/2010
SMBIOS Version 2.6
Windows Directory C:\Windows
System Directory C:\Windows\system32
Boot Device \Device\HarddiskVolume1
Locale Iran
Hardware Abstraction Layer Version = "6.1.7601.17514"
User Name SAJJAD-PC\SAJJAD
Time Zone Iran Standard Time
Installed Physical Memory (RAM) 8.00 GB
Total Physical Memory 8.00 GB
Available Physical Memory 5.64 GB
Total Virtual Memory 16.0 GB
Available Virtual Memory 13.3 GB
Page File Space 8.00 GB
Page File C:\pagefile.sys
این هم فایل های minidump :
لطفا راهنمایی کنید ؟

با تشکر

shayataksir
18-11-2013, 10:56
سلام ... من یه لپ تاپ Dell xps L502x دارم و فقط هنگام بازی Fifa ( هم 13 و هم 14 ) سیستم هنگ کرده و صدای خیلی بدی می ده و تا Power را نگیرم درست نمی شود ولی بعضی مواقع blue screen میاد.. که این مشکل خیلی دردسرساز شده . در ضمن من کارهای گرافیکی زیادی انجام می دهم و اصلا هیچ مشکلی ندارم . فقط روی این بازی مشکل دارم . لطفا راهنمایی نمایید .
این مشخصات:
Windows 7 Home premium x64
Cpu: intel core i7
Ram: 8 GB
VGA: Nvidia Geforce GT 540M

این هم لینک :

alijigari
19-11-2013, 15:25
سلام .
من laptop سونی دارم که روش ویندور 7 ،64 بیتی نصبه .الان یه مدته که بدون اینکه من تغییرات جدیدی تو سیستم داده باشم سیستم با یک صفحه مشکی ریست می شه.
1.cpu :Intel Core i5
2.Ram :4G
3: VGA: ATI 5650
4.MiniDump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------
توی برنامه bluescreen view هم این دو تا فایل رو بهم نشون می ده.
ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe

دوست عزیز

1-شما usb hub دارین ؟
2-درایور های usb را اپدیت کن

engin-z
21-11-2013, 21:12
دوست عزیز

1-شما usb hub دارین ؟
2-درایور های usb را اپدیت کن
-----------------------------------------------------------------
ممنون که وقت گذاشتید .
1. usb hub ندارم
2. خوب من تمام درایو های usb ام رو چک کردم .پیغام اش مبتنی بر این بود که همه update هستند.

ha_partovi
22-11-2013, 19:04
وای. بالاخره یک جا پیدا کردم بتونم جواب این سوال رو بگیرم!:n19:
سلام من لپ تاپ lenevo G 580 دارم . core i 5 هست . نمیدونم چرا هر هفته یک بار این مشکل براش پیش می آید. مخصوصا وقتی hibernate نمی کنم. این صفخه آبی می یاد و خودش restart می کنه...

این فایل و آپلود کردم

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً راهنمایی کنید . وسط برنامه هام دارم کار می کنم یک دفعه بدون save پی سی restart می کنه

خیلی خیلی ممنوناز سایتتون:n01:

mix27
22-11-2013, 19:59
سلام من هم گرفتار این صفحه آبی شدم :n03:
فابل رو اپلود کردم دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویندوز 7 , 32 بیتی
2 گیگ رم
cpu 2 هسته اس AMD
گرافیک انبرد
هارد 160:n28:

OQyanoOoOS
24-11-2013, 23:26
سلام؛
من یک لپ تاپ سونی دارم با این مشخصات:
win7 64 bit
CPU: core i3
RAM: 3 GB
الان به دلایلی میخوام win xp sp2 رو هم روی سیستم نصب کنم ولی هنگام نصب win xp و پس از لود شدن فایلهای اولیه ی نصب ویندوز، صفحه آبی میاد! سی دی های دیگری رو هم امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده!
اینم لینک گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsanpirnia
25-11-2013, 11:29
سلام به همه دوستان، من هم دچار blue screen شدم اما می دونم از کجاست!
من وقتی کی های ریجیستری kaspersky internet security 2014 رو فعال می کنم فعال می شه ولی بعد از 5 دقیقه blue screen ظاهر میشه(تاکید می کنم در حالت عادی ظاهر نمی شه و وقتی هم کی رو حذف می کنم هم ظاهر نمی شه!) فقط زمانی که فعالش می کنم اینجور میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ehsanpirnia
25-11-2013, 20:19
من وقتی کی های ریجیستری kaspersky internet security 2014 رو فعال می کنم فعال می شه ولی بعد از 5 دقیقه blue screen ظاهر میشه(تاکید می کنم در حالت عادی ظاهر نمی شه و وقتی هم کی رو حذف می کنم هم ظاهر نمی شه!) فقط زمانی که فعالش می کنم اینجور میشه لطفا راهنمایی کنید؟

کسی کمک نمی کنه؟؟؟

ali_s90
29-11-2013, 07:40
با سلام
من 3 هفته پیش کامپیوتر مو ارتقا دادم قطعات و خریدم و خودم اسمبل کردم .از 4 روز بعد از اسمبل شدن و کارکردن هی بلو سکرین میده، به تازگی یکی از فن های کیس کار نمیکنه،رم و عوض کردم درست نشد، هاردو عوض کردم درست نشد،گرافیک هم دراوردم درست نشد.لینک مشخصات بلو سکرین کلیک برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قطعاتی که الان روی کیسم نصب هستن:
M.B : Z87-pro
Cpu:corei7 4770k
Cpu Fan:Fiend Shark DeepCool

Ram:8G geil 1600
power:البته این پاور برای 4 سال پیش هست ارتقا ندادمش OCZ 500w
hard:1T seagate +300G MAtrix
ssd:120G intel 520s
VGA:البته این کار گرافیک رو از قبل داشتم ارتقا ندادمش gt240 Asus
Case: Falcon Green
Windows:8 64bit

FerineFast
29-11-2013, 14:09
سلام؛
من یک لپ تاپ سونی دارم با این مشخصات:
win7 64 bit
CPU: core i3
RAM: 3 GB
الان به دلایلی میخوام win xp sp2 رو هم روی سیستم نصب کنم ولی هنگام نصب win xp و پس از لود شدن فایلهای اولیه ی نصب ویندوز، صفحه آبی میاد! سی دی های دیگری رو هم امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده!
اینم لینک گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این فایل ها مربوط به نصب ویندوز XP نیست و BSOD خود ویندوز 7 شما هست و اما برای حل مشکلتون راه زیر رو امتحان کنید.

موقع بوت سیستم F2 رو بزنید وارد بایوس بشید.
Config رو انتخاب کنید، Serial ATA (SATA)s رو انتخاب کنید.
بخش Controller رو به Compatibility یا IDE تغییر بدید.

Mr_100_dolari
29-11-2013, 16:39
سلام دوستان چک میکنید ببینید مشکل از کجاست ؟

Download 112913 18937 rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

FerineFast
30-11-2013, 06:53
سلام دوستان چک میکنید ببینید مشکل از کجاست ؟

Download 112913 18937 rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

ارور شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروسس مربوطه :

ایمیج:

بیشترین علل ارور :
مشکل با درایور های مادربرد و خود رم ها و کرنل ویندوز

راه حل:
پیشنهاد می کنم اول از همه اگر همین یک بار BSOD گرفتید بهش توجه نکنید ولی اگر تکرار شد حتما General Reporter 2.1 by ebicross - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.persiangig.com%2FP30World%2FGeneralReporter.zip) رو دانلود و یک Normal Report بگیرید و آپلود کنید.
درایور هاتون رو برای ویندوز 7 64 بیتتون به خصوص مادربورد و بایوس بروز کنید.
با استفاده از برنامه MemTest هم یکبار رم هاتون رو کامل بررسی کنید.

FerineFast
30-11-2013, 07:00
با سلام
من 3 هفته پیش کامپیوتر مو ارتقا دادم قطعات و خریدم و خودم اسمبل کردم .از 4 روز بعد از اسمبل شدن و کارکردن هی بلو سکرین میده، به تازگی یکی از فن های کیس کار نمیکنه،رم و عوض کردم درست نشد، هاردو عوض کردم درست نشد،گرافیک هم دراوردم درست نشد.لینک مشخصات بلو سکرین کلیک برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز پست اول رو کامل بخونید و طبق اون پیش برید در غیر اینصورت به طور کلی امکان کمک کردن به شما نیست!

شما باید در آخر بیان دلایلتون فایلهای مسیر
C:\Windows\Minidump
رو ZIP کنید (که ممکنه مخفی باشند) و یه جایی آپلود کنید و لینکش رو اینجا بزارید.
همچنین بدون فایلهایی که گفتم پاسخگویی به شما محاله. به خدا محاله چون نمیتونم...
خیلی مهمه که چیزهای خواسته شده رو به ما بدین. از برنامه ی BSOD Viewer عکس نگیرید چون فقط به صورت مقدماتی با این نرم افزار فایلها باز میشه و وقتی فایلهای DMP نباشه اصلا نمیشه تصمیم درست گرفت چون از چند نرم افزار برای بررسی استفاده میشه.
​توجه توجه

General Reporter 2.1 (Update 02/05/2012) 2MB
برنامه آپدیت شد؛ ارتقای نرم افزارهای گزارش دهنده و ظاهر جدید با طبقه بندی گزارش ها و حجم کمتر برنامه.

دوستانی که در جمع آوری اطلاعات سردرگم میشن و یا نمیتونند برنامه های مختلف رو دانلود و انواع Reportها رو برای دانلود قرار بدن ابزار زیر رو دانلود کنند:

General Reporter 2.1

این ابزار براحتی تمام اطلاعات مورد نیاز برای رفع عیب سیستم رو جمع آوری میکنه و در نهایت فشرده میکنه و شما میتونید اطلاعات رو آپلود کنید.
کافیه در وبسایتهای معرفی شده در نرم افزار که باز میشه فایل فشرده رو آپلود کنید و لینک دانلود رو اینجا بزارید.

مراحل کار بسیار آسونه:
1- برنامه رو دانلود و اجرا میکنید.
2- روی کلید ایجاد گزارش کلیک میکنید.
3- 30 ثانیه صبر میکنید.
4- در صفحه ی باز شده فایلی که به نمایش در میاد رو آپلود میکنید.
5- لینک رو اینجا میزارید.

شما میتونید فایل ایجاد شده رو توی هر آپلود سنتری که دوست دارید آپلود کنید. فقط ترجیحا از این شمارش معکوس دارها مثل RapidShare نباشه.

لینک دانلود برنامه با حجم 2مگابایت:
General Reporter 2.1 by ebicross - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.persiangig.com%2FP30World%2FGeneralReporter.zip)

دوستان خیلی بهتر و راحت تره که از این طریق عمل کنید چون اطلاعات جامع هستش و هرکسی که بخواد بررسی کنه دستش بازه و دیگه به همه چیز دسترسی داره.

دوستان حتما از سیستم تون کامل ترین گزارش رو برای بررسی مشکلتون بدین و فقط در صورتی حالتهای گزارش محدود رو انتخاب کنید که مطمئن هستید نمیخواین اون قسمتها بررسی بشه.

FerineFast
30-11-2013, 07:03

شما هم مثل پست قبلی باید حتما صفحه اول رو مطالعه بفرمایید اما به طور کلی استفاده از کرک و نرم افزار های اینگونه می تونه باعث BSOD بشه که به شما پیشنهاد میکنم بعد از گذاشتن فایل دامپ از آنتی ویروس سازگارتری مثل آواست یا آویرا یا ویندوز استنشیال استفاده کنید.

Mr_100_dolari
01-12-2013, 01:38
ارور شما :

پروسس مربوطه :

ایمیج:

بیشترین علل ارور :
مشکل با درایور های مادربرد و خود رم ها و کرنل ویندوز

راه حل:
پیشنهاد می کنم اول از همه اگر همین یک بار BSOD گرفتید بهش توجه نکنید ولی اگر تکرار شد حتما General Reporter 2.1 by ebicross - Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.persiangig.com%2FP30World%2FGeneralReporter.zip) رو دانلود و یک Normal Report بگیرید و آپلود کنید.
درایور هاتون رو برای ویندوز 7 64 بیتتون به خصوص مادربورد و بایوس بروز کنید.
با استفاده از برنامه MemTest هم یکبار رم هاتون رو کامل بررسی کنید.

ممنون از شما

الان باز پیغام صفحه آبی اومدش

درایور هام رو آپدیت کردم ویندوم هم 8.1 هستش

با برنامه ای که گذاشتید گزارش پیشرفته گرفتم خدمت شما :

البته چون فایل دامپ تو گزارشش نبودش اونم جدا آپ کردم

با برنامه ایی هم که برای تست رم گذاشتید قبلا برای یه سیستم دیگه میخواستم ازش استفاده کنم که بهم گفته بودن چک کردن هر رم 12 ساعت طول میکشه الانم در حدود نیم ساعت یکی از رمها رو چک کرد ولی پیغام خطا نداد و من خودم کنسل کردم برنامه رو راهی نداره با زمان کمتری تست کنه رم ها رو ؟

راستی اینم میخواستم بگم که مشکل من هم تقریبا مثل همین دوستمون از وقتی شروع شده که کسپر 2014 رو نصب و فعال کردم ولی کلا تا الان دو بار پیغام صفحه آبی رو داشتم ولی در کل ویندوز دچار اختلال شده و وقتی با کروم چند تا تب رو باز میکنم حجم زیادی از رم و سی پی یو اشغال میشه که وقتی ویروس یاب بسته هستش این طوری نمیشه .

FerineFast
01-12-2013, 02:11
ممنون از شما

الان باز پیغام صفحه آبی اومدش

درایور هام رو آپدیت کردم ویندوم هم 8.1 هستش

با برنامه ای که گذاشتید گزارش پیشرفته گرفتم خدمت شما :

البته چون فایل دامپ تو گزارشش نبودش اونم جدا آپ کردم

با برنامه ایی هم که برای تست رم گذاشتید قبلا برای یه سیستم دیگه میخواستم ازش استفاده کنم که بهم گفته بودن چک کردن هر رم 12 ساعت طول میکشه الانم در حدود نیم ساعت یکی از رمها رو چک کرد ولی پیغام خطا نداد و من خودم کنسل کردم برنامه رو راهی نداره با زمان کمتری تست کنه رم ها رو ؟

راستی اینم میخواستم بگم که مشکل من هم تقریبا مثل همین دوستمون از وقتی شروع شده که کسپر 2014 رو نصب و فعال کردم ولی کلا تا الان دو بار پیغام صفحه آبی رو داشتم ولی در کل ویندوز دچار اختلال شده و وقتی با کروم چند تا تب رو باز میکنم حجم زیادی از رم و سی پی یو اشغال میشه که وقتی ویروس یاب بسته هستش این طوری نمیشه .

احتمالش هست از آنتی ویروس و به خصوص روش کرک شدنش باشه و حتی کرک ویندوز ولی با توجه به لاگ شما :

هر دو مورد ارور یکسان دارند مربوطه به MEMORY_MANAGEMENT هست:[LEFT]

پارامتر بالا مربوط به Page Table Entry یا PTE هست که توصیه می کنم اول از همه از یک آنتی ویروس پایدارتر مثل آویرا یا آواست یا ویندوز اسنشیال استفاده کنید و سپس سعی کنید از قسمت Advanced تنظیمات System و Virtual Memory رو غیر فعال کنید و ببینیم ارور تکرار میشه یا نه.

arash2ap
01-12-2013, 11:28
با سلام
من هم 3سالی مشیه این مشکل رو روی لپتاپم دارم
خیلی دنبال راه حلش گشتم ، نمایندی و گارانتی بردم و جوابی نگرفتم
یکی گفت مشکل از هارده، هارد و کلا اف دیسک کردم و از نو پارتیشن بندی کردم ولی باز هم حل نشد ...
الان 3ساله دارم باهاش میسازم، وقتی که ویندوز عوض میکنم تا یه ماه مشکلی نداره و تک و توک پیش میاد، اما بعد گذشت مدت زیادی از نصب ویندوز توی خیلی از فولدر هایی با فایل های زیاد میرم صفحه ی آبی دیوونه میکنه!
تا اینکه امروز به این پست برخوردم و امیدوارم بتونم راه حلی پیدا کنم.
عکس از صفه آبی گرفتم ضمیمه میکنم، ممنون میشم یکی کمکم کنه

اطلاعات لپتاپ:
Asus P81IJ
Ram: 3Gig
CPU: P(R) Dual-core T4300 2.10Ghz
Windows: 7Sp1 32bit
GP: 4500M

90108212
01-12-2013, 21:16
4 5 ماه پیش واسه اولین بار اینجوری شد و بعدش ویندوز عوض کردم و خوب شد تا اینکه 4 5 روز پیش دوباره اینجوری شد
وقتی شات دان می کنم این صفحه میاد و نمیزاره لپتاپم شات دان بشه
اینم مشخصات لپ تاپ:
Sony vaio F23 CGX
Core i7 2670 QM
Ram: 2 ta 4 GB
GPU: GT 540M
windows 7 ultimate 64b

ali_s90
02-12-2013, 08:31
با سلام

فقط باید بگم که پاورم سوت میکشه و هنگامی که دور چرخش فن cpu زیاد میشود 100 درصد بلو اسکرین رخ میدهد
لینک دانلود گزارش کلی از بلو اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_s90
02-12-2013, 22:56
مشکل بلو اسکرین و پیدا کردم البته با استفاده از تجربیات موجود در این تایپیک
مشکل من از اسلات رمم بود، مادر بوردم اسلاتش خراب هست، اسلات رم و عوض کردم این مشکل حل شد.
با تشکر از تایپیک مفید شما واقعا ممنونم

FerineFast
03-12-2013, 08:11
4 5 ماه پیش واسه اولین بار اینجوری شد و بعدش ویندوز عوض کردم و خوب شد تا اینکه 4 5 روز پیش دوباره اینجوری شد
وقتی شات دان می کنم این صفحه میاد و نمیزاره لپتاپم شات دان بشه
اینم مشخصات لپ تاپ:
Sony vaio F23 CGX
Core i7 2670 QM
Ram: 2 ta 4 GB
GPU: GT 540M
windows 7 ultimate 64b

سراغ مشکلات سخت افزاری (مثل کابل و ...) نمی رم چون گفتید با تعویض ویندوز حل شده بود.
در مرحله بعد میریم سراغ چندتا بررسی »
1- اجرای دستور Chkdsk C: /r و به همین ترتیب برای سایر درایو ها.
2- اجرای دستور SFC /scannow .
در صورت عدم حل مشکل مرحله بعد چک کردن توسط یک آنتی ویروس خوب و سازگار مثل Avast MSE و Malwarebytes Anti Malware هست.
در ضمن توصیه می کنم پست اول رو کامل مطالعه کنید و یک ریپورت کامل با برنامه پست اول هم در صورت حل نشدن مشکل اینجا قرار بدید.

FerineFast
03-12-2013, 08:33
با سلام
من هم 3سالی مشیه این مشکل رو روی لپتاپم دارم
خیلی دنبال راه حلش گشتم ، نمایندی و گارانتی بردم و جوابی نگرفتم
یکی گفت مشکل از هارده، هارد و کلا اف دیسک کردم و از نو پارتیشن بندی کردم ولی باز هم حل نشد ...
الان 3ساله دارم باهاش میسازم، وقتی که ویندوز عوض میکنم تا یه ماه مشکلی نداره و تک و توک پیش میاد، اما بعد گذشت مدت زیادی از نصب ویندوز توی خیلی از فولدر هایی با فایل های زیاد میرم صفحه ی آبی دیوونه میکنه!
تا اینکه امروز به این پست برخوردم و امیدوارم بتونم راه حلی پیدا کنم.
عکس از صفه آبی گرفتم ضمیمه میکنم، ممنون میشم یکی کمکم کنه

اطلاعات لپتاپ:
Asus P81IJ
Ram: 3Gig
CPU: P(R) Dual-core T4300 2.10Ghz
Windows: 7Sp1 32bit
GP: 4500M

سلام دوست عزیز
قبل هر چیز شما پست اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید و طبق گفته هاش عمل کنید تا بتونیم دقیقتر به مشکلتون رسیدگی کنیم با استفاده از اطلاعات فعلی می تونم بهتون بگم:

ارور شما : STOP 0x00000050: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
دلایل عمده : سخت افزار معیوب به خصوص انواع حافظه ها نه لزوما RAM , مشکل سرویس های ویندوز ، آنتی ویروس، درایور ها،خرابی NTFS، بایوس

راه حل ها :
با توجه به این گفته شما :

وقتی که ویندوز عوض میکنم تا یه ماه مشکلی نداره و تک و توک پیش میاد، اما بعد گذشت مدت زیادی از نصب ویندوز توی خیلی از فولدر هایی با فایل های زیاد میرم صفحه ی آبی دیوونه میکنه!
احتمال وجود بدسکتور روی هارد زیاد هست که با فرمت حل نمیشه و باید CheckDisk کنید.

اجرای دستور Chkdsk C: /r و به همین ترتیب برای سایر درایو ها.

میتونه مربوط به یک برنامه یا درایور باشه که در اینصورت طبق گفته پست اول احتیاج به اطلاعات بیشتر هست.
طبق تصویر فایل WinFL32.sys مربوط به برنامه FolderLock هست توصیه می کنم با یک برنامه قوی مثل CCleaner کامل پاکش کنید و ببینید تکرار میشه یا نه!

FerineFast
03-12-2013, 09:22
سلام من هم گرفتار این صفحه آبی شدم :n03:
فابل رو اپلود کردم دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ویندوز 7 , 32 بیتی
2 گیگ رم
cpu 2 هسته اس AMD
گرافیک انبرد
هارد 160:n28:

سلام
بهتر بود می گفتید چه موقع هایی این مشکل پیش میاد و کمی بیشتر توضیح میدادید ولی با اطلاعات فعلی بررسی می کنیم.

