PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

farshidmtl
23-08-2011, 13:26
سلام
چند وقت پیش وقتی که لپ تاپ رو به یکی دیگه شبکه کردم تعداد bsod ها خیلی زیاد شد و ویندوز رو عوض کردم الان تو این چند روز دو بار داده که یه بار وقتی بود که داشتم nod32 رو نصب میکردم اتفاق افتاد و دفعه بعد وقتی بود که خواستم آنتی ویروس نورتون(بعد از آن اینستال کردن نود32) رو نصب کنم.
windows 7 professional x64
cpu:dual core 2.0
ram:4GB (2 ta 2GB
Vga:Intel 4500m
فایل دامپ:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminhacker
23-08-2011, 13:53
تنها چيزي كه از اولب كه خريدم وصل كردم فقز كول پده
مشخصات
HP 3150
CPU : Core i7
RAM=6 Gig
VGA : ATI 5650
فایل دامپ

صفحه آبی هم که میاد میگه IRQ Not Less OR Equal
چه کنم ؟ :11:

ask_bl
26-08-2011, 22:11
سلام دوستان.
من برای بار چندم این مشکل رو اینجا مطرح میکنم.خواهشا" در صورت امکان رسیدگی کنید.تو این گرما سخته لبتاب رو ببری نمایندگی بعدش بگن مشکل نرم افزاریه.
الان بعد از 5 بار کرش کردن تو safemode دارم کار میکنم.
این هم از فایلهای دامپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
شما از چه فایروالی استفاده میکنین ؟
از ZoneAlarm یا McAfee احیانا استفاده نمیکنین ؟

jafarian
26-08-2011, 22:30
مشخصات
HP 3150
RAM=6 Gig
فایل دامپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه آبی هم که میاد میگه IRQ Not Less OR Equal

مشکل شما به احتمال زیاد ازآنتی ویروس یا فایروالی که استفاده میکنید آنتی ویروس یا فایروالی که دارین چیه روی سیستم؟ :20:

aminhacker
27-08-2011, 04:29
مشکل شما به احتمال زیاد ازآنتی ویروس یا فایروالی که استفاده میکنید آنتی ویروس یا فایروالی که دارین چیه روی سیستم؟ :20:

سلام داداش
همیشه از نوزتون استفاده میکردم (اینترنت سکیوریتی)
رو خودشم نورتون نصب بوده به صورت پیش فرض
خودم این حدس رو زدم آنتی ویروسم رو کردم 360 نورتون بعد درایورا رو یک بار آپدیت کردم (که نمیدونم این درایور جنیوش چرا چه کرد که درایور بلوتوث آپدیت کرد از اون موقع هی پیغام اروور میده موقع remote کردن با FTP)
بیشتر موقع گوش دادنه به آهنگ اینجور میشد هاردم صدای بدی میداد و تا قبل ریستارت شدنه بعده بلو اسکرین بود
حدش زدم ممکنه conflict باشه یک سری پلیرم حذف کردم با این اعمال تا الان دیگه چیزی نیومده
موقع آپدیت گرافیک هم یک بار بلو اسکرین داد به این گیر داده بود atikmpag تایم اوت داده بود

خداکنه حلیده باشه حالا شما چیزی به ذهنت نمیرسه :11:

ask_bl
27-08-2011, 12:45
مشخصات
HP 3150
RAM=6 Gig
فایل دامپ

صفحه آبی هم که میاد میگه IRQ Not Less OR Equal
چرا فایل دامپ شما شورتکاته؟
فایل اصلی رو دوباره بذارین!

aminhacker
27-08-2011, 13:02
عجب به جانه خودم قصدی نداشتم اشتباه شده برسم خونهخ پا لپ تاپ میزارم شرمنده :11: اصلا حواسم نبوده
ممنون از تذکرتون

13001300
27-08-2011, 13:17
سلام
من ویندوز سون دارم وقتی برنامه AOL رو باز میکنم یه صفحه آبی رنگ میاد بعد کامپیوترم ری استارت میشه
چیکار کنم؟

kiuna
27-08-2011, 23:14
مشکل من اینه که وقتی ویندوز بالا میاد بعد از یه مدت که برنامه ها بالا اومد
هنگ میکنه و اررور صفحه ابی میده! چطوری می تونم بفهمم از چی هست ؟
ایا برنامه ای برای ویندوز 7 هست که بتونه ویندوز رو تعمیر کنه یا ریجیستری رو درست کنه ؟

ask_bl
27-08-2011, 23:58
سلام
من ویندوز سون دارم وقتی برنامه AOL رو باز میکنم یه صفحه آبی رنگ میاد بعد کامپیوترم ری استارت میشه
چیکار کنم؟

مشکل من اینه که وقتی ویندوز بالا میاد بعد از یه مدت که برنامه ها بالا اومد
هنگ میکنه و اررور صفحه ابی میده! چطوری می تونم بفهمم از چی هست ؟
ایا برنامه ای برای ویندوز 7 هست که بتونه ویندوز رو تعمیر کنه یا ریجیستری رو درست کنه ؟
سلام
پست اول رو بخونین!

farshidmtl
28-08-2011, 22:23
سلام
چند وقت پیش وقتی که لپ تاپ رو به یکی دیگه شبکه کردم تعداد bsod ها خیلی زیاد شد و ویندوز رو عوض کردم الان تو این چند روز دو بار داده که یه بار وقتی بود که داشتم nod32 رو نصب میکردم اتفاق افتاد و دفعه بعد وقتی بود که خواستم آنتی ویروس نورتون(بعد از آن اینستال کردن نود32) رو نصب کنم.
فایل دامپ:
:31::19::41:

aminhacker
29-08-2011, 04:10
سلام شرمنده نشد نتایج کارشنسی اومده کلا درگیر بودم :11:
آقا ماله ما دوباره بلو اسکرین داد
اینم لینکش :
اینم عکس بعد از بازگشت :
فایل مموری رو هم زیپ کردم شده 120 مگ لازم بود بگین آپ کنم
خواهشا اگه شد دریغ نکنین دیوانه کرده مارو :20:

Dew Drop
29-08-2011, 04:39
سلام
فایل دامپ:

سلام
تو فایل اولتون مشکلتون به حاطر آنتی ویروس eset بود یعنی خطای eamnomn.sys داده که اونم به خاطر همین آنتی ویروس بوده.
برای بار دوم هم,درایورهاتون رو آپدیت کنید,ببینید بازم این مشکل رو دارید.

marryn
29-08-2011, 04:56
با سلام.
لپ تاپ من مدل dell5010هست.چند ماه خریدم.ولی تقریبا ازهمون ابتدا با این مشکل روبرو شدم.
از من هر از چندگاهی این صفحه میاد(شاید 3-4 روز یکبار شایدم 1ماه)ولی همیشه قبل لز بالا اومدن ویندوز و یا به محض بالا اومدن ویندوز این صفجه ابی میاد و در حین کار نبوده. این صفحه واسه من واضح نیس اصلا و برفکیه و ابی!ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید.
رم:4
هارد:500
cpu: ci5
vga: ATI 1GB

Dew Drop
29-08-2011, 05:04
سلام شرمنده نشد نتایج کارشنسی اومده کلا درگیر بودم :11:
آقا ماله ما دوباره بلو اسکرین داد
اینم لینکش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس بعد از بازگشت :
فایل مموری رو هم زیپ کردم شده 120 مگ لازم بود بگین آپ کنم
خواهشا اگه شد دریغ نکنین دیوانه کرده مارو :20:

سلام
کارت گرافیک تون ATI هستش؟اگه اینطوره آخرین نسخه درایورش رو نصب کنید و یا آپدیتش کنید.
فکر می کنم برای فایل دومتون هم سیستموتن درگیر کارگرافیکی بوده که این خطا رو داده,چون هم برای کارت گرافیک و هم برای Direct X این خطا داده شده ...
بعد از آپدیت کارت گرافیک اگه باز این مشکل رو داشتید یه بار از دستور sfc /scannow استفاده کنید.

---------- Post added at 06:04 AM ---------- Previous post was at 06:01 AM ----------

با سلام.
لپ تاپ من مدل dell5010هست.چند ماه خریدم.ولی تقریبا ازهمون ابتدا با این مشکل روبرو شدم.
از من هر از چندگاهی این صفحه میاد(شاید 3-4 روز یکبار شایدم 1ماه)ولی همیشه قبل لز بالا اومدن ویندوز و یا به محض بالا اومدن ویندوز این صفجه ابی میاد و در حین کار نبوده. این صفحه واسه من واضح نیس اصلا و برفکیه و ابی!ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید.
رم:4
هارد:500
cpu: ci5
vga: ATI 1GB

سلام
طبق گفته ebicross عزیز و پست اول همین تاپیک

فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید (که ممکنه مخفی باشند) و یه جایی آپلود کنید و لینکش رو اینجا بزارید.

aminhacker
29-08-2011, 17:46
آره عزیز ATI 5650 هستش آپدیت شده
دفعه اول که اومدم گرافیک رو با نرم افزار Driver Genius آپدیت کنم ارور atikmpag رو داد ریست شد بعد درایورشو پاکیدم بعد دیدم 32 بیتی 64 بیتی رو یا خود
نرم افزار گرفتم ریختم Program File (x86) یعنی جایگزین کردم
با توجه به اینکه درایور گرافیکم تو اون پوشه بوده پس باید 32 بیتی بوده یاشه نفهمیدم چرا با 32 مشکل داشت پس
حالا نمیدونم ارور از چیه از مشاهده فایل های دامپ به فایل خاصی برنخوردین ؟ :11:

ask_bl
29-08-2011, 20:38
آره عزیز ATI 5650 هستش آپدیت شده
دفعه اول که اومدم گرافیک رو با نرم افزار Driver Genius آپدیت کنم ارور atikmpag رو داد ریست شد بعد درایورشو پاکیدم بعد دیدم 32 بیتی 64 بیتی رو یا خود
نرم افزار گرفتم ریختم Program File (x86) یعنی جایگزین کردم
با توجه به اینکه درایور گرافیکم تو اون پوشه بوده پس باید 32 بیتی بوده یاشه نفهمیدم چرا با 32 مشکل داشت پس
حالا نمیدونم ارور از چیه از مشاهده فایل های دامپ به فایل خاصی برنخوردین ؟ :11:
همونطور که _sharifdorsa گفتن، مشکل از درایور گرافیک هست، هر 3 تا پیغام!
مشکل از درایوری هست که نصب کردین! و اون پیغام مربوط به atikmpag.sys و همینطور مشکل dxgkrnl.sys که بر میگرده به DirectX !
درایور قبلی رو از Device manager پاک کنین و درایور مطمئن نصب کنین!

aminhacker
30-08-2011, 23:59
گرافیکم ATI 5650 هست با وین 64 بیتی حالا چه کنم ؟ درایور 32 بریزم یا 64 ؟
بعد اگه با لینکم بگین مشکلی ممنون میشم چون جفتشو دارم از رو حجمم می فهمم کدومه

ask_bl
31-08-2011, 07:43
گرافیکم ATI 5650 هست با وین 64 بیتی حالا چه کنم ؟ درایور 32 بریزم یا 64 ؟
بعد اگه با لینکم بگین مشکلی ممنون میشم چون جفتشو دارم از رو حجمم می فهمم کدومه
فکر میکنم درایور شما این باشه:

saeedblue
07-09-2011, 09:46
سلام..من تقریبا 2ماهه یه لپتاپ گرفتم..فوجیتسو
اوایل صفحه ابی نبود..کم کم..زیاد شد..الان دیگه هر ده دقیقه دارم...یه مشکل جدیدم پیدا کردم..اینکه یه دفه سیستم هنگ میکنه...و موس و کیببورد کار نمیده....فقط تصویر دارم...حتی پاور هم کار نمیده..مجبورم از برق بکشم.!..با تعویض ویندوز مشکل حل نشده!

ram=4gig single
coree i 5
hdd=1tera(2 500)

vga geforce 1gig ddr3

مرسی

maksh
07-09-2011, 13:01
سلام به دوستان واساتید من روسیستمم ویروس داشتم با advanced system care چکش کردم بعد از چند روز کارکردن وتمیز کاری که تقریبا خوب بودیه روز سیستم رو که روشن کردم روصفحه مشکی لود ویندوز صفحه ابی شدو سیستم ریست شد واین جریان تا حالا ادامه داره خودم فکر میکنم فایلهای مربوط به درایور ویندوز رو پاک کرده شما نظرتون چیه ممنون

saeedblue
07-09-2011, 13:10
اوایل صفحه ابی نبود..کم کم..زیاد شد..الان دیگه هر ده دقیقه دارم...یه مشکل جدیدم پیدا کردم..اینکه یه دفه سیستم هنگ میکنه...و موس و کیببورد کار نمیده....فقط تصویر دارم...حتی پاور هم کار نمیده..مجبورم از برق بکشم.!..با تعویض ویندوز مشکل حل نشده!

ram=4gig single
coree i 5
hdd=1tera(2 500)

vga geforce 1gig ddr3

مرسی

ممنون میشم سریعتر کمک کنید

jafarian
07-09-2011, 14:27

ram=4gig single
coree i 5
hdd=1tera(2 500)

vga geforce 1gig ddr3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی

مشکل لپ تا پ شما بیشترش مربوط به رم میشه به احتمال زیاد شما با برنامه memtest86+ که لینک دانلودش پایین هست رم لپ تاپ چک کنید اگرارور نداد حین چک کردن درایورچیپست لپ تاپ خودتونم آپدیت کنید ازآخر سرم دمای لپ تاپ چک کنید درضمن پیغامهای بلواسکرین شما خیلی زیاده مشکل شما سخت افزاری به احتمال قوی :20:

ask_bl
07-09-2011, 15:30

ram=4gig single
coree i 5
hdd=1tera(2 500)

vga geforce 1gig ddr3

مرسی
سلام
شما از کارت --- استفاده میکنین! یکی از دامپ ها مربوط به اون میشه و یه مشکلی هم با ناد 32 هست!
ناد رو پاک کنین و درایور کارت --- رو Update کنین و ببینین باز دامپ دارین!

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سلام به دوستان واساتید من روسیستمم ویروس داشتم با advanced system care چکش کردم بعد از چند روز کارکردن وتمیز کاری که تقریبا خوب بودیه روز سیستم رو که روشن کردم روصفحه مشکی لود ویندوز صفحه ابی شدو سیستم ریست شد واین جریان تا حالا ادامه داره خودم فکر میکنم فایلهای مربوط به درایور ویندوز رو پاک کرده شما نظرتون چیه ممنون
سلام
پست اول رو بخونین و فایلها رو قرار بدین

saeedblue
07-09-2011, 20:43
مشکل لپ تا پ شما بیشترش مربوط به رم میشه به احتمال زیاد شما با برنامه memtest86+ که لینک دانلودش پایین هست رم لپ تاپ چک کنید اگرارور نداد حین چک کردن درایورچیپست لپ تاپ خودتونم آپدیت کنید ازآخر سرم دمای لپ تاپ چک کنید درضمن پیغامهای بلواسکرین شما خیلی زیاده مشکل شما سخت افزاری به احتمال قوی :20:

مرسی..
انجام دادم...رم اروری نداشت....
سی پی رو چطور اپدیت یا تست کنم؟

---------- Post added at 05:13 AM ---------- Previous post was at 05:09 AM ----------

سلام
شما از کارت --- استفاده میکنین! یکی از دامپ ها مربوط به اون میشه و یه مشکلی هم با ناد 32 هست!
ناد رو پاک کنین و درایور کارت --- رو Update کنین و ببینین باز دامپ دارین!

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سلام
پست اول رو بخونین و فایلها رو قرار بدین

مرسی دوست خوبم
اره از کارت دی وی بی و نت انلاین استفاده میکنم...قبل از اینکه وین رو عوض کنم...صریحا ارور بلو پیج ...توسط sys کارت دی وی بی نوشته میشد...
خوب ند رو پاک کردم....!!
ببینم چی میشه....درایور اپدیت هست!
کلا راهی هست که بتونم بفهم از نرم افزار یا سخت افزار؟!

aminhacker
09-09-2011, 13:10
دوستان مشکل مت نحلید
هنوز بلو اسکرین دارم
میگم به نظرتون اگه دایرکت x رو آپدیت کنم حل شه ؟
(هر چی دنبال نسخه نهاییش میگردم بیشتر گیج میشم یکجا 12 رو هم گذاشته یکی میگه 11 آخری این دروغه سایت مایکروسافتم 9 بود فکر کنم اگه کسی نسخه نهاییشو داره لطف کنه)

amir082
10-09-2011, 09:59
سلام
بعضی مواقع که دارم با سیستم کار می کنم صفحه آبی می آد سیستم ریست میشه اینم متن پیغامشه:

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 50
BCP1: C85F63A0
BCP2: 00000000
BCP3: 98082840
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\090211-18688-01.dmp
C:\Users\Amir\AppData\Local\Temp\WER-27409-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIf the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

Cpu : intel core i5 760
Mb: GIGABYTE H55M USB3.0
Vga : XFX_radeon_hd_5670
Ram2*2gb ddr3 1333
Hard: Samsung 750GB
DVD RW Liton
PSU: Green 480A

با تشکر

ask_bl
10-09-2011, 10:10
سلام
بعضی مواقع که دارم با سیستم کار می کنم صفحه آبی می آد سیستم ریست میشه اینم متن پیغامشه:

Problem signature:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIf the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:

Ram2*2gb ddr3 1333
DVD RW Liton

با تشکر
سلام

شما باید در آخر بیان دلایلتون فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید (که ممکنه مخفی باشند) و یه جایی آپلود کنید و لینکش رو اینجا بزارید.
......

amir082
10-09-2011, 10:36
سلام
شما باید در آخر بیان دلایلتون فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید (که ممکنه مخفی باشند) و یه جایی آپلود کنید و لینکش رو اینجا بزارید.
......

لینک فایل های مسیر C:\Windows\Minidump به پست قبلی اضافه شد.

jafarian
10-09-2011, 14:19
لینک فایل های مسیر C:\Windows\Minidump به پست قبلی اضافه شد.

رم سیستم خودتون اول چک کنید به برنامه memtestx86 درمرحله بعد فرمان sfc /scannow داخل پنجره cmd تایپ کنید بعدش اینتر بزنید بزارین کارش تموم بشه اگر سیستم خودتونم اور میکنید بطور موقت غیرفعالش کنید درایورلپ تاپ خودتونم ازسایتش دان کنید بعدش درایور قبلی رو پاک کنید این یکی که اگر ورژنش جدید هست نصب کنیدببینید مشکلتون برطرف میشه بعد:20:

amir082
10-09-2011, 17:41
رم سیستم خودتون اول چک کنید به برنامه memtestx86 درمرحله بعد فرمان sfc /scannow داخل پنجره cmd تایپ کنید بعدش اینتر بزنید بزارین کارش تموم بشه اگر سیستم خودتونم اور میکنید بطور موقت غیرفعالش کنید درایورلپ تاپ خودتونم ازسایتش دان کنید بعدش درایور قبلی رو پاک کنید این یکی که اگر ورژنش جدید هست نصب کنیدببینید مشکلتون برطرف میشه بعد:20:

من از pc استفاده می کنم کدوم درایور رو باید پاک کنم و ورژن جدیدش رو نصب کنم؟

jafarian
10-09-2011, 22:38

بعد ازاون روشتهایی که گفتم انجام دادین درایور گرافیک سیستم خودتون آپدیت کنید اگر ati هست ازداخل سایت ati آخرین ورژنش بگیرین نصب کنید درایور قبلی رو هم به وسیله برنامه Driver Sweeper پاک کنید.

Dew Drop
11-09-2011, 00:09

علاوه بر مواردی که دوستمون jafarian گفتند,directx رو هم ری اینستال و یا آپدیت و آخرین نسخه اش رو نصب کنید.
در ضمن شما با USBhub هم مشکل دارید,نمی دونم کیبورد و یا ماوستون از نوع USB هستش؟

ask_bl
11-09-2011, 00:18
سلام

Problem signature:

Ram2*2gb ddr3 1333
DVD RW Liton

با تشکر
سلام
یکی از مشکلات به گرافیکتون که Ati هست بر میگرده!
امکانش هست که داغ میکنه!
شما دور فن رو با نرم افزاری که میگم ببرین بالا

RivaTuner v2.24c

amir082
11-09-2011, 11:07
بعد ازاون روشتهایی که گفتم انجام دادین درایور گرافیک سیستم خودتون آپدیت کنید اگر ati هست ازداخل سایت ati آخرین ورژنش بگیرین نصب کنید درایور قبلی رو هم به وسیله برنامه Driver Sweeper پاک کنید.
رم ها چك كردم مشكلي نداشت. دستور sfc يك سري فايل هايي كه تو temp بود رو درست كرد.
درايور گرافيك رو امروز آپديت مي كنم.

علاوه بر مواردی که دوستمون jafarian گفتند,directx رو هم ری اینستال و یا آپدیت و آخرین نسخه اش رو نصب کنید.
در ضمن شما با USBhub هم مشکل دارید,نمی دونم کیبورد و یا ماوستون از نوع USB هستش؟

تا به حال از USBhub استفاده نكردم ولي فلش ، رم ، ريدر و هاردهاي اكسترنال زيادي به سيستم وصل كردم و مشكلي تا به حال پيش نيامده. يك آنتن بلوتوث به سيستم وصله اونم به خوبي كار مي كنه.كيبورد و موس هم از نوع usb هست.
آخرين ورژن directx الان گذاشتم براي دانلود.

سلام
یکی از مشکلات به گرافیکتون که Ati هست بر میگرده!
امکانش هست که داغ میکنه!
شما دور فن رو با نرم افزاری که میگم ببرین بالا

RivaTuner v2.24c

دور فن با خود نرم افزار كاتاليست ati بردم بالا.
قبلا دما در حالت معمولي بين 45 تا 55 .
تا به حال هنگام بازي كردن صفحه آبي نيامده.

