PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک اختصاصی آنتی ویروس VBA32 ▓

antiware
09-04-2011, 13:05
در باره شرکت VirusBlokAda

کمپانیVirusBlokAda كه در كشور بلاروس واقع است با داشتن بیش از 15 سال سابقه موفق در تولید نرم افزارهای امنیتی، محصولات خود را با نام تجاریVBA32 در دنیا عرضه می دارد. این کمپانی راه حل های متنوعی را جهت محافظت از اطلاعات موجود بر روی سیستم های خانگی و شبکه های کوچک و بزرگ در مقابل تهدیداتی همچون ویروسها، تروجانها، کرمهای اینترنتی، Back doors، Adware، Spyware و Root kit به ارمغان آورده است.

اين آنتي ويروس در آزمونهای معتبر سايت AV-Comparatives (يكي از معتبرترين آزمونهاي تست آنتي ويروس در دنيا) موفق به دريافت رتبه برتر گرديده است.

براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد به آدرس وب سايت شركت مراجعه فرماييد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پشتیبانی این آنتی ویروس سریع و قدرتمندو سبک را شرکت معتبر بازیابی طلایی ژرف بعهده دارد.
شرکت بازیابی طلائی ژرف با اتکا به دانش فنی در بهمن ماه 1384 با هدف تاسیس مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات و با نام کلینیک بازیابی طلائی اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت پس از ثبت رسمی،خود را به عنوان اولین شرکت بازیابی اطلاعات ثبت شده در ایران معرفی نمود و نام تجاری شرکت بازیابی طلائی ژرف را برای خود برگزید.

تخصصی ترین فعالیت شرکت، بازیابی اطلاعات بوده که نتیجه آن راه اندازی دوازده سرویس مختلف در این زمینه می باشد که از آنجمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بازیابی اطلاعات هارد - بازیابی اطلاعات RAID

- بازیابی اطلاعات سرور - بازیابی عکسهای دیجیتالی

تجربه شرکت در امر بازیابی اطلاعات، این موضوع را به اثبات رساند که در 70 درصد موارد آسیب دیدگی و از دست رفتن اطلاعات، ویروسهای کامپیوتری بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم دخیل می باشند، از اینرو شرکت بازیابی طلایی ژرف جهت برطرف سازی نیازهای این مقوله از بازیابی اطلاعات به ارایه خدمات پشتیبانی در زمینه فروش آنتی ویروس اورجینال پرداخته و خود را به عنوان نمایندگی رسمی آنتی ویروس VBA32 در ایران معرفی می نماید.

شرکت بازیابی طلائی ژرف با توجه به نیاز کاربران گرامی و در راستای اطلاع رسانی درست و علمی در زمینه بازیابی اطلاعات اقدام به انتشار اولین خبرنامه الکترونیکی بازیابی اطلاعات در ایران نموده است تا با این کار شرکت بازیابی طلائی ژرف خود را در زمره چند شرکت ارسال کننده خبرنامه الکترونیکی معرفی نماید. با توجه به ارزش اطلاعات در دنیای امروز شرکت بازیابی طلائی ژرف در نظر دارد در حیطه حفظ و نگهداری اطلاعات فعالیت خود را گسترش داده تا با مهیا کردن امکانات و فن آوری روز دنیا خدمات بهتری به شرکتها و ارگانها و دیگر کاربران در زمینه بازیابی اطلاعات و امنیت اطلاعات ارایه نماید.
سایتهای شرکت:

kaivanika
09-04-2011, 13:33
دوست عزیزم ممنون از اطلاع رسانیت اما ....

میشه خود برنامه و کرک و سریالش رو بزاری ( در صورت وجود )

نحوه آپدیت و حجم ان

مشخصات سوئیت و قابلیت ها

AlexanderMahone
09-04-2011, 14:13

نحوه آپدیت و حجم ان

مشخصات سوئیت و قابلیت ها
کیوان جان از تو سایت --------- هم میتونی نرم افزار رو دانلود کنی هم لایسنس 30 روزشو بگیری البته استفاده ازش نکردم اما میگن قدرت شناسایی اون 78 تا 85 % برای هر مخربه:11:

antiware
09-04-2011, 15:03

نحوه آپدیت و حجم ان

مشخصات سوئیت و قابلیت ها

سلام دوست خوبم
همانطور که دوست خوبم گفت در iran setup هست و بصورت یکماهه و اورجینال میتونی ازش استفاده کنی و در صورت لزوم با پشتیبانی تماس بگیری

Dr Hannibal
09-04-2011, 15:26
باید بجای اسم بردن راه کار ، خود راه کار ( کرک ، تریال ریستر ، یا سریال..... ) اینجا توی پست اول قرار بدید. ذکر منبع هم بلامانع هست.