خیلی خوب شما 2 تا ارور مختلف دارید.
اولی KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M هست.

دلایل عمده : فضای کم دیسک، مشکلات درایور، مشکل کارت گرافیک،بایوس، مشکل عدم سازگاری سخت افزار با یکدیگر، سرویس های مشکل دار،برنامه های ریموت کنترل و حافظه

راه حل ها :

کمی هاردتون و درایو ها رو به خصوص درایو ویندوز رو خلوت کنید و فضای خالی بیشتری ایجاد کنید.
آخرین آپدیت های ویندوز و سرویس پک ها رو بگیرید.
درایور هاتون رو آپدیت کنید.
این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و نصب کنید.
اگر بعد از نصب برنامه ای این مشکل شروع شد برنامه مربوطه رو پاک کنید.
بایوس رو آپدیت کنید و هرگونه تنظیمات حافظه از جمله caching or shadowing رو در بایوس خاموش کنید.

دومی BAD_POOL_CALLER هست.

راه حل : فعال کردن Driver Verifier برای جمع آوری علل این ارور و چک کردن اتصال کابل ها.

XMAN9
03-12-2013, 09:41
سلام
الان دور روز هست ویندوزم بالا نمیاد و مرتب پیغام زیر ظاهر میشه و سیستم مرتب ریستارت میشه. اصلا امکان ورود به ویندوز نیست. ویندوزم 8 هست و از دو ماه پیش که نصب کردم مشکلی باهاش نداشتم.
کلی برنامه دارم رو سیستم و واقعا نمیدونم مشکل کجاست و از چه طریقی میشه وارد ویندوز شد و مشکل رو حل کرد.

HP4540S
Intel Core i5 3230M 2.60GHz up to 3.20 GHz
ram6
AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB
هارد 750
ویندوز8 ؛ 64 بیت

FerineFast
03-12-2013, 09:55
وای. بالاخره یک جا پیدا کردم بتونم جواب این سوال رو بگیرم!:n19:
سلام من لپ تاپ lenevo G 580 دارم . core i 5 هست . نمیدونم چرا هر هفته یک بار این مشکل براش پیش می آید. مخصوصا وقتی hibernate نمی کنم. این صفخه آبی می یاد و خودش restart می کنه...

این فایل و آپلود کردم

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً راهنمایی کنید . وسط برنامه هام دارم کار می کنم یک دفعه بدون save پی سی restart می کنه

خیلی خیلی ممنوناز سایتتون:n01:

در مرحله اول شما 2 تا BSOD دارید که :

اولیش DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL هست که مربوط به درایورهاتون میشه.

راه حل: برنامه Connectify رو پاک کنید و از امکانات ویندوز برای Share اینترنت استفاده کنید یا آخرین ورژن رو دانلود و نصب کنید سپس درایورهاتون رو کامل بروز کنید.

مورد دوم SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M هست.

دلایل عمده : فضای کم دیسک، مشکلات درایور، مشکل کارت گرافیک،بایوس، مشکل عدم سازگاری سخت افزار با یکدیگر، سرویس های مشکل دار،برنامه های ریموت کنترل و حافظه

راه حل های عمومی :

کمی هاردتون و درایو ها رو به خصوص درایو ویندوز رو خلوت کنید و فضای خالی بیشتری ایجاد کنید.
درایور هاتون به خصوص درایور گرافیک رو آپدیت کنید.
بایوس رو آپدیت کنید و هرگونه تنظیمات حافظه از جمله caching or shadowing رو در بایوس خاموش کنید.
دستور SFC /scannow رو اجرا کنید.

راه حل شما آپدیت درایورها از سایت سازنده هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FerineFast
03-12-2013, 09:58
سلام
الان دور روز هست ویندوزم بالا نمیاد و مرتب پیغام زیر ظاهر میشه و سیستم مرتب ریستارت میشه. اصلا امکان ورود به ویندوز نیست. ویندوزم 8 هست و از دو ماه پیش که نصب کردم مشکلی باهاش نداشتم.
کلی برنامه دارم رو سیستم و واقعا نمیدونم مشکل کجاست و از چه طریقی میشه وارد ویندوز شد و مشکل رو حل کرد.

HP4540S
ram6
هارد 750
ویندوز8 ؛ 64 بیت

از طریق راهنمای زیر در 8 وارد Safemode بشید و طبق پست اول عمل کنید.

FerineFast
03-12-2013, 10:16
سلام .
من laptop سونی دارم که روش ویندور 7 ،64 بیتی نصبه .الان یه مدته که بدون اینکه من تغییرات جدیدی تو سیستم داده باشم سیستم با یک صفحه مشکی ریست می شه.
1.cpu :Intel Core i5
2.Ram :4G
3: VGA: ATI 5650
4.MiniDump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------
توی برنامه bluescreen view هم این دو تا فایل رو بهم نشون می ده.
ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe

طبق پست اول برنامه رو دانلود و یک گزارش کامل بگیرید فعلا نمی تونم بهتون بگم دقیقا مشکل از چیه ولی مربوط به درایور می تونه بشه تا آنتی ویروس و ...

70yusefi70
03-12-2013, 11:05
سلام و خسته نباشین
من تقریبا از اوایل امسال ویندوز 8 دارم و مشکلی هم باهاش نداشتم
اما وقتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم و چندتا از نرم افزار ها مثل:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Nero
Your Unin-staller
GOM Player
PotPlayer
Internet Download Manager
Oracle VM VirtualBox
QQPlayer
و ...
رو آپدیت کردم با مشکل صفحه ابی مواجه شدم
فایل dump رو چک کردم تا جایی که متوجه شدم از گرافیک ایراد میگیره
برای درایور کارت گرافیک نرم افزار AMD graghic
که اسم فایل ستاپش:
13-1-legacy_vista_win7_win8_32_dd_ccc
بود رو نصب کرده بودم. تا جایی که یادمه تو ویندوز قبلم هم این رو نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم
سیستمم دوتا رم داره. رم ها رو یکی یکی امتحان کردم مشکلی نداشتن
با نرم افزار BurnInTest Pro 7.1 سخت افزارم از جمله رم و گرافیک رو تست کردم مشکلی پیدا نکرد.من اکثر مواقع به اینترنت وصلم و احساس میکنم وقتی به اینترنت وصلم این اتفاق می افته
بخاطر اینکه صفحه آبی خیلی پراکنده و نامنظم پیش میاد و اکثر اوقات که کامپیوتر روشنه به اینترنت وصلم نتونستم بفهمم که فقط وقتی کانکتم این اتفاق می افته یا اینکه نه. ولی فکر میکنم اینطور باشه.
مشخصات کامپیوترمم اینا هستن:
AMD Athlon(tm) 5000 Dual-Core Processor 2.2 GHz
4GB ram
ATI 1GB Radeon HD 4350 Graphics
Microsoft Windows 8 (6.2) Enterprise Edition 32-bit Build 9200
فایل های dump:
لیست نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوترم:
ببخشین که اینجا آپلود کردم نمیدونستم این سایت شمارش معکوس داره اما فقط 7 ثانیه ست.
ممنون میشم کمکم کنین

FerineFast
03-12-2013, 12:44
سلام و خسته نباشین
من تقریبا از اوایل امسال ویندوز 8 دارم و مشکلی هم باهاش نداشتم
اما وقتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم و چندتا از نرم افزار ها مثل:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Nero
Your Unin-staller
GOM Player
PotPlayer
Internet Download Manager
Oracle VM VirtualBox
QQPlayer
و ...
رو آپدیت کردم با مشکل صفحه ابی مواجه شدم
فایل dump رو چک کردم تا جایی که متوجه شدم از گرافیک ایراد میگیره
برای درایور کارت گرافیک نرم افزار AMD graghic
که اسم فایل ستاپش:
13-1-legacy_vista_win7_win8_32_dd_ccc
بود رو نصب کرده بودم. تا جایی که یادمه تو ویندوز قبلم هم این رو نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم
سیستمم دوتا رم داره. رم ها رو یکی یکی امتحان کردم مشکلی نداشتن
با نرم افزار BurnInTest Pro 7.1 سخت افزارم از جمله رم و گرافیک رو تست کردم مشکلی پیدا نکرد.من اکثر مواقع به اینترنت وصلم و احساس میکنم وقتی به اینترنت وصلم این اتفاق می افته
بخاطر اینکه صفحه آبی خیلی پراکنده و نامنظم پیش میاد و اکثر اوقات که کامپیوتر روشنه به اینترنت وصلم نتونستم بفهمم که فقط وقتی کانکتم این اتفاق می افته یا اینکه نه. ولی فکر میکنم اینطور باشه.
مشخصات کامپیوترمم اینا هستن:
AMD Athlon(tm) 5000 Dual-Core Processor 2.2 GHz
4GB ram
ATI 1GB Radeon HD 4350 Graphics
Microsoft Windows 8 (6.2) Enterprise Edition 32-bit Build 9200
فایل های dump:
لیست نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوترم:
ببخشین که اینجا آپلود کردم نمیدونستم این سایت شمارش معکوس داره اما فقط 7 ثانیه ست.
ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزیز

همونطور که خودتون هم متوجه شدید ایرادها به گرافیک هست و فایل های dxgmms1.sys و atikmdag.sys.

UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP_M هست.

دلایل عمده : خرابی حافظه، مشکل سخت افزار به خصوص حافظه ها، مشکلات OverClock، نصب درایور ناسازگار، نصب فایروال های خاص،درایور ها،عدم آپدیت بودن بایوس،درست جا نخوردن کارت های سخت افزاری، وسایل ذخیره ناسازگار، آنتی ویروس های ناسازگار،برنامه های بکاپ، مادربرد معیوب، سرویس های ویندوز خراب

خوب شما بهتره اول از همه یک درایور ورژن بالاتر (بتا) یا ورژن پایینتر رو نصب کنید برای گرافیک ببینید مشکل باز پیش میاد یا نه!
در مرحله بعد به فکر مشکل سخت افزاری به خصوص گرافیک باشید و سپس رم ها رو هم بررسی کنید پیشنهاد می کنم اگر به کارت گرافیک دیگه دسترسی دارید مدتی با اون تست کنید ببینید تکرار میشه یا نه!
یک Hotfix هم برای ویندوز 8 در مورد این ارور و باز کردن پنجره های تو در تو هست » [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مورد رو هم تست کنید!

FerineFast
03-12-2013, 13:18
سلام ... من یه لپ تاپ Dell xps L502x دارم و فقط هنگام بازی Fifa ( هم 13 و هم 14 ) سیستم هنگ کرده و صدای خیلی بدی می ده و تا Power را نگیرم درست نمی شود ولی بعضی مواقع blue screen میاد.. که این مشکل خیلی دردسرساز شده . در ضمن من کارهای گرافیکی زیادی انجام می دهم و اصلا هیچ مشکلی ندارم . فقط روی این بازی مشکل دارم . لطفا راهنمایی نمایید .
این مشخصات:
Windows 7 Home premium x64
Cpu: intel core i7
Ram: 8 GB
VGA: Nvidia Geforce GT 540M

این هم لینک :

سلام دوست عزیز

BSOD : DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION

دلایل عمده: درایور، تنظیمات درایور وریفایر

راه حل:
مشکل با فایل nvlddmkm.sys که درایور کارت گرافیک شما هست می باشد.
در مرحله اول شما چک کنید Driver Verifier رو فعال نکرده باشید برای اینکار در استارت تایپ کنید verifier.exe و اینتر کنید و سپس Delete existing setting رو بزنید و سپس Finish و Yes
در مرحله بعد جدیدترین درایور NVidia که مال همین چند روز هست رو دانلود و نصب کنید.

FerineFast
03-12-2013, 13:20
سلام دوستان برای من این پیام های خطا میاد ایا راهی هست که درست بشه ؟
اینم مشخصات سیستمم اگه چیزی کمه بگید میزارم :
OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate
Version 6.1.7601 Service Pack 1 Build 7601
Other OS Description Not Available
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name SAJJAD-PC
System Manufacturer System manufacturer
System Model System Product Name
System Type x64-based PC
Processor Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2.93GHz, 2934 Mhz, 4 Core(s), 8 Logical Processor(s)
BIOS Version/Date American Megatrends Inc. 1502, 11/16/2010
SMBIOS Version 2.6
Windows Directory C:\Windows
System Directory C:\Windows\system32
Boot Device \Device\HarddiskVolume1
Locale Iran
Hardware Abstraction Layer Version = "6.1.7601.17514"
User Name SAJJAD-PC\SAJJAD
Time Zone Iran Standard Time
Installed Physical Memory (RAM) 8.00 GB
Total Physical Memory 8.00 GB
Available Physical Memory 5.64 GB
Total Virtual Memory 16.0 GB
Available Virtual Memory 13.3 GB
Page File Space 8.00 GB
Page File C:\pagefile.sys
این هم فایل های minidump :
لطفا راهنمایی کنید ؟

با تشکر

فایلتون پاک شده جای دیگه آپلود کنید و اگر می خواهید بهتر بشه کمک کرد حتما با برنامه پست اول یک گزارش کامل هم بگیرید و قرار بدید.

90108212
03-12-2013, 19:08

در مرحله اول Chrome رو پاک کنید ببینید اگر حل شد می گردیم دنبال باگ کروم در سیستم شما!
سراغ مشکلات سخت افزاری (مثل کابل و ...) نمی رم چون گفتید با تعویض ویندوز حل شده بود.
در صورت عدم حل مشکل مرحله بعد چک کردن توسط یک آنتی ویروس خوب و سازگار مثل Avast MSE و Malwarebytes Anti Malware هست.
در ضمن توصیه می کنم پست اول رو کامل مطالعه کنید و یک ریپورت کامل با برنامه پست اول هم در صورت حل نشدن مشکل اینجا قرار بدید.

chrome رو پاک کردم مشکل حل نشد...
موقعی که می خوام دستور chkdsk C: /R رو بزنم میگه که درایو قفل نیست
باید چیکار کنم؟؟

FerineFast
03-12-2013, 19:21
دستوز چک دیسک رو به شکل زیر تغییر بدید :
chkdsk c: /f /r
در صورت درخواست برای چک بعد از ریستارت تایید کنید.

XMAN9
03-12-2013, 21:44
از طریق راهنمای زیر در 8 وارد Safemode بشید و طبق پست اول عمل کنید.

متاسفانه وارد محیط safe mode هم نمیشه و هر چی shift+f8 رو میزنم وارد recovery نمیشه!

90108212
03-12-2013, 22:55

دوست من اون کارائی که گفتی رو انجام دادم اما مشکل حل نشد :n03:
اینم لینک گزارش کامل توسط نرم افزار general reporter

FerineFast
04-12-2013, 00:19
دوست من اون کارائی که گفتی رو انجام دادم اما مشکل حل نشد :n03:
اینم لینک گزارش کامل توسط نرم افزار general reporter

از MS Essential استفاده می کنید که خوبه و باید آپدیت هم باشه ولی باز هم امکانش هست سیستم ویروسی شده باشه و اسنشیال نشون نده شما Malwarebyte Anti Malware رو هم نصب کنید و یک اسکن کامل کنید.

با توجه به ریپورتتون یکسری برنامه ها پاک کردید ولی نه کامل و اثرش باقی مونده برای مثال شما از برنامه BestCrypt bus controller استفاده می کردید با استفاده از CCleaner سیستم رو تمیز کنید.
برای بررسی باز هم بیشتر شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و یک لاگ بگیرید و اینجا بزارید.

کمی سخته در مورد ارور شما نظر داد ولی هرچی اطلاعاتمون در مورد آخرین کارهایی که قبل از به وجود اومدن مشکل بیشتر بشه راحتتر میشه جلو رفت.

+ درایورهاتون رو از سایت سونی آپدیت کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/downloadTab

90108212
04-12-2013, 02:07
از MS Essential استفاده می کنید که خوبه و باید آپدیت هم باشه ولی باز هم امکانش هست سیستم ویروسی شده باشه و اسنشیال نشون نده شما Malwarebyte Anti Malware رو هم نصب کنید و یک اسکن کامل کنید.

با توجه به ریپورتتون یکسری برنامه ها پاک کردید ولی نه کامل و اثرش باقی مونده برای مثال شما از برنامه BestCrypt bus controller استفاده می کردید با استفاده از CCleaner سیستم رو تمیز کنید.
برای بررسی باز هم بیشتر شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و یک لاگ بگیرید و اینجا بزارید.

کمی سخته در مورد ارور شما نظر داد ولی هرچی اطلاعاتمون در مورد آخرین کارهایی که قبل از به وجود اومدن مشکل بیشتر بشه راحتتر میشه جلو رفت.

+ درایورهاتون رو از سایت سونی آپدیت کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/downloadTab

البته MS essential ام یه 3 ماهی هست که غیر فعالش کردم و الآن که فعال کردم و خواستم اسکن کنم دوباره وسطش blue screen داد
5 روز پیش داشتم بازی subway surf رو میکردم که یه دفعه وسطش اینجوری شده بود(5 ماه پیش هم وقتی داشتم بازی کلاه قرمزی رو می کردم واسه اولین بار اینجوری شد) بازی رو پاک کردم(البته بازی setup نداشت) درست نشد
می خواستم از system restore استفاده کنم که تو restore point هاش یه point بود که توی اون آخرین نوشته بود critical update این اتفاق دقیقا یک روز قبل از اولین blue screen بود،
این تمام اتفاق هایی بود که تو این چند روز اتفاق افتاده بود

FerineFast
04-12-2013, 02:47
هم می تونید system restore کنید ولی به نظر من کماکان مشکل از ویروس هست شما هم که آنتی ویروس رو غیرفعال کرده بودی.
پیشنهاد می کنم یک رسکیو دیسک دانلود و بوت کنید و کامپیوتر رو کامل باهاش اسکن کنید.

90108212
04-12-2013, 03:07
هم می تونید system restore کنید ولی به نظر من کماکان مشکل از ویروس هست شما هم که آنتی ویروس رو غیرفعال کرده بودی.
پیشنهاد می کنم یک رسکیو دیسک دانلود و بوت کنید و کامپیوتر رو کامل باهاش اسکن کنید.

مشکل اینجاست که وسط system restore هم blue screen میاد
میشه نحوه استفاده از این نرم افزار رو تو حالت بوت توضیح بدی و اینکه چه resque disk رو دانلود کنم بهتر هستش؟

SHAHAB-P30
04-12-2013, 18:06
چجوری میتونیم خودمون یک فایل دامپ رو بررسی کنیم ؟؟؟؟

ali_s90
04-12-2013, 20:55
باسلام من1ماه پیش یه کیس جمع کردم ولی خودم اسمبلش کردم بعد از 4 روز ویندوز شروع کرد به بلو پیج دادن و هر کاری می کردم علت بلو پیج و بفهمم نمی تونستم رم و هاردو گرافیک و تست کردم هیچ کدوم مشکلی نداشتن خوب شک کردم به مادربورد اونم به اسلاتای رمش، اون ها رو هم تست کردم باز سالم بود و علت بلو اسکرین نبودش....
آقا این بلو اسکرین داشت منو دیونه میکرد ، جانم به لبم رسیده بود که امروز کیسو بردم پایتخت برا پیدا کردن بلو اسکرین ولی اونجا هم کسی نتونست علت بلو اسکرین و بفهمه همه گیج شده بودیم که چه کنیم آخر سر رفتم پیش یه بنده خداییبدون اینکه کیس و ببینه گفت مادربورد و باز کن از کیس بیار بیرون بذار کار کنه شاید مادر بورد جاییش اتصالی داشته باشه، ما رفتیم این کار و بکنیم که برق از 3 فازمون پرید :n28: دیدیم که یکی از پایه های اتصال مادربورد به کیس به جای اینکه سر جاش باشه تا به مادر بورد پیچ بشه زیر خود مادربورد قرار گرفته و باعث ایجاد اتصالی در مادر بورد شده ، خدارو شکر مادر بوردم نسوخت ولی یه توصیه به دیگران بلو پیج و جدی بگیرید چون این صفحه از صدمه زدن به سخت افزار جلوگیری میکنه (اگر نبود مادربوردم سوخته بود) و در آخر اینکه بذارید متخصص اسمبل کنه
اینم صفحه بلو پیج برای تجربه دیگران:

Filename
Address In Stack
From Address
To Address
Size
Time Stamp
Time String
Product Name
File Description
File Version
Company
Full Path

hal.dll
hal.dll+2d93d
fffff800`40548000
fffff800`405b4000
0x0006c000
0x5010abe8
7/25/2012 6:31:04 PM

ntoskrnl.exe
ntoskrnl.exe+159c09
fffff800`3fe00000
fffff800`40548000
0x00748000
0x5010ac4b
7/25/2012 6:32:43 PM

XMAN9
04-12-2013, 22:02
درود
گزارش سیستم با نرم افزار general reporter

HP4540S
ram6
هارد 750
ویندوز8 ؛ 64 بیت

FerineFast
04-12-2013, 22:05
فایل های دامپ پیوست نشدند خودتون دستی به مسیر C:\Windows\MiniDump برید و فایل های دامپ رو استخراج و آپلود کنید.

