PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح سوال در زمینه ی میکس و مونتاژ ( نرم افزارهای Edius Pro , Premiere Pro , ...)

صفحه ها : [1] 2

mixer.pro.j
29-05-2006, 17:33
افراد زیادی از علاقه مندان به حرفه ی میکس و مونتاژ کامپیوتری هستند ، که دائما به دنبال محلی می گردند که سوالاتشان را مطرح کنند و پاسخ مناسب دریافت کنند . لذا بنده این تاپیک را احداث کردم تا شما عزیزان بتوانید اشکالاتتان را در ان مطرح کنید ، و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید .
مدت زیادی است که من در این زمینه مشغول فعالیت می باشم ؛ و پروژه های زیادی نیز کار کردم . تخصص من در زمینه ی دو نرم افزار Premiere Pro و Edius Pro می باشد . بله درست شنیدید ، Edius . فکر نمی کنم بتونید جایی رو در اینترنت پیدا کنید که در مورد این برنامه به شما اطلاعات بده .
بنده با اینکه برروی برنامه Premiere pro تسلط کامل دارم ، ولی از زمانی که با این برنامه آشنا شدم ، کار کردن با آن را بر هر نرم افزار دیگری ترجیح میدم . و به شما هم اون رو توصیه می کنم . البته گیر آوردن این نرم افزار کار آسونی نیست .
در هر حال شما از این پس می تونید سوالاتتون رو در زمینه ی این دو برنامه ( Edius و Premiere ) و هر آنچه که مربوط به میکس ومونتاژ کامپیوتری می باشد ، در این تاپیک و یا از ز طریق ایمیل و وبلاگ مطرح کنید . تا من یا دیگر دوستان به پاسخی مناسب بدهند .
امیدوارم بتونم قسمتی از اطلاعاتم رو در مورد این حرفه به دیگران منتقل کنم
با تشکر
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mixer.pro.j
29-05-2006, 17:41
نرم افزار Edius یک نرم افزار تدوین غیرخطی و Realtime که توسط شرکت Canopus ارائه شده است .از بزرگترین برتریهای این نرم افزار نسبت به بسیاری از نرم افزار های مشابه عدم نیاز به پرداخت پروژه (Render ) در هنگام کار با آن است . یعنی شما هنگامی که با نرم افزار Edius کار می کنید ، هیچ نیازی به انجام پرداخت پروژه ندارید . فقط هنگام خروجی گرفتن این کار رو انجام می دید ، که حداکثر زمانی که برای این کار لازم دارید ، در پروژه های بسیار سنگین ، به اندازه ی طول پروژه می باشد .
این نرم افزار با مکانیزه کردن بسیاری از اعمال ، که در نرم افزارهای مشابه با صرف وقت زیاد قابل انجام می باشد ، انجام آنها را بسیار آسان تر و در عین ها مفید تر و زیبا تر نموده است .
همچنین فرایند تدوین ، با توجه به قابلیت های متفاوت برش کلیپها و انجام جابجایی و انتخاب آنها و اعمال افکت و ترانزیشن ، بسیار لذت بخش و سریع گشته است .
در مورد تنوع و تعداد ترانزیشن های این نرم افزار باید گفت که این نرم افزار با در اختیار داشتن طیف وسیعی از ترانزیشن ها دارای حدود 900 ترانزیشن دو بعدی و سه بعدی و آلفا می باشد .
البته یادگیری آن نیز کار ساده ای نیست ، چون منابع فارسی در این زمینه موجود نمی باشد ، عمل یادگیری بر پایه ی تجربه و آزمون و خطا استوار است .
با تشکر
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.com

mhentezari
29-05-2006, 18:15
آخرين ورژن edius چنده؟

mixer.pro.j
01-06-2006, 00:06
آخرين ورژن edius چنده؟
آخرین ورژن Edius 3.5 هست

mhentezari
01-06-2006, 00:23
ممنون. لينكي هم براي دانلودش داري؟

khatamifar
01-06-2006, 10:43
آهان حالا شد .
من با Premiere 6.5 دارم کار میکنم ولی بلد نیستم تنظیماتشو انجام بدم تا فیلم خروجی فریم فریم نشون داده نشده .
چیکار باید بکنم ؟

mixer.pro.j
03-06-2006, 01:28
ممنون. لينكي هم براي دانلودش داري؟
لینکش هست ولی حجم خیلی بالای سرچ کنی پیدا می کنی

mixer.pro.j
03-06-2006, 01:33
آهان حالا شد .
من با Premiere 6.5 دارم کار میکنم ولی بلد نیستم تنظیماتشو انجام بدم تا فیلم خروجی فریم فریم نشون داده نشده .
چیکار باید بکنم ؟
تو پریمیر پرو 1.5 که از منوی این راهشه :
file => export = > movie
اکه بازم مشکل داشتی بگو تا از تو 6 نگاه کنم آموزشش رو بزارم

Scout_Mov
29-06-2006, 23:02
سلام ببخشيد من جواب مي دم فقط قصد کمک دارم
ولي بايد اول رندر بشه بعد اکسپورت اگه یک دفعه اکسپورت بشه تکه تکه نشون می ده

من رو می شناسی آقا جواد همون فشنگ و ترکیب میل رو ببین
آقا جواد شما در مورد افتر افکت آموزش نمی ذاری ؟

mhentezari
30-06-2006, 00:11
مگه وقتي اكسپورت ميكنه رندر نميكنه؟

Scout_Mov
30-06-2006, 18:02
در پریمیر نه باید اول رندر کرد
اصلا اگر رندر نکنی و اکسپورت کنی خیلی بیشتر طول می کشه نسبت به اینکه رندر کنی بعد اکسپورت

ozgor
03-07-2006, 12:43
اينم يه كمك از من درزمان رندر بهتر تموم برنامه هاي سنگين رو خاموش كنيم ( مثل انتي ويروس)

Windows
03-07-2006, 14:53
میتونی یک مقایسه بین Edius و Ulead Video Studio انجام بدی؟
من با Ulead کار میکنم و راضی هستم. میخوام ببینم Edius قدرت بیشتری داره یا نه ؟
مرسی

Scout_Mov
03-07-2006, 23:21
يوليد رو برا ميكس اصلا حساب نكنيد به درد تفريح مي خوره اگر مي خوايد ميكسر بشيد بي خيال يوليد من رو با يوليد كار نمي كنم و دوست ندارم كار كنم چون خيلي ضعيفه برا ميكس حرفه اي
يوليد key frame نداره
ترانزیشن سه بعدی نمی سازه
دو تا ترک تصویری بیشتر نداره
فیلتر های کمی داره و غیر قابل تنظیم
حرکت دوربین نداره
فیلتر متحرک که همون key frame میشه نداره
قابلیت ادیت روی فیلم (صحنه و رنگ و ...) نداره
و ...
خلاصه یولید یعنی پوچ

bb
04-07-2006, 05:11
دوستان عزیز من پیشنهاد میکنم که از مجوعه چند تا برنامه استفاده کنید.
اینجوری کارتون بهتر از آب در میاد

Windows
04-07-2006, 07:47
در مورد نرم افزار Canopus Video Fx Transition نظرتون چیه؟
ظاهرا این نرم افزار Transition های اضافی به برنامه اضافه میکنه . از طرفی بنا به گفته یکی از دوستان خود برنامه Transition های زیادی داره.
در کل خود برنامه و این برنامه جانبی رو از کجا میشه تهیه و یا دانلود کرد؟
مرسی

Scout_Mov
04-07-2006, 21:15
مگه خوبي برنامه به ترانزيشن هست ؟
ترانزيشن بايد مورد استفاده موضوع باشه نه زياد باشه مثل ترانزيشن آلفا كه همه كار ميشه كرد

اين هم قبول دارم با يك نرم افزار كامل نيست به نظر مت اين نرم افزار ها مي تونه كامل كنه :

Primiere
after effect
edius
vegas
maya
photoshop
و سایر نرم افزار های کمکی مثل convertor ها و codec ها و ...

شاید بگید مایا و فتوشاپ چه ربطی داره ولی اینا از نظر من چاشنی کار هستن
فعلا

matrix10
10-07-2006, 13:52
سلام.
در برنامه پريمير پرو وقتي ما كليپي ويدئويي را داخل پنجره تدوين قرار داده و كليك راست كنيم قسمتي بنام duration/speed وجود دارد كه پنجره اي باز كرده و سرعت را مي توانيم تنظيم كنيم و پايين آن دو چك باكس وجود دارد كه اولي براي معكوس كردن اجرايي كليپ بوده و دومي را من ابهام دارم. اگر ميشود توضيح دهيد كه اين گزينه براي چه چيزي استفاده مي شود. متشكر

mixer.pro.j
15-07-2006, 19:43
سلام
عذر خواهی می کنم از همه ی دوستان عزیزم بخاطر این مدتی که نتونستم خدمت برسم و به سوالها جواب بدم آخه موقع امتحانها بود . ان شاء الله دوباره از همین امروز در خدمتگذاری حاضرم .

و قبل از هر چیز از دوست عزیزم محسن آقا (Scout_Mov ) تشکر می کنم که تو این مدت جای من و وظیفه ی من رو انجام دادن ، خوشحال می شم مثل قبل همراه من باشند

mixer.pro.j
15-07-2006, 19:45
میتونی یک مقایسه بین Edius و Ulead Video Studio انجام بدی؟
من با Ulead کار میکنم و راضی هستم. میخوام ببینم Edius قدرت بیشتری داره یا نه ؟
مرسی
جواب این سوال رو محسن جان به زیبایی دادند ، فقط من برای تکمیلش عرض می کنم که شما برای اینکه فرق بین این دوبرنامه رو درک کنید ، کافی است ، فقط یک بار امتحان کنید . مطمئننا بارزترین خصوصیت برنامه ی ادیوس ، یعنی سرعتش انچنان شما رو جذب خواهد کرد ، که یولد ویدئو استودیو و حتی پریمیر رو تا مدتها به کلی از یاد خواهید برد .
البته اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم ، برنامه ی یولد نیز تعداد انگشت شماری از افکتها را شامل می شود ، که اعمال آن در دیگر برنامه ها به سختی انجام می گیرد ، به نظر من این تنها خصوصیت منحصر به فرد و البته خوب یولد می باشد .

mixer.pro.j
15-07-2006, 19:46
دوستان عزیز من پیشنهاد میکنم که از مجوعه چند تا برنامه استفاده کنید.
اینجوری کارتون بهتر از آب در میاد
جناب bb هم یک پیشنهاد عالی مطرح کردند ، که به نظر من یک اصل در کار حرفه ای می باشد .
جون بی شک هر کدام از نرم افزارهای تدوین و افکت گذاری دارای نفص ها و کمبودهایی می باشد ، که برای جبران آن ناچاریم سراغ دیگر برنامهای رقیب برویم .

mixer.pro.j
15-07-2006, 19:46
سلام.
در برنامه پريمير پرو وقتي ما كليپي ويدئويي را داخل پنجره تدوين قرار داده و كليك راست كنيم قسمتي بنام duration/speed وجود دارد كه پنجره اي باز كرده و سرعت را مي توانيم تنظيم كنيم و پايين آن دو چك باكس وجود دارد كه اولي براي معكوس كردن اجرايي كليپ بوده و دومي را من ابهام دارم. اگر ميشود توضيح دهيد كه اين گزينه براي چه چيزي استفاده مي شود. متشكر
در کادر Duration/Speed دو گزینه وجود دارد ، یکی Reverese Speed ، که همانطور که دوستمان فرمودند ، به منظور معکوس کردن شیوه ی اجرای کلیپ بکار می رود . و گزینه دوم MaintainAudio Pitch می باشد ، این گزینه در مواقعی فعال است که شما قصد تغییر سرعت کلیپی را دارید که همراه با صدا است و صدا نیز به آن متصل ( Linke ) می باشد . در این حالت چنانچه شما از این گزینه استفاده کنید تن صدای کلیپ شما پس از تغییر سرعت ثابت می ماند ؛ یعنی زیر و بم آن با وچود تغییر سرعت ابقا می شود .

Scout_Mov
16-07-2006, 00:25
سلام
خوشحال می شم مثل قبل همراه من باشند

حتما همینطوره ;) (تاحد تواناییم)

amir2010
16-07-2006, 19:47
ببخشيد من يك سوال داشتم من چند تا سي دي اماده كليپ اماده خريدم كه والا نمي دانم چگونه در فيلم استفاده كنم مال شركت ندا سافت است از ان كليپهايي كه مثلا يك تونل است و جلو مي ري و مي تواني انجا تصاويرت را قرار دهي لتفا اگر مي توانيد كمك كنيد مگرنه يك جايي را معرفي كنيد تا بتوانم ياد بگيرم خيلي ممنون!فرمتش هم
movie clip است يك سري سيدي ديگر هم دارم كه مال همين كارند اما فرمتشان avi است حالا به نظر شما بايد چه كار كنم باچه برنامه اي باز كنم و چگونه والا بلد نيستم

mixer.pro.j
17-07-2006, 15:04
ببخشيد من يك سوال داشتم من چند تا سي دي اماده كليپ اماده خريدم كه والا نمي دانم چگونه در فيلم استفاده كنم مال شركت ندا سافت است از ان كليپهايي كه مثلا يك تونل است و جلو مي ري و مي تواني انجا تصاويرت را قرار دهي لتفا اگر مي توانيد كمك كنيد مگرنه يك جايي را معرفي كنيد تا بتوانم ياد بگيرم خيلي ممنون!فرمتش هم
movie clip است يك سري سيدي ديگر هم دارم كه مال همين كارند اما فرمتشان avi است حالا به نظر شما بايد چه كار كنم باچه برنامه اي باز كنم و چگونه والا بلد نيستم
امیر جان من هم دقیقا همین کلیپهای رو که گفتی دارم
عزیز من این کلیپها انواع مختلفی دارند اینی که شما توصیفش رو کردی برای ساخت البوم به کار می ره به این صورت که شما ابتدا این کلیپ رو ( کلیپ تونل مانند ) وارد پریمیر یا هر نرم افزار دیگه ای می کنی بعد باید عکسها یا فیلمهات رو داخل اون قابهای داخل تونل قرار بدی
البته میدونم کار اسونی نیست ولی اگه یکم در استفاده از کروماکی و تراسفورم پریمیر مهارت داششته باشی راحت این کار رو انجام میدی
برای واضح شدن کار عرض میکنم که شما باید تصویر هات رو طوری در داخل قابهای کلیپ تنظیم کنی و همراه با حرکت تصویر جابجاشون کنی و تغیر اندازه و زاویه بدی که بییننده احساس نکنه این عکسها عضو جدایی از تصویر هستتند

amir2010
17-07-2006, 20:45
امیر جان من هم دقیقا همین کلیپهای رو که گفتی دارم
عزیز من این کلیپها انواع مختلفی دارند اینی که شما توصیفش رو کردی برای ساخت البوم به کار می ره به این صورت که شما ابتدا این کلیپ رو ( کلیپ تونل مانند ) وارد پریمیر یا هر نرم افزار دیگه ای می کنی بعد باید عکسها یا فیلمهات رو داخل اون قابهای داخل تونل قرار بدی
البته میدونم کار اسونی نیست ولی اگه یکم در استفاده از کروماکی و تراسفورم پریمیر مهارت داششته باشی راحت این کار رو انجام میدی
برای واضح شدن کار عرض میکنم که شما باید تصویر هات رو طوری در داخل قابهای کلیپ تنظیم کنی و همراه با حرکت تصویر جابجاشون کنی و تغیر اندازه و زاویه بدی که بییننده احساس نکنه این عکسها عضو جدایی از تصویر هستتند
ببين من يك كم بد توضيح دادم حالا كه خودم توضيح خودم را مي خوانم چشام گرد مي شه حالا بهتر مي گم!
من mix clip 3 شركت ندا سافت خريدم كه يك بستس و حاوي سه سي دي مي شود اما در مورد كليپها من فقط مثال زدم ببين مثلا صفحه يك جنگل است و بعد از سمت چپ شروع به ريش ريش شدن مي كند و پشت ان تصوير بعدي است و از اين گونه تصاوير منتها نمي دانم چرا مثل بقيه موقع اوردن به ادب ادرس عكسها و كليپها را نمي خواهد ببينم بايد با ورژن خاصي از پريمير اين كار را انجام دهم يا شايد بايد از طريق ديگري وارد پريمير كنم شايد هم بايد فرمت انها يا تصاويرم را عوض كنم لتفا يكي بگه راستي يعني چي ادرس عكسهاتان را مي خواهد ببينم پيغام ميده؟دستتان درد نكند

mixer.pro.j
17-07-2006, 21:03
دوستان عزيزم امروز من به يک شرکت مهم و معتبر که در زمينه ی کارهای تلويزيونی و ماهواره ای و ساخت تيزر و ... فعاليت داره پيشنهاد همکاری دادم ، گفتگوهای اوليه انجام شده ؛ حتما برام دعا کنيد که پيشنهادم رو قبول کنند چون در اين صورت اطلاعات معتبرتر حرفه ای تر و از همه مهمتر به روز گيرتون مياد
جواد کاظمی

amir2010
17-07-2006, 21:22
جوابم را بده دعات كنم توپ

amir2010
17-07-2006, 21:33
خدايي خيلي نامرديد يعني من اندازه يك :biggrin: :biggrin: :biggrin: ارزش ندارم ايول