بيشتر زماني صفحه آبي مي آد كه مي خوام فيلم پخش كنم يا بعد مدت فيلم رو متوقف كردم دوباره پخش كنم .
صفحه سياه ميشه و صفحه آبي مي آد.
تو يك ماه 4 بار صفحه آبي اومده.

از دوستان ممنونم بابت كمك هايي كه به من كردين.
يك مدت طول مي كيشه صفحه آبي بياد كه اميدوارم نياد ولي اگه صفحه آّبي اومد تو تاپيك اعلام مي كنم.

با تشكر.

aminhacker
16-09-2011, 21:15
آقا ما صفحه قبلی سوالیدم بعد این همه مدت یک جوان مرد پیدا نمیشه بجوابه مردیم از این مشکل لعنتی :41:

قله بلند
20-09-2011, 16:37
سلام
من با استفاده از GeneralReport، اطلاعات رو ظرف 20 ثانیه جمع اوری کردم که در نهایت یک فایل زیب شده داد که حاوی این فولدرهاست ولی فایل html نداره.

فایل های MEMORY.DMP و Minidump رو هم استخراج کردم. حالا همه این فایل ها رو زیپ کنم و آپلود کنم؟ دیگه اطلاعاتی لازم نیست؟

ask_bl
20-09-2011, 16:42
سلام
من با استفاده از GeneralReport، اطلاعات رو ظرف 20 ثانیه جمع اوری کردم که در نهایت یک فایل زیب شده داد که حاوی این فولدرهاست ولی فایل html نداره.

فایل های MEMORY.DMP و Minidump رو هم استخراج کردم. حالا همه این فایل ها رو زیپ کنم و آپلود کنم؟ دیگه اطلاعاتی لازم نیست؟

اگر لازم شد فایل C:\Windows\Memory.dmp رو هم میگم برام آپلود کنید. این فایل سنگینه و فقط در صورت لزوم بهتون میگم این رو بزارید.

شما فعلا فایل Minidump رو بدین

ask_bl
20-09-2011, 16:49
آقا ما صفحه قبلی سوالیدم بعد این همه مدت یک جوان مرد پیدا نمیشه بجوابه مردیم از این مشکل لعنتی :41:
شما بهتره ویندوز رو آپدیت کنین، آپدیت KB971512

DirectX End-User Runtimes June 2010

قله بلند
20-09-2011, 19:02
سلام

ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش. فکر میکنم از وقتی آنتی ویروس نصب کردم اینطوری شده. با آنتی ویروس نود 32 و الان هم با آویار مشکل داره. وقتی آنتی ویروس، آپدیت می شه، مشکل هم از فردای اون روز شروع می شه. البته من فقط این دو آنتی ویروس رو امتحان کردم.

CPU: AMD phenome™ II×4 B55 processor 3.20 GHz
Ram: 4GB
VGA: ATI
اینهم دو فایل موجود در فولدر Minidump

مشکل با نود 32 اینجوری ایجاد می شد که به یکباره تمامی اشیاء روی دستکتاپ، توی هم قاطی می شد و سیستم، به سرعت، ریست می شد یا اینکه خودم باید ریست می کردم. یا اینکه یک دفعه ای یک صفحه آبی می اومد و به سرعت تا 100 می شمرد و سیستم ریست می شد. گاهی دوباره ویندوز بالا می اومد و دوباره مشکل ایجاد می شد و یا اینکه یک صفحه دیگه می یومد که می گفت در حال تعمیر ویندوزه. خلاصه دو یا سه و یا چهار بار این عمل ریست شدن و قاطی کردن سیستم ادامه پیدا می کرد تا اینکه همه چیز درست می شد و من دیگه مشکل نداشتم تا فردای اون روز. و دوباره همین قصه.

ویندوز رو دوباره ریختم و قید آپدیت هاش ور زدم و دیگه از آنتی ویروس استفاده نکردم.

الان هم دو روزی هست که از آویاری 30 روزه استفاده می کنم. دیشب که آپدیتش کردم مکشلی نبود ولی امروز صبح که سیستم رو روشن کردم، همون قصه اتفاق افتاد ولی نه به اون سنگینی. یعنی صفحه دستکتاپ در هم ریخت و قاطی شد و یک صفحه آبی اومد که به سرعت تا 100 شمرد و ریست و تمام.

ask_bl
20-09-2011, 19:31
سلام

ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش. فکر میکنم از وقتی آنتی ویروس نصب کردم اینطوری شده. با آنتی ویروس نود 32 و الان هم با آویار مشکل داره. وقتی آنتی ویروس، آپدیت می شه، مشکل هم از فردای اون روز شروع می شه. البته من فقط این دو آنتی ویروس رو امتحان کردم.

مشکل با نود 32 اینجوری ایجاد می شد که به یکباره تمامی اشیاء روی دستکتاپ، توی هم قاطی می شد و سیستم، به سرعت، ریست می شد یا اینکه خودم باید ریست می کردم. یا اینکه یک دفعه ای یک صفحه آبی می اومد و به سرعت تا 100 می شمرد و سیستم ریست می شد. گاهی دوباره ویندوز بالا می اومد و دوباره مشکل ایجاد می شد و یا اینکه یک صفحه دیگه می یومد که می گفت در حال تعمیر ویندوزه. خلاصه دو یا سه و یا چهار بار این عمل ریست شدن و قاطی کردن سیستم ادامه پیدا می کرد تا اینکه همه چیز درست می شد و من دیگه مشکل نداشتم تا فردای اون روز. و دوباره همین قصه.

ویندوز رو دوباره ریختم و قید آپدیت هاش ور زدم و دیگه از آنتی ویروس استفاده نکردم.

الان هم دو روزی هست که از آویاری 30 روزه استفاده می کنم. دیشب که آپدیتش کردم مکشلی نبود ولی امروز صبح که سیستم رو روشن کردم، همون قصه اتفاق افتاد ولی نه به اون سنگینی. یعنی صفحه دستکتاپ در هم ریخت و قاطی شد و یک صفحه آبی اومد که به سرعت تا 100 شمرد و ریست و تمام.

شما روی سیستمتون AVG هست!
با ریمورش پاکش کنین ببینین بازم BSOD میگیرین

AVG Remover(32bit) 2012

قله بلند
20-09-2011, 21:36
منظورتون آنتی ویروس AVG است؟ اگه اینه، نه، من تا حالا این آنتی ویروس رو نصب نکردم.

Dew Drop
21-09-2011, 12:03
سلام

سلام
فکر می کنم مشکل شما بیشتر مربوط به سخت افزارتون ( رم و بیشتر به کارت گرافیکتون مربوطه ) با این مشکلاتی که تو دسکتاپ هم دارید!!!

دمای کارت گرافیکتون رو اندازه بگیرید ببیند دمای کارت گرافیک زیاد نیست و اگه براتون مقدوره کارت گرافیک دیگه ای رو امتحان کنید ببینید باز هم این مشکل رو دارید؟

ask_bl
21-09-2011, 12:23
منظورتون آنتی ویروس AVG است؟ اگه اینه، نه، من تا حالا این آنتی ویروس رو نصب نکردم.
یه مشکل دیگه هم با Ntfs.sys هست
که بر میگرده به درایو C
یه بار دستور chkdsk c: /p /r رو تو cmd ران کنین .

من یه مشکل با avgntflt.sys دیدم.
که این مربوط به آویرا هست (اشتباه کرده بودم)

قله بلند
21-09-2011, 13:42
سلام
چه طوری دمای کارت گرافیک رو اندازه گیری کنم؟ متاسفانه نمی تونم کار گرافیک دیگری رو امتحان کنم. در حال حاضر هم سی دی کارت گرافیک رو نصب نکردم.

من chkdsk e: /p /r رو اجرا کردم و پیغام اومد که پارامتر p/- بی ارزش است.

من با درایود e برای اتصال به اینترنت بالا می یام.

راستی، امروز صبح، بدترین اتفاق ممکن افتاد و سیستم به صورت ناگهانی بعد از روشن شدن و لود شدن ویندوز، ریست شد و دیگه قابل ریست شدن و خاموش شدن نبود. گفتم که دیگه سیستم از دستم رفت. پریز رو کشیدم و سیستم رو خاموش کردم. این بار، ویندوز به صورت کامل لود نشد و یک بار دیگه، پریز رو کشیدم چون خاموش نمی شد. بار سوم، پیغام اومد که باید ویندوز، تعمیر بشه. اجازه دادم. گفت باید restore کنی، تایید کردم و آویرا حذف شد. سیستم درست شد. حدوداً ساعت 2 بعدازظهر که دوباره سیستم رو روشن کردم، باز هم تمام اجزاء صفحه دستکتاب در هم ریخت و موس و صفحه کلید از کار افتاد. سیستم رو ریست کردم. باز هم ویندوز تعمیر شد و restore شد. الان فعلاً مشکلی نیست.

یعنی این دو بار که انتی ویروس ریختم، این اتفاق ها افتاد و بدون انتی ویروسف مشکلی نیست.

قله بلند
21-09-2011, 17:56
لام
اگه اطلاعاتی لازم ندارید، می تونم ویندوز جدید نصب کنم؟ چون حالت سیستم، نرمال نیست.

فکر می کنم مشکل شما بیشتر مربوط به سخت افزارتون ( رم و بیشتر به کارت گرافیکتون مربوطه ) با این مشکلاتی که تو دسکتاپ هم دارید!!!

رم سیستم من دو قطعه 2 گیگابایتی است. من که نمی تونم دست به ترکیب سیستم بزنم. اونوقت باید چه کار کرد؟ یعنی سیستم من با هر آنتی ویرویسی مشکل داره و من نمی تونم از آنتی ویروس استفاده کنم؟

ask_bl
21-09-2011, 18:01
لام
اگه اطلاعاتی لازم ندارید، می تونم ویندوز جدید نصب کنم؟ چون حالت سیستم، نرمال نیست.

رم سیستم من دو قطعه 2 گیگابایتی است. من که نمی تونم دست به ترکیب سیستم بزنم. اونوقت باید چه کار کرد؟ یعنی سیستم من با هر آنتی ویرویسی مشکل داره و من نمی تونم از آنتی ویروس استفاده کنم؟
شما هر رم رو جدا جدا تست کنین، اون دستور رو بدون /p و /r یعنی chkdsk c:c اجرا کنین
شما فایل Memory.dmp رو هم بذارین تا بررسی بشه

قله بلند
21-09-2011, 20:20
خیلی جالبه! این فایل، الان روی سیستم من نیست. فایل Minidump هم نیست:18:

من قبل از اینکه به پی سی بیام، با برنامه AppRemover از شر حذف ناقص آواست(بعد از دوبار تعمیر ویندوز و درخواست restore، اتفاق افتاد) خلاص شدم تا ببینم بدون وجود آنتی ویروس، باز هم بر می گردم به حالت قبل از نصب آویرا یا نه؟

و حالا می بینم که فایل های Minidump و Memory.dmp هم وجود ندارند.:13:

arsham_joon_4u
21-09-2011, 21:31
سلام ، یه سوال !
چرا وقتی من 2 تا رم 2 گیگ میذارم رو سیستمم ، هنگ می کنه و سرعتش میاد پایین و حتی صفحات آبی نمایان میشه !
ولی وقتی یکیشو برمی دارم ،درست میشه !!!

چرا ؟
مشخصات سیستم :

core i3 3.07 - 540
main- p7h55
ram 2*2G JA
HDD 500G Segate
Gforce 1G 210

قله بلند
21-09-2011, 22:50
سلام ، یه سوال !
چرا وقتی من 2 تا رم 2 گیگ میذارم رو سیستمم ، هنگ می کنه و سرعتش میاد پایین و حتی صفحات آبی نمایان میشه !

چرا ؟
مشخصات سیستم :

core i3 3.07 - 540
main- p7h55
ram 2*2G JA
HDD 500G Segate
Gforce 1G 210

سلام
من هم از دو رم 2 گیگ استفاده می کنم. نکنه مشکل من هم مثل مشکل شماست؟ یعنی وقتی شما از 2 گیگ رم استفاده می کنید، سرعت سیستمتون زیادتر می شه؟ یعنی چی؟ یعنی نباید از دو رم استفاده کرد؟

قله بلند
21-09-2011, 22:59
Minidump و Memory.dmp ظاهر شدند. توی پوشه Minidump به جای دو فایل، یک فایل موجوده.
راستی چه طوری Memory.dmp رو آپلود کنم؟ فایل زیپ شده اش 31.7 مگ هست؟

فایل رو تکه تکه کردم که شد 17 تکه ولی با فرمت rar. با حجم بالا که نمی شه آپلود کرد.
با اینکه، دیگه هیچ آنتی ویروسی روی سیستمم نیست باز هم صفحه آبی اومد و به سرعت تا 100 ثانیه شمرد و سیستم هم سه بار ریست شد ولی پیغام تعمیر نیومد.

ask_bl
21-09-2011, 23:03
Minidump و Memory.dmp ظاهر شدند. توی پوشه Minidump به جای دو فایل، یک فایل موجوده.
راستی چه طوری Memory.dmp رو آپلود کنم؟ فایل زیپ شده اش 31.7 مگ هست؟

با اینکه، دیگه هیچ آنتی ویروسی روی سیستمم نیست باز هم صفحه آبی اومد و به سرعت تا 100 ثانیه شمرد و سیستم هم سه بار ریست شد ولی پیغام تعمیر نیومد.
خب دوباره Minidump رو بذارین

قله بلند
21-09-2011, 23:26
خب دوباره Minidump رو بذارین

قله بلند
22-09-2011, 11:18
سلام
اگه اجازه بدید، یا ویندوز رو دوباره نصب کنم یا upgrade کنم چون هر بار که سیستم بالا می یاد، یک سری باید تعمیر انجام بشه. اطلاعات Memory.dmp رو ذخیره می کنم.

arsham_joon_4u
22-09-2011, 14:48
دوستان ، منتظرم !

jafarian
22-09-2011, 16:04
سلام ، یه سوال !

چرا ؟
مشخصات سیستم :

core i3 3.07 - 540
main- p7h55
ram 2*2G JA
HDD 500G Segate
Gforce 1G 210

جفت رمهایی که دارین دوال یا تکه یعنی جفتشون با هم تهیه کردین یا بصورت تک ؟ بایوس مین خودتون ازطریق برنامه خود ایسوس به اسم EZ Flash اول آپدیت کنید ببینید به همین صورته بعداگر رمتون تک بود روی اسلاتهای مشکی اول جفت تست کنید اگر نشد جفت روی اسلاتهای آبی برگردونید از آخر سرم دیدین بازم کارتون راه نیفتاد با رم دوال تست بزنید:20:

arsham_joon_4u
22-09-2011, 16:49
2 تا رم یکی هستن ! ( با هم خریدم )

روی بردم 4 تا اسلات داره >>>>>>>>>> آبی - مشکی آبی - مشکی *

که مشکی که ستاره داره الان روش رم هست ! ولی هر کدوم از اسلات های دیگه رو رم میذارم هنگ میکنه !!!!!

بایوس هم با اینترنت میشه آپدیت کرد؟

ask_bl
22-09-2011, 22:00
این لینک مشکل داره!

قله بلند
22-09-2011, 22:09
بفرمایید

ask_bl
22-09-2011, 23:25
بفرمایید

شما رم هاتون رو جدا جدا تست کردین ؟
این کار رو انجام بدین و نتیجه رو بگین

jafarian
23-09-2011, 00:40
2 تا رم یکی هستن ! ( با هم خریدم )

روی بردم 4 تا اسلات داره >>>>>>>>>> آبی - مشکی آبی - مشکی *

که مشکی که ستاره داره الان روش رم هست ! ولی هر کدوم از اسلات های دیگه رو رم میذارم هنگ میکنه !!!!!

بایوس هم با اینترنت میشه آپدیت کرد؟

رمها رو ابتدا داخل اسلاتهای آبی تست کنید جفت بعدش دراخل مشکی از آخر سرم روی اسلاتهای ردیف اول مشکی و آبی نشد ردیف دوم مشکی آبی برای آپدیت بایوس هم ازبرنامه ASUSupdate هم میتونید استفاده کنید.

قله بلند
23-09-2011, 01:10
شما رم هاتون رو جدا جدا تست کردین ؟
این کار رو انجام بدین و نتیجه رو بگین

یعنی، الان، مشکل از رم هست؟ و ربطی به 32 بیت بودن یا 64 بیت بودن سیستم عامل و آنتی ویروس نداره؟

من تا حالا از این کارها نکردم و راستش رو بخواهید می ترسم دست به سخت افزار سیستم بزنم تا خدایی نکرده اتفاقی نیافته.

منظورتون از جدا جدا یعنی اینکه یک رم رو بردارم و سیستم رو لود کنم و دوباره اون یکی و سپس هر دو؟ همون جایی که هستن، دوباره همونجا بگذارم؟ بلایی سر اطلاعات درون هارد نمی یاد؟

ask_bl
23-09-2011, 11:48
یعنی، الان، مشکل از رم هست؟ و ربطی به 32 بیت بودن یا 64 بیت بودن سیستم عامل و آنتی ویروس نداره؟

من تا حالا از این کارها نکردم و راستش رو بخواهید می ترسم دست به سخت افزار سیستم بزنم تا خدایی نکرده اتفاقی نیافته.

منظورتون از جدا جدا یعنی اینکه یک رم رو بردارم و سیستم رو لود کنم و دوباره اون یکی و سپس هر دو؟ همون جایی که هستن، دوباره همونجا بگذارم؟ بلایی سر اطلاعات درون هارد نمی یاد؟
بله با هر رم به صورت تک یه مدت کار کنین ببینین BSOD میده یا نه
نه مشکلی پیش نمیاد

arsham_joon_4u
23-09-2011, 13:44
دوستان من به این نتیجه رسیدم که مشکل اصلی سیستمم رم هامه !
سیستم من فقط با یه رم می تونه کار کنه !

هر مدلی که فکرشو بکنید من تست کردم ! جواب نمی ده !!!!!

بایوس هم آپدیت کردم ! ویندوز هم آپدیت کردم ! با آنتی ویروس ، بی آنتی ویروس ، با برنامه ، بی برنامه فرق نمی کنه !

به محض اینکه رم دوم رو در اسلات میذارم ، بعد از 3-4 دقیقه کار کردن ، سیستم هنگ میکنه ، حتی بعضی مواقع موقع روشن کردن ، windows exploler هم خوب اجرا نمی شه و حی اخطار میده که می خواد ریستارت بشه !!!!

خب دلیلش چیه ؟ چرا نمی شه 2 تا رم رو با هم استفاده کرد ؟

arsham_joon_4u
23-09-2011, 14:15
عکس رم :

jafarian
23-09-2011, 15:14
اون راههایی که گفتم انجام دادین یعنی ابتدا داخل اسلاتهای آبی رم تست کنید نشد رو اسلاتهای مشکی آخر سرم تو دو تا اسلات اول بازم اگر نشد تو اسلاتهای دوم تست بشه درضمن شماگزینه extreme memory profile از داخل ستاپ enable کنید ببینید درست میشه یا نه برنامه cpu-z رو نصب کنید بعدش یک عکسم از تپ مموری جفت رمها اینجا آپلود کنید.

ask_bl
23-09-2011, 15:30
دوستان من به این نتیجه رسیدم که مشکل اصلی سیستمم رم هامه !
سیستم من فقط با یه رم می تونه کار کنه !

هر مدلی که فکرشو بکنید من تست کردم ! جواب نمی ده !!!!!

بایوس هم آپدیت کردم ! ویندوز هم آپدیت کردم ! با آنتی ویروس ، بی آنتی ویروس ، با برنامه ، بی برنامه فرق نمی کنه !

به محض اینکه رم دوم رو در اسلات میذارم ، بعد از 3-4 دقیقه کار کردن ، سیستم هنگ میکنه ، حتی بعضی مواقع موقع روشن کردن ، windows exploler هم خوب اجرا نمی شه و حی اخطار میده که می خواد ریستارت بشه !!!!

خب دلیلش چیه ؟ چرا نمی شه 2 تا رم رو با هم استفاده کرد ؟
شما رمتون رو با MemTest86+ چک کنین

Memtest86+ V4.20

قله بلند
24-09-2011, 23:20
سلام
من نتوستم سیستم رو بالا بیارم. حتی ریست و یا خاموش نمی شد که از برق کشیدم. یکی ار رم ها رو که به سمت پردازنده هست برداشتم و به راحتی و بدون دردسر وارد سیستم شدم.
حالا این رم رو سر جاش می گذارم و رم دوم رو بر می دارم و اوضاع رو گزارش می کنم.

دور دوم و با رم دوم: حالا رمی رو که در آورده بودم رو سر جاش گذاشتم(رمی که کنار پردازنده است) و رم کناری رو برداشتم. الان هم بدون هیچ دردسری وارد سیستم شدم.

مدت زمان آزمایش برای هر رم رو حدوداض 5 دقیقه در نظر گرفتم.

اینقدر الان راحتم که دوست داشتم همین 2 گیگ رم روی سیستمم داشته باشم. به سیستم، استراحت می دم و دوباره با همین رم 2 گیگ بالا می آیم و دوباره گزارش می کنم.

استراحت 10 دقیقه ای به سیستم دادم یعنی سیستم رو خاموش کردم و الان با همون رم 2 گیگی که نزدیک پردازنده است وارد سیستم شدم و هیچ دردسری هم نداشتم.

حالا دو رم رو کنار یکدیگه قرار می دم و مثل قبل وارد سیستم می شم. این کار رو کردم و مشکلی نیست. اگه فردا صبح بتونم به راحتی وارد سیستمم بشم، یعنی مشکلی نیست چون هر روز و هر دفعه که چند ساعتی به سیستمم استراحت می دم دچار این مشکل می شم.

