PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

usaa
20-09-2012, 10:48
سلام من یه کارت د.ی .... و.ی ... بی ... خریدیم مدل پر.و.ف .... 7.5.0.0...
این رو وقتی از طریق کابل یو اس بیش میزنم به لپتاپم بعد 2 دیقه کار کردن سیستم قفل می کنه و یه صفحه آبی ظاهر میشه
چکار کنم؟ asus a43

jafarian
20-09-2012, 12:53
سلام من یه کارت د.ی .... و.ی ... بی ... خریدیم مدل پر.و.ف .... 7.5.0.0...
این رو وقتی از طریق کابل یو اس بیش میزنم به لپتاپم بعد 2 دیقه کار کردن سیستم قفل می کنه و یه صفحه آبی ظاهر میشه
چکار کنم؟ asus a43

برای شمانیاز به فایل دامپ به شاخه ویندوز برین بعدشم فایل یا که فایلهای درون پوشه minidump اینجا آپلود کنید:20:

dewdrops
22-09-2012, 00:28
خطای دامپ شما 0x116 که مربوط به درایور گرافیک ati میشه یا که درایرکست شمابرنامه Driver Fusion ازلینک پایین دانلود نصب کنید بعدش سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین درایور خودتون با این برنامه کلیک کنید به اینصورت که گزینه amd رو اول انتخاب کنید بعدشم روی دکمه analyze موجود دربرنامه کلیک کنید بعد تو صفحه بعد روی دکمه delete کلیک کنید بعد بصورت عادی بالا بیاین درایوری که دانلود کردین بصورت بروز شده هست نصب کنید درمرحله آخرم دایرکست لینک دوم نصب کنید

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DirectX Redistributable June 2010 9.29.1974 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه کم برام نامفهومه

من برنامه اول رو دانلود کردم سیستم رو ریست کنم برنامه رو اجرا کنم و کارایی که گفتین رو انجام بدم بعد به صورت عادی بیام بالا برنامه دوم رو اجرا کنم ؟

jafarian
22-09-2012, 00:40
یه کم برام نامفهومه

من برنامه اول رو دانلود کردم سیستم رو ریست کنم برنامه رو اجرا کنم و کارایی که گفتین رو انجام بدم بعد به صورت عادی بیام بالا برنامه دوم رو اجرا کنم ؟

همونطور که گفتم مشکل شما مربوط به کارت گرافیک دایرکست سیستم میشه اول از همه ورژن جدید گرافیک دانلود کنید بعدش این برنامه Driver Fusion که لینکش گذاشتم دانلود نصب کنید بعدش سیستم ریستارت کنید قبل ازورود به ویندوز کلید f8 بزنید از طریق safe mode بالا بیاین بعد این برنامه Driver Fusion اجرا کنید amd رو اول انتخاب کنید بعدشم روی دکمه analyze موجود دربرنامه کلیک کنید بعد تو صفحه بعد روی دکمه delete کلیک کنید بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc بزنید داخل صفحه که باز میشه روی گزینه disaplay adapters دبل کلیک کنید از بعدش از کادر زیرش که باز میشه روی درایور گرافیک خودتون کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید در مرحله بعد که سیستم ریست شد بصورت عادی وارد ویندوز بشین درایوری که دانلود کردین بروز شده هست نصب کنید بعدشم دایرکستی که لینکش قراردادم نصب کنید.

راشا تهرونی
23-09-2012, 14:10
درود بر ای من هم این ارور ابی رنگ رو در ویندوز 7 میده
:41:اینم گزارشی ار برنامه ایی که در بست اول گذاشتین لطفا بگید مشکلم از کجاست؟
لینک گزارش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راشا تهرونی
26-09-2012, 11:46
این عزیزان تشریف ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مدیران/ناظران این انجمن

Jalal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Ship Storm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
wordist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammad King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ask_bl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Dew Drop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا کسی کمکم نمیکنه

Amir Hossein
26-09-2012, 12:06
سلام

این bcod دست از سر ما بر نمیداره
هر 5 دقیقه ریست میشیم
این آخرین جزئیات با برنامه bcod view
دوتا گذاشتم
==================================================
Dump File : 092612-41171-01.dmp
Crash Time : 9/26/2012 12:34:47 PM
Bug Check String : PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Bug Check Code : 0x00000050
Parameter 1 : fffff901`00771000
Parameter 2 : 00000000`00000001
Parameter 3 : fffff960`0019d5b8
Parameter 4 : 00000000`00000000
Caused By Driver : ntoskrnl.exe
Caused By Address : ntoskrnl.exe+7b040
File Description :
Product Name :
Company :
File Version :
Processor : x64
Crash Address : ntoskrnl.exe+7b040
Stack Address 1 :
Stack Address 2 :
Stack Address 3 :
Computer Name :
Full Path : C:\Windows\Minidump\092612-41171-01.dmp
Processors Count : 2
Major Version : 15
Minor Version : 9200
Dump File Size : 299,408

Dump File : 092612-48234-01.dmp
Crash Time : 9/26/2012 12:20:46 PM
Bug Check String : BAD_POOL_HEADER
Bug Check Code : 0x00000019
Parameter 1 : 00000000`00000021
Parameter 2 : fffff901`01320000
Parameter 3 : 00000000`00002850
Parameter 4 : 00000000`00000000
Caused By Address : ntoskrnl.exe+7b040
File Description :
Product Name :
Company :
File Version :
Crash Address : ntoskrnl.exe+7b040
Stack Address 1 :
Stack Address 2 :
Stack Address 3 :
Computer Name :
Full Path : C:\Windows\Minidump\092612-48234-01.dmp
Dump File Size : 298,608
اگه تونستم فایل رو هم آپ میکنم
دوستان خواهشا کمک کنید نمیتونم بالا بیام

ask_bl
26-09-2012, 13:03
درود بر ای من هم این ارور ابی رنگ رو در ویندوز 7 میده
:41:اینم گزارشی ار برنامه ایی که در بست اول گذاشتین لطفا بگید مشکلم از کجاست؟
لینک گزارش
سلام
مشکلتون با درایور گرافیک و NVIDIA Compatible Windows هست
شما ابتدا درایور گرافیکتون رو آپدیت کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما نرم افزار Daemon Tools رو هم پاک کنین
بعد نتیجه رو بگین

ask_bl
26-09-2012, 13:07
این عزیزان تشریف ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مدیران/ناظران این انجمن

Jalal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Ship Storm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
wordist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammad King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ask_bl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Dew Drop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا کسی کمکم نمیکنه

این عزیزان تشریف دارن
اما هر کدوم از این ناظرا حیطه کاریشون قسمت خاصی هست، و خیلی وقت ها هم پیش میاد که تاپیکی (حتی در قسمت مربوط به خودشون) در تخصصشون نباشه، که کاربرای فعال اون بخش سوالات رو جواب میدن ...

Amir Hossein
26-09-2012, 14:43
سلام
اینم فایل پست قبلیم

lovea
27-09-2012, 13:07
سلام
دوستان ویندوز لپ تاپ(vaio se17fx) خودمو عوض کردم به دلیل ورژن Home بودنش و پرو نصب کردم.حالا هی این صفحه ابی میاد مشکل کجاست؟ ویندوز رو دوباره نصب کردم بازم اینجوریه!!
ممنون میشم کمک کنید
اینم فایل زیپ

jafarian
27-09-2012, 16:18
سلام
اینم فایل پست قبلیم

مشکل شما مربوط به حافظه سیستم که همون رم باشه میشه به احتمال زیاد شما برنامه Memtest86 از پایین دانلود بعدشم فلش به سیستم وصل این برنامه رو روی فلش بوت کنیدبصورت بوت از طریق فلش بالا بیاین بعد رم یا که رمهای سیستم اسکن کنید برای اسکنم داخل کادری که نوشته شده pass عمل اسکن بزارین 10 تا 12 بار صورت بگیره طبق شکل پایین که اگر اروری داشته باشه طبق همین شکل نمایش میده اگرکه اروری نداد یکی از رمهای خودتون از داخل اسلات مادربورد دربیارین بعد اون یکی رم جاش روی یک اسلات دیگه بزارین بصورت تک تست کنید برای اون یکی رم هم هیمن کار کنید:20:

Memtest86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

riping
27-09-2012, 20:18
سلام خدمت دوستان نیک

من یه لپ تاپ Dell Studio 1557 دارم که 1 سال هست به این مشکل دچار شده (دقیقا بعد از موقعی که ویندوز اصلی رو عوض کردم شروع شد) و بعد 1 سالی که هی این صفحه ابی میداد دیگه اعصابم رو خورد کرد گفتم بیام یه سرچی بکنم ببینم کسی هم مثل من هست که دیدم بله چه خبره............

ویندوز اصلیش سون(7) Ultimate 64bit بود من هم همون رو ولی Service Pack 1 رو نصب کردم

Ram : 2x2 GB DDR3
CPU: Intel Core i7 Q720
VGA: ATI 4570

صفحه ابی هم مواقعی میاد که تازه روشنش کردم ولی اگه بعد از 20 دقیقه نیاد احتمالش کمه که بیاد ولی میاد

هر وقت هم که کامپیووتر رو ریست میکنم قبل از اینکه توی ویندوز بیاد هی دوباره ریست میشه باید یه 10 دقیقه وایسم و دوباره روشن کنم حالا فرض کن که صفحه ابی که میاد کامپیوتر خاموش میشه دیگه :(

هر وقت هم توی ویندور شارژش تموم میشه و موقعی که شارژ رو میزنم احتمال 40 % هست که روشن بمونه جون خاموش میشه

تو رو خدا کمک کنید دیگه نمیتوونم تحمل کنم

اینم فایلی که میخواید با استفاده از نرم افزاری که گذاشتید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
28-09-2012, 00:17
مشکل شما مربوط به حافظه سیستم که همون رم باشه میشه به احتمال زیاد شما برنامه Memtest86 از پایین دانلود بعدشم فلش به سیستم وصل این برنامه رو روی فلش بوت کنیدبصورت بوت از طریق فلش بالا بیاین بعد رم یا که رمهای سیستم اسکن کنید برای اسکنم داخل کادری که نوشته شده pass عمل اسکن بزارین 10 تا 12 بار صورت بگیره طبق شکل پایین که اگر اروری داشته باشه طبق همین شکل نمایش میده اگرکه اروری نداد یکی از رمهای خودتون از داخل اسلات مادربورد دربیارین بعد اون یکی رم جاش روی یک اسلات دیگه بزارین بصورت تک تست کنید برای اون یکی رم هم هیمن کار کنید

سلام
ممنون از لطفتون
منتهی من فهمیدم مشکل اصلیم این بود که تا یه صفحه اینترنتی باز میکردم bcod میومد که یکی درمیون یا BAD_POOL_HEADER بود یا PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
منم هیچ راهی به ذهنم نرسید و دسترسیم به نت کمتر و کمتر میشد
مجبور شدم دوباره سیستم عامل رو نصب کنم
الآن هم فعلا مشکلی نیست

riping
28-09-2012, 02:49
سلام خدمت دوستان نیک

من یه لپ تاپ Dell Studio 1557 دارم که 1 سال هست به این مشکل دچار شده (دقیقا بعد از موقعی که ویندوز اصلی رو عوض کردم شروع شد) و بعد 1 سالی که هی این صفحه ابی میداد دیگه اعصابم رو خورد کرد گفتم بیام یه سرچی بکنم ببینم کسی هم مثل من هست که دیدم بله چه خبره............

ویندوز اصلیش سون(7) Ultimate 64bit بود من هم همون رو ولی Service Pack 1 رو نصب کردم

صفحه ابی هم مواقعی میاد که تازه روشنش کردم ولی اگه بعد از 20 دقیقه نیاد احتمالش کمه که بیاد ولی میاد

هر وقت هم که کامپیووتر رو ریست میکنم قبل از اینکه توی ویندوز بیاد هی دوباره ریست میشه باید یه 10 دقیقه وایسم و دوباره روشن کنم حالا فرض کن که صفحه ابی که میاد کامپیوتر خاموش میشه دیگه :(

هر وقت هم توی ویندور شارژش تموم میشه و موقعی که شارژ رو میزنم احتمال 40 % هست که روشن بمونه جون خاموش میشه

اینم فایلی که میخواید با استفاده از نرم افزاری که گذاشتید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اینم بگم که من زیاد با وایرلسش (اینترنت) کار میکنم

راشا تهرونی
28-09-2012, 11:09
سلام
مشکلتون با درایور گرافیک و NVIDIA Compatible Windows هست
شما ابتدا درایور گرافیکتون رو آپدیت کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما نرم افزار Daemon Tools رو هم پاک کنین
بعد نتیجه رو بگین

درود ببخشید گرافیگ رو باید چطوری ابدیت کنم ا؟
باید سی ددی گرافیگ هم بزارم بعد به لینکی که دادی برم ؟ میشه بیشر راهنمایی کنید؟
این هم همین طور Daemon Tools کجاست چطوری باید پیداش کنم
ممنون

بعد این که گفتی NVIDIA Compatible Windows چی هستش ؟ چطوری باید پیداش کنم؟
سوال بعدیم اینه که فکر میکنید اگر کیس رو با دستگاه باد که فکر میکنم بلور باشه تمیز کنم و رم و گرافیگ ها رو در بیارم و تمیز کنم روی سرعت و هنگ نکردن سیستمم تاثیری داره؟

sa2n
28-09-2012, 18:32
دوستان من فایلdump رو خوندم و مشکل زیر رو دارم:

MEMORY_MANAGEMENT
0x0000001a

کسی می تونه کمک کنه ؟

dump file : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAM : 2X4GB 1333
CPU : intel i5 2400
MAIN: GIGA P61A-D
VGA : 9400 nVidia Geeforce

استاد بررسی نمی کنید ؟

alrayes
30-09-2012, 11:35
سلام

لبتاب hp pavilion dv6 دارم

OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate
Version 6.1.7600 Build 7600
Other OS Description Not Available
OS Manufacturer Microsoft Corporation
System Name LRB-PC
System Manufacturer Hewlett-Packard
System Model HP Pavilion dv6 Notebook PC
System Type X86-based PC
Processor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz, 2133 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processor(s)
BIOS Version/Date Hewlett-Packard F.1C, 5/17/2010
SMBIOS Version 2.6
Windows Directory C:\Windows
System Directory C:\Windows\system32
Boot Device \Device\HarddiskVolume1
Locale Iran
Hardware Abstraction Layer Version = "6.1.7600.16385"
User Name lrb-PC\lrb
Time Zone Iran Standard Time
Installed Physical Memory (RAM) 4.00 GB
Total Physical Memory 2.93 GB
Available Physical Memory 1.78 GB
Total Virtual Memory 5.86 GB
Available Virtual Memory 4.53 GB
Page File Space 2.93 GB
Page File C:\pagefile.sys

براي وصل شدن به اینترنت باید به وایرلس وصل شد و ای پی داد خلاصه یه وایرلس الفا دارم قبلا هم بهش ای پی میدادم و وصل میشدم ولی الان نمیشه بهش ای پی بدم یعنی ای پی بهش میدم و تا ok ميزنم سيستم هنگ میکنه و این صفحه لعنتی میاد

100 بار امتحان کردم باز نشد مشکل کجاست ؟

larten
30-09-2012, 17:20
سلام
من یه لپ تاپ vaio با مشخصات زیر دارم
CPU: core i5 2450
RAM: 4GB
Graphic: GeForce 410M 2Gig

اینم minidump:

mb1372
01-10-2012, 18:09
سلام
توی دو سیستم مشابه با ویندوز مشابه خطای صفحه آبی مشاهده می کنم(لپتاپ asus k53tk) سیستم اولی هنگام کار با pc suit و سیستم دوم هنگام وصل کردن کابل موبایل و اتصال وایرلس.
اینم فایل های دامپ:
سیستم اول:
سیستم دوم:

ask_bl
02-10-2012, 19:31
سلام
دوستان ویندوز لپ تاپ(vaio se17fx) خودمو عوض کردم به دلیل ورژن Home بودنش و پرو نصب کردم.حالا هی این صفحه ابی میاد مشکل کجاست؟ ویندوز رو دوباره نصب کردم بازم اینجوریه!!
ممنون میشم کمک کنید
اینم فایل زیپ

سلام
شما از آدرس زیر درایور مربوط به ویندوزتون رو (32 بیت یا 64 بیت) دانلود و نصب کنین خبرش رو بدین

ask_bl
02-10-2012, 19:44
سلام خدمت دوستان نیک

سلام
ورژن Internet Download Manager چیه؟ آخرین ورژن رو نصب کنین
همینطور یه مشکل دیگه هم تداخلی هست که با درایور آنتی ویروس NOD32 به وجود اومده، اگر به روز نیست آخرین ورژن رو نصب کنبن و اگر هست آنتی ویروس رو پاک کنین
شما هم از سایت زیر درایور مورد نظرتون رو دانلود کنید:

ask_bl
02-10-2012, 19:48
درود ببخشید گرافیگ رو باید چطوری ابدیت کنم ا؟
باید سی ددی گرافیگ هم بزارم بعد به لینکی که دادی برم ؟ میشه بیشر راهنمایی کنید؟
این هم همین طور Daemon Tools کجاست چطوری باید پیداش کنم
ممنون

بعد این که گفتی NVIDIA Compatible Windows چی هستش ؟ چطوری باید پیداش کنم؟
سوال بعدیم اینه که فکر میکنید اگر کیس رو با دستگاه باد که فکر میکنم بلور باشه تمیز کنم و رم و گرافیگ ها رو در بیارم و تمیز کنم روی سرعت و هنگ نکردن سیستمم تاثیری داره؟

سلام
شما از آدرس زیر آخرین درایور رو دانلود کنین:

ask_bl
02-10-2012, 20:40
سلام
من یه لپ تاپ vaio با مشخصات زیر دارم
CPU: core i5 2450
RAM: 4GB
Graphic: GeForce 410M 2Gig

اینم minidump:
سلام
یه مشکلتون مربوط میشه به درایور کارت شبکه تون
در ضمن درایور زیر رو هم دانلود و نصب کنین

sa2n
02-10-2012, 23:42
دوستان من فایلdump رو خوندم و مشکل زیر رو دارم:

MEMORY_MANAGEMENT
0x0000001a

کسی می تونه کمک کنه ؟

dump file : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAM : 2X4GB 1333
CPU : intel i5 2400
MAIN: GIGA P61A-D
VGA : 9400 nVidia Geeforce

جالبه چرا مشکل من رو مدیران این بخش بررسی نمی کنن ؟؟ :13:
چندین پست بعد و قبل من جواب داده شد جز پست من !!!!!!!!!!!!!! :hmm:

lovea
03-10-2012, 00:50
سلام
شما از آدرس زیر درایور مربوط به ویندوزتون رو (32 بیت یا 64 بیت) دانلود و نصب کنین خبرش رو بدین

سلام ممنون که جواب دادی
ولی اعصاب نگذاشت برام ویندوز خودشو از ریکاوری نصب کردم. مشکل از چی میتونه باشه؟ اخه بعد تغییر ویندوز همه درایورایه خودشو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کرده بودم باز صفحه ابی میومد.
بعد کدوم ادرس درایور چی؟

ask_bl
03-10-2012, 23:10
سلام ممنون که جواب دادی
ولی اعصاب نگذاشت برام ویندوز خودشو از ریکاوری نصب کردم. مشکل از چی میتونه باشه؟ اخه بعد تغییر ویندوز همه درایورایه خودشو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کرده بودم باز صفحه ابی میومد.
بعد کدوم ادرس درایور چی؟
سلام
منظورم آدرس زیر بود:

ask_bl
03-10-2012, 23:15
جالبه چرا مشکل من رو مدیران این بخش بررسی نمی کنن ؟؟ :13:
چندین پست بعد و قبل من جواب داده شد جز پست من !!!!!!!!!!!!!! :hmm:
من که از مشکل شما سر در نیوردم، شما رم هاتون رو یه بار با memtest چک بکنین ببینین رم ها سالمن!؟ جدا جدا هم تستشون کنین

راشا تهرونی
04-10-2012, 12:15
سلام
شما از آدرس زیر آخرین درایور رو دانلود کنین:

درود
جواب دادین ولی کل سوال رو ج ندادید؟

wolfman_741
05-10-2012, 00:43
از دیروز که هاردم رو دفرگ کردم هر چند ساعت صفحه آبی ظاهر میشه
مشحصات سیستمم:
cpu : Intel E7400 2.8 GHz
memory :2GB
motherboard :gigabyte Ltd P31-es3g
VGA :NVIDIA 9600 GSO
این هم لینک فایل های داخل بوشه Minidump

ممنون میشم راهنماییم کنید

faride_b
05-10-2012, 16:21
سلام
چند وقتی هست که منم چنین مشکلی دارم
گاهی اوقات تا کامپیوتر میاد بالا بعد از مدت کمی صفحه آبی میاد و بعد درحین ریست شدن دوباره کامپیوتر ریست میشه
تقریبا هردفعه کامپیوتر میاد بالا چند باری اون صفحه میاد{با کد های مختلف}
مطمئن نیستم ولی فکر کنم بعد از این که پاورمو عوض کردم چنین مشکلاتی برام پیش اومد....
جدیدا هم وقتی کامپیوترو روشن می کنم کیس کار می کنه ولی مانیتور روشن نمی شه باید چند بار کیسو خاموش روشن کنم تا مانیتورم باهاش روشن شه(می دونم مشکل از مانیتور نیس چون وقتی کابلشو از کیس جدا می کنم روشن می شه)
حواهش می کنم کمکم کنید لطفا..
اینم فایلایی که می خواستین:

riping
05-10-2012, 18:27
با سلام خدمت دوستان عزیز
این مشکل من بود :

سلام خدمت دوستان نیک

که شما جوابتون این بود

سلام
همینطور یه مشکل دیگه هم تداخلی هست که با درایور آنتی ویروس NOD32 به وجود اومده، اگر به روز نیست آخرین ورژن رو نصب کنبن و اگر هست آنتی ویروس رو پاک کنین

من تمام این کار ها رو انجام دادم تازه بدتر شد از 5 دفعه که خراب میشه فقط 2 دفعه صفحه ابی میاد 3 دفعه دیگه هم صفحه لپ تاپ قاطی میکنه (صفحه ابیش هم جدیده)
لطفا کمکم بکنید

اینم Report جدید از لپ تابم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aloneboy
05-10-2012, 21:05
نوشته شده توسط ask_bl [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
شما با پورت پارالل پرینتر وصل کردین؟
یه مشکلتون هم مربوط به کارت --- تون میشه
شما این دو تا رو یه بررسی کنین
بکشینشوم ببینین بازم BS میده؟

سلام من پرینتر ندارم و چیزی به اون پورت متصل نیست ولی دی وی بی دارم حالا یه مدت ازش استفاده نمی کنم ببینم چی میشه
سلام با وجود اینکه یه مدتی کارت دی وی بی رو از سیستم خارج کردم اما هنوزم این ارور صفحه ابی میاد حتی امروز ویندوز هم عوض کردم بازهم همینجوری هستش شک من بیشتر رو رم و هارد هستش مثلا امروز داشتم از روی هارد اکسترنالم یه فولدری با حجم خیلی زیاد حدودا 250 گیگ پاک می کردم یعنی شیفت ودلت زدم وسط پاک کردن رفت رو ارور صفحه آبی. ایا در موقع پاک کردن یه فولدر با محتویات داخل سیستم از رم کمک میگیره؟

persianboy7
05-10-2012, 23:17
سلام کسی هست به من کمک کنه خطای بلو اسکرین .من لب تاپ دارم .مشخصاتش قویه.اینم خطاشه از اکشن سنتر گرفتم:Problem signature: Problem Event Name: BlueScreen OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1 Locale ID: 1065Additional information about the problem: BCCode: d1 BCP1: 0000000000000050 BCP2: 0000000000000002 BCP3: 0000000000000000 BCP4: FFFFF88001544250 OS Version: 6_1_7601 Service Pack: 1_0 Product: 256_1

del nia
07-10-2012, 12:33
سلام من اولین بار هست این صفحه ابی رو میبینم امروز صبح .
فایلی که تو صفحه اول گفته بودید آپلود کنم رو قرار میدم

پیشا پیش تشکر می کنم.
:46:

alrayes
07-10-2012, 22:16
سلام

يه لبتاب hp pavilion dv6 دارم ویندوز التیمیت روش نصبه . یه وایرلس الفا برای کانکت شدن به اینترنت استفاده میکنم و برای کانکت شدن باید به همین الفا ای پی بدم خلاصه قبلا ای پی بهش میدادم بدون هیچ مشکلی ولی الان تا ای پی بهش میدم و اخر کار که ok ميزنم یک لحظه ایه هنگ میکنه و bsod میده 100 بار امتحان کردم باز مشکل برقرار هست تا اوکی میکنم صفحه ابی ضاهر میشه

Windows 7 Ultimate 32bit
System Type X86-based PC
Processor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz, 2133 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processor(s)

Available Physical Memory 1.83 GB
Available Virtual Memory 4.68 GB
Page File Space 2.93 GB

اين هم Minidump

Dew Drop
08-10-2012, 00:42
سلام کسی هست به من کمک کنه خطای بلو اسکرین .من لب تاپ دارم .مشخصاتش قویه.اینم خطاشه از اکشن سنتر گرفتم:Problem signature: Problem Event Name: BlueScreen OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1 Locale ID: 1065Additional information about the problem: BCCode: d1 BCP1: 0000000000000050 BCP2: 0000000000000002 BCP3: 0000000000000000 BCP4: FFFFF88001544250 OS Version: 6_1_7601 Service Pack: 1_0 Product: 256_1

پست اول همین تاپیک رو بخونید و فایل Minidump رو قرار بدید.

