PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

attaghi
10-03-2012, 10:11
سلام
ويندوزتون كه استفاده ميكنين هم همون ويندوزيه كه 3 سال پيش استفاده ميكردين؟
درايور ناد اين مشكل رو به وجود آورده، آپگريدش كنين مشكل حل ميشه

سلام مجدد.
بله ويندوزم هم من تو اين 3سال عوض نكردم چون ويندوز اورجينال هست و هيچ مشكلي هم براش به وجود نيومده . فعلا از ديشب تا حالا كه چند دفعه سيستم رو روشن خاموش كردم ريستارت نشده . انتي ويروس رو هم هر روز آپديت ميكنم .

rexar051
11-03-2012, 02:08
سلام داداش
من ی مشکل واسم پیش اومد ویندوز عوض کردم
یه ریپورت گرفتم ی چکش کن
ممنون
میگفتی که سیستمت خیلی شلوغه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m_reza9188
13-03-2012, 00:40
سلام دوستان، من یه مشکل ساده دارم اونم اینکه بعضی وقتا موقعی که لپ تاپ روشن میکنم با یه همچین پیغام هایی روبه رو میشم که
technical hnnformation:
stop:oxooooo7e(oxcooo5,0x916
واین پیغام
usbvidio.sys-address 916025d8 base at 916000000
به نظرتون چیکارکنم؟آیا با ویندوز عوض کردن درست میشه؟
لطفا راهنمایی کنید.ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jxbwu%2FMinidump.zip.htm)
اینم لینک تصویریه که موقع صفحه آبی ظاهر میشه

asghar akbar
13-03-2012, 01:31
سلام.
سیستم من خطای blue screen میده برای Pci.sys. معمولا وقتی اقدام به خاموش کردن یا استندبای میکنم این خطا میاد. ویندوزم ایکس پی سرویس پک 3 هستش. البته از وقتی که کارت گرافیک جدیدم رو نصب کردم این مشکل پیش امده و با نصب مجدد ویندوز رفع نشده.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

reza_r_799
14-03-2012, 10:03
سلام. سیستم من هر دو سه روز یه بار خطای blue screen میده. با ویندوز قبلی هم این اخطار میداد ولی ماهی یه بار. اطلاعات سیستم و فایل dump رو آپلود کردم. لبتابم حدود 6ماهه دیگه گارانتی داره میخام بدونم اگه مشکل سخت افزاریه درستش کنم. دمتون گرم.

jafarian
14-03-2012, 13:51
سلام. سیستم من هر دو سه روز یه بار خطای blue screen میده. با ویندوز قبلی هم این اخطار میداد ولی ماهی یه بار. اطلاعات سیستم و فایل dump رو آپلود کردم. لبتابم حدود 6ماهه دیگه گارانتی داره میخام بدونم اگه مشکل سخت افزاریه درستش کنم. دمتون گرم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fe5dj8kx1fdlm)

قبلش سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور windows memory diagnostic تایپ کنید اینتر کنید بعدروی گزینه اول کلیک کنید وقتی که سیستم ریست شد بالا اومد بزارین رم سیستم چک بشه اگر ویندوز 7 کلیه درایورهای سیستم آپدیت کنید بعدش ویندوز از نوع clean install یا همون نصب مجدد کنید درمرحله بعد درایورهای خودتون نصب کنید بعد از نصب هردرایور لپ تاپ ریستارت کنید یک امکان دیگه هم که امکانش هست باشه مربوط به باطری لپ تاپ که مورد دار شده باشه :20:

errornima
14-03-2012, 23:40
سلام
این آپلود فایل
vga : gt220
cpu : intell g850
ram : 2gig
منتظر پاسختون هستم
با تشکر فراوان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
15-03-2012, 00:11
سلام
این آپلود فایل
vga : gt220
cpu : intell g850
ram : 2gig
منتظر پاسختون هستم
با تشکر فراوان

سلام
مشکل از درایور Zonealarm هست، از چه ورژنیش استفاده میکنین؟
آخرین ورژن رو تست کنین

errornima
15-03-2012, 16:11
سلام
مشکل از درایور Zonealarm هست، از چه ورژنیش استفاده میکنین؟
آخرین ورژن رو تست کنین
ZoneAlarm PRO Firewall 2012
دقیقا همینو دانلود کردم
اخرین ورژن هستش دیگه
تشکر فروان از پاسخ سریعتون
:40:
ZoneAlarm PRO Firewall 2012 10.0.250.000
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که کدوم ورژنش رو نصب کنم

jafarian
15-03-2012, 23:02
ZoneAlarm PRO Firewall 2012
دقیقا همینو دانلود کردم
اخرین ورژن هستش دیگه
تشکر فروان از پاسخ سریعتون
:40:
ZoneAlarm PRO Firewall 2012 10.0.250.000
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که کدوم ورژنش رو نصب کنم

شما فایروال آنتی ویروستون با zonealarm تداخل داره برای همین باید اول پاک کنید zonealarm درمرحله بعد درایو کارت شبکه روی سیستم با برنامه driver geniuse که داخل لینک اول هست فقط شبکه رو آپدیت کنید برای کار با این برنامه هم از v p n باید استفاده کنید بعدش فایل رجیستری که داخل لینک دوم گذاشتم دانلود کنید روی دسکتاپ سیو کنید اجراش کنید سیستم ریستارت کنید بعدش درمرحله بعد به مسیری که طبق شکل قراردادم برین روی کارت شبکه خودتون کلیک راست تیک گزینه مورد نظر که تو شکل مشخص کردم حذف کنید درضمن اینم بگم اگر از برنامه on speed استفاده میکنید پاکش کنید همچنین از برنامه های p2p :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2F5crkR4v)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

milad066
17-03-2012, 22:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332008239_GeneralReport.z ip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332008444_Minidump.zip)

با سلام .
من بعد از نصب یک هارد اسلیو روی سیستمم ، وقتی تو درایو هام می گردم یهو بلو اسکرین میده . یعنی تو بد ترین شرایط هنگام رندر گرفتن از فیلم یا کارهای سنگین ادیت موزیک این اتفاق نمی افته . فقط وقتی تو فولدر ها می گردم این مشکل پیش میاد .
ویندوز 7 -32bit - ورژن 6.1.7600 build 7600
system model : p31ES3G
CPU : CORE(TM)2 DUE E7400 @2.80 GHz
RAM :4GB(3.25)usable
hard :1024GB
VGA:9400GT

ali1497
19-03-2012, 21:54
..........

ali1497
19-03-2012, 21:54
با عرض سلام
لطفاً در صورت ممکن مشکل Blue Screen کامپیوتر اینجانب را که در فایل مینی دامپ می باشد, بررسی فرمائید.

با تشکر

ask_bl
19-03-2012, 22:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332008239_GeneralReport.z ip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332008444_Minidump.zip)

با سلام .
من بعد از نصب یک هارد اسلیو روی سیستمم ، وقتی تو درایو هام می گردم یهو بلو اسکرین میده . یعنی تو بد ترین شرایط هنگام رندر گرفتن از فیلم یا کارهای سنگین ادیت موزیک این اتفاق نمی افته . فقط وقتی تو فولدر ها می گردم این مشکل پیش میاد .
ویندوز 7 -32bit - ورژن 6.1.7600 build 7600
system model : p31ES3G
CPU : CORE(TM)2 DUE E7400 @2.80 GHz
RAM :4GB(3.25)usable
hard :1024GB
VGA:9400GT

سلام
مشکل از درایوری دیوایسی به اسم M-Audio Delta FW WDM هست
فکر میکنم کارت صداتون باشه

ask_bl
19-03-2012, 22:20
با عرض سلام
لطفاً در صورت ممکن مشکل Blue Screen کامپیوتر اینجانب را که در فایل مینی دامپ می باشد, بررسی فرمائید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332182261_Mini-Dump.zip)

با تشکر
سلام
نوت بوکه؟

ali1497
19-03-2012, 22:53
سلام
نوت بوکه؟

سلام و تشکر جهت پیگیری سریع مشکل.
نخیر. کامپیوتر (PC) می باشد.
از WiMax USB هم استفاده میکنم. جدیداٌ نرم افزار utorrent نصب کردم.
ضمناً بایوس را هم بعد از این مشکل آپگرید کردم.

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
NETIO.SYS
NETIO.SYS+11b2d
ntoskrnl.exe+80640

تشکر.

ask_bl
19-03-2012, 23:54

NETIO.SYS
NETIO.SYS+11b2d
ntoskrnl.exe+80640

تشکر.
مشکل از uTorrent ه که با درایور شبکه مشکل داره
Run>gpedit.msc
Computer Configuration>Administrative Templates>Network>QoS Packet Scheduler
از سمت راست روی Limit Reservable Bandwidth دو بار کلیک کنین و Enable رو بزنین و Bandwidth Level رو 0% کنین.

milad066
20-03-2012, 12:59
سلام
مشکل از درایوری دیوایسی به اسم M-Audio Delta FW WDM هست
فکر میکنم کارت صداتون باشه

درسته . واقعا دستتون درد نکنه . دقیقا من کارت صدامو همزمان با نصب اون هارد دیسک عوض کردم و چیپ ست فایر وایر به مادر بوردم نصب کردم !
دستتون درد نکنه

jafarian
20-03-2012, 13:19

NETIO.SYS
NETIO.SYS+11b2d
ntoskrnl.exe+80640

.

مشکل شما همونطور که گفته شده مربوط به برنامه uttorent شما ابتدا درایو کارت شبکه روی سیستم با برنامه driver geniuse که داخل لینک دوم هست فقط شبکه رو آپدیت کنید برای کار با این برنامه هم از v p n باید استفاده کنید بعدش فایل رجیستری که داخل لینک سوم گذاشتم دانلود کنید روی دسکتاپ سیو کنید اجراش کنید سیستم ریستارت کنید بعدش درمرحله بعد به مسیری که طبق شکل قراردادم برین روی کارت شبکه خودتون کلیک راست تیک گزینه مورد نظر که تو شکل مشخص کردم حذف کنید بعدش برنامه utorrent خودتون پاک کنید از ورژن 2.2 این برنامه استفاده کنید که لینکش اول گذاشتم دانلود کنید نصب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadhosin
20-03-2012, 16:54
سلام

کمک فوری لطفا

guru3d
21-03-2012, 17:17
ممنون میشم

پدرم در اومده:20:

Kasra 91
21-03-2012, 18:30
سلام

فایل Mini Dump

ممنون

bia.berim.so2
21-03-2012, 23:27
با سلام و تبریک سال نو
لطفا بررسی کنید
منتظر پاسختون هستم
با تشکر

jafarian
22-03-2012, 00:37
با سلام و تبریک سال نو
لطفا بررسی کنید
منتظر پاسختون هستم
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332359322_GeneralReport.z ip)

مشکل شمامربوط به فایل Ntfs.sys که از فایلهای شاخه ویندوز میشه اول از همه برنامه Memtest86 ازلینک پایین دانلود روی فلش بوت کنید بعدش از طریق بوت بالا بیاین سیستم اسکن کنید درمرحله بعد به وسیله برنامه driver genius که داخل لینک دوم هست کلیه درایورهای سیستم آپدیت کنید رای درایور گرافیکم از داخل سایت سازنده اپدیت کنید واسه پاک کردنشم از برنامه deiver sweeper که داخل لینک سوم هست استفاده کنید از طریق safe mode درایورهای سیستم پاک آپدیت کنید اخرسرم پنجره cmd رو داخل سرچ منوی استارت وارد کنید روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این دستور Chkdsk /f /r داخل وارد اینتر کنید سیستم ریستارت کنید:20:

jafarian
22-03-2012, 12:31
سلام

فایل Mini Dump

ممنون

خطاهای bsod شما خیلی زیاده اما یکی مربوط به آنتی ویروس شما که کاسپر میشه بایدکلا پاکش کنید بعد بدون آنتی ویروس تست کنید یکی دیگه مربوط دایرکست سیستم میشه که از لینک اول میتونیددانلودش کنید بعدی مربوط به گرافیک با رم سیستم میشه که از دمای زیاد گرافیک این مورد به وجود میاد که برنامه CPUID HWMonitorPro که داخل لینک دوم هست دانلود کنید رجیسترش کنید بعدشم یک عکس کامل از این برنامه اینجا آپلود کنید درضمن درایورگرافیک رو هم حتما آپدیت کنید برای پاک کردن درایور قبلی هم از برنامه driver sweeper استفاده کنید برای رم هم برنامه Memtest86 که داخل لینک سوم هست دانلود کنید روی فلش بوت کنید رم سیستم با این برنامه اسکن کنید یکی دیگه هم مربوط به درایو گوشی apple شما میشه که اونم بطور موقت پاک کنید اینا چند نمونه بود که گفتم فعلا همینا رو تست کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FOS-Enhancements%2FDirectX-9.0c-Redistributable.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D340408)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FXQfjMbw)

guru3d
22-03-2012, 16:51
ممنون میشم

پدرم در اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kasra 91
22-03-2012, 18:33
کسپر پاک کردم

عکسو که گفتین گرفتم

الان دارم درایور دانلود میکنم لطف میکنین بگین کدوم درایور های NVidia رو پاک کنم بعد اون رو که دانلود کردم نصب کنم ؟

Chipset - Display - Physx

بوت رو بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

اون درایور اپل رو چجوری مطمئن شم پاک کردم ؟ یه QuickTime بود که اونم پاک کردم

ehsanavr
22-03-2012, 18:49
سلام من لپ تاپم dell vostro 3300 هست
مشکلم اینه که موقعی که توی حالت استند بای که میزارمش یا در لپتاپو میبندم موقع باز کردن یا از حالت sleep خارج کردن 90 درصد با صفحه ابی مواجه میشم
درایو گرافیکمم اپدیت کردم و حتی بایاسمو اما نشد ممنون میشم کمک کنید.در موقع کار یه هیچ عنوان صفحه ابی نمیاد فقط موقع خارج شدن از sleep
cpu core i5
vga: gforce 310m
ram:4g ddr3
hdd:320g
گزارش هم گرفتم

bia.berim.so2
22-03-2012, 20:14
مشکل شمامربوط به فایل Ntfs.sys که از فایلهای شاخه ویندوز میشه اول از همه برنامه Memtest86 ازلینک پایین دانلود روی فلش بوت کنید بعدش از طریق بوت بالا بیاین سیستم اسکن کنید درمرحله بعد به وسیله برنامه driver genius که داخل لینک دوم هست کلیه درایورهای سیستم آپدیت کنید رای درایور گرافیکم از داخل سایت سازنده اپدیت کنید واسه پاک کردنشم از برنامه deiver sweeper که داخل لینک سوم هست استفاده کنید از طریق safe mode درایورهای سیستم پاک آپدیت کنید اخرسرم پنجره cmd رو داخل سرچ منوی استارت وارد کنید روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این دستور Chkdsk /f /r داخل وارد اینتر کنید سیستم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FXQfjMbw)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSecurity%2FSecure-cleaning%2FDriver-Sweeper.shtml)

با سلام
دوست عزیز با memtest و حدود یک ساعت تست بیشتر از 10000 error پیدا شده.به نظر شما دلیل کند بودن نصب ویندوز و قطع شدن نصب از وسطای نصبش و اومدن صفحه آبی همین خرابی رمه؟با توجه به اینکه من گرافیک Pc-I و آنبورد رو غیر فعال و چک کردم.مشکل فقط میتونه از mainboard - CPU و یا Ram باشه؟ امکان تعمیر Ram وجود داره؟(در ضمن ویندوزم مال 1 سال پیشه که ایمیجش رو با acronis true image برمی گردونم)
ببخشید خیلی طولانی شد!
با تشکر از لطف شما

jafarian
22-03-2012, 21:45
کسپر پاک کردم

عکسو که گفتین گرفتم

الان دارم درایور دانلود میکنم لطف میکنین بگین کدوم درایور های NVidia رو پاک کنم بعد اون رو که دانلود کردم نصب کنم ؟

Chipset - Display - Physx

بوت رو بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

اون درایور اپل رو چجوری مطمئن شم پاک کردم ؟ یه QuickTime بود که اونم پاک کردم

برای پاک کردن درایورگرافیک همونطور که گفتم از برنامه Driver Sweeper استفاده کنید که لینکشم پایین گذاشتم باید از طریق safe mode بالا بیاین درایور خودتون پاک کنید سیستم بعدش ریستارت کنید بصورت عادی بالا بیاین درایور که بروز کردین نصب کنید درضمن مادربورد شما احیانا گیگا نیست ؟ برای اون فایلم اگر باشه داخل این مسیر C:\Windows\System32\drivers برای این موردم از طریق safe mode بالا بیاین اگر این فایل AppleCharger.sys داخل همون مسیری که گذاشتم دیدین روش کلیک راست اسمش به AppleCharger.sys.old تغییر بدین سیستم ریستارت کنید .

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

با سلام
دوست عزیز با memtest و حدود یک ساعت تست بیشتر از 10000 error پیدا شده.به نظر شما دلیل کند بودن نصب ویندوز و قطع شدن نصب از وسطای نصبش و اومدن صفحه آبی همین خرابی رمه؟با توجه به اینکه من گرافیک Pc-I و آنبورد رو غیر فعال و چک کردم.مشکل فقط میتونه از mainboard - CPU و یا Ram باشه؟ امکان تعمیر Ram وجود داره؟(در ضمن ویندوزم مال 1 سال پیشه که ایمیجش رو با acronis true image برمی گردونم)
ببخشید خیلی طولانی شد!
با تشکر از لطف شما

یک علتش مربوط به رم سیستم میشه یا که اسلات مادربورد که رم داخلش قرار میگیره واسه اینکه مطمئن بشین از رم یا اسلات مادربورد جای رم روی اسلات مادربورد عوض کنید از نوع تست کنید درضمن شما اگر به تعداد دو تا رم روی سیستم دارین یکی در بیارین اون یکی رو بیارین با اون یکی بطور موقت باز تست بگیرین واسه ویندوزم موردی نداره با اکرونیس ایمیج بازگردانی کنید به شرطی که درایورهای سیستم هم با اکرونیس ریستوری نشه یعنی درایورها رو تصب نکرده باشین.