پس مشکل از کجاست؟

قله بلند
25-09-2011, 11:58
سلام
امروز دچار همون مشکل سابق شدم. دو رم در کنار هم هستند. اگه نیاز به آزمایش دوباره هست بهم بگید و دقیقاً اینکه چه مدت، تست رو انجام بدم.
متشکرم

ویرایش: در حال حاضر یکی دو ساعتی هست که دارم با یک رم کار می کنم و فعلاض مشکلی ندارم. اگه لازمه، تا 24 ساعت با همین یک رم کار کنم.

ask_bl
25-09-2011, 19:56
سلام
امروز دچار همون مشکل سابق شدم. دو رم در کنار هم هستند. اگه نیاز به آزمایش دوباره هست بهم بگید و دقیقاً اینکه چه مدت، تست رو انجام بدم.
متشکرم

ویرایش: در حال حاضر یکی دو ساعتی هست که دارم با یک رم کار می کنم و فعلاض مشکلی ندارم. اگه لازمه، تا 24 ساعت با همین یک رم کار کنم.
سلام
شما همان مدت زمان رو که با دو تا رم BSOD میگیرین رو با هر کدوم از رمها به صورت جدا کار کنین
و با اون برنامه ای که گفتم هم رمهاتون رو تست کنین.

قله بلند
25-09-2011, 20:38
سلام
الان حدوداً 8 ساعته که دارم با یک رم کار می کنم و هنوز مشکلی پیش نیومده.
با Memtest86+ V4.20 چک کنم؟ صفحه ای که باز می شه اینجوریه؟
و اینکه در حین کار کردن با هر رم، این برنامه رو اجرا کنم؟ بعدش باید چه کار کنم؟

ask_bl
25-09-2011, 20:51
سلام
الان حدوداً 8 ساعته که دارم با یک رم کار می کنم و هنوز مشکلی پیش نیومده.
با Memtest86+ V4.20 چک کنم؟ صفحه ای که باز می شه اینجوریه؟
و اینکه در حین کار کردن با هر رم، این برنامه رو اجرا کنم؟ بعدش باید چه کار کنم؟

این ایمیج رو رایت کنین و ریست میکنین و باهاش بوت میکنین و رم ها رو اسکن میکنین

قله بلند
25-09-2011, 23:21
سلام. برای اینکه یادم نره و گزارش ها صحیح باشه، گزارش ها رو لحظه به لحظه می نویسم.
1-حدوداً 10 ساعتی هست که با یکی از رم ها دارم کار می کنم. سه ساعت به سیستم استراحت دادم یعنی سیستم خاموش بود. وقتی کامپیوتر رو روشن کردم، خبری از قصه های قبلی نبود ولی موس و کیبورد از کار افتاده بود و مجبور شدم که ریست کنم و الان، اوضاع، خوبه. هنوز سی دی رو تهییه نکردم و به محض تهیه، اسکن هم می کنم.

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

این ایمیج رو رایت کنین و ریست میکنین و باهاش بوت میکنین و رم ها رو اسکن میکنین
سلام
ببخشید، اطلاعات اسکن، جایی ذخیره می شه و من باید اون رو بدونم یا اینکه فقط عمل اسکن رو انجام بدم؟

ask_bl
26-09-2011, 08:30
سلام. برای اینکه یادم نره و گزارش ها صحیح باشه، گزارش ها رو لحظه به لحظه می نویسم.
1-حدوداً 10 ساعتی هست که با یکی از رم ها دارم کار می کنم. سه ساعت به سیستم استراحت دادم یعنی سیستم خاموش بود. وقتی کامپیوتر رو روشن کردم، خبری از قصه های قبلی نبود ولی موس و کیبورد از کار افتاده بود و مجبور شدم که ریست کنم و الان، اوضاع، خوبه. هنوز سی دی رو تهییه نکردم و به محض تهیه، اسکن هم می کنم.

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

سلام
ببخشید، اطلاعات اسکن، جایی ذخیره می شه و من باید اون رو بدونم یا اینکه فقط عمل اسکن رو انجام بدم؟
با انجام دادن اسکن دو حالت پیش میاد، یا بدون ارور اسکن تموم میشه که رم مشکلی نداره یا با ارور های قرمز که عکسش رو گذاشتم رو به رو میین که در این صورت رم مشکل داره

قله بلند
26-09-2011, 20:44
سلام
همه بلاهایی که با دو تا RAM سر سیستمم می اومد داره با این یک RAM سر سیستمم می یاد.
1-سیستم ریست نمی شد
2-سیستم خاموش نمی شد
3-نیاز با تعمیر پیدا کرد
4-چند بار وسط کار، ریست شد
5-سه بار، محتویات صفحه دستکاپ به هم ریخت
6-کی بور و موس از کار افتاد
سی دی رو هم درست می کنم و اسکن خواهم کرد.

HESAM_5700
26-09-2011, 21:13
نـــقل قـــول از یــکی دوســــتــان ! :

سلام ؛
من یه لپ تاپ hp Pavilion dv6-3190 ee دارم ، همون اول بوسیله پارتیشن میجیک اون درایو رو به چند پارتیشن تقسیم کردم !

لپ تاپ من زیاد کار میکنه ، اکثر کارش هم کارای خیلی سبکه ( موزیک و نت ) ، و کار های سنگین خیلی کم انجام میدم .
نرم افزار هم خیلی روش نصب هست .

مشکلات لپ تاپم اینه :

داغی بیش از اندازه : سیستمم از استیل هست باید داغ کنه ولی نه این حد ، این مشکل هم تا حدودی با خرید یه کول پد حرفه ای از بین رفته ولی بازم یذره داغ میشه .

هنگ مداوم سیستم : سیستم من بعضی موقع ها وسط کار ، حالا هر کاری میخاد باشه ، یهو همچیش می ایسته ، نه دکمه ای ، نه چیزی ، یهو خشکش میزنه ، فقط باید سیستمو با دکمه پاور خاموش کنم .

بلو اسکرین : بعضی موقع ها ، زیاد نه ، دو هفته ای یه بار ، سیستم من بلو اسکرین میزنه !!!

خر خر کردن هارد !

ویندوزم اصلیه ، سرویس پک نداره ، 64 بیتی هم هست ، آپدیته همیشه، هم درایو هاش و هم خود ویندوز.
البته کار های گرافیکی سنگین هم انجام میدم که موقع طراحی این مشکل پیش میاد و واقعاً نابودم میکنه ، چون کل طرح از بین میره !
لطفاً کمکم کنید ، خیلی دارم اذیت میشم . کــانفــیگ :

Intel Core i7 + ATI 5650 + 6 DDR3

قله بلند
26-09-2011, 21:16
این پیغام بعد از تموم شدن اسکن RAM ای صادر شد که الان 33 ساعت هست دارم باهاش کار می کنم و همه نوع اشکال هم در این مدت روی سیستمم به وجود اومده که نام بردم.
Pass complete, no errors, press ESC to exit
یعنی چی؟ پس مشکل از کجاست؟

البته اگه اجازه بدید، RAM دوم رو امتحان کنم و به همین مدت یعنی 33 ساعت.

ویرایش: RAM دوم رو دارم امتحان می کنم. RAM اول که نزدیک پردازنده بود، دیگه سیستم رو بالا نمی آورد و مجبور شدم، RAM دوم رو قرار بدم و اولی رو بردارم.

قله بلند
27-09-2011, 15:04
سلام. با RAM دوم هم سیستم به همون صورت قبلی قاطی میکنه.
ویرایش: RAM دوم رو هم با Memtest86+ V4.20 تست کردم که همون پیغام رو داد یعنی هیچ خطایی مشاهده نشد.
Pass complete, no errors, press ESC to exit

خوب، مشکل از کجاست؟
من اگر آنتی ویروسی روی سیستمم نریزم، هیچ اتفاقی نمی افته پس می شه نتیجه گرفت که انتی ویروس همه این مشکلات رو تولید می کنه؟ ولی چرا؟

jafarian
27-09-2011, 15:56

شما فایل داخل پوشه minidump از داخل شاخه ویندوز اینجا آپلود کنید مشکل شما هم به احتمال خیلی زیاد از گرنای بیش از حد لپ تاپ هست دمای لپ تاپ خودتون با برنامه های realtemp یا hwinfo 32 یک تست بزنید ببینید چند نشون میده :20:

قله بلند
27-09-2011, 16:21
شما فایل داخل پوشه minidump از داخل شاخه ویندوز اینجا آپلود کنید مشکل شما هم به احتمال خیلی زیاد از گرنای بیش از حد لپ تاپ هست دمای لپ تاپ خودتون با برنامه های realtemp یا hwinfo 32 یک تست بزنید ببینید چند نشون میده :20:
سلام
من هم لازمه که از این برنامه استفاده کنم؟

jafarian
28-09-2011, 00:40
سلام
من هم لازمه که از این برنامه استفاده کنم؟

این دوتا برنامه ای که اسم بردم مربوط به شما نمیشه مربوط به اون دو ستمونه که مشکل در لپ تاپ دارن .

HESAM_5700
28-09-2011, 19:25

شما فایل داخل پوشه minidump از داخل شاخه ویندوز اینجا آپلود کنید مشکل شما هم به احتمال خیلی زیاد از گرنای بیش از حد لپ تاپ هست دمای لپ تاپ خودتون با برنامه های realtemp یا hwinfo 32 یک تست بزنید ببینید چند نشون میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دمای سیستمم هست با 3 ساعت کارکرد بدون کول پد ، کول پد هم بذارم زیاد تغییری نمیکنه !
اما اون پوشه ، قبلاً دیده بودم ، حتی با سوپر هیدن هم هیچی توش نشون نمیده
خالیه !

کول پـــد :
:-؟؟ !
#@!$#%^#$&#^#%^&@&^$&#^$&%

jafarian
29-09-2011, 00:28
:-؟؟ !
#@!$#%^#$&#^#%^&@&^$&#^$&%

دمای هسته اصلی cpu شما تو این عکس 80 یکی از علتهای مهم هنگ کردن سیستم شما مربوط به دما هست اول ازهمه فن لپ تاپ خودتون چک کنیدببینید درچه وضیعتی قرارداره .

HESAM_5700
02-10-2011, 18:39
دمای هسته اصلی cpu شما تو این عکس 80 یکی از علتهای مهم هنگ کردن سیستم شما مربوط به دما هست اول ازهمه فن لپ تاپ خودتون چک کنیدببینید درچه وضیعتی قرارداره .
حتی با کول پد هم دما فقط حدود 8 - 9 درجه پایین تر میاد و فن هم خوب و درست کار میکنه ، بعضی موقع خیلی صداش میاد که خیلی داره کار میکنه ، ولی درست .

nimamehdi
02-10-2011, 18:55
من هم مشکل هنگ کردن و قفل کردن را داشتم بعد یک مدتی فهمیدم مشکل از هاردم.بخاطر همینم بعد اسکن هاردم 20 گیگ اول هاردم را جدا کردم. اگه می تونی لپ تاب بازکن یکبار تمام فن را تمیز کن مخصوصا مجرای هوای خروجی رو با وسیله مخصوص این کار تمیز کن

HESAM_5700
02-10-2011, 20:32
: خوب با چه چیزی فهمیدید ؟ نرم افزاری داره ؟!

aminhacker
02-10-2011, 20:50
آقا این لپ تاپ همایونی ما باز بلو اسکرین داد
این دفعه نوشت begining with physical memory یا یک همچین چیزایی حلا خودم رم دارم میتستم اما یک بررسی بکنبن دوستان ممنون میشم

esfandiar5712
03-10-2011, 00:12
سلام من لپ تاپ hp probook 4530s دارم آنتی ویروسم هم َAVG به تازگی این مشکل برام پیش میاد مخصوصا در هنگام استفاده از اینترنت ناگهان صفحه ی آبی ظاهر میشه و خودم باید به صورت دستی ری بوت کنم و ویندوز به صورت نرمال اجرا میشه و روزی چند بار این اتفاق میفته در ضمن ویندوز م هم اکتیو هست
windows : win 7 32bit ultimate
CPU : intel corei5 2.30GHz
RAM : 4 GB
VGA : Radeon HD 6490M
minidump file :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminhacker
03-10-2011, 00:42
آقا من مشکلم تو این سیمبلا اینه که میخام بفهمم مشکل از کجایه تو دیباگ اما این مشکل رو دارم خواهشا اط اول بگین چه کار کنم اصلا نفهمیدم از چند تا سایت خارجی
Your debugger is not using the correct symbols

In order for this command to work properly, your symbol path
must point to .pdb files that have full type information.

Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not
contain the required information. Contact the group that
provided you with these symbols if you need this command to
work.

Type referenced: nt!_KPRCB
باید چکار کنم ؟

REZAt1980
03-10-2011, 07:57
سلام دوستان.

اين مشكل بلواسكرين ما رو هم حل كنيد، يك دنيا ممنون ميشم.

اين هم Generalreport:

اين فولدر ميني دامپ:

اين سيستم اينفروميشن:

jafarian
03-10-2011, 15:55
سلام دوستان.

اين هم Generalreport:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين فولدر ميني دامپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين سيستم اينفروميشن:

پیغامهای دامپ شما خیلی زیاده اول از همه رمهای خودتون بابرنامه mentest 64+ تست کنید بعد ستاپ سیستم خودتونم دیفالت کنید بعد سیو کنید بیرون بیاین فایروال ویندوزم به حالت Restore Defaults برگردونید درایورهای سیستم هم حتما آپدیت بشه آخر سرم ویندوز خودتون از طریق dvd خودش repair کنید ببینید جواب میگیرین:20:

REZAt1980
03-10-2011, 16:32
jafarian عزيز
خيلي لطف كردي.

منتهي من نتونستم memtest64+ رو پيدا كنم. 86 اش هست. اما 64 اش رو نه. حتي تو سافت پديا.
لينكش رو شما داري؟

===============

منظور از ديفالت سيستم ، گزينه optimal Default در بايوس سيستم هست؟

mehdi-h1390
03-10-2011, 22:34
با درود
در 20 روز گذشته 2 بار با صفحه ابی مواجه شدم که در حال کار سبک هم بودم.
1- بلافاصله بعد از روشن کردن از وضعیت هایبرنایت
2-هنگام وبگردی ساده(تکست)
فایل هایی که در صفحه اول فرمودید را در یک فایل فشرده تقدیم میشه! با سپاس
3 ماه هم هست که خریدم
uploadkon.ir/uploads/0c62800e53472f91189e26dbf7c159ab.rar

jafarian
04-10-2011, 00:18
jafarian عزيز
خيلي لطف كردي.

منتهي من نتونستم memtest64+ رو پيدا كنم. 86 اش هست. اما 64 اش رو نه. حتي تو سافت پديا.
لينكش رو شما داري؟

===============

منظور از ديفالت سيستم ، گزينه optimal Default در بايوس سيستم هست؟

شماورژنی که پایین از این برنامه memtest64 قرارمیدم دان کنید بعدش که اجراش کردین فلش اگر دارین به کیس اتصال بدین بعدم برنامه رو اجرا کنید تا روی فلش ساخته بشه بعد سیستم به و سیله فلش بوت کنید بالا بیاین رمهای سیستم خودتون اسکن کنید طی اسکن هم تو قسمت pass باید تا عدد 7 بره اگر تو این مدت اروری نداد یعنی رمهای شما سالمه مابقی کارهایی که گفتم انجام بدین .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
04-10-2011, 20:34
آقا این لپ تاپ همایونی ما باز بلو اسکرین داد
این دفعه نوشت begining with physical memory یا یک همچین چیزایی حلا خودم رم دارم میتستم اما یک بررسی بکنبن دوستان ممنون میشم

به احتمال خیلی قوی مشکل از رم هست
چند تا رم دارین؟ رمارو تست کردین؟

ask_bl
04-10-2011, 20:48
سلام من لپ تاپ hp probook 4530s دارم آنتی ویروسم هم َAVG به تازگی این مشکل برام پیش میاد مخصوصا در هنگام استفاده از اینترنت ناگهان صفحه ی آبی ظاهر میشه و خودم باید به صورت دستی ری بوت کنم و ویندوز به صورت نرمال اجرا میشه و روزی چند بار این اتفاق میفته در ضمن ویندوز م هم اکتیو هست
windows : win 7 32bit ultimate
CPU : intel corei5 2.30GHz
RAM : 4 GB
VGA : Radeon HD 6490M
minidump file :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
مشکل از DisplayLink Core Software هست. فکر میکنم از USB Graphics Adapters استفاده میکنین
آخرین ورژنش رو از اینجا دانلود و نصب کنین:

ask_bl
04-10-2011, 20:56
سلام دوستان.

اين هم Generalreport:

اين فولدر ميني دامپ:

اين سيستم اينفروميشن:

سلام
شما با دی وی دی ویندوز بوت کنین و به cmd برین
و دستور زیر رو به ترتیب بزنین:

ask_bl
04-10-2011, 22:17
با درود
در 20 روز گذشته 2 بار با صفحه ابی مواجه شدم که در حال کار سبک هم بودم.
1- بلافاصله بعد از روشن کردن از وضعیت هایبرنایت
2-هنگام وبگردی ساده(تکست)
فایل هایی که در صفحه اول فرمودید را در یک فایل فشرده تقدیم میشه! با سپاس
3 ماه هم هست که خریدم
uploadkon.ir/uploads/0c62800e53472f91189e26dbf7c159ab.rar

سلام
برای این مورد هم من پیشنهاد میکنم رماتون رو تست کنین
از طریق memtest86+

mehdi-h1390
06-10-2011, 00:01
نتیجه تست با برنامه معرفی شده پس از 5 ساعت ! خوشبختانه ! به صورت زیر شد که به نظر مشکل از رم نیست. مرحله بعدی چه کار کنم؟ با سپاس:13:امکانش هست که مشکل از هارد باشد؟

M-I-L-A-D
06-10-2011, 14:24
فکر می کنم ذخیره نشده باشه چون مدت زمان نمایش صفحه آبی حدود 0.3 ثانیه است.
بله؛ از Firewall ویندوز و ESET Personal Firewall.

aminhacker
07-10-2011, 10:28
آقا سوال مارم اگه میدونستین جواب بدین مردیم دیگه

ask_bl
07-10-2011, 11:44
به احتمال خیلی قوی مشکل از رم هست
چند تا رم دارین؟ رمارو تست کردین؟

آقا سوال مارم اگه میدونستین جواب بدین مردیم دیگه

رم ها رو چک کردین ؟

M-I-L-A-D
07-10-2011, 19:18
با سلام و خسته نباشید
من حدود دو ماه است که ویندوز را نصب کرده ام ولی زمانی قبلا احتمالا زمانی که screen saver کار می کرد خطا صفخه ابی را می داد و ما از screen saver در اوردیم بعضی از مواقع باز هم احتمالا وقتی visual stduio 2008 کار می کرد این خطا را می داد باز زمانی که log off می کنیم روی صفحه ابی می رود و جدیدا زمانی که بیکار است هم روی صفحه ابی می رود .

REZAt1980
08-10-2011, 08:55
jafarian عزيز

من رم ها رو به همون شيوه اي كه گفتيد تست كردم، اما تا 1 بيشتر نميرفت.

حدود دو ساعت و 10 دقيقه هم گذاشتم. بعد از يك ساعت و نيم؛ يه نوشته اومد: pass is complete . no error
و باز هم شروع ميكرد درصد پر كردن.

اما pass از 1 بيشتر نشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

ask_bl عزيز
من از طريق command promot ويندوز سون وارد شدم،​ و اون دستورهايي كه شما گفتي ، همش ارور ميداد و bootsect رو نميشناخت.

M-I-L-A-D
08-10-2011, 10:52
سلام

سیستم رو 3 ماه خریدم و حدود 2 3 بار توی یکی دو بار پیش این صفحه اومده
سخت افزار جدید هم ننداختم

مشخصات سیستمم

CPU : Intel Core i7 870 2.93GHz
M.B : Asus P7P55 D-E EVO
Ram 2*2GB G-Skill 1600
HDD : 3*1 TeraByte 1*320GB
Power : 550 watt GT Cooler Master
gefoce 6600 256MB

Win7 64Bit (البته سرویس پک 1 نیست)

اکثرا وقتی سیستم رو هایبرنیت می کنم و تازه ویندوز می خواد بالا بیاد و PC روشن بشه این اتقاق می افته نه وقتی دارم با سیستم کار میکنم. در کل خیلی حاد نیست

M-I-L-A-D
08-10-2011, 11:11
سلام دوستان
من سیستمی با مشخصات زیر تهیه کردم اما مدام صفحه آبی میاد.
main board: asus p7p55d
cpu: corei5-760
vga: gtx 470
ram: 2*2G 1600 DDR3
windows 7
لینک عکس ارور رو هم اینجا میذارم
کد:

ممنون از لطفتون

Ghaioom
08-10-2011, 20:38
سلام دوستان
من سیستمی با مشخصات زیر تهیه کردم اما مدام صفحه آبی میاد.
main board: asus p7p55d
cpu: corei5-760
vga: gtx 470
ram: 2*2G 1600 DDR3
windows 7
لینک عکس ارور رو هم اینجا میذارم
کد:

ممنون از لطفتون
به نظر من شما یکی از رمها رو بردارین بعد تست بکنید بعد اون یکی رم رو بردارید تست بکنید این خطا میاد یا نه.
بعدشم شاید ویندوز مشکل داره.
کلا یه تستی بزنید.

موفق باشین.

M-I-L-A-D
09-10-2011, 17:58
کسی نیست بتونه مارو راهنمایی کنه؟
خیلی از بچه ها درخواست دادند....