مثال: سریال زیر...... برگرفته از ایران ستاپ

AlexanderMahone
09-04-2011, 16:51
باید بجای اسم بردن راه کار ، خود راه کار ( کرک ، تریال ریستر ، یا سریال..... ) اینجا توی پست اول قرار بدید. ذکر منبع هم بلامانع هست.

سایت اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود انتی ویروس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود فعال ساز:

*hamedkhatar*
09-04-2011, 20:16
سلام
ببخشید این جمله دروغ رو میشه یکی برای من توضیح بده؟:
اين آنتي ويروس در آزمونهای معتبر سايت AV-Comparatives (يكي از معتبرترين آزمونهاي تست آنتي ويروس در دنيا) موفق به دريافت رتبه برتر گرديده است.

اگه درسته لطفا منبع از AV-Comparatives بگذارید
چون من همین الان چک کردم نه تو لیست 2010 بود و نه 2011
نمیدونم چرا تا یه ایرانی نمایندگی یه چیز رو تو دستش بگیره تو دنیا اون چیز برتر از همه میشه

اون F-Secure که تو تست AV-Comparatives بهترین آنتی ویروس سال 2010 شناخته شد رو کسی تحویلش نمیگیره و نمیگند بهترینه ولی این آنتی ویروس موفق به دریافت رتبه برتر شده
اگه حرفم اشتباه بود همین الان معذرت میخوام
موفق باشید

antiware
10-04-2011, 10:41
سلام
ببخشید این جمله دروغ رو میشه یکی برای من توضیح بده؟:

اگه درسته لطفا منبع از AV-Comparatives بگذارید
چون من همین الان چک کردم نه تو لیست 2010 بود و نه 2011
نمیدونم چرا تا یه ایرانی نمایندگی یه چیز رو تو دستش بگیره تو دنیا اون چیز برتر از همه میشه

اون F-Secure که تو تست AV-Comparatives بهترین آنتی ویروس سال 2010 شناخته شد رو کسی تحویلش نمیگیره و نمیگند بهترینه ولی این آنتی ویروس موفق به دریافت رتبه برتر شده
اگه حرفم اشتباه بود همین الان معذرت میخوام
موفق باشید
سلام دوست عزیز
1-هر وقت از چیزی اطلاعات درست در دست نداری نباید توهمت بزنی
(بهتر بود بجای جمله دروغ ) دنبال اثبات از طرف ما باشی
2- ممنون که یاد آوری کردی باید آدرس بذارم

antiware
10-04-2011, 10:49

*hamedkhatar*
10-04-2011, 10:49
سلام دوست عزیز
1-هر وقت از چیزی اطلاعات درست در دست نداری نباید توهمت بزنی
(بهتر بود بجای جمله دروغ ) دنبال اثبات از طرف ما باشی
2- ممنون که یاد آوری کردی باید آدرس بذارم

شرمنده قصد جسارت نداشتم
البته من آخر جملم گفتم اگه اشتباه گفتم معذرت میخوام
حالا من بازم توجیه نشدم آیا آشتباه گفتم یا واقعا سر کاریه؟
لطفا آدرس رو قرار بدید

درضمن من کل صحبتم فقط با شما نبود
خیلیها حتی drhaniball هم که خیلی قبولش دارم از پست شما تشکر کرده بود که من این رو به این معنی برداشت کردم که هیچ چیز اشتباهی تو جمله های شما نیست و در اصل سوال من از همه بود نه فقط شما
در هر صورت من بازم حواب میخوام
ممنون و شرمنده