SHAHAB-P30
05-12-2013, 00:49

امروز سه بار دیدم

FerineFast
05-12-2013, 05:19
چجوری میتونیم خودمون یک فایل دامپ رو بررسی کنیم ؟؟؟؟

راه ساده استفاده از نرم افزار BlueScreenView هست که اطلاعاتی کلی در مورد ارور و سرویس درگیر میده اما بهترین راه استفاده از Windows WDK و برنامه WinDbg هست این برنامه فایل دامپ رو بررسی می کنه و شما می تونید درایور ها و آخرین فعالیت های رم در لحظه وقوع BSOD رو ببینید و این برنامه ارور اصلی رو به شما میده و برنامه و سرویس درگیر رو هم میده.
شما با بررسی شماره ارور در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](v=vs.85).aspx) و حتی گوگل کردن می تونید به نتایج خوبی برسید و این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم راه حل های خوبی داره.
علاوه بر اون با دسترسی به اطلاعات اضافی مثل درایورهای نصب شده و تاریخ درایور و سخت افزار مورد استفاده و برنامه های استفاده شده در سیستم مثلا انواع آنتی ویروس و یا مشکلات ویروسی بودن دستگاه و ... می تونید بهتر در مورد مشکل نظر بدید. در آخر این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اطلاعات خوبی دارند.

امروز سه بار دیدم

و اما مشکل شما :

دلایل عمده : سخت افزار معیوب به خصوص انواع حافظه ها نه لزوما RAM , مشکل سرویس های ویندوز ، آنتی ویروس، درایور ها،خرابی NTFS، بایوس

برای بررسی دقیقتر احتیاج به اطلاعات بیشتر (فایل دامپ بیشتر) داریم چون هم می تونه مشکل درایور باشه هم مشکل سخت افزاری پیشنهاد می کنم علاوه بر استفاده از برنامه پست اول یک ریپورت هم با
SysInspector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدید.

راه حل های کلی که می تونم بگم :

اجرای دستور : Chkdsk /f /r
آپدیت درایورها
آپدیت کردن بایوس
بررسی قطعات سخت افزاری
بررسی سرویس های ویندوز
از کار انداختن آنتی ویروس

SHAHAB-P30
05-12-2013, 11:27
راه ساده استفاده از نرم افزار BlueScreenView هست که اطلاعاتی کلی در مورد ارور و سرویس درگیر میده اما بهترین راه استفاده از Windows SDK و برنامه WinDbg هست این برنامه فایل دامپ رو بررسی می کنه و شما می تونید درایور ها و آخرین فعالیت های رم در لحظه وقوع BSOD رو ببینید و این برنامه ارور اصلی رو به شما میده و برنامه و سرویس درگیر رو هم میده.
شما با بررسی شماره ارور در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](v=vs.85).aspx) و حتی گوگل کردن می تونید به نتایج خوبی برسید و این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم راه حل های خوبی داره.
علاوه بر اون با دسترسی به اطلاعات اضافی مثل درایورهای نصب شده و تاریخ درایور و سخت افزار مورد استفاده و برنامه های استفاده شده در سیستم مثلا انواع آنتی ویروس و یا مشکلات ویروسی بودن دستگاه و ... می تونید بهتر در مورد مشکل نظر بدید. در آخر این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اطلاعات خوبی دارند.

و اما مشکل شما :دلایل عمده : سخت افزار معیوب به خصوص انواع حافظه ها نه لزوما RAM , مشکل سرویس های ویندوز ، آنتی ویروس، درایور ها،خرابی NTFS، بایوس

برای بررسی دقیقتر احتیاج به اطلاعات بیشتر (فایل دامپ بیشتر) داریم چون هم می تونه مشکل درایور باشه هم مشکل سخت افزاری پیشنهاد می کنم علاوه بر استفاده از برنامه پست اول یک ریپورت هم با
SysInspector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدید.

آپدیت درایورها
آپدیت کردن بایوس
بررسی قطعات سخت افزاری
بررسی سرویس های ویندوز

بفرمایید

SHAHAB-P30
05-12-2013, 11:48
راه ساده استفاده از نرم افزار BlueScreenView هست که اطلاعاتی کلی در مورد ارور و سرویس درگیر میده اما بهترین راه استفاده از Windows SDK و برنامه WinDbg هست این برنامه فایل دامپ رو بررسی می کنه و شما می تونید درایور ها و آخرین فعالیت های رم در لحظه وقوع BSOD رو ببینید و این برنامه ارور اصلی رو به شما میده و برنامه و سرویس درگیر رو هم میده.

و اما مشکل شما :دلایل عمده : سخت افزار معیوب به خصوص انواع حافظه ها نه لزوما RAM , مشکل سرویس های ویندوز ، آنتی ویروس، درایور ها،خرابی NTFS، بایوس

بدید.

آپدیت درایورها
آپدیت کردن بایوس
بررسی قطعات سخت افزاری
بررسی سرویس های ویندوز

بفرمایید

این ها هم با debug کردن memory.dmp به دست اومد

OQyanoOoOS
06-12-2013, 08:40
این فایل ها مربوط به نصب ویندوز XP نیست و BSOD خود ویندوز 7 شما هست و اما برای حل مشکلتون راه زیر رو امتحان کنید.

موقع بوت سیستم F2 رو بزنید وارد بایوس بشید.
Config رو انتخاب کنید، Serial ATA (SATA)s رو انتخاب کنید.
بخش Controller رو به Compatibility یا IDE تغییر بدید.
مدل لپ تاپ من VAIO VPC-CE2JGX هست و تقریبا هیچ گزینه ای برای تنظیم کردن نداره:n04: فقط میشه ساعت و تاریخ رو تنظیم کرد، برای سیستم یا ستاپ رمز گذاشت و آخرین گزینه ای که میشه تنظیم کرد Intel CPU Virtualation هست (اگه اسمش درست یادم مونده باشه) :n02:
در نهایت بجای winXP sp2 تصمیم گرفتم sp3 رو نصب کنم و با اینکار مشکل حل شد.
در هر صورت از راهنمایی شما ممنونم.

hedye222222
06-12-2013, 18:02
سلام
من هم خطای صفحه آبی رو دارم
لپ تاپمacer 4741 g
core i5
ram 4
hdd 640
graphic 1

فایل Minidump:

ممنون میشم راهنماییم کنید

FerineFast
07-12-2013, 06:48
بفرمایید

این ها هم با debug کردن memory.dmp به دست اومد

eamonm.sys
مشکل شما به احتمال زیاد از ESET هست برنامه رو پاک کنید و به نظر من احتمال ویروسی بودن سیستمتون هم هست با MalwareByte یک اسکن کنید.

FerineFast
07-12-2013, 09:03
سلام
من هم خطای صفحه آبی رو دارم
لپ تاپمacer 4741 g
core i5
ram 4
hdd 640
graphic 1

فایل Minidump:

ممنون میشم راهنماییم کنید

ارور شما : CRITICAL_OBJECT_TERMINATION
مشکل : یکی از پروسس های مورد نیاز ویندوز بسته شده و بدون اون ویندوز قادر به ادامه نیست این پروسس csrss.exe هست.

مشکل می تونه از ویروسی شدن دستگاه باشه من آنتی ویروسی توی سیستم شما ندیدم علاوه بر اون vmware شما قدیمی هست و می تونه مشکل از اون باشه در مرحله اول پیشنهاد می کنم ویندوز رو به تاریخی قبل از 3 دسامبر که مشکل شروع شده بر گردونید با استفاده از Windows restore و در صورتی که مشکل حل نشد حتما با یک آنتی ویروس سازگار و بروز سیستم رو اسکن کنید.

hedye222222
07-12-2013, 11:23

ارور شما : CRITICAL_OBJECT_TERMINATION
مشکل : یکی از پروسس های مورد نیاز ویندوز بسته شده و بدون اون ویندوز قادر به ادامه نیست این پروسس csrss.exe هست.

مشکل می تونه از ویروسی شدن دستگاه باشه من آنتی ویروسی توی سیستم شما ندیدم علاوه بر اون vmware شما قدیمی هست و می تونه مشکل از اون باشه در مرحله اول پیشنهاد می کنم ویندوز رو به تاریخی قبل از 3 دسامبر که مشکل شروع شده بر گردونید با استفاده از Windows restore و در صورتی که مشکل حل نشد حتما با یک آنتی ویروس سازگار و بروز سیستم رو اسکن کنید.

ممنون از پاسختون
من نود 32 نصب می کنم و لی کدهاشو نمیتونم پیدا کنم بعد از یه مدت غیرفعال میشه
یه آنتی ویروس که کدهاش در دسترس باشه معرفی میکنید

ممنون

FerineFast
07-12-2013, 11:28
Avast Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا MSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و در کنار اینها Malwarebyte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

sajjad251
08-12-2013, 14:17
Avast Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا MSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و در کنار اینها Malwarebyte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

سلام من ویندوز 7 نسخه 32 بیتی اینترپرایز نصب کردم و واسه نصب درایورها از نرم افزار درایور پک (Auto Driver ) استفاده کردم ولی بعد از نصب و ریبوت کردن سیستم، سیستم وقتی بالا میاد خطای صفحه آبی میده و سیستم ریستارت میشه
لطفا راهنمایی کنید خیلی اطلاعات دارم توش نمیتونم ویندوز رو عوض کنم
متشکرم:n28::n28::n28:

sajjad251
08-12-2013, 18:15
سلام من ویندوز 7 نسخه 32 بیتی اینترپرایز نصب کردم و واسه نصب درایورها از نرم افزار درایور پک (Auto Driver ) استفاده کردم ولی بعد از نصب و ریبوت کردن سیستم، سیستم وقتی بالا میاد خطای صفحه آبی میده و سیستم ریستارت میشه

70yusefi70
08-12-2013, 20:06
سلام و خسته نباشین
اگه لطف کنین و بگین چجوری یا به چه نرم افزاری میشه irq ها رو دید و متوجه شد که مشکل از اونا ست یا نه
و با چه نرم افزاری میشه irq ها رو تغییر داد ممنون میشم

ali_s90
08-12-2013, 22:17
با سلام
اگه میتونی از سایت سازنده لپ تاپت بایوس ساز گار با ویندوز 8 ، 64 بیتی را دانلود کن و بایوس لپ تاپ و آپدیت کن اگر این کارو کردی باز ارور داد ویندوزو عوض کن و هیچ آنتی ویروسی روی ویندوز نصب نکن شاید این مشکل از خود آنتی ویروس باشه که بعضی از فایل های اساسی ویندوزو خراب کرده باشه

ali_s90
08-12-2013, 22:17

HP4540S
ram6
هارد 750
ویندوز8 ؛ 64 بیت

با سلام
اگه میتونی از سایت سازنده لپ تاپت بایوس ساز گار با ویندوز 8 ، 64 بیتی را دانلود کن و بایوس لپ تاپ و آپدیت کن اگر این کارو کردی باز ارور داد ویندوزو عوض کن و هیچ آنتی ویروسی روی ویندوز نصب نکن شاید این مشکل از خود آنتی ویروس باشه که بعضی از فایل های اساسی ویندوزو خراب کرده باشه

FerineFast
09-12-2013, 10:26

قدم اول :قبل از لود ویندوز F8 رو بزنید و وارد گزینه Safemode بشید (اگر بالا بیاد البته!)
در صورتی که ویندوز با SafeMode بالا نیومد با دی وی دی 7 بوت کنید و ببینید Restore Point ای قبل از نصب نرم افزار هست یا نه اگر بود برگردونید!

این رو هم اضافه کنم که نگران فایل ها نباشید می تونید با هر بوتی مثل Live Boot یا Linux Live یا Mini XP یا ... فایل هاتون رو بکاپ بگیرید.

FerineFast
09-12-2013, 10:33
سلام و خسته نباشین
اگه لطف کنین و بگین چجوری یا به چه نرم افزاری میشه irq ها رو دید و متوجه شد که مشکل از اونا ست یا نه
و با چه نرم افزاری میشه irq ها رو تغییر داد ممنون میشم

سلام
IRQ ِها رو می تونید توی System Information ببینید کافیه همین عبارت رو در Start تایپ کنید.
در ضمن متوجه منظورتون از تغییرشون نشدم!

اینم اضافه کنم توی لیست درایورهاتون 3 تا درایور قدیمی هست که ممکنه مشکل از اونا باشه :

برنامه AbitEQ رو پاک کنید ببینید مشکل پابرجاست یا نه در ضمن درایور مودم هم قدیمی هست اونم جدا کنید ببینید حل میشه یا نه!

اگر یک گزارش کاملتر هم از سیستم بدید شاید کمک بکنه.

880446534
11-12-2013, 18:52
سلام :n03:
من حدودا 3-4 ماه پیش bsod داشتم که دوستان گفتن ماله رم لبتابته. منم با کلی اکراه قبول کردم و مشکل حل شد.
دیروز یه دفعه ای bsod اومد. منم به هوای دفعه ی قبلی رم رو در اوردم و دوباره جا زدم ولی امروز باز bsod اومد.
مشکل کجاست؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jahangir1400
11-12-2013, 19:07
مشکلم رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کردم، مساله اینه که چون ویندوز تازه نصب شده و اصلا وارد نمیشه اون برنامه هارو نمیتونم نصب کنم، وارد Safe mode هم نمیشه و میگه باید مرحله آخر نصب انجام بشه، از بوت ویندوز و از طریق Repair تونستم فایل اکسپلورر رو باز کنم و رفتم تو پوشه ویندوز اما فایل یا پوشه minidump وجود نداشت، اما فایل MEMORY.dmp بود که حدود 400 مگ حجمش بود، دستور CHKDSK /R رو که چند دفعه تو این تاپیک دیدم اجرا کردم فرقی نکرد، طبق توضیحاتی که تو این تاپیک خوندم به نظر خودم چون ویندوز و درایورهای قبلیم پاک نشده و دوباره ویندوز رو روی همون نصب کردم باعث این مشکل شده، البته چندباری با این صفحه آبی روبرو شده بودم که احتمالا واسه overclock کردن cpu بود اما از وقتی سیستم روی اورکلاک Stable شد دیگه صفحه آبی رو ندیدم حالا نمیدونم ربطی به این داره یا نه، بایوس هم به آخرین ورژن آپدیته و set default هم کردم، خواهشا راهنمایی کنید این چیزایی بود که به فکرم رسید اگه اطلاعات دیگه ای لازمه بگید که بگم، مرسی

FerineFast
11-12-2013, 19:12
سلام :n03:
من حدودا 3-4 ماه پیش bsod داشتم که دوستان گفتن ماله رم لبتابته. منم با کلی اکراه قبول کردم و مشکل حل شد.
دیروز یه دفعه ای bsod اومد. منم به هوای دفعه ی قبلی رم رو در اوردم و دوباره جا زدم ولی امروز باز bsod اومد.
مشکل کجاست؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل شما از memory_corruption هست و باید حتما یک تست مموری با برنامه زیر کنید ممکنه طول هم بکشه ولی حتما بزارید حداقل 7 Step بره جلو و ریست نکنید.

یک فلش به کامپیوتر وصل کنید و فورمت کنید بزارید برنامه بالا روش فایلهای بوت رو بریزه ویندوز رو ریست و با فلش بوت کنید.

FerineFast
11-12-2013, 19:26
مشکلم رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کردم، مساله اینه که چون ویندوز تازه نصب شده و اصلا وارد نمیشه اون برنامه هارو نمیتونم نصب کنم، وارد Safe mode هم نمیشه و میگه باید مرحله آخر نصب انجام بشه، از بوت ویندوز و از طریق Repair تونستم فایل اکسپلورر رو باز کنم و رفتم تو پوشه ویندوز اما فایل یا پوشه minidump وجود نداشت، اما فایل MEMORY.dmp بود که حدود 400 مگ حجمش بود، دستور CHKDSK /R رو که چند دفعه تو این تاپیک دیدم اجرا کردم فرقی نکرد، طبق توضیحاتی که تو این تاپیک خوندم به نظر خودم چون ویندوز و درایورهای قبلیم پاک نشده و دوباره ویندوز رو روی همون نصب کردم باعث این مشکل شده، البته چندباری با این صفحه آبی روبرو شده بودم که احتمالا واسه overclock کردن cpu بود اما از وقتی سیستم روی اورکلاک Stable شد دیگه صفحه آبی رو ندیدم حالا نمیدونم ربطی به این داره یا نه، بایوس هم به آخرین ورژن آپدیته و set default هم کردم، خواهشا راهنمایی کنید این چیزایی بود که به فکرم رسید اگه اطلاعات دیگه ای لازمه بگید که بگم، مرسی

متاسفانه تا دسترسی به فایل دامپ نباشه نمی شه گفت دقیقا مشکل از کدوم درایور مشکل داره تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که اول از همه دستور زیر رو توی محیط CMD و Repair ویندوز اجرا کنید ببینید چیزی پیدا می کنه ؟

sfc /scannow

و در مرحله بعد باید یک ویندوز دیگه در کنار این ویندوز روی یک درایو دیگه نصب کنید و از داخل اون بهتون بگم خودتون فایل MEMORY.dmp رو دیباگ کنید چون آپلود 400 مگ عقلانی نیست.

jahangir1400
11-12-2013, 19:41
متاسفانه تا دسترسی به فایل دامپ نباشه نمی شه گفت دقیقا مشکل از کدوم درایور مشکل داره تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که اول از همه دستور زیر رو توی محیط CMD و Repair ویندوز اجرا کنید ببینید چیزی پیدا می کنه ؟

sfc /scannow

و در مرحله بعد باید یک ویندوز دیگه در کنار این ویندوز روی یک درایو دیگه نصب کنید و از داخل اون بهتون بگم خودتون فایل MEMORY.dmp رو دیباگ کنید چون آپلود 400 مگ عقلانی نیست.

دستور رو وارد کردم این پیغام رو میده:

there is a system repair pending which requires reboot to complete. restart windows and run sfc again.

چند بار ریستارت کردم بازم همین پیغام رو میده، چه کنم یه ویندوز دیگه نصب کنم؟

FerineFast
11-12-2013, 19:45
دستور رو وارد کردم این پیغام رو میده:

there is a system repair pending which requires reboot to complete. restart windows and run sfc again.

چند بار ریستارت کردم بازم همین پیغام رو میده، چه کنم یه ویندوز دیگه نصب کنم؟

دستور رو به این صورت وارد کنید :
sfc /scannow /offbootdir=f:\ /offwindir=f:\windows

به جای F هم درایوی که ویندوزتون نصب هست رو بریزید.

jahangir1400
11-12-2013, 19:51
دستور رو به این صورت وارد کنید :
sfc /scannow /offbootdir=f:\ /offwindir=f:\windows

به جای F هم درایوی که ویندوزتون نصب هست رو بریزید.

این پیغام رو میده:
windows resource protection could not start the repair service

FerineFast
11-12-2013, 19:59
باید فایل x:\windows\winsxs\pending.xml رو یا رینیم کنید یا پاک کنید با دستورات DOS آشنایی دارید که؟
لطفا بقیه بحث رو داخل پروفایل من ادامه بدید که تاپیک منحرف نشه

mhimhdi
12-12-2013, 09:34
دیشب سیستم من یهو Dump کرد یعنی Blue Screen اومد و سیستم ریست شد. بعد از بالا آمدن ویندوز پیغام داد که سیستم برای Repair باید ریست شود. سیستم رو ریست کردم اما پیغام Repair دوباره اومد. در ضمن بعد از هر ریست تنظیمات سیستم برمیگرده به حالت قبل از Dump یعنی اگر فایلی را تغییر بدم بعد از ریست دوباره به حالت قبل برمیگرده. بعضیا میگن مشکل از کومودوست که سیستم را فریز میکنه. حالا من چکار کنم ؟

FerineFast
12-12-2013, 09:43
دیشب سیستم من یهو Dump کرد یعنی Blue Screen اومد و سیستم ریست شد. بعد از بالا آمدن ویندوز پیغام داد که سیستم برای Repair باید ریست شود. سیستم رو ریست کردم اما پیغام Repair دوباره اومد. در ضمن بعد از هر ریست تنظیمات سیستم برمیگرده به حالت قبل از Dump یعنی اگر فایلی را تغییر بدم بعد از ریست دوباره به حالت قبل برمیگرده. بعضیا میگن مشکل از کومودوست که سیستم را فریز میکنه. حالا من چکار کنم ؟
با safemode بالا بیاید و طبق پست اول تاپیک عمل کنید.

880446534
12-12-2013, 19:33
مشکل شما از memory_corruption هست و باید حتما یک تست مموری با برنامه زیر کنید ممکنه طول هم بکشه ولی حتما بزارید حداقل 7 Step بره جلو و ریست نکنید.

یک فلش به کامپیوتر وصل کنید و فورمت کنید بزارید برنامه بالا روش فایلهای بوت رو بریزه ویندوز رو ریست و با فلش بوت کنید.

از این که راهنمایی کردین ممنونم.
خب من کار تست رم را طی سه مرحله انجام دادم.(لبتابم دوتا رم 4گیگ داره)

اول. هر دوتا با هم وصل بود که شکل زبر سه سوته اوم. منم از قرمزیش فهمیدم اروره.(البته خوده برنامه داشت ارور هارم شمارش میکرد)
دوم. با یه رم اجرا کردم. تا 8 ساعت داشت تست می کرد،البته تا استپ 8 رفت. دیگه خسته شدم و کنسل کردم.مثله اینکه ارور نداشت

سوم . اون رم دوم رو به صورت تکی وصل کردم مه باز ارور داد.
مثله اینکه رم خراب همینه.
حالا بیبینم باز BSOD میاد یا نه.
راهنمایی ، نظری دارین در خدمتم

FerineFast
12-12-2013, 19:48
رم قیمت چندانی نداره فقط قبل از اینکه رم بخرید مطمئن شید مشکل از اسلات نباشه به اینصورت که این تست رو با رم سالم روی دوتا اسلات انجام بدید.

880446534
12-12-2013, 19:57
رم قیمت چندانی نداره فقط قبل از اینکه رم بخرید مطمئن شید مشکل از اسلات نباشه به اینصورت که این تست رو با رم سالم روی دوتا اسلات انجام بدید.