من خودم حدود دو هفته هست که مشکل صفحه آبی دارم
اینم آخرین فایل dmp

کد:

REZAt1980
11-10-2011, 11:10
jafarian عزيز

من رم ها رو به همون شيوه اي كه گفتيد تست كردم، اما تا 1 بيشتر نميرفت.

حدود دو ساعت و 10 دقيقه هم گذاشتم. بعد از يك ساعت و نيم؛ يه نوشته اومد: pass is complete . no error
و باز هم شروع ميكرد درصد پر كردن.

اما pass از 1 بيشتر نشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

ask_bl عزيز
من از طريق command promot ويندوز سون وارد شدم،​ و اون دستورهايي كه شما گفتي ، همش ارور ميداد و bootsect رو نميشناخت.

آقا اين دو تا راه حلي كه گفتيد نشد.
ميشه راهنمايي كنيد
؟؟؟

rell
11-10-2011, 12:48
سلام بر عزیزان. لطفا مشکل bluescreen من رو بررسی کنید. واقعا اذیت میکنه. اینم لینکش:
با تشکر بسیار.:19:

KINGHMA
16-10-2011, 18:07
با سلام بعد از نصب ویندوز جدید 7این مشکل برام پیش اومد
مشخصات سیستم:
رم:3گیگ
گرافیک:ا گیگ انویدیا
ویندوز:32 بیتی سریس پک1
cpu:3.00ghz ---dual-core
++++++++
اینم آدرس فایلی که گفته بودید...

behii
16-10-2011, 18:21
سلام دوستان
این ریپورت صفحه آبی که برای من اومده . اگر میشه بگید اشکال از کجا ئه ؟

ممنون

Problem signature:
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1

BCCode: 34
BCP1: 0000000000050830
BCP2: FFFFF88009E934B8
BCP3: FFFFF88009E92D10
BCP4: FFFFF80002EB7FAD
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0

C:\Windows\Minidump\101611-19578-01.dmp
C:\........\AppData\Local\Temp\WER-36535-0.sysdata.xml

jafarian
20-10-2011, 14:30
با سلام بعد از نصب ویندوز جدید 7این مشکل برام پیش اومد
مشخصات سیستم:
رم:3گیگ
گرافیک:ا گیگ انویدیا
ویندوز:32 بیتی سریس پک1
cpu:3.00ghz ---dual-core
++++++++
اینم آدرس فایلی که گفته بودید...

اگربه تعداد دو تا رم یایک روی سیستم دارین بصورت تک تست کنید بایوس مین خودتون حتما آپدیت کنید به قسمت تنظیمات کارت گرافیک خودتون رین گزینه مربوط به shadowing پیدا کنید disable کنید درایورگرافیک خودتونم حتما آپدیت بشه واسه پاک کردنشم از برنامه driver sweeper استفاده کنید:20:

jafarian
21-10-2011, 16:24
سلام دوستان
این ریپورت صفحه آبی که برای من اومده . اگر میشه بگید اشکال از کجا ئه ؟

ممنون

Problem signature:
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1

BCCode: 34
BCP1: 0000000000050830
BCP2: FFFFF88009E934B8
BCP3: FFFFF88009E92D10
BCP4: FFFFF80002EB7FAD
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0

C:\Windows\Minidump\101611-19578-01.dmp
C:\........\AppData\Local\Temp\WER-36535-0.sysdata.xml

فایل داخل پوشه minidump ازشاخه ویندوز اینجا آپلود کنید درصورت امکان:20:

قله بلند
30-10-2011, 07:49
سلام
این پیغام صفحه آبی یعنی چی؟
فیزیکال مموری به صورت کامل دامپ شده

پاور هم تعویض شده ولی هیچ اتفاق مثبتی نیافتاده. RAM ها با memtest تست شد و مشکلی نداشت. دو جا سیستم رو بردم ولی هنوز همونی هست که هست. دیروز که سیستم رو بردم، گفتند که مواردی که می گی مربوط به کارت گرافیکه. چه طوری می شه فهمید که کارت گرافیک، مشکل داره؟ خدایش دیگه خسته شدم از بس این سیستم رو کشوندم این طرف و اون طرف

crying2
30-10-2011, 11:59
سلام دوستان ...من 2 ماهی هست که لپ تاپ n53 sv دارم ...با پیغام صفحه آبی مواجه میشم...حداقل روزی یک یا دوبار...بیشتر زمانی که با بلوتوث به موبایل وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم و مثلا میخوام یه فایلی باز کنم یا جای خاصی یا مثلا یه کار دیگه انجام بدم کرش میکنه و صفحه آبی میاد...خودم فک میکردم از بلوتوثه که چند باری بدون روشن بودن بلوتوش بازم اومد ...درایورهام بروزه ...بایوس هم بروز کردم ...با نرم افزار BurnInTest مموری تست رو زدم no error داده ...یعنی احتمالا مشکل از رم نیست ...ویندوز رو هم عوض کردم بازم مشکل دارم و روزی یه بار این لعنتی میاد و بعدش که خودم مجبور به خاموش کردن میشم دیگه بدون مشکل با لپ تاپ کار میکنم ... یه سری اطلاعات از این صفحه آبی میذارم توروخدا کمک کنید واقعا کلافه شدم...
Stop : 0x00000109{0xA3A039D896396943.0xB3B7465EE8B638A9.0 xFFFFF80003119
collecting data fore crash dump
initializing disk for crash dump
begining dump of physical memory
dumping physical memory to disk 100
تو فولدر مینی دامپ هیچی نبود ... نرم افزار tune up هم نصبه ...
مشخصات core i7 2630 qm
ram 4 1333
vga intel hd 3000
gt 540m

jafarian
30-10-2011, 15:16
سلام دوستان ...من 2 ماهی هست که لپ تاپ n53 sv دارم ...با پیغام صفحه آبی مواجه میشم...حداقل روزی یک یا دوبار...بیشتر زمانی که با بلوتوث به موبایل وصل میشم و از اینترنت استفاده میکنم و مثلا میخوام یه فایلی باز کنم یا جای خاصی یا مثلا یه کار دیگه انجام بدم کرش میکنه و صفحه آبی میاد...خودم فک میکردم از بلوتوثه که چند باری بدون روشن بودن بلوتوش بازم اومد ...درایورهام بروزه ...بایوس هم بروز کردم ...با نرم افزار BurnInTest مموری تست رو زدم no error داده ...یعنی احتمالا مشکل از رم نیست ...ویندوز رو هم عوض کردم بازم مشکل دارم و روزی یه بار این لعنتی میاد و بعدش که خودم مجبور به خاموش کردن میشم دیگه بدون مشکل با لپ تاپ کار میکنم ... یه سری اطلاعات از این صفحه آبی میذارم توروخدا کمک کنید واقعا کلافه شدم...
Stop : 0x00000109{0xA3A039D896396943.0xB3B7465EE8B638A9.0 xFFFFF80003119
collecting data fore crash dump
initializing disk for crash dump
begining dump of physical memory
dumping physical memory to disk 100
تو فولدر مینی دامپ هیچی نبود ... نرم افزار tune up هم نصبه ...
مشخصات core i7 2630 qm
ram 4 1333
vga intel hd 3000
gt 540m

فایل درون پوشه minidump ازشاخه ویندوز این قسمت قراربدین:20:

ali_70k
04-11-2011, 15:06
سلام
من تونستم این عکس ها رو ازش بگیرم البته مال خیلی وقت پیشه تازگیا حوصله عکس گرفتن ندارم
تقریبا دیگه با این ERRORخو گرفتم
نمیدونم ازینا سر در میارین یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدا براتون MINIDUMPهم میزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
04-11-2011, 17:52
سلام
من تونستم این عکس ها رو ازش بگیرم البته مال خیلی وقت پیشه تازگیا حوصله عکس گرفتن ندارم
تقریبا دیگه با این ERRORخو گرفتم
نمیدونم ازینا سر در میارین یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدا براتون MINIDUMPهم میزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من شما فایل تو فلدر minidump تو فلدر ویندوز رو آپلود کن تا بشه گفت مشکل چیه. ولی من حدس می زنم به خاطر اینه که ویندوزت رو شبیه ویستا کردی.
از ترنسفورمر استفاده کردی؟
موفق باشی:11:

Erfan.B
04-11-2011, 18:03
راستی همه ی درایورت هات آپدیت هستن ؟ تو دیوایس منیجر دیوایسی نداری که زرد باشه؟
قبل از این که فلدر MINIDUMP رو آپ کنی درایورهات رو چک کن:46:

ali_70k
05-11-2011, 17:51
سلام
آره همشون آپدیت اند(هیچ کدوم زرد نیست):13:
از تبدیل گر ها هم استفاده نکردم اصلااون موقع که تازه گرفته بودم هم این مشکل رو داشتم البته زمانی که یه موس بی سیم بهش وصل بود اما دیگه از یه سیم دار استفاده میکنم
اینم آدرس دو تای آخر از minidump اون جا خیلی بود فقط دو تای آخری رو گذاشتم چون حجم اش 7 مگ میشد :31:
راستی نمیدونید چرا بعد از ریست شدن دیگه فطل ارور(fatal error)نمیده؟!
ولی یه چند وقتیه این آقا فطل این ورا پیداش نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اومد اون دو فایلی که رو اون عکس قبلی هم بود رو میذارم

Erfan.B
05-11-2011, 22:03
سلام
آره همشون آپدیت اند(هیچ کدوم زرد نیست):13:
از تبدیل گر ها هم استفاده نکردم اصلااون موقع که تازه گرفته بودم هم این مشکل رو داشتم البته زمانی که یه موس بی سیم بهش وصل بود اما دیگه از یه سیم دار استفاده میکنم
اینم آدرس دو تای آخر از minidump اون جا خیلی بود فقط دو تای آخری رو گذاشتم چون حجم اش 7 مگ میشد :31:
راستی نمیدونید چرا بعد از ریست شدن دیگه فطل ارور(fatal error)نمیده؟!
ولی یه چند وقتیه این آقا فطل این ورا پیداش نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اومد اون دو فایلی که رو اون عکس قبلی هم بود رو میذارم
دوست من شما تلویزیون دیجیتال داری رو سیستمت؟ :31:
مشکل از اونه.درایورش رو آپدیت کن مشکل حل می شه.
اگه نتونستی آپدیت کنی مواقعی که بهش نیاز نداری از سیستمت جدا کن تا مشکلی ایجاد نشه.
موفق باشي:11:

ali_70k
06-11-2011, 11:14
سلام عرفان عزیز!
این تلویزیونی که گفتید رو من اصلا ندارم:41:
تا حالا هم رو سیستم نصب نکردم
میگم از این minidump چیزی سر در اوردی یا نه؟
با هاش چی کار میکنی من بازش کردم (البته با notepad) اما همش نوشته PAGE:18:
ایا نرم افزاری هست یا با hex میخونی؟:21:
فکر کنم دیگه اقا فطل ما رو بی خیال شده ، من که خیلی خوشحالم!:8:

Erfan.B
06-11-2011, 14:46
سلام عرفان عزیز!
سلام دوست عزیز ؛
عجیبه:31: یعنی شما هیچ نوع کارتی رو سیستم نداری؟ آنالوگ ، دیجیتال ، کپچر؟!
به هر حال مشکل از پورت یو اس بی هست ببین کدوم یک از قطعاتی که به پورت یو اس بی وصل می کنی مشکل داره جداش کن.
با نرم افزارهایی که فایل های دامپ رو می خونن (با NOTEPAD نمی شه ، نه:31:) و علاوه بر اون تجربه ی شخصی باید داشته باشی نسبت به فایل هایی که ایراد داره :46:

jafarian
06-11-2011, 16:26
سلام عرفان عزیز!

ارورسیستم شما کدش 0x0000007F اینه که تو سایت مایکروسافت تو ضیح داده درموردش قسمت RESOLUTION سایت کامل مطالعه کنید :20:

ali_70k
06-11-2011, 20:52
ایول:46: و البته قبلش سلام:31:
آقا عرفان:

سلام دوست عزیز ؛
عجیبه:31: یعنی شما هیچ نوع کارتی رو سیستم نداری؟ آنالوگ ، دیجیتال ، کپچر؟!
به هر حال مشکل از پورت یو اس بی هست ببین کدوم یک از قطعاتی که به پورت یو اس بی وصل می کنی مشکل داره جداش کن.
با نرم افزارهایی که فایل های دامپ رو می خونن (با NOTEPAD نمی شه ، نه:31:) و علاوه بر اون تجربه ی شخصی باید داشته باشی نسبت به فایل هایی که ایراد داره :46:
راست گفتی اصلا حواسم به آنالوگ نبود ، یه کپچر قبلنا وصل بود . ولی درایورش آپدیت نمیشه اصلا سایت نداره که آپدیت بشه
ولی آخرین باری که فطل ارور داد ،بهش وصل نبود اما یه قسمت از نرم افزار همیشه بغل ساعت میاد فکر کنم از اونه! سعی میکنم یه جوری قطع اش کنم !
راستی اگه میشه یه نرم افزار برای خوندن دامپ ها معرفی کن :46:مرسی.
و اما شما آقای جعفریان:

ارورسیستم شما کدش 0x0000007F اینه که تو سایت مایکروسافت تو ضیح داده درموردش قسمت RESOLUTION سایت کامل مطالعه کنید :20:
ممنون از لطفت من هیچ وقت به سایت مایکروسافت نمیرفتم ! فکر میکردم یه سایتیه در مورد خودش تعریف کرده
اما حالامیدونم تخصصی ترین مسائل رو اونا میدونن چون بالاخره خودشون ساختن.:31:
من الآن اونو دارم میخونم :40:
در هر صورت دمتون گرم:11:

Erfan.B
08-11-2011, 01:02
ایول:46: و البته قبلش سلام:31:
آقا عرفان:

راست گفتی اصلا حواسم به آنالوگ نبود ، یه کپچر قبلنا وصل بود . ولی درایورش آپدیت نمیشه اصلا سایت نداره که آپدیت بشه
ولی آخرین باری که فطل ارور داد ،بهش وصل نبود اما یه قسمت از نرم افزار همیشه بغل ساعت میاد فکر کنم از اونه! سعی میکنم یه جوری قطع اش کنم !
راستی اگه میشه یه نرم افزار برای خوندن دامپ ها معرفی کن :46:مرسی.
و اما شما آقای جعفریان:
ممنون از لطفت من هیچ وقت به سایت مایکروسافت نمیرفتم ! فکر میکردم یه سایتیه در مورد خودش تعریف کرده
اما حالامیدونم تخصصی ترین مسائل رو اونا میدونن چون بالاخره خودشون ساختن.:31:
من الآن اونو دارم میخونم :40:
در هر صورت دمتون گرم:11:
سلام دوست من:)
من که گفتم بهت:31:
شما برای حذف درایورها می تونی از برنامه ی DRIVER SWEEPER یا از برنامه ی REVO UNINSTALLER (خودم از REVO استفاده می کنم.) استفاده کنی

این هم برای دامپ ها خدمت شما :

BlueScreenView 1.40

0015351971
08-11-2011, 14:45
آقا کلا چه چیزایی باعث این ارور میشه ؟
بگید شاید نتیجه ای بگیریم مام
اخه من یه بار تو این تاپیک فایلها رو گذاشتم ولیبه هیچ نتیجه ای نرسیدم

Mohammad King
08-11-2011, 14:46
سلام

مشکلات سخت افزاری بیشتر...

Erfan.B
08-11-2011, 15:08
آقا کلا چه چیزایی باعث این ارور میشه ؟
بگید شاید نتیجه ای بگیریم مام
اخه من یه بار تو این تاپیک فایلها رو گذاشتم ولیبه هیچ نتیجه ای نرسیدم
شما مشکلت چیه دوست من؟
فلدر minidump رو از شاخه ی ویندوز فشرده کن بذار این جا من حتماً اگه بتونم کمکت می کنم تا به یه جواب منطقی و درست برسی.

0015351971
09-11-2011, 11:50
شما مشکلت چیه دوست من؟
فلدر minidump رو از شاخه ی ویندوز فشرده کن بذار این جا من حتماً اگه بتونم کمکت می کنم تا به یه جواب منطقی و درست برسی.
موفق باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرما عزیزم اینم فایل :»
شامل 6 تا فایله :

من pc رو روشن میکنم بعد از چند دقیقا خودش میره ارور میده
چه باهاش کار کنم چه کار نکنم
امیدوارم که بتونی ازش سر در بیاری که بدجور کلافم من :41:

Erfan.B
09-11-2011, 17:33
بفرما عزیزم اینم فایل :»
شامل 6 تا فایله :

من pc رو روشن میکنم بعد از چند دقیقا خودش میره ارور میده
چه باهاش کار کنم چه کار نکنم
امیدوارم که بتونی ازش سر در بیاری که بدجور کلافم من :41:
ویندوز اکس پی هست؟درسته؟
انتی ویروس نصب داری؟ آپدیت هستش؟ سیستم رو یه بار فول اسکن کن.
ولی اصلی ترین مشکلت به خاطر درایور کارت گرافیکت هست ، کارت گرافیکت انویدیاست دیگه درسته؟ پیشنهاد می کنم یه بار با برنامه ی DRIVER SWEEPER یا REVO UNINSTALLER به طور کامل درایور کارت گرافیکت رو حذف کنی و دوباره جدیدترین نسخه رو نصب کنی (متناسب با ویندوز و 32 بیتی یا 64 بیتی بودنش ، اگه برات سخته تو قسمت درخواست نرم افزار مطرح کن برات لینکش رو قرار می دم.) اگه باز هم نشد شما این کار رو انجام بده :
برو این جا : windows/system32/drivers
این فایل رو پیدا کن nvlddmkm.sys
به این تغییرش بده nvlddmkm.sys.old

در ضمن اگه ویندوزت اکس پی هست پیشنهاد می کنم دیرکت اکس 9C رو حتماً نصب کنی.

0015351971
09-11-2011, 19:16
ویندوز اکس پی هست؟درسته؟
انتی ویروس نصب داری؟ آپدیت هستش؟ سیستم رو یه بار فول اسکن کن.
ولی اصلی ترین مشکلت به خاطر درایور کارت گرافیکت هست ، کارت گرافیکت انویدیاست دیگه درسته؟ پیشنهاد می کنم یه بار با برنامه ی DRIVER SWEEPER یا REVO UNINSTALLER به طور کامل درایور کارت گرافیکت رو حذف کنی و دوباره جدیدترین نسخه رو نصب کنی (متناسب با ویندوز و 32 بیتی یا 64 بیتی بودنش ، اگه برات سخته تو قسمت درخواست نرم افزار مطرح کن برات لینکش رو قرار می دم.) اگه باز هم نشد شما این کار رو انجام بده :
برو این جا : windows/system32/drivers
این فایل رو پیدا کن nvlddmkm.sys
به این تغییرش بده nvlddmkm.sys.old

در ضمن اگه ویندوزت اکس پی هست پیشنهاد می کنم دیرکت اکس 9C رو حتماً نصب کنی.

موفق باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوزم که 7 هست
آنتی ویروس نود 32 هست که هر روز آپدیت میکنم و اسکن
مشکل از کارت گرافیکه ؟
درایور جدیدش اومده دانلود کردم و نصب رو قبلی
کارت گافیکمم انویدیا جیفورس جی تی 240 هست
--
الان چیکار کنم با این شرایط ؟

Erfan.B
09-11-2011, 20:47
ویندوزم که 7 هست
آنتی ویروس نود 32 هست که هر روز آپدیت میکنم و اسکن
مشکل از کارت گرافیکه ؟
درایور جدیدش اومده دانلود کردم و نصب رو قبلی
کارت گافیکمم انویدیا جیفورس جی تی 240 هست
--
الان چیکار کنم با این شرایط ؟

دوست من روشی که تو پست قبل گفتم رو برای درایور گرافیک انجام دادی؟
شما ویندوزت دستکاری شده است یا نه؟ (کاری ندارم اورجینال هست یا نه!)
یکی از مشکلاتت درایور کارت گرافیکه.
پیشنهاد می کنم انتی ویروست رو هم عوض کنی نود از نظر من خوب عمل نمی کنه. چند مورد هم BSOD با همین نود داشتیم!
شما تا حالا سیستمت رو اورکلاک نکردی اصلاً؟
بد نیست بایوس رو هم یه بار LOAD DEFAULT کنی ممکنه مشکل از ACPI آب بخوره (گرچه تا جایی که می دونم بعد از نصب ویندوز اگه این مورد تغییر کنه هیچ چاره ای به جز نصب دوباره ی ویندوز نداری.)
درایور چیپست مادربردت رو هم نصب کردی؟
تو دیوایس منیجر هیچ آیتم زرد رنگی نداری؟

روشی که تو پست قبلی گفتم + اینایی رو هم که اینجا گفتم انجام بده خبرشو بگو.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

راستی شما رو سیستمت بلوتوث داری؟ اینو حتماً جواب بده چون مهمه.