سلام من اولین بار هست این صفحه ابی رو میبینم امروز صبح .
فایلی که تو صفحه اول گفته بودید آپلود کنم رو قرار میدم

پیشا پیش تشکر می کنم.
:46:

سلام
مشکل شما به خاطر کنترلر USB هستش.درایور USB رو آپدیت کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

سلام

يه لبتاب hp pavilion dv6 دارم ویندوز التیمیت روش نصبه . یه وایرلس الفا برای کانکت شدن به اینترنت استفاده میکنم و برای کانکت شدن باید به همین الفا ای پی بدم خلاصه قبلا ای پی بهش میدادم بدون هیچ مشکلی ولی الان تا ای پی بهش میدم و اخر کار که ok ميزنم یک لحظه ایه هنگ میکنه و bsod میده 100 بار امتحان کردم باز مشکل برقرار هست تا اوکی میکنم صفحه ابی ضاهر میشه

Windows 7 Ultimate 32bit
System Type X86-based PC

Page File Space 2.93 GB

اين هم Minidump

لینک شما مشکل داره
لطفاً یه بار دیگه آپلود کنید.

alrayes
08-10-2012, 09:13
سلام

Windows 7 Ultimate 32bit

System Type X86-based PC

اين هم Minidump

behnamrex
08-10-2012, 17:50
سلام . من یه لبتاپ hp دارم . داشتم کارت گرافیک رو اپدیت میکردم . که وسط نصب اون یه دفعه این صفحه ابی اومد
بعد کامپیوتر رو ریستارت کردم ام وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد بازم این صفحه رو میاره و حتی safemod هم کار نمیکنه و حتی به برنامه hp recovery manager هم نمیره تا ویندوزم رو تعمیر کنم . ( ویندوز اورجینال هستش ) . تو رو خدا بگین چی کار کنم . اینم یه تصویر وقتی ریکوری منیجر رو میزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!!!! حتما بگید چیکار کنم با تشکر !!!!

alrayes
10-10-2012, 15:01
سلام

Windows 7 Ultimate 32bit

System Type X86-based PC

اين هم Minidump

اينجا دیگه چرا اینجور شده. خب یکی جوابمونو بده . من هر یکی دوساعتی سر میزنم اینجا ولی هیچ سنگی از جاش تکون نخورده . منتظر راهنماییتون هستم

Captain MacMillan
11-10-2012, 11:41
سلام

سیسمت من مشکلی داره که پیغام های ارور CRC میده هنگام نصب هر چیزی حتی خود ویندوز، همچنین Blue Screen های رندوم میاره که ثابت هستند و کاری به اسم dump of physical memory انجام می دهند و من تا به حال نگذاشتم تا آخر پیش بره و دکمه ریستارت رو می زنم.
هیچ سخت افزار یا نرم افزار جدیدی رو نصب نکردم یا درایور جدیدی، مشکل احتمال زیاد توی یکی از سخت افزار های قدیمی کامپیوتر ایجاد شده. یا رم یا هارد. لطفا کمک کنید بگید کدومش.

مشخصات سیستم و فایل Minidump
windows xp sp2
cpu intel core 2 duo 3ghz
1gb ram
nvidia geforce 8600 gt
gigabyte s-series motherboard ga-045pl-ds3/s3

گاهی اوقات هم وسط کار بدون صفحه آبی ریستارت میشه، گاهی اوقات هم پس از روشن شدن کامپیوتر در همون صفحع مادربورد گیر می کنه، گاهی اوقات هم هنگام نوشتن windows xp professional ایست می کنه. در ضمن در خواندن usb و باز شدن dvddrive هم مشکل داره. ( به صورت رندوم usb می خونه)

afshin b
12-10-2012, 14:51
سلام
اصلا نمیدونم چرا بلواسکرین داد!
مشخصات لپتاپم:
ASUS N61Jq
WIN7 Ultimate x64
Intel Core i7
4GB RAM
ATI 5730 1GB
فایل GeneralReports
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل Minidump
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تشکر

Captain MacMillan
13-10-2012, 23:40
سلام

سیستم من مشکلی داره که پیغام های ارور CRC میده هنگام نصب هر چیزی حتی خود ویندوز، همچنین Blue Screen های رندوم میاره که ثابت هستند و کاری به اسم dump of physical memory انجام می دهند و من تا به حال نگذاشتم تا آخر پیش بره و دکمه ریستارت رو می زنم.
هیچ سخت افزار یا نرم افزار جدیدی رو نصب نکردم یا درایور جدیدی، مشکل احتمال زیاد توی یکی از سخت افزار های قدیمی کامپیوتر ایجاد شده. یا رم یا هارد. لطفا کمک کنید بگید کدومش.

مشخصات سیستم و فایل Minidump
windows xp sp2
cpu intel core 2 duo 3ghz
1gb ram
nvidia geforce 8600 gt
gigabyte s-series motherboard ga-045pl-ds3/s3

گاهی اوقات هم وسط کار بدون صفحه آبی ریستارت میشه، گاهی اوقات هم پس از روشن شدن کامپیوتر در همون صفحع مادربورد گیر می کنه، گاهی اوقات هم هنگام نوشتن windows xp professional ایست می کنه. در ضمن در خواندن usb و باز شدن dvddrive هم مشکل داره. ( به صورت رندوم usb می خونه)

لطفا سریعتر جواب بدید، راستش فکر می کنم چون usb نمی خونه ممکنه کلا مادربرد مشکل داشته باشه. ولی شاید هم مشکل از رم باشه.

arira
15-10-2012, 02:47
لپ تاپ من مدتیه وقتی میرم روی حالت sleep با صفحه آبی مرگ روبرو میشم
و این پیام رو میده bad pool caller
هیچ وقت دیگه ای صفحه آبی نمیاد فقط وقتی از sleep میخوام باز کنم!!!
کسی میدونه مشکل چیه؟

dante_021
17-10-2012, 01:10
وای این لبو اسکرین منو کشته
تو رو خدا اگه کسی از یچه ها میتونه کمک کنه
این پوشه mini dump من پر شده از ارور یه عکس گرفتم ببنید از چیه این ارور ها
اینم برنامه بلو اسکرین

SARUMAN2008
17-10-2012, 21:25
سلام.امروز سیستم رو روشن کردم دیدم هر 2 دیقه همش بلواسکرین میشه و ریست میشه.صبح درست بود ولی عصر یهو اینطور شد.فقط صبح نرم افزار Macromedia Flash MX رو نصب کردم که فکر نکنم از اون باشه.
مشخصات سیستمم:
Windows 7 32Bit
Cpu: p4 3000
VGA: nvidia 9800GTX
ram: 3GB
اینم فایل دامپ:

الان فقط تو ویندوز7 این اتفاق می افته.من اکس پی هم دارم درسته و مشکلی نداره ولی میرم تو 7 همش اونطوری میشه.بعد 2دیقه صفحه آبی میاد و ریست.اگه میشه سریع جوابمو بدید.آخه موقع پروژه هاست همه چی توی 7 هست

brnudi
23-10-2012, 16:07
سلام
وقتی من مرورگر گوگل کروم را باز میکنم یهو صفحه ابی مرگ میاد علت چیه
لطفا اگه میشه سریع جواب بدید چون تا حالا چنین مشکلی نداشتم
win:xp
cpu:intel core 2do
vga:geforce8400
ram:2*1gig

fard2sat
24-10-2012, 03:55
سلام
من حدود 3 ماهه که یه لپتاپ کارکرده دل استودیو 1557 خریدم از روز اول تو هر 12 ساعتی که روشنه یکی دو بار هنگ میکنه و صفجه کلا زرد یا سفید یا مشکی میشه یا اینکه صفحه ابیه مرگ میاد.چیز خاصی که روش نصب کردم یکی xp mode و دیگری درایوری برای تیوی کارته.البته ویندوزمو عوض کردم و دیگه این دو تا برنامرو نصب نکردم و چند تا برنامه اصلی مثل یه پلیر و فلش پلیرو و فایر فاکس و اینارو ریختم بعدش صفحه ابی تقریبا هفته ای یه بار میومد اما هنگیو روزی یه بار یا دو روز یه بار داشت.خلاصه ویندوزمو باز عوض کردم و این بار برنامه هارو کاملتر ریختم البته باز xp mode و درایور تی وی کارتو نصب نکردما.کلا یه سری نرم افزارهای عمومیو ریختم اما بیشتر از بار قبلی اما باز روزی 1 بار صفحه ابی میاد.رمم رو هم با Memtest86+ USB Installer تست کردم که چیزی نشون نداد.2 روز هم از کول پد استفاده کردم گفتم شاید داغ میکنه اما بازم بی فایده بود.در اخر بگم که این صفحه ابی اصلا رفتار مشخصی نداره گاهی تا لپتاپو روشن میکنم بعد 5 دقیقه میاد گاهیم بعد 8 ساعت مثلا و گاهیم اصلا نمیاد اما حس میکنم وقتی میخواد هنگ کنه یا صفحه ابی بیاد صدای فن بیشتر میشه.فایل مینی دامپ و GeneralReport رو هم براتون گزاشتم.ببخشید که طولانی شد و پیشاپیش ممنون از کمکتون.
مشخصات سیستم
Dell studio 1557
os=windows 7 ultimate 64 bit
processor=intel corei7
vga=ati HD 545v
ram=4g
فایل مینی دامپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل جنرال رپورتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

materam
26-10-2012, 07:31
با سلام خدمت اساتید
لپ تاپ من هم همین مشکل رو داشت بهم گفتند مشکل از رمه که یکی از رم ها که سوخته بود رو عوض کردم اما همچنان بازم این بلو اسکرین هی میاد
دوستان اگه ممکنه کمک کنید

milad_takjoo
27-10-2012, 18:28
مدیران عزیز اگه ممکنه آموزش فهمدین مشکل از روی فایل ها دامپ رو بزارین...

اینم فایل من...

fard2sat
01-11-2012, 02:21
کسی جواب نمیده؟

soroosh_1988_1367
01-11-2012, 17:01
سیستم من تقریبا همیشه موقع اجرا شدن از sleep یا hyper ارور صفحه آبی میده
hp :core i5
ram 4
آدرس آپلود minidump
و اینکه ممکنه با نصب ویندوز 8 درست شه یا نه ؟
با تشکر فراوان

Icedevil
01-11-2012, 17:31
salam notebook man moshkele memmory dump dare age mishe komak konid :D

Icedevil
01-11-2012, 17:34
yadam raft moshakhasate notebookam oo bezaram

cpu : intel core i7 2630 qm
vga : nvdia gt 555 / 2 gb ddr3
ram : ddr3 8(4gb*2 )
mamnoon

fard2sat
03-11-2012, 23:45
سلام
من حدود 3 ماهه که یه لپتاپ کارکرده دل استودیو 1557 خریدم از روز اول تو هر 12 ساعتی که روشنه یکی دو بار هنگ میکنه و صفجه کلا زرد یا سفید یا مشکی میشه یا اینکه صفحه ابیه مرگ میاد.چیز خاصی که روش نصب کردم یکی xp mode و دیگری درایوری برای تیوی کارته.البته ویندوزمو عوض کردم و دیگه این دو تا برنامرو نصب نکردم و چند تا برنامه اصلی مثل یه پلیر و فلش پلیرو و فایر فاکس و اینارو ریختم بعدش صفحه ابی تقریبا هفته ای یه بار میومد اما هنگیو روزی یه بار یا دو روز یه بار داشت.خلاصه ویندوزمو باز عوض کردم و این بار برنامه هارو کاملتر ریختم البته باز xp mode و درایور تی وی کارتو نصب نکردما.کلا یه سری نرم افزارهای عمومیو ریختم اما بیشتر از بار قبلی اما باز روزی 1 بار صفحه ابی میاد.رمم رو هم با Memtest86+ USB Installer تست کردم که چیزی نشون نداد.2 روز هم از کول پد استفاده کردم گفتم شاید داغ میکنه اما بازم بی فایده بود.در اخر بگم که این صفحه ابی اصلا رفتار مشخصی نداره گاهی تا لپتاپو روشن میکنم بعد 5 دقیقه میاد گاهیم بعد 8 ساعت مثلا و گاهیم اصلا نمیاد اما حس میکنم وقتی میخواد هنگ کنه یا صفحه ابی بیاد صدای فن بیشتر میشه.فایل مینی دامپ و GeneralReport رو هم براتون گزاشتم.ببخشید که طولانی شد و پیشاپیش ممنون از کمکتون.
مشخصات سیستم
Dell studio 1557
processor=intel corei7
vga=ati HD 545v
ram=4g
فایل مینی دامپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل جنرال رپورتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bikas0098
08-11-2012, 00:22
این چه پیغامی است
خطای صفحه آبی Caused By Address ntoskrnl.exe+71f00

bikas0098
08-11-2012, 00:38
سلام
در ویندوز من صفحه آبی مرگ ظاهر شده برای رفع خطا ودیدن اون نرافزار Blue Screen w رو دانلود کردم آخرین فایل dmp این رو نشان می دهد
راهنمایی کنید
خطای صفحه آبی Caused By Address ntoskrnl.exe+71f00

Captain MacMillan
08-11-2012, 23:12
هی می خواستم پست ندم ولی مثل اینکه این تاپیک خوابیده. حداقل قفلش کنید راحت شیم.

riping
16-11-2012, 12:30
سلام
مشخصات سیستم
Dell studio 1557
processor=intel corei7
vga=ati HD 545v
ram=4g
فایل مینی دامپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل جنرال رپورتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفیق منم studio 1557 دارم این لپ تاپ خداوکیلی پر باگه

منم همین مشکلات تو رو دارم اگه میشه لطفا اساتید رسیدگی کنید

Amir Hossein
18-11-2012, 10:14
سلام
بدبخت شدیم رفت...! باز این BCOD اومد

من امروز صبح سیستم رو روشن کردم
تا الان دوبار BCOD داده. اینم جرئیات

Dump File : 111912-15796-01.dmp
Crash Time : 11/19/2012 10:07:03 AM
Bug Check String : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Bug Check Code : 0x0000000a
Parameter 1 : 00000000`00000003
Parameter 2 : 00000000`00000002
Parameter 3 : 00000000`00000000
Parameter 4 : fffff803`8b90e565
Caused By Address : ntoskrnl.exe+7a740
File Description :
Product Name :
Company :
File Version :
Crash Address : ntoskrnl.exe+7a740
Stack Address 1 :
Stack Address 2 :
Stack Address 3 :
Computer Name :
Full Path : C:\Windows\Minidump\111912-15796-01.dmp
Dump File Size : 298,600

amirbibak
20-11-2012, 18:49
سلام فایل من اینه

shahab_f
22-11-2012, 22:38
فکر کنم تاپیک خوابیده. اما اگه کسی هست لطفا جواب بدید:
سیستم اصلا بالا نمیاد، قبل از ویندوز این ارور رو میده، بنابراین مجبورم فقط عکس بذارم:

Amir Hossein
23-11-2012, 09:44
فکر کنم تاپیک خوابیده. اما اگه کسی هست لطفا جواب بدید:
سیستم اصلا بالا نمیاد، قبل از ویندوز این ارور رو میده، بنابراین مجبورم فقط عکس بذارم:

ما که زیاد حرفه ای نیستیم
ولی اگه میتونی با یک سیستم عامل لایو خودتو برسون به این آدرس c:\windows\minidump
بعد با یه نرم افزار مثل blue screen view آخرین فایل رو باز کن
و کد خطارو نو اینترنت سرچ کن
خود ماکروسافت راه حل هارو میده
درایو هاتون رو هم با CMD یه چک بکنید

mohiaj67
23-11-2012, 11:44
سلام دوستان، چند روزه وقتی میخوام لپ تابمو هایبر نت کنم خیلی بیشتر از حالت همیشگی طول میکشه خاموش بشه وقبل از خاموش شدن صفحه آبی میاد و بعد با یه صدای تق غیر عادی یهو خاموش میشه ، ولی وقتی میخوام شاتداونش کنم این حالت اتفاق نمی افته، مشکلش کجاست؟

shahab_f
23-11-2012, 23:02
ما که زیاد حرفه ای نیستیم
ولی اگه میتونی با یک سیستم عامل لایو خودتو برسون به این آدرس c:\windows\minidump
بعد با یه نرم افزار مثل blue screen view آخرین فایل رو باز کن
و کد خطارو نو اینترنت سرچ کن
خود ماکروسافت راه حل هارو میده
درایو هاتون رو هم با CMD یه چک بکنید
مرسی
اون خطِ بالا رو توضیح میدید؟

babak-56
24-11-2012, 01:12
سلام این هم فایل من هست لطفا بررسی کنید

Amir Hossein
24-11-2012, 17:01
مرسی
اون خطِ بالا رو توضیح میدید؟

منظورم اینه که یک سیستم عامل لایو مثل XP LIVE.LINUX LIVE یا هر چیز دیگه ای
سیستم رو بالا بیار
بالا که اومد برو به آدرسی که گفتم
فایل هاش رو بریز تو یه فلش
فایل های فلش رو با نرم افزار BLUE SCREEN VIEW تو یک سیستم سالم باز کن
و کد ارور رو تو گوگل سرچ کن

New Solid Snake
26-11-2012, 12:20
سلام دوستان مشکل اصلی من اینه که وقتی میخوام win 7 رو تو حلت safe mode بالا بیارم BSOD میاد و سیتم restart میشه تو حالت نرمال اصلا BSOD ندارم مشکل بعدی منم اینه که فایل minidump تو مسیر c:\windows\minidump وجود نداره مثل عکس زیر وقتی تنظیم میکنم و سیستم رو restart میکنم تو مسیر ویندوز فایل minidump نیست مخفی هم نیست به نظرتون مشکل از کجاست؟

Sean_paul85
27-11-2012, 11:35
سلام.
من ی مدتیه ی مشکلی دارم. اینکه ویندوزم همینطوری ی دفه ای وسط کار ریست میشه و Blue screen میده. مینویسه Dumping physical memory و ریست میشه... :(
نمیدونم مشکل از چیه؟
اینم توضیح اروریه که بعد از اینکه ویندوز دوباره میاد بالا میده:
ممنون میشم کمکم کنید.

ویندوزم 7 64 بیتیه.

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 7f
BCP1: 0000000000000008
BCP2: 0000000080050031
BCP3: 00000000000406F8
BCP4: FFFFF8800F13A75A
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\112712-14586-01.dmp
C:\Users\Mohamad\AppData\Local\Temp\WER-892372-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

MOHRIT
27-11-2012, 13:29
نوت بوک هست یا pc ؟
اگر pc هست شما یه بار رام رو بیرون بیار دوباره جا بزن بینم مشکل حل میشه یانه ؟
جای رم رو عوض کن و یا اصلا رم رو عوض کن با این کارا بینم مشکلت حل میشه ؟
در ضمن برنامه ای نصب کردید که با این مشکل مواجه شدید ؟

Sean_paul85
28-11-2012, 09:36

نوت بوکه.
نه برنامه ی خاص و جدیدی نصب نکردم. خودم فک میکنم مشکل از رم دشتگاس.حس میکنم پر میشه و خالی نمیشه. بعد ریست میشه.
ی بار فک کردم مشکل از کرک office 2010 e. کلا پاکش کردم 2007 ریختم، اما حل نشد.
بعدا دیدم اکثرا وقتایی ریست میشه که توی گوگل کرومم و کلی tab بازه، واسه همینم کلا chrome رو هم پاک کردم الان از فایرفاکس استفاده میکنم. از وقتی این کارو کردم خیلی بهتر شده، ینی سیستمی که حتا میشد توی یک ساعت دوبار ریست بشه، توی 4-5 روز، دوبار ریست شده... اما دیروز مثلا همینطوری سیستمو ول کرده بودم رفتف بودم، ی چن تا word و excel باز بود فقط. اومدم دیدم ریست شده.

