PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : والا موندم این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری...

Переклад не
09-04-2011, 20:46
سلام
آقا جونم براتون بگه که من 5 تا لوکال دیسک داشتم 3 تاش هیدن شده
سیستمم نرم افزار بوتیبل اجرا نمیکنه اصلا(میشناسه اما اجرا نمیکنه) دو سه ماه قبلا اینطوری نبود
هیچ ویندوز 7 ای نمیتونم نصب کنم
تا سه ماه قبل اینطوری نبود
چیکار کنم؟
مشکل اصلا از کجاست
یه احتمالی چیزی
ممنون میشم

NirvanaH
09-04-2011, 23:42
با سلام
دوست عزیز Hide شدن فایلها و عدم نصب نصب ویندوز 7، را به احتمال بسیار زیاد میتوان به از بین رفتن پارتیشنها نصبت داد. این مشکل هم نرم افزاری است هم سخت افزاری!!!
نرم افزاری به دلیل اینکه به دلیل تبادلات زیاد اطلاعات روی هارددیسکهای بی کیفیت ، گاهی پارتیشنهای آنها دچار مشکل میشود.
سخت افزاری هم به دلیل کیفیت پایین هاردهاست. معمولا هارد Maxtor که در چند سال اخیر وارد بازار ایران شده اند کیفیت جالبی ندارند.
شما اگر یک هارد دیس دارید که فقط اطلاعت روی آن دخیره میکنید(سیستم عامل روی آن نصب نیست)، بهتر است فضای کل دیسک را پارتیشن بندی کنید و کل فضا را به یک درایو اختصاص دهید.
برای رفع مشکل هم باید هارد دیسک را دوباره پارتیشن بندی کنید. می توانید از قسمت داس هم استفاده کنید و ببینید Avtive پارتیشن روی کدام درایو قرار دارد که بوتیبل سی دی آن را نمی شناسد!
........نکته انحرافی:بوتیبل سی دی یا دی وی دی خود را چک کنید چون بدلیل تقلبی بودن همه لوح های موجود در بازار ، این دیسکها بعد از مدتی از کار می افتند؛ البته این امر همیشگی نیست و از روی تجربه شخصی اونو گفتم.....

حامد:11:

Переклад не
10-04-2011, 17:41
مرسی

می توانید از قسمت داس هم استفاده کنید و ببینید Avtive پارتیشن روی کدام درایو قرار دارد که بوتیبل سی دی آن را نمی شناسد!
اینو بلد نیستم
دوباره پارتیشن کردن یا پاک کردن هادر از طریق وت برام امکانپذیر نیست چون بوتیبل اجرا نمیکنه
اما اگه نرم افزاری مثله low format باشه میتونم هاردمو فرمت کنم و بعد اینکارارو انجام بدم
نظرتون چیه؟
نظرتون درباره ی wipe کردن هارد چیه؟
البته بعد از اینکه مشکل بوتیبل حل بشه
متشکرم

NirvanaH
11-04-2011, 13:30
مرسی

اینو بلد نیستم
دوباره پارتیشن کردن یا پاک کردن هادر از طریق وت برام امکانپذیر نیست چون بوتیبل اجرا نمیکنه
اما اگه نرم افزاری مثله low format باشه میتونم هاردمو فرمت کنم و بعد اینکارارو انجام بدم
نظرتون چیه؟
نظرتون درباره ی wipe کردن هارد چیه؟
البته بعد از اینکه مشکل بوتیبل حل بشه
متشکرم

با سلام
دوست عزیز طبق اطهارات شما مبنی بر اینکه اطلاعت شما پاک شده یا احتمالا Hide شده است و وین7 روی آن نصب نمی شود ، نشان دهنده مشکل اساسی از جانب هاردیسک شماست و باید آن را به طور کامل پاکسازی کنید . این کار با نرم افزاری مانند R-Wipe به صورت کامل امکان پذیر نیست و این نرم افزار فقط به پاک سازی و مرتب کردن هارد می پردازد و توانایی پاک و چیدن پارتیشن را ندارد.
Active پارتیشن شما غیر فعال شده و باید توسط سیستم عامل داس آنها پاک و مجددا به درست کردن پارتیشن بپردازید تا مشکل به طور کامل حل شود.
امر ئیگه ای بود در خدمتم.

حامد:11:

Переклад не
11-04-2011, 13:59
مرسی

Active پارتیشن شما غیر فعال شده و باید توسط سیستم عامل داس آنها پاک و مجددا به درست کردن پارتیشن بپردازید تا مشکل به طور کامل حل شود.
خب حالا چیکار کنم؟
یعنی از کجا برم این کارارو انجام بدم

NirvanaH
11-04-2011, 21:20
مرسی

خب حالا چیکار کنم؟
یعنی از کجا برم این کارارو انجام بدم

به اینجا مراجعه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید