PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر وقت به وبلاگم در بلاگفا مي روم سيستم كامنتم باز نميشه!

پسر خوب
29-05-2006, 19:37
سلام.

دوستان من Norton Internet Security 2006 دارم و آخرين آپديت (هيمن 4 پنچ روز پيش گرفتم!) رو هم نصب كردم.

مشكل من اينه كه هر وقت به وبلاگم در بلاگفا مي روم سيستم كامنتم باز نميشه!!!! يعني انگار نه انگار كه كليك مي كني!!!

دوستان اگر كسي مشكلي مثل من داشته جواب بدهند.

با تشكر... .

Shahryar_NEO
29-05-2006, 21:07
فكر كنم مال بلاگفا باشه چون من 2006 دارم ولي اين اتفاق نمي افته. ضمنا دوستان اين دوست عزيز را از راه به در كنيد كه
بچه و پسر بد ومنفي بشه.

پسر خوب
05-06-2006, 04:38
سلام.

راستش من نمي دونم اين چه قضيه اي هستش كه من رو بد نام كردند ولي خب به هرحال زندگي هيمنه!.... ! بگذريم.... .

من با بعضي از وبلاگها و وبلاگم خودم اين جور مشكل دارم. فكر كنم توي تنظيمات نورتن ميشه يه كارايي كرد. دوستان يه كمكي بكنند! خيلي برام مهمه! لطفن سريعتر! مرسي.

sa3er
05-06-2006, 14:03
سلام،
وقتي NIS غير فعال هست كامنتها نمايش داده ميشه؟ نوع مرورگرتون هم لطفا مشخص كنيد.

MIME كامنتهاي سايت blogfa با تايپ application/octet-stream هستند.

پسر خوب
05-06-2006, 20:40
سلام،
وقتي NIS غير فعال هست كامنتها نمايش داده ميشه؟ نوع مرورگرتون هم لطفا مشخص كنيد.

MIME كامنتهاي سايت blogfa با تايپ application/octet-stream هستند.

من چطوري كاملن غير فعالش كنم! آخه چند تا سرويس داره! كدوم رو غير فعال كنم؟! :sad:

مرسي.

sa3er
05-06-2006, 20:56
سوالات بنده رو جواب نداديد.

+
خوب اين خيلي بده آدم امنيت سيستمشو بده دست يه نرم افزاري كه ندونه اصلا چيكار مي كنه و طرز كارش چطوريه.

بعلاوه ما انجمن آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي رو داريم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسر خوب
06-06-2006, 23:39
سلام.

نشد! حالا من چكار كنم؟!

+

خب اين سوالي كه كردم محض كسب اطلاع بيشتر بود!

+

يه چيزي بگم سا3ر جان! به خدا شده تا حالا 10 دقيقه تموم توي اين انجمن ها پرسه بزنم!!! اكثر اين حرفها مخصوصن تو همين

انجمن صرف بگو مگوهاي الكي شده! براي من بازديد كننده و به اصطلاح كاربر انجمن (!) دل آدم زده ميشه كه بزنه براي ادامه بزنه

صفحات بعد! قبول داري يا نه!؟

بگذريم!... اين قافله زمان اينترنت عجب مي گذرد... . ( كارتم تموم ميشه!)

راستيتش اين نورتن يه بار من رو عجيب نجات داد از گير يه اسپم! حالا دلم نمياد حذفش كنم!

حالا بگو چكاركنم... !

پسر خوب
09-06-2006, 21:25
دوستان سلام.

مشكل من حل شد. از همه به خصوص سا3ر جان عزيز تشكر مي كنم. بله من اين گزينه Por-up bloking را غير فعال كردم و درست شد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي... .