لپ تاپم vostro 1520.
CPU: Intel Core 2 due T9550 2.66
Ram: 4 Gig
VGA: NVIDIA Geforce 9300M GS
Hard: 320

فایل ریپورت رو هم که گذاشتم.
ممنون میشم کمک کنید.

Sean_paul85
28-11-2012, 13:31
سلام دوستان مشکل اصلی من اینه که وقتی میخوام win 7 رو تو حلت safe mode بالا بیارم BSOD میاد و سیتم restart میشه تو حالت نرمال اصلا BSOD ندارم مشکل بعدی منم اینه که فایل minidump تو مسیر c:\windows\minidump وجود نداره مثل عکس زیر وقتی تنظیم میکنم و سیستم رو restart میکنم تو مسیر ویندوز فایل minidump نیست مخفی هم نیست به نظرتون مشکل از کجاست؟

ببین دنبال فایل minidump نگرد.
اول ی فولدره به اسم Minidump توی فولدر ویندوز، توی اون فولدره فایلای Dump هست.
امیدوارم مشکلو درس فمیده باشم ;)

hossein karimian
29-11-2012, 20:28
سلام
من مشکل driver_power_state_failure را دارم (laptop Sony F12PGX). براتون اون فایل هایی را که گفتید میزارم، لطفاً راهنماییم کنید. ممنون

New Solid Snake
30-11-2012, 11:38
ببین دنبال فایل minidump نگرد.
اول ی فولدره به اسم Minidump توی فولدر ویندوز، توی اون فولدره فایلای Dump هست.
امیدوارم مشکلو درس فمیده باشم ;)

سلام دوست عزیز اصلا چنین فولدری تو windows وجود نداره یعنی تو همین عکس هم که مسیر فایل های dump رو نوشته

systemroot%\minidump%
وقتی تو قسمت سرچ استارت سرچ میکنم میگه چنین فایلی وجود نداره
دوستان شاید من تو ویندوز bsod ندارم تو این مسیر dump نوشته نمیشه من وقتی میخوام تو حالت safe mode بالا بیام bsod میاد و سیستم restart میشه، دیگه گیج شدم :sq_3:

ahmadarm
02-12-2012, 12:30
سلام
ارور صفحه ابی رو من مدت زیادیه که داشتم
این فایل
ویندوز مشکل نداره چون ویندوز عوض شده،رم هم دو تا هست که هر کدوم رو که به تنهای تست کردم بازم همینطوره با گرافیکم قبلی و فعلی همین مشکل رو داشتم
تا اون جایی که یادمه بیشتر مواقع که سیستم ریست میشده مرورگر اپرا باز بوده
مرورگر اپرا پرتابل نصب شده،بارها اپدیت شده روی همین حالت پرتابل

HoJJaT_007
02-12-2012, 22:17
خب من به تازگی یه BSOD بسیار عجیب دارم، قبلا چند مورد داشتم اما مثل این اضطراری نبودن و دیگه پیش نمیاد، الان تنها مشکل اینه،

هر موقع کامپیوتر Restart یا Shutdown میشه یه BSOD میاد، مشخصات سیستم :
AMD Athlon II 4x 631
ATI Readons HD 5550
4GB OF Ram
Windows 7 64

Dump فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EHSANRF
03-12-2012, 12:52
من هم از یه هفته پیش مدام بلو اسکرین دارم
گاه و بی گاه خطاهاش هم تغییر میکنن!

cpu intel i5 1155 2500k
asrock z68 extrne3 gen3
ram 2*4gb corsair xms3 1600 cl9
hdd 1tera wd green
power 700w redmax
gc sapphire hd 6870

لطفا چک کنید خیلی برام حیاتیه

maziar_1939
04-12-2012, 13:16
با سلام وخسته نباشید...ممنون از پیگیریهاتون...
من ویندوزم 7 64 بیتی هستش الان یکی دو ماهی هست که این مشکل صفحه آبیو دارم اما یکی دو هفتست که خیلی بیشتر شده...قبلا انقد نبود که بخواد اذیت کنه، من شبها لب تابم رو روشن میذارم و برنامه idm رو هم باز میکنم و میذارم واسه دانلود،الان چندین شبه صبح که پا میشم میبینم نصفه شب ارور صفحه آبی داده و چندین بار ریستارت شده و هیچی دانلود نکرده... من قطعه ی جدیدی اضافه نکردم.
CPU: Intel Core i7
Ram: 8GB
VGA: AMD Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB
فایل Minidump: لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل general report:لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه دنیا تشکر...

maziar_1939
07-12-2012, 00:21
با سلام وخسته نباشید...ممنون از پیگیریهاتون...
من ویندوزم 7 64 بیتی هستش الان یکی دو ماهی هست که این مشکل صفحه آبیو دارم اما یکی دو هفتست که خیلی بیشتر شده...قبلا انقد نبود که بخواد اذیت کنه، من شبها لب تابم رو روشن میذارم و برنامه idm رو هم باز میکنم و میذارم واسه دانلود،الان چندین شبه صبح که پا میشم میبینم نصفه شب ارور صفحه آبی داده و چندین بار ریستارت شده و هیچی دانلود نکرده... من قطعه ی جدیدی اضافه نکردم.
CPU: Intel Core i7
Ram: 8GB
VGA: AMD Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB
فایل Minidump: لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r
فایل general report:لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه دنیا تشکر...

ازتون خواهش میکنم یکی جواب منو بده...بدجوری کارم گیره...جواب بدین:(
التماس میکنم:(((

alichelongar
07-12-2012, 12:18
سلام دوست من ، من مدت زیاد بودی هر از گاهی ، مثلا 2 ماه یک بار ارور صفحه آبی را داشتم، مدتی بود زیاد تر شده بود با تغییر گرافیک سیستم این ارور فوق العاده زیاد شده ، با کلیک روی لینک ها سیستم صحه آبی میشه و ریست میشه
مشخصات سیستم من:
main:Gigabyte Ep35 ds3l ddr2
ram:2x1gig king max 1066 ddr2
hdd:320 western digital sata
vga:xfx 9800gtx
power:535 green
cpu:c2q6600 intell 8mg

GeneralReport.zip
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Minidump.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: جالب اینجاست وقتی اومذم تست کنم و پست بزار چند مرتبه ارور صفحه آبی داشتم که این مورد نادر بوده!!!

jafarian
08-12-2012, 16:46
سلام دوست من ، من مدت زیاد بودی هر از گاهی ، مثلا 2 ماه یک بار ارور صفحه آبی را داشتم، مدتی بود زیاد تر شده بود با تغییر گرافیک سیستم این ارور فوق العاده زیاد شده ، با کلیک روی لینک ها سیستم صحه آبی میشه و ریست میشه
مشخصات سیستم من:
main:Gigabyte Ep35 ds3l ddr2
ram:2x1gig king max 1066 ddr2
hdd:320 western digital sata
vga:xfx 9800gtx
power:535 green
cpu:c2q6600 intell 8mg

GeneralReport.zip
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Minidump.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: جالب اینجاست وقتی اومذم تست کنم و پست بزار چند مرتبه ارور صفحه آبی داشتم که این مورد نادر بوده!!!

مشکل شما کلا مربوط به سخت افزار سیستم میشه مراحل پایین برین:20:

مرحله اول

حتما درایور گرافیک و همچنین درایور چیسپت مادربورد آپدیت کنید اگر که چیپست مادربورد شما اینتل از چیپستی که داخل لینک اول قراردادم استفاده کنید البته قبلش چیپست روی مادربورد خودتون پاک کنید به اینصورت که ابتدا برنامه Driver Fusion از پایین دانلود کنید نصبش کنید سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعددر محیط safe mode این برنامه رو اجرا کنید درکادراول روی گزینه intel کلیک کنید بعد از اون پایین Analyze کلیک کنید داخل صفحه بعدم گزینه Delete انتخاب کنید در قسمت بعدم از داخل control panel اگر که چیپست مادربورد دیدین آنیستال کنید بعد همین چیپست پایین که قراردادم نصب کنید

واما برای گرافیک باز ازطریق safe mode بالا بیاین همین برنامه رو اجرا کنید اینسری گزینه Nvidia رو انتخاب کنید درکادر بعدم روی گزینه Delete کلیک کنید بعد پنجره دیوایس منیجر باز کنید روی گزینه Display adapters کلیک کنید از گزینه زیرش روی گرافیک خودتون کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید وقتی که پاک شد پیغام ریست داد سیستم ریست کنید از داخل محیط ویندوز درایور بروز شده رو نصب کنید

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Intel chip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله دوم

اگر که باز مشکل شمارفع نشده بود برنامه FurMark از پایین دانلود بعدشم طبق آموزش دوم برنامه رو اجرا کنید یک تست از گرافیک خودتون با این برنامه بگیرین زمان تستم حول و حوش 30 دقیق باشه اگر دراین زمان سیستم کرش یا ریست نکرد مشکل به احتمال زیاد از گرافیک نیست

FurMark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How to Stress Test a Video Card with Furmark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله سوم

برنامه memtest از پایین دانلود روی سیدی رایت کنید بصورت بوت بالا بیاین رمهای خودتون با این برنامه بزارین اسکن بشه درستونی که نوشته شده pass بزارین عمل اسکن 12 مرتبه انجام شود که اگر اروری بود نمایش داده شود.

memtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alichelongar
08-12-2012, 22:26
درود جناب jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستورات فوق احرا شد
منتظر هستم تا کنون مشکلی چیش نیومده حتما خبر میکنم
پیشاپیش ممنونم

hossein karimian
09-12-2012, 04:25
سلام

این مشکل برای من زیاد پیش اومده، لطفاً راهنماییم کنید.
این هم مشخصات لپ تابم :
sony VPCF12PGX
processor : Intel Core i7 CPU Q740@1.73GHz
RAM : 4GB
Display adapter type : NVIDIA GeForce 310M
HDD : 500

این هم فایل dump که گفته بودید :

New Solid Snake
10-12-2012, 13:23
سلام دوست عزیز اصلا چنین فولدری تو windows وجود نداره یعنی تو همین عکس هم که مسیر فایل های dump رو نوشته

systemroot%\minidump%
وقتی تو قسمت سرچ استارت سرچ میکنم میگه چنین فایلی وجود نداره
دوستان شاید من تو ویندوز bsod ندارم تو این مسیر dump نوشته نمیشه من وقتی میخوام تو حالت safe mode بالا بیام bsod میاد و سیستم restart میشه، دیگه گیج شدم :sq_3:

دوستان خواهشا" کمک کنین

jafarian
13-12-2012, 00:47
دوستان خواهشا" کمک کنین

شما این روشی که میگم برین برای ساخته شدن فایل دامپ

ابتدا منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید درکاردی که بازمیشه طبق شکل عمل کنید ابتدا به مسیر مورد نظر از رجیستری برین در شماره 1 بعد روی گزینه شماره 3 به اسم MinidumpDir دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه این مسیربدین

طبق شماره 4 بعدشم اکی کنید رجیستری رو ببندین بعد فایل رجیستری پایین که قراردادم به اسم Memory Dump دانلود روی دسکتاپ سیو اجراش کنید هرپیغامی که داد تایید اکی آخر سرم سیستم ریستارت کنید ازنوع که پیغام صفحه آبی دریافت کردین به همون مسیر بالا که از طریق رجیستری تغییرش دادین برین پوشه Minidump چک کنید بعد

Memory Dump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

riping
14-12-2012, 10:44
با سلام خدمت دوستان عزیز
این مشکل من بود :

سلام خدمت دوستان نیک

که شما جوابتون این بود

سلام

من تمام این کار ها رو انجام دادم تازه بدتر شد از 5 دفعه که خراب میشه فقط 2 دفعه صفحه ابی میاد 3 دفعه دیگه هم صفحه لپ تاپ قاطی میکنه (صفحه ابیش هم جدیده)
لطفا کمکم بکنید

اینم Report جدید از لپ تابم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SevenCity
16-12-2012, 22:59

این سیستم از روز اول زمان لود ابتدایی ویندور اررور میداد باید ریست میشد تا اوکی بیاد بالا
الان اگه سیستم رو خاموش وروشن کنم مشکلی نیست ولی اگه فردا روشن شه اررور میاد
ویندوز 64 بیتی که عوض هم شده سیدی های مختلف
core i5
asus main p8h67
4 gig king ram
5670

Soroush-S
18-12-2012, 10:49
سلام.
من لپتاپ دارم و حدود دوهفته پیش این ارور میداد بعد یکی از آشناها واسم قطعات با یه نرم افزار تست کرد و رم و هارد مشکل سخت افزاری نداشتند فقط هارد بد پارتیشن بندی شده بود - ویندوز عوض شد و مشکل حل ولی امروز ازدوباره ارور bluescreen داد - علتش چیه؟

mahrokh202
21-12-2012, 19:10
سلام ویندوز من معمولا وقتی که به اینترنت وصل هست مشکلBlue Screen رو پیدا میکنه

ادرس فایل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از لطف و کمکتون

3eza12man
23-12-2012, 16:56
سلام
مشخصات سیستم:
ویندوز 7 ، 64 بیتی است

(nVIDIA GeForce 9500 GT (D9M-30

Processor Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz 2.50 GHz
Ram 2.00 GB
فایل گزارش که نرم افزار General Reporter شما ایجاد کرد:

اوایل فقط سیستم تصویرش قاطی میکرد بعدش ریستارت میشد و این ارور رو میداد:

Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 306.97 stopped responding and has successfully recovered
ولی جدیدا صفحه آبی به وجود میاد
درضمن الان دو روز میشه که گرافیک رو از قسمت
Computer/Right Click/Manage/Device Manager/Display Adapters
غیرفعال (disable) کردم و دیگه ریستارت نشده
لطفا سریع منو راهنمایی کنید
پیشاپیش ممنون از لطفتون

Dew Drop
26-12-2012, 08:10
سلام
مشخصات سیستم:
ویندوز 7 ، 64 بیتی است

Ram 2.00 GB
فایل گزارش که نرم افزار General Reporter شما ایجاد کرد:

Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 306.97 stopped responding and has successfully recovered
پیشاپیش ممنون از لطفتون

فایل Dump شما خالیه
از مسیر C:\Windows\Minidump فایل Dump رو قرار بدید تا بررسی کنیم.

3eza12man
26-12-2012, 11:44
سلام اینم لینک پوشه minidump

Dew Drop
26-12-2012, 19:27
سلام اینم لینک پوشه minidump

همه خطاها به خاطر دو فایلی هستش که یکی مربوط میشه به درایور کارت گرافیک Nvidia و دیگری Direct X
آخرین درایور کارت گرافیکتون و آخرین نسخه ی دایرکت ایکس رو نصب کنید مشکلتون حل میشه.

3eza12man
26-12-2012, 19:44
همه خطاها به خاطر دو فایلی هستش که یکی مربوط میشه به درایور کارت گرافیک Nvidia و دیگری Direct X
آخرین درایور کارت گرافیکتون و آخرین نسخه ی دایرکت ایکس رو نصب کنید مشکلتون حل میشه.

خیلی ممنون دوست من
میتونی یه لینک از آخرین نسخه direct x بهم بدی؟

Dew Drop
27-12-2012, 01:29
خیلی ممنون دوست من
میتونی یه لینک از آخرین نسخه direct x بهم بدی؟

3eza12man
27-12-2012, 10:16
ممنون از کمکت

hooman_jorj
27-12-2012, 15:22
سلام خسته نباشین من لپتابی دارم سونی اریکسن که ویندوز پروند چند روز پیش بعد که ویندوز روش نصب نمیشه دیگه آخری شانسی دیشب روش ویندوز 7 32بیت نصب کردم که شد بعد خواستم آفیس نصب کنم یه پیغام صفحه آبی اومد ویندوز پرید حالا دیگه هیچ نوع ویندوزی نصب نمیشه تا آخرین مرحله نصب میره ریستارت که میشه درایور هارو نصب کنه باز میپره باز میپره انگار روش ویندوز نداره اصلا
من نتونستم ببینم صفحه آبی ام سریع پیغام رفت ریستارت شد
CPU: Intel Core i2 duo 2gb
Ram: 2GB
VGA: nvidia gf 9600m gs
ممنون اگه کمکم کنید

mostafabad2007
27-12-2012, 18:07
سلام دوستان ویندوزم بعد از اپدیت با صفحه ابی مرگ میده و تویه خط اخر میزنه atkimpeg.sys خیلی زود این صفحه رد میشه و هی ریستات میشه atki نوشتم تویه همچین مایه هایی هستش

SinaKing
28-12-2012, 19:47
سلام

من امروز 2 یا 3 بار Blue Screen گرفتم !
ویندوزم هفت هست و امروز آخرین آپدیت رو بعد از ظهر دریافت کردم ، بعدش اینطوری شد !
یعنی از آپدیته ؟
فایل ریپورت :

ممنون میشم راهنمایی کنید !

arash0057
30-12-2012, 01:21
سلام. مدت خیلی زیادیه که با این خطا مواجه می شم. تغغیر ویندوز, نصب آخرین ورپن درایور کارت گرافیک و... نیز جواب نداده و هم چنان گرفتار bluescreenهای متعدد هستم. معمولن وقتی صبح کامپیوتر را روشن میکنم بیشتر با این خطا مواجه می شم! بعضی وقتها صفحه اول روشن شدن کامپیوتر _ همون که مربوط به مادربورده؛ وقتی تازه کامپیوتر رو روشن می کنی _ خط خطی است. خطهای عمودی منقطع از بالا تا پایین. باید چند بار برم توی سیف مود تا شاید درست شه. بعد هم درست میشه و بعد موقع کار کردن با کامپیوتر گاه گاهی این مسئله پیش میاد و باید ری استارت کنم و سیف مود و باقی قضایا... تمام اطلاعات لازم رو توی قایل زیپ شده ای براتون ریختم. خیلی ممنون می شم مشکلم رو حل کنید...

hooman_jorj
30-12-2012, 15:26
سلام خسته نباشین تورو خدا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من لپ تاپم سونی ویندوز پروند به دلیل یکی از usbهاش سوخته بود موس که وصل کردم پرید بعد دوباره ویندوز نصب کردم داشتم آفیس نصب کردم باز پرید!!!
الان دیگه هییییچ نوع ویندوزی نصب نمیشه فقط با ویندوز مینی ایکس پی یا همون وینوز بوت ها سون میاد هارد نشون میده درایو سی فرمت کردم ولی ویندوز نص نمیشه
یه نکته تا وسط نصب ایکس پی میره تا جایی که میخواد درایو فرمت کنه دیگه گیر میکنه واسه سونم همین طور بدون فرمتم باز گیر میکنه اولم همین ویندوزو روش بود
یه نکته دیگه سی دی رام وقت نصب انگار خاموش میشه کلا بعد دوباره که میکنه ولی ادامه پیدا میکنه عملیات نصب بعد دوباره گیر میکنه یعنی احتمال این که مشکل از سی دی رام باشه

Step-Rap
01-01-2013, 10:01
سلام
ویندوز من یه چند ماهی هست که تقریبا هر ماه 2 تا 3 بار اینجوری میشه. ولی جدیدا بیشتر شده . قطعه جدیدی هم نصب نکردم . اخرین کاری هم کردم این بودکه Pagefile.sys رو از درایو c غیر فعال کردم .
مشخصات سیستم من:
windows 7 ,32bit
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz, 2000 Mhz, 2 Core(s), 2 Logical Processor(s
RAM:2GB
VGA: NVIDIA GeForce 8600 GT
فایل Minidump:
با تشکر

iceberg414
02-01-2013, 12:15
Problem signature:

BCCode: 50
BCP1: FFFFF900C2A2C000
BCP2: 0000000000000001
BCP3: FFFFF960000B2374
BCP4: 0000000000000000

C:\Windows\Minidump\010213-27019-01.dmp
C:\Users\Hojjat\AppData\Local\Temp\WER-66394-0.sysdata.xml

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:

================================================== ==============================

من وقتی ورد رو باز میکنم این ارور رو میگیرم

Amirmania
04-01-2013, 02:30
سلام من چند روزه ویندوز 8 نصب کردم و رمم رو هم عوض کردم بیشتر موقع ریستارت کردن یا روشن کردن کامپیوتر این اتفاق میفته.
CPU: Intel core i3 2100
ram: 4gb kingston
vga: intel graphic hd 2000 onboard

satrianism
06-01-2013, 01:31
سلام.مشکل صفحه آبی را یکساله که دارم.
مشخصات:

windows 7 64bit ultimate

Notebook :ASUS N55sf
Core i7 2670QM
Memory:8G DDR 1333 Patriot
Intel HD 3000 + Nvidia Gt555 1Gb
HDD 750Gb Samsung 5200

فایل های مربوطه:

c:\windows\minidump

فایل ساخته شده با نرم افزار General Reports

تصاویر صفحه آبی:

صفحه توضیحات بعد از ریستارت:

Problem signature:

BCCode: 1000007e
BCP1: FFFFFFFFC0000005
BCP2: FFFFF800033AF217
BCP3: FFFFF880039858D8
BCP4: FFFFF88003985130

C:\Windows\Minidump\010113-30560-01.dmp
C:\Users\Saeed\AppData\Local\Temp\WER-54428-0.sysdata.xml

satrianism
06-01-2013, 21:06
هر چه از پست اول دور تر میشیم انگار رسیدگی هم کمتر میشه.:n15::n15::n15:

SinaKing
09-01-2013, 11:19
کسی نیست دیگه اصلا !
الکی داریم یادگاری مینویسیم فقط ... !

mahrokh202
09-01-2013, 12:12
سلام ویندوز من معمولا وقتی که به اینترنت وصل هست مشکلBlue Screen رو پیدا میکنه

ادرس فایل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از لطف و کمکتون

یعنی واقعا این مشکل اینقدر سخته که هیچ کدوم از دوستان نتونستن کمکی کنن؟:n13:
دوستان یه حرکتی یه کاری
ما منتظریما:n28:

mostafabad2007
11-01-2013, 14:26
سلام دوستان لب تاب من که lenovoy560 هستش این ارورو رو میده این فیل minidump که توش یه فایل تکس هستش که ارور که میدخ متنش اونجایه و صفحه اول که میخواد بوت بشه و مارک شرکت lenovo میاد دوتا خط سبز افتاده
Minidump.rar - 155 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n26::n24::n19:

sha2w2012
13-01-2013, 00:42
سلام
لپ تاپ Dell-xpsl502
win 8 32bit روش نصب کردم
قبلا ۶۴ بود بازهم همین مشکلو داشتم
به دلیل سکتور داشتن هارد ویندوز پریدو هرکاری کردم ۶۴ دیگه نصب نمیکنه
۴ ۵ روز بیشتر ننیست که نصبش کردم
فایل mini dump:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

satrianism
14-01-2013, 22:51
بچه هایی که مشکل دارند از این سایت برنامه MEMTEST 86 را دانلود کنند و فایل اون که به صورت ایمیج هست را رو cd رایت کنند و با cd سیستم را بوت کنند.این برنامه از ram سیستم تست میگیره.حد اقل بدونید مشکل مال رم هست یانه.

ruzbeh1
15-01-2013, 13:15
با سلام،بعضی موقع ها لپ تاپ سونیم این پیغام و می ده و خاموش می شه؛می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟با تشکر
Problem signature:
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.768.3
BCCode: 9f
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA800445C060
BCP3: FFFFF80000B9C518
BCP4: FFFFFA80096F1300
Product: 768_1
C:\Windows\Minidump\011513-16317-01.dmp
C:\Users\sourena\AppData\Local\Temp\WER-44132-0.sysdata.xml

Eblis 2011
23-01-2013, 15:45
سلام خدمت دوستان

داشتم روی لپ تاپ با نرافزار Uniblue.DriverScanner درایورهارو آپدیت میکردم که وسط نصب یهو ارور صفحه آبی اومد و ریستارت شد ....