Scout_Mov
17-07-2006, 21:43
خدايي خيلي نامرديد يعني من اندازه يك پشه هم كه براي دور كردنش دستتان را تكان مي دهيد ارزش ندارم ايول

چرا نداری خوبم داری اون جمله پشه هم پاک کن که خیلی ناراحت شدم سرورم ;)

آقا جواد هم مطمئنا منظورتو متوجه نشده یا امثال این که جواب نداه فروم هم همینه دیگه جواب نداشته باشی پست نمی دی

راستش من هم هنوز متوجه نشدم گفتی کامل توضیح می دم اما مبهم تر شد
یعنی چی وقتی می خوام باز کنم آدرسو نمی خواد ؟ دونه دونه بگو چیکار می کنی ؟

amir2010
17-07-2006, 21:56
دمت گم بابا كاش ازاول اينها را گفته بودم نوكرتم!
ببين عزيز من سي ديارو گرفتم اينجارو گرفتي اما از خود فروشنده پرسيدم و از هر جاي ديگري مي گفتن بعد از باز كردن اين كليپها تو پريمير بايد ادرس عكسهاي خودتو جايگزين انها كني اما نميدانم چطوري اون مثال را ديدي كه صفحه ريش ريش مي شد و مي ريخت پايين و پشتش يك تصوير ديگر بود .اين كليپها هر كدام يك ربع هستند كه
همش مناظر طبيعيند كه هي به روشهاي گوناگون جابجا مي شوند و تصوير بعدي معلوم مي شود تو يكي از همين تاپيكا خوندم كه بعد از لود كليپ ادرس عكسها و فيلمهاتون را مي خواد ولي چرا مال من نميخواد وارد پريمير كه مي شه مثل يك فيلم مي مونه ببينم بايد چكار كنم بايد ايمپورت كنم؟جوابم رابده

amir2010
17-07-2006, 21:58
دوست عزيز كجا رفتي تو را به خدا جوابم را بديد

amir2010
17-07-2006, 22:13
چرا نداری خوبم داری اون جمله پشه هم پاک کن که خیلی ناراحت شدم سرورم ;)

آقا جواد هم مطمئنا منظورتو متوجه نشده یا امثال این که جواب نداه فروم هم همینه دیگه جواب نداشته باشی پست نمی دی

راستش من هم هنوز متوجه نشدم گفتی کامل توضیح می دم اما مبهم تر شد
یعنی چی وقتی می خوام باز کنم آدرسو نمی خواد ؟ دونه دونه بگو چیکار می کنی ؟
1_سوال:یعنی چی وقتی می خوام باز کنم آدرسو نمی خواد؟
جواب:تو بعضي از جاهاو البته يك از تاپيكهاي همينجا خواندم موقعي كه كليپ را وارد مي كنيد از شما ادرس عكهاو تصاوير خودتان را مي خواهد تا جايگزين در كليپ كند
2_دونه دونه بگو چیکار می کنی :
جواب:من اصلا نمي دانم چگونه بايد از اين كليپها استفاده كرد!اصلا بايد چگونه انها را وارد پريمير كرد چون وقتي ايمپرت مي كنم مثل يك تكه فيلم 15 دقيقه اي مي مانند كه معلوم نيست بايد چگونه از انها استفاده كرد!ايا جور ديگري بايد انها را وارد كنم يا به ورژن خاصي از پريمير نياز دارم؟؟؟؟؟؟

jjvahid
17-07-2006, 22:30
mixer.pro.j انشا الله موفق باشي ...

jjvahid
17-07-2006, 22:31
mixer.pro.j انشا الله موفق باشي ...

amir2010
17-07-2006, 23:59
كمك كنيد لتفا به سوال بالاي صفحه و صفحه قبل جواب دهيد

mixer.pro.j
18-07-2006, 00:27
ببين عزيز من سي ديارو گرفتم اينجارو گرفتي اما از خود فروشنده پرسيدم و از هر جاي ديگري مي گفتن بعد از باز كردن اين كليپها تو پريمير بايد ادرس عكسهاي خودتو جايگزين انها كني اما نميدانم چطوري اون مثال را ديدي كه صفحه ريش ريش مي شد و مي ريخت پايين و پشتش يك تصوير ديگر بود .اين كليپها هر كدام يك ربع هستند كه
همش مناظر طبيعيند كه هي به روشهاي گوناگون جابجا مي شوند و تصوير بعدي معلوم مي شود تو يكي از همين تاپيكا خوندم كه بعد از لود كليپ ادرس عكسها و فيلمهاتون را مي خواد ولي چرا مال من نميخواد وارد پريمير كه مي شه مثل يك فيلم مي مونه ببينم بايد چكار كنم بايد ايمپورت كنم؟جوابم رابده

ببین دوست عزیز اون کلیپهایی که توی سی دی شرکت نداسافت هست فقظ چند تکه فیلم با پسوند avi هست ، که با استفاده از 3d max ساخته شدند فقط همین .
حالا کاری که شما باید برروی این کلیپها انجام بدید رو من برات توضیح میدم ، امیدوارم خوب دقت کنی تا بفهمی البته به مهارتت هم بستگی داره .
اول از همه شما کلیپ نداسافت رو تو پریمیر وارد میکنی (import ) . پریمیر تو این قسمت هیچ گونه ادرسی برای تصاویر مورد نیاز از شما نمی خواد ، بلکه خودت باید تصاویری که می خوای تو این کلیپها بکار ببری توی پریمیر وارد کنی .
بعد کلیپ ندا سافت رو وراد تایم لاین میکنی در پایین ترین ترک
حالا باید اولین تصویرت رودر ترک بالای ترکی که کلیپ توی اون هست ، قرار بدی و تصویرت رو با استفاده از افکت Corner pin دقیقا در قاب موجود جاسازی می کنی . و با motion همراه با تغیر مکان قاب جابجاش کنی .
به همین ترتیب یکی یکی تصاویرت رو وارد تایم لاین می کنی و در قابهای موجود جاسازی می کنی .
حالا یه کار مهم باید انجام بدی . کلیپ ندا سافت رو دوباره وراد تایم لاین می کنی ولی ایندفعه در بالاترین ترک . البته در همون موقعیت زمانی دفعه ی قبل . به این کلیپ باید افکت Color key یا RGB Difference Key رو اعمال کنی و رنگ زمینه ی قاب موجود در کلیپ رو بهش بدی تا قسمت زمینه ی قاب ها شفاف بشند و عکسهایی رو که شما دقیقا زیر قابها قرار دادی نشون بدند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
حالا کلیپ ندا سافت رو که دفعه ی قبل وارد کرده بودی از تایم لاین پاک کن .
کارتمومه ولی برای اینکه با کیفیت از اب در بیاد باید چند بار امتحان کنی تا تصاوی در قاب لرزش و حرکت اضافی نداشته باشند یا از حرکت قاب جا نمونند .
توی دیگر کلیپهای موجود در ندا سافت هم باید همینطور عمل کنی و حالا اگه یک کلیپ حرکت نداشت شما هم عکس ها رو ثابت زیر قاب نگه می داری . و اگه مثلا قاب وسط پخش کلیپ نمایان می شه شما هم عکست رو از همون جا وارد تایم لاین میکنی.

جواد کاظمی

mixer.pro.j
18-07-2006, 00:28

ببین دوست عزیز اون کلیپهایی که توی سی دی شرکت نداسافت هست فقظ چند تکه فیلم با پسوند avi هست ، که با استفاده از 3d max ساخته شدند فقط همین .
حالا کاری که شما باید برروی این کلیپها انجام بدید رو من برات توضیح میدم ، امیدوارم خوب دقت کنی تا بفهمی البته به مهارتت هم بستگی داره .
اول از همه شما کلیپ نداسافت رو تو پریمیر وارد میکنی (import ) . پریمیر تو این قسمت هیچ گونه ادرسی برای تصاویر مورد نیاز از شما نمی خواد ، بلکه خودت باید تصاویری که می خوای تو این کلیپها بکار ببری توی پریمیر وارد کنی .
بعد کلیپ ندا سافت رو وراد تایم لاین میکنی در پایین ترین ترک
حالا باید اولین تصویرت رودر ترک بالای ترکی که کلیپ توی اون هست ، قرار بدی و تصویرت رو با استفاده از افکت Corner pin دقیقا در قاب موجود جاسازی می کنی . و با motion همراه با تغیر مکان قاب جابجاش کنی .
به همین ترتیب یکی یکی تصاویرت رو وارد تایم لاین می کنی و در قابهای موجود جاسازی می کنی .
حالا یه کار مهم باید انجام بدی . کلیپ ندا سافت رو دوباره وراد تایم لاین می کنی ولی ایندفعه در بالاترین ترک . البته در همون موقعیت زمانی دفعه ی قبل . به این کلیپ باید افکت Color key یا RGB Difference Key رو اعمال کنی و رنگ زمینه ی قاب موجود در کلیپ رو بهش بدی تا قسمت زمینه ی قاب ها شفاف بشند و عکسهایی رو که شما دقیقا زیر قابها قرار دادی نشون بدند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
حالا کلیپ ندا سافت رو که دفعه ی قبل وارد کرده بودی از تایم لاین پاک کن .
کارتمومه ولی برای اینکه با کیفیت از اب در بیاد باید چند بار امتحان کنی تا تصاوی در قاب لرزش و حرکت اضافی نداشته باشند یا از حرکت قاب جا نمونند .
توی دیگر کلیپهای موجود در ندا سافت هم باید همینطور عمل کنی و حالا اگه یک کلیپ حرکت نداشت شما هم عکس ها رو ثابت زیر قاب نگه می داری . و اگه مثلا قاب وسط پخش کلیپ نمایان می شه شما هم عکست رو از همون جا وارد تایم لاین میکنی.

جواد کاظمی

amir2010
18-07-2006, 09:36
سلام از توضيحت ممنونم اما بايد چند تا مسئله را ياد اوري كنم:
1_كيپهاي ندا سافت همه با فرمت mpg است((لااقل سيديياي شماره سه)) واون avi كه مي بيني فرمت يك سري كليپ ديگس كه ما ندا سافت نيست
2_در اين كليپها هيچ گونه قالب بندي خاصي به رنگ سفيد نيست و درضمن چگونه مي شود كه اون مثالي را كه صحنه يك منظره طبيعي است و كل صفحه به شكل چيپسهاي خلالي از سمت چپ صفحه جدا مي شد و به پايين مي ريزد و بعد پشتش يك منظره طبيعي ديگر است.
3_جاي كل صحنه ها در كليپ مناظر طبيعي است كه بايد تصويري جاي انها قرا گيرد اما به وجود اوردن بعضي انتقالها به عكس يا تصوير بعدي ممكن نيست مثل نمونه بالا
4_زمان اين كليپها 15 دقيقه است
حالا مطمعن هستيد

amir2010
18-07-2006, 09:45
من مي گم نكنه راه استفاده يك چيزي شبيه اين باشد
در ميانه صفحه به راه استفاده توجه كنيد

matrix10
18-07-2006, 13:28
در کادر Duration/Speed دو گزینه وجود دارد ، یکی Reverese Speed ، که همانطور که دوستمان فرمودند ، به منظور معکوس کردن شیوه ی اجرای کلیپ بکار می رود . و گزینه دوم MaintainAudio Pitch می باشد ، این گزینه در مواقعی فعال است که شما قصد تغییر سرعت کلیپی را دارید که همراه با صدا است و صدا نیز به آن متصل ( Linke ) می باشد . در این حالت چنانچه شما از این گزینه استفاده کنید تن صدای کلیپ شما پس از تغییر سرعت ثابت می ماند ؛ یعنی زیر و بم آن با وچود تغییر سرعت ابقا می شود .

با تشكر فراوان از پاسخگويي شما دوست عزيز :happy:

Scout_Mov
18-07-2006, 21:54
من مي گم نكنه راه استفاده يك چيزي شبيه اين باشد
در ميانه صفحه به راه استفاده توجه كنيد

من رفتم دنبال جواب تو دوست عزيزم

و نتيجه اي كه گرفتم فكر كنم آقا جواد درست تر گفته باشه پس هيچي

Scout_Mov
18-07-2006, 22:52
دوستان چطور میشه از افکت های با فرمت FFX استفاده کرد مثل افکت Rain و کلی دیگه از هر نوعی در افتر افکت ؟

mixer.pro.j
18-07-2006, 23:20
دوستان چطور میشه از افکت های با فرمت FFX استفاده کرد مثل افکت Rain و کلی دیگه از هر نوعی در افتر افکت ؟
اگه یه نمونش رو برام بفرستی شاید بتونم کمکت کنم .

-------------------------------------------------------------------
جواد کاظمی

mixer.pro.j
18-07-2006, 23:33
اگه یه نمونش رو برام بفرستی شاید بتونم کمکت کنم .

-------------------------------------------------------------------
جواد کاظمی
لازم نیست بفرستی متوجه شدم

mixer.pro.j
18-07-2006, 23:37
ببین عزیزم فایلهای با پسوند ffx پلاگینهای مخصوص افتر افکت هستند که حاوی قالب های آماده ی انیمیشن متن هستند و در واقع تمپلیتهایی برای جابجایی متن هستند
شما باید این پلاگین ها رو در پوشه مربوط به این پلاگینها کپی کنی
ادرس اون رو کامپیوتر من این :
D:\Program Files\Adobe\After Effects 6.5\Support Files\Presets\Text\

-------------------------------------------------------------
جواد کاظمی

Scout_Mov
18-07-2006, 23:43
اونها همیونجا هستن دیگه ولی نمیشه استفاده کرد و افتر ارور می ده
فقط متن نيست همه نوع افكت از ترانزيشن گرفته تا متن و افكت هاي ديگه
فايل ها ي ffx اینجا هستن :
After Effects\After Effect 7 Program\Support Files\Presets

در پلاگ این هم میره باز ارور میده پلاگین هم اینجاست :
After Effects\After Effect 7 Program\Support Files\Plug-ins
این ارورش :

this favorite contain 1 reference to a missing effect . please install the flolowing effect to restore this refrence .( " CC Rain " )

amir2010
19-07-2006, 12:09
ببينيد بيخيال سوال قبليم بشيد فقط بگيد ميشه از اين كليپها به همين راحتي كه اين اقا مي گه استفاده كرد به توضيحات اين اقا در اين صفحه توجه كنيد در اواخر صفحه

mixer.pro.j
30-07-2006, 00:15
ببينيد بيخيال سوال قبليم بشيد فقط بگيد ميشه از اين كليپها به همين راحتي كه اين اقا مي گه استفاده كرد به توضيحات اين اقا در اين صفحه توجه كنيد در اواخر صفحه
بله به همین راحتی میشه فقط باید یکم سلیقه به خرج بدی

-----------------------------------------------------------------------
جواد کاظمی

arash_irani
01-08-2006, 01:28
در مورد نرم افزار Canopus Video Fx Transition نظرتون چیه؟
ظاهرا این نرم افزار Transition های اضافی به برنامه اضافه میکنه . از طرفی بنا به گفته یکی از دوستان خود برنامه Transition های زیادی داره.
در کل خود برنامه و این برنامه جانبی رو از کجا میشه تهیه و یا دانلود کرد؟
مرسی
سلام
بله دوست من این نرم افزار دارای ترانزیشن های زیاد و جالب و جذابی هست که واقعا داشتنش خیلی مفیده و در مورد لینک هم من تو یه فروم عربی آپلود کرده بودند و دانلود کردم وحجمش هم یه چیزی حدود 90 مگابایت بود
و بد شانسی الان اون لینک خرابه و دیگه به درد نمیخوره :sad:
ولی در صورتی که لینکی پیدا کردم براتون قرار میدم

در مورد نرم افزار افتر هم باید عرض کنم خئدمت دوستان که در نسخه 7 تعداد زیادی انیمیشن به برنامه اضافه شده که دیگه کار رو باهاش برای کسانی که میخوان برنامه رو یاد بگیرند خیلی آسون کرده و البته نصب هر انیمیشن در هر نسخه از افتر باید جوری باشه که اگر در اون انیمیشن از افکت خاصی استفاده کردند روی نسخه ای که استفاده میکنید هم باید نصب باشه
خوب اون ارور هم مربوط به همین قضیه هستش و افکت CCRain فکر میکنم مربوط به پلاگین Cycore Effects v1.0.1 باشه که در تاپیک معرفی و دانلود پلاگین های افتر در همین انجمن لینکش موجود هست و با یک سرچ کوچولو میتونی پیداش کنی ;)
موفق باشید
یا حق

matrix10
01-08-2006, 12:10
سلام

با كليك راست روي كليپ در پنجره time line در premiere pro 1.5 گزينه اي بنام field option وجود دارد.