0015351971
09-11-2011, 23:38
دوست من روشی که تو پست قبل گفتم رو برای درایور گرافیک انجام دادی؟
شما ویندوزت دستکاری شده است یا نه؟ (کاری ندارم اورجینال هست یا نه!)
یکی از مشکلاتت درایور کارت گرافیکه.
پیشنهاد می کنم انتی ویروست رو هم عوض کنی نود از نظر من خوب عمل نمی کنه. چند مورد هم BSOD با همین نود داشتیم!
شما تا حالا سیستمت رو اورکلاک نکردی اصلاً؟
بد نیست بایوس رو هم یه بار LOAD DEFAULT کنی ممکنه مشکل از ACPI آب بخوره (گرچه تا جایی که می دونم بعد از نصب ویندوز اگه این مورد تغییر کنه هیچ چاره ای به جز نصب دوباره ی ویندوز نداری.)
درایور چیپست مادربردت رو هم نصب کردی؟
تو دیوایس منیجر هیچ آیتم زرد رنگی نداری؟

روشی که تو پست قبلی گفتم + اینایی رو هم که اینجا گفتم انجام بده خبرشو بگو.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

راستی شما رو سیستمت بلوتوث داری؟ اینو حتماً جواب بده چون مهمه.
انشالله فردا اولین کاری که میکنم گرافیک رو انجام میدم امروز با pc کار داشتم نرسیدم انجام بدم
فکر نمیکنم دستکاری شده باشه من از کینگ پرند ریختم
آنتی ویروس چی پیشنهاد میکنید ؟
نه اورکلاک نکردم
برای مادر برد من هر چی تو سیدیش بوده نصبب کردم دی:
آیتم زرد رنگ منظورت ایناست »

بله یه بلوتوث کوچولو هم دارم
یعنی مشکل از بلوتوثه ؟

jafarian
09-11-2011, 23:54
انشالله فردا اولین کاری که میکنم گرافیک رو انجام میدم امروز با pc کار داشتم نرسیدم انجام بدم
نه اورکلاک نکردم

یعنی مشکل از بلوتوثه ؟

یک عکسم از دمای کلی سیستم با برنامه hwifo32 اینجا قراربدین بایوس گرافیکم دروهله آخر بدین بیرون براتون آپدیت کنن بد نیست :20:

Erfan.B
10-11-2011, 00:33
یک عکسم از دمای کلی سیستم با برنامه hwifo32 اینجا قراربدین بایوس گرافیکم دروهله آخر بدین بیرون براتون آپدیت کنن بد نیست :20:

ببین دوست من ویندوز شما 4 تا مشکل داره :
1- درایور گرافیکت. (روشی رو که گفتم باید انجام بدی.)
2- بلوتوثت (درایور جدیدش رو نصب کن یا یه بلوتوث دیگه بخر ارزونه 5-6 تومنه:31: یا کلاً از سیستمت جدا کن )
3- شما رم ریدر ، فلش ، هارد اکسترنال به سیستمت وصل بوده این شات رو گرفتی؟ یا حتی هاب یو اس بی؟ (اینم مهمه ، حتماً بگو.)
4- کلاً ویندوزت تو قسمت درایور دچار اختلال فجیعی شده! و هسته ی ویندوزت هم گیج می زنه ، اگه نتونستی رفعش کنی باید به فکر ریپیر ویندوزت و یا حتی ویندوز جدید باشی.
واسه انتی ویروس : خوب این سلیقه ای هست دوست عزیزم ولی نود واقعاً ضعیفه. من خودم از اوست (AVAST) استفاده می کنم و راضی ام.

jafarian
10-11-2011, 01:08
نه اورکلاک نکردم

یعنی مشکل از بلوتوثه ؟

این مشکل شما بیشتر مربوط به کارت گرافیکتون میشه که همون انویدیا باشه یک فیلم ازسایت youtube هست ببینید که با نصب درایو این صفحه آبی بعد از ریستارت ظاهر شده همون کارهایی که من گفتم انجام بدین اگر با مابقی روشها درست نشد .

0015351971
10-11-2011, 17:40
همونطور که گفتین با DRIVER SWEEPER گرافیک رو پاک کردم و اونی که جدید گرفته بود رو ریختم
الان که حدود 1 ساعته pc روشنه و باهاش کار میکنم مشکلی نداشته تا الان
ایشالله که مشکلی هم از این به بعد پیش نیاد وگرنه مزاحم میشم دی:
تشکر فراوان:20:

0015351971
10-11-2011, 18:14

jafarian
11-11-2011, 14:59
همونطور که گفتین با DRIVER SWEEPER گرافیک رو پاک کردم و اونی که جدید گرفته بود رو ریختم
الان که حدود 1 ساعته pc روشنه و باهاش کار میکنم مشکلی نداشته تا الان
ایشالله که مشکلی هم از این به بعد پیش نیاد وگرنه مزاحم میشم دی:
تشکر فراوان:20:

این مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به ناسازگاری گرافیک میشه شما گرافیک اور نکردین یک عکس همونطور که گفتم بابرنامه hwinfo32 ازتپ sensor برنامه اینجا قرار بدین کاملش درضمن بطور موقت یک گرافیک ati روی سیستم خودتون کاربزارین بعد تست کنید حالا هر مدلی بود درضمن بایوس مین حتما آپدیت کنید عکس فراموش نشه .

Erfan.B
11-11-2011, 16:12

0015351971
13-11-2011, 17:25
این مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به ناسازگاری گرافیک میشه شما گرافیک اور نکردین یک عکس همونطور که گفتم بابرنامه hwinfo32 ازتپ sensor برنامه اینجا قرار بدین کاملش درضمن بطور موقت یک گرافیک ati روی سیستم خودتون کاربزارین بعد تست کنید حالا هر مدلی بود درضمن بایوس مین حتما آپدیت کنید عکس فراموش نشه .
نه تا به حال اور نکردمش
اینم عکس »
متاسفاه گرافیک ati در اختیار ندارم :-(
بایوس مین رو چجوری آپدیت میکنن ؟

0015351971
13-11-2011, 17:35
عکس هایی که گذاشتی رو من نمی تونم ببینم (دیشب فاروم از ساعت 1 تا 4 صبح غیر قابل دسترسی بود واسه من ، نمی دونم واقعاً مشکل از کجاست! فکر نمی کنم موضوع مربوط به بکاپ گیری باشه! شاید هم مشکل از اینترنت من باشه ، نمی دونم!) ولی الان بحث جدی تر شده :
1-حتماً اون رم ریدر رو جدا کن.
2- سعی کن کلاً هر چی به یو اس بی وصله جدا کنی (فرقی نمی کنه چی باشه ! فقط جدا کن!)
3- این اروری که گذاشتی شدیداً مربوط می شه به مموری منیجمنت و خطای رم! سیستمت چند گیگ رم داره؟ بهتره با تک تک رم ها توسط نرم افزار MEMTEST86 تست بگیری ببینی مشکل از رم ها هست یا نه.
4- تایمینگ رم رو تغییر ندادین؟ بهتره حتماً یه بار بایوس مادربرد رو LOAD DEFAULT کنی.
5- پاورت چیه و چند واته؟ چند ساله که داری؟
6- مدل دقیق مادربردت رو بنویس حتماً.
7- حتماً یه شات از برنامه ی HWINFO32 واسه دما بذار این جا (این مهمه.)

HWiNFO32 3.90.1430
اونو جدا کردم سیستم رو روشن کردم درجا ارور اومد :31:
من دو تا رم 2گیگ دارم ddr3
لینک دانلود اون نرم افزار رو بده و بگو چیکار کنم باهاش ؟
نه تغییری ندادم من رو سیستم تنظیمات همون اولیه هست همشون
LOAD DEFAULT رو چجوری باید انجام بدم ؟
پاورم گرینه 480 واته دقیقا با همین سیستم کلا پارسال جمعش کردم
مادر برد » intel DP43BF
شات رو تو پست قبلیم گذاشتمش دماها رو هم داره

تشکر که انقدر پیگیری میکنی

Erfan.B
13-11-2011, 18:17
اونو جدا کردم سیستم رو روشن کردم درجا ارور اومد :31:
من دو تا رم 2گیگ دارم ddr3
لینک دانلود اون نرم افزار رو بده و بگو چیکار کنم باهاش ؟
نه تغییری ندادم من رو سیستم تنظیمات همون اولیه هست همشون
LOAD DEFAULT رو چجوری باید انجام بدم ؟
پاورم گرینه 480 واته دقیقا با همین سیستم کلا پارسال جمعش کردم
مادر برد » intel DP43BF
شات رو تو پست قبلیم گذاشتمش دماها رو هم داره

تشکر که انقدر پیگیری میکنی

دوست من بایوس مادربردت رو می تونی از این جا دانلود کنی و آپدیتش کنی :

فکر می کنم شما ویندوزت رو ریپیر کنی مشکلت حل بشه. (اگه همه ی کارها رو انجام دادی جواب نداد... و حتی اگه با ریپیر درست نشد مجبوری یه ویندوز دیگه بریزی که اگه مشکل درایور داشته باشی باز هم روز از نو و روزی از نو.)

Memtest86+ 4.20

برنامه رو رو سی دی یا دی وی دی رایت کن بعد از دی وی دی درایوت بوت شو و بذار کامل 1 PASS رو حداقل تست بگیره اگه اروری نداد که هیچ چی ولی اگه ارور داد کد ارور رو بنویس. همین طور اگه هنگ کرد سیستمت وسط برنامه باز هم بگو.

LOAD DEFAULT رو می تونی توسط جامپر CLEAR CMOS رو مادربرد انجام بدی (و البته با برداشتن باتری) و یا این که وقتی پی سی رو روشن می کنی با زدن DEL یا F2 وارد بایوس بشی و از اون جا گزینه ی LOAD DEFAULT یا RESET FACTORY DEFAULT (معمولاً کلمه ی DEFAULT داره) رو انتخاب کنی و بعد سیو می کنی و از بایوس خارج بشی.
سیستمت از نظر دمایی مشکلی نداره ولی در مورد پاور با این که یک سال کار کرده زیاد مطمئن نیستم خوب کار کنه:31: (اگه در مورد پاور نظر می خوای باید کامل مشخصات سیستمت رو مخصوصاً سی پی یو رو بنویسی.)

mh.mahmoudi68
13-11-2011, 18:32
ويندوز به درستي كار ميكند و گيم هم براحتي ميتوان انجام داد ولي وقتي ميخواهم فيلمي پخش كنم ويندوز ريست ميكنند بنده با چند پخش كننده ديگر هم امتحان كردم ولي باز با پخش فيلم ، بعداز گذشت 2 ثانيه ريست ميشود ، حالا از دوستان خواستار كمك و راهنمايي هستم (بدون تعويض ويندوز !!!)

سلام این سوال را تو یکی از تاپیک ها دو سال پیش مطرح کرده بودند و جوابی نگرفته بود حالا دوست من هم همین مشکل را داره اکه اینجا یک بار مطرح شده یکی راه حلش را بده در غیر این صورت بگید اطلاعات را براتون اپ کنه دوستم

mh.mahmoudi68
13-11-2011, 21:40

این هم فایلها آپلود

Erfan.B
13-11-2011, 22:54

این هم فایلها آپلود
دوست من اساسی ترین مشکلت درایور کارت گرافیکت هست ، شما درایور کارت گرافیکت رو حتماً آپدیت کن.
کارت گرافیکت رو مدل دقیقش رو بنویش انویدیا چه مدلی هست؟

jafarian
14-11-2011, 00:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایلها آپلود

خطاهای دامپ شما خیلی زیاده اول ازهمه برنامه Memtest86+ که پایین قراردادم دان کنید قبلش اگر فلش دارین به سیستم وصل کنید بعدفایل setup برنامه رو اجرا کنید تا روی فلش شما درست بشه بعدش به وسیله فلش بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم اسکن کنید ببینید همه رو pass میگیرین یعنی اروری دریافت نمیکنید درمرحله بعد پنجره cmd ویندوزتو حالت run as administrator اجرا کنید بعدشم دستور sfc /scannow داخلش تایپ کنید تا فایلهای سیستمی شما رو چک کنه درمرحله آخرم درایورهای سیستم بخصوص مین و گرافیک حتما آپدیت کنید برای آپدیت مین هم از برنامه driver genius فقط استفاده کنید چک کردن رم فراموش نشه این مشکل بیشتر مربوط به رم میشه :20:

mh.mahmoudi68
14-11-2011, 22:31
دوست من اساسی ترین مشکلت درایور کارت گرافیکت هست ، شما درایور کارت گرافیکت رو حتماً آپدیت کن.
کارت گرافیکت رو مدل دقیقش رو بنویش انویدیا چه مدلی هست؟

خطاهای دامپ شما خیلی زیاده اول ازهمه برنامه Memtest86+ که پایین قراردادم دان کنید قبلش اگر فلش دارین به سیستم وصل کنید بعدفایل setup برنامه رو اجرا کنید تا روی فلش شما درست بشه بعدش به وسیله فلش بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم اسکن کنید ببینید همه رو pass میگیرین یعنی اروری دریافت نمیکنید درمرحله بعد پنجره cmd ویندوزتو حالت run as administrator اجرا کنید بعدشم دستور sfc /scannow داخلش تایپ کنید تا فایلهای سیستمی شما رو چک کنه درمرحله آخرم درایورهای سیستم بخصوص مین و گرافیک حتما آپدیت کنید برای آپدیت مین هم از برنامه driver genius فقط استفاده کنید چک کردن رم فراموش نشه این مشکل بیشتر مربوط به رم میشه :20:

درست شد مشکل از اپدیت گرافیکش بود ممنون از همه

قله بلند
15-11-2011, 22:51
سلام
صفحه آبی که می گه اگر آنتی ویروس یا نرم افزاری رو جدیداً نصب کردی، پاک کن، یک مشکل نرم افزاری است؟
من دیروز یعنی حدوداً 24 ساعت پیش یک نرم افزار نصب کردم که امروز و بعد از 24 ساعت، صفحه ابی دیدم که سیستم رو ریست کردم و بعدش از من خواست که restore رو بپذیرم. اون نرم افزار، پاک شد. الان صفحه آبی ندارم.

صفحه آبی که می گه فیزیکال مموری به صورت کامل دامپ شده، چه طور؟ مشکل سخت افزاری رو داره می گه یا نرم افزاری؟

واقعاً از دست صفحه ابی و تست سخت افزارها کلافه شدم ولی اخریش هم معلوم نشد که مشکل از کجاست. در ضمن یک کانفیلیکت سخت فازاری هم وجود داره که سی دی مادربورد هم نمی تونه این علامت زردرنگ رو تشخصی بده.

با یک کارت گرافیک دیگه و با یک RAM دیگه و پارتیشن کردن کل هارد، باز هم صفحه آبی وجود داره.

به نظر شما بهتر نیست که از ویندوز xp به جای 7 استفاده کرد تا از دست این صفحه ابی ها رها شد؟

alex_boobo
16-11-2011, 01:22
سلام اقای jafarian
این لینک فایل های داخل پوشه minidump هست برای بلو اسکرین:

قله بلند
16-11-2011, 12:01
سلام
یک صفحه ابی اومد که اطلاعات تکنیکی اش رو یادداشت کردم. از این صفحه آبی هایی که می گه فیزیکال مموری، کاملاً دامپ شد
technical information:
stop: 0x0000001E(0xffffffffc0000005,0xfffff80002B5DDB2,0 x0000000000000001,0x0000000000000008)

farshadtizhoosh
17-11-2011, 15:53
سلام
اين محتواي داخل پوشه minidump هست

up7.--------.com/images/616igrpelwu3m0hhmum7.zip

مشكلم هم MEMORY-MANEGEMENT ـه! يه صفحه آبي اومد اين ارور را داشت
SAFE MODE رفتم حل شد
اما بازم اين مشكل پيش مياد چند وقت يه بار!
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد:11:

jafarian
17-11-2011, 16:16
سلام اقای jafarian

درایورهای سیستم آپدیت کنید رم سیستم با برنامه memtest که لینکش گذاشتم حتما اسکن کنیدببینید اروردریافت میکنید فایل memory dump ویندوز بطور موقت disable کنید:20:

لینک دانلود memtest

jafarian
17-11-2011, 16:22
سلام
اين محتواي داخل پوشه minidump هست

up7.--------.com/images/616igrpelwu3m0hhmum7.zip

مشكلم هم MEMORY-MANEGEMENT ـه! يه صفحه آبي اومد اين ارور را داشت
SAFE MODE رفتم حل شد
اما بازم اين مشكل پيش مياد چند وقت يه بار!
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد:11:

مشکل شما به احتمال زیاد سخت افزاری میشه سیستم تا بحال اورکردین رمهای سیستم بابرنامه memtest چک کنید بایوس مین حتما آپدیت کنید این مشکل به احتمال زیاد ازپاورم شاید باشه آخرسر پاورسیستم چنج کنید تمام این مراحل انجام بدین بعد نتیجه رو بگین :20:

ABACAD
17-11-2011, 23:13
سلام

بی مقدمه برم سر اصل مصیبتی که روی من رو کم کرده و گذر پوست رو به دباغ خونه کشوند !

مدتی میشه صفحه ابی ول کن سیستم خانگی مون نیست و تمامی ترفندها رو رفتم ، رسیدم به اخرین ترفند که همون دیباگر مایکروسافت هست و خوب فایل دامپ ها رو دادم چک بکنه که :

symbole و ... هم نصب کردم مخصوص 32 بیت سرویس پک 2

واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم وقتیکه خود دیباگر هم نشناخت

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

لازم به تذکره هست تمامی نسخه های دارویی حل صفحه مرگ رو میدونم و هرکدام رو چک کردم

مثلا با رم تستر ، سلامتی رم ، با هارد تستر سلامتی هارد و ... چک کردم

اغلب ارورها حول این باگ هست : DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL و IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

توی خوده دیباگر مایکروسافت راجبه این دو تا توضیحاتی داده ولی ... ولی نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم ، به دلیل مشغله کاری هم اصلا وقت و حال و حس بیش از این پیگیری کردن و وقت گذاشتنشو ندارم

در حد مرگ عصبانیم !

ببخشید سرتونو درد اوردم

jafarian
17-11-2011, 23:58
سلام

بی مقدمه برم سر اصل مصیبتی که روی من رو کم کرده و گذر پوست رو به دباغ خونه کشوند !

مدتی میشه صفحه ابی ول کن سیستم خانگی مون نیست و تمامی ترفندها رو رفتم ، رسیدم به اخرین ترفند که همون دیباگر مایکروسافت هست و خوب فایل دامپ ها رو دادم چک بکنه که :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدsymbole و ... هم نصب کردم مخصوص 32 بیت سرویس پک 2

واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم وقتیکه خود دیباگر هم نشناخت

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

لازم به تذکره هست تمامی نسخه های دارویی حل صفحه مرگ رو میدونم و هرکدام رو چک کردم

مثلا با رم تستر ، سلامتی رم ، با هارد تستر سلامتی هارد و ... چک کردم

اغلب ارورها حول این باگ هست : DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL و IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

توی خوده دیباگر مایکروسافت راجبه این دو تا توضیحاتی داده ولی ... ولی نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم ، به دلیل مشغله کاری هم اصلا وقت و حال و حس بیش از این پیگیری کردن و وقت گذاشتنشو ندارم

در حد مرگ عصبانیم !

ببخشید سرتونو درد اوردم

فایل درون پوشه minidump ازشاخه ویندوز اینجا آپلود کنید کامل :20:

ABACAD
18-11-2011, 12:05
با تشکر از جوابگویی تون :

خداییش دیگه سرگیجه گرفتم از بس کارهایی که میدونم برا کشف ش مفید هست رو انجام دادم و جواب نداد !

farshadtizhoosh
18-11-2011, 13:51
مشکل شما به احتمال زیاد سخت افزاری میشه سیستم تا بحال اورکردین رمهای سیستم بابرنامه memtest چک کنید بایوس مین حتما آپدیت کنید این مشکل به احتمال زیاد ازپاورم شاید باشه آخرسر پاورسیستم چنج کنید تمام این مراحل انجام بدین بعد نتیجه رو بگین :20:

سلام
این memtest را اجرا کردم
اما الان 5 ساعت و 40 دقیقس داره چک میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا حالا 94 تا ارور داده ! 94 تا از این قرمزها که زیر صفحس!
چقدر دیگه طول میکشه؟ الان 5 6 ساعته!!!!!!!!!!:41:
عادیه یا نه این زمان؟
رم 4گیگ

jafarian
18-11-2011, 13:53
سلام
این memtest را اجرا کردم
عادیه یا نه این زمان؟
رم 4گیگ

هم یک ارور بده این برنامه کافیه دوست عزیز مشکل شما 100 درصد از رم سیستمتون هست یا که اسلات حافظه مین درمرحله اول هم رمهای سیستم چنج کنید اگر که دو تادارین جفت عوض کنید با یک تک تست کنید بعد خبرش بدین .

ABACAD
18-11-2011, 13:56
یه چی بگم نمیخندین ؟

وقتی داشتم رم رو چک میکردم میگفتم خدایا حاضرم دو میلیون ارور بده ولی حداقل یه ارور قرمز خوشگل مامانی بده من راحت شه خیالم که ماله رم هست !
اولین شک منم رو رم بوده همیشه تو صفحه مرگ

ولی تو تست اصلا خطا نداد ، با هر تنظیمی هم که فکرشو بکنین انجام دادم

الان شکم رفته رو سی پی یو ، البته اگه دوستمون بتونه کشف کنه دیباگر مایکروسافت ارور رو مرتبط به کجا میدونه که بهتره !

farshadtizhoosh
18-11-2011, 13:57
هم یک ارور بده این برنامه کافیه دوست عزیز مشکل شما 100 درصد از رم سیستمتون هست یا که اسلات حافظه مین درمرحله اول هم رمهای سیستم چنج کنید اگر که دو تادارین جفت عوض کنید با یک تک تست کنید بعد خبرش بدین .

من این دوتا رم را شاید 3 ماه شده که خریدم
2تا 2 گیگه!
یعتی خراب شد؟
الان منظورتون اینه که یکیشا در بیارم با اون یکی تست کنم؟
(155 ارور شد!!!!)

ABACAD
18-11-2011, 14:04
داداش اگه واقعا ارور قرمز رنگ میده هیچ شکی نکن از رم هست ، شوخی نداره رم تستر !