الان که حالت عادی ویندوز بالا نمیاد ... فقط حالت SAfe mode میاد ....

لطفا راه حل مشکل رو بفرمایید .

اینم عکس :

Eblis 2011
23-01-2013, 18:36
این پوشه Minidump :

jafarian
25-01-2013, 00:30
این پوشه Minidump :

مشکل شما نرم افزاری مربوط به فایل btath_avdt.sys میشه که در همه فایلهای minidump این فایل به چشم میخوره این فایل مربوط به درایور بلوتوث شما میشه شما درایور بلوتوث خودتون کامل پاک کنید بعد ورژن بروزش دانلود نصب کنید اگر بازم به همون صورت بود از نوع همین درایو پاک کنید بعد بدون اینکه برنامه بلوتوث نصب کنید سیستم تست بزنید اطلاعات کامل در مورد همین فایل شما رو سایت پایین قرارداده درضمن ویندوزتونم حتما بروز باشه:n01:

What is the btath_avdt.sys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
25-01-2013, 02:24
سلام

من روی کامپیوترم با نرم افزار Uniblue.DriverScanner داشتم آپدیت میکردم که شبیه لپ تاپ هنگ کرد ( صفحه آبی ) ..... بعد ریستارت ویندوز بالا نمیامد ....... چند بار ریستارت کردم ویندوز بالا اومد .... گاهی باهاش کار میکردم دوباره کرش میشد و با ریستارت بالا میامد .... امشب صفحه آبی اومد و دیگه بالا نیامد ..... رفتم ویندوز نصب کنم اما در حین نصب ویندوز مدام کرش میشه و این اخطار میاد ... الان دیگه ویندوز ندارم و هم xp و هم سون میخوام نصب کنم ارور زیر رو میده :

فقط درایو c رو فرمت کردم ... تو بقیه درایوهام اطلاعات مهمی دارم که نمیخوام اصلا پاک شه .... راهی هست درست شه ؟ :n03:

Eblis 2011
25-01-2013, 11:38
سلام

من روی کامپیوترم با نرم افزار Uniblue.DriverScanner داشتم آپدیت میکردم که شبیه لپ تاپ هنگ کرد ( صفحه آبی ) ..... بعد ریستارت ویندوز بالا نمیامد ....... چند بار ریستارت کردم ویندوز بالا اومد .... گاهی باهاش کار میکردم دوباره کرش میشد و با ریستارت بالا میامد .... امشب صفحه آبی اومد و دیگه بالا نیامد ..... رفتم ویندوز نصب کنم اما در حین نصب ویندوز مدام کرش میشه و این اخطار میاد ... الان دیگه ویندوز ندارم و هم xp و هم سون میخوام نصب کنم ارور زیر رو میده :

فقط درایو c رو فرمت کردم ... تو بقیه درایوهام اطلاعات مهمی دارم که نمیخوام اصلا پاک شه .... راهی هست درست شه ؟ :n03:

دوستان من الان به سختی و دردسر تونستم ویندوز xp نصب کنم ... دارم اطلاعاتمو میگیرم .... بعد دیگه آزادم که کل پارتیشن ها رو حذف کنم و و یندوز سون جدید بریزم ..... الان فعلا ویندوز بالا اومده .... کسی راه حلی داره بگه، چون ممکنه ریستارت کنم دیگه بالا نیاد ......

اینم فایل Minidump کامپیوترم :

دوستان اگه ممکنه زودتر راهنمایی کنید .... با تشکر :n16:

Eblis 2011
25-01-2013, 18:50
میخوام پارتیشن بندی کنم اما نمیشه به هیچ وجه ... نه از دی وی دی نه از fdisk .... ارور میده .... کسی نیست اینجا؟

kasra2002
26-01-2013, 10:45
میخوام پارتیشن بندی کنم اما نمیشه به هیچ وجه ... نه از دی وی دی نه از fdisk .... ارور میده .... کسی نیست اینجا؟
با یک برنامه مثل partition magic هین کارو انجام بدین اگه نمیشه هاردو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنید

kasra2002
26-01-2013, 10:48
سلام
نمی دونم جای پرسیدن این سوال کجاست ولی من با وی پی .. مشکل دارم که در ویندوز با چندین سیستم مختلف - 32 و یا 64 بیت و با .... های مختلف و حتی سا... و پرو.... و جدیدا با وی پ... وصل می شم و با هر اینترنتی از adsl - wimax - wireless - و... سیستم کلا بعد از چند دقیقه و یا فوری قفل می کنه و سپس BSOD میاد.
کلافه شدم

ممنون

Eblis 2011
26-01-2013, 13:32
دوستان با توجه به این موارد یکی بهم بگه مشکلم نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

Minidump کامپیوترم :

عکس :

تست سخت افزاری سیستم با نرم افزار BurnInTest

نتیجه تست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .zip

+

قضیه درایو هام چیه ؟ چرا یکیش تو لیست پایینه ؟ بخوام حذفش کنم بهم نمیریزه ؟
آخه من فک میکنم مشکل کرش شدن پی سی از هاردم باشه ....

+

الانم این ناتیفکشن اومده و میگه آپگرت کن بایوس رو برای حل مشکل :

sazman1
26-01-2013, 16:41
لطفا یکی بگه مشکل من چیه

3eza12man
01-02-2013, 12:00
سلام
مشخصات سیستم:
ویندوز 7 ، 64 بیتی است

Ram 2.00 GB
اینم فایل مینی دامپ:

پیشاپیش ممنون از لطفتون

با سلام من چند وقت پیش مشکل صفحه آبی داشتم و اینجا مطرح کردم و تا دیروز کامپیوتر هیچ مشکلی نداشت ولی دیروز وسط بازی hitman یدفه قاطی کرد و همون مشکل قبلی درست شد لطفا منو راهنمایی کنید
اینم فایل mini dump:

m.maghsoudi
01-02-2013, 13:21
سلام و خسته نباشید به دوستان

آقا یکی بگه مشکل سیستم من چیه:
چیزی از سیستمو عوض نکردم !
این هم فایلهای مورد نیاز:

ممنونم.یا علی(ع)

bulukiyan
05-02-2013, 19:53
سلام . لپ تاپ من چند روزه که مدام صفحه آبی را نشان میده و restart میشه بعضی وقت ها هم بدون نشان دادن صفحه آبی restart میشه لطفا راهنماییم کنید
فایل گزارش سیستم
مشخصات Intel core i5- 3210M CPU 2.50GHz
ram 4.00GB
windows 7 64-bit

ir22
06-02-2013, 00:31
سلام ممنو میشم این رو هم بررسی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.S.G
06-02-2013, 13:09
سلام
مشخصات سیستم:
Processor:Intel(R)-Core(TM)2-Duo CPU-E7500-@ 2.93GHz-2936 Mhz-2 Core(s)-2 Logical Processor(s)
mainboard:BIOSTAR TP45E COMBO
VGA:ATI RADEON HD 4600
RAM:ADATA 2G 1333
وقتی به این سیستم رم 2گیگ کینگستون 1333 یا حتی همون ADATA
اضافه کنم سیستم بالا میاد و بعد از یک دقیقه صفحه آبی میاد و ریست میشه و تا یکی از رمها رو برندارم بالا نمیاد.فرقی هم نداره ویندوز چی باشه.مشکل از کجاست؟
MINIDUMP:

Eblis 2011
06-02-2013, 15:12
سلام
مشخصات سیستم:
Processor:Intel(R)-Core(TM)2-Duo CPU-E7500-@ 2.93GHz-2936 Mhz-2 Core(s)-2 Logical Processor(s)
اضافه کنم سیستم بالا میاد و بعد از یک دقیقه صفحه آبی میاد و ریست میشه و تا یکی از رمها رو برندارم بالا نمیاد.فرقی هم نداره ویندوز چی باشه.مشکل از کجاست؟
MINIDUMP:

با نرم افزار memtest تحت داس تک تک رم هاتون اسکن کن ببین کدومش مشکل داره . اونو از کیس خارج کن ....

مشکل منم با خارج کردن رم خراب درست شد .

M.S.G
06-02-2013, 18:06
رمها درست هستند هرکدوم به تنهایی سیستم رو بالا میارن ولی وقتی دوتاشو باهم استفاده میکنم مشکل به وجود میاد

Eblis 2011
06-02-2013, 18:12
رمها درست هستند هرکدوم به تنهایی سیستم رو بالا میارن ولی وقتی دوتاشو باهم استفاده میکنم مشکل به وجود میاد

شما با نرم افزار memtest تک تک رم ها رو جداگانه تو همه ی اسلاید ها چک کردی؟

M.S.G
06-02-2013, 18:33
نرم افزاری که معرفی کردید نسخه 64 بیت نداره.ویندوزم فعلا 64 بیته
یکی از رم هام نو هست و اونیکی تازه از گارانتی امده فکر نمیکنم خراب باشن

Eblis 2011
06-02-2013, 18:36
نرم افزاری که معرفی کردید نسخه 64 بیت نداره.ویندوزم فعلا 64 بیته
یکی از رم هام نو هست و اونیکی تازه از گارانتی امده فکر نمیکنم خراب باشن

دقیق مطمئن نیستم اما شما باید نرم افزار رو دانلود کرده بعد توسط power iso یا nero بصورت bootable رایت زده و سیستم رو راه اندازی کرده و از طریق بوت رم ها رو چک کنید ......

فک نمیکنم ربطی به 32 بیتی یا 64 بیتی داشته باشه .....

یا شما با دانلود نرم افزار Hiren cd هم میتونید اینکارو انجام بدید .

M.S.G
06-02-2013, 19:38
تست کردم مشکلی نداشت.ولی باهم بالا نمیاد

Eblis 2011
06-02-2013, 19:43
تست کردم مشکلی نداشت.ولی باهم بالا نمیاد

منتظر باش تا اساتید بهت کمک کنن ...

من زیاد اطلاع ندارم ... شایدم از اسلاید مین بوردت باشه ....

امیدوارم مشکلت هر چه زودتر حل شه . چون خودم کشیدم میدونم چقدر اعصاب خرد کنه این صفحه آبی .

یاعلی :n16:

M.S.G
06-02-2013, 19:50
جالبه که از اونم نیست چون دادم بیرون مشکلشو حل کنن تست کردن درست بود ولی بازم نتونستند مشکلو حل کنند
ممنون بابت کمکت

Dew Drop
07-02-2013, 00:32
با سلام من چند وقت پیش مشکل صفحه آبی داشتم و اینجا مطرح کردم و تا دیروز کامپیوتر هیچ مشکلی نداشت ولی دیروز وسط بازی hitman یدفه قاطی کرد و همون مشکل قبلی درست شد لطفا منو راهنمایی کنید
اینم فایل mini dump:

سلام
مشکل شما مربوط به DirectX و درایور کارت گرافیک Nvidia هستش
آخرین نسخه دایرکت ایکس رو نصب و درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید,احتمالاً مشکلتون برطرف بشه.

Dew Drop
07-02-2013, 00:34
سلام ممنو میشم این رو هم بررسی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
مشکل شما هم به خاطر درایور Nvidia هست,درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.

M.S.G
07-02-2013, 10:52
سلام
مشخصات سیستم:
MINIDUMP:

از مدیران محترم کسی نمیدونه مشکل چیه؟

ir22
08-02-2013, 00:08
سلام
مشکل شما هم به خاطر درایور Nvidia هست,درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.

سلام یه دنیا تشکر .دوست عزیز من با استفاده از خود ابدیت های ویندوز وبرنامه های دانلود داریور ابدیت کردم باز هم مشکل هست این هم اخرین نسخه که به من داد.مدل گرافیک 610GT.2Gmsi.چیز دیگه هست بگیرم ممنون میشم کمک کنید.یه چیز دیگه بیشترین اتفاق هنام باز کردن با vclپلیر هست

310.90-desktop-win8-win7-winvista-32bit-english-whql

-307.74-desktop-win8-win7-winvista-32bit-international-whql

solikhobe
09-02-2013, 15:52
سلام خدمت همه دوستای گلم 3 روزه واقعا داشتم دنبال همچین تاپیکی میگشتم... که خدا کنه مشککل منم حل بشه.. اساتید گرامی مشل بنده از این قراره.

2 ماهه لب تاب گرفتم واسه کارای صدابرداری تو این دوماه لب تابم همچین مشکلی اصلا نداشت این مشکل از جایی شروع شده که من یه کارت صدا یو اس بی خریدم و میخام ازش استفاده کنم و هربار بعد از نصب درایوراش (چه از روی سی دی و چه دانلود اخرین ورژنش) هروقت یو اس بی به لب تاب میزنم به سیستم و به برنامه شناساییش کنم و حتی میخام یه اهنگ بذارم با صفحه آبی مواجه میشم اما در حالت عادی بدون وصل کردن یو اس بی هیچ ایرادی نداره سیستمم
من لب تابو فقط واسه کارم خریدم لطفا کمکم کنید مشکلم حل یشه.
مدل سخت افزار:
sound card -audio interface
icon 4 nano
مدل لب تاب :
acer
Ram: 4G DDR3 memory
Cpu : intel core 5i-3210m 2.5 GHZ boost up to 3.1 GHZ
VGA: 2gb g force 630 M

,ویندوز:
اورجینال 7 سرویس پک 1 - 64 بیت

فایل ها پیوست:

mini dump.zip

General Reports.zip

دوستان خواهشا بررسی کنید چطوری میتونم این مشکلو با سخت افزای که به لب تاپ وصل میکنم حل کنم.
یا حق

Dew Drop
12-02-2013, 08:07
سلام خدمت همه دوستای گلم 3 روزه واقعا داشتم دنبال همچین تاپیکی میگشتم... که خدا کنه مشککل منم حل بشه.. اساتید گرامی مشل بنده از این قراره.

2 ماهه لب تاب گرفتم واسه کارای صدابرداری تو این دوماه لب تابم همچین مشکلی اصلا نداشت این مشکل از جایی شروع شده که من یه کارت صدا یو اس بی خریدم و میخام ازش استفاده کنم و هربار بعد از نصب درایوراش (چه از روی سی دی و چه دانلود اخرین ورژنش) هروقت یو اس بی به لب تاب میزنم به سیستم و به برنامه شناساییش کنم و حتی میخام یه اهنگ بذارم با صفحه آبی مواجه میشم اما در حالت عادی بدون وصل کردن یو اس بی هیچ ایرادی نداره سیستمم
من لب تابو فقط واسه کارم خریدم لطفا کمکم کنید مشکلم حل یشه.
مدل سخت افزار:
sound card -audio interface
icon 4 nano
مدل لب تاب :
acer
Ram: 4G DDR3 memory
Cpu : intel core 5i-3210m 2.5 GHZ boost up to 3.1 GHZ
VGA: 2gb g force 630 M

,ویندوز:
اورجینال 7 سرویس پک 1 - 64 بیت

فایل ها پیوست:

mini dump.zip

General Reports.zip

دوستان خواهشا بررسی کنید چطوری میتونم این مشکلو با سخت افزای که به لب تاپ وصل میکنم حل کنم.
یا حق

سلام
من فایل شما رو بررسی کرده بودم و همونطور که خودتون هم می دونید این مشکل از درایور USB هستش.
همه‎ی خطاها مربوط به فایل iusb3xhc.sys ـه که مربوط میشه به درایوهای یو اس بی شرکت اینتل.
شما در انجمن سخت افزار سوال کنید,شاید بتونند راهکاری بدن که بتونید از این سخت افزار استفاده کنید.

GOLI87
12-02-2013, 10:56
اینم مشکل من توی این تایپیک مطرحش کردم که گفتن اینجا بیام

لطفا راهنمایی کنید.

vaitaa
12-02-2013, 12:23
با سلام.
دوستان مشکل من رو هم بی زحمت بررسی میکنید!
از دیروز که ویندوز جدید نصب کردم دو بار صفحه ابی واسم اومد!
مشخصات سیستم :
laptop asus n55s
cpu : intel core i7
ram : 4gb
graphic : 2gb geforce 635m gt
ویندوز 7 سرویس پک 1 - 64 بیت

Dew Drop
13-02-2013, 08:21
اینم مشکل من توی این تایپیک مطرحش کردم که گفتن اینجا بیام

لطفا راهنمایی کنید.

فایل های Dump رو zip کنید و جایی آپلود کنید.با تصویر چیزی مشخص نمیشه.

با سلام.
دوستان مشکل من رو هم بی زحمت بررسی میکنید!
از دیروز که ویندوز جدید نصب کردم دو بار صفحه ابی واسم اومد!
مشخصات سیستم :
laptop asus n55s
cpu : intel core i7
ram : 4gb
graphic : 2gb geforce 635m gt
ویندوز 7 سرویس پک 1 - 64 بیت

سلام
درایور کارت شبکه رو آپدیت کنید,ببینید مشکلتون حل میشه؟!

M.S.G
13-02-2013, 12:50
سلام
مشخصات سیستم:
MINIDUMP:

GOLI87
13-02-2013, 21:44
[QUOTفایل های Dump رو zip کنید و جایی آپلود کنید.با تصویر چیزی مشخص نمیشه.
UOTE]
اینم فایلهای من خدمت شما دوست بزرگوار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babelirani
13-02-2013, 22:41
خدارو شکر مشکل ما خودمون حلش کردیم

بعد از آپدیت کردن کار گرافیکی

البته کارت گرافیکی اپدیت نمیشد و خطا میداد یه فیلم از یوتیوب گرفتیم اوکی کردیم

saharstars
15-02-2013, 09:10
سلام بر دوستان گرامی
موقع روشن کردن سیستم پیغام صفحه آبی میومد البته نه همیشه ولی اغلب.
ازسیستم Restore استفاده کردم فقط کمترش کرد ولی بازم میومد.2 هفته ای هست که ویندوز رو عوض کردم تو این مدت فقط یه بار که می خواستم یه آهنگ به گوشی موبایل بلوتوث کنم لپ تاپ شروع کرد به صدای خیلی بدی دادن ویهو صفحه آبی اومد منم سریع خاموشش کردم!!!ولی بعدش نیومد.
گارانتی لپ تابم 1 هفته دیگه مونده واسه همین می خوام زودتر بدونم مشکلش سخت افزاری هست یا نه.
ممنون میشم جواب بدین
مشخصات:asus k43sj
ram 4,
geforceGT520m cuda 1GB

alipc9000
15-02-2013, 14:29
سلام :»
من حدود یک سال هست که این مشکل رو دارم...
هر کاری کردم مشکلم حل نشد.
ممنون میشم این دو فایل dmp رو بررسی کنید.

dmp 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dmp 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8ehnam
17-02-2013, 10:37
با سلام خدمت همه
مشکلی که چند روزه برای من پیش اومده اینکه نمیتونم کامپیوتر رو بصورت نرم افزاری خاموش کنم
حتی استندبای هم نمیشه و فقط باید از پشت کیس خاموشش کنم
وقتی شات دان میزنم بعد از مدتی ارور صفحه آبی میاد و دوباره سیستمم ریستارت میشه
سیستم رو استارت آپ ریپیر هم کردم
ریستور به چند روز قبل از مشکل هم کردم ولی باز مشکل برطرف نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

چند وقت قبل نود 32 بخاطر ویروسی بودن سیستم این چهارتا فایل رو پاک کرد که من با ریپیر درستشون کردم

آیا راهی هست که بدون نصب دوباره ویندوز این مشکل برطرف شه؟

elcboy
18-02-2013, 20:58
سلام
ویندوز 8 و 32 بیتی هر 2 الی 3 روز BSOD میشه
Hp laptop
intel core i5
ram 4 GB
radeon
با نرم افزار general reporter:
اطلاعات سیستم:
ممنوم میشم راهنمایی کنید.

mostafabad2007
20-02-2013, 17:06
سلام دوستان لب تاب من که lenovoy560 هستش این ارورو رو میده این فیل minidump که توش یه فایل تکس هستش که ارور که میدخ متنش اونجایه و صفحه اول که میخواد بوت بشه و مارک شرکت lenovo میاد دوتا خط سبز افتاده این فایل با جنرال
GeneralReport.zip - 311.4 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Minidump.rar - 155.2 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasra2002
27-02-2013, 09:58
سلام
خواهشا کسی تا بحال مشکل منو داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
وندوز 7 فرقی نداره 32 و یا 64 و نه فقط یک سیستم
از پ ر و کسی شروع شده و الان با فی فی ان هم اینجوریه که وقتی فقط با اینایی که گفتم وصله اگه کوچکترین کاری مثل موزیک و یا حتی فلش خود سایتها بشه BSOD دارم
خواهشا کمکم کنید

attaghi
28-02-2013, 18:17
سلام
من ويندوز xp سرويس پك 3 دارم . يك ماه پيش آنتي ويروس Emsisoft رو نصب كردم و دو روز پيش نسخه آزمايشيش تموم شد (( يعني دو روز بدون آنتي ويروس اينترنت ميرفتم و فايا دانلود ميكردم )) و امروز اورجينال يك سالش رو خريدم و دوباره فعالش كردم بعد از آپديتي كه شد همه چي خوب بود من ويندوز رو خودم ريستاذت كردم بعدش ديگه بعد از آرم ويندوز xp يه صفحه آبي در حد چند صدم ثانيه نمايش داده ميشه و سيستم ريست ميشه . اگه لطف كنيد منو راهنمايي كنيد تا اين مشكلو حل كنم و ويندوزم بالا بياد ممنون ميشم چون خيلي حياطيه و كار و زندگيم بهش وابسطس . هر كاري باشه ميكنم فقط ويندوز عوض نشه .
كارهايي كه خودم انجام دادم ايناست :
توي run دستور cmd رو زدم و chkdsk رو زدم سي دي وبندوز رو هم گذاشتم تا فايل ها رو تعمير كنه ولي باز نشده . آنتي ويروس رو هم تو سيف مد باز كردم اما ليست قرنطينش رو ديدم فايل dll كه ويروس شناخته باشه و نگه داشته باشه نيست نميدونم شايد اتومات پاك كرده . چون فقط كرك دو تا نرم افزار رو نگه داشته و اصلا فايل dll تو كل ليست فزنطيش كه تو اين يه ماه اسكن كرده و خودش گشته نيست .
تشكر

mosayeb.heydari
02-03-2013, 12:24
سلام :»
من حدود یک سال هست که این مشکل رو دارم...
هر کاری کردم مشکلم حل نشد.
ممنون میشم این دو فایل dmp رو بررسی کنید.