اين گزينه و زيرمجموعه هاي آن هر كدام چه كاري را انجام مي دهند؟

با تشكر

far_marjan
10-08-2006, 12:44
سلام
مي خواستم بدونم چه جوري ميشه از پلاگين توي برنامه ي پريمير استفاده كرد ؟ من پلاگين پريمير روي سيستم نصب كردم اما موفق نميشم تو برنامه ازش استفاده كنم .

يه سوال ديگه اينكه چه جوري ميتونم با كيفيت بالا از پريمير خروجي بگیرم .

با تشکر .... :)

far_marjan
10-08-2006, 14:00
چرا هیچکی اینجا جواب منو نمی ده ؟؟؟؟ من خیلی عجله دارم :sad:

Scout_Mov
10-08-2006, 16:35
quitily رو ببر بالا و VBR مود خوبه برا کیفیت
همچنینی از فرمت wmv استفاده کن و حجم رو بزار 1 مگ به بالا
برای توضیح درباره نصب پلاگین میتونی به وبلاگ آقا جواد مراجعه کنی (برو صفحه های قبلیmixer.pro.j)

Scout_Mov
10-08-2006, 16:37
ويرايش شد
دليل : اشتباه لپی

arasharyani
11-08-2006, 01:00
با سلام دوستان اگه یک کمکی بکنید خیلی ممنون میشم
من به پریمیر پرو تقریبا مسلطم فقط اینکه درقسمت تمپلیت های این نرم افزار یکی است (در تایتل) که به صورت خاصی میشه تصاویر و فیلم را از پشت یک صفحه ای که کاملا اون را پوشونده دید یعنی مثلا یک مربع ایجاد کرد و از توی این مربع تصویر ی را که پشت یک صفحه رنگی ک خودمون ایجاد کردیم دید این در خود نرم افزار در قسمت سمپلهای این است ولی چجوری میشه این را ایجاد کرد؟

bb
11-08-2006, 06:57
دوست من سلام
منظور شما رو درست متوجه نشدم و لی تو همون قسمت تمپلت ها شما می تونی با ابزارهای مستطیل و مربع و اشکالی که خود برنامه در اختیار شما قرار داده استفاده کنی مین ط.ر می تونی از فتوشاپ کمک بگیری .

امام اگه منظورت اینه که چه جوری میشه یه نوشته از زیر یه مربع به رو ی یه مربع دیگه حرکت کنه اونوقت باید شم در تایم لاین یه شکل رو در
video 1 و شکل دیگه رو در video3 بگذاری و فیلمت رو هم در video2 قرار بدی فیلم شما از روی شکل ویئو1 رد میشه و به زیر وئدیو 2 میره ولی اگه جاهاشون رو عوض کنی میتونی نتیجه ایی رو که میخوای بگیری . اونم بستگی به خودت داره .

far_marjan
12-08-2006, 11:30
سلام ..
من درست منظور شما رو متوجه نشدم ....
من می خوام بدونم این پلاگین ها رو که نصب کردم چه جوری می تونم تو پریمیر ازش استفاده کنم ؟؟؟

باتشکر ...
-----------------------------------------------------
( مرجان )

kian2
12-08-2006, 16:50
سلام
من ميخواستم بدونم نحوه كپچر كردن در نرم افزار edius pro3 چجوریه
من دوربینمو وصل میکنم به usb و سیستم هم میشناسش ولی تو نرم افزار که میرم قسمت mpeg capture دیگه نمی شناسش
حالا میخواستم یه کمک کوچولو به من بکنید
تا بعد
کیان

far_marjan
13-08-2006, 16:24
میشه یه سی دی میکس آماده ی درست حسابی و قشنگ برای پریمیر به من معرفی کنید . بابا من همش میرم سی دی میگیرم ولی تمامش دره داهاتی از آب در میاد ( هیف پول به خدا ) خیلی میکس های مزخرف و بچه گانه ای هستن . میخوام با کلاس و با گرافیک بالا باشه .
مرسی
----------------------------------
مرجان

mixer.pro.j
15-08-2006, 01:37
با سلام دوستان اگه یک کمکی بکنید خیلی ممنون میشم
من به پریمیر پرو تقریبا مسلطم فقط اینکه درقسمت تمپلیت های این نرم افزار یکی است (در تایتل) که به صورت خاصی میشه تصاویر و فیلم را از پشت یک صفحه ای که کاملا اون را پوشونده دید یعنی مثلا یک مربع ایجاد کرد و از توی این مربع تصویر ی را که پشت یک صفحه رنگی ک خودمون ایجاد کردیم دید این در خود نرم افزار در قسمت سمپلهای این است ولی چجوری میشه این را ایجاد کرد؟

بنده هم متوجه سوالتون نشدم متاسفانه
( انصافا خودت یه نیگا به سوالت بنداز )

----------------------------

mixer.pro.j
15-08-2006, 01:39
سلام ..
من درست منظور شما رو متوجه نشدم ....
من می خوام بدونم این پلاگین ها رو که نصب کردم چه جوری می تونم تو پریمیر ازش استفاده کنم ؟؟؟

باتشکر ...
-----------------------------------------------------
( مرجان )
منظورشون اینه که تشریف ببرید توی این وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا در مورد نصب پلاگین توضیح داده شده

----------------------------------------------------
جواد کاظمی

mixer.pro.j
15-08-2006, 01:41
سلام
من ميخواستم بدونم نحوه كپچر كردن در نرم افزار edius pro3 چجوریه
من دوربینمو وصل میکنم به usb و سیستم هم میشناسش ولی تو نرم افزار که میرم قسمت mpeg capture دیگه نمی شناسش
حالا میخواستم یه کمک کوچولو به من بکنید
تا بعد
کیان
در کپچر کردن بوسیله ی ادیوس فکر نمیکنم مشکلی باشه چون هیچ مسئله ی دشواری نداره ، شما باید در زمینه ی شناساندن دوربینتان به برنامه تلاش کنید
البته تاجا ای که توی ذهنم هست Edius فقط از سخت افزار های شرکت سازنده اش یعنی canopus پشتیبانی می کنی البته بهیچ وجه در این مورد مطمئن نیستم
اگه نتونستید راه ساده اینه که از طریق یه نرم افزار دیگه یا نرم افزار خود دوربین کپچر کنید بهد فایل رو وارد ادیوس کنید

--------------------------------------------
جواد کاظمی

mixer.pro.j
15-08-2006, 01:42
میشه یه سی دی میکس آماده ی درست حسابی و قشنگ برای پریمیر به من معرفی کنید . بابا من همش میرم سی دی میگیرم ولی تمامش دره داهاتی از آب در میاد ( هیف پول به خدا ) خیلی میکس های مزخرف و بچه گانه ای هستن . میخوام با کلاس و با گرافیک بالا باشه .
مرسی
----------------------------------
مرجان
ببینید اکثر این کلیپپها از نرم افزارهای دیگه گرفته شده ، شما اگه می خواید یه کلیپ زیبا و با کیفیت داشته باشید نرم افزار 3D Album ( Picture pro ) رو زحمت بکشید تهیه کنید با استفاده از اون مطمئن باشید راحت به هدفتون میرسید
در ضمن افکت corner pin هم افکتی هست که توی premiere pro بشکلی خیلی خیلی تابلو موجود هست

جواد کاظمی

far_marjan
15-08-2006, 14:50
[QUOTE=mixer.pro.j]ببینید اکثر این کلیپپها از نرم افزارهای دیگه گرفته شده ، شما اگه می خواید یه کلیپ زیبا و با کیفیت داشته باشید نرم افزار 3D Album ( Picture pro ) رو زحمت بکشید تهیه کنید با استفاده از اون مطمئن باشید راحت به هدفتون میرسید
در ضمن افکت corner pin هم افکتی هست که توی premiere pro بشکلی خیلی خیلی تابلو موجود هست

[SIZE=2][B]جواد کاظمی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

arasharyani
15-08-2006, 20:11
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

kei_premire
16-08-2006, 23:56
قابل توجه دوستان من كيوان كاظمپور هستم - اهل شهرضا من شماره تلفن مغازه و همراه همكار محترم خودم را مي گذارم براي شما جهت پرسش در مورد نصب و راه اندازي سيستمهاي ميكسي ( قصر فيلم رنگارنگ ) به مديريت برادران طاهري و اين حقير كيوان كاظمپور كه اپراتور كارگاه ميكس ماتروكس و پرووان و كارتهاي دي سي 10 دي سي 30 و دي سي 50 هستم آماده پاسخگويي به سوالات شما ميباشم اميد وارم بتوانم كمكي براي شما دوستان باشم در ضمن تلفن مغازه از روز شنبه وصل ميشود شما مي توانيد با همراه 09133214045 تماس حاصل نمائيد

arasharyani
18-08-2006, 16:28
دوباره سلام
چند تا سوال دیگه
آقا اصلا این کارت مونتاژ چیه و کارش چیه ؟ اگه توضیح کامل باشه ممنون میشم
اصطلاح real time یعنی چی ؟
تورو خدا نخندید ها؟؟؟؟؟
یا علی

Scout_Mov
18-08-2006, 19:24
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

dat ساپرت نمی کنه
برا دت کردن دنگ و فنگ نداره با نرو دت کن برو تو وی سی دی ببین دیگه (راحتش)

Scout_Mov
18-08-2006, 19:29
دوباره سلام
چند تا سوال دیگه
آقا اصلا این کارت مونتاژ چیه و کارش چیه ؟ اگه توضیح کامل باشه ممنون میشم
اصطلاح real time یعنی چی ؟
تورو خدا نخندید ها؟؟؟؟؟
یا علی

ببینم فیلم ارباب حلقه ها یا کینگ کنگ رو دیدی ؟
اون نمونه بارز یه مونتاژ هست یعنی حیولا ها گرافیک هستن در یک برنامه گرافیکی مثل مایا و مکس که اونجا مایا هست و اون حیولا ها رو شما در کنار آدما می بینی در صورتی که آدما جدا در یک محیط دیگه فیلمبرداری شدند
همچنین برخی فضاها مثل کوه ها و ... که تحت تاثیر قرار می گیرن اونا هم گرافیم هستن که مونتاژ شدن و شما فکر می کنی آدما دارن از دست حیولا ها فرار می کنن
نمونه کوچولو و ساده اش هم فیلم ماتریکس یا نمونه میکس ساده اش هم لوگو اول فیلم کلانتر
و ...

قربانت
محسن

far_marjan
19-08-2006, 11:02
سلام

من يه فيلم هفت هشت ثانيه اي توي پريمير پرو وارد مي كنم .... اما وقتي فيلم رو توي پنجره ي تايم لاين قرار مي دم لرزش داره . حتي وقتي كه رندرش مي كنم , باز هم با لرزش نشون داده مي شه .
توي پريمير 6.5 اصلا اين مشكل وجود نداشت . يه ذره پريمير پرو سخته :blush: .
ميشه كمكم كنين ؟؟؟

مرسي -
-------------------
مرجان

arasharyani
19-08-2006, 19:32
دوستان دم همتون گرم بابا
راستی جواب در مورد کارت مونتاژ و real time چی شد؟
بهترین فرمت برای خروجی گرفتن برای پخش در وی سی دی های خانگی چیه؟
تنظیمات اولیه اش چیه ؟
یا علی عشق است

arasharyani
19-08-2006, 19:40
مرجان جان سیستم باید امکاناتی را که پرو میخواهد داشته باشه؟
رم قوی ماردبرد قوی
شاید هم چیزهای دیگه
فیلمت را یک رندر بکن ببین درست میشه یا نه؟

far_marjan
20-08-2006, 08:59
مرجان جان سیستم باید امکاناتی را که پرو میخواهد داشته باشه؟
رم قوی ماردبرد قوی
شاید هم چیزهای دیگه
فیلمت را یک رندر بکن ببین درست میشه یا نه؟

نه ! سيستمم مشكلي نداره :sad: . فيلم هم سه چهار دفعه رندر كردم اما باز هم لرزش داره . نمي دونم مشكل از كجاست ؟؟ speed يا Duration ؟؟؟

Scout_Mov
20-08-2006, 11:42
دوستان دم همتون گرم بابا
راستی جواب در مورد کارت مونتاژ و real time چی شد؟
بهترین فرمت برای خروجی گرفتن برای پخش در وی سی دی های خانگی چیه؟
تنظیمات اولیه اش چیه ؟
یا علی عشق است

دمت گرم اون بالا من چي گفتم پس ؟

arasharyani
20-08-2006, 17:45
دمت گرم اون بالا من چي گفتم پس ؟
Scout_Mov جان دم شما هم گرم من اونها راندیدم
ولی کسی در مورد سو ال من در مورد real time , کارت مونتاژ توضیحی نداده

mixer.pro.j جواد جان شما چی بابا شما که استادی عزیز جان یک سری به وبلاگت بزنی می بینی که این سوال را اونجا هم ازت کردم پس جواب چی شد دوست من؟

یا علی عشق است

arasharyani
20-08-2006, 17:54
نه ! سيستمم مشكلي نداره :sad: . فيلم هم سه چهار دفعه رندر كردم اما باز هم لرزش داره . نمي دونم مشكل از كجاست ؟؟ speed يا Duration ؟؟؟
این خاصیت می تونه مال تنظیمات هم باشه ها؟
یعنی اینکه فیلم شما با فرمت pal است و شما اون را با فرمت ntsc داری مونتاژ می کنی؟
من که فعلا چیزدیگه ای به ذهنم نمیرسه برم یک تحقیقی بکنم ببینم می تونم جوابی پیدا کنم.
البته اگه کار زیادی نمی خوای روش انجام بدی با یولید و دایرکت میکر هم میتونی روش کار بکنی یک تست بکن رو اونها کار میکنه یا نه اگه نه که دیگه مشکل از یک جای دیگه است؟
پریمیر گاهی از این الطاف داره دیگه !!!
یا علی عشق است

far_marjan
21-08-2006, 09:55
این خاصیت می تونه مال تنظیمات هم باشه ها؟
یعنی اینکه فیلم شما با فرمت pal است و شما اون را با فرمت ntsc داری مونتاژ می کنی؟
من که فعلا چیزدیگه ای به ذهنم نمیرسه برم یک تحقیقی بکنم ببینم می تونم جوابی پیدا کنم.
البته اگه کار زیادی نمی خوای روش انجام بدی با یولید و دایرکت میکر هم میتونی روش کار بکنی یک تست بکن رو اونها کار میکنه یا نه اگه نه که دیگه مشکل از یک جای دیگه است؟
پریمیر گاهی از این الطاف داره دیگه !!!
یا علی عشق است
مرسي از راهنماييتون . :) حالا روشي كه شما گفتين رو انجام مي دم ببينم چي ميشه . (نميدونم چرا اين دفعه اين جوري شده ؟؟؟ :sad: دفعه هاي قبل اين جوري نبود ... حتي با پريمير پرو ... ) كلافم كرده :blush:
در هر صورت ممنوم ... اگه شما هم چيزي به ذهنتون رسيد ممنون مي شم راهنماييم كنين