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپدرم در اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه مورد شما فایل پوشه دامپ خالی شما تو منوی سرچ استارت دستور advanced system settings بزنید بعدشم اینتر کنید بعدم طبق شکل 2 کادری که دورش خط کشیدم تنظیم کنید وقتی که سیستم باز با صفحه آبی مواجه شد ببینید فایل دامپ به وجود میاد یا که از قایل رجیستری پایین استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsanavr
22-03-2012, 22:36
سلام اقای jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جواب من رو ندادید!
ممنون میشم کمک کنین

jafarian
23-03-2012, 23:21
سلام اقای jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جواب من رو ندادید!
ممنون میشم کمک کنین

پوشه دامپ شما خالی بود شما طبق عکس پست صفحه قبل که گذاشتم با توضیحی که دادم عمل کنید بعدش که باز ازنوع با صفحه آبی مواجه شدین پوشه minidump چک کنید ببینید فایل دامپ داخلش هست یا که نه :20:

seperr
24-03-2012, 12:56
سلام و خسته نباشید
ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش الان 3 هفتس که بعد از چند ساعت کار و بعضی وقتا تا روشن میکنم یهو BSOD میده و من قطعه ی جدیدی اضافه نکردم. ویندوزمم مشکل داشت تازه عوض کردم.
CPU: Intel Core2 Duo
Ram: 4GB
VGA: نمیدونم مدلشو ولی g force
فایل Minidump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsanavr
24-03-2012, 19:32
سلام شرمنده تو گزارش گیری اشتباه کرده بودم
دوباره انجام دادم
لطف میکنین بررسی کنین

guru3d
24-03-2012, 22:59
آقا خسته نباشید ممنونم از این همه وقتیکه میزارین
BSOD من خیلی عجیبه وقتی ریست میشه اصلا صفحه آبی نمیاد فقط یه صفحه سیاه بعد ریست میشه
همه کارهای که شما گفتید انجام دادم اینم minidump جدید

jafarian
24-03-2012, 23:04
سلام و خسته نباشید
ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش الان 3 هفتس که بعد از چند ساعت کار و بعضی وقتا تا روشن میکنم یهو BSOD میده و من قطعه ی جدیدی اضافه نکردم. ویندوزمم مشکل داشت تازه عوض کردم.
CPU: Intel Core2 Duo
Ram: 4GB
VGA: نمیدونم مدلشو ولی g force
فایل Minidump: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhtiuqtux5vey)

مشکل شما مربوط به درایور کارت صدای سیستم میشه شما برنامه driver sweeper از لینک پایین دانلود کنید بعدش نصبش کنید سیستم ریست کنید بصورت safe mode بالا بیاین درایور صدای سیستم پاک کنید سیستم که ریست شد بصورت عادی بالا بیاین بدونی که صدای سیستم نصب کنید تست کنید ببنید بازم bsod دریافت میکنید:20:

ask_bl
24-03-2012, 23:37
دوباره انجام دادم
لطف میکنین بررسی کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332604797_GP.zip)
سلام
مشکلتون مربوط میشه به درایور فایروال ESET Smart Security.
آخرین ورژن نرم افزار رو تست کنین

ask_bl
24-03-2012, 23:44
BSOD من خیلی عجیبه وقتی ریست میشه اصلا صفحه آبی نمیاد فقط یه صفحه سیاه بعد ریست میشه

احتمالا مشکل به یکی از نرم افزارای زیر برمیگرده

guru3d
24-03-2012, 23:50
احتمالا مشکل به یکی از نرم افزارای زیر برمیگرده

من سرچ کردم ولی همچین نرم افزارهای ندارم
باید چکار کنم ممنونم:11:

bia.berim.so2
25-03-2012, 09:41
با سلام
1- حدود یک هفته میشه که مانیتور لبتابم صفحش سفید میشه البته اگه مانیتور رو تا آخر بازش کنم یا نیمه باز باشه صفحه عادی میشه به عبارتی یا باید خیلی به صفحه کلید نزدیکش کنم یا خیلی دورش کنم تا صفحه عادی بشه و لبتابو به مانیتور خارجی وصل کردم و مشکلی نداشت مدل asus n61jq به نظر شما چه ایرادی پیدا کرده و راه حلی چیزی داره
2- دیسک خوان اون هم اگه دیسکی رو بذارم داخلش نمیشناسه(هر نوعی)و اگه روی درایوش دابل کلیک کنم دیسکو میفرسته بیرون
ببخشید که اینجا مشکلو مطرح کردم جای دیگه (تاپیکای مربوط)کسی جواب نداده
با تشکر

jafarian
25-03-2012, 12:59
دوباره انجام دادم
لطف میکنین بررسی کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1332604797_GP.zip)

یک مشکل شما مربوط به آنتی ویروس nod میشه که فایروالش سازگاری نداره با ویندوز پیشنهاد من اینه کلا nod پاک کنید بدون اون تست بگیرین مشکل دیگه مربوط به برنامه Hotspot Shield میشه که به احتمال زیاد روی سیستم شما نصبه که اونم پاک کنید برای خطای دیگه هم باید درایو کارت شبکه روی سیستم با برنامه driver geniuse که داخل لینک دوم هست فقط شبکه رو آپدیت کنید برای کار با این برنامه هم از v p n باید استفاده کنید بعدش فایل رجیستری که داخل لینک سوم گذاشتم دانلود کنید روی دسکتاپ سیو کنید اجراش کنید سیستم ریستارت کنید بعدش درمرحله بعد به مسیری که طبق شکل قراردادم برین روی کارت شبکه خودتون کلیک راست تیک گزینه مورد نظر که تو شکل مشخص کردم حذف کنیداز اخرم بدونی که آنتی ویروسی نصب کنید برنامه Malwarebytes Anti-Malware از لینک سوم دانلود کنیدرجیسترش کنید بعدشم آپدیت سیستم فول اسکن کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2F5crkR4v)

ehsanavr
25-03-2012, 18:21
اقا دمتون گرم واقعا ممنونم فعلا که خوب شده-تشکر

jafarian
26-03-2012, 15:25

مشکل شما مربوط میشه به درایور firewire 1394 که باید از طریق پنجره دیوایس منیجر این گزینه رو پیدا کنید به قسمت بعدشم گزینه آپدیت بعد گزینه Let me pick از اون قسمت آپدیتش کنید این مورد تو لینک اول گفته شده پست دوم قبلش فایل هات فیکس پایین بگیرین نصب کنید از لینک دوم برای دانلودشم باید ایمیل خودتون وارد کنید تا فایل به ایمیل شما ارسال بشه مشکلی بود بگین راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fcrashes-debugging%2F43173-win7-64bit-bsod.html%23post414347)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fkb%2F981613)

Asali
28-03-2012, 14:32
با سلام
امروز وقتی لپ تاپ را ری استار کردم بعد Check Disk دیگه بالا نیومد!
ویندوز 7
حدس خودم اینه که برنامه Tera copy که نصب کردم مشکلی تو فایلهای ویندوز ایجاد کرده!
عمل ٌRepair هم کارساز نبود!
از Safe Mode هم بالا نمیاد! یعنی پیغام صفحه آبی میده!
لطفا راهنمایی کنید. خیلی با لپ تاپ کار دارم.
این هم فایل گزارش مورد نیاز

jafarian
28-03-2012, 21:56
با سلام
امروز وقتی لپ تاپ را ری استار کردم بعد Check Disk دیگه بالا نیومد!
ویندوز 7
حدس خودم اینه که برنامه Tera copy که نصب کردم مشکلی تو فایلهای ویندوز ایجاد کرده!
عمل ٌRepair هم کارساز نبود!
از Safe Mode هم بالا نمیاد! یعنی پیغام صفحه آبی میده!
لطفا راهنمایی کنید. خیلی با لپ تاپ کار دارم.
این هم فایل گزارش مورد نیاز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FGeneralReport.zip)

پوشه دامپ شما خالیه شما باید در Properties آیکون Compyter به Advanced System Settings برید و سپس در سربرگ Advanced کلید Settings بخش Startup and Recovery رو بزنید و سپس System Failure رو بزارید روی Small Memory Dump و بعد صبر کنید هروقت BSOD داد به پوشه minidump از شاخه ویندوز برین فایل درون اون پوشه رو اینجا آپلود کنید:20:

Asali
29-03-2012, 05:30
پوشه دامپ شما خالیه شما باید در Properties آیکون Compyter به Advanced System Settings برید و سپس در سربرگ Advanced کلید Settings بخش Startup and Recovery رو بزنید و سپس System Failure رو بزارید روی Small Memory Dump و بعد صبر کنید هروقت BSOD داد به پوشه minidump از شاخه ویندوز برین فایل درون اون پوشه رو اینجا آپلود کنید:20:

با تشکر
الان که ویندوز بالا نمیاد چه باید کرد؟ چطوری این تنظیمات را انجام بدم؟ حتی از Safe Mode هم نمی‌تونه بالا بیاد! یعنی در حالت Normal سیستم ریست می‌کنه! و در حالت safe Mode هم پیغام صفحه آبی میده!

jafarian
29-03-2012, 12:55
با تشکر
الان که ویندوز بالا نمیاد چه باید کرد؟ چطوری این تنظیمات را انجام بدم؟ حتی از Safe Mode هم نمی‌تونه بالا بیاد! یعنی در حالت Normal سیستم ریست می‌کنه! و در حالت safe Mode هم پیغام صفحه آبی میده!

پس به وسیله ویندوز xp لایو بالابیاین بصورت بوت به شاخه ویندوز برین ازاونجا فایل درون پوشه minidump روی فلش کپی بعدشم آپلود کنید اینجا ساده ترین راه همینه فعلا.

hassantajdari
29-03-2012, 14:19
سلام دوستان
من لپتاب دل مدل استدیو 1557 دارم
ویندوز 7 هوم پرمیوم ارجینال روش نصبه
الان چند مدتیه مشکل ارور ابی دارم
ینی یهو ویندوز کرش میکنه و صفحه ابی رنگ میاد و لپ تابم ریستارت میشه
تا حالا چندین بار ویندوز عوض کردم
درایور هام هم همیشه اپدیته
به نظرتون باید چیکار کنم ؟
راستی گاهی احساس میکنم لپتاب رو تکون میدم اینطوری میشه :13:
البته فکر نکنم دلیلش این باشه

jafarian
29-03-2012, 22:37
سلام دوستان
من لپتاب دل مدل استدیو 1557 دارم
ویندوز 7 هوم پرمیوم ارجینال روش نصبه
الان چند مدتیه مشکل ارور ابی دارم
ینی یهو ویندوز کرش میکنه و صفحه ابی رنگ میاد و لپ تابم ریستارت میشه
تا حالا چندین بار ویندوز عوض کردم
درایور هام هم همیشه اپدیته
به نظرتون باید چیکار کنم ؟
راستی گاهی احساس میکنم لپتاب رو تکون میدم اینطوری میشه :13:
البته فکر نکنم دلیلش این باشه

شما برای بررسی به شاخه ویندوز برین فایل درون پوشه minidump برای بررسی اینجا آپلود کنید یا که ازبرنامه پست اول همین تاپیک استفاده کنید:20:

seperr
29-03-2012, 23:30
مشکل شما مربوط به درایور کارت صدای سیستم میشه شما برنامه driver sweeper از لینک پایین دانلود کنید بعدش نصبش کنید سیستم ریست کنید بصورت safe mode بالا بیاین درایور صدای سیستم پاک کنید سیستم که ریست شد بصورت عادی بالا بیاین بدونی که صدای سیستم نصب کنید تست کنید ببنید بازم bsod دریافت میکنید:20:

من یه کارایی کردم ولی امروز دوباره اون صفحه آبیه اومد شاید من درست انجام ندادم اگه دقیقتر توضیح بدین ممنون می شم

مرسی

jafarian
30-03-2012, 13:14
من یه کارایی کردم ولی امروز دوباره اون صفحه آبیه اومد شاید من درست انجام ندادم اگه دقیقتر توضیح بدین ممنون می شم

مرسی

شما سه تا فایلی که قرار داده بودین مربوط به صدای سیستم میشد همونطور که گفتم باید با اون برنامه driver sweeper که معرفی کرده بودم از طریق safe mode بالا میومدین صدای سیستم پاک میکردین بعد به ستاپ سیستم میرفتین صدای سیستم از اونجا هم disable میکردین بطور موقت در مرحله بعد این فایل پایین stwrt.sys دانلود کنید از لینک پایین بعدشم تو مسیر system32\drivers کپی کنید یک مشکل شما هم مربوط به درایور GEAR Drivers میشه که از سری محصولات شرکت gearsoftware که روی سیستم خودتون نصب کردین اونم باید پاک کنید برنامه Autoruns از لینک دوم دانلود کنید به سربرگ driver از این برنامه برین گزینه Gear drivers پیدا کنید disable کنید در ضمن آخرین فایل dump خودتون از نوع اینجا آپلود کنید اگر باز صفحه آبی اومد.

kasra2002
30-03-2012, 22:16
سلام
خواهشا به مشکل منم پاسخ بدین
سیستم p4 نسبتا قدیمی دارم که جدیدا مشکل حاد شده
موقع بوت شدن قبل از welcome صفحه آبی و ریستارت فوری میشه
جالبه که با عوض کردن ویندوز و فورمت درایو هم شاید یکی دوبار و شایدم بعد از چند بار ویندوز عوض کردن بالا بیاد و دوباره همونه
جدیدا با safe mode بالا میاد
خواهشا راهنمایی کنید

ahmadarm
30-03-2012, 22:16
سلام
چند ماهه که ارور صفحه ابی میدم،چیز یعنی سیستمم ارور صفحه ابی میده
دو ویندوز دارم xp و 7 .که زیاد با سون کار نمیکنم و فقط با ویندوز ایکس پی این خطا رخ داده .
دو تا رم دارم 1 و 2 گیگ، که بعد از این خطاها 1 گیگ رو برداشتم اما تعصیری نداشت و شایدم ارور صفحه ابی بیشتر شد.
همیشه زمانی این ارور رخ میده که مرورگر اپرا باز باشه (ورژن 11.61) توی تنظماتش هم یه چیزایی رو دستکاری کردم ولی نشد (خب اگر میشد دیگه چرا بیام بگم؟)
اون فایل C:\Windows\Memory.dmp و C:\Windows\Minidump داخل سیستم نبود
چند تا فایله که اپلود کردم هم عکسه ارور و مشخصات سیستم
اینرو هم بگم شاید به دردتون بخوره من چند مدت بیش مانیتورم سوخت و یه مدت بعدش گرافیکم سوخت.گرافیک قبلیم xfx geforce 8600gt 1gb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2Fzfm40c73x81j656y9a7z.zip)
نرم افزری رو هم که گذاشته بودین دانلود و همینطور که گفتید انجام دادم ولی هیچ فایلی برای آپلود نداد و متن no dump found رو نشون میده

jafarian
31-03-2012, 13:49
سلام
خواهشا به مشکل منم پاسخ بدین
سیستم p4 نسبتا قدیمی دارم که جدیدا مشکل حاد شده
موقع بوت شدن قبل از welcome صفحه آبی و ریستارت فوری میشه
جالبه که با عوض کردن ویندوز و فورمت درایو هم شاید یکی دوبار و شایدم بعد از چند بار ویندوز عوض کردن بالا بیاد و دوباره همونه
جدیدا با safe mode بالا میاد
خواهشا راهنمایی کنید

ازبرنامه پست اول استفاده کنید بعدش فایل ساخته شده رو اینجا آپلود کنید :20:

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

سلام
چند ماهه که ارور صفحه ابی میدم،چیز یعنی سیستمم ارور صفحه ابی میده
دو ویندوز دارم xp و 7 .که زیاد با سون کار نمیکنم و فقط با ویندوز ایکس پی این خطا رخ داده .
دو تا رم دارم 1 و 2 گیگ، که بعد از این خطاها 1 گیگ رو برداشتم اما تعصیری نداشت و شایدم ارور صفحه ابی بیشتر شد.
همیشه زمانی این ارور رخ میده که مرورگر اپرا باز باشه (ورژن 11.61) توی تنظماتش هم یه چیزایی رو دستکاری کردم ولی نشد (خب اگر میشد دیگه چرا بیام بگم؟)
اون فایل C:\Windows\Memory.dmp و C:\Windows\Minidump داخل سیستم نبود
چند تا فایله که اپلود کردم هم عکسه ارور و مشخصات سیستم
اینرو هم بگم شاید به دردتون بخوره من چند مدت بیش مانیتورم سوخت و یه مدت بعدش گرافیکم سوخت.گرافیک قبلیم xfx geforce 8600gt 1gb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2Fzfm40c73x81j656y9a7z.zip)
نرم افزری رو هم که گذاشته بودین دانلود و همینطور که گفتید انجام دادم ولی هیچ فایلی برای آپلود نداد و متن no dump found رو نشون میده

بدون فایل دامپ نمیشه کاری کرد برای ساخته شدن فایل دامپ طبق پست پایین برین.

seperr
31-03-2012, 15:15
[QUOTE=jafarian;6932712]شما سه تا فایلی که قرار داده بودین مربوط به صدای سیستم میشد همونطور که گفتم باید با اون برنامه driver sweeper که معرفی کرده بودم از طریق safe mode بالا میومدین صدای سیستم پاک میکردین بعد به ستاپ سیستم میرفتین صدای سیستم از اونجا هم disable میکردین بطور موقت در مرحله بعد این فایل پایین stwrt.sys دانلود کنید از لینک پایین بعدشم تو مسیر system32\drivers کپی کنید یک مشکل شما هم مربوط به درایور GEAR Drivers میشه که از سری محصولات شرکت gearsoftware که روی سیستم خودتون نصب کردین اونم باید پاک کنید برنامه Autoruns از لینک دوم دانلود کنید به سربرگ driver از این برنامه برین گزینه Gear drivers پیدا کنید disable کنید در ضمن آخرین فایل dump خودتون از نوع اینجا آپلود کنید اگر باز صفحه آبی اومد.

اینا آخرین دامپ هایی که اومده واسم
این کارایی هم که گفتین کردم تا الان که دیگه صفحه آبی نیومده ولی درایور صدامو که پاک کردم خودش دوباره نصب کرد ویندوز(درایورو آپدیت کرده بودم از سایت dell (لپ تاپم دله) )کلا برنامه هایی که از اونجا گرفتم بیشترش خراب بود یه جورایی نمی دونم چرا.

مرسی از راهنمایی هاتون

ahmadarm
31-03-2012, 18:26
ازبرنامه پست اول استفاده کنید بعدش فایل ساخته شده رو اینجا آپلود کنید :20:

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

بدون فایل دامپ نمیشه کاری کرد برای ساخته شدن فایل دامپ طبق پست پایین برین.