dmp 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dmp 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بیشتر توضیح بده و جواب بده آیا وقتی رو حالت safe mode هستی بازم این مشکلو داری؟
همچنین کامپیوترتو بزار روی حالت clean boot اگه درست نشد بعد بوسیله دی وی دی ویندوز ، ویندوزت رو ریکاور کن اگه دیگه حل نشد یه بار ویندوز رو کامل عوض کن و درایور های بایوس و گرافیک رو آپدیت کن. اگه مشکل حل نشد باز بیا اینجا فایل دامپ جدید رو آپلود کن شاید مشکل سخت افزاری مثه رم باشه.

mosayeb.heydari
02-03-2013, 12:28
سلام
من ويندوز xp سرويس پك 3 دارم . يك ماه پيش آنتي ويروس Emsisoft رو نصب كردم و دو روز پيش نسخه آزمايشيش تموم شد (( يعني دو روز بدون آنتي ويروس اينترنت ميرفتم و فايا دانلود ميكردم )) و امروز اورجينال يك سالش رو خريدم و دوباره فعالش كردم بعد از آپديتي كه شد همه چي خوب بود من ويندوز رو خودم ريستاذت كردم بعدش ديگه بعد از آرم ويندوز xp يه صفحه آبي در حد چند صدم ثانيه نمايش داده ميشه و سيستم ريست ميشه . اگه لطف كنيد منو راهنمايي كنيد تا اين مشكلو حل كنم و ويندوزم بالا بياد ممنون ميشم چون خيلي حياطيه و كار و زندگيم بهش وابسطس . هر كاري باشه ميكنم فقط ويندوز عوض نشه .
كارهايي كه خودم انجام دادم ايناست :
توي run دستور cmd رو زدم و chkdsk رو زدم سي دي وبندوز رو هم گذاشتم تا فايل ها رو تعمير كنه ولي باز نشده . آنتي ويروس رو هم تو سيف مد باز كردم اما ليست قرنطينش رو ديدم فايل dll كه ويروس شناخته باشه و نگه داشته باشه نيست نميدونم شايد اتومات پاك كرده . چون فقط كرك دو تا نرم افزار رو نگه داشته و اصلا فايل dll تو كل ليست فزنطيش كه تو اين يه ماه اسكن كرده و خودش گشته نيست .
تشكر

فایل دامپ رو آپلود کن اینطوری نمیشه دردتو درمون کرد!

mosayeb.heydari
02-03-2013, 12:32
سلام دوستان لب تاب من که lenovoy560 هستش این ارورو رو میده این فیل minidump که توش یه فایل تکس هستش که ارور که میدخ متنش اونجایه و صفحه اول که میخواد بوت بشه و مارک شرکت lenovo میاد دوتا خط سبز افتاده این فایل با جنرال
GeneralReport.zip - 311.4 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Minidump.rar - 155.2 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل هات خرابن لطفاً دوباره آپلود کن...

mosayeb.heydari
02-03-2013, 12:46
سلام
مشخصات سیستم:
MINIDUMP:

مشکل از رم هست این رم با مادربوردت یا قطعه دیگری سازگار نیست ...هیچ راهی نداری جزء اینکه رم رو عوض کنی !

mosayeb.heydari
02-03-2013, 15:04
میشه ارور های صفحه آبی رو به چهار دسته تقسیم کرد :

ارورهای با شماره های 0x00000000 تــــا 0x00000003F : از لینک زیر می تونید مشکل خودتونو پیدا کنید و عیب کامپیوتر رو متوجه بشید:

ارورهای با شماره های 0x00000040 تـــــا 0x0000007F : از لینک زیر می تونید مشکل خودتونو پیدا کنید و عیب کامپیوتر رو متوجه بشید:

ارورهای با شماره های 0x00000080 تــا 0x000000BF : از لینک زیر می تونید مشکل خودتونو پیدا کنید و عیب کامپیوتر رو متوجه بشید:

ارورهای با شماره های 0x000000C0 تـــا 0x000000FF
و
0x00000100 یا بالاتر .
از لینک زیر می تونید مشکل خودتونو پیدا کنید و عیب کامپیوتر رو متوجه بشید:

اگه مشکلی در ترجمه متون دارین یا کلمات تخصصی برخورد کردین که مفهومش رو متوجه نشدید متن کامل ارور رو به همراه کد ارور و همچنین راه حل پیشنهادی از طرف سایت( Solutions and Fixes) رو در این فروم بزارید تا یا من و یا یکی از اساتید محترم رسیدگی کنن.
با تشکر...

un4given.1991
03-03-2013, 17:30
سلام
سیستمم چند هفته ای هست که وسط کار کردن در هر شرایطی با این مشکل ها روبرو بوده ( بعضی روزا 1 بار بعضی روزا هم 8 بار ) :

1.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و موندن به همان حالت .
2.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و ریستارت شدن آن .
3.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و نمایش پیغام صفحه آبی و سپس ریستارت شدن آن .

بیشتر از نوع اول بودن !

کارایی که من انجام دادم و نتیجه نگرفتم :
1. فرمت هارد و پارتیشن بندی
2.سرچ بد سکتور ( هارد سالم بود )
3 .تعویض کابل ساتا
4. تعویض پاور به پاوری قویتر .
5.اتصال سیم ارت از پشت پاور به یک میخ 2 سانتی توی زمین ! ( کافیه 2 سانت ؟ )
6.تعویض هارد !

سیستمم کارت گرافیک انبرد داره واسه تست ولی مشکل اینه یک بار تو safe Mode هم سیستم ایستاد !
موند رم که فکر نکنم رم خراب شه 5 ساله با همین قطعات داره کار میده

VGA : ATI Radeon HD 3600
Ram :2 Gig
CPU: Daul- CorCPU E-5200 @ 2500 Ghz

درفایل ضمیمه :

System Information
نتیجه ی ESET SysInspector
نتیجه ی GR.exe
و اسکرین شات از نتیجه ی BlueScreenView

mosayeb.heydari
03-03-2013, 20:13
سلام
سیستمم چند هفته ای هست که وسط کار کردن در هر شرایطی با این مشکل ها روبرو بوده ( بعضی روزا 1 بار بعضی روزا هم 8 بار ) :

1.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و موندن به همان حالت .
2.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و ریستارت شدن آن .
3.متوقف شدن تمام فعالیت های سیستم و نمایش پیغام صفحه آبی و سپس ریستارت شدن آن .

بیشتر از نوع اول بودن !

کارایی که من انجام دادم و نتیجه نگرفتم :
1. فرمت هارد و پارتیشن بندی
2.سرچ بد سکتور ( هارد سالم بود )
3 .تعویض کابل ساتا
4. تعویض پاور به پاوری قویتر .
5.اتصال سیم ارت از پشت پاور به یک میخ 2 سانتی توی زمین ! ( کافیه 2 سانت ؟ )
6.تعویض هارد !

سیستمم کارت گرافیک انبرد داره واسه تست ولی مشکل اینه یک بار تو safe Mode هم سیستم ایستاد !
موند رم که فکر نکنم رم خراب شه 5 ساله با همین قطعات داره کار میده

VGA : ATI Radeon HD 3600
Ram :2 Gig
CPU: Daul- CorCPU E-5200 @ 2500 Ghz

درفایل ضمیمه :

System Information
نتیجه ی ESET SysInspector
نتیجه ی GR.exe
و اسکرین شات از نتیجه ی BlueScreenView

دوست عزیز طبق آمار سایت فالوایر و مایکروسافت مشکلی که شما دارین چزء چهار مشکلی هست که بیشترین ارور در صفحه آبی رو به خودشون اختصاص دادن ( طبق لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

علت مشکل طبق نوشته سایت faulwire :

The processor identified a problem, but Windows was unable to deal with it.This problem can appear when one of these issues occurs:

[*=left]Low disk space in the primary system drive
[*=left]A driver bug (which may be identified in the message).
[*=left]Video adapter problems
[*=left]A BIOS bug
[*=left]BIOS caching or shadowing

This is the same issue as Stop code 0x0000008E.This is a fatal Windows error, typically called a Stop message, Bug Check, or more commonly the Blue Screen of Death (BSoD). The system is in a forced reboot state. Any unsaved work is likely lost.

علت مشکل بر اساس گفته مایکروسافت:

Two primary causes of these blue screen are video drivers and BIOS - Check with System Maker's
Site for Display Adapter (Video) and BIOS and then Device Maker's site for latest Video. It can be
other drivers so check while there. Turn OFF auto-driver installation as those are older and if
Windows Updates suggests a driver just HIDE it. Antivirus is another possibility.

خلاصه ترجمه: این مشکل بیشتر اوقات موجب قفل کردن سیستم و ری استارت شدن ناگهانی می شود و ناشی از موارد زیر است :
1-فضای کم هارد
2-مشکل در یکی از درایورها
3-مشکل در آپدیت نبودن یا نصب نادرست درایور کارت گرافیک
4- مشکل سخت افزاری کارت گرافیک
5-مشکل در نصب نادرست یا آپدیت نبودن درایور بایوس.
6-مشکل در آپشن های بایوس مثل caching و shadowing
7-مشکل سخت افزاری مادربورد
ولی بنظر من و طبق گفته شما مشکل مربوط به مورد 1 نمیشه.
راه حل ها :
1- تمامی هارد خودتو فرمت کن( که ظاهراً شما این کارو کردین و جواب نگرفتین)

2-تمامی درایورهای خودتو علی الخصوص گرافیک و سی پی یو و چیپ ست رو آپدیت کنین(حتی الامکان اینکارو با نرم افزارهای آپدیت درایور انجام نده واز سایت رسمی این سخت افزارها این درایورها رو آپدیت کن)

CPU and Chipset Drivers: AMD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Via ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Video Drivers: ATI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Nvida ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Computer and other hardware manufacturers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ا

3-مدل بایوس(مادربورد) خودتو پیدا کن و از لینکای زیر اونو آپدیت کن:

Abit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Acer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FIC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gateway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GigaByte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shuttle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Supermicro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toshiba ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- مطمئن شو که جدیدترین درایورها رو بدرستی نصب کردی.

5-اگه با موارد بالا مشکل حل نشد آپشن های بایوس مانند shadowing و catching را غیر فعال یا تغییر بده. و یا طبق دستورالعمل زیر (و لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1306.html ) تنظیمات رو ریست کن. ترجمش با خودت :

If the BIOS is current, it's possible bad BIOS parameters are causing the problem, especially if the memory or CPU settings are overclocked. The BIOS parameters are stored in CMOS memory. The best way to reset the BIOS parameters is to remove the CMOS battery. To do this:

Unplug the PC, and open the case. 1
Locate the battery on the motherboard - typically a silver coin cell. 2
Remove the battery and note if the plus side is up or down, so you can reinstall it later the same 3 way.
Wait at least 1 minute and reinstall the battery.4
Attach power and power up. Typically a BIOS warning message will indicate CMOS was corrupted o 5 changed and it may require you to go into the BIOS setup to set the time and date.
Proceed to boot Windows and see if this fixes the issue. 6

6-اگه با موارد بالا مشکلت حل نشد کارت گرافیکتو عوض کن.

7-اگه با موارد بالا مشکلت حل نشد مادربوردتو عوض کن.

اطلاعات تکمیلی در لینک های زیر :
سایت فالوایر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1306.html

سایت مایکروسافت :

alipc9000
04-03-2013, 00:30
بیشتر توضیح بده و جواب بده آیا وقتی رو حالت safe mode هستی بازم این مشکلو داری؟
همچنین کامپیوترتو بزار روی حالت clean boot اگه درست نشد بعد بوسیله دی وی دی ویندوز ، ویندوزت رو ریکاور کن اگه دیگه حل نشد یه بار ویندوز رو کامل عوض کن و درایور های بایوس و گرافیک رو آپدیت کن. اگه مشکل حل نشد باز بیا اینجا فایل دامپ جدید رو آپلود کن شاید مشکل سخت افزاری مثه رم باشه.
سلام:» در حالت safe mode امتحان نکردم.

چند ورژن ویندوز امتحان کردم ولی مشکلم حل نشد.
بایوس و کارت گرافیک هم آپدیت هست.

mosayeb.heydari
04-03-2013, 09:41
سلام:» در حالت safe mode امتحان نکردم.

چند ورژن ویندوز امتحان کردم ولی مشکلم حل نشد.
بایوس و کارت گرافیک هم آپدیت هست.

1- ارور اول : فایل NTFS.sys توی ویندوزت دچار مشکل شده: با آپدیت کردن ویندوز این مشکل حل میشه ولی یه راه حل دیگه هم قبل از آپدیت کردن انجام بده. مراحل زیر رو روی درایوهایی که فرمت NTFS دارن انجام بده :
1-روی درایو راست کلیک کن و از Properties سربرگ Tools رو انتخاب کن، سپس روی دکمه Check Now کلیک و از پنجره باز شده گزینه Automatically fix file system errors رو تیک بزن.(طبق شکل های زیر)

سپس روی Start کلیک کن تا ویندوز شروع به رفع عیب درایو کنه.
همچنین اگه با اینکارها مشکل حل نشد برای رفع مشکل می تونی از نرم افزارهای اصلاح و تعمیر ویندوز و درایو مثل SystemSuite Professional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Fix-It Utilities Professional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگه بازهم با اینکارها مشکلت حل نشد کابل های هاردت رو چک کن و یا اونو توی یه کامپیوتر دیگه امتحان کن.
یه مشکل دیگه که موجب بوجود آمدن این ارور میشه مربوط به کم بودن رمه . اگه با موارد بالا مشکل حل نشد رمتو ارتقا بده.

2- ارور دوم که توی فایل های دامپت بود مربوط میشد به خرابی یکی از درایورها . حالا اینطور که خودت میگی درایور گرافیک و مادربورد رو آپدیت کردی(و مطمئن هستی که جدیدترین آپدیت رو درست نصب کردی؟!)
برای اطمینان درایور سی پی یو و چیپ ست رو از لینکای زیر آپدیت کن :
AMD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Via ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و بقیه درایورها رو هم از لینک زیر:
Computer and other hardware manufacturers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و یا از سایت سافت گذر نرم افزار Advanced System Optimizer 3.5.1000.14975 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن و بوسیله اون درایور هاتو آپدیت کن.

احتمال 99 درصد اگه موارد بالا رو بدرستی انجام بدی مشکل حل میشه.

اطلاعات بیشتر در لینک های زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1198.html

و

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1051.html

un4given.1991
05-03-2013, 00:08
دوست عزیز طبق آمار سایت فالوایر و مایکروسافت مشکلی که شما دارین چزء چهار مشکلی هست که بیشترین ارور در صفحه آبی رو به خودشون اختصاص دادن ( طبق لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

علت مشکل طبق نوشته سایت faulwire :

The processor identified a problem, but Windows was unable to deal with it.This problem can appear when one of these issues occurs:

[*=left]Low disk space in the primary system drive
[*=left]A driver bug (which may be identified in the message).
[*=left]Video adapter problems
[*=left]A BIOS bug
[*=left]BIOS caching or shadowing

This is the same issue as Stop code 0x0000008E.This is a fatal Windows error, typically called a Stop message, Bug Check, or more commonly the Blue Screen of Death (BSoD). The system is in a forced reboot state. Any unsaved work is likely lost.

علت مشکل بر اساس گفته مایکروسافت:

Two primary causes of these blue screen are video drivers and BIOS - Check with System Maker's
Site for Display Adapter (Video) and BIOS and then Device Maker's site for latest Video. It can be
other drivers so check while there. Turn OFF auto-driver installation as those are older and if
Windows Updates suggests a driver just HIDE it. Antivirus is another possibility.

خلاصه ترجمه: این مشکل بیشتر اوقات موجب قفل کردن سیستم و ری استارت شدن ناگهانی می شود و ناشی از موارد زیر است :
1-فضای کم هارد
2-مشکل در یکی از درایورها
3-مشکل در آپدیت نبودن یا نصب نادرست درایور کارت گرافیک
4- مشکل سخت افزاری کارت گرافیک
5-مشکل در نصب نادرست یا آپدیت نبودن درایور بایوس.
6-مشکل در آپشن های بایوس مثل caching و shadowing
7-مشکل سخت افزاری مادربورد
ولی بنظر من و طبق گفته شما مشکل مربوط به مورد 1 نمیشه.
راه حل ها :
1- تمامی هارد خودتو فرمت کن( که ظاهراً شما این کارو کردین و جواب نگرفتین)

2-تمامی درایورهای خودتو علی الخصوص گرافیک و سی پی یو و چیپ ست رو آپدیت کنین(حتی الامکان اینکارو با نرم افزارهای آپدیت درایور انجام نده واز سایت رسمی این سخت افزارها این درایورها رو آپدیت کن)

CPU and Chipset Drivers: AMD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Via ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Video Drivers: ATI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Nvida ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Computer and other hardware manufacturers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ا

Gateway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GigaByte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shuttle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Supermicro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toshiba ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- مطمئن شو که جدیدترین درایورها رو بدرستی نصب کردی.

5-اگه با موارد بالا مشکل حل نشد آپشن های بایوس مانند shadowing و catching را غیر فعال یا تغییر بده. و یا طبق دستورالعمل زیر (و لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1306.html ) تنظیمات رو ریست کن. ترجمش با خودت :

If the BIOS is current, it's possible bad BIOS parameters are causing the problem, especially if the memory or CPU settings are overclocked. The BIOS parameters are stored in CMOS memory. The best way to reset the BIOS parameters is to remove the CMOS battery. To do this:

Unplug the PC, and open the case. 1
Locate the battery on the motherboard - typically a silver coin cell. 2
Remove the battery and note if the plus side is up or down, so you can reinstall it later the same 3 way.
Wait at least 1 minute and reinstall the battery.4
Attach power and power up. Typically a BIOS warning message will indicate CMOS was corrupted o 5 changed and it may require you to go into the BIOS setup to set the time and date.
Proceed to boot Windows and see if this fixes the issue. 6

6-اگه با موارد بالا مشکلت حل نشد کارت گرافیکتو عوض کن.

7-اگه با موارد بالا مشکلت حل نشد مادربوردتو عوض کن.

اطلاعات تکمیلی در لینک های زیر :
سایت فالوایر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*1306.html

سایت مایکروسافت :

خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ کامل :n16:

کارت گرافیک و بایوس را آپدیت کردم . چیپ ست رو هم اسکن کردم سالم بود .

الحمدلله امروز قاط نزد .باید ببینم تو بازی چطور رفتار می کنه .
بازهم مچکرم :n12:

mmousavi22
05-03-2013, 02:09
سلام وقتی تو یه بازی میرم بعد از نیم ساعت یه صفحه آبی میاد که یه چیزایی مینویسه اما سریع میره بعد سیستم ریستارت میشه.موقعی هم که میخوام روشن کنم همون موقع بالا اومدن ویندوز هنگ میکنه باید خاموشش کنم یه دقیقه بگذره بعد روشن کنم. کسی میدونه این چه دردشه؟
رم 4
سی پی یو 2*3.4
گرافیک ATI Radeon HD 5450
مادربورد asrock G41M-VS3

mosayeb.heydari
05-03-2013, 08:10
سلام وقتی تو یه بازی میرم بعد از نیم ساعت یه صفحه آبی میاد که یه چیزایی مینویسه اما سریع میره بعد سیستم ریستارت میشه.موقعی هم که میخوام روشن کنم همون موقع بالا اومدن ویندوز هنگ میکنه باید خاموشش کنم یه دقیقه بگذره بعد روشن کنم. کسی میدونه این چه دردشه؟
رم 4
سی پی یو 2*3.4
گرافیک ATI Radeon HD 5450
مادربورد asrock G41M-VS3

شماره ارور صفحه آبیت چنده؟
اگه نمیدونی یا ارورهای با شماره های متفاوت توی صفحه واست میاد طبق دستورالعمل صفحه یک توی یه فایل دامپ اونا رو اینجا آپلود کن تا بشه مشکلت رو شناسایی کرد.
(من احتمال میدم مشکل از آپدیت نبودن کارت گرافیکته از لینک زیر اونو آپدیت کن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اگه مشکل با آپدیت گرافیک حل نشد همون موارد بالا رو که گفتم بهت انجام بده.

mmousavi22
05-03-2013, 12:41
شماره ارور صفحه آبیت چنده؟
اگه نمیدونی یا ارورهای با شماره های متفاوت توی صفحه واست میاد طبق دستورالعمل صفحه یک توی یه فایل دامپ اونا رو اینجا آپلود کن تا بشه مشکلت رو شناسایی کرد.
(من احتمال میدم مشکل از آپدیت نبودن کارت گرافیکته از لینک زیر اونو آپدیت کن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اگه مشکل با آپدیت گرافیک حل نشد همون موارد بالا رو که گفتم بهت انجام بده.

سلام . وسط بازی نیدفور اسپید دمای سی پی یو روی 84 بود.مشکل از اون میتونه باشه؟واسه پایین آوردن دما چکار کنم؟ پشتشم باز کردم گرد و خاکی نداشت

mosayeb.heydari
05-03-2013, 13:06
سلام . وسط بازی نیدفور اسپید دمای سی پی یو روی 84 بود.مشکل از اون میتونه باشه؟واسه پایین آوردن دما چکار کنم؟ پشتشم باز کردم گرد و خاکی نداشت

عزیز گفتم که اگه شماره ارور رو بدی یا فایل دامپ رو آپلود کنی میشه در مورد این مشکل نظر داد ... با حدس و گمان نمیشه مشکلت رو برطرف کرد. بهرحال بعید می دونم مشکل سخت افزاری باشه. واسه مشکل نرم افزاری هم هزاران احتمال وجود داره. لطف کن فایل دامپ رو طبق دستورالعمل صفحه یک آپلود کن.

mmousavi22
05-03-2013, 13:35
عزیز گفتم که اگه شماره ارور رو بدی یا فایل دامپ رو آپلود کنی میشه در مورد این مشکل نظر داد ... با حدس و گمان نمیشه مشکلت رو برطرف کرد. بهرحال بعید می دونم مشکل سخت افزاری باشه. واسه مشکل نرم افزاری هم هزاران احتمال وجود داره. لطف کن فایل دامپ رو طبق دستورالعمل صفحه یک آپلود کن.