اره اول یکی یکی تست شون کن

یک رم دربیار با رم دیگه ت تست کن
بعد اون یکی

ببین ماله کدوم یکی از رم ها هست ؟

شایدم از اسلات مادربورد باشه

باید چک کنی

jafarian
18-11-2011, 14:06
من این دوتا رم را شاید 3 ماه شده که خریدم
2تا 2 گیگه!
یعتی خراب شد؟
الان منظورتون اینه که یکیشا در بیارم با اون یکی تست کنم؟
(155 ارور شد!!!!)

اول از همه رم بصورت تک تست کنید روی تک تک اسلاتها ببینید بازم اروردریافت میکنید اگر بازم جفت به اینصورت تست کردین اررو بازم داد رم سیستم خودتون باید چنج کنید اگر با چنج کردنم درست نشد مشکل ازاسلات حافظه مادربورد هست قبلش فقط بایوس مین یک آپدیت کنید به آخرین ورژنش .

farshadtizhoosh
18-11-2011, 14:06
داداش اگه واقعا ارور قرمز رنگ میده هیچ شکی نکن از رم هست ، شوخی نداره رم تستر !

اره اول یکی یکی تست شون کن

یک رم دربیار با رم دیگه ت تست کن
بعد اون یکی

ببین ماله کدوم یکی از رم ها هست ؟

شایدم از اسلات مادربورد باشه

باید چک کنی

اسلات مادر بورد رو چطوری چک کنم؟
1 ارور هم کافیه دیگه؟

ABACAD
18-11-2011, 14:17
تابلوئه دیگه !

مثلا شما اول بیا رم اولت رو تو اسلات 0 چک بکن ، سالمه
رم دوم رو روی همون اسلات چک بکن سالمه
میری روی اسلات 1 یهو میبینی با هر دو رم ارور داد !

jafarian
18-11-2011, 14:51
اسلات مادر بورد رو چطوری چک کنم؟
1 ارور هم کافیه دیگه؟

همینطور که گفتم نمایش یک ارور توسط این برنامه نشانه خراب بودن رم یا که اسلات حافظه مادربورد میشه شما قبلشم بایوس آپدیت کنید برای رم هم اگراسلات مادربوردتون خونه هاش مثل شکل پایین اول تون خونه هایی که با فلش قزمز مشخص کردم چک کنید رم بصورت تک بعدش وقتی رم گذاشتین واسه چک کردن با هون برنامه memtest چک کنید بازم اگر ارور داد تو خونه هایی که با رنگ سبز مشخص شده چک کنید رم بصورت تک.

farshadtizhoosh
18-11-2011, 15:09
همینطور که گفتم نمایش یک ارور توسط این برنامه نشانه خراب بودن رم یا که اسلات حافظه مادربورد میشه شما قبلشم بایوس آپدیت کنید برای رم هم اگراسلات مادربوردتون خونه هاش مثل شکل پایین اول تون خونه هایی که با فلش قزمز مشخص کردم چک کنید رم بصورت تک بعدش وقتی رم گذاشتین واسه چک کردن با هون برنامه memtest چک کنید بازم اگر ارور داد تو خونه هایی که با رنگ سبز مشخص شده چک کنید رم بصورت تک.

من يا تك رم ميخام تست كنم!
چند ساعت بايد تست بشه تا مطمئن بشم سالمه (در صورتي كه ارور نده)؟!
آخه اينطوري كه ديدم تمومي نداره اين تست! نزديك 6 ساعت طول كشيد 2 تا رم و ارور داد!

jafarian
18-11-2011, 15:11
من يا تك رم ميخام تست كنم!
چند ساعت بايد تست بشه تا مطمئن بشم سالمه (در صورتي كه ارور نده)؟!
آخه اينطوري كه ديدم تمومي نداره اين تست! نزديك 6 ساعت طول كشيد 2 تا رم و ارور داد!

شما اینکار کنید رم بصورت تک روی سیستم بزارین تو محیط ویندوز اگر پیغام صفحه آبی نداد یعنی رم مشکل نداره اگر بازم تو محیط ویندوز پیغام صفحه آبی داد باز باید همین رم تو یک اسلات دیگه تست بزنید واسه اون یکی رم هم اینکار کنید اینطوری وقتتونم گرفته نمیشه .

farshadtizhoosh
18-11-2011, 15:19
شما اینکار کنید رم بصورت تک روی سیستم بزارین تو محیط ویندوز اگر پیغام صفحه آبی نداد یعنی رم مشکل نداره اگر بازم تو محیط ویندوز پیغام صفحه آبی داد باز باید همین رم تو یک اسلات دیگه تست بزنید واسه اون یکی رم هم اینکار کنید اینطوری وقتتونم گرفته نمیشه .

هميشه كه براي من ارور صفحه آبي نميده!
شايد تو 1 ماه 2 بار اين ارور داده بشه!
به همين خاطر ميگم بايد با نرم افزار تستش كنم!

ABACAD
18-11-2011, 15:35
اقای جعفریان عزیز ، مشکل من حل شد با دیباگر شما ؟
البته ببخشید میپرسم میترسم یادتون رفته باشه !

به قول معروف یکی نیست بگه تو گر طبیب بودی درد خود دوا میکردی ! چشمک (برا ملت هر نسخه ای مینوشتیم یک زمانی درست بود الان خودمون موندیم توش !)

ولی جدا موندم تو این مساله چرا این همه ارور دقیق باید چیزی ش سر من بیاد که اصلا قاط به من زده !

لینک دامپ رو هم گذاشتم ، الانم دوباره میزارم :

مشکل اینه با یک نرم افزار دیگه بازم منبع ارور رو شناسایی نکرد

حالمون اخذ شده اساسی !

البته از دیشب زوم کردم رو سی پی یو ، فعلا که انرژی سیور گیگا رو فعال کردم مشکلی از لحاظ صفحه مرگ نبوده

jafarian
18-11-2011, 16:07
هميشه كه براي من ارور صفحه آبي نميده!
شايد تو 1 ماه 2 بار اين ارور داده بشه!
به همين خاطر ميگم بايد با نرم افزار تستش كنم!

اگراینطوریه که با همون برنامه که گفتم باید رم بصورت تک تست کنید.

بابت سئوال شما ABACAD جسجتجو کنم شب بعد جوابش میدم که تست کنید ببینید رفع مشکل میشه یا که نه .

jafarian
18-11-2011, 23:44
با تشکر از جوابگویی تون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخداییش دیگه سرگیجه گرفتم از بس کارهایی که میدونم برا کشف ش مفید هست رو انجام دادم و جواب نداد !

شما اگر مودم بیسیم دارین روی سیستم بطور موقت غیر فعالش کنید کلا فایروال خودتون disable کنید آنتی ویروس سیستم بطور موقت پاک کنید رم سیستم با همون برنامه که گفتم اگر چک نکردین چک کنید :20:

ABACAD
19-11-2011, 12:19
واو !

یه نکته بگم ؟

من رو سیستمم نورتون اینترنت سکوریتی نصب دارم که البته از طریق سی دی مادربورد نصب شد .... این یک

دوم اینکه مودم پرسرعت دارم ولی کابلی هست نه وایرلس این دوم

حالا نکته : تو سرچ هایی که تو فروم های انگلیسی داشتم به مطلبی راجبه صفحه مرگ مرتبط به اینترنت سکوریتی نورتون برخوردم که این تو ذهنم حک شد ، گفتم میزارمش برای اخرین راهکارهای نرم افزاری اگه نتونستم حل ش کنم

با تستر رم چک کردم از بدن خودم سالم تره !

شاید از اینترنت سکوریتی باشه ؟ نمیدونم ، ولی یقین دارم مطلبی در این رابطه خوندم قبلا

اقا دمت گرم ، تشکر

فعلا که صفحه مرگ ایجاد نشده با راه اندازی انرژی سیور گیگابایت و کاهش دما تا 91 درجه فارنهایت

ضمنا نکته مهم دیگه : من تو اجرای بازیها زیر فشار هم مشکلی نداره سیستمم ولی جالبه دقیقا و دقیقا وقتی به اینترنت متصل م این اتفاق میافته به خصوص وقت وب گردی
حتی موزیلا رو گذاشتم کنار تا ببینم اپرا که کمتر فشار میاره رو سیستم استفاده میکنم بازم این سانحه روی میده

بازم ممنون

* پی نوشت ، سیستم رو چشم زدم در این لحظه ویرایش نوشته م متاسفانه دو بار کرش کرد و صفحه مرگ اومد بالا

xx1051xx
19-11-2011, 12:50
سلام
یه مشکلی سیستمم داره که اوایل که ویندوز نصب میکنم صفحه ابی نمیشه ..
بعد یکی دو هفته نرم افزار های بیشتری نصب شد و یه کم از عمر ویندوز گذشت هر باری که کام پیوتر رو روشن میکنم تمام ایکون ها از کار می افتن ولی موس تا چند ثانیه کار میکنه و بعد هنگ کامل و بعدش صفحه ابی میاد که زیرش تا 100% میره و نوشته physical memory و ریست میشه دفعه دوم یا سوم که این اتفاق می افته خوب میشه و دیگه وقتی بالا اومد هنگ نمیکنه!!!!!
اومدم تو همین انجمن همون طوری که اقای جعفریان تو ضیح داده بودن با برنامه memtest رفتم تست گرفتم تو هر 50000pass تا ارور میده تا پاس 2 200000. ارور داد که دیگه حوصله نداشتم و ریست کردم ...
مشکلس چیه کمکم کنید !

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

سلام
بعد یکی دو هفته نرم افزار های بیشتری نصب شد و یه کم از عمر ویندوز گذشت هر باری که کام پیوتر رو روشن میکنم تمام ایکون ها از کار می افتن ولی موس تا چند ثانیه کار میکنه و بعد هنگ کامل و بعدش صفحه ابی میاد که زیرش تا 100% میره و نوشته physical memory و ریست میشه دفعه دوم یا سوم که این اتفاق می افته خوب میشه و دیگه وقتی بالا اومد هنگ نمیکنه!!!!!
اومدم تو همین انجمن همون طوری که اقای جعفریان تو ضیح داده بودن با برنامه memtest رفتم تست گرفتم تو هر 50000pass تا ارور میده تا پاس 2 200000. ارور داد که دیگه حوصله نداشتم و ریست کردم ...
مشکلس چیه کمکم کنید !

روز اولی که خریدمش داشتم جمعش میکردم فقط اسلات 3.5 رم 6 گیگ منو 4 گیگ میشناخت نا با ابدیت بایوس و یه کم اینورو اونور ب زور 6 گیگ شناخت ...حالا با این تفاسیر مشکل رمه یا مادر بورد یا نه هر دوش سالمه با هم خوب مچ نمیشن ؟
در ضمن من adsl هم دارم چند در صد ممکنه از adsl باشه ؟
M.B :GIGA X58A UD3R REV 2
RAM:CRUSIAL 6 GB 8-8-8S

xx1051xx
19-11-2011, 13:46
سلام
مشکلس چیه کمکم کنید !

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

روز اولی که خریدمش داشتم جمعش میکردم فقط اسلات 3.5 رم 6 گیگ منو 4 گیگ میشناخت نا با ابدیت بایوس و یه کم اینورو اونور ب زور 6 گیگ شناخت ...حالا با این تفاسیر مشکل رمه یا مادر بورد یا نه هر دوش سالمه با هم خوب مچ نمیشن ؟
در ضمن من adsl هم دارم چند در صد ممکنه از adsl باشه ؟
M.B :GIGA X58A UD3R REV 2
RAM:CRUSIAL 6 GB 8-8-8S

ABACAD
19-11-2011, 13:49
وقتی این همه ارور داده تو مموری تست بعیده مشکل به جز رم باشه !بازم خوبه شما مشخص شده تا حدود زیادی

xx1051xx
19-11-2011, 14:25
وقتی این همه ارور داده تو مموری تست بعیده مشکل به جز رم باشه !بازم خوبه شما مشخص شده تا حدود زیادی

راه حل چیه ؟

jafarian
19-11-2011, 15:09
واو !

یه نکته بگم ؟

من رو سیستمم نورتون اینترنت سکوریتی نصب دارم که البته از طریق سی دی مادربورد نصب شد .... این یک

دوم اینکه مودم پرسرعت دارم ولی کابلی هست نه وایرلس این دوم

حالا نکته : تو سرچ هایی که تو فروم های انگلیسی داشتم به مطلبی راجبه صفحه مرگ مرتبط به اینترنت سکوریتی نورتون برخوردم که این تو ذهنم حک شد ، گفتم میزارمش برای اخرین راهکارهای نرم افزاری اگه نتونستم حل ش کنم

با تستر رم چک کردم از بدن خودم سالم تره !

شاید از اینترنت سکوریتی باشه ؟ نمیدونم ، ولی یقین دارم مطلبی در این رابطه خوندم قبلا

اقا دمت گرم ، تشکر

فعلا که صفحه مرگ ایجاد نشده با راه اندازی انرژی سیور گیگابایت و کاهش دما تا 91 درجه فارنهایت

ضمنا نکته مهم دیگه : من تو اجرای بازیها زیر فشار هم مشکلی نداره سیستمم ولی جالبه دقیقا و دقیقا وقتی به اینترنت متصل م این اتفاق میافته به خصوص وقت وب گردی
حتی موزیلا رو گذاشتم کنار تا ببینم اپرا که کمتر فشار میاره رو سیستم استفاده میکنم بازم این سانحه روی میده

بازم ممنون

* پی نوشت ، سیستم رو چشم زدم در این لحظه ویرایش نوشته م متاسفانه دو بار کرش کرد و صفحه مرگ اومد بالا

واسه اتصال مودم ازlan استفاده میکتید یا که usb درایور مین خودتون حتما با برنامه driver genius آپدیت کنید درایور مودم هم ازتو سایت سازنده مودم دانلود آپدیت کنید firmware مودم خودتونم آپدیت کنید بعدش ویندوز ازنوع نصب کنید بدونی که برنامه ای نصب کنید فقط درایورهای مین با گرافیک با همین مودم نصب کنید برای مرور صفحات اینترنتم برای تست از برنامه ie استفاده کنید بعداستفاده ازاین روشهاببینید بازم ریستارت میشه سیستم فایروال ویندورم disable کنید .

xx1051xx
19-11-2011, 15:24
واسه اتصال مودم ازlan استفاده میکتید یا که usb درایور مین خودتون حتما با برنامه driver genius آپدیت کنید درایور مودم هم ازتو سایت سازنده مودم دانلود آپدیت کنید firmware مودم خودتونم آپدیت کنید بعدش ویندوز ازنوع نصب کنید بدونی که برنامه ای نصب کنید فقط درایورهای مین با گرافیک با همین مودم نصب کنید برای مرور صفحات اینترنتم برای تست از برنامه ie استفاده کنید بعداستفاده ازاین روشهاببینید بازم ریستارت میشه سیستم فایروال ویندورم disable کنید .

سلام اقای جعفریان
lan هست ..
انجام میدم نتیجه رو میگم خدمدتون
فقط یه چیز این همه ارور طبیعیه یا نه نشون دهنده خرابی زیاده ...در ضمن با memory diagnostic تست کردم مشکلی یا اروری نداشت !؟؟

jafarian
19-11-2011, 16:46
سلام اقای جعفریان
lan هست ..
انجام میدم نتیجه رو میگم خدمدتون
فقط یه چیز این همه ارور طبیعیه یا نه نشون دهنده خرابی زیاده ...در ضمن با memory diagnostic تست کردم مشکلی یا اروری نداشت !؟؟

منظورم ارور سیستم شما نبود دوست عزیز اون یکی دستمون گفتم شما لازم نیست این مراحل انجام بدین فقط تنها کاری که باید بکنید اینه که فایل درزون پوشه minidump ازشاخه ویندوز اینجا آپلود کنید :20:

xx1051xx
19-11-2011, 17:53
منظورم ارور سیستم شما نبود دوست عزیز اون یکی دستمون گفتم شما لازم نیست این مراحل انجام بدین فقط تنها کاری که باید بکنید اینه که فایل درزون پوشه minidump ازشاخه ویندوز اینجا آپلود کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------
خدمت شما ..MINIDUMP رو اپلود کردم <<<<<
.................................................. ...........................................

ABACAD
19-11-2011, 18:56
با تشکر از جعفریان عزیز !

از lan استفاده میکنم ، کارا رو سعی میکنم انجام بدم به جز تعویض ویندوز ! به جان خودم تازه ویندوز عوض کردم !

فایروال رو از روی کارت شبکه برداشتم و اف شد ، راجبه بقیه شونم چشم

xx1051xx
20-11-2011, 23:07
سلام اقای جعفریان ...
اقا این پوشه minidump رو گذاشتم ...منتظر جوابتونم .ممنون

jafarian
20-11-2011, 23:46
سلام اقای جعفریان ...
اقا این پوشه minidump رو گذاشتم ...منتظر جوابتونم .ممنون

شرمنده دوست عزیزیکم دیرشد خطاهای دامپ شما خیلی زیاده بیشترشم مربوط به سخت افزار سیستم میشه یک نمونش همون اروری که دررم سیستم گرفتین اول ازهمه بایوس مین آپدیت کنید بعدش درایور گرافیکم آپدیت بروز کنید سیستم خودتون تا بحال اور کردین منظور ازاور همه قسمتهای کیس منظورمه برنامه CPUID HWMonitorPro ازلینک پایین دان کنید بعدش یک عکس کامل اطهمون صفحه اصلی برنامه اینجا قرار بدین وقتی که رجیسترش کردین چون به غیر از رم شاید مین شما مشکل دیگه هم داشته باشه کانفیگ کامل سیستم خودتونم بگین :20:

punisher3
21-11-2011, 01:25
سلام
این مشکله سیستم من چیه تا میام یه فیلم پخش کنم این صفحه آبی میاد:37:

xx1051xx
21-11-2011, 10:08
ممنون اقای جعفریان که کمک میکنین ...
یه بار فقط برای افزایش باس رم رفتم تو بایوس از 1066 به 1600 تغییر دادم چون رم باس 1600 بود ولی 1066 نشون میداد ...
راستی یه چیزی ...ابدیت مین بلدم چون اولین بارمه یه کوچولو میترسم ...مشکلی پیش نمی یاد دوست عزیز ///
CPU : I7 950
M.B : GIGA X58A UD3R REV .2
HDD: WESTERN DIGITAL 1TB
RAM:CRUSIAL 6 GB BUS 1600
VGA: XFX ATI RADEON 4870
POWER: GREEN 685 B
CASE :GREEN ORBIT
MONITOR : SAMSUNG PX23720 PLUS

ABACAD
21-11-2011, 10:58
میگم گویا من شانس ندارم !

چرا ؟ حالا که دیباگر مایکروسافت درست شده و خطاها رو شناسایی میکنه یه مشکلی برخوردم ، در یکی از فایل های مینی دامپ علت خطا این ذکر شده :

Probably caused by : memory_corruption ( nt!MiReserveSystemPtes+be )

حالا یه گزارش کامل از دامپ از فایل MEMORY.DMP گرفتم که 122 مگ فایل هست !

اون علت خطا رو به صورت واضح Probably caused by : win32k.sys ( win32k!GreAcquireSemaphore+18 ) اعلام کرده !

تازه الان درایور مودم رو دانلود کردم ، هنوز کاری جز خاموش کردن فایروال ننموده بودم !

برادر جعفریان نظرتون چی هست ؟

پی نوشت : با توجه به اینکه اگر صد تا فایل دامپ رو هم چک کنیم بازم انواع و اقسام دلایل رو برای هر بار صفحه ابی میگه واقعا خودم موندم دلیلش چیه !

jafarian
21-11-2011, 23:31
ممنون اقای جعفریان که کمک میکنین ...
یه بار فقط برای افزایش باس رم رفتم تو بایوس از 1066 به 1600 تغییر دادم چون رم باس 1600 بود ولی 1066 نشون میداد ...
راستی یه چیزی ...ابدیت مین بلدم چون اولین بارمه یه کوچولو میترسم ...مشکلی پیش نمی یاد دوست عزیز ///
CPU : I7 950
M.B : GIGA X58A UD3R REV .2
HDD: WESTERN DIGITAL 1TB
RAM:CRUSIAL 6 GB BUS 1600
VGA: XFX ATI RADEON 4870
POWER: GREEN 685 B
CASE :GREEN ORBIT
MONITOR : SAMSUNG PX23720 PLUS

تو این عکسی که قرار دادین اگر تو حالت بیکاری سیستم که دمای گرافیک خیلی زیاده همچنین دمای چیپ شمالی سعی کنید سیستم تهویه کیس مناسب باشه حتما در ضمن شما تایمینگ رم بصورت دستی وارد کردین تو تنظیمات مین خودتون فایل pdf پایین ببینید درمورد رمهای قابل ساپورت روی مین شما توباس 1600 که گفته اگر
ازاین لیست برای مین خودتون رم انتخاب کنید بهتره .

jafarian
22-11-2011, 00:42
سلام
این مشکله سیستم من چیه تا میام یه فیلم پخش کنم این صفحه آبی میاد:37:

مشکل شما با کارت گرافیکتونه که انویدیا باشه طبق روش پست دوم فروم پایین برین یا که روش سایت دوم مشکلی داشتین بگین راهنمایی کنم :20:

punisher3
22-11-2011, 01:16
مشکل شما با کارت گرافیکتونه که انویدیا باشه طبق روش پست دوم فروم پایین برین یا که روش سایت دوم مشکلی داشتین بگین راهنمایی کنم :20:

من انگلیسیم ضعیفه نفهمیدم چی گفت:31:
اگه میشه فارسی توضیح بدین
jafarian
22-11-2011, 01:32
من انگلیسیم ضعیفه نفهمیدم چی گفت:31:
اگه میشه فارسی توضیح بدین
برای سایت اول منظورش اینه که آخرین درایور انویدیا رو دان کنید بعدش ورژن قبلی رو unistall کنید سیستم ریست کنید برای پاک کردنشم از برنامه driver sweeper استفاده کنید بعدم درایور جدید نصب کنید سیتم ریست کنید درمرحله بعدم پنجره run اجرا کنید دستور msconfig داخلش تایپ کنید به سربرگ startup برین تیک گزینه NVidia option بردارین بعدم دستور Services تو منوی سرچ استارت وارد کنید روی گزینه ای که پیدا شد کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه گزینه Nvidia Display Driver پیدا کنید اجراش کنید بعدش اول stop کنید این سرویس بعد ازآخر disable سیستم ریستارت کنید .