با تشكر
--------------------------
مرجان

davood_vadi
23-08-2006, 11:05
چه جوري ميشه دو يا بيشتر از يك نفر رو با لباس هاي مختلف در يك سكانس فيلم گذاشت؟در adobe premire

jav1366
26-08-2006, 12:52
دوست عزیز سلام:
من هم مدتیه دارم premier کار میکنم اما هنوز آماتور هستم.اولا یه سری اطلاعات می خواستم در مورد نرم افزارای جانبی و اینکه چطور میشه افکت هایی غیر از افکت های خود نرم افزار وارد برنامه کرد؟ یعنی خودم افکت طراحی کنم. ضمنا در تکنیک ÷رده آبی چطور میشه لایه ی رویی رو (عکس یا فیلم) کوچک یا در هر جای صفحه جابجاکرد؟

ser
26-08-2006, 19:56
سلام من در پريماير 6 كار مي كنم و 150 عدد عكس دارم كه مي خواهم يك كليپ بسازم ولي همه اين عكس ها توي يك ترك جايشان نمي شود و مي خواهم هم روي عكس به اندازه پنج ثانيه مكث داشته باشم و از افكت هم استفاده كنم و اندازه عكس روي ترك محيط كار كوچك نباشد چه كار كنم؟؟
خواهشا جواب دهيد
ممنونم

Scout_Mov
26-08-2006, 22:26
چه جوري ميشه دو يا بيشتر از يك نفر رو با لباس هاي مختلف در يك سكانس فيلم گذاشت؟در adobe premire

يعني ميگي يك نفر رو 2 تا كني با هم حرف بزننن تو يه صحنه يا اينكه يكي رو از 1 جا بياري جاي ديگه ؟
خوب اگه منظورت اينه نمي گنجه اينجا بگم
واضح تر بگو

davood_vadi
28-08-2006, 10:55
منظورم اينه كه يك نفر رو 2 تا كني با هم حرف بزننن تو يه صحنه

میکس ومونتاژ
29-08-2006, 01:25
با سلام دوست عزيز پلاگينهاي مربوط به پريمير را در پوشه محل نصب كپي مكنيم(محل پلاگين ها را در پوشه پيدا مكنيم ودر ان محل پلاگينهاي جديد راكپي مكنيم وبعد كه برنامه را باز كرديم در محلي كه افكتها است بصورت يك پوشه جداگانه ويا در اخر افكت ها اضا فه مي شود

میکس ومونتاژ
29-08-2006, 01:30
دوست عزيز اگر واقعا جا نمي شود متواني در دو مرحله انجا م بدهي وبعدا دو باره با هم كنيد واكسپورت نماييد

khordad
30-08-2006, 08:10
دوستان عزيز درسته كه برنامه هاي حرفه اي مثل primier امكانات قوي داره اما براي بعضي دوستان كه فرصت ندارند و ميخواهند سريع يك كار ميكس انجام بدهند من برنامه muvee AutoProducer كه مال شركت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توصيه ميكنم.

khordad
30-08-2006, 08:14
در ضمن كرك برنامه muvee autoProducer 5.0 هم وجود داره، درصورتيكه كسي سئوال داشت بپرسه..........

mixer.pro.j
30-08-2006, 13:29
بايد از بازيگرات جدا جدا جلوي يه پرده ابي يا سبز فيلم بگيري از پس زمينه هم فيلم بگيري بعد انها رو تدوين كني و از طريق كروماكي باهم تركيب كني
يه راه ديگه هم هست كه اگه اين بدردت نخورد بگو تا بهمت بگم

albous
01-09-2006, 21:17
با عرض سلام خدمت همگي دوستان من يك كارت كپچر AVerTV GO model 102 دارمولي نمي تونم در پريماير پرو 2 ازش استفاده كنم و البته در ساير ورژن هاي پريمير تنظيمات را چگونه تغير دهم كه بتوان در محيط پريمير پرو 2 اين ار را انجام دهم

darkstreet
02-09-2006, 07:23
هركي تونست اين مشكل رو حل كنه اونوقت ميشه گفت يك چيزايي از ميكس حاليشه
چتور ميتونم با برنامه پريماير پرو 1.5 كار كنم در صورتي كه سايز و كيفيت فيلم من تغييري نكنه
در ضمن بگم من بيشتر از ده راه رو امتحان كردم يك راه حل مفيد مي خوام
اجرتون با امام حسين :rolleye: :cool: ^:(^

albous
03-09-2006, 23:04
منظورتون چيه كيفيتش پايين نياد؟

mixer.pro.j
04-09-2006, 00:17
هركي تونست اين مشكل رو حل كنه اونوقت ميشه گفت يك چيزايي از ميكس حاليشه
چتور ميتونم با برنامه پريماير پرو 1.5 كار كنم در صورتي كه سايز و كيفيت فيلم من تغييري نكنه
در ضمن بگم من بيشتر از ده راه رو امتحان كردم يك راه حل مفيد مي خوام
اجرتون با امام حسين :rolleye: :cool: ^:(^
انصافا سوالتون مبهمه اخه سایز فیلم رو که هر طور که بخوای می تونی خروجی بگیری و راحت تنظیم می شه کیفیت هم که بستگی به فایل اصلیت داره که چه کیفیتی داشته باشه ، مطمئنا پریمیر کیفیت رو پایین نمیاره ، بلکه این تنظیمات شماست که کیفیت رو تغییر میده

جواد کاظمی

albous
04-09-2006, 20:42
يكي هم لطفا جواب من را در صفحه قبل بده

mixer.pro.j
07-09-2006, 02:38
Fps
اين عبارت خلاصه شده، برای تصاويری که 24 فريم در ثانيه هستند و بصورت Progressive Scan ضبط شده اند، استفاده می شود.

اين عبارت در مورد ابعاد تصوير توضيحی نمی دهد اما فرض بر اين است که برای پخش HD استفاده خواهد شد که دارای ابعاد 1080 X 1920 می باشد (توجه کنيد که ابعاد تصوير در سيستم پال فعلی 720 X 576 می باشد.) البته ATSC فرمتهای 1080، 720، و 480 خط را با استفاده از 24p تعريف کرده است علاوه بر اين --- فرمت 576 خط را نيز به آن اضافه نموده است. با توجه به اين توضيحات مشخص می شود که 24p ميتواند برای SD هم مثلHD استفاده گردد.

گلوگاههايی برای استفاده از اين فرمت در SD وجود دارد مثل عدم عموميت دستگاههايی که ضبط اين فرمت را با امکان خروجی مستقيم انجام می دهند. اگرچه بعضی شرکتها مثل Avid's Symphony و Film Cutter و يا Quantel's Editbox سيستمهای مبتنی بر ديسک را که با اين فرمت کار ميکنند ارائه داده اند اما عملکرد واقعی آنها بر روی HD يا فيلم ميباشد که با تبديل از فرمت بالا به پايين از خروجی دوربينهای HD اين کار را انجام می دهند.

اما استفاده از اين فرمت بيشتر در فرمتهای HD مورد نظرمی باشد که شامل ابعاد تصوير 1080 X 1920 با تناسب تصوير 16:9 در تعداد 23.97، 24، 25، 29.97 و 30 فريم در ثانيه بصورت Progressive Scan است و در می سال 2000توسط ITU-R BT.709-4 بصورت استاندارد درآمد و بعنوان فرمت برگزيده شده برای توليدات جديد و مبادله بين المللی يا Common Image Format (CIF) حتی در کشورهايی که پخش HD ندارند، طراحی گرديد.

از اين پس رشد علاقمندی به 24p بعنوان فرمت توليد جهانی اقزايش يافته و 24p به ابعاد تصويرHD اشاره خواهد نمود.

------------------------------------
جواد كاظمي

ano2oo5
07-09-2006, 03:22
با سلام من یک cg كار هستم وبه
1.premier
2.after effect
3.cumposion
4.photo shop
5.كمي هم maya-3dmax-c4d-LightWave-Bryce-Rhinoceros-Vue 5 Infinite
مسلطم :rolleye: :goatee:

matrix10
07-09-2006, 07:50
1.premier
2.after effect
3.cumposion
4.photo shop

سلام دوست من
پس اگه ممكنه جواب اين سئوالم را بدهيد.
متشكر

Scout_Mov
07-09-2006, 11:41
1.premier
2.after effect
3.cumposion
4.photo shop

منظورتون چیه ؟
خوب ... مگه فقط ...
متاسفم براتون

mixer.pro.j
08-09-2006, 01:27
1.premier
2.after effect
3.cumposion
4.photo shop
در مورد ( c4d-LightWave-Bryce-Rhinoceros-Vue 5 Infinite ) توضيح بديد لطفا و كاراييشون

------------------------------------
جواد كاظمي

albous
08-09-2006, 23:46
1.premier
2.after effect
3.cumposion
4.photo shop
ميشه اين را جواب دهيد

far_marjan
11-09-2006, 09:26
سلام
من يه كليپ آماده خريدم كه بايد براي استفاده ازش .داخل يه فولدر يه سري عكس با فرمت bmp و يه تعداد فيلم 16 ثانيه اي با فرمت avi وارد كنم .و بعد Export كنم اما وقتي كه مراحل گذاشتن عكس و فيلم تموم ميشه و نوبت به Export ميرسه . سريع save ميكنه و برنامه پريمير بسته ميشه . !!!! ميشه كمكم كنين ؟؟
مرسي

xmanp30
15-09-2006, 13:24
Edius 4 هم رسيد ...

قابليت hdv رو هم اضافه كردن

سيستم صداي دالبي كلي پيشرفت كرده

xmanp30
15-09-2006, 13:26
far_marjan جان با كدوم ورژن كار مي كني ...

بگو تا جايي كه بتونم راهنمايي مي كنم

far_marjan
16-09-2006, 09:27
far_marjan جان با كدوم ورژن كار مي كني ...

بگو تا جايي كه بتونم راهنمايي مي كنم

پريمير پرو !
ممنون ميشم از راهنماييتون
-------------------------------مرجان

farhad_2244
18-09-2006, 14:45
salam ba omid salamati baray shoma
lorf konid va man ra rahnamee konid :
man clip amade gereftam ama vared primyer version pro 2 nemishe va error mideh yani import nemisahe va khata mideh
error unformated mideh
format in clipha moveis clip mibashand
ba tashakor az shoma man manotzer pasokh shoma hastam
farhad_2244@yahoo.com
khodanegahdar

albous
18-09-2006, 22:32
پسوندشون را لطفا ذکر کنید .dat و غیره و همچنین فارسی تایپ کنید

mixer.pro.j
19-09-2006, 23:15
salam ba omid salamati baray shoma
lorf konid va man ra rahnamee konid :
man clip amade gereftam ama vared primyer version pro 2 nemishe va error mideh yani import nemisahe va khata mideh
error unformated mideh
format in clipha moveis clip mibashand
ba tashakor az shoma man manotzer pasokh shoma hastam
farhad_2244@yahoo.com
khodanegahdar
اون کلیپ شما برای ورژن خاصی از پریمیر طراحی شده که با ورژن 2 همخوانی نداره ، ببین مربوط به کدوم ورژن هست ، با همون بازش کن

-----------------------------------------
جواد کاظمی

albous
20-09-2006, 22:07
هر چند کسی جواب مرا نداد ولی یک سوال دیگر را هم میپرسم بلکه کسی جواب بده
پریمیر پرو دو نسخه طراحی شده برای سی پی یو 64 بیتی هم دارد

farhad_2244
21-09-2006, 01:01
ba salam khedmat dostan
dar mored soali ke porsideh bodam
avalan ke pasvandeshon movie clip hastesh
saniyan ba tavajoh be rahnamamaehay dostan b aprimiyer pro 1.5 test kardam vared shod
hala soal injast ke nemishe be pro 2 ham vared kard
age mishe rahnamaee konid az che tarighi
movafagh bashid
khodanegahdar

arasharyani
22-09-2006, 15:06
ba salam khedmat dostan
dar mored soali ke porsideh bodam
avalan ke pasvandeshon movie clip hastesh
saniyan ba tavajoh be rahnamamaehay dostan b aprimiyer pro 1.5 test kardam vared shod
hala soal injast ke nemishe be pro 2 ham vared kard
age mishe rahnamaee konid az che tarighi
movafagh bashid
khodanegahdar

ببخشید مثل اینکه اینجا تاپیک فارسی است نه ....
لطف کنید برای احترام به بقیه فارسی تایپ کنید

mixer.pro.j
23-09-2006, 10:42
ببخشید مثل اینکه اینجا تاپیک فارسی است نه ....
لطف کنید برای احترام به بقیه فارسی تایپ کنید
من هم كاملا با نظر شما موافقم

farhad_2244
23-09-2006, 13:14
سلام
من وقتي خروجي از كليپ خودم مگيرم در هنگام پخش با نرم افزارهاي پخش مثل مديا پلير تصوير به صورت بزرگ و فول نيست ؟؟؟
با تشكر از شما

farhad_2244
23-09-2006, 18:41
سلام
من وقتي خروجي از كليپ خودم مگيرم در هنگام پخش با نرم افزارهاي پخش مثل مديا پلير تصوير به صورت بزرگ و فول نيست ؟؟؟
با تشكر از شما

mixer.pro.j
23-09-2006, 19:54
سلام
با تشكر از شما
فرهاد جان شما موقع خریجی گرفتن از پروژه توی هر نرم افزاری کزینه هایی داری که از طریق اون می تونی ابعاد تصویرت رو انتخاب کنی که بسته به نیازت فرق می کنند
البته معمولا خروجی vcd pal می گیرند که ابعادش 352 * 288 که هنگام پخش توسط دستگاه vcd کامل صفحه رو پر می کنه
البته امکان این هم هست که فیلم اصلیت که می خوای ویرایشش کنی دورش نوار سیاه داشته باشه

-------------------------------------------------
جواد کاظمی

tabasom_20200
27-09-2006, 16:05
من سریال این برنامه رو می خواهم
با تشکر

Alone_In_Hell
27-09-2006, 17:28
من مي خوام صدا و تصوير رو كنار هم بزارم اما هيچي از مولتي مديا نمي دونم اگه كسي مي تونه راهنمايي كنه

mixer.pro.j
29-09-2006, 01:12
من مي خوام صدا و تصوير رو كنار هم بزارم اما هيچي از مولتي مديا نمي دونم اگه كسي مي تونه راهنمايي كنه
اینهم سریال نصب ادیوس
811614-fehjp01pfl4fwe3p
اگه کد فعال سازی رو هم خواستید بگید