سلام این فایل های دامپ یه عکس هم تونستم بگیرم

mosayeb.heydari
05-03-2013, 14:28
سلام این فایل های دامپ یه عکس هم تونستم بگیرم

چند تا ارور توی کامپیوترت هست :
1- ارور 00000001e : این ارور مربوط میشه به کم بودن فضای هاردت و علی الخصوص درایو ویندوزت
2- ارور 0000003b : مربوط به آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک و یا خرابی (یا ویروسی شدن) فایل های درایور کارت گرافیکت .
3- ارور 0000007f : که ارور معروف و محبوبی! هم هست و علل مختلفی داره مثل : تنظیمات نادرست بایوس، گرم شدن بیش از حد بعضی قطعات ، مشکل سخت افزاری سی پی یو و مهمتر از همه آپدیت نبودن یا خراب بودن درایور کارت گرافیک.
4- و ارور آخر 000000116 : که بـــــــــــاز هم مربوط به خرابی و یا آپدیت نبودن درایور کارت گرافیکت میشه...

بنابراین از 13 فایل دامپی که واسه آپلود گذاشتی 3 تاش مربوط به کم بودن فضای هارد و علی الخصوص درایو ویندوز میشن و 10 تای دیگه (با تقریب خوبی) مربوط به کارت گرافیکت میشه. پس میشه نتیجه گرفت چون هنگام اجرای بازی بیشتر این ارور واست پیش میاد درایورهای کارت گرافیکت مشکل دارن .
برای برطرف کردن این ارور :
1-با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده مثل Avast سیستمت رو اسکن عمیق ( depth scan) کن.
2- مهمترین کاری که باید انجام بدی : جدیدترین درایور کارت گرافیکت رو از لینک زیر دانلود و نصب کن و مطمئن شو که درست و بدون ایراد نصب شده باشه.

4- اطلاعات اضافی رو از رو هاردت بخصوص درایو ویندوز پاک کن (جوری که فضای خالی زیادی توی هارد داشته باشی)
5-
از سایت سافت گذر نرم افزار

Advanced System Optimizer 3.5.1000.14975 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن و بوسیله اون سیستمت رو بهینه سازی کن.(حتی الامکان با این نرم افزار درایورهاتو آپدیت نکن )

احتمال خیلی زیاد مشکلت با انجام درست این موارد حل میشه .
اطلاعات تکمیلی در لینک زیر :

mmousavi22
05-03-2013, 21:34
چند تا ارور توی کامپیوترت هست :
1- ارور 00000001e : این ارور مربوط میشه به کم بودن فضای هاردت و علی الخصوص درایو ویندوزت
2- ارور 0000003b : مربوط به آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک و یا خرابی (یا ویروسی شدن) فایل های درایور کارت گرافیکت .
3- ارور 0000007f : که ارور معروف و محبوبی! هم هست و علل مختلفی داره مثل : تنظیمات نادرست بایوس، گرم شدن بیش از حد بعضی قطعات ، مشکل سخت افزاری سی پی یو و مهمتر از همه آپدیت نبودن یا خراب بودن درایور کارت گرافیک.
4- و ارور آخر 000000116 : که بـــــــــــاز هم مربوط به خرابی و یا آپدیت نبودن درایور کارت گرافیکت میشه...

بنابراین از 13 فایل دامپی که واسه آپلود گذاشتی 3 تاش مربوط به کم بودن فضای هارد و علی الخصوص درایو ویندوز میشن و 10 تای دیگه (با تقریب خوبی) مربوط به کارت گرافیکت میشه. پس میشه نتیجه گرفت چون هنگام اجرای بازی بیشتر این ارور واست پیش میاد درایورهای کارت گرافیکت مشکل دارن .
برای برطرف کردن این ارور :
1-با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده مثل Avast سیستمت رو اسکن عمیق ( depth scan) کن.
2- مهمترین کاری که باید انجام بدی : جدیدترین درایور کارت گرافیکت رو از لینک زیر دانلود و نصب کن و مطمئن شو که درست و بدون ایراد نصب شده باشه.

4- اطلاعات اضافی رو از رو هاردت بخصوص درایو ویندوز پاک کن (جوری که فضای خالی زیادی توی هارد داشته باشی)
5-
از سایت سافت گذر نرم افزار

Advanced System Optimizer 3.5.1000.14975 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن و بوسیله اون سیستمت رو بهینه سازی کن.(حتی الامکان با این نرم افزار درایورهاتو آپدیت نکن )

احتمال خیلی زیاد مشکلت با انجام درست این موارد حل میشه .
اطلاعات تکمیلی در لینک زیر :

پس دمای سی پی یو که میرسه بالای 80 چی؟
دو بار امتحان کردم . چند تا برنامه رو باز کردم هر دفعه که دمای سی پی یو به 75- 80 رسید اون صفحه اومد و ریستارت شد
مشکل دمای بالای سی پی یو از چی ممکنه باشه؟فن ها هم ظاهرا دارن کار میکنن

farhad.maxoy
06-03-2013, 00:43
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
من هم یه مدتیه با همین پیغام بلو اسکرین مواجه میشم تا الان تو این 3 4 روز 7 8 بار اینطور شده که وقتی سیستممو روشن میکنمو صفحه دسکتاب بالا میاد یا مثلا وارد my computer میشم یهو صفحه آبی میشه و سیستم خاموش میشه بعد از ریست شدن قبل از اجرای دوباره ویندوز پشت سر هم سیستم هی خاموش روشن میشه و تمومی نداره این تکرار ، تا اینکه cd ویندوز می زارم یه بار repair میزنم دوباره سیستم اجرا میشه .

خیلی ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه تا مشکلم حل شه .

General reports :

Mini dump files :

مشخصات سیستم : Labtab Dell 5010
CPU :
Intel CFI i5 450M Core i5 2.4 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
Ram : 4G
Hard : 500G
VGA : ATI Radeon HD 5470 DDR3

Babak_King
06-03-2013, 14:47
سلام
سیستمم موقع نصب فلاش پلیر جدید برای firefox صفحه آبی میشه و بعضی اوقات هم موقع فیلم دیدن با Kmplayer

ارور های داخل minidump هم شماره هاش هست :
022613-20170-01.dmp
022813-21606-01
030613-22386-01

فایل minidump که آپلود کردم :

مشخصات سیستمم هم :

4 گیگ رم
cpu intel dual core e2180
گرافیک 8600 gt

دوستان کمک کنید خاهشا:n03:

Babak_King
06-03-2013, 21:44
کسی نیست جواب بده

mosayeb.heydari
07-03-2013, 13:10
پس دمای سی پی یو که میرسه بالای 80 چی؟
دو بار امتحان کردم . چند تا برنامه رو باز کردم هر دفعه که دمای سی پی یو به 75- 80 رسید اون صفحه اومد و ریستارت شد
مشکل دمای بالای سی پی یو از چی ممکنه باشه؟فن ها هم ظاهرا دارن کار میکنن

مشکل نرم افزاری هست : ممکنه مشکل از یه ویروس باشه ، سی پی یو به هیچ وجه ارور صفحه آبی رو موجب نمیشه. سی پی یو اگه خراب باشه و یا مشکل سخت افزاری داشته باشه اصلاً ویندوز بالا نمیاد (یا صفر و یا یک)

mosayeb.heydari
07-03-2013, 13:39
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
من هم یه مدتیه با همین پیغام بلو اسکرین مواجه میشم تا الان تو این 3 4 روز 7 8 بار اینطور شده که وقتی سیستممو روشن میکنمو صفحه دسکتاب بالا میاد یا مثلا وارد my computer میشم یهو صفحه آبی میشه و سیستم خاموش میشه بعد از ریست شدن قبل از اجرای دوباره ویندوز پشت سر هم سیستم هی خاموش روشن میشه و تمومی نداره این تکرار ، تا اینکه cd ویندوز می زارم یه بار repair میزنم دوباره سیستم اجرا میشه .

خیلی ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه تا مشکلم حل شه .

General reports :

Mini dump files :

CPU :
Intel CFI i5 450M Core i5 2.4 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz

کد ارورت به همراه علت مشکل: 0x000000d1
A device driver has a bug and attempted to access invalid memory, the pagefile has been corrupted or there is a memory problem.

و راه حل برطرف کردن این مشکل:
1-با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت سیستمتو اسکن کن.
2- درایورهاتو(گرافیک،مادربود و چیپ ست) آپدیت کن. ( خیلی مهمه اینکارو درست انجام بدی)
3- با نرم افزار Advance system optimizer (که از سایت سافت گذر دانلود میکنی) سیستمتو بهینه سازی کن.
4- اگه با موارد بالا مشکل حل نشد رمتو عوض کن .

با انجام درست موارد بالا مشکل 100 درصد حل خواهد شد.

mosayeb.heydari
07-03-2013, 13:52
سلام
سیستمم موقع نصب فلاش پلیر جدید برای firefox صفحه آبی میشه و بعضی اوقات هم موقع فیلم دیدن با Kmplayer

022613-20170-01.dmp
022813-21606-01
030613-22386-01

مشخصات سیستمم هم :

4 گیگ رم
گرافیک 8600 gt

فایلی که آپلود کردی ویروس داره . آنتی ویروسم نمی زاره دانلودش کنم.سیستمتو با آواست یا کسپر اسکن کن. این دو تا میشناسندش. ( فایلتو دانلود نمی کنم! شماره ارورتو بگو)

un4given.1991
08-03-2013, 00:04
خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ کامل :n16:

کارت گرافیک و بایوس را آپدیت کردم . چیپ ست رو هم اسکن کردم سالم بود .

الحمدلله امروز قاط نزد .باید ببینم تو بازی چطور رفتار می کنه .
بازهم مچکرم :n12:

سلام دوست عزیز

سیستمم تا 2 روز مشکلی نداشت ولی دیشب سیستم وسط فیلم ( تو KM-Player ) و یک بارم امروز وسط بازی صفحه آبی داد . ممنون میشم برسی کنید .

GHELGHELAC
08-03-2013, 02:50
درود
مشکل من هنگ ناگهانی بدونه نمایش صفحه آبی این هم لینک فایل dump:
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر

mosayeb.heydari
08-03-2013, 09:44
درود
مشکل من هنگ ناگهانی بدونه نمایش صفحه آبی این هم لینک فایل dump:
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر

ارور 000000124 مربوط به مشکلات سخت افزاری و علی الخصوص داغ شدن قطعات و سی پی یو می باشد:
1- حتماً فن های کامپیوترت رو و فن سی پی یو رو چک کن.
2- کابل ها و سیم های رم و گرافیکتو چک کن و اگه میتونی اونا رو واسه تست عوض کن.
3- توصیه می کنم اگه موارد بالا رو انجام دادی و نتیجه نگرفتی حتماً پیش یه تعمیرکار ببر کامپیوتر رو .

mosayeb.heydari
08-03-2013, 09:54
سلام دوست عزیز

سیستمم تا 2 روز مشکلی نداشت ولی دیشب سیستم وسط فیلم ( تو KM-Player ) و یک بارم امروز وسط بازی صفحه آبی داد . ممنون میشم برسی کنید .

این یه ارور جدیده که مربوط میشه به نصب نشدن و یا خرابی و یا conflict نرم افزاری درایورها . اگه مطمئنی که درایورها رو درست نصب کردی آپشن های بایوس رو غیر فعال کن . (اور کلاکینگ و....) و اگه این کارو کردی و نتیچه نگرفتی رم رو کلاً عوض کن و یه رم با یه باس کمتر و( یا بیشتر) رو امتحان کن . این ارور میتونه از conflict سخت افزاری و یا ناهمزمانی در عملکرد سخت افزارها هم باشه.

un4given.1991
08-03-2013, 11:20
این یه ارور جدیده که مربوط میشه به نصب نشدن و یا خرابی و یا conflict نرم افزاری درایورها . اگه مطمئنی که درایورها رو درست نصب کردی آپشن های بایوس رو غیر فعال کن . (اور کلاکینگ و....) و اگه این کارو کردی و نتیچه نگرفتی رم رو کلاً عوض کن و یه رم با یه باس کمتر و( یا بیشتر) رو امتحان کن . این ارور میتونه از conflict سخت افزاری و یا ناهمزمانی در عملکرد سخت افزارها هم باشه.

لطف می کنید این قسمت رو توضیح بدین :n13:

mosayeb.heydari
08-03-2013, 12:56
لطف می کنید این قسمت رو توضیح بدین :n13:

من از تنظیمات قسمت Advanced CMOS Features صحبت می کنم . موقع بوت شدن با زدن کلید delete و یا F12 و یا ... میتونی به این تنظیمات دسترسی داشته باشی.
از لینک زیر یه سری اطلاعات در این مورد دستگیرت میشه ولی اگه شک داری یا اطلاعات ناکافی در مورد این تنظیمات داری میتونی دنبال یه گزینه ایی بنام Optimized Default و یا Loaf Fail-Safe و یا Top Performance توی این تنظیمات باشی. با اعمال این تنظیمات اولیه و پیش فرض میتونی از بابت درست بودن تنظیمات بایوس مطمئن باشی.
و یا از کسی که وارده کمک بخوای چون این تنظیمات حساسه و ممکنه موجب مشکلات سخت افزاری در سیستم بشه. اینم لینک راهنمایی در مورد این تنظیمات :

farhad.maxoy
08-03-2013, 14:25
A device driver has a bug and attempted to access invalid memory, the pagefile has been corrupted or there is a memory problem.

2- درایورهاتو(گرافیک،مادربود و چیپ ست) آپدیت کن. ( خیلی مهمه اینکارو درست انجام بدی)
3- با نرم افزار Advance system optimizer (که از سایت سافت گذر دانلود میکنی) سیستمتو بهینه سازی کن.

با انجام درست موارد بالا مشکل 100 درصد حل خواهد شد.

خیلی لطف کردین . کارهایی که گفتینو انجام دادم ، تا الان که دیگه هیچ مشکلی نداشتم . خیلی ممنون

Dew Drop
09-03-2013, 08:06
سلام

022613-20170-01.dmp
022813-21606-01
030613-22386-01

مشخصات سیستمم هم :

4 گیگ رم
گرافیک 8600 gt

سلام
یکی از مشکلات شما مربوط به فایل eamonm.sys هست,یعنی فایلی که مربوط میشه به آنتی ویروس NOD32
ورژن آنتی ویروس‎تون رو عوض کنید و یا از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید,به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

amir.orc
09-03-2013, 09:16
سلام

022613-20170-01.dmp
022813-21606-01
030613-22386-01

مشخصات سیستمم هم :

4 گیگ رم
گرافیک 8600 gt

ویروس کشت رو با revo کاملا پاک می کنی و ریجیستری رو تعمیر و بعد ببین مشکل حل میشه یا نه اگه آره یه avg یا avast رایگان نصب کن.اگه نه بگو تا راهنماییت کنم.

un4given.1991
09-03-2013, 12:55
من از تنظیمات قسمت Advanced CMOS Features صحبت می کنم . موقع بوت شدن با زدن کلید delete و یا F12 و یا ... میتونی به این تنظیمات دسترسی داشته باشی.
از لینک زیر یه سری اطلاعات در این مورد دستگیرت میشه ولی اگه شک داری یا اطلاعات ناکافی در مورد این تنظیمات داری میتونی دنبال یه گزینه ایی بنام Optimized Default و یا Loaf Fail-Safe و یا Top Performance توی این تنظیمات باشی. با اعمال این تنظیمات اولیه و پیش فرض میتونی از بابت درست بودن تنظیمات بایوس مطمئن باشی.
و یا از کسی که وارده کمک بخوای چون این تنظیمات حساسه و ممکنه موجب مشکلات سخت افزاری در سیستم بشه. اینم لینک راهنمایی در مورد این تنظیمات :

ممنون از شما :n16:

مشکلم حل شد , رمو عوض کردم سیستم درست شد ! مگه رم خرابی داره ؟ درست میشه؟

mosayeb.heydari
09-03-2013, 13:41
ممنون از شما :n16:

مشکلم حل شد , رمو عوض کردم سیستم درست شد ! مگه رم خرابی داره ؟ درست میشه؟

بله رم هم خراب میشه ، اتفاقاً بسیاری از ارورهای صفحه آبی ناشی از خرابی رم هست. اگه بعضی از واحدهای رم بسوزه ویندوز همچنان کار میده ولی ارور صفحه آبی نمایان میشه ولی اگه همه واحدهای رم بطور کامل بسوزه مادربورد سوت ممتد می زنه . البته ممکنه رم خراب نباشه ولی ناسازگاری رم با قطعات دیگر هم میتونه مشکل ساز بشه و صفحه آبی ظاهر بشه. یه نرم افزاری هم به اسم memtest هست که میتونه رم رو عیب یابی کنه . باید بریزیش روی سی دی و یا فلش و بعد از بوت شدن مجدد میتونی باهاش رم هاتو چک کنی . (البته کار کردن باهاش یکم تخصصیه و سخته! اگه کسی تو این فروم باهاش کارکرده به ما هم یاد بده ! ) . اینم لینک دانلودش :

dany_3p4u
12-03-2013, 15:09
سلام
بعد از هایبرنت وقتی سیستم می‌خواد بالا بیاد با صفحه آبی روبرو می‌شوم و بعد از ری استارت این اررور توی صفحه نمایش داده می‌شه:

mosayeb.heydari
12-03-2013, 17:20
سلام
بعد از هایبرنت وقتی سیستم می‌خواد بالا بیاد با صفحه آبی روبرو می‌شوم و بعد از ری استارت این اررور توی صفحه نمایش داده می‌شه:

فایل دامپ رو که آپلود نکردی! عکست هم که باز نمیشه ولی در هر حال:

اگه درست نشد فایل دامپ رو آپ کن بهتر میشه تصمیم گرفت. ولی به احتمال خیلی زیاد مشکل با موارد بالا حل میشه.

dany_3p4u
12-03-2013, 21:09
فایل دامپ رو که آپلود نکردی! عکست هم که باز نمیشه ولی در هر حال:

اگه درست نشد فایل دامپ رو آپ کن بهتر میشه تصمیم گرفت. ولی به احتمال خیلی زیاد مشکل با موارد بالا حل میشه.

ببخشید فایل دامپ چی هست؟
عکس را گذاشتم که! شاید برای شما نشون نمی ده، یه جای دیگه آپ کردم اما
آنتی ویروس سره یه داستانی ردیفه و قوی و آپدیت شده هست
آپدیت درایور یا عوض کردن رم دردسرش برام بیشتره و با عوض کردن ویندوز از اونجا که از ایمیجش استفاده می کنم برام راحت تره

mosayeb.heydari
13-03-2013, 13:10
ببخشید فایل دامپ چی هست؟
عکس را گذاشتم که! شاید برای شما نشون نمی ده، یه جای دیگه آپ کردم اما
آنتی ویروس سره یه داستانی ردیفه و قوی و آپدیت شده هست
آپدیت درایور یا عوض کردن رم دردسرش برام بیشتره و با عوض کردن ویندوز از اونجا که از ایمیجش استفاده می کنم برام راحت تره

حالا عکست درست شد، برای کسب اطلاع از اینکه فایل دامپ چیه و آپلود کردن فایل دامپ یه نگاه به صفحه شماره 1 بنداز .
دوست عزیز ارور صفحه آبی در موارد کمی با عوض کردن ویندوز برطرف میشه بنابراین درایورهاتو آپدیت کنی ( وا گه درست نشد رمت رو عوض کنی) بنظر من بهتره تا این که ویندوز رو عوض کنی. چون با عوض کردن ویندوز ممکنه چند روز ویندوز خوب کار بده ولی بعدش دوباره ارور واست ظاهر میشه .
از ما گفتن بود دیگه حالا هر جور خودت میدونی . صلاح کار خویش خسروان دانند!

pmyasaie
16-03-2013, 11:47
سلام دو سه روزه سیستم بلو اسکرین میده. ویندوزم 8 و 32 بیتی هستش.
قبل از اون هم فقط 2 3 تا گیم نصب کردم. ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن چون کرک اینا ندارن!
سخت افزار جدیدی هم اضافه نکردم
هروقت هم که ریستارت میکنه دیگه بالا نمیاد ویندوز از قسمت بایوس سیستم گیر میکنه
تقریبا 10 دقیقه بعد یواش یواش ویندوز باز میشه

مشخصات سیستم:
CPU: AMD Athlon II X4 640 3.00 GHz
Ram: 4GB DDR3
VGA: ATI Radeon HD 5670
فایل Minidump: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل GeneralReport: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosayeb.heydari
16-03-2013, 18:15
سلام دو سه روزه سیستم بلو اسکرین میده. ویندوزم 8 و 32 بیتی هستش.
قبل از اون هم فقط 2 3 تا گیم نصب کردم. ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن چون کرک اینا ندارن!
سخت افزار جدیدی هم اضافه نکردم
هروقت هم که ریستارت میکنه دیگه بالا نمیاد ویندوز از قسمت بایوس سیستم گیر میکنه
تقریبا 10 دقیقه بعد یواش یواش ویندوز باز میشه

مشخصات سیستم:
CPU: AMD Athlon II X4 640 3.00 GHz
Ram: 4GB DDR3
VGA: ATI Radeon HD 5670
فایل Minidump: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل GeneralReport: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارور 00000133 : مشکل 100 % مربوط به درایور کارت گرافیکته و دقیقاً مربوط به نصب همون دو تا بازی میشه ! پس :

1- ویندوزتو آپدیت کن .
2- جدیدترین درایور کارت گرافیکتو از سایت رسمی AMD دانلود کن . ( از این لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ( حجم درایورت تقریبا 187 مگ هست ! ، دوست داری اون Catalyst Software Suite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم دانلود کن )
احتمال 99% اگه درایور جدیده رو که مخصوص ویندوز 8 ، 32 بیتی هست درست نصب کنی مشکل حل میشه.

farhad.maxoy
17-03-2013, 00:33
با عرض سلام و خسته نباشید .
من هنوز مشکل بلو اسکرینم حل نشد ، فهمیم مشکل کار از کجاست ولی نمیدونم چه جوری رفعش کنم .
هر وقت سیم LAN مودمو به لب تاب وصل می کنم یکی دو ثانیه بعد صفحه بلو اسکرین ظاهر میشه. قبلا این مشکلو نداشتم ، کار خاصی یا نرم افزار جدیدیم نصب نکردم که احتمال بدم باعث این مشکل شده باشه .
نمیدونم چیکار باید کنم تا درست شه . ممنون میشم راهنماییم کنین .