داداش بچه مایه داریا:n02:
زنگ زدم نمایندگی ،قیمت یه رم 4 رو بسته به مدلش گفت از 100 به بالاست.
اگه همین چهار کار کنه و اذیت نکنه بسمه.
احتمالا مشکل از رمه. چون رم خراب رو به همون سوکت رم سالمه زدم ، ارور داد.
اون قرمز ها ارور بود ،نه ؟؟ یعنی رم سوخته ؟؟ قابل تعمییر نیست ؟؟
رمم elixir هستش. نمایندگی نداره ؟؟

FerineFast
12-12-2013, 20:13
آره خوب مایه دارم چه جورم :دی
من نسبت به سایر قطعات گفتم ارزونه نسبت به نون بربری گرون تره خوب!
بله Failing Address هستند
متاسفانه معمولا رم قابل تعمیر نیست یا حداقل از لحاظ هزینه نمی صرفه.
اگر با 4 مشکلی ندارید با همون کار کنید ولی خوب خرید هم یک گزینه هست!

mhimhdi
12-12-2013, 22:44
لینک فایل Dump
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pashangparsi6
13-12-2013, 03:11
دوستان کسی راهنمایی نمی کنه؟

با درود

دوستان گرامی من تازگی ویندوز 7 32 بیتی نصب کردم (پیش ترها اکس پی داشتم) و

هم زمان یک رم 2 گیگ به رم2 خودم افزودم که هم نام هستند و باس 1333 دارند هر

دو.

چند مدتی هست که با مشکل صفحه آبی روبرو می شم. هر از گاهی پیش میاد.

حدس مز نم از اینن گزینه باشه : رم،

زیرفشار هست و دارم هم زمان چند نرم افزار رو به کار می برم این رخداد پیش میاد.

Amd Athlon(tm) II 250processor 3.00GHz
Ram 4G
VGA onboard

فایل دمپ ویندوز:

FerineFast
13-12-2013, 08:09
لینک فایل Dump

1- دو تا برنامه ناسازگار دارید : Comodo و MediaTek Mobile Broadband که بهتره اول اینها را Uninstall کنید.
2- مشکل می تونه از درایور باشه یا حتی از مشکل سخت افزاری.
3- اگر اقدام به Overclock CPU کردید این می تونه یک علت باشه.
4- چند مورد درایور قدیمی هستند که بهتره آپدیت بشند :

5- برای راهنمایی بهتر به شما احتیاج به اطلاعات کاملتری هست پست اول (بخش نرم افزارش) رو مطالعه کنید و یک گزارش کامل اینجا قرار بدید.

FerineFast
13-12-2013, 08:29
دوستان کسی راهنمایی نمی کنه؟

دوست عزیز همونطور که در پست اول گفته شده با یک فایل DUMP نمیشه قطعی نظر داد پس فایل های بیشتری همراه با گزارش برنامه بزارید!

بررسی این یک فایل شما : (قسمت های پررنگ بیشتر احتمال دارند!)

راه حل ها :

درایور هاتون رو آپدیت کنید.

درایورهای زیر باید آپدیت بشند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR=#000000]

Z_anosh
13-12-2013, 16:54
سلام این لپ تاپ Sony VAIO VPCSA 33 GS که پیغام BSOD با گزارش IGDKMD64.sys را تقریباً هر 10 دقیقه یک بار می دهد فایل نرم افزار General reportero می توانیم تو این این لینک پیدا کنید

سایت : ایران بلاگ

با تشکر از شما

FerineFast
13-12-2013, 22:45
سلام این لپ تاپ Sony VAIO VPCSA 33 GS که پیغام BSOD با گزارش IGDKMD64.sys را تقریباً هر 10 دقیقه یک بار می دهد فایل نرم افزار General reportero می توانیم تو این این لینک پیدا کنید

سایت : ایران بلاگ

با تشکر از شما

سلام خانم انوش
در مرحله اول درایور کارت گرافیک Intel HD 3000 رو دانلود و نصب کنید (درایورتون قدیمی هست!) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر امکان نصب درایور رو داخل ویندوز به علت هر 10 دقیقه BSOD شدن ندارید قبل از بوت ویندوز F8 رو بزنید و وارد SAFEMODE With Network بشید و اونجا اقدام به دانلود و نصب کنید.

به احتمال زیاد مشکل حل میشه اگر مشکل پا برجا بود دامپ های جدید رو اینجا قرار بدید.

موفق باشید

daniyal2007
14-12-2013, 07:19
سلام
چند روزی یه بار به دلیل مشابه BOD میگیرم. (فاصله زمانی مشخصی نداره)
یکی از فایل ها رو آپلود کردم ، ممنون میشم راهنمایی کنید تا بتونم مشکل رو حل کنم

لینک
-
مشخصات سیستم :
CPU: Intel Core i5
Ram: 8GB
VGA: GTX570

ویندوز سون 64 بیتی

FerineFast
14-12-2013, 08:25
سلام
چند روزی یه بار به دلیل مشابه BOD میگیرم. (فاصله زمانی مشخصی نداره)
یکی از فایل ها رو آپلود کردم ، ممنون میشم راهنمایی کنید تا بتونم مشکل رو حل کنم

لینک
-
مشخصات سیستم :
CPU: Intel Core i5
VGA: GTX570

ویندوز سون 64 بیتی

مشکل شما netio.sys هست که می تونه از آنتی ویروس هایی مثل McAfee یا ZoneAlaram باشه تا مشکلات درایور کارت شبکه (بی سیم یا باسیم) و حتی نرم افزارهای تورنت.

پس پست اول رو مطالعه بفرمایید و یک ریپورت کامل قرار بدید تا دقیقتر بشه نظر داد.

اگر از Sysinspector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک ریپورت بزارید بهتر هم میشه.

درایورهای زیر رو هم آپدیت کنید :

ghasem13
15-12-2013, 14:07
سلام. ویندوز 8.1 نصب دارم و دو تا مشکل باهاش دارم ، موقع روشن کردن سیستم و بالا آمدن ویندوز معمولا با صفحه آبی رو به رو میشم و باید چند باری سیستم رو خاموش و روشن کنم تا بالاخره بیاد بالا.
و موقع استفاده گاهی هنگ میکنه که مجبور میشم از رو پاور ری استارت کنم
فایل ریپورتی که از طریق نرم افزار ( معرفی شده در پست اول ) ساخته شده رو اپلود میکنم

FerineFast
15-12-2013, 20:31
سلام. ویندوز 8.1 نصب دارم و دو تا مشکل باهاش دارم ، موقع روشن کردن سیستم و بالا آمدن ویندوز معمولا با صفحه آبی رو به رو میشم و باید چند باری سیستم رو خاموش و روشن کنم تا بالاخره بیاد بالا.
و موقع استفاده گاهی هنگ میکنه که مجبور میشم از رو پاور ری استارت کنم
فایل ریپورتی که از طریق نرم افزار ( معرفی شده در پست اول ) ساخته شده رو اپلود میکنم

سلام
برنامه Folder Security Personal با ویندوز 8.1 سازگار نیست پاکش کنید.

Gladiature_Roma
16-12-2013, 15:03
سلام من روی لب تاب ویندوز 8 نصب کردم. بعد یه روز همینطور لب تاب انور بود. و چون باهاش کار نمی کردم صفحه اش خاموش شده بود شاید رو Sleep هم رفته بود. بعد هر چی اومدم دکمه می زدم صفحه سیاه بود و تکون نمی خورد! البته سیاهی خاموش نه! نور سیاه از خود سیستم! مثل اینکه هنگ کرده بود. دکمه پاور رو گرفتم تا خاموش شد بعد که روش کردم این لودینگ ویندوز 8 که میاد اینقدر می چرخه شاید 10 دقیقه بچرخه اما هیچ اتفاقی نمی افتاد و ویندوز بالا نمیومد. در حالت خوشبینانه دوباره بعد از لودینگ صفحه سیاه می شد همونطور!

بعد اومدم ویندوز رو عوض کنم. ویندوز 8 زدم روی فلش (دی وی دی رامم خرابه و همیشه با فلش نصب میکنم) بعد که بوت رو گذاشتم روی فلش، اومد روی همین لودینگ ویندوز 8 باز چرخید و نیومد بالا، اومدم ویندوز 7 ریختم روی فلش، اون اول ویندوز 7 رو هم که اولین مرحله بوت هست Copy a File , Loading a file همون دو تا خط اول نصب رو هم خیلی سریع پر کرد. بعد نوشت Start Windows عکس لوگوی ویندوز 7 هم اومد بعد اون لحظه ای که باید صفحه نصب بیاد و بریم توی مراحل نصب نمیاد و دوباره صفحه سیاه میشه، تنها تفاوتش اینه که اینجا موس رو دارم و میتونم موس رو تکون بدم. اما تنها توی صفحه سیاه!

یعنی یه جورایی اون اصل کار نصب نمیاد بالا! حالا چیکار کنم؟ راه حلم چیه؟ لطفا کمک کنید. اطلاعات مهمی روی لب تاب دارم. دستتون هم درد نکنه

SHAHAB-P30
17-12-2013, 16:48
دوباره اومد چرا ؟؟؟

Gladiature_Roma
18-12-2013, 10:12
سلام من روی لب تاب ویندوز 8 نصب کردم. بعد یه روز همینطور لب تاب انور بود. و چون باهاش کار نمی کردم صفحه اش خاموش شده بود شاید رو Sleep هم رفته بود. بعد هر چی اومدم دکمه می زدم صفحه سیاه بود و تکون نمی خورد! البته سیاهی خاموش نه! نور سیاه از خود سیستم! مثل اینکه هنگ کرده بود. دکمه پاور رو گرفتم تا خاموش شد بعد که روش کردم این لودینگ ویندوز 8 که میاد اینقدر می چرخه شاید 10 دقیقه بچرخه اما هیچ اتفاقی نمی افتاد و ویندوز بالا نمیومد. در حالت خوشبینانه دوباره بعد از لودینگ صفحه سیاه می شد همونطور!

بعد اومدم ویندوز رو عوض کنم. ویندوز 8 زدم روی فلش (دی وی دی رامم خرابه و همیشه با فلش نصب میکنم) بعد که بوت رو گذاشتم روی فلش، اومد روی همین لودینگ ویندوز 8 باز چرخید و نیومد بالا، اومدم ویندوز 7 ریختم روی فلش، اون اول ویندوز 7 رو هم که اولین مرحله بوت هست Copy a File , Loading a file همون دو تا خط اول نصب رو هم خیلی سریع پر کرد. بعد نوشت Start Windows عکس لوگوی ویندوز 7 هم اومد بعد اون لحظه ای که باید صفحه نصب بیاد و بریم توی مراحل نصب نمیاد و دوباره صفحه سیاه میشه، تنها تفاوتش اینه که اینجا موس رو دارم و میتونم موس رو تکون بدم. اما تنها توی صفحه سیاه!

یعنی یه جورایی اون اصل کار نصب نمیاد بالا! حالا چیکار کنم؟ راه حلم چیه؟ لطفا کمک کنید. اطلاعات مهمی روی لب تاب دارم. دستتون هم درد نکنه

مشکل رو حل کردم تقریبا، به این دلیل که فایل های مورد نیاز ویندوزم خراب شده بودند. بوت ویندوز کار نمی کرد. تونستم با مجموعه Hiren's Boot و با استفاده از نرم افزار Acronies Partition Director که توی این مجموعه به صورت بوت بالا میاد درایو سی ام رو Clean کنم. اون 100 مگابایت فایل های آزاد رو هم Clean کردم. الان که تست کردم بوت ویندوز بالا میاد و مشکل نداره! الان میخوام ویندوز 7 نصب کنم. همه مراحل رو میره، مرحله ای که باید هارد رو بهش بدم واسه نصب به دلیل این ارور غیر فعال هست!

Windows cannot be installed to this hard disk Space. the partition contains one or more dynamic volumes that are not supported for installation

ممنون میشم راهنمایی کنید :n16:

razieh_h
18-12-2013, 20:12
سلام من این مشکل رو بالپتاپم داشتم بخصوص وقتی fgباز میکردم امکان نداشت bsodنشه!!بردم در مغازه نتونستند درستش کنند ویندوزم رو عوض کردن !اما هنوزم گاهی اینطوری میشه
معمولا وقتی توی اینترنتم و یکم کار لپتاپ سنگین میشه
intel corei 7 cpu q 740 @ 1.73 GHz
ram 4g
OS windows 8
64biti
کد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FerineFast
19-12-2013, 00:24
سلام من این مشکل رو بالپتاپم داشتم بخصوص وقتی fgباز میکردم امکان نداشت bsodنشه!!بردم در مغازه نتونستند درستش کنند ویندوزم رو عوض کردن !اما هنوزم گاهی اینطوری میشه
معمولا وقتی توی اینترنتم و یکم کار لپتاپ سنگین میشه
intel corei 7 cpu q 740 @ 1.73 GHz
ram 4g
OS windows 8
64biti
کد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل می تونه از McAfee باشه از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید ببینید تکرار میشه یا نه در ضمن برای رفع مشکل نیاز به اطلاعات بیشتر هست با استفاده از برنامه
Sysinspector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک ریپورت بزارید.

razieh_h
19-12-2013, 15:30
در ویندوز قبلی اصلا از mcafee استفاده نمی کردم از windows defender استفاده میکردم
در این نرم افزار که برام گذاشتید دقیقا چطوری باید ریپورت بذارم!؟!!:n13:
نمیدونم چطوری باید باهاش کار کنم!

FerineFast
19-12-2013, 15:49
برنامه رو اجرا کنید مسیر زیر :
File > Save Log
و فایل سیو شده رو آپلود کنید.

razieh_h
19-12-2013, 16:02
برنامه رو اجرا کنید مسیر زیر :
File > Save Log
و فایل سیو شده رو آپلود کنید.
اینم اپلودش!!

razieh_h
20-12-2013, 14:15
میشه اگه امکانش هست کمکم کنید؟!:n28:

Farnood
27-12-2013, 01:37
سلام

با استفاده از نرم افزار DriverMax درایور صدای سیستم و آپدیت کردم اما باعث بروز مشکل شده و دیگه نمیتونم وارد ویندوز بشم(قبل از Login صفحه آبی میاد و ری استارت)

تنها زمانی میتونم وارد ویندوز بشم که safemode بالا بیاد یا کارت صدا رو از داخل بایوس سیستم غیر فعال کنم

هر کاری هم میکنم درست نمیشه(حتی با پاک کردن درایور کارت صدا)

حدالامکان هم نمیخوام ویندوز و مجدد نصب کنم.

FerineFast
27-12-2013, 01:49
ببینید هیچ restore point ای در سیستم هست که بشه به قبل از آپدیت درایور برگردوند؟ از طریق Safemode می تونید چک کنید.

Farnood
27-12-2013, 01:59
چک کردم، برای قبل از واقعه نیست!

Farnood
27-12-2013, 17:01
سلام

با استفاده از نرم افزار DriverMax درایور صدای سیستم و آپدیت کردم اما باعث بروز مشکل شده و دیگه نمیتونم وارد ویندوز بشم(قبل از Login صفحه آبی میاد و ری استارت)

تنها زمانی میتونم وارد ویندوز بشم که safemode بالا بیاد یا کارت صدا رو از داخل بایوس سیستم غیر فعال کنم

هر کاری هم میکنم درست نمیشه(حتی با پاک کردن درایور کارت صدا)

حدالامکان هم نمیخوام ویندوز و مجدد نصب کنم.
با استفاده از نرم افزار Who Crashed فایل مخرب و پیدا و پاک کردم و مشکل صفحه آبی حل شد اما هنوزم نمیتونم از درایور صدا استفاده کنم(حتی ورژن قدیمی!) چون در حال نصب درایور باز هم صفحه آبی میشه(چون اون فایل مجدد نصب میشه)

FerineFast
27-12-2013, 18:14
ویندوز و درایور شما با هم سازگار نیستند به سایت سازنده مادربرد یا کارت صدا برید و درایور سازگار یا ورژن های دیگر رو نصب کنید.

Sent from my SGH-M919 using Tapatalk

Farnood
27-12-2013, 19:09
ویندوز و درایور شما با هم سازگار نیستند به سایت سازنده مادربرد یا کارت صدا برید و درایور سازگار یا ورژن های دیگر رو نصب کنید.

Sent from my SGH-M919 using Tapatalk
همین کارو کردم ولی باز هم هنگام نصب درایور صفحه آبی میاد و مجدد مجبورم فایل نصب شده(فایل مخرب) رو پاک کنم تا بحالت عادی برگرده

در مورد فایل مخرب (viahduaa.sys) هم تو اینترنت گشتم اما راه حلی براش پیدا نکردم.

essien
01-01-2014, 15:59
با سلام.
مشکل صفحه آبی با کد 124 دارم.
با برنامه general report فایلهای لازمه رو گرفتم و آپلود کردم.

با برنامه SysInspector هم ضمنا گرفتم و save کردم و اینم آپلودش:

---------------------------------------------
اینم توضیحات اضافه تر:

1- داخل ویندوز که هستم و در حال انجام کارهای عادی ( نه game و نرم افزار خاصی و ... ) یهو بلو اسکرین میاد با کد 124 .
دمای سیستم و قطعات خوبه.بجز cpu . البته دمای تو حالت کار معمول و نه گرافیکی و پرفشار بین 44 تا 51 درجه است و فنی که روشه دورش 3200 ثابته تقریبا. من احساس میکنم دما باید کمتر از این حرفا باشه! یکبار هم برنامه prime رو اجرا کردم متاسفانه دیدم تو 2 دقیقه به دمای safe سیپیو که 72.4 هستش میرسه و قبل از رد کردن 72 بستمش.

درایور گرافیک رو بروز کردم.
بایوس مادربورد آخرین ورژنه.
یه موردی هم تو سایتا دیدم گفته بودن یه چیزی رو تو بایوس از ide یا sata بذارمش روی AHCI . ولی وقتی اینکارو میکنم به محض وارد شدن به ویندوز بلواسکرین میاد و سریع ریست میشه سیستم!
هارد رو با HD TUNE چک کردم مشکلی نداشت.
RAM رو با دستورmdsched.exe چک کردم مشکلی نداشت.
پشت سیستم هم بازه و همچنین خود کیس هم کامل بازه و هوا در جریانه.
هیچ قطعه ای هم اورکلاک نکردم و همه دیفالت هستن. تازه سرعت cpu رو آوردم رو 2.6 که دما کمتر بشه!

MaFia_King
02-01-2014, 16:26
سلام دوستان

امروز با مشکل صفحه آبی روبرو شدم قبل از اینکه صفحه نمایش داده بشه یه لحظه رنگ صفحه مانیتور عوض شد

ویندوز سون 32 بیت

AMD Phenom(tm) II X4 940
رم 4 گیگ
ATI Radeon HD 4800 Series

این مشخصات خطا که از برنامه BlueScreenView گرفتم:

ممنون می شم راهنماییم کنید

mn_1370
04-01-2014, 00:36
سلام
من یه مدتیه مشکل بلو اسکرین رو دارم
اگر میشه چک کنین چه خبره

essien
05-01-2014, 13:53
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید. :n16:

babialex
05-01-2014, 22:27

هفته ای دو سه بار این ارور رو میده با عوض کردن ویندوز هم درست نشد !!

اینترنت سکوریتی کومودو نصب دارم

windows 7
64bit

laptop hp 6180

6gig ram

graphic 6770

فولدر مینی دامپ خالی بود اما بازم آپ کردم

mn_1370
11-01-2014, 01:08
دوستان کسی نیست به داد من برسه؟ ممنون میشم:n24::n01:

essien
12-01-2014, 14:44
به نظرم بلند شو با هم بریم تعمیرگاه لبتاپ افق :n02:

SALAR.bn
15-01-2014, 11:46
سلام

من 4ماهه لپتاپم (4540s) رو خریدم و از همون اول ویندوز8 رو روش نصب کردم و گاهی اوقات موقع بالا اومدن ویندوز با صفحه آبی مواجه میشم و تا حالا انواع خطاهای این صفحه را دیدم
ولی این بار که 4 روز پیش ویندوز رو نصب کردم، چون درایور و نرم افزار کمتری نصب کردم، فقط دوبار این صفحه رو دیدم که هر دوتا SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION رو دادند و یه بار هم موقع بالا اومدن ویندوز صفحه به هم ریخت و اصلا خطایی نشون نداد و ریستارت شد.
فقط موقع بالا اومدن ویندوز با این خطا مواجه میشم و اگه ویندوز بالا بیاد دیگه مشکلی نیست و در طول استفاده ازش، خبری از این مشکلات نیست
تمام درایور هام آپدیت هستند( یعنی سریال لپتاپم رو به اچ پی دادم و درایور های ویندوزم که 64 بیتی هست رو دانلود کردم)

operating system: windows 8 enterprise 64-bit
microprocessor: intel(R) core(TM) i5-320MCPU @ 2.60GHz
System memory: 8GB
Memory slot1: 4GB kingston 1333MHz
Memory slot2: 4GB kingston 1333MHz

Graphics device1: intel(R) HD graphics 4000
Graphics device2: AMD Radeon HD 4650M

System board:17f6 KBC version 58.20
System BIOS: 68IRR Ver.F.43

Anti virus: eset smart security6

ویندوزم آپدیت هست و موقع خرید رمم رو که 6 بود رو به 8 ارتقاء دادم
من خودم فکر میکنم خطام مربوط به کارت گرافیم AMD باشه. ولی درایورش رو از HP دانلود کردم و دیگه HP درایور جدیدتری واسش نزاشته

راستی این برنامه GENERAL report رو دانلود کردم ولی CHrome خطا داد که به سیستم آسیب میزنه و موقع باز کردنش متوجه شدم که فارسی هم نداره و با اسکرین شاتی که شما گذاشتید فرق داره
اگه مشکلی نیست و لازمه گذارش General report رو هم بزارم

پیشاپیش ممنون

SALAR.bn
17-01-2014, 11:50
سلام

من 4ماهه لپتاپم (4540s) رو خریدم و از همون اول ویندوز8 رو روش نصب کردم و گاهی اوقات موقع بالا اومدن ویندوز با صفحه آبی مواجه میشم و تا حالا انواع خطاهای این صفحه را دیدم
ولی این بار که 4 روز پیش ویندوز رو نصب کردم، چون درایور و نرم افزار کمتری نصب کردم، فقط دوبار این صفحه رو دیدم که هر دوتا SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION رو دادند و یه بار هم موقع بالا اومدن ویندوز صفحه به هم ریخت و اصلا خطایی نشون نداد و ریستارت شد.
فقط موقع بالا اومدن ویندوز با این خطا مواجه میشم و اگه ویندوز بالا بیاد دیگه مشکلی نیست و در طول استفاده ازش، خبری از این مشکلات نیست
تمام درایور هام آپدیت هستند( یعنی سریال لپتاپم رو به اچ پی دادم و درایور های ویندوزم که 64 بیتی هست رو دانلود کردم)

operating system: windows 8 enterprise 64-bit
microprocessor: intel(R) core(TM) i5-320MCPU @ 2.60GHz
System memory: 8GB
Memory slot1: 4GB kingston 1333MHz
Memory slot2: 4GB kingston 1333MHz

Graphics device1: intel(R) HD graphics 4000
Graphics device2: AMD Radeon HD 4650M

System board:17f6 KBC version 58.20
System BIOS: 68IRR Ver.F.43

Anti virus: eset smart security6

ویندوزم آپدیت هست و موقع خرید رمم رو که 6 بود رو به 8 ارتقاء دادم
من خودم فکر میکنم خطام مربوط به کارت گرافیم AMD باشه. ولی درایورش رو از HP دانلود کردم و دیگه HP درایور جدیدتری واسش نزاشته

راستی این برنامه GENERAL report رو دانلود کردم ولی CHrome خطا داد که به سیستم آسیب میزنه و موقع باز کردنش متوجه شدم که فارسی هم نداره و با اسکرین شاتی که شما گذاشتید فرق داره
اگه مشکلی نیست و لازمه گذارش General report رو هم بزارم

پیشاپیش ممنون

ظاهرا کسی نمیخواد به سوال من جواب بده؟

essien
17-01-2014, 16:54
اگر هم بخاد جواب بده شما ته صفی داداش !! :n02::n24:
ولی بالاخره فصل امتحاناته دوستان کمتر سر میزنن اینجا ...