این کارو همکردم ولی فایلی ساخته نشد سرچ هم کردم ولی نبود مخفی هم نیست اصلا پوشه minidump خالیه

ولی این پوشه توی ویندوز سون دو فایل داره که آپلودش کردم.

ahmadarm
31-03-2012, 19:07
اینم فایل برنامه GeneralReporter مال ویندوز سون

jafarian
31-03-2012, 22:47
اینم فایل برنامه GeneralReporter مال ویندوز سون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2F4ypi4nf6er1be5mgz69.rar)

یک مشکل شما مربوط به درایور کارت خودتون که ati باشه میشه ati catalyst این ورژن با سیستم شما ست نیست شما یک ورژن دیگه از این درایور دانلود نصب کنید بطور مثال 11.11c که برنامه Driver Sweeper از لینک پایین دانلود کنید بعدش نصبش کنید بصورت safe mode بالا بیاین درایور خودتون پاک کنید سیستم که ریست شد درایور جدید نصب کنید مشکل دیگه مربوط به دایرکست میشه که دایرکست سیستم خودتون آپدیت کنید برای آپدیتشم از لینک دوم استفاده کنید مشکل آخرتون به احتمال زیاد مربوط به برنامه System Mechanic Pro میشه که روی سیستم نصبه که این برنامه رو کلا آنیستال کنید اگر نصب دارین این چند مورد از فایلهای دامپ شما بود :20:

ahmadarm
31-03-2012, 23:12
یک مشکل شما مربوط به درایور کارت خودتون که ati باشه میشه ati catalyst این ورژن با سیستم شما ست نیست شما یک ورژن دیگه از این درایور دانلود نصب کنید بطور مثال 11.11c که برنامه Driver Sweeper از لینک پایین دانلود کنید بعدش نصبش کنید بصورت safe mode بالا بیاین درایور خودتون پاک کنید سیستم که ریست شد درایور جدید نصب کنید مشکل دیگه مربوط به دایرکست میشه که دایرکست سیستم خودتون آپدیت کنید برای آپدیتشم از لینک دوم استفاده کنید مشکل آخرتون به احتمال زیاد مربوط به برنامه System Mechanic Pro میشه که روی سیستم نصبه که این برنامه رو کلا آنیستال کنید اگر نصب دارین این چند مورد از فایلهای دامپ شما بود :20:

در مورد مشکل کارت گرافیک باید بگم که قبلا گرافیک من nvidia بود و الان ati هستش.(با گرافیک قبلی هم همین مشکب بوده)
در مورد دایرکت هم که آپدیت آپدیته
در مورد سیستم کانیک هم باید بگم که فبلا نصب بوده و الان پاکش کردم و روی ایکس پیم این برنامه نصب نیست.بعدشم من خیلی وقت پیش این مشکل رو داشتم چیزی جدید نیست که بگید به خاطر این نرم افزار بوده

milad_takjoo
01-04-2012, 11:43
سلام دوستان عزیز....
من اوایل که لپ تاپ خریدم با مشکل صفحه آبی زیاد برخورد داشتم که بعد از تست رم و فهمیدن خرابی یکی از آنها پیش تعمیر کار بردم و درست شد....
بعد حدود یک ماه دوباره این مشکل پیش اومد که با تست دوباره رم دیدم مشکل از رم نیست ولی چون یه بار پیش اومد دیگه مطرح نکردم....الان بعد تقریبا دو هفته دوباره پیش اومد که گزارش رو با نرم افزار پست اول براتون آپ کردم...
اگه بخواین از صفحه آبی عکس هم گرفتم..اگه لازم شد آپ میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2F47kxsvm7tfdd3jz8fk.zip)

mohamadfalah
01-04-2012, 13:08
سلام منم مشکل ریستارتو دقیقا هر یک ساعت یکبار دارم. اوایل اون صفحه آبیه میومد بعد خیلی زود ریستارت میشد اما الان دیگه آبیه نمیاد یکدفعه ریستارت میشه.
اگه میشه کمکم کنید.
این فایلو با کمک برنامه ای که در پست یک بود ساختم:
اینم فایلی که تو مسیر C:\Windows\Minidump بود.
اینم مشخصات سیستم :
اینم فایل لوگی که برنامه HiJackThis بهم داده:
با احترام.

jafarian
01-04-2012, 23:43
سلام منم مشکل ریستارتو دقیقا هر یک ساعت یکبار دارم. اوایل اون صفحه آبیه میومد بعد خیلی زود ریستارت میشد اما الان دیگه آبیه نمیاد یکدفعه ریستارت میشه.
اگه میشه کمکم کنید.
این فایلو با کمک برنامه ای که در پست یک بود ساختم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fr5sa2rm5jjm1cspwtzlg.zip)
اینم فایلی که تو مسیر C:\Windows\Minidump بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fmbq3nwzyhc3ryhqo8zi.rar)
اینم مشخصات سیستم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Ftpw9yg85nlhze1vh4toi.jpg)
اینم فایل لوگی که برنامه HiJackThis بهم داده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2F3dqsiypuztcc1wyocor.rar)
با احترام.

مشکل شما مربوط به یکی از فایلهای مدیریت سیستم خودتونه که روی بوت سیستم هم تاثیر داره اول از همه کابل هارد عوض کنید بعدش جای کابل هارد روی مین رو هم عوض کنیددرمرحله بعد داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنید کنید داخل صفحه ای که باز میشه دستور sfc /scannow رو وارد کنید بعدشم اینتر کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده بعد از اتمام این مرحله باز داخل همین پنجره cmd دستور CHKDSK x: /f /r بجای x اسم درایوهای خودتون تک تک بزنید بعدش که سیستم ریستارت کردین بزارین هارد سیستم کامل اسکن کنه درضمن برنامه Bitlocker روی سیستم اگر فعال هست غیر فعال کنید آخر سرم بایوس سیستم آپدیت کنید بعلاوه کلیه درایورهای سیستم برای آپدیت درایورها هم از برنامه driver genius استفاده کنید اگر بازم رفع نشد سیدی ویندوز خودتون چنج کنیداز نوع ویندوز نصب کنید:20:

jafarian
01-04-2012, 23:52
در مورد مشکل کارت گرافیک باید بگم که قبلا گرافیک من nvidia بود و الان ati هستش.(با گرافیک قبلی هم همین مشکب بوده)
در مورد دایرکت هم که آپدیت آپدیته
در مورد سیستم کانیک هم باید بگم که فبلا نصب بوده و الان پاکش کردم و روی ایکس پیم این برنامه نصب نیست.بعدشم من خیلی وقت پیش این مشکل رو داشتم چیزی جدید نیست که بگید به خاطر این نرم افزار بوده

درمورد جواب اول بگم ربطی نداره که قبلا انویدیا بوده الان ati شده الان مشکل شما مربوط به کارت خودتون میشه تو اکثر خطاهایی که دارین اگر از آخرین ورژن کاتالیست استفاده میکنید یک ورژن دیگه رو دانلود کنید تست کنید پیشنهاد من 11.11c بعدش دایرکست سیستم خودتونم به وسیله همون لینکی که قراردادم حتما آپدیت کنید درضمن من به ویندوز اکس پی شما کاری ندارم این ویندوز سون دارم خطاهاش بررسی میکنم این خطاها چون مربوط به ویندوز 7 که روی سیستم دارین درمرحله بعد برنامه FurMark از لینک اول دانلود کنید کار ت گرافیک خودتون با این برنامه تست کنید ببینید حین تست با این برنامه ریست نمیشه سیستم آموزش این برنامه هم داخل لینک دوم هست یکی هم مروبط به یک برنامه امنیتی روی سیستم خودتون میشه Authentium AntiVirus5 اگر این برنامه رو روی سیستم دارین به وسیله برنامه your unistaller کلا پاکش کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FBenchmarks%2FFurMark.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fpost%2F198)

jafarian
02-04-2012, 00:09
سلام دوستان عزیز....
من اوایل که لپ تاپ خریدم با مشکل صفحه آبی زیاد برخورد داشتم که بعد از تست رم و فهمیدن خرابی یکی از آنها پیش تعمیر کار بردم و درست شد....
بعد حدود یک ماه دوباره این مشکل پیش اومد که با تست دوباره رم دیدم مشکل از رم نیست ولی چون یه بار پیش اومد دیگه مطرح نکردم....الان بعد تقریبا دو هفته دوباره پیش اومد که گزارش رو با نرم افزار پست اول براتون آپ کردم...
اگه بخواین از صفحه آبی عکس هم گرفتم..اگه لازم شد آپ میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2F47kxsvm7tfdd3jz8fk.zip)

شما دو تا فایل دامپ دارین کی یکی مربوط به گرافیک سیستم خودتون که انویدیا باشه میشه برای رفعشم طبق سایت اول از طریق رجیستری که بصورت فیلم تو ضیح داده شده برین با ساختن کی مورد نظر برای اون یکی فایل دامپ هم بترتیب روی درایو اول خودتون کلیک راست کنید بعد گزینه Properties انتخاب کنید بعدش به سربرگ Tools برین روی گزینه Check Now کلیک کنید بعدشم استارت برای تک تک درایوهاهمین کار انجام بدین درمرحله بعدبرنامه hdd regenerator 2011 ازلینک دوم دانلود کنید هارد خودتون با این برنامه اسکن کنید بعدش dvd سون داخل دستگاه بزارین به صورت بوت بالا بیاین اون گوشه سمت چپ که نوشته شده repaire and install اون گزینه رو انتخاب کنید بعدشم همینطوری next بزنید تا به عکس پایین که گذاشتم برسین در این مرحله روی گزینه Command Prompt کلیک کنید بعدشم این دستور x:\i386\ntoskrnl.ex_ c:\windows\system32 وارد کنید اینتر کنید بجای x هم اسم درایو خودتون که داخلش dvd گذاشتین وارد کنیدبعد که کارش تموم شد پنجره رو ببندین سیستم ریستارت کنید بعدش وارد ویندوز بشین یک اکانت جدید درست کنید با اون وارد بشین ورجیستری خودتون با برنامه Vit Registry Fix که داخل لینک سوم هست فیکس با optomize کنید :20:

mohamadfalah
02-04-2012, 07:39
مشکل شما مربوط به یکی از فایلهای مدیریت سیستم خودتونه که روی بوت سیستم هم تاثیر داره اول از همه کابل هارد عوض کنید بعدش جای کابل هارد روی مین رو هم عوض کنیددرمرحله بعد داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنید کنید داخل صفحه ای که باز میشه دستور sfc /scannow رو وارد کنید بعدشم اینتر کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده بعد از اتمام این مرحله باز داخل همین پنجره cmd دستور CHKDSK x: /f /r بجای x اسم درایوهای خودتون تک تک بزنید بعدش که سیستم ریستارت کردین بزارین هارد سیستم کامل اسکن کنه درضمن برنامه Bitlocker روی سیستم اگر فعال هست غیر فعال کنید آخر سرم بایوس سیستم آپدیت کنید بعلاوه کلیه درایورهای سیستم برای آپدیت درایورها هم از برنامه driver genius استفاده کنید اگر بازم رفع نشد سیدی ویندوز خودتون چنج کنیداز نوع ویندوز نصب کنید:20:

سلام
ممنون از راهنماییتون
این اطلاعاتیه که توسط اسکنی که گفته بودین انجام دادم از درایو c :

راستی من دو روز این مشکلو پیدا کردم میخواستم بدونم با ریستور کردن سیستم به چند روز قبل سیستمم درست میشه؟اگه جواب مثبته یه راهنمایی کوچولوهم بکنید ممنون میشم.
با احترام.

AliROCK
02-04-2012, 12:46
برا من هر وقت صبح روشنش میکنم نمیدونم چرا بعضی وقتا میاد:31:

اینم dmp مشکلی ندارم فقط نمیدونم چرا بعضی روزا این صفحه میاد

jafarian
02-04-2012, 13:03
سلام
ممنون از راهنماییتون
این اطلاعاتیه که توسط اسکنی که گفته بودین انجام دادم از درایو c :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3Djxs58sita3pi16ze1q.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3D9z4gbtj63rsaqudtus7.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3Dd0oqnncx2v5jyuuuhjqk.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3Dxejerixu3aszyzy582iq.jpg)

راستی من دو روز این مشکلو پیدا کردم میخواستم بدونم با ریستور کردن سیستم به چند روز قبل سیستمم درست میشه؟اگه جواب مثبته یه راهنمایی کوچولوهم بکنید ممنون میشم.
با احترام.

تو عسکهایی که قراردادین بد سکتور ندارین اون روشهای دیگه رو تست کنید به غیر ازاین روشی که گفتم بطور مثال آپدیت کلیه درایورهای سیستم با اون برنامه که معرفی کردم یا اون دستوری که گفتم وارد کنید برای repair کردن فایلهای سیستم چنج کردن کابل هارد با جای هارد روی مادربورد اگر نشد میتونید از restore ویندوز هم استفاده کنید مشکلی داشتین باز مطرح کنید .

milad_takjoo
02-04-2012, 13:09
شما دو تا فایل دامپ دارین کی یکی مربوط به گرافیک سیستم خودتون که انویدیا باشه میشه برای رفعشم طبق سایت اول از طریق رجیستری که بصورت فیلم تو ضیح داده شده برین با ساختن کی مورد نظر برای اون یکی فایل دامپ هم بترتیب روی درایو اول خودتون کلیک راست کنید بعد گزینه Properties انتخاب کنید بعدش به سربرگ Tools برین روی گزینه Check Now کلیک کنید بعدشم استارت برای تک تک درایوهاهمین کار انجام بدین درمرحله بعدبرنامه hdd regenerator 2011 ازلینک دوم دانلود کنید هارد خودتون با این برنامه اسکن کنید بعدش dvd سون داخل دستگاه بزارین به صورت بوت بالا بیاین اون گوشه سمت چپ که نوشته شده repaire and install اون گزینه رو انتخاب کنید بعدشم همینطوری next بزنید تا به عکس پایین که گذاشتم برسین در این مرحله روی گزینه Command Prompt کلیک کنید بعدشم این دستور x:\i386\ntoskrnl.ex_ c:\windows\system32 وارد کنید اینتر کنید بجای x هم اسم درایو خودتون که داخلش dvd گذاشتین وارد کنیدبعد که کارش تموم شد پنجره رو ببندین سیستم ریستارت کنید بعدش وارد ویندوز بشین یک اکانت جدید درست کنید با اون وارد بشین ورجیستری خودتون با برنامه Vit Registry Fix که داخل لینک سوم هست فیکس با optomize کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون...
ویتدوز من اریجیناله لپ تاپه...بعد یه سی دی ویندوز کینگ و پرند دارم میزارم توش اصلا اون مسیری که گفتین وجود نداره...اون فایل جایی واسه دانلود نیستش؟
ntoskrnl.exe

jafarian
02-04-2012, 13:36
ممنون...
ویتدوز من اریجیناله لپ تاپه...بعد یه سی دی ویندوز کینگ و پرند دارم میزارم توش اصلا اون مسیری که گفتین وجود نداره...اون فایل جایی واسه دانلود نیستش؟
ntoskrnl.exe

شما طبق سایت پایین که بصورت 3 تا شکلی که قرار داده شده رفتین با یک dvd دیگه هم امتحان کنید اگر بازم نشد باید از داخل خود ویندوز یک سیدی repair disk درست کنید طبق سایت دوم .

jafarian
02-04-2012, 13:43
برا من هر وقت صبح روشنش میکنم نمیدونم چرا بعضی وقتا میاد:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] es%2F9a3ufTYd1333358021.html)
اینم dmp مشکلی ندارم فقط نمیدونم چرا بعضی روزا این صفحه میاد

فایل داخل یک آپلود سنتر دیگه آپلود کنید از رو سرورش حذف شده من تست کردم در ضمن برنامه پست اول دانلود کنید از طریق اون گزارشگیری کنید فایلش بعد کلا آپلود کنید.

Alberto
02-04-2012, 16:45
بعد از عوض کردن مودم و نصب درایور usb صفحه ابی میاید . ولی وقتی از lan مودم استفاده می کنم بازم خطا میده
درایور رو uninstal کردم ولی بازم مشکل داره .
مهم تر اینکه درست وقتی می خوام وارد صفحه تنضیمات مودم بشم صفه ابی میاید .
safemode هم مشکل وجود داره .
windows 7 sp1
core2 2.4
4gb kingstone
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fg%2Fvjznlsv97cuk4rcosp4p.zip)

AliROCK
02-04-2012, 17:30
فایل داخل یک آپلود سنتر دیگه آپلود کنید از رو سرورش حذف شده من تست کردم در ضمن برنامه پست اول دانلود کنید از طریق اون گزارشگیری کنید فایلش بعد کلا آپلود کنید.

مطمئنی حذف شده؟ چون من دوباره از همین لینک دانلود کردم به هر حال
با اون برنامه فایل رو درست کرد اینم لینک

milad_takjoo
02-04-2012, 18:31
شما طبق سایت پایین که بصورت 3 تا شکلی که قرار داده شده رفتین با یک dvd دیگه هم امتحان کنید اگر بازم نشد باید از داخل خود ویندوز یک سیدی repair disk درست کنید طبق سایت دوم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhowto%2F32523%2Fhow-to-manually-repair-windows-7-boot-loader-problems%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ftutorials%2F2083-system-repair-disc-create.html)

این فایل ntoskrnl.ex_ رو با پسوند exe دارم...میتونم از اون استفاده کنم یا حتما باید ex_ باشه؟
اگه نمیتونم استفاده کنم میتونین یه جا اون رو واسم آپ کنین؟از صبح درگیرشم....ممنون

mohamadfalah
02-04-2012, 21:23
تو عسکهایی که قراردادین بد سکتور ندارین اون روشهای دیگه رو تست کنید به غیر ازاین روشی که گفتم بطور مثال آپدیت کلیه درایورهای سیستم با اون برنامه که معرفی کردم یا اون دستوری که گفتم وارد کنید برای repair کردن فایلهای سیستم چنج کردن کابل هارد با جای هارد روی مادربورد اگر نشد میتونید از restore ویندوز هم استفاده کنید مشکلی داشتین باز مطرح کنید .

سلام من تمام کارها رو انجام دادم بازم مشکل ریست هر یک ساعت یکبارو دارم.
میخواستم بدونم اگه راهی وجود نداره میشه با عوض کردن ویندوز مشکل برطرف بشه یا احتمالش هست رو ویندوز جدیدم همین مشکل باشه؟
با احترام.

jafarian
02-04-2012, 21:57
سلام من تمام کارها رو انجام دادم بازم مشکل ریست هر یک ساعت یکبارو دارم.
میخواستم بدونم اگه راهی وجود نداره میشه با عوض کردن ویندوز مشکل برطرف بشه یا احتمالش هست رو ویندوز جدیدم همین مشکل باشه؟
با احترام.

شما یک فایل دامپ بیشتر نداریم که اگر مربوط به هارد نباشه بیشتر نرم افزاری اگر از اون دستور sfc /scannow هم که گفتم استفاده کردین فیکس نشد ویندوز لینک پایین بهتره دانلود کنید از این ویندوز استفاده کنید این ورژنی هم که قرارداد نسخه 32 بیتی اگر 64 هم خواستین که بگین 64 بیتی رو قراربدم بعدم با اون برنامه که گفتم قبل از اینکه ویندوز عوض درایورهای مادربورد حتما آپدیت کنید واسه استفاده از اون برنامه هم باید از v p n استفاده کنید درمرحله بعد درایور گرافیکم آپدیت کنید بعدش ویندوز از نوع عوض کنید درایورهایی که دانلود کردین نصب کنید بدون نصب نرم افزار تست کنید به احتمال زیاد مشکلتون باید برطرف بشه درضمن اون کابل هارد که گفتم چنج کنید حتما.