این فایل هارو قبلا هم گذاشته بودم :

General reports :

Mini dump files :

CPU :Intel CFI i5 450M Core i5 2.4 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz

Davood_titan
17-03-2013, 16:16
ممنون میشم ی کمکی بهم بکننید ببینید این ارور از چیه

mosayeb.heydari
17-03-2013, 22:18
با عرض سلام و خسته نباشید .
من هنوز مشکل بلو اسکرینم حل نشد ، فهمیم مشکل کار از کجاست ولی نمیدونم چه جوری رفعش کنم .
هر وقت سیم LAN مودمو به لب تاب وصل می کنم یکی دو ثانیه بعد صفحه بلو اسکرین ظاهر میشه. قبلا این مشکلو نداشتم ، کار خاصی یا نرم افزار جدیدیم نصب نکردم که احتمال بدم باعث این مشکل شده باشه .
نمیدونم چیکار باید کنم تا درست شه . ممنون میشم راهنماییم کنین .

این فایل هارو قبلا هم گذاشته بودم :

General reports :

Mini dump files :

CPU :Intel CFI i5 450M Core i5 2.4 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz

همون ارور قبلی که مربوط میشه به نصب نادرست یا آپدیت نبودن یکی از درایورهای ویندوز .
حالا :
توی safe mode هم این مشکل رو داری؟ توی safe mode with network چی؟
قبل از جواب دادن به سئوالم ،
جدیدترین درایور کارت شبکه کامپیوترتو از سایت رسمیش دانلود و نصب کن . (برای دونستن مدل کارت شبکه از Device manager روی Network adapter کلیک کن )
و اگه مشکل حل نشد باز پست بزار .
در خدمتیم...

mosayeb.heydari
17-03-2013, 22:25

نتونستم فایلتو دانلود کنم . فکر کنم مشکل داره فایلت!

Davood_titan
18-03-2013, 00:26
لینک مشکلی نداره :n03:

Dew Drop
18-03-2013, 11:37

مشکل شما مربوط به DirectX میشه,
نسخه جدید DirectX رو نصب و درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید مشکلتون حل میشه.

farhad.maxoy
20-03-2013, 01:56
همون ارور قبلی که مربوط میشه به نصب نادرست یا آپدیت نبودن یکی از درایورهای ویندوز .
حالا :
توی safe mode هم این مشکل رو داری؟ توی safe mode with network چی؟
قبل از جواب دادن به سئوالم ،
جدیدترین درایور کارت شبکه کامپیوترتو از سایت رسمیش دانلود و نصب کن . (برای دونستن مدل کارت شبکه از Device manager روی Network adapter کلیک کن )
و اگه مشکل حل نشد باز پست بزار .
در خدمتیم...

تو حالت عادی ویندوز هم گاهی اوقات با وصل سیم مودم مشکلی پیش نمیاد ولی تو نصف موارد این بلو اسکرین ظاهر میشه. تو safe mode چند بار تست کردم مشکلی نداشت.
درایور کارت شبکه رو هم به آخرین ورژن آپدیت کردم ولی بازم حل نشد .

این report آخرین باریه که بلو اسکرین ظاهر شده . شاید با قبلیا فرق داشته باشه .

جناب حیدری بابت توجهتون واقعا ازتون ممنونم.

mosayeb.heydari
20-03-2013, 09:06
تو حالت عادی ویندوز هم گاهی اوقات با وصل سیم مودم مشکلی پیش نمیاد ولی تو نصف موارد این بلو اسکرین ظاهر میشه. تو safe mode چند بار تست کردم مشکلی نداشت.
درایور کارت شبکه رو هم به آخرین ورژن آپدیت کردم ولی بازم حل نشد .

این report آخرین باریه که بلو اسکرین ظاهر شده . شاید با قبلیا فرق داشته باشه .

جناب حیدری بابت توجهتون واقعا ازتون ممنونم.

خواهش می کنم.
توی فایل دامپت یکی از ارورها مربوط به فایل Nod32 میشه ( EpfwLWF.sys ) و تعدادی ارورهای دیگه مربوط به فایل درایور کارت شبکه میشه و بقیه ارورها مربوط به هسته ویندوز و رجیستری میشه .
میشه یه احتمال دیگه هم داد و اون اینه که سیستمت به یه کرم آلوده شده :
چون که کرم ها معمولاً توی شبکه فعالیت می کنند و چون شما موقع وصل کردن کابل LAN بیشتر با این ارور مواجه میشین و همچنین فایل مربوط به آنتی ویروس این ارور رو داده بعنوان آخرین راهکاری که به ذهنم میرسه پیشنهاد می کنم آنتی ویروس Nod32 رو از روی سیستم پاک کنی و یه آنتی ویروس دیگه مثل avast رو با آپدیت نصب کنی و سیستمتو موقع اتصال کابل شبکه و در هنگام بوت شدن یه اسکن عمیق بزنی .
امیدوارم دیگه این آخرین راهکاری که به ذهنم میرسه جواب بده .
( وگرنه دیگه باید ویندوز رو از اول نصب کنی و تمام هاردتو فرمت کنی!)

behnambazi
20-03-2013, 15:39
دوستان کسی میدونه این ارور برای چی هست

farhad.maxoy
20-03-2013, 19:59
خواهش می کنم.
توی فایل دامپت یکی از ارورها مربوط به فایل Nod32 میشه ( EpfwLWF.sys ) و تعدادی ارورهای دیگه مربوط به فایل درایور کارت شبکه میشه و بقیه ارورها مربوط به هسته ویندوز و رجیستری میشه .
میشه یه احتمال دیگه هم داد و اون اینه که سیستمت به یه کرم آلوده شده :
چون که کرم ها معمولاً توی شبکه فعالیت می کنند و چون شما موقع وصل کردن کابل LAN بیشتر با این ارور مواجه میشین و همچنین فایل مربوط به آنتی ویروس این ارور رو داده بعنوان آخرین راهکاری که به ذهنم میرسه پیشنهاد می کنم آنتی ویروس Nod32 رو از روی سیستم پاک کنی و یه آنتی ویروس دیگه مثل avast رو با آپدیت نصب کنی و سیستمتو موقع اتصال کابل شبکه و در هنگام بوت شدن یه اسکن عمیق بزنی .
امیدوارم دیگه این آخرین راهکاری که به ذهنم میرسه جواب بده .
( وگرنه دیگه باید ویندوز رو از اول نصب کنی و تمام هاردتو فرمت کنی!)

خیلی ممنون از راهنماییتون . این روندی که فرمودین رو هم جلو میرم امیدوارم درست شه. این هم بگم شاید مهم باشه هر وقت سیستم از حالت کاملا خاموش اجرا میشه این مشکلو ندارم ولی تو 90 درصد مواردی که سیستم از حالت sleep یا hibernate اجرا می کنم این صفحه ظاهر میشه . بازم ممنون از کمکتون

Captain MacMillan
21-03-2013, 17:47
خب آقایون دانشمند، لطفا یکی بگه صفحه آبی های ثابت که آخرش میاره Beginning Dump of physical memory مربوط به کدوم قطعه است؟

mosayeb.heydari
21-03-2013, 22:37
خب آقایون دانشمند، لطفا یکی بگه صفحه آبی های ثابت که آخرش میاره Beginning Dump of physical memory مربوط به کدوم قطعه است؟

:n26::n26: :n02:
این پیغام کلیه !واسه همه صفحه آبی ها میزنه.

our computer.IRQL_NOT_LESS_OR_EQUALIf this is the first time you've seen this Stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any Windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then select Safe Mode.
Technical Information:*** STOP: 0x0000000A
Beginning dump of physical memory
Physical memory dump complete.

Contact your system administrator or technical support group for further
assistance.

طبق اون چیزی که در صفحه شماره یک نوشته فایل دامپ رو آپلود کن تا بشه یه تزی داد! :n26:

mosayeb.heydari
21-03-2013, 23:02
دوستان کسی میدونه این ارور برای چی هست

یه دونه فایل دامپ توی فایل زیپ بود . اگه این ارور فقط یکی دوبار اتفاق افتاد بیخیالش شو .
در هر صورت ارورت خیلی کلی هست . من که چیزی سر در نیاوردم .شرمنده . ولی بعنوان راه حل های عمومی :
1-با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت سیستم رو اسکن کن.
1- ویندوز و درایورهاتو آپدیت کن.بخصوص درایورهای گرافیک ، بایوس و چیپ ست .
2- هاردتو چک کن که اروری نداشته باشه.
4- اگه میتونی کایل ها و سخت افزارهات رو هم یه بازرسی و تستی بکن.

توی پرسش و پاسخ مایکروسافت و بقیه سایت ها هم به طور کلی گفته شده : مشکل سخت افزاری و یا آپدیت نبودن درایورها . فایل های دامپت هم همه مربوط به هسته ویندوز میشن .
بازم سر بزن توی تاپیک شاید یکی از دوستان بتونه کمک کنه .

mmousavi22
23-03-2013, 02:31
سلام . این فایل های دامپ من هست که البته یکیش (که نمیدونم کدومه) به احتمال زیاد ربطی به صفحه آبی نداره.میشه بگین مشکل چیه؟

mosayeb.heydari
23-03-2013, 12:44
سلام . این فایل های دامپ من هست که البته یکیش (که نمیدونم کدومه) به احتمال زیاد ربطی به صفحه آبی نداره.میشه بگین مشکل چیه؟

1- سیستم رو با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت اسکن کن.
2- ارور 1000007e مربوط به آپدیت نیودن یکی از درایورها میشه که توی فایل دامپ درایور کارت صدات ارور داره یعنی فایل (Rtkvhd64.sys (Realtek(r) High Definition Audio Function Driver پس درایور کارت صدا رو uninsatall کن و درایور جدید رو از سایت رسمی realtech بگیر . از این لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Definition Audio Codecs
3- اون یکی فایل دامپ هم که ارور 0000009f هست که فایل ntoskrnl.exe ارور زده که این فایل مربوط به هسته ویندوز میشه. پس ویندوز رو هم آپدیت کن و با یه نرم افزار بهینه ساز مثه advanced system optimizer سیستمت رو بهینه سازی کن . از سایت سافت گذر دانلودش کن .

E.N.A.Y.A.T
23-03-2013, 21:09
سلام دوستان.ویندوز 7 و 32 بیتی. اصن وقت خاصی نداره و میبینی وسط بازی یا وسط دانلود یه دفعی میاد و ریست میشه. اینم مشخصات:
cpu:INTEL I3 CORE
VGA:GEFORCE 550GTX
RAM:4g

minidump:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]GeneralReport.zip -272 KB)Minidump.rar - 71 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

generelReport:
GeneralReport.zip - 272 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosayeb.heydari
24-03-2013, 08:48
سلام دوستان.ویندوز 7 و 32 بیتی. اصن وقت خاصی نداره و میبینی وسط بازی یا وسط دانلود یه دفعی میاد و ریست میشه. اینم مشخصات:
cpu:INTEL I3 CORE
VGA:GEFORCE 550GTX
RAM:4g

minidump:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]GeneralReport.zip -272 KB)Minidump.rar - 71 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

generelReport:
GeneralReport.zip - 272 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1-آنتی ویروست رو عوض کن و با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت مثل avast سیستم رو چک کن .
2- توی قسمت سرچ استارت ویندوز تایپ کن chkdsk.exe و روی این برنامه کلیک کن تا پردازشش تموم بشه . بعدش هم با نرم افزار Advanced system optimizer که از سایت سافت گذر دانلود میکنی سیستم رو بهینه سازی کن .
3- رو همه درایوهایی که فرمت NTFS دارن کارهای زیر رو انجام بده :

روی درایو راست کلیک کن و از Properties سربرگ Tools رو انتخاب کن، سپس روی دکمه Check Now کلیک و از پنجره باز شده گزینه Automatically fix file system errors رو تیک بزن.(طبق شکل های زیر)

سپس روی Start کلیک کن تا ویندوز شروع به رفع عیب درایو کنه.

4- همه درایورهاتو(گرافیک،مادربور ،صدا، چیپ ست ) از سایت رسمیشون مخصوص ویندوز سون 32 بیت دانلود و نصب کن . تونستی ویندوز رو هم آپدیت کن .

E.N.A.Y.A.T
24-03-2013, 18:00
سلام دوستان. این صفحه آبیه هر وقت که میاد میبینم پیغامش عوض شده منظورم همون نوع مشکلش هست. دفعه قبل یه چیزی بود ولی وقتی که ویندوز عوض کردم یه پیغام دیگه داد:n03: باز اطلاعات جدید بهتون بدم؟!(چون ویندوز رو عوض کردم)

به اورکلاک کردن و دمای کارت گرافیک بستگی نداره؟ چون از وقتی که کارت گرافیک رو اور کردم، این صفحه آبیه زیاد میاد.

mosayeb.heydari
24-03-2013, 20:10
سلام دوستان. این صفحه آبیه هر وقت که میاد میبینم پیغامش عوض شده منظورم همون نوع مشکلش هست. دفعه قبل یه چیزی بود ولی وقتی که ویندوز عوض کردم یه پیغام دیگه داد:n03: باز اطلاعات جدید بهتون بدم؟!(چون ویندوز رو عوض کردم)

به اورکلاک کردن و دمای کارت گرافیک بستگی نداره؟ چون از وقتی که کارت گرافیک رو اور کردم، این صفحه آبیه زیاد میاد.

فایل دامپ جدید رو آپلود کن .
چرا یکی از دلایل صفحه آبی اور کلاکه . غیر فعالش کن .

masoud8
24-03-2013, 21:10
اینکه میگین اورکلاک رو غیر فعال کن یعنی با همون نرم افزاری که اور کردم، غیرفعال کنم دیگه. درسته؟ بس غیرفعاله

mosayeb.heydari
25-03-2013, 11:07
اینکه میگین اورکلاک رو غیر فعال کن یعنی با همون نرم افزاری که اور کردم، غیرفعال کنم دیگه. درسته؟ بس غیرفعاله

بله با همون نرم افزاری که اورکلاک کردین(
Riva Tuner ،
MSI AfterBurner،
EVGA Perecision )
فركانس پردازنده‌گرافيكي (GPU Core Speed) و فركانس حافظه گرافیکی(video memory speed )رو به حالت پیش فرض برگردونین .

MIRZASHAHAB
26-03-2013, 16:17
سلام من چند وقته که وقتی یه بازی با کیفیت رو اجرا میکنم یا چند تا برنامه با هم اجرا میشن یا وقتی که کامپیوترم هنگ میکنه همین صفحه ابی میاد و ی عالمه چیز انگلیسی توش نوشته
دانلود فایل GeneralReport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RAM:2 GB
گرافیک: 1GB

mosayeb.heydari
26-03-2013, 18:01
سلام من چند وقته که وقتی یه بازی با کیفیت رو اجرا میکنم یا چند تا برنامه با هم اجرا میشن یا وقتی که کامپیوترم هنگ میکنه همین صفحه ابی میاد و ی عالمه چیز انگلیسی توش نوشته
دانلود فایل GeneralReport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RAM:2 GB
گرافیک: 1GB

لطفا فایل های دامپ رو هم آپلود کن ...

MIRZASHAHAB
27-03-2013, 18:44
بفرمایید این هم فایل های دامپ
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosayeb.heydari
28-03-2013, 20:34
بفرمایید این هم فایل های دامپ
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارت گرافیکت nvida هست، درسته؟
درایور کارت گرافیکتو آپدیت کن احتمال زیاد درست میشه از لینک زیر(اگه این لینک باز نشد با فیلتر شکن بازش کن! ) :

NVIDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن نرم افزار Advanced system optimizer رو هم از سافت گذر دانلود کن و سیستمت رو بهینه سازی کن.

amir082
29-03-2013, 00:37
ویندوز 7 32 بیتی هستش . وسط کار صفحه آبی می آد و ریست میشه
CPU:p4 3ghz
VGA:7300 GS
فایل Minidump:

با تشکر

MIRZASHAHAB
29-03-2013, 02:32
کارت گرافیکت nvida هست، درسته؟
درایور کارت گرافیکتو آپدیت کن احتمال زیاد درست میشه از لینک زیر(اگه این لینک باز نشد با فیلتر شکن بازش کن! ) :

NVIDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن نرم افزار Advanced system optimizer رو هم از سافت گذر دانلود کن و سیستمت رو بهینه سازی کن.

خیلی خیلی خیلی ممنون:n18:
فقط یه مشکلی هستش:n13:
من این فایل گرافیک رو دانلود کردم بگو خوب
بعد برای نصب مرحله اول نصبش به خوبی انجام میشه بگو خوب:n02:
فقط تو مرحله بعدی میگه درایو گرافیک پیدا نمیشه:n04::n14:
توی این لینک به ترتیب مراحل نصب همین فایل رو تو کامپیوترم رو گذاشتم
دیگه ببخشید همش مزاحمم:n03::n27:

mosayeb.heydari
29-03-2013, 09:01
خیلی خیلی خیلی ممنون:n18:
فقط یه مشکلی هستش:n13:
من این فایل گرافیک رو دانلود کردم بگو خوب
بعد برای نصب مرحله اول نصبش به خوبی انجام میشه بگو خوب:n02:
فقط تو مرحله بعدی میگه درایو گرافیک پیدا نمیشه:n04::n14:
توی این لینک به ترتیب مراحل نصب همین فایل رو تو کامپیوترم رو گذاشتم
دیگه ببخشید همش مزاحمم:n03::n27:

خواهش می کنم.
(عکسا رو دانلود کردم )
این درایور که دانلود کردی اشتباه دانلود کردی ،احتمالاً مدل کارت گرافیکتو اشتباه انتخاب کردی. مدل کارت گرافیکت دقیقاً چیه؟

jafarian
29-03-2013, 15:40
ویندوز 7 32 بیتی هستش . وسط کار صفحه آبی می آد و ریست میشه
CPU:p4 3ghz
VGA:7300 GS
فایل Minidump:

با تشکر

مشکل فایل دامپ شما مربوط به فایل ALCXWDM.SYS میشه که این فایل مربوط به چیپست Realtek AC'97 یا همون صدای سیستم شما میشه شما اینکاری که میگم انجام بدین ابتدا برنامه Driver Genius از پایین دانلود کنید بعدشم این برنامه رو ابتدا نصب کنید دیتابیس برنامه رو آپدیت کنید بعد کرک در محل نصب برنامه کپی کنید برنامه رو اجرا کنید ورژن جدید صدای مربوط به سیستم خودتون با این برنامه دانلود کنید

درمرحله بعد برنامه Driver Fusion از پایین دانلود کنید این برنامه رو نصب کنید بعد سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode وارد ویندوز بشین این برنامه رو اجرا کنید ابتدا طبق شکل پایین عمل کنید گزینه قرمز رنگ که من انتخاب کردم انتخاب کنید بعدشم گزینه Analyze انتخاب کنید

در صفحه بعدم تمامی چکمارکها باید زده شده باشه بعد گزینه delete انتخاب کنید تا فایلهای صدای شماکه مقیم در رجیستری ویندوز هست پاک شود

بعد منوی run اجرا داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه روی گزینه sound video and game controllers دبل کلیک کنید در منوی که با کلیک کردن روی این فایل باز میشه روی گزینه Realtek کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعد که پاک شد پیغام ریستارت داد سیستم ریست کنید بصورت عادی وارد ویندوز بشین صدایی که با برنامه Driver Genius دانلود کردین نصب کنید:n01:

MIRZASHAHAB
29-03-2013, 15:43
خواهش می کنم.
(عکسا رو دانلود کردم )
این درایور که دانلود کردی اشتباه دانلود کردی ،احتمالاً مدل کارت گرافیکتو اشتباه انتخاب کردی. مدل کارت گرافیکت دقیقاً چیه؟

خیلی ممنون
تونستم از ی راه راحت تر آپدیت کنم:n20:
فقظ چند تا سوال دیگه هم داشتم که فک نکنم تو این انجمن جاش باشه
اگه با ایمیل بنده با من ارتباط برقرار کنید فکر کنم بهتره:n09:
mirzashahab@yahoo.com
بازم تشکر

FeelGood
30-03-2013, 14:11
سلام
سال نو مبارک
مشخصات سیستم:
core i7
RAM 4GB
VGA: sappire 7870
فایل minidump
ممنون از توجهتون

MIRZASHAHAB
30-03-2013, 15:57
آقا مسیب به دادم برس:n30::n28:
خدایی نکرده نمیگم شما راه حل اشتباه به من دادی ها.نه
ولی دیگه فکر کنم بدتر هم شده:n03:
تو را به خدا یه کاری بکن:n28:
من مطمینم شما میتونی:n06:

mosayeb.heydari
30-03-2013, 21:40
آقا مسیب به دادم برس:n30::n28:
خدایی نکرده نمیگم شما راه حل اشتباه به من دادی ها.نه
ولی دیگه فکر کنم بدتر هم شده:n03:
تو را به خدا یه کاری بکن:n28:
من مطمینم شما میتونی:n06:

عزیز شما این درایور گرافیک رو از سایت رسمیش دانلود کردی یا با نرم افزار، درایورت رو آپدیت کردی؟ مطمئنی این درایور رو درست دانلود و نصب کردی؟
اگه مطمئنی درست دانلود کردی و نصب کردی(حتما توی device manager چک کن درست نصب شده باشه ورژن درایورت رو با اونی که تو سایت رسمی نوشته چک کن که جدید باشه)
: سیستم رو با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت مثه آواست اسکن کن ، با همون نرم افزار advanced system optimizer سیستم رو بهینه کن و فایل های دامپ جدید رو آپلود کن.
در ضمن برای رفع کامل ارور صفحه آبی باید صبور باشی بعضی وقتا ممکنه 99 راه برای رفع مشکل جواب نده ولی راه حل صدم جواب بده . پس امیدوار و صبور باش .
تو هم میتونی... :n06:

mosayeb.heydari
30-03-2013, 21:59
سلام
سال نو مبارک
مشخصات سیستم:
core i7
RAM 4GB
فایل minidump
ممنون از توجهتون

علت بروز خطا ناسازگاری یا آپدیت نبودن درایور Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller هست .
این درایور رو آپدیت کن :
Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver - USB 3.0 Device Driver - Intel Corporation
از این لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ler+driver

اگه درست نشد از device manager این درایور رو disable کن ببین درست میشه یا نه ؟

یه علت دیگه هم داره این ارور و اون هم کم بودن میزان رم هست . اگه با راه های بالا درست نشد یه رم 2 یا 4 بصورت تست اضاف کن ببین ارور برطرف میشه یا نه .

jafarian
31-03-2013, 15:35
سلام
سال نو مبارک
مشخصات سیستم:
core i7
RAM 4GB
فایل minidump
ممنون از توجهتون

مشکل شما مربوطه به فایل iusb3xhc.sys میشه که این فایل مربوط به usb 3 سیستم شما میشه این روش پایین که میگم برای رفع مشکل خودتون برین ابتدا به سایت پایین که قراردادم برین بعدشم داخل همون جدول اول اون قسمتی که نوشته شده Version 2.1.39.0 Pour Windows Xp/Vista/7/8 32/64bits درایور مربوطه رو دانلود کنید که جدیدترین درایور مربوط به usb 3 هستش بعد سیستم ریستارت از طریق safe mode بالا بیاین بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه روی گزینه Universal Serial Bus controllers دبل کلیک کنید بعدشم طبق شکل پایین روی دو تا گزینه مورد نظر که مشخص کردم کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعد که پاک شد پیغام ریستارت داد سیستم ریستارت کنید از نوع وارد ویندوز بشین به کنترل پنل برین اگر درایور usb اونجا هم نصب بود از اون قسمت هم پاکش کنید بعد درایور جدید که دریافت کردین نصب کنید بعد تست کنید.