-------------------------------------------------
جواد کاظمی

tabasom_20200
29-09-2006, 07:59
خيلي ممنون
يك كد 6 رقمي از من مي خواهد
اون رو هم لطف كنيد بزاريد

mixer.pro.j
30-09-2006, 04:18
خيلي ممنون
يك كد 6 رقمي از من مي خواهد
اون رو هم لطف كنيد بزاريد
دقیقا این کد رو کجا از شما می خواد و با چه متنی ؟ توی مراحل نصب می خواد یا توی خود برنامه؟

tabasom_20200
30-09-2006, 06:58
اين كد هنگام باز كردن مي خواهد كه بالاي پنجره سريال و پايين اش كد رو مي خواهد شما كد فعال سازي رو بزارين شايد اون باشد

tabasom_20200
30-09-2006, 06:59
راستي مشهدي هستي خبر نداشتيم دستت درد نكنه هم شهري

mixer.pro.j
01-10-2006, 22:38
اين كد هنگام باز كردن مي خواهد كه بالاي پنجره سريال و پايين اش كد رو مي خواهد شما كد فعال سازي رو بزارين شايد اون باشد
ببین بعد از اینکه نرم افزار رو اجرا کردی همون موقع که کد فعال سازی رو ازت می خواد اون پنجره رو رد کن cancle یا try it رو بزن بعد که وارد نرم افزار اصلی شدی از منوی بالای مونیتور ادیوس این گزینه رو بزن :
Sitings Menu => User registration => web => Print Url
از پنجره ای که باز شد همون متنش رو برام کپی کن تا مد فعال ساز رو برات در بیارم

sinasignal
02-10-2006, 04:09
باسلام
من قبلا از Adobe Premiere Pro 1.5 استفاده میکردم کار با اونم کامل بلدم ولی چند روز پیش که نسخه pro 2 اونو تهیه کردم متوجه شدم که فرمت های mpeg رو قبول نمی کنه و می گه که این فایل ساپورت نمیشه (ابته هم قبل از کرک کردنش هم بعد از اون , اینم بگم که با چند تا فایل dll باید کرک می شد).مشکل کار کجاست؟ منمون میشم اگر منو راهنمایی کنید

tabasom_20200
02-10-2006, 08:13
با با من گفتم نرم افزارو باز نمي كنه چون 30 روزاش تمام شده تا باز مي كنم همين پنجره مياد كه بالاي پنجره سريال پايينم كد مخواهد پاين ترم مي گه وصل شو به اينترنت

mixer.pro.j
03-10-2006, 06:18
با با من گفتم نرم افزارو باز نمي كنه چون 30 روزاش تمام شده تا باز مي كنم همين پنجره مياد كه بالاي پنجره سريال پايينم كد مخواهد پاين ترم مي گه وصل شو به اينترنت
ببین هیچ کدوم ز این دکمه هایی که بالا گفتم توش نیست؟

mixer.pro.j
03-10-2006, 10:56
باسلام
من قبلا از Adobe Premiere Pro 1.5 استفاده میکردم کار با اونم کامل بلدم ولی چند روز پیش که نسخه pro 2 اونو تهیه کردم متوجه شدم که فرمت های mpeg رو قبول نمی کنه و می گه که این فایل ساپورت نمیشه (ابته هم قبل از کرک کردنش هم بعد از اون , اینم بگم که با چند تا فایل dll باید کرک می شد).مشکل کار کجاست؟ منمون میشم اگر منو راهنمایی کنید
من احتمال ميدم اشكال از سورس نرم افزارت باشه چون تا جايي كه يادمه خودم كه با پريمير 2 كار مي كردم همچين مشكلي نداشت

tabasom_20200
03-10-2006, 11:08
پس كد فعال سازي چي شد

mixer.pro.j
03-10-2006, 11:19
ببين بايد يه url
برا من بفرستي

matrix10
04-10-2006, 07:44
من احتمال ميدم اشكال از سورس نرم افزارت باشه چون تا جايي كه يادمه خودم كه با پريمير 2 كار مي كردم همچين مشكلي نداشت

اتفاقا من هم همين مشكل را دارم :happy:

sinasignal
04-10-2006, 16:41

مطمئنی که از Adobe Premiere Pro2 استفاده می کردی و mpeg رو ساپورت می کرد؟(چون اسمش تو لیست ورودی ها نیست)
پس یه نیگا بنداز ببین با چی کرک یا رجیستر می کردی.

mixer.pro.j
04-10-2006, 17:32
نه توی 2 مطمئن نیستم بخاطر همین دوباره نصبش می کنم و چک می کنم ولی توی 1.5 مطمئنم

mixer.pro.j
04-10-2006, 17:33
مطمئنی که از Adobe Premiere Pro2 استفاده می کردی و mpeg رو ساپورت می کرد؟(چون اسمش تو لیست ورودی ها نیست)
پس یه نیگا بنداز ببین با چی کرک یا رجیستر می کردی.
نه توی 2 مطمئن نیستم بخاطر همین دوباره نصبش می کنم و چک می کنم ولی توی 1.5 مطمئنم

tabasom_20200
05-10-2006, 10:16
من اینهارو بیدا کردم شماره اول سریال شماره دوم هم فكر كنم url باشد در ضمن من فقط مي خواهم از procoder استفاده كنم كه اونهم كد فعال سازي مي خواهد ورژن من هم 3.61
serial number :379767-6DVHAEVIKFIRKWZA
url: XWDETIQJ5N7A3H278A7P
ممنون ميشوم كمك كنيد كارم آخه فوري اگه نشه بايد چه كاركنم پاك كنم دوباره نصب كنم درست ميشه يا نه چون تا روش كليد مي كنم كد فعال سازي مي خواهد
با تشكر

mixer.pro.j
07-10-2006, 12:26
نه اينها هيچ كدوم به درد من نمي خوره شما برنامه رو دوباره نصب كن اگه نشد ويندوز بايد عوض كني

mixer.pro.j
26-10-2006, 05:58
افکتی رو می خوام که به تصویر خطهای افقی موازی اضافه می کنه و تصویر رو شبیه صفحه ی رادار می کنه اگه می دونید حداقل اسمش رو بگی اگر هم ممکنه برام خودش رو بفرستید

danajaiied
05-11-2006, 16:57
سلام
من یک سوال داشتم
در پریمیر 5/6 با هر فرمتی که اکسپورت می گیرم ( wmv. movie...) بعد از رایت اصلا کیفیت خوبی ندارد، مشخصات سیستم رم 512 گرافیک 256 سی پی یو 2و6 راهنمایی ام کنید . با یک کارت اس نازی 3 مشکلم حل می شود؟

dalma
05-11-2006, 23:44
میشه لطف کنین در بارهEdius 4 اطلاعاتی بدین. مخصوصا طر یقه نصب اون. ممنون میشم.

shimeh
10-11-2006, 17:54
سلام. يه سوال دارم
تو محيط Edius ميشه با درگ كردن سرعت يه كليپ رو كم و زياد كرد؟ ( يعني بجاي كليك راست و انتخاب Speed فقط با كشيدن لبه كليپ با ماوس اينكار رو انجام داد ) البته اين كار تو پريمير براحتي انجام ميشه ولي تو اديوس نمي دونم.
لطفا راهنمايم كنيد.
يه سوال ديگه هم دارم آيا براي برنامه اديوس پرو 3.5 يا 4 هم پلاگيني بغير از Xplode وجود داره؟ اگه داره لطفا لينك اونها رو با توضيح نوع پلاگين برام بذاريد.
سپاسگزارم.

yaminpoor
13-11-2006, 02:22
سلام
در افتر افكت چه طور بك گراند را اعمال كنم؟
برابر آموزش هلپ هم رفتم افاقه نكرد
سپاس

ebi2sal
15-11-2006, 23:24
بچه ها این کلیپ ها در نرم افزار تری دی البوم می توانید ببینید
برای با کیفیت در امدن کلیپتان باید فرمت خروجی را AVI بگیرید که کیفیت داشته باشد
پست 38 mixer pro.j

Shahin King
17-11-2006, 03:56
تاپیک استیکی شـــــد . 26/9/1385

hamedzipzap100
19-11-2006, 13:08
دوستان ببخشید میخواستم بدونم درPremiere Pro 1.5.
برای دیزولو (Dissolve) کردن یا همان ادغام دو تصویر یا دو عکس که در هم محو میشوند.
باید از کدام قسمت وارد عمل بشوم وکار رو انجام بدم .

hamid4023
20-11-2006, 03:21
با سلام
من به تازگي سي دي نرم افزار اديوس 3 را با هزار مكافات پيدا كردم ولي بعد از نصب برنامه . اجرا نمي شود و
خطا مي دهد هزاران روش را امتحان كردم ولي فايده اي نداشت
خواهشمندم توضيحي دهيد كه ايراد از سي دي است يا روش نصب خاصي دارد.

mahsoft
20-11-2006, 04:43
hamedzipzap100 جان شرمنده رو سیستم پریمیر نصب نیست

نه حمید جان روش خاصی نداره
حمید جان لطف کن یه عکس از خطایی که میده بذارید اینجا

hamid4023
20-11-2006, 18:30
hamedzipzap100 جان شرمنده رو سیستم پریمیر نصب نیست

نه حمید جان روش خاصی نداره
حمید جان لطف کن یه عکس از خطایی که میده بذارید اینجا

با سلام دوباره و با تشکر از mahsoft
من در زیر دو عکس از خطای اجرای ادیوس گذاشتم
در ضمن برنامه های pro coder , xplode, capture از زیر مجموعه ادیوس کار می کند
ولی خود ادیوس و qtitler همان خطا را می دهد

یه در خواست دیگه این که در هنگام نصب boris fx8 یه شماره سریال می خواد
که داخل سی دی نیست اگه شما می دونید لطف کنید بزارید

mahsoft
20-11-2006, 22:22
با سلام دوباره و با تشکر از mahsoft
من در زیر دو عکس از خطای اجرای ادیوس گذاشتم
در ضمن برنامه های pro coder , xplode, capture از زیر مجموعه ادیوس کار می کند
ولی خود ادیوس و qtitler همان خطا را می دهد

یه در خواست دیگه این که در هنگام نصب boris fx8 یه شماره سریال می خواد
که داخل سی دی نیست اگه شما می دونید لطف کنید بزارید

حمید جان متسفانه این برنامه به هیچ وج رو سیستم شما اجرا نمیشه :sad:

اگه اشتباه نکنم کارت گرافیک شما با برنامه سازگار نیست

درایور کارت گرافیکتون رو ابدیت کنید ممکنه بتونید اجراش کنید

موفق باشید :happy:

Htv
23-11-2006, 19:01
چرا با اينكه در ليست فايل هايي كه اديوس ساپورت ميكنه فايل هاي با فرمت swf هم هست ولي
اين فايل ها رو نميشه وارد كرد

animeditor
24-11-2006, 00:15
سلام جمیعاً
شاید باهاس تریپ فایل شما یه جورایی باشه یعنی مثلاً خروجی برنامه های دیگه مثل Cool 3D.
یا علی

mixer.pro.j
27-11-2006, 09:57
سلام به همه دوستان عزيزم
از همه ي عزيزان بخاطر غيبت طولاني عذر مي خوام متاسفم كه يه مدت طولاني سوالاتتون رو جواب ندادم ولي ان شاء الله از اين به بعد باز تاپيك فعال مي شه و به سوالاتتون تا جايي كه بتونم جواب مي دم البته بعضي دوستان زحمت كشيدن تو اين كمك كردن كه از اونهام تشكر مي كنم

mixer.pro.j
27-11-2006, 10:01
از قسمت Video Effects
و از گروه Dissolve
افكت cross disolve
رو به قسمت پيوند دو كليپ مي كشيد و رها مي كنيد

mixer.pro.j
27-11-2006, 10:03
اين احتمال هم وجود داره كه سوس نرم افزارتون مشكل داشته باشه
سريال boris fx
رو هم مي زارم براتون

mixer.pro.j
27-11-2006, 10:10
بله توي ليست فايلهاش اورده و قبول هم مي كنه من زياد استفاده كردم احتمالا نرمافزارتون مشكل داره

Htv
30-11-2006, 08:21
مشکل ادیوس با swf
من با ادیوس 1.3 کار میکنم و تا به حال چند تا سی دی مختلف هم گرفتم ولی باز هم swf باز نمی کنه
چند نوع فایل swf مختلف هم امتحان کردم ولی باز نکرد .

tabasom_20200
09-12-2006, 23:01
چگونه مي شود در luqid سرعت فيلم رو كم وزياد كرد

mixer.pro.j
13-12-2006, 22:39
مشکل ادیوس با swf
من با ادیوس 1.3 کار میکنم و تا به حال چند تا سی دی مختلف هم گرفتم ولی باز هم swf باز نمی کنه
چند نوع فایل swf مختلف هم امتحان کردم ولی باز نکرد .
ادیوس من ورژن 3.5 و swf هم به راحتی باز می کنه و توی آخرین فیلمم هم از اون استفاده کردم

ali_sohrabzadi
14-12-2006, 23:04
استفاده از فیلتردرپریمیر

ali_sohrabzadi
14-12-2006, 23:06
استفاده از فیلتردرپریمیر

ali_sohrabzadi
14-12-2006, 23:11
استفاده از فیلتردرپریمیرکه می خواهم آن رادرمیکس بکارببرم

mixer.pro.j
15-12-2006, 22:54
استفاده از فیلتردرپریمیرکه می خواهم آن رادرمیکس بکارببرم
منظورتون از این سوال چیه دیبال افکت خاصی هستید ؟ لطفا واصح تر سوال بفرمایید تا من هم دقیق تر بتونم راهنماییتون کنم
متشکر

mixer.pro.j
16-12-2006, 15:41
شايد تا به حال در كليپ‌هاي تبليغاتي مختلف ديده باشيد كه در بين فيلم با يك حالت انيميشني خاص، يك شخص به شخص ديگر و يا يك جسم به جسم ديگر تبديل شد!

بد نيست بدانيد كه اين كار با نرم‌افزاري بسيار ساده به نام FantaMorph انجام مي‌شود.

ما علاوه بر لينك دانلود و همچنين سريال‌نامبر اين نرم‌افزار، آموزش آن را نيز جهت استفاده علاقه‌مندان به ميكس و مونتاژ آماده كرده‌ايم.

براي دانلود اين نرم‌افزار جالب، [ اينجا كليك كنيد ]

براي Register كردن نرم‌افزار، از سريال نامبر زير استفاده كنيد:

Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Serial: FG4E-QQA3-LJXF-CJ8G-XPGF

و در آخر براي مشاهده آموزش كاملي از FantaMorph به لینک زیر مراجعه نماييد:

siadate
17-12-2006, 22:12
mixer.pro.j :عزیز

پست قبلیتون موردداره مگه نه.................آدرس دانلود

mixer.pro.j
18-12-2006, 14:37
mixer.pro.j :عزیز

پست قبلیتون موردداره مگه نه.................آدرس دانلود
آره مشكل داره

rezam2005r
18-12-2006, 18:41
ba salam
mixer jan mishe dar mored Fog 3d dar after effect tovzh bedi
mamnoon

H A M A S
20-12-2006, 07:51
کدومش بهتر-حرفه اي تر است
پريماير -يوليد ويديو استوديو -اديوس
راستي چرا وقتي فيلم هاي با فرمت امپگ با پريماير ايمپورت ميشود تصاوير رو نامنظم نمايش ميده

mixer.pro.j
20-12-2006, 12:47
کدومش بهتر-حرفه اي تر است
پريماير -يوليد ويديو استوديو -اديوس
راستي چرا وقتي فيلم هاي با فرمت امپگ با پريماير ايمپورت ميشود تصاوير رو نامنظم نمايش ميده
حرفه اي ترين نرم افزار تدوين پريمير 1.5 چومن امكانات نرم افزاريش بسيار بالاست و قدرت كي فريم سازي در اون خيلي قوي است
ولي اديوس از نظر سرعت در رتبه ي بالاييي قرار داره
يوليد هم كه اصلا جزو نرمافزار هاي حرفه اي به حساب نمي آد
در كل نمي شه يه نرم افزار رو به عنوان حرفه اي تذرين نرم افزار مشخص كرد
ولي ميشه تدوين گر حرفه اي كسي هست كه از چندين نرمافزار استفاده مي كنه

siadate
21-12-2006, 08:32
دوست عزیز: mixer.pro.j
لینکی برای دانلود ادیوس ندارید.......البته می دونم حجمش بالاست و...

mixer.pro.j
27-12-2006, 11:32
دوست عزیز: mixer.pro.j
لینکی برای دانلود ادیوس ندارید.......البته می دونم حجمش بالاست و...
نه من سراغ ندارم ولي هست
ولي سي ديش خيلي راحت تو بازرا گير مياد ها فراوونه

xl
27-12-2006, 21:52
سلام
من مي خوام سايز ويدئو رو كم كنم، يه نرم افزار ساده و كم حجم كدومه؟ با ويدئو كنورتر مستر اين كار رو كردم، با تعجب مي بينم كه افزايش حجم پيدا مي كنه!

binahayat
28-12-2006, 00:53
با سلام و تشكر از دوستام خوب
من تازه اديوس پرو رو نصب كردم مي خواستم بدونم ميكس زنده با اين نرم افزار چي هست و چه امكاناتي ميخواد و كدام قسمت راهنماي برنامه رو بخونم يا اصلا يه كمكي بكنيد

mixer.pro.j
04-01-2007, 20:50
سلام
من مي خوام سايز ويدئو رو كم كنم، يه نرم افزار ساده و كم حجم كدومه؟ با ويدئو كنورتر مستر اين كار رو كردم، با تعجب مي بينم كه افزايش حجم پيدا مي كنه!
احتمالا خروجي avi گرفتيد
شما با ulead media editor امتحان كن به راحتي مي توني اين كار رو انجام بدي و خروجي mpg هم بگيري كه حجم كم باشه

mixer.pro.j
04-01-2007, 20:53
هرکس که کمک خواست یا سوال داشت می تونه با این شماره تماس بگیره ۰۹۳۲۵۱۰۹۰۷۱

glt
07-01-2007, 19:01
سلام

از video transitions چطور وكجا ميشه استفاده كرد

من تازه كارم

ساده توضيح بدين؟

xl
08-01-2007, 10:16
سلام جواد جان،
نه خروجي mpeg گرفته بودم
بعد، اون نرم افزاري كه بهش اشاره كردم نرم افزار خيلي شكيلي هست ولي مهم اينكه، در تبديل فرمتها، كيفيت ويدئو تغييري نمي كنه
نرم افزاري كه گفتي، اين خاصيت آخر رو داره؟
كجا مي شه گيرش آورد و چه حجمي ايه (تو p30 سرچ كردم، يافت نشد)
بعد يه سؤال ديگه:
فرمت بعضي از ويدئوهام اينه: Windows (TM) Media Movie
نرم افزار ويرايشي وجود داره كه باهاش بشه اين تايپ از ويدئوها رو تيكّه تيكّه و سرهم كرد؟ (مثل iEfilm )

mahyarbadry
08-01-2007, 18:10
با سلام خدمت دوستان
اینجانب مهیار بدری تدوین گر صدا و سیما مشتاق می باشم که در جهت رفع مشکلات و سوالات در زمینه مونتاژغیر خطی کمک حال دوستان باشم ضمنا شایان ذکر است که تازه با این سایت آشنا شدم امیدوارم که بتوانم کمکی به دوستانم انجام دهم . برنامه های مورد علاقه و کاربردی من به این ترتیب می باشد
1- EDUS PRO
2- پریمیر 6.5 و 7 و 1.5 و 2
3- افتر افکت
4 - فوتوشاپ
و....