*hamedkhatar*
10-04-2011, 11:02

ممنون بابت لینکی که مربوط به سه سال پیشه
تو همین PDF آنتی ویروس ESET رتبه اول رو گرفته ولی آیا الان میشه روش حساب کرد؟
بعدشم این تست فقط تست Performance هست آیا تو بقیه تست ها هم خوب بوده؟

در ضمن این لینک بازم حرف من رو نقض نمیکنه که گفتم این آنتی ویروس توی سال 2010 و 2011 اسمی ازش آورده نشده

و البته بازم حتی ثابت نمیکنه که این آنتی ویروس ، آنتی ویروس برتر سال 2008 بوده مگه اینکه توی بقیه تست ها هم امتیاز بالا گرفته باشه
Performance هم زیاد ربطی به امنیت فکر نمیکنم داشته باشه
ممنون و موفق باشید

antiware
10-04-2011, 11:02

دانلود پروانه بهره برداري رایگان

antiware
10-04-2011, 11:07
شرمنده قصد جسارت نداشتم
البته من آخر جملم گفتم اگه اشتباه گفتم معذرت میخوام
حالا من بازم توجیه نشدم آیا آشتباه گفتم یا واقعا سر کاریه؟
لطفا آدرس رو قرار بدید

درضمن من کل صحبتم فقط با شما نبود
خیلیها حتی drhaniball هم که خیلی قبولش دارم از پست شما تشکر کرده بود که من این رو به این معنی برداشت کردم که هیچ چیز اشتباهی تو جمله های شما نیست و در اصل سوال من از همه بود نه فقط شما
در هر صورت من بازم حواب میخوام
ممنون و شرمنده
خواهش میکنم و ممنون از این توجه شما دوست خوب
باز اگر موردی بود حتما بگو خوشحال میشم چون همین مباحث تاپیک رو موثر مکنه:10:

antiware
10-04-2011, 11:14
ممنون بابت لینکی که مربوط به سه سال پیشه
تو همین PDF آنتی ویروس ESET رتبه اول رو گرفته ولی آیا الان میشه روش حساب کرد؟
بعدشم این تست فقط تست Performance هست آیا تو بقیه تست ها هم خوب بوده؟

در ضمن این لینک بازم حرف من رو نقض نمیکنه که گفتم این آنتی ویروس توی سال 2010 و 2011 اسمی ازش آورده نشده

و البته بازم حتی ثابت نمیکنه که این آنتی ویروس ، آنتی ویروس برتر سال 2008 بوده مگه اینکه توی بقیه تست ها هم امتیاز بالا گرفته باشه
Performance هم زیاد ربطی به امنیت فکر نمیکنم داشته باشه
ممنون و موفق باشید
1-درسته کاملا حق با شماست و اتفاقا دوستی حرف شما رو میزد ولی با یکبار استفاده الان 2سال مشتری این آنتی ویروسه
2- کشف ویروس خطرناک و جاسوسی اکستاکسنت برای اولین بار در دنیا به وسیله این آنتی ویروس باز هم نشان قدرت بالای این نرم افزار و پشتیبانی آن است

*hamedkhatar*
10-04-2011, 11:22
1-درسته کاملا حق با شماست و اتفاقا دوستی حرف شما رو میزد ولی با یکبار استفاده الان 2سال مشتری این آنتی ویروسه
2- کشف ویروس خطرناک و جاسوسی اکستاکسنت برای اولین بار در دنیا به وسیله این آنتی ویروس باز هم نشان قدرت بالای این نرم افزار و پشتیبانی آن است

ممنون دوست من
البته من تو بی بی سی شنیدم که Symantec اولین آنتی ویروسی بود که استاکسنت رو شناخت
ولی خوب چون شما میگید لابد حق با شماست
ممنون

antiware
10-04-2011, 11:47
stuxnet

wordship
10-04-2011, 13:44
البته بار اول توسط سیمانتک شناسایی شد

wordship
10-04-2011, 13:53
دوست من این تست ماله ساله 2008 میاشه حدود 3 سال پیش!
لطفا تست های جدید رو بزارید
مثلا همین تست که گزاشتین تست پرفرمنس هست
لینک جدید ترین تست پرفرمنس:

antiware
10-04-2011, 14:55
wordship
دوست خوبم کمی مطا لعه این نظریه رو در مورد stuxnet برای شما عوض میکنه

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

دوستان با تشکر از لطف زیاد تون خواهش میکنم بحث پیرامون خود آنتی ویروس را پیش بکشید اینکه شما تست کنید و نظراتتون رو منعکس کنید مهم است . منتظر نظرات موثر شما هستم.

mstfatata
10-04-2011, 16:04
سلام

فکر کنم این لینک کمکتون کنه

من با دیدن این تاپیک یه سری گشت وگذار تو اینترنت کردم و فهمیدم که این آنتی ویروس به خاطر تفاوت Base تو تست AV شرکت نمی کنه.