SonyEricsson
22-11-2011, 13:20
سلام این خطا چیه ؟ چه جوری میشه رفع کرد؟
هر 2 ساعت که سیستم روشن باشه crash میشه و صفحه blue screen میاد و restart کد خطا 0X0000000A و پایین برای dump میزنه

jafarian
22-11-2011, 15:48
به شاخه windows برین فایل درون پوشه minidump رو داخل تاپیک پایین قراربدین تا بررسی بشه:20:

Erfan.B
22-11-2011, 16:41
سلام
صفحه آبی که می گه اگر آنتی ویروس یا نرم افزاری رو جدیداً نصب کردی، پاک کن، یک مشکل نرم افزاری است؟
من دیروز یعنی حدوداً 24 ساعت پیش یک نرم افزار نصب کردم که امروز و بعد از 24 ساعت، صفحه ابی دیدم که سیستم رو ریست کردم و بعدش از من خواست که restore رو بپذیرم. اون نرم افزار، پاک شد. الان صفحه آبی ندارم.

صفحه آبی که می گه فیزیکال مموری به صورت کامل دامپ شده، چه طور؟ مشکل سخت افزاری رو داره می گه یا نرم افزاری؟

واقعاً از دست صفحه ابی و تست سخت افزارها کلافه شدم ولی اخریش هم معلوم نشد که مشکل از کجاست. در ضمن یک کانفیلیکت سخت فازاری هم وجود داره که سی دی مادربورد هم نمی تونه این علامت زردرنگ رو تشخصی بده.

با یک کارت گرافیک دیگه و با یک RAM دیگه و پارتیشن کردن کل هارد، باز هم صفحه آبی وجود داره.

به نظر شما بهتر نیست که از ویندوز xp به جای 7 استفاده کرد تا از دست این صفحه ابی ها رها شد؟
دوست من اگه انتی ویروست نود بوده امکان صفحه آبی هست ، زیاد به نود نمی شه اعتماد کرد!
شما اگه مشکلی داری می تونی محتویات فلدر MINIDUMP رو از شاخه ی ویندوز زیپ کنی و این جا قرار بدی تا دقیق تر مشکلت بررسی بشه و به جواب قاطعی برسی.
به هیچ وجه اکس پی توصیه نمی شه و کلاً باید مثل 98 از یادها بره. چون ایرادات بسیار زیاد و ناپایداری های اساسی داره.
شما به احتمال زیاد مشکل درایور داری ، اگه درایورها رو آپدیت کنی قطع به یقین مشکلت حل می شه (گاهی هم ممکنه به خاطر قطعات ناسازگار باشه مثل مودم ، کارت کپچر ، تی وی دیجیتال و ...)
موفق باشي :40:

Erfan.B
22-11-2011, 16:52
سلام اقای jafarian

دوست من ، شما سیستمی که صفحه آبی داری لپ تاپ هست ؟
از بلوتوثش استفاده می کنی؟
این مشکل 100 درصد مربوط به بلوتوث دستگاهت هست ، باید درایورش رو آپدیت کنی ، یا اگه ازش استفاده نمی کنی کلاً غیر فعالش کنی.

Erfan.B
22-11-2011, 17:05
سلام
این memtest را اجرا کردم
عادیه یا نه این زمان؟
رم 4گیگ
دوست من شما مطمئنی رمت این همه ارور می ده؟
مشکل اصلیت رمه ولی می تونه از کنترلر مادربردت باشه.
بهتره یه بار بایوس مادربردت رو آپدیت کنی.
ویندوزت رو هم با یه انتی ویروس قوی آپدیت کن و فول اسکن کن مخصوصاً از برنامه های ANTI MALWARE استفاده کن.
باز هم اگه مشکلی بود بگو.

SonyEricsson
22-11-2011, 18:25
یه فایل نبود کلی فایل بود... زیپ کردم ببینید

yassmell
22-11-2011, 19:54
سلام، لپ تاپ من همیشه وقتی روشنش می کنم و ویندوز بالا میاد، صفحه آبی رو نشون می ده که در اکثر مواقع خطای win32k.sys و PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA هستش. لطفا راهنمایی کنید. متشکرم
سیستم عامل: ویندوز 7
مرسی

yassmell
22-11-2011, 19:56
سلام
لپ تاپ من همیشه هنگام بالا امدن ویندوز و یا اندکی پس از آن صفحه آب را نشان می دهد. خطاهای صفحه آبی عمدتا win32k.sys or PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA است.
سیستم عامل: 7

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

yassmell
22-11-2011, 19:59
آدرس محتویات فایل minidump:

مرسی

SonyEricsson
22-11-2011, 21:11

دامپ اینجا آپلود کردم.... لطف کنید ببینید مشکل صفحه آبی برای چی هست

yassmell
22-11-2011, 22:37
به سوالات اعضای جدید پاسخ داده نمی شود؟!!!

xx1051xx
23-11-2011, 00:11
تو این عکسی که قرار دادین اگر تو حالت بیکاری سیستم که دمای گرافیک خیلی زیاده همچنین دمای چیپ شمالی سعی کنید سیستم تهویه کیس مناسب باشه حتما در ضمن شما تایمینگ رم بصورت دستی وارد کردین تو تنظیمات مین خودتون فایل pdf پایین ببینید درمورد رمهای قابل ساپورت روی مین شما توباس 1600 که گفته اگر
ازاین لیست برای مین خودتون رم انتخاب کنید بهتره .

ممنون مهندس ...
یه سئوال دارم .. سیستمم الان یه 2 هفته ای که صفحه ابی نمیشه و هنگ نمیکنه ولی تو memtest همون ارور ها هست ...
1-این روال به سیستم ضرر میزنه ؟
اخه با این که ارور memtest رو زده مشکل که داشت یعنی صفحه ابی بر طرف شده ...
2-حالا چی دستور میدین ؟
3-با این تفاسیر باید پیگیر مشکل باشم (نیاز به تعویض قطعه ) داره ؟
ممنون :11:

Erfan.B
23-11-2011, 01:22
آدرس محتویات فایل minidump:

مرسی
دوست من شما با MEMTEST از رم ها تست گرفتی؟

MemTest 4.0

Memtest86+ 4.20

شما با یکی از این دو برنامه ی بالا رمت رو تست کن مشکلی نداشته باشه (دومی امتحانش رو پس داده و مطمئن تره)
کارت گرافیکت ATI هست؟ چه مدلی؟ حتماً درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن یکی از مشکلات جدی از این جا آب می خوره.
انتی ویروس رو سیستمت چی هست؟ نورتونه؟ اینترنت سکیوریتی هست؟
درایو اکسترنال به سیستمت وصله؟
حتماً هاردت رو اسکن دیسک کن (با اسکن دیسک ویندوز یا اسکن دیسک TUNEUP UTILITIES.)

TuneUp Utilities 2012 12.0.2110.7

معمولاً چه موقع این صفحه آبی ها رو دریافت می کنی؟
موقعی که تو اینترنت هستی بیش تر می شه یا نه؟

فعلاً جواب این سؤال ها رو بده تا دقیق تر بشه بررسی کرد.
در ضمن حتماً رم ها رو چک کن.

jafarian
23-11-2011, 01:33
ممنون مهندس ...
یه سئوال دارم .. سیستمم الان یه 2 هفته ای که صفحه ابی نمیشه و هنگ نمیکنه ولی تو memtest همون ارور ها هست ...
1-این روال به سیستم ضرر میزنه ؟
اخه با این که ارور memtest رو زده مشکل که داشت یعنی صفحه ابی بر طرف شده ...
2-حالا چی دستور میدین ؟
3-با این تفاسیر باید پیگیر مشکل باشم (نیاز به تعویض قطعه ) داره ؟
ممنون :11:

همونطوری که گفتم مشکل شما سخت افزاری خدمتتون عرض کردم دمای گرافیک اگر تو حالت معولی که اون عکس گذاشتین که خیلی بالا هست همچنین چیپ شمالی مین شما اول از همه باید قطعات خودتون روی یک مین دیگه بطور موقت تست بزنید همونطوری هم که گفتم رم شما تو لیستی که خود سایت گیگابرای باس 1600 مشخص کرده نیست الان سیستم شما 3 تا مورد داره 1 : دمای گرافیک 2 : دمای چیپ شمالی 3: اروررم درضمن این ارور باز 100 درصد برای شما ظاهر میشه فقط قطعات شما باید روی یک مین 1366 سوار کنید تا تست بشه.

jafarian
23-11-2011, 01:40
خطاهای دامپ شما همونطورکه خودتون گفتین خیلی زیاده شما اگر برنامه درایو مجازی روی سیستم دارین کلا حذفش کنید بعدش پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید دستور پایین از همینجا کپی بگیرین اونجا پیست کنید بعدم اینتر بزنید سیستم ریست کنید درایورهای سیستم خودتون بخصوص مین و گرافیک آپدیت کنید حتمابرای پیگیری مشکلتون اگر ادامه داشت به تاپیک پایین مراجعه کنید :20:

netsh int ip reset c:\reset_tcpip.txt

Erfan.B
23-11-2011, 01:47

دامپ اینجا آپلود کردم.... لطف کنید ببینید مشکل صفحه آبی برای چی هست

دوست من شما اول رم ها رو تست کن ببین مشکلی نداشته باشه :

Memtest86+ 4.20

شما از فایروال کومودو استفاده می کنی فقط؟ یا به غیر از اون اینترنت سکیوریتی یا انتی ویروس دیگه ای هم داری؟مثلاً نورتون؟
اگه فقط فایروال کومودو رو داری یه دفعه به صورت کامل حذفش کن و دوباره نصب کن (قبل از نصب ببین مشکل صفحه آبی حذف می شه یا نه.) این جزو اصلی ترین مشکلاتت هست.
سیستم رو اسکن دیسک کن حتماً.
ویندوزت چیه؟ از چه مودمی استفاده می کنی؟ شبکه است یا به صورت معمولی استفاده می کنی؟

فعلاً این سؤال ها رو جواب بده تا بشه دقیق تر بررسی کرد.
در ضمن حتماً رم ها رو با MEMTEST که لینکش رو گذاشتم تست کن.

xx1051xx
23-11-2011, 02:30
همونطوری که گفتم مشکل شما سخت افزاری خدمتتون عرض کردم دمای گرافیک اگر تو حالت معولی که اون عکس گذاشتین که خیلی بالا هست همچنین چیپ شمالی مین شما اول از همه باید قطعات خودتون روی یک مین دیگه بطور موقت تست بزنید همونطوری هم که گفتم رم شما تو لیستی که خود سایت گیگابرای باس 1600 مشخص کرده نیست الان سیستم شما 3 تا مورد داره 1 : دمای گرافیک 2 : دمای چیپ شمالی 3: اروررم درضمن این ارور باز 100 درصد برای شما ظاهر میشه فقط قطعات شما باید روی یک مین 1366 سوار کنید تا تست بشه.

ممنون دوست عزیز ...
تو شهر های غیره تهران این قطعات نیست که تست کنم مشکله من همینه ...نهایت بشه یه رم دیگه پیدا کرد ...
خیلی ناراحتم ازین بد شانسی .ممنون از کمکتون

jafarian
23-11-2011, 15:14
ممنون دوست عزیز ...
تو شهر های غیره تهران این قطعات نیست که تست کنم مشکله من همینه ...نهایت بشه یه رم دیگه پیدا کرد ...
خیلی ناراحتم ازین بد شانسی .ممنون از کمکتون

خواهش میکنم دوست عزیز شما حتما لازم نیست مین مثل یکی خودتون داشته باشین میتونید روی مین سوکت 1156 هم قطعات خودتون تست کنید چون مورد شما سخت افزاری اگر البته بایوس مین خودتون یک آپدیت کنید کولینگ کیسم حتما مناسب باشه تایمینگ رم خودتونم بزارین روی حالت استاندارد باشه .

yassmell
23-11-2011, 23:48

MemTest 4.0

Memtest86+ 4.20

شما با یکی از این دو برنامه ی بالا رمت رو تست کن مشکلی نداشته باشه (دومی امتحانش رو پس داده و مطمئن تره)
کارت گرافیکت ATI هست؟ چه مدلی؟ حتماً درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن یکی از مشکلات جدی از این جا آب می خوره.
حتماً هاردت رو اسکن دیسک کن (با اسکن دیسک ویندوز یا اسکن دیسک TUNEUP UTILITIES.)

در ابتدا خیلی متشکرم از پاسخ شما
تست رم رو گرفتم، چیزی نشان نداد
کارت گرافیکم ATI هستش: ATI Mobility Radeon HD 4225 Series
آپدیتش رو که زدم، گفت آپدی هستش و نیازی نداره به این کار
تقریبا همه نوع آنتی ویروسی روی سیستمم داشتم ولیکن این صفحه آب دائمی هستش
درایو اکسترنال هم وصل نیست، البته برنامه درایو مجازی دارم، نمی دونم ربطی داره یا نه ;)

در بیشتر موارد 1 یا دو دقیقه پس از بالا آمدن ویندوز، صفحه آبی رو دریافت می کنم. وقتی ریست شد، اوایل در دفعه بعدی دیگه مشکلی نداشتم ولیکن الان حتما باید سیستم ریستور رو بزنم تا بالا بیاد.
البته گاهی پس از سه چهار ساعت هم صفحه آب میاد، چه اینترنت باشم، چه نباشم.

خیلی خیلی ممنونم

xx1051xx
24-11-2011, 12:36
خواهش میکنم دوست عزیز شما حتما لازم نیست مین مثل یکی خودتون داشته باشین میتونید روی مین سوکت 1156 هم قطعات خودتون تست کنید چون مورد شما سخت افزاری اگر البته بایوس مین خودتون یک آپدیت کنید کولینگ کیسم حتما مناسب باشه تایمینگ رم خودتونم بزارین روی حالت استاندارد باشه .

سلام مهندس ...خوبین
اقا من یه رم 4 گیگ دیگه ژل انداختم روش دیگه memtest ارور نداد الانم رم 4 +6 گیگ کروشیال خودمو به ترتیب تو اسلات های 1-2-3-4-5- گذاشتم الان 10 گیگ نشون میده تو memtest هم تا اخر های پاس 0 فقط 3 تا ارور داد که اونم 100 % ماله رم خودمه ...!
حالا نظر شما چیه دوست عزیز ؟:
ممنون:11:

jafarian
24-11-2011, 14:10
سلام مهندس ...خوبین
اقا من یه رم 4 گیگ دیگه ژل انداختم روش دیگه memtest ارور نداد الانم رم 4 +6 گیگ کروشیال خودمو به ترتیب تو اسلات های 1-2-3-4-5- گذاشتم الان 10 گیگ نشون میده تو memtest هم تا اخر های پاس 0 فقط 3 تا ارور داد که اونم 100 % ماله رم خودمه ...!
حالا نظر شما چیه دوست عزیز ؟:
ممنون:11:

همنطور که معلوم شد مشکل شما ازرم بود الانم که بطور کامل 10 نشون میده میشن شما هم حالت triple-channel رو هم ساپورن میکنه الان 6 تا اسلات رم بطور کامل پرکردین درضمن کولینگ کیس خودتونم تا حدی که ممکنه خنک کنید اولین کار گرفتن یک کیس با کولینگ مناسب بعلاوه جمع کردن کابلهای اضافی کیس اگر بازم با صفحه آبی روبرو شدین ازهمون رمهای جدید بطور موقت استفاده کنید .

jafarian
24-11-2011, 14:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددامپ اینجا آپلود کردم.... لطف کنید ببینید مشکل صفحه آبی برای چی هست

خطاهای دامپ شما زیاده شما اگر برنامه درایو مجازی روی سیستم دارین کلا حذفش کنید بعدش پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید دستور پایین از همینجا کپی بگیرین اونجا پیست کنید بعدم اینتر بزنید سیستم ریست کنید درایورهای سیستم خودتون بخصوص مین و گرافیک آپدیت کنید:20:

netsh int ip reset c:\reset_tcpip.txt

xx1051xx
24-11-2011, 20:50
همنطور که معلوم شد مشکل شما ازرم بود الانم که بطور کامل 10 نشون میده میشن شما هم حالت triple-channel رو هم ساپورن میکنه الان 6 تا اسلات رم بطور کامل پرکردین درضمن کولینگ کیس خودتونم تا حدی که ممکنه خنک کنید اولین کار گرفتن یک کیس با کولینگ مناسب بعلاوه جمع کردن کابلهای اضافی کیس اگر بازم با صفحه آبی روبرو شدین ازهمون رمهای جدید بطور موقت استفاده کنید .

سلام
اقا جعفریان من با جابجا کردن رم ها کروشیال تو اسلات های 1-3-5 الان هم مشکل صفحه ابی حل شده هم تو memtest تا پاس یک هیچ اروری نداد (البته وقتی در کیس باز هست ) ولی وقتی درش بسته تو میز هست ارور میده ولی تعداد اروراش کمتر شد ...من فکر میکنم گرما شاید باعث این اتفاق میشه .که 95% گرمای کیس از کارت xfx 4870 منه که میخوام عوضش کنم ...
دوست دارم نظرتونو بگین ...
واقعا از شما ممنونم اقای جعفریان عزیز ...:11:

jafarian
24-11-2011, 23:48
سلام
اقا جعفریان من با جابجا کردن رم ها کروشیال تو اسلات های 1-3-5 الان هم مشکل صفحه ابی حل شده هم تو memtest تا پاس یک هیچ اروری نداد (البته وقتی در کیس باز هست ) ولی وقتی درش بسته تو میز هست ارور میده ولی تعداد اروراش کمتر شد ...من فکر میکنم گرما شاید باعث این اتفاق میشه .که 95% گرمای کیس از کارت xfx 4870 منه که میخوام عوضش کنم ...
دوست دارم نظرتونو بگین ...
واقعا از شما ممنونم اقای جعفریان عزیز ...:11:

خواهش میکنم کاری نکردم رم شما سری triple طریقه گذاشتنشم روی مین گیگا شما همون صورت که گذاشتین یعنی از 6 اسلات رو اسلاتهای 1 با 3 با 5 باید پر بشه همونطور که گفتم گرمای کیس زیاد یک کیس کماسب دراسرع وقت تهیه کنید پیشنهاد من green magnum 2 دمای گرافیکم هر طور شده پایین بیارین میتونید فن ارجینال خودش با یک فن دیگه چنج کنید

xx1051xx
25-11-2011, 10:43
خواهش میکنم کاری نکردم رم شما سری triple طریقه گذاشتنشم روی مین گیگا شما همون صورت که گذاشتین یعنی از 6 اسلات رو اسلاتهای 1 با 3 با 5 باید پر بشه همونطور که گفتم گرمای کیس زیاد یک کیس کماسب دراسرع وقت تهیه کنید پیشنهاد من green magnum 2 دمای گرافیکم هر طور شده پایین بیارین میتونید فن ارجینال خودش با یک فن دیگه چنج کنید

بازم ممنون ...
من فکر میکنم رم های منم رم های ناپایدار و ضعیفی هستن ...در هر صورت هم گرافیک و هم رم هارو باید عوض کنم و تهویه مناسب ..!
گرافیک و رم چند میتونم بفروشم (رنج حدودی)؟
crusial 6 gig bus 1600 cl8
xfx ati 4870
خیلی گلی:11: اقای جعفریان

yassmell
25-11-2011, 12:56

MemTest 4.0

Memtest86+ 4.20

من درایور کارت گرافیکی رو آپدیت کردم. اوضاع بهتر شده، ممنونم. ولیکن الان نمی دونم چرا آی ای کار نمی کنه، فایرفاکس هم که باز می کنم پیج آبی میاد. نود32 هم مدام می زنه فلان ادرس بلاک شد. فقط می تونم از کروم استفاده کنم.

punisher3
25-11-2011, 13:06
من سیستمم بدتر شد که الان بدونه صفحه آبی برای خودش ریستارت میشه

jafarian
25-11-2011, 14:18
بازم ممنون ...
من فکر میکنم رم های منم رم های ناپایدار و ضعیفی هستن ...در هر صورت هم گرافیک و هم رم هارو باید عوض کنم و تهویه مناسب ..!
گرافیک و رم چند میتونم بفروشم (رنج حدودی)؟
crusial 6 gig bus 1600 cl8
xfx ati 4870
خیلی گلی:11: اقای جعفریان

رمهای خودتون اگر ساده هست فن نداره حول و حوش 70 تا 85 میتونید رد کنید بابت گرافیک قیمت دقیقی ندارم واسه کیسم همونطور که گفتم یک کیس مناسب حتما تهیه کنید واسه گرافیکم همنطور که گفتم میتونید یک فن واسش تهیه کنید اگرفن واسه مدل شما تو بازار باشه .