D E M O N
18-01-2014, 02:21
سلام

روش پست اول که گفته شده بود فایل گزارش رو چطور تهیه کنیم اون پوشه برای من خالی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چطوری گزارش رو برای شما بفرستم ؟ هر چند ساعت یکبار گاهی اوقات بلافاصله پس از استارت ویندوز ظاهر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لپ تاپ با ویندوز 7

essien
18-01-2014, 15:06
شاید hidden باشه.
و شاید برنامه هایی رو سیستم داری که برای بهینه سازی سیستم فایلهای اضافه و ... رو پاک میکنن.
بازم نبود ، حداقلش موقعی که صفحه آبی میاد کدش رو یادداشت و سپس سرچ کن شاید یه چیزایی دستگیرت شد.

*ANGEL*
24-01-2014, 15:11
سلام
کار من با نرم افزار افتر افکت هست و بیشتر مشکل من با بلو اسکرین موقع خروجی گرفتن فیلم پیش میاد .
ویندوز من 7 64 هستش و چند ماهه که این مشکل رو دارم و اکثرا بعد از گذاشتن خروجی فیلم یهو BSOD میده . قطعه جدید چند سال اضافه نکردم و این مشکل بعد از خروجی های سنگین به وجود اومد .
فکر میکنم یا مشکل از درایور کارت گرافیکم هست که وقتی نرم افزار افتر رو باز میکنم میگه از gpu نمیتونه استفاده و از CPU استفاده میکنه . و یا مشکل از رم هست که کم میاره .

CPU : i7 920
Ram : 12 GB
تمام اسلتهای رم پر هست و 6 تا رم 2 گیگ ddr3 دارم .
VGA : ATI 5800

فایل Minidump:

فقط لطفا پاسخ من رو سریع بدید چون توی یک خروجی سریال هستم . ممنون و مرسی

pediashkavar
26-01-2014, 11:12
اقا خسته نباشید
این فایل من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم

mechanicali
29-01-2014, 15:26
سلام خدمت دوستان عزیز من به یک مشکلی خوردم خواستم که لپ تاپ رو ریستارت کنم خاموش شدنش 10 دقیقه طول کشید و موقع بالا اومدن صفحه آبی مرگ ظاهر شد اینم
مشخصات خطا

لطفا راهنماییم کنید ایراد سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟

*ANGEL*
29-01-2014, 17:08
سلام . مرسی که اصلا جواب ندادین :n02:

مشکل من حل شد .:n25: 2 تا از رم های من خراب شده بود که دونه دونه تست کردم و پیداشون کردم . و دیگه هیچ مشکلی ندارم . اما بازم ممنون به خاطر این فروم

خسته نباشید :n26:

ostad chan
04-02-2014, 19:21
سلام
دوبار ویندوز اکس پی نصب کردم بعد از چند روز استفاده پریده و صفحه آبی میاد ولی سریع میره نمی شه کدشو بنویسم.(قبلا این مشکل و نداشتم و چند ساله با اکس پی کار میکردم)
در هر دو مورد با هایرنز بوت اومدم بالا دیدم پارتیشن c پریده کسی می دونه مشکل از کجاست که درایو سی مستر بوت رکوردش پاک میشه؟
در ضمن سیستم دسکتاپ و قدیمی هست.

mohsen12555
08-02-2014, 20:21
سلام بی زحمت جواب مشکل منم پیدا کنید ممنون میشم
اینم لینک فایل دامپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bushido
10-02-2014, 11:31
سلام
هر چند ساعتی یه بار با این صفحه آبیه مواجه هستیم بیشتر فکنم به علت اینه که نرم افزارهای زیادی باز میکنیم بیشتر این اتفاق میوفته
مشخصات سیستم ویندوز 7 رم 4 سیپیو e7500 دو هسته ای اینتل

paradisepersian
18-02-2014, 18:11
دوستان مشکل من چیه

==================================================
Dump File : 021814-30968-01.dmp
Crash Time : 2/18/2014 5:47:11 AM
Bug Check String :
Bug Check Code : 0x00000139
Parameter 1 : 00000000`00000003
Parameter 2 : ffffd000`22dcb570
Parameter 3 : ffffd000`22dcb4c8
Parameter 4 : 00000000`00000000
Caused By Driver : afd.sys
Caused By Address : afd.sys+4f40e
File Description : Ancillary Function Driver for WinSock
Product Name : Microsoft® Windows® Operating System
Company : Microsoft Corporation
File Version : 6.3.9600.16384 (winblue_rtm.130821-1623)
Processor : x64
Crash Address : ntoskrnl.exe+14dca0
Stack Address 1 :
Stack Address 2 :
Stack Address 3 :
Computer Name :
Full Path : C:\Windows\Minidump\021814-30968-01.dmp
Processors Count : 8
Major Version : 15
Minor Version : 9600
Dump File Size : 311,648
Dump File Time : 2/18/2014 5:48:35 AM
==================================================

sherzad2
02-03-2014, 17:21
سلام دوستان خسته نباشید
من یه سوال داشتم
موقعی که من ویندوز رو روشن میکنم صفحه مرگ میاد این خطا رو میده میخواستم دلیل این خطا رو بدونم و راه رفع این مشکل
فایل های Minidump رو هم آپلود کردم اینم لینک دانلود
ممنون میشم زود جواب بدید

MER30

nader50
03-03-2014, 09:24
با سلام
لپ تاپ من ایسوس ویندوز سون است و هر وقت از فیلتر شکن استفاده می کنم یا لپ تاپ یهو قفل می کند و هیچ کاری انجام نمی دهد و یا با صفحه آبی مواجه می شوم. به نظر شما مشکل را چطور می شود حل کرد؟
ممنون

sherzad2
03-03-2014, 16:33
سلام دوستان خسته نباشید
من یه سوال داشتم
موقعی که من ویندوز رو روشن میکنم صفحه مرگ میاد این خطا رو میده میخواستم دلیل این خطا رو بدونم و راه رفع این مشکل
فایل های Minidump رو هم آپلود کردم اینم لینک دانلود
ممنون میشم زود جواب بدید

MER30

سلام کسی بلد نیست جواب من رو بده :)

vissoto
04-03-2014, 12:10
یک عکس از نرم افزارهای زیر قرار دهید. تمام اطلاعات قابل رویت باشند.

[HTML][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/HTML

sherzad2
04-03-2014, 14:37
سلام بفرمایید اینم عکس از اون دو برنامه

pooyan.saj
22-03-2014, 21:02
سلام ویندوز سون 32 بیتی من حدود هر دو هفته یک بار BSOD میده (من حدودا روزی پنج ساعت از سیستم استفاده میکنم) حدود سه ماه پیش پرینتر سه کاره کانن مدل MF4410 گرفتم و نصب کردم ولی تا جایی که یادم میاد قبل از نصب اون هم این مشکل وجود داشت. حدود دو سه سال پیش که رو همین لپ تاپم ویستا نصب بود هم همین مشکل رو به شکل شدید تر داشتم که شما پس از بررسی گفتید از آنتی ویروس کاسپراسکای هستش. در حال حاضر از آنتی ویروس microsoft security essentials استفاده میکنم. اطلاعات سیستم و فایل آپلود شده:
intel core 2 duo
3 gig ram
VGA: ATI
لینک فایل آپلود شده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@blog.com/images/10sr5dhkui5pfenyu2g.zip (مهم: علامت @ را از داخل لینک پاک کنید)

gh6200
31-03-2014, 20:26
سلام
موقع نصب ویندوز 8.1 64 بیتی ارور 0x8007025d windows cannot install required files
مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید

ssse
03-04-2014, 23:20
هر وقت مودم رو شارمیکنم و به اینترنت وصل هستم یا بین کار کردن میاد بالا یا وقطی مودم روشنه سیستم رو روشن میکنم صفحه ابی بالا میاد من خودم تست کردم مشکل از رم ها نیست و هاردمم تازه عوض کردم لطفا کمکم کنید.اینم چیزی که میخوای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aryanb
04-04-2014, 14:55
من لپ تاب GT70 Dragon خریدم.... ویندوز 8 و رم 32 گیگ
یه سری برنامه اول رو ویندوز داشت که فک میکنم از اونا باشه

pouria pc
06-04-2014, 15:33
سلام . من 10 روزه که ویندوز 7 ریختم . حالا دو روزه ، بعد از اینکه کامپیوتر رو روشن میکنم برام Blue Screen رو میاره . نمیدونم دلیلش چیه . اگه میتونید کمک کنید .
سیستمم هم اینه :
Ram : 8 GB
CPU : AMD FX - 8350 - Eight Core
VGA : NVIDIA GTX 580
اینم لینک دانلود فایل Minidump و مشکل های پیدا شده با نرم افزار General Reporter 2.1 :

razieh_h
08-04-2014, 22:27
salam mishe begid chejoori bayad file minidump ro
zip
konam o befrestam?

سلام میتونین فایل های minidump رو توی دسکتاپ کپی کنین و اونجا فایلا رو zip کنین و آپلود کنین احتمالا داخل خود فایلش نتونید zip شون کنین

razieh_h
08-04-2014, 22:39
سلام . من 10 روزه که ویندوز 7 ریختم . حالا دو روزه ، بعد از اینکه کامپیوتر رو روشن میکنم برام Blue Screen رو میاره . نمیدونم دلیلش چیه . اگه میتونید کمک کنید .
سیستمم هم اینه :
Ram : 8 GB
CPU : AMD FX - 8350 - Eight Core
VGA : NVIDIA GTX 580
اینم لینک دانلود فایل Minidump و مشکل های پیدا شده با نرم افزار General Reporter 2.1 :
سلام پوشه ی minidump تون خالیه فایلای hidden رو show کنین و دوباره فایلا رو آپلود کنین

mortyr
11-04-2014, 15:09
با سلام خدمت دوستان
من به تازگی با مشکل blue screen مواجه شدم و اکثر مواقع هنگام play کردن ظاهر میشه...
توضیحات این میتونه باشه که hard رو به صورت usb به یک سیستم دیگه زده بودم تا file بگیرم از توش و کارت گرافیک رو به تازگی کندم و به جاش با گرافیک cpu play میکنم...البته برای اتصال مانیتور به مادربرد از تبدیل استفاده میکنم....
Ram:4
cpu:core i3 2100
mother board: intel DH67vr
dump error file : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadafroohi
20-04-2014, 14:58
سلام من مشکل bluescreen دارم اما اون پوشه minidump جدیدا خالی شده ، میشه کمک کنید؟

sadafroohi
21-04-2014, 19:33
سلام،خسته نباشید،من ویندوز ۷ دارم که ۶۴ بیت هست،۲ ماه که BSOD میده،مخصوصاً وقتی‌ که روشنه و ازش استفاده نمیکنم،فایل minidump خالی‌ بود،من از action center فایل minidump رو پیدا کردم و آپلود کردم،می‌شه کمکم کنید؟
cpu : intel core i7

EEcarinate
21-04-2014, 22:50
سلام برای من مشکلی پیش اومده از دیروز وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم بعد از لود شدن ویندوز یا هنگ می کرد یا صفحه بلواسکرین می اومد سیستم رو restore هم کردم درست نشد خواستم ویندوز رو عوض کنم ولی توی مراحل نصب ویندوز هم باز همین صفحه میاد و ادامه نمیده . اروری که میده اینه IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL . ممنون میشم راهنماییم کنید.

benyamin75
01-05-2014, 13:45
سلام.
من توی لپ تاپم مشکل bsod دارم مشکلم از وقتی به وچود اومد که من توی یک روز visual studio رو پاک کردم و دوباره نصب کردم و همزمان دانلود هم میکردم و یکدفعه این صفحه ظاهر شد.

رم : 4
cpu: core i5
گرافیک : intel HD 4000 , nvidia 720
ویندوز 7 64 بیتی
اینم لینک اطلاعات دامپ فایلم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush HD
01-05-2014, 20:15
سلام.ویندوزم ,windows 7 ultimate x86, هستش.وقتی درایور جدید nvidia یعنی 335.23 رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم(هر بازی ای)یک بار مانیتور خاموش و روشن میشه بعد پیغام بلو اسکرین میده که توش نوشته شده مربوط به فایل nvlddmkm.sys هست.
رم:4
سی پی یو:Intel pentium D core 3.4 GHZ
ویندوز:7 ultimate x86
کارت گرافیک:Nvidia Geforce G210,1G
اینم اطلاعاتی که با استفاده از نرم افزار General Report گرفتم: دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم فایل های داخل پوشه mini dump: دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا سریعتر راهنمایی کنید.

nahidmosavi
05-05-2014, 07:28
سلام
من یه سیستم دارم که bosd داره

xp x86
intel cor i7
ram 4gig
intel hd grafic 4000

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran14233
06-05-2014, 09:35
سلام دوستان.
من هم این مشکل رو دارم.
سیستم رو جدید بستم و تمامی قطعات نو هستند.
از چند نفر که وارد هستند پرسیدم گفتند به احتمال زیاد از رم یا هارده.
ولی خب یه مشکلی که هست اینه که برای من اصلاً مشخص نیست چه مواقعی ارور میده. بعضی وقت ها روزی چند بار اررور میده بعضی وقت ها دو روزی 1 بار اررور میده.
بعضی وقت ها روی دسکتاپ هستم و هیچ کاری نمی کنم یهو اررور میده.

متن اررور ها هم مختلفه. pfn list corrupt و memory management و ntfs... و cashe... و الی آخر :(
چی کار باید بکنم؟ :n27:

Mehran14233
07-05-2014, 23:07
چی شد کسی نمی دونه؟
اونطور که من فهمیدم حل این مشکل کاملاً تجربیه و باید کسی که تجربه کرده باشه بیاد و بگه. کسی نیست اینجا که بدونه مشکل از رمه یا هارد یا ؟؟ از کجا باید متوجه شد؟؟

vissoto
09-05-2014, 09:26
چی شد کسی نمی دونه؟
اونطور که من فهمیدم حل این مشکل کاملاً تجربیه و باید کسی که تجربه کرده باشه بیاد و بگه. کسی نیست اینجا که بدونه مشکل از رمه یا هارد یا ؟؟ از کجا باید متوجه شد؟؟
سلام

تا شما ابتدا سیستم را با 1 رم تست کنید(با تک تک رم ها ؛ هر بار یک رم) اگر بلو اسکرین نیومد مشکل از ان رم است و اگر مشکل حل نشد با یک رم دیگر و از یک برند دیگر (ترجیحا اپاسر) چک کنید .برای هارد هم نرم افزار hd tune را اجرا کنید و بخش health را چک کنید. اگر مشکلی نداشت هارد را به پورت ساتای دیگری وصل کنید.

70yusefi70
14-05-2014, 21:13
سلام دوستان و خسته نباشین من قبلا مشکل صفحه آبی داشتم که سیستم درحال کار صفحه آبی میداد بعد متوجه شدم بخاطر استفاده از یه ورژن نامناسب ار دانلود منیجر بوده که با تعویضش درست شد.
اما چند روزیه که فقط موقع بوت شدن ویندوز صفحه آبی دارم البته نه همیشه. فایلا رو آپلود کردم لطفا یه نگاهی بندازین ببینین متوجه میشین از کدوم درایوره این ارور؟
ممنون.

70yusefi70
17-05-2014, 23:03
دوستان کسی میتونه درباره مشکلم به من کمک کنه؟

fcchelsea
12-06-2014, 12:11
پست تکراری حذف

fcchelsea
12-06-2014, 12:12
من به تازگی با مشکل blue screen مواجه شدم
توضیحات هم اینکه از دو تا ماوس همزمان استفاده میکردم که دومی از جلو به پورت یو اس بی وصله که چند روز پیش ماوس اولیم از کارافتاد همچنین یه مقدار دانلودم زیاد بود و درایو دی و ای اکثرا حدود 200 مگ خالی داشت و کلی بین این دو تا درایو فایل جابجا کردم بدون دفرگ یکی دو بار هم فضای خالی درایو سی زیر 7 گیگ رفت و مجبور شدم از پایین خاموش کنم.
در ضمن چند ماهه بعض اوقات موقع خاموش کردن تا روی ترن اف کلیک میکنم پیغام میاد که ویندوز مشکل داره و باید بسته بشه که بعد از اون راحت خاموش میشه
یکی دیگه انکه سیستمم پس از قطع و وصل طولانی برق روشن نمیشه انقدر سیمو تو سوراخهای دیگه محافظ یا مستقیم به پریز عوض میکنم تا بالاخره بعد چند بار روشن میشه محافظ و پریز با دستگاههای دیگه و مونیتور و اسپیکر هیچ مشکلی ندارن
فقط دفعه اول بعد از رفتن برق این مشکلو داره دفعه های دیگه راحت روشن میشه
تو صفحه ابی هم تا اونجا که میشد اینو خوندم
stop: 0x0000008E (0xC0000005
هر دوبار هم که این صفحه اومد تو یه فروم معروف ایرانی بودم که مثل اینکه چند نفر دیگه هم تازگیا باهاش همین مشکلو دارن
مشخصات
windows xp 32bit service pack 2
AMD Athlon(tm) ll X2 250
processor 780 MHz
RAM 2 GB
nvidia geforce 9400 gt 1024 mb

mk367
15-06-2014, 02:27
سلام من قبلا روی سیتمم از کومود استفاده می کردم تا اینکه
من چند روز قبل ویندوز 64 بیت 8.1 رو سیستمم نصب کردم .امروز کومودو7 رو که از خود سایتش گرفته بودم نصب کردم متتها موقع نصب دراگون بروزر و اون برنامه پشتیبانی رو نصب نکردم وتیکشون ر وبرداشتم
برنامه رو که نصب کردم و اجرا کردم و تنظیماتش رو مثل سابق گذاشتم منتها این بار با مشکل صفحه ابی مواجه شدم که سیستم رو بعد از 2
دقیقه بالا اومدن ، صفحه آبی می شدو ریستارت می کرد ... من هم مجبور شدم کومودو رو انیستال کنم و مشکلم برطرف شده.
می خواستم بپرسم باید چیگار کنم تا اگه دوباره کومودو رونصب کردم این مشکل برام پیش نیاد؟
cpu:e8500
vga:gt6302 gig
ram:3gig
Minidump.rar - 71 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Humax va-fox
26-06-2014, 19:59
باسلام،اقامن چندروزه هنگامی که تب توکروم زیادبازمیکنم یا سایت بانکداری اینترنتی بانک مسکن روبه تنهایی بازمیکنم!! ناخودآگاه سیستمم صفحه آبی نشون میده:( آنتی ویروسم Avast هست.سیستم لپ تاپ هست.
CPU:Core i7
RAM: 8GB
VGA: GeForce 740m

saeed_perennial
01-07-2014, 14:30
با سلام من win 7 32 biti داشتم هر از چند گاهی شاید bsod میومد ولی حدود 3 روز پیش بود که هی شروع شد توی یه روز 5-6 بار bsod میومد و منو کلافه کرده بود اینقدر این اتفاق افتاد و ویندوز ریست شد که دیگه ویندوز قاطی کرد هیچ برنامه ای رو اجرا نمی کرد منم تصمیم گرفتم ویندوز رو عوض کردم حالا ویندوز 7 64 بیتی ریختم ولی هنور این مشکل وجود داره هی bsod میاد و ریست میشه خیلی منو کلافه کرده حدس خاصی ندارم که از چیه چون از وقتی ویندوز جدید ریختم چیز خاصی توش نریختم فقط همون درایور های سیستم رو ریختم لطفا کمک کنید اینم فایل هایی که خواسته بودبد . با تشکر
CPU: Core i7 1.6 GHZ
VGA: 5650 AMD
RAM: 6GIG

citron123
04-07-2014, 17:03
سلام .حدود یک ماه پیش یه سیستم جمع کردم با مشخصات زیر
cpu: 3570
ram:8 gig corsair
motherboard: b75M-A asus
hard:1T WD
power: green 530
graphic: 7870 ati
خودم اسمبل کردم.یه ویندوز xp 32 روش ریختم.بعد هم یه ویندوز 7.1 64 بیت.وقتی داشتم 7 رو نصب میکردم ارور blue screen داد .اما نصب شد.حالا هر وقت میرم تو 7 دوباره هر از چند گاهی این ارور میاد .اما تو xp اینجوری نیست .بعضی وقتا ارور check diskو بیشتر مواقع ارورmemory managment jتو صفحه آبی میاد. خلاصه خیلی اذیت میکنه .در ضمن چند بار هم ویندوز عوض کردم .فایده نداشته.لینک ارورها هم میذارم

khazarmoj
07-07-2014, 20:21
سلام
من یک سیستم amd دارم که فن cpu با اخرین سرعت کار میکرد و دما خیلی پایین نبود من فن را عوض کردم و دمای cpu کاهش پیدا کرد
روی این سیستم انتی ویروس ندارم و به اینترنت هم وصل نیست فقط بازی میکنم
cpu fx8350
MB asus m5a97 evo r2
VGA amd radeon hd 7700
RAM 4x2G adata
HDD 500g
بد از مدتی شروع به هنگ کردن کرد من ویندوز را عوض کردم درست شد
یکی دو روز بعد شروع به بلو اسکرین دادن کرد وسط بازی
من C:\Windows\Minidump را چک کردم خالی بود
این هم فایلی است که با نرم افزاری که معرفی کرده بودید گزارش گرفتم

farshad.88
07-07-2014, 22:18
سلام دوستان
امروز داشتم با سیستم کار میکردم. یههو برق رفت و بعد که وصل شد سیستم رو روشن کردم اما تا صفحه welcome که اومد هنگ کرد و مجبور شدم دکمه ریستارت رو بزنم. دوباره هنگ کرد. این دفعه به صفحه welcome هم نرسید و توی همون ارم ویندوز ثابت موند.تنها راهی که به ذهنم رسید تعویض ویندوز بود
مرحله فرمت کردن درایو ویندوز که رسید بعد از فرمت که مراحل رو به صورت درصد نشون میده. مرحله دوم بازم هنگ کرد. چند باز نصب ویندوز رو از اول شروع کردم اما هر بار به یه مرحله ای که میرسه هنگ میکنه و نمیتونم حتی ویندوز نصب کنم :n03:
ویندوز 7 64 بیتی می خوام نصب کنم.
mb: asus p5qc
ram : 4g ddr3 patriot
cpu : intel Q9950
VGA : gigabyte 6900
]چیکار کنم ؟

mr.h2
11-07-2014, 01:29
سلام . منم دچار این مشکل شدم (Blue screen )و وقتی به اینترنت متصل هستم مخصوصا وقتی که از فیلتر شکن استفاده می کنم بیشتر اتفاق میفته .