CRIS Joon CR7
03-04-2012, 12:55
مواجه شدن با صفحه آبی مرگ بعد از راه اندازی

چه مشکلی پیش اومده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی نیست زمانی که چند تا نرم افزار همزمان باز هستن این اتفاق می افته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beyondbest
03-04-2012, 17:56
با سلام
من هر روز با این مشکل مواجه میشم
فایل هایی که توی فولدر C:\Windows\Minidump هستند تعدادشون حدود 20 تا هستش و نمیتونم آپلود کنم. (هر کدوم 7 8 مگ)
فایل MEMORY.DMP هم 400 مگابایته . چطوری مشکل سیستم رو حل کنم لطفا راهنمایی کنید.:41:

milad_takjoo
03-04-2012, 19:07

چه مشکلی پیش اومده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی نیست زمانی که چند تا نرم افزار همزمان باز هستن این اتفاق می افته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از پست اول این تاپیک استفاده کن و فایل مورد نظر رو آپ کن تا شب بچه ها میان جواب میدن

LORD GAMES
03-04-2012, 19:13
درود .
بی زحمت ماله مارو هم یه نگا بندازین :

CRIS Joon CR7
03-04-2012, 23:14

این هم گزارش سیستم من
تو رو خدا هر کی میدونه یه کمکی کنه:11:
خیلی رو اعصابه:41:

bahahs
04-04-2012, 16:19
سلام خدمت دوستان
اینم برای من
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

با تشکر

mohamadfalah
04-04-2012, 21:59
سلام خدمت دوستان
منم مشکل بلو اسکرین داشتم با کمک دوست گلم با نام کاربری hyesteghlal تونستم مشکلمو حل کنم.
با مراجعه به این صفحه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که توسط همین کاربر خوب قرار گرفته مشکلم حل شد.
با احترام و تشکر فراوان از hyesteghlal عزیز:11:

jafarian
04-04-2012, 22:01
سلام خدمت دوستان
منم مشکل بلو اسکرین داشتم با کمک دوست گلم با نام کاربری hyesteghlal تونستم مشکلمو حل کنم.
با مراجعه به این صفحه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که توسط همین کاربر خوب قرار گرفته مشکلم حل شد.
با احترام و تشکر فراوان از hyesteghlal عزیز:11:

این برنامه البته از قبل تو همین فروم معرفی شده بود:20:

AliROCK
04-04-2012, 22:44
مطمئنی حذف شده؟ چون من دوباره از همین لینک دانلود کردم به هر حال
با اون برنامه فایل رو درست کرد اینم لینک

هنوز هیچ کس چیزی پیدا نکرده؟:31:

bahahs
05-04-2012, 01:41
سلام خدمت دوستان
اینم برای من
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

با تشکر

دوستان عزیز
ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

در ضمن اگه کسی از دوستان که ویندوز سون 64 بیتی هوم پرمیوم داره
لطف میکنه فایل ntoskrnl.exe خودش رو در آدرس:
C:\Windows\System32
برام آپ کنه(شاید مشکل از این فایلم باشه)
ممنونم

djmetalboy2005
05-04-2012, 09:13
با سلام خدمت دوستان...من یه چند وقتیه این مشکل رو دارم... ممنون میشم راهنمایی کنید...به نظرم میرسید که مشکل از گرافیک باشه.ولی آپدیت هم کردم بازم بلو اسکرین رو دارم.
مشخصات سیستم، فایل نرم افزار general reporter و فایلهای مینی دامپ رو زیپ کردم و لینکش در پایین گذاشتم.یه عکسم گذاشتم از صفحه بلو اسکرین، که با اونی که تو پست یک هست فرق داره.شاید کمک کنه...ممنون از دوستان و اساتید عزیز

jafarian
05-04-2012, 13:19
دوستان عزیز
ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

در ضمن اگه کسی از دوستان که ویندوز سون 64 بیتی هوم پرمیوم داره
لطف میکنه فایل ntoskrnl.exe خودش رو در آدرس:
C:\Windows\System32
برام آپ کنه(شاید مشکل از این فایلم باشه)
ممنونم

آخرین فایل دامپی که داشتین یک موردش مربوط به برنامه CyberLink WebCam Virtual Driver که روی سیستم دارین باید با برنامه your unistaller پاکش کنید یک مورد دیگه مربوط میشه به فایل mouclass.sys که از فایلهای سیستمی مربوط میشه به موس به دیوایس منیجر ویندوز خودتون برین اونجا گزینه موس پیدا کنید پاکش کنید بعدش اگر درایور جدید برای موس شما اومده رو از طریق اینترنت دانلود نصب کنید اگر هم که نبود وقتی که پاکش کردین سیستم ریستارت کنید که بالا اومد از نوع شناخته بشه موس :20:

CRIS Joon CR7
06-04-2012, 12:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fntxk0clg48xo)

این هم گزارش سیستم من
تو رو خدا هر کی میدونه یه کمکی کنه:11:
خیلی رو اعصابه:41:
پس من چی؟
.....................

LORD GAMES
06-04-2012, 18:34
درود .
بی زحمت ماله مارو هم یه نگا بندازین :

...........

djmetalboy2005
06-04-2012, 23:09
با سلام خدمت دوستان...من یه چند وقتیه این مشکل رو دارم... ممنون میشم راهنمایی کنید...به نظرم میرسید که مشکل از گرافیک باشه.ولی آپدیت هم کردم بازم بلو اسکرین رو دارم.
مشخصات سیستم، فایل نرم افزار general reporter و فایلهای مینی دامپ رو زیپ کردم و لینکش در پایین گذاشتم.یه عکسم گذاشتم از صفحه بلو اسکرین، که با اونی که تو پست یک هست فرق داره.شاید کمک کنه...ممنون از دوستان و اساتید عزیز

دوستان با توجه به اینکه کسی به داد ما نرسید..از تاپیک هایی که اشاره کرده بودین سعی کردم برنامه blue screen view رو دانلود کنم.که ارور میداد.فکر کردم از سروره... تقریبا از 10 تا سرور متفاوت سعی کردم این برنامه نسخه های مختلفش رو دانلود کنم که ارور میداد...ممنون میشم کمکم کنید...

jafarian
06-04-2012, 23:16
پس من چی؟
.....................

این خطاهای دامپ شما مال 6 روز پیش که قراردادین اگر بازم با این روشهایی که گفته شد باارور صفحه آبی مواجه شدین باید فایل دامچ ازنوع با همون برنامه پست اول قراربدین ابتدا ازهمه فایل پایین دانلود کنید اجراش کنید بزارین تا آخر کارش انجام بده اگر برنامه درایو مجازی روی سیستم هم دارین کلا با برنامه your unistaller پاک کنید درمرحله بعد کلید f8 ازصفحه کلید بزنید بعدش گزینه Safe Mode with Command Prompt انتخاب کنید این دستور مثل همین که نوشتم SFC /ScanFile=C:\Windows\System32\clfs.sys وارد کنید تو خط فرمان اولی بعدشم اینتر کنید درمرحله بعد این یکی دستور SFC /ScanFile=C:\Windows\System32\clfsw32.dll وارد کنید اینتر کنید بعدمdvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت با dvd بالا بیاین بعدش طبق سایت دوم شکل آخر که بصورت شکل گفته گزینه startup repair انتخاب کنید بزارین کارش انجام بده بعدشم سیستم ریستارت کنید درمرحله آخر وقتی که سیستم ریستارت شد:20:

mamad611
06-04-2012, 23:51
سلام
اول اینکه با عرض پوزش نمیدونم درسته که توی این تاپیک مشکلمو نوشتم یا نه !!! دوستان راهنمایی کنند
1مدته بدون اینکه سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه کنم موقع روشن کردن ازم میخواد که کلید f1 رو بزنم واسه رفتن به ستاپ ویا f2 رو بزنم واسه ادامه!!! با نصب مجدد ویندوز مشکل حل نشد. زمات Shut down هم یا blue screen میاد یا ریستارت میکنه سیستم.

milad066
07-04-2012, 19:56
من ویندوزم 7 هستش و 32 بیت .
CPU coreI 2
RAM=2Gb
VGA on board
board = G41MT D3 gIGABYTE
بعد از دانلود یه فایل از اینرنت این مشکل پیش اومده
فایل مینی دامپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل ریپورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esool
08-04-2012, 12:07
ببخشید یه مشکلی برای سیستم من پیش اومده
باید تو قسمت بایوس "load setup deafault" رو بزنم
میخواستم ببینم این برای اطلاعات هاردم مشکلی به وجود نمیاره؟

jafarian
08-04-2012, 22:10
سلام
اول اینکه با عرض پوزش نمیدونم درسته که توی این تاپیک مشکلمو نوشتم یا نه !!! دوستان راهنمایی کنند
1مدته بدون اینکه سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه کنم موقع روشن کردن ازم میخواد که کلید f1 رو بزنم واسه رفتن به ستاپ ویا f2 رو بزنم واسه ادامه!!! با نصب مجدد ویندوز مشکل حل نشد. زمات Shut down هم یا blue screen میاد یا ریستارت میکنه سیستم.

شمااز برنامه پست اول استفاده کنید بعدش فایلی که به وسیله اون برنامه ساخته میشه رو برای بررسی اینجا قراربدین:20:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

CPU coreI 2
RAM=2Gb
VGA on board
فایل مینی دامپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1333815323_Minidump.zip)
فایل ریپورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1333815370_GeneralReport.z ip)

فایل خودتون یکجای دیگه آپلود کنید سروری که آپلود کردین مورد داره ترجیحا یک آپلود سنتر دیگه.

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

ببخشید یه مشکلی برای سیستم من پیش اومده
باید تو قسمت بایوس "load setup deafault" رو بزنم
میخواستم ببینم این برای اطلاعات هاردم مشکلی به وجود نمیاره؟

سئوالتون این قسمت نباید مطرح میکردین نه مشکلی پیش نمیاد برای اطلاعات هارد فقط ستاپ مادربورد به حالت دیفالت یا همون شرکت سازنده برمیگرده.

n shh
14-04-2012, 21:56
سلام ویندوز من 7 هست مدتیه وقتی سیستم رو روی حالت sleep یا hibernate میزارم و سپس روشن میکنم صفحه آبی دارم
M.B:giga ep43t usb3
RAM:Geil 2gig
VGA:ati radeon hd 4670

CPU:intel 5400 2core

CRIS Joon CR7
14-04-2012, 22:13
سلام ویندوز من 7 هست مدتیه وقتی سیستم رو روی حالت sleep یا hibernate میزارم و سپس روشن میکنم صفحه آبی دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334427952_GeneralReport.z ip)

من همین مشکل رو دارم و هنوز درست نشده
با این SpeedyPC Pro درست میشه یعنی دیگه تو این BlueScreenView اررور نشون نمیده ولی بازم اررور صفحه آبی رو میبینم
چیکار کنم؟:19:

jafarian
15-04-2012, 00:45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334427952_GeneralReport.z ip)

یکی از فایلهای دامپ شما مربوط به درایو Bluetooth سیستم میشه که آپدیتش کنید یا بطور موقت disable کنید این درایور اینکار به وسیله برنامه System Explorer از سربرگ drivers برنامه میتونید انجام بدین مشکل دیگه مربوط به درایورهای سیستم میشه که همون ریست شدن سیستم تو حالت هایبرنت که اینکار باید انجام بدین برای driver genius ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم تمامی درایورهای مادربورد با این برنامه حتما آپدیت کنید برای آپدیتشم از v p n باید استفاده کنید در مرحله بعد درایور گرافیک خودتون از داخل سایت سازنده آپدیت کنید بعدش درایور قبلی رو بابرنامه driver sweeper پاک کنید برای پاک کردنشم باید ازداخل safe mode بالا بیاین درایور پاک کنید بعد بصورت عادی بالا بیاین درایور نصب کنید

CRIS Joon CR7
15-04-2012, 09:11
دوست عزیز من چیکار کنم؟

Amirmania
15-04-2012, 10:30
سلام من مدتیه این مشکلو دارم دلیلش رو هم نمی دونم فقط وقتی کامپیوترو برای دانلود روشن می ذازم این اتفاق می افته.

ehsan_2000
15-04-2012, 20:44
سلام . من تازه سیستم رو عوض کردم . (مادربرد ، سی پی یو ،vga , ram)

الان مدتی که وقتی با اینترنت کار می کنم blue screen میاد .

ویندوز 7 32 بیتی
رم 4 گیگ
گرافیک ati 6670 2 gig
فایل دامپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad066
15-04-2012, 21:04
CPU coreI 2
RAM=2Gb
VGA on board
لینکهای آپلود جدید هستن.

General report : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Minidump : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babialex
16-04-2012, 08:41
ممنون میشم کمک کنید

لپ تاپ اچ پی 6180
ویندوز اورجینال 7 - 64 بیت
6 گیگ رم
core i 7
6670 ati

PC Wizard 2010 Version 1.961
------------------------------------------------------------------------------------------

Owner: m
Organisation: Hewlett-Packard
User: m
Computer Name: M-HP
Operating System: Windows 7 Home Premium Home Edition Media Center 6.01.7601 Service Pack 1
Report Date: Monday 16 April 2012at 09:40

------------------------------------------------------------------------------------------

<<< System Summary >>>
> Mainboard : HP 3388
> Chipset : Intel Sandy Bridge
> Processor : Intel Core i7 2720QM @ 2200MHz
> Physical Memory : 6144MBDDR3-SDRAM
> Video Card : Mobile Intel(R) HD Graphics
> Hard Disk : TOSHIBA MK7575GSX (750GB)
> DVD-Rom Drive : ELBY CLONEDRIVE
> DVD-Rom Drive : Hewlett-Packard DVD-RAM UJ8B1
> DVD-Rom Drive : ELBY CLONEDRIVE
> Monitor Type : SAMSUNG - 15 inches
> Network Card : Realtek Semiconductor RTL8168/8111 PCIe Gigabit Ethernet Adapter
> Network Card : Intel
> Operating System : Windows 7 Home Premium Home Edition Media Center 6.01.7601 Service Pack 1 (64-bit)
> DirectX : Version 11.00
> Windows Performance Index : 5.9 on 7.9

***** End of report *****

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 9f
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA800A974060
BCP3: FFFFF80000B9C3D8
BCP4: FFFFFA80112518B0
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

فایل جنرال ریپورت

فایل mini dump

سیستم رو روشن گذاشته بودم دانلود کنه اومدم دیدم صفحه آبی اومده

ashki1373
17-04-2012, 12:47
سلام
جدیدا بدون هیچ دستکاری ویندوز بلواسکرین میاد برام بیشتر مواقع وبگردی!
cpu:q8300
graphic:zotac gt240
ram: 2*2Gb Elixir
دانلود minidump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ask_bl
17-04-2012, 18:30
CPU coreI 2
RAM=2Gb
VGA on board
لینکهای آپلود جدید هستن.

General report : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2F3drhi74o1vydt9ra45oa.zip)
Minidump : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fn3jrtshx0md63uaqs8.zip)
مشکل از ESET هست که با Microsoft Filesystem Filter Manager تداخل داره گویا
شما از چه ورژنیش استفاده میکنین؟

ask_bl
17-04-2012, 18:51

ویندوز 7 32 بیتی
رم 4 گیگ
گرافیک ati 6670 2 gig
فایل دامپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334509899_Minidump.rar)
سلام
مشکلتون مربوط میشه به درایور کارت گرافیکتون که ati هم هست، به روزه؟

ask_bl
17-04-2012, 19:06
دوستان با توجه به اینکه کسی به داد ما نرسید..از تاپیک هایی که اشاره کرده بودین سعی کردم برنامه blue screen view رو دانلود کنم.که ارور میداد.فکر کردم از سروره... تقریبا از 10 تا سرور متفاوت سعی کردم این برنامه نسخه های مختلفش رو دانلود کنم که ارور میداد...ممنون میشم کمکم کنید...
احتمالا مشکل شما از DirectX هست، میتونین آخرین ورژنش رو از آخرین درایور گرافیکتون نصب کنین.

سلام
جدیدا بدون هیچ دستکاری ویندوز بلواسکرین میاد برام بیشتر مواقع وبگردی!
cpu:q8300
graphic:zotac gt240
ram: 2*2Gb Elixir
دانلود minidump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F6s5d1f34uqvu)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
شما هم همینطور مشکل از DirectX ه ...

ashki1373
17-04-2012, 19:19
احتمالا مشکل شما از DirectX هست، میتونین آخرین ورژنش رو از آخرین درایور گرافیکتون نصب کنین.

شما هم همینطور مشکل از DirectX ه ...

سلام
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم مشکلو حل کنم
آخه در ویندوز سون ورژن 11 نصب هست و من نمیدونم چطور میشه تعویض یا آپدیتش کرد
با تشکر

ask_bl
17-04-2012, 20:22
سلام
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم مشکلو حل کنم
آخه در ویندوز سون ورژن 11 نصب هست و من نمیدونم چطور میشه تعویض یا آپدیتش کرد
با تشکر
سلام
گرافیکتون GeForce هست دیگه میتونین از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rivers) یا Auto detect و یا دستی مدل گرافیک رو بدین آخرین ورژن رو با توجه به ویندوزتون دانلود کنین
و یا از سایت s o f t g o z a r آخرین درایورارو میتونی دانلود کنی.

CRIS Joon CR7
17-04-2012, 20:25
سلام
گرافیکتون GeForce هست دیگه میتونین از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rivers) یا Auto detect و یا دستی مدل گرافیک رو بدین آخرین ورژن رو با توجه به ویندوزتون دانلود کنین
و یا از سایت --------- آخرین درایورارو میتونی دانلود کنی.
میشه این ------ رو بگین چیه؟
dx از کجا بگیرم؟

ask_bl
17-04-2012, 20:32
میشه این ------ رو بگین چیه؟
dx از کجا بگیرم؟
پست رو ادیت کردم، space ها رو بردارین

میتونین آخرین ورژنش رو از آخرین درایور گرافیکتون نصب کنین.

ashki1373
17-04-2012, 21:22
سلام
و یا از سایت s o f t g o z a r آخرین درایورارو میتونی دانلود کنی.

بنده آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی مشکل هنوز پا برجاست!:41:
نمیدونید باید چیکار کنم؟

ehsan_2000
17-04-2012, 21:29
سلام
مشکلتون مربوط میشه به درایور کارت گرافیکتون که ati هم هست، به روزه؟

مرسی از جواب .

نه فکر نکنم آخرین ورژن باشه . چون از روی سی دی نصبش کردم . می رم آخرین ورژن رو دانلود کنم ان شا ا... که مشکل حل بشه .

milad066
17-04-2012, 23:55
واقعا" ممنونم این ورژنی هست که استفاده میکنم.
چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟ عوضش کنم؟

ESET Smart Security Business Edition 4.2.58.4 32Bit

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

مشکل از ESET هست که با Microsoft Filesystem Filter Manager تداخل داره گویا
شما از چه ورژنیش استفاده میکنین؟

Amirmania
18-04-2012, 00:38
سلام من مدتیه این مشکلو دارم دلیلش رو هم نمی دونم فقط وقتی کامپیوترو برای دانلود روشن می ذازم این اتفاق می افته.
کسی نیست جواب مارو بده؟؟:44:

ask_bl
18-04-2012, 08:37

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

اگر شما اصرار دارین از ESET استفاده کنین از ورژن ESET NOD32 Antivirus & Smart Security v5.0.95 استفاده کنین در غیر این صورت پیشنهاد میکنم از Kaspersky استفاده کنین.

کسی نیست جواب مارو بده؟؟:44:
شما فلدر دامپتون خالیه، این فلدر رو آپلود کنین:
C:\Windows\Minidump

ask_bl
18-04-2012, 09:02
بنده آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی مشکل هنوز پا برجاست!:41:
نمیدونید باید چیکار کنم؟
من دوباره فایلای دامپ شما رو نگاه کردم، مشکل از گرافیک هست اگر درایورتون آپدیته، چیپه کارت گرافیک رو یه بار آپدیت کنین، اما به احتمال خیلی زیاد مشکل از خود کارت گرافیکه
چون hal.dll تون هم که کرش کرده، در نهایت کارت گرافیک رو در بیارین و با کارت دیگه تست کنین...

Amirmania
18-04-2012, 10:11
آقا شرمنده که فایلو تست نکردم

milad066
18-04-2012, 13:11
اگر شما اصرار دارین از ESET استفاده کنین از ورژن ESET NOD32 Antivirus & Smart Security v5.0.95 استفاده کنین در غیر این صورت پیشنهاد میکنم از Kaspersky استفاده کنین.