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

من سیستمم بدتر شد که الان بدونه صفحه آبی برای خودش ریستارت میشه

مشکل شما دوست عزیزمربوط به گرافیک بیشتر اگرریستم میشه مدام حتما یکجای کاراشتباه رفتین روش سایت دوم رو هم رفتین اگر قادر به ورد به ویندوز نیستین از طرق safe mode بالا بیاین همون تنظیماتی که گفته بود به حالت اولیه بازگردانی کنید درمرحله آخر توصیم به شما اینه که با یک گرافیک ati هم تست کنید حالا هر مدلی بود فقط برای تست چون همونطور که گفتم این ارور شما مربوط به گرافیکهای nvidia میشه .

xx1051xx
25-11-2011, 15:21
متوجه مشکلم شدم که 95%=(گرما زیاد و تهویه کم )!
ممنونم از مهندس جعفریان که خیلی کمک میکنه واقعا از ایشون کمال تشکر دارم

jafarian
25-11-2011, 15:23
متوجه مشکلم شدم که 95%=(گرما زیاد و تهویه کم )!
ممنونم از مهندس جعفریان که خیلی کمک میکنه واقعا از ایشون کمال تشکر دارم

خواهش میکنم دوست عزیز این چی حرفیه خوشحال شدم مشکلتون تا حدزیادی برطرف شد موفق باشین یادمه یکسری هم تو تاپیک انجمن سخت لفزار این مشکلتون مطرح کرده بودین .

Erfan.B
25-11-2011, 18:04
در ابتدا خیلی متشکرم از پاسخ شما
تست رم رو گرفتم، چیزی نشان نداد
کارت گرافیکم ATI هستش: ATI Mobility Radeon HD 4225 Series
آپدیتش رو که زدم، گفت آپدی هستش و نیازی نداره به این کار
تقریبا همه نوع آنتی ویروسی روی سیستمم داشتم ولیکن این صفحه آب دائمی هستش
درایو اکسترنال هم وصل نیست، البته برنامه درایو مجازی دارم، نمی دونم ربطی داره یا نه ;)

در بیشتر موارد 1 یا دو دقیقه پس از بالا آمدن ویندوز، صفحه آبی رو دریافت می کنم. وقتی ریست شد، اوایل در دفعه بعدی دیگه مشکلی نداشتم ولیکن الان حتما باید سیستم ریستور رو بزنم تا بالا بیاد.
البته گاهی پس از سه چهار ساعت هم صفحه آب میاد، چه اینترنت باشم، چه نباشم.

خیلی خیلی ممنونم
خواهش می کنم ، قابلی نداشت برای تشکر می تونی به دکمه ی تشکر پایین سمت چپ که این شکلی هست بسنده کنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درایور گرافیک رو اول با DRIVER SWEEPER و یا REVO UNINSTALLER حذف کن و بعد مجدد نصب کن که مشکلی از جانب درایور گرافیک نداشته باشی.

Driver Sweeper 3.2.0

REVO UNINSTALLER 2.5

یکی دیگه از مشکلات سیستمت همین تنوع انتی ویروس هایی بوده که روی سیستم نصب کردی ، شما توسط همین برنامه ی REVO که معرفی کردم انتی ویروس های اضافی رو از سیستمت پاک کن و نهایتاً 1 انتی ویروس روی سیستم نصب داشته باش اون هم هر چیزی به جز NOD . چون این انتی ویروس و NORTON بیش ترین مشکلات صفحه آبی رو داشتن.
شما از چه برنامه ای برای درایو مجازی استفاده می کنی؟
شما هارد رو اسکن دیسک کردی از لحاظ سیستم فایل؟

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

من درایور کارت گرافیکی رو آپدیت کردم. اوضاع بهتر شده، ممنونم. ولیکن الان نمی دونم چرا آی ای کار نمی کنه، فایرفاکس هم که باز می کنم پیج آبی میاد. نود32 هم مدام می زنه فلان ادرس بلاک شد. فقط می تونم از کروم استفاده کنم.
همون طور که گفتم شما از یک انتی ویروس واحد استفاده کن و NOD رو کلاً حذف کن. یه انتی ویروس نصب کن و اون رو کامل آپدیت کن و سیستم رو از لحاظ ویروس فول اسکن کن.

yassmell
25-11-2011, 21:05
خواهش می کنم ، قابلی نداشت برای تشکر می تونی به دکمه ی تشکر پایین سمت چپ که این شکلی هست بسنده کنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درایور گرافیک رو اول با DRIVER SWEEPER و یا REVO UNINSTALLER حذف کن و بعد مجدد نصب کن که مشکلی از جانب درایور گرافیک نداشته باشی.

Driver Sweeper 3.2.0

REVO UNINSTALLER 2.5

یکی دیگه از مشکلات سیستمت همین تنوع انتی ویروس هایی بوده که روی سیستم نصب کردی ، شما توسط همین برنامه ی REVO که معرفی کردم انتی ویروس های اضافی رو از سیستمت پاک کن و نهایتاً 1 انتی ویروس روی سیستم نصب داشته باش اون هم هر چیزی به جز NOD . چون این انتی ویروس و NORTON بیش ترین مشکلات صفحه آبی رو داشتن.
شما از چه برنامه ای برای درایو مجازی استفاده می کنی؟
شما هارد رو اسکن دیسک کردی از لحاظ سیستم فایل؟

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

همون طور که گفتم شما از یک انتی ویروس واحد استفاده کن و NOD رو کلاً حذف کن. یه انتی ویروس نصب کن و اون رو کامل آپدیت کن و سیستم رو از لحاظ ویروس فول اسکن کن.
-- نه در آن واحد چندتا آنتی ویروس ندارم، الان فقط نود رو دارم. شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد می کنید؟ آخه بقیه آنتی ویروس هایی که داشتم با وجود آپدیت بودن، ویروس ها رو نمی گرفت. نود ویروسهایی که اونا نمی گرفتن رو می گیره.
-- Virtual CloneDrive رو دارم رو سیستمم.
-- وضعیتی که سیستمم داره الان، به نظرم میاد تعداد رخ دادن صفحه آبی، نصف شده.
-- نه اسکن دیسک رو هنوز انجام ندادم، دارم انجام می دم.

ممنونم

Erfan.B
26-11-2011, 04:36
-- نه در آن واحد چندتا آنتی ویروس ندارم، الان فقط نود رو دارم. شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد می کنید؟ آخه بقیه آنتی ویروس هایی که داشتم با وجود آپدیت بودن، ویروس ها رو نمی گرفت. نود ویروسهایی که اونا نمی گرفتن رو می گیره.
-- Virtual CloneDrive رو دارم رو سیستمم.
-- وضعیتی که سیستمم داره الان، به نظرم میاد تعداد رخ دادن صفحه آبی، نصف شده.
-- نه اسکن دیسک رو هنوز انجام ندادم، دارم انجام می دم.

ممنونم
دوست من اتفاقاً برعکسه ، یعنی اگه بقیه ی انتی ویروس ها بتونن یه ویروسی رو پیدا کنن ممکنه NOD نتونه چون ویروس خود NOD رو فلج می کنه. من خودم از اوست (AVAST) استفاده می کنم و راضی ام ، البته انتی ویروس سلیقه ای هست ولی اوست به جرئت می تونم بگم انتی ویروس خیلی خوبی هست.
من خاطرم نیست شما ویندوزت اکس پی بود یا 7 ولی قاعدتاً نباید مشکلی با درایو مجازی داشته باشی ، نهایتاً می تونی موقت حذفش کنی ببینی تأثیری داره یا نه ، البته می تونی از ورژن جدید برنامه استفاده کنی :

Virtual CloneDrive 5.4.5.0

اسکن دیسک رو حتماً انجام بده نتیجه رو اعلام کن.

خواهش می کنم.

SonyEricsson
26-11-2011, 14:40
هنوز این مشکل پا برجاست... الان صفحه آبی میاد ریست میکنه بعد از Event viewer دیدم به این خطا میده Crypt32
مشکل از چیه؟

ali_70k
26-11-2011, 16:42
سلام
آقا این ارور دست بردار نیست
این دامپ ها مال سه تای آخریه که وسطی فکر کنم از آنتی کی لاگر(anti keylogger) باشه Elite Antikeylogger
راستی اونی که گفته بودید از یو اس بیه از همون موس بی سیم بود مال خیلی وقت پیشه ولی چون بالا تر از همه بود فکر کردم آخریه! اما این سه تا جدیده آخری هم مال همین امروزه!
همه اش تو این فایل زیپه

راستی آقا (Erfan.B) آواتارتون عکس خودتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_70k
26-11-2011, 16:48
راستی database نود 32 یه فایل بانام em015_32.dat داره که فقط ویروس های خیلی خاص در اون هست دوست من از خود نود آنتی ویروسی رو هدیه گرفته که اون فایل رو در هنگام آپدیت اضافه میکنه و میشه گفت که هیچ کی اونو نداره! مگر افراد خاص!

Erfan.B
26-11-2011, 18:28
سلام
این دامپ ها مال سه تای آخریه که وسطی فکر کنم از آنتی کی لاگر(anti keylogger) باشه Elite Antikeylogger
راستی اونی که گفته بودید از یو اس بیه از همون موس بی سیم بود مال خیلی وقت پیشه ولی چون بالا تر از همه بود فکر کردم آخریه! اما این سه تا جدیده آخری هم مال همین امروزه!
همه اش تو این فایل زیپه

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

راستی آقا (Erfan.B) آواتارتون عکس خودتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من شما مشکلت از درایور کارت صدا هست. توسط DRIVER SWEEPER یه بار حذفش کن و مجدد آخرین ورژن و متناسب با ویندوزت دانلود کن و نصب کن.

Driver Sweeper 3.2.0

راستی database نود 32 یه فایل بانام em015_32.dat داره که فقط ویروس های خیلی خاص در اون هست دوست من از خود نود آنتی ویروسی رو هدیه گرفته که اون فایل رو در هنگام آپدیت اضافه میکنه و میشه گفت که هیچ کی اونو نداره! مگر افراد خاص!

من فایل های آپدیت NOD رو آنالایز نکردم ولی یادمه همه ی دیتابیس های ویروسش تو همین DAT فایل ها سیو می شد ، اینی که شما می گی درست نیست و تمومی دیتابیس های ویروس ها از طریق آپدیت به دیتابیس های برنامه ی NOD منتقل می شه.

jafarian
27-11-2011, 01:36
[QUOTE=ali_70k;6657856]
سلام
این دامپ ها مال سه تای آخریه که وسطی فکر کنم از آنتی کی لاگر(anti

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

همینطور که عرفان جان گفتن یک مشکل شما از کارت صدا یک مورد دیگش مربوط به آپدیت نبودن کارت شبکه میشه این دو تا رو حتما آپدیت کنید به وسیله برنامه ای که پایین گذاشتم دانلودش کنید بعدشم آپدیت کنید یک سایت پایین گذاشتم که تو پست آخرش گفته به قسمت دیوایس منیجر سیستم برین فایلهای هیدن اون قسمت طبق راهی که گذاشته ظاهر کنید بعدش اون آیکونهایی که فکر میکنید تو دیوایس منیجر بصورت هیدن هست ازش استفاه نشد رو پاک کنید مشکلی تو نمایش فایلهای هیدن اون قسمت داشتین بگین راهنمایی کنم:20:

Erfan.B
27-11-2011, 06:23
هنوز این مشکل پا برجاست... الان صفحه آبی میاد ریست میکنه بعد از Event viewer دیدم به این خطا میده Crypt32
مشکل از چیه؟
دوست عزیز تو تاپیک مربوطه جوابت رو دادم :

خواهشاً از همون تاپیک پیگیری کن.

Mohammad King
27-11-2011, 12:47
SonyEricsson

تاپیک شما ادغام شد

ali_70k
27-11-2011, 13:06
سلام

دوست من شما مشکلت از درایور کارت صدا هست. توسط DRIVER SWEEPER یه بار حذفش کن و مجدد آخرین ورژن و متناسب با ویندوزت دانلود کن و نصب کن.

Driver Sweeper 3.2.0

من فایل های آپدیت NOD رو آنالایز نکردم ولی یادمه همه ی دیتابیس های ویروسش تو همین DAT فایل ها سیو می شد ، اینی که شما می گی درست نیست و تمومی دیتابیس های ویروس ها از طریق آپدیت به دیتابیس های برنامه ی NOD منتقل می شه.

دارم driver sweeper رو دانلود میکنم (البته با اینترنت پر سرعت و کم نظیر Dial up !)
ولی بازم میگم این فایل em015_32.dat رو کمتر سیستم هایی دارند. من خودم از چند جا که (به جای آپدیت از خود eset) این فایل هلی dat رو میگرفتم اینو نداشت ولی مال دوستم که از خود eset آپدیت میکرد، داشت و اینم بگم که اون از username و password استفاده نمیکنه و خود برنامه اتوماتیک آپدیت میشه!

ali_70k
27-11-2011, 14:11
همینطور که عرفان جان گفتن یک مشکل شما از کارت صدا یک مورد دیگش مربوط به آپدیت نبودن کارت شبکه میشه این دو تا رو حتما آپدیت کنید به وسیله برنامه ای که پایین گذاشتم دانلودش کنید بعدشم آپدیت کنید یک سایت پایین گذاشتم که تو پست آخرش گفته به قسمت دیوایس منیجر سیستم برین فایلهای هیدن اون قسمت طبق راهی که گذاشته ظاهر کنید بعدش اون آیکونهایی که فکر میکنید تو دیوایس منیجر بصورت هیدن هست ازش استفاه نشد رو پاک کنید مشکلی تو نمایش فایلهای هیدن اون قسمت داشتین بگین راهنمایی کنم:20:

راستی من تو دیوایس منیجر دو تا دستگاه زرد دیدم فکر کنم مشکل اصلی از اونا باشه(البته مخفی بود)
عکس اش رو گذاشتم برای بررسی بیشتر

ir.warez
27-11-2011, 16:01
با سلام.

دوستان من جدیدا این مشکل صفحه مرگ سیستم دوباره به سر وقت سیستمم اومده و فکرم رو بد جوری به خودش مشغول کرده.از دوستانی که تجربه در این زمینه دارن خواهش دارم تا کمکم کنن.

این کد خطا هست که در اینجا قرار میدم تا دوستان کمکم کنن که مشکل رو بتونم پیدا کنم.خودمم تو گوگل سرچ کردم ولی به نتیجه مطلوب نرسیدم.
فقط این رو بگم که ویندوز 7 تازه ریخم و توی اپدیت چند تا از پتچ های امنیتی ماکروسافت افیس مشکل دارم و کلا اپدیت نمیشه و درایو ها همه نصب هست.ویندوز سرویس پک 1 سون ریختم و 64 بیتی هم هست.

ممنون میشم کمکم کنید.اینم بگم که خیلی از مطالب این تاپیک رو خوندم و بدتر کیچ تر شدم.ببخشید که بازم سوال میکنم.
یا علی.

Erfan.B
27-11-2011, 17:44
راستی من تو دیوایس منیجر دو تا دستگاه زرد دیدم فکر کنم مشکل اصلی از اونا باشه(البته مخفی بود)

دوست عزیز این دقیقاً کدوم شاخه از دیوایس منیجر هست؟

ir.warez
27-11-2011, 23:36
با سلام.

دوستان من جدیدا این مشکل صفحه مرگ سیستم دوباره به سر وقت سیستمم اومده و فکرم رو بد جوری به خودش مشغول کرده.از دوستانی که تجربه در این زمینه دارن خواهش دارم تا کمکم کنن.

این کد خطا هست که در اینجا قرار میدم تا دوستان کمکم کنن که مشکل رو بتونم پیدا کنم.خودمم تو گوگل سرچ کردم ولی به نتیجه مطلوب نرسیدم.
فقط این رو بگم که ویندوز 7 تازه ریخم و توی اپدیت چند تا از پتچ های امنیتی ماکروسافت افیس مشکل دارم و کلا اپدیت نمیشه و درایو ها همه نصب هست.ویندوز سرویس پک 1 سون ریختم و 64 بیتی هم هست.

ممنون میشم کمکم کنید.اینم بگم که خیلی از مطالب این تاپیک رو خوندم و بدتر کیچ تر شدم.ببخشید که بازم سوال میکنم.
یا علی.

دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟

منمنون میشم راهنماییم کنید در مورد این مشکلم.

Erfan.B
28-11-2011, 00:31
با سلام.

یا علی.

دوست من عمده مشکلات BSOD مربوط می شه به درایور ها ، مخصوصاً درایور گرافیک.
شما فایل های این فلدر رو زیپ کن و آپلود کن بذار این جا تا دقیق بشه مشکلت رو بررسی کرد : C:\Windows\Minidump

jafarian
28-11-2011, 00:43

طبق همین عکس که گذاشتین روی اون دو تا گزینه به ترتیب کلیک کنید بعدشم گزینه unistall انتخاب کنید سیستم ریست کنید وقتی بالا اومد ببینید بازم به همون صورته اگر بازم مشکلی بود طبق عکس که خودتون گذاشتین به سربرگ Details برین بعدش طبق شکلی که من گذاشتم طبق شکل شماره 3 که مشخص کردم اگر اون قسمت عدد بود کلا برای من اینجا کپی کنید دقیق اول پس آنیستالش کنید سیستم ریست کنید بعدش اینکار انجام بدین..

ir.warez
28-11-2011, 03:04
دوست من عمده مشکلات BSOD مربوط می شه به درایور ها ، مخصوصاً درایور گرافیک.
شما فایل های این فلدر رو زیپ کن و آپلود کن بذار این جا تا دقیق بشه مشکلت رو بررسی کرد : C:\Windows\Minidump

از توجهی که کردین ممنونم ولی متاسفانه داخل این پوشه خالی هست و چیزی نبود.
موقه ای که این اتفاق افتاد از طریف برنامه blue screen view تونستم این اطلاعات رو توی فایل تکست بگیرم به علاوه اصلاعات بالایی که در پست بالا موجود هست.ایا با اینا میتونید برسی کنید مشکل رو ؟

بازم از توجهی که کردین بی نهایت ممنونم.

یا علی.

ali_70k
28-11-2011, 09:40
دوست عزیز این دقیقاً کدوم شاخه از دیوایس منیجر هست؟
تو همون عکس معلومه که از شاخه non-plug and play driver هست!:10:

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

طبق همین عکس که گذاشتین روی اون دو تا گزینه به ترتیب کلیک کنید بعدشم گزینه unistall انتخاب کنید سیستم ریست کنید وقتی بالا اومد ببینید بازم به همون صورته اگر بازم مشکلی بود طبق عکس که خودتون گذاشتین به سربرگ Details برین بعدش طبق شکلی که من گذاشتم طبق شکل شماره 3 که مشخص کردم اگر اون قسمت عدد بود کلا برای من اینجا کپی کنید دقیق اول پس آنیستالش کنید سیستم ریست کنید بعدش اینکار انجام بدین..

اگه uninstall کنم بعد باید از کجا گیرش بیارم یا اصلا نیازی به نصب مجدد نیست!؟

ali_70k
28-11-2011, 12:09
راستی نمیدونید چرا بعد از ریست شدن خودکار سیستم در هنگام fatal stop error دیگه این اتفاق نمی افته
مگه تو ریست شدن چه اتفاقی می افته من فکر میکنم این خطا ها تو رم اتفاق می افته و بعد از ریست شدن پاک میشه ! درسته!؟

Erfan.B
28-11-2011, 15:28
راستی نمیدونید چرا بعد از ریست شدن خودکار سیستم در هنگام fatal stop error دیگه این اتفاق نمی افته
مگه تو ریست شدن چه اتفاقی می افته من فکر میکنم این خطا ها تو رم اتفاق می افته و بعد از ریست شدن پاک میشه ! درسته!؟
دوست من رم یا Random Access Memory حافظه ی دستیابی تصادفی هست که به طور موقت اطلاعات تو اون ذخیره می شن و همون طور که خودت گفتی با ریست شدن و یا خاموش شدن این اطلاعات از حافظه ی موقت ( یا همون رم) پاک می شن.

ولی خطاها هنگام رخ دادن تو Event Viewer و دامپ های مموری ذخیره می شن.

.:PAR3A:.
28-11-2011, 16:45
سلام
داشتم با سيستم كار ميكردم كه يهو ريستارت شد بعد دوباره كه اومد بالا رو اون تيكه كه ويندوز لود ميشه و مينويسه ويندوز اكس پ و زيرش خط ابي رد ميشه بعد يهو يه صفحه ابي با چند تا نوشته برا يه لحظه مياد و بازم ريستارت ميشه !!!!!!

مشكلش چيه ؟!

Переклад не
28-11-2011, 17:15
دوستان این پوشه ی مربوط به Minidump یا memorydump تو ویندوز 7 64 بیتی کجا قرار داره؟

ali_70k
28-11-2011, 19:05
سلام آقا جعفریان !
من روی parport گزینه uninstall رو زدم ولی بعد از ریست کلا نبود ! حالا باید چی کار کنم؟

ir.warez
28-11-2011, 19:28
دوستان ممنون میشم در مورد مشکل من هم یه راهنمایی بکنید. پست 491 همین تاپیک.

با تشکر.

Erfan.B
28-11-2011, 19:55
سلام
داشتم با سيستم كار ميكردم كه يهو ريستارت شد بعد دوباره كه اومد بالا رو اون تيكه كه ويندوز لود ميشه و مينويسه ويندوز اكس پ و زيرش خط ابي رد ميشه بعد يهو يه صفحه ابي با چند تا نوشته برا يه لحظه مياد و بازم ريستارت ميشه !!!!!!

مشكلش چيه ؟!
سلام.
شما محتویات فلدر minidump از شاخه ی ویندوز رو زیپ کنید این جا قرار بدید تا دقیق تر بررسی بشه.

موفق باشيد :40:

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

دوستان این پوشه ی مربوط به Minidump یا memorydump تو ویندوز 7 64 بیتی کجا قرار داره؟
با سلام.

c:\windows\minidump

البته به شرطی که حافظه ی مجازی فعال باشه.

موفق باشيد :40:

Переклад не
28-11-2011, 20:03
مرسی عرفان جان من که چیزی نمیبینم البته تو 32 بیتیم این پوشه هست اما تو این 64 نیست
این حافظه ی مجازی رو خودمون باید فعال کنیم؟