windows 8 64
intel(r) core(tm) i5-2400cpu 3.10gz
8Gb ram
اینم لینک GeneralReport

ممنون میشم کمکم کنین

fa1fa1
12-07-2014, 16:35
سلام دوستان.
من از چند وقت پیش خطای صفحه آبی م شروع شد.یه مدت قطع شده بود و باز شروعشد و هر روز هم بدتر از روز قبل.
گاهی safe mode میاد بالا،گاهی با آخرین تنظیمات موفق میاد بالا،گاهی حتی با ریستور ناموفق هم میاد بالا،گاهی هم هیچ جور دیگه بالا نمیاد.:n03:
نرم افزار های Blue Screen View و Who Crashed رو هم نصب کردم و باهاشون تا حدودی کار کردم ولی مشکلم فقط مقطعی حل میشه.
لطفا بفرمایین چه اطلاعاتی از سیستم بدم تا بتونین زحمت بکشین راهنماییم کنین.
پیشاپیش ممنونم....

880446534
16-07-2014, 03:07
سلام.
یه مدت خبری ازش نبود.(رمم سوخته بود و تعویض شد) امروز دوباره روی ماهشو دیدم:n21:

فایل مینی دامپ
071614-27783-01.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لبتاب:
cpu i7 2670
4 گیگ رم
گرافیک 1 گیگ 540M
ویندوز 7 ،64 بیتی
ممنون

ali_mohandes
17-07-2014, 19:48
مشکل از رم هست این رم با مادربوردت یا قطعه دیگری سازگار نیست ...هیچ راهی نداری جزء اینکه رم رو عوض کنی !

یارمتون مشکل داره یا مادر بوردتون رم دوگیگ ساپورت نمیکنه 2تارم 1گیگ بذارید تست کنید

ali_mohandes
18-07-2014, 05:32
سلام . منم دچار این مشکل شدم (Blue screen )و وقتی به اینترنت متصل هستم مخصوصا وقتی که از فیلتر شکن استفاده می کنم بیشتر اتفاق میفته .

windows 8 64
intel(r) core(tm) i5-2400cpu 3.10gz
8Gb ram
اینم لینک GeneralReport

ممنون میشم کمکم کنین

مشکلی نیست چون در اینترنت یاهک می کنن یا فایل مخرب میاد روی سیستم که ویندوز7به بالا اجازه این کار ها رو نمیده وبلو اسکرین میده مخصوصا وقتی چیز شکن استفاده می کنی چون به سرور های خارج از کشور وصل میشه

concorde
24-07-2014, 12:17
سلام. سیستم من وقتی میخام ویندوز نصب کنم بلوپیج میده اررورشم اینه:
IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL
0X000000000A (0X00000000010,0X000000002,0X000000001,0X80521DC1)
نمیزاره ویندوز نصب بشه تو صفحات قبل رو چک کردم ندیدم کسی موقع نصب این مشکلو داشته باشه. لطفا راهنمایی کنین.

concorde
24-07-2014, 12:38
ااااااااا1111

alfredooo
01-08-2014, 00:20
با سلام؛

بعد از خرید 1 رم 4 گیگ با فرکانس 1333 Mhz و نصب آن روی لپ تاپ با 2 ارور BSOD با نام های زیر مواجه میشم.
لازم بذکر است که با نرم افزار BurnIn Test و دستور mdsched ویندوز (آموزش در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) رم ها را تست و هیچ گونه مشکلی در آن وجود نداشت.
لطفاً راهنمایی فرمایید.

PFN_List_Corrupt
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات سیستم:

System summary

Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 build 7601 (64-bit),

1 x Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz,

7.9GB RAM,

Intel(R) HD Graphics Family,

298GB HDD,

CD-RW/DVDRW, CD/DVDRW/BD, CD/DVDRW/BD,

CPU

CPU manufacturer:
GenuineIntel

CPU Type:
Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz

Codename:
Sandy Bridge

CPUID
Family 6, Model 2A, Stepping 7

Socket:
BGA1023/rPGA988B

Lithography:
32nm

Physical CPU's:
1

Cores per CPU:
2

Hyperthreading:
Enabled

CPU features:
MMX SSE SSE2 SSE3 SSSE3 SSE4.1 SSE4.2 DEP PAE Intel64 VMX AVX FMA3

Clock frequencies:

- Measured CPU speed:
2095.7 MHz

- Base Clock:
100.0 MHz

Multiplier range:
Min: x8, Max non turbo: x21

Cache per CPU package:

- L1 Instruction Cache:
4 x 32 KB

- L1 data cache:
4 x 32 KB

- L2 cache:
4 x 256 KB

- L3 cache:
3 MB

Memory

Total Physical Memory:
8126MB

Available Physical Memory:
5370MB

Memory devices:

DIMM 1:
4GB DDR3 SDRAM PC3-10600

Nanya Technology NT4GC64B8HB0NS-CG, wk/yr: 21/2011

1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)

DIMM 3:
4GB DDR3 SDRAM PC3-10600

Samsung M471B5273DH0-CH9, serial#: 1731397742, wk/yr: 18/2011

1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)

Virtual memory:
C:\pagefile.sys (allocated base size 8126MB)

Graphics

Intel(R) HD Graphics Family

Chip Type:
Intel(R) HD Graphics Family

DAC Type:
Internal

Memory:
3839MB

BIOS:
Intel Video BIOS

Driver provider:
Intel Corporation

Driver version:
8.15.10.2559

Driver date:
10-21-2011

Monitor 1:
1366x768x32 60Hz (Primary monitor)

ssahmadss
10-08-2014, 23:29
سلام ویندوز 7 32 بیتی من گاه به گاه ارور صفحه آبی میده مواردش مختلفه مثلا این مورد به محض ورود به ویندوز خطا داد
CPU: Intel pentium 4 3.06
Ram: 2GB
VGA: 9600GT
file Minidump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jorj
13-08-2014, 23:37
سلام
روی یکی از سیستم های jion شده به شبکه با ویندوز xp sp3 گاه گداری بلواسکرین داریم .
Minidump
-----------------------------------------------
GeneralReport
ممنون می شم سریع بررسی بفرمایید چون سیستم اپراتور هستش .
مرسی

jorj
14-08-2014, 13:43
ظاهرا این تاپیک به تاریخ پیوسته

roya.rashidi
26-08-2014, 14:50
سلام
روی یکی از سیستم های jion شده به شبکه با ویندوز xp sp3 گاه گداری بلواسکرین داریم .
Minidump
-----------------------------------------------
GeneralReport
ممنون می شم سریع بررسی بفرمایید چون سیستم اپراتور هستش .
مرسی
گرچه دیر جواب دادم ببخشید .

ولی همیشه واسه این ارور از چک کردن سخت افزار شروع کنید .
اورکلاک FSP شدیدا تاثیر گذاره..... اصلا اورکلاک نکیند. چون در کل تاثیری هم نداره .

OQyanoOoOS
27-08-2014, 21:24
سلام دوستان؛
از 2-3 ماه پیش تقریبا دو هفته یکبار صفحه آبی مرگ رو ملاقات می کنم :n02:
این مشکل مربوط به لپ تاپ بوده و ضمنا هیچ سخت افزار و نرم افزار جدیدی نصب نکردم.

مشخصات سیستم:
win7 64bit
مدل لپ تاپ VPCCW2JGX
core i3 2.13GHz
RAM 3 GB

اینم از لینک جنرال ریپورتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.

amir_gh2
29-08-2014, 19:30
این لینک اون پوشه ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_gh2
30-08-2014, 13:41
کسی جابگو نیست؟:n13:

roya.rashidi
30-08-2014, 21:27
منظورتونو از لینکا متوجه نشدم. میشه بگین دقیقا چه موقع این ارور میاد .

jorj
30-08-2014, 21:35
آیا نمی توان مشخصا قطعه مسئله ساز شناسایی کرد ؟

roya.rashidi
30-08-2014, 21:42
آیا نمی توان مشخصا قطعه مسئله ساز شناسایی کرد ؟
نه . اصلا .
هر قطعه ایی میتونه عامل این ارور بشه .
اگه دسکتاپ باشه میشه خیلی راحت با تعویض قطعه چک کرد
بنظرم رفع این ارور یکی از سخترین عیب یابی هاست.
امید وارم هرکس تو این تایپیک به نتیجه رسید حتما بگه تا بقیه هم از تجربه هاشون استفاده کنن.

S_M_P_D
04-09-2014, 16:07

سلام دوست عزیز.
مشکل از کجا میتونه باشه ؟
این محتویات پوشه Minidump هستش
الان رم دومم رو در آوردم ویندوز بالا اومد . در غیر اینصورت بالا نمیادش . رم رو جابه جا هم میکنم مشکل از رم نیست . اما تو اسلات دوم که قرار میدم هر کدوم رو بالا نمیاد و خطای bad_pool_header میده

roya.rashidi
04-09-2014, 16:53

سلام دوست عزیز.
مشکل از کجا میتونه باشه ؟
این محتویات پوشه Minidump هستش
الان رم دومم رو در آوردم ویندوز بالا اومد . در غیر اینصورت بالا نمیادش . رم رو جابه جا هم میکنم مشکل از رم نیست . اما تو اسلات دوم که قرار میدم هر کدوم رو بالا نمیاد و خطای bad_pool_header میده
راستش من بصورت تجربی به این مشکل نخوردم ولی طبق تحقیقی که کردم میگم .
شما ویندوزتو اپدیت نکردی یا سخت افزار جدیدی یا حتی درایور جدیدی نصب کنید؟ اگه اینکارو کردی به حالت اولیه برگردونید .
البته من خودم حدس میزنم اسلات مادربورد مشکل داره چون میگید هر رمی بهش میزنید این پیغام میاد.

S_M_P_D
04-09-2014, 18:53
راستش من بصورت تجربی به این مشکل نخوردم ولی طبق تحقیقی که کردم میگم .
شما ویندوزتو اپدیت نکردی یا سخت افزار جدیدی یا حتی درایور جدیدی نصب کنید؟ اگه اینکارو کردی به حالت اولیه برگردونید .
البته من خودم حدس میزنم اسلات مادربورد مشکل داره چون میگید هر رمی بهش میزنید این پیغام میاد.

نه آپدیتی داشتم این چند روزه و نه درایو جدیدی نصب کردم.
همیشه هم کامپیوتر روشنه در طول سال.
امروز صبح متوجه شدم علی الدوام ریست میشه و بالا میاد و صفحه آبی میشه تو لود ویندوز گاهی و گاهی هم خودش باز ریست میشه .
همه چی رو چک کردم درست بود.
تا رسیدم به 2 تا رم
تو اسلات یک هر کدوم از رم هارو میزارم جواب میده و متوجه شدم بخواطر رم نیستش .
اما به محض اینکه تو اسلات دومی میزارم باز مشکل درست میشه.
البته اسلات 2 رو هم به تنهایی چک نکردم و انقدر عقب افتاد کارام که دیگه فرصت نداشتم تست کنم و فعلا پی سی روشنه.

roya.rashidi
04-09-2014, 19:03
خب اسلات رو چک کن .
اگه فقط موقع لود اینجوری میشه . چک دیسک کنی به احتمال 90 درصد درس شه . این برای اینکه خیلی غیر عادی خاموش شده.

mehrdad123
08-09-2014, 08:58
سلام
دوستان من ویندوزم 8.1 64بیت هستش بعضی مواقع موقع خاموش کردن یا sleep مدت طولانی صفحه خاموش میشه اما خودت لبتاب نه تا اینکه فهمیدم مشکل از ارور driver power state failure هست چیکار کنم؟
راستی یه دونه هم خطای ntfs file system داده اون برای چیه؟
ممنون

roya.rashidi
09-09-2014, 02:20
سلام
دوستان من ویندوزم 8.1 64بیت هستش بعضی مواقع موقع خاموش کردن یا sleep مدت طولانی صفحه خاموش میشه اما خودت لبتاب نه تا اینکه فهمیدم مشکل از ارور driver power state failure هست چیکار کنم؟
راستی یه دونه هم خطای ntfs file system داده اون برای چیه؟
ممنون

خاموش شدن طولانی معملولا از خود ویندوز هست . بنظرم اول ویندوز رو عوض کنید.
ارور صفحه ابی هم اگه دارید و در شرایط خاصی رخ میده حتما بگید.
واسه این ارور هام زیاد به این برنامه ها اکتفا نکیند بعضی وقتا بنا به دلایلی ارور بی ربط داده میشه . بهترین حالت اینکه ایراد کامپیوتر بیان بشه

Captain
11-09-2014, 10:23
سلام
ویندوز 8.1 64 بیتی هستش و دیشب تازه ویندوز ریختم. ویندوز قبلی هم مثل همین بود. هنگام بازی و یا استفاده از سیستم صفحه مرگ ظاهر میشه (در ویندوز قبلی که بازی نصب بود.) چه آنتی ویروس نصب باشه چه نباشه باز صفحه مرگ میاد. آنتی ویروس موجود امسی سافت هست.
CPU: 7500 Dual Core
Ram: 4GB
VGA: 1GB 9600GT

GeneralReport.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Minidump.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم

roya.rashidi
11-09-2014, 14:45
سلام
ویندوز 8.1 64 بیتی هستش و دیشب تازه ویندوز ریختم. ویندوز قبلی هم مثل همین بود. هنگام بازی و یا استفاده از سیستم صفحه مرگ ظاهر میشه (در ویندوز قبلی که بازی نصب بود.) چه آنتی ویروس نصب باشه چه نباشه باز صفحه مرگ میاد. آنتی ویروس موجود امسی سافت هست.
CPU: 7500 Dual Core
Ram: 4GB
VGA: 1GB 9600GT
ممنونم
بعد از نصب ویندوز درایور هارن نصب نکنید ببینید فرقی میکنه . اگه فرقی کرد (بدتر شد یا بهتر) خودتون دقت داشته باشید کدوم درایور اینجوری شده .
حتی نصب برنامه هم میتونه عاملش باشه .
اگه فرقی نکرد و اگه مشخص دقیقا تو چه کاری اینجوری میشه اینم ذکر کنید.
اگه روش های بالا جواب نداد دیگه باید قطعات رو تست کنیم.:n09:

Captain
11-09-2014, 21:49
بعد از نصب ویندوز درایور هارن نصب نکنید ببینید فرقی میکنه . اگه فرقی کرد (بدتر شد یا بهتر) خودتون دقت داشته باشید کدوم درایور اینجوری شده .
حتی نصب برنامه هم میتونه عاملش باشه .
اگه فرقی نکرد و اگه مشخص دقیقا تو چه کاری اینجوری میشه اینم ذکر کنید.
اگه روش های بالا جواب نداد دیگه باید قطعات رو تست کنیم.:n09:

مشکل رو تونستم پیدا کنم
چند روزی بود در تنظیمات بایوس مادربرد، سی پی یو و رم رو آورکلاک کرده بودم، نمیدونم چرا این عمل باعث کرش سیستم میشد. تنظیمات به حالت اولیه برگشتن و درست شده. فک کنم یا رم قدرت نمیکشه یا سیستم حنک کننده نمیتونه سرد کنه

roya.rashidi
11-09-2014, 21:59
مشکل رو تونستم پیدا کنمچند روزی بود در تنظیمات بایوس مادربرد، سی پی یو و رم رو آورکلاک کرده بودم، نمیدونم چرا این عمل باعث کرش سیستم میشد. تنظیمات به حالت اولیه برگشتن و درست شده. فک کنم یا رم قدرت نمیکشه یا سیستم حنک کننده نمیتونه سرد کنهبله اورکلاک هم صدردصد باعث همچین مشکلی میشه. با توجه به سی پی بو منم حدس زدم اورکلاک کرده باشین . نه مشکل خنک کننده گی نیست . fsp مادربرد و رم باعث تداخل اطلاعات بر سر قرار گیری در خانه های رم میشه . واسه افزایش قدرت سی پی یو اورکلاک زیادم تاثیر نداره . چون یکی یا دو پارامتر سی پی یو رو تقویت میکنه در حالیکه برای سرعت بیشتر خیلی پارامترهای دیگه تاثیر گذارن که اورکلاک نمیشن.

majidtohidifar
13-09-2014, 07:03
سلام
یه لپتاپ جدید خریدم
ویندوز 8.1 نصب کردم.
بعضی مواقع که وایرلس رو روشن میکنم BSOD میاد.
متوجه شدم که توی صفحه آبی هم آخرش اسم یکی از فایل های درایور کارت وایرلس رو مینویسه :
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(NETwbw02.sys)
آخرین ورژن درایور کارت وایرلس رو هم از سایت ایسوس گرفتم و روش نصب کردم ولی بازم گاهی مواقع BSOD میاد.
core i7
Ram 6
HDD 1T
مدل لپ تاپ:k551ln-c

roya.rashidi
13-09-2014, 07:15
سلام
یه لپتاپ جدید خریدم
ویندوز 8.1 نصب کردم.
بعضی مواقع که وایرلس رو روشن میکنم BSOD میاد.
متوجه شدم که توی صفحه آبی هم آخرش اسم یکی از فایل های درایور کارت وایرلس رو مینویسه :
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(NETwbw02.sys)
آخرین ورژن درایور کارت وایرلس رو هم از سایت ایسوس گرفتم و روش نصب کردم ولی بازم گاهی مواقع BSOD میاد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]((((
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))))
core i7
Ram 6
HDD 1T
مدل لپ تاپ:k551ln-c
سلام اگه فقط تو وای فای اینجوری میشه درایور قدیمی تر رو تست کنید . این درایور هم با your uninstaller (املاش مطمعن نیستم ) بردارید از دیوایس منیجر هم بردارید.

mk367
15-09-2014, 12:18
من سیتم رو که روشن می کنم به جای اینکه صفحه انتخاب ویندوز بیاد صفحه ابی میاد
. پیغام oxcoooooof رو می نویسه اصلا نه رپیر کردن با سی دی وندوز جواب میده نه چیزه دیگه ای

roya.rashidi
15-09-2014, 12:22
من سیتم رو که روشن می کنم به جای اینکه صفحه انتخاب ویندوز بیاد صفحه ابی میاد
. پیغام oxcoooooof رو می نویسه اصلا نه رپیر کردن با سی دی وندوز جواب میده نه چیزه دیگه ای
اورکلاک که نکردین >>؟؟
رم هارو یکی شو دربیارین اگه دوتا دارین یا جاشو تمیز کنید یا جابجاشون کنید. اگه رم دیگه ایی داشته باشید که بهتر

نتیجه بهتر یا بدتر شد بگین

mk367
15-09-2014, 21:00
اورکلاک که نکردین >>؟؟
رم هارو یکی شو دربیارین اگه دوتا دارین یا جاشو تمیز کنید یا جابجاشون کنید. اگه رم دیگه ایی داشته باشید که بهتر

نتیجه بهتر یا بدتر شد بگین

جواب نداد بازم هم همون پیغام میاد

roya.rashidi
15-09-2014, 21:08
جواب نداد بازم هم همون پیغام میاد
خب ویندوز دیگه تست کردین ؟؟ همشون همینجوریه ؟؟
بنظرم رو یه فلش یا هارده دیگه ویندوز بریزید

OQyanoOoOS
16-09-2014, 21:09
سلام دوستان؛
از 2-3 ماه پیش تقریبا دو هفته یکبار صفحه آبی مرگ رو ملاقات می کنم :n02:

مشخصات سیستم:
win7 64bit
مدل لپ تاپ VPCCW2JGX
core i3 2.13GHz
RAM 3 GB

اینم از لینک جنرال ریپورتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی جواب منو نداد :n14:

roya.rashidi
16-09-2014, 21:43
سلام دوستان؛
از 2-3 ماه پیش تقریبا دو هفته یکبار صفحه آبی مرگ رو ملاقات می کنم
:n02:

مشخصات سیستم:
win7 64bit
مدل لپ تاپ VPCCW2JGX
core i3 2.13GHz
RAM 3 GB

اینم از
لینک جنرال ریپورتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی جواب منو نداد :n14:
سلام . ببخشید فک کردم مشکلتون حل شده .
خب میدونید دقیقا چه موقع اینجوری میشه ؟؟ ؟ باس رم ها یکی اند؟؟ اون یه گیگو بنظرم موقت دربیارین .