دوست عزیز سیستمم دوباره Blueslrin میده و هیچ آنتی ویروسی هم روش نصب نیست،لطفا" کمکم کنین،متشکرم.

ask_bl
18-04-2012, 13:59
دوست عزیز سیستمم دوباره Blueslrin میده و هیچ آنتی ویروسی هم روش نصب نیست،لطفا" کمکم کنین،متشکرم.
فایل دامپ جدید رو بدین

milad066
18-04-2012, 14:52
فایل دامپ جدید رو بدین

فایل جدید Mini Dump :
فایل جدید General Report:
دوباره گرفتم،ممننونم:20:

ask_bl
18-04-2012, 17:00
فایل جدید Mini Dump :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2F5zbtx1lcgkappopczbp2.rar)
فایل جدید General Report:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2F950qmfs5bc5bjuk1fa65.zip)
دوباره گرفتم،ممننونم:20:
بازهم مشکل از ESET هست
شما برای پاک کردن ESET باید برین تو محیط Safe Mode و برنامه زیر رو اجرا کنن و کاری که میگه رو انجام بدین:

CRIS Joon CR7
18-04-2012, 17:51
دوستان یه کاری هم واسه ما بکنید:11:

ask_bl
19-04-2012, 10:01
دوستان یه کاری هم واسه ما بکنید:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fimages%2Fhabnbheueldb43lcuxl3.zip)
مشکل شما هم با ESET هست همین کاری که برای milad066 گفتم رو انجام بدین ببینین مشکل رفع میشه

CRIS Joon CR7
19-04-2012, 19:27
مشکل شما هم با ESET هست همین کاری که برای milad066 گفتم رو انجام بدین ببینین مشکل رفع میشه
خیلی ممنون
آره ازون بود
از وقتی که آپدیت جدید nod32 رو گرفتم و اعمال کردم به این مصیبت گرفتار شدم
بازم میگم خیلی ممنون
هدف از دادن پست هم بیان تجربه ام بود:11:

jafarian
20-04-2012, 12:30

ویندوز 7 32 بیتی
رم 4 گیگ
گرافیک ati 6670 2 gig
فایل دامپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334509899_Minidump.rar)

یک مشکل شما همونطور که گفته شد مربوط به درایور گرافیک سیستم که ati باشه میشه برای پاک کردنشم برنام driver sweeper از لینک اول دانلود کنید بعدش سیستم ریستارت کنید ازطریق safe mode بالا بیاین این برنامه رو از اونجا اجرا کنید درایور گرافیک پاک کنید بعدش سیستم ریستارت کنید بصورت عادی بالا بیاین درایور گرافیک بروز شده رو نصب کنید مشکل دیگه مربوط به فایل USBPORT.SYS که فایل لینک پایین دانلود کنید اجراش کنید بعدش از آخر پیغام ریستارت میده تایید کنید تا سیستم ریستارت بشه برای دانلود این فایلم که داخل لینک پایین آدرسش گذاشتم باید تو صفحه ای که باز میشه آدرس ایمیل خودتون بدین تا فایل به ایمیل شما ارسال بشه مشکل دیگه ای که دارین مربوط به برنامه virtual pc میشه که به احتمال زیاد روی سیستم دارین به این مسیر
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Processor از رجیستری یا این مسیر دیگه
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Intelppm برین بعدشم تو قسمت آخر که با رنگ سبز مشخص کردم گزینه مورد نظر پیدا کنید روش دبل کلیک کنید تو کادر value عدد 4 وارد کنیدتایید کنید بعدم رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید:20:

milad_takjoo
21-04-2012, 21:06
دوستان یه کمکی بکنین این مشکل من هر دو هفته تقریبا به وجود میاد...دفعه قبل راه حل دادین انجام دادم ولی درست نشد..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335029681_GeneralReport.z ip)

jafarian
21-04-2012, 21:50
دوستان یه کمکی بکنین این مشکل من هر دو هفته تقریبا به وجود میاد...دفعه قبل راه حل دادین انجام دادم ولی درست نشد..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335029681_GeneralReport.z ip)

تو آخرین فایل دامپی که قراردادین مورد شما مربوط میشه به فایل ntoskrnl.exe که پیشنهاد شده درایورهای سیستم خودتون اول حتما آپدیت کنید برای آپدیتشم برنامه Driver Genius از لینک پایین دانلود کنید قبلش اگر v p n دارین اجرا کنید بعدش این برنامه رو نصب کنید به وسیله این برنامه درایورهای سیستم اسکن کنید لیست درایورهای جدید که بعدش نمایش میده رو دانلود کنید کلا در مرحله بعد ویندوز لینک پایین دانلود کنید اگر ویندوز روی سیستم شما 32 بیتی بعدش ویندوز قبلی خودتون کامل آنیستال کنید این یکی ویندوز نصب کنید که تو لینک دوم در مرحله آخرم اون درایورهایی که به وسیله اون برنامه که معرفی شد بروز کردین تو این ویندوز جدید نصب کنید بعد جوابش بدین:20:

babialex
22-04-2012, 07:42
ممنون میشم کمک کنید

لپ تاپ اچ پی 6180
6 گیگ رم
core i 7
6670 ati

فایل جنرال ریپورت

فایل mini dump

ask_bl
22-04-2012, 19:16
ممنون میشم کمک کنید

لپ تاپ اچ پی 6180
6 گیگ رم
core i 7
6670 ati

فایل جنرال ریپورت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334552682_GeneralReport.z ip)

فایل mini dump

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1334552869_Desktop.rar)

لینک ها رو اصلاح کنین

Ladder of god
22-04-2012, 21:23
با سلام به همه
من یه چند مدتی است که با این ارور هرازچندگاهی روبرو میشم(هر 6-7 روز یکبار)
اطلاعات سیستم هم:pc
cpu:core i3 sandy bridg
gpu:nvidia geforce gt440
ram:4GB
hdd:500 GB seagate
windows 7 32bit
ممنون میشم پاسخ بدید
فایل آپلود:

ask_bl
22-04-2012, 21:56
با سلام به همه
من یه چند مدتی است که با این ارور هرازچندگاهی روبرو میشم(هر 6-7 روز یکبار)
اطلاعات سیستم هم:pc
cpu:core i3 sandy bridg
gpu:nvidia geforce gt440
ram:4GB
hdd:500 GB seagate
windows 7 32bit
ممنون میشم پاسخ بدید
فایل آپلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] load.com%2Fdownload.php%3Ffilename%3D1335116575_Ge neralReport.zip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335116575_GeneralReport.z ip)
سلام
فلدر Mini Dump رو آپلود کنین

Ladder of god
22-04-2012, 22:08
اینم از minidump ها
zip کردمشون
آدرس:

babialex
23-04-2012, 01:31
ممنون میشم کمک کنید

لپ تاپ اچ پی 6180
6 گیگ رم
core i 7
6670 ati

فایل mini dump

لینک اصلاح شد

rouzbehshahgaldi
23-04-2012, 11:10
سلام سیستم من چند هفته ای هست که این ارور رو میده.Blue screen dump of phisycal memory)

تو فروم های خارجی خوندم که مشکل از درایور گرافیک می تونه باشه.چندتا درایور مختلف رو تست کردم جواب نمیده.یه سری هم گفته بودن با تعمیر رجیستری درست میشه که اونم نشد،یه عده هم گفته بودن از رم می تونه باشه که ماژول های رم رو تک تک گذاشتم رو سیستم با جفتشون این اررور رو میده پس قاعدتا از رم نیستش چون جفت ماژول ها که با هم خراب نمیشن.چیه قضیش به نظرتون؟تغییر سخت تفزاری که دادم مربوط به سه روزپیش هستش که گرافیک رو عوض کردم ولی با گرافیک قبلی هم این ارور رو میگیرفتم.بار اولی هم که اتفاق افتاد داشتم برای امتحان cpu رو اوور می کردم روی فرکانس 3.9 که این ارور رو داد.ولی دفعات دیگه ای هم بوده که اوور کردم حتی ولتاژ دادم روی فرکانس 4 استیبل کار کرده البته دائم اصلا در حالت اوور استفاده نمی کنم وصرفا تست کردم برای چند ساعت.ضمنا بیشتر وقتی سیستم تو لود سنگین نرم افزار یا بازی هستش معمولا اتفاق می افته ولی زمان مشخص نداره یکبار بعد یک ساعت یکبار بعدازیک ربع..ضمنا نمی دونم چرا برای دفعات قبلی (مثلا دوهفته پیش)فایل dump وجود نداره تو فولدر وفقط مربوط به دو روزاخیر هستش این فایل ها.این لینک دانلود فولدر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات سیستم:

CPU : Phenom II X4 980
VGA : Sapphire 6950 Dirt 3 edition
Mobo : Asrock 970 Extreme 3
Memory : Kingmax 2*4GB 1333
PSU : Green 535
Cooler : DeepCool Iceedge 400FS

EzioAuditore
23-04-2012, 19:06
باسلام خدمت ناظر انجمن این لینک اطلاعات من است لطفا سریعا جواب بدید خیلی ممنون

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ask_bl
23-04-2012, 21:52
اینم از minidump ها
zip کردمشون
آدرس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335119869_minidump.rar)
نرم افزار IntelliPoint نصب کردین؟

ask_bl
23-04-2012, 21:58
لینک اصلاح شد
شما بایوستون رو آپدیت کنین

ask_bl
23-04-2012, 22:09
سلام سیستم من چند هفته ای هست که این ارور رو میده.Blue screen dump of phisycal memory)

تو فروم های خارجی خوندم که مشکل از درایور گرافیک می تونه باشه.چندتا درایور مختلف رو تست کردم جواب نمیده.یه سری هم گفته بودن با تعمیر رجیستری درست میشه که اونم نشد،یه عده هم گفته بودن از رم می تونه باشه که ماژول های رم رو تک تک گذاشتم رو سیستم با جفتشون این اررور رو میده پس قاعدتا از رم نیستش چون جفت ماژول ها که با هم خراب نمیشن.چیه قضیش به نظرتون؟تغییر سخت تفزاری که دادم مربوط به سه روزپیش هستش که گرافیک رو عوض کردم ولی با گرافیک قبلی هم این ارور رو میگیرفتم.بار اولی هم که اتفاق افتاد داشتم برای امتحان cpu رو اوور می کردم روی فرکانس 3.9 که این ارور رو داد.ولی دفعات دیگه ای هم بوده که اوور کردم حتی ولتاژ دادم روی فرکانس 4 استیبل کار کرده البته دائم اصلا در حالت اوور استفاده نمی کنم وصرفا تست کردم برای چند ساعت.ضمنا بیشتر وقتی سیستم تو لود سنگین نرم افزار یا بازی هستش معمولا اتفاق می افته ولی زمان مشخص نداره یکبار بعد یک ساعت یکبار بعدازیک ربع..ضمنا نمی دونم چرا برای دفعات قبلی (مثلا دوهفته پیش)فایل dump وجود نداره تو فولدر وفقط مربوط به دو روزاخیر هستش این فایل ها.این لینک دانلود فولدر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F4b83268d03d65be1a5d9be5b433f2737.zip)

مشخصات سیستم:

CPU : Phenom II X4 980
VGA : Sapphire 6950 Dirt 3 edition
Mobo : Asrock 970 Extreme 3
Memory : Kingmax 2*4GB 1333
PSU : Green 535
Cooler : DeepCool Iceedge 400FS
سلام
مشکلتون مربوط به گرافیکه
شما توی Run ینویسین dxdiag و ببینین ورژن DirectX Version چنده؟

yoosef_st
23-04-2012, 22:22
سلام
من یه مدتیه ویندوز عوض کردم
موقعی که با برنامه Proxyfier وصلم، بعد کارم تموم که میشه و Exitـش میکنم یهو صفحه آبی میاد و هارد خاموش میشه و سریع هم سیستمم ریست میشه
چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
توی ویندوز قبلیم اصلا همچین مشکلی نداشتم.

ask_bl
23-04-2012, 22:30
باسلام خدمت ناظر انجمن این لینک اطلاعات من است لطفا سریعا جواب بدید خیلی ممنون

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335194989_GeneralReport.z ip)
سلام
یکیش مربوط به درایور شبکه نتورک میشد، درایور وایرلستون رو به روز کنین ببینین بازم BSOD میده؟

سلام
من یه مدتیه ویندوز عوض کردم
موقعی که با برنامه Proxyfier وصلم، بعد کارم تموم که میشه و Exitـش میکنم یهو صفحه آبی میاد و هارد خاموش میشه و سریع هم سیستمم ریست میشه
چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
توی ویندوز قبلیم اصلا همچین مشکلی نداشتم.

سلام
این مشکل رو یه مدت پیش خیلی دیده شده بود که قرار بود ebicross عزیز روش کار کنه
حالا شما فایل های Mini Dump رو بذارین

yoosef_st
23-04-2012, 23:09
سلام
یکیش مربوط به درایور شبکه نتورک میشد، درایور وایرلستون رو به روز کنین ببینین بازم BSOD میده؟

سلام
این مشکل رو یه مدت پیش خیلی دیده شده بود که قرار بود ebicross عزیز روش کار کنه
حالا شما فایل های Mini Dump رو بذارین
خب از کجا بیارم این فایل رو؟
بعد یه نکته ای هم که به نظر خودم رسیده، این مشکل در یه مواقعی پیش میاد که من فایر فاکس رو بستم، اما همچنان یه کانکشن اکتیو توی ------ فیر فعال هست که هیچ رقمه هم بسته نمیشه
حالا مثلا این کانکشن یا با گوگله، یا با یه سایت دیگه
اما به هر حال از ابتدای باز کردن این برنامه پراکسیفیر تا آخر یک نفس بازه

CRIS Joon CR7
23-04-2012, 23:18
خب از کجا بیارم این فایل رو؟
بعد یه نکته ای هم که به نظر خودم رسیده، این مشکل در یه مواقعی پیش میاد که من فایر فاکس رو بستم، اما همچنان یه کانکشن اکتیو توی ------ فیر فعال هست که هیچ رقمه هم بسته نمیشه
حالا مثلا این کانکشن یا با گوگله، یا با یه سایت دیگه
اما به هر حال از ابتدای باز کردن این برنامه پراکسیفیر تا آخر یک نفس بازه

این پوشه رو در قالب یک فایل زیپ آپلود کن و بزارش اینجا:46:

rouzbehshahgaldi
23-04-2012, 23:52
سلام
مشکلتون مربوط به گرافیکه
شما توی Run ینویسین dxdiag و ببینین ورژن DirectX Version چنده؟

direct x 11 هستش هم اونجا می نویسه هم با نرم افزر TriXX و هم با GPU Z ورژن رو 11 نشون میده.درایور 12.2 اول نصب بود که کلا درایور خوبی نبود اذیت می کرد من دوباره 11.12 رو نصب کردم.امروز عصری بایوس مادربرد رو به ورژن 1.4 آپدیت کردم.تا الان ارور نداده باز ببینم تا فردا چی میشه.ممنون ازوقتی گذاشتی رفیق.:20:

yoosef_st
24-04-2012, 00:00
این پوشه رو در قالب یک فایل زیپ آپلود کن و بزارش اینجا:46:
خدمت شما:

Ladder of god
24-04-2012, 15:19
نرم افزار IntelliPoint نصب کردین؟

intellipoint چی هست؟

ask_bl
24-04-2012, 18:39
intellipoint چی هست؟
یه درایور موس هست که از مایکروسافت ارائه شده

ask_bl
24-04-2012, 18:45
خدمت شما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F4op64zw8ni70)

مشکل شما از کاسپراسکای آنتی ویروس هست، از چه ورژنیش استفاده میکنین؟
پیشنهاد میکنم ار ورژن آخر کاسپر که به طبع همونطور که من دارم استفاده میکنم با Pro xifier مشکلی نداره، استفاده کنین.

yoosef_st
24-04-2012, 19:40
مشکل شما از کاسپراسکای آنتی ویروس هست، از چه ورژنیش استفاده میکنین؟
پیشنهاد میکنم ار ورژن آخر کاسپر که به طبع همونطور که من دارم استفاده میکنم با Pro xifier مشکلی نداره، استفاده کنین.
باور کن آخرین ورژنه
آپدیته آپدیت هم هست
ولی چون شما میگی، خب آخرین ورژن رو از کجا بگیرم که مطمئنه مطمئن هم باشه؟

ask_bl
24-04-2012, 20:09
باور کن آخرین ورژنه
آپدیته آپدیت هم هست
ولی چون شما میگی، خب آخرین ورژن رو از کجا بگیرم که مطمئنه مطمئن هم باشه؟

آخرین ورژن، اگر اشتباه نکنم v12.0.0.374 هست
من پیشنهاد میکنم KIS رو نصب کنین

yoosef_st
24-04-2012, 20:50
اونی که روی کام من نصبه اینه عزیزم:
خودم این عکس رو الان از About گرفتم.

yoosef_st
24-04-2012, 21:29
برای نمونه به این عکس دقت کنید:
فایر فاکس بیشتر از 10 دقیقست که بسته شده:
ولی همونجوری که میبینید همچنان Active Connection دارم
جالبیش اینه که این کانکشن هیچ دیتایی هم ارسال و دریافت نمیکنه...
(البته هر بار یه چیزیه؛ برنامه یا سایت دیگست. متغییره)

yoosef_st
24-04-2012, 21:42
همینک صدای مرا از پشت کامپیوتر و پس از یک صفحه آبی میشنوید
همینکه بعد از آپلود عکس فوق و نوشتن پست، Exit کردم صفحه آبی مرگ اومد و خدافظ...

ask_bl
24-04-2012, 22:12
همینک صدای مرا از پشت کامپیوتر و پس از یک صفحه آبی میشنوید
همینکه بعد از آپلود عکس فوق و نوشتن پست، Exit کردم صفحه آبی مرگ اومد و خدافظ...