ضمنا" دوستان می توانند به ایمیل من mahyarbadry@yahoo.com پیغام گذاشته تا جوابگوی شما باشم

Shahin King
08-01-2007, 18:47
با سلام خدمت دوستان
اینجانب مهیار بدری تدوین گر صدا و سیما مشتاق می باشم که در جهت رفع مشکلات و سوالات در زمینه مونتاژغیر خطی کمک حال دوستان باشم ضمنا شایان ذکر است که تازه با این سایت آشنا شدم امیدوارم که بتوانم کمکی به دوستانم انجام دهم . برنامه های مورد علاقه و کاربردی من به این ترتیب می باشد
1- EDUS PRO
3- افتر افکت
4 - فوتوشاپ
و....

ضمنا" دوستان می توانند به ایمیل من mahyarbadry@yahoo.com پیغام گذاشته تا جوابگوی شما باشم

سلام

دوست عزیز مهیار بدری به جمع دوستانت در این انجمن خوش اومدی . :)

خوشحال میشیم پاسخگوی سئوالات کاربران عزیز و گرامی p30world باشی . :rolleye: :happy:

ایمیل چرا ؟ همینجا اینقدر سئوالات بی پاسخ وجود داره که فرصت نمیشه برای شما ایمیل ارسال کنن :) :)

موفق باشی

قربانت : شاهین;)

animeditor
08-01-2007, 20:13
سلام جمیعاً

مهیار جون سلام. من یه مونتورم و جایی که کار می کنم، کارهاش پخش می شه.
هنوز تدوین رو درست و حسابی شروع نکردم.
ولی مونتاژ زیاد انجام دادم.

ایول که یه تدوین گر هم اومد.

شاهین جون ببین چه سایتی بشه!

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
08-01-2007, 23:08
با سلام

از بذل توجه دوستان بسیار سپاسگذارم امیدوارم به امید ایزد منان با شما دوستان البته با یاری هم بتوانیم سایتی پر بار داشته باشیم پس به امید آن روز.

animeditor
09-01-2007, 01:51
سلام

از video transitions چطور وكجا ميشه استفاده كرد

من تازه كارم

ساده توضيح بدين؟

سلام جمیعاً

glt جون! چرا تاپیک خودت رو ول کردی؟

در مورد transition، اول باهاس دو تا تیکه فیلمی رو که می خوای بینشون تروکاژ (ترانزیشن) بندازی، بیار روی تایم لاین، بچسبون به هم.
بعدش، از لیست effects و شاخه video transitions، یه تروکاژ (ترانزیشن) انتخاب کن و بگیر بنداز بین دو تا فیلم.

یه خورده باهاش سر و کله بزنی، همه چیزش دستت میاد.

التماس دعا
یا علی

R@R#M@N
13-01-2007, 22:45
سلام و خسته نباشيد
ميخاستم بدونم ميشه تو پريماير يه تيكه از فيلم رو كات كرد و زووم كرد (مثلا" يه نفر يك آدم رو ميكشه من ميخام اون صحنه رو جدا كنم و زووم كنم رو سر يارو كه ميپاشه به ديوار) راستي اينو بگم كه پريماير من ورژن 7 ه و هيچ چي هم بلد نيستم (يعني تازه شروع به كار كردن با اين نرم افزار كردم)
ممنون ميشم جواب بديد

animeditor
13-01-2007, 22:50
سلام جمیعاً

زوم کردن روی فیلم که ساده هست.
فیلم رو که انداختی رو تایم لاین، با ابزار "تیغ" هر جایی رو که بخوای برش می دی.
از پنجره مانیتور هم می تونی اون رو کوچیک و بزرگ کنی.

ولی کیفیت کار پایین میاد و نمی شه کاریش کرد؛ چون فیلمه نه دوربین فیلم برداری.

التماس دعا
یا علی

R@R#M@N
13-01-2007, 22:53
ميدونم من ميخام فقط اون تيكه از فيلم رو بزرگ كنه و سيو كنه
يعني آخر كه فيلم رو سيو كردم و با مديا پلير ديدم اون تيكه از فيلم زووم بشه

mixer.pro.j
20-01-2007, 11:40
سلام جواد جان،
نه خروجي mpeg گرفته بودم
بعد، اون نرم افزاري كه بهش اشاره كردم نرم افزار خيلي شكيلي هست ولي مهم اينكه، در تبديل فرمتها، كيفيت ويدئو تغييري نمي كنه
نرم افزاري كه گفتي، اين خاصيت آخر رو داره؟
كجا مي شه گيرش آورد و چه حجمي ايه (تو p30 سرچ كردم، يافت نشد)
بعد يه سؤال ديگه:
فرمت بعضي از ويدئوهام اينه: Windows (TM) Media Movie
نرم افزار ويرايشي وجود داره كه باهاش بشه اين تايپ از ويدئوها رو تيكّه تيكّه و سرهم كرد؟ (مثل iEfilm )
نرم افزار ulead media studio
حداقل 200 مگابايت حجمشه از تو نت سخت ميشه دانلود كرد ؛ هر سي دي فروشي كه بري داره
يه نرم افزار هست بنام canopus pro coder
اين رو تهيه كن فرمت
Windows (TM) Media Movie
رو مي خونه با اون به
avi يا mpg
تبديلش كن بعد راحت ويرايش كن

mixer.pro.j
20-01-2007, 11:45
با سلام خدمت دوستان
1- EDUS PRO
3- افتر افکت
4 - فوتوشاپ
و....

بنده هم پيوستن شما رو به بچه هاي اين تابيك خوش آمد مي گم اميدوارم بتونيم همكارهاي مفيدي با هم داشته باشيم

siadate
20-01-2007, 22:30
با سلام امیدوارم با آمدن دوست عزیزمان mahyarbadry تاپیک پر رونق تر بشه !!

mahyarbadry
21-01-2007, 01:06
با سلام خدمت دوستان عزیز

از بذل توجه شما دوستان سپاسگزارم امیدوارم که بتوانم جوابگوی شما دوستان باشم از تمام شما متشکرم

Htv
24-01-2007, 21:25
با سلام
من قبلا با ادیوس 3.5 کار میکردم
وقتی فایل dvd وارد میکردم فقط تصویر میومد و صدا نمیومد
حالا با ادیوس 4 کار میکنم
فایل dvd با صدا میاد ولی وسطا گیر میکنه
لطف نموده راهنمایی در بخش ادیت فایل های dvd بفرمائید
ممنون

animeditor
24-01-2007, 21:40
سلام جمیعاً

عضویتتون رو تبریک می گم.

واسه مونتاژ فایل های VOB اول باهاس اونا رو روی هارد ریخت - اینو واسه این گفتم چوت شما روش کار خودتون رو توضیح ندادین -.
واسه این مسئله "گیر کردن" چند تا دلیل می تونه باشه.

1- اشکال از خود DVD؛ واسه خودم زیاد پیش اومده که یه فایل VCD یا DVD به راحتی روی هارد کپی می شه، ولی موقع مونتاژ با برنامه های مختلف، به یه قسمت خاص از فیلم که می رسه، دیگه کار متوقف می شه.
مثلاً برنامه Liquid این فایل ها رو موقع Import به صورتی که خودش می خواد Render می کنه و بعدش می تونید مونتاژ کنید. اگه موقع Import یه جایی از فایل VOB مشکل داشته باشه، دیگه از اون جا به بعد رو نمی تونه بخونه.
پس دلیل اول شد خود DVD که تنها چاره اینه که DVD رو کپچر کنید.

2- قدرت سیستم مونتاژ؛ البته نیازی به توضیح نیست.

3- فضای کافی روی هارد؛ این هم مشخصه.

این سه مورد، موارد اصلیه.
به نظر من، مشکل شما توی همون قسمت اوله.

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
26-01-2007, 21:32
با سلام
من قبلا با ادیوس 3.5 کار میکردم
وقتی فایل dvd وارد میکردم فقط تصویر میومد و صدا نمیومد
حالا با ادیوس 4 کار میکنم
فایل dvd با صدا میاد ولی وسطا گیر میکنه
لطف نموده راهنمایی در بخش ادیت فایل های dvd بفرمائید
ممنون

باسلام
دوست عزیز فایل DVD یا بهتر بگویم VOB همانگونه که دوستمان عرض نمودند در نرم افزار های تدوین بهترین کار آن
کپچر است اما از آنجایی که شما ادیوس کار می نمایید این نرم افزار قدرت با لایی دارد که می تواند فایل را بخواند اما مشکل شما می تواند به کارت مونتاژ شمار ربط داشته باشد که چه است دوم ادیوس 4 هنوز سری اصلی آن وارد بازار نشده تنها ورژنی که آنده کرک می کنند و روی 30 روز می ایستد اگر اینگونه برای شما نیست پس می توان گفت که نرم افزار شما نرم افزار تست است که شرکت های ایرانی آن را کرک می نمایند ادیوس 4 برابر است با 3 سی دی که فکر نکنم شما بیابید اگر هم بخواهید می توانم برایتان بگذارم که بر ابر 3 GiG می باشد که باید یکی 2 تن ذغال اعلا پیدا کنم بریزم تو اینترنت تا برایتا ن بگذارم که متاسفانه پول ذغال را ندارم بگذریم لذا شما دوست عزیز اگر کارت ندارید بهتر است فایل را وارد ادیوس نموده و رندر آن هم در خط رندر رندر زرد را بزنید و اگر نخواستید اکپورت بگیرید زیرا خودم در کار مونتاژ همین کار را می کنم و تا به حال مشکلی نداشتماگر مشکلتان حل شد که خوشا بحالتان اگر نشد مشکل را بگویید را با کمک دوستان حل بنماییم

rezakf
28-01-2007, 00:33
با سلام خدمت همه دوستان

من تا حالا با نرم افزار ulead video studio 9 كار ميكردم و خيلي راحت همه منوها و كاراييهايش رو ياد گرفتم با تجربه

اما حالا برنامه Edius Pro 4 رو گرفتم و نصبش هم كردم و ميخوام باهاش كار كنم ولي ميبينم خيلي مشكل دارم

لطفاً يه مقداري راهنمايي بفرمايين براي شروع بكار - تنظيمات اوليه ( VCD يا NTSC يا كدام فرمت ديگه )و وارد كردن

كليپ به محيط كار به چه صورت بايد باشد (من بعضي از كليپ هاي ويديوي رو كه ميارم فقط صداشو پخش ميكنه )

باتشكر

animeditor
28-01-2007, 02:24
سلام جمیعاً

اگه می خوای که با Edius کار کنی، عالیه!
ولی یه کم محیطش پیچیدست.
پیشنهاد می کنم که با پریمیر شروع کنی که با محیط برنامه های حرفه ای آشنا بشی.
بعدش، حتماً برو سراغ Edius.

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
28-01-2007, 23:32
با سلام

دوستان عزیز بزودی برای شما دوستان آموزش ادیوس را آغاز خواهم نمود البته چون بحالت تصویری است و در حل ساخت فایل برای دانود می باشد یه چند روزی طول می کشد امیدوارم این بنده حقیر را ببخشید و امیدوارم پس از ارسال آن همه شما راضی بشوید اگر می خواسام لینگونه بنویسم خیلی خوب نبود

به امید پیروزی شما دوستان

lone_man
29-01-2007, 09:39
بهترن برنامه ميكس و مونتاژ و هركاري!
cyberlink powerdirector 5

mixer.pro.j
29-01-2007, 10:33
این می تونه نظر شخصی شما باشه ولی در حقیقت اینطور نیست هر کدام از نرم افزار های تدوین ویژگیهای مخصوص به خود را دارند که اونو در همون جهت از بقیه ممتاز می کنه حالا ممکنه powe director یه خصوصیت داشته باشه که توی دیگر برنامه های تدوین نباشه ولی مطمئنا در premier , edius مزیت های بسیار زیادی وجود داره که در دیگر برنامه ها موجود نیست

mahyarbadry
29-01-2007, 15:19

با سلام

دوست عزیز
اگر واقعا" می خواهید بصورت حرفه ای این کار را ادامه دهید لذا شما بایستی بسمت برنامه های حرفه ای گرایش داشته باشید مانند : پریمیر و ادیوس اما اگردر حد کارهای شخصی و دوستان می خواهی کار انجام دهید با همان برنامه ای که نلمبردید با محیط بسیار اماتوری می توانید کار کنید
در برنامه های حرفه ای سوا از محیط کارایی هایی را در اختیارتان می گزارد که درهیچ یک از برنامه های اپوراتوریتدوین
نخواهید داشت .

Htv
29-01-2007, 22:17
با سلام
تشکر فراوان از دوستانی که در زمینه مشکل dvd نظر دادن
و خواش از مهیار جان در زمینه ادیوس 4 ورژن اصلی اگه داری یا در جایی سراغشو داری لطف کن ما رو بی نسیب نذار
سیستم من خیلی قویه کارت کپچر من pinnacle liquide هست با خود liquide هم کار کردم ولی ادیوس بیشتر به درد کارم خورده و کارمو راحت تر کرده
اگه امکان داره ادیوس 4 رو بذار
ممنون

mahyarbadry
30-01-2007, 00:20
با سلام
تشکر فراوان از دوستانی که در زمینه مشکل dvd نظر دادن
و خواش از مهیار جان در زمینه ادیوس 4 ورژن اصلی اگه داری یا در جایی سراغشو داری لطف کن ما رو بی نسیب نذار
سیستم من خیلی قویه کارت کپچر من pinnacle liquide هست با خود liquide هم کار کردم ولی ادیوس بیشتر به درد کارم خورده و کارمو راحت تر کرده
اگه امکان داره ادیوس 4 رو بذار
ممنون

دوست عزیزم
سعی خواهم نمود که برایتان این کار را انجام دهم و مطمئن باش در 2 روز آینده این کار را خواهم نمود

rezakf
30-01-2007, 12:30
با سلام خدمت دوستان گرامي مخصوصاً آقا مهيار و آقاي كاظمي

دررابطه بابرنامه اديوس پرو تنظيمات اوليه رو فقط توضيح بدين ( كدوم رو انتخاب كنيم بهتره )

از روي عكس بقيه اش بامن . . . چرا نميتونم عكس رو همينجا بزارم ! ! ! قبلاً يبار اينكارو كردم . . .

mahyarbadry
30-01-2007, 23:38
با سلام
دوستان عزیز فایا آموزش ادیوس قسمت اولش را آماده نمودم چگونه باید در سایت قرار دهم
متشکر می شوم کسی جوابگو باشد

موفق باشید

mahsoft
31-01-2007, 03:31
cyberlink powerdirector 5 منظورتون قوی ترین و حرفه ای ترین که نیس ؟

چون این برنامه ها در مقابل پیناکل یا پریمیر .. خیلی ضعیف هستن

rezakf
31-01-2007, 21:59
با سلام
دوستان عزیز فایا آموزش ادیوس قسمت اولش را آماده نمودم چگونه باید در سایت قرار دهم

موفق باشید

دست شما درد نكنه از زحمتي كه ميكشين

ميتونين در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عضو شويد و فايل رو آپلود كنين :rolleye:

و يا اين سايت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه بهتراز اون يكيه

rezakf
04-02-2007, 22:37
با سلام

موفق باشید
آقا مهيار پس اين فايل چي شد .