اگر که بازم به همون صورت بود گزینه مروبط به usb 3 خودتون از داخل ویندوز غیرفعال کنید با رفتن به مسیر پایین

بعد گزینه سبز رنگ که مشخص کردم انتخاب کنید تا disable یا همون غیر فعال بشه usb 3 شما بعد تست کنید:n01:

FeelGood
31-03-2013, 16:33
مشکل شما مربوطه به فایل iusb3xhc.sys میشه که این فایل مربوط به usb 3 سیستم شما میشه این روش پایین که میگم برای رفع مشکل خودتون برین ابتدا به سایت پایین که قراردادم برین بعدشم داخل همون جدول اول اون قسمتی که نوشته شده Version 2.1.39.0 Pour Windows Xp/Vista/7/8 32/64bits درایور مربوطه رو دانلود کنید که جدیدترین درایور مربوط به usb 3 هستش بعد سیستم ریستارت از طریق safe mode بالا بیاین بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه روی گزینه Universal Serial Bus controllers دبل کلیک کنید بعدشم طبق شکل پایین روی دو تا گزینه مورد نظر که مشخص کردم کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعد که پاک شد پیغام ریستارت داد سیستم ریستارت کنید از نوع وارد ویندوز بشین به کنترل پنل برین اگر درایور usb اونجا هم نصب بود از اون قسمت هم پاکش کنید بعد درایور جدید که دریافت کردین نصب کنید بعد تست کنید.

:n01:
اول تشکر از لطفت
اما من گیج شدم اون دوستمون لینک از intel گذاشته شما از nec کدومش برای سیستم من جواب میده ؟؟؟
مین من asus هست p8z77 vpro
در ضمن عکس هم باز نمیشه نتونستم ببینمش:n03:
راستی خواهشا یه توضیح هم در مورد سایتی که معرفی کردین بدین
چک کردم دیدم توی این سایت چیپست ورژن جدیدتر گذاشته تا سایت خود ایسوس!!!

MIRZASHAHAB
31-03-2013, 16:40
شرمنده که همش با کارهای بنده به زحمت می افتید.بازم تشکر:n01:
البته نمی خوام تبلیغات سایت کنم ولی بنده آپدیت درایو گرافیک را از این جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یاد گرفتم
حالا این دو تا کاری که فرمودید را انجام می دهم بعد خبرش رو بهتون می دم
فقط بنده ESET smart security 5.0.93.0 دارم.با این آنتی ویروس اشکالی نداره؟

mosayeb.heydari
31-03-2013, 18:21
اول تشکر از لطفت
اما من گیج شدم اون دوستمون لینک از intel گذاشته شما از nec کدومش برای سیستم من جواب میده ؟؟؟

فایل
iusb3xhc.sys مخفف عبارت : Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller هست.
......................
اینتل (INTEL)

mosayeb.heydari
31-03-2013, 18:34
شرمنده که همش با کارهای بنده به زحمت می افتید.بازم تشکر:n01:
البته نمی خوام تبلیغات سایت کنم ولی بنده آپدیت درایو گرافیک را از این جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یاد گرفتم
حالا این دو تا کاری که فرمودید را انجام می دهم بعد خبرش رو بهتون می دم
فقط بنده ESET smart security 5.0.93.0 دارم.با این آنتی ویروس اشکالی نداره؟

(خواهش میکنم . زحمت نیست .)
متأسفانه شما درایور کارت گرافیک رو اشتباه دانلود کردی . آپدیت درایور خود ویندوز هم خیلی وقتها جواب نمیده! پس از سایت رسمی خود NVIDIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درایور رو آپدیت کن . اگه مدل کارت گرافیک رو نمیدونی از روی چعبه کارت گرافیک اونو پیدا کن! اگه هم جعبه رو نداری میتونی کیس رو باز کنی و مدل کارت گرافیک رو ببینی . (بیا اینجا مدلش رو پست کن ببینم درست دانلود میکنی یا نه؟! ) بهترین راه دانلود درایور کارت گرافیک دانلود از سایت رسمی هست ، پس از این لینک دانلودش کن: Nvidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا اول تکلیف درایور رو مشخص کن بعد اگه درست نشد NOD32 رو پاک کن و یه چی دیگه مثه آواست یا کسپر نصب کن البته با آپدیت .

MIRZASHAHAB
01-04-2013, 02:50
آخه مشکلی که هست اینه که این مشخصاتی که این سایت از گرافیک می خواد روی جعبه ننوشته:n03:
شایدم من نمیتونم پیداش کنم;منظورم گزینه های Product Series و Product هست
بد نیست این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم ببینید

mosayeb.heydari
01-04-2013, 13:26
آخه مشکلی که هست اینه که این مشخصاتی که این سایت از گرافیک می خواد روی جعبه ننوشته:n03:
بد نیست این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم ببینید

بیـــــــــــــــســـــــ ــــت و چهـــــــــــــــــــار تا از درایورات آپدیت نیستن ! بیل گیتس بیچاره این عکسو ببینه سکته میزنه ! چطوری شما با این درایورای قدیمی بازی اجرا میکنی؟!!
شما یه لطفی بکن یه عکس از جعبه کارت گرافیک و یه عکس واضح از کارت گرافیک داخل کیس بگیر و آپلود کن . لطفا با فرمت png آپلود نکن. با فرمت jpg آپلود کن . ممنون میشم.

jafarian
01-04-2013, 15:44

مشکل دامپ شمامربوط به دو تا موضوع میشه یک مربوط به فایل FDCDNT.SYS میشه که که دو تا سایت اشاره داشتن که این مربوط به برنامه hide files and folders میشه که به احتمال زیاد شما این برنامه رو روی سیستم نصب دارین که این برنامه رو گفته شده پاک کنید برای پاک کردنشم از برنامه Your Uninstaller استفاده کنید

واما مشکل دیگه شمامربوط به دایرکست و گرافیک سیستم که همون انویدیا باشه میشه که ابتدا دایرکست روی سیستم خودتون باید آپدیت کنید که برای آپدیتشم از پایین میتونید دانلود نصب کنید

و برای آپدیت گرافیک هم باید ابتدا برنامه driver fusion از پایین دانلود کنید بعدشم این برنامه رو نصب کنید از طریق safe mode بالا بیاین این برنامه رو اجرا کنید بعد بعد طبق شکل پایین بتریب شماره عمل کنید در صفحه بعد کلیه چکمارکها خورده شده باشه بعدشم روی گزینه delete کلیک کنید بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه روی گزینه display adapters دبل کلیک کنید از کادری زیرش روی گرافیک خودتون اگر نصب هست کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید بعد که سیستم ریست شد بالا اومد گرافیک جدید نصب کنید

برای پیدا کردن مشخصات گرافیکم باید از برنامه GPU-Z یا که OpenGLChecker که به احتمال زیاد این دو تا برنامه مدل گرافیک برای شما نمایش میدن یا که از داخل خود کیس مدل گرافیک در بیارین طبق سایت پایین که بصورت شکل مشخص کرده البته همون اول که سیستم ریست میشه قبل از ورود به سیستم مدل گرافیک شما هم به نمایش در میاد که اگر کلید pause break از صفحه کلید بزنید میتونید مشخصات ببینید:n01:

OpenGLChecker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
01-04-2013, 15:48
اول تشکر از لطفت

از یکی شما اینتل usb درایور بروز شدش از پایین میتونید دانلود کنید از سایت خود اینتل اگر باز به همون صورت بود حذفش کنید بعد تست کنید.

ghost73
01-04-2013, 23:35
داداش من ویدوز سون 64 دارم فایل minidump نیست چیکار کنم؟

ghost73
01-04-2013, 23:36
:n03:داداش من ویدوز سون 64 دارم فایل minidump نیست چیکار کنم؟

jafarian
02-04-2013, 21:55
داداش من ویدوز سون 64 دارم فایل minidump نیست چیکار کنم؟

شما این روش پایین برین ببینید فایل دامپ برای شما ایجاد میشه اگر که از نوع به اون صفحه آبی برخورد کردین:n01:

روش اول

به صفحه Startup And Recovery برین بعدشم گزینه مورد نظر طبق شکل پایین تتظیم کنید بعد تایید اکی کنید از نوع که به این صفحه آبی برخورد داشتین ببینید فایل دامپ ایجاد شده یا که نه

روش دوم

فایل fix پایین دانلود کنید روی دسکتاپ سیو اجراش کنید هرپیغامی داد تایید اکی آخرسرم سیستم ریستارت از نوع تست کنید.

fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MIRZASHAHAB
03-04-2013, 02:20
بیـــــــــــــــســـــــ ــــت و چهـــــــــــــــــــار تا از درایورات آپدیت نیستن ! بیل گیتس بیچاره این عکسو ببینه سکته میزنه ! چطوری شما با این درایورای قدیمی بازی اجرا میکنی؟!!
شما یه لطفی بکن یه عکس از جعبه کارت گرافیک و یه عکس واضح از کارت گرافیک داخل کیس بگیر و آپلود کن . لطفا با فرمت png آپلود نکن. با فرمت jpg آپلود کن . ممنون میشم.

دوباره سلام آقا مسیب:n01:
من به هر بد بختی ای بود(با برنامه Driver Genius)درایوهام رو آپدیت کردم:n02:
اما بازم وقتی تو یه بازی رفتم این صفحه لعنتی ..... ...... اومد:n03::n27:
یعنی خواستم کامپیوتر رو با اون آقای گیتس و هر چی که به این ها مربوط میشه رو کن فیکون کنم:n24::n25::4::32:
حالا سوال:
1- حالا لازمه که آنتی ویروس آوست رو نصب کنم؟
2-با ارتقای رم(RAM) این لعنتی درست میشه یا نه؟
می بینید اوقاتم تلخه واسه اینه که عید تموم شد و ما نتونستیم یه دل سیر با این بی صاحاب شده بازی کنیم; اِ اِ اِ دیدی چه طور شد؟تو تمام طول سال تحصیلی این بی صاحاب هیچ طوریش نبود ها حالا که عیده...
شرمنده سرتون رو درد آوردم فقط تو را به خدا یه فکری بکن:n03::42:

mosayeb.heydari
03-04-2013, 19:36
دوباره سلام آقا مسیب:n01:
من به هر بد بختی ای بود(با برنامه Driver Genius)درایوهام رو آپدیت کردم:n02:
اما بازم وقتی تو یه بازی رفتم این صفحه لعنتی ..... ...... اومد:n03::n27:
یعنی خواستم کامپیوتر رو با اون آقای گیتس و هر چی که به این ها مربوط میشه رو کن فیکون کنم:n24::n25::4::32:
حالا سوال:
1- حالا لازمه که آنتی ویروس آوست رو نصب کنم؟
2-با ارتقای رم(RAM) این لعنتی درست میشه یا نه؟
می بینید اوقاتم تلخه واسه اینه که عید تموم شد و ما نتونستیم یه دل سیر با این بی صاحاب شده بازی کنیم; اِ اِ اِ دیدی چه طور شد؟تو تمام طول سال تحصیلی این بی صاحاب هیچ طوریش نبود ها حالا که عیده...
شرمنده سرتون رو درد آوردم فقط تو را به خدا یه فکری بکن:n03::42:

سلام. خواهش میکنم.
اگه میشه ورژن درایور گرافیک رو با آخرین ورژن گرافیک توی سایت Nvidia چک کن ببین آپدیته . چون این برنامه Driver Genius بعضی وقتا درایورها رو درست آپدیت نمیکنه . در ضمن دایرکتس(DirectX ) رو هم آپدیت کن .
( آخرشم نگفتی به من این مدل کارت گرافیکت چیه ها ؟! عکسی چیزی هم از کارت گرافیکت اپلود نکردی! .... شرمنده ولی من هنوز شک دارم شما درایور رو درست نصب و آپدیت کرده باشی! :n13:)
اگه اون برنامه hide files and folders رو هم که دوستمون گفتن داری پاکش کن .
آنتی ویروست رو هم عوض کن و Avast و یا kasper رو با آپدیت نصب کن و یه full scan یزن .
بعید میدونم این ارور به خاطر رم باشه . پس فعلاً به رم کاری نداشته باش.
خدا تابستون رو آفرید واسه بازی !!! ایشالا دیگه نقشه بکش واسه تابستون! :n02:

MIRZASHAHAB
03-04-2013, 23:21
سلام. خواهش میکنم.
اگه میشه ورژن درایور گرافیک رو با آخرین ورژن گرافیک توی سایت Nvidia چک کن ببین آپدیته . چون این برنامه Driver Genius بعضی وقتا درایورها رو درست آپدیت نمیکنه . در ضمن دایرکتس(DirectX ) رو هم آپدیت کن .
( آخرشم نگفتی به من این مدل کارت گرافیکت چیه ها ؟! عکسی چیزی هم از کارت گرافیکت اپلود نکردی! .... شرمنده ولی من هنوز شک دارم شما درایور رو درست نصب و آپدیت کرده باشی! :n13:)
اگه اون برنامه hide files and folders رو هم که دوستمون گفتن داری پاکش کن .
آنتی ویروست رو هم عوض کن و Avast و یا kasper رو با آپدیت نصب کن و یه full scan یزن .
بعید میدونم این ارور به خاطر رم باشه . پس فعلاً به رم کاری نداشته باش.
خدا تابستون رو آفرید واسه بازی !!! ایشالا دیگه نقشه بکش واسه تابستون! :n02:

بفرمایید اینم دو تا عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که با دیدن اون فکر کنم شکتون به طور کامل برطرف میشه

alidashti98
08-04-2013, 20:59
سلام. اینم فایلی که گفتید.

ویندوز 8. مشکلی نداشت. یهو شروع کرده به نشون دادن بلو اسکرین. موقعی که سیستم روشن میشه اخطار میده

alipc9000
09-04-2013, 08:29
سلام mosayeb.heydari عزیز
چند وقت پیش چند تا از فابل های dmp سیستم منو بررسی کردید.
تو این صفحه click ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمایی هاتون رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد.
اینم dmp جدید

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم راهنمایی کنید :»

mosayeb.heydari
09-04-2013, 13:13
سلام mosayeb.heydari عزیز
چند وقت پیش چند تا از فابل های dmp سیستم منو بررسی کردید.
تو این صفحه click ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمایی هاتون رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد.
اینم dmp جدید

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم راهنمایی کنید :»

سلام . همه فایل هایی که ارور دارند مربوط به رجیستری و هسته ویندوز میشن و درایورها مشکلی ندارن . به عنوان مثال فایل fltmgr.sys و یا hal.dll و ... که توی فایل دامپ هست ممکنه آسیب دیده یا توسط سیستم عامل غیرقابل خواندن باشن که این فایل ها مربوط به رجیستری میشن که توی سایت های انگلیسی زبان هم راه حل های کلی برای رفع ارور این فایل ها داده شده. مهمترین راه حل هایی هم که گفته شده :
1-اگه آنتی ویروس Nod32 و یا Bitdefender داری پاکشون کن(این آنتی ویروس ها موقع اجرای بعضی بازی ها و نرم افزارها مشکل بوجود میارن) و یه آنتی ویروس دیگه مثه آواست یا کسپر با آپدیت نصب کن و سیستم رو چک کن.
2 - بوسیله دستور chkdsk.exe که توی run تایپ میکنی سیستم رو چک کن .
3- بوسیله نرم افزار Advanced system optimizer که از سافت گذر می گیری سیستم رو کامل بهینه سازی کن .
4- اگه اینکارا رو کردی و باز مشکل حل نشد هاردت رو بصورت تستی عوض کن . چون خرابی هارد هم میتونه دلیل آسیب دیدن یا غیرقابل خواندن فایل های اصلی هسته ویندوز مثه fltmgr.sys و یا hal.dll و ... باشه.

mosayeb.heydari
09-04-2013, 17:34
سلام. اینم فایلی که گفتید.

ویندوز 8. مشکلی نداشت. یهو شروع کرده به نشون دادن بلو اسکرین. موقعی که سیستم روشن میشه اخطار میده

سلام یکی از ارورها مربوط به فایل Ndis.sys میشه که یکی از فایل های مربوط به درایور کارت شبکه(یا یه همچین چیزی! اینم از اون فایل هایی هست که مایکروسافت به دلایل امنیتی در موردش توضیح زیادی نداده! ظاهراً کار این فایل مربوط به تأیید کارت شبکه در اینترنت هست ... منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بهر حال کاری که باید برای رفع ارور بکنی اینه که اولاً اگه آنتی ویروس Bitdefender یا NOD32 داری حذف و با یه آنتی ویروس آپدیت دیگه مثه آواست سیستم رو اسکن کنی، بعد هم بوسیله نرم افزار Advanced system optimizer (از سافت گذر دانلودش کن) سیستم رو بهینه سازی کن .
در مرحله بعد یه نسخه از فایل Ndis.sys رو از یه کامپیوتر سالم ( با همون ویندوز خودت ) و در مسیر c:windows/ system32/driver به جای همین فایل Copy & Paste & Replace کن .
اگه با اینکار مشکل حل نشد تمام اتصالات شبکه و اینترنت رو قطع کن و درایور کارت شبکه رو از Device manager غیر فعال کن (Control panel>Device Mnager> Network adapter> Right Click> Disable ) اگه با اینکار درست شد درایور کارت شبکه رو از سایت رسمی دانلود و آپدیت کن .

اگه مشکل حل نشد باز بیا پست بزار چون فایل ntoskrnl.exe هم ارور داده . میتونه مشکل از اونم باشه که بیشتر مربوط به ویروس یا آسیب دیدن این فایل میشه که با Repair کردن ویندوز احتمالا این ارور هم برطرف خواهد شد.

alidashti98
09-04-2013, 17:59
سلام یکی از ارورها مربوط به فایل Ndis.sys میشه که یکی از فایل های مربوط به درایور کارت شبکه(یا یه همچین چیزی! اینم از اون فایل هایی هست که مایکروسافت به دلایل امنیتی در موردش توضیح زیادی نداده! ظاهراً کار این فایل مربوط به تأیید کارت شبکه در اینترنت هست ... منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بهر حال کاری که باید برای رفع ارور بکنی اینه که اولاً اگه آنتی ویروس Bitdefender یا NOD32 داری حذف و با یه آنتی ویروس آپدیت دیگه مثه آواست سیستم رو اسکن کنی، بعد هم بوسیله نرم افزار Advanced system optimizer (از سافت گذر دانلودش کن) سیستم رو بهینه سازی کن .
در مرحله بعد یه نسخه از فایل Ndis.sys رو از یه کامپیوتر سالم ( با همون ویندوز خودت ) و در مسیر c:windows/ system32/driver به جای همین فایل Copy & Paste & Replace کن .
اگه با اینکار مشکل حل نشد تمام اتصالات شبکه و اینترنت رو قطع کن و درایور کارت شبکه رو از Device manager غیر فعال کن (Control panel>Device Mnager> Network adapter> Right Click> Disable ) اگه با اینکار درست شد درایور کارت شبکه رو از سایت رسمی دانلود و آپدیت کن .

اگه مشکل حل نشد باز بیا پست بزار چون فایل ntoskrnl.exe هم ارور داده . میتونه مشکل از اونم باشه که بیشتر مربوط به ویروس یا آسیب دیدن این فایل میشه که با Repair کردن ویندوز احتمالا این ارور هم برطرف خواهد شد.

ممنونم دوست عزیز. یه مقدار ویندوز رو بصورت دستی بهینه کردم ظاهرا مشکل برطرف شده. چندباری ریستارت کردم ارور نداد. فضای درایو ویندوز خیلی کم بود. فضا رو بیشتر کردم. به هر حال ازتون ممنونم که لطف کردین و وقت گذاشتین و جواب دادین. مرسی :n16:

فقط از وقتی که این مشکل بوجود اومد، نمیتونم با برنامه Dialer به وایرلس دانشگاه کانکت بشم. توجه داشته باشید که به وایرلس در حالت عادی کانکت میشه. فقط با این برنامه مشکل داره.

mosayeb.heydari
09-04-2013, 20:04
ممنونم دوست عزیز. یه مقدار ویندوز رو بصورت دستی بهینه کردم ظاهرا مشکل برطرف شده. چندباری ریستارت کردم ارور نداد. فضای درایو ویندوز خیلی کم بود. فضا رو بیشتر کردم. به هر حال ازتون ممنونم که لطف کردین و وقت گذاشتین و جواب دادین. مرسی :n16:

فقط از وقتی که این مشکل بوجود اومد، نمیتونم با برنامه Dialer به وایرلس دانشگاه کانکت بشم. توجه داشته باشید که به وایرلس در حالت عادی کانکت میشه. فقط با این برنامه مشکل داره.

سلام . ممکنه آنتی ویروست با این برنامه مشکل داشته باشه و یا تنظیمات TCP/IP با تنظیمات این برنامه ناسازگار باشه .

این مراحل رو هم انجام بده شاید تأثیری داشت:

البته من با برنامه Dialer کار نکردم ولی شاید تنظیمات این برنامه هم در اختصاص IP به لپ تاپت مشکل داشته باشه.
توی همین قسمت Services دنبال برنامه Dialer بگرد اگه پیداش کردی تنظیمات بالا رو در موردش اعمال کن .
از این سایت هم میتونی یه سری اطلاعات بدست بیاری :

alidashti98
09-04-2013, 20:14
سلام . ممکنه آنتی ویروست با این برنامه مشکل داشته باشه و یا تنظیمات TCP/IP با تنظیمات این برنامه ناسازگار باشه .

این مراحل رو هم انجام بده شاید تأثیری داشت:

البته من با برنامه Dialer کار نکردم ولی شاید تنظیمات این برنامه هم در اختصاص IP به لپ تاپت مشکل داشته باشه.
از این سایت هم میتونی یه سری اطلاعات بدست بیاری :

برنامه مشکلی نداشت. بعد از مشکل بلو اسکرین اینطوری شده. مرسی از لطفتون