این آنتی ویروس دیتا بیسی نیست بلکه الگوریتمیه.

اگه توضیحات بیشتری می خواید بگید تا توضیح بدم

wordship
10-04-2011, 16:37
wordship
دوست خوبم کمی مطا لعه این نظریه رو در مورد stuxnet برای شما عوض میکنه

دوستان با تشکر از لطف زیاد تون خواهش میکنم بحث پیرامون خود آنتی ویروس را پیش بکشید اینکه شما تست کنید و نظراتتون رو منعکس کنید مهم است . منتظر نظرات موثر شما هستم.

مرسی دوست عزیز
من منبع رو خود سایت vba میخواستم
چون یه اینطور ویروسی رو هر شرکتی پیدا کنه با افتخار میگه اول من پیداش کردم
مثلا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما من توه سایت vbaدر باره استاکس نت ندیدم! البته لینک سیمانتک هم لینکی مبنا بر شناخت استاکس نت نیست ولی..
میشه لینک بدین؟

AlexanderMahone
10-04-2011, 16:43
عزیز توی سایت سایمنتک اف سیکیور و ترند میکرو استاکس نت رو سرچ کن تاریخ کشف سایمنتک رو ببین تا متوجه بشید اولین شرکت کشف کننده کدومه بعد توی سایت انتیویروس های دیگه هم برو تاریخ رو ببین اولین شرکت کشف کننده و تحقیق کننده سایمنتک بود اینم مدرک به تاریخ ها توجه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیتونید تو گوگل هم این عبارت:stuxnet First detection company رو سرچ کنید و بازم به شرکت سایمنتک برخورد میکنید یه دوستی هم گفته بود اولین نفر ایرانی ها کشفش کردن که باید بگم سخت در اشتباه هستن لطفا دقیق بگید مدرک بعدی از سایت خود vba32 که با توجه به کشف تیم امنیتی سایمنتک توضیح داده خوب بخونیدش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون لینک اول که مال سایت سایمنتک هست یه نمودار قرار داده از درصد الودگی کشور ها به صور دقیق که ایران حدود 59 درصداز منابع سیستمیش توسط استاکس نت الوده شده ودر اخر همون صفحه مشخصات کامل استاکسنت رو توضیح داده اینم مدرک بعدی از اف سیکیور:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم از ترند میکرو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:

wordship
10-04-2011, 16:51
و با این همه مدرک دیگه نیازی نیست رویه شناخت استاکس نت برای بار اول توسط vba پافشاری کنیم

helplab
10-04-2011, 23:50
سلام

فکر کنم این لینک کمکتون کنه

من با دیدن این تاپیک یه سری گشت وگذار تو اینترنت کردم و فهمیدم که این آنتی ویروس به خاطر تفاوت Base تو تست AV شرکت نمی کنه.

این آنتی ویروس دیتا بیسی نیست بلکه الگوریتمیه.

اگه توضیحات بیشتری می خواید بگید تا توضیح بدم

سلام عزیز
اگر امکان دارد بیشتر توضیح بدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

antiware
11-04-2011, 12:54
با تشکر از دوستان
خواهش میکنم در مورد آنتی ویروس vba32 بحث کنید نه stuxnet
برای اثبات این قضیه یک تاپیک می سازیم

antiware
11-04-2011, 15:11

kases
11-04-2011, 16:54
بی خیال استاکس نت بشین بیشتر در مورد انتی ویروس vba32 بحث کنید پست اول ویرایش کنید

antiware
12-04-2011, 08:34
آیا میدانید کنسول VBA32 Update Center چه کاری میکند؟
این کنسول به شما این امکان رو میدهد که بتوانید بک یا چند آپدیت را همزمان از یک سیستم دریافت و به سیستم های دیگر انتقال دهید. این کنسول بصورت رایگان روی تمامی cdهای آنتی ویروس VBA32 قرار دارد . و از روی سایت نیز متوانید آنرا دانلود کنید.