من كه جهت آپلودش راهنمايي كردم ...:blush:

mahyarbadry
07-02-2007, 00:45
باسلام

غیبت چند وقته مرا ببخشید راستش کار زیاد شده و فصل کار
دوست عزیزrezakf ( گفتن اسمت کمی تاقسمتی مشکل است ) دلخور نشو فایل آموزش را در تاپیک جدید گذاشتم می توانید براحتی دانلود نمایید ضمنا از راهنمایی زیبایت هم ممنونم جبران کنم انشا الله

mrmostafa
10-02-2007, 20:06
من برنامه علي در زمينه تبديل عكس به vcd ميخوام با pro show كار كردم ولي كيفيتش خوب نيشت كيفيت اسكرين سيور كه تبديل ميكنه خيلي عالي تره كسي ميتونه كمك كنه؟؟ اين برنامه ها اين مار رو انجام ميده ؟؟؟

mixer.pro.j
11-02-2007, 11:06
من برنامه علي در زمينه تبديل عكس به vcd ميخوام با pro show كار كردم ولي كيفيتش خوب نيشت كيفيت اسكرين سيور كه تبديل ميكنه خيلي عالي تره كسي ميتونه كمك كنه؟؟ اين برنامه ها اين مار رو انجام ميده ؟؟؟
من چند وقتي هست كه با
3D Album كار مي كنم به نظر من نرم افزار بسيار عالي و با امكانات و كيفيت بالاست و همه طور خروجي فيلم با كيفيت و ابعاد مختلف داره
البته تا وقتي كه زياد همه ازش استفاده نمي كنند ميشه استفاده كرد

در ضمن از دوست و همكار عزيزم اقا مهيار بخاطر اموزش زيبا و مفيدي كه تهيه كردند تشكر مي كنم

mixer.pro.j
11-02-2007, 11:11
برنامه ي تدوين اديوس يه چند تا مشكل داره كه توي ورزن هاي قبل بود و در ورزن 4 هم اون رو اصلاح نكرد من براي بيشتر اين مشكلات راه حل هايي پيدا كردم ولي بعضي از اونها يه خرده سخت و وقت گيره
مي خواستم بدونم راه حلي كه احتمالا شما پيشنهاد مي كنيد چي مي تونه باشه
اولين مشكل اينكه بر روي يك كليپ ( نه روي خط مخصوص ترانزيشن كليپ ) دو ترانزيشن اول و اخر اون اضافه نمود
دوم همراه با ترانزيشن اعمال شده بر روي يك كليپ نمي توان يكي از key(جدا ساز ) ها رو اضافه كرد
سوم هنگامي كه يك ترانزيشن به دو كليپ مجاور اعمال مي شوند چنانچه دو كليپ داراي افكتهايي متفاوت باشند ، افكتهاي يكي از دو كليپ به افكتهاي كليپ ديگر تبديل مي شود ، در واقع دو كليپ به يك كليپ پيوسته تبديل مي شوند
چهارم : عدم امكان تغيير سايز اولين ترك av در مواقعي كه چندين ترك v بالاي ان موچود است و ما با كمبود فضاي كاري مواجه هستيم
موفق و پيروز باشيد

mahyarbadry
11-02-2007, 17:16
برنامه ي تدوين اديوس يه چند تا مشكل داره كه توي ورزن هاي قبل بود و در ورزن 4 هم اون رو اصلاح نكرد من براي بيشتر اين مشكلات راه حل هايي پيدا كردم ولي بعضي از اونها يه خرده سخت و وقت گيره
مي خواستم بدونم راه حلي كه احتمالا شما پيشنهاد مي كنيد چي مي تونه باشه
اولين مشكل اينكه بر روي يك كليپ ( نه روي خط مخصوص ترانزيشن كليپ ) دو ترانزيشن اول و اخر اون اضافه نمود
دوم همراه با ترانزيشن اعمال شده بر روي يك كليپ نمي توان يكي از key(جدا ساز ) ها رو اضافه كرد
سوم هنگامي كه يك ترانزيشن به دو كليپ مجاور اعمال مي شوند چنانچه دو كليپ داراي افكتهايي متفاوت باشند ، افكتهاي يكي از دو كليپ به افكتهاي كليپ ديگر تبديل مي شود ، در واقع دو كليپ به يك كليپ پيوسته تبديل مي شوند
چهارم : عدم امكان تغيير سايز اولين ترك av در مواقعي كه چندين ترك v بالاي ان موچود است و ما با كمبود فضاي كاري مواجه هستيم
موفق و پيروز باشيد

دوست عزیز سلام

تمام اینها که فرمودید در ادیوس چنین است اما ادیوس نمی یاید با ترفندهای پریمیر خود را سازگار نماید بلکه با ترفند های خود است که شما باید کاری انجام دهید . در هر صورت برای گزاشتن ترانزيشن شما همانند پریمیر عمل نمایید یکی بالا و یکی پایین دوم وقتی که با ترانزيشن 2 تصویر را بهم متصل می نومایید خوب مسلم است که چنین است این عیب نیست مزیت است اگر با این نرم افزار بیشتر کار می کردید متوجه می شدید که چرا این کار را انجام می دهد در بعضی از پروژه ها خیلی کار راه انداز است که من این خصلت را برای اینکه کار را راحتر نموده می پسندم و شما این را عیبن ندانید سوم اگر به سبک پریمیر عمل نمایید ترانزيشن را می توانید کم و زیاد نمایید حتی در حالت بهم پیوسته نیز می تواند وایپ ها را بکشید فقط سعی نمایید که روی تصویر قببلی نرود و اگر اول تصویر باشد روی یکی نخواهد انداخت لذا سعی کنید یکی بالا و یکی پایین البته در این مورد در آموزش شماره 2 توضیح کامل خواه داد که بزودی برای دوستان خواخم گذاشت و چهارم میتوانید AV را کم و زیاد کنید مگر می شود که کم و زیاد نشود V را حظف نمایید و تا 99لایه av بگزارید مگر می شود اضافه ننماید
موفق باشی دوست من

mixer.pro.j
11-02-2007, 21:35
دوست عزیز سلام

تمام اینها که فرمودید در ادیوس چنین است اما ادیوس نمی یاید با ترفندهای پریمیر خود را سازگار نماید بلکه با ترفند های خود است که شما باید کاری انجام دهید . در هر صورت برای گزاشتن ترانزيشن شما همانند پریمیر عمل نمایید یکی بالا و یکی پایین دوم وقتی که با ترانزيشن 2 تصویر را بهم متصل می نومایید خوب مسلم است که چنین است این عیب نیست مزیت است اگر با این نرم افزار بیشتر کار می کردید متوجه می شدید که چرا این کار را انجام می دهد در بعضی از پروژه ها خیلی کار راه انداز است که من این خصلت را برای اینکه کار را راحتر نموده می پسندم و شما این را عیبن ندانید سوم اگر به سبک پریمیر عمل نمایید ترانزيشن را می توانید کم و زیاد نمایید حتی در حالت بهم پیوسته نیز می تواند وایپ ها را بکشید فقط سعی نمایید که روی تصویر قببلی نرود و اگر اول تصویر باشد روی یکی نخواهد انداخت لذا سعی کنید یکی بالا و یکی پایین البته در این مورد در آموزش شماره 2 توضیح کامل خواه داد که بزودی برای دوستان خواخم گذاشت و چهارم میتوانید AV را کم و زیاد کنید مگر می شود که کم و زیاد نشود V را حظف نمایید و تا 99لایه av بگزارید مگر می شود اضافه ننماید
موفق باشی دوست من
درسته كه تعميم دادن افكتهاي يك كليپ به كليپ ديگر در برخي موارد موجب راحت تر شدن كار مي شود ولي در اكثر موقعيت ها باعث دردسر است چون در خيلي از موارد شما تمايل نداريد كه دو تصوير كه به وسيله ي يك ترانزيشن به هم متصل شده اند افكتهاي يكسان داشته باشد ، من از نظر غالب بودن جنبه ي ضرر ، اين ويزگي را عيب به شمار آوردم ،
من عرض كرده بودم تغير سايز اولين ترك av امكان پذير نيست نگفتم كه تغيير تعداد آنها ، ظاهرا منظور من رو درست متوجه نشديد .
در ضمن من حدود 2 سال هست كه با اديوس كار مي كنم

zolmi
12-02-2007, 15:18
mer30 dostan

mahyarbadry
13-02-2007, 01:59
درسته كه تعميم دادن افكتهاي يك كليپ به كليپ ديگر در برخي موارد موجب راحت تر شدن كار مي شود ولي در اكثر موقعيت ها باعث دردسر است چون در خيلي از موارد شما تمايل نداريد كه دو تصوير كه به وسيله ي يك ترانزيشن به هم متصل شده اند افكتهاي يكسان داشته باشد ، من از نظر غالب بودن جنبه ي ضرر ، اين ويزگي را عيب به شمار آوردم ،
من عرض كرده بودم تغير سايز اولين ترك av امكان پذير نيست نگفتم كه تغيير تعداد آنها ، ظاهرا منظور من رو درست متوجه نشديد .
در ضمن من حدود 2 سال هست كه با اديوس كار مي كنم

باسلام

دوست عزیز گویا شما به دنبال کسب تجربه نیستید و بیشتر دوست دارید که دیگران به تجربیات و شناخت شما روی اورند از دست من دلخور نشوید مگر در پریمیر لاین یک و دو دیزالو بیشتر می شود که در ادیوس نیز زیاد شود شما فکر می کنم به دنبال برنامه ای می باشید که متناسب با سلقه تان باشد اگر این را می خواهید می توانید به سمت اوید بروید زیرا تمام لاینها بطوری که شما می خواهید زیاد می شود

ضمنا در سمینار های تدوینگران که هر سال در محل همایش بین المللی صدا و سیما برگزار می شود و از همه جای دنیا تمام تدوینگران حرفه ای حضور پیدا می نمایند ادیوس را نم افزاری بی عیب می شمارند و من به این ایده و بیان استادان خودم احترام بسیاری قاعل هستم .

mrmostafa
13-02-2007, 13:39
من چند وقتي هست كه با
3D Album كار مي كنم به نظر من نرم افزار بسيار عالي و با امكانات و كيفيت بالاست و همه طور خروجي فيلم با كيفيت و ابعاد مختلف داره
البته تا وقتي كه زياد همه ازش استفاده نمي كنند ميشه استفاده كرد

در ضمن از دوست و همكار عزيزم اقا مهيار بخاطر اموزش زيبا و مفيدي كه تهيه كردند تشكر مي كنم

آقا داري برنامش رو با كرك برام بزاري ممنون ميشم

akas
14-02-2007, 01:37
سلام
دوستان
برنامهedusرا نمي شود ا جائي دانلود كرد
پيشا پيش متشكرم

mixer.pro.j
16-02-2007, 00:56
آقا داري برنامش رو با كرك برام بزاري ممنون ميشم
3D-Album Commercial Suite 3.1 upgrade to 3.27

Pass: Aboahmad1974

Mirror:

Update:
S/N: EWA0ARACHVCGYTXXPLWN

Upgrade:

Visviva Animation Capture 3.0 (Convert Your 3D-Albums to DVDs) 22 MB

Visviva Animation Capture 3.1 UPDATE 21 MB

37 Add on Style Packs for 3D Album Commercial Suite 3.0

mrmostafa
17-02-2007, 10:37
3D-Album Commercial Suite 3.1 upgrade to 3.27

Pass: Aboahmad1974

Mirror:

Update:
S/N: EWA0ARACHVCGYTXXPLWN

Upgrade:

Visviva Animation Capture 3.0 (Convert Your 3D-Albums to DVDs) 22 MB

Visviva Animation Capture 3.1 UPDATE 21 MB

37 Add on Style Packs for 3D Album Commercial Suite 3.0

mixer.pro.j جان ممنونم از اينكه زحمت كشيدي. من فقط تونستم upgrade رو دانلود كنم. بقيه خراب بود لينكش. اونايي هم كه تو rapidshare گذاشتي ----- شده براي من. اگه ميشه تو savefile يا 4shared بزاري ممنون ميشم
بعد ورژن جديدش مگه به فايل setup نيستش اين همه فايل براي چيه ؟؟؟؟ يه كلي بزار خودتم اذيت نميشي

mixer.pro.j
18-02-2007, 21:17
آيا كارت تدويني بنام pairo profetional وجود دارد اگر جواب مثبت است لطفا دوستان در مورد ويژگيها ، مزايا ، معايب و قيمت اون توضيح دهند و آيا كارت تدويني جديد و بهتر از اون كه با premiere سازگار باشد وجود دارد ؟

mixer.pro.j
18-02-2007, 21:22
آيا كارت تدويني بنام pairo profetional وجود دارد اگر جواب مثبت است لطفا دوستان در مورد ويژگيها ، مزايا ، معايب و قيمت اون توضيح دهند و آيا كارت تدويني جديد و بهتر از اون كه با premiere سازگار باشد وجود دارد ؟

sajjad kharrazi
27-02-2007, 16:08
سوالات Adobe Premiere]
1- آقا من یه فیلم دارم تقریبا کیفیتش آشغاله می خواستم بدونم چه جوری می شه کیفیت رو بالا برد تا اون به اصطلاح شطرنجی ها از بین بره
2- می خوام روی همان فیلم متنی بنیسم یا حتی کلمه ای که بتونم خوردم تنظیمش کنم مثلا یه هو متن از گوشه تصویر بیاد و بهد از یه جای دیگه (متن یا کلمه رو انیمیشنی کنم) متحرک
3- وقتی فیلم در سمت چپ میاد اندازه کوچک میشه و اندازه واقعی تصویر نیست
4- یعد اگه میشه چیزهای جالب دیگه ای که میشه رو فیلم اجرا کرد رو یاد بدید

animeditor
28-02-2007, 02:24
سلام جمیعاً

1- کیفیت خراب شدهء تصویر رو که به هیچ وجه نمی شه درست کرد.
2- وقتی که تایتل رو نوشتی، می تونی مثل بقیه چیزها - مثل عکس و فیلم - حرکت Motion بدی. وقتی که تایتل رو نوشتی و روی تایم لاین آوردی، از پنجره Effect Control می تونی حرکت رو اعمال کنی. با فعال کردن Key frame هم می شه اون حرکت رو به صورت متغیر (متحرک) تنظیم کنی.
3- واسه اینه که اندازه تصویر از اندازه پروژه کوچیک تره.
اگه می خواید هر دفعه که یه فیلم توی پریمیر پرو باز می کنید اندازش رو تغییر ندید، توی پروژه ای که کار می کنید برید به منوی Project و از قسمت Project Settings خط General رو انتخاب کنید.
توی پنجرا های که باز می شه، همون صفحه اول، فقط یه تیک هست با این عنوان:
Scale clips to projectdimension when adding to sequence
این تیک رو که فعال کنی، از این به بعد هر فیلمی رو که روی تایم لاین بندازی، به اندازه مانیتور پروژه، بزرگ می شه. اگر هم می بینی که کیفیتش پایین اومده، واسه اینه که اندازه فیلمت از پروژه ات کوچیک تره و تو اون رو بزرگ کردی.
4- چیز جالب که همش جالبه؛ مهم سلیقه است، نه ابزار.

التماس دعا
یا علی

@gh@m@hdi
28-02-2007, 17:14
می شه در مورد کار با هالیوود اف ایکس هم توضیح بدی؟

animeditor
28-02-2007, 18:43
می شه در مورد کار با هالیوود اف ایکس هم توضیح بدی؟

سلام جمیعاً

آقا مهدی! نیازی نیست سوالت رو چند بار تکرار کنی.
توی تاپیک خودت جواب دادم:

التماس دعا
یا علی

Hamidreza2007
02-03-2007, 00:43
سلام به همه دوستان میکس و مونتاژی
یه سوال دارم :
می خواستم ببینم برنامه یا افکتی(ترجیحا برای Premiere Pro یا Edius Pro 4) هست که بتونیم مثل بعضی از فیلم های خارجی آتش یا انفجار ساختگی درست کنیم البته واقعی جلوه کنه نه ضایع باشه که ساختگیه!!!