ورژن ------ فایرتون چنده؟
کسپر رو پاوز پروتکشن کنین ببینین باز bsod میده؟

yoosef_st
24-04-2012, 22:43
ورژن ------ فایرتون چنده؟
کسپر رو پاوز پروتکشن کنین ببینین باز bsod میده؟
فکر میکنم 3.0.2.1 باشه ورژنم.
مگه ورژن جدید هم داره؟
جدیدش چنده؟

باشه تست میکنم نتیجه رو میگم.

rouzbehshahgaldi
25-04-2012, 11:07
direct x 11 هستش هم اونجا می نویسه هم با نرم افزر TriXX و هم با GPU Z ورژن رو 11 نشون میده.درایور 12.2 اول نصب بود که کلا درایور خوبی نبود اذیت می کرد من دوباره 11.12 رو نصب کردم.امروز عصری بایوس مادربرد رو به ورژن 1.4 آپدیت کردم.تا الان ارور نداده باز ببینم تا فردا چی میشه.ممنون ازوقتی گذاشتی رفیق.:20:

خوشبختانه انگارآپدیت بایوس جواب داده.تا امروز اصلا BSOD نداده:20:

amin n & i series
26-04-2012, 02:16
سلام به همه دوستان
من قبلا یه سیستم داشتم مدام بلو اسکریین میداد
از اونجایی که هر کاری کردم <از تعویض قطعات گرفته تا گرفتن نرم افزار جدید و ...> نتونستم عیبشو بیابم{حتی دوستمم که تعمیرات داره کامل دیگه هنگ کرده بود} سیستمو رد کردم از نو یه سیستم دیگه بستم
الان این سیستمم هم 1 روز نیست بستم...متاسفانه اینم شروع کرده به ارور دادن و بلو پیچ بالا اوردن
دیگه به شدت خسته شدم....لطفا راهنمایی کنید{راستی همین الان بایسو اپدیت کردم...}
اینم لیست dump ها <با اون برنامه ای که گذاشته بودید چیزی پیدا نکرد>
با برنامه ای که تو پست اول هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335393215_GeneralReport.z ip)

اینم با یه برنامه دیگه

ممنون میشم زود جواب بدید
i3 2100
8gb 1600 gail
1 tra wd
power 700 acbel
msi 6950 {گرافیک مال سیستم قبلیمه}
mb : msi p67a-g55
ask_bl
26-04-2012, 07:07
سلام به همه دوستان
من قبلا یه سیستم داشتم مدام بلو اسکریین میداد
از اونجایی که هر کاری کردم <از تعویض قطعات گرفته تا گرفتن نرم افزار جدید و ...> نتونستم عیبشو بیابم{حتی دوستمم که تعمیرات داره کامل دیگه هنگ کرده بود} سیستمو رد کردم از نو یه سیستم دیگه بستم
الان این سیستمم هم 1 روز نیست بستم...متاسفانه اینم شروع کرده به ارور دادن و بلو پیچ بالا اوردن
دیگه به شدت خسته شدم....لطفا راهنمایی کنید{راستی همین الان بایسو اپدیت کردم...}
اینم لیست dump ها <با اون برنامه ای که گذاشته بودید چیزی پیدا نکرد>
با برنامه ای که تو پست اول هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335393215_GeneralReport.z ip)

اینم با یه برنامه دیگه

ممنون میشم زود جواب بدید
i3 2100
8gb 1600 gail
1 tra wd
power 700 acbel
msi 6950 {گرافیک مال سیستم قبلیمه}
mb : msi p67a-g55
فلدر
رو آپلود کنین.

mahy007
26-04-2012, 10:30
درود

این مشکل منه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این هم فایل ها :

ممنون

amin n & i series
26-04-2012, 14:14
سلام
فلدر
رو آپلود کنین.
سلام
خوبید ..... خدمت شما
این تا 1 ساعت بیشتر نیست انگار

اینم همونه یه جا دیگه اپلود کردم

bisan tak
27-04-2012, 00:59
سلام بر دوستان پی سی ورد ::40:

منم مثل دوستان با این مشکل روبرو شدم و فایل آپلود را براتون میفرستم امیدوارم که مشکل سیستم
من هم حل بشه>>>>:41:

شـیـفــو
27-04-2012, 01:57
دوستان من از وقتی سیستم جدید گرفتم با مشخصات زیر :

CPU : 2100 Intel
VGA : ATI Radeon™ HD 5670
M.B : Asrock h61
Ram : 4g DDr3 1600
Power : 700w Perfect
بعد نیم ساعت کار کردن یهو صفحه آبی آسمونی میشه و سیستم هنگ میکنه ، Blue Screen منظورم نیست ، صفحه آبی آسمونی میشه و یهو هنگ میکنه تا وقتی که ریستارت کنم .
7-8 بار ویندوز عوض کردم ، هم xp ریختم و هم سـون و ... همین مشکلو داشته .
اول فکر کردم بخاطر گرافیکه ، به خود مادربرد وصل کردم ولی بازم همین مشکلو داره ، هاردم رو هم عوض کردم بازم پا برجاست .
بنظرتون مشکل از کجاست ؟

davooddsm
27-04-2012, 11:04
سلام
واقعا کارتون جای تشکر ویژه داره:11:
حالا مشکل : Blue Screen
سیستم خودم نیست ولی میدونم هیچ تغییر سخت افزاری نداشته

ask_bl
27-04-2012, 11:15
سلام
خوبید ..... خدمت شما
این تا 1 ساعت بیشتر نیست انگار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم همونه یه جا دیگه اپلود کردم

سلام
مشکل شما هم با درایور کارت گرافیکتون هست، درایورتون رو دانلود کنین و درایور قبلی رو پاک کنین و درایور جدید رو نصب کنین.
حتما بایوستون رو هم بروز کنین

JUSTIN11
27-04-2012, 11:51
سلام بر همگی

در حالت عادی فیزیکال مموری سیستم تا 89-95 درصد میرسه! و بعدشم ارور بلو اسکرین میده و بطور خودکار سیستم ریست میشه!

کلا سیستم خیلی پردازش میکنه الکی! با اینکه هیچ کاریم باهاش انجام نمیدم! مشکل چیه؟

اول فکر میکردم مشکل ار رم باشه.رم رو عوض کردم و بازم مشکل پابرجاست.

ویندوز7 32 بیت
رم 2 گیگ
گرافیک 8600 جی تی اس
سی پی یو دو هسته 1.8

این دوتا عکس از task manager سیستمم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F620009864881da843c132008c8993ce5.png)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F4dff643b2406f47a686c964588f6798e.png)

minidump در حالت زیپ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F8c42aeb204042f228949f4526fbab0ec.zip)

needer
27-04-2012, 13:24
به سفارش dr smith
cpu 2ghz
ram 512
grafic 64
سیستم قدیمی هست . مشکل هنگ کردن هنگام بالا آمدن ویندوز در بعضی مواقع رو دارم. گاهی هم هنگام اجرای یک بازی رنگ صفحه می پره و یک پرده آبی رنگ کل صفحه رو می پوشونه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2FMjtgSP1A%2FMinidump.html)
این فایل رو بعد از هنگ کردن سیستم رو خودم ریستارت کردم و گذاشتمش.

amin n & i series
27-04-2012, 14:09
سلام
مشکل شما هم با درایور کارت گرافیکتون هست، درایورتون رو دانلود کنین و درایور قبلی رو پاک کنین و درایور جدید رو نصب کنین.
حتما بایوستون رو هم بروز کنین

سلام
ممنون بابت پاسختون
والا من تا درایور جدید میاد دانلود میکنم
موقعی هم که بلو اسکرین میداد اخرین درایور کاتالیست یعنی 12.3 رو سیستم نصب بود.بایوس هم اپدیت کردم حدود 2 روز پیش.ولی بازم مشکل بلواسکرین داشتم
واسه همین مزاحم شما شدم
البته دیشب 2 تا رمم رو کم کردم خدا رو شکر تا حالا بلو اسکرین نداده
حالا اگه نظر و راهنمایی دیگه ای هم دارید ممنون میشم بفرمایید.تشکر:11:
.................................................. .......
الان رفتم سایت amd دیدم کاتالیست 12.4 گذاشته.{هر روز کاتالیست چدید میده...انگاری نمیتونه یه درایور پایدار و خوب بده که 4...5 ماه نخواد عوضش کنیم}..تا اینم نصب کنم ببینم چطور میشه
:11:

ask_bl
27-04-2012, 21:27
سلام
ممنون بابت پاسختون
والا من تا درایور جدید میاد دانلود میکنم
موقعی هم که بلو اسکرین میداد اخرین درایور کاتالیست یعنی 12.3 رو سیستم نصب بود.بایوس هم اپدیت کردم حدود 2 روز پیش.ولی بازم مشکل بلواسکرین داشتم
واسه همین مزاحم شما شدم
البته دیشب 2 تا رمم رو کم کردم خدا رو شکر تا حالا بلو اسکرین نداده
حالا اگه نظر و راهنمایی دیگه ای هم دارید ممنون میشم بفرمایید.تشکر:11:
.................................................. .......
الان رفتم سایت amd دیدم کاتالیست 12.4 گذاشته.{هر روز کاتالیست چدید میده...انگاری نمیتونه یه درایور پایدار و خوب بده که 4...5 ماه نخواد عوضش کنیم}..تا اینم نصب کنم ببینم چطور میشه
مشکلتون با dxgmms1.sys بود که مربوط به DirectX و درایور گرافیک میشه

amin n & i series
27-04-2012, 23:05
مشکلتون با dxgmms1.sys بود که مربوط به DirectX و درایور گرافیک میشه
خیلی خیلی ممنون
تشکر که وقت میذارین و جواب میدید
ببخشید زیاد سوال میپرسم فقط سوال اخرمم بپرسم دیگه رفع زحمت کنم
مرجع یا سایتی هست که بشه بریم و معنای تمام ارور ها رو نوشته باشه؟؟
و اخر هم اینکه خیالم راحت باشه مشکلم سخت افزاری نیست دیگه و با همون اپدیت درایور ایشالا باید دیگه مشکلم کامل درست شده باشه؟؟؟ راستی رم هامو که در اوردم بذارم رو سیستم مجدد؟....اخه از بعد در اوردن رم و اپدیت درایور به 12.4 خدا رو شکر بلو اسکرین نداشتم:40::11:

h00jat
27-04-2012, 23:53
سلام دوستان
منم تازه لپتاپ خریدم تا الان چند بار سیستم کرش شده هر چی که لازم بود اپ کردم ممنون میشم به فایل ما هم یه نگاهی بندازید تا مشکل سیستم ما هم حل بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sm3man
28-04-2012, 12:10
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
این مشکل صفحه آبی 1 ساله برای منم پیش اومده الان 3 روزه ویندوز عوض کردم 18 بار صفحه آبی اومده فایل Dump رو آپلود میکنم از دوستان خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید و بگید مشکل از کجاست ممنون

مشخصات سیستم :
mainboard : Gforce 6100
cpu : AMD II 250
Ram : Kingston 2G
graphic : Nvidia Gforce 9500 1G

ask_bl
29-04-2012, 21:09
سلام دوستان
منم تازه لپتاپ خریدم تا الان چند بار سیستم کرش شده هر چی که لازم بود اپ کردم ممنون میشم به فایل ما هم یه نگاهی بندازید تا مشکل سیستم ما هم حل بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2Fupeykp47pkj412n9cm0z.zip):20:
سلام و به انجمن خودتون خوش اومدین
من فکر میکنم مشکل شما سخت افزاری باشه
توصیه میکنم یه بار ببرین گارانتی

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
این مشکل صفحه آبی 1 ساله برای منم پیش اومده الان 3 روزه ویندوز عوض کردم 18 بار صفحه آبی اومده فایل Dump رو آپلود میکنم از دوستان خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید و بگید مشکل از کجاست ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2Fcbab05618ccaf837ac281406d8f04aa6.rar)

مشخصات سیستم :
mainboard : Gforce 6100
cpu : AMD II 250
Ram : Kingston 2G
graphic : Nvidia Gforce 9500 1G

سلام
خوش اومدین
به نظر شما دیوایسی رو مثلا هارد اکسترنال و یا چیز دیگه ای رو نصب کردین به همراه درایورش
که گویا مشکل از درایور اون هست!

ask_bl
29-04-2012, 22:27
سلام بر همگی

در حالت عادی فیزیکال مموری سیستم تا 89-95 درصد میرسه! و بعدشم ارور بلو اسکرین میده و بطور خودکار سیستم ریست میشه!

کلا سیستم خیلی پردازش میکنه الکی! با اینکه هیچ کاریم باهاش انجام نمیدم! مشکل چیه؟

اول فکر میکردم مشکل ار رم باشه.رم رو عوض کردم و بازم مشکل پابرجاست.

ویندوز7 32 بیت
رم 2 گیگ
گرافیک 8600 جی تی اس
سی پی یو دو هسته 1.8

این دوتا عکس از task manager سیستمم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F620009864881da843c132008c8993ce5.png)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F4dff643b2406f47a686c964588f6798e.png)

minidump در حالت زیپ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F8c42aeb204042f228949f4526fbab0ec.zip)
سلام
مشکل شما مربوط میشه به درایور مودموتون

sm3man
29-04-2012, 23:12
سلام و به انجمن خودتون خوش اومدین
من فکر میکنم مشکل شما سخت افزاری باشه
توصیه میکنم یه بار ببرین گارانتی

سلام
خوش اومدین
به نظر شما دیوایسی رو مثلا هارد اکسترنال و یا چیز دیگه ای رو نصب کردین به همراه درایورش
که گویا مشکل از درایور اون هست!
ممنون از راهنماییتون ولی من فقط یه کارت تی وی و یه چاپگر بهش وصل کردم که قبل از وصل کردن بازم همین مشکل رو داشت پس از اونا نیست چیز دیگه ای وصل نکردم از اول این مشکل رو داره.اسم دقیق این دیوایس مشخص نیست؟

h00jat
30-04-2012, 00:29
سلام ممنون از اینکه جواب دادید .متاسفانه یه حماقتی که انجام دادم اینه که لپ تاپ رو بدون گارانتی خریدم اگه ممکنه بگید کدوم سخت افزارشه ببرم برا تعمیر 1ماه نشده که خریدمش

needer
30-04-2012, 08:04
پس من چی . مال من رو هم نگاه کنین!!!

lordr3za
02-05-2012, 15:17
سلام و خسته نباشید.
مشکل من بعد از نصب eset smart به وجود اومده

Intel core i7 2670qm 2.2GH

4GM Memory

Geforce GT 555M 1GB

Dew Drop
03-05-2012, 21:20
سلام و خسته نباشید.
مشکل من بعد از نصب eset smart به وجود اومده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2F553_GeneralReport.zip)

Intel core i7 2670qm 2.2GH

4GM Memory

Geforce GT 555M 1GB

سلام
اگه اشتباه نکنم رو سیستم نرم افزار Zone alarm رو دارید؟
یکی از خطاها مربوط به این نرم افزار هستش.اگه دارید اون رو Uninstall کنید و یا نسخه جدیدتر رو نصب کنید.
و یکی از خطاها هم مربوط بود به کارت گرافیک و DirectX .
درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید و DirectX رو Reinstall و نسخه جدیدش رو نصب کنید.

Dew Drop
03-05-2012, 21:40
سلام
واقعا کارتون جای تشکر ویژه داره:11:
حالا مشکل : Blue Screen
سیستم خودم نیست ولی میدونم هیچ تغییر سخت افزاری نداشته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1335511574_GeneralReport.z ip)

سلام
من تو فایلی که آپلود کردین فایل Mini dump رو ندیدم,یعنی فایل Dump خالی بود.
اگه امکان داره این فایل رو از این مسیرC:\Windows\Minidump بصورت فایل zip قرار بدید.

seeb_sh
04-05-2012, 10:52
سلام دوستان.

من حدودا ۲،۳ بار بعد از اینکه لپتاپ رو خواستم از حالت sleep در بیارم این خطا رو دیدم،البته جدیداً، اما الان حدودا ۲،۳ دقیقه سیستم رو ترک کردم وقتی‌ اومدم دیدم دوباره همین صفحه اومده،ممکنه مشکل از چی‌ باشه؟، آخه جدیداً نرم‌افزاری نصب نکردم،فقط از ساکس استفاده می‌کنم و حدودا یک ماهی‌ می‌شه که avira نصب کردم،، آیا ممکن مشکل از اینها باشه؟

ask_bl
04-05-2012, 14:55
سلام دوستان.

من حدودا ۲،۳ بار بعد از اینکه لپتاپ رو خواستم از حالت sleep در بیارم این خطا رو دیدم،البته جدیداً، اما الان حدودا ۲،۳ دقیقه سیستم رو ترک کردم وقتی‌ اومدم دیدم دوباره همین صفحه اومده،ممکنه مشکل از چی‌ باشه؟، آخه جدیداً نرم‌افزاری نصب نکردم،فقط از ساکس استفاده می‌کنم و حدودا یک ماهی‌ می‌شه که avira نصب کردم،، آیا ممکن مشکل از اینها باشه؟
احتمالا مشکل از همون ساکس باشه
شما فلدر زیر رو آپلود کنید:

seeb_sh
04-05-2012, 23:30

کجا آپلود کنم؟؟چطوری؟

ask_bl
05-05-2012, 21:23
کجا آپلود کنم؟؟چطوری؟
همینجایی که بچه ها آپلود کردن
مثلا p30upload.com

needer
06-05-2012, 09:45
به سفارش dr smith
cpu 2ghz
ram 512
grafic 64
سیستم قدیمی هست . مشکل هنگ کردن هنگام بالا آمدن ویندوز در بعضی مواقع رو دارم. گاهی هم هنگام اجرای یک بازی رنگ صفحه می پره و یک پرده آبی رنگ کل صفحه رو می پوشونه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2FMjtgSP1A%2FMinidump.html)
این فایل رو بعد از هنگ کردن سیستم رو خودم ریستارت کردم و گذاشتمش.
دوستان مشکل منم بررسی کنین.

chakavakeshab
07-05-2012, 14:35
با سلام به شما دوستان
میخواستم اگه امکان داره به من هم کمک کنین آخه 2 ماهی میشه که منم رو لب تایم ارور بلو اسکرین دارم و تغییراتی که تو این مدت ایجاد شده:
1-آپدیت کاسپر اسکای
2-دانلودSpeed Up MyPC
3- بروزری هم که استفاده میکنم Start Tor Browser هست البته 1 سالی هست ازش استفاده میکنم اما جدیدا میگه قدیمی هست و میتونین جدیدشو بگیرین و بیشتر تو اجرای این برنامه ارور میده

مشخصات سیستمم :
ویندوز7 اورجینال 64 بیتی

cpu/cache/fsp: corei5 241OM 2.3 - 2.93 GHZ ,3MB cache
HDD :640 RAM:4DDR GRAPHIC:GT520

اینم کد اروری که دیدم: technicall information

stop: 0x0000001A (0x00000000041287, 0x0000000000000030, 0x00000000000000 ,0x0000000000000000
ویا
stop: 0x0000000A (0xFFFFFFFFFA8003CC , 0x0000000000000002 , 0x0000000000000000, 0x FFFFF800034A9E04

:20: ممنون میشم جوابمو زودتر بدین تا بلایی سر سیستمم نیومده

ask_bl
08-05-2012, 07:58
با سلام به شما دوستان
میخواستم اگه امکان داره به من هم کمک کنین آخه 2 ماهی میشه که منم رو لب تایم ارور بلو اسکرین دارم و تغییراتی که تو این مدت ایجاد شده:
1-آپدیت کاسپر اسکای
2-دانلودSpeed Up MyPC
3- بروزری هم که استفاده میکنم Start Tor Browser هست البته 1 سالی هست ازش استفاده میکنم اما جدیدا میگه قدیمی هست و میتونین جدیدشو بگیرین و بیشتر تو اجرای این برنامه ارور میده

مشخصات سیستمم :
ویندوز7 اورجینال 64 بیتی

cpu/cache/fsp: corei5 241OM 2.3 - 2.93 GHZ ,3MB cache

HDD :640 RAM:4DDR GRAPHIC:GT520

اینم کد اروری که دیدم: technicall information

stop: 0x0000001A (0x00000000041287, 0x0000000000000030, 0x00000000000000 ,0x0000000000000000

ویا

stop: 0x0000000A (0xFFFFFFFFFA8003CC , 0x0000000000000002 , 0x0000000000000000, 0x FFFFF800034A9E04

:20: ممنون میشم جوابمو زودتر بدین تا بلایی سر سیستمم نیومده

سلام
فلدر زیر رو آپلود کنید:

ask_bl
08-05-2012, 08:14
دوستان مشکل منم بررسی کنین.
سلام
شما مشکلتون مربوط میشه به باگ های کارت گرافیکتون
شما درایور گرافیکتون رو Unistall کنین
Start>Control Panel>System>Hardware>Device Manager>Display Adaptors>Uninstall

و با استفاده از Cleaner زیر درایور گرافیکتون رو کامل پاک کنین و درایور به روز رو از سایت amd بگیرین

chakavakeshab
08-05-2012, 11:34
سلام خسته نباشید
اینم آدرس آپلود فایل مینی دامپ من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2Fd844199ebf149e88ac2a66e5ee95bda7.rar%5DDown load)

ممنون از توجهتون

nozi
08-05-2012, 13:38
با سلام و خسته نباشید
MB P8H61 Asus
CPU: Core i3
Ram: 4 G
VGA: 2G
دو سه هفته ای هست این مشکل واسم پیش اومده. روند ثابتی نداره. یا اینطور نیست که بعد از انجام کار خاصی این اتفاق بیفته. اخیرا یه کارت --- به سیستمم اضافه کردم که احتمال میدم مال اون باشه. ممنون میشم کمک کنین بهم تا مطمئن بشم.
تنها کاری که از دستم برمیاد تشکر و دعای خیره. ممنونم. ایشالله همیشه موفق و خوشحال باشین. اینم لینک که دومی مستقیم شدس و راحت ترین. بازم ممنون

ask_bl
08-05-2012, 14:08
سلام خسته نباشید
اینم آدرس آپلود فایل مینی دامپ من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2Fd844199ebf149e88ac2a66e5ee95bda7.rar%5DDown load)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2Fd844199ebf149e88ac2a66e5ee95bda7.rar)
ممنون از توجهتون
سلام
احتمالا مشکل شما مربوط به رم (رم هاتون) میشه
شما اگر چند تا رم دارین اونها رو جدا جدا تست کنین
و همینطور از برنامه memtest86+ استفاده کنین:

chakavakeshab
08-05-2012, 14:19
ببخشید منظورتون رو نگرفتم یعنی چی اگر چندتا رم دارین ... آخه من رو لب تاب این مشکلو دارم .از کجا باید بدونم چنتا رم دارم آخه وارد نیستم؟ و برنامه ایی که معرفی کردین چه کاری انجام میده؟
میشه بیشتر راهنمایی کنید .ممنون

ask_bl
08-05-2012, 14:27
با سلام و خسته نباشید
MB P8H61 Asus
CPU: Core i3
Ram: 4 G
VGA: 2G
دو سه هفته ای هست این مشکل واسم پیش اومده. روند ثابتی نداره. یا اینطور نیست که بعد از انجام کار خاصی این اتفاق بیفته. اخیرا یه کارت --- به سیستمم اضافه کردم که احتمال میدم مال اون باشه. ممنون میشم کمک کنین بهم تا مطمئن بشم.
تنها کاری که از دستم برمیاد تشکر و دعای خیره. ممنونم. ایشالله همیشه موفق و خوشحال باشین. اینم لینک که دومی مستقیم شدس و راحت ترین. بازم ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip%2FtTgHHout%2FGeneralReport_2.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fk3K-g%2FGeneralReport_2.zip)
سلام، ممنون
مشکلتون مربوط به درایور آنتی ویروس AVAST هست
شما اول نرم افزار رو از کنترل پنل یک بار ریپیر کنین:
Control Panel>Programs & Features>uninstall a program>avast! Anti-Virus>Change/Remove>Repair
اگر نشد:
یک بار از طریق کنترل پنل ورژن قبلی رو کامل پاک کنین و آخرین ورژن رو نصب کنین
برای پاک کردن از نرم افزار زیر استفاده کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Funinstallers%2Fsecurity-software)
و در نهایت اگر جواب نگرفتین
autosandbox رو غیر فعال کنین.

ببخشید منظورتون رو نگرفتم یعنی چی اگر چندتا رم دارین ... آخه من رو لب تاب این مشکلو دارم .از کجا باید بدونم چنتا رم دارم آخه وارد نیستم؟ و برنامه ایی که معرفی کردین چه کاری انجام میده؟
میشه بیشتر راهنمایی کنید .ممنون
برنامه ای که معرفی کردم رم ها رو تست میکنه
اگر پیغام های قرمز گرفتین یعنی رم مشکل داره

chakavakeshab
08-05-2012, 15:00
1- مرسی من این فایلو دانلود میکنم میره تو قسمت c: user...\ local \temp میشینه نه جایی که فایلیمو دانلود میکنم مشکلی نداره؟
2- ویندوزه من 64 بیتی هست این نرم افزار روش جواب میده

ask_bl
08-05-2012, 15:10
1- مرسی من این فایلو دانلود میکنم میره تو قسمت c: user...\ local \temp میشینه نه جایی که فایلیمو دانلود میکنم مشکلی نداره؟
2- ویندوزه من 64 بیتی هست این نرم افزار روش جواب میده
شما از لینک زیر دانلود کنین:
و فایل زیپ رو اکسترکت کنین و فایل ایزو رو رایت کنین و با اون سی دی بوت کنین و تست رو انجام بدین.

saadatfar1
08-05-2012, 16:04
سلام
مدتی ارور میده. فاصله بین ارورها تفاوت داره. یه بار 5 دقیقه یه 2 ساعت طول میکشه. لپ تاپ دل. ویندوز سون 32 بیت. نرم افزار نصب نکردم
فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chakavakeshab
08-05-2012, 17:21
مرسی از راهنماییتون من این 2 فایلو دانلود کردم memtest86+-4.20.iso - و memtest86+-4.20.tar از حالت زیپ خارجش کردم بعد هر دو رو رایت کردم رو سی دی ولی لب تابمو که restar کردم بالا که اومد چیزی رو چک نکرد از کجا باید اونو تنظیم کنم تا با سی دی بوت بشه

مهندس الهه
08-05-2012, 21:26
سلام
این فایل حاصل از برنامه GeneralReporter

board giga
ram 2gig
vga 9500gt
OS seven-32bit

هر از گاهی صفحه مرگ ظاهر میشه و برخلاف اکثر صفحات مرگ ، سیستم ریست نمیشه و باید خودم از پنل سیستم رو ریست کنم
همه اتصالات رو چندین بار چک کرده ام (هنگام پاکسازی داخل کیس و نه به دلیل این خطا)

99.99% هم از عدم آلوده بودن سیستم مطمئن هستم :دی

و ربطی هم به سیستم عاملم نداره . چون هرازگاهی ویندوز رو عوض میکنم و همچنین هر چند ماه یه بار ویندوز جدید دانلود و نصب میکنم

اگر چیز دیگری نیاز هست بفرمائید تا ارائه بدم

jafarian
08-05-2012, 21:50
سلام
این فایل حاصل از برنامه GeneralReporter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدboard giga
ram 2gig
vga 9500gt
OS seven-32bit

هر از گاهی صفحه مرگ ظاهر میشه و برخلاف اکثر صفحات مرگ ، سیستم ریست نمیشه و باید خودم از پنل سیستم رو ریست کنم
همه اتصالات رو چندین بار چک کرده ام (هنگام پاکسازی داخل کیس و نه به دلیل این خطا)

99.99% هم از عدم آلوده بودن سیستم مطمئن هستم :دی

و ربطی هم به سیستم عاملم نداره . چون هرازگاهی ویندوز رو عوض میکنم و همچنین هر چند ماه یه بار ویندوز جدید دانلود و نصب میکنم

اگر چیز دیگری نیاز هست بفرمائید تا ارائه بدم

مشکل شما مربوط به سخت افزار سیستم نداره مشکلتون مربوط به گرافیک دایرکست ویندوز این روش سایت مایکروسافت برین این فایل آپدیت پایین به شماره KB974431 دانلود کنید نصب کنید درمرحله بعد درایور گرافیک خودتون از داخل سایت سازنده بسته به اینکه ati یا که nvidia باشه دانلود نصب کنید برای پاک کردن درایور قبلی هم فقط از برنامه driver sweeper که داخل لینک دوم هست استفاده کنید اونم در محیط safe mode اجرا کنید درایور گرافیک پاک کنید درمرحله سوم هم دایرکست سیستم آپدیت کنید که لینک دانلود دایرکست هم داخل لینک سوم هست

اگر با ورش بالا رفع مشکل نشد dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم تو صفحه اول گزینه next بزنید داخل صفحه دوم هم از اون پایین صفحه گزینه repair my computer انتخاب کنید همینطوری Next بزنید تا به عکس پایین برسین اونجا گزینه command prompt انتخاب کنید داخل قسمت خط فرمان ابتدا دستور C: روبزنید اینتر کنید بعدشم دستور cd windows بزنید اینتر کنید بعدم این یکی دستور attrib -s -r -h DXGMMS1.sys /s بزنید اینتر کنید از اخرم del DXGMMS1.sys /s /q این دستور بزنید اینتر کنید بعدش سیستم ریستارت کنید تا بصورت معمول بالا بیاد این موارد داخل سایت پایین مطرح کرده :20:

Dew Drop
09-05-2012, 00:56
سلام
مدتی ارور میده. فاصله بین ارورها تفاوت داره. یه بار 5 دقیقه یه 2 ساعت طول میکشه. لپ تاپ دل. ویندوز سون 32 بیت. نرم افزار نصب نکردم
فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fj%2Fv6cwwruulutbx3kfvubo.rar)

سلام

آنتی ویروس Nod32 رو دارید؟
علت یکی از خطاهای شما مربوط به فایل eamonm.sys هست
این فایل مربوط به اسکنر انتی ویروس nod32 هستش.آنتی ویروس رو حذف کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید؟

و یکی دیگه از خطاها مربوط به فایل dxgmms1.sys هست که مربوط به کارت گرافیک و DirectX میشه.

sunmartin
09-05-2012, 16:16
با مشکل عجیبی مواجه هستم: با نصب پروکسیفایر در win7 سیستم دیگه استارت اپ نمیشه و تو اون مرحله گیر میکنه ...وقتی هم با safemode یا command prompt هم میخوام سیستم رو بالا بیارم نمیشه و مجبورم از last good...استغاده کنم اما نمیدونم چرا سیستمم به proxifire حساسیت داره ضمنا از نود 32 هم استفاده میکنم اگه کسی راه کاری داره بگه

needer
09-05-2012, 16:50
سلام

و با استفاده از Cleaner زیر درایور گرافیکتون رو کامل پاک کنین و درایور به روز رو از سایت amd بگیرین
اون برنامه cleaner رو نتونستم دانلود کنم .همش میاد پایین صفحه وقتی کلیک میکنم روی لینکش. اما درایور رو بروز کردم و کارتمم یه تمیزی کردم امیدوارم درست شده باشه هنوز منتظرم ببینم.
باز هم از زحمت فوق العادتون تشکر می کنم که میتونین اینقدر دقیق مشکلات سیستم رو پیدا کنید.

مهندس الهه
10-05-2012, 13:10
مشکل شما مربوط به سخت افزار سیستم نداره مشکلتون مربوط به گرافیک دایرکست ویندوز این روش سایت مایکروسافت برین این فایل آپدیت پایین به شماره KB974431 دانلود کنید نصب کنید درمرحله بعد درایور گرافیک خودتون از داخل سایت سازنده بسته به اینکه ati یا که nvidia باشه دانلود نصب کنید برای پاک کردن درایور قبلی هم فقط از برنامه driver sweeper که داخل لینک دوم هست استفاده کنید اونم در محیط safe mode اجرا کنید درایور گرافیک پاک کنید درمرحله سوم هم دایرکست سیستم آپدیت کنید که لینک دانلود دایرکست هم داخل لینک سوم هست

اگر با ورش بالا رفع مشکل نشد dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم تو صفحه اول گزینه next بزنید داخل صفحه دوم هم از اون پایین صفحه گزینه repair my computer انتخاب کنید همینطوری Next بزنید تا به عکس پایین برسین اونجا گزینه command prompt انتخاب کنید داخل قسمت خط فرمان ابتدا دستور C: روبزنید اینتر کنید بعدشم دستور cd windows بزنید اینتر کنید بعدم این یکی دستور attrib -s -r -h DXGMMS1.sys /s بزنید اینتر کنید از اخرم del DXGMMS1.sys /s /q این دستور بزنید اینتر کنید بعدش سیستم ریستارت کنید تا بصورت معمول بالا بیاد این موارد داخل سایت پایین مطرح کرده :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fen-us%2Fdownload%2Fdetails.aspx%3Fid%3D9533)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSecurity%2FSecure-cleaning%2FDriver-Sweeper.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FOS-Enhancements%2FDirectX-9.0c-Redistributable.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fen-us%2Fwindows%2Fforum%2Fwindows_7-system%2Fblue-screen-in-dxgmms1sys%2Fdb3f0576-976f-4401-8793-40f01942fb9d%3Fpage%3D2)

با تشکر

آپدیت KB974431 چنین خطائی داد :

درایور و دایرکت ایکس هم نصب شد
منتظر میمونم ببینم دوباره صفحه میاد یا نه

4daneshjo
10-05-2012, 13:49
سلام من چند وقتی گه این صفحه ابی میاد
cpu amd x4 965 phenom 2
ram 2*2gig
ati 4730 512mb ddr5
hard 2*500gb
main ga 770t usb3

اون 2 تا فایل تو mini dump هم گذاشتم

ممنون میشم کمک کنید

jafarian
11-05-2012, 12:44
سلام من چند وقتی گه این صفحه ابی میاد
cpu amd x4 965 phenom 2
ram 2*2gig
ati 4730 512mb ddr5
hard 2*500gb
main ga 770t usb3

اون 2 تا فایل تو mini dump هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 65atbhbzee15%2FDesktop.rar.html)

ممنون میشم کمک کنید

مشکل شما هم سخت افزاری میشه هم نرم افزاری

شما رم سیستم خودتون با برنامه memtest که داخل لینک اول هست چک کنید برنامه رو روی فلش بوت کنید بصورت بوت رم سیستم چک کنید البته قبلش داخل سرچ منوی استارت دستور Advanced system settings رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر اینرت کنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ Settings بعد Advanced بعد اونجا گزینه Change انتخاب کنید اونجا هم گزینه No Paging File انتخال کنید برای تک تک درایوها روی گزینه Set کلیک کنید بعدم سیستم ریستارت کنید

درایوهای خودتون با برنامه driver genius آپدیت کنید برای آپدیت درایورهای خودتون از طریق این برنامه باید از v p n استفاده کنید این برنامه رو ازلینک دوم میتونید دانلود کنید

داخل منوی run دستور msconfig وارد کنید اینتر کنید بعدشم توی سربرگ general تیک گزینه های startup items با services غیر فعال کنید تاییدکنید تا سیستم ریستارت بشه درضمن برنامه یا سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه نکردین یا که نصب نکردین:20:

davooddsm
12-05-2012, 12:30
سلام
من تو فایلی که آپلود کردین فایل Mini dump رو ندیدم,یعنی فایل Dump خالی بود.
اگه امکان داره این فایل رو از این مسیرC:\Windows\Minidump بصورت فایل zip قرار بدید.

اینم از لینک minidump وفایل دیگه ومشخصات سیستم

mitraryan
12-05-2012, 12:48
سلام دیشب دوبار موقع تماشای ویدئو از یوتیوب صفحه آبی اومد رو ریستارت شد، الان سیستم مشکلی نداره ولی چون قبلا هم چند بار این صفحه اومده میخاستم بدونم مشکل از چیه و حلش کنم تا سیستم خراب تر نشه:
CPU:3.40
RAM:2
Window 7 32 bit که البته هنوز رجیسترش نکردم مشکل میتونه از این باشه؟

فایل کم حجم تر مال بار اوله و اون یکی مال دومین باره

4daneshjo
12-05-2012, 18:11
مشکل شما هم سخت افزاری میشه هم نرم افزاری

شما رم سیستم خودتون با برنامه memtest که داخل لینک اول هست چک کنید برنامه رو روی فلش بوت کنید بصورت بوت رم سیستم چک کنید البته قبلش داخل سرچ منوی استارت دستور Advanced system settings رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر اینرت کنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ Settings بعد Advanced بعد اونجا گزینه Change انتخاب کنید اونجا هم گزینه No Paging File انتخال کنید برای تک تک درایوها روی گزینه Set کلیک کنید بعدم سیستم ریستارت کنید

درایوهای خودتون با برنامه driver genius آپدیت کنید برای آپدیت درایورهای خودتون از طریق این برنامه باید از v p n استفاده کنید این برنامه رو ازلینک دوم میتونید دانلود کنید

داخل منوی run دستور msconfig وارد کنید اینتر کنید بعدشم توی سربرگ general تیک گزینه های startup items با services غیر فعال کنید تاییدکنید تا سیستم ریستارت بشه درضمن برنامه یا سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه نکردین یا که نصب نکردین:20:

خیلی ممنون از راهنماییتون
این صفحه ابی خیلی کم پیش میاد ولی از تقریبا 1 سال پیش شروع شده یادم نمیاد برای چی اینجوری شد
ولی رم های سیستم رو یکیشو بعداز چند وقت که سیستم گرفته بودم اضافه کردم فک میکنم که کلاک هاشون با هم فرق میکرد
یک کارت --- هم روش نصب کردم

farzan311
12-05-2012, 18:27
سلام
بالاخره ما هم گیر این صفحه ابی افتادیم :31:
خودم احتمال میدادم به خاطر اور کردن باشه که با دیفالت کردن بایوس هم درست نشد
رم ها رو در حالت های مختلف تست کردم بازم نشد
و الان کم کم داره میره رو اعصاب:32:
در Minidump هیچی نبود که اپلود کنم متاسفانه
ولی عکسش رو گرفتم میذارم:46:

jafarian
12-05-2012, 21:45
خیلی ممنون از راهنماییتون
این صفحه ابی خیلی کم پیش میاد ولی از تقریبا 1 سال پیش شروع شده یادم نمیاد برای چی اینجوری شد
ولی رم های سیستم رو یکیشو بعداز چند وقت که سیستم گرفته بودم اضافه کردم فک میکنم که کلاک هاشون با هم فرق میکرد
یک کارت --- هم روش نصب کردم

شما رم خودتون اول از همه با اون برنامه که گفتم تست کنید ببینید ارور دریافت میکنید در مرحله بعد اون رمی که کلاکش با این یکی قبلیتون فرق میکنه رو از رو مادربورد کلا جدا کنید تکی تست کنید همچنین کارت dvd اون کارهای دیگه رو هم که گفتم انجام بدین آپدیت درایور.