و این هم لینک راهنمای فارسی

antiware
13-04-2011, 13:48
دوستان عزیز لازم دونستم راهنمای فارسی این آنتی ویروس رو براتون بذارم

wordship
13-04-2011, 15:12
دوستان عزیز لازم دونستم راهنمای فارسی این آنتی ویروس رو براتون بذارم

راهنمای فارسی اکتیو کردنه این که!!!!!!!
خودشم نوشته نصب و فعال سازی!
نه راهنمایی تنظیمات

mstfatata
13-04-2011, 16:17
سلام عزیز
اگر امکان دارد بیشتر توضیح بدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

یه توضیح کوچیک میدم انشاالله که متوجه بشید:

شما تصور کن اگه تو دنیا دو میلیون ویروس وجود داشته باشه و یک آنتی ویروس همه ویروس ها رو داخل دیتا بیسش

داشته باشه، به هر فایلی که شک کنه باید اون فایلو با دو میلیون فایل داخل دیتا بیسش چک کنه و این کار راندمان

سیستمو کم می کنه.(آنتی ویروس دیتا بیسی)

حالا شما همون دو میلیون ویروسو تصور کن. ممکنه این ویروسها مثلا از هزارتا الگوریتم تشکیل شده باشند.

ویک آنتی ویروس اون هزار تا الگوریتمو داخل دیتا بیسش داشته باشه و وقتی به یک فایل شک می کنه فقط الگوریتم

اون فایلو با دیتا بیسش چک می کنه. پس راندمان سیستمو فوق العاده کم کاهش می ده.(آنتی ویروس الگوریتمی)

امیدوارم متوجه شده باشید.

helplab
13-04-2011, 19:12
سلام

یه توضیح کوچیک میدم انشاالله که متوجه بشید:

شما تصور کن اگه تو دنیا دو میلیون ویروس وجود داشته باشه و یک آنتی ویروس همه ویروس ها رو داخل دیتا بیسش

داشته باشه، به هر فایلی که شک کنه باید اون فایلو با دو میلیون فایل داخل دیتا بیسش چک کنه و این کار راندمان

سیستمو کم می کنه.(آنتی ویروس دیتا بیسی)

حالا شما همون دو میلیون ویروسو تصور کن. ممکنه این ویروسها مثلا از هزارتا الگوریتم تشکیل شده باشند.

ویک آنتی ویروس اون هزار تا الگوریتمو داخل دیتا بیسش داشته باشه و وقتی به یک فایل شک می کنه فقط الگوریتم

اون فایلو با دیتا بیسش چک می کنه. پس راندمان سیستمو فوق العاده کم کاهش می ده.(آنتی ویروس الگوریتمی)

امیدوارم متوجه شده باشید.

سلام ممنونم از پاسخ شما...
1. آیا در این صورت امکان پیش امدن اشتباه بیشتر می شود؟
2. این تکنولوزی هما ن Behavioral Blocking Rules نیست.؟

mstfatata
17-04-2011, 14:30
سلام ممنونم از پاسخ شما...
1. آیا در این صورت امکان پیش امدن اشتباه بیشتر می شود؟
2. این تکنولوزی هما ن Behavioral Blocking Rules نیست.؟

سلام

در مورد سوال اولتون باید بگم که خیر ، اشتباه کمتر می شه. مثلا تو این دسته آنتی ویروسها، در صد اشتباه فایلهای

کرکی که اکثر آنتی ویروس ها به عنوان ویروس شناسایی می کنند کمتر است و بالعکس مثلا ویروس هایی که

آنتی ویروس ها به عنوان ویروس شناسایی نمی کنند این دسته آنتی ویروس ها در اکثر مواقع اشتباه نمی کنند و....

در مورد سوال دومتون (behavioral-blocking) این همون هوش مصنوعیه که آنتی ویروس پاندا با این اسم مطرح کرده.

امیدوارم متوجه شده باشی.