راستی یه سایتی ... وبلاگی ... چیزی سراغ دارید که بشه ازش پروژه های اماده پریمیر(همونایی که هنگام اجرا فیلم و عکس های خودمون رو میگیره) یا کلیپهای ساخته شده با 3D Max رو دانلود کرد
ممنون.

mohammad24
02-03-2007, 11:47
سلام

من یک سری فیلم های خانوادگی دارم که می خوام کمی ادیتشون کنم . تقریبا می تونم بگم تا حالا اصلا در این زمینه کار نکردم و مبتدی مبتدی هستم. لطفا یه نرم افزار مناسب به من معرفی کنید.
من ULead 8 رو دارم.
چطور می تونم در این نرم افزارها فارسی بنویسم؟

animeditor
02-03-2007, 11:51
سلام جمیعا

یه برنامه هست به اسم Particle Illusion که کارش همینه.
توش پر از جلوه های نور و انفجاره.
قیمت اصلیش 400 دلاره!!!
ولی من از بازار تهیه کردم.
ان شاءالله توی یه تاپیک، در مورد این نرم افزار توضیح می دم.

التماس دعا
یا علی

mohammad24
02-03-2007, 14:03
سلام

منتظر توضیحاتتون هستیم....

glt
03-03-2007, 04:01
بابا منتظريم

زياد ما رو تو انتظار نذار

مشتاق ديدنشيم

mrmostafa
03-03-2007, 07:41
سلام جمیعا

یه برنامه هست به اسم Particle Illusion که کارش همینه.
توش پر از جلوه های نور و انفجاره.
قیمت اصلیش 400 دلاره!!!
ولی من از بازار تهیه کردم.
ان شاءالله توی یه تاپیک، در مورد این نرم افزار توضیح می دم.

التماس دعا
یا علی

دوست عزيز ممنون ميشم بزاري دانلود كنيم اگه برات زحمتي نيست همه دعا گوتن ;)

mrmostafa
03-03-2007, 07:48
سلام animeditor جان خسته نباشي رفيق
من رفتم پايتخت يه نرم افزار فروشي هست اكثر سي دي ها رو داره يه سي دي گرفتم تمام افكت داره كه براي همه برنامه ها هستش كه تو Adobe Premiere اجرا ميشه. حالا يه نفر بود گفت سي دي داره كه همش تو Adobe Premiere اجرا ميشه ميگفت اين hollywood FX5 به Adobe Premiere نميخوره چون اون ارجينال هستش يه جلوه هاي ويژهداشت يه سيدي بودش گفت 25 هزار ميفروشه گفت اينا هيجانيستش حتي صدا و سيما نداره يه 3 سي دي هم داشت افكت هاي اين برنامه يعني كامل بودش اگه شماداري ميشه براي ما بزاري دانلود كنيم
2- نسخه جديد تر Adobe Premiere دارين بزارين دانلود كنيم ممنون ميشم ازت

mixer.pro.j
05-03-2007, 09:55
سلام به همه دوستان میکس و مونتاژی
یه سوال دارم :
می خواستم ببینم برنامه یا افکتی(ترجیحا برای Premiere Pro یا Edius Pro 4) هست که بتونیم مثل بعضی از فیلم های خارجی آتش یا انفجار ساختگی درست کنیم البته واقعی جلوه کنه نه ضایع باشه که ساختگیه!!!

راستی یه سایتی ... وبلاگی ... چیزی سراغ دارید که بشه ازش پروژه های اماده پریمیر(همونایی که هنگام اجرا فیلم و عکس های خودمون رو میگیره) یا کلیپهای ساخته شده با 3D Max رو دانلود کرد
ممنون.
پلاگين Boris red 8 رو روي پريمير يا اديوس نصب كنيد قسمت افكت هاش زير مجموعه ي gnrators يه افكت Fire هست انفجار رو به صورت كاملا واقعي شبيه سازي مي كنه

animeditor
06-03-2007, 04:41
سلام جمیعاً

آقا مصطفای عزیز، ما همیشه محتاج دعای دیگران هستیم.
راستش با "دیزل نت" (اینترنت Dialup) نمی تونم خودم 250 مگ رو آپ کنم؛ ولی اگه کسی رو گیر آوردم، به روی چشم.

در مورد هالیوود هم خدمتتون عرض کنم که توی یکی از تاپیک ها توضیح دادم.
البته صدا و سیما که خودش هیچی نداره، چون اصلاً تولید نمی کنه. کار صدا و سیما، پخش و نظارت و هماهنگی بین قسمت ها و شبکه هاست. تقریباً تمام تولیدات سازمان رو، قسمت های دیگه دولتی و خصوصی انجام می دن.
یه توصیه برادرانه به همه دوستان:
اصل مونتاژ رو با سر و کله زدن با پلاگین ها فراموش نکنید.

آخرین نسخه پریمیر (Premiere Pro 2) رو هم آرش عزیز، لینکش رو توی انجمن گذاشته.

التماس دعا
یا علی

mrmostafa
06-03-2007, 08:06
سلام جمیعاً

آقا مصطفای عزیز، ما همیشه محتاج دعای دیگران هستیم.
راستش با "دیزل نت" (اینترنت Dialup) نمی تونم خودم 250 مگ رو آپ کنم؛ ولی اگه کسی رو گیر آوردم، به روی چشم.

در مورد هالیوود هم خدمتتون عرض کنم که توی یکی از تاپیک ها توضیح دادم.
البته صدا و سیما که خودش هیچی نداره، چون اصلاً تولید نمی کنه. کار صدا و سیما، پخش و نظارت و هماهنگی بین قسمت ها و شبکه هاست. تقریباً تمام تولیدات سازمان رو، قسمت های دیگه دولتی و خصوصی انجام می دن.
یه توصیه برادرانه به همه دوستان:
اصل مونتاژ رو با سر و کله زدن با پلاگین ها فراموش نکنید.

آخرین نسخه پریمیر (Premiere Pro 2) رو هم آرش عزیز، لینکش رو توی انجمن گذاشته.

التماس دعا
یا علی

دستت درد نكنه رفيق ممنونم. من نسخه 6.1 پريمير رو گرفتم ريختم اين سي دي كه گرفتم اينارو داره ببين ميدوني جيه :

JB Video Effects 2006 :
Adorage heroglyph 2.5.21
Artech365 winvdr pro 3.7.0.11
Audio to video mixer 3.0.34
Boris final effect complete 4.02
Boris Fx 8.0
Canopus Procoder 2.04.02
Canopus video FX Transitions
Cinema Craft Encoder SP 2.70.02.06
Hollywood Fx 502 pro
Honestech Easy Video Editor 20.
MFX KIds Sports for hollywood fx
MFX weddings for hollywood FX
ulead cool 3d studio 1.0
ulead videostudio 10 plus

edius.premiere
07-03-2007, 20:22
آخرين ورژن edius چنده؟
latest version of edius = 4.13
i have this

edius.premiere
07-03-2007, 21:05
particle illusion ver 3.0

wondertouch.com
من نصب شدشو دارم
کار هم میکنه

mixer.pro.j
08-03-2007, 14:45
particle illusion ver 3.0

wondertouch.com
من نصب شدشو دارم
کار هم میکنه
از دوستان کسی می دونه اسم افکت یا پلاگین ی که باعث می شه خطوط موازی افقی به تصویر اضافه بشه و جلوه ی صفحه ی رادار رو به تصویر اعمال می کنه چیه ؟ اگه کسی داره بزاره لطفا

rezakf
08-03-2007, 22:34
پلاگين Boris red 8 رو روي پريمير يا اديوس نصب كنيد قسمت افكت هاش زير مجموعه ي gnrators يه افكت Fire هست انفجار رو به صورت كاملا واقعي شبيه سازي مي كنه

با سلام

ممكنه اين پلاگين (Boris red 8 ) رو آپلود كني يا لينك بزاري . . . ممنون ميشم :rolleye:

mixer.pro.j
10-03-2007, 14:30
با سلام

ممكنه اين پلاگين (Boris red 8 ) رو آپلود كني يا لينك بزاري . . . ممنون ميشم :rolleye:
نسخه ازمایشی رو میتونید از این سایت دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرکش با خودتون

mrmostafa
11-03-2007, 09:37
آقا اين افكتها رو كه نصب ميكنيم مثل
Boris Fx 8.0
Hollywood Fx 502 pro
هر كدوم يه آيكون داره حالا تو خود برنامه premiere چطوري بايد از اين افكتها استفاده كرد؟؟؟؟
2- تو قسمت افكتها خودش يه سري افكت هستش عكس نوار ويدئو هستش ميزاريم رو عكس ولي هيچ اتفاقي نميفته
بعد بخوام فايل صوتي رو تصاوير بزارم چطوريه موفق نشدم؟؟؟؟؟؟
بعد فقط به dvd تبديل ميكنه؟؟؟ به vcd چطوريه؟؟؟

sinayam
11-03-2007, 18:19
آیا با ادیوس 4 می شه dvd رو مستقیم ویرایش کرد.
ممنون

mrmostafa
12-03-2007, 14:19
آقا اين effect ها رومن تو plugin برنامه premiere نصب كردم ولي بازم تو قسمت effect نمياره ؟؟؟؟؟
مشكل كجاست؟؟؟
Adorage heroglyph 2.5.21
Artech365 winvdr pro 3.7.0.11
Audio to video mixer 3.0.34
Boris Fx 8.0
Canopus Procoder 2.04.02
Canopus video FX Transitions
Cinema Craft Encoder SP 2.70.02.06
Hollywood Fx 502 pro
Honestech Easy Video Editor 20.
MFX KIds Sports for hollywood fx
MFX weddings for hollywood FX
ulead cool 3d studio 1.0
ulead videostudio 10 plus

sinayam
12-03-2007, 16:25
سلام دوستان
من امروز ادیوس 4.02 رو تهیه کردم و نصبش کردم وقتی خواستم فایل vOB رو ادیت کنم و ادش کردم فایل را درست تا ته نمی خوند و از دقیقه یک به بعد به جای پخش فایل صفحه سبز رنگی ر و نمایش می داد این فایل حدود یک گیگ حجم داشت ولی وقتی که فایلی حدود یک دقیقه ای رو اضافه کردم بدون هیچ مشکلی او ن ور ویرایش کردم و خروجی گرفتم . میشه لطفا راهنماییم کنید مشکل از کجاست ، خیلی سریع به جواب نیاز دارم تشکر

sinayam
12-03-2007, 16:53
چطور با ادیوس یک فایل vob رو ویرایش کردم نمی دونم چرا فایل رو فقط دو دقیقه اولش رو نمایش می دهد و بقیه رو یک صفحه سبز درنگ نمایش میدهد و خطای پلی بک اسپید میدهد.

شیدا
13-03-2007, 22:40
سلام
با pro میشه مستقیم VCD رندر کرد ،
* باید چه پروژه ای رو انتخاب کنیم ، باید سفارشی دروست کنیم یا اینکه از قبل براش تعریف شده
* موقع رندر کردن چطور میتونیم مستقیم به VCD تبدیل کنیم
اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون

mrmostafa
14-03-2007, 07:47
اقا براي درست كردن title روي عكس يا فيلم نياز به افكتهاي خوبي دارم كسي داره بزاره؟؟؟؟ بعد اون افكتهاي خودم رو تو فولدر plugin برنامه perimere نصب كردم .داخل effect برنامه نمياره الان فقط افكت هاي خودش هستش

شیدا
14-03-2007, 23:40
در pro وقتی اندازه عکس( یا فیلم) بزرگتر از معمول باشه ، باید چطور اونو تنظیم کرد.
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید.

rezakf
15-03-2007, 08:36
چقدر سوال ! ! !

كسي نيست جواب بده ؟ ؟ ؟

مثل اينكه آخر سالي همه رفتن خونه تكوني . . .

animeditor
16-03-2007, 04:03
سلام جمیعاً

از همه دوستانی که توی این تاپیک به سوالاتشون جواب داده نشده خواهش می کنم که سوالاتشون رو - اگه تکراری نیست - توی یه تاپیک جدید مطرح کنن.

التماس دعا
یا علی

mixer.pro.j
17-03-2007, 13:36
اقا براي درست كردن title روي عكس يا فيلم نياز به افكتهاي خوبي دارم كسي داره بزاره؟؟؟؟ بعد اون افكتهاي خودم رو تو فولدر plugin برنامه perimere نصب كردم .داخل effect برنامه نمياره الان فقط افكت هاي خودش هستش
اگه منظورتون اعمال انیمیشنهای زیباانیمیشن های زیبا و موزون و کاراکتر به کاراکتر به متن می باشد از swish استفاده کنید البته پلاگین نیست یه نرم افزاره

mixer.pro.j
17-03-2007, 13:55
در pro وقتی اندازه عکس( یا فیلم) بزرگتر از معمول باشه ، باید چطور اونو تنظیم کرد.
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید.
برای تغییر دادن سایز تصویر دز پریمیر باید ابتدا برروی کلیپ مورد نظر در تایم لاین کلیک کنید سپس در پنجره ی افکت کنترل از قسمت motion اندازه ی scale رو تغییر دهید تا ابعاد تصویر به اندازه مورد نظر برسد

mrmostafa
19-03-2007, 12:09
من هر كاري ميكنم خروجي vcd نميده اگه كسي پلاگين خروجي ويندوز داره بزاره دانلود كنيم من پلاگين خروجي خوب دارم ولي براي پيريمير 2 كار نميكنه

Hamidreza2007
10-04-2007, 13:02
اگه منظورت با Primiere هست از منوی فایل گزینه Export و سپسAdobe Media Encoder و بعد هم از قسمت format گزینه Mpeg1-VCD ویا علی...
من روی پریمیر پرو(یا همون 7 ) بهت گفتم.

Hamidreza2007
10-04-2007, 13:05
با سلام خدمت بروبچه های میکسر
احتمالا خیلی ها از شما بابرنامه particleIllusion 3.0 آشنایی دارید،حالا یه سوال :
چه طوری میتونم جلوه های زیبای(نورافشانی ،انفجار بمب یا آتش سوزی)برنامه فوق رو روی فیلم هایی که میکس می کنم ببرم؟؟؟
خودم که اول جلوه های نورافشانی و بمب رو روی یه صفحه مشکی می ذاشتم و بعد از اکسپورت با AVI توی Primiere یا هر برنامه میکسی اون صفحه سیاه رو با افکت کروماکی می بردم و فقط نور ها می موند که می افتاد روی فیلم ! اما...
یه هاله مشکی رنگ کنار نورافشانی ها یا انفجارها باقی می مونه که خیییییییییلی ضایع بود(اگه لازم شد بگید تا چندتا عکس بذارم) هرچی هم درجه ها رو کم و زیاد می کردم بازم نمیشد!
دوستان عزیز اگه کسی می دونه که چه طور می تونم این کار روخیلی تروتمیز انجام بدم ممنون می شم کمکم کنید.

اگه هم یه پلاگین یا یه برنامه ای میشناسید که همین افکت ها رو داشته باشه ولی یه رابط توی Primiere یا ...ایجاد کنه که بشه مستقیم افکت ها رو روی فیلم در حال نمایش توی Primiere یا ...انداخت که خیلییییی توپ میشه و دیگه دردسری نداره! (یه چیزایی تو مایه هالیوود اف ایکس یا XploadPro)
ممنون

animeditor
11-04-2007, 02:29
سلام جمیعاً

عرض خیر مقدم به دوست جدیدمون، آقا حمید رضا.
راستش چند وقته که به دوستان قول دادم که آموزش کامل particleIllusion 3.0 رو بذارم؛ ولی خب هنوز موفق نشدم.
لطفاً صبر کنید تا این آموزش رو کامل کنم و بفرستم؛ مشکل شما رو هم داخل اون می گم.

راستی!
قوانین انجمن مونتاژ رو مطالعه بفرمایید (امضای بنده)؛ از این به بعد هر سوال رو توی یه تاپیک جدید مطرح کنید.

التماس دعا
یا علی

mh2002ir
14-04-2007, 19:29
سلام
من با 6.5 كار مي كردم و الان ميخوام برم تو خط اديوس !!
با اديوس چطوري ميشه تصوير گرد درست كرد ؟