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

سلام
بالاخره ما هم گیر این صفحه ابی افتادیم :31:
خودم احتمال میدادم به خاطر اور کردن باشه که با دیفالت کردن بایوس هم درست نشد
رم ها رو در حالت های مختلف تست کردم بازم نشد
و الان کم کم داره میره رو اعصاب:32:
در Minidump هیچی نبود که اپلود کنم متاسفانه
ولی عکسش رو گرفتم میذارم:46:

تو عکس شما چیزی معلوم نیست فایل دامپ لازمه برای فایل دامپ هم روش پست پایین برین:20:

kapitan-ali
13-05-2012, 00:58
سلام منم جدیدا به این مشکل بر خوردم بیشتر زمانی که در حالت اسلیپ هست بعد از یه مدت کار باهاش صفحه آبی میاد یه برنامه دانلود کردم برای همین صفحه آبی هست..... گزارشش اینجوری بود . یه بار با این کد ntfs file system 0x00000024 یه ماه بعد از این اتفاق دوباره همین . 2 ساعت پیش با این ارور 0x0000001a C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe

علت چیست ؟

من 3 تا فایل تو mini dump دارم چه جوری میتونم اینا رو zip کنم.و براتون آپلود کنم.؟

ask_bl
13-05-2012, 08:36
سلام دیشب دوبار موقع تماشای ویدئو از یوتیوب صفحه آبی اومد رو ریستارت شد، الان سیستم مشکلی نداره ولی چون قبلا هم چند بار این صفحه اومده میخاستم بدونم مشکل از چیه و حلش کنم تا سیستم خراب تر نشه:
CPU:3.40
RAM:2
Window 7 32 bit که البته هنوز رجیسترش نکردم مشکل میتونه از این باشه؟

فایل کم حجم تر مال بار اوله و اون یکی مال دومین باره
سلام
مشکل از درایور گرافیکتون هست
درایور گرافیک قبلی رو پاک کنین و جدیدترین درایور رو نصب کنین

mitraryan
13-05-2012, 14:33
سلام
مشکل از درایور گرافیکتون هست
درایور گرافیک قبلی رو پاک کنین و جدیدترین درایور رو نصب کنین
ممنون، حدس میزدم!
ولی یه سوالی: احتمال داره از خود کارت گرافیک باشه و نه درایورش؟
درایور رو از خود nvidia دانلود کردم
ورژنش هم 296.10 هست
موقع نصب هم تیک همه گزینه ها به غیر از درایور رو برمیدارم مثل تصویر زیر:
DirectX هم نصب نکردم ولی فکر کنم خود ویندوز 7 داشته باشه
کارت گرافیک رو حدود یه ماه پیش گرفتم GeForce 8400 GS 1024 DDR3
ممنون

farzan311
13-05-2012, 15:56
تو عکس شما چیزی معلوم نیست فایل دامپ لازمه برای فایل دامپ هم روش پست پایین برین:20:

خوب من اینکار رو هم کردم ولی بازم هیچ گزارشی در minidump ندارم بعد از بلو اسکرین
با مموری تست هم رم ها رو چک کردم مشکلی نداشت
با دستور چک دیسک هم هاردو چک کردم
زمانش بلو اسکرین هم زیاد معلوم نیست
ولی تو این مواقع بیشتر اتفاق افتاده
1 هنگام کار سنگین
2 اگه هنگام بون به هارد اکسترنال یا چیز های که متصل هستند دست بزنم
3 هنگام بیدار کردن pc از حالت sleep:31:

kapitan-ali
13-05-2012, 16:22
جواب منم بدین دیگه چرا منو حساب نکردین ...؟

farzan311
13-05-2012, 16:26
جواب منم بدین دیگه چرا منو حساب نکردین ...؟

فایل هایی که تو minidump هست رو با نرم افزار هایی مثل Winrar و 7zip فشرده کنید بعد تو یه اپلود سنتر مثل

اون ها رو اپلود کنید و لینکی که بهتون میده رو اینجا بذارید تا راهنمایی تون بکنند

davooddsm
13-05-2012, 20:53
اینم از لینک minidump وفایل دیگه ومشخصات سیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1336813060_Archive.zip)

لطفا این رو هم جواب بدین

kapitan-ali
13-05-2012, 22:26
درود به شما ولی من میخوام زیپ کنم فایل رو ارور میده ....

ask_bl
13-05-2012, 23:11
ممنون، حدس میزدم!
ولی یه سوالی: احتمال داره از خود کارت گرافیک باشه و نه درایورش؟
درایور رو از خود nvidia دانلود کردم
ورژنش هم 296.10 هست
موقع نصب هم تیک همه گزینه ها به غیر از درایور رو برمیدارم مثل تصویر زیر:
DirectX هم نصب نکردم ولی فکر کنم خود ویندوز 7 داشته باشه
کارت گرافیک رو حدود یه ماه پیش گرفتم GeForce 8400 GS 1024 DDR3
ممنون
احتمالش خیلی کمه!
بعد از انجام این کارا باز BSOD گرفتین؟
شما یه بار بایوستون رو هم آپدیت کنین

SEDRASOUL
14-05-2012, 01:08
سلام
دوستان من دچار پیغام صفحه آبی (Blue Screen) شدم
اما با این تفاوت که دیگه اصلا سیستمم بالا نمیاد یعنی بعد از لود پنجره ویندوز xp با این ارور مواجه میشم و سیستم ریستارت میشه
نمایش پیغامشم در حد 0.5 ثانیست و نمیتونم بخونم چی نوشته
چیکار باید بکنم؟
درست شدنی هست یا باید ویندوز عوض کنم؟؟
ممنون

needer
14-05-2012, 08:53
سلام

دوستان متاسفانه متوجه شدم که هنوز مشکل کامل حل نشده من امروز و دیروز 2 بار سیستمم همون حالت فریز رو موقع بالا اومدن پیدا کرد و مجبور شدم ریستارت کنم گرچه قبلا فریز هام خیلی بیشتر بود و الان کم شده اما هست.
البته پیشرفتی هم حاصل شده مثلا قبلا نمیتونستم رزلوشن مانیتور رو روی 900*1600 برای مانیتور 19 اینچم بگذارم . یعنی این رزلوشن در لیست وجود نداشت اما بعد از تمیز کردن کارت گرافیک و اسلات اون برای اولین بار تونستم.:5: الیته با این رزولوشن اصلا راحت نیستم و نوشته ها ریز هستند و صفحه یاهو تمام مانیتور رو پر نمیکنه در دو طرف خالی هست.
البته درایور الان گرافیکم همون درایور قدیمیش هست . چون جدید یه کمی واسه سیستم قدیمی من سنگین بود. کارت گرافیکم 64 و درایور سری 7000 روش نصبه.
لطفا بررسی کنین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3yw57%2FMinidump.rar.htm)

seeb_sh
14-05-2012, 22:19

سلام

این هم از فولدdump ، دوباره امروز این مشکل پیش اومد،،کلا ۴بار پیش اومده تا حالا

SEDRASOUL
15-05-2012, 16:17
سلام
دوستان من دچار پیغام صفحه آبی (Blue Screen) شدم
اما با این تفاوت که دیگه اصلا سیستمم بالا نمیاد یعنی بعد از لود پنجره ویندوز xp با این ارور مواجه میشم و سیستم ریستارت میشه
نمایش پیغامشم در حد 0.5 ثانیست و نمیتونم بخونم چی نوشته
چیکار باید بکنم؟
درست شدنی هست یا باید ویندوز عوض کنم؟؟
ممنون

کسی چیزی نداره بگه منم مشکلم حل بشه؟؟

CRIS Joon CR7
15-05-2012, 16:41
کسی چیزی نداره بگه منم مشکلم حل بشه؟؟
همیشه آخرین راه عوض کردن ویندوزه
شما فایل C:\Windows\Minidump رو آپلود کنید
من مشکل داشتم حدود یک هفته توی همین تاپیک شفا گرفتم:11:

SEDRASOUL
15-05-2012, 16:53
همیشه آخرین راه عوض کردن ویندوزه
شما فایل C:\Windows\Minidump رو آپلود کنید
من مشکل داشتم حدود یک هفته توی همین تاپیک شفا گرفتم:11:
چطوری؟؟
من اصلا ویندوزم بالا نمیاد و بعد از صفحه لود ویندوز ریستارت میشه!!!!

3d_boy
15-05-2012, 17:05
چطوری؟؟
من اصلا ویندوزم بالا نمیاد و بعد از صفحه لود ویندوز ریستارت میشه!!!!

از طریق safe mode می تونید وارد بشین اگر نشد از یک سی دی windows live مثل hiren's استفاده کنید

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2 Beta-5

SEDRASOUL
15-05-2012, 17:17
از طریق safe mode می تونید وارد بشین اگر نشد از یک سی دی windows live مثل hiren's استفاده کنید

از safe modam وارد نمیشه
سی دی یه برنامست؟؟
نمیشه برنامشو دانلود کنم بریزم تو فلش با فلش باز کنم؟؟؟

3d_boy
15-05-2012, 17:30
از safe modam وارد نمیشه
سی دی یه برنامست؟؟
نمیشه برنامشو دانلود کنم بریزم تو فلش با فلش باز کنم؟؟؟

از این پکیج های نرم افزاری نداری چون توی همه اونها این برنامه هست ضمنا حجم این ویندوز لایو حدود 450 مگ هستش

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2 Beta-5

moslem47
16-05-2012, 13:07
سلام
من وقتی سیستم را خاموش میکنم دوباره ریستارت میشه و روشن میشه. مشکل چیه؟

needer
16-05-2012, 15:52
دوستان متاسفانه متوجه شدم که هنوز مشکل کامل حل نشده من امروز و دیروز 2 بار سیستمم همون حالت فریز رو موقع بالا اومدن پیدا کرد و مجبور شدم ریستارت کنم گرچه قبلا فریز هام خیلی بیشتر بود و الان کم شده اما هست.
البته پیشرفتی هم حاصل شده مثلا قبلا نمیتونستم رزلوشن مانیتور رو روی 900*1600 برای مانیتور 19 اینچم بگذارم . یعنی این رزلوشن در لیست وجود نداشت اما بعد از تمیز کردن کارت گرافیک و اسلات اون برای اولین بار تونستم.:5: الیته با این رزولوشن اصلا راحت نیستم و نوشته ها ریز هستند و صفحه یاهو تمام مانیتور رو پر نمیکنه در دو طرف خالی هست.
البته درایور الان گرافیکم همون درایور قدیمیش هست . چون جدید یه کمی واسه سیستم قدیمی من سنگین بود. کارت گرافیکم 64 و درایور سری 7000 روش نصبه.
لطفا بررسی کنین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3yw57%2FMinidump.rar.htm)

دوستان الان به این مشکل برخوردم. رنگ صفحه ناگهان می پرده انگار یک پرده سبز رنگ رو دسکتاپه مثل حالتی میشه که گرافیک نصب نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دم

3d_boy
16-05-2012, 17:49
دوستان الان به این مشکل برخوردم. رنگ صفحه ناگهان می پرده انگار یک پرده سبز رنگ رو دسکتاپه مثل حالتی میشه که گرافیک نصب نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دم

کابل تصویر چک کن ببین هم پشت مانیتور هم پشت کیس محکم هست

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

3d_boy
16-05-2012, 17:51
سلام
من وقتی سیستم را خاموش میکنم دوباره ریستارت میشه و روشن میشه. مشکل چیه؟

روی مادربوردت با دقت به خازن ها نگاه کن ببین باد نکرده منظورم اینه که متورم نشده
یکی از دلایل اصلی همچین اتفاقاتی مشکل سخت افزاری مثلا وقتی دکمه پشت پاور رو می زنی بلافاصله سیستم روشن می شه

needer
16-05-2012, 21:56
کابل تصویر چک کن ببین هم پشت مانیتور هم پشت کیس محکم هست

آره کاملا محکمه. این مشکلو قبلا هم داشتم که گاهی فریز میشد تصویر گاهی اینجوری . اما از وقتی که به راهنمایی اینجا کارت گرافیکمو تمیز کردم(البته خودم با یه برس) دیگه فریز به جز یکی دو بار هنوز سراغم نیومده اما وقتی بعضی برنامه ها رو اجرا میکنم تصویر اینجوری میشه.

3d_boy
16-05-2012, 23:49
آره کاملا محکمه. این مشکلو قبلا هم داشتم که گاهی فریز میشد تصویر گاهی اینجوری . اما از وقتی که به راهنمایی اینجا کارت گرافیکمو تمیز کردم(البته خودم با یه برس) دیگه فریز به جز یکی دو بار هنوز سراغم نیومده اما وقتی بعضی برنامه ها رو اجرا میکنم تصویر اینجوری میشه.

مدل کارت گرافیک شما چی هست و چند وقته که ازش استفاده می کنی?

needer
17-05-2012, 07:11
مدل کارت گرافیک شما چی هست و چند وقته که ازش استفاده می کنی?

خیلی قدیمی. گرافیک 64 هست ati 64mb ddr.
حدود 9 ساله. :18:

3d_boy
17-05-2012, 09:36
خیلی قدیمی. گرافیک 64 هست ati 64mb ddr.
حدود 9 ساله. :18:

اقا دم شما گرم چه جوری هنوز داره کار می کنه!
گذشته از شوخی من خودم یه GeForce 128 داشتم یه مشکلی شبیه مشکل شما که هم تصویر تار می کرد و هم یه سری پیکسلها را سبز رنگ نشون می داد بعد فهمیدم نیم سوز شده
راستی فکر کنم شما گفتید که سیستمتون هنگ می کنه بعضی وقتا یکی از دلایلش همین ایراد سخت افزاری گرافیک هستش

needer
17-05-2012, 12:45
اقا دم شما گرم چه جوری هنوز داره کار می کنه!
گذشته از شوخی من خودم یه GeForce 128 داشتم یه مشکلی شبیه مشکل شما که هم تصویر تار می کرد و هم یه سری پیکسلها را سبز رنگ نشون می داد بعد فهمیدم نیم سوز شده
راستی فکر کنم شما گفتید که سیستمتون هنگ می کنه بعضی وقتا یکی از دلایلش همین ایراد سخت افزاری گرافیک هستش

سیستمم مثا تراکتور کار میکنه cpu 2ghz
دوستان مشکل هنگ رو تا حد زیادی رفع کردن . می خوام بدونم الان مشکلم واقعا کجاست.

Mr.Salek
22-05-2012, 15:29
سلام دوست عزیز من وقتی با نرم افزار PROXI FIER کار میکنم وقتی می بندمش یهو بلو اسکرین می شه ری استارت میکنه
بعضی وقت ها هم وقتی نمی بندمش بلو اسکرین می شه و ری استارت میکنه لطفا کمک کنید
:42:

yoosefshaskol
23-05-2012, 00:43
دوستان به دادم برسین امشب داشتم واسه لپ تاپ رفیقم انتی ویروس اویرا رو نصب میکردم.نصبش تمام شد و پیام ریستارت اومد و منم ok زدم و منتظر شدم تا ویندوز بالا بیاد ولی وقتی دسکتاب میخواست لود بشه یهویی رفت تویه یه صفحه ابی و تا 100 پر شد و لپ تاپ ریستارت شد.و در حال حاضر همین مشکل رو داره.در حالت safe mode هم فقط حدود یک دقیقه ویندوز بالا میاد و بعد میپره توی همون صفحه ابیه
حالا باید چیکار کنم؟

3d_boy
23-05-2012, 15:15
دوستان به دادم برسین امشب داشتم واسه لپ تاپ رفیقم انتی ویروس اویرا رو نصب میکردم.نصبش تمام شد و پیام ریستارت اومد و منم ok زدم و منتظر شدم تا ویندوز بالا بیاد ولی وقتی دسکتاب میخواست لود بشه یهویی رفت تویه یه صفحه ابی و تا 100 پر شد و لپ تاپ ریستارت شد.و در حال حاضر همین مشکل رو داره.در حالت safe mode هم فقط حدود یک دقیقه ویندوز بالا میاد و بعد میپره توی همون صفحه ابیه
حالا باید چیکار کنم؟

این حالتی که شما می گی dump memory هستش به احتمال زیاد سیستم ویروسی بوده و بعد نصب انتی ویروس به ویندوزتون اسیب زده
معمولا قبل از نصب انتی ویروسها برنامه setup یک restore point ایجاد می کنه شما سیستم رو به نزدیک ترین تاریخ برگردون

yoosefshaskol
23-05-2012, 15:21
ممنون دوست عزیز سیستم که ویروسی بود.به همین خاطر میخواستم انتی ویروس نصب کنم.
ولی مشکل اینه که اولا ویندوز بالا نمیاد که بخوام برم توی system restore.اینو با بدبختی تونستم به سیستم ریستور دسترسی پیدا کنم ولی حالا ریستور پوینی وجود نداره.چیکار کنم حالا؟

3d_boy
23-05-2012, 15:28
ممنون دوست عزیز سیستم که ویروسی بود.به همین خاطر میخواستم انتی ویروس نصب کنم.
ولی مشکل اینه که اولا ویندوز بالا نمیاد که بخوام برم توی system restore.اینو با بدبختی تونستم به سیستم ریستور دسترسی پیدا کنم ولی حالا ریستور پوینی وجود نداره.چیکار کنم حالا؟

از ERD Commander استفاده کن
این قابلیت رو هم داره که یک سری از Dll ها رو دوباره نصب می کنه

yoosefshaskol
23-05-2012, 16:18
اقا دمت گرم به خاطر راهنمایی ها ولی من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اموزششو از کجا میتونم پیدا کنم؟

3d_boy
23-05-2012, 19:49
اقا دمت گرم به خاطر راهنمایی ها ولی من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم اموزششو از کجا میتونم پیدا کنم؟

کار کردن باهاش خیلی ساده است سی دی بوت می کنید بعد مثل ویندوز xp معمولی بوت می شه بعد از بوت شدن , ویندوزی که نصب هست رو شناسایی می کنه و از شما می خواد که تاییدش کنید سپس وارد دسکتاپ می شید یه منوی ساده استارت داره که خیلی راحت می شه از اونها استفاده کرد

yoosefshaskol
23-05-2012, 20:28
اقا خیلی خیلی دمت گرم
برم ببینم میتونم درستش کنم یا نه.

3d_boy
23-05-2012, 20:49
اقا خیلی خیلی دمت گرم
برم ببینم میتونم درستش کنم یا نه.

راستی اگه ویندوزت بالا اومد و تونستی باهاش به اینترنت وصل بشی یک بار اخرین نسخه نرم افزار combofix رو روش اجرا کن خیلی از مشکلات رو برطرف می کنه البته قبلش انتی ویروس غیر فعال کن

ask_bl
23-05-2012, 21:00
سلام دوست عزیز من وقتی با نرم افزار PROXI FIER کار میکنم وقتی می بندمش یهو بلو اسکرین می شه ری استارت میکنه
بعضی وقت ها هم وقتی نمی بندمش بلو اسکرین می شه و ری استارت میکنه لطفا کمک کنید
:42:
سلام
شما پست اول این تاپیک رو بخونین

needer
24-05-2012, 12:10
من متوجه شدم که مشکل با درایور جدید گرافیک بود . حالا که درایور قدمیشو دوباره نصب کردم اون پرده سبز رنگ نمیاد دیگه.

yoosefshaskol
24-05-2012, 23:13
راستی اگه ویندوزت بالا اومد و تونستی باهاش به اینترنت وصل بشی یک بار اخرین نسخه نرم افزار combofix رو روش اجرا کن خیلی از مشکلات رو برطرف می کنه البته قبلش انتی ویروس غیر فعال کن

اقا خیلی خیلی دمت گرم درست درست شد عین روز اولش کلا 7-8 دقیقه هم طول نکشید
خیلی مخلصتم دمت گرم.

denzelmovie
25-05-2012, 16:23
دوستان فلدر Minidump رو اپ کردم، ممنون میشم ببینید مشکل سیستم چیه که همش ریست میکنه و بلو اسکرین میاد

ask_bl
25-05-2012, 17:42
دوستان فلدر Minidump رو اپ کردم، ممنون میشم ببینید مشکل سیستم چیه که همش ریست میکنه و بلو اسکرین میاد

سلام
شما اول بایوستون رو به روز کنین
و اگر باز صفحه ابی داشتین درایور گرافیک قبل رو پاک کنین و آخرین درایور رو نصب کنین
مشکل شما مربوط به درایور گرافیکتون میشه که امکانش هست با به روز کردن بایوس رفع بشه