Greedy
17-09-2014, 18:29
سلام من از امروزه که با مشکل bsod مواجه شدم
ویندوز 8.1
cpu cor i5 3210 2.50 ghz , ram 4 gb ddr3

قبل از ارور بلواسکرین این پیغام ظاهر میشه :

البته تو این تاپیک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مفصل تر توضیح دادم .
قبلا این مشکل نداشتم فقط یه اپدیتی برای یکی از نرم افزارهایی که نصبه رو سیستم اومد و اینطور شد . فکر میکنم مربوط به اون نرم افزاره

report:

dump :

NOR-1
17-09-2014, 18:45
سلام من پاور و هارد و درایو و رم عوض کردم از اون موقع بدبختی شروع شد هر 15 دقیقه صفحه ابی میاد و ریست میشه البته تو ویندوز xp شرایط بهتره هر یک ساعت اینطور میشه :| مشکل از کدوم قطعه ممکنه باشه؟
در گوگل کروم یا مرورگر های دیگه فوق العاده کرش میکنه

roya.rashidi
17-09-2014, 19:05
سلام من از امروزه که با مشکل bsod مواجه شدم
ویندوز 8.1
cpu cor i5 3210 2.50 ghz , ram 4 gb ddr3

قبل از ارور بلواسکرین این پیغام ظاهر میشه :

البته تو این تاپیک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مفصل تر توضیح دادم .
قبلا این مشکل نداشتم فقط یه اپدیتی برای یکی از نرم افزارهایی که نصبه رو سیستم اومد و اینطور شد . فکر میکنم مربوط به اون نرم افزاره

report:

dump :

شاید رم گرافیک منظورشه !
.........
PageFile رو کم کردید یا کلا حذفش کنید ؟؟
برنامه اضافی ام ببندید شاید درس شه .
رم هم اگه دوتاس یه کی شو دربیارین .

سلام من پاور و هارد و درایو و رم عوض کردم از اون موقع بدبختی شروع شد هر 15 دقیقه صفحه ابی میاد و ریست میشه البته تو ویندوز xp شرایط بهتره هر یک ساعت اینطور میشه :| مشکل از کدوم قطعه ممکنه باشه؟
در گوگل کروم یا مرورگر های دیگه فوق العاده کرش میکنه
برق اضافی مثل سی دی رام یا هارد اگه دوتا دارین یکیش رو دربیارین ، فن های کیس هم خاموش کنید ببینید فرقی میکنه ؟؟
اگه نه از پاور اپشن هم درصد سی پی یو رو 0 بزارین ببینید فرق میکنه .

Greedy
17-09-2014, 19:32
شاید رم گرافیک منظورشه !
.........
PageFile رو کم کردید یا کلا حذفش کنید ؟؟
برنامه اضافی ام ببندید شاید درس شه .
رم هم اگه دوتاس یه کی شو دربیارین .

برق اضافی مثل سی دی رام یا هارد اگه دوتا دارین یکیش رو دربیارین ، فن های کیس هم خاموش کنید ببینید فرقی میکنه ؟؟
اگه نه از پاور اپشن هم درصد سی پی یو رو 0 بزارین ببینید فرق میکنه .

نه ربطی به رم گرافیک نداره
تحقیق کردم دربارش
رم هم یک رم 4 هست تو یه اسلات در ضمن لپتاپ هست
pagefile هم که پیش فرض هست :

برنامه اضافی هم همه بسته شده اعم از مرورگر و ... فقط خود game بازه در ضمن تو تسک منیجر قسمت پرفورمنس مموری 80 درصد ظرفیت پره ولی ارور low memory میده
مشکل اینجاست که این اتفاق ناگهانی ایجاد شده در حالی که تا دیروز این مشکل نبود من حدسم همون نرم افزاره ... ریپورت گذاشتم اینجا که به قطعیت برسم . معلوم نبود ازش؟

roya.rashidi
17-09-2014, 20:55
نه ربطی به رم گرافیک نداره
تحقیق کردم دربارش
رم هم یک رم 4 هست تو یه اسلات در ضمن لپتاپ هست
pagefile هم که پیش فرض هست :

برنامه اضافی هم همه بسته شده اعم از مرورگر و ... فقط خود game بازه در ضمن تو تسک منیجر قسمت پرفورمنس مموری 80 درصد ظرفیت پره ولی ارور low memory میده
مشکل اینجاست که این اتفاق ناگهانی ایجاد شده در حالی که تا دیروز این مشکل نبود من حدسم همون نرم افزاره ... ریپورت گذاشتم اینجا که به قطعیت برسم . معلوم نبود ازش؟

چک کردم اون فایلا اگه سخت افزار مشکل داشته باشه نمیتونه نشون بده که
ولی احتمالا
مشکل نرم افزاری دارید ، واسه ویندوز8.1 باید اخرین اپدیت هارو نصب کنید .
اون اپدیتی که نصب کردید مختص کدوم برنامه بود ؟

Greedy
17-09-2014, 21:04
چک کردم اون فایلا اگه سخت افزار مشکل داشته باشه نمیتونه نشون بده که
ولی احتمالا
مشکل نرم افزاری دارید ، واسه ویندوز8.1 باید اخرین اپدیت هارو نصب کنید .
اون اپدیتی که نصب کردید مختص کدوم برنامه بود ؟
Origin

اگ مشخص نشه که باید ویندوز از اول نصب کنیم
به هر حال ممنون از راهنماییتون:n16:

zahram1367
18-09-2014, 15:20
سلام
سیستمم چن وقته ریست میشه
بدون مکث صفحه آبی رو نشون میده و ریست میشه
پوشه minidumps رو آپ کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

OQyanoOoOS
20-09-2014, 11:15
سلام . ببخشید فک کردم مشکلتون حل شده .
خب میدونید دقیقا چه موقع اینجوری میشه ؟؟ ؟ باس رم ها یکی اند؟؟ اون یه گیگو بنظرم موقت دربیارین .
معلوم نیست کی اینطوری میشه.
لپ تاپ تاحالا باز نشده نمیدونم داخلش چه خبره. مگه دوتا رم داه؟

Mr_100_dolari
25-09-2014, 11:41
سلام دوستان لپ تاپ منم از دیروز هر یک ربع یه بار ارور صفحه ابی رو میده : به نظرم مشکل یا از ویندوز یا رم

به هر حل این فایل خدمت دوستان متخصص

NOR-1
25-09-2014, 12:41
سلام دوستان لپ تاپ منم از دیروز هر یک ربع یه بار ارور صفحه ابی رو میده : به نظرم مشکل یا از ویندوز یا رم

به هر حل این فایل خدمت دوستان متخصص

قطعه ای عوض کردین؟
یا ویندوز نصب کردین؟

Mr_100_dolari
25-09-2014, 15:11
قطعه ای عوض کردین؟
یا ویندوز نصب کردین؟

نخیر نه قطعه عوض کردم نه ویندوز ...

mohsen_gh1991
25-09-2014, 22:42
سلام دوستان
من امروز نرم افزار simatic step7(یه نرم افزار تخصصی plc) رو ویندوز سون اولتیمیت 32 بیتی نصب کردم. ولی بعد از اولین ریستارتی که کردم ارور بلو اسکرین بهم داد و دیگه ویندوزم بالا نیومد تا زمانی که پاکش کردم.اروری که داد این بود
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 1000007e
BCP1: C0000005
BCP2: 82E860E1
BCP3: 8BF7B66C
BCP4: 8BF7B250
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\092414-34772-01.dmp
C:\Windows\Temp\WER-40248-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

مشخصات سیستمم
ایسر v3 571
رم 4 گیگ
سی پی یو core i5 سندی بریج
هارد 500
گرافیکش جی فورس 630

کسی میدونه پیغام مال کدوم قسمت بوده و چطوری میشه حلش کرد؟

اون فایل dmp هم که براش پیغام داده بود رو ویندوزم نداشت

roya.rashidi
26-09-2014, 03:56
نخیر نه قطعه عوض کردم نه ویندوز ... دس به پی سی هم نزنی باز اینجوری میشه یا موقع خاصی اینجوری میشه /؟ اگه نرم افزار / درایور / سخت افزار جدید نصب کردید اینجوری شده اونو پاک کنید. اورکلاک هم نباید کرده باشی.

سلام دوستان

کسی میدونه پیغام مال کدوم قسمت بوده و چطوری میشه حلش کرد؟

اون فایل dmp هم که براش پیغام داده بود رو ویندوزم نداشت

اگه فقط بخاطر اون نرم افزاره اینجوری میشه . پاکش کنید ببینید باز اینجوری میشه یا نه ؟ اگه نشد . نرم افزار رو ویندوزهاید گه تست کنید. یا اینکه از خود ویندوز سون از قسمت Campability mod ویندوز xp یا ویندوزهای دیگرو تست کنید. نباید اورکلاک کرده باشین.

mohsen_gh1991
26-09-2014, 12:41
دس به پی سی هم نزنی باز اینجوری میشه یا موقع خاصی اینجوری میشه /؟ اگه نرم افزار / درایور / سخت افزار جدید نصب کردید اینجوری شده اونو پاک کنید. اورکلاک هم نباید کرده باشی.

اگه فقط بخاطر اون نرم افزاره اینجوری میشه . پاکش کنید ببینید باز اینجوری میشه یا نه ؟ اگه نشد . نرم افزار رو ویندوزهاید گه تست کنید. یا اینکه از خود ویندوز سون از قسمت Campability mod ویندوز xp یا ویندوزهای دیگرو تست کنید. نباید اورکلاک کرده باشین.
پاکش کنید ببینید باز اینجوری میشه یا نه ؟ اگه منظورتون نرم افزاره هست که پاکش کردم چون تا وقتی که رو سیستم بود نمیزاشت ویندوزم بالا بیاداز سیف مود هم که وارد ویندوز شدم نتونستم نرم افزارو پاک کنم مجبور شدم ریستور کنم سیستممو. رو ویندوز ایکس پی بدون مشکل نصب شد . فک میکنم ویندوز سون رو پشتیبانی نمیکنه .
+
این فایلهای dmp برای هر کامپیوتر منحصر به فرد هستن یا نه؟ چون هر چقد دنبال این فایلی که ارور داده بود تو اینترنت گشتم پیدا نشد.
.

roya.rashidi
26-09-2014, 19:00
+
این فایلهای dmp برای هر کامپیوتر منحصر به فرد هستن یا نه؟ چون هر چقد دنبال این فایلی که ارور داده بود تو اینترنت گشتم پیدا نشد.
.
بله با توجه به اروری که میدن این فایلا تو کامپیوتر ذخیره میشن .شما باید حتما فایلای خودتون رو اپلود کنید.

mohsen_gh1991
26-09-2014, 19:14
بله با توجه به اروری که میدن این فایلا تو کامپیوتر ذخیره میشن .شما باید حتما فایلای خودتون رو اپلود کنید.

خیلی ممنون
یعنی فایلهای dmp فقط در صورت بروز بلواسکرین ساخته میشن؟ پاک کردنشون مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و فایلی که قبلا پاک شده با بروز دوباره خطا باز ایجاد میشن؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk 2

roya.rashidi
26-09-2014, 19:17
خیلی ممنون
یعنی فایلهای dmp فقط در صورت بروز بلواسکرین ساخته میشن؟ پاک کردنشون مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و فایلی که قبلا پاک شده با بروز دوباره خطا باز ایجاد میشن؟

بله فقط واسه ارور ساخته میشن . نه مشکلی پیش نمیاد پاکش کنید . اگه بازم پیغام بده خودش ساخته میشه .

ali_barani
01-10-2014, 13:45
سلام و خداقوت
چندماه است که لب تاپم پیغام صفحه آبی میده. سخت افزارش تغییر نکرده نرم افزار خاصی هم روش نصب نکردم.

اوایل فقط چند لحظه تم ویندوزم به تم پیش فرض تغییر می کرد و یک پیام با عنوان display... می داد. اما الان دیگه صفحه آبی میاد.
اینجور وقتا بیشتر چند تب از فایرفاکس و نرم افزار های دیگه در حال اجراست.

windows 7 Ultimate 32bit
Del1015
CPU: Intel Core2 Duo
Ram: 2GB

فایل Minidump:
rell
01-10-2014, 23:52
ممنون میشم اگه اصحاب فن یه نگاهی به این فایلهای Minidump ما هم بندازن

مشکلم با avira هستش
راهی داره بدون اینکه حذفش کنم از شر Bad_pool_header خلاص شم؟

ممنون دوستان همیشگی

rell
01-10-2014, 23:53
ممنون میشم اگه اصحاب فن یه نگاهی به این فایلهای Minidump ما هم بندازن

مشکلم با avira هستش
راهی داره بدون اینکه حذفش کنم از شر Bad_pool_header خلاص شم؟

ممنون دوستان همیشگی

saeid322
02-10-2014, 03:59
با سلام خدمت شما استادان گرامی.
راستش من حدود بیست روزی میشه که این بلو اسکرین برام پیش میاد البته همیشه در حالی که کامپیوتر روشن هست ودارم معمولاً توی اینترنت هستم یا دانلودی میکنم این پیغام میاد و بعد سیستم ریست میشه معمولاً شاید چند روزی یکبار ولی حدود یک هفته پیش روزی یکبار سه روز پشت سر هم برام پیش آمد بعدش من با این نرم افزارهای ترمیم رجیستری و تست هارد نصب کردم که هارم را نشون داد مشکلی ندارد و ریجیستری را هم چک کردم بعد از اون حدود چهار پنج روزی دیگه این اتفاق نیافتاد تا دوباره امروز اومد سراغم.در ضمن نه سخت افزار جدیدی یا نرم افزاری هم تو این مدت نصب نکرده بودم که بگم شاید مربوط به آونها باشه.ویندوز سون 32 بیتی هست الان به محضی که این مشکل پیش آمد اومدم از فایل Minidump کپی گرفتم همینطور با نرم افزار BlueScreenView تمام اطلاعاتی که داد را سیو کردم و همچنین اون اروری که بعد از بالا اومدن ویندوز بعد خطا برای چک کردن سیستم را میده را نیز هم کپی کردم یکش مال سری قبل و دومیش مال همین امروز هست و همه را براتون آپلود میکنم ببینم کسی از استادان عزیز میتونه کمکی بهم بکنه.در ضمن از فایل MEMORY.DMP هم یک کپی گرفتم که اگر لازم دونستین براتون آپلود میکنم.با تشکر فراوان

mohsen_gh1991
08-10-2014, 17:33
خیلی ممنون

در راستای سوال قبلیم تو این تاپیک
من نرم افزارو دوباره نصب کردم و باز هم همون ارور رو داد. متن ارور
Problem signature: Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 1000007e
BCP1: C0000005
BCP2: 82E4E0E1
BCP3: 8BF6F66C
BCP4: 8BF6F250
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\100814-29593-01.dmp
C:\Users\mohsen\AppData\Local\Temp\WER-44881-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

و فایلی که ایجاد شده رو براتون گذاشتم. کسی میتونه این فایلو برام بررسی کنه؟

roya.rashidi
09-10-2014, 19:45
سلام به همگی بابت تاخیر چندروزه عذر خاهی میکنم .
شما واسه اینکه مشکلتون حل بشه .یه سری کاراهای مشترک رو انجام بدید با اینکه چند بار گفتم باز میگم چون همتون مثل من هیچ وقت صفحات قبل رو نمیخونید:n02:
1 - اگه بعد از نصب نرمافزار یا درایور خاصی اینجوری شده اون برنامه یا درایور رو Uninstall یا اپدیت کنید.
2 - اورکلاک نکنید.
3 - بعد از کاراهای بالا مشکل همچنان وجود داشت قطعات رو از رم گرافیک مادر برد پاور و .... شروع کنید به تست کردن .
اگه مشکلتون باز حل نشد دقیق بگید چه موقع اینجوری میشه ؟؟ موقع بازی کردن یا ...
:n26:

mohsen_gh1991
09-10-2014, 20:16
شما واسه اینکه مشکلتون حل بشه .یه سری کاراهای مشترک رو انجام بدید با اینکه چند بار گفتم باز میگم چون همتون مثل من هیچ وقت صفحات قبل رو نمیخونید:n02:
1 - اگه بعد از نصب نرمافزار یا درایور خاصی اینجوری شده اون برنامه یا درایور رو Uninstall یا اپدیت کنید.
2 - اورکلاک نکنید.
3 - بعد از کاراهای بالا مشکل همچنان وجود داشت قطعات رو از رم گرافیک مادر برد پاور و .... شروع کنید به تست کردن .
ممنون که وقت میزارین واسه جوابا
من قبلا هم گفته بودم نرم افزار نصب میشه کار میکنه با اولین ریستارت صفحه ابی میاد و ویندوزم دیگه بالا نمیاد مگر با ریستور کردن به زمان قبل از نصب نرم افزار.
البته رو یه سیستم ضعیف تر از این و با ویندوز ایکس پی نصب کردم مشکلی نداشت. رو سیستم های دانشگاهمون که ویندوز سون داره بازم دیدم نصب شده.
فقط میخوام یدونم این اروری که میده ارور سخت افزاریه یا نرم افزاری
مرسی

roya.rashidi
09-10-2014, 20:29
ممنون که وقت میزارین واسه جوابا
من قبلا هم گفته بودم نرم افزار نصب میشه کار میکنه با اولین ریستارت صفحه ابی میاد و ویندوزم دیگه بالا نمیاد مگر با ریستور کردن به زمان قبل از نصب نرم افزار.
البته رو یه سیستم ضعیف تر از این و با ویندوز ایکس پی نصب کردم مشکلی نداشت. رو سیستم های دانشگاهمون که ویندوز سون داره بازم دیدم نصب شده.
فقط میخوام یدونم این اروری که میده ارور سخت افزاریه یا نرم افزاری
مرسی
خاهش میکنم.
این ارور صفحه ابی واسه شما نرم افزاریه . بخاطر اینکه دوتا برنامه میخان تو یه خونه از رم قرار بگیرن و این ارور بوجود میاد. احتمالا با اپدیت نرم افزار درس شه . انتی ویروساتم پاک کن. ببین درس میشه؟

saeid322
10-10-2014, 02:07
2 - اورکلاک نکنید.
با سلام.باور کنید فقط شما صفحات قبل را نمیخونید من ابتدا چندین روز صفحات قبلی را مطالعه کردم و به نتیجه ای نرسیدم برای همین اومدم پست زدم چون من نه نرم افزاری نصب کردم نه سخت افزاری رم را هم چک کردم و حتی داخل اون یکی شیار گذاشتمش هارد را هم بوسیله همون نرم افزاری که توی پستهای قبل ذکر شده بود چک کردم و اوکی بود و مشکلی نداشت،بعد از این کارها من وقتی دوباره این مشکل برام پیش اومد پست زدم و تقاضای راهنمایی کردم و فایلهای لازم را هم آپلود کردم.حالا اگر فرصت کردین یه نگاهی بهشون بندازین و یه جوابی هم به من بدهید متشکر خواهم شد.در ضمن الان حدود یک هفته ای هست که دیگه این مشکل را نداشتم.باز هم ممنون از شما

hichkas62
19-10-2014, 01:07
با سلام
من مدت یک ماهه که این صفحه را مشاهده می کنم. تقریبا نظم خاصی هم ندارد. 4 تا 5 روز دیده نمی شود و بعد در یک روز چندین بار به فاصله زمانی 1 یا 2 ساعت مشاده می شود.
مشخصات سیستم :

mb : Giga Byte -Z77-D3H
cpu : core i5 3570
ram : 2*4gb corsair vengeance
windows 7 64 bit
لینک فایل minidump

اگر اطلاعات دیگری نیاز بود امر بفرمایید تا اضافه کنم.
با تشکر

hamidchi
20-10-2014, 11:25
سلام
مدتی است که با این صفحه آبی رو سیستمم مواجه شدم، یه چند روزی هست دارم بررسی میکنم و دیدم که بعد از پرینت گرفتن با سیستم این مشکل پیش میاد . تقریبا در 90 درصد موارد بعد از پرینت صفحه آبی میاد و ریست میشه در صورتی که قبلا با پرینت مشکل نداشت.
در حالت عادی اون طور که یادم هست ریست نشده

حدودا یک ماه پیش هم یه مودم دایل آپ رو به سیستم اضافه کردم و یه چند تایی نرم افزار مربوط به تلفن نصب کردم ولی بعد همه رو پاک کردم و مودم هم از رو سیستم برش داشتم .

به نظرتون مشکل از کجاست ؟ چطور حلش کنم

roya.rashidi
20-10-2014, 12:12
با سلام
من مدت یک ماهه که این صفحه را مشاهده می کنم. تقریبا نظم خاصی هم ندارد. 4 تا 5 روز دیده نمی شود و بعد در یک روز چندین بار به فاصله زمانی 1 یا 2 ساعت مشاده می شود.
مشخصات سیستم :

mb : Giga Byte -Z77-D3H
cpu : core i5 3570
ram : 2*4gb corsair vengeance
windows 7 64 bit
لینک فایل minidump

اگر اطلاعات دیگری نیاز بود امر بفرمایید تا اضافه کنم.
با تشکر
انتی ویروس و درایور گرافیک رو Unistall کنید. ببینید درس میشه ؟؟ احتمالشم هست بعد از نصب نرم افزار خاصی اینجوری شده . ببینید اون نرم افزار کدوم بوده.
اگه نشد یکی از رم هارو دربیارین باز تست کنید

roya.rashidi
20-10-2014, 12:13
سلام
مدتی است که با این صفحه آبی رو سیستمم مواجه شدم، یه چند روزی هست دارم بررسی میکنم و دیدم که بعد از پرینت گرفتن با سیستم این مشکل پیش میاد . تقریبا در 90 درصد موارد بعد از پرینت صفحه آبی میاد و ریست میشه در صورتی که قبلا با پرینت مشکل نداشت.
در حالت عادی اون طور که یادم هست ریست نشده

حدودا یک ماه پیش هم یه مودم دایل آپ رو به سیستم اضافه کردم و یه چند تایی نرم افزار مربوط به تلفن نصب کردم ولی بعد همه رو پاک کردم و مودم هم از رو سیستم برش داشتم .

به نظرتون مشکل از کجاست ؟ چطور حلش کنم
بنظرم یه بار ویندوز عوض کنید. دباره تست کنید . احتمالا برنامه ها و درایور های مودم کاملا پاک نشدن . اگه باز این مشکلو داشتین سعی کنید با ورژن های دیگه از درایور تست کنید.

mehrdad123
20-10-2014, 23:07
سلام دوستان وقتی درایور کارت گرافیک nvidia رو روی لبتاب lenovo z510 نصب میکنم موقع خاموش کردن حدود 10 دقیقه طول میکشه و آخرش هم تو صفحه آبی ارور driver power state failure رو میده مشکل از چیه؟

hamidchi
23-10-2014, 15:42
بنظرم یه بار ویندوز عوض کنید. دباره تست کنید . احتمالا برنامه ها و درایور های مودم کاملا پاک نشدن . اگه باز این مشکلو داشتین سعی کنید با ورژن های دیگه از درایور تست کنید.

2 تا سیستم دیگه هم که با سیستم من شبکه هستند وقتی از پرینتر نصب شده رو سیستمم پرینت میگیرن گاهی اوقات ریست میشه
امیدوارم سخت افزاری نباشه فقط

saeid322
26-10-2014, 14:26
بعد از کلی چک کردن و تعویض ویندوز و امتحان کردن رم و هارد بالاخره متوجه شدم که بر اثر جی این اتفاق برام می افتد،ابتدا یک رم دیگه را گذاشتم که فرقی نکرد بعد یک هارد دیگه گذاشتم که مشکل حل شد دوباره هارد قبلی را وصل کردم باز مشکل پیش اومد بعد دقت کردم دیدم در واقع زمانی که از کریو-وی-پی-ان استفاده میکنم این مشکل بلو اسکرین پیش میاد که اومدم با ف-ی-ل-ت-ر شکن هم امتحان کردم باز هم فرقی نکرد و بلو اسکرین داد،حالا چرا این هاردی که من قبلش (حدود یک سالی میشه) هم با همین برنامه باهاش کار میکردم و مشکلی نبود اینطوری شده برام جالبه،لطفاً اگه راه حلی به نظرتون میرسه منو راهنمایی کنید.با تشکر از شما عزیزان

roya.rashidi
26-10-2014, 15:01
بعد از کلی چک کردن و تعویض ویندوز و امتحان کردن رم و هارد بالاخره متوجه شدم که بر اثر جی این اتفاق برام می افتد،ابتدا یک رم دیگه را گذاشتم که فرقی نکرد بعد یک هارد دیگه گذاشتم که مشکل حل شد دوباره هارد قبلی را وصل کردم باز مشکل پیش اومد بعد دقت کردم دیدم در واقع زمانی که از کریو-وی-پی-ان استفاده میکنم این مشکل بلو اسکرین پیش میاد که اومدم با ف-ی-ل-ت-ر شکن هم امتحان کردم باز هم فرقی نکرد و بلو اسکرین داد،حالا چرا این هاردی که من قبلش (حدود یک سالی میشه) هم با همین برنامه باهاش کار میکردم و مشکلی نبود اینطوری شده برام جالبه،لطفاً اگه راه حلی به نظرتون میرسه منو راهنمایی کنید.با تشکر از شما عزیزان
واسه اینکه این برنامه با یه برنامه یا درایور دیگه تداخل داره باید چک کنید ببنید چه برنامه ایی نصب کردید که اینجوری شده

saeid322
26-10-2014, 21:58
واسه اینکه این برنامه با یه برنامه یا درایور دیگه تداخل داره باید چک کنید ببنید چه برنامه ایی نصب کردید که اینجوری شده
ممنون از شما.ولی فکر نکنم چون چیز خاصی نصب نکردم فقط یه برنامه خیلی ساده هست به اسم clover که میشه فولدرها را بصورت تب در کنار یکدیگه باز کرد،با اون یکی هارد هم که مشکلی نداشت البته روی اون هارد همون ویندوز قبلی که روش بود با اون لود کردم،در ضمن حتی وقتی از کریو هم استفاده نمیکنم و از فری گیت استفاده کردم باز هم مشکل داشت.
امروز با یه نرم افزار داریورهای سیستم را آبدیت کردم فعلاً که خوبه اگه دوباره همونطور شد این دفعه از این ویندوز روی این هارد بک آپ میگیرم و روی اون هارد که مشکل نداشت میریزم ببینم با اون هارد و این ویندوز چی جواب میده.که البته باز هم میگم فکر نکنم،چون اون ویندوز هم بجز همین نرم افزار که گفتم همه چیش مثل همین ویندوزه.

sedali71
27-10-2014, 02:51
سلام عزیزان
من باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم که فایل دامپ تولید بشه؟

sedali71
27-10-2014, 14:41
خسته نباشین دوستان
با استفاده از برنامه ای که گذاشتین یه گزارش پیشرفته تهیه کردم
این لینکش:

لطفا اگه مشکل داشت به من بگین که به صورت دستی فایل داخل پوشه مموری دامپ رو آپلود کنم

saeid322
29-10-2014, 00:05
اینجا کسی نیست مشکل ما رو حل کنه؟:n27:
ما که یه دو سه هفته پیش فایلهای لازم مینی دامپ و مواردی که گفته بودند را گذاشتیم وکلی توضیح دادیم هیچ کس به دادمون نرسید:n03:
تا حالا فقط خودم هی تستهای مختلف را انجام دادم تا تازه فهمیدم که مشکل مربوط به هارد هست،حالا چکار میشه کرد و آیا راهی داره که مشکل را برطرف کنم را دیگه نمیدونم.
شما هم بهتره خودتون یه فکری به حالتون بکنید اینجا خبری نیست.:n13:

roya.rashidi
29-10-2014, 15:51
ما که یه دو سه هفته پیش فایلهای لازم مینی دامپ و مواردی که گفته بودند را گذاشتیم وکلی توضیح دادیم هیچ کس به دادمون نرسید:n03:
تا حالا فقط خودم هی تستهای مختلف را انجام دادم تا تازه فهمیدم که مشکل مربوط به هارد هست،حالا چکار میشه کرد و آیا راهی داره که مشکل را برطرف کنم را دیگه نمیدونم.
شما هم بهتره خودتون یه فکری به حالتون بکنید اینجا خبری نیست.:n13:
شما چیجوری به این نتیجه رسیدی از هارده ؟؟
سخت افزاری که بعید میدونم از هارد باشه احتمالش خیلی کمه . بخاطر درایور و نرم افزار هایی که نصب کردید.

saeid322
29-10-2014, 21:51
شما چیجوری به این نتیجه رسیدی از هارده ؟؟
سخت افزاری که بعید میدونم از هارد باشه احتمالش خیلی کمه . بخاطر درایور و نرم افزار هایی که نصب کردید.
چون که اول ویندوز را عوض کردم که باز هم مشکل بود،بعد یه رم دیگه گذاشتم جای رم خودم فرقی نکرد،بعد اومدم سر هارد و یک هارد دیگه را وصل کردم که مشکل حل شد و وقتی بر میگردم به اون هارد دوباره ارور بلو اسکرین میده و وقتی بر میگردم به این هارد دیگه مشکلی نیست،و حتی تمام نرم افزارها و ویندوز و کلاً همه چیز روی دو هارد مثل هم هست.پس مشکل از هارده حالا موندم دیگه چکارش کنم.

roya.rashidi
29-10-2014, 21:57
چون که اول ویندوز را عوض کردم که باز هم مشکل بود،بعد یه رم دیگه گذاشتم جای رم خودم فرقی نکرد،بعد اومدم سر هارد و یک هارد دیگه را وصل کردم که مشکل حل شد و وقتی بر میگردم به اون هارد دوباره ارور بلو اسکرین میده و وقتی بر میگردم به این هارد دیگه مشکلی نیست،و حتی تمام نرم افزارها و ویندوز و کلاً همه چیز روی دو هارد مثل هم هست.پس مشکل از هارده حالا موندم دیگه چکارش کنم.
فرمتش کن احتمالا درس شه .
بازم دلیل نمیشه هارد سخت افزاری ایراد داشته باشه. کل هاردتو فرمت کن دباره پارتیشن ببند

saeid322
29-10-2014, 23:15
فرمتش کن احتمالا درس شه .
بازم دلیل نمیشه هارد سخت افزاری ایراد داشته باشه. کل هاردتو فرمت کن دباره پارتیشن ببند
البته،خودم هم همین فکر را کردم ولی یه مشکلی که دارم هارد من 2 ترا هست و حدود 1600 گیگاش پر هست،یه هارد 500 دارم که بازم حدود یک ترا کم دارم تا از فایلهام بک آپ بگیرم.

mhddddd
31-10-2014, 18:48
سلام
دوستان ویندوز 8.۱ ۶۴ بیتی دارم
کامبیوتر رو دادم بیرون برای نصب نرم افزار هلو الان مشکل بیدا کرده اونم اینه گاهی اوقات مخصوصا وقتی که سیستم رو روشن میکنم یه صفحه ابی میاد که ارور های مختلفی میده ولی معمولا ارور driver power state failur رو میده ویندوز ۸ هم نصب کردم مشکل برطرف نشد در بخش دیوایس منیجر هم همه قطعات بدون مشکل وصل هستن
با general reporter هم یک گزارش گرفتم که براتون میزارم
اگر کسی مشکل منو حل کنه مردونه 10 تومن بهش هدیه کارت به کارت میکنم
تا حالا هم جایی نبردم درستش کنم
GeneralReport.zip - 128 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roya.rashidi
31-10-2014, 21:39
سلام
کامبیوتر رو دادم بیرون برای نصب نرم افزار هلو الان مشکل بیدا کرده اونم اینه گاهی اوقات مخصوصا وقتی که سیستم رو روشن میکنم یه صفحه ابی میاد که ارور های مختلفی میده ولی معمولا ارور driver power state failur رو میده ویندوز ۸ هم نصب کردم مشکل برطرف نشد در بخش دیوایس منیجر هم همه قطعات بدون مشکل وصل هستن
GeneralReport.zip - 128 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب اورکلاک که نکردین ؟
فقط موقع روشن کردن ارور صقحه ابی میاد ؟؟ اگه نه دقیق چه موقع هایی میاد ؟

mhddddd
31-10-2014, 21:41
خب اورکلاک که نکردین ؟
فقط موقع روشن کردن ارور صقحه ابی میاد ؟؟ اگه نه دقیق چه موقع هایی میاد ؟
اورکلاک نکردم
اکثرا موقع روشن شدن و شروع به کار ویندوز میاد
بقیه مواقع هم زمان مشخص و دقیقی نداره

razieh_h
01-11-2014, 00:04
سلام
با سلام
فایل های dumpسیستم رو همون طور که در پست اول نوشته آپ کنید تا مشکلتون مشخص بشه
اگه فایلی پیدا نکردبد احتمالا hideهستن

mhddddd
01-11-2014, 18:58
با سلام
سلام
توی پوشه mini dump هیچی نیست حتی hide هم نشدن سایز پوشه هم صفر فایلی هم نیس
در ضمن یه چن وقتیه دیگه ریست نشده

razieh_h
01-11-2014, 19:08
سلام
توی پوشه mini dump هیچی نیست حتی hide هم نشدن سایز پوشه هم صفر فایلی هم نیس
در ضمن یه چن وقتیه دیگه ریست نشده
درایور هاتو چک کن که سازگار وهمچنین آپدیت باشه با سیسمتت ممکنه خودشون آپدیت شدن و مشکل حل شده که الان دیگه ریست نمیشه
من خودمم مشکل bsodدر 8 رو داشتم که مشکل از ناسازگاری درایور هام و سیستم بود بااین نرم افزار چک کن آپدیت باشه درایورات Driverpack solution
چک کن ببین چی میشه انشالله حل میشه

PCLGO
02-11-2014, 13:36
سلام دوستان
چند وفتیه که با این پیغام صفحه آبی روبرو میشم ، بعد از بررسی فایل dmp متوجه شدم که مشکل از درایور ntoskrnl.exe است ، اما سر منشا و راه حل قابل قبولی برای مشکلم پیدا نکردن ، خواهشمندم دوستان در رابطه با منشا این پیغام و راه حل اون راهنماییم کنند
با تشکر

Ali_RNT
02-11-2014, 23:00
سلام دوستان
چند وفتیه که با این پیغام صفحه آبی روبرو میشم ، بعد از بررسی فایل dmp متوجه شدم که مشکل از درایور ntoskrnl.exe است ، اما سر منشا و راه حل قابل قبولی برای مشکلم پیدا نکردن ، خواهشمندم دوستان در رابطه با منشا این پیغام و راه حل اون راهنماییم کنند
با تشکر

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در موردش بحث شده.در سیف مد هم این مشکل رو دارید؟درایور ها تون رو آپدت کنید.

saeid322
03-11-2014, 20:17
با سلام
لطفاً اگه میشه یه نگاهی به این فایلهایی که من آپلود کردم بندازین باور کنید مال یک ماه پیشه ولی هیچ با معرفتی پیدا نشد یه نگاهی بندازه.خودم هم که ازشون هیچی نمی فهمم.با تشکر

PCLGO
05-11-2014, 11:51
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در موردش بحث شده.در سیف مد هم این مشکل رو دارید؟درایور ها تون رو آپدت کنید.

با سلام به TechFreak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
این صفحه ای که ارجاع دادید را کاملا مطالعه کردم اما مشکلاتشونن با اتفاقات سیستم من متفاوت بود
سیستم من هر چند هفته یکبار موقع روشن کردن سیستم کاملا بوت میشود و حتی وارد ویندوز می شود ، اما درگاه های usb دیگر کار نمیکند و wifi هم کاملا از کار می افتد و تنها راه درست شدن ریست کردن ویندوز است که این عمل هم ( نمایش صفحه windows is shuting down ) در حدود 10 دقیقه طول میکشد و سپس ویندوز ریست شد و همه چیز درست میشود و خود ویندوز پیغام صفحه ابی مرگ را که قبلا اتفاق افتاده می دهد .
اگر شما یا دیگر دوستانن نظری دارند ممنون میشم ( فایل های گزارش صفحه ابی قبلا گذاشته شده )

razieh_h
10-11-2014, 22:22
لطفاً اگه میشه یه نگاهی به این فایلهایی که من آپلود کردم بندازین باور کنید مال یک ماه پیشه ولی هیچ با معرفتی پیدا نشد یه نگاهی بندازه.خودم هم که ازشون هیچی نمی فهمم.با تشکر
با سلام این مشکل معمولا بخاطر استفاده ی مکرر از سیستمه و چون ramکم میاره bsod میشه
برنامه های نصبی بی فایده رو پاک کنید
برنامه های داخل startup ات رو در حد امکان disable کنید،اگه ویندوزت 7 هست توی runبزن msconfig واونجا disable کن اگه هم 8هست توی taskmanagerهست
optimize کن سیستمت رو واگه میشه فضای c رو افزایش بده
امیدوارم کارساز باشه :biggrin:

saeid322
10-11-2014, 22:47
با سلام این مشکل معمولا بخاطر استفاده ی مکرر از سیستمه و چون ramکم میاره bsod میشه
برنامه های نصبی بی فایده رو پاک کنید
برنامه های داخل startup ات رو در حد امکان disable کنید،اگه ویندوزت 7 هست توی runبزن msconfig واونجا disable کن اگه هم 8هست توی taskmanagerهست
optimize کن سیستمت رو واگه میشه فضای c رو افزایش بده
امیدوارم کارساز باشه :biggrin:
سلام دوست عزیز.واقعاً لطف کردید بعد چندین هفته که کسی جوابی به من نداد شما پاسخ مرا دادید.
راستش دقیقاً حرف شما درسته من مدت زمان طولانی در روز از سیستم استفاده میکنم البته نرم افزار سنگین فقط فوتوشاپ و آفیس روی سیستم اون هم برای نیازم نصب هست.در ضمن استارت آپ را با سی کلینر همیشه نرم افزارهای غیر ضروری را غیر فعال میکنم از لحاظ فضای درایو سی هم کم ندارم حدود100 گیگا هست که معمولاً بیش از 75 گیگاش خالی میباشد.اگر یک رم دیگر به سیستم اضافه کنم آیا امکان دارد مشکل حل شود رم فعلی 2 گیگا هست با باس 800 سیستم عاملم هم ویندوز 7 هست.باز هم از شما تشکر میکنم.

razieh_h
10-11-2014, 23:01
سلام دوست عزیز.واقعاً لطف کردید بعد چندین هفته که کسی جوابی به من نداد شما پاسخ مرا دادید.
راستش دقیقاً حرف شما درسته من مدت زمان طولانی در روز از سیستم استفاده میکنم البته نرم افزار سنگین فقط فوتوشاپ و آفیس روی سیستم اون هم برای نیازم نصب هست.در ضمن استارت آپ را با سی کلینر همیشه نرم افزارهای غیر ضروری را غیر فعال میکنم از لحاظ فضای درایو سی هم کم ندارم حدود100 گیگا هست که معمولاً بیش از 75 گیگاش خالی میباشد.اگر یک رم دیگر به سیستم اضافه کنم آیا امکان دارد مشکل حل شود رم فعلی 2 گیگا هست با باس 800 سیستم عاملم هم ویندوز 7 هست.باز هم از شما تشکر میکنم.
خواهش میشه خوشحال میشم بتونم کمکم کنم!!
احتمالا دلیل bsodهمین پایین بودن رمت بوده
یه رم 2 توی اسلت کنار رم فعلیت بزن بهتر از اینکه یه رم 4بهت کارایی میده

saeid322
10-11-2014, 23:33
خواهش میشه خوشحال میشم بتونم کمکم کنم!!
احتمالا دلیل bsodهمین پایین بودن رمت بوده
یه رم 2 توی اسلت کنار رم فعلیت بزن بهتر از اینکه یه رم 4بهت کارایی میده
دیدم فقط زدن دکمه تشکر کافی نیست,خواستم باز هم تشکر کنم.

anahata
14-11-2014, 21:44
سلام، من یه لب تاب لنوو مدل y510 دارم، هنگام خرید روش ویندوز اورجینال نصب بود، الان بعد از 6 ماه کار کردن با پنجره آبی مواجه شدم، از سیستم هم زیاد کار نمیکشم با این که سیستم خیلی بالایی هست، این هم لینک گزارش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون میشم کمکم کنید

anahata
14-11-2014, 21:47
ببخشید اگه بد نوشتم اینقدر ریست میشه مجبور شدم با گوشی بنویسم

farahafshan
16-11-2014, 20:48
سلام. برای ارتقا لپتاپ دو تا رم 4 خرید که جایگزین رمهای 2 کنم.وقتی رم ها رو گزاشتم سیستم هیچ تصویری نداد و فقط فن سی پی یو بشدت کار میکرد. وقتی رم های خودش رو برگردوندم هم سیستم بالا نیومد.بردم بیرون گفتن رم رو بد جا انداختی .الان دو تا رم 4 روشه اما هر از گاهی بلو پیج میده. گاهی چند دقیقه یه بار گاهی چند ساعت.
vaio vpc f13wfx
intel cori7 1.7
G foece 740qm 1GB
8GB ram 1333
minidump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

agharamzi
29-11-2014, 20:26
سلام،
الان 3 روزه که لپتاپم را ریکاوری کردم و چندتا برنامه نصب کردم حالا که با لپ تاپ کار میکنم، صفحه آبی میاد.
مشخصات سیستم:
sony ea36fg
cpu: core i5 560m
ram:4GB
ATI HD5650
windows 7 64 bit-home premium
فایل minidump:

amidtak
06-12-2014, 14:38
من به تازگی ویندوز 8.1 زو نصب کردم
به محض اینکه مودم adsl رو روشن میکنم صفحه آبی میاد و لی بعدش دگه مشکلی نداره